XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 507 utakmica za dan
Subota, 20 Novembar 2021

Fudbal

Proleter
Novi Sad
1 : 0
Voždovac
Beograd
Radnik
Surdulica
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
Napredak
Kruševac
1 : 1
Radnički (N)
Niš
IMT
Beograd
1 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Timok 1919
Zaječar
0 : 1
Mladost GAT
Novi Sad
Zlatibor
Čajetina
0 : 2
Budućnost
Dobanovci
Mačva
Šabac
0 : 1
Loznica
Loznica
OFK Žarkovo
Beograd
0 : 1
Rad
Beograd
Radnički 1912
Sombor
4 : 2
OFK Bečej 1918
Bečej
Tekstilac
Odžaci
3 : 0
1. Maj Ruma
Ruma
Feniks 1995
Stara Pazova
2 : 2
Omladinac
Novi Banovci
OFK Vršac
Vršac
3 : 0
Hajduk 1912
Kula
Radnički (Zr)
Zrenjanin
1 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
0 : 1
Borac (Š)
Šajkaš
Jedinstvo
Ub
1 : 0
Budućnost (A)
Arilje
Mačva 1929
Bogatić
1 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 1
Sušica
Kragujevac
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 3
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Real
Podunavci
1 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 3
Borac 1926
Čačak
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 0
BSK Borča
Borča
Leštane
Leštane
2 : 4
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Jedinstvo (P)
Paraćin
0 : 0
Rembas
Resavica
Sloga (L)
Leskovac
1 : 4
GFK Dubočica
Leskovac
Proleter
Banatski Karlovac
0 : 3
Begej
Žitište
Kozara
Banatsko Veliko Selo
3 : 1
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
4 : 0
BAK
Bela Crkva
Sloga
Plandište
1 : 0
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
3 : 1
Sloga (T)
Temerin
Sloga (E)
Erdevik
5 : 0
Dunav
Stari Banovci
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 2
Podunavac
Belegiš
Cement
Beočin
0 : 2
Radnički (Š)
Šid
Mladost
Bački Jarak
0 : 5
Hajduk
Divoš
Jedinstvo
Rumenka
1 : 0
Sloboda
Donji Tovarnik
Bajša
Bajša
0 : 0
Senta
Senta
Sloga
Čonoplja
3 : 5
Krila Krajine
Bačka Palanka
Hercegovac
Gajdobra
0 : 6
OFK Mladost APA
Apatin
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 1
Tavankut
Tavankut
Bačka 1901
Subotica
1 : 1
Bačka (P)
Pačir
Vinča
Vinča
0 : 1
Komgrap
Beograd
Sremčica
Sremčica
2 : 0
GSP Polet Dorćol
Beograd
Zvezda
Konatice
0 : 2
Sinđelić
Beograd
Napredak
Medoševac
3 : 0
Poštar Zvezdara
Beograd
Lokomotiva
Beograd
2 : 1
PKB
Padinska skela
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
0 : 0
Zuce 2019
Zuce
Grizli ML
Saranovo
2 : 1
Sloga (B)
Batočina
Šumadija
Aranđelovac
0 : 3
Sloboda
Lipe
VGSK
Veliko Gradište
1 : 1
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
1 : 3
Rudar (S)
Stamnica
OFK Sinđelić
Niš
3 : 1
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Orljane
Orljane
4 : 3
Pukovac
Pukovac
OFK Topličanin
Prokuplje
2 : 0
Pusta Reka
Bojnik
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 2
Jedinstvo
Gornje Stopanje
Jedinstvo 1936
Kruševac
3 : 1
Morava 1918
Ćuprija
Trstenik PPT
Trstenik
3 : 1
Orlovi
Jasenovo
Gradina
Pejovac
4 : 5
Sloga (D)
Despotovac
Lužnica
Babušnica
2 : 0
OFK 019
Zaječar
Brodoremont
Kladovo
0 : 0
Đerdap
Kladovo
BSK
Bogovina
4 : 2
Rajko Mitić
Bela Palanka
Bor 1919
Bor
1 : 2
Dunav
Prahovo
Balkanski
Dimitrovgrad
6 : 0
Ozren
Sokobanja
Borac (BG)
Bački Gračac
2 : 1
Budućnost (G)
Gložan
Crvenka
Crvenka
2 : 3
Kordun
Kljajićevo
Vojvodina
Tovariševo
0 : 3
Naša Zvezda
Silbaš
ŽAK
Sombor
1 : 0
Budućnost (M)
Mladenovo
Omladinac
Stepanovićevo
0 : 1
Borac
Novi Sad
Crvena Zvezda
Novi Sad
3 : 0
Jedinstvo
Gospođinci
Slavija
Novi Sad
1 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Radnički (K)
Kovin
2 : 1
Partizan (G)
Gaj
Jedinstvo Stević
Kačarevo
5 : 0
Partizan (U)
Uljma
Železničar
Inđija
3 : 0
Sremac (D)
Dobrinci
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1 : 1
Borac (M)
Martinci
Napredak
Nadalj
5 : 0
Đurđin
Đurđin
Radnički 1905
Bajmok
5 : 3
Iskra
Kucura
Sloga
Ostojićevo
5 : 1
Tornjoš
Tornjoš
Proleter
Ravno Selo
3 : 0
Obilić (NK)
Novi Kneževac
Jadran
Feketić
1 : 1
Srbobran
Srbobran
Mladost 1948
Donja Livadica
1 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
Petlić SD 026
Smederevo
3 : 1
Borac 1932
Ralja
Zlot
Zlot
3 : 0
BSK
Bukovče
Šarbanovac
Šarbanovac
1 : 1
Branik
Štubik
Poreč
Donji milanovac
3 : 2
Rudna Glava
Rudna Glava
Svrljig
Svrljig
3 : 1
Taskovići
Taskovići
Hajduk
Rujevica
2 : 4
Omladinac
Grezna
Rtanj
Boljevac
3 : 1
Trebič
Sokobanja
Rudar Vrška Čuka
Grljan
3 : 0
Kosovo
Zvezdan
Sloga (L)
Lozna
3 : 5
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Sloga (D)
Dašnica
3 : 1
Trudbenik
Stalać
Temnić 1924
Varvarin
4 : 1
Čitluk
Čitluk
Krajina
Krajišnik
5 : 1
Vojvodina (B)
Bašaid
Budućnost
Srpska Crnja
6 : 0
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Delija
Mokrin
0 : 0
Polet
Nakovo
Partizan (G)
Glogovac
4 : 1
Kolare
Kolare
Žitkovica 2017
Žitkovica
3 : 0
Sirakovo
Sirakovo
Šapine
Šapine
2 : 1
Obilić
Živica
Omladinac (Š)
Šetonje
1 : 0
Vihor
Маljurevac
Šumadija 1934
Drača
1 : 1
Borac (D)
Drenovac
Bratstvo 1975
Erdeč
2 : 1
Jedinstvo
Petrovac
Radnik
Ub
5 : 3
OFK Jabučje
Jabučje
Spartak 1924
Ljig
2 : 1
OFK Senjak
Valjevo
Dragačevo
Guča
3 : 3
Jedinstvo
Puhovo
Slatina
Slatina
0 : 9
Ovčar
Markovica
Spartak 1976
Trnava
3 : 0
Kej
Čačak
Rakova
Rakova
0 : 4
Rudar
Bresnica
Rudar
Baljevac
1 : 0
Omladinac (NS)
Novo Selo
Mladost (S)
Suvojnica
1 : 3
Mineralac
Vranjska Banja
Mineralac
Klokot
5 : 3
Moravac
Vrbovac
Rudar
Kosovska Kamenica
0 : 3
Morava
Parteš
Sloga
Ranilug
20.11.2021
13:00
Ropotovo
Ropotovo
Rajac
Kadina Luka
5 : 2
Lukavac
Lukavac
Poljoprivrednik
Počekovina
1 : 1
Župski biseri
Lacisled
Polet 57
Milutovac
5 : 1
Kamenorezac 76
Dublje
Vinogradar
Riljac
5 : 1
Varvarin
Varvarin
Glogonj
Glogonj
2 : 0
Unirea
Uzdin
Omladinac 1927
Opovo
0 : 7
Mladost (V)
Vojlovica
Proleter (M)
Mramorak
2 : 4
Mundial
Pančevo
Omladinac (D)
Deliblato
3 : 0
Pobeda
Samoš
BSK Bavanište
Bavanište
2 : 0
Radnički (B)
Baranda
Sinđelić
Lipnica
0 : 7
Velika Reka
Velika Reka
Šumadinac
Dragovo
1 : 6
Mladost (K)
Končarevo
Bratstvo
Međureč
4 : 3
Šantarovac
Šantarovac
Kupinovac
Kupinovac
1 : 3
Ursule
Ursule
Milicionar
Bogatić
2 : 0
Mladost
Mačvanski Metković
Mlada krila
Metikoši
0 : 2
Jovo Kursula
Cvetke
Tigrovi Mija Gold
Preljina
4 : 0
Mršinci
Mršinci
OFK Braničevo
Braničevo
4 : 0
Polet (V)
Voluja
Mladost (K)
Krupaja
1 : 4
Mlava (ML)
Malo Laole
Bata Bulić
Bistrica
1 : 3
Jasenovac
Krepoljin
Polet
Vitoševac
3 : 2
Tempo
Mozgovo
Ratar
Gornja Peščanica
1 : 1
Rudar 2016
Aleksinački Rudnik
OFK Sloga
Dobrujevac
1 : 3
Jedinstvo
Bobovište
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
2 : 0
Gaglovo
Gaglovo
Makrešane
Makrešane
0 : 3
Kapidžija
Kapidžija
Železničar
Novi Sad
3 : 0
Proleter
Banoštor
Selište
Selište
4 : 1
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
Laznica
Laznica
4 : 2
Zvezda
Izvarica
Osanica
Osanica
0 : 3
Polet (SD)
Suvi Do
Vrelo
Milanovac
1 : 2
Homoljac
Žagubica
Proleter 1936
Svetlic
5 : 2
Maskar
Maskar
Proleter 1922
Svetlic
2 : 4
Jarmenovci
Jarmenovci
Šumadinac
Šume
4 : 1
Radoje Domanović
Ovsište
Jedinstvo 2020
Maovi
5 : 1
Culjković
Culjković
Džemerovac 2020
Ribari
3 : 1
OFK Jelen
Jelenča
Paskovac
Paskovac
3 : 1
Mladost (G)
Gradilište
Vuk
Tršić
0 : 2
Hajduk
Ribarica
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
0 : 2
Zrinjski
Mostar
Sarajevo
Sarajevo
1 : 0
Sloboda
Tuzla
Budućnost
Pilica
0 : 0
Drina
Zvornik
Slavija
Istočno Sarajevo
4 : 0
Modriča
Modriča
Kozara
Gradiška
1 : 2
Borac
Kozarska Dubica
Krupa
Krupa na Vrbasu
2 : 1
Željezničar Sport Team
Banja Luka
Tekstilac
Derventa
3 : 1
Podrinje
Janja
Sloboda
Novi Grad
3 : 1
Ljubić
Prnjavor
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
2 : 1
Sutjeska
Foča
Zeta
Golubovci
0 : 0
Budućnost
Podgorica
Podgorica
Podgorica
1 : 0
Jezero
Plav
Mornar
Bar
0 : 1
Rudar
Pljevlja
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 1
Iskra
Danilovgrad
Sutjeska
Nikšić
0 : 2
Dečić
Tuzi
Jedinstvo
Bijelo Polje
3 : 0
Igalo
Herceg Novi
Grbalj
Radanovići
3 : 0
OFK Titograd
Podgorica
PSG
Paris
3 : 1
Nantes
Nantes
Rennes
Rennes
2 : 0
Montpellier
Montpellier
Aston Villa
Birmingem
2 : 0
Brighton & Hove Albion
Brighton
Burnley
Burnley
3 : 3
Crystal Palace
London
Leicester City
Leicester
0 : 3
Chelsea
London
Liverpool
Liverpool
4 : 0
Arsenal
London
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
3 : 3
Brentford
Brentford, Middlesex
Norwich City
Norwich
2 : 1
Southampton
Southampton
Watford
Watford
4 : 1
Manchester United
Manchester
Wolverhampton Wanderers
Wolverhampton
1 : 0
West Ham United
London
Atalanta
Bergamo
5 : 2
Spezia
La Spezia
Fiorentina
Firenze
4 : 3
Milan
Milano
Lazio
Roma
0 : 2
Juventus
Torino
Borussia Dortmund
Dortmund
2 : 1
Stuttgart
Stuttgart
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
1 : 0
Bochum
Bochum
Union Berlin
Berlin
2 : 0
Hertha BSC
Berlin
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
4 : 0
Greuther Fürth
Fürth
Hoffenheim
Sinsheim
2 : 0
RB Leipzig
Leipzig
Arminia
Bielefeld
2 : 2
Wolfsburg
Wolfsburg
Huddersfield Town
Huddersfield
1 : 0
West Bromwich Albion
West Bromwich
Middlesbrough
Middlesbrough
1 : 1
Millwall
London
Swansea City
Swansea
1 : 1
Blackpool
Blackpool
Hull City
Hull
2 : 0
Birmingham City
Birmingham
Bristol City
Bristol
1 : 1
Blackburn Rovers
Blackburn
Sheffield United
Sheffield
0 : 0
Coventry City
Coventry
Fulham
London
4 : 1
Barnsley
Barnsley
Reading
Reading
1 : 1
Nottingham Forest
Nottingham
Stoke City
Stoke-on-Trent
2 : 0
Peterborough United
Peterborough
Preston North End
Preston
1 : 2
Cardiff City
Cardiff
Atletico Madrid
Madrid
1 : 0
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
Barcelona
Barcelona
1 : 0
Espanyol
Barcelona
Celta Vigo
Vigo
1 : 1
Villarreal
Villarreal
Sevilla
Sevilla
2 : 2
Alaves
Vitoria-Gasteiz
Mašinac
Niš
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Partizan
Beograd
2 : 1
TSC
Bačka Topola
Mladost (L)
Lučani
1 : 0
Čukarički
Beograd
OFK Slatina
Slatina-Bor
0 : 2
Trayal
Kruševac
GFK Jagodina
Jagodina
1 : 7
Napredak
Kruševac
Timočanin
Knjaževac
3 : 1
Jedinstvo
Paraćin
Radnički (P)
Pirot
1 : 6
Real
Niš
Vojvodina
Novi Sad
1 : 2
Spartak ŽK
Subotica
Index
Novi Sad
2 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
4 : 0
Hajduk 1912
Kula
Kolubara
Lazarevac
6 : 1
Zvezdara
Beograd
IM Rakovica
Rakovica
1 : 4
BSK Borča
Borča
Ada
Beograd
2 : 1
Internacional
Beograd
Brodarac 2
Beograd
0 : 4
Radnički
Novi Beograd
RSK
Rabrovo
1 : 7
Grizzly ML
Saranovo
Šumadija (T)
Toponica
2 : 2
Karađorđe
Topola
Napredak
Markovac
0 : 6
Radnički 1923
Kragujevac
Radnički (K)
Klupci
0 : 3
Jedinstvo Putevi
Užice
Napredak
Kruševac
3 : 0
Brodarac
Beograd
Sloga (P)
Požega
1 : 1
Teleoptik
Zemun
Partizan
Beograd
9 : 0
Radnički (N)
Niš
Kiker
Kraljevo
3 : 1
Ada
Beograd
Mladost (L)
Lučani
1 : 4
Čukarički
Beograd
Vlasina
Vlasotince
5 : 0
SFS Borac
Paraćin
Budućnost
Popovac
0 : 1
Kopernikus Želežničar
Niš
Radnik
Surdulica
1 : 5
GFK Jagodina
Jagodina
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Spartak ŽK
Subotica
TSC
Bačka Topola
1 : 0
Kabel
Novi Sad
Index
Novi sad
1 : 2
OFK Bačka
Bačka Palanka
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
2 : 3
Hajduk 1912
Kula
Studentski grad
Novi Beograd
20.11.2021
BSK Borča
Borča
011
Beograd
5 : 0
Rakovica
Rakovica
Lokomotiva
Beograd
2 : 3
OLE
Zemun
RFK Grafičar
Beograd
1 : 1
Radničkin(NB)
Novi Beograd
Rađevac
Krupanj
1 : 2
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Vrelo Sport
Vrelo
0 : 5
OFK Senjak
Valjevo
Prva Iskra
Barič
7 : 1
Budućnost
Dobanovci
Palilulac
Beograd
1 : 0
Žarkovo
Beograd
Vinča
Vinča
0 : 2
BASK
Beograd
Balkan
Beograd
1 : 1
Bežanija
Beograd
Zvezdara
Beograd
0 : 2
BSK 1925
Beograd
Beograd
Beograd
0 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Lestane
Lestane
0 : 5
DIF
Beograd
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 0
Čačak 94
Čačak
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 4
Jedinstvo Putevi
Užice
Sloga (BB)
Bajina Bašta
6 : 0
Polimlje
Prijepolje
Zlatibor
Čajetina
1 : 1
FAP
Priboj
Sloga
Bogosavac
20.11.2021
Jedinstvo
Štitar
POFK Savacium
Šabac
20.11.2021
Hajduk Stanko
Crna Bara
IMT
Novi Beograd
20.11.2021
09:00
Zemun
Zemun
Sinđelić
Beograd
20.11.2021
10:00
Radnički (NB)
Novi Beograd
ADA
Beograd
20.11.2021
14:00
Milutinac
Zemun
Rad
Beograd
20.11.2021
09:00
BSK 1925
Batajnica
Mladost
Turija
0 : 6
Iskra
Kucura
Proleter
Ravno Selo
20.11.2021
11:00
Napredak
Nadalj
Jadran
Feketić
20.11.2021
11:00
Obilić
Zmajevo
Budućnost
Savino Selo
20.11.2021
11:00
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Eđšeg
Mali Iđoš
20.11.2021
11:00
Njegoš
Lovćenac
Lider MGM
Leskovac
6 : 1
Trio
Paraćin
Real
Niš
7 : 0
SFS Borac
Paraćin
Car Konstantin
Niš
0 : 1
Napredak
Kruševac
TSC
Bačka Topola
4 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
Petar Puača
Novi Sad
0 : 5
Vojvodina
Novi Sad
RFK NS 1921
Novi Sad
0 : 3
Krila Krajine
Bačka Palanka
Derby 2015
Novi Sad
5 : 0
ODR
Petrovaradin
Radnički (Š)
Šid
0 : 2
Sporto 023
Zrenjanin
Omladinac
Novi Banovci
3 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
GFK Sloven
Ruma
1 : 3
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Crvena zvezda
Beograd
4 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Čukarički
Beograd
1 : 4
Partizan
Beograd
Ada
Beograd
0 : 4
OLE
Zemun
Radnički (V)
Valjevo
1 : 1
Senjak
Valjevo
Sun Rise
Šabac
6 : 0
Fenix
Šabac
Respekt
Loznica
2 : 0
Železničar
Lajkovac
Savacium
Šabac
1 : 1
Loznica
Loznica
Mineralac
Vranjska Banja
0 : 1
Trnovac
Veliki Trnovac
Filip Filipović
Niš
5 : 3
Vučje
Vučje
BSK
Bujanovac
2 : 6
Kopernikus Železničar 2
Niš
Čekmin
Čekmin
0 : 4
Real Niš
Niš
OFK Kosanica
Kuršumlija
2 : 4
Dinamo
Vranje
Lugina
Preševo
1 : 4
OFK Budućnost 2020
Niš
Junior
Jagodina
20.11.2021
00:00
Vukovi
Brus
Jedinstvo
Paraćin
20.11.2021
00:00
Morava 1918
Ćuprija
Car Lazar 2015
Kruševac
20.11.2021
00:00
Trstenik PTT
Trstenik
Meševo
Meševo
20.11.2021
00:00
Župa
Aleksandrovac
GFK Jagodina 2
Jagodina
20.11.2021
00:00
Finale 2013
Kruševac
OFK Bratstvo
Medveđa
20.11.2021
00:00
Radnički (S)
Svilajnac
Duel Juniors 2
Kruševac
20.11.2021
00:00
Timočanin
Knjaževac
Jošanica
Novi Pazar
20.11.2021
Sport Klub 99
Novi Pazar
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
1 : 5
OFK National AG
Novi Pazar
Jedinstvo 2017
Tutin
0 : 3
Pazar Juniors
Novi Pazar
Tutin
Tutin
20.11.2021
OFK Ras
Novi Pazar
Koštam Polje
Delimeđe
20.11.2021
Novi Pazar
Novi Pazar
Levač
Rekovac
1 : 5
Lavice Dubočica
Leskovac
Fudbol per femra
Preševo
0 : 0
Napredak junior 2018
Kruševac
Mašinac
Niš
8 : 0
Ozren
Sokobanja
Majdanpek
Majdanpek
0 : 9
Vučice
Vučje
Jedinstvo 2014
Pirot
2 : 0
Jagodina
Jagodina
Dinamo
Vranje
1 : 2
Radnički 2012
Niš
Obilić
Novi Kneževac
0 : 1
Arena SU
Subotica
Bežanija
Beograd
2 : 1
Budućnost
Dobanovci
Sinđelić
Ugrinovci
0 : 5
Borac
Progar
Čanković
Beograd
2 : 1
Jedinstvo
Surčin
Mačva 1
Šabac
4 : 1
Fenix 1
Šabac
OFK Majur
Majur
3 : 0
Radnički (K)
Koceljeva
Mladost
Prnjavor
20.11.2021
Mačva 2
Šabac
POFK Savacium 1
Šabac
20.11.2021
POFK Čivija
Šabac
Sunrise Šabac 1
Šabac
20.11.2021
Tika taka 1
Šabac
Savacium 2
Šabac
20.11.2021
Tika taka 2
Šabac
Mačva 1929
Bogatić
20.11.2021
OFK Atletiko
Šabac
Sunrise Šabac 2
Šabac
20.11.2021
Fenix 2
Šabac
Timok 1919
Zaječar
1 : 0
Radnički
Pirot
Lider MGM
Leskovac
4 : 2
Trio
Paracin
Real Niš
Niš
7 : 1
OFK Paraćin
Paraćin
Radnički 2
Niš
20.11.2021
00:00
Napredak
Kruševac
Trajal - Prosoker
Kruševac
20.11.2021
00:00
GFK Jagodina
Jagodina
Nacional
Niš
20.11.2021
00:00
Duel Juniors
Kruševac
OFK Šampion
Leskovac
20.11.2021
00:00
Vlasina
Vlasotince
Kopernikus Železničar
Niš
20.11.2021
00:00
Radnički
Niš
OFK Knez Lazar
Kruševac
3 : 3
Župa
Aleksandrovac
Junior
Jagodina
4 : 0
Vukovi
Brus
OFK Morava 2012
Ćićevac
5 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
GFK Jagodina
Jagodina
2 : 5
Finale 2013
Kruševac

Košarka

Partizan NIS
Beograd
75 : 66
Budućnost VOLI
Podgorica
Cibona
Zagreb
66 : 69
FMP
Železnik
Krka
Novo Mesto
90 : 97
Borac
Čačak
Kolubara LA 2003
Lazarevac
79 : 78
Slodes SoccerBet
Beograd
Sloga
Kraljevo
84 : 72
Sloboda
Užice
SPD Radnički
Kragujevac
84 : 68
Vršac
Vršac
OKK Beograd
Beograd
90 : 89
Tamiš
Pančevo
Vojvodina
Novi Sad
75 : 72
Dynamic VIP PAY
Beograd
Železničar
Čačak
73 : 65
Star
Novi Sad
Napredak Metalka Majur
Aleksinac
56 : 75
Borac
Zemun
Klik
Arilje
83 : 69
Konstantin
Niš
Mladost
Smederevska Palanka
74 : 96
Spartak Office Shoes
Subotica
Pirot
Pirot
76 : 62
Čačak 94
Čačak
Zvezdara
Beograd
61 : 73
Mladenovac
Mladenovac
Zemun
Zemun
84 : 88
BKK Radnički
Beograd
Rivers BM
Beograd
91 : 50
IBC
Beograd
Vizura
Beograd
20.11.2021
Borac
Lazarevac
Torlak
Beograd
77 : 83
Flash
Beograd
Zekas 75
Rača
66 : 79
Jagodina
Jagodina
Paraćin
Paraćin
73 : 71
Radnički 1950
Kragujevac
Plana
Velika Plana
81 : 66
Sloga Elite
Kraljevo
M015
Šabac
105 : 61
Zlatar
Nova Varoš
Crnokosa
Kosjerić
75 : 127
Ivanjica
Ivanjica
Morava
Vladičin Han
101 : 77
Topličanin
Prokuplje
Bor RTB
Bor
82 : 68
Knjaževac
Knjaževac
Topola
Bačka Topola
84 : 59
Futog
Futog
Sveti Đorđe
Žitište
69 : 61
Hajduk
Kula
Nova Pazova
Nova Pazova
71 : 82
Joker
Sombor
Vrbas
Vrbas
81 : 59
Jedinstvo
Novi Bečej
Velika Kikinda
Kikinda
83 : 101
Srbobran
Srbobran
ABBA
Barič
71 : 101
Gorica
Sremčica
Real
Surčin
66 : 80
Eko Sport
Beograd
Mladost 2009
Zemun
75 : 78
Mondo Basket
Batajnica
Ras
Beograd
76 : 82
Umka Džez
Umka
Barajevo
Barajevo
101 : 112
Veba Basket
Beograd
Mladost 2014
Ub
73 : 70
Apač
Loznica
Mix
Majur
79 : 69
Osečina
Osečina
MVP 3x3
Krupanj
77 : 87
Radnički
Valjevo
Budućnost
Novi Sad
64 : 56
Marina
Bačka Palanka
Veternik 1998
Veternik
47 : 88
Akademik
Srbobran
Beočin
Beočin
20.11.2021
15:30
Proleter
Ravno Selo
Sport's World
Novi Sad
81 : 73
Basketball Stars
Futog
Opovo 99
Opovo
68 : 81
Agrobanat
Plandište
Radnički
Kovin
93 : 61
Šimanovci
Šimanovci
Ru koš
Ruma
64 : 53
Partizan
Šid
Bin
Zaječar
93 : 83
Trijumf
Niš
Jastreb
Aleksinac
70 : 65
Svrljig
Svrljig
Kuršumlija
Kuršumlija
85 : 92
Radan
Lebane
Prva Petoletka
Trstenik
93 : 97
Trepča
Kosovska Mitrovica
Stari Ras
Novi Pazar
106 : 67
Koš 020
Novi Pazar
Zicer
Novi Pazar
60 : 73
Kruševac
Kruševac
Ćuprija
Ćuprija
94 : 83
Šumadija 2017
Aranđelovac
Zicer 2014
Gruža
76 : 81
Sloga (D)
Despotovac
Art Basket
Beograd
84 : 69
Partizan 1953
Beograd
Duga
Šabac
71 : 91
Vršac
Vršac
Ljubovija
Ljubovija
49 : 67
Karaburma
Beograd
Stara Pazova
Stara Pazova
86 : 64
Gimnazijalac
Pirot
Mileševka
Prijepolje
70 : 72
Spartak
Subotica
Novosadska ŽKA
Novi Sad
87 : 59
Sloga
Požega
Rudar 1903
Bor
75 : 79
Topolčanka
Bačka Topola
Zvečan
Zvečan
20 : 0
Železničar
Lajkovac
Proleter
Novi Sad
20.11.2021
13:00
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
Vizura
Beograd
73 : 33
Jedinstvo
Novi Bečej
Delfin
Bačka Palanka
41 : 46
Sivac
Sivac
Titel
Titel
66 : 76
Radnički
Obrenovac

Odbojka

Mladi radnik
Požarevac
1 : 3
Spartak (S)
Subotica
Spartak (Lj)
Ljig
0 : 3
Partizan Soccerbet
Beograd
Radnički
Kragujevac
1 : 3
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
VGSK
Veliko Gradište
3 : 0
VA 014
Valjevo
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 3
Jedinstvo
Stara Pazova
Smederevo Carina
Smederevo
0 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Karađorđe
Topola
3 : 1
Borac (S)
Starčevo
Ribnica 2
Kraljevo
0 : 3
Užice
Užice
Železničar
Beograd
0 : 3
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Vojvodina 2
Novi Sad
3 : 0
Loznica
Loznica
Šumadija
Aranđelovac
3 : 0
Bečej
Bečej
Kulpin
Kulpin
3 : 1
MOK Topličanin 97
Prokuplje
Lucky Star
Beograd
3 : 2
Crnjanski
Beograd
Rudar
Kostolac
3 : 2
Sloga 2015
Petrovac na Mlavi
Stražilovo
Sremski Karlovci
0 : 3
Mladost
Bački Petrovac
Bavanište
Bavanište
2 : 3
Srem Iton
Sremska Mitrovica
Kikinda
Kikinda
3 : 0
Dunav Volley
Novi Sad
Timok
Zaječar
3 : 0
Volejbor-tim
Bor
Jedinstvo
Stara Pazova
3 : 1
Inđija
Inđija
Srem
Sremska Mitrovica
2 : 3
TENT
Obrenovac
Klek
Klek
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
3 : 0
Crno Bele 011
Beograd
AS Batajnica
Batajnica
2 : 3
Roda
Beograd
Smederevo
Smederevo
3 : 0
Beograd
Beograd
Radnički Blasters
Beograd
2 : 3
Omladinac
Novi Banovci
Zlatibor
Čajetina
3 : 0
Gimnazijalac
Kraljevo
Vranje
Vranje
3 : 0
Sterija
Beograd
TENT 2
Obrenovac
2 : 3
Dunav
Beograd
Radnički
Kragujevac
1 : 3
Valjevo
Valjevo
Leskovac 98
Leskovac
3 : 0
Ivanjica
Ivanjica
Panonija
Bačka Palanka
3 : 1
Smeč 5
Kragujevac
Borac
Čačak
3 : 0
Raška
Raška
Drina
Bajina Bašta
2 : 3
Napredak 037
Kruševac
Futog
Futog
2 : 3
Volley Stars
Kljajićevo
NS Volej Team
Novi Sad
3 : 2
FOK
Novi Sad
Ruma
Ruma
0 : 3
Futog West
Futog
Odbojka 013
Pančevo
2 : 3
Štrand Volej
Novi Sad
Viner
Bor
3 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Timok
Zaječar
3 : 0
Đerdap
Kladovo
Student 2
Niš
0 : 3
Pirot
Pirot
PIN
Aleksinac
3 : 1
Milenijum
Niš
AS
Beograd
20.11.2021
00:00
Mladenovac
Mladenovac
Železničar 1
Beograd
20.11.2021
00:00
Crnjanski
Beograd
Železničar 2
Beograd
20.11.2021
00:00
Spas
Beograd
Lucky Star
Beograd
20.11.2021
00:00
Partizan
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
20.11.2021
00:00
Roda
Beograd

Rukomet

Jugović
Kać
32 : 33
Metaloplastika
Šabac
Vojvodina
Novi Sad
31 : 22
Dinamo
Pančevo
Mokra Gora
Zubin Potok
30 : 23
Železničar 1949
Niš
Partizan
Beograd
21 : 21
Dubočica 54
Leskovac
Proleter
Zrenjanin
31 : 39
Rudar
Kostolac
Spartak
Subotica
23 : 22
Šamot 65
Arenđelovac
Župa 54
Aleksandrovac
30 : 25
Kuršumlija
Kuršumlija
Zlatar
Nova Varoš
0 : 10
Jastrebac
Blace
Bela Palanka
Bela Palanka
36 : 33
Priboj
Priboj
Topličanin
Prokuplje
29 : 23
Hajduk Veljko
Negotin
Crvenka
Crvenka
30 : 22
Smederevo
Smederevo
Sivac 69
Sivac
35 : 34
Vrbas
Vrbas
Kolubara
Lazarevac
32 : 21
Sportski Centar Voždovac 2012
Beograd
Apatin
Apatin
26 : 23
Ub
Ub
Mladost TSK
Bački Jarak
32 : 26
Hercegovina
Sečanj
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
41 : 33
Radnički 1958
Šid
Slavija
Novi Sad
33 : 27
Jabuka
Jabuka
Beli anđeo
Prijepolje
37 : 28
Mačva
Bogatić
Užice
Užice
21 : 47
Loznica
Loznica
Lokomotiva
Lapovo
32 : 26
Paraćin
Paraćin
Radnički
Ćuprija
10 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Bane
Raška
29 : 18
Kruševac
Kruševac
ORK Bor
Bor
35 : 32
Osipaonica
Osipaonica
Udarnik
Lozovik
20 : 36
Sloga
Petrovac na Mlavi
Niška Banja
Niška Banja
29 : 29
Knjaz 1957
Knjaževac
Mladost
Vranje
37 : 9
Progres
Svrljig
RSU Akademija Lečić
Beograd
28 : 31
RK SC Voždovac 2012 - 2
Voždovac
Crvena zvezda 2
Beograd
35 : 37
Novi Beograd
Beograd
Radnički
Obrenovac
26 : 20
BASK Soko
Beograd
Studentski grad
Beograd
24 : 27
SU Lavovi
Beograd
Radnički
Jaša Tomić
25 : 24
Senta
Senta
Zrenjanin
Zrenjanin
30 : 31
Crepaja
Crepaja
Vojvodina
Novi Sad
34 : 24
Crvena zvezda
Beograd
Jagodina
Jagodina
29 : 23
Vrbas
Vrbas
Petrovaradin
Petrovaradin
27 : 26
Prijepolje
Prijepolje
Pirot
Pirot
27 : 31
Radnički BG
Beograd
Pančevo
Pančevo
35 : 19
Zaječar 1949
Zaječar
Topličanin
Prokuplje
25 : 21
Halas Jožef
Ada
Proleter
Zrenjanin
26 : 31
Spartak
Debeljača
Laki
Crvenka
28 : 36
Mladost
Srpska Crnja
RSU Feniks
Vranje
32 : 25
Mladost
Kuršumlija
Žitorađa
Žitorađa
24 : 36
Osice
Knjaževac
Radnički
Bajmok
20 : 23
Halas Jožef 2
Ada

Vaterpolo

Bečej
Bečej
4 : 13
Valjevo
Valjevo
Palilula
Beograd
3 : 31
Taš
Beograd
Stari Grad
Beograd
12 : 12
Banjica
Beograd
Rasina
Kruševac
11 : 14
Beograd
Beograd
NBG Vukovi
Novi Beograd
18 : 6
Mladost
Pančevo
Sava
Šabac
14 : 9
TENT
Obrenovac
Banja Luka
Banja Luka
9 : 22
ŽAK
Kikinda
Spartak Prozivka
Subotica
11 : 7
Vračar
Beograd
Waspo 98 Hannover
Hannover
12 : 12
OSC Budapest
Budapest
Spandau 04
Berlin
8 : 16
Jug AO
Dubrovnik
Pro Recco
Recco
13 : 7
BVK Crvena zvezda
Beograd
VA Cattaro
Kotor
15 : 12
Medveščak
Zagreb
Valis
Valjevo
12 : 8
KPK
Korčula
Nais
Niš
7 : 13
Primorje EB
Rijeka
Vojvodina
Novi Sad
20 : 12
Zadar 1952
Zadar
AVK Triglav
Kranj
12 : 10
Zemun Bosal
Zemun
Palilula
Beograd
14 : 15
Valis
Valjevo
Šabac
Šabac
9 : 10
Vračar
Beograd

Futsal

Loznica Grad 2018
Loznica
3 : 2
Vranje
Vranje
Kalča
Niš
0 : 9
FON
Beograd
Ivanjica
Ivanjica
5 : 3
Zemun Samo pravo
Zemun
Gvozdeni puk
Niš
2 : 4
Nova Pazova
Nova Pazova
Kragujevac Wild Boars
Kragujevac
9 : 9
Kosjerić
Kosjerić
BSK
Bujanovac
7 : 1
Prokuplje
Prokuplje
Akademac
Niš
3 : 3
Radnik
Surdulica
Progres
Paraćin
5 : 8
Pirot
Pirot
Raška
Raška
7 : 4
Ares
Prijepolje
Flash
Valjevo
2 : 3
Aranđelovac
Aranđelovac
Dolap
Prokuplje
1 : 6
Zadrugar 2017
Žitorađa
Babušnica 2011
Babušnica
5 : 5
As
Bujanovac

Hokej

Maribor
Maribor
4 : 5
Bled
Bled
Hidria Jesenice
Jesenice
2 : 5
Triglav
Kranj
Medveščak Mladi
Zagreb
2 : 5
Mladost
Zagreb
Vojvodina
Novi sad
5 : 1
Zagreb
Zagreb