XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 686 utakmica za dan
Nedelja, 14 Novembar 2021

Fudbal

Rad
Beograd
4 : 0
Inđija
Inđija
Budućnost
Dobanovci
0 : 1
OFK Bačka
Bačka Palanka
Portugalija
1 : 2
Srbija
Luksemburg
0 : 3
Irska
Borac (Š)
Šajkaš
2 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Borac (S)
Sakule
4 : 0
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Borac 1926
Čačak
2 : 3
Real
Podunavci
Sušica
Kragujevac
1 : 1
Mačva 1929
Bogatić
Prva iskra
Barič
2 : 1
Jedinstvo
Surčin
Borac
Lazarevac
0 : 2
Zvezdara
Beograd
BSK Borča
Borča
1 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Trayal
Kruševac
1 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Budućnost (P)
Popovac
3 : 0
Sloga (L)
Leskovac
Rembas
Resavica
2 : 2
Timočanin
Knjaževac
Borac
Starčevo
1 : 1
Sloga
Plandište
Omladinac FAM
Botoš
4 : 1
Polet
Idvor
Budućnost
Salaš Noćajski
2 : 1
Jedinstvo
Rumenka
Sloboda
Donji Tovarnik
3 : 1
Mladost
Bački Jarak
Hajduk
Divoš
4 : 1
Cement
Beočin
Podunavac
Belegiš
1 : 0
Sloga (E)
Erdevik
Dunav
Stari Banovci
0 : 2
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Mladost (T)
Turija
3 : 2
Bačka 1901
Subotica
Bačka (P)
Pačir
3 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Tavankut
Tavankut
3 : 0
Hercegovac
Gajdobra
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
4 : 3
Preporod
Novi Žednik
Stanišić
Stanišić
4 : 2
Sloga
Čonoplja
Komgrap
Beograd
3 : 1
BSK 1925
Batajnica
Zuce 2019
Zuce
2 : 0
Lokomotiva
Beograd
PKB
Padinska skela
0 : 0
Napredak
Medoševac
Poštar Zvezdara
Beograd
1 : 2
Torlak
Beograd
Kosmaj
Ralja
2 : 1
Zvezda
Konatice
Jošanica
Novi Pazar
9 : 0
Šumadija (T)
Toponica
Polet
Ratina
0 : 2
Tutin
Tutin
Jasen
Brodarevo
1 : 0
Polimlje
Prijepolje
Zlatar
Nova Varoš
0 : 0
Omladinac
Zablaće
Polet (T)
Trbušani
2 : 0
Savinac
Visibaba
Jedinstvo (K)
Konjevići
2 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Drina
Ljubovija
7 : 0
Sloga
Bogosavac
Zadrugar
Lajkovac
0 : 1
Cer
Petkovica
Vrelo Sport
Vrelo
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Borac
Lešnica
3 : 1
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Sloga (B)
Batočina
2 : 1
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Rudar (S)
Stamnica
1 : 2
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
5 : 0
Đerdap
Golubac
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
4 : 3
OFK Napredak
Markovac
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
3 : 0
Naša krila 1936
Belotinac
Morava
Žitkovac
2 : 2
Orljane
Orljane
Pukovac
Pukovac
4 : 3
Malošište
Malošište
OFK Niš
Niš
1 : 2
Rudar
Jelašnica
Car Konstantin
Niš
2 : 1
Mladost (B)
Batušinac
Mladost (M)
Medoševac
2 : 0
Aluminijum
Niš
Delijski Vis
Niš
3 : 0
Bukovik
Razanj
OFK Napredak 1929
Aleksinac
1 : 0
OFK Sinđelić
Niš
Radan
Lebane
3 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
Vranjska Banja
Vranjska Banja
3 : 2
Čekmin
Čekmin
Trnovac
Trnovac
6 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Jedinstvo
Gornje Stopanje
2 : 1
Žitorađa
Žitorađa
OFK Alakince
Alakince
0 : 0
OFK Topličanin
Prokuplje
Župa
Aleksandrovac
8 : 0
Gradina
Pejovac
Juhor
Obrež
2 : 1
Levač
Rekovac
Kušiljevo
Kušiljevo
2 : 3
Jedinstvo 1936
Kruševac
Jedinstvo (P)
Pirot
1 : 1
Balkanski
Dimitrovgrad
Rajko Mitić
Bela Palanka
3 : 0
Brodoremont
Kladovo
Đerdap
Kladovo
4 : 0
Sloga
Kobišnica
OFK 019
Zaječar
3 : 1
Tanasko Rajić
Pirot
Budućnost (M)
Mladenovo
3 : 0
Lipar
Lipar
Naša Zvezda
Silbaš
7 : 1
Crvenka
Crvenka
Kordun
Kljajićevo
4 : 3
Radnički 1918
Ratkovo
Budućnost (P)
Parage
1 : 0
Borac (BG)
Bački Gračac
Budućnost (G)
Gložan
5 : 2
Borac 46
Obrovac
Partizan (G)
Gaj
0 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Strela
Ivanovo
4 : 2
Jugoslavija
Jabuka
Vulturul
Grebenac
1 : 3
Potporanj
Potporanj
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 1
Hajdučica
Hajdučica
Dolina
Padina
3 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Dolovo
Dolovo
2 : 0
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Budućnost (A)
Alibunar
0 : 1
Radnički (K)
Kovin
Sremac (D)
Dobrinci
1 : 4
Ljukovo
Ljukovo
Borac (M)
Martinci
4 : 1
Borac (K)
Klenak
Partizan
Vitojevci
3 : 1
Jadran
Golubinci
Fruškogorac
Manđelos
1 : 3
Hajduk
Beška
Radnički
Irig
1 : 0
Sremac (Deč)
Deč
Sloga
Voganj
2 : 4
Sremac (V)
Vojka
Napredak
Popinci
0 : 2
Železničar
Inđija
Budućnost
Savino Selo
0 : 1
Proleter
Ravno Selo
Iskra
Kucura
0 : 0
Napredak
Nadalj
Đurđin
Đurđin
5 : 0
Bačka
Mol
Bačinac
Bačinac
2 : 0
Petlić SD 026
Smederevo
Borac 1932
Ralja
4 : 1
Polet
Trnovče
Podunavac
Udovice
0 : 1
Mladi radnik 1940
Radinac
Glavaš
Glibovac
2 : 3
Jedinstvo
Krnjevo
Sloga
Lugavčina
4 : 1
Mladost 1948
Donja Livadica
Radnik
Smederevska Palanka
0 : 0
Železničar Kusadak
Kusadak
Osipaonica
Osipaonica
0 : 2
SASK
Saraorci
Mladi rudar 1954
Bukovik
2 : 0
Plaskovac
Plaskovac
Badnjevac
Badnjevac
1 : 1
Vinča
Vinča
BSK
Belosavci
1 : 1
Sloga (Z)
Zagorica
Šumadinac 1913
Natalinci
5 : 1
Sloga (M)
Milatovac
Lokomotiva
Lapovo
2 : 1
Marjan
Knić
ŽSK
Žirovnica
0 : 0
Banja 1957
Banja
Trnava
Donja Trnava
5 : 1
Omladinac (D.R.)
Donja Rača
Prvi srpski ustanak
Orašac
5 : 1
Jasenica
Božurnja
Urovica
Urovica
2 : 3
Zlot
Zlot
Nemetali
Donja Bela Reka
2 : 1
Poreč
Donji milanovac
Branik
Štubik
3 : 1
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Brestovac
Borski Brestovac
6 : 0
Radnički (K)
Klokočevac
Ključ
Podvrška
2 : 1
Miloševo
Miloševo
Polom
Leskovo
1 : 0
Blizna
Blizna
Polet
Jabukovac
4 : 0
BSK
Bukovče
Polet
Stajkovce
1 : 0
Progres
Ladovica
Bratstvo
Bratmilovce
1 : 2
Vučje
Vučje
Umac
Miroševce
2 : 2
Mladost
Batulovce
OFK Brza
Brza
5 : 2
Budućnost
Orašje
Kumarevo 65
Kumarevo
0 : 7
Zloćudovo
Zloćudovo
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
3 : 1
OFK Morava
Leskovac
Milanovo
Milanovo
3 : 2
Bobište
Bobište
Sloboda
Donje Brijanje
0 : 0
Real
Donja Jajina
Mladost 1959
Vinarce
1 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Mladi borac
Živkovo
1 : 4
Železničar
Brestovac
Sloga
Lipovica
4 : 3
Moravac
Pečenjevce
Taskovići
Taskovići
4 : 0
Radnički 1947
Čapljinac
Polet
Radevac
2 : 3
Naisus 1977
Rožina
Radnički 1924
Kočane
5 : 1
Baličevac
Baličevac
Jastrebac
Tešica
0 : 2
Zemljoradnik
Balajnac
Rad
Merošina
2 : 2
Palilula
Aleksinac
Šljivar
Šljivar
2 : 1
Osnić
Osnić
Kosovo
Zvezdan
0 : 3
Rtanj
Boljevac
Trebič
Sokobanja
1 : 0
Sloga
Minićevo
Graničar
Veliki Izvor
2 : 1
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Rudar (P)
Podvis
0 : 3
Radnički 1946
Lubnica
OFK Rtanj
Boljevac
3 : 2
Hajduk
Rujevica
Omladinac
Grezna
2 : 0
FSU Kraljevica
Zaječar
Temnić 1924
Varvarin
1 : 2
Vinogradar
Zleginje
Čitluk
Čitluk
4 : 4
Sloga (Ć)
Ćićevac
Rubin
Donji Stupanj
1 : 0
Sebečevac
Sebečevac
Mladost (T)
Toljevac
3 : 2
13. April
Lomnica
Trudbenik
Stalać
3 : 1
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
Mačkovac
Mačkovac
2 : 2
FUD
Brus
Kupci
Kupci
5 : 2
Sloga (L)
Lozna
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
2 : 1
ASK
Aradac
Polet
Nakovo
5 : 2
Borac
Aleksandrovo
Mladost (L)
Lukićevo
2 : 4
Banat
Čenta
Napredak
Čestereg
3 : 0
Budućnost
Srpska Crnja
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
0 : 1
ŽAK
Kikinda
Rusanda
Melenci
3 : 4
Krajina
Krajišnik
Vojvodina (B)
Bašaid
1 : 5
ŽFK Banat
Zrenjanin
Kolare
Kolare
1 : 0
Napredak
Drenovac
Moravac 2015
Krušar
6 : 1
Sloga
Voljavče
Mladost
Jovac
4 : 1
Dragocvet
Dragocvet
Partizan (M)
Majur
2 : 2
Juhor (G)
Glavinci
Budućnost (M)
Miliva
2 : 3
Javor
Sladaja
Budućnost (Đ)
Đurinac
4 : 0
Partizan (G)
Glogovac
Napredak 1936
Veliko Crniće
2 : 3
Borac (Ž)
Žabari
Železničar
Požarevac
3 : 1
Krilaš
Ćovdin
Mladost (R)
Ranovac
3 : 0
Rudar (Kr)
Krepoljin
Vihor
Маljurevac
2 : 1
Šapine
Šapine
Obilić
Živica
7 : 1
Sloga (L)
Lučica
Borac (K)
Klenovnik
3 : 0
Žitkovica 2017
Žitkovica
Sirakovo
Sirakovo
1 : 4
Budućnost (V)
Vezičevo
Budućnost (Z)
Zvečka
3 : 2
Šumadija
Šopić
Beljina
Beljina
1 : 5
Strelac
Mislođin
Krtinska
Krtinska
2 : 1
Lisović 1977
Lisović
OFK Budućnost
Dudovica
3 : 2
BSK 1926
Baćevac
Dunavac
Grocka
1 : 3
Šumadija 1962
Jagnjilo
Zaklopača
Zaklopača
1 : 0
Rabrovac
Rabrovac
Velika Krsna
Velika Krsna
1 : 1
Vrčin
Vrčin
Podunavac
Ritopek
2 : 3
Đurinci
Đurinci
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
2 : 1
Pudarci
Pudarci
SUF Dubona
Dubona
0 : 5
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
Napredak
Međulužje
0 : 5
Boleč
Boleč
PKB Kovilovo
Kovilovo
1 : 2
Siti Sport Klub
Beograd
Šećeranac Ada
Beograd
2 : 1
Milutinac
Zemun
Dunav
Veliko Selo
5 : 0
Srem
Jakovo
Umka
Umka
4 : 1
Posavac Tišma
Boljevci
Beograd Karaburma
Beograd
0 : 1
Borac (O)
Ostružnica
Heroj Polet
Jajinci
0 : 4
Hajduk
Beograd
Maršić
Maršić
1 : 1
Bratstvo 1975
Erdeč
Jedinstvo
Petrovac
0 : 1
Kutlovo
Kutlovo
Srbija
Ilićevo
3 : 2
Pobeda 1926
Beloševac
Mladost (P)
Pajazitovo
0 : 2
Šumadija 1934
Drača
OFK Osečina
Osečina
5 : 0
ZSK
Valjevo
Žabari
Žabari (Valjevo)
0 : 4
Proleter
Bajevac
Iskra
Donja Bukovica
4 : 1
Banjani
Banjani
Trlić
Trlić
3 : 0
Spartak 1924
Ljig
OFK Senjak
Valjevo
3 : 3
Mladost (D)
Dračić
Toplica
Donja Toplica
0 : 1
Radnik
Ub
Mladost
Lalinac
3 : 0
Čegar 2013
Kamenica
Omladinac
Gornji Komren
1 : 2
Crvena zastava
Hum
Proleter
Donja Vrežina
5 : 1
Stevan Nešticki
Leskovik
Planinac 1933
Prva Kutina
1 : 2
Čegar 1946
Donji Matejevac
Radnički 1936
Trupale
0 : 3
Palilulac
Niš
Vulkan 1963
Brenica
3 : 0
Morava
Krušce
Gorušica
Viča
2 : 3
Dragačevo
Guča
Voćar
Kotraža
0 : 4
Prilike
Prilike
Kej
Čačak
3 : 1
Morava
Katrga
Jedinstvo
Puhovo
3 : 0
Slatina
Slatina
Donja Vrbava
Donja Vrbava
2 : 0
Orlovac 1932
Mrčajevci
Rudar
Bresnica
2 : 2
Zadrugar
Donja Trepča
Ozrem
Ozrem
3 : 0
Rakova
Rakova
Napredak
Svračkovci
3 : 2
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Mladost
Preljina
4 : 0
Šumadija
Brđani
Tavnik
Tavnik
3 : 0
Mataruge
Mataruge
OFK Ras
Novi Pazar
3 : 0
Jedinstvo 2017
Tutin
Radnik
Ušće
3 : 0
Budućnost
Konarevo
Ribnica
Jovac
0 : 2
Ibar
Mataruška Banja
OFK Progorelica
Progorelica
4 : 2
Novi Pazar 1928
Delimeđe
Zvezda
Čukojevac
2 : 3
Rudar
Baljevac
Omladinac (NS)
Novo Selo
1 : 1
Proleter
Pečenog
Podrinje
Lozničko Polje
3 : 0
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Lipolist
Lipolist
3 : 0
Radnički (Ko)
Koceljeva
Majur
Majur
1 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
Karađorđe
Mišar
0 : 1
Vidojevica
Lešnica
Gučevo 1929
Banja Koviljača
0 : 3
Radnički (Kl)
Klupci
Drina
Badovinci
1 : 3
Jedinstvo (Š)
Štitar
Cer
Jadranska Lešnica
0 : 3
Sloga
Lipnički Šor
Hajduk Stanko
Crna Bara
1 : 1
Rudar
Brasina
Lugina
Preševo
4 : 0
Mladost (S)
Suvojnica
Mineralac
Vranjska Banja
1 : 3
Vihor
Žbevac
Levosoje
Levosoje
0 : 1
BSK Bujanovac
Bujanovac
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
1 : 4
Radnički 2021
Vranje
Dobrič
Pejkovac
3 : 2
OFK Kosanica
Kuršumlija
Partizanski put
Grudaš
0 : 3
Kosovac
Prokuplje
Jastrebac
Blace
0 : 1
Jug Bogdan
Đakus
Spartak
Gornja Trnava (Prokuplje)
3 : 3
Polet
Samarinovac
Tešnjar
Valjevo
6 : 2
Dračić 2018
Dračić
Polet
Popučke
1 : 0
Kolubara 2
Valjevo
OFK Povlen
Brezovice
2 : 2
Junior Novo Naselje
Valjevo
Stari drugari
Ljig
2 : 2
Rajac
Kadina Luka
Lukavac
Lukavac
0 : 0
Rakac Stave
Stave
Jadar 2013
Valjevo
0 : 0
Popadić
Popadić
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
6 : 4
Mali korak
Oglađenovac
Dinamo 1923
Bački Breg
1 : 1
Graničar
Riđica
OFK Odžaci
Odžaci
5 : 1
Kula
Kula
Omladinac (B)
Bukovac
4 : 0
Terekveš
Svilojevo
Zadrugar
Srpski Miletić
1 : 4
Omladinac (D)
Deronje
BSK
Bački Brestovac
7 : 0
Dunav
Bački Monoštor
Hajduk
Stapar
4 : 4
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Mladost
Kruščić
2 : 4
Polet
Sivac
Župski biseri
Lacisled
1 : 3
Vinogradar
Riljac
Donji Kopaonik
Razbojna
3 : 0
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Jezero 2017
Zlatari
2 : 2
Borac
Gornji Katun
Omladinac
Ugljarevo
1 : 1
Polet 57
Milutovac
Radnički (B)
Baranda
1 : 1
Glogonj
Glogonj
Pobeda
Samoš
3 : 3
BSK Bavanište
Bavanište
Mundial
Pančevo
2 : 5
Omladinac (D)
Deliblato
Mladost (V)
Vojlovica
1 : 0
Proleter (M)
Mramorak
Unirea
Uzdin
9 : 0
Omladinac 1927
Opovo
Pambukovica
Pambukovica
2 : 1
Šarbane
Šarbane
Omladinac (K)
Kalinovac
3 : 1
Polet (T)
Takovo
Polet (DL)
Donji Lajkovac
2 : 0
Nepričava
Nepričava
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
3 : 2
Jedinstvo (M)
Milorci
Mladost (V)
Vračević
0 : 0
Sovljak
Sovljak
Joševa
Joševa
1 : 2
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Čučuge
Čučuge
1 : 1
OFK Paljuvi
Paljuvi
Polet
Novi Karlovci
8 : 2
PSK Putinci
Putinci
Krušedol
Krušedol
5 : 3
Mladost
Buđanovci
Graničar (O)
Obrež
4 : 0
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Jedinstvo
Platičevo
1 : 0
Šumar
Ogar
Fruškogorac
Krčedin
2 : 0
Hajduk 1932
Šimanovci
Graničar (G)
Grabovci
1 : 2
Napredak
Žarkovac
Tamiš
Farkaždin
3 : 3
Potisje
Knićanin
Bilećanin
Sečanj
4 : 2
Tisa 1933
Taraš
Partizan
Tomaševac
1 : 3
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Lehel
Mužlja
2 : 2
OFK Klek
Klek
Mladost
Belo Blato
1 : 3
Radnički 1911
Jaša Tomić
MSK
Mihajlovo
3 : 1
Naftagas
Boka
Rudar 1973
Rudare
1 : 5
Lemind 1953
Leskovac
Jašunja
Jašunja
5 : 3
Šumadija
Razgojna
Badince
Badince
2 : 3
Gradac
Konopnica
Jadar 1961
Gornji Dobrić
2 : 1
Mladost (DB)
Donja Borina
Sloga
Straža
2 : 0
Studenac
Gornja Koviljača
TE Gučevo
Trbušnica
4 : 2
Prva Iskra
Runjani
Antimon
Zajača
5 : 2
Sinđelić
Lipnica
Jedinstvo
Zavlaka
1 : 1
Jelav
Jelav
Donja Mutnica
Donja Mutnica
2 : 2
Omladinac
Šaludovac
OFK Batinac
Batinac
4 : 2
15. Avgust 1950
Lomnica
Radnički
Tekija
4 : 1
Sinđelić
Vojnik
Mladi radnik
Grabovica
0 : 2
Beljanica
Strmosten
Rudar
Plazane
6 : 3
Planinac
Panjevac
Sloga
Donje Vidovo
1 : 1
Šumadija
Trešnjevica
Sinđelić 2012
Ugrinovci
1 : 8
Busije
Zemun
Borac
Progar
5 : 1
Železnik 1930
Železnik
Novi Beograd
Novi Beograd
2 : 0
Rekreativo 011
Beograd
Velika Moštanica
Velika Moštanica
2 : 2
Miljakovac
Beograd
BUSK
Beograd
3 : 4
Bežanija
Beograd
13. maj
Zemun
2 : 3
Šumadinac
Bečmen
OFK Lug 2020
Lug
14.11.2021
13:30
Bratstvo
Krnjača
Resnik
Resnik
0 : 0
Palilulac
Beograd
OFK Crvenka
Borča
2 : 2
Pinosava
Pinosava
Lepušnica
Glogonjski rit
4 : 1
Mladi proleter
Beograd
Pionir
Besni Fok
1 : 2
Sveti Stefan
Slanci
Ursule
Ursule
1 : 1
Bratstvo
Međureč
Šantarovac
Šantarovac
2 : 2
Vinogradar
Crkvenac
Morava
Ribare
6 : 1
Šumadinac
Dragovo
Mladost (K)
Končarevo
0 : 3
Mladost (T)
Tečić
Sinđelić 1934
Vojska
2 : 4
Trnava
Trnava
Mladost (G)
Gložane
2 : 1
Vinorača
Vinorača
Borac
Vizić
0 : 6
Slavija (P)
Pivnice
Orlovi
Bačka Palanka
4 : 1
Neštin
Neštin
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
1 : 1
Bačka 1945
Bačka Palanka
Kulpin
Kulpin
3 : 2
Krivanj
Selenča
Bačka (D)
Despotovo
1 : 1
Maglić
Bački Maglić
Mladost
Mali Bač
1 : 3
Soko
Nova Gajdobra
Mladost
Mačvanski Metković
1 : 3
Stojan Lazarac
Sovljak
Sloboda
Salaš Crnobarski
4 : 0
Sloga
Duvanište
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
4 : 0
Torpedo
Tabanović
Duško
Klenje
1 : 0
Omladinac
Slepčević
Petlovača
Petlovača
2 : 2
Napredak
Mačvanski Belotić
Gorki
Glušci
0 : 3
Mladi borac
Dublje
Budućnost (Z)
Zminjak
1 : 1
Milicionar
Bogatić
Gruža
Vitanovac
2 : 0
Mlada krila
Metikoši
Jovo Kursula
Cvetke
4 : 3
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Popovići Vrnjci
Vrnjci
2 : 3
Miločajac
Miločaj
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
1 : 2
Lazac
Lazac
Braća Vuković
Lađevci
3 : 0
Studen Vitez
Studenica
Granit
Jošanička banja
1 : 2
Apolon 2018
Kovači
Borac
Vraneši
3 : 0
Omladinac
Drakčići
Jedinstvo (G)
Godačica
1 : 0
Mineral 2015
Rudno
Vlašić
Donje Crniljevo
2 : 1
Mrovska
Mrovska
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
3 : 3
Šipurske livade
Šabac
Sloga (K)
Krnić
2 : 2
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Dobrava
Vukošić
1 : 2
Trešnjevka
Trbusac
Jevremovac
Jevremovac
6 : 0
Dobrava Žabar 2020
Žabar
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
3 : 0
Pričinović
Pocerski Pričinović
Dumača
Pocerski Metković
8 : 0
Sloga (M)
Matijevac
Supovac
Supovac
3 : 4
Novoselac
Novo Selo
Jasenovik 2018
Jasenovik
4 : 2
Spartak
Sićevo
Sloga (DT)
Donja Trnava
5 : 3
Standard 2021
Čamurlija
Sloga 1948
Malča
2 : 3
Mramor
Mramor
Mladost
Donji Komren
3 : 4
Real Niš
Niš
Vrtište
Vrtište
0 : 2
Mezgraja
Mezgraja
Planinac
Vujetinci
5 : 2
Gladijator
Čačak
Morava
Mojsinje
3 : 4
Prijatelji
Čačak
Gaučosi
Čačak
1 : 1
Budućnost
Stančići
Gavrilo Princip
Vranići
1 : 5
Malba
Žaočani
Remont
Čačak
0 : 2
Tigrovi Mija Gold
Preljina
Mršinci
Mršinci
0 : 3
Lugovi
Čačak
Sloga 1932
Ćirikovac
1 : 0
Ljubičevo
Ljubičevo
Mlava (B)
Bratinac
0 : 1
Batovac
Batovac
Barič
Barič
4 : 3
OFK Braničevo
Braničevo
Napredak (B)
Bubušinac
4 : 3
BSK 1931
Brežane
Stig 1955
Beranje
2 : 2
Napredak 1934
Nabrđe
Dizel
Bare
4 : 3
Mladi Borac
Majilovac
Soko
Krvije
0 : 2
Pobeda 1953
Osanica
Trgovački
Petrovac na Mlavi
1 : 2
Sloga 1945
Veliko Selo
Manastirica
Manastirica
4 : 3
Bata Bulić
Bistrica
Zadrugar 1947
Tabanovac
7 : 0
Mladost (K)
Krupaja
Mlava (ML)
Malo Laole
6 : 3
Rade Milošević
Dubočka
Integral
Batuša
1 : 0
Jedinstvo (S)
Smoljinac
Mladost (PR)
Poljska Ržana
5 : 1
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Temac
Temska
1 : 1
Nišavac
Staničenje
Tempo
Mozgovo
2 : 5
Napredak 2012
Krušje
Rutevac
Rutevac
1 : 2
Ratar
Gornja Peščanica
Rudar 2016
Aleksinački Rudnik
2 : 0
Polet
Vitoševac
Crvena zvezda
Suvodol
2 : 1
Badljevica
Badljevica
Vožd 2020
Vodanj
0 : 6
Skobalj
Skobalj
Landol
Landol
4 : 3
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
Proleter 1947
Vranovo
2 : 1
Jezava
Smederevo
Lunjevac
Lunjevac
3 : 0
Omladinac
Seone
Godomin
Smederevo
3 : 0
Budućnost
Mala Krsna
Slavija
Banatsko Aranđelovo
3 : 2
Tromeđa
Majdan
Graničar
Đala
0 : 3
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Jedinstvo (M)
Martonoš
1 : 2
Jadran
Sanad
Hajduk
Podlokanj
14.11.2021
13:00
Tisa
Padej
Čoka
Čoka
5 : 0
Šampion
Orom
Hajduk
Višnjićevo
7 : 0
OFK Bačinci
Bačinci
Srem
Sremska Rača
1 : 3
OFK Bikić
Bikić Do
LSK Laćarak
Laćarak
4 : 2
BSK
Bešenovo
Erdevik 2017
Erdevik
0 : 3
Graničar (A)
Adaševci
Obilić 1993
Kukujevci
1 : 1
Graničar (K)
Kuzmin
Zmaj
Noćaj
0 : 3
Jedinstvo
Ruma
Fruška Gora
Ruma
0 : 3
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Sloga 1980
Jovanovac
0 : 8
Omladinac 1977
Arbanasce
Dobrič 1974
Brest
5 : 5
Lepaja 2018
Lepaja
Balajnac 2019
Balajnac
2 : 0
Koprijan
Gradište
Partizan
Kajtasovo
0 : 4
Banat (D)
Dupljaja
Karaš (J)
Jasenovo
3 : 2
Dunav
Banatska Palanka
Polet
Izbište
1 : 2
Omladinac
Zagajica
Ševac
Kusić
1 : 2
Banat (I)
Ilandža
Ratar
Kruščica
0 : 2
Graničar
Miletićevo
Borac (VS)
Veliko Središte
4 : 1
Sloga (M)
Margita
Vitorul
Straža
0 : 3
Karaš (K)
Kuštilj
Gaglovo
Gaglovo
5 : 2
Makrešane
Makrešane
Kapidžija
Kapidžija
2 : 2
Konjuh
Konjuh
Rasina
Vitanovac
1 : 3
Dedina
Dedina
Žabare
Žabare
2 : 1
Mudrakovac
Mudrakovac
Polet
Šavrane
0 : 2
Borac
Bivolje
Modrica
Modrica
4 : 2
Bukovica
Bukovica
Padež
Padež
2 : 4
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
Apolon 4
Kragujevac
1 : 5
Šumadija
Čumić
Ratajac
Donje Rataje
2 : 0
Mladost (MD)
Mala Drenova
27. Oktobar
Šatrinci
1 : 2
Dunav
Novi Slankamen
Napredak (Sv)
Svojnovo
2 : 5
Razvitak
Mirilovac
Stiški Kurjak
Kurjače
1 : 4
Polet
Bikinje
Radnički
Požeženo
4 : 1
Pek
Kusiće
Mladost 1970
Radoševac
2 : 1
Sloga TOP
Topolovnik
Baštovan 2015
Carevac
0 : 5
Mirko Tomić
Tribrode
Dunavac 1929
Kisiljevo
2 : 1
Ram
Ram
Borac 2016
Donja Kruševica
2 : 1
Žika Marković - Uča
Miljević
Proleter
Latković
1 : 18
Izviđač
Lajkovac
Babajić
Babajić
1 : 1
Borac
Rajković
Sloga (J)
Jošanica
6 : 1
Osanica
Osanica
Zvezda
Izvarica
1 : 2
Selište
Selište
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
2 : 3
Borac (V)
Vukovac
Radnik
Salakovac
0 : 3
Crni Vitez
Kalište
Stig (MC)
Malo Crniće
6 : 5
Napredak
Toponica
Radoje Domanović
Ovsište
7 : 4
Budućnost (B)
Blaznava
Jarmenovci
Jarmenovci
3 : 3
Proleter 1936
Svetlić
Maskar
Maskar
5 : 2
Junkovac
Junkovac
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
5 : 0
Krćevac 04
Krćevac
OFK Jelen
Jelenča
4 : 3
Napredak
Ševarice
Proleter
Šabac
1 : 6
Jedinstvo 2020
Maovi
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
2 : 0
Partizan
Drenovac
Mladost Svileuva
Svileuva
1 : 1
Rudar
Donje Crniljevo
Korman
Korman (Šabac)
1 : 2
Sava
Mrđenovac
Bojić
Bojić
2 : 6
Borac BTG
Batalage
Galeb
Cerovac
2 : 4
Mišar
Mišar
Mladost Slatina
Slatina
2 : 2
Metlić
Metlić
14. Oktobar
Draginac
1 : 2
Stolice
Krupanj
Borac
Kozjak
0 : 2
Gradilište
Loznica
Hajduk
Ribarica
3 : 1
Paskovac
Paskovac
Mladost (G)
Gradilište
4 : 1
Granit
Radalj
Mladost (B)
Brezjak
2 : 0
Sloga
Korenita
Napredak
Zlatovo
3 : 0
Resavac
Subotica
Jasenovo
Jasenovo
1 : 3
Resavski Despoti
Vitance
Železničar
Smederevo
0 : 2
Petrijevac
Petrijevo
Vrbovac
Vrbovac
3 : 3
Kolarac
Kolari
Ravni Gaj
Malo Orašje
1 : 3
Zeppelin 026
Smederevo
OFK Slavija
Smederevo
1 : 3
Vučak
Vučak
Ljubić
Prnjavor
3 : 2
Tekstilac
Derventa
Modriča
Modriča
4 : 0
Budućnost
Pilica
Arsenal
Tivat
2 : 1
Berane
Berane
OFK Titograd
Podgorica
4 : 0
Cetinje
Cetinje
Igalo
Herceg Novi
2 : 1
Grbalj
Radanovići
Bokelj
Kotor
1 : 1
Jedinstvo
Bijelo Polje
Crvena zvezda
Beograd
18 : 0
Požarevac
Požarevac
Sloga
Zemun
3 : 1
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
Mašinac
Niš
5 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
IMT
Beograd
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 1
Javor
Ivanjica
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 2
Sloga (P)
Požega
Borac 1926
Čačak
1 : 1
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Novi Pazar
Novi Pazar
4 : 1
Loznica
Loznica
GFK Sloboda
Užice
0 : 1
Jedinstvo
Ub
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 5
Radnički (V)
Valjevo
Mladost (L)
Lučani
2 : 0
Zlatibor
Čajetina
Sunrise Šabac
Šabac
14.11.2021
13:30
Železničar
Lajkovac
Radnički (S)
Svilajnac
6 : 0
OFK Slatina
Slatina-Bor
Bor 1919
Bor
2 : 0
Timok 1919
Zaječar
Dinamo
Vranje
2 : 2
Radnik
Surdulica
Radnički 1912
Sombor
2 : 0
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
Radnički (Š)
Šid
0 : 0
OFK Vršac
Vršac
GFK Sloven
Ruma
6 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Petrika
Novi Sad
1 : 0
Inđija
Inđija
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 0
Petar Puača
Novi Sad
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 4
Železničar
Pančevo
Internacional
Beograd
1 : 2
BASK
Beograd
Sinđelić
Beograd
2 : 0
IM Rakovica
Rakovica
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Karađorđe
Ribnica
Crnokosa
Kosjerić
5 : 0
Budućnost (A)
Arilje
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Crvena Zvezda Suvodol
Suvodol
14.11.2021
Badljevica
Badljevica
Vožd 2020
Vodanj
2 : 1
Skobalj
Skobalj
Landol
Landol
14.11.2021
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
Lunjevac
Lunjevac
3 : 0
Omladinac
Seone
Brodarac
Beograd
2 : 0
Lokomotiva
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
Sinđelić
Beograd
OFK Beograd
Beograd
3 : 1
Studentski grad
Novi Beograd
OFK Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
Boleč
Boleč
Ada
Beograd
0 : 2
Spartak ŽK
Subotica
Radnički (N)
Niš
0 : 7
Sloga (P)
Požega
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 2
Javor
Ivanjica
Sloga (K)
Kraljevo
6 : 0
Savacijum
Šabac
Borac 1926
Čačak
3 : 0
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Novi Pazar
Novi Pazar
5 : 0
Loznica
Loznica
GFK Sloboda
Užice
3 : 2
Jedinstvo
Ub
Apolon 2018
Kraljevo
3 : 2
Radnički (V)
Valjevo
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 1
Mačva
Šabac
Sunrise Šabac
Šabac
3 : 0
Apolon 4
Kragujevac
Real Niš
Niš
6 : 0
Radnički (P)
Pirot
OFK Radnički
Niš
5 : 3
Radnik
Surdulica
GFK Jagodina
Jagodina
3 : 2
Dinamo
Vranje
Kopernikus Želežničar
Niš
3 : 0
Vlasina
Vlasotince
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 0
Timok 1919
Zaječar
Radnički 1912
Sombor
2 : 0
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
2 : 2
OFK Vršac
Vršac
Petrika
Novi Sad
2 : 1
Inđija
Inđija
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
6 : 0
Petar Puača
Novi Sad
Kolubara
Lazarevac
2 : 2
IMT
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
3 : 0
Lokomotiva
Beograd
Rakovica
Rakovica
4 : 2
Sinđelić
Beograd
Bubamara
Kraljevo
14.11.2021
00:00
Novi Pazar
Novi Pazar
Kiker
Kraljevo
4 : 1
Jedinstvo 2017
Tutin
Karađorđe
Ribnica
6 : 4
Tutin
Tutin
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 1
Bane 1931
Raška
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
4 : 3
Mačva 1929
Bogatić
Mačva (Š)
Šabac
2 : 0
Rađevac
Krupanj
Milutinac
Zemun
0 : 5
Partizan
Beograd
RFK Grafičar
Beograd
2 : 2
Sinđelić
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 0
OLE
Zemun
Zemun
Zemun
1 : 0
Rad
Beograd
Teleoptik
Zemun
3 : 1
011
Beograd
Sinđelić 2
Beograd
3 : 0
Šumadinac
Bečmen
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 4
Bubamara
Kraljevo
Jedinstvo 2017
Tutin
14.11.2021
10:00
Pazar Juniors
Novi Pazar
Sušica
Kragujevac
4 : 0
Bane 1931
Raška
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 3
Sport Klub 99
Novi Pazar
Kosmet
Leposavić
0 : 4
Radnički 1923
Kragujevac
Apolon 2018
Kraljevo
4 : 0
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
Kiker
Kraljevo
2 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 2
Apolon 4
Kragujevac
Polimlje
Prijepolje
3 : 3
Javor Matis
Ivanjica
GFK Sloboda
Užice
8 : 0
Spartak 1976
Trnava
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 7
Mladost (L)
Lučani
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Sloga (P)
Požega
14.11.2021
10:00
FAP
Priboj
Metalac
Gornji Milanovac
0 : 0
Borac 1926
Čačak
Zlatibor
Čajetina
1 : 2
ARES 2015
Mrčajevci
Gaučosi
Čačak
4 : 2
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Trio
Paraćin
0 : 4
Kopernikus Železničar
Niš
Radnički (P)
Pirot
2 : 3
OFK Radnički
Niš
GFK Jagodina
Jagodina
5 : 0
Car Konstantin
Niš
Napredak
Kruševac
0 : 2
Real
Niš
Krila Krajine
Bačka Palanka
0 : 0
TSC
Bačka Topola
Hajduk 1912
Kula
0 : 6
Vojvodina
Novi Sad
One team
Bački Jarak
1 : 5
CFK
Vrbas
Spartak ŽK
Subotica
3 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
Petrika
Novi Sad
1 : 3
OFK Vršac
Vršac
GFK Sloven
Ruma
4 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Omladinac
Novi Banovci
2 : 5
Sporto 023
Zrenjanin
Brodarac
Novi Beograd
1 : 2
Teleoptik
Zemun
011
Beograd
0 : 3
OFK Beograd
Beograd
Partizan
Beograd
1 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Mačva (Š)
Šabac
2 : 0
Savacium
Šabac
Železničar
Lajkovac
0 : 3
Sun Rise
Šabac
Rađevac
Krupanj
0 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
2 : 2
Železničar
Požarevac
RSK
Rabrovo
7 : 0
Zvižd
Kučevo
AF Duljaj
Topola
2 : 2
Cepelin 026
Smederevo
Soko 2015
Saraoci
2 : 4
Petlić SD 2006
Smederevo
Mladi radnik 1926
Požarevac
2 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
Šumadija
Aranđelovac
2 : 3
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
AF Đokić
Velika Plana
1 : 1
OPK Rudar 1933
Kostolac
VGSK
Veliko Gradište
0 : 6
Plana
Velika Plana
Obilić
Novi Kneževac
0 : 3
Spartak ŽK '09
Subotica
IMT
Beograd
3 : 8
Čanković
Beograd
Borac
Progar
0 : 9
Bežanija
Beograd
Jedinstvo (Ub)
Ub
14.11.2021
10:00
Tešnjar Stari Grad
Valjevo
Pambukovica
Ub
14.11.2021
10:00
OFK Osečina
Osečina
POFK Železničar
Lajkovac
14.11.2021
10:00
OFK Senjak
Valjevo
Radnički (V)
Valjevo
2 : 1
Zadrugar
Lajkovac
OFK Divci
Divci
1 : 5
Budućnost Krušik 014
Valjevo
Omladinac
Ljig
0 : 0
Ribnica
Mionica
Finale 2013
Kruševac
4 : 5
OFK Knez Lazar
Kruševac
Trstenik PPT
Trstenik
11 : 0
OFK Paraćin
Paraćin
Morava 1918
Ćuprija
0 : 0
Junior
Jagodina

Košarka

Crvena zvezda MTS
Beograd
71 : 56
Partizan NIS
Beograd
Igokea m:tel
Aleksandrovac
79 : 63
Mega Mozzart
Beograd
Sloboda
Užice
106 : 110
Mladost MaxBet
Zemun
Zlatibor
Čajetina
98 : 79
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
Metalac
Valjevo
93 : 71
Slodes SoccerBet
Beograd
Čačak 94
Čačak
95 : 73
Beovuk 72
Beograd
Radnički
Obrenovac
68 : 105
Rivers BM
Beograd
Jagodina
Jagodina
84 : 83
Plana
Velika Plana
OKK Vlasotince
Vlasotince
76 : 73
Mladost Vesna
Bela Palanka
Rtanj
Boljevac
89 : 63
Niš
Niš
Ratnici
Niš
81 : 99
Marinos
Niš
Železničar
Inđija
112 : 90
Srbobran
Srbobran
Velika Kikinda
Kikinda
76 : 85
Jedinstvo
Novi Bečej
Vrbas
Vrbas
88 : 67
Stara Pazova
Stara Pazova
Gorica
Sremčica
91 : 100
Borča
Beograd
Veba Basket
Beograd
89 : 74
Ras
Beograd
Umka Džez
Umka
85 : 88
Mladost 2009
Zemun
MVP 3x3
Krupanj
56 : 62
Mladost 2014
Ub
Železničar
Lajkovac
86 : 61
Apač
Loznica
Morava
Zablaće
96 : 76
Play off
Užice
Student 014
Valjevo
95 : 66
Sloga
Požega
Bagljaš
Zrenjanin
74 : 89
Petrovgrad
Zrenjanin
Futog 1276
Futog
80 : 78
Budućnost
Novi Sad
Marina
Bačka Palanka
55 : 78
Spartak
Subotica
Ru koš
Ruma
82 : 91
Opovo 99
Opovo
Partizan
Šid
78 : 45
Vojka
Vojka
Šimanovci
Šimanovci
97 : 96
Agrobanat
Plandište
Radan
Lebane
87 : 51
Jastreb
Aleksinac
Pusta Reka
Bojnik
84 : 46
Hisar
Leskovac
Kruševac
Kruševac
63 : 71
Stari Ras
Novi Pazar
Šumadija 2017
Aranđelovac
75 : 80
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Play Off
Užice
56 : 82
MKA 2017
Novi Pazar
Užice
Užice
38 : 64
Zvečan
Zvečan
Železničar
Lajkovac
61 : 65
Šabac
Šabac
Trepča
Kosovska Mitrovica
47 : 65
Javor
Ivanjica
Smederevo
Smederevo
41 : 50
Student 2
Niš
Radnički SPD 2
Kragujevac
84 : 56
Hisar
Leskovac
Trstenik
Trstenik
47 : 51
Svrljig
Svrljig
Paraćin
Paraćin
72 : 44
Bagdala
Kruševac
Ras
Beograd
110 : 54
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
Radnički 1950
Kragujevac
74 : 87
Crvena zvezda mts
Beograd
Sloboda
Užice
78 : 66
Vojvodina
Novi Sad
Star
Novi Sad
104 : 80
Konstantin
Niš
Actavis Academy
Leskovac
49 : 89
Partizan NIS
Beograd
Mega Mozzart
Beograd
64 : 78
Dynamic VIP PAY
Beograd

Odbojka

Ribnica
Kraljevo
2 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Partizan Soccerbet
Beograd
1 : 3
Mladi radnik
Požarevac
VA 014
Valjevo
3 : 2
Klek Srbijašume
Klek
MOK Topličanin 97
Prokuplje
0 : 3
Šumadija
Aranđelovac
Loznica
Loznica
1 : 3
Železničar
Beograd
Sloga 2015
Petrovac na Mlavi
0 : 3
Lucky Star
Beograd
Pin
Aleksinac
1 : 3
Kladovo
Kladovo
Omladinac
Novi Banovci
3 : 0
Smederevo
Smederevo
Beograd
Beograd
3 : 1
Srbijanka 014
Valjevo
Roda
Beograd
3 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Panonija
Bačka Palanka
1 : 3
Zlatibor
Čajetina
Ivanjica
Ivanjica
0 : 3
Radnički
Kragujevac
Valjevo
Valjevo
3 : 1
TENT 2
Obrenovac
Drina
Bajina Bašta
3 : 1
Volej Stars Junior
Novi Pazar
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 3
Borac
Čačak
Raška
Raška
2 : 3
Tara
Bajina Bašta
Mladost 1979
Inđija
3 : 1
Odbojka 013
Pančevo
Futog West
Futog
1 : 3
Srem 2
Sremska Mitrovica
Kikinda 0230
Kikinda
1 : 3
NS Volej Team
Novi Sad
FOK
Novi Sad
1 : 3
Volley Stars
Kljajićevo
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 3
Zaječar
Zaječar
Banat
Vršac
0 : 3
Klek Srbijašume 2
Klek
Bagljaš 023
Zrenjanin
3 : 1
Hercegovina
Ravni Topolovac

Rukomet

Metaloplastika
Šabac
20 : 22
Vojvodina
Novi Sad
Dubočica 54
Leskovac
35 : 30
Proleter
Zrenjanin
Kuršumlija
Kuršumlija
22 : 25
Topličanin
Prokuplje
Hajduk Veljko
Negotin
28 : 28
Jagodina
Jagodina
Hercegovac
Gajdobra
40 : 34
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Užice
Užice
30 : 32
Beli anđeo
Prijepolje
Šamot 65 2
Aranđelovac
31 : 27
Metalac
Valjevo
Omladinac
Gornji Milanovac
20 : 25
Mačva
Bogatić
Sloga
Kraljevo
28 : 30
Lokomotiva
Lapovo
Karađorđe
Topola
28 : 24
Bane
Raška
Trepča
Kosovska Mitrovica
35 : 21
Paraćin
Paraćin
Jedinstvo 1974
Krnjevo
29 : 35
Mladi radnik
Požarevac
Pirot
Pirot
33 : 35
Niška Banja
Niška Banja
Žitorađa
Žitorađa
24 : 35
Aleksinac
Aleksinac
Dubočica 54 - 2
Leskovac
30 : 32
Mladost
Vranje
SU Lavovi
Beograd
39 : 29
Partizan 2
Beograd
Novi Beograd
Beograd
36 : 30
Beograd
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
32 : 33
RSU Akademija Lečić
Beograd
RK SC Voždovac 2012 - 2
Voždovac
34 : 41
Rakovica
Rakovica
Metalac
Futog
32 : 32
Radnički
Jaša Tomić
Budućnost
Alibunar
21 : 21
ŽSK 1955
Žabalj
Ruma
Ruma
23 : 35
Nova Pazova 1957
Nova Pazova
Crvena zvezda
Mokrin
27 : 22
Senta
Senta
Lazarevac
Lazarevac
30 : 39
Crvena zvezda 3
Beograd
Kolubara 2
Lazarevac
25 : 31
Studentski Grad 2
Beograd
Titel
Titel
20 : 31
Srbobran
Srbobran
Putinci
Putinci
34 : 30
Radnički
Novi Sad
Bor RTB
Bor
18 : 33
Jagodina
Jagodina
Beograd
Beograd
24 : 31
Vojvodina
Novi Sad
Crvena zvezda
Beograd
24 : 36
Bekament BB
Aranđelovac
Zaječar 1949
Zaječar
39 : 32
Pirot
Pirot
Mokrin
Mokrin
26 : 30
Ravangrad
Sombor
Jabuka
Jabuka
25 : 24
Laki
Crvenka
Mladost
Srpska Crnja
29 : 25
Proleter
Zrenjanin
Medicinar 2
Šabac
36 : 26
ORK Loznica
Loznica
Metalac AD
Gornji Milanovac
15 : 16
Košutnjak
Čačak
Metalac
Kraljevo
31 : 40
Napredak 12
Kruševac
Radnički (S)
Svilajnac
21 : 33
Bekament BB - 2
Aranđelovac
Mladost
Kuršumlija
22 : 26
Vlasotince
Vlasotince
Radan
Lebane
21 : 29
Remesiana
Bela Palanka
Rtanj
Boljevac
34 : 32
Nemanjić
Požarevac
Beočin 1959
Beočin
20 : 33
Apatin
Apatin
Trijumf
Srbobran
30 : 23
Radnički
Bajmok
Halas Jožef 2
Ada
25 : 34
Gradnulica
Zrenjanin

Vaterpolo

Beograd
Beograd
11 : 17
Stari Grad
Beograd
Banjica
Beograd
25 : 4
Palilula
Beograd
Vračar
Beograd
13 : 14
Dorćol
Beograd
ŽAK
Kikinda
12 : 8
Sava
Šabac
Crvena zvezda
Beograd
22 : 6
Taš 2000
Beograd
Senta
Senta
11 : 9
Palilula
Beograd
Spartak
Subotica
16 : 5
Šabac
Šabac

Futsal

Intelektualac
Beograd
11 : 4
Klub 33
Pančevo
Kosjerić
Kosjerić
16 : 1
Župski rubin
Prijepolje
PP 192
Prijepolje
6 : 1
Raška
Raška
Ares
Prijepolje
3 : 7
Zlatibor
Čajetina
As
Bujanovac
4 : 3
Dolap
Prokuplje

Američki fudbal

SBB Beograd Vukovi
Beograd
34 : 6
Kragujevac Wild Boars
Kragujevac

Hokej

Celje
Celje
5 : 6
Bled
Bled
Sisak
Sisak
1 : 2
Vojvodina
Novi sad
Zagreb
Zagreb
3 : 7
Crvena zvezda
Beograd
Vukovi
Sarajevo
2 : 6
Crvena zvezda
Beograd

Ragbi 15

Dinamo 1954
Pančevo
35 : 40
BRK Crvena Zvezda
Beograd