08.11
13:00
Radnički 1923
Mladost
1
2
|
08.11.2021 13:00 | Radnički 1923 | 1 : 2 | Mladost |
08.11
18:00
Sloboda
Velež
1
1
|
08.11.2021 18:00 | Sloboda | 1 : 1 | Velež |
08.11
13:00
OFK Borac
Komovi
2
1
|
08.11.2021 13:00 | OFK Borac | 2 : 1 | Komovi |
08.11
11:00
Obilić
Sloga (R)
3
0
|
08.11.2021 11:00 | Obilić | 3 : 0 | Sloga (R) |
08.11
Radnički (S)
Bor 1919
3
2
|
08.11.2021 | Radnički (S) | 3 : 2 | Bor 1919 |
08.11
09:30
BASK
Studentski Grad
5
1
|
08.11.2021 09:30 | BASK | 5 : 1 | Studentski Grad | |||||
08.11
11:00
011
Brodarac 2
0
5
|
08.11.2021 11:00 | 011 | 0 : 5 | Brodarac 2 |
08.11
14:00
Borac
Sinđelić 2
1
0
|
08.11.2021 14:00 | Borac | 1 : 0 | Sinđelić 2 |
08.11
GFK Dubočica
Timočanin
3
1
|
08.11.2021 | GFK Dubočica | 3 : 1 | Timočanin |
08.11
12:30
Tisa Njerš
RFK NS 1921
1
0
|
08.11.2021 12:30 | Tisa Njerš | 1 : 0 | RFK NS 1921 |
08.11
12:00
Kiker
Jedinstvo 2017
4
1
|
08.11.2021 12:00 | Kiker | 4 : 1 | Jedinstvo 2017 |
08.11
10:00
FAP
Polimlje
2
5
|
08.11.2021 10:00 | FAP | 2 : 5 | Polimlje |
08.11
14:00
Brodarac 2
Sinđelić 2
0
1
|
08.11.2021 14:00 | Brodarac 2 | 0 : 1 | Sinđelić 2 |
08.11
14:30
Taurunum
Dunav
3
1
|
08.11.2021 14:30 | Taurunum | 3 : 1 | Dunav | |||||
08.11
14:30
Hajduk
Mladenovac
0
3
|
08.11.2021 14:30 | Hajduk | 0 : 3 | Mladenovac | |||||
08.11
17:00
Radnički (O)
Beograd
0
4
|
08.11.2021 17:00 | Radnički (O) | 0 : 4 | Beograd | |||||
08.11
14:30
Policajac
BASK
5
1
|
08.11.2021 14:30 | Policajac | 5 : 1 | BASK | |||||
08.11
16:00
Brodarac
Kosovo i Metohija
2
7
|
08.11.2021 16:00 | Brodarac | 2 : 7 | Kosovo i Metohija |
08.11
14:30
Jedinstvo
Duga
4
0
|
08.11.2021 14:30 | Jedinstvo | 4 : 0 | Duga | |||||
08.11
14:30
Kovilovo
Adanex
0
1
|
08.11.2021 14:30 | Kovilovo | 0 : 1 | Adanex | |||||
08.11
18:00
Šećeranac
Resnik
7
5
|
08.11.2021 18:00 | Šećeranac | 7 : 5 | Resnik |
08.11
17:30
Plavi 2000
13. Maj
4
2
|
08.11.2021 17:30 | Plavi 2000 | 4 : 2 | 13. Maj | |||||
08.11
14:30
Minel
TEK Sloga
0
2
|
08.11.2021 14:30 | Minel | 0 : 2 | TEK Sloga | |||||
08.11
18:00
BSV
Slavija
3
1
|
08.11.2021 18:00 | BSV | 3 : 1 | Slavija | |||||
08.11
19:00
Sremčica
Dunavac
3
2
|
08.11.2021 19:00 | Sremčica | 3 : 2 | Dunavac |
08.11
14:30
Batajnica
ŠF Rosenborg
9
1
|
08.11.2021 14:30 | Batajnica | 9 : 1 | ŠF Rosenborg | |||||
08.11
14:30
Soccer
Banja
0
3
|
08.11.2021 14:30 | Soccer | 0 : 3 | Banja | |||||
08.11
17:00
Kvantum sport
Borusija
2
4
|
08.11.2021 17:00 | Kvantum sport | 2 : 4 | Borusija | |||||
08.11
14:30
Pola pola
Vrčin
3
1
|
08.11.2021 14:30 | Pola pola | 3 : 1 | Vrčin |
08.11
14:30
Lavirint Company
Lokomotiva
4
1
|
08.11.2021 14:30 | Lavirint Company | 4 : 1 | Lokomotiva | |||||
08.11
14:30
Veterani 78
Umka
0
4
|
08.11.2021 14:30 | Veterani 78 | 0 : 4 | Umka | |||||
08.11
14:30
Div
Rakovica
4
2
|
08.11.2021 14:30 | Div | 4 : 2 | Rakovica | |||||
08.11
17:30
Peks
Strelac
2
1
|
08.11.2021 17:30 | Peks | 2 : 1 | Strelac | |||||
08.11
14:30
Beljina
Posavina
6
1
|
08.11.2021 14:30 | Beljina | 6 : 1 | Posavina | |||||
08.11
14:30
Krajišnik
Republički organi
3
5
|
08.11.2021 14:30 | Krajišnik | 3 : 5 | Republički organi |
08.11
18:00
Cibona
Krka
90
52
|
08.11.2021 18:00 | Cibona | 90 : 52 | Krka |
08.11
18:00
Spars Realway
Podgorica
74
84
|
08.11.2021 18:00 | Spars Realway | 74 : 84 | Podgorica | |||||
08.11
21:00
Široki
Mladost MaxBet
103
108
|
08.11.2021 21:00 | Široki | 103 : 108 | Mladost MaxBet | |||||
08.11
15:00
Borac
Zlatibor
87
75
|
08.11.2021 15:00 | Borac | 87 : 75 | Zlatibor |
08.11
20:30
Barajevo
Mladenovac
78
68
|
08.11.2021 20:30 | Barajevo | 78 : 68 | Mladenovac |
08.11
16:00
Crvena zvezda MTS
Konstantin
81
70
|
08.11.2021 16:00 | Crvena zvezda MTS | 81 : 70 | Konstantin |
08.11
21:30
Crvena zvezda 2
Rekreativo
27
33
|
08.11.2021 21:30 | Crvena zvezda 2 | 27 : 33 | Rekreativo |
08.11
21:30
Crvena zvezda 3
Gučevo
39
24
|
08.11.2021 21:30 | Crvena zvezda 3 | 39 : 24 | Gučevo |
08.11
20:45
Crvena zvezda
Valis
32
3
|
08.11.2021 20:45 | Crvena zvezda | 32 : 3 | Valis | |||||
08.11
22:00
Partizan
Palilula
31
1
|
08.11.2021 22:00 | Partizan | 31 : 1 | Palilula |
08.11
21:50
Solunac
Hram
3
4
|
08.11.2021 21:50 | Solunac | 3 : 4 | Hram |
08.11
20:00
Zlatar 033
Bajina Bašta
5
3
|
08.11.2021 20:00 | Zlatar 033 | 5 : 3 | Bajina Bašta | |||||
08.11
19:30
RB
Leposavić 2018
5
3
|
08.11.2021 19:30 | RB | 5 : 3 | Leposavić 2018 | |||||
08.11
21:00
Župski rubin
Kragujevac Wild Boars
3
2
|
08.11.2021 21:00 | Župski rubin | 3 : 2 | Kragujevac Wild Boars |
08.11
20:00
Bele crkve
Rosulja
8
4
|
08.11.2021 20:00 | Bele crkve | 8 : 4 | Rosulja |
08.11
20:00
Zlatibor
PP 192
5
5
|
08.11.2021 20:00 | Zlatibor | 5 : 5 | PP 192 |
08.11
21:00
Braća Nedić
Aranđelovac
5
2
|
08.11.2021 21:00 | Braća Nedić | 5 : 2 | Aranđelovac | |||||
08.11
20:00
Karađorđe 2015
Kareli
3
3
|
08.11.2021 20:00 | Karađorđe 2015 | 3 : 3 | Kareli |
08.11
17:30
Temnić
Brđanka
4
7
|
08.11.2021 17:30 | Temnić | 4 : 7 | Brđanka | |||||
08.11
20:30
Bor
Jagodina
4
5
|
08.11.2021 20:30 | Bor | 4 : 5 | Jagodina |
08.11
17:30
Niš 92
As
6
4
|
08.11.2021 17:30 | Niš 92 | 6 : 4 | As |
08.11
19:00
Nova Pazova
Leskovac
4
3
|
08.11.2021 19:00 | Nova Pazova | 4 : 3 | Leskovac |
08.11
19:45
Medveščak Mladi
Zagreb
1
6
|
08.11.2021 19:45 | Medveščak Mladi | 1 : 6 | Zagreb |