XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 626 utakmica za dan
Subota, 6 Novembar 2021

Fudbal

Kolubara
Lazarevac
1 : 0
Napredak
Kruševac
Metalac
Gornji Milanovac
1 : 1
Radnik
Surdulica
Loznica
Loznica
06.11.2021
Javor Matis
Ivanjica
Kabel
Novi Sad
0 : 3
Inđija
Inđija
Železničar
Pančevo
2 : 2
OFK Žarkovo
Beograd
Budućnost
Dobanovci
1 : 1
Mačva
Šabac
Mladost GAT
Novi Sad
2 : 0
RFK Grafičar
Beograd
Timok 1919
Zaječar
1 : 2
Zlatibor
Čajetina
1. Maj Ruma
Ruma
0 : 0
OFK Bečej 1918
Bečej
Radnički 1912
Sombor
0 : 2
Omladinac
Novi Banovci
Tekstilac
Odžaci
5 : 1
Hajduk 1912
Kula
Feniks 1995
Stara Pazova
3 : 1
OFK Kikinda
Kikinda
OFK Vršac
Vršac
2 : 2
Borac (S)
Sakule
Radnički (Zr)
Zrenjanin
1 : 4
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 0
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
Budućnost (A)
Arilje
1 : 3
Sloga (P)
Požega
Jedinstvo
Ub
2 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 2
Borac 1926
Čačak
Real
Podunavci
2 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
Radnički (O)
Obrenovac
4 : 1
Borac
Lazarevac
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 0
Dinamo
Vranje
Sloga (L)
Leskovac
1 : 3
Pčinja
Trgovište
Naftagas
Elemir
2 : 3
Borac
Starčevo
Proleter
Banatski Karlovac
4 : 0
Omladinac FAM
Botoš
Kozara
Banatsko Veliko Selo
1 : 0
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
6 : 0
Sloga
Plandište
Veternik
Veternik
2 : 0
Budućnost
Salaš Noćajski
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
1 : 0
Podunavac
Belegiš
Sloga (E)
Erdevik
2 : 1
Radnički (Š)
Šid
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 2
Hajduk
Divoš
Cement
Beočin
0 : 1
Sloboda
Donji Tovarnik
Mladost
Bački Jarak
3 : 1
Jedinstvo
Rumenka
Krila Krajine
Bačka Palanka
0 : 0
Senta
Senta
Sloga
Čonoplja
2 : 6
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
Bačka 1901
Subotica
2 : 1
Mladost (BP)
Bački Petrovac
GSP Polet Dorćol
Beograd
1 : 2
Komgrap
Beograd
Vinča
Vinča
2 : 1
Sinđelić
Beograd
Sremčica
Sremčica
2 : 3
Kosmaj
Ralja
Zvezda
Konatice
2 : 1
Poštar Zvezdara
Beograd
Napredak
Medoševac
2 : 1
Zuce 2019
Zuce
Lokomotiva
Beograd
3 : 1
OFK Mladenovac
Mladenovac
Tutin
Tutin
3 : 0
Korićani
Korićani
Goč
Vrnjačka Banja
0 : 4
Jošanica
Novi Pazar
Gruža
Gruža
0 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
2 : 3
Vrelo Sport
Vrelo
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 0
Ribnica
Mionica
Cer
Petkovica
0 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Sloboda
Lipe
6 : 1
Sloga (B)
Batočina
Grizli ML
Saranovo
2 : 1
Rudar 2001
Kostolac
Šumadija
Aranđelovac
2 : 1
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
VGSK
Veliko Gradište
3 : 2
Karađorđe
Topola
OFK Sinđelić
Niš
3 : 1
Delijski Vis
Niš
OFK Topličanin
Prokuplje
2 : 1
Jedinstvo
Gornje Stopanje
Moravac Orion
Mrštane
2 : 3
Nebeski Andjeli
Vranje
Blagotin
Poljna
2 : 1
Župa
Aleksandrovac
Jedinstvo 1936
Kruševac
11 : 0
Juhor
Obrež
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 0
Gradina
Pejovac
Lužnica
Babušnica
5 : 1
Zvezda
Blato
Brodoremont
Kladovo
1 : 2
Dunav
Prahovo
BSK
Bogovina
3 : 0
Ozren
Sokobanja
Bor 1919
Bor
4 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
Polet
Karavukovo
5 : 0
Radnički (S)
Sombor
Borac (BG)
Bački Gračac
1 : 0
Kordun
Kljajićevo
Crvenka
Crvenka
0 : 5
Bratstvo 2019
Prigrevica
Vojvodina
Tovariševo
1 : 0
Budućnost (M)
Mladenovo
Šajkaš 1908
Kovilj
4 : 2
Bačka 1923
Đurđevo
Omladinac
Stepanovićevo
2 : 0
OFK Futog
Futog
Crvena Zvezda
Novi Sad
0 : 3
Dinamo
Budisava
Slavija
Novi Sad
1 : 1
TSK
Temerin
Radnički (K)
Kovin
4 : 1
Dolovo
Dolovo
Železničar
Inđija
1 : 2
Sloga
Voganj
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
4 : 3
Ljukovo
Ljukovo
Napredak
Nadalj
2 : 0
Tornjoš
Tornjoš
Radnički 1905
Bajmok
5 : 0
Obilić (NK)
Novi Kneževac
Sloga
Ostojićevo
1 : 1
Budućnost
Savino Selo
Proleter
Ravno Selo
1 : 1
Srbobran
Srbobran
Mladost 1948
Donja Livadica
2 : 0
Glavaš
Glibovac
Zlot
Zlot
6 : 3
Polet
Jabukovac
BSK
Bukovče
0 : 1
Polom
Leskovo
Šarbanovac
Šarbanovac
3 : 4
Nemetali
Donja Bela Reka
Poreč
Donji milanovac
1 : 3
Urovica
Urovica
Budućnost
Orašje
3 : 0
Jedinstvo (G)
Grdelica
Jedinstvo (Š)
Šišava
3 : 2
Umac
Miroševce
Radnički 1947
Čapljinac
1 : 4
Svrljig
Svrljig
Hajduk
Rujevica
2 : 1
Rudar (P)
Podvis
Rtanj
Boljevac
3 : 0
Midžor
Kalna
Rudar Vrška Čuka
Grljan
4 : 0
Šljivar
Šljivar
Vinogradar
Zleginje
1 : 1
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Sloga (D)
Dašnica
6 : 2
Mladost (T)
Toljevac
Krajina
Krajišnik
2 : 0
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Budućnost
Srpska Crnja
4 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
Delija
Mokrin
3 : 1
ASK
Aradac
Partizan (G)
Glogovac
3 : 1
Budućnost (M)
Miliva
Žitkovica 2017
Žitkovica
3 : 1
Obilić
Živica
Omladinac (Š)
Šetonje
4 : 1
Mladost (R)
Ranovac
Vladimir Durković
Berilovac
2 : 1
Pobeda
Držina
Strelac
Mislođin
2 : 1
Budućnost (Z)
Zvečka
Šumadija
Šopić
7 : 4
Turbina
Vreoci
Siti Sport Klub
Beograd
2 : 1
Heroj Polet
Jajinci
Borac (O)
Ostružnica
1 : 0
Umka
Umka
Milutinac
Zemun
4 : 1
PKB Kovilovo
Kovilovo
Šumadija 1934
Drača
0 : 3
Srbija
Ilićevo
Bratstvo 1975
Erdeč
2 : 1
Kolonija
Kragujevac
Radnik
Ub
2 : 0
OFK Senjak
Valjevo
Spartak 1924
Ljig
2 : 2
OFK Brđanac
Valjevo
Spartak 1976
Trnava
6 : 1
Jedinstvo
Puhovo
Rakova
Rakova
1 : 1
Napredak
Svračkovci
Rudar
Baljevac
2 : 0
OFK Progorelica
Progorelica
Crnokosa
Kosjerić
2 : 0
Prvi partizan
Užice
Sloga
Ranilug
06.11.2021
13:00
Oskar
Pasjane
Moravac
Vrbovac
3 : 4
Morava
Parteš
Ropotovo
Ropotovo
06.11.2021
13:00
Mineralac
Klokot
Junior Novo Naselje
Valjevo
4 : 3
Polet
Popučke
Kamenorezac 76
Dublje
4 : 1
Župski biseri
Lacisled
Poljoprivrednik
Počekovina
0 : 2
Omladinac
Ugljarevo
Borac
Gornji Katun
5 : 1
Ribnik
Gornji Ribnik
Garevina
Garevina
1 : 0
Varvarin
Varvarin
Proleter (M)
Mramorak
0 : 0
Unirea
Uzdin
OFK Klek
Klek
14 : 1
Partizan
Tomaševac
Navalin
Navalin
5 : 2
Gradac
Konopnica
Marjan MB
Mala Biljanica
2 : 2
Badince
Badince
Sinđelić
Lipnica
06.11.2021
13:30
TE Gučevo
Trbušnica
OFK Zabrežje
Zabrežje
7 : 1
Partizan
Draževac
Beljanica
Strmosten
2 : 1
Radnički
Tekija
Miljakovac
Beograd
2 : 3
Novi Beograd
Novi Beograd
Stanovo 1941
Stanovo
2 : 0
Jadran
Kragujevac
Mladost (P)
Pretoke
0 : 3
Feniks
Rača
Šumadinac
Dragovo
1 : 4
Šantarovac
Šantarovac
Soko
Nova Gajdobra
4 : 0
Bačka (D)
Despotovo
Milicionar
Bogatić
2 : 2
Gorki
Glušci
Tigrovi Mija Gold
Preljina
4 : 2
Gavrilo Princip
Vranići
OFK Braničevo
Braničevo
0 : 0
Mlava (B)
Bratinac
Mladost (K)
Krupaja
1 : 3
Jasenovac
Krepoljin
Bata Bulić
Bistrica
1 : 4
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Nišavac
Staničenje
0 : 1
Mladost (PR)
Poljska Ržana
Mladost (MS)
Mali Suvodol
1 : 3
Borac
Barje Čiflik
Polet
Vitoševac
5 : 1
Rutevac
Rutevac
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
0 : 4
Jedinstvo
Bobovište
OFK Sloga
Dobrujevac
1 : 3
Napredak 2012
Krušje
Potisje
Kanjiža
4 : 1
Hajduk
Podlokanj
OFK Bačinci
Bačinci
6 : 1
Fruška Gora
Ruma
Lepaja 2018
Lepaja
1 : 3
Sloga 1980
Jovanovac
SFU Graničar 024
Kelebija
1 : 3
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
Vinogradar
Hajdukovo
5 : 1
Elektrovojvodina
Subotica
Sloga (M)
Margita
5 : 0
Ratar
Kruščica
Mekiš
Mekiš
3 : 2
10. februar
Šajinovac
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
5 : 0
Zmajevac
Belasica
Železničar
Novi Sad
3 : 0
Titel
Titel
Beli Orlovi
Tobolac
10 : 1
Parcane
Parcane
Šampion 2013
Bošnjane
1 : 1
OFK Orašje 1960
Orašje
Borac (V)
Vukovac
5 : 1
Zvezda
Izvarica
Selište
Selište
3 : 1
Bliznak-Medveđica
Bliznak
Laznica
Laznica
1 : 3
Polet (SD)
Suvi Do
Osanica
Osanica
1 : 2
Homoljac
Žagubica
Crni Vitez
Kalište
6 : 0
Stig (MC)
Malo Crniće
Vojvodina
Seleuš
4 : 2
Mladost
Velika Greda
Solunac
Banatski Sokolac
1 : 4
Crvena zvezda
Novi Kozjak
Proleter 1936
Svetlic
2 : 3
Budućnost MI
Donja Trnava
Proleter 1922
Svetlic
1 : 5
Radoje Domanović
Ovsište
Jedinstvo 2020
Maovi
4 : 0
OFK Jelen
Jelenča
Paskovac
Paskovac
4 : 0
Jadar 07
Loznica
Resavski Despoti
Vitance
2 : 0
Sinđelić
Grabovac
Vučak
Vučak
0 : 3
Ravni Gaj
Malo Orašje
Zeppelin 026
Smederevo
3 : 0
Vrbovac
Vrbovac
Leotar
Trebinje
1 : 3
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Radnik
Bijeljina
0 : 1
Sarajevo
Sarajevo
Zrinjski
Mostar
4 : 1
Borac
Banja Luka
Modriča
Modriča
3 : 0
Drina
Zvornik
Budućnost
Pilica
1 : 0
Borac
Kozarska Dubica
Kozara
Gradiška
4 : 0
Podrinje
Janja
Krupa
Krupa na Vrbasu
4 : 1
Ljubić
Prnjavor
Tekstilac
Derventa
0 : 0
Sutjeska
Foča
Sloboda
Novi Grad
2 : 0
Sloga
Doboj
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
5 : 2
Omarska
Omarska
Budućnost
Podgorica
1 : 2
Dečić
Tuzi
Iskra
Danilovgrad
0 : 0
Sutjeska
Nikšić
Mladost
Podgorica
1 : 2
Arsenal
Tivat
OFK Titograd
Podgorica
0 : 1
Kom
Podgorica
Igalo
Herceg Novi
3 : 0
Berane
Berane
Bokelj
Kotor
1 : 0
Cetinje
Cetinje
Jedinstvo
Bijelo Polje
1 : 0
Grbalj
Radanovići
Bordeaux
Bordeaux
2 : 3
PSG
Paris
Lille
Villeneuve d'Ascq
1 : 1
Angers
Angers
Brentford
Brentford, Middlesex
1 : 2
Norwich City
Norwich
Brighton & Hove Albion
Brighton
1 : 1
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
Chelsea
London
1 : 1
Burnley
Burnley
Crystal Palace
London
2 : 0
Wolverhampton Wanderers
Wolverhampton
Manchester United
Manchester
0 : 2
Manchester City
Manchester
Cagliari
Cagliari
1 : 2
Atalanta
Bergamo
Juventus
Torino
1 : 0
Fiorentina
Firenze
Spezia
La Spezia
1 : 0
Torino
Torino
Bayern
München
2 : 1
Freiburg
Freiburg im Breisgau
RB Leipzig
Leipzig
2 : 1
Borussia Dortmund
Dortmund
Wolfsburg
Wolfsburg
1 : 0
Augsburg
Augsburg
Stuttgart
Stuttgart
0 : 1
Arminia
Bielefeld
Bochum
Bochum
2 : 0
Hoffenheim
Sinsheim
Coventry City
Coventry
3 : 2
Bristol City
Bristol
Cardiff City
Cardiff
2 : 1
Huddersfield Town
Huddersfield
West Bromwich Albion
West Bromwich
1 : 1
Middlesbrough
Middlesbrough
Peterborough United
Peterborough
0 : 1
Fulham
London
Millwall
London
1 : 1
Derby County
Derby
Barnsley
Barnsley
0 : 2
Hull City
Hull
Birmingham City
Birmingham
1 : 2
Reading
Reading
Blackburn Rovers
Blackburn
3 : 1
Sheffield United
Sheffield
Blackpool
Blackpool
1 : 1
Queens Park Rangers
London
Nottingham Forest
Nottingham
3 : 0
Preston North End
Preston
Luton Town
Luton
0 : 1
Stoke City
Stoke-on-Trent
AFC Bournemouth
Bournemouth
4 : 0
Swansea City
Swansea
Alaves
Vitoria-Gasteiz
2 : 1
Levante
Valencia
Celta Vigo
Vigo
3 : 3
Barcelona
Barcelona
Espanyol
Barcelona
2 : 0
Granada
Granada
Real Madrid
Madrid
2 : 1
Rayo Vallecano
Madrid
Levač
Rekovac
0 : 4
Spartak DOO
Subotica
Čukarički
Beograd
3 : 1
Mačva
Šabac
IMT
Beograd
1 : 1
Spartak ŽK
Subotica
Rad
Beograd
0 : 2
Partizan
Beograd
Radnički (P)
Pirot
1 : 4
OFK Radnički
Niš
Radnički (N)
Niš
0 : 3
Real
Niš
Radnik
Surdulica
0 : 0
Kopernikus Želežničar
Niš
OFK Topličanin
Prokuplje
0 : 2
Dinamo
Vranje
Budućnost
Popovac
8 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
06.11.2021
10:00
OFK Bačka
Bačka Palanka
Lokomotiva
Beograd
3 : 0
Zvezdara
Beograd
IM Rakovica
Rakovica
0 : 3
Bežanija
Beograd
OFK Žarkovo
Beograd
1 : 3
Internacional
Beograd
Ada
Beograd
0 : 2
Radnički
Novi Beograd
Karađorđe
Topola
1 : 2
Grizzly ML
Saranovo
RSK
Rabrovo
2 : 4
Šumadija (A)
Aranđelovac
Šumadija (T)
Toponica
3 : 0
Mladi radnik (R)
Radinac
Borac 1932
Ralja
1 : 6
Sušica
Kragujevac
Sloga (B)
Batočina
0 : 6
Radnički 1923
Kragujevac
Smederevo 1924
Smederevo
5 : 0
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
Napredak
Markovac
3 : 2
Korićani
Korićani
OFK Bečej 1918
Bečej
1 : 2
Hajduk
Divoš
Prva Iskra
Barič
8 : 0
Rojkovac
Obrenovac
DIF
Beograd
2 : 1
Balkan
Beograd
Torlak
Beograd
06.11.2021
00:00
GSP Polet
Beograd
BSK 1925
Beograd
5 : 1
Beograd Karaburma
Beograd
Radnički
Obrenovac
3 : 1
Budućnost
Dobanovci
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Siti Sport Klub
Beograd
Partizan
Gaj
1 : 0
Strela
Ivanovo
Borac
Starčevo
7 : 0
Dolovo
Dolovo
Mladost
Omoljica
3 : 1
Vulturul
Grebenac
Omladinac 1927
Opovo
1 : 0
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Radnički
Baranda
0 : 9
Voja Gačić
Pančevo
IMT
Beograd
5 : 1
011
Beograd
Zmaj 1953
Zemun
2 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
Boleč
Boleč
06.11.2021
12:00
OFK Beograd
Beograd
Napredak
Kruševac
1 : 0
Teleoptik
Zemun
Brodarac
Beograd
3 : 0
Radnički (N)
Niš
Partizan
Beograd
3 : 1
Zemun
Zemun
Kiker
Kraljevo
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Timok 1919
Zaječar
3 : 0
SFS Borac
Paraćin
Mineralac
Vranje
1 : 2
Kopernikus Želežničar
Niš
Vlasina
Vlasotince
3 : 2
Trayal
Kruševac
TSC
Bačka Topola
1 : 0
Spartak ŽK
Subotica
BSK Borča
Borča
06.11.2021
Kolubara
Lazarevac
Studentski grad
Novi Beograd
06.11.2021
Rakovica
Rakovica
Sinđelić
Beograd
1 : 3
OLE
Zemun
011
Beograd
3 : 0
Radničkin(NB)
Novi Beograd
Lokomotiva
Beograd
2 : 2
OFK Beograd
Beograd
RFK Grafičar
Beograd
4 : 1
IMT
Beograd
Petrika
Novi Sad
0 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
Cement
Beočin
4 : 1
Podunavac
Belegiš
Vrelo Sport
Vrelo
1 : 6
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
OFK Senjak
Valjevo
4 : 0
Strmovo 1986
Strmovo
Žarkovo
Beograd
4 : 1
Budućnost
Dobanovci
Prva Iskra
Barič
4 : 0
BASK
Beograd
Palilulac
Beograd
0 : 3
Bežanija
Beograd
Vinča
Vinča
06.11.2021
BSK 1925
Beograd
Balkan
Beograd
0 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Zvezdara
Beograd
0 : 4
DIF
Beograd
Beograd
Beograd
7 : 1
Lestane
Lestane
Trio
Paraćin
1 : 5
Lider MGM
Leskovac
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 1
Spartak 1976
Trnava
Sloga (BB)
Bajina Bašta
3 : 0
Čačak 94
Čačak
Zlatibor
Čajetina
0 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
FAP
Priboj
2 : 5
Polimlje
Prijepolje
Tavankut
Tavankut
0 : 12
Bačka 1901
Subotica
POFK Savacium
Šabac
06.11.2021
Jedinstvo 1924
Vladimirci
Hajduk Stanko
Crna Bara
06.11.2021
Jedinstvo
Štitar
Njegoš
Lovćenac
06.11.2021
11:00
TSC
Bačka Topola
Bačka
Pačir
3 : 2
Obilić
Zmajevo
Bajša
Bajša
6 : 1
Đurđin
Đurđin
ADA
Beograd
1 : 0
Lokomotiva
Beograd
Milutinac
Zemun
1 : 1
Sinđelić
Beograd
Čukarički
Beograd
8 : 1
OLE
Zemun
RFK Grafičar
Beograd
5 : 0
IMT
Novi Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
06.11.2021
10:00
Rad
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
4 : 1
Brodarac
Beograd
Zemun
Zemun
4 : 0
011
Beograd
Voždovac
Beograd
6 : 2
Teleoptik
Zemun
Zemun
Zemun
3 : 1
Rad
Beograd
BSK 1925
Batajnica
06.11.2021
11:00
OFK Beograd
Beograd
Iskra
Kucura
06.11.2021
11:00
Njegoš
Lovćenac
Mladost
Turija
2 : 3
Obilić
Zmajevo
Eđšeg
Mali Iđoš
1 : 5
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Jadran
Feketić
1 : 2
Napredak
Nadalj
Budućnost
Savino Selo
06.11.2021
11:00
Proleter
Ravno Selo
Spartak 1976
Trnava
2 : 1
Javor Matis
Ivanjica
SFS Borac
Paraćin
5 : 1
Trio
Paraćin
Real
Niš
3 : 1
GFK Jagodina
Jagodina
Car Konstantin
Niš
1 : 6
Duel Juniors
Kruševac
Trayal Knez Lazar
Kruševac
1 : 1
Radnički (P)
Pirot
Šampion 2014
Leskovac
1 : 3
Kopernikus Železničar
Niš
TSC
Bačka Topola
4 : 0
Spartak ŽK
Subotica
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 4
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
OFK Vršac
Vršac
3 : 0
Inđija
Inđija
Partizan
Beograd
9 : 2
Brodarac
Novi Beograd
Crvena zvezda
Beograd
5 : 0
Voždovac
Beograd
Čukarički
Beograd
1 : 1
Rad
Beograd
Zemun
Zemun
2 : 5
RFK Grafičar
Beograd
Ada
Beograd
06.11.2021
011
Beograd
OFK Beograd
Beograd
0 : 2
Teleoptik
Zemun
Rađevac
Krupanj
4 : 2
Senjak
Valjevo
Radnički (V)
Valjevo
1 : 1
Fenix
Šabac
Respekt
Loznica
3 : 0
Jedinstvo (Ub)
Ub
GFK Dubočica
Leskovac
1 : 0
OFK Kosanica
Kuršumlija
Radnik
Surdulica
13 : 0
Čekmin
Čekmin
OFK Budućnost 2020
Niš
5 : 0
BSK
Bujanovac
Dinamo
Vranje
2 : 2
Filip Filipović
Niš
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 1
Kolubara
Lazarevac
Lokomotiva
Beograd
2 : 1
Karioke
Beograd
BSK 1925
Batajnica
06.11.2021
00:00
Studentski grad
Beograd
Sinđelić
Beograd
5 : 0
BSK
Borča
Rakovica
Beograd
0 : 2
IMT
Beograd
Morava 1918
Ćuprija
10 : 3
Vukovi
Brus
Junior
Jagodina
2 : 1
Trstenik PTT
Trstenik
Jedinstvo
Paraćin
0 : 2
Župa
Aleksandrovac
Car Lazar 2015
Kruševac
2 : 5
Finale 2013
Kruševac
Meševo
Meševo
06.11.2021
00:00
Radnički (S)
Svilajnac
GFK Jagodina 2
Jagodina
1 : 3
Timočanin
Knjaževac
OFK Bratstvo
Medveđa
4 : 7
Duel Juniors 2
Kruševac
Tisa Njerš
Adorjan
3 : 3
Bajša
Bajša
Borac
Starčevo
2 : 8
Voja Gačić
Pančevo
Mundial
Pančevo
1 : 3
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički
Kovin
4 : 2
Proleter
Banatski Karlovac
OFK Majur
Majur
1 : 6
Mačva
Šabac
AL AHLI
Novi Pazar
3 : 1
OFK National AG
Novi Pazar
Jošanica
Novi Pazar
2 : 4
Pazar Juniors
Novi Pazar
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
06.11.2021
OFK Ras
Novi Pazar
Jedinstvo 2017
Tutin
4 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
Tutin
Tutin
2 : 2
Koštam Polje
Delimeđe
Vrnjci
Vrnjci
1 : 7
Karađorđe
Ribnica
Goč
Vrnjačka Banja
3 : 0
Radnik
Ušće
Proleter
Pečenog
0 : 0
Sloga
Kraljevo
Polet
Ratina
5 : 0
Real
Podunavci
Pobeda
Beloševac
1 : 3
Karađorđe
Topola
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 1
Sušica
Kragujevac
Sloga 1924
Batočina
4 : 0
Vašarište
Kragujevac
Morava
Velika Plana
2 : 1
Slavija
Kragujevac
Marjan
Knić
0 : 6
Šumadija 1903
Kragujevac
Rakovica
Beograd
0 : 4
Rad
Beograd
Čukarički
Beograd
5 : 2
DIF
Beograd
OFK Beograd
Beograd
2 : 6
Bezanija
Beograd
Zemun
Zemun
06.11.2021
00:00
Ada
Beograd
RFK Grafičar
Beograd
06.11.2021
00:00
OFK Crvenka
Borca
Partizan
Beograd
8 : 1
BSK Borča
Borča
Banja
Višnjička banja
0 : 5
Jedinstvo
Surčin
Borac (L)
Lazarevac
1 : 0
Žarkovo
Žarkovo
Kolubara
Lazarevac
6 : 0
Lokomotiva
Beograd
Železnik 1930
Železnik
06.11.2021
00:00
Borac (O)
Ostružnica
PFK Žarkovo 2000
Beograd
0 : 4
Rad
Beograd
Vranić
Vranić
3 : 1
Prva Iskra
Barič
Trudbenik
Beograd
19 : 0
Zvezdara
Beograd
Institut MK
Zemun
0 : 4
Leštane
Leštane
Sinđelić
Ugrinovci
06.11.2021
00:00
Dunavac
Grocka
IMT
Novi Beograd
6 : 0
Obilić 1924
Beograd
Prima Fortuna
Beograd
2 : 1
Vrčin
Vrčin
PKB
Padinska Skela
0 : 6
Palilulac
Beograd
Milutinac
Zemun
2 : 1
Petlic
Beograd
Čukarički
Beograd
10 : 0
Sinđelić
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Ole
Zemun
Voždovac
Beograd
3 : 3
OFK Beograd
Beograd
Mungosi MK
Zemun
2 : 0
PFK Žarkovo 2000
Beograd
RFK Grafičar
Beograd
1 : 1
Partizan
Beograd
Zemun
Zemun
0 : 1
Lokomotiva
Beograd
Radnički
Novi Beograd
06.11.2021
00:00
Rad
Beograd
Dušanovac
Beograd
06.11.2021
00:00
011
Beograd
Olimpik
Beograd
0 : 4
Teleoptik
Zemun
Levač
Rekovac
0 : 9
Napredak junior 2018
Kruševac
Rosulja 2014
Vlasotince
2 : 6
Ozren
Sokobanja
Fudbol per femra
Preševo
3 : 3
Vučice
Vučje
Mašinac
Niš
3 : 0
Jagodina
Jagodina
Jedinstvo 2014
Pirot
0 : 4
Radnički 2012
Niš
Kolibri
Kuršumlija
2 : 1
Dinamo
Vranje
Jedinstvo
Ub
2 : 5
Loznica
Loznica
Plana
Velika Plana
0 : 5
Mačva
Šabac
Savac
Šabac
2 : 5
Požarevac
Požarevac
Karađorđe
Topola
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
ŽGFK Borac
Čačak
2 : 0
Požega
Požega
Voša AS
Novi Sad
5 : 0
Polet
Sivac
Voja Gačić
Pančevo
3 : 0
Banat
Vršac
Kolubara
Lazarevac
6 : 1
Obrenovac 1905
Obrenovac
Dušanovac
Beograd
06.11.2021
Partizan
Beograd
RFK Grafičar
Beograd
3 : 0
Brodarac
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 6
Zemun
Zemun
Teleoptik
Zemun
06.11.2021
Žarkovo 2000
Beograd
Voždovac
Beograd
4 : 1
Rad
Beograd
Kampione
Beograd
3 : 3
OFK Beograd
Beograd
Olimpik
Beograd
3 : 0
011
Beograd
Čukarički
Beograd
5 : 1
Crvena zvezda
Beograd
OLE
Borca
06.11.2021
T6 Nika
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 0
BSK 1925
Batajnica
GSP Polet
Beograd
3 : 1
Sinđelić
Beograd
Zemun
Zemun
3 : 4
Budućnost
Dobanovci
Bežanija
Beograd
2 : 2
IMT
Beograd
Mačva 1929
Bogatić
06.11.2021
15:30
Mačva 1
Šabac
Sunrise Šabac 2
Šabac
06.11.2021
Savacium 2
Šabac
Fenix 2
Šabac
06.11.2021
Sunrise Šabac 1
Šabac
OFK Atletiko
Šabac
06.11.2021
POFK Savacium 1
Šabac
Tika taka 2
Šabac
06.11.2021
Mladost
Prnjavor
Tika taka 1
Šabac
2 : 3
OFK Majur
Majur
POFK Čivija
Šabac
06.11.2021
Fenix 1
Šabac
Mačva 2
Šabac
06.11.2021
Radnički (K)
Koceljeva
Komgrap
Beograd
3 : 8
GSP Polet
Beograd
Žarkovo 2000
Beograd
1 : 1
Akademija fudbala
Lazarevac
OFK Paraćin
Paraćin
8 : 1
Trio
Paracin
Real Niš
Niš
4 : 0
GFK Jagodina
Jagodina
OFK Šampion
Leskovac
2 : 1
Kopernikus Železničar
Niš
Radnički 2
Niš
0 : 12
Duel Juniors
Kruševac
Trajal - Prosoker
Kruševac
0 : 5
Radnički
Pirot
Nacional
Niš
7 : 0
Vlasina
Vlasotince
Lider MGM
Leskovac
8 : 6
Napredak
Kruševac
Timok 1919
Zaječar
1 : 5
Radnički
Niš
OFK Morava 2012
Ćićevac
11 : 0
Finale 2013
Kruševac
Morava 1918
Ćuprija
4 : 0
Vukovi
Brus
Dunavac
Grocka
1 : 3
BSV
Beograd

Košarka

Cedevita Olimpija
Ljubljana
86 : 60
Split
Split
Mornar Barsko zlato
Bar
82 : 76
Igokea
Aleksandrovac
Partizan NIS
Beograd
74 : 69
FMP
Železnik
OKK Beograd
Beograd
94 : 81
Kolubara LA 2003
Lazarevac
Vojvodina
Novi Sad
77 : 80
SPD Radnički
Kragujevac
Dynamic VIP PAY
Beograd
80 : 82
Sloga
Kraljevo
Vršac
Vršac
73 : 57
Zdravlje Leskovac
Leskovac
Sloboda
Užice
97 : 72
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
Dunav
Stari Banovci
93 : 101
Slodes SoccerBet
Beograd
Železničar
Čačak
82 : 54
Napredak Metalka Majur
Aleksinac
Spartak Office Shoes
Subotica
62 : 66
Pirot
Pirot
Proleter Naftagas
Zrenjanin
72 : 77
Čačak 94
Čačak
Astra
Beograd
66 : 88
BKK Radnički
Beograd
Zvezdara
Beograd
102 : 92
Žarkovo
Beograd
Rivers BM
Beograd
06.11.2021
17:20
Borac
Lazarevac
Torlak
Beograd
79 : 52
Radnički
Obrenovac
Zekas 75
Rača
75 : 78
Svilajnac
Svilajnac
Paraćin
Paraćin
90 : 75
Sloga Elite
Kraljevo
Student BB
Bajina Bašta
91 : 73
Zlatar
Nova Varoš
M015
Šabac
82 : 77
Ivanjica
Ivanjica
Morava
Vladičin Han
50 : 57
Bor RTB
Bor
Marinos
Niš
70 : 54
Panteri
Vranje
Actavis Academy
Leskovac
75 : 72
Jablanica
Medveđa
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
56 : 70
Topola
Bačka Topola
Futog
Futog
80 : 74
Nova Pazova
Nova Pazova
Jedinstvo
Novi Bečej
74 : 65
Železničar
Inđija
Gro-Basket
Grocka
75 : 94
Umka Džez
Umka
Ras
Beograd
96 : 61
Barajevo
Barajevo
Mladost 2014
Ub
77 : 92
Železničar
Lajkovac
Šabac
Šabac
86 : 88
Radnički
Valjevo
Play off
Užice
64 : 97
Užice
Užice
Sevojno
Sevojno
75 : 80
Mladost
Čačak
Sloga
Požega
73 : 90
Morava
Zablaće
Budućnost
Novi Sad
65 : 73
Bagljaš
Zrenjanin
Beočin
Beočin
06.11.2021
14:00
Basketball Stars
Futog
Sport's World
Novi Sad
106 : 46
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
Opovo 99
Opovo
91 : 78
Šimanovci
Šimanovci
Jadran
Golubinci
73 : 74
Partizan
Šid
Vojka
Vojka
85 : 72
Ru koš
Ruma
OKK Sokobanja
Sokobanja
52 : 81
Radan
Lebane
Goč
Vrnjačka Banja
107 : 90
Koš 020
Novi Pazar
Prva Petoletka
Trstenik
94 : 78
Kruševac
Kruševac
Smederevo 1953
Smederevo
109 : 68
Šumadija 2017
Aranđelovac
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
63 : 70
Sloga (D)
Despotovac
Ćuprija
Ćuprija
101 : 87
Zicer 2014
Gruža
Basket Kam
Makedonska Kamenica
59 : 65
Orlovi
Banja Luka
Vršac
Vršac
78 : 89
Kraljevo
Kraljevo
Vojvodina 021
Novi Sad
55 : 65
Crvena zvezda
Beograd
Student
Niš
91 : 112
SPD Radnički
Kragujevac
Vrbas Medela
Vrbas
77 : 84
Art Basket
Beograd
Topolčanka
Bačka Topola
77 : 88
Novosadska ŽKA
Novi Sad
Srbobran
Srbobran
44 : 60
Mileševka
Prijepolje
Spartak
Subotica
84 : 69
Stara Pazova
Stara Pazova
MKA 2017
Novi Pazar
56 : 45
Trepča
Kosovska Mitrovica
Šabac
Šabac
62 : 36
Užice
Užice
Smederevo
Smederevo
54 : 85
Svrljig
Svrljig
Trstenik
Trstenik
51 : 86
Paraćin
Paraćin
Proleter
Novi Sad
68 : 61
Ras
Beograd
Čelarevo
Čelarevo
36 : 67
SO ŽKK
Kikinda
Vizura
Beograd
125 : 17
Delfin
Bačka Palanka
Sloboda
Užice
62 : 68
Spartak Office shoes
Subotica
Star
Novi Sad
74 : 56
Partizan NIS
Beograd
Sloga
Kraljevo
44 : 84
Borac
Čačak
SPD Radnički
Kragujevac
73 : 80
Dynamic VIP PAY
Beograd
Futog NS Basket 07
Novi Sad
74 : 97
Mega Mozzart
Beograd
Vojvodina 021
Novi Sad
80 : 35
Hajduk Veljko Spajic D.O.O.
Negotin
ČA Basket
Čačak
27 : 91
Art Basket
Beograd
Srem
Sremska Mitrovica
70 : 56
SPD Radnički
Kragujevac

Odbojka

Niš
Niš
1 : 3
Partizan Soccerbet
Beograd
Mladi radnik
Požarevac
0 : 3
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
Spartak (Lj)
Ljig
3 : 2
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
Radnički
Kragujevac
3 : 2
Ribnica
Kraljevo
Klek Srbijašume
Klek
1 : 3
Dubočica
Leskovac
VGSK
Veliko Gradište
1 : 3
Jedinstvo
Stara Pazova
Mladenovac
Mladenovac
0 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Smederevo Carina
Smederevo
0 : 3
Karađorđe
Topola
Železničar
Beograd
3 : 1
Futog
Futog
Crvena zvezda 2
Beograd
3 : 1
Crnjanski
Beograd
Proleter
Zrenjanin
3 : 0
Mladost
Bački Petrovac
Stražilovo
Sremski Karlovci
0 : 3
Dunav Volley
Novi Sad
Kikinda
Kikinda
3 : 0
Partizan
Bač
Ozren
Sokobanja
3 : 0
Hajduk Veljko 2
Negotin
Timok
Zaječar
3 : 0
Kladovo
Kladovo
Botafogo
Novi Sad
06.11.2021
Bačka Palanka
Bačka Palanka
Sloven
Ruma
06.11.2021
Novi Sad 2
Novi Sad
Dunav Volej 2
Novi Sad
06.11.2021
Mladost
Turija
Klek Srbijašume 2
Klek
06.11.2021
Vrbas
Vrbas
Jedinstvo
Stara Pazova
3 : 0
TENT
Obrenovac
Inđija
Inđija
0 : 3
Železničar
Lajkovac
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
2 : 3
Jedinstvo
Užice
Crno Bele 011
Beograd
0 : 3
Roda
Beograd
Novi Sad
Novi Sad
3 : 0
Spartak
Ljig
AS Batajnica
Batajnica
3 : 0
Beograd
Beograd
Srbijanka 014
Valjevo
0 : 3
Omladinac
Novi Banovci
Smederevo
Smederevo
3 : 1
Radnički Blasters
Beograd
Zlatibor
Čajetina
06.11.2021
20:00
Sterija
Beograd
Gimnazijalac
Kraljevo
0 : 3
Dunav
Beograd
Vranje
Vranje
3 : 1
Valjevo
Valjevo
TENT 2
Obrenovac
3 : 1
Ivanjica
Ivanjica
Radnički
Kragujevac
3 : 0
Smeč 5
Kragujevac
Knjaževac
Knjaževac
0 : 3
Stampedo
Niš
Futog
Futog
3 : 2
FOK
Novi Sad
Volley Stars
Kljajićevo
3 : 0
Kikinda 0230
Kikinda
NS Volej Team
Novi Sad
3 : 2
Futog West
Futog
Srem 2
Sremska Mitrovica
3 : 2
Štrand Volej
Novi Sad
Ozren
Sokobanja
2 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
Zaječar
Zaječar
3 : 0
Đerdap
Kladovo
Viner
Bor
1 : 3
Timok
Zaječar
Tutin
Tutin
3 : 2
Antena 08
Kruševac
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 3
Vrba 2019
Vrba
Stopanja
Stopanja
0 : 3
Župa
Aleksandrovac
Fortuna plus
Aranđelovac
06.11.2021
19:30
Karađorđe
Topola
Pirot
Pirot
3 : 2
Desetka
Niš
Stampedo 2
Niš
3 : 0
Milenijum
Niš
Student 2
Niš
0 : 3
PIN
Aleksinac
Mladenovac
Mladenovac
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Roda
Beograd
0 : 3
Lucky Star
Beograd
Partizan
Beograd
2 : 3
Železničar 2
Beograd
Spas
Beograd
3 : 1
Železničar 1
Beograd
Crnjanski
Beograd
3 : 0
AS
Beograd

Rukomet

Lokomotiva
Lapovo
31 : 26
Trepča
Kosovska Mitrovica
Paraćin
Paraćin
34 : 29
Kruševac
Kruševac
Radnički
Ćuprija
39 : 20
Karađorđe
Topola
Bane
Raška
35 : 32
Jagodina 2
Jagodina
Mladost
Čačak
23 : 22
Sloga
Kraljevo
Rudar 2
Kostolac
35 : 36
Đerdap
Kladovo
Borsko jezero
Bor
24 : 37
Jedinstvo 1974
Krnjevo
BSK Heba
Bujanovac
24 : 28
Žitorađa
Žitorađa
RSU Akademija Lečić
Beograd
29 : 37
Novi Beograd
Beograd
Radnički
Obrenovac
26 : 23
SU Lavovi
Beograd
Partizan 2
Beograd
25 : 32
Studentski grad
Beograd
Radnički
Jaša Tomić
33 : 22
Crvena zvezda
Mokrin
Senta
Senta
29 : 29
Dalmatinac
Riđica
Naftagas
Elemir
16 : 29
Mladost
Vršac
RA Dinamo
Pančevo
40 : 20
Unirea
Uzdin
Kljajićevo
Kljajićevo
26 : 21
Rusin
Ruski Krstur
Srbobran
Srbobran
24 : 27
Hajduk
Čurug
Bekament BB
Aranđelovac
32 : 27
Beograd
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
34 : 33
Vrbas
Vrbas
Jagodina
Jagodina
32 : 24
Mladost (NP)
Nova Pazova
Srem
Sremska Mitrovica
32 : 17
Zaječar 1949
Zaječar
Pirot
Pirot
23 : 36
Halas Jožef
Ada
Pančevo
Pančevo
27 : 18
Topličanin
Prokuplje
Sloven
Ruma
41 : 29
Mokrin
Mokrin
Proleter
Zrenjanin
27 : 22
Jabuka
Jabuka
Laki
Crvenka
19 : 38
Temerin
Temerin
Loznica grad
Loznica
43 : 10
Sedmerac
Prijepolje
Bekament BB - 2
Aranđelovac
24 : 23
Metalac
Kraljevo
Napredak 12
Kruševac
35 : 21
Pazar 2003
Novi Pazar
Remesiana
Bela Palanka
35 : 27
Mladost
Kuršumlija
Vlasotince
Vlasotince
34 : 30
Osice
Knjaževac
RSU Feniks
Vranje
16 : 22
Vranje
Vranje
Žitorađa
Žitorađa
22 : 24
Aleksinac
Aleksinac
Sloga
Petrovac na Mlavi
37 : 22
Bor - RTB 2
Bor
ORK Beograd
Beograd
06.11.2021
15:00
SU Hazena
Beograd

Vaterpolo

KVK Radnički
Kragujevac
21 : 8
Vojvodina
Novi Sad
Nais
Niš
11 : 20
Šabac
Šabac
Novi Beograd
Beograd
20 : 7
Valis
Valjevo
BVK Crvena zvezda
Beograd
10 : 11
Partizan
Beograd
Bečej
Bečej
7 : 11
Taš
Beograd
Valjevo
Valjevo
16 : 8
Banjica
Beograd
Palilula
Beograd
9 : 20
Beograd
Beograd
Rasina
Kruševac
9 : 14
NBG Vukovi
Novi Beograd
Košutnjak
Beograd
7 : 15
ŽAK
Kikinda
Sava
Šabac
13 : 11
Singidunum
Beograd
Banja Luka
Banja Luka
4 : 17
Vračar
Beograd
Šabac
Šabac
10 : 12
Taš 2000
Beograd
Senta Jordo
Senta
2 : 25
Vojvodina
Novi Sad
Vojvodina
Novi Sad
24 : 2
Taš 2000
Beograd
Vračar
Beograd
7 : 19
Senta Jordo
Senta
Valis
Valjevo
11 : 7
Palilula
Beograd
Partizan
Beograd
11 : 7
Spartak
Subotica
Valis
Valjevo
3 : 34
Partizan
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
30 : 4
Spartak
Subotica

Futsal

Vranje
Vranje
7 : 4
Bečej 2003
Bečej
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 2
Winter sport
Niš
Loznica Grad 2018
Loznica
2 : 4
FON
Beograd
Konjarnik
Beograd
7 : 2
Zemun Samo pravo
Zemun
Kalča
Niš
2 : 7
Ivanjica
Ivanjica
Banjica
Beograd
2 : 4
Ekonomist
Beograd
Full Feel
Subotica
2 : 2
Leteći Bajmočani
Bajmok
Leteći Holandjanin
Vrbas
6 : 4
ŽAK Junior
Sombor
Fortuna
Futog
6 : 7
Forum
Vršac
BSK
Bujanovac
5 : 2
Radnik
Surdulica
Zufo
Bujanovac
8 : 2
Pirgos
Pirot
Akademac
Niš
3 : 2
Pirot
Pirot
92
Užice
1 : 5
Šljivići
Ivanjica
Sjenica
Sjenica
3 : 0
Ares
Prijepolje
Dolap
Prokuplje
3 : 7
Babušnica 2011
Babušnica

Ragbi 13

Južna regija
Crna Gora
8 : 20
Partizan 1953
Beograd

Hokej

Hidria Jesenice
Jesenice
7 : 5
SŽ Olimpija
Ljubljana
Slavija Junior
Ljubljana
7 : 2
Celje
Celje
Medveščak Mladi
Zagreb
5 : 2
Vojvodina
Novi sad
Crvena zvezda
Beograd
6 : 2
Mladost
Zagreb
Vukovi
Sarajevo
06.11.2021
Partizan
Beograd
Vukovi
Sarajevo
4 : 5
Partizan
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
4 : 2
NS Stars
Novi Sad