XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 726 utakmica za dan
Nedelja, 31 Oktobar 2021

Fudbal

Proleter
Novi Sad
31.10.2021
18:00
Vojvodina
Novi Sad
Partizan
Beograd
31.10.2021
18:30
Čukarički
Beograd
Voždovac
Beograd
31.10.2021
17:00
TSC
Bačka Topola
Novi Pazar
Novi Pazar
31.10.2021
14:00
Radnik
Surdulica
Metalac
Gornji Milanovac
31.10.2021
16:00
Napredak
Kruševac
Kolubara
Lazarevac
31.10.2021
14:00
Spartak ŽK
Subotica
Radnički (N)
Niš
31.10.2021
16:00
Mladost
Lučani
Radnički 1923
Kragujevac
31.10.2021
13:30
Crvena zvezda
Beograd
Timok 1919
Zaječar
31.10.2021
12:00
OFK Bačka
Bačka Palanka
IMT
Beograd
31.10.2021
12:00
RFK Grafičar
Beograd
Kabel
Novi Sad
31.10.2021
12:00
Javor Matis
Ivanjica
Borac (Š)
Šajkaš
31.10.2021
13:30
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Borac (S)
Sakule
31.10.2021
13:30
Feniks 1995
Stara Pazova
Sušica
Kragujevac
31.10.2021
13:30
Jedinstvo
Ub
Borac
Lazarevac
31.10.2021
10:00
Brodarac
Novi Beograd
Radnički (S)
Svilajnac
31.10.2021
13:30
Radnički (P)
Pirot
Budućnost (P)
Popovac
31.10.2021
13:30
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
GFK Dubočica
Leskovac
31.10.2021
13:30
Jedinstvo (P)
Paraćin
Borac
Starčevo
31.10.2021
13:30
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Omladinac FAM
Botoš
31.10.2021
13:30
Vojvodina 1928
Perlez
Budućnost
Salaš Noćajski
31.10.2021
13:30
Mladost
Bački Jarak
Sloboda
Donji Tovarnik
31.10.2021
13:30
Radnički (NP)
Nova Pazova
Hajduk
Divoš
31.10.2021
13:30
Sloga (E)
Erdevik
Podunavac
Belegiš
31.10.2021
13:30
Donji Srem
Pećinci
Dunav
Stari Banovci
31.10.2021
13:30
Index
Novi Sad
Mladost (BP)
Bački Petrovac
31.10.2021
13:30
ČSK Pivara
Čelarevo
Mladost (T)
Turija
31.10.2021
13:30
Hercegovac
Gajdobra
Bačka (P)
Pačir
31.10.2021
13:30
Njegoš
Lovćenac
Tavankut
Tavankut
31.10.2021
13:30
Preporod
Novi Žednik
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
31.10.2021
13:30
Bajša
Bajša
Stanišić
Stanišić
31.10.2021
13:30
Krila Krajine
Bačka Palanka
Komgrap
Beograd
31.10.2021
14:00
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
BSK 1925
Batajnica
31.10.2021
14:00
Lokomotiva
Beograd
Zuce 2019
Zuce
31.10.2021
14:00
Torlak
Beograd
PKB
Padinska skela
31.10.2021
11:00
Zvezda
Konatice
Poštar Zvezdara
Beograd
31.10.2021
14:00
Sremčica
Sremčica
Kosmaj
Ralja
31.10.2021
14:00
Vinča
Vinča
Jošanica
Novi Pazar
31.10.2021
13:00
Bane 1931
Raška
Korićani
Korićani
31.10.2021
13:00
Polet
Ratina
Polet (LJ)
Ljubić
31.10.2021
11:00
Polimlje
Prijepolje
Jasen
Brodarevo
31.10.2021
13:30
Sloboda
Čačak
FAP
Priboj
31.10.2021
13:30
Omladinac
Zablaće
Zlatar
Nova Varoš
31.10.2021
13:30
Jedinstvo Putevi
Užice
Polet (T)
Trbušani
31.10.2021
13:30
Jedinstvo (K)
Konjevići
Sloga
Bogosavac
31.10.2021
13:30
OFK Divci
Divci
Drina
Ljubovija
31.10.2021
13:30
Cer
Petkovica
Zadrugar
Lajkovac
31.10.2021
13:30
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Vrelo Sport
Vrelo
31.10.2021
13:30
Borac
Lešnica
Sloga (B)
Batočina
31.10.2021
13:30
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
Rudar (S)
Stamnica
31.10.2021
13:30
Mladi borac
Veliko Orašje
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
31.10.2021
13:30
VGSK
Veliko Gradište
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
31.10.2021
13:30
Grizli ML
Saranovo
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
31.10.2021
13:30
Orljane
Orljane
Naša krila 1936
Belotinac
31.10.2021
13:30
Malošište
Malošište
Morava
Žitkovac
31.10.2021
13:30
Rudar
Jelašnica
Pukovac
Pukovac
31.10.2021
13:30
Mladost (B)
Batušinac
OFK Niš
Niš
31.10.2021
13:30
Aluminjum
Niš
Car Konstantin
Niš
31.10.2021
11:00
Bukovik
Razanj
Mladost (M)
Medoševac
31.10.2021
13:30
OFK Sinđelić
Niš
Delijski Vis
Niš
31.10.2021
13:30
OFK Napredak 1929
Aleksinac
Jablanica
Medveđa
31.10.2021
13:30
Čekmin
Čekmin
Vranjska Banja
Vranjska Banja
31.10.2021
13:30
Moravac Orion
Mrštane
Trnovac
Trnovac
31.10.2021
13:30
Žitorađa
Žitorađa
Jedinstvo
Gornje Stopanje
31.10.2021
13:30
OFK Alakince
Alakince
Župa
Aleksandrovac
31.10.2021
13:30
Trstenik PPT
Trstenik
Gradina
Pejovac
31.10.2021
13:30
OFK Lugomir
Rakitovo
Juhor
Obrež
31.10.2021
13:30
Jedinstvo (M)
Mijatovac
SFS Borac
Paraćin
31.10.2021
11:00
Blagotin
Poljna
Jedinstvo (P)
Pirot
31.10.2021
11:00
Bor 1919
Bor
Rajko Mitić
Bela Palanka
31.10.2021
13:30
OFK Slatina
Bor
Budućnost (M)
Mladenovo
31.10.2021
14:00
Crvenka
Crvenka
Naša Zvezda
Silbaš
31.10.2021
14:00
Borac (BG)
Bački Gračac
Kordun
Kljajićevo
31.10.2021
14:00
Borac 46
Obrovac
Budućnost (P)
Parage
31.10.2021
14:00
Rusin
Ruski Krstur
Budućnost (G)
Gložan
31.10.2021
14:00
Polet
Karavukovo
Bačka 1923
Đurđevo
31.10.2021
14:00
Slavija
Novi Sad
TSK
Temerin
31.10.2021
14:00
Crvena Zvezda
Novi Sad
Dinamo
Budisava
31.10.2021
14:00
ŽSK
Žabalj
Fruškogorac
Sremska Kamenica
31.10.2021
14:00
Jugović
Kać
Jedinstvo
Gospođinci
31.10.2021
14:00
Omladinac
Stepanovićevo
Partizan (G)
Gaj
31.10.2021
13:30
Spartak 1911
Debeljača
Strela
Ivanovo
31.10.2021
13:30
Hajdučica
Hajdučica
Vulturul
Grebenac
31.10.2021
13:30
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Crvena zvezda
Pavliš
31.10.2021
13:30
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Dolina
Padina
31.10.2021
13:30
Radnički (K)
Kovin
Dolovo
Dolovo
31.10.2021
13:30
Budućnost (A)
Alibunar
Sremac (D)
Dobrinci
31.10.2021
13:30
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Ljukovo
Ljukovo
31.10.2021
13:30
Borac (K)
Klenak
Borac (M)
Martinci
31.10.2021
13:30
Hajduk
Beška
Fruškogorac
Manđelos
31.10.2021
13:30
Sremac (V)
Vojka
Radnički
Irig
31.10.2021
13:30
Železničar
Inđija
Sloga
Voganj
31.10.2021
13:30
Napredak
Popinci
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
31.10.2021
13:30
Obilić (Z)
Zmajevo
Budućnost
Savino Selo
31.10.2021
13:30
Radnički 1905
Bajmok
Iskra
Kucura
31.10.2021
13:30
Đurđin
Đurđin
Bačinac
Bačinac
31.10.2021
13:30
Polet
Trnovče
Borac 1932
Ralja
31.10.2021
13:30
Mladi radnik 1940
Radinac
Podunavac
Udovice
31.10.2021
13:30
Mladost 1948
Donja Livadica
Glavaš
Glibovac
31.10.2021
13:30
Železničar Kusadak
Kusadak
Sloga
Lugavčina
31.10.2021
13:30
SASK
Saraorci
Radnik
Smederevska Palanka
31.10.2021
13:30
Osipaonica
Osipaonica
Mladi rudar 1954
Bukovik
31.10.2021
14:00
Vinča
Vinča
Plaskovac
Plaskovac
31.10.2021
14:00
Sloga (Z)
Zagorica
Badnjevac
Badnjevac
31.10.2021
14:00
Sloga (M)
Milatovac
BSK
Belosavci
31.10.2021
14:00
Marjan
Knić
Šumadinac 1913
Natalinci
31.10.2021
14:00
Banja 1957
Banja
Lokomotiva
Lapovo
31.10.2021
14:00
Omladinac (D.R.)
Donja Rača
ŽSK
Žirovnica
31.10.2021
14:00
Jasenica
Božurnja
Trnava
Donja Trnava
31.10.2021
14:00
Prvi srpski ustanak
Orašac
Donja Lomnica
Donja Lomnica
31.10.2021
13:30
Vučje
Vučje
Polet
Stajkovce
31.10.2021
13:30
Mladost
Batulovce
Bratstvo
Bratmilovce
31.10.2021
13:30
Jedinstvo (Š)
Šišava
Umac
Miroševce
31.10.2021
13:30
Budućnost
Orašje
OFK Brza
Brza
31.10.2021
13:30
Kumarevo 65
Kumarevo
BSK
Belanovce
31.10.2021
13:30
Bobište
Bobište
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
31.10.2021
13:30
Real
Donja Jajina
Milanovo
Milanovo
31.10.2021
13:30
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Sloboda
Donje Brijanje
31.10.2021
13:30
Železničar
Brestovac
Mladost 1959
Vinarce
31.10.2021
13:30
Moravac
Pečenjevce
Mladi borac
Živkovo
31.10.2021
13:30
Sloga
Lipovica
Radnički 1947
Čapljinac
31.10.2021
13:30
Borac
Azbresnica
Taskovići
Taskovići
31.10.2021
13:30
Baličevac
Baličevac
Polet
Radevac
31.10.2021
13:30
Toplica
Šarlinac
Pobeda
Rusna
31.10.2021
13:30
Moravac
Čečina
Jastrebac
Tešica
31.10.2021
13:30
Palilula
Aleksinac
Šljivar
Šljivar
31.10.2021
14:30
Rtanj
Boljevac
Kosovo
Zvezdan
31.10.2021
14:30
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Trebič
Sokobanja
31.10.2021
14:30
Radnički 1946
Lubnica
Graničar
Veliki Izvor
31.10.2021
14:30
Hajduk
Rujevica
Rudar (P)
Podvis
31.10.2021
14:30
FSU Kraljevica
Zaječar
OFK Rtanj
Boljevac
31.10.2021
14:30
Omladinac
Grezna
Sloga (Ć)
Ćićevac
31.10.2021
13:30
Vinogradar
Zleginje
Temnić 1924
Varvarin
31.10.2021
13:30
Sebečevac
Sebečevac
Čitluk
Čitluk
31.10.2021
13:30
13. April
Lomnica
Mladost (T)
Toljevac
31.10.2021
13:30
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
Parunovac
Parunovac
31.10.2021
13:30
FUD
Brus
Trudbenik
Stalać
31.10.2021
13:30
Sloga (L)
Lozna
Mačkovac
Mačkovac
31.10.2021
13:30
Bošnjane
Bošnjane
Kupci
Kupci
31.10.2021
13:30
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Kolare
Kolare
31.10.2021
13:30
GFK Tabane
Jagodina
Napredak
Drenovac
31.10.2021
13:30
OFK Juhor 2016
Potočac
Moravac 2015
Krušar
31.10.2021
13:30
Juhor (G)
Glavinci
Mladost
Jovac
31.10.2021
13:30
Javor
Sladaja
Partizan (M)
Majur
31.10.2021
13:30
Partizan (G)
Glogovac
Budućnost (M)
Miliva
31.10.2021
13:30
Budućnost (Đ)
Đurinac
Napredak 1936
Veliko Crniće
31.10.2021
14:00
Krilaš
Ćovdin
Borac (Ž)
Žabari
31.10.2021
14:00
Rudar (Kr)
Krepoljin
Železničar
Požarevac
31.10.2021
14:00
Omladinac (Š)
Šetonje
Mladost (R)
Ranovac
31.10.2021
14:00
Šapine
Šapine
Vihor
Маljurevac
31.10.2021
14:00
Žitkovica 2017
Žitkovica
Obilić
Živica
31.10.2021
14:00
Budućnost (V)
Vezičevo
Borac (K)
Klenovnik
31.10.2021
14:00
Sirakovo
Sirakovo
Pobeda
Držina
31.10.2021
13:30
Željuša
Željuša
Dragoš
Pirot
31.10.2021
13:30
Gnjilan
Gnjilan
Radnički (R)
Rudovci
31.10.2021
10:00
Mladost
Cvetovac
Budućnost (Z)
Zvečka
31.10.2021
14:00
Lisović 1977
Lisović
Beljina
Beljina
31.10.2021
14:00
Omladinac
Veliko Polje
Krtinska
Krtinska
31.10.2021
14:00
BSK 1926
Baćevac
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
31.10.2021
11:00
Vrčin
Vrčin
Dunavac
Grocka
31.10.2021
14:00
Podunavac
Ritopek
Velika Krsna
Velika Krsna
31.10.2021
14:00
Đurinci
Đurinci
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
31.10.2021
14:00
Rabrovac
Rabrovac
Napredak
Međulužje
31.10.2021
14:00
Šumadija 1962
Jagnjilo
Zaklopača
Zaklopača
31.10.2021
14:00
Pudarci
Pudarci
SUF Dubona
Dubona
31.10.2021
14:00
Boleč
Grocka
PKB Kovilovo
Kovilovo
31.10.2021
14:00
Balkan Mirijevo
Beograd
Šećeranac Ada
Beograd
31.10.2021
18:00
Srem
Jakovo
Dunav
Veliko Selo
31.10.2021
14:00
Borac (O)
Ostružnica
Umka
Umka
31.10.2021
14:00
Hajduk
Beograd
Beograd Karaburma
Beograd
31.10.2021
14:00
Heroj Polet
Jajinci
Košutnjak
Kragujevac
31.10.2021
14:00
Zastava
Kragujevac
Maršić
Maršić
31.10.2021
14:00
Pobeda 1926
Beloševac
Jedinstvo
Petrovac
31.10.2021
14:00
Šumadija 1934
Drača
Srbija
Ilićevo
31.10.2021
14:00
Šumadinac
Kragujevac
Mladost (P)
Pajazitovo
31.10.2021
14:00
Borac (D)
Drenovac
Proleter
Bajevac
31.10.2021
11:00
ZSK
Valjevo
OFK Osečina
Osečina
31.10.2021
14:00
Banjani
Banjani
Žabari
Žabari (Valjevo)
31.10.2021
14:00
Kačer
Belanovica
Iskra
Donja Bukovica
31.10.2021
14:00
Spartak 1924
Ljig
Trlić
Trlić
31.10.2021
14:00
Radnik
Ub
OFK Senjak
Valjevo
31.10.2021
14:00
Dimitrije Tucović
Ćelije
Toplica
Donja Toplica
31.10.2021
11:00
OFK Jabučje
Jabučje
Mladost
Lalinac
31.10.2021
13:30
Crvena zastava
Hum
Čegar 2013
Kamenica
31.10.2021
13:30
Stevan Nešticki
Leskovik
Omladinac
Gornji Komren
31.10.2021
13:30
Sloboda
Gornja Vrežina
Proleter
Donja Vrežina
31.10.2021
13:30
Čegar 1946
Donji Matejevac
Planinac 1933
Prva Kutina
31.10.2021
13:30
Morava
Krušce
Radnički 1936
Trupale
31.10.2021
13:30
Vulkan 1963
Brenica
Voćar
Kotraža
31.10.2021
14:00
Dragačevo
Guča
Kej
Čačak
31.10.2021
14:00
Gorušica
Viča
Jedinstvo
Puhovo
31.10.2021
14:00
Morava
Katrga
Rudar
Bresnica
31.10.2021
14:00
Orlovac 1932
Mrčajevci
Ozrem
Ozrem
31.10.2021
14:00
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Napredak
Svračkovci
31.10.2021
14:00
Zadrugar
Donja Trepča
Mladost
Preljina
31.10.2021
14:00
Rakova
Rakova
Šumadija
Brđani
31.10.2021
14:00
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Tavnik
Tavnik
31.10.2021
15:00
Napredak
Gračac
Mataruge
Mataruge
31.10.2021
15:00
Jedinstvo 2017
Tutin
OFK Ras
Novi Pazar
31.10.2021
15:00
Ibar
Mataruška Banja
Radnik
Ušće
31.10.2021
15:00
Novi Pazar 1928
Delimeđe
Ribnica
Jovac
31.10.2021
15:00
Rudar
Baljevac
OFK Progorelica
Progorelica
31.10.2021
15:00
Proleter
Pečenog
Zvezda
Čukojevac
31.10.2021
15:00
Omladinac (NS)
Novo Selo
Radnički (Ko)
Koceljeva
31.10.2021
14:00
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Podrinje
Lozničko Polje
31.10.2021
14:00
Milan Orlić
Novo Selo
Lipolist
Lipolist
31.10.2021
14:00
Vidojevica
Lešnica
Majur
Majur
31.10.2021
14:00
Radnički (Kl)
Klupci
Karađorđe
Mišar
31.10.2021
14:00
Jedinstvo (Š)
Štitar
Gučevo 1929
Banja Koviljača
31.10.2021
14:00
Sloga
Lipnički Šor
Drina
Badovinci
31.10.2021
14:00
Rudar
Brasina
Cer
Jadranska Lešnica
31.10.2021
14:00
Hajduk Stanko
Crna Bara
Lugina
Preševo
31.10.2021
13:00
Vihor
Žbevac
Mineralac
Vranjska Banja
31.10.2021
13:00
Pavlovac
Pavlovac
Mladost (B)
Bosilegrad
31.10.2021
13:00
Radnički 2021
Vranje
Čelik
Belo polje
31.10.2021
13:00
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
Dobrič
Pejkovac
31.10.2021
NS Tatko
Stara Bozurna
OFK Kosanica
Kuršumlija
31.10.2021
Kosovac
Prokuplje
Borac
Držanovac
31.10.2021
Jug Bogdan
Đakus
Partizanski put
Grudaš
31.10.2021
Polet
Samarinovac
Jastrebac
Blace
31.10.2021
Akademija 10
Prokuplje
Spartak
Gornja Trnava (Prokuplje)
31.10.2021
Omladinac
Podina
Kolubara 2
Valjevo
31.10.2021
11:00
Dračić 2018
Dračić
Tešnjar
Valjevo
31.10.2021
10:00
Junior Novo Naselje
Valjevo
Polet
Popučke
31.10.2021
11:00
Kotešica
Kotešica
OFK Povlen
Brezovice
31.10.2021
11:00
Rajac
Kadina Luka
Stari drugari
Ljig
31.10.2021
11:00
Popadić
Popadić
Lukavac
Lukavac
31.10.2021
11:00
Mali korak
Oglađenovac
Jadar 2013
Valjevo
31.10.2021
11:00
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Kula
Kula
31.10.2021
14:00
Graničar
Riđica
Dinamo 1923
Bački Breg
31.10.2021
14:00
Terekveš
Svilojevo
OFK Odžaci
Odžaci
31.10.2021
14:00
Omladinac (D)
Deronje
Omladinac (B)
Bukovac
31.10.2021
14:00
Dunav
Bački Monoštor
Zadrugar
Srpski Miletić
31.10.2021
14:00
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
BSK
Bački Brestovac
31.10.2021
14:00
Polet
Sivac
Hajduk
Stapar
31.10.2021
14:00
Mladost
Kruščić
Župski biseri
Lacisled
31.10.2021
13:30
Mladost
Donji Katun
Vinogradar
Riljac
31.10.2021
13:30
Garevina
Garevina
14. Oktobar
Izbenica
31.10.2021
13:30
Velika Drenova
Velika Drenova
Donji Kopaonik
Razbojna
31.10.2021
13:30
Borac
Gornji Katun
Ribnik
Gornji Ribnik
31.10.2021
13:30
Polet 57
Milutovac
Omladinac
Ugljarevo
31.10.2021
13:30
Kamenorezac 76
Dublje
Pobeda
Samoš
31.10.2021
13:30
Glogonj
Glogonj
Mundial
Pančevo
31.10.2021
13:30
Radnički (B)
Baranda
Mladost (V)
Vojlovica
31.10.2021
13:30
BSK Bavanište
Bavanište
Unirea
Uzdin
31.10.2021
13:30
Omladinac (D)
Deliblato
Omladinac 1927
Opovo
31.10.2021
13:30
Proleter (M)
Mramorak
Polet (T)
Takovo
31.10.2021
14:00
Šarbane
Šarbane
Pambukovica
Pambukovica
31.10.2021
14:00
Nepričava
Nepričava
Omladinac (K)
Kalinovac
31.10.2021
11:00
Jedinstvo (M)
Milorci
Polet (DL)
Donji Lajkovac
31.10.2021
14:00
Sovljak
Sovljak
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
31.10.2021
14:00
Ratkovac
Ratkovac
Mladost (V)
Vračević
31.10.2021
14:00
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Joševa
Joševa
31.10.2021
14:00
Čučuge
Čučuge
Srem
Sremski Mihaljevci
31.10.2021
14:00
PSK Putinci
Putinci
Polet
Novi Karlovci
31.10.2021
14:00
Mladost
Buđanovci
Krušedol
Krušedol
31.10.2021
14:00
Šumar
Ogar
Graničar (O)
Obrež
31.10.2021
14:00
Hajduk 1932
Šimanovci
Jedinstvo
Platičevo
31.10.2021
14:00
Napredak
Žarkovac
Fruškogorac
Krčedin
31.10.2021
14:00
Graničar (G)
Grabovci
7. Juli
Bela Crkva
31.10.2021
14:00
Studenac
Gornja Koviljača
Jadar 1961
Gornji Dobrić
31.10.2021
14:00
Prva Iskra
Runjani
Sloga
Straža
31.10.2021
14:00
Sinđelić
Lipnica
Antimon
Zajača
31.10.2021
14:00
Jelav
Jelav
Velika Reka
Velika Reka
31.10.2021
14:00
Jedinstvo
Zavlaka
Rojkovac
Obrenovac
31.10.2021
13:30
Borac
Ušće
Skela
Skela
31.10.2021
13:30
Polet
Grabovac
Partizan
Draževac
31.10.2021
13:30
Rvati
Obrenovac
Posavina
Stubline
31.10.2021
13:30
Duboko
Mala Moštanica
Jedinstvo
Dren
31.10.2021
13:30
Munja
Barič
15. Avgust 1950
Lomnica
31.10.2021
13:30
Omladinac
Šaludovac
Donja Mutnica
Donja Mutnica
31.10.2021
13:30
Sinđelić
Vojnik
OFK Batinac
Batinac
31.10.2021
13:30
Beljanica
Strmosten
Radnički
Tekija
31.10.2021
13:30
Planinac
Panjevac
Mladi radnik
Grabovica
31.10.2021
13:30
Pomoravlje
Ostrikovac
Rudar
Plazane
31.10.2021
13:30
Šumadija
Trešnjevica
Železnik 1930
Železnik
31.10.2021
10:00
Busije
Zemun
Sinđelić 2012
Ugrinovci
31.10.2021
14:00
Rekreativo 011
Beograd
Borac
Progar
31.10.2021
14:00
Miljakovac
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
31.10.2021
14:00
Zmaj Novi grad
Zemun
Velika Moštanica
Velika Moštanica
31.10.2021
14:00
Bežanija
Beograd
BUSK
Beograd
31.10.2021
14:00
13. maj
Zemun
Palilulac
Beograd
31.10.2021
14:00
Bratstvo
Krnjača
OFK Lug 2020
Lug
31.10.2021
10:00
Pinosava
Pinosava
Resnik
Resnik
31.10.2021
14:00
Mladi proleter
Beograd
OFK Crvenka
Borča
31.10.2021
14:00
Sveti Stefan
Slanci
Lepušnica
Glogonjski rit
31.10.2021
14:00
Minel
Ripanj
Pionir
Besni Fok
31.10.2021
14:00
Avala 1939
Beli Potok
Divostin
Kragujevac
31.10.2021
14:00
Jadran
Kragujevac
Dobrača
Dobrača
31.10.2021
14:00
Stanovo 1941
Stanovo
Ćava
Grošnica
31.10.2021
14:00
Seljak
Cvetojevac
OFK Žeželj
Donja Sabanta
31.10.2021
14:00
21. oktobar
Kragujevac
OFK Bagremar
Kragujevac
31.10.2021
14:00
Kragujevac
Kragujevac
Ursule
Ursule
31.10.2021
13:30
Šumadinac
Dragovo
Šantarovac
Šantarovac
31.10.2021
13:30
Mladost (T)
Tečić
Morava
Ribare
31.10.2021
13:30
Osaonica
Bagrdan
Mladost (K)
Končarevo
31.10.2021
13:30
Trnava
Trnava
Sinđelić 1934
Vojska
31.10.2021
13:30
Mladost (G)
Gložane
Borac
Kloka
31.10.2021
14:00
Kalipolje
Žabare
Kopljari
Kopljari
31.10.2021
14:00
Mladost (R)
Rajkovac
Mladost (J)
Jelenac
31.10.2021
14:00
B 2000
Aranđelovac
Šumadinac
Stojnik
31.10.2021
14:00
Tulež
Tulež
Šamot
Aranđelovac
31.10.2021
14:00
Gorski Car
Garaši
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
31.10.2021
11:00
Venčani
Venčani
Slavija (B)
Bođani
31.10.2021
13:30
Slavija (P)
Pivnice
Borac
Vizić
31.10.2021
13:30
Neštin
Neštin
Orlovi
Bačka Palanka
31.10.2021
13:30
Krivanj
Selenča
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
31.10.2021
13:30
Maglić
Bački Maglić
Kulpin
Kulpin
31.10.2021
13:30
Soko
Nova Gajdobra
Bačka (D)
Despotovo
31.10.2021
13:30
Mladost
Mali Bač
Mladost
Mačvanski Metković
31.10.2021
14:00
Sloga
Duvanište
Stojan Lazarac
Sovljak
31.10.2021
14:00
Torpedo
Tabanović
Sloboda
Salaš Crnobarski
31.10.2021
14:00
Omladinac
Slepčević
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
31.10.2021
14:00
Napredak
Mačvanski Belotić
Duško
Klenje
31.10.2021
14:00
Mladi borac
Dublje
Petlovača
Petlovača
31.10.2021
14:00
Milicionar
Bogatić
Gorki
Glušci
31.10.2021
14:00
Budućnost (Z)
Zminjak
Gruža
Vitanovac
31.10.2021
14:00
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Jovo Kursula
Cvetke
31.10.2021
14:00
Lazac
Lazac
Popovići Vrnjci
Vrnjci
31.10.2021
14:00
Studen Vitez
Studenica
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
31.10.2021
14:00
Apolon 2018
Kovači
Braća Vuković
Lađevci
31.10.2021
14:00
Omladinac
Drakčići
Granit
Jošanička banja
31.10.2021
14:00
Mineral 2015
Rudno
Borac
Vraneši
31.10.2021
14:00
Jedinstvo (G)
Godačica
Vlašić
Donje Crniljevo
31.10.2021
14:00
Šipurske livade
Šabac
Mrovska
Mrovska
31.10.2021
14:00
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
31.10.2021
14:00
Trešnjevka
Trbusac
Sloga (K)
Krnić
31.10.2021
14:00
Dobrava Žabar 2020
Žabar
Dobrava
Vukošić
31.10.2021
14:00
Pričinović
Pocerski Pričinović
Jevremovac
Jevremovac
31.10.2021
14:00
Sloga (M)
Matijevac
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
31.10.2021
14:00
Dumača
Pocerski Metković
Spartak
Sićevo
31.10.2021
13:30
Novoselac
Novo Selo
Supovac
Supovac
31.10.2021
13:30
Standard 2021
Čamurlija
Jasenovik 2018
Jasenovik
31.10.2021
13:30
Mramor
Mramor
Sloga (DT)
Donja Trnava
31.10.2021
13:30
Real Niš
Niš
Sloga 1948
Malča
31.10.2021
13:30
Mezgraja
Mezgraja
Mladost
Donji Komren
31.10.2021
13:30
Vrtište
Vrtište
Omladinac
Ravni Topolovac
31.10.2021
13:30
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
1. Oktobar
Srpski Itebej
31.10.2021
13:30
SU Podgrmeč
Žitište
Napredak
Banatska Topola
31.10.2021
13:30
Roham
Nova Crnja
2. Oktobar
Kumane
31.10.2021
13:30
Proleter
Međa
Sloga 1932
Ćirikovac
31.10.2021
14:00
Batovac
Batovac
Ljubičevo
Ljubičevo
31.10.2021
14:00
OFK Braničevo
Braničevo
Mlava (B)
Bratinac
31.10.2021
14:00
Beli Orao
Bradarac
Barič
Barič
31.10.2021
14:00
BSK 1931
Brežane
Napredak (B)
Bubušinac
31.10.2021
14:00
Mladi Borac
Majilovac
Stig 1955
Beranje
31.10.2021
14:00
Dizel
Bare
Soko
Krvije
31.10.2021
14:00
Sloga 1945
Veliko Selo
Pobeda 1953
Osanica
31.10.2021
14:00
Bata Bulić
Bistrica
Manastirica
Manastirica
31.10.2021
14:00
Mladost (K)
Krupaja
Zadrugar 1947
Tabanovac
31.10.2021
14:00
Jedinstvo (S)
Smoljinac
Mlava (ML)
Malo Laole
31.10.2021
14:00
Integral
Batuša
Mladost (PR)
Poljska Ržana
31.10.2021
13:30
Lokomotiva
Belo Polje
Temac
Temska
31.10.2021
13:30
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Padež
Petrovac
31.10.2021
11:00
Budućnost
Veliki Jovanovac
Sloga
Korman
31.10.2021
10:00
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Jedinstvo
Bobovište
31.10.2021
13:30
Ratar
Gornja Peščanica
Škriljac
Bradarac
31.10.2021
10:00
Polet
Vitoševac
Rutevac
Rutevac
31.10.2021
10:00
Rudar 2016
Aleksinački Rudnik
Skobalj
Skobalj
31.10.2021
13:30
Badljevica
Badljevica
Crvena zvezda
Suvodol
31.10.2021
13:30
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
Vožd 2020
Vodanj
31.10.2021
13:30
Jezava
Smederevo
Proleter 1947
Vranovo
31.10.2021
13:30
Budućnost
Mala Krsna
Lunjevac
Lunjevac
31.10.2021
13:30
Godomin
Smederevo
Jelica
Goračići
31.10.2021
13:30
Gradina
Rti
Brezova
Brezova
31.10.2021
13:30
Sloga
Kaona
Radnički
Turica
31.10.2021
13:30
Bratstvo
Dljin
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
31.10.2021
14:30
Tromeđa
Majdan
Slavija
Banatsko Aranđelovo
31.10.2021
14:30
Jadran
Sanad
Graničar
Đala
31.10.2021
14:30
Tisa
Padej
Jedinstvo (M)
Martonoš
31.10.2021
14:30
Potisje
Kanjiža
Hajduk
Podlokanj
31.10.2021
14:30
Šampion
Orom
OFK Bikić
Bikić Do
31.10.2021
13:30
OFK Bačinci
Bačinci
Hajduk
Višnjićevo
31.10.2021
13:30
BSK
Bešenovo
Srem
Sremska Rača
31.10.2021
13:30
Graničar (A)
Adaševci
LSK Laćarak
Laćarak
31.10.2021
13:30
Graničar (K)
Kuzmin
Erdevik 2017
Erdevik
31.10.2021
13:30
Jedinstvo
Ruma
Obilić 1993
Kukujevci
31.10.2021
13:30
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Zmaj
Noćaj
31.10.2021
13:30
Fruška Gora
Ruma
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
31.10.2021
13:30
Majdan
Majdan
Velereč 94
Velereč
31.10.2021
13:30
Semedraž
Semedraž
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
31.10.2021
13:30
Brezak
Pranjani
Omladinac
Kalimanići
31.10.2021
13:30
Šilopaj
Šilopaj
Ozremica
Beršići
31.10.2021
13:30
Takovski Ustanak
Takovo
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
31.10.2021
13:30
Lunjevica
Lunjevica
Arbanasce
Arbanasce
31.10.2021
Lepaja 2018
Lepaja
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
31.10.2021
14:00
Bikovo
Bikovo
Palić
Palić
31.10.2021
14:00
Lokomotiva
Subotica
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
31.10.2021
14:00
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Čantavir
Čantavir
31.10.2021
14:00
Vinogradar
Hajdukovo
Elektrovojvodina
Subotica
31.10.2021
14:00
Solid
Subotica
Žednik
Stari Žednik
31.10.2021
14:00
SFU Graničar 024
Kelebija
Dunav
Banatska Palanka
31.10.2021
13:30
Banat (D)
Dupljaja
Partizan
Kajtasovo
31.10.2021
13:30
Omladinac
Zagajica
Karaš (J)
Jasenovo
31.10.2021
13:30
Banat (I)
Ilandža
Polet
Izbište
31.10.2021
13:30
Graničar
Miletićevo
Ševac
Kusić
31.10.2021
13:30
Sloga (M)
Margita
Ratar
Kruščica
31.10.2021
13:30
Karaš (K)
Kuštilj
Borac (VS)
Veliko Središte
31.10.2021
13:30
Vitorul
Straža
Beli Orlovi
Pridvorice
31.10.2021
13:30
Budućnost 1948
Ratari
Selevac 1919
Selevac
31.10.2021
12:00
Pobeda
Golobok
Udarnik
Baničina
31.10.2021
13:30
Šumadija
Azanja
Bukovac
Mramorac
31.10.2021
13:30
Cerovac 2013
Cerovac
Moravac
Zaplanjska Toponica
31.10.2021
14:00
Marina Kutina
Marina Kutina
Grkinja
Grkinja
31.10.2021
11:00
Mekiš
Mekiš
Slavija
Novo Orahovo
31.10.2021
13:30
Eđšeg
Mali Iđoš
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
Bačka Topola
31.10.2021
14:30
Pobeda
Pobeda
Sloboda
Stara Moravica
31.10.2021
14:30
Proleter
Njegoševo
Tomislavci
Tomislavci
31.10.2021
13:30
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Krivelj
Krivelj
31.10.2021
14:00
OFK Sikole
Sikole
Omladinac
Vajuga
31.10.2021
13:30
Egeta
Brza Palanka
Rtkovo
Rtkovo
31.10.2021
13:30
Kladušnica
Kladušnica
Glumač
Glumač
31.10.2021
11:00
Duškovci
Duškovci
Trešnjica
Tvrdići
31.10.2021
14:00
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Napredak
Gornja Dobrinja
31.10.2021
11:00
Gorobilje
Gorobilje
Gaglovo
Gaglovo
31.10.2021
11:00
Konjuh
Konjuh
Kapidžija
Kapidžija
31.10.2021
13:30
Mudrakovac
Mudrakovac
Rasina
Vitanovac
31.10.2021
13:30
Borac
Bivolje
Žabare
Žabare
31.10.2021
13:30
Bukovica
Bukovica
Polet
Šavrane
31.10.2021
11:00
Naupare
Naupare
Modrica
Modrica
31.10.2021
11:00
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
Obilić
Vilovo
31.10.2021
14:00
Železničar
Novi Sad
Titel
Titel
31.10.2021
14:00
Hajduk (Č)
Čurug
Hajduk (G)
Gardinovci
31.10.2021
14:00
OFK Sirig
Sirig
Proleter
Banoštor
31.10.2021
14:00
Susek
Susek
Bačka
Begeč
31.10.2021
14:00
OFK Hajduk
Novi Sad
Čenej
Čenej
31.10.2021
14:00
Borac
Rakovac
Vinogradar
Ledinci
31.10.2021
14:00
Sloga
Lok
Jedinstvo 2014
Ečka
31.10.2021
13:30
Borac
Zrenjanin
Sloga
Jarkovac
31.10.2021
13:30
KSK Konak 1926
Konak
Zlatica
Zlatica
31.10.2021
13:30
Proleter
Neuzina
Provo 2015
Provo
31.10.2021
10:00
Torpedo
Lojanice
Polet
Jalovik
31.10.2021
13:30
Jedinstvo 2014
Beljin
Sparta
Kaona
31.10.2021
10:00
Bobovik
Bobovik
Hajduk
Debrc
31.10.2021
10:00
Belpos
Belotić
Petrovac 74
Kujavica
31.10.2021
13:30
Verko
Suvo Selo
Mladost (Z)
Zvezd
31.10.2021
13:30
Skupljen 2013
Skupljen
OFK Boždarevac
Boždarevac
31.10.2021
14:00
OFK Borac
Arnajevo
Vranić
Vranić
31.10.2021
14:00
Rušanj
Rušanj
Jovanovac
Jovanovac
31.10.2021
14:00
Hajduk 1936
Jovanovac
Apolon 4
Kragujevac
31.10.2021
14:00
Šumadija
Čumić
Kremenac
Rogojevac
31.10.2021
14:00
Azbest
Stragari
Šumadija
Šumarice
31.10.2021
14:30
Milakovac 2018
Milakovac
Stubal
Stubal
31.10.2021
14:30
Zgodačica
Godačica
Sloga Obrva
Obrva
31.10.2021
14:30
Morava (S)
Sirča
Partizan (V)
Vrba
31.10.2021
14:30
BSK 2014
Bukovica
Stara Čaršija
Kraljevo
31.10.2021
11:00
Mladi radnik 1925
Grdica
Biljanovac
Biljanovac
31.10.2021
11:00
Magnohrom
Kraljevo
Omladinac (V)
Vitkovo
31.10.2021
Šampion 2013
Bošnjane
OFK Orašje 1960
Orašje
31.10.2021
Ratajac
Donje Rataje
Borjak 2013
Okruglica
31.10.2021
Stara Čaršija
Osaonica
Velika Morava
Selo Varvarin
31.10.2021
Beli Orlovi
Tobolac
Jedinstvo
Kraljevci
31.10.2021
14:00
Polet
Nikinci
Hrtkovci
Hrtkovci
31.10.2021
14:00
Borac
Stejanovci
Fruškogorac
Mali Radinci
31.10.2021
14:00
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Dinamo
Sonta
31.10.2021
14:00
Polet
Rastina
PIK
Sombor
31.10.2021
14:00
Jedinstvo (R)
Ribarevo
Napredak
Staro Lanište
31.10.2021
13:30
Belica
Belica
OFK Dragoševac
Dragoševac
31.10.2021
13:30
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Mladost
Bukovče
31.10.2021
13:30
Sloboda
Šuljkovac
Dobra Voda
Dobra Voda
31.10.2021
13:30
Kolonija
Jagodina
Brezovica
Brezovica
31.10.2021
11:00
Strelac 001
Kožuar
Dokmir
Dokmir
31.10.2021
11:00
Gunjevac
Gunjevac
Tulari
Tulari
31.10.2021
11:00
Vrelo
Vrelo
OFK Takovo
Takovo
31.10.2021
11:00
Zvizdar 2012
Zvizdar
Budućnost 1995
Slatina
31.10.2021
11:00
Vukona
Vukona
OFK Bingula
Bingula
31.10.2021
14:00
Napredak
Vašica
Polet
Zabrega
31.10.2021
14:00
Popovac
Popovac
ISK Izvor
Izvor
31.10.2021
14:00
Istok 63
Plana
Napredak (St)
Stubica
31.10.2021
14:00
BSK
Buljane
Razvitak
Mirilovac
31.10.2021
14:00
Sloboda
Krežbinac
Hajduk
Čepure
31.10.2021
14:00
Napredak (Sv)
Svojnovo
Potočac
Potočac
31.10.2021
10:00
Zemljoradnik
Striža
Moravac
Gornje Vidovo
31.10.2021
14:00
Jedinstvo
Ratari
OFK Radnički
Dren
31.10.2021
13:30
Petka
Petka
Šumadinac
Kruševica
31.10.2021
13:30
OFK Borac
Arapovac
OFK Polet
Mirosaljci
31.10.2021
13:30
20. Oktobar
Trbušnica
Kumane
Kumane
31.10.2021
13:30
Pek
Kusiće
Stiški Kurjak
Kurjače
31.10.2021
13:30
Sloga TOP
Topolovnik
Radnički
Požeženo
31.10.2021
13:30
Mirko Tomić
Tribrode
Mladost 1970
Radoševac
31.10.2021
13:30
Ram
Ram
Baštovan 2015
Carevac
31.10.2021
13:30
Žika Marković - Uča
Miljević
Dunavac 1929
Kisiljevo
31.10.2021
13:30
Borac 2016
Donja Kruševica
Brgule
Brgule
31.10.2021
11:00
Rudar 1945
Radljevo
OFK Stublenica
Stublenica
31.10.2021
11:00
Kolubara (LP)
Liso Polje
Sloga (V)
Vrhovine
31.10.2021
11:00
Murgaš 2012
Murgaš
Mladost (DB)
Donji Bunibrod
31.10.2021
11:00
Napredak
Bogojevce
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
31.10.2021
11:00
Morava
Gložane
Stepanje
Stepanje
31.10.2021
11:00
Mladost
Latković
Proleter
Latković
31.10.2021
14:00
Babajić
Babajić
Sloga (J)
Jošanica
31.10.2021
10:00
Laznica
Laznica
Zvezda
Izvarica
31.10.2021
10:00
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
Stig (MC)
Malo Crniće
31.10.2021
11:00
BSK 1924
Boževac
Vladimirovac
Vladimirovac
31.10.2021
13:30
Dobrica
Dobrica
Banatul
Lokve
31.10.2021
13:30
Solunac
Banatski Sokolac
Crvena zvezda
Novi Kozjak
31.10.2021
13:30
Rapid
Nikolinci
Radoje Domanović
Ovsište
31.10.2021
10:00
Proleter 1936
Svetlic
Jarmenovci
Jarmenovci
31.10.2021
10:00
Krćevac 04
Krćevac
Maskar
Maskar
31.10.2021
10:00
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
OFK Jelen
Jelenča
31.10.2021
10:00
Pocerina
Jevremovac
Proleter
Šabac
31.10.2021
10:00
OFK Varna
Varna
Jedinstvo
Mala Vranjska
31.10.2021
10:00
Sava
Mrđenovac
Mladost Svileuva
Svileuva
31.10.2021
10:00
Borac BTG
Batalage
Korman
Korman (Šabac)
31.10.2021
10:00
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Bojić
Bojić
31.10.2021
10:00
Mišar
Mišar
Galeb
Cerovac
31.10.2021
10:00
Mladost Slatina
Slatina
Proleter
Požarevac
31.10.2021
14:00
Zemljoradnik 1932
Trnjane
Sloga (D)
Drmno
31.10.2021
14:00
Pobeda
Stari Kostolac
Metalac
Požarevac
31.10.2021
14:00
Sloga Vitez
Kasidol
Mip Majdan
Požarevac
31.10.2021
14:00
Napredak
Poljana
Morava 1932
Prugovo
31.10.2021
14:00
Dunavac
Petka
Sopot
Požarevac
31.10.2021
14:00
Dunav
Ostrovo
Moravac 1933
Dragovac
31.10.2021
14:00
Margum
Dubravica
Budućnost
Kočetin
31.10.2021
14:30
Jedinstvo
Oreovica
Udarnik
Sibnica
31.10.2021
14:30
BSK
Brzohode
Proleter
Četereže
31.10.2021
14:30
Mladost
Porodin
Jasenovo
Jasenovo
31.10.2021
13:30
Resavac
Subotica
Napredak
Zlatovo
31.10.2021
13:30
Sinđelić
Grabovac
Drugovac
Drugovac
31.10.2021
13:30
Kolarac
Kolari
Železničar
Smederevo
31.10.2021
13:30
Zeppelin 026
Smederevo
Vrbovac
Vrbovac
31.10.2021
13:30
Vučak
Vučak
Ravni Gaj
Malo Orašje
31.10.2021
13:30
OFK Slavija
Smederevo
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
31.10.2021
13:00
Leotar
Trebinje
Borac
Banja Luka
31.10.2021
17:00
Posušje
Posušje
Velež
Mostar
31.10.2021
15:00
Radnik
Bijeljina
Široki Brijeg
Široki Brijeg
31.10.2021
19:00
Sloboda
Tuzla
Omarska
Omarska
31.10.2021
14:00
Sloboda
Novi Grad
Ljubić
Prnjavor
31.10.2021
14:00
Kozara
Gradiška
Podgorica
Podgorica
31.10.2021
16:00
Budućnost
Podgorica
Mornar
Bar
31.10.2021
16:00
Zeta
Golubovci
OFK Petrovac
Petrovac
31.10.2021
16:00
Jezero
Plav
Sutjeska
Nikšić
31.10.2021
14:00
Rudar
Pljevlja
Dečić
Tuzi
31.10.2021
13:00
Iskra
Danilovgrad
Grbalj
Radanovići
31.10.2021
13:30
Mladost
Podgorica
Cetinje
Cetinje
31.10.2021
13:30
Jedinstvo
Bijelo Polje
Berane
Berane
31.10.2021
13:30
Bokelj
Kotor
Kom
Podgorica
31.10.2021
13:30
Igalo
Herceg Novi
Arsenal
Tivat
31.10.2021
13:30
OFK Titograd
Podgorica
Angers
Angers
31.10.2021
13:00
Nice
Nice
Bordeaux
Bordeaux
31.10.2021
15:00
Reims
Reims
Brest
Brest
31.10.2021
17:00
Monaco
Monaco
Clermont
Clermont-Ferrand
31.10.2021
20:45
Olympique Marseille
Marseille
Montpellier
Montpellier
31.10.2021
15:00
Nantes
Nantes
Strasbourg
Strasbourg
31.10.2021
15:00
Lorient
Lorient
Troyes
Troyes
31.10.2021
15:00
Rennes
Rennes
Aston Villa
Birmingem
31.10.2021
17:30
West Ham United
London
Norwich City
Norwich
31.10.2021
15:00
Leeds United
Leeds
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
31.10.2021
17:30
Bochum
Bochum
Augsburg
Augsburg
31.10.2021
15:30
Stuttgart
Stuttgart
Atletico Madrid
Madrid
31.10.2021
00:00
Real Betis
Sevilla
Barcelona
Barcelona
31.10.2021
00:00
Alaves
Vitoria-Gasteiz
Getafe
Getafe (Madrid)
31.10.2021
00:00
Espanyol
Barcelona
Cadiz
Cádiz
31.10.2021
00:00
Mallorca
Palma de Mallorca
Levante
Valencia
31.10.2021
00:00
Granada
Granada
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
31.10.2021
00:00
Athletic Bilbao
Bilbao
Sevilla
Sevilla
31.10.2021
00:00
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
Valencia
Valencia
31.10.2021
00:00
Villarreal
Villarreal
Rayo Vallecano
Madrid
31.10.2021
00:00
Celta Vigo
Vigo
Elche
Elche
31.10.2021
00:00
Real Madrid
Madrid
Mašinac
Niš
31.10.2021
14:00
TSC
Kanjiža
Vojvodina
Novi Sad
31.10.2021
12:30
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
31.10.2021
14:00
Levač
Rekovac
Spartak DOO
Subotica
31.10.2021
11:30
Mačva
Šabac
Jedinstvo 2014
Pirot
31.10.2021
14:00
Karađorđe
Topola
Vojvodina
Novi Sad
31.10.2021
11:00
IMT
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
31.10.2021
14:00
Čukarički
Beograd
Mladost (L)
Lučani
31.10.2021
14:00
RFK Grafičar
Beograd
Šumadija 1903
Kragujevac
31.10.2021
13:30
Sloga (P)
Požega
Javor
Ivanjica
31.10.2021
13:30
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Sloga (K)
Kraljevo
31.10.2021
13:30
Loznica
Loznica
Borac 1926
Čačak
31.10.2021
13:30
Jedinstvo
Ub
Novi Pazar
Novi Pazar
31.10.2021
13:30
Radnički (V)
Valjevo
GFK Sloboda
Užice
31.10.2021
13:30
Zlatibor
Čajetina
Mladi radnik 1926
Požarevac
31.10.2021
13:30
Železničar
Lajkovac
Mladost (L)
Lučani
31.10.2021
13:30
Sunrise Šabac
Šabac
Brodarac 2
Beograd
31.10.2021
14:00
Ada
Beograd
Radnički
Novi Beograd
31.10.2021
10:00
BASK
Beograd
BSK Borča
Borča
31.10.2021
13:00
Lokomotiva
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
31.10.2021
10:00
Radnički (K)
Klupci
Crnokosa
Kosjerić
31.10.2021
10:00
OFK Senjak
Valjevo
Takovo
Gornji Milanovac
31.10.2021
10:00
Karađorđe
Ribnica
Jedinstvo Putevi
Užice
31.10.2021
10:00
Budućnost (A)
Arilje
Skobalj
Skobalj
31.10.2021
Badljevica
Badljevica
Crvena Zvezda Suvodol
Suvodol
31.10.2021
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
Landol
Landol
31.10.2021
Omladinac
Seone
Mladost (L)
Lučani
31.10.2021
11:30
Napredak
Kruševac
RFK Grafičar
Beograd
31.10.2021
14:00
Kiker
Kraljevo
Crvena zvezda
Beograd
31.10.2021
12:00
Spartak ŽK
Subotica
Zemun
Zemun
31.10.2021
16:00
Sloga (P)
Požega
Rad
Beograd
31.10.2021
10:30
Brodarac
Beograd
Radnički (N)
Niš
31.10.2021
14:30
Teleoptik
Zemun
Šumadija 1903
Kragujevac
31.10.2021
11:00
Savacijum
Šabac
Javor
Ivanjica
31.10.2021
11:00
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Sloga (K)
Kraljevo
31.10.2021
11:00
Loznica
Loznica
Borac 1926
Čačak
31.10.2021
11:00
Jedinstvo
Ub
Novi Pazar
Novi Pazar
31.10.2021
11:00
Radnički (V)
Valjevo
GFK Sloboda
Užice
31.10.2021
11:00
Mačva
Šabac
Apolon 2018
Kraljevo
31.10.2021
11:00
Apolon 4
Kragujevac
Radnički 1923
Kragujevac
31.10.2021
11:00
Sunrise Šabac
Šabac
Bubamara
Kraljevo
31.10.2021
10:00
Kiker
Kraljevo
Karađorđe
Ribnica
31.10.2021
10:00
Novi Pazar
Novi Pazar
Trepča
Kosovska Mitrovica
31.10.2021
10:00
Jedinstvo 2017
Tutin
Bane 1931
Raška
31.10.2021
10:00
Tutin
Tutin
VGSK
Veliko Gradište
31.10.2021
10:00
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Železničar
Požarevac
31.10.2021
10:00
Šumadija (A)
Aranđelovac
OPK Rudar 1933
Kostolac
31.10.2021
10:00
Arsenal
Kragujevac
Đerdap
Golubac
31.10.2021
10:00
Mladi radnik 1926
Požarevac
Smederevo 1924
Smederevo
31.10.2021
10:00
Sušica
Kragujevac
Rudar (S)
Stamnica
31.10.2021
10:00
Radnički 1923
Kragujevac
Vinogradar
Hajdukovo
31.10.2021
13:00
Srbobran
Srbobran
Bačka 1901
Subotica
31.10.2021
10:00
Radnički 1905
Bajmok
OFK Beograd
Beograd
31.10.2021
09:00
Zemun
Zemun
Šumadija 1903
Kragujevac
31.10.2021
10:00
Pazar Juniors
Novi Pazar
Bubamara
Kraljevo
31.10.2021
10:00
Bane 1931
Raška
Jedinstvo 2017
Tutin
31.10.2021
10:00
Sport Klub 99
Novi Pazar
Sušica
Kragujevac
31.10.2021
10:00
Radnički 1923
Kragujevac
Novi Pazar
Novi Pazar
31.10.2021
10:00
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
Kosmet
Leposavić
31.10.2021
10:00
Sloga (K)
Kraljevo
Apolon 2018
Kraljevo
31.10.2021
10:00
Apolon 4
Kragujevac
Kiker
Kraljevo
31.10.2021
10:00
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
Polimlje
Prijepolje
31.10.2021
10:00
Spartak 1976
Trnava
Javor Matis
Ivanjica
31.10.2021
10:00
Mladost (L)
Lučani
GFK Sloboda
Užice
31.10.2021
10:00
Jedinstvo Putevi
Užice
Takovo
Gornji Milanovac
31.10.2021
10:00
FAP
Priboj
Sloboda (Č)
Čačak
31.10.2021
10:00
Borac 1926
Čačak
Sloga (P)
Požega
31.10.2021
10:00
ARES 2015
Mrčajevci
Metalac
Gornji Milanovac
31.10.2021
10:00
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Zlatibor
Čajetina
31.10.2021
10:00
Gaučosi
Čačak
Arena Su
Subotica
31.10.2021
10:00
TSC
Bačka Topola
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
31.10.2021
10:00
Zvižd
Kučevo
Železničar
Požarevac
31.10.2021
10:00
Cepelin 026
Smederevo
RSK
Rabrovo
31.10.2021
10:00
Petlić SD 2006
Smederevo
AF Duljaj
Topola
31.10.2021
10:00
Smederevo 1924
Smederevo
Soko 2015
Saraoci
31.10.2021
10:00
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Mladi radnik 1926
Požarevac
31.10.2021
10:00
OPK Rudar 1933
Kostolac
Šumadija
Aranđelovac
31.10.2021
10:00
Plana
Velika Plana
AF Đokić
Velika Plana
31.10.2021
10:00
VGSK
Veliko Gradište
Bajša
Bajša
31.10.2021
10:00
AFK
Ada
POFK Savacium
Šabac
31.10.2021
10:00
Mačva
Šabac
Spartak ŽK '09
Subotica
31.10.2021
10:00
TSC '09
Bačka Topola
Vojvode
Mionica
31.10.2021
10:00
OFK Osečina
Osečina
Jedinstvo (Ub)
Ub
31.10.2021
10:00
OFK Senjak
Valjevo
Pambukovica
Ub
31.10.2021
10:00
Zadrugar
Lajkovac
POFK Železničar
Lajkovac
31.10.2021
10:00
Budućnost Krušik 014
Valjevo
Radnički (V)
Valjevo
31.10.2021
10:00
Ribnica
Mionica
OFK Divci
Divci
31.10.2021
10:00
Omladinac
Ljig
RSK
Rabrovo
31.10.2021
11:00
Železničar
Požarevac

Košarka

Split
Split
31.10.2021
19:00
Cibona
Zagreb
FMP
Železnik
31.10.2021
12:00
Zadar
Zadar
Budućnost VOLI
Podgorica
31.10.2021
17:00
Mornar Barsko zlato
Bar
Čačak 94
Čačak
31.10.2021
19:00
Spartak Office Shoes
Subotica
Flash
Beograd
31.10.2021
16:00
Borac
Lazarevac
Sloga Elite
Kraljevo
31.10.2021
15:00
Zekas 75
Rača
Bor RTB
Bor
31.10.2021
16:30
OKK Junior
Niš
Rtanj
Boljevac
31.10.2021
17:00
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Real
Surčin
31.10.2021
ABBA
Barič
Barajevo
Barajevo
31.10.2021
19:10
Mladost 2009
Zemun
Veba Basket
Beograd
31.10.2021
20:30
Gro-Basket
Grocka
Mix
Majur
31.10.2021
17:00
Mladost 2014
Ub
MVP 3x3
Krupanj
31.10.2021
16:00
Šabac
Šabac
Student 014
Valjevo
31.10.2021
20:00
Sevojno
Sevojno
Mladost
Čačak
31.10.2021
16:30
Užice
Užice
Bagljaš
Zrenjanin
31.10.2021
17:00
Spartak
Subotica
Radan
Lebane
31.10.2021
15:00
Hisar
Leskovac
Svrljig
Svrljig
31.10.2021
17:30
Trijumf
Niš
Pusta Reka
Bojnik
31.10.2021
18:00
Bin
Zaječar
Zicer
Novi Pazar
31.10.2021
14:00
Prva Petoletka
Trstenik
Sloga (D)
Despotovac
31.10.2021
16:00
Smederevo 1953
Smederevo
Šumadija 2017
Aranđelovac
31.10.2021
19:00
Sloga (B)
Batočina
Duga
Šabac
31.10.2021
18:30
Crvena zvezda
Beograd
Vojvodina 021
Novi Sad
31.10.2021
17:00
Art Basket
Beograd
Gimnazijalac
Pirot
31.10.2021
18:00
Karaburma
Beograd
Mileševka
Prijepolje
31.10.2021
14:30
Sloga
Požega
Radnički
Beograd
31.10.2021
19:30
Topolčanka
Bačka Topola
Novosadska ŽKA
Novi Sad
31.10.2021
18:00
Rudar 1903
Bor
Play Off
Užice
31.10.2021
18:00
Šabac
Šabac
Paraćin
Paraćin
31.10.2021
18:00
Radnički SPD 2
Kragujevac
Bagdala
Kruševac
31.10.2021
13:00
Smederevo
Smederevo
Svrljig
Svrljig
31.10.2021
14:30
Palanka 2021
Smederevska Palanka
Girl Basket
Beograd
31.10.2021
15:00
Vizura
Beograd
Srem
Sremska Mitrovica
31.10.2021
18:00
Delfin
Bačka Palanka

Odbojka

Stražilovo 2
Sremski Karlovci
31.10.2021
13:00
Botafogo
Novi Sad
Novi Sad 2
Novi Sad
31.10.2021
12:00
Dunav Volej 2
Novi Sad
Mladost
Turija
31.10.2021
19:00
Klek Srbijašume 2
Klek
Kuršumlija
Kuršumlija
31.10.2021
18:00
Knjaževac
Knjaževac
Jagodina
Jagodina
31.10.2021
13:00
Topličanin
Prokuplje
Student
Niš
31.10.2021
17:30
Stampedo
Niš
Timok
Zaječar
31.10.2021
15:00
Zaječar
Zaječar
Borac
Paraćin
31.10.2021
21:00
Ravno
Ćuprija
Smeč 5 2
Kragujevac
31.10.2021
11:00
Paraćin
Paraćin
Kolubara
Lazarevac
31.10.2021
18:00
Volleyland
Beograd
Inđija 2
Inđija
31.10.2021
16:45
Beočin
Beočin
Elbraco Technoland CVS
Sombor
31.10.2021
17:00
Apatin
Apatin
Goks IN
Odžaci
31.10.2021
15:00
Hajduk
Kula
Bečej
Bečej
31.10.2021
18:00
Win Volley
Subotica

Rukomet

Radnički
Kragujevac
31.10.2021
16:30
Jugović
Kać
Spartak
Subotica
31.10.2021
18:00
Železničar 1949
Niš
Metalac
Kraljevo
31.10.2021
19:00
Vranje 1957
Vranje
Jagodina
Jagodina
31.10.2021
17:00
Topličanin
Prokuplje
Slavija
Novi Sad
31.10.2021
17:00
Dolovo
Dolovo
Ub 2
Ub
31.10.2021
16:00
Beli anđeo
Prijepolje
Šamot 65 2
Aranđelovac
31.10.2021
13:30
Mačva
Bogatić
Sloga
Kraljevo
31.10.2021
15:00
Bane
Raška
Kruševac
Kruševac
31.10.2021
20:00
Trepča
Kosovska Mitrovica
Studentski grad
Beograd
31.10.2021
19:30
Radnički
Obrenovac
Metalac
Futog
31.10.2021
18:30
Zrenjanin
Zrenjanin
Budućnost
Alibunar
31.10.2021
20:00
Graničar
Gakovo
Ruma
Ruma
31.10.2021
17:30
Senta
Senta
Unirea
Uzdin
31.10.2021
15:30
Vladimirovac
Vladimirovac
Jedinstvo
Bočar
31.10.2021
16:00
Naftagas
Elemir
Mladost
Vršac
31.10.2021
18:00
Radnički
Kovin
Rusin
Ruski Krstur
31.10.2021
17:00
Borac
Bački Gračac
Hajduk
Čurug
31.10.2021
16:30
Radnički
Novi Sad
Putinci
Putinci
31.10.2021
15:30
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
Mladost (NP)
Nova Pazova
31.10.2021
18:00
SPD Radnički
Kragujevac
Bor RTB
Bor
31.10.2021
19:00
Vojvodina
Novi Sad
Mladi radnik
Radinac
31.10.2021
16:00
Pančevo
Pančevo
Zaječar 1949
Zaječar
31.10.2021
18:30
Petrovaradin
Petrovaradin
Mokrin
Mokrin
31.10.2021
18:00
Krule
Sivac
Ravangrad
Sombor
31.10.2021
19:00
Laki
Crvenka
Metalac 2015
Valjevo
31.10.2021
14:30
Košutnjak
Čačak
Medicinar 2
Šabac
31.10.2021
15:00
Metalac AD
Gornji Milanovac
Metalac
Kraljevo
31.10.2021
17:00
Radnički (S)
Svilajnac
Radnički
Obrenovac
31.10.2021
Grand Zvezda
Beograd
ORK Beograd
Beograd
31.10.2021
SU Hazena
Beograd
Kosmaj
Ralja
31.10.2021
Junior
Beograd
Železničar 2
Inđija
31.10.2021
14:30
Apatin
Apatin