XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 731 utakmica za dan
Subota, 30 Oktobar 2021

Fudbal

OFK Bečej 1918
Bečej
30.10.2021
13:30
Dinamo 1945
Pančevo
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
30.10.2021
13:30
Tisa
Adorjan
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
30.10.2021
13:30
OFK Vršac
Vršac
OFK Kikinda
Kikinda
30.10.2021
13:30
Tekstilac
Odžaci
Hajduk 1912
Kula
30.10.2021
13:30
Radnički 1912
Sombor
Omladinac
Novi Banovci
30.10.2021
13:30
1. Maj Ruma
Ruma
Sloga (P)
Požega
30.10.2021
13:30
Real
Podunavci
Mladi radnik 1926
Požarevac
30.10.2021
13:30
Sloga (K)
Kraljevo
Borac 1926
Čačak
30.10.2021
13:30
Smederevo 1924
Smederevo
Trepča
Kosovska Mitrovica
30.10.2021
13:30
Mačva 1929
Bogatić
Sloga (BB)
Bajina Bašta
30.10.2021
13:30
RSK
Rabrovo
Takovo
Gornji Milanovac
30.10.2021
13:30
Rađevac
Krupanj
GFK Sloboda
Užice
30.10.2021
13:30
Budućnost (A)
Arilje
BASK
Beograd
30.10.2021
14:00
Jedinstvo
Surčin
Prva iskra
Barič
30.10.2021
11:00
Studentski grad
Novi Beograd
Teleoptik
Zemun
30.10.2021
11:00
Ušće Novi Beograd
Stepojevac
OFK Beograd
Beograd
30.10.2021
14:00
Radnički (O)
Obrenovac
Zemun
Zemun
30.10.2021
14:00
BSK Borča
Borča
Meševo
Meševo
30.10.2021
13:30
Hajduk Veljko
Negotin
Trayal
Kruševac
30.10.2021
13:30
Sloga (L)
Leskovac
Pčinja
Trgovište
30.10.2021
13:30
Vlasina
Vlasotince
Dinamo
Vranje
30.10.2021
13:30
Timočanin
Knjaževac
GFK Jagodina
Jagodina
30.10.2021
13:30
Rembas
Resavica
Sloga
Plandište
30.10.2021
13:30
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
30.10.2021
13:30
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
BAK
Bela Crkva
30.10.2021
13:30
Polet
Idvor
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
30.10.2021
13:30
Proleter
Banatski Karlovac
Sloboda
Novi Kozarci
30.10.2021
13:30
Mladost
Omoljica
Begej
Žitište
30.10.2021
13:30
Naftagas
Elemir
Jedinstvo
Rumenka
30.10.2021
13:30
Cement
Beočin
Radnički (Š)
Šid
30.10.2021
13:30
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Sloga (T)
Temerin
30.10.2021
13:30
Veternik
Veternik
Senta
Senta
30.10.2021
13:30
Bačka 1901
Subotica
OFK Mladost APA
Apatin
30.10.2021
13:30
Sloga
Čonoplja
OFK Mladenovac
Mladenovac
30.10.2021
14:00
Napredak
Medoševac
Sinđelić
Beograd
30.10.2021
10:00
GSP Polet Dorćol
Beograd
Gruža
Gruža
30.10.2021
13:00
Budućnost
Resnik
Šumadija 1903
Kragujevac
30.10.2021
13:00
Šumadija (T)
Toponica
Karađorđe
Ribnica
30.10.2021
13:00
Goč
Vrnjačka Banja
Sloboda
Grbice
30.10.2021
13:00
Tutin
Tutin
Parmenac
Parmenac
30.10.2021
13:30
Prijevor
Prijevor
Sevojno
Sevojno
30.10.2021
13:30
Savinac
Visibaba
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
30.10.2021
13:30
Mladost
Prnjavor
Radnički (V)
Valjevo
30.10.2021
13:30
Železničar
Lajkovac
Ribnica
Mionica
30.10.2021
13:30
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
30.10.2021
13:30
Đerdap
Golubac
Karađorđe
Topola
30.10.2021
13:30
OFK Napredak
Markovac
Morava
Velika Plana
30.10.2021
13:30
Šumadija
Aranđelovac
Rudar 2001
Kostolac
30.10.2021
13:30
Sloboda
Lipe
Pusta Reka
Bojnik
30.10.2021
13:30
Plantaža
Donje Stopanje
Nebeski Andjeli
Vranje
30.10.2021
13:30
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
SFK Morava
Vladičin Han
30.10.2021
13:30
OFK Topličanin
Prokuplje
Sloga (D)
Despotovac
30.10.2021
13:30
Levač
Rekovac
Orlovi
Jasenovo
30.10.2021
13:30
Jedinstvo 1936
Kruševac
Morava 1918
Ćuprija
30.10.2021
13:30
Sloga (M)
Majdevo
Balkanski
Dimitrovgrad
30.10.2021
13:30
BSK
Bogovina
Ozren
Sokobanja
30.10.2021
13:30
Brodoremont
Kladovo
Dunav
Prahovo
30.10.2021
13:30
Sloga
Kobišnica
Đerdap
Kladovo
30.10.2021
13:30
Lužnica
Babušnica
Zvezda
Blato
30.10.2021
13:30
Tanasko Rajić
Pirot
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
30.10.2021
13:30
OFK 019
Zaječar
Radnički (S)
Sombor
30.10.2021
14:00
Lipar
Lipar
ŽAK
Sombor
30.10.2021
14:00
Vojvodina
Tovariševo
Bratstvo 2019
Prigrevica
30.10.2021
14:00
Radnički 1918
Ratkovo
OFK Futog
Futog
30.10.2021
14:00
Tatra
Kisač
Fruškogorski partizan
Bukovac
30.10.2021
14:00
Petrovaradin
Petrovaradin
Borac
Novi Sad
30.10.2021
14:00
Šajkaš 1908
Kovilj
Jedinstvo Stević
Kačarevo
30.10.2021
14:30
Jugoslavija
Jabuka
Partizan (U)
Uljma
30.10.2021
14:30
Potporanj
Potporanj
GFK Sloven
Ruma
30.10.2021
13:30
Jadran
Golubinci
Partizan
Vitojevci
30.10.2021
13:30
Sremac (Deč)
Deč
Jadran
Feketić
30.10.2021
14:30
OFK Vrbas
Vrbas
AFK
Ada
30.10.2021
14:30
Proleter
Ravno Selo
Srbobran
Srbobran
30.10.2021
14:30
Sloga
Ostojićevo
Obilić (NK)
Novi Kneževac
30.10.2021
14:30
Napredak
Nadalj
Tornjoš
Tornjoš
30.10.2021
14:30
Bačka
Mol
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
30.10.2021
13:30
Jedinstvo
Krnjevo
Poreč
Donji milanovac
30.10.2021
13:30
Zlot
Zlot
Urovica
Urovica
30.10.2021
13:30
Šarbanovac
Šarbanovac
Nemetali
Donja Bela Reka
30.10.2021
13:30
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Rudna Glava
Rudna Glava
30.10.2021
13:30
Radnički (K)
Klokočevac
Branik
Štubik
30.10.2021
13:30
Miloševo
Miloševo
Brestovac
Borski Brestovac
30.10.2021
13:30
Blizna
Blizna
Ključ
Podvrška
30.10.2021
11:00
BSK
Bukovče
Polom
Leskovo
30.10.2021
13:30
Polet
Jabukovac
Jedinstvo (G)
Grdelica
30.10.2021
13:30
Zloćudovo
Zloćudovo
Svrljig
Svrljig
30.10.2021
13:30
Naisus 1977
Rožina
Radnički 1924
Kočane
30.10.2021
13:30
Zemljoradnik
Balajnac
Rudar Vrška Čuka
Grljan
30.10.2021
14:30
Osnić
Osnić
Midžor
Kalna
30.10.2021
14:30
Sloga
Minićevo
Rubin
Donji Stupanj
30.10.2021
13:30
Sloga (D)
Dašnica
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
30.10.2021
13:30
Delija
Mokrin
ASK
Aradac
30.10.2021
13:30
Borac
Aleksandrovo
Radnički
Sutjeska
30.10.2021
13:30
Banat
Čenta
Polet
Nakovo
30.10.2021
13:30
Budućnost
Srpska Crnja
Mladost (L)
Lukićevo
30.10.2021
13:30
ŽAK
Kikinda
Napredak
Čestereg
30.10.2021
13:30
Krajina
Krajišnik
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
30.10.2021
13:30
ŽFK Banat
Zrenjanin
Rusanda
Melenci
30.10.2021
13:30
Vojvodina (B)
Bašaid
Mladi Borac
Sedlare
30.10.2021
13:30
Morava
Kočino Selo
Rudar (St)
Stenjevac
30.10.2021
13:30
Sloga
Voljavče
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
30.10.2021
13:30
Dragocvet
Dragocvet
Zvižd
Kučevo
30.10.2021
14:00
Sloga (L)
Lučica
Zadrugar
Krupac
30.10.2021
13:30
Napredak
Izvor
Senjak
Pirot
30.10.2021
13:30
Spartak
Pirot
Vladimir Durković
Berilovac
30.10.2021
13:30
Sloboda
Rasnica
Barajevo
Barajevo
30.10.2021
14:00
Šumadija
Šopić
Turbina
Vreoci
30.10.2021
10:00
Strelac
Mislođin
Dimitrije Tucović
Šušnjar
30.10.2021
14:00
OFK Budućnost
Dudovica
Milutinac
Zemun
30.10.2021
14:00
Siti Sport Klub
Beograd
Rakovica
Beograd
30.10.2021
10:30
Posavac Tišma
Boljevci
Sloga (D)
Desimirovac
30.10.2021
14:00
Bratstvo 1975
Erdeč
Kolonija
Kragujevac
30.10.2021
14:00
Kutlovo
Kutlovo
OFK Brđanac
Valjevo
30.10.2021
14:00
Mladost (D)
Dračić
Radnički 2020
Knez Selo
30.10.2021
13:30
Palilulac
Niš
Ovčar
Markovica
30.10.2021
14:00
Prilike
Prilike
Slatina
Slatina
30.10.2021
14:00
Spartak 1976
Trnava
Mladost (V)
Vrdila
30.10.2021
15:00
Budućnost
Konarevo
Mladost (S)
Suvojnica
30.10.2021
13:00
BSK Bujanovac
Bujanovac
Rudar
Kosovska Kamenica
30.10.2021
13:00
Ropotovo
Ropotovo
Oskar
Pasjane
30.10.2021
13:00
Moravac
Vrbovac
Morava
Parteš
1 : 1
Mineralac
Klokot
Varvarin
Varvarin
30.10.2021
13:30
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Jezero 2017
Zlatari
30.10.2021
13:30
Poljoprivrednik
Počekovina
Crvena Jabuka
Ub
30.10.2021
14:00
OFK Paljuvi
Paljuvi
Rudar
Vrdnik
30.10.2021
14:00
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Tisa 1933
Taraš
30.10.2021
13:30
Potisje
Knićanin
Tamiš
Farkaždin
30.10.2021
13:30
OFK Stajićevo
Stajićevo
Bilećanin
Sečanj
30.10.2021
13:30
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Zadrugar
Lazarevo
30.10.2021
13:30
OFK Klek
Klek
Partizan
Tomaševac
30.10.2021
13:30
Radnički 1911
Jaša Tomić
Lehel
Mužlja
30.10.2021
13:30
Naftagas
Boka
Mladost
Belo Blato
30.10.2021
13:30
MSK
Mihajlovo
Rudar 1973
Rudare
30.10.2021
13:30
Navalin
Navalin
Šumadija
Razgojna
30.10.2021
13:30
Radnički (P)
Pertate
Marjan MB
Mala Biljanica
30.10.2021
13:30
Gradac
Konopnica
Luk
Voćnjak
30.10.2021
14:00
Mladost (DB)
Donja Borina
Pobednik
Piroman
30.10.2021
13:30
OFK Zabrežje
Zabrežje
Dedinje
Beograd
30.10.2021
12:30
Šumadinac
Bečmen
GFK Strelište
Jagodina
30.10.2021
13:30
Bratstvo
Međureč
Kupinovac
Kupinovac
30.10.2021
13:30
Vinogradar
Crkvenac
Mladost (D)
Dublje
30.10.2021
13:30
Vinorača
Vinorača
Tvrđava
Bač
30.10.2021
13:30
Bačka 1945
Bačka Palanka
Mlada krila
Metikoši
30.10.2021
14:00
Miločajac
Miločaj
Planinac
Vujetinci
30.10.2021
Vujan
Prislonica
Gladijator
Čačak
30.10.2021
Prijatelji
Čačak
Čačak 94
Čačak
30.10.2021
Budućnost
Stančići
Morava
Mojsinje
30.10.2021
Malba
Žaočani
Gaučosi
Čačak
30.10.2021
Tigrovi Mija Gold
Preljina
Gavrilo Princip
Vranići
30.10.2021
Lugovi
Čačak
Remont
Čačak
30.10.2021
Mršinci
Mršinci
Polet (V)
Voluja
30.10.2021
14:00
Napredak 1934
Nabrđe
Trgovački
Petrovac na Mlavi
30.10.2021
14:00
Napredak (S)
Simićevo
Jasenovac
Krepoljin
30.10.2021
14:00
Rade Milošević
Dubočka
Borac
Barje Čiflik
30.10.2021
13:30
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Rongo Siti
Pirot
30.10.2021
13:30
Nišavac
Staničenje
Tempo
Mozgovo
30.10.2021
13:30
OFK Sloga
Dobrujevac
Napredak 2012
Krušje
30.10.2021
13:30
Borac
Trnjane
Landol
Landol
30.10.2021
13:30
Omladinac
Seone
Bjelica
Milatovići
30.10.2021
13:30
Devići
Devići
Horgoš 1911
Horgoš
30.10.2021
14:30
Čoka
Čoka
Sloga 1980
Jovanovac
30.10.2021
Jastrebac 1979
Krajkovac
Dobrič 1974
Brest
30.10.2021
Koprijan
Gradište
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
30.10.2021
Balajnac 2019
Balajnac
10. februar
Šajinovac
30.10.2021
14:00
Oko sokolovo
Gadžin han
Makrešane
Makrešane
30.10.2021
13:30
Dedina
Dedina
Zmajevac
Belasica
30.10.2021
13:30
Padež
Padež
Miletić
Mošorin
30.10.2021
14:00
Moskva
Budisava
Borba
Cvetojevac
30.10.2021
14:00
Bukorovac
Kragujevac
Morava (M)
Mrsać
30.10.2021
14:30
Mladost 1925
Oplanići
Budućnost
Samaila
30.10.2021
14:30
Borac (A)
Adrani
Mladost 1977
Garevina
30.10.2021
Gradac
Pločnik
Parcane
Parcane
30.10.2021
Mladost (MD)
Mala Drenova
Obilić
Mrmoš
30.10.2021
Bresno Polje
Bresno Polje
Sport
Bezdan
30.10.2021
14:00
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
Dražmirovac
Dražmirovac
30.10.2021
13:30
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
Mladi radnik
Novo Laniste
30.10.2021
13:30
Omladinac
Bunar
Radnik
Davidovac
30.10.2021
14:00
Železničar
Klačevica
Borac 1950
Bošnjane
30.10.2021
14:00
Mladost
Gornja Mutnica
Budućnost
Lebina
30.10.2021
14:00
Heroj
Busilovac
Sloboda
Stubica
30.10.2021
13:30
Sloga
Lukavica
Mladi borac
Županjac
30.10.2021
13:30
Mladost
Čibutkovica
Strmovo
Strmovo
30.10.2021
13:30
Proleter
Vrbovno
Mladi radnik
Junkovac
30.10.2021
13:30
Mladost
Baroševac
Tamnava
Sovljak
30.10.2021
14:00
Trnjaci 2021
Trnjaci
Atletiko
Donja Jajina
30.10.2021
Radnik 2013
Šišince
ŠFU Derbi 2016
Vlase
30.10.2021
Moravac
Guberevac
Rubribreza
Rubribreza
30.10.2021
11:00
Izviđač
Lajkovac
Napredak
Jajčić
30.10.2021
14:00
Borac
Rajković
Vrelo
Milanovac
30.10.2021
14:00
Osanica
Osanica
Homoljac
Žagubica
30.10.2021
14:00
Vukovac 98
Vukovac
Polet (SD)
Suvi Do
30.10.2021
14:00
Selište
Selište
Napredak
Toponica
30.10.2021
14:00
Crni Vitez
Kalište
Mladost
Velika Greda
30.10.2021
13:30
Janošik
Janošik
Naša Krajina
Kupinik
30.10.2021
13:30
Vojvodina
Seleuš
Šumadinac
Šume
30.10.2021
14:00
Proleter 1922
Svetlic
Budućnost MI
Donja Trnava
30.10.2021
14:00
Junkovac
Junkovac
Džemerovac 2020
Ribari
30.10.2021
14:30
Jedinstvo 2020
Maovi
POFK Metaloplastika 2006
Šabac
30.10.2021
14:30
Partizan
Drenovac
Roma-Odžino selo
Pocerski Pričinović
30.10.2021
14:30
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Rankovac
Nakučani
30.10.2021
14:30
Metlić
Metlić
Grivac
Grivac
30.10.2021
14:00
Bare
Bare
Kotlenik
Selo Leskovac
30.10.2021
14:00
Mladi radnik
Dragušica
Polet
Ljubić kod Knića
30.10.2021
14:00
Omladinac
Vučkovica
Gradilište
Loznica
30.10.2021
Stolice
Krupanj
14. Oktobar
Draginac
30.10.2021
Vuk
Tršić
Borac
Kozjak
30.10.2021
Paskovac
Paskovac
Jadar 07
Loznica
30.10.2021
Granit
Radalj
Hajduk
Ribarica
30.10.2021
Sloga
Korenita
Mladost (G)
Gradilište
30.10.2021
Jadar
Stupnica
Mladost (B)
Brezjak
30.10.2021
Krajišnici
Loznica
Polet
Aleksandrovac
30.10.2021
14:30
Sloga
Viteževo
Resavski Despoti
Vitance
30.10.2021
13:30
Resava
Bukovac
Sarajevo
Sarajevo
30.10.2021
17:00
Rudar Prijedor
Prijedor
Drina
Zvornik
30.10.2021
14:00
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Sloga
Doboj
30.10.2021
14:00
Tekstilac
Derventa
Sutjeska
Foča
30.10.2021
14:00
Krupa
Krupa na Vrbasu
Podrinje
Janja
30.10.2021
14:00
Slavija
Istočno Sarajevo
Borac
Kozarska Dubica
30.10.2021
14:00
Modriča
Modriča
Olympique Lyonnais
Lyon
30.10.2021
21:00
Lens
Lens
Metz
Longeville-lès-Metz
30.10.2021
17:00
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
Burnley
Burnley
30.10.2021
16:00
Brentford
Brentford, Middlesex
Leicester City
Leicester
30.10.2021
13:30
Arsenal
London
Liverpool
Liverpool
30.10.2021
16:00
Brighton & Hove Albion
Brighton
Manchester City
Manchester
30.10.2021
16:00
Crystal Palace
London
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
30.10.2021
16:00
Chelsea
London
Tottenham Hotspur
London
30.10.2021
18:30
Manchester United
Manchester
Watford
Watford
30.10.2021
16:00
Southampton
Southampton
Atalanta
Bergamo
30.10.2021
Lazio
Roma
Bologna
Bologna
30.10.2021
Cagliari
Cagliari
Fiorentina
Firenze
30.10.2021
Spezia
La Spezia
Genoa
Genova
30.10.2021
Venezia
Venecia
Hellas Verona
Verona
30.10.2021
Juventus
Torino
Inter
Milano
30.10.2021
Udinese
Udine
Roma
Roma
30.10.2021
Milan
Milano
Salernitana
Salerno
30.10.2021
Napoli
Napoli
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
30.10.2021
Empoli
Empoli
Torino
Torino
30.10.2021
Sampdoria
Genova
Borussia Dortmund
Dortmund
30.10.2021
15:30
Köln
Köln
Eintracht
Frankfurt am Main
30.10.2021
18:30
RB Leipzig
Leipzig
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
30.10.2021
15:30
Wolfsburg
Wolfsburg
Union Berlin
Berlin
30.10.2021
15:30
Bayern
München
Freiburg
Freiburg im Breisgau
30.10.2021
15:30
Greuther Fürth
Fürth
Arminia
Bielefeld
30.10.2021
15:30
Mainz 05
Mainz
Hull City
Hull
30.10.2021
16:00
Coventry City
Coventry
Fulham
London
30.10.2021
13:30
West Bromwich Albion
West Bromwich
Bristol City
Bristol
30.10.2021
16:00
Barnsley
Barnsley
Huddersfield Town
Huddersfield
30.10.2021
16:00
Millwall
London
Middlesbrough
Middlesbrough
30.10.2021
16:00
Birmingham City
Birmingham
Preston North End
Preston
30.10.2021
16:00
Luton Town
Luton
Reading
Reading
30.10.2021
21:00
AFC Bournemouth
Bournemouth
Sheffield United
Sheffield
30.10.2021
16:00
Blackpool
Blackpool
Stoke City
Stoke-on-Trent
30.10.2021
16:00
Cardiff City
Cardiff
Swansea City
Swansea
30.10.2021
16:00
Peterborough United
Peterborough
Derby County
Derby
30.10.2021
16:00
Blackburn Rovers
Blackburn
Crvena zvezda
Beograd
30.10.2021
19:00
Spartak
Subotica
Sloga
Zemun
30.10.2021
16:00
Požarevac
Požarevac
Radnički 1923
Kragujevac
30.10.2021
10:00
Zemun
Zemun
Napredak Junior 2018
Kruševac
30.10.2021
14:00
Kolubara
Lazarevac
Majdanpek
Majdanpek
30.10.2021
Radnički 2012
Niš
SUŽF Stol
Bor
30.10.2021
Mašinac 2020
Niš
Dinamo
Vranje
30.10.2021
Knjaževac 2015
Knjaževac
Morava
Žitkovac
30.10.2021
Kolibri
Kuršumlija
Voždovac
Beograd
30.10.2021
13:30
OFK Beograd
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
30.10.2021
13:00
TSC
Bačka Topola
Radnički 1923
Kragujevac
30.10.2021
13:00
Rad
Beograd
Partizan
Beograd
30.10.2021
14:00
Zemun
Zemun
Radnicki
Rudovci
30.10.2021
00:00
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Heroj Polet
Beograd
30.10.2021
00:00
Dunav
Veliko Selo
Bor 1919
Bor
30.10.2021
OFK Slatina
Slatina-Bor
Jedinstvo
Paraćin
30.10.2021
Radnički (S)
Svilajnac
Napredak
Kruševac
30.10.2021
Timok 1919
Zaječar
Trayal
Kruševac
30.10.2021
Morava 1918
Ćuprija
GFK Jagodina
Jagodina
30.10.2021
Timočanin
Knjaževac
GFK Dubočica
Leskovac
30.10.2021
Radnički (P)
Pirot
Dinamo
Vranje
30.10.2021
Budućnost
Popovac
Kopernikus Želežničar
Niš
30.10.2021
OFK Topličanin
Prokuplje
Real
Niš
30.10.2021
Radnik
Surdulica
OFK Radnički
Niš
30.10.2021
Radnički (N)
Niš
Internacional
Beograd
30.10.2021
11:00
IM Rakovica
Rakovica
Bežanija
Beograd
30.10.2021
15:00
IMT 2
Beograd
Sinđelić
Beograd
30.10.2021
14:00
Kolubara
Lazarevac
Grizzly ML
Saranovo
30.10.2021
10:00
Napredak
Markovac
Korićani
Korićani
30.10.2021
10:00
Smederevo 1924
Smederevo
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
30.10.2021
10:00
Sloga (B)
Batočina
Radnički 1923
Kragujevac
30.10.2021
10:00
Borac 1932
Ralja
Sušica
Kragujevac
30.10.2021
10:00
Šumadija (T)
Toponica
Mladi radnik (R)
Radinac
30.10.2021
10:00
RSK
Rabrovo
Šumadija (A)
Aranđelovac
30.10.2021
10:00
Karađorđe
Topola
OFK Beograd
Beograd
30.10.2021
00:00
Prva Iskra
Barič
Siti Sport Klub
Beograd
30.10.2021
00:00
Radnički
Obrenovac
Budućnost
Dobanovci
30.10.2021
00:00
BSK 1925
Beograd
Beograd Karaburma
Beograd
30.10.2021
00:00
Torlak
Beograd
GSP Polet
Beograd
30.10.2021
00:00
DIF
Beograd
Balkan
Beograd
30.10.2021
00:00
Rojkovac
Obrenovac
Dolovo
Dolovo
30.10.2021
Mladost
Omoljica
Strela
Ivanovo
30.10.2021
Borac
Starčevo
Jedinstvo
Vlajkovac
30.10.2021
Partizan
Gaj
Jedinstvo Stević
Kačarevo
30.10.2021
Radnički
Baranda
Mladost
Pančevo
30.10.2021
Borac
Sakule
Brodarac
Beograd
30.10.2021
Sopot
Sopot
Lokomotiva
Beograd
30.10.2021
Sinđelić
Beograd
RFK Grafičar
Beograd
30.10.2021
OLE
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
30.10.2021
Partizan
Beograd
Zemun
Zemun
30.10.2021
Studentski grad
Novi Beograd
Voždovac
Beograd
30.10.2021
Radnički (NB)
Novi Beograd
OFK Beograd
Beograd
30.10.2021
IMT
Beograd
011
Beograd
30.10.2021
Rad
Beograd
Boleč
Boleč
30.10.2021
00:00
Rakovica
Beograd
OFK Beograd
Beograd
30.10.2021
00:00
Vinča
Vinča
OFK Mladenovac
Mladenovac
30.10.2021
00:00
BASK
Beograd
Kovačevac
Kovačevac
30.10.2021
00:00
Zmaj 1953
Zemun
Radnički (NB)
Novi Beograd
30.10.2021
00:00
Borac
Lazarevac
Čukarički
Beograd
30.10.2021
11:00
Vojvodina
Novi Sad
Ada
Beograd
30.10.2021
18:15
Partizan
Beograd
Timočanin
Knjaževac
30.10.2021
Radnički (P)
Pirot
Radnički 2
Niš
30.10.2021
Radnik
Surdulica
Real Niš
Niš
30.10.2021
Dinamo
Vranje
OFK Radnički
Niš
30.10.2021
Budućnost
Popovac
GFK Jagodina
Jagodina
30.10.2021
Vlasina
Vlasotince
Trayal
Kruševac
30.10.2021
Mineralac
Vranje
Kopernikus Želežničar
Niš
30.10.2021
Timok 1919
Zaječar
SFS Borac
Paraćin
30.10.2021
GFK Dubočica
Leskovac
Kolubara
Lazarevac
30.10.2021
RFK Grafičar
Beograd
IMT
Beograd
30.10.2021
Lokomotiva
Beograd
OFK Beograd
Beograd
30.10.2021
011
Beograd
Radničkin(NB)
Novi Beograd
30.10.2021
Sinđelić
Beograd
OLE
Zemun
30.10.2021
Studentski grad
Novi Beograd
Rakovica
Rakovica
30.10.2021
Internacional
Beograd
Voždovac
Beograd
30.10.2021
BSK Borča
Borča
Budućnost
Dobanovci
30.10.2021
Beograd
Beograd
Lestane
Lestane
30.10.2021
Zvezdara
Beograd
DIF
Beograd
30.10.2021
Balkan
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
30.10.2021
Vinča
Vinča
BSK 1925
Beograd
30.10.2021
Palilulac
Beograd
Bežanija
Beograd
30.10.2021
Prva Iskra
Barič
BASK
Beograd
30.10.2021
Žarkovo
Beograd
Jedinstvo Putevi
Užice
30.10.2021
12:00
FAP
Priboj
Čačak 94
Čačak
30.10.2021
12:00
Zlatibor
Čajetina
Spartak 1976
Trnava
30.10.2021
12:00
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Sloboda (Č)
Čačak
30.10.2021
12:00
Takovo
Gornji Milanovac
Proleter
Banatski Karlovac
30.10.2021
Ševac
Kusić
Partizan
Uljma
30.10.2021
Banat
Ilandža
Banat
Dupljaja
30.10.2021
Budućnost
Alibunar
Hajdučica
Hajdučica
30.10.2021
Crvena zvezda
Pavliš
Invictus 2020
Bela Crkva
30.10.2021
Sloga
Plandište
Sloga
Ostojićevo
30.10.2021
10:00
Tavankut
Tavankut
Jedinstvo 1924
Vladimirci
30.10.2021
Hajduk Stanko
Crna Bara
Sloga
Bogosavac
30.10.2021
POFK Savacium
Šabac
TSC
Bačka Topola
30.10.2021
11:00
Bajša
Bajša
Đurđin
Đurđin
30.10.2021
11:00
Bačka
Pačir
Obilić
Zmajevo
30.10.2021
11:00
Vojvodina
Bačko Gradište
Voždovac
Beograd
30.10.2021
OFK Beograd
Beograd
Teleoptik
Zemun
30.10.2021
Zemun
Zemun
011
Beograd
30.10.2021
Crvena zvezda
Beograd
Brodarac
Beograd
30.10.2021
Radnički (NB)
Novi Beograd
Rad
Beograd
30.10.2021
RFK Grafičar
Beograd
IMT
Novi Beograd
30.10.2021
Čukarički
Beograd
OLE
Zemun
30.10.2021
Milutinac
Zemun
Sinđelić
Beograd
30.10.2021
ADA
Beograd
Lokomotiva
Beograd
30.10.2021
Partizan
Beograd
Rakovica
Beograd
30.10.2021
08:30
Brodarac 2
Novi Beograd
Kolubara
Lazarevac
30.10.2021
09:30
BSK 1925
Batajnica
Rad
Beograd
30.10.2021
10:30
RFK Grafičar
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
30.10.2021
15:00
Šumadinac
Bečmen
BSK Borča
Borča
30.10.2021
10:00
Sinđelić
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
30.10.2021
00:00
Šumadija 1962
Jagnjilo
Sremčica
Sremčica
30.10.2021
00:00
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Rad
Beograd
30.10.2021
00:00
OFK Beograd
Beograd
Borac
Ostružnica
30.10.2021
00:00
Zemun
Zemun
Dunavac
Grocka
30.10.2021
00:00
Resnik
Resnik
Budućnost
Savino Selo
30.10.2021
11:00
Iskra
Kucura
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
30.10.2021
11:00
Mladost
Turija
Proleter
Ravno Selo
30.10.2021
11:00
Jadran
Feketić
Napredak
Nadalj
30.10.2021
11:00
Eđšeg
Mali Iđoš
Obilić
Zmajevo
30.10.2021
11:00
Njegoš
Lovćenac
Trio
Paraćin
30.10.2021
Šampion 2014
Leskovac
Kopernikus Železničar
Niš
30.10.2021
Timok 1919
Zaječar
Radnički (N)
Niš
30.10.2021
OFK Radnički
Niš
Vlasina
Vlasotince
30.10.2021
Trayal Knez Lazar
Kruševac
Radnički (P)
Pirot
30.10.2021
Car Konstantin
Niš
Duel Juniors
Kruševac
30.10.2021
Real
Niš
GFK Jagodina
Jagodina
30.10.2021
Lider MGM
Leskovac
Napredak
Kruševac
30.10.2021
SFS Borac
Paraćin
Krila Krajine
Bačka Palanka
30.10.2021
Kabel
Novi Sad
RFK NS 1921
Novi Sad
30.10.2021
Vojvodina
Novi Sad
OFK Kikinda 1909
Kikinda
30.10.2021
Radnički 1912
Sombor
Hajduk 1912
Kula
30.10.2021
CFK
Vrbas
Petar Puača
Novi Sad
30.10.2021
OFK Bačka
Bačka Palanka
One team
Bački Jarak
30.10.2021
Spartak ŽK
Subotica
Brodarac
Novi Beograd
30.10.2021
OFK Beograd
Beograd
Teleoptik
Zemun
30.10.2021
Ada
Beograd
011
Beograd
30.10.2021
Zemun
Zemun
RFK Grafičar
Beograd
30.10.2021
Radnički (NB)
Novi Beograd
OLE
Zemun
30.10.2021
Čukarički
Beograd
Rad
Beograd
30.10.2021
Crvena zvezda
Beograd
Voždovac
Beograd
30.10.2021
Partizan
Beograd
Senjak
Valjevo
30.10.2021
Savacium
Šabac
Omladinac 2014
Ljig
30.10.2021
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Mačva (Š)
Šabac
30.10.2021
Ribnica
Mionica
Loznica
Loznica
30.10.2021
Respekt
Loznica
Jedinstvo (Ub)
Ub
30.10.2021
Sun Rise
Šabac
Drina
Ljubovija
30.10.2021
Mačva 1929
Bogatić
Železničar
Lajkovac
30.10.2021
Radnički (V)
Valjevo
Fenix
Šabac
30.10.2021
Rađevac
Krupanj
Vučje
Vučje
30.10.2021
Budućnost
Popovac
Trnovac
Veliki Trnovac
30.10.2021
Kopernikus Železničar 2
Niš
OFK Topličanin
Prokuplje
30.10.2021
Real Niš
Niš
Mineralac
Vranjska Banja
30.10.2021
Dinamo
Vranje
Filip Filipović
Niš
30.10.2021
OFK Budućnost 2020
Niš
BSK
Bujanovac
30.10.2021
Radnik
Surdulica
Čekmin
Čekmin
30.10.2021
GFK Dubočica
Leskovac
Lugina
Preševo
30.10.2021
SFK Morava
Vladičin Han
IMT
Beograd
30.10.2021
00:00
Sinđelić
Beograd
BSK
Borča
30.10.2021
00:00
BSK 1925
Batajnica
Studentski grad
Beograd
30.10.2021
00:00
Lokomotiva
Beograd
Karioke
Beograd
30.10.2021
00:00
Radnički (O)
Obrenovac
Kolubara
Lazarevac
30.10.2021
00:00
Balkan
Beograd
Vukovi
Brus
30.10.2021
00:00
OFK Bratstvo
Medveđa
Duel Juniors 2
Kruševac
30.10.2021
00:00
GFK Jagodina 2
Jagodina
Timočanin
Knjaževac
30.10.2021
00:00
Meševo
Meševo
Radnički (S)
Svilajnac
30.10.2021
00:00
Car Lazar 2015
Kruševac
Finale 2013
Kruševac
30.10.2021
00:00
Jedinstvo
Paraćin
Župa
Aleksandrovac
30.10.2021
00:00
Junior
Jagodina
Trstenik PTT
Trstenik
30.10.2021
00:00
Morava 1918
Ćuprija
Spartak ŽK
Subotica
30.10.2021
10:00
Arena Su
Subotica
Unirea
Uzdin
30.10.2021
Dolina
Padina
Stari Tamiš
Stari Tamiš
30.10.2021
Sloga
Banatsko Novo Selo
Pobeda
Samoš
30.10.2021
Polet
Idvor
BSK
Bavanište
30.10.2021
Borac
Sakule
Dinamo 1945
Pančevo
30.10.2021
Radnički
Kovin
Voja Gačić
Pančevo
30.10.2021
Mundial
Pančevo
OFK Vršac
Vršac
30.10.2021
Borac
Starčevo
Resnik
Resnik
30.10.2021
00:00
DIF
Beograd
Budućnost
Dobanovci
30.10.2021
00:00
Bežanija
Beograd
Omladinac
Veliko Polje
30.10.2021
00:00
Obrenovac 1905
Obrenovac
Srem
Jakovo
30.10.2021
00:00
Milutinac
Zemun
Boleč
Grocka
30.10.2021
00:00
Kosmaj
Ralja
Palilulac
Beograd
30.10.2021
00:00
OLE
Beograd
Torlak
Beograd
30.10.2021
00:00
Vinča
Vinča
Mladenovac
Mladenovac
30.10.2021
00:00
Hajduk
Beograd
Koštam Polje
Delimeđe
30.10.2021
Jedinstvo 2017
Tutin
Novi Pazar
Novi Pazar
30.10.2021
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
OFK Ras
Novi Pazar
30.10.2021
Jošanica
Novi Pazar
Pazar Juniors
Novi Pazar
30.10.2021
AL AHLI
Novi Pazar
OFK National AG
Novi Pazar
30.10.2021
Sport Klub 99
Novi Pazar
Real
Podunavci
30.10.2021
10:00
Proleter
Pečenog
Sloga
Kraljevo
30.10.2021
10:00
Goč
Vrnjačka Banja
Radnik
Ušće
30.10.2021
10:00
Vrnjci
Vrnjci
Karađorđe
Ribnica
30.10.2021
10:00
Kiker
Kraljevo
Šumadija 1903
Kragujevac
30.10.2021
09:00
Pobeda
Beloševac
Marjan
Knić
30.10.2021
09:00
Slavija
Kragujevac
Morava
Velika Plana
30.10.2021
09:00
Vašarište
Kragujevac
Sloga 1924
Batočina
30.10.2021
09:00
Sušica
Kragujevac
Radnički 1923
Kragujevac
30.10.2021
09:00
Karađorđe
Topola
Partizan
Beograd
30.10.2021
00:00
Rakovica
Beograd
BSK Borča
Borča
30.10.2021
00:00
RFK Grafičar
Beograd
OFK Crvenka
Borca
30.10.2021
00:00
Zemun
Zemun
Ada
Beograd
30.10.2021
00:00
OFK Beograd
Beograd
Bezanija
Beograd
30.10.2021
00:00
Čukarički
Beograd
DIF
Beograd
30.10.2021
00:00
Rad
Beograd
Vranić
Vranić
30.10.2021
00:00
Banja
Višnjička banja
Prva Iskra
Barič
30.10.2021
00:00
PFK Žarkovo 2000
Beograd
Rad
Beograd
30.10.2021
00:00
Železnik 1930
Železnik
Borac (O)
Ostružnica
30.10.2021
00:00
Kolubara
Lazarevac
Lokomotiva
Beograd
30.10.2021
00:00
Borac (L)
Lazarevac
Žarkovo
Žarkovo
30.10.2021
00:00
Jedinstvo
Surčin
PKB
Padinska Skela
30.10.2021
00:00
Trudbenik
Beograd
Palilulac
Beograd
30.10.2021
00:00
Prima Fortuna
Beograd
Vrčin
Vrčin
30.10.2021
00:00
IMT
Novi Beograd
Obilić 1924
Beograd
30.10.2021
00:00
Sinđelić
Ugrinovci
Dunavac
Grocka
30.10.2021
00:00
Institut MK
Zemun
Leštane
Leštane
30.10.2021
00:00
Zvezdara
Beograd
PFK Žarkovo 2000
Beograd
30.10.2021
00:00
Voždovac
Beograd
OFK Beograd
Beograd
30.10.2021
00:00
Crvena zvezda
Beograd
Ole
Zemun
30.10.2021
00:00
Čukarički
Beograd
Sinđelić
Beograd
30.10.2021
00:00
Milutinac
Zemun
Petlic
Beograd
30.10.2021
00:00
Brodarac
Novi Beograd
Olimpik
Beograd
30.10.2021
00:00
Radnički
Obrenovac
Teleoptik
Zemun
30.10.2021
00:00
Dušanovac
Beograd
011
Beograd
30.10.2021
00:00
Radnički
Novi Beograd
Rad
Beograd
30.10.2021
00:00
Zemun
Zemun
Lokomotiva
Beograd
30.10.2021
00:00
RFK Grafičar
Beograd
Lavice Dubočica
Leskovac
30.10.2021
Kolibri
Kuršumlija
Dinamo
Vranje
30.10.2021
Jedinstvo 2014
Pirot
Radnički 2012
Niš
30.10.2021
Majdanpek
Majdanpek
Morava
Žitkovac
30.10.2021
Mašinac
Niš
Jagodina
Jagodina
30.10.2021
Fudbol per femra
Preševo
Vučice
Vučje
30.10.2021
Rosulja 2014
Vlasotince
Ozren
Sokobanja
30.10.2021
Levač
Rekovac
Napredak junior 2018
Kruševac
30.10.2021
SUZF Stol
Bor
Požega
Požega
30.10.2021
13:00
Karađorđe
Topola
Radnički 1923
Kragujevac
30.10.2021
13:00
Savac
Šabac
Požarevac
Požarevac
30.10.2021
13:00
Plana
Velika Plana
Mačva
Šabac
30.10.2021
13:00
Jedinstvo
Ub
Loznica
Loznica
30.10.2021
13:00
Kraljica Marija
Novo Selo
Banat
Vršac
30.10.2021
Vojvodina
Novi Sad
Spartak d.o.o.
Subotica
30.10.2021
Proleter
Zrenjanin
Modoš
Jasa Tomic
30.10.2021
Nova Kolonija
Kovin
Voždovac
Beograd
30.10.2021
Kolubara
Lazarevac
Rad
Beograd
30.10.2021
Teleoptik
Zemun
Žarkovo 2000
Beograd
30.10.2021
Radnički (NB)
Novi Beograd
Zemun
Zemun
30.10.2021
RFK Grafičar
Beograd
Brodarac
Beograd
30.10.2021
Dušanovac
Beograd
Partizan
Beograd
30.10.2021
Obrenovac 1905
Obrenovac
GSP Polet
Beograd
30.10.2021
Kampione
Beograd
Sinđelić
Beograd
30.10.2021
Radnički (O)
Obrenovac
BSK 1925
Batajnica
30.10.2021
OLE
Borca
T6 Nika
Beograd
30.10.2021
Čukarički
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
30.10.2021
Olimpik
Beograd
011
Beograd
30.10.2021
OFK Beograd
Beograd
TSC '10
Bačka Topola
30.10.2021
10:00
Spartak ŽK '10
Subotica
Tisa Njerš
Adorjan
30.10.2021
10:00
Subotica
Subotica
SuTeam ŠS
Subotica
30.10.2021
10:00
Obilić
Novi Kneževac
Čanković
Beograd
30.10.2021
10:00
Šumadinac
Bečmen
Jedinstvo
Surčin
30.10.2021
09:00
Bežanija
Beograd
IMT
Beograd
30.10.2021
12:00
Sinđelić
Ugrinovci
Borac
Progar
30.10.2021
15:00
Zemun
Zemun
Budućnost
Dobanovci
30.10.2021
09:00
Milutinac
Zemun
Mačva 1
Šabac
30.10.2021
Mačva 2
Šabac
Radnički (K)
Koceljeva
30.10.2021
POFK Čivija
Šabac
Fenix 1
Šabac
30.10.2021
Tika taka 1
Šabac
OFK Majur
Majur
30.10.2021
Tika taka 2
Šabac
Mladost
Prnjavor
30.10.2021
OFK Atletiko
Šabac
POFK Savacium 1
Šabac
30.10.2021
Fenix 2
Šabac
Sunrise Šabac 1
Šabac
30.10.2021
Sunrise Šabac 2
Šabac
Savacium 2
Šabac
30.10.2021
Mačva 1929
Bogatić
SFU Gornjak
Krepoljin
30.10.2021
11:00
Mladi Radnik 1926
Požarevac
OPK Rudar 1933
Kostolac
30.10.2021
10:00
Pomoravlje 1946
Vlaški Do

Košarka

Krka
Novo Mesto
30.10.2021
21:00
SC Derby
Podgorica
Borac
Čačak
30.10.2021
19:00
Partizan NIS
Beograd
Igokea
Aleksandrovac
30.10.2021
17:00
Cedevita Olimpija
Ljubljana
Kolubara LA 2003
Lazarevac
30.10.2021
Zlatibor
Čajetina
Metalac
Valjevo
30.10.2021
Dunav
Stari Banovci
Slodes SoccerBet
Beograd
30.10.2021
Sloboda
Užice
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
30.10.2021
Vršac
Vršac
Zdravlje Leskovac
Leskovac
30.10.2021
Tamiš
Pančevo
Mladost MaxBet
Zemun
30.10.2021
Dynamic VIP PAY
Beograd
Sloga
Kraljevo
30.10.2021
Vojvodina
Novi Sad
SPD Radnički
Kragujevac
30.10.2021
OKK Beograd
Beograd
Konstantin
Niš
30.10.2021
14:00
Železničar
Čačak
Hercegovac
Gajdobra
30.10.2021
19:00
Borac
Zemun
Klik
Arilje
30.10.2021
18:00
Napredak Metalka Majur
Aleksinac
Proleter Naftagas
Zrenjanin
30.10.2021
16:00
Beovuk 72
Beograd
Pirot
Pirot
30.10.2021
18:00
Žitko Basket
Beograd
Napredak Junior
Kruševac
30.10.2021
18:00
Mladost
Smederevska Palanka
Zemun
Zemun
30.10.2021
15:00
Barajevo
Barajevo
Žarkovo
Beograd
30.10.2021
20:00
Astra
Beograd
BKK Radnički
Beograd
30.10.2021
20:45
Mladenovac
Mladenovac
Jagodina
Jagodina
30.10.2021
16:30
Požarevac
Požarevac
Plana
Velika Plana
30.10.2021
18:00
Paraćin
Paraćin
Zlatar
Nova Varoš
30.10.2021
16:00
Crnokosa
Kosjerić
Loznica
Loznica
30.10.2021
17:00
M015
Šabac
Ivanjica
Ivanjica
30.10.2021
18:00
Student BB
Bajina Bašta
Topličanin
Prokuplje
30.10.2021
19:00
OKK Vlasotince
Vlasotince
Niš
Niš
30.10.2021
18:00
Actavis Academy
Leskovac
Jablanica
Medveđa
30.10.2021
Marinos
Niš
Panteri
Vranje
30.10.2021
17:00
Ratnici
Niš
Hajduk
Kula
30.10.2021
19:00
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Joker
Sombor
30.10.2021
17:00
Futog
Futog
Nova Pazova
Nova Pazova
30.10.2021
17:00
Sloven
Ruma
Sveti Đorđe
Žitište
30.10.2021
19:30
Topola
Bačka Topola
Srem
Sremska Mitrovica
30.10.2021
20:00
Jedinstvo
Novi Bečej
Železničar
Inđija
30.10.2021
17:30
Stara Pazova
Stara Pazova
Velika Kikinda
Kikinda
30.10.2021
20:00
Vrbas
Vrbas
Umka Džez
Umka
30.10.2021
17:00
Mondo Basket
Batajnica
Radnički
Valjevo
30.10.2021
20:00
Apač
Loznica
Osečina
Osečina
30.10.2021
16:00
Železničar
Lajkovac
Sloga
Požega
30.10.2021
13:00
Play off
Užice
Morava
Zablaće
30.10.2021
18:00
Babajić
Ljig
Futog 1276
Futog
30.10.2021
17:30
Sivac
Sivac
Marina
Bačka Palanka
30.10.2021
19:00
Apatin
Apatin
Sport's World
Novi Sad
30.10.2021
14:30
Veternik 1998
Veternik
Basketball Stars
Futog
30.10.2021
12:30
Akademik
Srbobran
Vojka
Vojka
30.10.2021
18:30
Opovo 99
Opovo
Ru koš
Ruma
30.10.2021
18:00
Jadran
Golubinci
Partizan
Šid
30.10.2021
16:30
Radnički
Kovin
Dinamo
Pančevo
30.10.2021
15:00
Agrobanat
Plandište
Jedinstvo
Kačarevo
30.10.2021
19:00
Šimanovci
Šimanovci
Kuršumlija
Kuršumlija
30.10.2021
17:00
OKK Sokobanja
Sokobanja
Kruševac
Kruševac
30.10.2021
12:20
Goč
Vrnjačka Banja
Koš 020
Novi Pazar
30.10.2021
16:00
Trepča
Kosovska Mitrovica
Zicer 2014
Gruža
30.10.2021
19:30
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Kraljevo
Kraljevo
30.10.2021
16:30
Proleter
Zrenjanin
Vršac
Vršac
30.10.2021
17:00
SPD Radnički
Kragujevac
Student
Niš
30.10.2021
16:00
Radivoj Korać
Beograd
Vrbas Medela
Vrbas
30.10.2021
16:30
Partizan 1953
Beograd
Ljubovija
Ljubovija
30.10.2021
17:00
Spartak
Subotica
Stara Pazova
Stara Pazova
30.10.2021
18:00
Srbobran
Srbobran
Zvečan
Zvečan
30.10.2021
16:30
MKA 2017
Novi Pazar
Užice
Užice
30.10.2021
12:30
Javor
Ivanjica
Železničar
Lajkovac
30.10.2021
00:00
Trepča
Kosovska Mitrovica
Hajduk Veljko
Negotin
30.10.2021
00:00
Trstenik
Trstenik
Hisar
Leskovac
30.10.2021
12:00
Student 2
Niš
Čelarevo
Čelarevo
30.10.2021
16:00
Proleter
Novi Sad
SO ŽKK
Kikinda
30.10.2021
14:00
Borča
Borča
Mondo Basket
Zemun
30.10.2021
12:20
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
Vojvodina 021- 2
Novi Sad
30.10.2021
12:30
Ras
Beograd
Radnički
Obrenovac
30.10.2021
16:15
Sivac
Sivac
Titel
Titel
30.10.2021
17:00
Jedinstvo
Novi Bečej

Odbojka

Metalac Takovo
Gornji Milanovac
30.10.2021
19:00
Mladi radnik
Požarevac
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
30.10.2021
17:30
Niš
Niš
Šumadija
Aranđelovac
30.10.2021
Ribnica 2
Kraljevo
Kulpin
Kulpin
30.10.2021
Banat
Vršac
MOK Topličanin 97
Prokuplje
30.10.2021
Vojvodina 2
Novi Sad
Bečej
Bečej
30.10.2021
Železničar
Beograd
Futog
Futog
30.10.2021
Užice
Užice
Loznica
Loznica
30.10.2021
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Pin
Aleksinac
30.10.2021
Timok
Zaječar
Kladovo
Kladovo
30.10.2021
Ozren
Sokobanja
Hajduk Veljko 2
Negotin
30.10.2021
14:00
Volejbor-tim
Bor
Bačka Palanka
Bačka Palanka
30.10.2021
14:00
Sloven
Ruma
Vrbas
Vrbas
30.10.2021
18:00
Maglić 1953
Maglić
Smederevo
Smederevo
30.10.2021
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
Radnički Blasters
Beograd
30.10.2021
Srbijanka 014
Valjevo
Omladinac
Novi Banovci
30.10.2021
AS Batajnica
Batajnica
Beograd
Beograd
30.10.2021
Novi Sad
Novi Sad
Spartak
Ljig
30.10.2021
Crno Bele 011
Beograd
Roda
Beograd
30.10.2021
Jedinstvo
Užice
Leskovac 98
Leskovac
30.10.2021
Zlatibor
Čajetina
Panonija
Bačka Palanka
30.10.2021
Radnički
Kragujevac
Smeč 5
Kragujevac
30.10.2021
TENT 2
Obrenovac
Ivanjica
Ivanjica
30.10.2021
Vranje
Vranje
Valjevo
Valjevo
30.10.2021
Gimnazijalac
Kraljevo
Dunav
Beograd
30.10.2021
Sterija
Beograd
Desetka
Niš
30.10.2021
19:30
Panda
Vranje
Morava
Vladičin Han
30.10.2021
17:00
Majdanpek FBC
Majdanpek
Đerdap
Kladovo
30.10.2021
Ozren
Sokobanja
Hajduk Veljko
Negotin
30.10.2021
16:00
Volejbor-Tim
Bor
Obilić
Beograd
30.10.2021
18:00
Roda 2
Beograd
AS
Beograd
30.10.2021
19:00
Železničar
Beograd
FOK 2
Futog
30.10.2021
14:00
Štrand Volej 2
Novi Sad
Mladost
Nova Pazova
30.10.2021
20:00
Partizan
Sremski Karlovci
Omladinac 2
Novi Banovci
30.10.2021
20:00
Dunav Volej
Novi Sad
Volejstars
Zrenjanin
30.10.2021
Hercegovina
Ravni Topolovac
Bavanište
Bavanište
30.10.2021
Krajišnik
Krajišnik
Vršac
Vršac
30.10.2021
Bagljaš 023
Zrenjanin
Banat
Vršac
30.10.2021
Proleter
Zrenjanin
Vrbas
Vrbas
30.10.2021
13:45
Spartak 2
Subotica

Rukomet

Obilić
Beograd
30.10.2021
19:00
Metaloplastika
Šabac
Rudar
Kostolac
30.10.2021
19:00
Mokra Gora
Zubin Potok
Šamot 65
Arenđelovac
30.10.2021
19:00
Dubočica 54
Leskovac
Proleter
Zrenjanin
30.10.2021
18:30
Partizan
Beograd
Jastrebac
Blace
30.10.2021
19:00
Kuršumlija
Kuršumlija
Župa 54
Aleksandrovac
30.10.2021
19:00
Vlasotince
Vlasotince
Zlatar
Nova Varoš
30.10.2021
19:30
Priboj
Priboj
Bela Palanka
Bela Palanka
30.10.2021
19:00
Hajduk Veljko
Negotin
Morava
Velika Plana
30.10.2021
19:00
Smederevo
Smederevo
Crvenka
Crvenka
30.10.2021
18:00
Vrbas
Vrbas
Inđija
Inđija
30.10.2021
20:00
Sportski Centar Voždovac 2012
Beograd
Sivac 69
Sivac
30.10.2021
19:00
Kikinda
Kikinda
Kolubara
Lazarevac
30.10.2021
15:00
Ub
Ub
Radnički 1958
Šid
30.10.2021
19:00
Hercegovina
Sečanj
Mladost TSK
Bački Jarak
30.10.2021
20:00
Hercegovac
Gajdobra
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
30.10.2021
19:00
Jabuka
Jabuka
Jedinstvo
Novi Bečej
30.10.2021
19:30
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
Užice
Užice
30.10.2021
20:00
Metalac
Valjevo
Loznica
Loznica
30.10.2021
19:30
Arilje
Arilje
Mladost
Čačak
30.10.2021
19:00
Lokomotiva
Lapovo
Jagodina 2
Jagodina
30.10.2021
18:30
Radnički
Ćuprija
Rekreativo
Beograd
30.10.2021
17:00
Beograd
Beograd
BASK Soko
Beograd
30.10.2021
16:30
RSU Akademija Lečić
Beograd
Novi Beograd
Beograd
30.10.2021
20:30
Rakovica
Rakovica
Mladenovac
Mladenovac
30.10.2021
19:00
RK SC Voždovac 2012 - 2
Voždovac
ŽSK 1955
Žabalj
30.10.2021
17:00
Radnički
Jaša Tomić
Dalmatinac
Riđica
30.10.2021
20:30
Crvena zvezda
Mokrin
Gučevo
Banja Koviljača
30.10.2021
17:00
Studentski Grad 2
Beograd
Titel
Titel
30.10.2021
19:30
Jugović 2
Kać
Naisa
Niš
30.10.2021
18:30
Železničar
Inđija
Medicinar
Šabac
30.10.2021
14:00
Jagodina
Jagodina
Vrbas
Vrbas
30.10.2021
19:00
Bekament BB
Aranđelovac
Topličanin
Prokuplje
30.10.2021
19:30
Pirot
Pirot
Halas Jožef
Ada
30.10.2021
18:00
Srem
Sremska Mitrovica
Kikinda
Kikinda
30.10.2021
17:30
Prijepolje
Prijepolje
Temerin
Temerin
30.10.2021
18:00
Proleter
Zrenjanin
Jabuka
Jabuka
30.10.2021
12:00
Jadran
Feketić
Mladost
Srpska Crnja
30.10.2021
15:30
Ruma
Ruma
Spartak
Debeljača
30.10.2021
19:00
Sloven
Ruma
Pazar 2003
Novi Pazar
30.10.2021
15:00
Bekament BB - 2
Aranđelovac
Bor - RTB 2
Bor
30.10.2021
Rudar
Kostolac
Hajduk Veljko
Negotin
30.10.2021
Nemanjić
Požarevac
Požarevac
Požarevac
30.10.2021
Rtanj
Boljevac
Odžaci
Odžaci
30.10.2021
19:00
Naftagas
Elemir
Trijumf
Srbobran
30.10.2021
20:00
Halas Jožef 2
Ada

Vaterpolo

BVK Crvena zvezda
Beograd
30.10.2021
KVK Radnički
Kragujevac
Partizan
Beograd
30.10.2021
Novi Beograd
Beograd
Valis
Valjevo
30.10.2021
Zemun
Zemun
Proleter
Zrenjanin
30.10.2021
Nais
Niš
Šabac
Šabac
30.10.2021
Vojvodina
Novi Sad

Futsal

Bečej
Bečej
30.10.2021
20:00
Kalča
Niš
Winter sport
Niš
30.10.2021
20:00
Vranje
Vranje
Leskovac
Leskovac
30.10.2021
Jastrebac
Blace
Novi Sad
Novi Sad
30.10.2021
SAS
Zrenjanin
Student
Beograd
30.10.2021
Palež
Obrenovac
Ekonomac
Kragujevac
30.10.2021
Gvozdeni puk
Niš
Tisa
Novi Bečej
30.10.2021
Crvena zvezda
Beograd
Smederevo
Smederevo
30.10.2021
Nova Pazova
Nova Pazova
Ekonomist
Beograd
30.10.2021
Solunac
Barajevo
Hram
Beograd
30.10.2021
Klub 33
Pančevo
Beogradski
Beograd
30.10.2021
Intelektualac
Beograd
Full Feel
Subotica
30.10.2021
ŽAK Junior
Sombor
Hajduk
Kula
30.10.2021
Leteći Holandjanin
Vrbas
Leteći Bajmočani
Bajmok
30.10.2021
Spartak
Subotica
Kikinda
Kikinda
30.10.2021
Indians 2013
Inđija
Forum
Vršac
30.10.2021
Kraljevićevo
Kačarevo
Seničani
Aranđelovac
30.10.2021
Župski rubin
Prijepolje
Kragujevac Wild Boars
Kragujevac
30.10.2021
Partenon
Smederevska Palanka
Kosjerić
Kosjerić
30.10.2021
RB
Valjevo
Leposavić 2018
Leposavić
30.10.2021
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
Oplenac
Topola
30.10.2021
Zlatar 033
Nova Varoš
Bajina Bašta
Bajina Bašta
30.10.2021
Požarevac
Požarevac
Lindoret
Preševo
30.10.2021
Ozren
Sokobanja
Progres
Paraćin
30.10.2021
Akademac
Niš
Pirot
Pirot
30.10.2021
Zufo
Bujanovac
Pirgos
Pirot
30.10.2021
BSK
Bujanovac
Radnik
Surdulica
30.10.2021
Bele crkve
Kuršumlija
Rosulja
Vlasotince
30.10.2021
Prokuplje
Prokuplje
Šljivići
Ivanjica
30.10.2021
Raška
Raška
MB Namenska
Lučani
30.10.2021
Zlatibor
Čajetina
PP 192
Prijepolje
30.10.2021
Sjenica
Sjenica
Ares
Prijepolje
30.10.2021
92
Užice
Brđanka
Aleksinac
30.10.2021
Miners
Majdanpek
Timok 2013
Zaječar
30.10.2021
Bor
Bor
Jagodina
Jagodina
30.10.2021
Temnić
Varvarin
Babušnica 2011
Babušnica
30.10.2021
Niš 92
Niš
As
Bujanovac
30.10.2021
Zadrugar 2017
Žitorađa

Hokej

Red Team
Beograd
30.10.2021
Vojvodina
Novi sad
SKHL Crvena zvezda
Beograd
30.10.2021
16:15
KHL Medveščak mladi
Zagreb
KHL Mladost
Zagreb
30.10.2021
KHL Zagreb
Zagreb
KHL Sisak
Sisak
30.10.2021
HK Vojvodina
Novi sad
SKHL Crvena zvezda
Beograd
30.10.2021
KHL Medveščak mladi
Zagreb