XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 849 utakmica za dan
Nedelja, 24 Oktobar 2021

Fudbal

Vojvodina
Novi Sad
3 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Crvena zvezda
Beograd
1 : 0
Radnički (N)
Niš
TSC
Bačka Topola
1 : 3
Partizan
Beograd
OFK Žarkovo
Beograd
24.10.2021
14:00
Mladost GAT
Novi Sad
Mačva
Šabac
1 : 1
IMT
Beograd
OFK Bačka
Bačka Palanka
2 : 0
Zlatibor
Čajetina
Tisa
Adorjan
4 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Rađevac
Krupanj
0 : 0
Sušica
Kragujevac
RSK
Rabrovo
4 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
Zvezdara
Beograd
1 : 2
Teleoptik
Zemun
Studentski grad
Novi Beograd
1 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
Rembas
Resavica
1 : 0
Dinamo
Vranje
Timočanin
Knjaževac
1 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
0 : 1
Pčinja
Trgovište
Vlasina
Vlasotince
0 : 0
Trayal
Kruševac
Radnički (P)
Pirot
3 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Mladost
Omoljica
0 : 0
Omladinac FAM
Botoš
Vojvodina 1928
Perlez
4 : 1
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Polet
Idvor
2 : 2
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
6 : 0
Sloga
Plandište
Index
Novi Sad
2 : 0
Podunavac
Belegiš
Donji Srem
Pećinci
0 : 0
Radnički (Š)
Šid
Stanišić
Stanišić
3 : 0
Senta
Senta
Preporod
Novi Žednik
3 : 1
Bačka (P)
Pačir
Njegoš
Lovćenac
0 : 5
Mladost (T)
Turija
Hercegovac
Gajdobra
4 : 6
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Torlak
Beograd
3 : 1
OFK Mladenovac
Mladenovac
Budućnost
Resnik
3 : 2
Korićani
Korićani
Polet
Ratina
3 : 0
Sloboda
Grbice
Bane 1931
Raška
1 : 2
Karađorđe
Ribnica
Šumadija (T)
Toponica
2 : 1
Gruža
Gruža
Polimlje
Prijepolje
2 : 4
Polet (T)
Trbušani
Jedinstvo (K)
Konjevići
5 : 2
Zlatar
Nova Varoš
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 1
Sevojno
Sevojno
Savinac
Visibaba
4 : 3
FAP
Priboj
Omladinac
Zablaće
6 : 1
Parmenac
Parmenac
Prijevor
Prijevor
0 : 0
Jasen
Brodarevo
Sloboda
Čačak
2 : 0
Polet (LJ)
Ljubić
OFK Divci
Divci
1 : 2
Vrelo Sport
Vrelo
Borac
Lešnica
0 : 1
Ribnica
Mionica
Železničar
Lajkovac
2 : 2
Drina
Ljubovija
Mladost
Prnjavor
1 : 0
Sloga
Bogosavac
OFK Napredak
Markovac
0 : 2
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
Mladi borac
Veliko Orašje
0 : 2
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Đerdap
Golubac
1 : 6
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
Delijski Vis
Niš
0 : 2
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
OFK Napredak 1929
Aleksinac
3 : 2
Mladost (M)
Medoševac
Bukovik
Razanj
2 : 1
OFK Niš
Niš
Aluminjum
Niš
0 : 2
Pukovac
Pukovac
Mladost (B)
Batušinac
3 : 1
Morava
Žitkovac
Rudar
Jelašnica
1 : 2
Naša krila 1936
Belotinac
Malošište
Malošište
2 : 0
Orljane
Orljane
Jedinstvo
Gornje Stopanje
1 : 2
Pusta Reka
Bojnik
OFK Alakince
Alakince
0 : 1
SFK Morava
Vladičin Han
Žitorađa
Žitorađa
1 : 1
Nebeski Andjeli
Vranje
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
7 : 2
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Moravac Orion
Mrštane
1 : 2
Radan
Lebane
Čekmin
Čekmin
3 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
SFS Borac
Paraćin
2 : 2
Župa
Aleksandrovac
Sloga (M)
Majdevo
1 : 0
Kušiljevo
Kušiljevo
Jedinstvo (M)
Mijatovac
3 : 1
Orlovi
Jasenovo
Levač
Rekovac
4 : 0
Gradina
Pejovac
OFK Lugomir
Rakitovo
1 : 3
Trstenik PPT
Trstenik
OFK 019
Zaječar
7 : 1
Zvezda
Blato
Tanasko Rajić
Pirot
1 : 0
Đerdap
Kladovo
OFK Slatina
Bor
0 : 1
Dunav
Prahovo
Sloga
Kobišnica
1 : 3
Ozren
Sokobanja
Budućnost (G)
Gložan
6 : 1
Radnički (S)
Sombor
Rusin
Ruski Krstur
3 : 3
Kordun
Kljajićevo
Borac 46
Obrovac
1 : 3
Naša Zvezda
Silbaš
Radnički 1918
Ratkovo
4 : 1
Budućnost (M)
Mladenovo
Petrovaradin
Petrovaradin
0 : 1
OFK Futog
Futog
Tatra
Kisač
2 : 0
Jedinstvo
Gospođinci
Jugović
Kać
1 : 0
Dinamo
Budisava
ŽSK
Žabalj
1 : 2
TSK
Temerin
Dolovo
Dolovo
0 : 0
Partizan (G)
Gaj
Budućnost (A)
Alibunar
2 : 1
Dolina
Padina
Stari Tamiš
Stari Tamiš
0 : 3
Vulturul
Grebenac
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
2 : 2
Strela
Ivanovo
Hajdučica
Hajdučica
3 : 0
Partizan (U)
Uljma
Potporanj
Potporanj
3 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Jugoslavija
Jabuka
3 : 2
Spartak 1911
Debeljača
Sloga
Voganj
2 : 1
Sremac (D)
Dobrinci
Napredak
Popinci
3 : 2
Radnički
Irig
Sremac (V)
Vojka
2 : 0
Partizan
Vitojevci
Sremac (Deč)
Deč
3 : 1
Borac (M)
Martinci
Hajduk
Beška
0 : 1
GFK Sloven
Ruma
Jadran
Golubinci
0 : 0
Ljukovo
Ljukovo
Borac (K)
Klenak
3 : 6
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Đurđin
Đurđin
4 : 1
Tornjoš
Tornjoš
Bačka
Mol
6 : 2
Obilić (NK)
Novi Kneževac
Obilić (Z)
Zmajevo
5 : 2
Jadran
Feketić
Radnik
Smederevska Palanka
1 : 0
Bačinac
Bačinac
Osipaonica
Osipaonica
1 : 6
Sloga
Lugavčina
SASK
Saraorci
8 : 3
Glavaš
Glibovac
Železničar Kusadak
Kusadak
5 : 0
Podunavac
Udovice
Jedinstvo
Krnjevo
1 : 4
Borac 1932
Ralja
Mladi radnik 1940
Radinac
3 : 1
Petlić SD 026
Smederevo
Trnava
Donja Trnava
3 : 2
Mladi rudar 1954
Bukovik
Prvi srpski ustanak
Orašac
0 : 3
ŽSK
Žirovnica
Jasenica
Božurnja
1 : 5
Lokomotiva
Lapovo
Omladinac (D.R.)
Donja Rača
1 : 3
Šumadinac 1913
Natalinci
Banja 1957
Banja
4 : 2
BSK
Belosavci
Marjan
Knić
5 : 0
Badnjevac
Badnjevac
Sloga (M)
Milatovac
0 : 2
Plaskovac
Plaskovac
Sloga (Z)
Zagorica
0 : 3
Vinča
Vinča
Polet
Jabukovac
5 : 4
Ključ
Podvrška
Miloševo
Miloševo
2 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
Mala Vrbica
Mala Vrbica
2 : 1
Urovica
Urovica
Kumarevo 65
Kumarevo
0 : 7
Jedinstvo (G)
Grdelica
Zloćudovo
Zloćudovo
1 : 1
Umac
Miroševce
Mladost
Batulovce
3 : 3
Donja Lomnica
Donja Lomnica
Vučje
Vučje
4 : 0
Progres
Ladovica
Sloga
Lipovica
0 : 1
Mladost 1959
Vinarce
Moravac
Pečenjevce
3 : 2
Sloboda
Donje Brijanje
Železničar
Brestovac
0 : 1
Milanovo
Milanovo
Jedinstvo (B)
Bošnjace
2 : 0
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Real
Donja Jajina
2 : 3
BSK
Belanovce
Bobište
Bobište
0 : 0
OFK Morava
Leskovac
Rad
Merošina
1 : 0
Jastrebac
Tešica
Moravac
Čečina
1 : 0
Radnički 1924
Kočane
Zemljoradnik
Balajnac
5 : 1
Polet
Radevac
Baličevac
Baličevac
3 : 4
Svrljig
Svrljig
Naisus 1977
Rožina
11 : 1
Radnički 1947
Čapljinac
Osnić
Osnić
1 : 2
OFK Rtanj
Boljevac
Omladinac
Grezna
4 : 1
Rudar (P)
Podvis
FSU Kraljevica
Zaječar
1 : 2
Graničar
Veliki Izvor
Radnički 1946
Lubnica
3 : 0
Kosovo
Zvezdan
Velika Jasikova
Velika Jasikova
0 : 0
Midžor
Kalna
Sloga
Minićevo
3 : 0
Šljivar
Šljivar
Vinogradar
Zleginje
3 : 2
Kupci
Kupci
Bošnjane
Bošnjane
1 : 2
Trudbenik
Stalać
Sloga (L)
Lozna
1 : 0
Parunovac
Parunovac
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
3 : 1
Rubin
Donji Stupanj
Sloga (D)
Dašnica
2 : 2
Čitluk
Čitluk
13. April
Lomnica
1 : 5
Temnić 1924
Varvarin
Sebečevac
Sebečevac
1 : 3
Sloga (Ć)
Ćićevac
Rusanda
Melenci
0 : 0
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Vojvodina (B)
Bašaid
3 : 6
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
ŽFK Banat
Zrenjanin
0 : 0
Napredak
Čestereg
ŽAK
Kikinda
1 : 2
Polet
Nakovo
Banat
Čenta
1 : 1
ASK
Aradac
Borac
Aleksandrovo
2 : 0
Delija
Mokrin
Budućnost (M)
Miliva
3 : 2
Kolare
Kolare
Budućnost (Đ)
Đurinac
6 : 2
Partizan (M)
Majur
Javor
Sladaja
1 : 1
Moravac 2015
Krušar
Juhor (G)
Glavinci
2 : 1
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Dragocvet
Dragocvet
1 : 1
Rudar (St)
Stenjevac
Sloga
Voljavče
1 : 2
Mladi Borac
Sedlare
Morava
Kočino Selo
1 : 1
Napredak
Drenovac
OFK Juhor 2016
Potočac
1 : 0
GFK Tabane
Jagodina
Borac (K)
Klenovnik
0 : 0
Napredak 1936
Veliko Crniće
Sirakovo
Sirakovo
2 : 4
Obilić
Živica
Budućnost (V)
Vezičevo
2 : 0
Vihor
Маljurevac
Sloga (L)
Lučica
0 : 2
Mladost (R)
Ranovac
Šapine
Šapine
4 : 2
Železničar
Požarevac
Rudar (Kr)
Krepoljin
0 : 3
Krilaš
Ćovdin
Željuša
Željuša
3 : 1
Vladimir Durković
Berilovac
Gnjilan
Gnjilan
2 : 0
Zadrugar
Krupac
Napredak
Izvor
1 : 1
Pobeda
Držina
Mladost
Cvetovac
0 : 3
Dimitrije Tucović
Šušnjar
OFK Budućnost
Dudovica
2 : 3
Krtinska
Krtinska
BSK 1926
Baćevac
6 : 1
Beljina
Beljina
Omladinac
Veliko Polje
9 : 2
Budućnost (Z)
Zvečka
Lisović 1977
Lisović
5 : 1
Turbina
Vreoci
Boleč
Grocka
4 : 0
Zaklopača
Zaklopača
Vrčin
Vrčin
4 : 1
SUF Dubona
Dubona
Rabrovac
Rabrovac
4 : 1
Dunavac
Grocka
Pudarci
Pudarci
1 : 0
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
Podunavac
Ritopek
2 : 3
Velika Krsna
Velika Krsna
Đurinci
Đurinci
4 : 2
Napredak
Međulužje
Šumadija 1962
Jagnjilo
2 : 0
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
Heroj Polet
Jajinci
1 : 2
Umka
Umka
Hajduk
Beograd
2 : 1
Dunav
Veliko Selo
Posavac Tišma
Boljevci
3 : 2
Šećeranac Ada
Beograd
Srem
Jakovo
2 : 1
PKB Kovilovo
Kovilovo
Balkan Mirijevo
Beograd
1 : 1
Milutinac
Zemun
Šumadinac
Kragujevac
0 : 0
Jedinstvo
Petrovac
Pobeda 1926
Beloševac
3 : 1
Kolonija
Kragujevac
Kutlovo
Kutlovo
2 : 1
Sloga (D)
Desimirovac
Zastava
Kragujevac
0 : 1
Slavija
Kragujevac
ZSK
Valjevo
1 : 2
Toplica
Donja Toplica
Dimitrije Tucović
Ćelije
3 : 1
Trlić
Trlić
Mladost (D)
Dračić
4 : 2
Iskra
Donja Bukovica
Kačer
Belanovica
2 : 0
OFK Osečina
Osečina
Banjani
Banjani
0 : 2
Proleter
Bajevac
Radnički 1936
Trupale
0 : 0
Mladost
Lalinac
Vulkan 1963
Brenica
1 : 0
Planinac 1933
Prva Kutina
Morava
Krušce
1 : 1
Radnički 2020
Knez Selo
Palilulac
Niš
4 : 2
Proleter
Donja Vrežina
Čegar 1946
Donji Matejevac
1 : 2
Omladinac
Gornji Komren
Sloboda
Gornja Vrežina
4 : 1
Čegar 2013
Kamenica
Stevan Nešticki
Leskovik
3 : 2
Crvena zastava
Hum
Dragačevo
Guča
2 : 0
Spartak 1976
Trnava
Morava
Katrga
3 : 2
Slatina
Slatina
Prilike
Prilike
5 : 1
Jedinstvo
Puhovo
Gorušica
Viča
1 : 2
Ovčar
Markovica
Voćar
Kotraža
0 : 2
Kej
Čačak
Orlovac 1932
Mrčajevci
1 : 0
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Zadrugar
Donja Trepča
4 : 3
Mladost
Preljina
Donja Vrbava
Donja Vrbava
2 : 2
Napredak
Svračkovci
Rudar
Bresnica
2 : 3
Ozrem
Ozrem
Zvezda
Čukojevac
0 : 3
Tavnik
Tavnik
Omladinac (NS)
Novo Selo
1 : 0
OFK Progorelica
Progorelica
Proleter
Pečenog
1 : 1
Ribnica
Jovac
Novi Pazar 1928
Delimeđe
1 : 3
OFK Ras
Novi Pazar
Ibar
Mataruška Banja
1 : 0
Mladost (V)
Vrdila
Budućnost
Konarevo
2 : 1
Mataruge
Mataruge
Jedinstvo 2017
Tutin
2 : 2
Napredak
Gračac
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
3 : 1
Cer
Jadranska Lešnica
Hajduk Stanko
Crna Bara
1 : 1
Drina
Badovinci
Rudar
Brasina
3 : 1
Gučevo 1929
Banja Koviljača
Sloga
Lipnički Šor
1 : 0
Karađorđe
Mišar
Jedinstvo (Š)
Štitar
2 : 0
Majur
Majur
Radnički (Kl)
Klupci
3 : 2
Lipolist
Lipolist
Vidojevica
Lešnica
1 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
Milan Orlić
Novo Selo
3 : 0
Radnički (Ko)
Koceljeva
Čelik
Belo polje
24.10.2021
14:00
Lugina
Preševo
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
1 : 6
Mladost (B)
Bosilegrad
Radnički 2021
Vranje
0 : 3
Levosoje
Levosoje
Pavlovac
Pavlovac
3 : 0
Mladost (S)
Suvojnica
BSK Bujanovac
Bujanovac
3 : 1
Vihor
Žbevac
Spartak
Gornja Trnava (Prokuplje)
1 : 4
Dobrič
Pejkovac
Omladinac
Podina
24.10.2021
Jastrebac
Blace
Akademija 10
Prokuplje
5 : 2
Partizanski put
Grudaš
Polet
Samarinovac
2 : 2
Borac
Držanovac
Jug Bogdan
Đakus
0 : 2
OFK Kosanica
Kuršumlija
Kosovac
Prokuplje
2 : 1
NS Tatko
Stara Bozurna
Dračić 2018
Dračić
1 : 3
Jadar 2013
Valjevo
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
3 : 0
Lukavac
Lukavac
Mali korak
Oglađenovac
2 : 3
Stari drugari
Ljig
Rakac Stave
Stave
2 : 1
OFK Povlen
Brezovice
Kotešica
Kotešica
3 : 1
Tešnjar
Valjevo
Graničar
Riđica
1 : 2
Hajduk
Stapar
Mladost
Kruščić
5 : 2
BSK
Bački Brestovac
Polet
Sivac
7 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
1 : 1
Omladinac (B)
Bukovac
Dunav
Bački Monoštor
1 : 5
OFK Odžaci
Odžaci
Omladinac (D)
Deronje
5 : 1
Dinamo 1923
Bački Breg
Terekveš
Svilojevo
0 : 2
Kula
Kula
Omladinac
Ugljarevo
6 : 1
Župski biseri
Lacisled
Polet 57
Milutovac
4 : 1
Donji Kopaonik
Razbojna
Borac
Gornji Katun
3 : 1
14. Oktobar
Izbenica
Stari Trstenik
Stari Trstenik
1 : 1
Vinogradar
Riljac
Glogonj
Glogonj
3 : 2
Proleter (M)
Mramorak
Omladinac (D)
Deliblato
10 : 2
Omladinac 1927
Opovo
BSK Bavanište
Bavanište
2 : 3
Unirea
Uzdin
Radnički (B)
Baranda
5 : 0
Mladost (V)
Vojlovica
Pobeda
Samoš
9 : 0
Mundial
Pančevo
Šarbane
Šarbane
3 : 2
Joševa
Joševa
Čučuge
Čučuge
4 : 3
Crvena Jabuka
Ub
OFK Paljuvi
Paljuvi
0 : 0
Mladost (V)
Vračević
Tvrdojevac
Tvrdojevac
2 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Ratkovac
Ratkovac
1 : 2
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Sovljak
Sovljak
5 : 0
Omladinac (K)
Kalinovac
Jedinstvo (M)
Milorci
2 : 3
Pambukovica
Pambukovica
Nepričava
Nepričava
0 : 0
Polet (T)
Takovo
PSK Putinci
Putinci
0 : 6
Fruškogorac
Krčedin
Graničar (G)
Grabovci
2 : 2
Jedinstvo
Platičevo
Napredak
Žarkovac
3 : 2
Graničar (O)
Obrež
Hajduk 1932
Šimanovci
1 : 4
Krušedol
Krušedol
Šumar
Ogar
3 : 1
Rudar
Vrdnik
ČSK Čortanovci
Čortanovci
1 : 1
Polet
Novi Karlovci
Mladost
Buđanovci
2 : 4
Srem
Sremski Mihaljevci
Potisje
Knićanin
2 : 2
Mladost
Belo Blato
MSK
Mihajlovo
6 : 0
Lehel
Mužlja
Naftagas
Boka
3 : 1
Partizan
Tomaševac
Radnički 1911
Jaša Tomić
3 : 3
Zadrugar
Lazarevo
OFK Gradnulica
Zrenjanin
2 : 2
Tamiš
Farkaždin
OFK Stajićevo
Stajićevo
6 : 1
Tisa 1933
Taraš
Badince
Badince
4 : 5
Šumadija
Razgojna
Jašunja
Jašunja
1 : 1
Rudar 1973
Rudare
Velika Reka
Velika Reka
2 : 1
Luk
Voćnjak
Jedinstvo
Zavlaka
2 : 3
Antimon
Zajača
Jelav
Jelav
0 : 0
TE Gučevo
Trbušnica
Prva Iskra
Runjani
0 : 3
7. Juli
Bela Crkva
Studenac
Gornja Koviljača
0 : 2
Mladost (DB)
Donja Borina
Jedinstvo
Dren
1 : 4
Rojkovac
Obrenovac
Munja
Barič
4 : 2
Posavina
Stubline
Duboko
Mala Moštanica
1 : 0
Partizan
Draževac
Rvati
Obrenovac
2 : 0
Pobednik
Piroman
Sloga
Donje Vidovo
2 : 4
Rudar
Plazane
Pomoravlje
Ostrikovac
3 : 1
Radnički
Tekija
Sinđelić
Vojnik
0 : 1
15. Avgust 1950
Lomnica
Busije
Zemun
4 : 0
BUSK
Beograd
13. maj
Zemun
1 : 5
Dedinje
Beograd
Šumadinac
Bečmen
1 : 1
Velika Moštanica
Velika Moštanica
Bežanija
Beograd
0 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
Zmaj Novi grad
Zemun
1 : 3
Borac
Progar
Rekreativo 011
Beograd
1 : 1
Železnik 1930
Železnik
Bratstvo
Krnjača
0 : 1
KFK Ravna gora
Zemun
Avala 1939
Beli Potok
24.10.2021
14:30
Lepušnica
Glogonjski rit
Minel
Ripanj
4 : 1
OFK Crvenka
Borča
Sveti Stefan
Slanci
0 : 0
Resnik
Resnik
Mladi proleter
Beograd
3 : 1
OFK Lug 2020
Lug
Pinosava
Pinosava
1 : 1
Palilulac
Beograd
Kragujevac
Kragujevac
2 : 3
Divostin
Kragujevac
OFK Bagremar
Kragujevac
3 : 4
21. oktobar
Kragujevac
OFK Žeželj
Donja Sabanta
4 : 3
Seljak
Cvetojevac
Ćava
Grošnica
0 : 3
Stanovo 1941
Stanovo
Dobrača
Dobrača
1 : 8
Jadran
Kragujevac
Šumadija
Sipić
4 : 1
Partizan
Bumbarevo Brdo
Karađorđe
Vučić
3 : 1
Mladost (R)
Rašković
Sinđelić 1934
Vojska
1 : 3
GFK Strelište
Jagodina
Mladost (G)
Gložane
4 : 2
Mladost (D)
Dublje
Vinorača
Vinorača
2 : 0
Mladost (K)
Končarevo
Trnava
Trnava
1 : 5
Morava
Ribare
Osaonica
Bagrdan
2 : 0
Šantarovac
Šantarovac
Mladost (T)
Tečić
4 : 1
Ursule
Ursule
Vinogradar
Crkvenac
3 : 0
Bratstvo
Međureč
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
2 : 2
Borac
Kloka
Venčani
Venčani
1 : 3
Šamot
Aranđelovac
Gorski Car
Garaši
0 : 3
Šumadinac
Stojnik
Tulež
Tulež
2 : 1
Mladost (J)
Jelenac
B 2000
Aranđelovac
2 : 1
Kopljari
Kopljari
Mladost (R)
Rajkovac
1 : 2
Kalipolje
Žabare
Slavija (P)
Pivnice
0 : 0
Bačka (D)
Despotovo
Mladost
Mali Bač
3 : 0
Kulpin
Kulpin
Maglić
Bački Maglić
1 : 1
Orlovi
Bačka Palanka
Krivanj
Selenča
0 : 2
Tvrđava
Bač
Bačka 1945
Bačka Palanka
2 : 2
Borac
Vizić
Neštin
Neštin
7 : 1
Slavija (B)
Bođani
Gorki
Glušci
1 : 1
Mladost
Mačvanski Metković
Budućnost (Z)
Zminjak
2 : 2
Petlovača
Petlovača
Mladi borac
Dublje
3 : 2
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Napredak
Mačvanski Belotić
3 : 2
Sloboda
Salaš Crnobarski
Omladinac
Slepčević
0 : 3
Stojan Lazarac
Sovljak
Torpedo
Tabanović
24.10.2021
14:00
Sloga
Duvanište
Borac
Vraneši
2 : 1
Gruža
Vitanovac
Jedinstvo (G)
Godačica
1 : 1
Granit
Jošanička banja
Mineral 2015
Rudno
2 : 3
Braća Vuković
Lađevci
Omladinac
Drakčići
3 : 1
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Apolon 2018
Kovači
7 : 0
Popovići Vrnjci
Vrnjci
Studen Vitez
Studenica
1 : 5
Jovo Kursula
Cvetke
Lazac
Lazac
3 : 1
Mlada krila
Metikoši
Miločajac
Miločaj
5 : 2
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
0 : 3
Vlašić
Donje Crniljevo
Dumača
Pocerski Metković
0 : 0
Jevremovac
Jevremovac
Sloga (M)
Matijevac
3 : 2
Dobrava
Vukošić
Pričinović
Pocerski Pričinović
1 : 1
Sloga (K)
Krnić
Dobrava Žabar 2020
Žabar
3 : 1
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Trešnjevka
Trbusac
3 : 0
Mrovska
Mrovska
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
5 : 0
Šipurske livade
Šabac
Novoselac
Novo Selo
1 : 0
Mladost
Donji Komren
Vrtište
Vrtište
2 : 1
Sloga 1948
Malča
Mezgraja
Mezgraja
2 : 4
Sloga (DT)
Donja Trnava
Real Niš
Niš
8 : 5
Jasenovik 2018
Jasenovik
Mramor
Mramor
1 : 1
Supovac
Supovac
Standard 2021
Čamurlija
2 : 1
Spartak
Sićevo
Proleter
Međa
3 : 0
Napredak
Banatska Topola
Roham
Nova Crnja
2 : 0
1. Oktobar
Srpski Itebej
SU Podgrmeč
Žitište
2 : 3
Omladinac
Ravni Topolovac
Remont
Čačak
5 : 1
Planinac
Vujetinci
Mršinci
Mršinci
2 : 0
Gavrilo Princip
Vranići
Lugovi
Čačak
3 : 1
Gaučosi
Čačak
Malba
Žaočani
0 : 0
Čačak 94
Čačak
Budućnost
Stančići
4 : 2
Gladijator
Čačak
Prijatelji
Čačak
6 : 4
Vujan
Prislonica
Stig 1955
Beranje
4 : 0
Sloga 1932
Ćirikovac
Dizel
Bare
1 : 0
Napredak (B)
Bubušinac
Mladi Borac
Majilovac
3 : 2
Polet (V)
Voluja
Napredak 1934
Nabrđe
5 : 0
Barič
Barič
BSK 1931
Brežane
1 : 2
Mlava (B)
Bratinac
Beli Orao
Bradarac
2 : 1
Ljubičevo
Ljubičevo
Mlava (ML)
Malo Laole
0 : 0
Soko
Krvije
Integral
Batuša
1 : 1
Zadrugar 1947
Tabanovac
Jedinstvo (S)
Smoljinac
1 : 0
Jasenovac
Krepoljin
Rade Milošević
Dubočka
7 : 0
Manastirica
Manastirica
Napredak (S)
Simićevo
4 : 0
Pobeda 1953
Osanica
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
0 : 1
Mladost (PR)
Poljska Ržana
Lokomotiva
Belo Polje
3 : 2
Rongo Siti
Pirot
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
1 : 2
Mladost (MS)
Mali Suvodol
Rutevac
Rutevac
6 : 2
Tempo
Mozgovo
Ratar
Gornja Peščanica
0 : 4
Sloga
Korman
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
1 : 2
Napredak 2012
Krušje
Borac
Trnjane
3 : 2
OFK Sloga
Dobrujevac
Badljevica
Badljevica
3 : 1
Lunjevac
Lunjevac
Godomin
Smederevo
1 : 2
Proleter 1947
Vranovo
Budućnost
Mala Krsna
2 : 1
Landol
Landol
Omladinac
Seone
2 : 3
Vožd 2020
Vodanj
Jezava
Smederevo
2 : 1
Crvena zvezda
Suvodol
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
0 : 5
Skobalj
Skobalj
Bratstvo
Dljin
0 : 3
Brezova
Brezova
Sloga
Kaona
3 : 1
Bjelica
Milatovići
Devići
Devići
5 : 0
Jelica
Goračići
Gradina
Rti
4 : 2
Vrelo
Gornja Kravarica
Tromeđa
Majdan
1 : 6
Horgoš 1911
Horgoš
Čoka
Čoka
6 : 1
Hajduk
Podlokanj
Šampion
Orom
5 : 0
Jedinstvo (M)
Martonoš
Tisa
Padej
7 : 1
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Jadran
Sanad
2 : 5
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Fruška Gora
Ruma
0 : 4
Obilić 1993
Kukujevci
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
3 : 1
Erdevik 2017
Erdevik
Jedinstvo
Ruma
3 : 1
LSK Laćarak
Laćarak
Graničar (K)
Kuzmin
2 : 0
Srem
Sremska Rača
Graničar (A)
Adaševci
1 : 6
Hajduk
Višnjićevo
BSK
Bešenovo
0 : 4
OFK Bikić
Bikić Do
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
2 : 3
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Lunjevica
Lunjevica
1 : 7
Ozremica
Beršići
Takovski Ustanak
Takovo
2 : 0
Omladinac
Kalimanići
Šilopaj
Šilopaj
2 : 5
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
Brezak
Pranjani
0 : 5
Velereč 94
Velereč
Semedraž
Semedraž
4 : 3
Majdan
Majdan
Koprijan
Gradište
0 : 3
Sloga 1980
Jovanovac
Jastrebac 1979
Krajkovac
0 : 1
Arbanasce
Arbanasce
Lepaja 2018
Lepaja
2 : 1
Omladinac 1977
Arbanasce
Žednik
Stari Žednik
1 : 3
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
Solid
Subotica
24.10.2021
15:00
Čantavir
Čantavir
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
6 : 1
Palić
Palić
Lokomotiva
Subotica
0 : 1
Bikovo
Bikovo
Banat (D)
Dupljaja
6 : 1
Borac (VS)
Veliko Središte
Vitorul
Straža
0 : 1
Ratar
Kruščica
Karaš (K)
Kuštilj
2 : 1
Ševac
Kusić
Graničar
Miletićevo
0 : 2
Karaš (J)
Jasenovo
Banat (I)
Ilandža
3 : 1
Partizan
Kajtasovo
Omladinac
Zagajica
2 : 1
Dunav
Banatska Palanka
Budućnost 1948
Ratari
1 : 1
Bukovac
Mramorac
Šumadija
Azanja
0 : 1
Selevac 1919
Selevac
Pobeda
Golobok
2 : 0
Beli Orlovi
Pridvorice
Marina Kutina
Marina Kutina
3 : 0
Grkinja
Grkinja
Mekiš
Mekiš
24.10.2021
14:00
10. februar
Šajinovac
Elid
Donji Dušnik
24.10.2021
11:00
Moravac
Zaplanjska Toponica
Proleter
Njegoševo
4 : 4
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
Bačka Topola
Pobeda
Pobeda
1 : 7
Slavija
Novo Orahovo
Eđšeg
Mali Iđoš
3 : 5
Mladost
Radičević
OFK Sikole
Sikole
3 : 5
Vrelo
Šarkamen
Mladost
Karbulovo
2 : 5
OFK Tamnič
Tamnič
Kladušnica
Kladušnica
3 : 1
Omladinac
Vajuga
Lokomotiva
Novi Sip
6 : 2
Koča Anđelković
Tekija
Gorobilje
Gorobilje
3 : 5
Trešnjica
Tvrdići
Dobrinjac
Donja Dobrinja
2 : 1
Glumač
Glumač
Duškovci
Duškovci
24.10.2021
11:00
Knjaz
Srednja Dobrinja
Padež
Padež
2 : 1
Modrica
Modrica
Naupare
Naupare
3 : 2
Žabare
Žabare
Bukovica
Bukovica
1 : 3
Rasina
Vitanovac
Borac
Bivolje
4 : 0
Kapidžija
Kapidžija
Mudrakovac
Mudrakovac
3 : 0
Makrešane
Makrešane
Dedina
Dedina
3 : 3
Konjuh
Konjuh
Sloven
Sibač
1 : 0
Lovac
Karlovčić
Proleter
Neuzina
1 : 2
Jedinstvo 2014
Ečka
KSK Konak 1926
Konak
1 : 7
Zlatica
Zlatica
Borac
Zrenjanin
3 : 0
Sloga
Jarkovac
Proleter
Jasenak
2 : 7
Belo Polje
Belo Polje
Crvena zastava
Obrenovac
0 : 6
Ljubinić
Ljubinić
Sloga
Ratari
4 : 5
Rekreativo
Zabrežje
Mladost (Z)
Zvezd
5 : 2
Provo 2015
Provo
Skupljen 2013
Skupljen
1 : 4
Petrovac 74
Kujavica
Verko
Suvo Selo
2 : 1
Hajduk
Debrc
Belpos
Belotić
1 : 2
Sparta
Kaona
Bobovik
Bobovik
0 : 2
Polet
Jalovik
Jedinstvo 2014
Beljin
2 : 1
Torpedo
Lojanice
OFK Borac
Arnajevo
1 : 0
Vranić
Vranić
Veliki Borak
Veliki Borak
0 : 0
OFK Boždarevac
Boždarevac
Hajduk 1936
Jovanovac
0 : 0
Azbest
Stragari
Bukorovac
Kragujevac
4 : 1
Kremenac
Rogojevac
Šumadija
Čumić
1 : 1
Borba
Cvetojevac
Jovanovac
Jovanovac
3 : 1
Apolon 4
Kragujevac
Morava (S)
Sirča
0 : 3
Morava (M)
Mrsać
Mladost 1925
Oplanići
0 : 2
Stubal
Stubal
Zgodačica
Godačica
2 : 1
Šumadija
Šumarice
Magnohrom
Kraljevo
3 : 2
Stara Čaršija
Kraljevo
Borac (A)
Adrani
3 : 3
Partizan (V)
Vrba
Obilić
Mrmoš
0 : 2
Omladinac (V)
Vitkovo
Stara Čaršija
Osaonica
0 : 0
Mladost 1977
Garevina
Gradac
Pločnik
3 : 0
OFK Orašje 1960
Orašje
Donji Petrovci
Donji Petrovci
4 : 2
Jedinstvo
Kraljevci
Borac
Stejanovci
2 : 4
Fruškogorac
Mali Radinci
Polet
Nikinci
1 : 2
Hrtkovci
Hrtkovci
Vojvodina
Neradin
3 : 0
Borac
Jarkovci
Car Uroš
Jazak
2 : 1
Planinac
Rivica
Sloga (K)
Krnješevci
24.10.2021
15:00
Sloga (M)
Maradik
Jedinstvo (R)
Ribarevo
3 : 0
Sport
Bezdan
Polet
Rastina
1 : 0
PIK
Sombor
Telečka
Telečka
4 : 1
Dinamo
Sonta
Mladi radnik
Novo Laniste
4 : 2
Dražmirovac
Dražmirovac
Omladinac
Bunar
6 : 1
Dobra Voda
Dobra Voda
Kolonija
Jagodina
3 : 1
Mladost
Bukovče
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
5 : 0
Napredak
Staro Lanište
Belica
Belica
1 : 4
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
Strelac 001
Kožuar
2 : 0
Budućnost 1995
Slatina
Vukona
Vukona
1 : 2
OFK Takovo
Takovo
Zvizdar 2012
Zvizdar
0 : 3
Tulari
Tulari
Vrelo
Vrelo
1 : 0
Dokmir
Dokmir
Gunjevac
Gunjevac
1 : 5
Brezovica
Brezovica
Jednota
Šid
6 : 2
Bratstvo
Sot
Napredak
Vašica
0 : 0
Jedinstvo (M)
Morović
Omladinac
Batrovci
2 : 2
Borac
Ilinci
Sinđelić
Gibarac
2 : 4
Jedinstvo (lj)
Ljuba
Graničar
Jamena
4 : 2
OFK Bingula
Bingula
BSK
Buljane
0 : 3
ISK Izvor
Izvor
Istok 63
Plana
4 : 2
Borac 1950
Bošnjane
Mladost
Gornja Mutnica
3 : 1
Polet
Zabrega
Jedinstvo
Ratari
7 : 2
Potočac
Potočac
Heroj
Busilovac
5 : 1
Hajduk
Čepure
Sloga
Lukavica
0 : 1
OFK Radnički
Dren
Mladost
Baroševac
7 : 0
OFK Polet
Mirosaljci
Proleter
Vrbovno
1 : 1
Mladi radnik
Junkovac
Šumadinac
Kruševica
3 : 1
Strmovo
Strmovo
Borac 2016
Donja Kruševica
1 : 0
Baštovan 2015
Carevac
Žika Marković - Uča
Miljević
5 : 2
Mladost 1970
Radoševac
Ram
Ram
1 : 2
Radnički
Požeženo
Mirko Tomić
Tribrode
1 : 1
Stiški Kurjak
Kurjače
Sloga TOP
Topolovnik
1 : 3
Kumane
Kumane
Pek
Kusiće
0 : 1
Polet
Bikinje
Murgaš 2012
Murgaš
3 : 1
Tamnava
Sovljak
Trnjaci 2021
Trnjaci
4 : 0
OFK Stublenica
Stublenica
Kolubara (LP)
Liso Polje
3 : 0
Brgule
Brgule
Mladost 1936
Saranovo
7 : 0
Mladost (CK)
Crni kao
Morava
Gložane
1 : 0
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Radnik 2013
Šišince
2 : 6
Mladost (DB)
Donji Bunibrod
Napredak
Bogojevce
0 : 3
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
Babajić
Babajić
0 : 0
Napredak
Jajčić
Borac
Rajković
4 : 1
Rubribreza
Rubribreza
Izviđač
Lajkovac
1 : 0
Stepanje
Stepanje
Mladost
Latković
0 : 4
Kolubara
Jabučje
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
3 : 1
Bliznak-Medveđica
Bliznak
Borac (V)
Vukovac
5 : 1
Polet (SD)
Suvi Do
Vukovac 98
Vukovac
2 : 1
Vrelo
Milanovac
BSK 1924
Boževac
24.10.2021
11:00
Napredak
Toponica
Radnik
Salakovac
24.10.2021
11:00
Stig (MC)
Malo Crniće
Rapid
Nikolinci
0 : 3
Banatul
Lokve
Dobrica
Dobrica
2 : 3
Janošik
Janošik
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
5 : 0
Jarmenovci
Jarmenovci
Krćevac 04
Krćevac
0 : 3
Budućnost MI
Donja Trnava
Junkovac
Junkovac
2 : 3
Radoje Domanović
Ovsište
Napredak 2021
Šuljam
0 : 6
Trgovački
Sremska Mitrovica
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
2 : 1
POFK Metaloplastika 2006
Šabac
Partizan
Drenovac
6 : 3
Culjković
Culjković
OFK Varna
Varna
2 : 3
OFK Jelen
Jelenča
Mladost Slatina
Slatina
1 : 1
Rankovac
Nakučani
Metlić
Metlić
6 : 0
Bojić
Bojić
Mišar
Mišar
2 : 1
Korman
Korman (Šabac)
Zablaće
Zablaće (Šabac)
4 : 2
Mladost Svileuva
Svileuva
Borac BTG
Batalage
4 : 1
Jedinstvo
Mala Vranjska
Sava
Mrđenovac
5 : 1
Rudar
Donje Crniljevo
Sloga Vitez
Kasidol
0 : 0
Sloga (D)
Drmno
Pobeda
Stari Kostolac
11 : 1
Proleter
Požarevac
Zemljoradnik 1932
Trnjane
1 : 6
Vojvoda Milenko
Kličevac
Napredak
Poljana
11 : 1
Moravac 1933
Dragovac
Margum
Dubravica
4 : 1
Sopot
Požarevac
Dunavac
Petka
2 : 1
Mip Majdan
Požarevac
Stolice
Krupanj
5 : 4
Mladost (B)
Brezjak
Jadar
Stupnica
1 : 3
Hajduk
Ribarica
Sloga
Korenita
4 : 3
Jadar 07
Loznica
Granit
Radalj
2 : 1
Borac
Kozjak
Vuk
Tršić
2 : 0
Gradilište
Loznica
Beloševac
Beloševac
3 : 0
Bujačić
Bujačić
Mladost
Valjevska Kamenica
7 : 1
Zadrugar
Lopatanj
Ribnikar
Pecka
5 : 1
Sloga Gorić
Valjevo
Misača
Misača
3 : 3
Vrbica
Arandjelovac
Umčari
Umčari
1 : 3
OFK Mladost
Begaljica
Gročanski fudbalski klub
Grocka
0 : 1
Hajduk
Kamendol
Sloga
Viteževo
1 : 3
Udarnik
Sibnica
BSK
Brzohode
1 : 0
Budućnost
Kočetin
Jedinstvo
Oreovica
7 : 2
Proleter
Četereže
Resavac
Subotica
0 : 1
Resavski Despoti
Vitance
Resava
Bukovac
7 : 4
Napredak
Zlatovo
OFK Slavija
Smederevo
0 : 2
Vrbovac
Vrbovac
Zeppelin 026
Smederevo
2 : 2
Drugovac
Drugovac
Kolarac
Kolari
2 : 3
Petrijevac
Petrijevo
SFK Glogovac
Glogovac
0 : 0
PSS-192
Jagodina
Radnik
Bijeljina
1 : 2
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Posušje
Posušje
2 : 0
Željezničar
Sarajevo
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
1 : 1
Borac
Banja Luka
Sloboda
Novi Grad
1 : 0
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Mladost
Podgorica
2 : 0
OFK Titograd
Podgorica
Lens
Lens
4 : 1
Metz
Longeville-lès-Metz
Lorient
Lorient
1 : 1
Bordeaux
Bordeaux
Olympique Marseille
Marseille
0 : 0
PSG
Paris
Monaco
Monaco
3 : 1
Montpellier
Montpellier
Nice
Nice
3 : 2
Olympique Lyonnais
Lyon
Reims
Reims
1 : 2
Troyes
Troyes
Rennes
Rennes
1 : 0
Strasbourg
Strasbourg
Brentford
Brentford, Middlesex
1 : 2
Leicester City
Leicester
Manchester United
Manchester
0 : 5
Liverpool
Liverpool
West Ham United
London
1 : 0
Tottenham Hotspur
London
Atalanta
Bergamo
1 : 1
Udinese
Udine
Fiorentina
Firenze
3 : 0
Cagliari
Cagliari
Hellas Verona
Verona
4 : 1
Lazio
Roma
Inter
Milano
1 : 1
Juventus
Torino
Roma
Roma
0 : 0
Napoli
Napoli
Stuttgart
Stuttgart
1 : 1
Union Berlin
Berlin
Köln
Köln
2 : 2
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
Bochum
Bochum
2 : 0
Eintracht
Frankfurt am Main
Barnsley
Barnsley
2 : 3
Sheffield United
Sheffield
Nottingham Forest
Nottingham
0 : 4
Fulham
London
Atletico Madrid
Madrid
2 : 2
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
Barcelona
Barcelona
1 : 2
Real Madrid
Madrid
Real Betis
Sevilla
3 : 2
Rayo Vallecano
Madrid
Sevilla
Sevilla
5 : 3
Levante
Valencia
Karađorđe
Topola
2 : 6
Napredak Junior 2018
Kruševac
Kolubara
Lazarevac
1 : 2
Spartak DOO
Subotica
Mačva
Šabac
2 : 3
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
Proleter
Zrenjanin
24.10.2021
14:00
Nova Kolonija
Kovin
Voša AS
Novi Sad
24.10.2021
12:00
Voja Gačić
Pančevo
Mladost (L)
Lučani
1 : 0
Voždovac
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
6 : 0
Spartak ŽK
Subotica
Čukarički
Beograd
3 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Zemun
Zemun
0 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Rad
Beograd
2 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Mladost (L)
Lučani
0 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Sunrise Šabac
Šabac
3 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
Železničar
Lajkovac
24.10.2021
13:30
GFK Sloboda
Užice
Zlatibor
Čajetina
1 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
Radnički (V)
Valjevo
2 : 2
Borac 1926
Čačak
Jedinstvo
Ub
2 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Loznica
Loznica
2 : 0
Javor
Ivanjica
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
24.10.2021
13:30
Sloga (P)
Požega
Morava 1918
Ćuprija
1 : 2
GFK Jagodina
Jagodina
Timok 1919
Zaječar
1 : 0
Trayal
Kruševac
Bor 1919
Bor
1 : 2
Jedinstvo
Paraćin
OFK Topličanin
Prokuplje
3 : 2
Real
Niš
Budućnost
Popovac
1 : 0
Kopernikus Želežničar
Niš
Mladost (NS)
Novi Sad
0 : 4
Index
Novi Sad
Kabel
Novi Sad
1 : 1
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
3 : 2
Hajduk 1912
Kula
Petar Puača
Novi Sad
8 : 1
Radnički (Š)
Šid
Petrika
Novi Sad
1 : 2
OFK Vršac
Vršac
BSK Borča
Borča
12 : 0
Zvezdara
Beograd
Lokomotiva
Beograd
2 : 0
Sinđelić
Beograd
IMT 2
Beograd
0 : 1
Internacional
Beograd
BASK
Beograd
5 : 0
Brodarac 2
Beograd
Mladost (BJ)
Backi Jarak
4 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1. Maj
Ruma
0 : 8
OFK Kikinda
Kikinda
Feniks 1995
Stara Pazova
5 : 3
OFK Bečej 1918
Bečej
Budućnost (A)
Arilje
24.10.2021
10:00
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Karađorđe
Ribnica
3 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
OFK Senjak
Valjevo
24.10.2021
10:00
Takovo
Gornji Milanovac
Novi Pazar
Novi Pazar
6 : 1
Crnokosa
Kosjerić
Badljevica
Badljevica
24.10.2021
Lunjevac
Lunjevac
Omladinac
Seone
3 : 1
Vožd 2020
Vodanj
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
0 : 9
Skobalj
Skobalj
Sloga (P)
Požega
1 : 1
Mladost (L)
Lučani
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Apolon 4
Kragujevac
3 : 1
GFK Sloboda
Užice
Radnički (V)
Valjevo
1 : 0
Borac 1926
Čačak
Jedinstvo
Ub
1 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
2 : 1
Savacijum
Šabac
Timok 1919
Zaječar
2 : 1
Trayal
Kruševac
Dinamo
Vranje
1 : 7
Radnički 2
Niš
Radnik
Surdulica
3 : 0
Radnički (P)
Pirot
RFK NS 1921
Novi Sad
2 : 4
Hajduk 1912
Kula
Petar Puača
Novi Sad
3 : 4
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Železničar
Pančevo
2 : 1
Inđija
Inđija
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Petrika
Novi Sad
0 : 0
OFK Vršac
Vršac
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 3
ODR
Petrovaradin
Sinđelić
Beograd
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
Lokomotiva
Beograd
0 : 0
RFK Grafičar
Beograd
Tutin
Tutin
24.10.2021
10:00
Bubamara
Kraljevo
Jedinstvo 2017
Tutin
1 : 1
Bane 1931
Raška
Novi Pazar
Novi Pazar
5 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
Kiker
Kraljevo
10 : 0
Karađorđe
Ribnica
Strmovo 1986
Strmovo
0 : 7
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Rudar (S)
Stamnica
3 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Sušica
Kragujevac
7 : 0
Đerdap
Golubac
Mladi radnik 1926
Požarevac
2 : 0
OPK Rudar 1933
Kostolac
Arsenal
Kragujevac
24.10.2021
10:00
Železničar
Požarevac
Šumadija (A)
Aranđelovac
24.10.2021
10:00
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Tavankut
Tavankut
3 : 4
Radnički 1905
Bajmok
Kolubara
Lazarevac
24.10.2021
13:30
Borac (L)
Lazarevac
Brodarac 2
Novi Beograd
1 : 1
BSK Borča
Borča
Šumadinac
Bečmen
0 : 8
Rad
Beograd
Zemun
Zemun
2 : 5
Kolubara
Lazarevac
BSK 1925
Batajnica
2 : 1
Rakovica
Beograd
Kiker
Kraljevo
4 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
Apolon 2018
Kraljevo
Apolon 4
Kragujevac
3 : 0
Kosmet
Leposavić
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
6 : 1
Sušica
Kragujevac
Radnički 1923
Kragujevac
24.10.2021
10:00
Jedinstvo 2017
Tutin
Sport Klub 99
Novi Pazar
4 : 1
Bubamara
Kraljevo
Bane 1931
Raška
1 : 3
Pazar Juniors
Novi Pazar
Zlatibor
Čajetina
24.10.2021
10:00
Polimlje
Prijepolje
Gaučosi
Čačak
1 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Sloga (BB)
Bajina Bašta
4 : 2
Sloga (P)
Požega
ARES 2015
Mrčajevci
1 : 4
Sloboda (Č)
Čačak
Borac 1926
Čačak
4 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
FAP
Priboj
24.10.2021
10:00
GFK Sloboda
Užice
Jedinstvo Putevi
Užice
24.10.2021
10:00
Javor Matis
Ivanjica
Mladost (L)
Lučani
24.10.2021
10:00
Spartak 1976
Trnava
Derby 2015
Novi Sad
16 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Sporto 023
Zrenjanin
3 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Radnički (Zr)
Zrenjanin
0 : 0
OFK Vršac
Vršac
Mačva 1929
Bogatić
1 : 3
Jedinstvo (Ub)
Ub
Sun Rise
Šabac
4 : 0
Loznica
Loznica
Ribnica
Mionica
1 : 4
Omladinac 2014
Ljig
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 4
Savacium
Šabac
AF Đokić
Velika Plana
0 : 2
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
VGSK
Veliko Gradište
3 : 4
Šumadija
Aranđelovac
Plana
Velika Plana
3 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
OPK Rudar 1933
Kostolac
2 : 0
Soko 2015
Saraoci
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
0 : 3
AF Duljaj
Topola
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 5
RSK
Rabrovo
Petlić SD 2006
Smederevo
1 : 1
Železničar
Požarevac
Cepelin 026
Smederevo
8 : 0
Zvižd
Kučevo
AFK
Ada
2 : 2
Arena Su
Subotica
Bajša
Bajša
4 : 2
Radnički 1905
Bajmok
Sunrise Šabac
Šabac
3 : 0
Mačva
Šabac
Radnički
Rudovci
24.10.2021
13:00
Mladost
Cvetovac
Moskva
Novi Sad
3 : 0
Polet
Sivac
TSC '09
Bačka Topola
24.10.2021
09:30
SuTeam ŠS
Subotica
Obilić
Novi Kneževac
0 : 0
Tisa Njerš
Adorjan
Šumadinac
Bečmen
3 : 0
Srem
Jakovo
Zemun
Zemun
9 : 2
IMT
Beograd
Kolubara 1
Lazarevac
24.10.2021
16:30
ŠF Ivanča
Aranđelovac
TEK Sloga
Veliki Crljeni
24.10.2021
10:00
Borac (L)
Lazarevac
Omladinac
Ljig
4 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Ribnica
Mionica
4 : 1
POFK Železničar
Lajkovac
Budućnost Krušik 014
Valjevo
1 : 1
Pambukovica
Ub
Zadrugar
Lajkovac
2 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
OFK Senjak
Valjevo
3 : 0
Vojvode
Mionica
OFK Osečina
Osečina
1 : 3
Tešnjar Stari Grad
Valjevo
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
5 : 3
SFU Gornjak
Krepoljin
Železničar
Požarevac
1 : 4
OPK Rudar 1933
Kostolac
Mladi Radnik 1926
Požarevac
1 : 3
RSK
Rabrovo
Lazarevac
Lazarevac
0 : 5
ŠF Ivanča
Aranđelovac
Napredak
Medoševac
24.10.2021
ŽFK Kolubara
Lazarevac
Kolubara 3
Lazarevac
1 : 7
Kolubara 2
Lazarevac
Kolubara 1
Lazarevac
0 : 0
Akademija fudbala
Lazarevac
Omladinac
Ljig
3 : 0
Kolubara 3
Lazarevac
ŠF Ivanča
Aranđelovac
3 : 2
ŠF Lajkovac
Lajkovac
Kolubara 1
Lazarevac
7 : 0
Ušće Novi Beograd
Stepojevac
Ušće Novi Beograd
Stepojevac
0 : 3
Omladinac
Ljig
ŠF Lajkovac
Lajkovac
1 : 2
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Kolubara 1
Lazarevac
3 : 0
Omladinac
Ljig
Mladost
Cvetovac
1 : 2
Akademija fudbala
Lazarevac
Borac
Lazarevac
0 : 5
Železničar
Lajkovac
ŠF Lajkovac
Lajkovac
0 : 3
Akademija fudbala 1
Lazarevac
Akademija fudbala 2
Lazarevac
4 : 3
Kalimero
Lazarevac
Real 28 -2
Lazarevac
24.10.2021
Lazarevac 2
Lazarevac
Real 28 - 1
Lazarevac
24.10.2021
Lazarevac 1
Lazarevac

Košarka

Cedevita Olimpija
Ljubljana
79 : 84
Budućnost VOLI
Podgorica
Mornar Barsko zlato
Bar
69 : 77
Crvena zvezda MTS
Beograd
Mega Basket
Beograd
82 : 89
FMP
Železnik
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
78 : 84
Dynamic VIP PAY
Beograd
Star
Novi Sad
78 : 85
Hercegovac
Gajdobra
Beovuk 72
Beograd
74 : 68
Napredak Junior
Kruševac
Žitko Basket
Beograd
109 : 112
Čačak 94
Čačak
Borac
Lazarevac
65 : 79
Beko
Beograd
Mileševac
Prijepolje
124 : 64
Crnokosa
Kosjerić
OKK Vlasotince
Vlasotince
63 : 87
Knjaževac
Knjaževac
OKK Junior
Niš
67 : 96
Morava
Vladičin Han
Ratnici
Niš
91 : 81
Jablanica
Medveđa
Sloven
Ruma
67 : 98
Joker
Sombor
Gorica
Sremčica
68 : 59
Eko Sport
Beograd
Borča
Beograd
60 : 66
Real
Surčin
ABBA
Barič
70 : 59
Cerak
Beograd
Mondo Basket
Batajnica
72 : 64
Veba Basket
Beograd
Mladost 2014
Ub
67 : 58
Osečina
Osečina
Apač
Loznica
66 : 70
MVP 3x3
Krupanj
Šabac
Šabac
84 : 72
Mix
Majur
Babajić
Ljig
59 : 74
Sloga
Požega
Apatin
Apatin
65 : 88
Futog 1276
Futog
Spartak
Subotica
80 : 69
Budućnost
Novi Sad
Proleter
Ravno Selo
77 : 71
Basketball Stars
Futog
Akademik
Srbobran
114 : 76
Crvenka
Crvenka
Šimanovci
Šimanovci
61 : 70
Dinamo
Pančevo
Agrobanat
Plandište
80 : 74
Partizan
Šid
Jadran
Golubinci
100 : 72
Vojka
Vojka
Bin
Zaječar
84 : 77
Svrljig
Svrljig
Hisar
Leskovac
54 : 89
Kuršumlija
Kuršumlija
OKK Sokobanja
Sokobanja
61 : 70
Jastreb
Aleksinac
Sloga (B)
Batočina
84 : 71
Sloga (D)
Despotovac
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
61 : 84
Ćuprija
Ćuprija
Partizan 1953
Beograd
83 : 70
Student
Niš
Crvena zvezda
Beograd
81 : 73
Kraljevo
Kraljevo
Karaburma
Beograd
70 : 84
Novosadska ŽKA
Novi Sad
Rudar 1903
Bor
54 : 65
Radnički
Beograd
Srbobran
Srbobran
63 : 75
Ljubovija
Ljubovija
Spartak
Subotica
88 : 53
Gimnazijalac
Pirot
MKA 2017
Novi Pazar
74 : 65
Železničar
Lajkovac
Šabac
Šabac
24.10.2021
19:30
Zvečan
Zvečan
Palanka 2021
Smederevska Palanka
55 : 60
Bagdala
Kruševac
Radnički SPD 2
Kragujevac
89 : 42
Trstenik
Trstenik
Ras
Beograd
74 : 43
Mondo Basket
Zemun
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
53 : 84
SO ŽKK
Kikinda
Borča
Borča
70 : 58
Čelarevo
Čelarevo

Odbojka

Crvena zvezda
Beograd
1 : 3
Partizan Soccerbet
Beograd
Niš
Niš
3 : 2
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
Borac (P)
Paraćin
3 : 0
Dubočica
Leskovac
Ribnica 2
Kraljevo
3 : 2
Loznica
Loznica
Futog
Futog
3 : 2
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Užice
Užice
3 : 1
Bečej
Bečej
Banat
Vršac
0 : 3
Šumadija
Aranđelovac
Radnički 2
Kragujevac
3 : 1
Crnjanski
Beograd
Mladi radnik 2
Požarevac
3 : 0
Sloga 2015
Petrovac na Mlavi
Hajduk Veljko 2
Negotin
24.10.2021
12:00
Pin
Aleksinac
Sloven
Ruma
3 : 1
Stražilovo 2
Sremski Karlovci
Dunav Volej 2
Novi Sad
0 : 3
Bačka Palanka
Bačka Palanka
Novi Sad
Novi Sad
24.10.2021
20:00
Omladinac
Novi Banovci
Gimnazijalac
Kraljevo
3 : 1
Ivanjica
Ivanjica
Tutin
Tutin
24.10.2021
16:00
Župa
Aleksandrovac
Stopanja
Stopanja
24.10.2021
11:30
Sportisimo
Vrnjačka Banja
Stampedo 2
Niš
24.10.2021
14:30
Student 2
Niš
Štrand Volej 2
Novi Sad
24.10.2021
14:30
Omladinac 2
Novi Banovci
Dunav Volej
Novi Sad
24.10.2021
13:00
Inđija 2
Inđija
Spartak 2
Subotica
24.10.2021
Elbraco Technoland CVS
Sombor
Hajduk
Kula
24.10.2021
Subotica
Subotica
Win Volley
Subotica
24.10.2021
Goks IN
Odžaci
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
VA 014
Valjevo
Železničar
Beograd
3 : 1
Lucky Star
Beograd

Rukomet

Topličanin
Prokuplje
29 : 21
Zlatar
Nova Varoš
Hajduk Veljko
Negotin
29 : 19
Metalac
Kraljevo
Vlasotince
Vlasotince
29 : 26
Jastrebac
Blace
Smederevo
Smederevo
23 : 18
Sinđelić
Beograd
Ub
Ub
35 : 26
Sivac 69
Sivac
Hercegovina
Sečanj
29 : 32
Lavovi BP
Bačka Palanka
Potisje Pleteks
Ada
28 : 20
Slavija
Novi Sad
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
35 : 40
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Jabuka
Jabuka
34 : 31
Mladost TSK
Bački Jarak
Metalac
Valjevo
31 : 23
Ub 2
Ub
Trepča
Kosovska Mitrovica
25 : 23
Karađorđe
Topola
Osipaonica
Osipaonica
34 : 31
Majdanpek
Majdanpek
Mladi radnik
Požarevac
33 : 27
Zaječar 1949
Zaječar
Niška Banja
Niška Banja
40 : 36
Dubočica 54 - 2
Leskovac
Progres
Svrljig
24 : 37
Rtanj
Boljevac
Mladost
Vranje
46 : 28
Pirot
Pirot
BSK Heba
Bujanovac
25 : 30
Aleksinac
Aleksinac
Rakovica
Rakovica
24 : 17
BASK Soko
Beograd
Radnički
Obrenovac
26 : 24
Partizan 2
Beograd
Crvena zvezda
Mokrin
33 : 31
Ruma
Ruma
Senta
Senta
25 : 26
Crepaja
Crepaja
Nova Pazova 1957
Nova Pazova
35 : 25
Budućnost
Alibunar
Graničar
Gakovo
24 : 28
Metalac
Futog
Zrenjanin
Zrenjanin
30 : 30
ŽSK 1955
Žabalj
Umčari
Umčari
27 : 17
Gučevo
Banja Koviljača
Radnički
Kovin
24.10.2021
19:00
Jedinstvo
Bočar
Vladimirovac
Vladimirovac
11 : 39
RA Dinamo
Pančevo
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
24.10.2021
15:30
Titel
Titel
Radnički
Novi Sad
30 : 26
Srbobran
Srbobran
Petrovaradin
Petrovaradin
28 : 22
Halas Jožef
Ada
Ruma
Ruma
39 : 18
Jabuka
Jabuka
Jadran
Feketić
22 : 30
Temerin
Temerin
Radan
Lebane
20 : 28
Osice
Knjaževac
Nemanjić
Požarevac
23 : 36
Bor - RTB 2
Bor
Rudar
Kostolac
20 : 31
Sloga
Petrovac na Mlavi
Gradnulica
Zrenjanin
37 : 35
Beočin 1959
Beočin

Vaterpolo

Rasina
Kruševac
11 : 8
Bečej
Bečej
Beograd
Beograd
8 : 18
Valjevo
Valjevo
Banjica
Beograd
6 : 5
Taš
Beograd
ŽAK
Kikinda
14 : 8
TENT
Obrenovac

Futsal

Konjarnik
Beograd
6 : 1
Kalča
Niš
Spartak
Subotica
5 : 1
Full Feel
Subotica
Bajina Bašta
Bajina Bašta
5 : 0
Seničani
Aranđelovac
Prokuplje
Prokuplje
6 : 0
Radnik
Surdulica
BSK
Bujanovac
9 : 2
Pirot
Pirot

Američki fudbal

Kikinda Mammoths
Kikinda
24.10.2021
SBB Beograd Vukovi
Beograd

Hokej

Crvena zvezda
Beograd
12 : 2
Red Team
Beograd