XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 696 utakmica za dan
Subota, 23 Oktobar 2021

Fudbal

Mladost
Lučani
3 : 1
Kolubara
Lazarevac
Spartak ŽK
Subotica
2 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 2
Loznica
Loznica
Rad
Beograd
3 : 2
Kabel
Novi Sad
Javor Matis
Ivanjica
3 : 3
Železničar
Pančevo
Inđija
Inđija
2 : 1
Budućnost
Dobanovci
RFK Grafičar
Beograd
2 : 0
Timok 1919
Zaječar
Omladinac
Novi Banovci
2 : 3
OFK Bečej 1918
Bečej
1. Maj Ruma
Ruma
3 : 1
Hajduk 1912
Kula
Radnički 1912
Sombor
3 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
Tekstilac
Odžaci
1 : 2
Borac (S)
Sakule
Feniks 1995
Stara Pazova
3 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
OFK Vršac
Vršac
3 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
Radnički (Zr)
Zrenjanin
2 : 1
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
GFK Sloboda
Užice
3 : 2
Sloga (P)
Požega
Budućnost (A)
Arilje
2 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Jedinstvo
Ub
1 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Mačva 1929
Bogatić
1 : 0
Borac 1926
Čačak
Smederevo 1924
Smederevo
3 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 0
Real
Podunavci
Zemun
Zemun
3 : 0
BASK
Beograd
BSK Borča
Borča
4 : 2
Borac
Lazarevac
Brodarac
Novi Beograd
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Leštane
Leštane
0 : 1
Jedinstvo
Surčin
GFK Jagodina
Jagodina
2 : 0
Meševo
Meševo
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 1
Budućnost (P)
Popovac
Sloga (L)
Leskovac
1 : 3
Radnički (S)
Svilajnac
Begej
Žitište
1 : 1
Borac
Starčevo
Naftagas
Elemir
0 : 6
Sloboda
Novi Kozarci
Proleter
Banatski Karlovac
5 : 1
BAK
Bela Crkva
Kozara
Banatsko Veliko Selo
0 : 0
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Sloga (T)
Temerin
1 : 0
Budućnost
Salaš Noćajski
Veternik
Veternik
3 : 1
Dunav
Stari Banovci
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
2 : 0
Hajduk
Divoš
Sloga (E)
Erdevik
2 : 1
Sloboda
Donji Tovarnik
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 0
Jedinstvo
Rumenka
Cement
Beočin
3 : 0
Mladost
Bački Jarak
Krila Krajine
Bačka Palanka
3 : 0
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
Bajša
Bajša
5 : 0
OFK Mladost APA
Apatin
Sloga
Čonoplja
1 : 2
Tavankut
Tavankut
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 2
Bačka 1901
Subotica
Sinđelić
Beograd
1 : 0
Komgrap
Beograd
GSP Polet Dorćol
Beograd
1 : 2
Kosmaj
Ralja
Vinča
Vinča
1 : 0
Poštar Zvezdara
Beograd
Sremčica
Sremčica
3 : 1
PKB
Padinska skela
Zvezda
Konatice
1 : 1
Zuce 2019
Zuce
Napredak
Medoševac
0 : 1
BSK 1925
Batajnica
Lokomotiva
Beograd
0 : 0
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
Tutin
Tutin
2 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
1 : 2
Zadrugar
Lajkovac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
5 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Cer
Petkovica
4 : 1
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
Rudar 2001
Kostolac
0 : 0
Sloga (B)
Batočina
Sloboda
Lipe
2 : 1
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
Grizli ML
Saranovo
4 : 0
Morava
Velika Plana
Šumadija
Aranđelovac
1 : 2
Karađorđe
Topola
VGSK
Veliko Gradište
6 : 1
Rudar (S)
Stamnica
OFK Sinđelić
Niš
3 : 1
Car Konstantin
Niš
OFK Topličanin
Prokuplje
2 : 1
Trnovac
Trnovac
Blagotin
Poljna
1 : 3
Morava 1918
Ćuprija
Jedinstvo 1936
Kruševac
6 : 0
Sloga (D)
Despotovac
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
4 : 1
Jedinstvo (P)
Pirot
Lužnica
Babušnica
1 : 4
Rajko Mitić
Bela Palanka
BSK
Bogovina
0 : 1
Bor 1919
Bor
Polet
Karavukovo
4 : 0
Budućnost (P)
Parage
Borac (BG)
Bački Gračac
0 : 4
Bratstvo 2019
Prigrevica
Crvenka
Crvenka
1 : 3
ŽAK
Sombor
Vojvodina
Tovariševo
1 : 2
Lipar
Lipar
Borac
Novi Sad
0 : 2
Bačka 1923
Đurđevo
Šajkaš 1908
Kovilj
2 : 0
Fruškogorski partizan
Bukovac
Omladinac
Stepanovićevo
3 : 3
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Crvena Zvezda
Novi Sad
1 : 3
Slavija
Novi Sad
Radnički (K)
Kovin
2 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Železničar
Inđija
2 : 1
Fruškogorac
Manđelos
OFK Vrbas
Vrbas
2 : 0
Iskra
Kucura
Napredak
Nadalj
1 : 1
Budućnost
Savino Selo
Radnički 1905
Bajmok
0 : 1
Srbobran
Srbobran
Sloga
Ostojićevo
3 : 2
AFK
Ada
Proleter
Ravno Selo
5 : 3
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Mladost 1948
Donja Livadica
1 : 0
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Zlot
Zlot
4 : 0
Polom
Leskovo
BSK
Bukovče
3 : 0
Brestovac
Borski Brestovac
Blizna
Blizna
0 : 4
Branik
Štubik
Radnički (K)
Klokočevac
1 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
Šarbanovac
Šarbanovac
2 : 1
Poreč
Donji milanovac
Budućnost
Orašje
2 : 1
Bratstvo
Bratmilovce
Jedinstvo (Š)
Šišava
2 : 3
Polet
Stajkovce
Palilula
Aleksinac
1 : 1
Pobeda
Rusna
Toplica
Šarlinac
1 : 1
Taskovići
Taskovići
Hajduk
Rujevica
0 : 4
Trebič
Sokobanja
Rtanj
Boljevac
6 : 1
Rudar Vrška Čuka
Grljan
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
1 : 0
Mačkovac
Mačkovac
FUD
Brus
3 : 1
Mladost (T)
Toljevac
Krajina
Krajišnik
2 : 1
Mladost (L)
Lukićevo
Budućnost
Srpska Crnja
12 : 1
Radnički
Sutjeska
Partizan (G)
Glogovac
4 : 3
Mladost
Jovac
Žitkovica 2017
Žitkovica
1 : 3
Zvižd
Kučevo
Omladinac (Š)
Šetonje
1 : 2
Borac (Ž)
Žabari
Sloboda
Rasnica
1 : 3
Senjak
Pirot
Spartak
Pirot
1 : 0
Dragoš
Pirot
Strelac
Mislođin
0 : 2
Barajevo
Barajevo
Šumadija
Šopić
2 : 2
Radnički (R)
Rudovci
Siti Sport Klub
Beograd
1 : 1
Beograd Karaburma
Beograd
Borac (O)
Ostružnica
1 : 1
Rakovica
Beograd
Borac (D)
Drenovac
0 : 3
Srbija
Ilićevo
Šumadija 1934
Drača
2 : 2
Maršić
Maršić
Bratstvo 1975
Erdeč
0 : 3
Košutnjak
Kragujevac
OFK Jabučje
Jabučje
4 : 1
OFK Senjak
Valjevo
Radnik
Ub
1 : 1
OFK Brđanac
Valjevo
Spartak 1924
Ljig
3 : 0
Žabari
Žabari (Valjevo)
Rakova
Rakova
2 : 1
Šumadija
Brđani
Rudar
Baljevac
1 : 0
Radnik
Ušće
Mineralac
Klokot
23.10.2021
13:00
Oskar
Pasjane
Ropotovo
Ropotovo
23.10.2021
13:00
Morava
Parteš
Sloga
Ranilug
23.10.2021
13:00
Rudar
Kosovska Kamenica
Rajac
Kadina Luka
5 : 3
Polet
Popučke
Junior Novo Naselje
Valjevo
0 : 1
Kolubara 2
Valjevo
Kamenorezac 76
Dublje
3 : 0
Jezero 2017
Zlatari
Poljoprivrednik
Počekovina
4 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
Velika Drenova
Velika Drenova
4 : 1
Varvarin
Varvarin
Garevina
Garevina
3 : 1
Mladost
Donji Katun
OFK Klek
Klek
3 : 1
Bilećanin
Sečanj
Navalin
Navalin
1 : 3
Marjan MB
Mala Biljanica
Radnički (P)
Pertate
1 : 0
Lemind 1953
Leskovac
Sinđelić
Lipnica
1 : 4
Jadar 1961
Gornji Dobrić
OFK Zabrežje
Zabrežje
6 : 2
Skela
Skela
Polet
Grabovac
1 : 1
Borac
Ušće
Šumadija
Trešnjevica
7 : 0
Mladi radnik
Grabovica
Planinac
Panjevac
0 : 3
OFK Batinac
Batinac
Beljanica
Strmosten
0 : 2
Donja Mutnica
Donja Mutnica
Miljakovac
Beograd
3 : 0
Sinđelić 2012
Ugrinovci
Sloga
Zabojnica
3 : 3
BSK
Borač
Šumadinac
Dragovo
5 : 1
Kupinovac
Kupinovac
Soko
Nova Gajdobra
6 : 0
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Milicionar
Bogatić
1 : 1
Duško
Klenje
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
2 : 1
Terekveš
Hetin
Tigrovi Mija Gold
Preljina
4 : 0
Morava
Mojsinje
OFK Braničevo
Braničevo
1 : 0
Batovac
Batovac
Mladost (K)
Krupaja
0 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Bata Bulić
Bistrica
1 : 3
Sloga 1945
Veliko Selo
Budućnost
Veliki Jovanovac
0 : 4
Temac
Temska
Nišavac
Staničenje
2 : 4
Borac
Barje Čiflik
Rudar 2016
Aleksinački Rudnik
0 : 4
Škriljac
Bradarac
Polet
Vitoševac
0 : 6
Jedinstvo
Bobovište
Potisje
Kanjiža
4 : 0
Graničar
Đala
OFK Bačinci
Bačinci
6 : 3
Zmaj
Noćaj
Balajnac 2019
Balajnac
2 : 1
Dobrič 1974
Brest
SFU Graničar 024
Kelebija
1 : 6
Elektrovojvodina
Subotica
Vinogradar
Hajdukovo
3 : 0
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Sloga (M)
Margita
4 : 3
Polet
Izbište
Cerovac 2013
Cerovac
2 : 0
Udarnik
Baničina
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
2 : 2
Sloboda
Stara Moravica
Zmajevac
Belasica
4 : 1
Gaglovo
Gaglovo
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
1 : 4
Polet
Šavrane
Milakovac 2018
Milakovac
1 : 1
Mladost 1981
Štulac
Mladi radnik 1925
Grdica
5 : 0
Budućnost
Samaila
BSK 2014
Bukovica
0 : 3
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Bresno Polje
Bresno Polje
1 : 5
Parcane
Parcane
Mladost (MD)
Mala Drenova
23.10.2021
14:00
Velika Morava
Selo Varvarin
Beli Orlovi
Tobolac
9 : 1
Borjak 2013
Okruglica
Ratajac
Donje Rataje
3 : 1
Šampion 2013
Bošnjane
Sloboda
Šuljkovac
4 : 1
OFK Dragoševac
Dragoševac
Železničar
Klačevica
5 : 2
Napredak (St)
Stubica
Popovac
Popovac
1 : 1
Radnik
Davidovac
Sloboda
Krežbinac
0 : 3
Moravac
Gornje Vidovo
Zemljoradnik
Striža
1 : 3
Budućnost
Lebina
Petka
Petka
8 : 1
Mladi borac
Županjac
BSK
Brajkovac
0 : 3
Sloboda
Stubica
OFK Borac
Arapovac
1 : 4
20. Oktobar
Trbušnica
Rudar 1945
Radljevo
3 : 1
Kalenić
Kalenić
Moravac
Guberevac
2 : 2
Atletiko
Donja Jajina
Selište
Selište
4 : 3
Sloga (J)
Jošanica
Laznica
Laznica
0 : 2
Homoljac
Žagubica
Osanica
Osanica
4 : 0
Mlava (R)
Ribare
Naša Krajina
Kupinik
1 : 2
Mladost
Velika Greda
Vojvodina
Seleuš
1 : 1
Crvena zvezda
Novi Kozjak
Solunac
Banatski Sokolac
2 : 4
Vladimirovac
Vladimirovac
Proleter 1936
Svetlic
1 : 3
Šumadinac
Šume
Proleter 1922
Svetlic
1 : 4
Budućnost (B)
Blaznava
Pocerina
Jevremovac
1 : 6
Džemerovac 2020
Ribari
Jedinstvo 2020
Maovi
4 : 1
Napredak
Ševarice
Dunav
Ostrovo
2 : 5
Morava 1932
Prugovo
Sloga
Burovac
5 : 0
Vukan
Ždrelo
Burovac
Burovac
1 : 4
Omladinac
Busur
Rudar 1947
Stamnica
3 : 1
Borac
Veliko Laole
Melnica
Melnica
1 : 0
Udarnik 2015
Ćovdin
Radnik
Pankovo
2 : 6
Napredak
Trnovče
Jedinstvo
Kamenovo
2 : 1
Radnički
Knežica
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 4
Zabrđe 1936
Zabrđe
BSK
Bošnjak
0 : 3
Sloga 1952
Veliki Popovac
Omladinac
Vučkovica
4 : 0
Kotlenik
Selo Leskovac
Mladi radnik
Dragušica
1 : 1
Grivac
Grivac
Bare
Bare
2 : 1
Beli Orlovi
Brestovac
Krajišnici
Loznica
1 : 0
Mladost (G)
Gradilište
Paskovac
Paskovac
7 : 0
14. Oktobar
Draginac
Brezovac
Brezovac
6 : 1
Ranilović 1970
Ranilović
Mladost
Porodin
2 : 0
Polet
Aleksandrovac
Selanac
Selanac
0 : 1
Azbukovica
Crnča
Grabovica
Gornja Bukovica
3 : 6
Crnča
Crnča
Sinđelić
Grabovac
1 : 1
Jasenovo
Jasenovo
Vučak
Vučak
1 : 1
Železničar
Smederevo
Lipar
Donji Račnik
0 : 4
Morava
Rajkinac
Leotar
Trebinje
1 : 1
Sloboda
Tuzla
Rudar Prijedor
Prijedor
2 : 2
Velež
Mostar
Zrinjski
Mostar
1 : 0
Sarajevo
Sarajevo
Borac
Kozarska Dubica
0 : 2
Drina
Zvornik
Modriča
Modriča
2 : 0
Željezničar Sport Team
Banja Luka
Budućnost
Pilica
1 : 0
Podrinje
Janja
Slavija
Istočno Sarajevo
3 : 1
Ljubić
Prnjavor
Kozara
Gradiška
1 : 1
Sutjeska
Foča
Krupa
Krupa na Vrbasu
0 : 1
Sloga
Doboj
Tekstilac
Derventa
1 : 0
Omarska
Omarska
Budućnost
Podgorica
4 : 1
Iskra
Danilovgrad
Rudar
Pljevlja
1 : 1
Dečić
Tuzi
Jezero
Plav
0 : 2
Sutjeska
Nikšić
Zeta
Golubovci
1 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
Podgorica
Podgorica
1 : 1
Mornar
Bar
Igalo
Herceg Novi
0 : 0
Arsenal
Tivat
Bokelj
Kotor
1 : 2
Kom
Podgorica
Jedinstvo
Bijelo Polje
3 : 0
Berane
Berane
Grbalj
Radanovići
1 : 0
Cetinje
Cetinje
Lille
Villeneuve d'Ascq
1 : 1
Brest
Brest
Nantes
Nantes
2 : 1
Clermont
Clermont-Ferrand
Brighton & Hove Albion
Brighton
1 : 4
Manchester City
Manchester
Chelsea
London
7 : 0
Norwich City
Norwich
Crystal Palace
London
1 : 1
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
Everton
Liverpool
2 : 5
Watford
Watford
Leeds United
Leeds
1 : 1
Wolverhampton Wanderers
Wolverhampton
Southampton
Southampton
2 : 2
Burnley
Burnley
Bologna
Bologna
2 : 4
Milan
Milano
Salernitana
Salerno
2 : 4
Empoli
Empoli
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
3 : 1
Venezia
Venecia
Bayern
München
4 : 0
Hoffenheim
Sinsheim
RB Leipzig
Leipzig
4 : 1
Greuther Fürth
Fürth
Wolfsburg
Wolfsburg
0 : 2
Freiburg
Freiburg im Breisgau
Hertha BSC
Berlin
1 : 0
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
Arminia
Bielefeld
1 : 3
Borussia Dortmund
Dortmund
Coventry City
Coventry
1 : 1
Derby County
Derby
West Bromwich Albion
West Bromwich
3 : 0
Bristol City
Bristol
Luton Town
Luton
1 : 0
Hull City
Hull
AFC Bournemouth
Bournemouth
3 : 0
Huddersfield Town
Huddersfield
Birmingham City
Birmingham
2 : 1
Swansea City
Swansea
Cardiff City
Cardiff
0 : 2
Middlesbrough
Middlesbrough
Blackpool
Blackpool
2 : 0
Preston North End
Preston
Millwall
London
2 : 1
Stoke City
Stoke-on-Trent
Blackburn Rovers
Blackburn
2 : 0
Reading
Reading
Peterborough United
Peterborough
2 : 1
Queens Park Rangers
London
Athletic Bilbao
Bilbao
2 : 1
Villarreal
Villarreal
Cadiz
Cádiz
0 : 2
Alaves
Vitoria-Gasteiz
Valencia
Valencia
2 : 2
Mallorca
Palma de Mallorca
Elche
Elche
2 : 2
Espanyol
Barcelona
Jedinstvo 2014
Pirot
1 : 5
Radnički 1923
Kragujevac
Levač
Rekovac
0 : 5
Zemun
Zemun
Jedinstvo Putevi
Užice
23.10.2021
14:30
Jedinstvo (Ub)
Ub
Slatke male
Burovac
23.10.2021
14:30
Loznica
Loznica
ŽGFK Borac
Čačak
23.10.2021
14:30
Kraljica Marija
Novo Selo
Moskva
Novi Sad
11 : 1
Stajićevo 2017
Stajićevo
Kolibri
Kuršumlija
3 : 0
Dinamo
Vranje
Knjaževac 2015
Knjaževac
15 : 0
SUŽF Stol
Bor
Mašinac 2020
Niš
0 : 3
Majdanpek
Majdanpek
Radnički 2012
Niš
6 : 0
Vučice
Vučje
RFK Grafičar
Beograd
6 : 2
Mačva
Šabac
IMT
Beograd
2 : 2
Partizan
Beograd
TSC
Bačka Topola
4 : 1
OFK Beograd
Beograd
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
23.10.2021
00:00
Heroj Polet
Beograd
Dunav
Veliko Selo
23.10.2021
00:00
Radnicki
Rudovci
Radnički (P)
Pirot
1 : 3
Radnički (N)
Niš
Radnik
Surdulica
2 : 3
OFK Radnički
Niš
Proleter
Novi Sad
2 : 2
Spartak ŽK
Subotica
Vojvodina
Novi Sad
2 : 0
Tisa Njerš
Adorjan
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 0
GFK Sloven
Ruma
Kolubara
Lazarevac
3 : 0
Bežanija
Beograd
IM Rakovica
Rakovica
2 : 2
Studentski Grad
Beograd
Ada
Beograd
6 : 2
011
Beograd
Šumadija (A)
Aranđelovac
2 : 3
Grizzly ML
Saranovo
Karađorđe
Topola
23.10.2021
10:00
Mladi radnik (R)
Radinac
RSK
Rabrovo
1 : 6
Sušica
Kragujevac
Šumadija (T)
Toponica
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Borac 1932
Ralja
1 : 5
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
Sloga (B)
Batočina
4 : 4
Korićani
Korićani
Smederevo 1924
Smederevo
5 : 2
Napredak
Markovac
Sofeks
Futog
1 : 2
Hajduk
Divoš
Prva Iskra
Barič
23.10.2021
00:00
Balkan
Beograd
Rojkovac
Obrenovac
4 : 3
GSP Polet
Beograd
DIF
Beograd
4 : 2
Beograd Karaburma
Beograd
Torlak
Beograd
23.10.2021
00:00
Budućnost
Dobanovci
BSK 1925
Beograd
4 : 0
Siti Sport Klub
Beograd
Radnički
Obrenovac
23.10.2021
00:00
OFK Beograd
Beograd
Borac
Starčevo
1 : 4
Jedinstvo
Vlajkovac
Mladost
Omoljica
2 : 2
Strela
Ivanovo
Vulturul
Grebenac
3 : 2
Dolovo
Dolovo
Omladinac 1927
Opovo
3 : 0
Mladost
Pančevo
Voja Gačić
Pančevo
7 : 3
Jedinstvo Stević
Kačarevo
011
Beograd
0 : 8
Brodarac
Beograd
IMT
Beograd
3 : 3
Voždovac
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 4
Zemun
Zemun
Partizan
Beograd
2 : 1
RFK Grafičar
Beograd
OLE
Beograd
6 : 0
Lokomotiva
Beograd
Sinđelić
Beograd
4 : 0
Sopot
Sopot
Rakovica
Beograd
23.10.2021
00:00
Sinđelić
Beograd
Borac
Lazarevac
23.10.2021
00:00
Kovačevac
Kovačevac
Zmaj 1953
Zemun
23.10.2021
00:00
OFK Mladenovac
Mladenovac
BASK
Beograd
23.10.2021
00:00
OFK Beograd
Beograd
Vinča
Vinča
23.10.2021
00:00
Boleč
Boleč
Sunrise Šabac
Šabac
1 : 0
Apolon 2018
Kraljevo
Mačva
Šabac
1 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Loznica
Loznica
2 : 1
Javor
Ivanjica
SFS Borac
Paraćin
1 : 4
Timočanin
Knjaževac
GFK Dubočica
Leskovac
1 : 3
Kopernikus Želežničar
Niš
Mineralac
Vranje
0 : 3
GFK Jagodina
Jagodina
Vlasina
Vlasotince
1 : 2
OFK Radnički
Niš
Budućnost
Popovac
0 : 4
Real Niš
Niš
Proleter (NS)
Novi Sad
3 : 1
Spartak ŽK
Subotica
TSC
Bačka Topola
8 : 0
Index
Novi sad
Vojvodina
Novi Sad
8 : 0
Tisa Njerš
Adorjan
BSK Borča
Borča
2 : 0
Rakovica
Rakovica
Internacional
Beograd
23.10.2021
11:00
OLE
Zemun
Studentski grad
Novi Beograd
23.10.2021
Radničkin(NB)
Novi Beograd
011
Beograd
5 : 1
IMT
Beograd
Vrelo Sport
Vrelo
0 : 3
Rađevac
Krupanj
OFK Senjak
Valjevo
1 : 3
Mačva (Š)
Šabac
BASK
Beograd
11 : 0
Budućnost
Dobanovci
Žarkovo
Beograd
3 : 4
Bežanija
Beograd
Prva Iskra
Barič
23.10.2021
BSK 1925
Beograd
Palilulac
Beograd
1 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Vinča
Vinča
1 : 6
DIF
Beograd
Balkan
Beograd
4 : 0
Lestane
Lestane
Zvezdara
Beograd
0 : 2
Beograd
Beograd
SFK Morava
Vladičin Han
0 : 3
Lider MGM
Leskovac
Sloga (BB)
Bajina Bašta
23.10.2021
12:00
Sloboda (Č)
Čačak
Zlatibor
Čajetina
23.10.2021
12:00
Spartak 1976
Trnava
FAP
Priboj
23.10.2021
12:00
Čačak 94
Čačak
Polimlje
Prijepolje
23.10.2021
12:00
Jedinstvo Putevi
Užice
Ševac
Kusić
0 : 12
Invictus 2020
Bela Crkva
Sloga
Plandište
23.10.2021
Hajdučica
Hajdučica
Crvena zvezda
Pavliš
4 : 3
Banat
Dupljaja
Budućnost
Alibunar
23.10.2021
Partizan
Uljma
Banat
Ilandža
23.10.2021
Proleter
Banatski Karlovac
Preporod
Novi Žednik
0 : 6
Vinogradar
Hajdukovo
Hajduk Stanko
Crna Bara
23.10.2021
Sloga
Bogosavac
Jedinstvo
Štitar
23.10.2021
Jedinstvo 1924
Vladimirci
OFK Borac
Arnajevo
23.10.2021
10:00
Ušće Novi Beograd
Stepojevac
OFK Budućnost
Dudovica
23.10.2021
12:00
TEK Sloga
Lazarevac
Vojvodina
Bačko Gradište
5 : 1
Đurđin
Đurđin
Njegoš
Lovćenac
2 : 4
Obilić
Zmajevo
Bačka
Pačir
23.10.2021
11:00
Bajša
Bajša
OFK Beograd
Beograd
23.10.2021
Lokomotiva
Beograd
Partizan
Beograd
23.10.2021
Sinđelić
Beograd
ADA
Beograd
1 : 5
OLE
Zemun
Milutinac
Zemun
23.10.2021
IMT
Novi Beograd
Čukarički
Beograd
23.10.2021
Rad
Beograd
RFK Grafičar
Beograd
23.10.2021
Brodarac
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
23.10.2021
011
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
23.10.2021
Teleoptik
Zemun
Zemun
Zemun
23.10.2021
Voždovac
Beograd
Sinđelić
Beograd
3 : 3
Radnički (NB)
Novi Beograd
RFK Grafičar
Beograd
2 : 2
OFK Beograd
Beograd
Šumadija 1962
Jagnjilo
23.10.2021
00:00
Dunavac
Grocka
Resnik
Resnik
23.10.2021
00:00
Borac
Ostružnica
Zemun
Zemun
23.10.2021
00:00
Rad
Beograd
OFK Beograd
Beograd
23.10.2021
00:00
Sremčica
Sremčica
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
23.10.2021
00:00
Mladenovac
Mladenovac
Zabrezje
Zabrezje
23.10.2021
10:00
Jedinstvo
Dren
Budućnost
Zvečka
9 : 0
Crvena Zastava
Obrenovac
Radnički
Obrenovac
23.10.2021
10:00
Zvezda
Konatice
Obilić
Zmajevo
23.10.2021
11:00
Iskra
Kucura
Njegoš
Lovćenac
23.10.2021
11:00
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Mladost
Turija
4 : 2
Napredak
Nadalj
Eđšeg
Mali Iđoš
23.10.2021
11:00
Proleter
Ravno Selo
Jadran
Feketić
23.10.2021
11:00
Budućnost
Savino Selo
Napredak
Kruševac
3 : 2
Trio
Paraćin
SFS Borac
Paraćin
2 : 5
GFK Jagodina
Jagodina
Lider MGM
Leskovac
3 : 2
Duel Juniors
Kruševac
Real
Niš
7 : 0
Radnički (P)
Pirot
Car Konstantin
Niš
4 : 1
Vlasina
Vlasotince
Trayal Knez Lazar
Kruševac
0 : 5
Radnički (N)
Niš
OFK Radnički
Niš
1 : 2
Kopernikus Železničar
Niš
Timok 1919
Zaječar
2 : 2
Šampion 2014
Leskovac
TSC
Bačka Topola
8 : 0
One team
Bački Jarak
ODR
Petrovaradin
0 : 2
GFK Sloven
Ruma
Voždovac
Beograd
1 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Partizan
Beograd
3 : 2
Rad
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
7 : 0
OLE
Zemun
Čukarički
Beograd
2 : 0
RFK Grafičar
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 1
011
Beograd
Zemun
Zemun
1 : 4
Teleoptik
Zemun
Ada
Beograd
0 : 8
OFK Beograd
Beograd
Fenix
Šabac
0 : 2
Senjak
Valjevo
Rađevac
Krupanj
9 : 1
Železničar
Lajkovac
Respekt
Loznica
0 : 6
Mačva (Š)
Šabac
Budućnost
Popovac
23.10.2021
Lugina
Preševo
SFK Morava
Vladičin Han
2 : 0
OFK Kosanica
Kuršumlija
GFK Dubočica
Leskovac
5 : 0
BSK
Bujanovac
Radnik
Surdulica
5 : 1
Filip Filipović
Niš
OFK Budućnost 2020
Niš
1 : 1
Mineralac
Vranjska Banja
Dinamo
Vranje
12 : 1
OFK Topličanin
Prokuplje
Real Niš
Niš
3 : 1
Trnovac
Veliki Trnovac
Kopernikus Železničar 2
Niš
7 : 2
Vučje
Vučje
Balkan
Beograd
23.10.2021
00:00
Karioke
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
23.10.2021
00:00
Studentski grad
Beograd
Lokomotiva
Beograd
23.10.2021
00:00
BSK
Borča
BSK 1925
Batajnica
23.10.2021
00:00
IMT
Beograd
Sinđelić
Beograd
23.10.2021
00:00
Rakovica
Beograd
Trstenik PTT
Trstenik
23.10.2021
00:00
Vukovi
Brus
Morava 1918
Ćuprija
23.10.2021
00:00
Župa
Aleksandrovac
Junior
Jagodina
23.10.2021
00:00
Finale 2013
Kruševac
Jedinstvo
Paraćin
23.10.2021
00:00
Radnički (S)
Svilajnac
Car Lazar 2015
Kruševac
23.10.2021
00:00
Timočanin
Knjaževac
Meševo
Meševo
23.10.2021
00:00
Duel Juniors 2
Kruševac
GFK Jagodina 2
Jagodina
23.10.2021
00:00
OFK Bratstvo
Medveđa
Tisa Njerš
Adorjan
0 : 4
Spartak ŽK
Subotica
Borac
Sakule
3 : 4
Pobeda
Samoš
Polet
Idvor
3 : 2
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Sloga
Banatsko Novo Selo
8 : 3
Unirea
Uzdin
Dolina
Padina
1 : 14
Jugoslavija
Jabuka
Mundial
Pančevo
0 : 2
OFK Vršac
Vršac
Radnički
Kovin
23.10.2021
Voja Gačić
Pančevo
Proleter
Banatski Karlovac
0 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
Milutinac
Zemun
23.10.2021
00:00
Omladinac
Veliko Polje
Obrenovac 1905
Obrenovac
23.10.2021
00:00
Budućnost
Dobanovci
Bežanija
Beograd
23.10.2021
00:00
Resnik
Resnik
DIF
Beograd
23.10.2021
00:00
PFK Žarkovo 2000
Beograd
OFK Crvenka
Borca
23.10.2021
00:00
Mladenovac
Mladenovac
Hajduk
Beograd
23.10.2021
00:00
Torlak
Beograd
Vinča
Vinča
23.10.2021
00:00
Palilulac
Beograd
OLE
Beograd
23.10.2021
00:00
Boleč
Grocka
Sport Klub 99
Novi Pazar
23.10.2021
Pazar Juniors
Novi Pazar
AL AHLI
Novi Pazar
0 : 6
OFK Ras
Novi Pazar
Jošanica
Novi Pazar
1 : 5
Novi Pazar
Novi Pazar
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
23.10.2021
Koštam Polje
Delimeđe
Jedinstvo 2017
Tutin
3 : 1
Tutin
Tutin
Kolubara
Lazarevac
23.10.2021
16:30
Akademija fudbala
Lazarevac
Kiker
Kraljevo
0 : 2
Radnik
Ušće
Vrnjci
Vrnjci
23.10.2021
10:00
Sloga
Kraljevo
Goč
Vrnjačka Banja
23.10.2021
10:00
Real
Podunavci
Proleter
Pečenog
23.10.2021
10:00
Polet
Ratina
Pobeda
Beloševac
23.10.2021
09:00
Radnički 1923
Kragujevac
Karađorđe
Topola
3 : 1
Sloga 1924
Batočina
Sušica
Kragujevac
3 : 2
Morava
Velika Plana
Vašarište
Kragujevac
7 : 0
Marjan
Knić
Slavija
Kragujevac
0 : 7
Šumadija 1903
Kragujevac
Rakovica
Beograd
23.10.2021
00:00
DIF
Beograd
Rad
Beograd
23.10.2021
00:00
Bezanija
Beograd
Čukarički
Beograd
23.10.2021
00:00
Ada
Beograd
OFK Beograd
Beograd
23.10.2021
00:00
OFK Crvenka
Borca
Zemun
Zemun
23.10.2021
00:00
BSK Borča
Borča
RFK Grafičar
Beograd
23.10.2021
00:00
Partizan
Beograd
Banja
Višnjička banja
23.10.2021
00:00
Žarkovo
Žarkovo
Jedinstvo
Surčin
23.10.2021
00:00
Lokomotiva
Beograd
Borac (L)
Lazarevac
23.10.2021
00:00
Borac (O)
Ostružnica
Kolubara
Lazarevac
23.10.2021
00:00
Rad
Beograd
Železnik 1930
Železnik
23.10.2021
00:00
Prva Iskra
Barič
PFK Žarkovo 2000
Beograd
23.10.2021
00:00
Vranić
Vranić
Trudbenik
Beograd
23.10.2021
00:00
Leštane
Leštane
Zvezdara
Beograd
23.10.2021
00:00
Dunavac
Grocka
Institut MK
Zemun
23.10.2021
00:00
Obilić 1924
Beograd
Sinđelić
Ugrinovci
23.10.2021
00:00
Vrčin
Vrčin
IMT
Novi Beograd
23.10.2021
00:00
Palilulac
Beograd
Prima Fortuna
Beograd
23.10.2021
00:00
PKB
Padinska Skela
Brodarac
Novi Beograd
23.10.2021
00:00
Sinđelić
Beograd
Milutinac
Zemun
23.10.2021
00:00
Ole
Zemun
Čukarički
Beograd
23.10.2021
00:00
OFK Beograd
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
23.10.2021
00:00
PFK Žarkovo 2000
Beograd
Voždovac
Beograd
23.10.2021
00:00
Mungosi MK
Zemun
Radnički
Obrenovac
23.10.2021
00:00
Partizan
Beograd
RFK Grafičar
Beograd
23.10.2021
00:00
Rad
Beograd
Zemun
Zemun
23.10.2021
00:00
011
Beograd
Radnički
Novi Beograd
23.10.2021
00:00
Teleoptik
Zemun
Dušanovac
Beograd
23.10.2021
00:00
Olimpik
Beograd
Napredak junior 2018
Kruševac
1 : 0
Lavice Dubočica
Leskovac
SUZF Stol
Bor
23.10.2021
Ozren
Sokobanja
Levač
Rekovac
1 : 4
Vučice
Vučje
Rosulja 2014
Vlasotince
1 : 2
Jagodina
Jagodina
Fudbol per femra
Preševo
23.10.2021
Morava
Žitkovac
Mašinac
Niš
1 : 0
Radnički 2012
Niš
Majdanpek
Majdanpek
0 : 4
Dinamo
Vranje
Jedinstvo 2014
Pirot
1 : 0
Kolibri
Kuršumlija
Kraljica Marija
Novo Selo
2 : 2
Mačva
Šabac
Jedinstvo
Ub
3 : 1
Požarevac
Požarevac
Plana
Velika Plana
0 : 4
Radnički 1923
Kragujevac
Savac
Šabac
3 : 2
Požega
Požega
Karađorđe
Topola
0 : 3
ŽGFK Borac
Čačak
Voša AS
Novi Sad
2 : 1
Ruma
Ruma
Spartak
Subotica
1 : 1
Lehel 2019
Zrenjanin
TSC
Kanjiža
2 : 2
Prave Dame
Stari Banovci
Nova Kolonija
Kovin
0 : 5
Spartak d.o.o.
Subotica
Proleter
Zrenjanin
5 : 0
Stajićevo 2017
Stajićevo
Vojvodina
Novi Sad
9 : 0
Voja Gačić
Pančevo
Kolubara
Lazarevac
23.10.2021
Partizan
Beograd
Obrenovac 1905
Obrenovac
23.10.2021
Brodarac
Beograd
Dušanovac
Beograd
23.10.2021
Zemun
Zemun
RFK Grafičar
Beograd
23.10.2021
Žarkovo 2000
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
23.10.2021
Rad
Beograd
Teleoptik
Zemun
23.10.2021
Voždovac
Beograd
Kampione
Beograd
7 : 0
011
Beograd
OFK Beograd
Beograd
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Olimpik
Beograd
2 : 0
T6 Nika
Beograd
Čukarički
Beograd
4 : 2
BSK 1925
Batajnica
OLE
Borca
1 : 1
Sinđelić
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 0
GSP Polet
Beograd
Subotica
Subotica
0 : 5
TSC '10
Bačka Topola
Spartak ŽK '10
Subotica
1 : 2
Arena SU
Subotica
Milutinac
Zemun
1 : 0
Borac
Progar
Sinđelić
Ugrinovci
1 : 4
Jedinstvo
Surčin
Bežanija
Beograd
3 : 1
Čanković
Beograd
Budućnost (D)
Dudovica
23.10.2021
10:00
Lazarevac
Lazarevac
Ušće Novi Beograd
Stepojevac
23.10.2021
12:30
Kolubara 2
Lazarevac
Radnički (R)
Rudovci
23.10.2021
10:00
Mladost (C)
Cvetovac
Savacium 2
Šabac
23.10.2021
Mačva 1
Šabac
Mačva 1929
Bogatić
23.10.2021
Sunrise Šabac 1
Šabac
Sunrise Šabac 2
Šabac
23.10.2021
POFK Savacium 1
Šabac
Fenix 2
Šabac
23.10.2021
Mladost
Prnjavor
OFK Atletiko
Šabac
23.10.2021
OFK Majur
Majur
Tika taka 2
Šabac
23.10.2021
Fenix 1
Šabac
Tika taka 1
Šabac
23.10.2021
Radnički (K)
Koceljeva
POFK Čivija
Šabac
23.10.2021
Mačva 2
Šabac
OFK National
Novi Pazar
2 : 9
Pazar Juniors
Novi Pazar
Bane 1931
Raška
4 : 1
Kosmet
Leposavić
Jedinstvo 2017
Tutin
2 : 7
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 5
Sport Club 99
Novi Pazar
OFK Ras
Novi Pazar
5 : 3
Sport Club 99
Novi Pazar
AL AHLI
Novi Pazar
1 : 2
Pazar Juniors B
Novi Pazar
OFK National
Novi Pazar
3 : 3
Rudar
Baljevac
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
23.10.2021
Novi Pazar
Novi Pazar
Budućnost
Zvečka
23.10.2021
09:00
ZFK Desetka
Zvecka
Posavina
Stubline
0 : 1
Rvati
Obrenovac
Zabrežje
Zabrežje
23.10.2021
Omladinac
Veliko Polje
Radnički
Obrenovac
23.10.2021
10:00
Zvezda
Konatice

Košarka

Partizan NIS
Beograd
92 : 45
Krka
Novo Mesto
Kolubara LA 2003
Lazarevac
86 : 83
Dunav
Stari Banovci
Zlatibor
Čajetina
71 : 87
Sloboda
Užice
Slodes SoccerBet
Beograd
81 : 69
Tamiš
Pančevo
Sloga
Kraljevo
81 : 87
SPD Radnički
Kragujevac
Železničar
Čačak
77 : 56
Klik
Arilje
Napredak Metalka Majur
Aleksinac
62 : 65
Radnik
Surdulica
Mladost
Smederevska Palanka
72 : 83
Pirot
Pirot
Spartak Office Shoes
Subotica
79 : 59
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Zvezdara
Beograd
94 : 49
Zemun
Zemun
Rivers BM
Beograd
107 : 58
Flash
Beograd
IBC
Beograd
68 : 88
Radnički
Obrenovac
Svilajnac
Svilajnac
78 : 74
Jagodina
Jagodina
Zekas 75
Rača
72 : 86
Plana
Velika Plana
Paraćin
Paraćin
56 : 61
Požarevac
Požarevac
Ivanjica
Ivanjica
100 : 72
Zlatar
Nova Varoš
Student BB
Bajina Bašta
66 : 62
Loznica
Loznica
M015
Šabac
135 : 92
Priboj
Priboj
Panteri
Vranje
103 : 56
Rtanj
Boljevac
Marinos
Niš
93 : 78
Niš
Niš
Actavis Academy
Leskovac
82 : 71
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Topola
Bačka Topola
83 : 53
Nova Pazova
Nova Pazova
Futog
Futog
61 : 65
Hajduk
Kula
Vrbas
Vrbas
93 : 72
Železničar
Inđija
Stara Pazova
Stara Pazova
81 : 51
Srem
Sremska Mitrovica
Jedinstvo
Novi Bečej
84 : 115
Srbobran
Srbobran
Gro-Basket
Grocka
96 : 65
Barajevo
Barajevo
Železničar
Lajkovac
84 : 72
Radnički
Valjevo
Play off
Užice
79 : 69
Mladost
Čačak
Užice
Užice
93 : 74
Student 014
Valjevo
Sevojno
Sevojno
84 : 71
Morava
Zablaće
Petrovgrad
Zrenjanin
73 : 91
I Came To Play
Novi Sad
Sivac
Sivac
52 : 76
Bagljaš
Zrenjanin
Beočin
Beočin
103 : 83
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
Opovo 99
Opovo
81 : 95
Jedinstvo
Kačarevo
Radnički
Kovin
103 : 49
Ru koš
Ruma
Trijumf
Niš
75 : 82
Radan
Lebane
Trepča
Kosovska Mitrovica
99 : 56
Kruševac
Kruševac
Prva Petoletka
Trstenik
76 : 61
Stari Ras
Novi Pazar
Smederevo 1953
Smederevo
74 : 79
Zicer 2014
Gruža
Proleter
Zrenjanin
65 : 79
Vrbas Medela
Vrbas
Radivoj Korać
Beograd
68 : 72
Vojvodina 021
Novi Sad
Art Basket
Beograd
93 : 60
Vršac
Vršac
SPD Radnički
Kragujevac
81 : 72
Duga
Šabac
Topolčanka
Bačka Topola
61 : 53
Mileševka
Prijepolje
Sloga
Požega
76 : 63
Stara Pazova
Stara Pazova
Student 2
Niš
75 : 54
Svrljig
Svrljig
Smederevo
Smederevo
45 : 80
Paraćin
Paraćin
Proleter
Novi Sad
57 : 65
Vojvodina 021- 2
Novi Sad
Delfin
Bačka Palanka
50 : 53
Titel
Titel
Sivac
Sivac
45 : 60
Girl Basket
Beograd

Odbojka

Mladi radnik
Požarevac
3 : 0
Ribnica
Kraljevo
Spartak (Lj)
Ljig
2 : 3
Radnički
Kragujevac
VA 014
Valjevo
1 : 3
Jedinstvo
Stara Pazova
Klek Srbijašume
Klek
1 : 3
Novi Sad
Novi Sad
VGSK
Veliko Gradište
3 : 2
Borac (S)
Starčevo
Mladenovac
Mladenovac
1 : 3
Karađorđe
Topola
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 3
Smederevo Carina
Smederevo
Železničar
Beograd
3 : 1
MOK Topličanin 97
Prokuplje
Vojvodina 2
Novi Sad
3 : 1
Kulpin
Kulpin
Crvena zvezda 2
Beograd
3 : 0
Rudar
Kostolac
Partizan 2
Beograd
3 : 1
Lucky Star
Beograd
Volejbor-tim
Bor
1 : 3
Kladovo
Kladovo
Ozren
Sokobanja
1 : 3
Timok
Zaječar
Botafogo
Novi Sad
0 : 3
Sombor
Sombor
Klek Srbijašume 2
Klek
0 : 3
Novi Sad 2
Novi Sad
Maglić 1953
Maglić
0 : 3
Mladost
Turija
Jedinstvo
Stara Pazova
3 : 1
Železničar
Lajkovac
TENT
Obrenovac
23.10.2021
19:30
Partizan Soccerbet
Beograd
Inđija
Inđija
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Srem
Sremska Mitrovica
3 : 0
Klek
Klek
Ub
Ub
3 : 1
Spartak
Subotica
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
23.10.2021
20:00
Roda
Beograd
Jedinstvo
Užice
23.10.2021
19:00
Spartak
Ljig
Crno Bele 011
Beograd
1 : 3
Beograd
Beograd
AS Batajnica
Batajnica
3 : 1
Radnički Blasters
Beograd
Srbijanka 014
Valjevo
2 : 3
Smederevo
Smederevo
Zlatibor
Čajetina
3 : 1
Dunav
Beograd
Sterija
Beograd
1 : 3
Valjevo
Valjevo
Vranje
Vranje
3 : 0
Smeč 5
Kragujevac
TENT 2
Obrenovac
3 : 2
Panonija
Bačka Palanka
Radnički
Kragujevac
2 : 3
Leskovac 98
Leskovac
Volejbor-Tim
Bor
3 : 1
Đerdap
Kladovo
Ozren
Sokobanja
3 : 1
Timok
Zaječar
Zaječar
Zaječar
23.10.2021
13:00
Viner
Bor
Vrba 2019
Vrba
23.10.2021
12:00
Antena 08
Kruševac
Novi Pazar
Novi Pazar
23.10.2021
15:00
Trstenik
Trstenik
Pirot
Pirot
23.10.2021
11:00
PIN
Aleksinac
Partizan
Sremski Karlovci
23.10.2021
16:00
FOK 2
Futog
Proleter
Zrenjanin
23.10.2021
Vršac
Vršac
Bagljaš 023
Zrenjanin
23.10.2021
Bavanište
Bavanište
Krajišnik
Krajišnik
23.10.2021
Volejstars
Zrenjanin
Hercegovina
Ravni Topolovac
23.10.2021
Klek Srbijašume 2
Klek
Apatin
Apatin
23.10.2021
Bečej
Bečej

Rukomet

Jugović
Kać
24 : 26
Crvena zvezda
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
38 : 17
Obilić
Beograd
Dinamo
Pančevo
36 : 28
Radnički
Kragujevac
Mokra Gora
Zubin Potok
27 : 27
Proleter
Zrenjanin
Železničar 1949
Niš
27 : 35
Šamot 65
Arenđelovac
Dubočica 54
Leskovac
26 : 18
Rudar
Kostolac
Kuršumlija
Kuršumlija
28 : 27
Jagodina
Jagodina
Topličanin
Prokuplje
30 : 19
Bela Palanka
Bela Palanka
Vranje 1957
Vranje
34 : 28
Zlatar
Nova Varoš
Priboj
Priboj
28 : 25
Župa 54
Aleksandrovac
Apatin
Apatin
24 : 20
Kolubara
Lazarevac
Kikinda
Kikinda
25 : 18
Inđija
Inđija
Sportski Centar Voždovac 2012
Beograd
33 : 36
Crvenka
Crvenka
Vrbas
Vrbas
31 : 28
Morava
Velika Plana
Dolovo
Dolovo
26 : 29
Jedinstvo
Novi Bečej
Mačva
Bogatić
28 : 35
Loznica
Loznica
Paraćin
Paraćin
26 : 27
Jagodina 2
Jagodina
Radnički
Ćuprija
38 : 33
Sloga
Kraljevo
Bane
Raška
24 : 24
Mladost
Čačak
Rudar 2
Kostolac
26 : 27
Jedinstvo 1974
Krnjevo
ORK Bor
Bor
25 : 33
Sloga
Petrovac na Mlavi
Borsko jezero
Bor
32 : 26
Udarnik
Lozovik
Knjaz 1957
Knjaževac
33 : 25
Žitorađa
Žitorađa
Radnički
Jaša Tomić
36 : 35
Dalmatinac
Riđica
Studentski Grad 2
Beograd
23.10.2021
17:00
Crvena zvezda 3
Beograd
Naftagas
Elemir
28 : 18
Unirea
Uzdin
Sivac 69 - 2
Sivac
39 : 30
Obilić
Novi Kneževac
Grafičar
Bezdan
30 : 19
Rusin
Ruski Krstur
Beograd
Beograd
27 : 29
Naisa
Niš
Crvena zvezda
Beograd
29 : 35
Vrbas
Vrbas
Bekament BB
Aranđelovac
35 : 23
Bor RTB
Bor
Vojvodina
Novi Sad
36 : 32
Mladost (NP)
Nova Pazova
Kikinda
Kikinda
29 : 24
Mladi radnik
Radinac
Prijepolje
Prijepolje
26 : 39
Radnički BG
Beograd
Srem
Sremska Mitrovica
28 : 22
Topličanin
Prokuplje
Pirot
Pirot
27 : 37
Pančevo
Pančevo
Spartak
Debeljača
42 : 15
Mokrin
Mokrin
Sloven
Ruma
32 : 30
Mladost
Srpska Crnja
Proleter
Zrenjanin
28 : 26
Ravangrad
Sombor
ORK Loznica
Loznica
22 : 33
Loznica grad
Loznica
Radnički (S)
Svilajnac
38 : 25
Pazar 2003
Novi Pazar
Napredak 12
Kruševac
28 : 19
Jagodina 2
Jagodina
Vlasotince
Vlasotince
36 : 23
Aleksinac
Aleksinac
SRU Feniks
Vranje
32 : 24
Žitorađa
Žitorađa
Junior
Beograd
23.10.2021
17:30
ORK Beograd
Beograd
SU Hazena
Beograd
23.10.2021
18:30
Radnički
Obrenovac
Trijumf
Srbobran
26 : 43
Železničar 2
Inđija
Naftagas
Elemir
30 : 23
Apatin
Apatin

Vaterpolo

KVK Radnički
Kragujevac
17 : 5
Šabac
Šabac
Vojvodina
Novi Sad
16 : 7
Proleter
Zrenjanin
Nais
Niš
6 : 17
Valis
Valjevo
Novi Beograd
Beograd
18 : 10
BVK Crvena zvezda
Beograd
NBG Vukovi
Novi Beograd
13 : 12
Stari Grad
Beograd
Spartak Prozivka
Subotica
25 : 10
Banja Luka
Banja Luka
Singidunum
Beograd
14 : 5
Košutnjak
Beograd

Futsal

Novi Pazar
Novi Pazar
5 : 3
Zemun Samo pravo
Zemun
Loznica Grad 2018
Loznica
5 : 3
Ivanjica
Ivanjica
Klub 33
Pančevo
6 : 6
Ekonomist
Beograd
Fortuna
Futog
4 : 1
Kikinda
Kikinda
Zufo
Bujanovac
7 : 0
Progres
Paraćin
Akademac
Niš
2 : 3
Ozren
Sokobanja
Ares
Prijepolje
1 : 3
Šljivići
Ivanjica
92
Užice
4 : 8
PP 192
Prijepolje
Sjenica
Sjenica
3 : 1
MB Namenska
Lučani
Temnić
Varvarin
1 : 10
Timok 2013
Zaječar

Ragbi 13

Radnički
Niš
6 : 76
Partizan 1953
Beograd

Američki fudbal

Kragujevac Wild Boars
Kragujevac
23.10.2021
Inđija Indians
Indjija

Hokej

HK Vojvodina
Novi sad
1 : 4
KHL Sisak
Sisak
KHL Zagreb
Zagreb
23.10.2021
KHL Medveščak mladi
Zagreb
HK Vojvodina
Novi sad
23.10.2021
SKHL Crvena zvezda
Beograd
KHL Mladost
Zagreb
23.10.2021
KHL Sisak
Sisak
Triglav
Kranj
4 : 2
Maribor
Maribor