XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 929 utakmica za dan
Nedelja, 17 Oktobar 2021

Fudbal

Proleter
Novi Sad
1 : 0
TSC
Bačka Topola
Partizan
Beograd
2 : 0
Radnik
Surdulica
OFK Bačka
Bačka Palanka
1 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Zlatibor
Čajetina
2 : 0
RFK Grafičar
Beograd
Kabel
Novi Sad
1 : 1
Loznica
Loznica
Borac (Š)
Šajkaš
1 : 0
Feniks 1995
Stara Pazova
Borac (S)
Sakule
0 : 1
Radnički 1912
Sombor
Sušica
Kragujevac
3 : 0
Budućnost (A)
Arilje
BASK
Beograd
2 : 0
Leštane
Leštane
Jedinstvo
Surčin
3 : 2
Studentski grad
Novi Beograd
Borac
Lazarevac
1 : 5
Zemun
Zemun
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 0
Sloga (L)
Leskovac
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 0
Vlasina
Vlasotince
Trayal
Kruševac
2 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Pčinja
Trgovište
1 : 2
Jedinstvo (P)
Paraćin
Budućnost (P)
Popovac
3 : 1
Timočanin
Knjaževac
Borac
Starčevo
3 : 1
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Omladinac FAM
Botoš
2 : 0
Naftagas
Elemir
Budućnost
Salaš Noćajski
0 : 0
Cement
Beočin
Sloboda
Donji Tovarnik
1 : 2
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Hajduk
Divoš
0 : 2
Donji Srem
Pećinci
Podunavac
Belegiš
1 : 2
Veternik
Veternik
Dunav
Stari Banovci
0 : 2
Sloga (T)
Temerin
Mladost (BP)
Bački Petrovac
5 : 0
Njegoš
Lovćenac
Mladost (T)
Turija
1 : 0
Preporod
Novi Žednik
Bačka (P)
Pačir
6 : 1
Sloga
Čonoplja
Tavankut
Tavankut
3 : 0
Bajša
Bajša
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
3 : 4
Stanišić
Stanišić
Komgrap
Beograd
2 : 0
Lokomotiva
Beograd
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
0 : 3
Napredak
Medoševac
BSK 1925
Batajnica
0 : 1
Torlak
Beograd
Zuce 2019
Zuce
2 : 1
Sremčica
Sremčica
PKB
Padinska skela
3 : 0
Vinča
Vinča
Poštar Zvezdara
Beograd
0 : 2
GSP Polet Dorćol
Beograd
Kosmaj
Ralja
1 : 1
Sinđelić
Beograd
Šumadija (T)
Toponica
0 : 1
Budućnost
Resnik
Jošanica
Novi Pazar
4 : 1
Tutin
Tutin
Polet
Ratina
1 : 4
Mokra Gora
Zubin Potok
Sloboda
Čačak
3 : 0
Polimlje
Prijepolje
Polet (LJ)
Ljubić
6 : 0
Prijevor
Prijevor
Jasen
Brodarevo
1 : 1
Omladinac
Zablaće
Zlatar
Nova Varoš
6 : 3
Polet (T)
Trbušani
Mladost
Prnjavor
2 : 4
OFK Divci
Divci
Sloga
Bogosavac
1 : 3
Cer
Petkovica
Drina
Ljubovija
0 : 3
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Zadrugar
Lajkovac
2 : 1
Borac
Lešnica
Sloga (B)
Batočina
6 : 0
Đerdap
Golubac
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
7 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
Rudar (S)
Stamnica
2 : 1
OFK Napredak
Markovac
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
3 : 1
Šumadija
Aranđelovac
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
4 : 1
Rudar 2001
Kostolac
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
5 : 2
Malošište
Malošište
Orljane
Orljane
2 : 1
Rudar
Jelašnica
Naša krila 1936
Belotinac
1 : 1
Mladost (B)
Batušinac
Morava
Žitkovac
8 : 1
Aluminjum
Niš
Pukovac
Pukovac
2 : 1
Bukovik
Razanj
OFK Niš
Niš
2 : 1
OFK Sinđelić
Niš
Car Konstantin
Niš
0 : 0
OFK Napredak 1929
Aleksinac
Mladost (M)
Medoševac
4 : 2
Delijski Vis
Niš
Jablanica
Medveđa
5 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Radan
Lebane
2 : 3
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Vranjska Banja
Vranjska Banja
0 : 6
Žitorađa
Žitorađa
Trnovac
Trnovac
3 : 1
OFK Alakince
Alakince
Župa
Aleksandrovac
3 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
Gradina
Pejovac
0 : 3
Jedinstvo 1936
Kruševac
Juhor
Obrež
0 : 1
Sloga (M)
Majdevo
Kušiljevo
Kušiljevo
2 : 0
Blagotin
Poljna
Jedinstvo (P)
Pirot
3 : 3
BSK
Bogovina
Rajko Mitić
Bela Palanka
1 : 2
Tanasko Rajić
Pirot
Lipar
Lipar
1 : 0
Crvenka
Crvenka
Budućnost (M)
Mladenovo
3 : 0
Borac (BG)
Bački Gračac
Naša Zvezda
Silbaš
1 : 4
Rusin
Ruski Krstur
Kordun
Kljajićevo
2 : 0
Polet
Karavukovo
Budućnost (P)
Parage
0 : 0
Budućnost (G)
Gložan
Bačka 1923
Đurđevo
1 : 1
Crvena Zvezda
Novi Sad
TSK
Temerin
3 : 2
Jugović
Kać
Dinamo
Budisava
2 : 2
Omladinac
Stepanovićevo
Fruškogorac
Sremska Kamenica
2 : 2
Tatra
Kisač
Jedinstvo
Gospođinci
0 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
Partizan (G)
Gaj
4 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Spartak 1911
Debeljača
2 : 1
Potporanj
Potporanj
Strela
Ivanovo
2 : 2
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Vulturul
Grebenac
0 : 4
Radnički (K)
Kovin
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
Dolina
Padina
6 : 2
Dolovo
Dolovo
Sremac (D)
Dobrinci
6 : 0
Borac (K)
Klenak
Ljukovo
Ljukovo
0 : 4
Hajduk
Beška
Borac (M)
Martinci
2 : 0
Sremac (V)
Vojka
Fruškogorac
Manđelos
3 : 3
Napredak
Popinci
Radnički
Irig
3 : 2
Sloga
Voganj
Obilić (Z)
Zmajevo
1 : 2
OFK Vrbas
Vrbas
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 2
Sloga
Ostojićevo
Budućnost
Savino Selo
2 : 0
Bačka
Mol
Polet
Trnovče
2 : 1
Mladi radnik 1940
Radinac
Borac 1932
Ralja
2 : 0
Mladost 1948
Donja Livadica
Podunavac
Udovice
1 : 0
SASK
Saraorci
Glavaš
Glibovac
3 : 0
Osipaonica
Osipaonica
Sloga
Lugavčina
1 : 2
Radnik
Smederevska Palanka
Mladi rudar 1954
Bukovik
1 : 1
Sloga (Z)
Zagorica
Vinča
Vinča
4 : 1
Sloga (M)
Milatovac
Plaskovac
Plaskovac
6 : 2
Marjan
Knić
Badnjevac
Badnjevac
0 : 1
Banja 1957
Banja
BSK
Belosavci
2 : 1
Omladinac (D.R.)
Donja Rača
Šumadinac 1913
Natalinci
3 : 0
Jasenica
Božurnja
Lokomotiva
Lapovo
5 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
ŽSK
Žirovnica
4 : 2
Trnava
Donja Trnava
Urovica
Urovica
2 : 0
Radnički (K)
Klokočevac
Nemetali
Donja Bela Reka
3 : 2
Miloševo
Miloševo
Branik
Štubik
4 : 0
BSK
Bukovče
Brestovac
Borski Brestovac
9 : 1
Polet
Jabukovac
Ključ
Podvrška
4 : 1
Polom
Leskovo
Progres
Ladovica
3 : 2
Mladost
Batulovce
Donja Lomnica
Donja Lomnica
6 : 0
Jedinstvo (Š)
Šišava
Polet
Stajkovce
1 : 0
Budućnost
Orašje
Bratstvo
Bratmilovce
0 : 3
Zloćudovo
Zloćudovo
Umac
Miroševce
6 : 0
Kumarevo 65
Kumarevo
OFK Morava
Leskovac
3 : 0
Real
Donja Jajina
BSK
Belanovce
2 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
6 : 2
Železničar
Brestovac
Milanovo
Milanovo
2 : 2
Moravac
Pečenjevce
Sloboda
Donje Brijanje
3 : 0
Sloga
Lipovica
Mladost 1959
Vinarce
6 : 1
Mladi borac
Živkovo
Radnički 1947
Čapljinac
3 : 1
Baličevac
Baličevac
Taskovići
Taskovići
4 : 0
Zemljoradnik
Balajnac
Polet
Radevac
1 : 3
Moravac
Čečina
Radnički 1924
Kočane
1 : 3
Palilula
Aleksinac
Pobeda
Rusna
3 : 1
Rad
Merošina
Šljivar
Šljivar
0 : 3
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Kosovo
Zvezdan
0 : 7
Hajduk
Rujevica
Trebič
Sokobanja
2 : 0
FSU Kraljevica
Zaječar
Graničar
Veliki Izvor
2 : 0
Omladinac
Grezna
Rudar (P)
Podvis
3 : 0
OFK Rtanj
Boljevac
Sebečevac
Sebečevac
0 : 2
Vinogradar
Zleginje
Sloga (Ć)
Ćićevac
7 : 1
13. April
Lomnica
Temnić 1924
Varvarin
3 : 0
Sloga (D)
Dašnica
Čitluk
Čitluk
2 : 1
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
Rubin
Donji Stupanj
17.10.2021
18:00
FUD
Brus
Parunovac
Parunovac
2 : 3
Bošnjane
Bošnjane
Trudbenik
Stalać
1 : 1
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Mačkovac
Mačkovac
2 : 1
Kupci
Kupci
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
1 : 0
Borac
Aleksandrovo
ASK
Aradac
0 : 0
Budućnost
Srpska Crnja
Polet
Nakovo
6 : 0
Krajina
Krajišnik
Mladost (L)
Lukićevo
1 : 2
ŽFK Banat
Zrenjanin
Napredak
Čestereg
9 : 0
Vojvodina (B)
Bašaid
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
0 : 0
Rusanda
Melenci
Kolare
Kolare
3 : 0
OFK Juhor 2016
Potočac
GFK Tabane
Jagodina
1 : 0
Morava
Kočino Selo
Napredak
Drenovac
2 : 0
Sloga
Voljavče
Moravac 2015
Krušar
2 : 2
Partizan (G)
Glogovac
Mladost
Jovac
1 : 0
Budućnost (Đ)
Đurinac
Partizan (M)
Majur
1 : 1
Budućnost (M)
Miliva
Napredak 1936
Veliko Crniće
5 : 0
Rudar (Kr)
Krepoljin
Krilaš
Ćovdin
0 : 4
Omladinac (Š)
Šetonje
Borac (Ž)
Žabari
3 : 0
Šapine
Šapine
Železničar
Požarevac
4 : 0
Sloga (L)
Lučica
Mladost (R)
Ranovac
3 : 1
Žitkovica 2017
Žitkovica
Vihor
Маljurevac
5 : 0
Sirakovo
Sirakovo
Obilić
Živica
0 : 1
Borac (K)
Klenovnik
Pobeda
Držina
0 : 2
Gnjilan
Gnjilan
Zadrugar
Krupac
3 : 3
Spartak
Pirot
Dragoš
Pirot
3 : 1
Sloboda
Rasnica
Radnički (R)
Rudovci
0 : 0
Strelac
Mislođin
Budućnost (Z)
Zvečka
1 : 4
BSK 1926
Baćevac
Beljina
Beljina
1 : 0
OFK Budućnost
Dudovica
Krtinska
Krtinska
2 : 3
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Napredak
Međulužje
5 : 2
Podunavac
Ritopek
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
3 : 0
Đurinci
Đurinci
Pudarci
Pudarci
4 : 0
Rabrovac
Rabrovac
Velika Krsna
Velika Krsna
1 : 1
Dunavac
Grocka
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
1 : 1
Boleč
Grocka
SUF Dubona
Dubona
0 : 3
Šumadija 1962
Jagnjilo
Zaklopača
Zaklopača
0 : 2
Vrčin
Vrčin
Balkan Mirijevo
Beograd
3 : 1
Siti Sport Klub
Beograd
PKB Kovilovo
Kovilovo
0 : 2
Posavac Tišma
Boljevci
Dunav
Veliko Selo
4 : 0
Heroj Polet
Jajinci
Umka
Umka
2 : 0
Beograd Karaburma
Beograd
Slavija
Kragujevac
2 : 0
Bratstvo 1975
Erdeč
Košutnjak
Kragujevac
3 : 2
Kutlovo
Kutlovo
Maršić
Maršić
2 : 1
Šumadinac
Kragujevac
Jedinstvo
Petrovac
1 : 5
Borac (D)
Drenovac
Srbija
Ilićevo
2 : 0
Mladost (P)
Pajazitovo
Banjani
Banjani
5 : 1
ZSK
Valjevo
Proleter
Bajevac
3 : 3
Kačer
Belanovica
OFK Osečina
Osečina
1 : 0
Spartak 1924
Ljig
Žabari
Žabari (Valjevo)
1 : 4
Mladost (D)
Dračić
Iskra
Donja Bukovica
4 : 1
Radnik
Ub
Trlić
Trlić
1 : 3
OFK Jabučje
Jabučje
OFK Senjak
Valjevo
2 : 0
Toplica
Donja Toplica
Mladost
Lalinac
1 : 1
Stevan Nešticki
Leskovik
Crvena zastava
Hum
0 : 1
Sloboda
Gornja Vrežina
Čegar 2013
Kamenica
0 : 3
Čegar 1946
Donji Matejevac
Omladinac
Gornji Komren
1 : 2
Palilulac
Niš
Proleter
Donja Vrežina
4 : 0
Morava
Krušce
Planinac 1933
Prva Kutina
8 : 1
Radnički 1936
Trupale
Kej
Čačak
3 : 3
Dragačevo
Guča
Voćar
Kotraža
0 : 1
Ovčar
Markovica
Gorušica
Viča
3 : 4
Jedinstvo
Puhovo
Prilike
Prilike
2 : 2
Slatina
Slatina
Morava
Katrga
3 : 2
Spartak 1976
Trnava
Ozrem
Ozrem
3 : 0
Orlovac 1932
Mrčajevci
Rudar
Bresnica
4 : 4
Napredak
Svračkovci
Donja Vrbava
Donja Vrbava
1 : 2
Mladost
Preljina
Zadrugar
Donja Trepča
4 : 3
Šumadija
Brđani
Tavnik
Tavnik
2 : 0
Jedinstvo 2017
Tutin
Napredak
Gračac
2 : 0
Budućnost
Konarevo
Mataruge
Mataruge
1 : 4
Ibar
Mataruška Banja
OFK Ras
Novi Pazar
4 : 1
Rudar
Baljevac
Radnik
Ušće
0 : 1
Proleter
Pečenog
Ribnica
Jovac
4 : 1
Omladinac (NS)
Novo Selo
OFK Progorelica
Progorelica
2 : 1
Zvezda
Čukojevac
Milan Orlić
Novo Selo
1 : 0
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Radnički (Ko)
Koceljeva
4 : 4
Vidojevica
Lešnica
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 0
Radnički (Kl)
Klupci
Lipolist
Lipolist
2 : 1
Jedinstvo (Š)
Štitar
Majur
Majur
2 : 2
Sloga
Lipnički Šor
Karađorđe
Mišar
1 : 0
Rudar
Brasina
Gučevo 1929
Banja Koviljača
1 : 0
Hajduk Stanko
Crna Bara
Drina
Badovinci
5 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
Avijatičar Vranjani
Vranjani
0 : 2
Polet
Rasna
Bakionica
Bakionica
6 : 2
Jedinstvo
Kalenić
OFK Kotroman
Mokra Gora
0 : 1
Plavi Tok
Dražinovići
Sečica
Seča reka
1 : 5
Omladinac
Zdravčići
Prvi partizan
Užice
0 : 4
Višesava
Bajina Bašta
Crnokosa
Kosjerić
2 : 0
Sloga
Sjenica
Lazarica
Prilipac
0 : 2
Rampa
Požega
Perućac
Perućac
0 : 0
Čajetina
Čajetina
Lugina
Preševo
0 : 3
BSK Bujanovac
Bujanovac
Vihor
Žbevac
1 : 4
Pavlovac
Pavlovac
Mineralac
Vranjska Banja
4 : 3
Radnički 2021
Vranje
Levosoje
Levosoje
3 : 0
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
Mladost (B)
Bosilegrad
2 : 1
Čelik
Belo polje
Dobrič
Pejkovac
2 : 2
Kosovac
Prokuplje
NS Tatko
Stara Bozurna
4 : 3
Jug Bogdan
Đakus
OFK Kosanica
Kuršumlija
17.10.2021
Polet
Samarinovac
Borac
Držanovac
3 : 0
Akademija 10
Prokuplje
Partizanski put
Grudaš
4 : 1
Omladinac
Podina
Jastrebac
Blace
5 : 0
Spartak
Gornja Trnava (Prokuplje)
Kolubara 2
Valjevo
3 : 0
Kotešica
Kotešica
Tešnjar
Valjevo
0 : 1
Rajac
Kadina Luka
Polet
Popučke
4 : 3
Rakac Stave
Stave
OFK Povlen
Brezovice
2 : 4
Popadić
Popadić
Stari drugari
Ljig
4 : 0
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Lukavac
Lukavac
1 : 3
Jadar 2013
Valjevo
Terekveš
Svilojevo
3 : 0
Graničar
Riđica
Kula
Kula
6 : 0
Omladinac (D)
Deronje
Dinamo 1923
Bački Breg
3 : 2
Dunav
Bački Monoštor
OFK Odžaci
Odžaci
3 : 2
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Omladinac (B)
Bukovac
4 : 2
Polet
Sivac
Zadrugar
Srpski Miletić
0 : 3
Mladost
Kruščić
BSK
Bački Brestovac
0 : 2
Hajduk
Stapar
Župski biseri
Lacisled
2 : 3
Garevina
Garevina
Mladost
Donji Katun
2 : 4
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Vinogradar
Riljac
1 : 0
Velika Drenova
Velika Drenova
14. Oktobar
Izbenica
0 : 4
Polet 57
Milutovac
Donji Kopaonik
Razbojna
6 : 1
Poljoprivrednik
Počekovina
Mundial
Pančevo
0 : 1
Glogonj
Glogonj
Pobeda
Samoš
2 : 4
Mladost (V)
Vojlovica
Radnički (B)
Baranda
2 : 2
Unirea
Uzdin
BSK Bavanište
Bavanište
2 : 2
Omladinac 1927
Opovo
Omladinac (D)
Deliblato
2 : 1
Proleter (M)
Mramorak
Nepričava
Nepričava
1 : 0
Šarbane
Šarbane
Polet (T)
Takovo
2 : 0
Jedinstvo (M)
Milorci
Pambukovica
Pambukovica
2 : 2
Sovljak
Sovljak
Omladinac (K)
Kalinovac
0 : 0
Ratkovac
Ratkovac
Polet (DL)
Donji Lajkovac
2 : 3
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
1 : 4
OFK Paljuvi
Paljuvi
Mladost (V)
Vračević
3 : 3
Čučuge
Čučuge
Srem
Sremski Mihaljevci
2 : 0
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Polet
Novi Karlovci
0 : 3
Šumar
Ogar
Krušedol
Krušedol
4 : 2
Napredak
Žarkovac
Graničar (O)
Obrež
3 : 1
Graničar (G)
Grabovci
Jedinstvo
Platičevo
1 : 0
Fruškogorac
Krčedin
OFK Stajićevo
Stajićevo
4 : 1
Potisje
Knićanin
Tisa 1933
Taraš
2 : 3
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Tamiš
Farkaždin
4 : 1
OFK Klek
Klek
Bilećanin
Sečanj
1 : 3
Radnički 1911
Jaša Tomić
Partizan
Tomaševac
0 : 3
MSK
Mihajlovo
Lehel
Mužlja
0 : 2
Mladost
Belo Blato
Jašunja
Jašunja
4 : 0
Navalin
Navalin
Lemind 1953
Leskovac
3 : 2
Badince
Badince
Mladost (DB)
Donja Borina
1 : 0
Prva Iskra
Runjani
7. Juli
Bela Crkva
5 : 1
Sinđelić
Lipnica
Sloga
Straža
3 : 1
Jelav
Jelav
TE Gučevo
Trbušnica
1 : 4
Jedinstvo
Zavlaka
Antimon
Zajača
2 : 1
Velika Reka
Velika Reka
Rojkovac
Obrenovac
5 : 0
Polet
Grabovac
Borac
Ušće
3 : 1
OFK Zabrežje
Zabrežje
Skela
Skela
4 : 2
Rvati
Obrenovac
Partizan
Draževac
4 : 5
Munja
Barič
Posavina
Stubline
2 : 3
Jedinstvo
Dren
Sinđelić
Vojnik
3 : 1
Omladinac
Šaludovac
15. Avgust 1950
Lomnica
2 : 0
Beljanica
Strmosten
Donja Mutnica
Donja Mutnica
6 : 2
Planinac
Panjevac
OFK Batinac
Batinac
3 : 1
Pomoravlje
Ostrikovac
Radnički
Tekija
2 : 0
Šumadija
Trešnjevica
Mladi radnik
Grabovica
1 : 2
Sloga
Donje Vidovo
Rekreativo 011
Beograd
0 : 2
Busije
Zemun
Železnik 1930
Železnik
2 : 1
Miljakovac
Beograd
Sinđelić 2012
Ugrinovci
2 : 3
Zmaj Novi grad
Zemun
Borac
Progar
2 : 0
Bežanija
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
0 : 1
Šumadinac
Bečmen
Velika Moštanica
Velika Moštanica
3 : 1
13. maj
Zemun
Pinosava
Pinosava
4 : 3
Bratstvo
Krnjača
Palilulac
Beograd
9 : 0
Mladi proleter
Beograd
OFK Lug 2020
Lug
2 : 1
Sveti Stefan
Slanci
Resnik
Resnik
1 : 1
Minel
Ripanj
OFK Crvenka
Borča
1 : 5
Avala 1939
Beli Potok
Pionir
Besni Fok
0 : 3
KFK Ravna gora
Zemun
Divostin
Kragujevac
8 : 1
Dobrača
Dobrača
Jadran
Kragujevac
2 : 0
Ćava
Grošnica
Seljak
Cvetojevac
1 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
21. oktobar
Kragujevac
0 : 4
Kragujevac
Kragujevac
Jedinstvo
Oplanić
1 : 1
Kruševica 1980
Kneževac
Partizan
Bumbarevo Brdo
0 : 0
Sloga
Zabojnica
BSK
Borač
10 : 0
Karađorđe
Viševac
Bratstvo
Međureč
17.10.2021
14:00
Šumadinac
Dragovo
Ursule
Ursule
0 : 2
Osaonica
Bagrdan
Šantarovac
Šantarovac
2 : 1
Trnava
Trnava
Morava
Ribare
1 : 1
Vinorača
Vinorača
Mladost (K)
Končarevo
2 : 4
Mladost (G)
Gložane
Borac
Kloka
1 : 1
Mladost (R)
Rajkovac
Kalipolje
Žabare
0 : 4
B 2000
Aranđelovac
Kopljari
Kopljari
2 : 2
Tulež
Tulež
Mladost (J)
Jelenac
7 : 2
Gorski Car
Garaši
Šumadinac
Stojnik
3 : 0
Venčani
Venčani
Šamot
Aranđelovac
2 : 2
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Neštin
Neštin
2 : 3
Slavija (P)
Pivnice
Slavija (B)
Bođani
1 : 2
Bačka 1945
Bačka Palanka
Borac
Vizić
0 : 2
Krivanj
Selenča
Orlovi
Bačka Palanka
2 : 0
Soko
Nova Gajdobra
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
2 : 1
Mladost
Mali Bač
Kulpin
Kulpin
1 : 4
Bačka (D)
Despotovo
Mladost
Mačvanski Metković
2 : 0
Torpedo
Tabanović
Sloga
Duvanište
1 : 1
Omladinac
Slepčević
Stojan Lazarac
Sovljak
3 : 1
Napredak
Mačvanski Belotić
Sloboda
Salaš Crnobarski
4 : 3
Mladi borac
Dublje
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
2 : 0
Milicionar
Bogatić
Duško
Klenje
1 : 3
Budućnost (Z)
Zminjak
Petlovača
Petlovača
3 : 0
Gorki
Glušci
Gruža
Vitanovac
2 : 1
Miločajac
Miločaj
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 3
Lazac
Lazac
Jovo Kursula
Cvetke
2 : 3
Apolon 2018
Kovači
Popovići Vrnjci
Vrnjci
0 : 3
Omladinac
Drakčići
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
2 : 2
Mineral 2015
Rudno
Braća Vuković
Lađevci
4 : 3
Jedinstvo (G)
Godačica
Granit
Jošanička banja
2 : 6
Borac
Vraneši
Vlašić
Donje Crniljevo
3 : 2
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Šipurske livade
Šabac
3 : 0
Trešnjevka
Trbusac
Mrovska
Mrovska
3 : 2
Dobrava Žabar 2020
Žabar
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
0 : 3
Pričinović
Pocerski Pričinović
Sloga (K)
Krnić
6 : 0
Sloga (M)
Matijevac
Dobrava
Vukošić
1 : 4
Dumača
Pocerski Metković
Jevremovac
Jevremovac
7 : 0
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
Standard 2021
Čamurlija
1 : 5
Novoselac
Novo Selo
Spartak
Sićevo
0 : 2
Mramor
Mramor
Supovac
Supovac
2 : 4
Real Niš
Niš
Jasenovik 2018
Jasenovik
3 : 5
Mezgraja
Mezgraja
Sloga (DT)
Donja Trnava
2 : 2
Vrtište
Vrtište
Sloga 1948
Malča
3 : 0
Mladost
Donji Komren
Terekveš
Hetin
2 : 1
SU Podgrmeč
Žitište
Omladinac
Ravni Topolovac
3 : 4
Roham
Nova Crnja
1. Oktobar
Srpski Itebej
1 : 1
Proleter
Međa
Napredak
Banatska Topola
0 : 5
2. Oktobar
Kumane
Planinac
Vujetinci
3 : 2
Prijatelji
Čačak
Vujan
Prislonica
1 : 6
Budućnost
Stančići
Gladijator
Čačak
2 : 2
Malba
Žaočani
Morava
Mojsinje
0 : 0
Lugovi
Čačak
Gaučosi
Čačak
1 : 1
Mršinci
Mršinci
Gavrilo Princip
Vranići
0 : 5
Remont
Čačak
Sloga 1932
Ćirikovac
3 : 2
OFK Braničevo
Braničevo
Batovac
Batovac
4 : 1
Beli Orao
Bradarac
Ljubičevo
Ljubičevo
0 : 3
BSK 1931
Brežane
Mlava (B)
Bratinac
2 : 1
Napredak 1934
Nabrđe
Barič
Barič
0 : 0
Mladi Borac
Majilovac
Napredak (B)
Bubušinac
1 : 0
Stig 1955
Beranje
Soko
Krvije
0 : 2
Bata Bulić
Bistrica
Sloga 1945
Veliko Selo
2 : 0
Napredak (S)
Simićevo
Pobeda 1953
Osanica
6 : 1
Mladost (K)
Krupaja
Manastirica
Manastirica
2 : 4
Jedinstvo (S)
Smoljinac
Zadrugar 1947
Tabanovac
4 : 1
Mlava (ML)
Malo Laole
Borac
Barje Čiflik
6 : 0
Lokomotiva
Belo Polje
Mladost (PR)
Poljska Ržana
7 : 1
Budućnost
Veliki Jovanovac
Temac
Temska
3 : 0
Padež
Petrovac
Tempo
Mozgovo
1 : 0
Borac
Trnjane
Napredak 2012
Krušje
10 : 1
Ratar
Gornja Peščanica
Sloga
Korman
6 : 0
Polet
Vitoševac
Jedinstvo
Bobovište
4 : 1
Rudar 2016
Aleksinački Rudnik
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
1 : 3
Badljevica
Badljevica
Skobalj
Skobalj
2 : 1
Jezava
Smederevo
Crvena zvezda
Suvodol
7 : 1
Omladinac
Seone
Vožd 2020
Vodanj
3 : 2
Budućnost
Mala Krsna
Landol
Landol
1 : 2
Godomin
Smederevo
Proleter 1947
Vranovo
5 : 3
Lunjevac
Lunjevac
Vrelo
Gornja Kravarica
2 : 4
Devići
Devići
Jelica
Goračići
1 : 3
Sloga
Kaona
Brezova
Brezova
8 : 2
Radnički
Turica
Jadran
Sanad
9 : 0
Tromeđa
Majdan
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
4 : 0
Tisa
Padej
Slavija
Banatsko Aranđelovo
1 : 5
Potisje
Kanjiža
Graničar
Đala
2 : 1
Šampion
Orom
Jedinstvo (M)
Martonoš
1 : 1
Čoka
Čoka
Hajduk
Podlokanj
2 : 3
Horgoš 1911
Horgoš
BSK
Bešenovo
0 : 3
OFK Bačinci
Bačinci
OFK Bikić
Bikić Do
5 : 1
Graničar (A)
Adaševci
Hajduk
Višnjićevo
3 : 0
Graničar (K)
Kuzmin
Srem
Sremska Rača
0 : 1
Jedinstvo
Ruma
LSK Laćarak
Laćarak
1 : 3
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Erdevik 2017
Erdevik
3 : 2
Fruška Gora
Ruma
Obilić 1993
Kukujevci
4 : 0
Zmaj
Noćaj
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
2 : 4
Semedraž
Semedraž
Majdan
Majdan
1 : 2
Brezak
Pranjani
Velereč 94
Velereč
7 : 1
Šilopaj
Šilopaj
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
1 : 1
Takovski Ustanak
Takovo
Omladinac
Kalimanići
1 : 4
Lunjevica
Lunjevica
Ozremica
Beršići
3 : 3
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
Arbanasce
Arbanasce
7 : 0
Koprijan
Gradište
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
2 : 5
Lokomotiva
Subotica
Bikovo
Bikovo
3 : 1
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Palić
Palić
2 : 3
Vinogradar
Hajdukovo
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
1 : 2
Solid
Subotica
Čantavir
Čantavir
2 : 0
SFU Graničar 024
Kelebija
Elektrovojvodina
Subotica
7 : 1
Žednik
Stari Žednik
Omladinac
Zagajica
0 : 3
Banat (D)
Dupljaja
Dunav
Banatska Palanka
0 : 3
Banat (I)
Ilandža
Partizan
Kajtasovo
3 : 1
Graničar
Miletićevo
Karaš (J)
Jasenovo
3 : 1
Sloga (M)
Margita
Polet
Izbište
0 : 2
Karaš (K)
Kuštilj
Ševac
Kusić
2 : 1
Vitorul
Straža
Ratar
Kruščica
3 : 2
Borac (VS)
Veliko Središte
Pobeda
Golobok
4 : 0
Budućnost 1948
Ratari
Beli Orlovi
Pridvorice
3 : 0
Šumadija
Azanja
Selevac 1919
Selevac
1 : 4
Cerovac 2013
Cerovac
Udarnik
Baničina
3 : 3
Bukovac
Mramorac
Sloga
Miloševac
4 : 0
Obilić
Staro Selo
Omladinac
Rakinac
3 : 0
Karadjordje
Radovanje
Bresje Superior
Velika Plana
1 : 2
Mladost
Novo Selo
Sloga
Žučkovac
4 : 6
Sloboda 2013
Nikolinac
Slemen
Milušinac
1 : 0
Mladost
Resnik
Jedinstvo
Mužinac
0 : 3
Rtanj
Vrmdža
Elid
Donji Dušnik
0 : 3
Marina Kutina
Marina Kutina
Moravac
Zaplanjska Toponica
4 : 1
Oko sokolovo
Gadžin han
Mladost
Radičević
6 : 1
Pobeda
Pobeda
Slavija
Novo Orahovo
1 : 3
Proleter
Njegoševo
Sloboda
Stara Moravica
17.10.2021
15:00
Tomislavci
Tomislavci
Koča Anđelković
Tekija
0 : 0
Egeta
Brza Palanka
Omladinac
Vajuga
1 : 5
Rtkovo
Rtkovo
Knjaz
Srednja Dobrinja
1 : 0
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Glumač
Glumač
4 : 1
Gorobilje
Gorobilje
Trešnjica
Tvrdići
1 : 2
Napredak
Gornja Dobrinja
Gaglovo
Gaglovo
1 : 1
Dedina
Dedina
Konjuh
Konjuh
2 : 1
Mudrakovac
Mudrakovac
Kapidžija
Kapidžija
3 : 0
Bukovica
Bukovica
Rasina
Vitanovac
2 : 0
Naupare
Naupare
Žabare
Žabare
1 : 0
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
Polet
Šavrane
4 : 3
Padež
Padež
Modrica
Modrica
6 : 0
Zmajevac
Belasica
Obilić
Vilovo
0 : 4
Hajduk (Č)
Čurug
Titel
Titel
1 : 3
Susek
Susek
Hajduk (G)
Gardinovci
2 : 1
OFK Hajduk
Novi Sad
Proleter
Banoštor
4 : 0
Moskva
Budisava
Bačka
Begeč
3 : 0
Borac
Rakovac
Čenej
Čenej
0 : 0
Vinogradar
Ledinci
Sloven
Sibač
3 : 2
Mladost 1935
Prhovo
Lovac
Karlovčić
0 : 6
Kupinovo
Kupinovo
Kameni
Ašanja
1 : 5
OFK Brestač
Brestač
Jedinstvo 2014
Ečka
3 : 2
Sloga
Jarkovac
Zlatica
Zlatica
0 : 5
Borac
Zrenjanin
Proleter
Neuzina
6 : 3
KSK Konak 1926
Konak
Ljubinić
Ljubinić
2 : 1
Proleter
Jasenak
Belo Polje
Belo Polje
0 : 3
OFK Urovci
Urovci
Provo 2015
Provo
1 : 0
Jedinstvo 2014
Beljin
Torpedo
Lojanice
1 : 5
Bobovik
Bobovik
Polet
Jalovik
5 : 3
Belpos
Belotić
Sparta
Kaona
1 : 3
Verko
Suvo Selo
Hajduk
Debrc
9 : 0
Skupljen 2013
Skupljen
Petrovac 74
Kujavica
3 : 0
Mladost (Z)
Zvezd
Rušanj
Rušanj
2 : 1
OFK Borac
Arnajevo
Apolon 4
Kragujevac
2 : 2
Hajduk 1936
Jovanovac
Jovanovac
Jovanovac
3 : 3
Borba
Cvetojevac
Šumadija
Čumić
3 : 1
Kremenac
Rogojevac
Bukorovac
Kragujevac
2 : 6
Azbest
Stragari
Mladost 1981
Štulac
6 : 2
Zgodačica
Godačica
Šumadija
Šumarice
4 : 1
Mladost 1925
Oplanići
Stubal
Stubal
4 : 2
Morava (S)
Sirča
Partizan (V)
Vrba
2 : 0
Mladi radnik 1925
Grdica
Stara Čaršija
Kraljevo
5 : 1
Biljanovac
Biljanovac
Omladinac (V)
Vitkovo
6 : 2
Ratajac
Donje Rataje
Borjak 2013
Okruglica
0 : 2
Mladost (MD)
Mala Drenova
Velika Morava
Selo Varvarin
1 : 2
Bresno Polje
Bresno Polje
Parcane
Parcane
3 : 4
Obilić
Mrmoš
Jedinstvo
Kraljevci
2 : 4
Hrtkovci
Hrtkovci
Fruškogorac
Mali Radinci
2 : 4
Polet
Nikinci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
4 : 1
Borac
Stejanovci
Sloga (M)
Maradik
1 : 0
Vojvodina
Neradin
Dunav
Novi Slankamen
8 : 1
Sloga (K)
Krnješevci
Planinac
Rivica
0 : 2
27. Oktobar
Šatrinci
Borac
Jarkovci
2 : 3
Car Uroš
Jazak
Telečka
Telečka
1 : 1
PIK
Sombor
Polet
Rastina
4 : 0
Sport
Bezdan
Jedinstvo (R)
Ribarevo
2 : 1
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
Dražmirovac
Dražmirovac
4 : 1
Belica
Belica
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
1 : 6
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Napredak
Staro Lanište
1 : 4
Sloboda
Šuljkovac
OFK Dragoševac
Dragoševac
2 : 5
Kolonija
Jagodina
Gunjevac
Gunjevac
3 : 1
Strelac 001
Kožuar
Brezovica
Brezovica
0 : 0
Vrelo
Vrelo
Dokmir
Dokmir
1 : 0
Zvizdar 2012
Zvizdar
Tulari
Tulari
1 : 0
Vukona
Vukona
OFK Takovo
Takovo
2 : 2
Budućnost 1995
Slatina
Bratstvo
Sot
0 : 3
Graničar
Jamena
OFK Bingula
Bingula
0 : 2
Sinđelić
Gibarac
Jedinstvo (lj)
Ljuba
1 : 2
Omladinac
Batrovci
Borac
Ilinci
1 : 7
Napredak
Vašica
Jedinstvo (M)
Morović
7 : 0
Jednota
Šid
Polet
Zabrega
0 : 3
Istok 63
Plana
ISK Izvor
Izvor
3 : 0
Napredak (St)
Stubica
Napredak (Sv)
Svojnovo
3 : 0
Sloboda
Krežbinac
Razvitak
Mirilovac
0 : 2
Heroj
Busilovac
Budućnost
Lebina
1 : 1
Jedinstvo
Ratari
Potočac
Potočac
1 : 5
Moravac
Gornje Vidovo
Budućnost
Banatski Brestovac
2 : 2
Voja Gačić
Pančevo
Tempo
Sefkerin
5 : 0
Borac
Pločica
Jedinstvo
Dubovac
2 : 1
Kolonija
Kovin
BSK
Brajkovac
3 : 0
OFK Radnički
Dren
Sloga
Lukavica
1 : 2
Mladi borac
Županjac
Strmovo
Strmovo
2 : 1
OFK Borac
Arapovac
Šumadinac
Kruševica
5 : 1
Mladi radnik
Junkovac
Proleter
Vrbovno
1 : 4
OFK Polet
Mirosaljci
Mladost
Baroševac
2 : 3
20. Oktobar
Trbušnica
Polet
Bikinje
0 : 1
Sloga TOP
Topolovnik
Kumane
Kumane
1 : 1
Mirko Tomić
Tribrode
Stiški Kurjak
Kurjače
4 : 1
Ram
Ram
Radnički
Požeženo
2 : 1
Žika Marković - Uča
Miljević
Mladost 1970
Radoševac
4 : 3
Borac 2016
Donja Kruševica
Baštovan 2015
Carevac
0 : 5
Dunavac 1929
Kisiljevo
Brgule
Brgule
1 : 1
Trnjaci 2021
Trnjaci
OFK Stublenica
Stublenica
3 : 1
Murgaš 2012
Murgaš
Pobeda
Sepci
2 : 5
Mladost 1936
Saranovo
Mladost (DB)
Donji Bunibrod
2 : 2
Moravac
Guberevac
Kolubara
Jabučje
2 : 0
Izviđač
Lajkovac
Stepanje
Stepanje
2 : 2
Borac
Rajković
Mlava (R)
Ribare
2 : 2
Vukovac 98
Vukovac
Sloga (J)
Jošanica
0 : 5
Borac (V)
Vukovac
Janošik
Janošik
6 : 2
Solunac
Banatski Sokolac
Vladimirovac
Vladimirovac
2 : 2
Rapid
Nikolinci
Banatul
Lokve
3 : 1
Vojvodina
Seleuš
Crvena zvezda
Novi Kozjak
5 : 0
Naša Krajina
Kupinik
Budućnost (B)
Blaznava
3 : 0
Proleter 1936
Svetlic
Radoje Domanović
Ovsište
7 : 0
Krćevac 04
Krćevac
Jarmenovci
Jarmenovci
1 : 7
Maskar
Maskar
Sloga
Čalma
5 : 0
Sloboda
Šašinci
Planinac
Ležimir
3 : 2
Napredak 2021
Šuljam
Trgovački
Sremska Mitrovica
2 : 2
Sparta
Grgurevci
Napredak
Ševarice
5 : 1
Pocerina
Jevremovac
Proleter
Šabac
17.10.2021
11:00
Partizan
Drenovac
Culjković
Culjković
2 : 3
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Rudar
Donje Crniljevo
1 : 3
Borac BTG
Batalage
Jedinstvo
Mala Vranjska
0 : 0
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Mladost Svileuva
Svileuva
0 : 1
Mišar
Mišar
Korman
Korman (Šabac)
3 : 1
Metlić
Metlić
Bojić
Bojić
0 : 1
Mladost Slatina
Slatina
Vojvoda Milenko
Kličevac
2 : 1
Pobeda
Stari Kostolac
Proleter
Požarevac
0 : 1
Sloga Vitez
Kasidol
Sloga (D)
Drmno
2 : 3
Metalac
Požarevac
Dunavac
Petka
0 : 3
Napredak
Poljana
Mip Majdan
Požarevac
3 : 0
Dunav
Ostrovo
Morava 1932
Prugovo
2 : 0
Margum
Dubravica
Sopot
Požarevac
5 : 2
Moravac 1933
Dragovac
Beli Orlovi
Brestovac
1 : 1
Mladi radnik
Dragušica
Vuk
Tršić
2 : 2
Stolice
Krupanj
Gradilište
Loznica
0 : 6
Paskovac
Paskovac
14. Oktobar
Draginac
1 : 0
Granit
Radalj
Borac
Kozjak
1 : 4
Sloga
Korenita
Hajduk
Ribarica
6 : 0
Krajišnici
Loznica
Mladost (G)
Gradilište
3 : 4
Mladost (B)
Brezjak
Bujačić
Bujačić
1 : 4
Ribnikar
Pecka
Sloga Gorić
Valjevo
2 : 1
Mladost
Valjevska Kamenica
Zadrugar
Lopatanj
1 : 6
Beloševac
Beloševac
Vrbica
Arandjelovac
1 : 3
Brezovac
Brezovac
Ranilović 1970
Ranilović
2 : 2
Partizan 1945
Darosava
Borac
Amerić
2 : 1
Kosmajac
Koraćica
Selo Mladenovac
Mladenovac
0 : 6
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
Omladinac
Rajkovac
1 : 1
Markovac
Markovac
Ivanča
Velika Ivanča
3 : 1
Sloga
Granice
Hajduk
Kamendol
5 : 2
Umčari
Umčari
OFK Mladost
Begaljica
2 : 1
Gročanski fudbalski klub
Grocka
Jedinstvo
Oreovica
0 : 1
Mladost
Porodin
Budućnost
Kočetin
2 : 6
Sloga
Viteževo
Udarnik
Sibnica
5 : 2
Polet
Aleksandrovac
Jasenovo
Jasenovo
5 : 1
Resava
Bukovac
Napredak
Zlatovo
0 : 6
Resavski Despoti
Vitance
Napredak (U)
Uzveće
3 : 0
Radnik
Glogovac
Omladinac
Bogatić
2 : 0
Mladost
Očage
OFK Napredak 1933
Banovo Polje
1 : 2
Bair
Bogatić
Petrijevac
Petrijevo
0 : 2
Zeppelin 026
Smederevo
Drugovac
Drugovac
2 : 2
Vučak
Vučak
Železničar
Smederevo
8 : 0
OFK Slavija
Smederevo
Vrbovac
Vrbovac
1 : 1
Ravni Gaj
Malo Orašje
PSS-192
Jagodina
1 : 6
Lipar
Donji Račnik
Morava
Rajkinac
2 : 6
SFK Glogovac
Glogovac
Sarajevo
Sarajevo
1 : 0
Posušje
Posušje
Široki Brijeg
Široki Brijeg
2 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
Omarska
Omarska
0 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
Mornar
Bar
0 : 3
Budućnost
Podgorica
Iskra
Danilovgrad
1 : 0
Rudar
Pljevlja
Cetinje
Cetinje
0 : 1
Mladost
Podgorica
Berane
Berane
0 : 1
Grbalj
Radanovići
Kom
Podgorica
0 : 1
Jedinstvo
Bijelo Polje
Arsenal
Tivat
0 : 0
Bokelj
Kotor
OFK Titograd
Podgorica
0 : 3
Igalo
Herceg Novi
Bordeaux
Bordeaux
1 : 1
Nantes
Nantes
Brest
Brest
1 : 1
Reims
Reims
Olympique Marseille
Marseille
4 : 1
Lorient
Lorient
Metz
Longeville-lès-Metz
0 : 3
Rennes
Rennes
Montpellier
Montpellier
1 : 0
Lens
Lens
Strasbourg
Strasbourg
5 : 1
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
Troyes
Troyes
1 : 0
Nice
Nice
Everton
Liverpool
0 : 1
West Ham United
London
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
2 : 3
Tottenham Hotspur
London
Cagliari
Cagliari
3 : 1
Sampdoria
Genova
Empoli
Empoli
1 : 4
Atalanta
Bergamo
Genoa
Genova
2 : 2
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
Juventus
Torino
1 : 0
Roma
Roma
Napoli
Napoli
1 : 0
Torino
Torino
Udinese
Udine
1 : 1
Bologna
Bologna
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
1 : 5
Bayern
München
Augsburg
Augsburg
1 : 1
Arminia
Bielefeld
Swansea City
Swansea
3 : 0
Cardiff City
Cardiff
Barcelona
Barcelona
3 : 1
Valencia
Valencia
Celta Vigo
Vigo
0 : 1
Sevilla
Sevilla
Granada
Granada
17.10.2021
21:00
Atletico Madrid
Madrid
Real Madrid
Madrid
17.10.2021
21:00
Athletic Bilbao
Bilbao
Rayo Vallecano
Madrid
2 : 1
Elche
Elche
Villarreal
Villarreal
1 : 2
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
0 : 6
Crvena zvezda
Beograd
Zemun
Zemun
8 : 3
Mačva
Šabac
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
0 : 1
Kolubara
Lazarevac
Spartak DOO
Subotica
8 : 0
Karađorđe
Topola
Jedinstvo (Ub)
Ub
0 : 2
ŽGFK Borac
Čačak
Stajićevo 2017
Stajićevo
0 : 3
Proleter
Zrenjanin
Nova Kolonija
Kovin
0 : 2
Banat
Vršac
Mačva
Šabac
1 : 2
Voždovac
Beograd
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Mladost (L)
Lučani
6 : 2
GFK Sloboda
Užice
Sunrise Šabac
Šabac
17.10.2021
13:30
Novi Pazar
Novi Pazar
Železničar
Lajkovac
17.10.2021
13:30
Borac 1926
Čačak
Zlatibor
Čajetina
17.10.2021
13:30
Sloga (K)
Kraljevo
Radnički (V)
Valjevo
4 : 1
Javor
Ivanjica
Jedinstvo
Ub
2 : 3
Sloga (P)
Požega
Loznica
Loznica
1 : 1
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Jedinstvo
Paraćin
3 : 0
OFK Slatina
Slatina-Bor
Bor 1919
Bor
0 : 7
Napredak
Kruševac
Morava 1918
Ćuprija
1 : 3
Timočanin
Knjaževac
Dinamo
Vranje
5 : 0
Radnički (P)
Pirot
OFK Topličanin
Prokuplje
2 : 5
OFK Radnički
Niš
Hajduk 1912
Kula
3 : 2
Kabel
Novi Sad
Radnički (Š)
Šid
0 : 5
Dinamo 1945
Pančevo
GFK Sloven
Ruma
4 : 2
Petrika
Novi Sad
OFK Vršac
Vršac
4 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Omladinac
Novi Banovci
3 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Radnički (Zr)
Zrenjanin
3 : 2
Železničar
Pančevo
Inđija
Inđija
2 : 3
Petar Puača
Novi Sad
Brodarac 2
Beograd
8 : 1
OFK Žarkovo
Beograd
Internacional
Beograd
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
Grizzly ML
Saranovo
3 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
Radnički 1923
Kragujevac
17.10.2021
11:00
RSK
Rabrovo
OFK Bečej 1918
Bečej
1 : 0
Sofeks
Futog
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
Radnički (K)
Klupci
11 : 0
Budućnost (A)
Arilje
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
4 : 0
OFK Senjak
Valjevo
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Takovo
Gornji Milanovac
7 : 0
Crnokosa
Kosjerić
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
13 : 0
Badljevica
Badljevica
Crvena Zvezda Suvodol
Suvodol
8 : 1
Omladinac
Seone
Proleter 1947
Vranovo
3 : 3
Lunjevac
Lunjevac
Sopot
Sopot
17.10.2021
11:00
OLE
Beograd
Lokomotiva
Beograd
3 : 4
Partizan
Beograd
Zemun
Zemun
3 : 1
IMT
Beograd
Boleč
Boleč
1 : 10
BASK
Beograd
OFK Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
Borac
Lazarevac
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 2
Sinđelić
Beograd
Apolon 2018
Kraljevo
4 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Apolon 4
Kragujevac
3 : 2
Borac 1926
Čačak
Mačva
Šabac
0 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Radnički (V)
Valjevo
0 : 3
Javor
Ivanjica
Jedinstvo
Ub
0 : 1
Savacijum
Šabac
Real Niš
Niš
2 : 0
Vlasina
Vlasotince
GFK Jagodina
Jagodina
6 : 1
Timok 1919
Zaječar
Spartak ŽK
Subotica
8 : 1
OFK Bačka
Bačka Palanka
Hajduk 1912
Kula
0 : 1
Kabel
Novi Sad
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
1 : 8
Vojvodina
Novi Sad
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
6 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
OFK Vršac
Vršac
4 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Omladinac
Novi Banovci
2 : 2
Proleter 2006
Zrenjanin
Radnički (Zr)
Zrenjanin
0 : 4
Železničar
Pančevo
RFK Grafičar
Beograd
0 : 4
011
Beograd
IMT
Beograd
0 : 1
Sinđelić
Beograd
Bubamara
Kraljevo
17.10.2021
10:00
Karađorđe
Ribnica
Trepča
Kosovska Mitrovica
4 : 5
Kiker
Kraljevo
Bane 1931
Raška
2 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
Tutin
Tutin
0 : 2
Jedinstvo 2017
Tutin
Borac (Š)
Šajkaš
2 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
VGSK
Veliko Gradište
2 : 3
Šumadija (A)
Aranđelovac
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
0 : 7
Arsenal
Kragujevac
Železničar
Požarevac
17.10.2021
10:00
Mladi radnik 1926
Požarevac
OPK Rudar 1933
Kostolac
2 : 1
Sušica
Kragujevac
Đerdap
Golubac
1 : 9
Radnički 1923
Kragujevac
Smederevo 1924
Smederevo
6 : 0
Rudar (S)
Stamnica
Budućnost
Dobanovci
0 : 4
Zvezdara
Beograd
Lestane
Lestane
1 : 4
Vinča
Vinča
Borac (L)
Lazarevac
4 : 0
TEK Sloga
Lazarevac
Kolubara
Lazarevac
5 : 0
OFK Borac
Arnajevo
Brodarac
Beograd
2 : 5
Čukarički
Beograd
Rad
Beograd
7 : 0
Milutinac
Zemun
IMT
Novi Beograd
0 : 1
ADA
Beograd
OLE
Zemun
1 : 0
Partizan
Beograd
OFK Beograd
Beograd
6 : 1
Šumadinac
Bečmen
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 3
BSK Borča
Borča
Apolon 2018
Kraljevo
7 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Kiker
Kraljevo
1 : 0
Kosmet
Leposavić
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Apolon 4
Kragujevac
3 : 1
Sušica
Kragujevac
Sloga (K)
Kraljevo
17.10.2021
10:00
Jedinstvo 2017
Tutin
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
1 : 2
Bubamara
Kraljevo
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Pazar Juniors
Novi Pazar
Sport Klub 99
Novi Pazar
5 : 2
Bane 1931
Raška
Metalac
Gornji Milanovac
2 : 3
Polimlje
Prijepolje
Zlatibor
Čajetina
1 : 6
Sloga (P)
Požega
Gaučosi
Čačak
1 : 2
Sloboda (Č)
Čačak
Sloga (BB)
Bajina Bašta
5 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
ARES 2015
Mrčajevci
5 : 1
GFK Sloboda
Užice
Borac 1926
Čačak
3 : 0
Javor Matis
Ivanjica
FAP
Priboj
17.10.2021
10:00
Spartak 1976
Trnava
Jedinstvo Putevi
Užice
3 : 1
Mladost (L)
Lučani
Trio
Paraćin
0 : 4
Timok 1919
Zaječar
Kopernikus Železničar
Niš
3 : 1
Trayal Knez Lazar
Kruševac
Radnički (P)
Pirot
2 : 1
Lider MGM
Leskovac
Duel Juniors
Kruševac
5 : 1
SFS Borac
Paraćin
Hajduk 1912
Kula
2 : 4
Spartak ŽK
Subotica
OFK Vršac
Vršac
6 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Petrika
Novi Sad
1 : 1
Sporto 023
Zrenjanin
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
4 : 0
ODR
Petrovaradin
GFK Sloven
Ruma
6 : 0
Radnički (Š)
Šid
OFK Beograd
Beograd
4 : 1
Zemun
Zemun
Rad
Beograd
0 : 1
Voždovac
Beograd
Železničar
Lajkovac
0 : 2
Senjak
Valjevo
Sun Rise
Šabac
6 : 0
Omladinac 2014
Ljig
Respekt
Loznica
2 : 1
Savacium
Šabac
Ribnica
Mionica
1 : 2
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Šumadija
Aranđelovac
3 : 4
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
AF Đokić
Velika Plana
4 : 3
Mladi radnik 1926
Požarevac
Plana
Velika Plana
0 : 1
AF Duljaj
Topola
OPK Rudar 1933
Kostolac
0 : 3
RSK
Rabrovo
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
1 : 1
Železničar
Požarevac
Smederevo 1924
Smederevo
11 : 1
Zvižd
Kučevo
Petlić SD 2006
Smederevo
2 : 6
Cepelin 026
Smederevo
Vučje
Vučje
1 : 8
Real Niš
Niš
OFK Topličanin
Prokuplje
2 : 2
OFK Budućnost 2020
Niš
Mineralac
Vranjska Banja
1 : 3
Radnik
Surdulica
Filip Filipović
Niš
3 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
Čekmin
Čekmin
4 : 3
SFK Morava
Vladičin Han
OFK Kosanica
Kuršumlija
6 : 2
Lugina
Preševo
Akademija fudbala
Lazarevac
17.10.2021
16:30
Mladost
Cvetovac
Mladost
Cvetovac
1 : 7
Kolubara
Lazarevac
Prave Dame
Stari Banovci
1 : 2
Moskva
Novi Sad
Spartak d.o.o.
Subotica
12 : 0
Modoš
Jasa Tomic
TSC '10
Bačka Topola
4 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Tisa Njerš
Adorjan
0 : 4
TSC '09
Bačka Topola
Budućnost
Dobanovci
5 : 0
Srem
Jakovo
Radnički (R)
Rudovci
1 : 1
Kolubara 1
Lazarevac
Lazarevac
Lazarevac
4 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Borac (L)
Lazarevac
2 : 2
ŠF Ivanča
Aranđelovac
Tešnjar Stari Grad
Valjevo
0 : 6
OFK Senjak
Valjevo
Vojvode
Mionica
0 : 2
Zadrugar
Lajkovac
Jedinstvo (Ub)
Ub
8 : 0
Budućnost Krušik 014
Valjevo
Pambukovica
Ub
0 : 0
Ribnica
Mionica
POFK Železničar
Lajkovac
2 : 6
Omladinac
Ljig
Radnički (V)
Valjevo
3 : 0
OFK Divci
Divci
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
2 : 7
Železničar
Požarevac
ŽFK Kolubara
Lazarevac
0 : 5
ŠF Lajkovac
Lajkovac
Kolubara 1
Lazarevac
3 : 0
Napredak
Medoševac
Kolubara 2
Lazarevac
2 : 1
Lazarevac
Lazarevac
Omladinac
Ljig
1 : 1
Akademija fudbala
Lazarevac
ŠF Lajkovac
Lajkovac
4 : 0
Kolubara 3
Lazarevac
Borac
Lazarevac
5 : 0
Ušće Novi Beograd
Stepojevac
Železničar
Lajkovac
3 : 0
Mladost
Cvetovac
Akademija fudbala
Lazarevac
4 : 1
Kolubara 1
Lazarevac
Omladinac
Ljig
4 : 0
Kolubara 2
Lazarevac
Kolubara 2
Lazarevac
1 : 5
ŠF Lajkovac
Lajkovac
Akademija fudbala 1
Lazarevac
0 : 5
Real 28 - 1
Lazarevac
Lazarevac 1
Lazarevac
0 : 6
Real 28 -2
Lazarevac
Lazarevac 2
Lazarevac
0 : 7
Akademija fudbala 2
Lazarevac
Kalimero
Lazarevac
3 : 0
ŠF Lajkovac
Lajkovac

Košarka

Split
Split
94 : 101
SC Derby
Podgorica
Krka
Novo Mesto
80 : 66
Zadar
Zadar
Borac
Čačak
80 : 68
Mega Basket
Beograd
FMP
Železnik
83 : 81
Mornar Barsko zlato
Bar
Crvena zvezda MTS
Beograd
79 : 64
Cedevita Olimpija
Ljubljana
OKK Beograd
Beograd
80 : 88
Zdravlje Leskovac
Leskovac
Vojvodina
Novi Sad
85 : 59
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
Spartak Office Shoes
Subotica
112 : 63
Beovuk 72
Beograd
Proleter Naftagas
Zrenjanin
69 : 97
Žitko Basket
Beograd
Zvezdara
Beograd
78 : 65
Barajevo
Barajevo
Žarkovo
Beograd
56 : 83
BKK Radnički
Beograd
Vizura
Beograd
61 : 96
Rivers BM
Beograd
Radnički
Obrenovac
74 : 76
Borac
Lazarevac
Sloga Elite
Kraljevo
87 : 79
Svilajnac
Svilajnac
Niš
Niš
64 : 73
Ratnici
Niš
Cerak
Beograd
64 : 82
Borča
Beograd
Real
Surčin
78 : 83
Gorica
Sremčica
Barajevo
Barajevo
83 : 91
Mondo Basket
Batajnica
Mix
Majur
84 : 85
Apač
Loznica
MVP 3x3
Krupanj
78 : 90
Železničar
Lajkovac
Babajić
Ljig
55 : 82
Play off
Užice
Morava
Zablaće
82 : 78
Užice
Užice
Bagljaš
Zrenjanin
72 : 66
Apatin
Apatin
Marina
Bačka Palanka
66 : 101
I Came To Play
Novi Sad
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
67 : 75
Akademik
Srbobran
Jadran
Golubinci
81 : 77
Opovo 99
Opovo
Partizan
Šid
91 : 80
Šimanovci
Šimanovci
Stari Ras
Novi Pazar
69 : 62
Goč
Vrnjačka Banja
Kruševac
Kruševac
96 : 85
Koš 020
Novi Pazar
Sloga (D)
Despotovac
88 : 51
Šumadija 2017
Aranđelovac
Duga
Šabac
72 : 66
Art Basket
Beograd
Vojvodina 021
Novi Sad
59 : 54
Partizan 1953
Beograd
Spartak
Subotica
99 : 54
Karaburma
Beograd
Gimnazijalac
Pirot
74 : 81
Srbobran
Srbobran
Ljubovija
Ljubovija
51 : 58
Sloga
Požega
Mileševka
Prijepolje
87 : 55
Rudar 1903
Bor
Radnički
Beograd
44 : 69
Novosadska ŽKA
Novi Sad
Play Off
Užice
34 : 44
Trepča
Kosovska Mitrovica
Užice
Užice
81 : 80
Železničar
Lajkovac
Trstenik
Trstenik
35 : 48
Smederevo
Smederevo
Svrljig
Svrljig
17.10.2021
14:00
Hisar
Leskovac
Borča
Borča
43 : 92
Proleter
Novi Sad
SO ŽKK
Kikinda
51 : 78
Ras
Beograd
Girl Basket
Beograd
83 : 45
Jedinstvo
Novi Bečej
Radnički
Obrenovac
20 : 0
Delfin
Bačka Palanka

Odbojka

Radnički
Kragujevac
3 : 2
Mladi radnik
Požarevac
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
1 : 3
Spartak (S)
Subotica
Banat
Vršac
3 : 0
Ribnica 2
Kraljevo
Šumadija
Aranđelovac
1 : 3
Vojvodina 2
Novi Sad
MOK Topličanin 97
Prokuplje
3 : 0
Užice
Užice
Antena
Kruševac
3 : 0
FAP Livnica
Prijepolje
Partizan 2
Beograd
3 : 0
Radnički 2
Kragujevac
Sloga 2015
Petrovac na Mlavi
3 : 1
Crnjanski
Beograd
Kikinda
Kikinda
3 : 0
Proleter
Zrenjanin
Dunav Volley
Novi Sad
3 : 1
Srem Iton
Sremska Mitrovica
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
0 : 3
Topličanin
Prokuplje
Desetka
Niš
3 : 0
Pirot
Pirot
Radan
Lebane
1 : 3
Jagodina
Jagodina
Knjaževac
Knjaževac
0 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
Novi Sad 2
Novi Sad
3 : 0
Maglić 1953
Maglić
Partizan Soccerbet
Beograd
0 : 3
Železničar
Lajkovac
Omladinac
Novi Banovci
3 : 0
Crno Bele 011
Beograd
Radnički
Kragujevac
0 : 3
Zlatibor
Čajetina
Panonija
Bačka Palanka
1 : 3
Vranje
Vranje
Valjevo
Valjevo
3 : 0
Dunav
Beograd
Desetka
Niš
3 : 0
Majdanpek FBC
Majdanpek
Radan
Lebane
2 : 3
Topličanin
Prokuplje
Jagodina
Jagodina
1 : 3
Student
Niš
Drina
Bajina Bašta
3 : 2
Lotus
Čačak
Mladi radnik
Požarevac
3 : 1
Šabac 015
Šabac
Avala
Beograd
0 : 3
Ribnica
Mionica
Mali Zvornik
Mali Zvornik
3 : 0
Sloga 2016
Batočina
Odbojka 013
Pančevo
3 : 2
Srem 2
Sremska Mitrovica
Novi Sad 2
Novi Sad
2 : 3
NS Volej Team
Novi Sad
Mladost 1979
Inđija
1 : 3
Volley Stars
Kljajićevo
Štrand Volej
Novi Sad
2 : 3
FOK
Novi Sad
Grbić
Bački Jarak
17.10.2021
Respekt
Novi Sad
SK Volej
Novi Sad
17.10.2021
Merkur
Bačka Palanka
Inđija 2
Inđija
17.10.2021
16:45
Omladinac 2
Novi Banovci
Vrbas
Vrbas
17.10.2021
Hajduk
Kula
Subotica
Subotica
17.10.2021
Win Volley
Subotica

Rukomet

Obilić
Beograd
22 : 23
Crvena zvezda
Beograd
Jagodina
Jagodina
27 : 27
Metalac
Kraljevo
Vranje 1957
Vranje
29 : 26
Jastrebac
Blace
Smederevo
Smederevo
31 : 24
Kolubara
Lazarevac
Sinđelić
Beograd
28 : 29
Sivac 69
Sivac
Ub
Ub
31 : 30
Crvenka
Crvenka
Sportski Centar Voždovac 2012
Beograd
35 : 39
Vrbas
Vrbas
Radnički 1958
Šid
33 : 28
Jabuka
Jabuka
Slavija
Novi Sad
35 : 25
Lavovi BP
Bačka Palanka
Metalac
Valjevo
29 : 32
Beli anđeo
Prijepolje
Ub 2
Ub
32 : 24
Arilje
Arilje
Sloga
Kraljevo
31 : 19
Paraćin
Paraćin
Udarnik
Lozovik
28 : 46
ORK Bor
Bor
Jedinstvo 1974
Krnjevo
31 : 24
Osipaonica
Osipaonica
Majdanpek
Majdanpek
35 : 37
Đerdap
Kladovo
Pirot
Pirot
41 : 44
Knjaz 1957
Knjaževac
Žitorađa
Žitorađa
29 : 19
Progres
Svrljig
Studentski grad
Beograd
39 : 33
Beograd
Beograd
SU Lavovi
Beograd
31 : 26
RSU Akademija Lečić
Beograd
Zrenjanin
Zrenjanin
31 : 22
Radnički
Jaša Tomić
ŽSK 1955
Žabalj
30 : 24
Graničar
Gakovo
Ruma
Ruma
40 : 29
Dalmatinac
Riđica
RA Dinamo
Pančevo
50 : 15
Naftagas
Elemir
Kljajićevo
Kljajićevo
17 : 21
Grafičar
Bezdan
Hajduk
Čurug
30 : 24
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
Medicinar
Šabac
27 : 30
Vojvodina
Novi Sad
Bor RTB
Bor
30 : 27
Crvena zvezda
Beograd
Vrbas
Vrbas
35 : 28
Beograd
Beograd
Mokrin
Mokrin
30 : 23
Laki
Crvenka
Krule
Sivac
20 : 35
Proleter
Zrenjanin
Ravangrad
Sombor
29 : 23
Jadran
Feketić
Mladost
Srpska Crnja
22 : 33
Spartak
Debeljača
Loznica grad
Loznica
42 : 17
Košutnjak
Čačak
Metalac 2015
Valjevo
25 : 21
Medicinar 2
Šabac
Jagodina 2
Jagodina
23 : 23
Bekament BB - 2
Aranđelovac
SPD Radnički - 2
Kragujevac
36 : 26
Radnički (S)
Svilajnac
Pazar 2003
Novi Pazar
36 : 30
Metalac
Kraljevo
Žitorađa
Žitorađa
16 : 25
Vlasotince
Vlasotince
Aleksinac
Aleksinac
14 : 27
Remesiana
Bela Palanka
Hajduk Veljko
Negotin
24 : 29
Požarevac
Požarevac
Studentski grad
Novi Beograd
17.10.2021
13:30
SU Hazena
Beograd
Radnički
Obrenovac
17.10.2021
19:00
Junior
Beograd
ORK Beograd
Beograd
17.10.2021
17:30
Kosmaj
Ralja
Beočin 1959
Beočin
24 : 35
Halas Jožef 2
Ada

Vaterpolo

Bečej
Bečej
8 : 14
Banjica
Beograd
Košutnjak
Beograd
8 : 11
Vračar
Beograd
Banja Luka
Banja Luka
8 : 17
Dorćol
Beograd

Futsal

Leskovac
Leskovac
1 : 3
SAS
Zrenjanin
Novi Sad
Novi Sad
3 : 1
Gvozdeni puk
Niš
Student
Beograd
3 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Ekonomac
Kragujevac
6 : 1
Nova Pazova
Nova Pazova
Ekonomist
Beograd
4 : 0
Intelektualac
Beograd
Kosjerić
Kosjerić
6 : 2
Zlatar 033
Nova Varoš