XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 691 utakmica za dan
Subota, 16 Oktobar 2021

Fudbal

Čukarički
Beograd
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Kolubara
Lazarevac
1 : 7
Crvena zvezda
Beograd
Timok 1919
Zaječar
0 : 1
Mačva
Šabac
Mladost GAT
Novi Sad
2 : 3
Inđija
Inđija
Budućnost
Dobanovci
0 : 0
Javor Matis
Ivanjica
Železničar
Pančevo
2 : 1
Rad
Beograd
OFK Bečej 1918
Bečej
1 : 1
Tisa
Adorjan
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
2 : 5
OFK Vršac
Vršac
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 2
Tekstilac
Odžaci
Hajduk 1912
Kula
2 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Sloga (P)
Požega
4 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Real
Podunavci
2 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 1
Mačva 1929
Bogatić
Borac 1926
Čačak
4 : 1
RSK
Rabrovo
Trepča
Kosovska Mitrovica
0 : 0
Jedinstvo
Ub
Sloga (BB)
Bajina Bašta
1 : 0
Rađevac
Krupanj
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 0
GFK Sloboda
Užice
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
Ušće Novi Beograd
Stepojevac
Prva iskra
Barič
1 : 0
Zvezdara
Beograd
Teleoptik
Zemun
2 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
OFK Beograd
Beograd
4 : 2
BSK Borča
Borča
Meševo
Meševo
2 : 1
Radnički (P)
Pirot
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 0
Rembas
Resavica
Dinamo
Vranje
1 : 4
GFK Jagodina
Jagodina
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
2 : 0
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
Sloga
Plandište
3 : 4
Polet
Idvor
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
4 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
BAK
Bela Crkva
0 : 2
Vojvodina 1928
Perlez
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
4 : 0
Mladost
Omoljica
Sloboda
Novi Kozarci
1 : 0
Begej
Žitište
Mladost
Bački Jarak
1 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Jedinstvo
Rumenka
1 : 0
Sloga (E)
Erdevik
Radnički (Š)
Šid
2 : 1
Index
Novi Sad
Senta
Senta
3 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Bačka 1901
Subotica
2 : 1
Hercegovac
Gajdobra
OFK Mladost APA
Apatin
0 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
OFK Mladenovac
Mladenovac
5 : 3
Zvezda
Konatice
Gruža
Gruža
3 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
Šumadija 1903
Kragujevac
5 : 0
Bane 1931
Raška
Sloboda
Grbice
0 : 1
Korićani
Korićani
Parmenac
Parmenac
0 : 0
Savinac
Visibaba
FAP
Priboj
2 : 3
Jedinstvo Putevi
Užice
Sevojno
Sevojno
3 : 1
Jedinstvo (K)
Konjevići
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
3 : 2
Železničar
Lajkovac
Radnički (V)
Valjevo
2 : 2
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Ribnica
Mionica
2 : 2
Vrelo Sport
Vrelo
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
8 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Karađorđe
Topola
1 : 1
Grizli ML
Saranovo
Morava
Velika Plana
2 : 2
Sloboda
Lipe
Pusta Reka
Bojnik
7 : 1
Čekmin
Čekmin
Nebeski Andjeli
Vranje
0 : 2
OFK Topličanin
Prokuplje
SFK Morava
Vladičin Han
1 : 1
Jedinstvo
Gornje Stopanje
Trstenik PPT
Trstenik
3 : 1
Levač
Rekovac
Sloga (D)
Despotovac
6 : 0
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Morava 1918
Ćuprija
2 : 4
SFS Borac
Paraćin
Bor 1919
Bor
2 : 0
Brodoremont
Kladovo
Balkanski
Dimitrovgrad
5 : 0
Sloga
Kobišnica
Ozren
Sokobanja
1 : 2
OFK Slatina
Bor
Đerdap
Kladovo
5 : 0
OFK 019
Zaječar
Zvezda
Blato
1 : 3
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Radnički (S)
Sombor
1 : 3
Vojvodina
Tovariševo
ŽAK
Sombor
0 : 1
Radnički 1918
Ratkovo
Bratstvo 2019
Prigrevica
3 : 0
Borac 46
Obrovac
Slavija
Novi Sad
2 : 0
ŽSK
Žabalj
OFK Futog
Futog
0 : 3
Šajkaš 1908
Kovilj
Fruškogorski partizan
Bukovac
0 : 1
Borac
Novi Sad
Jedinstvo Stević
Kačarevo
2 : 1
Hajdučica
Hajdučica
Partizan (U)
Uljma
0 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1 : 1
Jadran
Golubinci
GFK Sloven
Ruma
1 : 0
Sremac (Deč)
Deč
Partizan
Vitojevci
1 : 2
Železničar
Inđija
Jadran
Feketić
2 : 1
Proleter
Ravno Selo
AFK
Ada
2 : 3
Radnički 1905
Bajmok
Srbobran
Srbobran
4 : 0
Napredak
Nadalj
Obilić (NK)
Novi Kneževac
1 : 3
Đurđin
Đurđin
Tornjoš
Tornjoš
1 : 0
Iskra
Kucura
Petlić SD 026
Smederevo
1 : 2
Jedinstvo
Krnjevo
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
0 : 2
Železničar Kusadak
Kusadak
Šarbanovac
Šarbanovac
2 : 3
Zlot
Zlot
Poreč
Donji milanovac
2 : 1
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Rudna Glava
Rudna Glava
3 : 1
Blizna
Blizna
Jedinstvo (G)
Grdelica
3 : 0
OFK Brza
Brza
Naisus 1977
Rožina
5 : 2
Borac
Azbresnica
Svrljig
Svrljig
4 : 1
Toplica
Šarlinac
Rtanj
Boljevac
7 : 3
Osnić
Osnić
Rudar Vrška Čuka
Grljan
0 : 0
Sloga
Minićevo
Midžor
Kalna
0 : 1
Radnički 1946
Lubnica
Mladost (T)
Toljevac
1 : 0
Sloga (L)
Lozna
Delija
Mokrin
3 : 3
Banat
Čenta
Radnički
Sutjeska
0 : 8
ŽAK
Kikinda
Mladi Borac
Sedlare
5 : 3
Dragocvet
Dragocvet
Rudar (St)
Stenjevac
1 : 1
Juhor (G)
Glavinci
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
3 : 2
Javor
Sladaja
Zvižd
Kučevo
1 : 0
Budućnost (V)
Vezičevo
Napredak
Izvor
2 : 1
Željuša
Željuša
Senjak
Pirot
2 : 1
Vladimir Durković
Berilovac
Šumadija
Šopić
5 : 4
Mladost
Cvetovac
Barajevo
Barajevo
1 : 0
Lisović 1977
Lisović
Turbina
Vreoci
0 : 3
Omladinac
Veliko Polje
Milutinac
Zemun
3 : 0
Srem
Jakovo
Šećeranac Ada
Beograd
1 : 1
Borac (O)
Ostružnica
Rakovica
Beograd
0 : 3
Hajduk
Beograd
Sloga (D)
Desimirovac
1 : 0
Pobeda 1926
Beloševac
Kolonija
Kragujevac
0 : 1
Šumadija 1934
Drača
OFK Brđanac
Valjevo
0 : 1
Dimitrije Tucović
Ćelije
Radnički 2020
Knez Selo
0 : 4
Vulkan 1963
Brenica
Rakova
Rakova
2 : 1
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Mladost (V)
Vrdila
4 : 0
Novi Pazar 1928
Delimeđe
Moravac
Vrbovac
2 : 3
Ropotovo
Ropotovo
Morava
Parteš
16.10.2021
14:00
Sloga
Ranilug
Oskar
Pasjane
4 : 3
Rudar
Kosovska Kamenica
Junior Novo Naselje
Valjevo
3 : 2
Dračić 2018
Dračić
Varvarin
Varvarin
3 : 1
Borac
Gornji Katun
Ribnik
Gornji Ribnik
1 : 1
Kamenorezac 76
Dublje
Jezero 2017
Zlatari
0 : 3
Omladinac
Ugljarevo
Crvena Jabuka
Ub
0 : 3
Joševa
Joševa
Rudar
Vrdnik
3 : 1
Hajduk 1932
Šimanovci
Zadrugar
Lazarevo
6 : 0
Naftagas
Boka
Šumadija
Razgojna
3 : 0
Gradac
Konopnica
Luk
Voćnjak
1 : 0
Studenac
Gornja Koviljača
Pobednik
Piroman
2 : 1
Duboko
Mala Moštanica
Dedinje
Beograd
2 : 4
BUSK
Beograd
Stanovo 1941
Stanovo
2 : 0
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Mladost (P)
Pretoke
2 : 2
Borac
Pajsijevići
Mladost (R)
Rašković
3 : 0
Šumadija
Sipić
GFK Strelište
Jagodina
1 : 1
Vinogradar
Crkvenac
Kupinovac
Kupinovac
0 : 0
Mladost (T)
Tečić
Mladost (D)
Dublje
5 : 0
Sinđelić 1934
Vojska
Tvrđava
Bač
1 : 0
Maglić
Bački Maglić
Mlada krila
Metikoši
5 : 1
Studen Vitez
Studenica
Čačak 94
Čačak
3 : 0
Tigrovi Mija Gold
Preljina
Polet (V)
Voluja
3 : 2
Dizel
Bare
Trgovački
Petrovac na Mlavi
4 : 0
Rade Milošević
Dubočka
Jasenovac
Krepoljin
1 : 0
Integral
Batuša
Mladost (MS)
Mali Suvodol
3 : 1
Nišavac
Staničenje
Rongo Siti
Pirot
3 : 4
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
OFK Sloga
Dobrujevac
0 : 1
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Škriljac
Bradarac
3 : 1
Rutevac
Rutevac
Bjelica
Milatovići
1 : 3
Bratstvo
Dljin
Omladinac 1977
Arbanasce
1 : 2
Jastrebac 1979
Krajkovac
Sloga 1980
Jovanovac
1 : 1
Balajnac 2019
Balajnac
Dobrič 1974
Brest
3 : 5
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
10. februar
Šajinovac
1 : 0
Grkinja
Grkinja
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
Bačka Topola
16.10.2021
15:00
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Vrelo
Šarkamen
8 : 2
Krivelj
Krivelj
Makrešane
Makrešane
0 : 3
Borac
Bivolje
Železničar
Novi Sad
0 : 1
OFK Sirig
Sirig
Miletić
Mošorin
2 : 0
Sloga
Lok
Rekreativo
Zabrežje
9 : 2
Crvena zastava
Obrenovac
Vranić
Vranić
7 : 2
Veliki Borak
Veliki Borak
Morava (M)
Mrsać
2 : 2
Sloga Obrva
Obrva
Bogutovačka Banja
Bogutovac
5 : 1
Borac (A)
Adrani
Budućnost
Samaila
1 : 2
Magnohrom
Kraljevo
Šampion 2013
Bošnjane
3 : 1
Gradac
Pločnik
OFK Orašje 1960
Orašje
1 : 1
Stara Čaršija
Osaonica
Mladost 1977
Garevina
1 : 2
Beli Orlovi
Tobolac
Mladost
Bukovče
2 : 0
Omladinac
Bunar
Dobra Voda
Dobra Voda
2 : 2
Mladi radnik
Novo Laniste
Popovac
Popovac
3 : 2
Železničar
Klačevica
Radnik
Davidovac
0 : 2
Mladost
Gornja Mutnica
Borac 1950
Bošnjane
5 : 0
BSK
Buljane
Hajduk
Čepure
0 : 1
Zemljoradnik
Striža
Petka
Petka
4 : 0
Mladost
Čibutkovica
Kalenić
Kalenić
4 : 1
Kolubara (LP)
Liso Polje
Tamnava
Sovljak
3 : 0
Sloga (V)
Vrhovine
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
3 : 0
Radnik 2013
Šišince
Atletiko
Donja Jajina
1 : 2
Morava
Gložane
ŠFU Derbi 2016
Vlase
10 : 1
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
Rubribreza
Rubribreza
2 : 2
Babajić
Babajić
Napredak
Jajčić
3 : 0
Proleter
Latković
Vrelo
Milanovac
3 : 2
Laznica
Laznica
Homoljac
Žagubica
2 : 0
Selište
Selište
Polet (SD)
Suvi Do
6 : 0
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
Napredak
Toponica
2 : 2
Radnik
Salakovac
Crni Vitez
Kalište
1 : 4
BSK 1924
Boževac
Mladost
Velika Greda
0 : 3
Dobrica
Dobrica
Šumadinac
Šume
2 : 1
Junkovac
Junkovac
Budućnost MI
Donja Trnava
2 : 3
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
Hajduk
Šušara
2 : 3
Vinogradar
Gudurica
Borac (VG)
Vračev Gaj
0 : 3
Pobeda
Parta
Džemerovac 2020
Ribari
3 : 0
OFK Varna
Varna
POFK Metaloplastika 2006
Šabac
16.10.2021
15:00
Roma-Odžino selo
Pocerski Pričinović
Rankovac
Nakučani
4 : 1
Galeb
Cerovac
Vukan
Ždrelo
0 : 3
Melnica
Melnica
Udarnik 2015
Ćovdin
4 : 0
Rudar 1947
Stamnica
Borac
Veliko Laole
4 : 5
Burovac
Burovac
Omladinac
Busur
1 : 4
Sloga
Burovac
Napredak
Trnovče
4 : 1
BSK
Bošnjak
Sloga 1952
Veliki Popovac
4 : 2
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Zabrđe 1936
Zabrđe
1 : 1
Jedinstvo
Kamenovo
Radnički
Knežica
3 : 1
Radnik
Pankovo
Grivac
Grivac
0 : 5
Omladinac
Vučkovica
Kotlenik
Selo Leskovac
3 : 0
Polet
Ljubić kod Knića
Jadar 07
Loznica
3 : 2
Jadar
Stupnica
Proleter
Četereže
1 : 4
BSK
Brzohode
Selanac
Selanac
2 : 4
Grabovica
Gornja Bukovica
Crnča
Crnča
1 : 6
Azbukovica
Crnča
Sinđelić
Grabovac
4 : 0
Resavac
Subotica
Borac
Banja Luka
1 : 1
Leotar
Trebinje
Željezničar
Sarajevo
2 : 1
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
Sloboda
Tuzla
3 : 0
Radnik
Bijeljina
Drina
Zvornik
1 : 1
Sloboda
Novi Grad
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
2 : 0
Tekstilac
Derventa
Sloga
Doboj
3 : 0
Kozara
Gradiška
Sutjeska
Foča
4 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Ljubić
Prnjavor
3 : 2
Budućnost
Pilica
Podrinje
Janja
1 : 1
Modriča
Modriča
Sutjeska
Nikšić
2 : 0
Zeta
Golubovci
Dečić
Tuzi
2 : 0
Jezero
Plav
Clermont
Clermont-Ferrand
1 : 0
Lille
Villeneuve d'Ascq
Olympique Lyonnais
Lyon
2 : 0
Monaco
Monaco
Aston Villa
Birmingem
2 : 3
Wolverhampton Wanderers
Wolverhampton
Brentford
Brentford, Middlesex
0 : 1
Chelsea
London
Leicester City
Leicester
4 : 2
Manchester United
Manchester
Manchester City
Manchester
2 : 0
Burnley
Burnley
Norwich City
Norwich
0 : 0
Brighton & Hove Albion
Brighton
Southampton
Southampton
1 : 0
Leeds United
Leeds
Watford
Watford
0 : 5
Liverpool
Liverpool
Lazio
Roma
3 : 1
Inter
Milano
Spezia
La Spezia
2 : 1
Salernitana
Salerno
Milan
Milano
3 : 2
Hellas Verona
Verona
Borussia Dortmund
Dortmund
3 : 1
Mainz 05
Mainz
Eintracht
Frankfurt am Main
1 : 2
Hertha BSC
Berlin
Union Berlin
Berlin
2 : 0
Wolfsburg
Wolfsburg
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
1 : 1
Stuttgart
Stuttgart
Freiburg
Freiburg im Breisgau
1 : 1
RB Leipzig
Leipzig
Greuther Fürth
Fürth
0 : 1
Bochum
Bochum
Nottingham Forest
Nottingham
2 : 1
Blackpool
Blackpool
Millwall
London
0 : 2
Luton Town
Luton
Bristol City
Bristol
0 : 2
AFC Bournemouth
Bournemouth
Preston North End
Preston
0 : 0
Derby County
Derby
Fulham
London
4 : 1
Queens Park Rangers
London
Middlesbrough
Middlesbrough
2 : 0
Peterborough United
Peterborough
Reading
Reading
1 : 0
Barnsley
Barnsley
Blackburn Rovers
Blackburn
2 : 2
Coventry City
Coventry
Huddersfield Town
Huddersfield
2 : 0
Hull City
Hull
Sheffield United
Sheffield
2 : 1
Stoke City
Stoke-on-Trent
Levante
Valencia
0 : 0
Getafe
Getafe (Madrid)
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
1 : 0
Mallorca
Palma de Mallorca
Vojvodina
Novi Sad
2 : 3
TSC
Kanjiža
Mašinac
Niš
13 : 0
Požarevac
Požarevac
Sloga
Zemun
1 : 2
Spartak
Subotica
Radnički 1923
Kragujevac
9 : 1
Levač
Rekovac
Napredak Junior 2018
Kruševac
1 : 1
Jedinstvo 2014
Pirot
Kraljica Marija
Novo Selo
3 : 0
Slatke male
Burovac
Loznica
Loznica
16.10.2021
14:30
Šampion
Gornji Milanovac
Voja Gačić
Pančevo
2 : 4
Moskva
Novi Sad
Vučice
Vučje
2 : 3
Mašinac 2020
Niš
Majdanpek
Majdanpek
11 : 0
Knjaževac 2015
Knjaževac
SUŽF Stol
Bor
0 : 12
Kolibri
Kuršumlija
Dinamo
Vranje
6 : 0
Morava
Žitkovac
Heroj Polet
Jajinci
3 : 0
Desetka
Obrenovac
Rad
Beograd
4 : 0
Vinča
Vinča
Mladost (L)
Lučani
2 : 0
Spartak ŽK
Subotica
Čukarički
Beograd
2 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
IMT
Beograd
1 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Zemun
Zemun
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
Rad
Beograd
1 : 1
TSC
Bačka Topola
Dunav
Veliko Selo
16.10.2021
00:00
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Radnicki
Rudovci
16.10.2021
00:00
Heroj Polet
Beograd
Timok 1919
Zaječar
0 : 1
GFK Jagodina
Jagodina
Budućnost
Popovac
3 : 0
Real
Niš
Radnik
Surdulica
0 : 8
Radnički (N)
Niš
Radnički 1912
Sombor
1 : 3
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
0 : 5
Vojvodina
Novi Sad
Tisa Njerš
Adorjan
3 : 0
Mladost (NS)
Novi Sad
Index
Novi Sad
0 : 2
Proleter
Novi Sad
Bežanija
Beograd
0 : 0
Lokomotiva
Beograd
Sinđelić
Beograd
1 : 0
BSK Borča
Borča
Napredak
Markovac
6 : 3
Sloga (B)
Batočina
Korićani
Korićani
10 : 0
Borac 1932
Ralja
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
2 : 3
Šumadija (T)
Toponica
Sušica
Kragujevac
9 : 1
Karađorđe
Topola
Mladi radnik (R)
Radinac
16.10.2021
14:30
Šumadija (A)
Aranđelovac
Hajduk
Divoš
11 : 0
1. Maj
Ruma
Radnički (K)
Kovin
5 : 1
Mladost (BJ)
Backi Jarak
Radnički
Obrenovac
6 : 1
Prva Iskra
Barič
OFK Beograd
Beograd
5 : 2
BSK 1925
Beograd
Siti Sport Klub
Beograd
16.10.2021
00:00
Torlak
Beograd
Budućnost
Dobanovci
3 : 3
DIF
Beograd
Beograd Karaburma
Beograd
6 : 1
Rojkovac
Obrenovac
GSP Polet
Beograd
3 : 2
Balkan
Beograd
Vulturul
Grebenac
0 : 3
Strela
Ivanovo
Mladost
Omoljica
16.10.2021
Jedinstvo
Vlajkovac
Borac
Starčevo
3 : 0
Partizan
Gaj
Radnički
Baranda
4 : 5
Mladost
Pančevo
Omladinac 1927
Opovo
1 : 2
Borac
Sakule
RFK Grafičar
Beograd
16.10.2021
20:30
Studentski grad
Novi Beograd
Crvena zvezda
Beograd
6 : 3
Radnički (NB)
Novi Beograd
Vinča
Vinča
0 : 0
Rakovica
Beograd
OFK Beograd
Beograd
2 : 1
Zmaj 1953
Zemun
Sloga
Miloševac
16.10.2021
Palanka
Cerovac
Podunavac
Udovice
16.10.2021
Polet
Trnovče
Sloboda
Lipe
16.10.2021
10:00
Jedinstvo
Krnjevo
Železničar
Kusadak
16.10.2021
Bresje Superior
Velika Plana
Loznica
Loznica
0 : 4
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Timočanin
Knjaževac
4 : 0
Radnik
Surdulica
Radnički (P)
Pirot
7 : 0
Dinamo
Vranje
Radnički 2
Niš
4 : 0
Budućnost
Popovac
OFK Radnički
Niš
1 : 3
Mineralac
Vranje
Trayal
Kruševac
5 : 3
GFK Dubočica
Leskovac
Kopernikus Želežničar
Niš
10 : 1
SFS Borac
Paraćin
Radnički 1912
Sombor
0 : 0
RFK NS 1921
Novi Sad
Tisa Njerš
Adorjan
0 : 4
TSC
Bačka Topola
Index
Novi sad
0 : 6
Proleter (NS)
Novi Sad
ODR
Petrovaradin
0 : 1
Petrika
Novi Sad
Inđija
Inđija
6 : 0
Petar Puača
Novi Sad
Kolubara
Lazarevac
4 : 2
Lokomotiva
Beograd
OFK Beograd
Beograd
16.10.2021
Studentski grad
Novi Beograd
Radničkin(NB)
Novi Beograd
1 : 1
Internacional
Beograd
OLE
Zemun
5 : 1
BSK Borča
Borča
Rakovica
Rakovica
0 : 4
Voždovac
Beograd
GFK Sloven
Ruma
2 : 3
Radnički (Š)
Šid
OFK Senjak
Valjevo
2 : 0
Mačva 1929
Bogatić
Strmovo 1986
Strmovo
1 : 2
Rađevac
Krupanj
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
4 : 1
Mačva (Š)
Šabac
Beograd
Beograd
1 : 1
Balkan
Beograd
DIF
Beograd
3 : 1
Palilulac
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 1
Prva Iskra
Barič
BSK 1925
Beograd
1 : 0
Žarkovo
Beograd
Bežanija
Beograd
2 : 0
BASK
Beograd
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 1
Zlatibor
Čajetina
Sloboda (Č)
Čačak
2 : 2
FAP
Priboj
Spartak 1976
Trnava
5 : 0
Polimlje
Prijepolje
Čačak 94
Čačak
0 : 3
Jedinstvo Putevi
Užice
Banat
Ilandža
1 : 5
Ševac
Kusić
Proleter
Banatski Karlovac
16.10.2021
Budućnost
Alibunar
Partizan
Uljma
4 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
Banat
Dupljaja
3 : 2
Sloga
Plandište
Hajdučica
Hajdučica
1 : 4
Invictus 2020
Bela Crkva
Omladinac
Deliblato
2 : 1
Proleter
Mramorak
Glogonj
Glogonj
16.10.2021
Sloga
Banatsko Novo Selo
Borac
Sakule
1 : 6
Spartak 1911
Debeljača
Tempo
Sefkerin
0 : 8
Mladost
Omoljica
Sloga
Ostojićevo
2 : 5
Vinogradar
Hajdukovo
Preporod
Novi Žednik
1 : 5
Bačka 1901
Subotica
Jedinstvo
Štitar
16.10.2021
Sloga
Bogosavac
Hajduk Stanko
Crna Bara
16.10.2021
POFK Savacium
Šabac
Ušće Novi Beograd
Stepojevac
4 : 2
OFK Budućnost
Dudovica
TSC
Bačka Topola
16.10.2021
11:00
Bačka
Pačir
Đurđin
Đurđin
2 : 0
Njegoš
Lovćenac
Zemun
Zemun
5 : 1
OFK Beograd
Beograd
Voždovac
Beograd
2 : 6
Crvena zvezda
Beograd
Teleoptik
Zemun
2 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
011
Beograd
1 : 3
RFK Grafičar
Beograd
Sinđelić
Beograd
2 : 1
Lokomotiva
Beograd
BSK 1925
Batajnica
0 : 0
Brodarac 2
Novi Beograd
Kolubara
Lazarevac
4 : 0
RFK Grafičar
Beograd
Rad
Beograd
3 : 1
Sinđelić
Beograd
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
4 : 1
Šumadija 1962
Jagnjilo
Mladenovac
Mladenovac
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Sremčica
Sremčica
0 : 3
Zemun
Zemun
Rad
Beograd
1 : 0
Resnik
Resnik
Borac
Ostružnica
0 : 6
Dunavac
Grocka
Zvezda
Konatice
0 : 3
Budućnost
Zvečka
Crvena Zastava
Obrenovac
16.10.2021
11:00
Zabrezje
Zabrezje
Jedinstvo
Dren
16.10.2021
10:00
Posavina
Stubline
Iskra
Kucura
2 : 1
Jadran
Feketić
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
3 : 1
Obilić
Zmajevo
Proleter
Ravno Selo
16.10.2021
11:00
Mladost
Turija
Napredak
Nadalj
16.10.2021
11:00
Njegoš
Lovćenac
Budućnost
Savino Selo
2 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
Šampion 2014
Leskovac
2 : 0
OFK Radnički
Niš
Radnički (N)
Niš
4 : 0
Car Konstantin
Niš
Vlasina
Vlasotince
0 : 4
Real
Niš
GFK Jagodina
Jagodina
1 : 1
Napredak
Kruševac
Kabel
Novi Sad
0 : 3
TSC
Bačka Topola
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 2
Radnički 1912
Sombor
RFK NS 1921
Novi Sad
0 : 7
CFK
Vrbas
OFK Kikinda 1909
Kikinda
1 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
Petar Puača
Novi Sad
0 : 0
One team
Bački Jarak
Radnički (Zr)
Zrenjanin
3 : 0
Derby 2015
Novi Sad
Inđija
Inđija
4 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Brodarac
Novi Beograd
16.10.2021
13:00
Ada
Beograd
Teleoptik
Zemun
3 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
011
Beograd
1 : 6
Čukarički
Beograd
RFK Grafičar
Beograd
3 : 2
Crvena zvezda
Beograd
OLE
Zemun
1 : 4
Partizan
Beograd
Rađevac
Krupanj
4 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
Radnički (V)
Valjevo
4 : 1
Loznica
Loznica
Mačva 1929
Bogatić
0 : 11
Mačva (Š)
Šabac
VGSK
Veliko Gradište
2 : 2
Soko 2015
Saraoci
Trnovac
Veliki Trnovac
2 : 2
Dinamo
Vranje
Rakovica
Beograd
16.10.2021
00:00
BSK 1925
Batajnica
IMT
Beograd
16.10.2021
00:00
Lokomotiva
Beograd
BSK
Borča
16.10.2021
00:00
Radnički (O)
Obrenovac
Studentski grad
Beograd
16.10.2021
00:00
Balkan
Beograd
Karioke
Beograd
16.10.2021
00:00
Kolubara
Lazarevac
Vukovi
Brus
16.10.2021
00:00
GFK Jagodina 2
Jagodina
OFK Bratstvo
Medveđa
16.10.2021
00:00
Meševo
Meševo
Duel Juniors 2
Kruševac
16.10.2021
00:00
Car Lazar 2015
Kruševac
Timočanin
Knjaževac
16.10.2021
00:00
Jedinstvo
Paraćin
Radnički (S)
Svilajnac
16.10.2021
00:00
Junior
Jagodina
Finale 2013
Kruševac
16.10.2021
00:00
Morava 1918
Ćuprija
Župa
Aleksandrovac
16.10.2021
00:00
Trstenik PTT
Trstenik
Radnički 1905
Bajmok
1 : 7
AFK
Ada
Spartak ŽK
Subotica
2 : 1
Bajša
Bajša
Arena Su
Subotica
2 : 3
Tisa Njerš
Adorjan
Polet
Izbište
1 : 0
Borac
Pločica
Ratar
Kruščica
1 : 11
Potporanj
Potporanj
Karaš
Jasenovo
2 : 8
Partizan
Uljma
OFK Plandište
Plandište
16.10.2021
BAK
Bela Crkva
Jugoslavija
Jabuka
3 : 0
Sloga
Banatsko Novo Selo
Unirea
Uzdin
3 : 2
Polet
Idvor
Stari Tamiš
Stari Tamiš
7 : 0
Borac
Sakule
Pobeda
Samoš
16.10.2021
BSK
Bavanište
Proleter
Banatski Karlovac
2 : 4
Voja Gačić
Pančevo
Radnički
Kovin
2 : 4
OFK Vršac
Vršac
Mundial
Pančevo
1 : 0
Borac
Starčevo
PFK Žarkovo 2000
Beograd
16.10.2021
00:00
Bežanija
Beograd
Resnik
Resnik
16.10.2021
00:00
Obrenovac 1905
Obrenovac
Budućnost
Dobanovci
16.10.2021
00:00
Milutinac
Zemun
Omladinac
Veliko Polje
16.10.2021
00:00
Srem
Jakovo
OLE
Beograd
16.10.2021
00:00
Kosmaj
Ralja
Boleč
Grocka
16.10.2021
00:00
Vinča
Vinča
Palilulac
Beograd
16.10.2021
00:00
Hajduk
Beograd
Torlak
Beograd
16.10.2021
00:00
OFK Crvenka
Borca
OFK Majur
Majur
0 : 11
Sunrise Šabac
Šabac
Tutin
Tutin
16.10.2021
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Koštam Polje
Delimeđe
2 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Novi Pazar
Novi Pazar
6 : 0
AL AHLI
Novi Pazar
OFK Ras
Novi Pazar
16.10.2021
Sport Klub 99
Novi Pazar
Pazar Juniors
Novi Pazar
1 : 0
OFK National AG
Novi Pazar
Kolubara
Lazarevac
16.10.2021
18:00
Radnički
Rudovci
Polet
Ratina
2 : 5
Goč
Vrnjačka Banja
Real
Podunavci
5 : 0
Vrnjci
Vrnjci
Sloga
Kraljevo
16.10.2021
10:00
Kiker
Kraljevo
Radnik
Ušće
3 : 2
Karađorđe
Ribnica
Slavija
Kragujevac
6 : 2
Pobeda
Beloševac
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 1
Vašarište
Kragujevac
Marjan
Knić
1 : 7
Sušica
Kragujevac
Morava
Velika Plana
6 : 0
Karađorđe
Topola
Sloga 1924
Batočina
0 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
RFK Grafičar
Beograd
16.10.2021
00:00
Rakovica
Beograd
Partizan
Beograd
4 : 3
Zemun
Zemun
BSK Borča
Borča
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
OFK Crvenka
Borca
0 : 5
Čukarički
Beograd
Ada
Beograd
16.10.2021
00:00
Rad
Beograd
Bezanija
Beograd
6 : 2
DIF
Beograd
PFK Žarkovo 2000
Beograd
16.10.2021
00:00
Banja
Višnjička banja
Vranić
Vranić
16.10.2021
00:00
Železnik 1930
Železnik
Prva Iskra
Barič
16.10.2021
00:00
Kolubara
Lazarevac
Rad
Beograd
16.10.2021
00:00
Borac (L)
Lazarevac
Borac (O)
Ostružnica
16.10.2021
00:00
Jedinstvo
Surčin
Lokomotiva
Beograd
16.10.2021
00:00
Žarkovo
Žarkovo
Prima Fortuna
Beograd
16.10.2021
00:00
Trudbenik
Beograd
PKB
Padinska Skela
16.10.2021
00:00
IMT
Novi Beograd
Palilulac
Beograd
16.10.2021
00:00
Sinđelić
Ugrinovci
Vrčin
Vrčin
16.10.2021
00:00
Institut MK
Zemun
Obilić 1924
Beograd
16.10.2021
00:00
Zvezdara
Beograd
Dunavac
Grocka
16.10.2021
00:00
Leštane
Leštane
Mungosi MK
Zemun
0 : 6
Crvena zvezda
Beograd
PFK Žarkovo 2000
Beograd
0 : 2
Čukarički
Beograd
OFK Beograd
Beograd
7 : 0
Milutinac
Zemun
Ole
Zemun
0 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Sinđelić
Beograd
0 : 4
Petlic
Beograd
Dušanovac
Beograd
16.10.2021
00:00
Radnički
Obrenovac
Olimpik
Beograd
16.10.2021
00:00
Radnički
Novi Beograd
Teleoptik
Zemun
16.10.2021
00:00
Zemun
Zemun
011
Beograd
16.10.2021
00:00
RFK Grafičar
Beograd
Lokomotiva
Beograd
16.10.2021
00:00
Partizan
Beograd
Lavice Dubočica
Leskovac
2 : 0
Jedinstvo 2014
Pirot
Kolibri
Kuršumlija
13 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Dinamo
Vranje
0 : 2
Mašinac
Niš
Radnički 2012
Niš
2 : 3
Fudbol per femra
Preševo
Morava
Žitkovac
16.10.2021
Rosulja 2014
Vlasotince
Jagodina
Jagodina
4 : 0
Levač
Rekovac
Vučice
Vučje
16.10.2021
SUZF Stol
Bor
Ozren
Sokobanja
0 : 3
Napredak junior 2018
Kruševac
ŽGFK Borac
Čačak
6 : 0
Savac
Šabac
Požega
Požega
6 : 2
Plana
Velika Plana
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 0
Jedinstvo
Ub
Požarevac
Požarevac
16.10.2021
14:30
Kraljica Marija
Novo Selo
Mačva
Šabac
16.10.2021
14:30
Loznica
Loznica
Ruma
Ruma
16.10.2021
11:00
TSC
Kanjiža
Polet
Sivac
0 : 16
Spartak
Subotica
Lehel 2019
Zrenjanin
1 : 1
Voša AS
Novi Sad
Banat
Vršac
0 : 1
Proleter
Zrenjanin
Stajićevo 2017
Stajićevo
2 : 3
Nova Kolonija
Kovin
Teleoptik
Zemun
16.10.2021
Kolubara
Lazarevac
Voždovac
Beograd
16.10.2021
Radnički (NB)
Novi Beograd
Rad
Beograd
16.10.2021
RFK Grafičar
Beograd
Žarkovo 2000
Beograd
16.10.2021
Dušanovac
Beograd
Zemun
Zemun
16.10.2021
Obrenovac 1905
Obrenovac
Brodarac
Beograd
16.10.2021
Partizan
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 0
Kampione
Beograd
GSP Polet
Beograd
2 : 1
OLE
Borca
Sinđelić
Beograd
1 : 5
Čukarički
Beograd
BSK 1925
Batajnica
0 : 4
Olimpik
Beograd
T6 Nika
Beograd
1 : 3
OFK Beograd
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
5 : 0
011
Beograd
Arena SU
Subotica
3 : 3
Subotica
Subotica
SuTeam ŠS
Subotica
0 : 12
Spartak ŽK '09
Subotica
Bežanija
Beograd
7 : 1
Šumadinac
Bečmen
Čanković
Beograd
8 : 0
Sinđelić
Ugrinovci
Jedinstvo
Surčin
1 : 5
Zemun
Zemun
IMT
Beograd
2 : 0
Milutinac
Zemun
Mladost (C)
Cvetovac
6 : 1
Ušće Novi Beograd
Stepojevac
Kolubara 2
Lazarevac
3 : 5
Budućnost (D)
Dudovica
Mačva 1
Šabac
9 : 0
POFK Čivija
Šabac
Fenix 1
Šabac
16.10.2021
OFK Atletiko
Šabac
POFK Savacium 1
Šabac
4 : 0
Mačva 1929
Bogatić
Pazar Juniors
Novi Pazar
4 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Sport Club 99
Novi Pazar
8 : 0
Jedinstvo 2017
Tutin
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 2
Bane 1931
Raška
Kosmet
Leposavić
2 : 0
OFK National
Novi Pazar
Sport Club 99
Novi Pazar
16.10.2021
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 1
OFK National
Novi Pazar
Rudar
Baljevac
16.10.2021
AL AHLI
Novi Pazar
Pazar Juniors B
Novi Pazar
2 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
SFU Gornjak
Krepoljin
0 : 5
RSK
Rabrovo
OPK Rudar 1933
Kostolac
5 : 0
Mladi Radnik 1926
Požarevac
ZFK Desetka
Zvecka
16.10.2021
11:00
Radnički
Obrenovac
Zvezda
Konatice
16.10.2021
09:00
Zabrežje
Zabrežje
Omladinac
Veliko Polje
8 : 0
Posavina
Stubline
Rvati
Obrenovac
0 : 3
Budućnost
Zvečka

Košarka

Budućnost VOLI
Podgorica
81 : 68
Igokea
Aleksandrovac
Sloga
Kraljevo
104 : 98
Kolubara LA 2003
Lazarevac
Tamiš
Pančevo
91 : 83
Metalac
Valjevo
Vršac
Vršac
90 : 84
Zlatibor
Čajetina
Sloboda
Užice
91 : 77
Dunav
Stari Banovci
Borac
Zemun
76 : 75
Železničar
Čačak
Konstantin
Niš
67 : 65
Star
Novi Sad
Hercegovac
Gajdobra
91 : 67
Napredak Metalka Majur
Aleksinac
Čačak 94
Čačak
74 : 64
Mladost
Smederevska Palanka
Pirot
Pirot
73 : 69
Napredak Junior
Kruševac
Beko
Beograd
94 : 68
Flash
Beograd
Jagodina
Jagodina
62 : 68
Paraćin
Paraćin
Plana
Velika Plana
63 : 70
Radnički 1950
Kragujevac
Zlatar
Nova Varoš
55 : 76
Mileševac
Prijepolje
Crnokosa
Kosjerić
56 : 87
M015
Šabac
Loznica
Loznica
71 : 85
Ivanjica
Ivanjica
Morava
Vladičin Han
122 : 55
Mladost Vesna
Bela Palanka
Bor RTB
Bor
77 : 61
OKK Vlasotince
Vlasotince
Knjaževac
Knjaževac
85 : 77
Topličanin
Prokuplje
Rtanj
Boljevac
89 : 96
Actavis Academy
Leskovac
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
61 : 77
Marinos
Niš
Futog
Futog
68 : 90
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Joker
Sombor
102 : 69
Topola
Bačka Topola
Nova Pazova
Nova Pazova
82 : 88
Sveti Đorđe
Žitište
Srem
Sremska Mitrovica
72 : 73
Vrbas
Vrbas
Železničar
Inđija
80 : 74
Velika Kikinda
Kikinda
Šabac
Šabac
74 : 73
Mladost 2014
Ub
Radnički
Valjevo
16.10.2021
20:00
Osečina
Osečina
Sloga
Požega
63 : 76
Sevojno
Sevojno
Student 014
Valjevo
16.10.2021
Mladost
Čačak
Vojka
Vojka
58 : 79
Radnički
Kovin
Ru koš
Ruma
77 : 60
Agrobanat
Plandište
Jastreb
Aleksinac
71 : 21
Hisar
Leskovac
Kuršumlija
Kuršumlija
78 : 66
Trijumf
Niš
Radan
Lebane
77 : 57
Bin
Zaječar
Svrljig
Svrljig
71 : 80
Pusta Reka
Bojnik
Zicer
Novi Pazar
59 : 94
Trepča
Kosovska Mitrovica
Crvena zvezda
Beograd
104 : 43
Proleter
Zrenjanin
Kraljevo
Kraljevo
86 : 63
SPD Radnički
Kragujevac
Vršac
Vršac
92 : 94
Radivoj Korać
Beograd
Student
Niš
74 : 86
Vrbas Medela
Vrbas
Stara Pazova
Stara Pazova
62 : 77
Topolčanka
Bačka Topola
Šabac
Šabac
66 : 57
MKA 2017
Novi Pazar
Zvečan
Zvečan
16.10.2021
00:00
Javor
Ivanjica
Hajduk Veljko
Negotin
66 : 61
Radnički SPD 2
Kragujevac
Paraćin
Paraćin
80 : 39
Palanka 2021
Smederevska Palanka
Bagdala
Kruševac
49 : 52
Student 2
Niš
Mondo Basket
Zemun
49 : 86
Vojvodina 021- 2
Novi Sad
Sivac
Sivac
60 : 64
Vizura
Beograd
Titel
Titel
64 : 61
Srem
Sremska Mitrovica

Odbojka

Spartak (Lj)
Ljig
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
0 : 3
Partizan Soccerbet
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 2
Borac (P)
Paraćin
Smederevo Carina
Smederevo
0 : 3
Mladenovac
Mladenovac
Karađorđe
Topola
3 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Borac (S)
Starčevo
3 : 0
Klek Srbijašume
Klek
Novi Sad
Novi Sad
3 : 1
VA 014
Valjevo
Jedinstvo
Stara Pazova
3 : 0
Dubočica
Leskovac
Kulpin
Kulpin
0 : 3
Železničar
Beograd
Futog
Futog
3 : 1
Loznica
Loznica
Ribnica 3
Kraljevo
16.10.2021
19:30
Tutin 020
Tutin
Partizan
Lipljan
3 : 1
Rudar
Baljevac
Lucky Star
Beograd
0 : 3
Crvena zvezda 2
Beograd
Rudar
Kostolac
3 : 1
Mladi radnik 2
Požarevac
Vest
Šid
3 : 2
Bavanište
Bavanište
Hajduk
Kula
0 : 3
Stražilovo
Sremski Karlovci
Partizan
Bač
3 : 0
Mladost
Nova Pazova
Vojvodina 3
Novi Sad
1 : 3
Mladost
Bački Petrovac
Vranje
Vranje
1 : 3
Niš 2
Niš
Sombor
Sombor
1 : 3
Sloven
Ruma
Stražilovo 2
Sremski Karlovci
3 : 0
Dunav Volej 2
Novi Sad
Bačka Palanka
Bačka Palanka
3 : 0
Klek Srbijašume 2
Klek
Mladost
Turija
3 : 2
Vrbas
Vrbas
Ub
Ub
0 : 3
Jedinstvo
Stara Pazova
Klek
Klek
2 : 3
Inđija
Inđija
Srbijanka 014
Valjevo
3 : 0
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
Smederevo
Smederevo
3 : 2
AS Batajnica
Batajnica
Radnički Blasters
Beograd
3 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Beograd
Beograd
3 : 2
Jedinstvo
Užice
Spartak
Ljig
0 : 3
Roda
Beograd
Leskovac 98
Leskovac
3 : 2
TENT 2
Obrenovac
Smeč 5
Kragujevac
1 : 3
Gimnazijalac
Kraljevo
Ivanjica
Ivanjica
1 : 3
Sterija
Beograd
Panda
Vranje
3 : 0
Knjaževac
Knjaževac
Morava
Vladičin Han
0 : 3
Stampedo
Niš
Borac
Čačak
3 : 0
Volej Stars Junior
Novi Pazar
Napredak 037
Kruševac
0 : 3
Sloboda S
Čačak
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 3
Tehničar
Kraljevo
Raška
Raška
1 : 3
Mokra Gora
Zubin Potok
Lucky Star
Beograd
16.10.2021
20:00
Blok Aut
Beograd
Smeč SV
Svilajnac
1 : 3
Proleter
Loznica
Lazarevac
Lazarevac
16.10.2021
17:00
Šumadija
Aranđelovac
Ruma
Ruma
1 : 3
Futog
Futog
Futog West
Futog
3 : 1
Kikinda
Kikinda
Libero 015
Ljubovija
0 : 3
Osečina
Osečina
Rađevac
Krupanj
2 : 3
Letnjikovac
Šabac
Stars Tim
Valjevo
16.10.2021
Zaslon
Šabac
Tamnava Voćar
Koceljeva
16.10.2021
Srbijanka 014 - 2
Valjevo
Smeč 5 2
Kragujevac
3 : 2
Borac
Paraćin
Paraćin
Paraćin
3 : 0
Fortuna plus
Aranđelovac
Karađorđe
Topola
3 : 0
Ravno
Ćuprija
Blok aut
Temerin
16.10.2021
Lavovi 07
Novi Sad
Elan Volej
Srbobran
16.10.2021
Star
Novi Sad
Partizan
Sremski Karlovci
16.10.2021
18:00
Štrand Volej 2
Novi Sad
Maks
Šid
16.10.2021
18:00
Dunav Volej
Novi Sad
Klek Srbijašume 2
Klek
16.10.2021
Krajišnik
Krajišnik
Volejstars
Zrenjanin
16.10.2021
Bagljaš 023
Zrenjanin
Bavanište
Bavanište
16.10.2021
Proleter
Zrenjanin
Vršac
Vršac
16.10.2021
Banat
Vršac
Spartak 2
Subotica
16.10.2021
Apatin
Apatin
Goks IN
Odžaci
16.10.2021
Bečej
Bečej

Rukomet

Dinamo
Pančevo
31 : 27
Jugović
Kać
Radnički
Kragujevac
35 : 29
Metaloplastika
Šabac
Dubočica 54
Leskovac
29 : 21
Mokra Gora
Zubin Potok
Rudar
Kostolac
31 : 20
Železničar 1949
Niš
Spartak
Subotica
29 : 34
Proleter
Zrenjanin
Kuršumlija
Kuršumlija
28 : 21
Bela Palanka
Bela Palanka
Hajduk Veljko
Negotin
26 : 26
Župa 54
Aleksandrovac
Priboj
Priboj
22 : 28
Vlasotince
Vlasotince
Apatin
Apatin
37 : 30
Inđija
Inđija
Kikinda
Kikinda
34 : 21
Morava
Velika Plana
Hercegovac
Gajdobra
33 : 27
Hercegovina
Sečanj
Mladost TSK
Bački Jarak
37 : 30
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
28 : 27
Dolovo
Dolovo
Jedinstvo
Novi Bečej
22 : 23
Potisje Pleteks
Ada
Užice
Užice
29 : 34
Mačva
Bogatić
Bane
Raška
29 : 33
Lokomotiva
Lapovo
Sloga
Petrovac na Mlavi
31 : 26
Rudar 2
Kostolac
BSK Heba
Bujanovac
27 : 32
Niška Banja
Niška Banja
Rtanj
Boljevac
40 : 28
Dubočica 54 - 2
Leskovac
Partizan 2
Beograd
28 : 29
Crvena zvezda 2
Beograd
Rekreativo
Beograd
35 : 33
Rakovica
Rakovica
BASK Soko
Beograd
15 : 31
RK SC Voždovac 2012 - 2
Voždovac
PIK Prigrevica
Prigrevica
27 : 22
Senta
Senta
Crepaja
Crepaja
36 : 29
Crvena zvezda
Mokrin
Crvena zvezda 3
Beograd
16.10.2021
18:30
Umčari
Umčari
Unirea
Uzdin
31 : 35
Radnički
Kovin
Obilić
Novi Kneževac
32 : 35
Sombor
Sombor
Srbobran
Srbobran
31 : 29
Jugović 2
Kać
Radnički BG
Beograd
17 : 21
Mladi radnik
Radinac
Kikinda
Kikinda
39 : 22
Zaječar 1949
Zaječar
Prijepolje
Prijepolje
24 : 33
Halas Jožef
Ada
Srem
Sremska Mitrovica
38 : 23
Pirot
Pirot
Temerin
Temerin
24 : 24
Ruma
Ruma
Jabuka
Jabuka
25 : 33
Sloven
Ruma
Vranje
Vranje
23 : 17
Radan
Lebane
Sloga
Petrovac na Mlavi
52 : 17
Nemanjić
Požarevac
Železničar 2
Inđija
37 : 28
Naftagas
Elemir
Apatin
Apatin
26 : 31
Radnički
Bajmok
Odžaci
Odžaci
26 : 32
Gradnulica
Zrenjanin

Vaterpolo

Novi Beograd
Beograd
18 : 14
KVK Radnički
Kragujevac
Partizan
Beograd
19 : 4
Nais
Niš
Valis
Valjevo
11 : 11
Vojvodina
Novi Sad
Proleter
Zrenjanin
9 : 10
Šabac
Šabac
Taš
Beograd
18 : 16
Beograd
Beograd
Valjevo
Valjevo
12 : 6
Mladost
Pančevo
Palilula
Beograd
1 : 22
NBG Vukovi
Novi Beograd
TENT
Obrenovac
6 : 13
Singidunum
Beograd
Sava
Šabac
12 : 10
Spartak Prozivka
Subotica

Futsal

Bečej
Bečej
5 : 0
Konjarnik
Beograd
Kalča
Niš
1 : 7
Loznica Grad 2018
Loznica
Ivanjica
Ivanjica
5 : 8
Novi Pazar
Novi Pazar
Jastrebac
Blace
7 : 6
Palež
Obrenovac
Full Feel
Subotica
5 : 2
Hajduk
Kula
Kragujevac Wild Boars
Kragujevac
6 : 2
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
Lindoret
Preševo
5 : 2
Akademac
Niš
Progres
Paraćin
2 : 6
BSK
Bujanovac
Pirot
Pirot
5 : 2
Bele crkve
Kuršumlija

Ragbi 13

Dorćol Tigrovi
Beograd
6 : 68
Partizan 1953
Beograd

Hokej

HK Vojvodina
Novi sad
5 : 6
KHL Medveščak mladi
Zagreb
KHL Zagreb
Zagreb
16.10.2021
HK Vojvodina
Novi sad
SKHL Crvena zvezda
Beograd
16.10.2021
KHL Mladost
Zagreb
HK SŽ Olimpija
Ljubljana
1 : 5
Bled
Bled
Slavija Junior
Ljubljana
4 : 0
Maribor
Maribor