XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 59 utakmica za dan
Ponedeljak, 11 Oktobar 2021

Fudbal

Loznica
Loznica
2 : 1
Železničar
Pančevo
Norveška
2 : 0
Crna Gora
Holandija
6 : 0
Gibraltar
Letonija
Riga
1 : 2
Turska
Studentski grad
Novi Beograd
0 : 1
Leštane
Leštane
Real
Niš
5 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
011
Beograd
1 : 7
Voždovac
Beograd
Rakovica
Beograd
3 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Dunav
Veliko selo
2 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Policajac
Beograd
6 : 2
Hajduk
Šimanovci
Brodarac
Novi Beograd
4 : 1
Rekreativo
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
1 : 0
PKB
Padinska skela
Boleč
Grocka
0 : 1
Zvezdara
Beograd
Šećeranac
Beograd
3 : 1
Kovilovo
Beograd
Resnik
Beograd
1 : 0
Jedinstvo
Surčin
TENT 1994
Obrenovac
1 : 0
Dorćol
Beograd
Železnik
Železnik
2 : 2
Duga
Beograd
Bubamara 2010
Beograd
0 : 1
Adanex
Beograd
13. Maj
Zemun
3 : 4
Leštane
Beograd
BSV
Beograd
1 : 5
Torlak
Beograd
Dunavac
Grocka
5 : 1
Minel
Ripanj
Slavija
Beograd
2 : 0
Plavi 2000
Beograd
Sinđelić (U))
Ugrinovci
3 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
GSP Polet
Beograd
1 : 1
Budućnost
Dobanovci
Kvantum sport
Beograd
4 : 1
Soccer
Borča
Pola pola
Beograd
8 : 1
Crvenka
Beograd
Vrčin
Vrčin
5 : 0
Brodarac Ultra
Novi Beograd
Borusija
Zemun
1 : 6
Batajnica
Batajnica
Banja
Višnjička banja
4 : 1
Old Tajmeri
Beograd
Beljina
Barajevo
11 : 5
Div
Beograd
Krajišnik
Beograd
6 : 6
Veterani 78
Beograd
Posavina
Stubline
3 : 1
Rušanj
Rušanj
Strelac
Mislođin
2 : 2
Lokomotiva
Beograd
Rakovica
Rakovica
0 : 0
Umka
Umka
Radnički
Kovin
3 : 3
Omladinac
Deliblato
Sloboda
Lipe
11.10.2021
17:00
Mladi radnik
Radinac
Crvena zvezda
Suvodol
11.10.2021
17:00
Železničar
Smederevo
Mihajlovac
Mihajlovac
3 : 0
Smederevo
Smederevo
Vučak
Vučak
1 : 1
Kolonija
Kovin
BSK
Bavanište
3 : 0
Drugari
Smederevo
Medicinar
Smederevo
11.10.2021
17:00
Podunavac
Udovice

Košarka

Cedevita Olimpija
Ljubljana
89 : 92
FMP
Železnik
Helios Suns
Domžale
90 : 95
Podgorica
Podgorica
Vojvodina
Novi Sad
74 : 79
Zlatibor
Čajetina
Široki
Široki Brijeg
69 : 94
Borac
Banja Luka

Futsal

Nova Pazova
Nova Pazova
5 : 5
Student
Beograd
Leteći Bajmočani
Bajmok
2 : 4
Hajduk
Kula
Kraljevićevo
Kačarevo
9 : 2
Kikinda
Kikinda
Oplenac
Topola
7 : 4
Seničani
Aranđelovac
Požarevac
Požarevac
7 : 2
Kosjerić
Kosjerić
Zlatar 033
Nova Varoš
4 : 4
Kragujevac Wild Boars
Kragujevac
RB
Valjevo
3 : 7
Partenon
Smederevska Palanka
Rosulja
Vlasotince
6 : 3
Pirgos
Pirot
Prokuplje
Prokuplje
3 : 1
Pirot
Pirot
Bele crkve
Kuršumlija
6 : 1
Progres
Paraćin
Kareli
Ub
1 : 1
Bezbednost 192
Valjevo
Zenon
Lajkovac
10 : 0
Karanovac
Kraljevo

Ragbi 13

Locomotive
Sofia
0 : 18
Radnički (NB)
Novi Beograd

Hokej

KHL Sisak
Sisak
5 : 2
KHL Mladost
Zagreb