XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 813 utakmica za dan
Nedelja, 10 Oktobar 2021

Fudbal

Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 3
Kabel
Novi Sad
Rad
Beograd
3 : 4
Budućnost
Dobanovci
Javor Matis
Ivanjica
0 : 1
Mladost GAT
Novi Sad
Inđija
Inđija
4 : 0
IMT
Beograd
OFK Žarkovo
Beograd
2 : 1
Timok 1919
Zaječar
GFK Sloboda
Užice
2 : 0
Sušica
Kragujevac
Rađevac
Krupanj
4 : 2
Trepča
Kosovska Mitrovica
RSK
Rabrovo
0 : 4
Mladi radnik 1926
Požarevac
Zvezdara
Beograd
0 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Rembas
Resavica
0 : 1
Budućnost (P)
Popovac
Timočanin
Knjaževac
5 : 1
Pčinja
Trgovište
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
0 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Vlasina
Vlasotince
2 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Mladost
Omoljica
1 : 0
BAK
Bela Crkva
Vojvodina 1928
Perlez
2 : 0
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Polet
Idvor
0 : 2
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
2 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Dunav
Stari Banovci
1 : 4
Budućnost
Salaš Noćajski
Index
Novi Sad
2 : 2
Hajduk
Divoš
Donji Srem
Pećinci
2 : 1
Sloboda
Donji Tovarnik
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
1 : 0
Senta
Senta
Stanišić
Stanišić
3 : 1
OFK Mladost APA
Apatin
Preporod
Novi Žednik
2 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Njegoš
Lovćenac
1 : 3
Bačka 1901
Subotica
Hercegovac
Gajdobra
1 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Kosmaj
Ralja
2 : 1
Komgrap
Beograd
Torlak
Beograd
2 : 1
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
Budućnost
Resnik
1 : 1
Sloboda
Grbice
Korićani
Korićani
1 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Polet
Ratina
0 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Bane 1931
Raška
3 : 1
Gruža
Gruža
Polimlje
Prijepolje
1 : 2
Zlatar
Nova Varoš
Polet (T)
Trbušani
1 : 1
Sevojno
Sevojno
Jedinstvo (K)
Konjevići
1 : 2
FAP
Priboj
Jedinstvo Putevi
Užice
7 : 1
Parmenac
Parmenac
Savinac
Visibaba
1 : 2
Jasen
Brodarevo
Omladinac
Zablaće
2 : 4
Polet (LJ)
Ljubić
Prijevor
Prijevor
1 : 3
Sloboda
Čačak
OFK Divci
Divci
4 : 1
Ribnica
Mionica
Vrelo Sport
Vrelo
1 : 1
Zadrugar
Lajkovac
Borac
Lešnica
3 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Železničar
Lajkovac
4 : 1
Sloga
Bogosavac
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
2 : 2
Sloga (B)
Batočina
OFK Napredak
Markovac
3 : 1
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Mladi borac
Veliko Orašje
3 : 3
Đerdap
Golubac
Mladost (M)
Medoševac
2 : 0
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Delijski Vis
Niš
0 : 3
Car Konstantin
Niš
OFK Napredak 1929
Aleksinac
0 : 1
OFK Niš
Niš
Bukovik
Razanj
3 : 1
Morava
Žitkovac
Aluminjum
Niš
2 : 6
Naša krila 1936
Belotinac
Mladost (B)
Batušinac
2 : 1
Orljane
Orljane
Rudar
Jelašnica
1 : 1
Malošište
Malošište
Jedinstvo
Gornje Stopanje
8 : 5
Trnovac
Trnovac
OFK Alakince
Alakince
1 : 1
Nebeski Andjeli
Vranje
Žitorađa
Žitorađa
3 : 0
Radan
Lebane
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
4 : 0
Jablanica
Medveđa
Moravac Orion
Mrštane
1 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
SFS Borac
Paraćin
4 : 2
Kušiljevo
Kušiljevo
Sloga (M)
Majdevo
2 : 1
Orlovi
Jasenovo
Jedinstvo (M)
Mijatovac
0 : 1
Gradina
Pejovac
Levač
Rekovac
2 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
OFK 019
Zaječar
1 : 2
Rajko Mitić
Bela Palanka
Tanasko Rajić
Pirot
3 : 0
Dunav
Prahovo
OFK Slatina
Bor
3 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
Sloga
Kobišnica
1 : 2
Bor 1919
Bor
Budućnost (P)
Parage
6 : 0
Radnički (S)
Sombor
Budućnost (G)
Gložan
2 : 1
Kordun
Kljajićevo
Rusin
Ruski Krstur
0 : 3
Bratstvo 2019
Prigrevica
Borac 46
Obrovac
2 : 3
Budućnost (M)
Mladenovo
Radnički 1918
Ratkovo
0 : 2
Lipar
Lipar
Petrovaradin
Petrovaradin
2 : 1
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Tatra
Kisač
1 : 0
Dinamo
Budisava
Jugović
Kać
0 : 1
Slavija
Novi Sad
ŽSK
Žabalj
2 : 1
Crvena Zvezda
Novi Sad
Dolina
Padina
2 : 1
Partizan (G)
Gaj
Dolovo
Dolovo
4 : 0
Crvena zvezda
Pavliš
Budućnost (A)
Alibunar
6 : 1
Vulturul
Grebenac
Stari Tamiš
Stari Tamiš
4 : 0
Partizan (U)
Uljma
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
2 : 2
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Hajdučica
Hajdučica
3 : 1
Spartak 1911
Debeljača
Potporanj
Potporanj
2 : 2
Jugoslavija
Jabuka
Radnički
Irig
2 : 2
Sremac (D)
Dobrinci
Sloga
Voganj
2 : 0
Fruškogorac
Manđelos
Napredak
Popinci
0 : 2
Partizan
Vitojevci
Sremac (V)
Vojka
1 : 2
GFK Sloven
Ruma
Sremac (Deč)
Deč
2 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Hajduk
Beška
4 : 2
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Jadran
Golubinci
9 : 2
Borac (K)
Klenak
Iskra
Kucura
5 : 0
Obilić (NK)
Novi Kneževac
Đurđin
Đurđin
2 : 2
Budućnost
Savino Selo
Bačka
Mol
0 : 1
Srbobran
Srbobran
Sloga
Ostojićevo
1 : 2
Jadran
Feketić
Sloga
Lugavčina
3 : 0
Bačinac
Bačinac
Radnik
Smederevska Palanka
2 : 0
Glavaš
Glibovac
Osipaonica
Osipaonica
0 : 1
Podunavac
Udovice
SASK
Saraorci
1 : 0
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Železničar Kusadak
Kusadak
0 : 1
Borac 1932
Ralja
Jedinstvo
Krnjevo
0 : 1
Polet
Trnovče
ŽSK
Žirovnica
1 : 2
Mladi rudar 1954
Bukovik
Trnava
Donja Trnava
2 : 1
Lokomotiva
Lapovo
Prvi srpski ustanak
Orašac
0 : 3
Šumadinac 1913
Natalinci
Jasenica
Božurnja
1 : 2
BSK
Belosavci
Omladinac (D.R.)
Donja Rača
1 : 0
Badnjevac
Badnjevac
Banja 1957
Banja
2 : 1
Plaskovac
Plaskovac
Marjan
Knić
1 : 2
Vinča
Vinča
Sloga (M)
Milatovac
4 : 0
Sloga (Z)
Zagorica
Polom
Leskovo
3 : 1
Brestovac
Borski Brestovac
Polet
Jabukovac
1 : 4
Branik
Štubik
Blizna
Blizna
5 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
Miloševo
Miloševo
2 : 3
Urovica
Urovica
Radnički (K)
Klokočevac
1 : 0
Poreč
Donji milanovac
Mala Vrbica
Mala Vrbica
5 : 2
Šarbanovac
Šarbanovac
OFK Brza
Brza
3 : 2
Umac
Miroševce
Kumarevo 65
Kumarevo
0 : 2
Bratstvo
Bratmilovce
Zloćudovo
Zloćudovo
3 : 2
Polet
Stajkovce
Jedinstvo (Š)
Šišava
2 : 1
Progres
Ladovica
Mladost
Batulovce
3 : 1
Vučje
Vučje
Mladi borac
Živkovo
3 : 2
Sloboda
Donje Brijanje
Sloga
Lipovica
4 : 1
Milanovo
Milanovo
Moravac
Pečenjevce
1 : 5
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Železničar
Brestovac
3 : 1
BSK
Belanovce
Jedinstvo (B)
Bošnjace
5 : 1
OFK Morava
Leskovac
Real
Donja Jajina
0 : 3
Bobište
Bobište
Borac
Azbresnica
3 : 0
Jastrebac
Tešica
Rad
Merošina
1 : 2
Radnički 1924
Kočane
Moravac
Čečina
1 : 6
Taskovići
Taskovići
Zemljoradnik
Balajnac
0 : 0
Svrljig
Svrljig
Toplica
Šarlinac
5 : 4
Radnički 1947
Čapljinac
Baličevac
Baličevac
1 : 0
Naisus 1977
Rožina
Osnić
Osnić
3 : 3
Rudar (P)
Podvis
OFK Rtanj
Boljevac
1 : 1
Graničar
Veliki Izvor
Omladinac
Grezna
1 : 2
Trebič
Sokobanja
FSU Kraljevica
Zaječar
2 : 0
Kosovo
Zvezdan
Radnički 1946
Lubnica
4 : 0
Šljivar
Šljivar
Velika Jasikova
Velika Jasikova
0 : 1
Rudar Vrška Čuka
Grljan
Sloga
Minićevo
4 : 3
Rtanj
Boljevac
Vinogradar
Zleginje
1 : 0
Mačkovac
Mačkovac
Bošnjane
Bošnjane
4 : 1
Mladost (T)
Toljevac
Sloga (L)
Lozna
0 : 2
Rubin
Donji Stupanj
FUD
Brus
3 : 3
Čitluk
Čitluk
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
4 : 4
Temnić 1924
Varvarin
Sloga (D)
Dašnica
1 : 0
Sloga (Ć)
Ćićevac
13. April
Lomnica
1 : 8
Sebečevac
Sebečevac
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
4 : 1
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Rusanda
Melenci
2 : 1
Napredak
Čestereg
Vojvodina (B)
Bašaid
1 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
ŽFK Banat
Zrenjanin
3 : 1
Polet
Nakovo
ŽAK
Kikinda
3 : 0
ASK
Aradac
Banat
Čenta
3 : 0
Borac
Aleksandrovo
Partizan (M)
Majur
1 : 4
Kolare
Kolare
Budućnost (M)
Miliva
0 : 3
Mladost
Jovac
Budućnost (Đ)
Đurinac
8 : 1
Moravac 2015
Krušar
Javor
Sladaja
2 : 1
Rudar (St)
Stenjevac
Juhor (G)
Glavinci
2 : 1
Mladi Borac
Sedlare
Dragocvet
Dragocvet
3 : 1
Napredak
Drenovac
Sloga
Voljavče
2 : 1
GFK Tabane
Jagodina
Morava
Kočino Selo
2 : 1
OFK Juhor 2016
Potočac
Obilić
Živica
5 : 1
Napredak 1936
Veliko Crniće
Borac (K)
Klenovnik
2 : 1
Vihor
Маljurevac
Sirakovo
Sirakovo
1 : 6
Zvižd
Kučevo
Budućnost (V)
Vezičevo
3 : 1
Mladost (R)
Ranovac
Sloga (L)
Lučica
1 : 4
Borac (Ž)
Žabari
Šapine
Šapine
2 : 0
Krilaš
Ćovdin
Željuša
Željuša
4 : 5
Senjak
Pirot
Spartak
Pirot
5 : 0
Pobeda
Držina
Mladost
Cvetovac
0 : 3
Krtinska
Krtinska
OFK Budućnost
Dudovica
2 : 2
Budućnost (Z)
Zvečka
BSK 1926
Baćevac
7 : 0
Turbina
Vreoci
Omladinac
Veliko Polje
0 : 1
Barajevo
Barajevo
Lisović 1977
Lisović
2 : 1
Radnički (R)
Rudovci
Rabrovac
Rabrovac
3 : 3
Velika Krsna
Velika Krsna
Šumadija 1962
Jagnjilo
1 : 0
Zaklopača
Zaklopača
Vrčin
Vrčin
4 : 1
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
Boleč
Grocka
1 : 0
Pudarci
Pudarci
Podunavac
Ritopek
0 : 5
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
Dunavac
Grocka
6 : 2
Napredak
Međulužje
Đurinci
Đurinci
4 : 1
SUF Dubona
Dubona
Beograd Karaburma
Beograd
1 : 2
Dunav
Veliko Selo
Heroj Polet
Jajinci
1 : 1
Rakovica
Beograd
Hajduk
Beograd
7 : 1
Šećeranac Ada
Beograd
Posavac Tišma
Boljevci
1 : 2
Milutinac
Zemun
Srem
Jakovo
2 : 2
Balkan Mirijevo
Beograd
Mladost (P)
Pajazitovo
1 : 3
Jedinstvo
Petrovac
Šumadinac
Kragujevac
4 : 2
Kolonija
Kragujevac
Pobeda 1926
Beloševac
1 : 0
Košutnjak
Kragujevac
Kutlovo
Kutlovo
1 : 1
Slavija
Kragujevac
ZSK
Valjevo
1 : 1
OFK Senjak
Valjevo
Toplica
Donja Toplica
0 : 3
Trlić
Trlić
Dimitrije Tucović
Ćelije
3 : 0
Iskra
Donja Bukovica
Mladost (D)
Dračić
2 : 1
OFK Osečina
Osečina
Kačer
Belanovica
3 : 1
Banjani
Banjani
Planinac 1933
Prva Kutina
6 : 3
Mladost
Lalinac
Radnički 1936
Trupale
0 : 0
Radnički 2020
Knez Selo
Vulkan 1963
Brenica
2 : 0
Proleter
Donja Vrežina
Morava
Krušce
2 : 3
Omladinac
Gornji Komren
Palilulac
Niš
2 : 0
Čegar 2013
Kamenica
Čegar 1946
Donji Matejevac
6 : 0
Crvena zastava
Hum
Sloboda
Gornja Vrežina
3 : 1
Stevan Nešticki
Leskovik
Dragačevo
Guča
3 : 1
Morava
Katrga
Jedinstvo
Puhovo
2 : 1
Voćar
Kotraža
Orlovac 1932
Mrčajevci
8 : 0
Rakova
Rakova
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
2 : 2
Zadrugar
Donja Trepča
Šumadija
Brđani
1 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Mladost
Preljina
1 : 1
Rudar
Bresnica
Napredak
Svračkovci
0 : 1
Ozrem
Ozrem
OFK Progorelica
Progorelica
1 : 7
Tavnik
Tavnik
Zvezda
Čukojevac
2 : 1
Ribnica
Jovac
Omladinac (NS)
Novo Selo
2 : 1
Radnik
Ušće
Proleter
Pečenog
2 : 3
OFK Ras
Novi Pazar
Novi Pazar 1928
Delimeđe
0 : 1
Mataruge
Mataruge
Ibar
Mataruška Banja
1 : 2
Napredak
Gračac
Budućnost
Konarevo
2 : 3
Jedinstvo 2017
Tutin
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
2 : 1
Drina
Badovinci
Cer
Jadranska Lešnica
1 : 0
Gučevo 1929
Banja Koviljača
Hajduk Stanko
Crna Bara
2 : 1
Karađorđe
Mišar
Rudar
Brasina
1 : 0
Majur
Majur
Sloga
Lipnički Šor
1 : 0
Lipolist
Lipolist
Jedinstvo (Š)
Štitar
2 : 2
Podrinje
Lozničko Polje
Vidojevica
Lešnica
1 : 3
Milan Orlić
Novo Selo
Omladinac
Zdravčići
2 : 1
OFK Kotroman
Mokra Gora
Plavi Tok
Dražinovići
2 : 6
Bakionica
Bakionica
Jedinstvo
Kalenić
2 : 2
Avijatičar Vranjani
Vranjani
Polet
Rasna
2 : 1
Ježevica
Velika Ježevica
Čajetina
Čajetina
0 : 1
Lazarica
Prilipac
Rampa
Požega
1 : 4
Crnokosa
Kosjerić
Sloga
Sjenica
1 : 0
Prvi partizan
Užice
Višesava
Bajina Bašta
6 : 3
Tara
Kremna
Mladost (B)
Bosilegrad
2 : 4
Lugina
Preševo
Čelik
Belo polje
0 : 0
Levosoje
Levosoje
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
1 : 2
Mineralac
Vranjska Banja
Radnički 2021
Vranje
1 : 0
Mladost (S)
Suvojnica
Pavlovac
Pavlovac
1 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
Jastrebac
Blace
5 : 1
Dobrič
Pejkovac
Spartak
Gornja Trnava (Prokuplje)
3 : 3
Partizanski put
Grudaš
Omladinac
Podina
1 : 4
Borac
Držanovac
Akademija 10
Prokuplje
0 : 6
OFK Kosanica
Kuršumlija
Polet
Samarinovac
3 : 0
NS Tatko
Stara Bozurna
Jug Bogdan
Đakus
2 : 4
Kosovac
Prokuplje
Dračić 2018
Dračić
1 : 1
Lukavac
Lukavac
Jadar 2013
Valjevo
0 : 2
Stari drugari
Ljig
Mali korak
Oglađenovac
2 : 1
OFK Povlen
Brezovice
Popadić
Popadić
0 : 1
Polet
Popučke
Rakac Stave
Stave
3 : 0
Tešnjar
Valjevo
Kotešica
Kotešica
3 : 2
Junior Novo Naselje
Valjevo
Graničar
Riđica
2 : 5
BSK
Bački Brestovac
Hajduk
Stapar
3 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
Mladost
Kruščić
3 : 5
Omladinac (B)
Bukovac
Polet
Sivac
2 : 2
OFK Odžaci
Odžaci
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
4 : 0
Dinamo 1923
Bački Breg
Dunav
Bački Monoštor
0 : 5
Kula
Kula
Omladinac (D)
Deronje
1 : 1
Terekveš
Svilojevo
Omladinac
Ugljarevo
7 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
Kamenorezac 76
Dublje
3 : 0
Donji Kopaonik
Razbojna
Velika Drenova
Velika Drenova
3 : 0
Mladost
Donji Katun
Glogonj
Glogonj
1 : 0
Omladinac (D)
Deliblato
Omladinac 1927
Opovo
0 : 7
Radnički (B)
Baranda
Unirea
Uzdin
7 : 1
Pobeda
Samoš
Mladost (V)
Vojlovica
6 : 1
Mundial
Pančevo
Šarbane
Šarbane
3 : 3
Crvena Jabuka
Ub
Joševa
Joševa
3 : 0
Mladost (V)
Vračević
Čučuge
Čučuge
2 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
OFK Paljuvi
Paljuvi
2 : 0
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Tvrdojevac
Tvrdojevac
2 : 1
Omladinac (K)
Kalinovac
Ratkovac
Ratkovac
2 : 0
Pambukovica
Pambukovica
Sovljak
Sovljak
2 : 0
Polet (T)
Takovo
Jedinstvo (M)
Milorci
0 : 1
Nepričava
Nepričava
PSK Putinci
Putinci
0 : 2
Jedinstvo
Platičevo
Fruškogorac
Krčedin
3 : 1
Graničar (O)
Obrež
Graničar (G)
Grabovci
0 : 2
Krušedol
Krušedol
Napredak
Žarkovac
7 : 1
Rudar
Vrdnik
Hajduk 1932
Šimanovci
0 : 3
Polet
Novi Karlovci
Šumar
Ogar
0 : 3
Srem
Sremski Mihaljevci
ČSK Čortanovci
Čortanovci
1 : 1
Mladost
Buđanovci
Potisje
Knićanin
5 : 1
Lehel
Mužlja
Mladost
Belo Blato
2 : 1
Partizan
Tomaševac
MSK
Mihajlovo
1 : 2
Zadrugar
Lazarevo
Naftagas
Boka
1 : 2
Bilećanin
Sečanj
Radnički 1911
Jaša Tomić
8 : 1
Tamiš
Farkaždin
OFK Gradnulica
Zrenjanin
4 : 0
OFK Stajićevo
Stajićevo
Gradac
Konopnica
0 : 3
Lemind 1953
Leskovac
Antimon
Zajača
4 : 0
Luk
Voćnjak
Velika Reka
Velika Reka
3 : 1
TE Gučevo
Trbušnica
Jedinstvo
Zavlaka
6 : 4
Sloga
Straža
Jelav
Jelav
2 : 1
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Prva Iskra
Runjani
1 : 4
Studenac
Gornja Koviljača
Posavina
Stubline
0 : 5
Rojkovac
Obrenovac
Jedinstvo
Dren
4 : 1
Partizan
Draževac
Munja
Barič
1 : 1
Pobednik
Piroman
Duboko
Mala Moštanica
2 : 7
Skela
Skela
Rvati
Obrenovac
1 : 6
Borac
Ušće
Omladinac
Šaludovac
3 : 2
Rudar
Plazane
Sloga
Donje Vidovo
3 : 0
Radnički
Tekija
Pomoravlje
Ostrikovac
2 : 4
Donja Mutnica
Donja Mutnica
Busije
Zemun
1 : 0
Dedinje
Beograd
BUSK
Beograd
1 : 4
Velika Moštanica
Velika Moštanica
13. maj
Zemun
0 : 0
Novi Beograd
Novi Beograd
Šumadinac
Bečmen
2 : 0
Borac
Progar
Bežanija
Beograd
2 : 3
Sinđelić 2012
Ugrinovci
Zmaj Novi grad
Zemun
2 : 1
Železnik 1930
Železnik
Bratstvo
Krnjača
1 : 0
Pionir
Besni Fok
Avala 1939
Beli Potok
3 : 2
Resnik
Resnik
Mladi proleter
Beograd
2 : 1
Pinosava
Pinosava
21. oktobar
Kragujevac
1 : 3
Divostin
Kragujevac
Kragujevac
Kragujevac
0 : 1
Seljak
Cvetojevac
OFK Bagremar
Kragujevac
0 : 4
Stanovo 1941
Stanovo
OFK Žeželj
Donja Sabanta
4 : 1
Jadran
Kragujevac
Ćava
Grošnica
5 : 0
Dobrača
Dobrača
Karađorđe
Viševac
0 : 6
Partizan
Bumbarevo Brdo
Šumadija
Sipić
2 : 3
Feniks
Rača
Karađorđe
Vučić
3 : 0
Mladost (P)
Pretoke
Borac
Pajsijevići
1 : 1
Kruševica 1980
Kneževac
Sinđelić 1934
Vojska
2 : 3
Mladost (K)
Končarevo
Mladost (G)
Gložane
0 : 1
Morava
Ribare
Vinorača
Vinorača
5 : 5
Šantarovac
Šantarovac
Trnava
Trnava
4 : 2
Ursule
Ursule
Osaonica
Bagrdan
2 : 1
Kupinovac
Kupinovac
Mladost (T)
Tečić
4 : 1
Bratstvo
Međureč
Šamot
Aranđelovac
1 : 3
Borac
Kloka
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
0 : 4
Šumadinac
Stojnik
Venčani
Venčani
1 : 0
Mladost (J)
Jelenac
Gorski Car
Garaši
1 : 1
Kopljari
Kopljari
Tulež
Tulež
2 : 4
Kalipolje
Žabare
B 2000
Aranđelovac
2 : 0
Mladost (R)
Rajkovac
Slavija (P)
Pivnice
2 : 0
Kulpin
Kulpin
Bačka (D)
Despotovo
2 : 1
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Mladost
Mali Bač
1 : 2
Orlovi
Bačka Palanka
Maglić
Bački Maglić
4 : 0
Borac
Vizić
Krivanj
Selenča
6 : 1
Slavija (B)
Bođani
Bačka 1945
Bačka Palanka
2 : 4
Neštin
Neštin
Petlovača
Petlovača
2 : 0
Mladost
Mačvanski Metković
Gorki
Glušci
1 : 3
Duško
Klenje
Budućnost (Z)
Zminjak
4 : 0
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Mladi borac
Dublje
1 : 5
Stojan Lazarac
Sovljak
Napredak
Mačvanski Belotić
1 : 2
Sloga
Duvanište
Omladinac
Slepčević
5 : 2
Torpedo
Tabanović
Granit
Jošanička banja
1 : 0
Gruža
Vitanovac
Borac
Vraneši
3 : 0
Braća Vuković
Lađevci
Jedinstvo (G)
Godačica
0 : 0
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Mineral 2015
Rudno
2 : 0
Popovići Vrnjci
Vrnjci
Omladinac
Drakčići
0 : 0
Jovo Kursula
Cvetke
Apolon 2018
Kovači
6 : 2
Mlada krila
Metikoši
Studen Vitez
Studenica
2 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Lazac
Lazac
2 : 3
Miločajac
Miločaj
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
1 : 1
Dobrava
Vukošić
Sloga (M)
Matijevac
1 : 6
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Pričinović
Pocerski Pričinović
2 : 0
Mrovska
Mrovska
Dobrava Žabar 2020
Žabar
1 : 3
Šipurske livade
Šabac
Trešnjevka
Trbusac
5 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Novoselac
Novo Selo
0 : 3
Sloga 1948
Malča
Mladost
Donji Komren
6 : 4
Sloga (DT)
Donja Trnava
Vrtište
Vrtište
3 : 3
Jasenovik 2018
Jasenovik
Mezgraja
Mezgraja
4 : 2
Supovac
Supovac
Real Niš
Niš
9 : 0
Spartak
Sićevo
Mramor
Mramor
8 : 0
Standard 2021
Čamurlija
2. Oktobar
Kumane
3 : 1
1. Oktobar
Srpski Itebej
Proleter
Međa
5 : 3
Omladinac
Ravni Topolovac
Roham
Nova Crnja
1 : 4
Terekveš
Hetin
SU Podgrmeč
Žitište
0 : 2
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Napredak (B)
Bubušinac
3 : 1
Sloga 1932
Ćirikovac
Stig 1955
Beranje
2 : 0
Polet (V)
Voluja
Dizel
Bare
2 : 1
Barič
Barič
Mladi Borac
Majilovac
3 : 4
Mlava (B)
Bratinac
Napredak 1934
Nabrđe
7 : 1
Ljubičevo
Ljubičevo
BSK 1931
Brežane
1 : 2
Batovac
Batovac
Beli Orao
Bradarac
3 : 0
OFK Braničevo
Braničevo
Zadrugar 1947
Tabanovac
4 : 1
Soko
Krvije
Mlava (ML)
Malo Laole
1 : 1
Jasenovac
Krepoljin
Integral
Batuša
2 : 1
Manastirica
Manastirica
Jedinstvo (S)
Smoljinac
2 : 3
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Rade Milošević
Dubočka
2 : 1
Pobeda 1953
Osanica
Napredak (S)
Simićevo
5 : 1
Bata Bulić
Bistrica
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
1 : 5
Borac
Barje Čiflik
Lokomotiva
Belo Polje
3 : 1
Mladost (MS)
Mali Suvodol
Nišavac
Staničenje
1 : 3
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Škriljac
Bradarac
4 : 0
Tempo
Mozgovo
Rutevac
Rutevac
0 : 3
Jedinstvo
Bobovište
Rudar 2016
Aleksinački Rudnik
2 : 1
Sloga
Korman
Ratar
Gornja Peščanica
1 : 3
OFK Sloga
Dobrujevac
Badljevica
Badljevica
2 : 6
Proleter 1947
Vranovo
Lunjevac
Lunjevac
3 : 2
Landol
Landol
Godomin
Smederevo
5 : 1
Vožd 2020
Vodanj
Budućnost
Mala Krsna
1 : 3
Crvena zvezda
Suvodol
Omladinac
Seone
0 : 6
Skobalj
Skobalj
Jezava
Smederevo
3 : 1
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
Radnički
Turica
5 : 5
Bjelica
Milatovići
Bratstvo
Dljin
3 : 1
Jelica
Goračići
Sloga
Kaona
3 : 1
Vrelo
Gornja Kravarica
Devići
Devići
2 : 1
Gradina
Rti
Tromeđa
Majdan
1 : 2
Hajduk
Podlokanj
Čoka
Čoka
2 : 0
Graničar
Đala
Šampion
Orom
0 : 0
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Tisa
Padej
2 : 1
Jadran
Sanad
Zmaj
Noćaj
6 : 2
Erdevik 2017
Erdevik
Fruška Gora
Ruma
1 : 4
LSK Laćarak
Laćarak
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
3 : 0
Srem
Sremska Rača
Jedinstvo
Ruma
2 : 0
Hajduk
Višnjićevo
Graničar (K)
Kuzmin
1 : 3
OFK Bikić
Bikić Do
Graničar (A)
Adaševci
3 : 1
BSK
Bešenovo
Ozremica
Beršići
0 : 1
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
3 : 0
Omladinac
Kalimanići
Lunjevica
Lunjevica
4 : 3
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
Takovski Ustanak
Takovo
0 : 7
Velereč 94
Velereč
Šilopaj
Šilopaj
1 : 3
Majdan
Majdan
Brezak
Pranjani
5 : 2
Semedraž
Semedraž
Balajnac 2019
Balajnac
10.10.2021
Arbanasce
Arbanasce
Jastrebac 1979
Krajkovac
4 : 1
Lepaja 2018
Lepaja
Elektrovojvodina
Subotica
3 : 0
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
Žednik
Stari Žednik
0 : 3
Čantavir
Čantavir
Solid
Subotica
1 : 2
Palić
Palić
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
3 : 1
Lokomotiva
Subotica
Banat (D)
Dupljaja
3 : 1
Ratar
Kruščica
Borac (VS)
Veliko Središte
1 : 0
Ševac
Kusić
Vitorul
Straža
1 : 3
Polet
Izbište
Karaš (K)
Kuštilj
1 : 2
Karaš (J)
Jasenovo
Graničar
Miletićevo
1 : 2
Dunav
Banatska Palanka
Banat (I)
Ilandža
7 : 1
Omladinac
Zagajica
Budućnost 1948
Ratari
0 : 2
Udarnik
Baničina
Bukovac
Mramorac
6 : 0
Selevac 1919
Selevac
Šumadija
Azanja
1 : 2
Pobeda
Golobok
Obilić
Staro Selo
2 : 2
Bresje Superior
Velika Plana
Mladost
Novo Selo
1 : 3
Omladinac
Rakinac
Karadjordje
Radovanje
1 : 6
Sloga
Miloševac
Marina Kutina
Marina Kutina
5 : 0
10. februar
Šajinovac
Mekiš
Mekiš
0 : 3
Moravac
Zaplanjska Toponica
Tomislavci
Tomislavci
3 : 2
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
Bačka Topola
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
1 : 0
Slavija
Novo Orahovo
Proleter
Njegoševo
6 : 3
Mladost
Radičević
Pobeda
Pobeda
2 : 2
Eđšeg
Mali Iđoš
Krivelj
Krivelj
4 : 1
OFK Tamnič
Tamnič
OFK Sikole
Sikole
3 : 4
Mladost
Karbulovo
Egeta
Brza Palanka
1 : 1
Lokomotiva
Novi Sip
Kladušnica
Kladušnica
5 : 2
Koča Anđelković
Tekija
Napredak
Gornja Dobrinja
4 : 1
Glumač
Glumač
Gorobilje
Gorobilje
0 : 0
Knjaz
Srednja Dobrinja
Dobrinjac
Donja Dobrinja
10.10.2021
12:30
Duškovci
Duškovci
Kriva Reka
Kriva Reka
2 : 6
Soko
Bajina Bašta
Modrica
Modrica
2 : 1
Gaglovo
Gaglovo
Padež
Padež
0 : 1
Žabare
Žabare
Naupare
Naupare
3 : 1
Kapidžija
Kapidžija
Bukovica
Bukovica
5 : 0
Makrešane
Makrešane
Borac
Bivolje
5 : 1
Konjuh
Konjuh
Mudrakovac
Mudrakovac
2 : 1
Dedina
Dedina
Čenej
Čenej
7 : 1
Obilić
Vilovo
Vinogradar
Ledinci
7 : 3
Miletić
Mošorin
Sloga
Lok
1 : 1
Bačka
Begeč
Borac
Rakovac
1 : 5
Proleter
Banoštor
Moskva
Budisava
1 : 4
Hajduk (G)
Gardinovci
OFK Hajduk
Novi Sad
2 : 3
Titel
Titel
Susek
Susek
4 : 0
Železničar
Novi Sad
OFK Sirig
Sirig
3 : 1
Hajduk (Č)
Čurug
OFK Brestač
Brestač
7 : 0
Lovac
Karlovčić
Kupinovo
Kupinovo
2 : 1
Sloven
Sibač
Mladost 1935
Prhovo
3 : 0
Vitez
Subotište
KSK Konak 1926
Konak
1 : 9
Jedinstvo 2014
Ečka
Borac
Zrenjanin
3 : 1
Proleter
Neuzina
Sloga
Jarkovac
3 : 1
Zlatica
Zlatica
OFK Urovci
Urovci
4 : 3
Ljubinić
Ljubinić
Proleter
Jasenak
0 : 5
Rekreativo
Zabrežje
Crvena zastava
Obrenovac
10.10.2021
15:00
Sloga
Ratari
Petrovac 74
Kujavica
8 : 0
Provo 2015
Provo
Mladost (Z)
Zvezd
1 : 0
Hajduk
Debrc
Skupljen 2013
Skupljen
1 : 1
Sparta
Kaona
Verko
Suvo Selo
2 : 3
Polet
Jalovik
Belpos
Belotić
3 : 0
Torpedo
Lojanice
Bobovik
Bobovik
4 : 1
Jedinstvo 2014
Beljin
Veliki Borak
Veliki Borak
1 : 4
Rušanj
Rušanj
OFK Boždarevac
Boždarevac
2 : 3
Vranić
Vranić
Hajduk 1936
Jovanovac
2 : 1
Bukorovac
Kragujevac
Azbest
Stragari
3 : 0
Šumadija
Čumić
Kremenac
Rogojevac
1 : 0
Jovanovac
Jovanovac
Sloga Obrva
Obrva
2 : 1
Stubal
Stubal
Morava (S)
Sirča
3 : 4
Šumadija
Šumarice
Mladost 1925
Oplanići
5 : 1
Mladost 1981
Štulac
Zgodačica
Godačica
2 : 3
Milakovac 2018
Milakovac
Biljanovac
Biljanovac
2 : 0
Budućnost
Samaila
Magnohrom
Kraljevo
4 : 2
Partizan (V)
Vrba
Borac (A)
Adrani
10.10.2021
15:30
BSK 2014
Bukovica
Parcane
Parcane
2 : 3
Omladinac (V)
Vitkovo
Obilić
Mrmoš
4 : 0
Velika Morava
Selo Varvarin
Bresno Polje
Bresno Polje
5 : 2
Borjak 2013
Okruglica
Stara Čaršija
Osaonica
0 : 1
Šampion 2013
Bošnjane
Gradac
Pločnik
3 : 2
Ratajac
Donje Rataje
Borac
Stejanovci
6 : 1
Jedinstvo
Kraljevci
Polet
Nikinci
3 : 1
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Hrtkovci
Hrtkovci
4 : 3
Fruškogorac
Mali Radinci
Vojvodina
Neradin
1 : 0
Car Uroš
Jazak
27. Oktobar
Šatrinci
4 : 0
Borac
Jarkovci
Sloga (K)
Krnješevci
0 : 6
Planinac
Rivica
Sloga (M)
Maradik
0 : 1
Dunav
Novi Slankamen
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
2 : 1
Polet
Rastina
PIK
Sombor
5 : 1
Dinamo
Sonta
Omladinac
Bunar
4 : 3
OFK Dragoševac
Dragoševac
Sloboda
Šuljkovac
10.10.2021
14:00
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
6 : 1
Belica
Belica
Strelac 001
Kožuar
0 : 2
OFK Takovo
Takovo
Budućnost 1995
Slatina
1 : 1
Tulari
Tulari
Vukona
Vukona
1 : 2
Dokmir
Dokmir
Zvizdar 2012
Zvizdar
0 : 3
Brezovica
Brezovica
Vrelo
Vrelo
1 : 1
Gunjevac
Gunjevac
Jedinstvo (M)
Morović
7 : 0
Bratstvo
Sot
Jednota
Šid
4 : 1
Borac
Ilinci
Napredak
Vašica
5 : 1
Jedinstvo (lj)
Ljuba
Omladinac
Batrovci
0 : 2
OFK Bingula
Bingula
Sinđelić
Gibarac
1 : 1
Graničar
Jamena
Železničar
Klačevica
1 : 1
ISK Izvor
Izvor
Napredak (St)
Stubica
0 : 1
Borac 1950
Bošnjane
BSK
Buljane
3 : 0
Polet
Zabrega
Istok 63
Plana
3 : 0
Radnik
Davidovac
Sloboda
Krežbinac
3 : 1
Potočac
Potočac
Budućnost
Lebina
0 : 2
Moravac
Gornje Vidovo
Zemljoradnik
Striža
3 : 1
Razvitak
Mirilovac
Borac
Pločica
2 : 1
Jedinstvo
Dubovac
OFK Radnički
Dren
3 : 0
Sloboda
Stubica
20. Oktobar
Trbušnica
8 : 3
Proleter
Vrbovno
OFK Polet
Mirosaljci
1 : 2
Šumadinac
Kruševica
Dunavac 1929
Kisiljevo
3 : 0
Mladost 1970
Radoševac
Borac 2016
Donja Kruševica
0 : 3
Radnički
Požeženo
Žika Marković - Uča
Miljević
4 : 1
Stiški Kurjak
Kurjače
Ram
Ram
6 : 1
Kumane
Kumane
Mirko Tomić
Tribrode
3 : 0
Polet
Bikinje
Sloga TOP
Topolovnik
0 : 1
Pek
Kusiće
Sloga (V)
Vrhovine
1 : 3
OFK Stublenica
Stublenica
Murgaš 2012
Murgaš
0 : 1
Brgule
Brgule
Trnjaci 2021
Trnjaci
1 : 3
Kalenić
Kalenić
Kolubara (LP)
Liso Polje
2 : 5
Rudar 1945
Radljevo
Mladost (CK)
Crni kao
4 : 2
Pobeda
Sepci
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
0 : 5
Atletiko
Donja Jajina
Morava
Gložane
4 : 0
Mladost (DB)
Donji Bunibrod
Radnik 2013
Šišince
5 : 2
Napredak
Bogojevce
Proleter
Latković
1 : 8
Rubribreza
Rubribreza
Babajić
Babajić
4 : 3
Stepanje
Stepanje
Borac
Rajković
1 : 0
Kolubara
Jabučje
Izviđač
Lajkovac
2 : 1
Mladost
Latković
Zvezda
Izvarica
0 : 3
Polet (SD)
Suvi Do
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
4 : 1
Sloga (J)
Jošanica
Borac (V)
Vukovac
0 : 2
Homoljac
Žagubica
Vukovac 98
Vukovac
0 : 1
Osanica
Osanica
Crvena zvezda
Novi Kozjak
4 : 3
Mladost
Velika Greda
Rapid
Nikolinci
3 : 2
Janošik
Janošik
Maskar
Maskar
2 : 3
Budućnost MI
Donja Trnava
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
5 : 0
Radoje Domanović
Ovsište
Krćevac 04
Krćevac
1 : 2
Šumadinac
Šume
Junkovac
Junkovac
4 : 0
Budućnost (B)
Blaznava
Sparta
Grgurevci
0 : 1
Planinac
Ležimir
Napredak 2021
Šuljam
0 : 7
Sloga
Čalma
Sloboda
Šašinci
1 : 8
Srem
Sremska Mitrovica
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
4 : 0
Proleter
Šabac
Partizan
Drenovac
1 : 2
OFK Jelen
Jelenča
OFK Varna
Varna
1 : 2
Napredak
Ševarice
Pocerina
Jevremovac
0 : 3
Jedinstvo 2020
Maovi
Galeb
Cerovac
8 : 1
Bojić
Bojić
Mladost Slatina
Slatina
2 : 7
Korman
Korman (Šabac)
Metlić
Metlić
3 : 2
Mladost Svileuva
Svileuva
Mišar
Mišar
5 : 0
Jedinstvo
Mala Vranjska
Zablaće
Zablaće (Šabac)
2 : 0
Rudar
Donje Crniljevo
Borac BTG
Batalage
0 : 2
Sava
Mrđenovac
Metalac
Požarevac
3 : 0
Proleter
Požarevac
Sloga Vitez
Kasidol
0 : 2
Vojvoda Milenko
Kličevac
Pobeda
Stari Kostolac
3 : 0
Zemljoradnik 1932
Trnjane
Napredak
Poljana
6 : 2
Sopot
Požarevac
Moravac 1933
Dragovac
2 : 7
Morava 1932
Prugovo
Margum
Dubravica
0 : 1
Mip Majdan
Požarevac
Stolice
Krupanj
6 : 4
Mladost (G)
Gradilište
Mladost (B)
Brezjak
2 : 2
Hajduk
Ribarica
Jadar
Stupnica
4 : 3
Borac
Kozjak
Sloga
Korenita
4 : 1
14. Oktobar
Draginac
Granit
Radalj
5 : 0
Gradilište
Loznica
Zadrugar
Lopatanj
3 : 3
Bujačić
Bujačić
Beloševac
Beloševac
1 : 3
Sloga Gorić
Valjevo
Mladost
Valjevska Kamenica
1 : 2
Ribnikar
Pecka
Partizan 1945
Darosava
6 : 0
Vrbica
Arandjelovac
Sloga
Granice
3 : 2
Selo Mladenovac
Mladenovac
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
8 : 1
Borac
Amerić
Markovac
Markovac
0 : 2
Ivanča
Velika Ivanča
Kosmajac
Koraćica
2 : 4
Omladinac
Rajkovac
OFK Mladost
Begaljica
2 : 3
Hajduk
Kamendol
Gročanski fudbalski klub
Grocka
2 : 1
Umčari
Umčari
Polet
Aleksandrovac
4 : 1
Budućnost
Kočetin
Sloga
Viteževo
5 : 2
Proleter
Četereže
Mladost
Porodin
1 : 5
Udarnik
Sibnica
Resavac
Subotica
10.10.2021
14:30
Napredak
Zlatovo
Resava
Bukovac
1 : 8
Sinđelić
Grabovac
Radnik
Glogovac
0 : 4
OFK Napredak 1933
Banovo Polje
Bair
Bogatić
2 : 3
Omladinac
Bogatić
Mladost
Očage
3 : 3
Napredak (U)
Uzveće
Ravni Gaj
Malo Orašje
3 : 1
Železničar
Smederevo
OFK Slavija
Smederevo
3 : 1
Drugovac
Drugovac
Zeppelin 026
Smederevo
0 : 2
Kolarac
Kolari
Lipar
Donji Račnik
2 : 6
SFK Glogovac
Glogovac
PSS-192
Jagodina
0 : 5
Morava
Rajkinac
Spartak
Subotica
3 : 0
Mašinac
Niš
Požarevac
Požarevac
0 : 10
Vojvodina
Novi Sad
TSC
Kanjiža
5 : 0
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
Jedinstvo 2014
Pirot
1 : 4
Spartak DOO
Subotica
Kolubara
Lazarevac
3 : 1
Zemun
Zemun
Banat
Vršac
0 : 3
Stajićevo 2017
Stajićevo
Proleter
Zrenjanin
8 : 1
Voja Gačić
Pančevo
OFK Beograd
Beograd
0 : 5
Mladost (L)
Lučani
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
0 : 2
Jedinstvo
Ub
Sloga (P)
Požega
2 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Javor
Ivanjica
6 : 2
Zlatibor
Čajetina
Sloga (K)
Kraljevo
10.10.2021
13:30
Železničar
Lajkovac
Borac 1926
Čačak
5 : 0
Sunrise Šabac
Šabac
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Mladost (L)
Lučani
Radnički (P)
Pirot
3 : 4
Radnik
Surdulica
OFK Radnički
Niš
4 : 3
Budućnost
Popovac
Vojvodina
Novi Sad
5 : 0
Hajduk 1912
Kula
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
3 : 5
OFK Bačka
Bačka Palanka
Petar Puača
Novi Sad
2 : 2
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 1
OFK Vršac
Vršac
Petrika
Novi Sad
2 : 3
Dinamo 1945
Pančevo
Sinđelić
Beograd
7 : 0
Zvezdara
Beograd
Kolubara
Lazarevac
3 : 1
Studentski Grad
Beograd
BASK
Beograd
2 : 2
Ada
Beograd
Veternik
Veternik
1 : 4
Hajduk
Divoš
1. Maj
Ruma
1 : 6
OFK Bečej 1918
Bečej
Takovo
Gornji Milanovac
4 : 0
Radnički (K)
Klupci
Crnokosa
Kosjerić
3 : 4
Jedinstvo Putevi
Užice
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 2
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Karađorđe
Ribnica
9 : 0
Budućnost (A)
Arilje
Badljevica
Badljevica
10.10.2021
Proleter 1947
Vranovo
Lunjevac
Lunjevac
13 : 0
Landol
Landol
Omladinac
Seone
1 : 6
Skobalj
Skobalj
OFK Beograd
Beograd
2 : 1
Brodarac
Beograd
Rad
Beograd
3 : 0
Zemun
Zemun
IMT
Beograd
2 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 1
RFK Grafičar
Beograd
Partizan
Beograd
0 : 2
Sopot
Sopot
Sinđelić
Beograd
10.10.2021
13:30
Kovačevac
Kovačevac
Borac
Lazarevac
2 : 0
OFK Beograd
Beograd
Šumadija 1903
Kragujevac
3 : 2
Loznica
Loznica
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
2 : 2
Jedinstvo
Ub
Savacijum
Šabac
0 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 1
Apolon 4
Kragujevac
Borac 1926
Čačak
2 : 0
Sunrise Šabac
Šabac
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
GFK Sloboda
Užice
1 : 0
Apolon 2018
Kraljevo
GFK Dubočica
Leskovac
0 : 7
GFK Jagodina
Jagodina
Vlasina
Vlasotince
10.10.2021
Radnički 2
Niš
Dinamo
Vranje
1 : 2
Radnik
Surdulica
Vojvodina
Novi Sad
6 : 0
Hajduk 1912
Kula
RFK NS 1921
Novi Sad
2 : 1
OFK Bačka
Bačka Palanka
Petar Puača
Novi Sad
0 : 5
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 2
ODR
Petrovaradin
Petrika
Novi Sad
8 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Internacional
Beograd
0 : 3
OFK Beograd
Beograd
Jedinstvo 2017
Tutin
10.10.2021
10:00
Bubamara
Kraljevo
Tutin
Tutin
10.10.2021
10:00
Novi Pazar
Novi Pazar
Bane 1931
Raška
10.10.2021
10:00
Kiker
Kraljevo
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 1
Karađorđe
Ribnica
OFK Jugović
Kać
3 : 4
OFK Vrbas
Vrbas
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
7 : 0
Rađevac
Krupanj
Strmovo 1986
Strmovo
2 : 4
Mačva 1929
Bogatić
Smederevo 1924
Smederevo
6 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Rudar (S)
Stamnica
10 : 0
Đerdap
Golubac
Radnički 1923
Kragujevac
5 : 0
OPK Rudar 1933
Kostolac
Sušica
Kragujevac
10.10.2021
10:00
Železničar
Požarevac
Mladi radnik 1926
Požarevac
13 : 0
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Arsenal
Kragujevac
0 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
Tavankut
Tavankut
3 : 0
Srbobran
Srbobran
Radnički 1905
Bajmok
7 : 1
Preporod
Novi Žednik
Bačka 1901
Subotica
6 : 1
Sloga
Ostojićevo
Lokomotiva
Beograd
1 : 2
OLE
Zemun
Partizan
Beograd
8 : 0
IMT
Novi Beograd
ADA
Beograd
0 : 2
Rad
Beograd
Milutinac
Zemun
0 : 3
Brodarac
Beograd
RFK Grafičar
Beograd
1 : 3
Teleoptik
Zemun
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 5
Voždovac
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
4 : 0
Zemun
Zemun
Pazar Juniors
Novi Pazar
7 : 0
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
Jedinstvo 2017
Tutin
10.10.2021
10:00
Apolon 4
Kragujevac
Sušica
Kragujevac
0 : 1
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 0
Kiker
Kraljevo
Kosmet
Leposavić
1 : 5
Apolon 2018
Kraljevo
Polimlje
Prijepolje
1 : 2
Jedinstvo Putevi
Užice
Mladost (L)
Lučani
10.10.2021
10:00
FAP
Priboj
Spartak 1976
Trnava
1 : 6
Borac 1926
Čačak
Javor Matis
Ivanjica
6 : 2
ARES 2015
Mrčajevci
GFK Sloboda
Užice
7 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Takovo
Gornji Milanovac
2 : 3
Gaučosi
Čačak
Sloboda (Č)
Čačak
5 : 0
Zlatibor
Čajetina
Sloga (P)
Požega
3 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
GFK Jagodina
Jagodina
8 : 1
Trio
Paraćin
Napredak
Kruševac
0 : 3
Duel Juniors
Kruševac
Real
Niš
3 : 6
Radnički (N)
Niš
One team
Bački Jarak
0 : 2
Hajduk 1912
Kula
Radnički 1912
Sombor
0 : 1
Arena Su
Subotica
Derby 2015
Novi Sad
4 : 0
Železničar
Pančevo
Radnički (Š)
Šid
0 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Sporto 023
Zrenjanin
1 : 2
Inđija
Inđija
Zemun
Zemun
4 : 1
Ada
Beograd
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
2 : 6
Respekt
Loznica
Omladinac 2014
Ljig
3 : 2
Mačva 1929
Bogatić
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
3 : 9
Petlić SD 2006
Smederevo
Cepelin 026
Smederevo
2 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
Zvižd
Kučevo
0 : 2
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Železničar
Požarevac
5 : 0
OPK Rudar 1933
Kostolac
RSK
Rabrovo
7 : 0
Plana
Velika Plana
AF Duljaj
Topola
13 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Soko 2015
Saraoci
1 : 0
AF Đokić
Velika Plana
Mladi radnik 1926
Požarevac
1 : 4
Šumadija
Aranđelovac
Mačva
Šabac
10.10.2021
10:00
Cer
Petkovica
Akademija fudbala
Lazarevac
0 : 3
Kolubara
Lazarevac
Mladost
Cvetovac
3 : 0
Radnički
Rudovci
Voša AS
Novi Sad
10.10.2021
12:00
Polet
Sivac
Proleter
Zrenjanin
0 : 4
Voja Gačić
Pančevo
Spartak ŽK '09
Subotica
4 : 0
Tisa Njerš
Adorjan
Zemun
Zemun
0 : 3
Čanković
Beograd
Kolubara 1
Lazarevac
2 : 0
Borac (L)
Lazarevac
TEK Sloga
Veliki Crljeni
6 : 3
Kolubara 2
Lazarevac
OFK Divci
Divci
1 : 8
POFK Železničar
Lajkovac
Omladinac
Ljig
4 : 1
Pambukovica
Ub
Ribnica
Mionica
3 : 3
Jedinstvo (Ub)
Ub
Budućnost Krušik 014
Valjevo
5 : 0
Vojvode
Mionica
Zadrugar
Lajkovac
2 : 1
Tešnjar Stari Grad
Valjevo
OFK Senjak
Valjevo
8 : 0
OFK Osečina
Osečina
Torlak
Beograd
0 : 9
OFK Beograd B
Beograd
Obilic 1924
Beograd
4 : 0
Petlic
Beograd
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
0 : 5
Mladi Radnik 1926
Požarevac
Napredak
Medoševac
0 : 3
ŠF Lajkovac
Lajkovac
Kolubara 3
Lazarevac
3 : 0
ŽFK Kolubara
Lazarevac
ŠF Ivanča
Aranđelovac
4 : 2
Omladinac
Ljig
Akademija fudbala
Lazarevac
1 : 1
Kolubara 2
Lazarevac
Lazarevac
Lazarevac
0 : 5
Kolubara 1
Lazarevac
ŽFK Kolubara
Lazarevac
0 : 9
ŠF Ivanča
Aranđelovac
Ušće Novi Beograd
Stepojevac
0 : 9
ŠF Lajkovac
Lajkovac
TEK Sloga
Veliki Crljeni
3 : 1
Omladinac
Ljig
Kolubara 2
Lazarevac
0 : 7
Akademija fudbala
Lazarevac
Kolubara 1
Lazarevac
5 : 0
Železničar
Lajkovac
Mladost
Cvetovac
4 : 0
Borac
Lazarevac
Kalimero
Lazarevac
1 : 0
Akademija fudbala 1
Lazarevac
ŠF Lajkovac
Lajkovac
0 : 3
Lazarevac 2
Lazarevac
Akademija fudbala 2
Lazarevac
2 : 0
Lazarevac 1
Lazarevac

Košarka

Budućnost VOLI
Podgorica
75 : 66
Split
Split
Igokea
Aleksandrovac
75 : 68
Crvena zvezda MTS
Beograd
Mega Basket
Beograd
73 : 72
Krka
Novo Mesto
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
86 : 77
OKK Beograd
Beograd
Žitko Basket
Beograd
85 : 90
Spartak Office Shoes
Subotica
Zekas 75
Rača
76 : 63
Paraćin
Paraćin
Student BB
Bajina Bašta
89 : 58
Crnokosa
Kosjerić
Topličanin
Prokuplje
54 : 87
Bor RTB
Bor
OKK Vlasotince
Vlasotince
48 : 74
Morava
Vladičin Han
Panteri
Vranje
99 : 75
Niš
Niš
Sloven
Ruma
97 : 78
Futog
Futog
Vrbas
Vrbas
115 : 86
Srbobran
Srbobran
Stara Pazova
Stara Pazova
104 : 72
Jedinstvo
Novi Bečej
I Came To Play
Novi Sad
94 : 79
Futog 1276
Futog
Apatin
Apatin
89 : 83
Budućnost
Novi Sad
Veternik 1998
Veternik
66 : 88
Basketball Stars
Futog
Proleter
Ravno Selo
65 : 66
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
Pusta Reka
Bojnik
46 : 90
Radan
Lebane
Bin
Zaječar
90 : 63
Kuršumlija
Kuršumlija
Partizan 1953
Beograd
10.10.2021
18:00
Vršac
Vršac
Karaburma
Beograd
70 : 77
Radnički
Beograd
Rudar 1903
Bor
45 : 79
Stara Pazova
Stara Pazova
Srbobran
Srbobran
66 : 77
Spartak
Subotica
Svrljig
Svrljig
76 : 36
Hajduk Veljko
Negotin
Hisar
Leskovac
60 : 32
Hajduk Veljko
Negotin
Student 2
Niš
48 : 55
Hajduk Veljko
Negotin
Vojvodina 021- 2
Novi Sad
79 : 58
SO ŽKK
Kikinda
Srem
Sremska Mitrovica
63 : 77
Radnički
Obrenovac

Odbojka

Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Vojvodina NS Seme
Novi Sad

Rukomet

Vlasotince
Vlasotince
23 : 28
Vranje 1957
Vranje
Zlatar
Nova Varoš
30 : 26
Jagodina
Jagodina
Metalac
Kraljevo
31 : 21
Bela Palanka
Bela Palanka
Crvenka
Crvenka
35 : 26
Apatin
Apatin
Hercegovina
Sečanj
23 : 30
Slavija
Novi Sad
Lavovi BP
Bačka Palanka
22 : 23
Jedinstvo
Novi Bečej
Potisje Pleteks
Ada
36 : 28
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Dolovo
Dolovo
28 : 28
Mladost TSK
Bački Jarak
Omladinac
Gornji Milanovac
38 : 25
Užice
Užice
Mačva
Bogatić
27 : 17
Ub 2
Ub
Arilje
Arilje
23 : 29
Metalac
Valjevo
Đerdap
Kladovo
29 : 31
Jedinstvo 1974
Krnjevo
Osipaonica
Osipaonica
23 : 35
Sloga
Petrovac na Mlavi
ORK Bor
Bor
30 : 35
Zaječar 1949
Zaječar
Borsko jezero
Bor
23 : 42
Mladi radnik
Požarevac
Niška Banja
Niška Banja
31 : 27
Rtanj
Boljevac
Dubočica 54 - 2
Leskovac
29 : 34
Žitorađa
Žitorađa
Progres
Svrljig
37 : 29
Pirot
Pirot
Mladenovac
Mladenovac
29 : 30
BASK Soko
Beograd
RK SC Voždovac 2012 - 2
Voždovac
22 : 32
Rekreativo
Beograd
Rakovica
Rakovica
27 : 27
SU Lavovi
Beograd
RSU Akademija Lečić
Beograd
26 : 40
Studentski grad
Beograd
Beograd
Beograd
24 : 24
Partizan 2
Beograd
Crvena zvezda 2
Beograd
22 : 27
Radnički
Obrenovac
Radnički
Jaša Tomić
31 : 32
Ruma
Ruma
Crvena zvezda
Mokrin
27 : 34
PIK Prigrevica
Prigrevica
Nova Pazova 1957
Nova Pazova
32 : 17
ŽSK 1955
Žabalj
Graničar
Gakovo
21 : 33
Zrenjanin
Zrenjanin
Mladost
Vršac
33 : 17
Unirea
Uzdin
Radnički
Kovin
23 : 35
RA Dinamo
Pančevo
Naftagas
Elemir
10.10.2021
14:30
Vladimirovac
Vladimirovac
Sombor
Sombor
36 : 30
Rusin
Ruski Krstur
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
35 : 30
Srbobran
Srbobran
Medicinar 2
Šabac
44 : 10
Sedmerac
Prijepolje
Košutnjak
Čačak
17 : 22
ORK Loznica
Loznica
Metalac
Kraljevo
19 : 32
SPD Radnički - 2
Kragujevac
Radnički (S)
Svilajnac
22 : 25
Jagodina 2
Jagodina
Bekament BB - 2
Aranđelovac
35 : 34
Napredak 12
Kruševac
Mladost
Kuršumlija
24 : 21
Vranje
Vranje
Remesiana
Bela Palanka
31 : 16
Žitorađa
Žitorađa
Požarevac
Požarevac
28 : 29
Bor - RTB 2
Bor
Radnički
Bajmok
34 : 28
Naftagas
Elemir

Vaterpolo

Mladost
Pančevo
8 : 14
Taš
Beograd
Beograd
Beograd
9 : 12
Banjica
Beograd
Vračar
Beograd
16 : 6
TENT
Obrenovac

Futsal

FON
Beograd
2 : 0
Bečej
Bečej
Winter sport
Niš
6 : 5
Zemun Samo pravo
Zemun
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 1
Kalča
Niš
Spartak
Subotica
6 : 2
ŽAK Junior
Sombor
BSK
Bujanovac
8 : 1
Ozren
Sokobanja

Američki fudbal

Inđija Indians
Indjija
10.10.2021
Jagodina Black Hornets
Jagodina