XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 635 utakmica za dan
Subota, 9 Oktobar 2021

Fudbal

Luksemburg
0 : 1
Srbija
Azerbejdžan
0 : 3
Irska
Kazahstan
0 : 2
Bosna i Hercegovina
Finska
1 : 2
Ukrajina
Hajduk 1912
Kula
1 : 3
OFK Bečej 1918
Bečej
Omladinac
Novi Banovci
1 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
1. Maj Ruma
Ruma
2 : 0
Borac (S)
Sakule
Radnički 1912
Sombor
3 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Tekstilac
Odžaci
2 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
Feniks 1995
Stara Pazova
3 : 0
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
OFK Vršac
Vršac
2 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički (Zr)
Zrenjanin
2 : 1
Tisa
Adorjan
Takovo
Gornji Milanovac
2 : 0
Sloga (P)
Požega
Budućnost (A)
Arilje
0 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Jedinstvo
Ub
3 : 0
Borac 1926
Čačak
Mačva 1929
Bogatić
1 : 1
Real
Podunavci
Smederevo 1924
Smederevo
4 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Zemun
Zemun
1 : 3
OFK Beograd
Beograd
BSK Borča
Borča
2 : 1
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Brodarac
Novi Beograd
0 : 0
Teleoptik
Zemun
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 0
Prva iskra
Barič
Ušće Novi Beograd
Stepojevac
0 : 0
Jedinstvo
Surčin
Dinamo
Vranje
1 : 0
Meševo
Meševo
GFK Jagodina
Jagodina
1 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
Jedinstvo (P)
Paraćin
0 : 1
Trayal
Kruševac
Sloga (L)
Leskovac
0 : 2
Radnički (P)
Pirot
Sloboda
Novi Kozarci
2 : 0
Borac
Starčevo
Begej
Žitište
1 : 1
Omladinac FAM
Botoš
Naftagas
Elemir
2 : 0
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Proleter
Banatski Karlovac
4 : 0
Sloga
Plandište
Sloga (T)
Temerin
2 : 0
Podunavac
Belegiš
Veternik
Veternik
1 : 4
Radnički (Š)
Šid
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
3 : 0
Jedinstvo
Rumenka
Sloga (E)
Erdevik
4 : 1
Mladost
Bački Jarak
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 1
Cement
Beočin
Krila Krajine
Bačka Palanka
3 : 2
Tavankut
Tavankut
Bajša
Bajša
2 : 0
Bačka (P)
Pačir
Sloga
Čonoplja
1 : 4
Mladost (T)
Turija
Sinđelić
Beograd
3 : 0
Poštar Zvezdara
Beograd
GSP Polet Dorćol
Beograd
2 : 1
PKB
Padinska skela
Sremčica
Sremčica
2 : 1
OFK Mladenovac
Mladenovac
Zvezda
Konatice
2 : 2
BSK 1925
Batajnica
Napredak
Medoševac
2 : 0
Lokomotiva
Beograd
Tutin
Tutin
3 : 0
Karađorđe
Ribnica
Goč
Vrnjačka Banja
3 : 0
Šumadija (T)
Toponica
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
1 : 1
Drina
Ljubovija
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
6 : 0
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
Cer
Petkovica
1 : 1
Mladost
Prnjavor
Rudar 2001
Kostolac
0 : 1
Morava
Velika Plana
Sloboda
Lipe
2 : 2
Karađorđe
Topola
Grizli ML
Saranovo
1 : 0
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
Šumadija
Aranđelovac
5 : 1
Rudar (S)
Stamnica
VGSK
Veliko Gradište
1 : 4
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
OFK Sinđelić
Niš
5 : 1
Pukovac
Pukovac
SFK Morava
Vladičin Han
2 : 1
Pusta Reka
Bojnik
Morava 1918
Ćuprija
1 : 0
Župa
Aleksandrovac
Blagotin
Poljna
3 : 2
Juhor
Obrež
Jedinstvo 1936
Kruševac
2 : 1
Trstenik PPT
Trstenik
Zvezda
Blato
2 : 7
Jedinstvo (P)
Pirot
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
4 : 3
Đerdap
Kladovo
Lužnica
Babušnica
4 : 0
Ozren
Sokobanja
Brodoremont
Kladovo
5 : 0
BSK
Bogovina
Polet
Karavukovo
2 : 0
Naša Zvezda
Silbaš
Borac (BG)
Bački Gračac
0 : 5
ŽAK
Sombor
Crvenka
Crvenka
5 : 3
Vojvodina
Tovariševo
Fruškogorski partizan
Bukovac
2 : 0
Bačka 1923
Đurđevo
Borac
Novi Sad
3 : 2
OFK Futog
Futog
Šajkaš 1908
Kovilj
3 : 0
Jedinstvo
Gospođinci
Omladinac
Stepanovićevo
0 : 2
TSK
Temerin
Radnički (K)
Kovin
11 : 0
Strela
Ivanovo
Železničar
Inđija
3 : 2
Borac (M)
Martinci
OFK Vrbas
Vrbas
2 : 0
Tornjoš
Tornjoš
Napredak
Nadalj
0 : 1
AFK
Ada
Radnički 1905
Bajmok
3 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Proleter
Ravno Selo
1 : 0
Obilić (Z)
Zmajevo
Mladost 1948
Donja Livadica
1 : 0
Petlić SD 026
Smederevo
Zlot
Zlot
3 : 0
Ključ
Podvrška
BSK
Bukovče
1 : 4
Rudna Glava
Rudna Glava
Budućnost
Orašje
0 : 2
Donja Lomnica
Donja Lomnica
Palilula
Aleksinac
5 : 1
Polet
Radevac
Hajduk
Rujevica
1 : 3
Midžor
Kalna
Kupci
Kupci
7 : 6
Trudbenik
Stalać
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
1 : 1
Parunovac
Parunovac
Krajina
Krajišnik
3 : 0
Radnički
Sutjeska
Budućnost
Srpska Crnja
5 : 1
Delija
Mokrin
Partizan (G)
Glogovac
3 : 0
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Žitkovica 2017
Žitkovica
5 : 2
Železničar
Požarevac
Omladinac (Š)
Šetonje
3 : 1
Rudar (Kr)
Krepoljin
Vladimir Durković
Berilovac
4 : 0
Dragoš
Pirot
Sloboda
Rasnica
1 : 1
Zadrugar
Krupac
Gnjilan
Gnjilan
4 : 0
Napredak
Izvor
Dimitrije Tucović
Šušnjar
4 : 2
Beljina
Beljina
Strelac
Mislođin
3 : 2
Šumadija
Šopić
Siti Sport Klub
Beograd
0 : 4
Umka
Umka
Borac (O)
Ostružnica
1 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
Borac (D)
Drenovac
0 : 3
Maršić
Maršić
Šumadija 1934
Drača
1 : 1
Sloga (D)
Desimirovac
Bratstvo 1975
Erdeč
3 : 1
Zastava
Kragujevac
OFK Jabučje
Jabučje
1 : 2
OFK Brđanac
Valjevo
Radnik
Ub
4 : 0
Žabari
Žabari (Valjevo)
Spartak 1924
Ljig
0 : 0
Proleter
Bajevac
Spartak 1976
Trnava
0 : 3
Prilike
Prilike
Slatina
Slatina
1 : 2
Gorušica
Viča
Ovčar
Markovica
2 : 2
Kej
Čačak
Rudar
Baljevac
2 : 1
Mladost (V)
Vrdila
Radnički (Kl)
Klupci
2 : 0
Radnički (Ko)
Koceljeva
Rajac
Kadina Luka
5 : 1
Kolubara 2
Valjevo
Jezero 2017
Zlatari
7 : 1
Župski biseri
Lacisled
Poljoprivrednik
Počekovina
1 : 0
14. Oktobar
Izbenica
Polet 57
Milutovac
3 : 0
Varvarin
Varvarin
Borac
Gornji Katun
2 : 1
Vinogradar
Riljac
Stari Trstenik
Stari Trstenik
0 : 1
Garevina
Garevina
Proleter (M)
Mramorak
1 : 0
BSK Bavanište
Bavanište
OFK Klek
Klek
6 : 1
Tisa 1933
Taraš
Marjan MB
Mala Biljanica
1 : 6
Šumadija
Razgojna
Radnički (P)
Pertate
1 : 0
Rudar 1973
Rudare
Sinđelić
Lipnica
0 : 3
Mladost (DB)
Donja Borina
OFK Zabrežje
Zabrežje
5 : 1
Polet
Grabovac
Šumadija
Trešnjevica
2 : 2
OFK Batinac
Batinac
Planinac
Panjevac
2 : 2
15. Avgust 1950
Lomnica
Beljanica
Strmosten
1 : 2
Sinđelić
Vojnik
Miljakovac
Beograd
3 : 0
Rekreativo 011
Beograd
KFK Ravna gora
Zemun
2 : 0
Lepušnica
Glogonjski rit
Minel
Ripanj
4 : 1
OFK Lug 2020
Lug
BSK
Borač
2 : 1
Jedinstvo
Oplanić
Sloga
Zabojnica
1 : 0
Mladost (R)
Rašković
Mladost (D)
Dublje
2 : 1
GFK Strelište
Jagodina
Šumadinac
Dragovo
1 : 6
Vinogradar
Crkvenac
Soko
Nova Gajdobra
1 : 0
Tvrđava
Bač
Milicionar
Bogatić
2 : 0
Sloboda
Salaš Crnobarski
Jevremovac
Jevremovac
2 : 0
Vlašić
Donje Crniljevo
Dumača
Pocerski Metković
3 : 0
Sloga (K)
Krnić
Gavrilo Princip
Vranići
1 : 4
Planinac
Vujetinci
Remont
Čačak
5 : 3
Gaučosi
Čačak
Mršinci
Mršinci
6 : 0
Morava
Mojsinje
Lugovi
Čačak
2 : 3
Čačak 94
Čačak
Tigrovi Mija Gold
Preljina
6 : 0
Gladijator
Čačak
Malba
Žaočani
2 : 0
Vujan
Prislonica
Budućnost
Stančići
2 : 1
Prijatelji
Čačak
Mladost (K)
Krupaja
1 : 2
Sloga 1945
Veliko Selo
Padež
Petrovac
0 : 5
Mladost (PR)
Poljska Ržana
Budućnost
Veliki Jovanovac
1 : 3
Rongo Siti
Pirot
Polet
Vitoševac
1 : 2
Napredak 2012
Krušje
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
2 : 0
Borac
Trnjane
Horgoš 1911
Horgoš
2 : 0
Jedinstvo (M)
Martonoš
Potisje
Kanjiža
0 : 0
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
OFK Bačinci
Bačinci
0 : 2
Obilić 1993
Kukujevci
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
2 : 1
Sloga 1980
Jovanovac
SFU Graničar 024
Kelebija
1 : 2
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Vinogradar
Hajdukovo
1 : 1
Bikovo
Bikovo
Sloga (M)
Margita
2 : 0
Partizan
Kajtasovo
Cerovac 2013
Cerovac
2 : 2
Beli Orlovi
Pridvorice
Rtanj
Vrmdža
2 : 0
Slemen
Milušinac
Mladost
Resnik
3 : 2
Sloga
Žučkovac
Sloboda 2013
Nikolinac
0 : 3
Palilulac
Šarbanovac
Oko sokolovo
Gadžin han
2 : 1
Elid
Donji Dušnik
Zmajevac
Belasica
4 : 3
Polet
Šavrane
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
0 : 1
Rasina
Vitanovac
Borba
Cvetojevac
2 : 2
Apolon 4
Kragujevac
Mladi radnik 1925
Grdica
2 : 3
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Mladost (MD)
Mala Drenova
1 : 3
Mladost 1977
Garevina
Beli Orlovi
Tobolac
3 : 0
OFK Orašje 1960
Orašje
Sport
Bezdan
0 : 2
Telečka
Telečka
Dobra Voda
Dobra Voda
1 : 1
Dražmirovac
Dražmirovac
Mladi radnik
Novo Laniste
3 : 1
Mladost
Bukovče
Kolonija
Jagodina
3 : 0
Napredak
Staro Lanište
Mladost
Gornja Mutnica
1 : 3
Popovac
Popovac
Jedinstvo
Ratari
7 : 2
Hajduk
Čepure
Heroj
Busilovac
6 : 0
Napredak (Sv)
Svojnovo
Voja Gačić
Pančevo
6 : 3
Kolonija
Kovin
Budućnost
Banatski Brestovac
3 : 0
Tempo
Sefkerin
Mladost
Čibutkovica
2 : 2
Sloga
Lukavica
Mladi borac
Županjac
2 : 7
BSK
Brajkovac
OFK Borac
Arapovac
2 : 1
Mladost
Baroševac
Mladi radnik
Junkovac
3 : 0
Strmovo
Strmovo
Moravac
Guberevac
5 : 3
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
Selište
Selište
2 : 1
Vrelo
Milanovac
Laznica
Laznica
6 : 2
Mlava (R)
Ribare
Crni Vitez
Kalište
3 : 0
Radnik
Salakovac
Napredak
Toponica
1 : 4
Stig (MC)
Malo Crniće
Naša Krajina
Kupinik
1 : 3
Banatul
Lokve
Vojvodina
Seleuš
1 : 4
Vladimirovac
Vladimirovac
Solunac
Banatski Sokolac
0 : 4
Dobrica
Dobrica
Proleter 1936
Svetlic
6 : 1
Proleter 1922
Svetlic
Pobeda
Parta
0 : 0
Hajduk
Šušara
Vinogradar
Gudurica
8 : 1
Borac (VG)
Vračev Gaj
Roma-Odžino selo
Pocerski Pričinović
1 : 3
Culjković
Culjković
Dunav
Ostrovo
1 : 8
Dunavac
Petka
Omladinac
Busur
1 : 3
Vukan
Ždrelo
Sloga
Burovac
3 : 0
Borac
Veliko Laole
Burovac
Burovac
2 : 3
Udarnik 2015
Ćovdin
Rudar 1947
Stamnica
0 : 1
Melnica
Melnica
Radnički
Knežica
2 : 1
Napredak
Trnovče
Radnik
Pankovo
09.10.2021
15:30
Zabrđe 1936
Zabrđe
Jedinstvo
Kamenovo
2 : 0
Sloga 1952
Veliki Popovac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
4 : 2
BSK
Bošnjak
Polet
Ljubić kod Knića
09.10.2021
15:30
Grivac
Grivac
Omladinac
Vučkovica
2 : 3
Beli Orlovi
Brestovac
Mladi radnik
Dragušica
2 : 1
Bare
Bare
Krajišnici
Loznica
0 : 3
Jadar 07
Loznica
Paskovac
Paskovac
2 : 0
Vuk
Tršić
Brezovac
Brezovac
4 : 0
Misača
Misača
BSK
Brzohode
4 : 3
Jedinstvo
Oreovica
Azbukovica
Crnča
5 : 2
Grabovica
Gornja Bukovica
Selanac
Selanac
09.10.2021
11:00
Crnča
Crnča
Resavski Despoti
Vitance
1 : 1
Jasenovo
Jasenovo
Vučak
Vučak
2 : 0
Petrijevac
Petrijevo
Željezničar Sport Team
Banja Luka
3 : 0
Drina
Zvornik
Borac
Kozarska Dubica
1 : 2
Podrinje
Janja
Modriča
Modriča
3 : 1
Ljubić
Prnjavor
Budućnost
Pilica
0 : 2
Sutjeska
Foča
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 0
Sloga
Doboj
Kozara
Gradiška
1 : 3
Omarska
Omarska
Krupa
Krupa na Vrbasu
1 : 0
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Tekstilac
Derventa
0 : 2
Sloboda
Novi Grad
Berane
Berane
1 : 2
Mladost
Podgorica
Cetinje
Cetinje
3 : 2
Kom
Podgorica
Grbalj
Radanovići
0 : 2
Arsenal
Tivat
Jedinstvo
Bijelo Polje
3 : 0
OFK Titograd
Podgorica
Bokelj
Kotor
1 : 0
Igalo
Herceg Novi
Crvena zvezda
Beograd
2 : 0
Sloga
Zemun
Napredak Junior 2018
Kruševac
2 : 6
Radnički 1923
Kragujevac
Karađorđe
Topola
1 : 1
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
Mačva
Šabac
3 : 0
Levač
Rekovac
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 5
Loznica
Loznica
Šampion
Gornji Milanovac
1 : 2
Kraljica Marija
Novo Selo
Slatke male
Burovac
0 : 2
ŽGFK Borac
Čačak
Moskva
Novi Sad
09.10.2021
Voša AS
Novi Sad
Morava
Žitkovac
12 : 0
SUŽF Stol
Bor
Kolibri
Kuršumlija
1 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Knjaževac 2015
Knjaževac
2 : 0
Vučice
Vučje
Mašinac 2020
Niš
0 : 7
Radnički 2012
Niš
Vinča
Vinča
1 : 5
Heroj Polet
Jajinci
Desetka
Obrenovac
09.10.2021
00:00
Rad
Beograd
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
09.10.2021
00:00
Radnicki
Rudovci
Dunav
Veliko Selo
09.10.2021
00:00
Heroj Polet
Beograd
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 0
Loznica
Loznica
GFK Sloboda
Užice
3 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
OFK Slatina
Slatina-Bor
2 : 0
Morava 1918
Ćuprija
Timočanin
Knjaževac
3 : 0
Timok 1919
Zaječar
GFK Jagodina
Jagodina
2 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Trayal
Kruševac
3 : 0
Bor 1919
Bor
Napredak
Kruševac
13 : 0
Jedinstvo
Paraćin
Radnički (N)
Niš
5 : 2
OFK Topličanin
Prokuplje
Kopernikus Želežničar
Niš
2 : 1
Dinamo
Vranje
Proleter
Novi Sad
1 : 1
Tisa Njerš
Adorjan
Kabel
Novi Sad
3 : 1
Radnički 1912
Sombor
Inđija
Inđija
4 : 0
Radnički (Š)
Šid
Železničar
Pančevo
2 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 2
GFK Sloven
Ruma
Lokomotiva
Beograd
0 : 2
Internacional
Beograd
IMT 2
Beograd
1 : 8
Radnički
Novi Beograd
IM Rakovica
Rakovica
0 : 5
Brodarac 2
Beograd
OFK Žarkovo
Beograd
0 : 1
011
Beograd
Mladi radnik (R)
Radinac
0 : 5
Grizzly ML
Saranovo
Šumadija (A)
Aranđelovac
2 : 6
Sušica
Kragujevac
RSK
Rabrovo
3 : 2
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
Šumadija (T)
Toponica
4 : 4
Korićani
Korićani
Borac 1932
Ralja
1 : 9
Napredak
Markovac
Sloga (B)
Batočina
1 : 6
Smederevo 1924
Smederevo
Borac (Š)
Šajkaš
1 : 0
Radnički (K)
Kovin
Sofeks
Futog
3 : 1
Feniks 1995
Stara Pazova
Prva Iskra
Barič
09.10.2021
00:00
GSP Polet
Beograd
Balkan
Beograd
4 : 1
Beograd Karaburma
Beograd
Rojkovac
Obrenovac
0 : 6
Budućnost
Dobanovci
DIF
Beograd
2 : 0
Siti Sport Klub
Beograd
Torlak
Beograd
09.10.2021
00:00
OFK Beograd
Beograd
BSK 1925
Beograd
0 : 3
Radnički
Obrenovac
Partizan
Gaj
1 : 7
Mladost
Omoljica
Jedinstvo
Vlajkovac
8 : 1
Vulturul
Grebenac
Strela
Ivanovo
0 : 1
Dolovo
Dolovo
Borac
Sakule
5 : 3
Radnički
Baranda
Mladost
Pančevo
09.10.2021
Voja Gačić
Pančevo
OLE
Beograd
1 : 1
Sinđelić
Beograd
Zmaj 1953
Zemun
3 : 1
Boleč
Boleč
BASK
Beograd
6 : 3
Vinča
Vinča
Kiker
Kraljevo
4 : 1
Napredak
Kruševac
Mladost (L)
Lučani
0 : 0
Spartak ŽK
Subotica
RFK Grafičar
Beograd
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Crvena zvezda
Beograd
5 : 2
Partizan
Beograd
Čukarički
Beograd
3 : 0
Sloga (P)
Požega
Ada
Beograd
1 : 0
Brodarac
Beograd
Zemun
Zemun
1 : 0
Teleoptik
Zemun
Rad
Beograd
3 : 0
Radnički (N)
Niš
Palanka
Cerovac
09.10.2021
Železničar
Kusadak
Bresje Superior
Velika Plana
09.10.2021
10:00
Sloboda
Lipe
Jedinstvo
Krnjevo
09.10.2021
Podunavac
Udovice
Polet
Trnovče
09.10.2021
Sloga
Miloševac
Omladinac
Veliko Polje
14 : 0
Rvati
Obrenovac
Obrenovac 1905
Obrenovac
3 : 0
Duboko
Mala Mostanica
Kopernikus Želežničar
Niš
7 : 0
Timočanin
Knjaževac
SFS Borac
Paraćin
1 : 4
Trayal
Kruševac
OFK Radnički
Niš
4 : 2
Timok 1919
Zaječar
Mineralac
Vranje
1 : 1
Real Niš
Niš
Budućnost
Popovac
4 : 1
Radnički (P)
Pirot
Proleter (NS)
Novi Sad
3 : 0
Tisa Njerš
Adorjan
TSC
Bačka Topola
7 : 0
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
Kabel
Novi Sad
1 : 1
Radnički 1912
Sombor
Inđija
Inđija
2 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Železničar
Pančevo
5 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Proleter 2006
Zrenjanin
1 : 2
OFK Vršac
Vršac
Rakovica
Rakovica
0 : 1
Kolubara
Lazarevac
BSK Borča
Borča
1 : 1
Radničkin(NB)
Novi Beograd
Studentski grad
Novi Beograd
09.10.2021
IMT
Beograd
011
Beograd
3 : 0
Lokomotiva
Beograd
Mladost (L)
Lukićevo
3 : 1
Arena Su
Subotica
Derby 2015
Novi Sad
1 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
Cement
Beočin
1 : 5
ODR
Petrovaradin
Dunav
Stari Banovci
1 : 5
Voja Gačić
Pančevo
OFK Senjak
Valjevo
16 : 2
Vrelo Sport
Vrelo
Bežanija
Beograd
3 : 0
Budućnost
Dobanovci
BASK
Beograd
1 : 4
BSK 1925
Beograd
Žarkovo
Beograd
0 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Prva Iskra
Barič
1 : 3
DIF
Beograd
Palilulac
Beograd
09.10.2021
Lestane
Lestane
Vinča
Vinča
1 : 0
Beograd
Beograd
Balkan
Beograd
2 : 0
Zvezdara
Beograd
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 0
Spartak 1976
Trnava
Polimlje
Prijepolje
09.10.2021
12:00
Sloboda (Č)
Čačak
FAP
Priboj
2 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Zlatibor
Čajetina
09.10.2021
12:00
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Ševac
Kusić
1 : 11
Hajdučica
Hajdučica
Invictus 2020
Bela Crkva
4 : 5
Banat
Dupljaja
Sloga
Plandište
1 : 3
Partizan
Uljma
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 3
Proleter
Banatski Karlovac
Budućnost
Alibunar
8 : 2
Banat
Ilandža
Proleter
Mramorak
09.10.2021
Tempo
Sefkerin
Mladost
Omoljica
4 : 0
Borac
Sakule
Spartak 1911
Debeljača
4 : 1
Glogonj
Glogonj
Sloga
Banatsko Novo Selo
7 : 1
Omladinac
Deliblato
POFK Savacium
Šabac
09.10.2021
Jedinstvo
Štitar
Sloga
Bogosavac
09.10.2021
Jedinstvo 1924
Vladimirci
OFK Borac
Arnajevo
2 : 10
Borac (L)
Lazarevac
Kolubara
Lazarevac
8 : 0
OFK Budućnost
Dudovica
Ušće Novi Beograd
Stepojevac
0 : 10
TEK Sloga
Lazarevac
Obilić
Zmajevo
6 : 0
TSC
Bačka Topola
Njegoš
Lovćenac
09.10.2021
11:00
Bajša
Bajša
Vojvodina
Bačko Gradište
7 : 1
Bačka
Pačir
OFK Beograd
Beograd
3 : 0
Sinđelić
Beograd
Čukarički
Beograd
8 : 0
011
Beograd
Brodarac 2
Novi Beograd
0 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
BSK Borča
Borča
2 : 2
Rad
Beograd
Sinđelić
Beograd
11 : 2
OFK Beograd
Beograd
Šumadinac
Bečmen
0 : 1
Kolubara
Lazarevac
RFK Grafičar
Beograd
2 : 4
Rakovica
Beograd
Zemun
Zemun
1 : 4
BSK 1925
Batajnica
Šumadija 1962
Jagnjilo
3 : 0
Borac
Ostružnica
Dunavac
Grocka
0 : 2
Rad
Beograd
Resnik
Resnik
09.10.2021
00:00
Sremčica
Sremčica
Zemun
Zemun
0 : 2
Mladenovac
Mladenovac
OFK Beograd
Beograd
7 : 1
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Posavina
Stubline
6 : 3
Crvena Zastava
Obrenovac
Zabrezje
Zabrezje
09.10.2021
10:00
Zvezda
Konatice
Budućnost
Zvečka
1 : 3
Radnički
Obrenovac
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 5
Iskra
Kucura
Obilić
Zmajevo
09.10.2021
11:00
Napredak
Nadalj
Mladost
Turija
4 : 3
Budućnost
Savino Selo
Eđšeg
Mali Iđoš
1 : 1
Jadran
Feketić
Njegoš
Lovćenac
2 : 0
Proleter
Ravno Selo
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 3
Sport Klub 99
Novi Pazar
Bane 1931
Raška
2 : 8
Radnički 1923
Kragujevac
SFS Borac
Paraćin
1 : 1
Radnički (P)
Pirot
Lider MGM
Leskovac
5 : 1
Vlasina
Vlasotince
Car Konstantin
Niš
3 : 0
Kopernikus Železničar
Niš
Trayal Knez Lazar
Kruševac
2 : 1
Šampion 2014
Leskovac
OFK Radnički
Niš
4 : 0
Timok 1919
Zaječar
TSC
Bačka Topola
8 : 0
Petar Puača
Novi Sad
Vojvodina
Novi Sad
5 : 1
Kabel
Novi Sad
ODR
Petrovaradin
0 : 1
Petrika
Novi Sad
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 4
OFK Vršac
Vršac
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 6
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Rad
Beograd
09.10.2021
12:00
Brodarac
Novi Beograd
Voždovac
Beograd
09.10.2021
OLE
Zemun
Partizan
Beograd
7 : 2
RFK Grafičar
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
011
Beograd
Čukarički
Beograd
0 : 1
Teleoptik
Zemun
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 0
OFK Beograd
Beograd
Senjak
Valjevo
8 : 0
Ribnica
Mionica
Savacium
Šabac
0 : 0
Sun Rise
Šabac
Mačva (Š)
Šabac
6 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Jedinstvo (Ub)
Ub
3 : 1
Fenix
Šabac
Drina
Ljubovija
9 : 1
Železničar
Lajkovac
Budućnost
Popovac
6 : 0
OFK Kosanica
Kuršumlija
Lugina
Preševo
4 : 1
Čekmin
Čekmin
SFK Morava
Vladičin Han
4 : 3
BSK
Bujanovac
GFK Dubočica
Leskovac
5 : 1
Mineralac
Vranjska Banja
Radnik
Surdulica
12 : 1
OFK Topličanin
Prokuplje
OFK Budućnost 2020
Niš
3 : 0
Trnovac
Veliki Trnovac
Dinamo
Vranje
13 : 0
Vučje
Vučje
Real Niš
Niš
2 : 0
Kopernikus Železničar 2
Niš
Kolubara
Lazarevac
09.10.2021
00:00
Studentski grad
Beograd
Balkan
Beograd
09.10.2021
00:00
BSK
Borča
Radnički (O)
Obrenovac
09.10.2021
00:00
IMT
Beograd
Lokomotiva
Beograd
09.10.2021
00:00
Rakovica
Beograd
BSK 1925
Batajnica
09.10.2021
00:00
Sinđelić
Beograd
Župa
Aleksandrovac
09.10.2021
00:00
Vukovi
Brus
Trstenik PTT
Trstenik
09.10.2021
00:00
Finale 2013
Kruševac
Morava 1918
Ćuprija
09.10.2021
00:00
Radnički (S)
Svilajnac
Junior
Jagodina
09.10.2021
00:00
Timočanin
Knjaževac
Jedinstvo
Paraćin
09.10.2021
00:00
Duel Juniors 2
Kruševac
Car Lazar 2015
Kruševac
09.10.2021
00:00
OFK Bratstvo
Medveđa
Meševo
Meševo
09.10.2021
00:00
GFK Jagodina 2
Jagodina
AFK
Ada
2 : 1
Tisa Njerš
Adorjan
Bajša
Bajša
3 : 3
Arena Su
Subotica
Borac
Pločica
09.10.2021
OFK Plandište
Plandište
BAK
Bela Crkva
8 : 2
Karaš
Jasenovo
Partizan
Uljma
10 : 0
Ratar
Kruščica
Potporanj
Potporanj
5 : 1
Polet
Izbište
BSK
Bavanište
09.10.2021
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Borac
Sakule
4 : 3
Unirea
Uzdin
Polet
Idvor
1 : 2
Jugoslavija
Jabuka
Sloga
Banatsko Novo Selo
7 : 0
Dolina
Padina
Borac
Starčevo
09.10.2021
Radnički
Kovin
OFK Vršac
Vršac
7 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
Voja Gačić
Pančevo
6 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Srem
Jakovo
09.10.2021
00:00
Budućnost
Dobanovci
Milutinac
Zemun
09.10.2021
00:00
Resnik
Resnik
Obrenovac 1905
Obrenovac
09.10.2021
00:00
PFK Žarkovo 2000
Beograd
Bežanija
Beograd
09.10.2021
00:00
DIF
Beograd
Kosmaj
Ralja
09.10.2021
00:00
Mladenovac
Mladenovac
OFK Crvenka
Borca
09.10.2021
00:00
Palilulac
Beograd
Hajduk
Beograd
09.10.2021
00:00
Boleč
Grocka
Vinča
Vinča
09.10.2021
00:00
OLE
Beograd
Sunrise Šabac
Šabac
09.10.2021
12:00
Sloga
Bogosavac
OFK National AG
Novi Pazar
09.10.2021
OFK Ras
Novi Pazar
Sport Klub 99
Novi Pazar
5 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
AL AHLI
Novi Pazar
09.10.2021
Koštam Polje
Delimeđe
Jošanica
Novi Pazar
09.10.2021
Tutin
Tutin
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
1 : 3
Jedinstvo 2017
Tutin
Karađorđe
Ribnica
0 : 2
Sloga
Kraljevo
Kiker
Kraljevo
3 : 0
Real
Podunavci
Vrnjci
Vrnjci
09.10.2021
10:00
Polet
Ratina
Goč
Vrnjačka Banja
8 : 4
Proleter
Pečenog
Pobeda
Beloševac
0 : 8
Sloga 1924
Batočina
Radnički 1923
Kragujevac
09.10.2021
09:00
Morava
Velika Plana
Karađorđe
Topola
17 : 0
Marjan
Knić
Sušica
Kragujevac
4 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Vašarište
Kragujevac
5 : 0
Slavija
Kragujevac
Rakovica
Beograd
2 : 0
Bezanija
Beograd
DIF
Beograd
09.10.2021
00:00
Ada
Beograd
Rad
Beograd
2 : 0
OFK Crvenka
Borca
Čukarički
Beograd
7 : 1
BSK Borča
Borča
OFK Beograd
Beograd
09.10.2021
00:00
Partizan
Beograd
Zemun
Zemun
09.10.2021
00:00
RFK Grafičar
Beograd
Banja
Višnjička banja
09.10.2021
00:00
Lokomotiva
Beograd
Žarkovo
Žarkovo
09.10.2021
00:00
Borac (O)
Ostružnica
Jedinstvo
Surčin
09.10.2021
00:00
Rad
Beograd
Borac (L)
Lazarevac
09.10.2021
00:00
Prva Iskra
Barič
Kolubara
Lazarevac
09.10.2021
00:00
Vranić
Vranić
Železnik 1930
Železnik
09.10.2021
00:00
PFK Žarkovo 2000
Beograd
Trudbenik
Beograd
09.10.2021
00:00
Dunavac
Grocka
Leštane
Leštane
09.10.2021
00:00
Obilić 1924
Beograd
Zvezdara
Beograd
09.10.2021
00:00
Vrčin
Vrčin
Institut MK
Zemun
09.10.2021
00:00
Palilulac
Beograd
Sinđelić
Ugrinovci
09.10.2021
00:00
PKB
Padinska Skela
IMT
Novi Beograd
09.10.2021
00:00
Prima Fortuna
Beograd
Petlic
Beograd
2 : 3
Ole
Zemun
Brodarac
Novi Beograd
3 : 2
OFK Beograd
Beograd
Milutinac
Zemun
0 : 2
PFK Žarkovo 2000
Beograd
Čukarički
Beograd
2 : 1
Mungosi MK
Zemun
Crvena zvezda
Beograd
12 : 1
Voždovac
Beograd
Radnički
Obrenovac
09.10.2021
00:00
Lokomotiva
Beograd
Partizan
Beograd
09.10.2021
00:00
Rad
Beograd
RFK Grafičar
Beograd
09.10.2021
00:00
Teleoptik
Zemun
Zemun
Zemun
09.10.2021
00:00
Olimpik
Beograd
Radnički
Novi Beograd
09.10.2021
00:00
Dušanovac
Beograd
Ozren
Sokobanja
0 : 5
Lavice Dubočica
Leskovac
Napredak junior 2018
Kruševac
4 : 0
Vučice
Vučje
SUZF Stol
Bor
09.10.2021
Jagodina
Jagodina
Levač
Rekovac
09.10.2021
Morava
Žitkovac
Rosulja 2014
Vlasotince
0 : 10
Radnički 2012
Niš
Fudbol per femra
Preševo
0 : 4
Dinamo
Vranje
Mašinac
Niš
4 : 0
Kolibri
Kuršumlija
Majdanpek
Majdanpek
09.10.2021
Jedinstvo 2014
Pirot
Loznica
Loznica
9 : 0
Požarevac
Požarevac
Kraljica Marija
Novo Selo
0 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Jedinstvo
Ub
4 : 2
Požega
Požega
Plana
Velika Plana
0 : 7
ŽGFK Borac
Čačak
Savac
Šabac
2 : 6
Karađorđe
Topola
Lehel 2019
Zrenjanin
3 : 1
Ruma
Ruma
Spartak
Subotica
4 : 0
Prave Dame
Stari Banovci
Moskva
Novi Sad
4 : 0
TSC
Kanjiža
Modoš
Jasa Tomic
0 : 7
Stajićevo 2017
Stajićevo
Nova Kolonija
Kovin
2 : 6
Banat
Vršac
Kolubara
Lazarevac
09.10.2021
Brodarac
Beograd
Partizan
Beograd
09.10.2021
Zemun
Zemun
Obrenovac 1905
Obrenovac
09.10.2021
Žarkovo 2000
Beograd
Dušanovac
Beograd
09.10.2021
Rad
Beograd
RFK Grafičar
Beograd
09.10.2021
Voždovac
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
09.10.2021
Teleoptik
Zemun
Kampione
Beograd
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
011
Beograd
1 : 2
T6 Nika
Beograd
OFK Beograd
Beograd
5 : 1
BSK 1925
Batajnica
Olimpik
Beograd
6 : 0
Sinđelić
Beograd
Čukarički
Beograd
3 : 1
GSP Polet
Beograd
OLE
Borca
2 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Subotica
Subotica
2 : 6
Spartak ŽK '10
Subotica
Šumadinac
Bečmen
0 : 3
Budućnost
Dobanovci
Srem
Jakovo
0 : 0
Borac
Progar
Milutinac
Zemun
2 : 1
Jedinstvo
Surčin
Sinđelić
Ugrinovci
0 : 4
Bežanija
Beograd
ŠF Ivanča
Aranđelovac
8 : 3
Lazarevac
Lazarevac
Budućnost (D)
Dudovica
0 : 0
Mladost (C)
Cvetovac
Ušće Novi Beograd
Stepojevac
2 : 10
Radnički (R)
Rudovci
Tika taka 1
Šabac
09.10.2021
10:00
POFK Čivija
Šabac
Kosmet
Leposavić
1 : 2
Pazar Juniors
Novi Pazar
OFK National
Novi Pazar
0 : 1
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
Bane 1931
Raška
3 : 1
Sport Club 99
Novi Pazar
Jedinstvo 2017
Tutin
09.10.2021
Novi Pazar
Novi Pazar
Pazar Juniors B
Novi Pazar
6 : 0
Sport Club 99
Novi Pazar
OFK Ras
Novi Pazar
3 : 4
Rudar
Baljevac
AL AHLI
Novi Pazar
2 : 4
Novi Pazar
Novi Pazar
OFK National
Novi Pazar
0 : 4
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Beograd 1929
Beograd
9 : 0
Budućnost
Dobanovci
Železničar
Požarevac
6 : 0
SFU Gornjak
Krepoljin
OPK Rudar 1933
Kostolac
1 : 4
RSK
Rabrovo
Rvati
Obrenovac
09.10.2021
11:00
ZFK Desetka
Zvecka
Budućnost
Zvečka
0 : 5
Omladinac
Veliko Polje
Posavina
Stubline
1 : 6
Zvezda
Konatice
Zabrežje
Zabrežje
0 : 4
Radnički
Obrenovac
OFK Paraćin
Paraćin
09.10.2021
00:00
Radnički
Pirot
Lider MGM
Leskovac
09.10.2021
00:00
Vlasina
Vlasotince
GFK Jagodina
Jagodina
09.10.2021
00:00
Trio
Paracin
Napredak
Kruševac
09.10.2021
00:00
Duel Juniors
Kruševac
Real Niš
Niš
09.10.2021
00:00
Radnički
Niš
Radnički 2
Niš
09.10.2021
00:00
Kopernikus Železničar
Niš
Trajal - Prosoker
Kruševac
09.10.2021
00:00
OFK Šampion
Leskovac
Nacional
Niš
09.10.2021
00:00
Timok 1919
Zaječar

Košarka

Mornar Barsko zlato
Bar
85 : 90
Borac
Čačak
Partizan NIS
Beograd
79 : 57
SC Derby
Podgorica
Kolubara LA 2003
Lazarevac
71 : 73
Sloboda
Užice
Dunav
Stari Banovci
76 : 69
Vršac
Vršac
Metalac
Valjevo
90 : 85
Dynamic VIP PAY
Beograd
Zdravlje Leskovac
Leskovac
71 : 74
SPD Radnički
Kragujevac
Železničar
Čačak
82 : 63
Radnik
Surdulica
Klik
Arilje
79 : 91
Hercegovac
Gajdobra
Napredak Metalka Majur
Aleksinac
84 : 73
Konstantin
Niš
Star
Novi Sad
74 : 62
Borac
Zemun
Beovuk 72
Beograd
73 : 83
Pirot
Pirot
Napredak Junior
Kruševac
60 : 72
Čačak 94
Čačak
Mladost
Smederevska Palanka
89 : 58
Proleter Naftagas
Zrenjanin
Sloga Elite
Kraljevo
79 : 81
Jagodina
Jagodina
Svilajnac
Svilajnac
80 : 88
Plana
Velika Plana
Loznica
Loznica
92 : 65
Zlatar
Nova Varoš
Ivanjica
Ivanjica
75 : 64
Priboj
Priboj
M015
Šabac
76 : 74
Mileševac
Prijepolje
Ratnici
Niš
93 : 76
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Marinos
Niš
78 : 68
Actavis Academy
Leskovac
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
72 : 95
Nova Pazova
Nova Pazova
Sveti Đorđe
Žitište
61 : 96
Joker
Sombor
Topola
Bačka Topola
79 : 81
Hajduk
Kula
Dunav 2014
Apatin
67 : 73
Železničar
Inđija
Velika Kikinda
Kikinda
63 : 74
Srem
Sremska Mitrovica
Petrovgrad
Zrenjanin
20 : 0
Marina
Bačka Palanka
Sivac
Sivac
09.10.2021
13:30
Spartak
Subotica
Trijumf
Niš
84 : 49
Jastreb
Aleksinac
Hisar
Leskovac
58 : 47
OKK Sokobanja
Sokobanja
Proleter
Zrenjanin
63 : 67
Student
Niš
Vrbas Medela
Vrbas
53 : 72
Vojvodina 021
Novi Sad
Art Basket
Beograd
99 : 71
Kraljevo
Kraljevo
SPD Radnički
Kragujevac
66 : 104
Crvena zvezda
Beograd
Novosadska ŽKA
Novi Sad
63 : 66
Mileševka
Prijepolje
Topolčanka
Bačka Topola
58 : 46
Ljubovija
Ljubovija
Sloga
Požega
74 : 51
Gimnazijalac
Pirot
Hisar
Leskovac
54 : 31
Bagdala
Kruševac
Student 2
Niš
55 : 79
Paraćin
Paraćin
Palanka 2021
Smederevska Palanka
09.10.2021
Trstenik
Trstenik
Smederevo
Smederevo
09.10.2021
Radnički SPD 2
Kragujevac
Proleter
Novi Sad
74 : 38
Mondo Basket
Zemun
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
51 : 89
Borča
Borča
Vizura
Beograd
90 : 54
Titel
Titel
Delfin
Bačka Palanka
40 : 75
Girl Basket
Beograd

Odbojka

Partizan Soccerbet
Beograd
3 : 0
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
Niš
Niš
0 : 3
Radnički
Kragujevac
Mladi radnik
Požarevac
3 : 1
Spartak (Lj)
Ljig
Jedinstvo
Stara Pazova
3 : 1
Partizan Soccerbet
Beograd
TENT
Obrenovac
3 : 1
Klek
Klek
Inđija
Inđija
3 : 2
Spartak
Subotica
Srem
Sremska Mitrovica
0 : 3
Ub
Ub

Rukomet

Jugović
Kać
36 : 30
Obilić
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
33 : 26
Radnički
Kragujevac
Metaloplastika
Šabac
29 : 21
Dinamo
Pančevo
Mokra Gora
Zubin Potok
28 : 28
Spartak
Subotica
Proleter
Zrenjanin
34 : 35
Šamot 65
Arenđelovac
Partizan
Beograd
34 : 30
Rudar
Kostolac
Železničar 1949
Niš
28 : 42
Dubočica 54
Leskovac
Priboj
Priboj
30 : 25
Kuršumlija
Kuršumlija
Jastrebac
Blace
30 : 27
Hajduk Veljko
Negotin
Župa 54
Aleksandrovac
25 : 27
Topličanin
Prokuplje
Sportski Centar Voždovac 2012
Beograd
22 : 27
Smederevo
Smederevo
Vrbas
Vrbas
31 : 31
Kikinda
Kikinda
Morava
Velika Plana
29 : 29
Ub
Ub
Inđija
Inđija
28 : 34
Sinđelić
Beograd
Sivac 69
Sivac
30 : 27
Kolubara
Lazarevac
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
39 : 21
Radnički 1958
Šid
Jabuka
Jabuka
22 : 27
Hercegovac
Gajdobra
Lokomotiva
Lapovo
33 : 30
Karađorđe
Topola
Kruševac
Kruševac
28 : 30
Jagodina 2
Jagodina
Paraćin
Paraćin
24 : 31
Mladost
Čačak
Radnički
Ćuprija
39 : 20
Bane
Raška
Rudar 2
Kostolac
30 : 15
Udarnik
Lozovik
Knjaz 1957
Knjaževac
27 : 24
Aleksinac
Aleksinac
Mladost
Vranje
31 : 27
BSK Heba
Bujanovac
Dalmatinac
Riđica
30 : 35
Crepaja
Crepaja
Senta
Senta
36 : 23
Budućnost
Alibunar
Umčari
Umčari
18 : 16
Studentski Grad 2
Beograd
Metalac AD
Gornji Milanovac
20 : 47
Loznica grad
Loznica
Vlasotince
Vlasotince
33 : 22
SRU Feniks
Vranje
Rtanj
Boljevac
16 : 47
Sloga
Petrovac na Mlavi
Nemanjić
Požarevac
22 : 32
Rudar
Kostolac
Trijumf
Srbobran
28 : 24
Beočin 1959
Beočin
Halas Jožef 2
Ada
42 : 14
Odžaci
Odžaci

Vaterpolo

KVK Radnički
Kragujevac
13 : 5
Proleter
Zrenjanin
Vojvodina
Novi Sad
8 : 16
Partizan
Beograd
Zemun
Zemun
3 : 23
Novi Beograd
Beograd
Stari Grad
Beograd
14 : 8
Bečej
Bečej
Rasina
Kruševac
17 : 4
Palilula
Beograd
NBG Vukovi
Novi Beograd
21 : 17
Valjevo
Valjevo
Dorćol
Beograd
8 : 9
Sava
Šabac
Spartak Prozivka
Subotica
13 : 5
Košutnjak
Beograd
Singidunum
Beograd
8 : 7
ŽAK
Kikinda

Futsal

Vranje
Vranje
4 : 1
Ivanjica
Ivanjica
Loznica Grad 2018
Loznica
7 : 3
Konjarnik
Beograd
Leteći Holandjanin
Vrbas
4 : 2
Full Feel
Subotica
Fortuna
Futog
2 : 11
Indians 2013
Inđija
Bajina Bašta
Bajina Bašta
09.10.2021
Leposavić 2018
Leposavić
Zufo
Bujanovac
0 : 0
Akademac
Niš
PP 192
Prijepolje
3 : 1
Šljivići
Ivanjica
Ares
Prijepolje
2 : 3
MB Namenska
Lučani
Raška
Raška
3 : 6
92
Užice
Sjenica
Sjenica
2 : 4
Zlatibor
Čajetina

Američki fudbal

SBB Beograd Vukovi
Beograd
09.10.2021
Kragujevac Wild Boars
Kragujevac

Hokej

SKHL Crvena zvezda
Beograd
09.10.2021
KHL Medveščak mladi
Zagreb
Slavija Junior
Ljubljana
5 : 4
Bled
Bled
HK SŽ Olimpija
Ljubljana
1 : 7
Triglav
Kranj