XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 859 utakmica za dan
Nedelja, 3 Oktobar 2021

Fudbal

Vojvodina
Novi Sad
1 : 1
Radnički (N)
Niš
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
Mladost
Lučani
3 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Napredak
Kruševac
0 : 1
Partizan
Beograd
Tisa
Adorjan
1 : 4
OFK Vršac
Vršac
Borac (Š)
Šajkaš
2 : 1
Radnički 1912
Sombor
Borac (S)
Sakule
1 : 3
Omladinac
Novi Banovci
Sušica
Kragujevac
0 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Jedinstvo
Surčin
1 : 0
Zvezdara
Beograd
Radnički (P)
Pirot
0 : 0
Vlasina
Vlasotince
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 0
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Radnički (S)
Svilajnac
3 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Budućnost (P)
Popovac
1 : 1
GFK Jagodina
Jagodina
Borac
Starčevo
2 : 1
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
Omladinac FAM
Botoš
1 : 0
Sloboda
Novi Kozarci
Budućnost
Salaš Noćajski
1 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
Sloboda
Donji Tovarnik
1 : 0
Index
Novi Sad
Hajduk
Divoš
6 : 0
Veternik
Veternik
Podunavac
Belegiš
1 : 0
Dunav
Stari Banovci
Mladost (BP)
Bački Petrovac
2 : 0
Sloga
Čonoplja
Mladost (T)
Turija
0 : 1
Bajša
Bajša
Bačka (P)
Pačir
3 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
Tavankut
Tavankut
1 : 2
Stanišić
Stanišić
Komgrap
Beograd
1 : 2
Napredak
Medoševac
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
2 : 1
Zvezda
Konatice
BSK 1925
Batajnica
1 : 4
Sremčica
Sremčica
Zuce 2019
Zuce
5 : 1
GSP Polet Dorćol
Beograd
PKB
Padinska skela
2 : 2
Sinđelić
Beograd
Poštar Zvezdara
Beograd
0 : 1
Kosmaj
Ralja
Šumadija (T)
Toponica
2 : 2
Bane 1931
Raška
Jošanica
Novi Pazar
3 : 1
Korićani
Korićani
Prijevor
Prijevor
3 : 0
Polimlje
Prijepolje
Sloboda
Čačak
3 : 1
Omladinac
Zablaće
Polet (LJ)
Ljubić
5 : 1
Savinac
Visibaba
Jasen
Brodarevo
1 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Mladost
Prnjavor
1 : 0
Železničar
Lajkovac
Sloga
Bogosavac
0 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Drina
Ljubovija
1 : 1
Borac
Lešnica
Zadrugar
Lajkovac
1 : 1
Ribnica
Mionica
Sloga (B)
Batočina
2 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
Đerdap
Golubac
3 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Rudar (S)
Stamnica
3 : 0
Grizli ML
Saranovo
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
2 : 0
Sloboda
Lipe
Car Konstantin
Niš
1 : 0
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Mladost (M)
Medoševac
0 : 3
OFK Niš
Niš
Delijski Vis
Niš
0 : 1
Pukovac
Pukovac
OFK Napredak 1929
Aleksinac
2 : 1
Morava
Žitkovac
Bukovik
Razanj
3 : 1
Orljane
Orljane
Aluminjum
Niš
4 : 3
Malošište
Malošište
Mladost (B)
Batušinac
4 : 1
Rudar
Jelašnica
Trnovac
Trnovac
1 : 1
Pusta Reka
Bojnik
Jedinstvo
Gornje Stopanje
2 : 1
Vranjska Banja
Vranjska Banja
OFK Alakince
Alakince
1 : 4
Radan
Lebane
OFK Topličanin
Prokuplje
0 : 0
Jablanica
Medveđa
Žitorađa
Žitorađa
0 : 1
Plantaža
Donje Stopanje
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 1
Čekmin
Čekmin
Kušiljevo
Kušiljevo
2 : 1
Župa
Aleksandrovac
Sloga (M)
Majdevo
4 : 0
Gradina
Pejovac
Jedinstvo (M)
Mijatovac
4 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
OFK 019
Zaječar
4 : 0
Ozren
Sokobanja
Tanasko Rajić
Pirot
3 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
OFK Slatina
Bor
2 : 1
BSK
Bogovina
Sloga
Kobišnica
2 : 2
Brodoremont
Kladovo
Lipar
Lipar
4 : 1
Borac (BG)
Bački Gračac
Budućnost (M)
Mladenovo
0 : 1
Rusin
Ruski Krstur
Naša Zvezda
Silbaš
1 : 3
Budućnost (G)
Gložan
Kordun
Kljajićevo
2 : 0
Budućnost (P)
Parage
Bačka 1923
Đurđevo
3 : 1
ŽSK
Žabalj
TSK
Temerin
0 : 0
Tatra
Kisač
Dinamo
Budisava
1 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
Fruškogorac
Sremska Kamenica
1 : 3
Šajkaš 1908
Kovilj
Jedinstvo
Gospođinci
1 : 2
Borac
Novi Sad
Partizan (G)
Gaj
0 : 1
Potporanj
Potporanj
Jugoslavija
Jabuka
3 : 1
Hajdučica
Hajdučica
Spartak 1911
Debeljača
0 : 2
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Strela
Ivanovo
1 : 2
Budućnost (A)
Alibunar
Vulturul
Grebenac
3 : 1
Dolovo
Dolovo
Crvena zvezda
Pavliš
1 : 1
Dolina
Padina
Sremac (D)
Dobrinci
0 : 2
Jadran
Golubinci
Borac (K)
Klenak
1 : 2
Hajduk
Beška
Ljukovo
Ljukovo
2 : 2
Sremac (V)
Vojka
Borac (M)
Martinci
2 : 3
Napredak
Popinci
Fruškogorac
Manđelos
2 : 0
Radnički
Irig
Obilić (Z)
Zmajevo
2 : 0
Sloga
Ostojićevo
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
5 : 0
Napredak
Nadalj
Budućnost
Savino Selo
3 : 0
Iskra
Kucura
Bačinac
Bačinac
1 : 2
Mladi radnik 1940
Radinac
Polet
Trnovče
2 : 5
Mladost 1948
Donja Livadica
Borac 1932
Ralja
0 : 2
SASK
Saraorci
Podunavac
Udovice
0 : 0
Radnik
Smederevska Palanka
Glavaš
Glibovac
2 : 2
Sloga
Lugavčina
Mladi rudar 1954
Bukovik
1 : 3
Sloga (M)
Milatovac
Sloga (Z)
Zagorica
2 : 7
Marjan
Knić
Vinča
Vinča
2 : 5
Banja 1957
Banja
Plaskovac
Plaskovac
5 : 1
Omladinac (D.R.)
Donja Rača
Badnjevac
Badnjevac
2 : 1
Jasenica
Božurnja
BSK
Belosavci
1 : 0
Prvi srpski ustanak
Orašac
Šumadinac 1913
Natalinci
4 : 0
Trnava
Donja Trnava
Lokomotiva
Lapovo
1 : 2
ŽSK
Žirovnica
Mala Vrbica
Mala Vrbica
3 : 4
Zlot
Zlot
Urovica
Urovica
2 : 1
Blizna
Blizna
Nemetali
Donja Bela Reka
7 : 1
BSK
Bukovče
Branik
Štubik
3 : 1
Polom
Leskovo
Brestovac
Borski Brestovac
6 : 2
Ključ
Podvrška
Vučje
Vučje
4 : 1
Jedinstvo (Š)
Šišava
Progres
Ladovica
4 : 2
Budućnost
Orašje
Donja Lomnica
Donja Lomnica
0 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
Polet
Stajkovce
3 : 1
Kumarevo 65
Kumarevo
Bratstvo
Bratmilovce
1 : 1
OFK Brza
Brza
Umac
Miroševce
2 : 8
Jedinstvo (G)
Grdelica
Bobište
Bobište
3 : 4
Jedinstvo (B)
Bošnjace
OFK Morava
Leskovac
4 : 1
Železničar
Brestovac
BSK
Belanovce
2 : 0
Moravac
Pečenjevce
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
1 : 1
Sloga
Lipovica
Milanovo
Milanovo
2 : 2
Mladi borac
Živkovo
Sloboda
Donje Brijanje
0 : 3
Mladost 1959
Vinarce
Naisus 1977
Rožina
7 : 1
Toplica
Šarlinac
Radnički 1947
Čapljinac
0 : 3
Zemljoradnik
Balajnac
Taskovići
Taskovići
7 : 2
Palilula
Aleksinac
Polet
Radevac
2 : 3
Rad
Merošina
Pobeda
Rusna
4 : 1
Jastrebac
Tešica
Sloga
Minićevo
3 : 0
Osnić
Osnić
Šljivar
Šljivar
4 : 0
Hajduk
Rujevica
Kosovo
Zvezdan
0 : 2
Omladinac
Grezna
Trebič
Sokobanja
3 : 1
OFK Rtanj
Boljevac
Graničar
Veliki Izvor
5 : 0
Rudar (P)
Podvis
13. April
Lomnica
2 : 5
Vinogradar
Zleginje
Temnić 1924
Varvarin
4 : 3
FUD
Brus
Čitluk
Čitluk
1 : 2
Sloga (L)
Lozna
Mladost (T)
Toljevac
1 : 4
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Parunovac
Parunovac
0 : 0
Kupci
Kupci
Trudbenik
Stalać
0 : 2
Mačkovac
Mačkovac
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
1 : 0
Banat
Čenta
Borac
Aleksandrovo
0 : 2
Budućnost
Srpska Crnja
ASK
Aradac
5 : 0
Krajina
Krajišnik
Polet
Nakovo
3 : 0
Vojvodina (B)
Bašaid
Mladost (L)
Lukićevo
4 : 1
Rusanda
Melenci
Napredak
Čestereg
6 : 0
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Kolare
Kolare
1 : 0
Morava
Kočino Selo
OFK Juhor 2016
Potočac
3 : 2
Sloga
Voljavče
GFK Tabane
Jagodina
4 : 3
Dragocvet
Dragocvet
Napredak
Drenovac
4 : 1
Juhor (G)
Glavinci
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
2 : 0
Budućnost (Đ)
Đurinac
Moravac 2015
Krušar
3 : 0
Budućnost (M)
Miliva
Mladost
Jovac
5 : 0
Partizan (M)
Majur
Napredak 1936
Veliko Crniće
1 : 2
Omladinac (Š)
Šetonje
Rudar (Kr)
Krepoljin
2 : 4
Šapine
Šapine
Krilaš
Ćovdin
3 : 1
Sloga (L)
Lučica
Borac (Ž)
Žabari
4 : 2
Žitkovica 2017
Žitkovica
Železničar
Požarevac
4 : 2
Budućnost (V)
Vezičevo
Mladost (R)
Ranovac
6 : 2
Sirakovo
Sirakovo
Vihor
Маljurevac
2 : 0
Obilić
Živica
Gnjilan
Gnjilan
7 : 0
Željuša
Željuša
Pobeda
Držina
2 : 1
Sloboda
Rasnica
Dragoš
Pirot
2 : 1
Senjak
Pirot
Radnički (R)
Rudovci
2 : 2
Omladinac
Veliko Polje
Budućnost (Z)
Zvečka
0 : 3
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Beljina
Beljina
0 : 4
Krtinska
Krtinska
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
5 : 0
Dunavac
Grocka
Boleč
Grocka
7 : 0
Rabrovac
Rabrovac
SUF Dubona
Dubona
4 : 4
Podunavac
Ritopek
Napredak
Međulužje
1 : 1
Velika Krsna
Velika Krsna
Pudarci
Pudarci
2 : 3
Vrčin
Vrčin
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
0 : 2
Šumadija 1962
Jagnjilo
Zaklopača
Zaklopača
2 : 0
Đurinci
Đurinci
Srem
Jakovo
2 : 1
Siti Sport Klub
Beograd
Balkan Mirijevo
Beograd
6 : 0
Posavac Tišma
Boljevci
PKB Kovilovo
Kovilovo
0 : 2
Hajduk
Beograd
Dunav
Veliko Selo
3 : 2
Umka
Umka
Zastava
Kragujevac
2 : 1
Kutlovo
Kutlovo
Slavija
Kragujevac
1 : 1
Pobeda 1926
Beloševac
Košutnjak
Kragujevac
2 : 2
Šumadija 1934
Drača
Maršić
Maršić
2 : 0
Mladost (P)
Pajazitovo
Jedinstvo
Petrovac
0 : 3
Srbija
Ilićevo
Kačer
Belanovica
5 : 0
ZSK
Valjevo
Banjani
Banjani
3 : 0
Spartak 1924
Ljig
Proleter
Bajevac
2 : 2
Mladost (D)
Dračić
OFK Osečina
Osečina
3 : 1
Radnik
Ub
Žabari
Žabari (Valjevo)
1 : 2
Dimitrije Tucović
Ćelije
Iskra
Donja Bukovica
4 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
Trlić
Trlić
2 : 1
OFK Senjak
Valjevo
Mladost
Lalinac
2 : 1
Sloboda
Gornja Vrežina
Stevan Nešticki
Leskovik
0 : 1
Čegar 1946
Donji Matejevac
Crvena zastava
Hum
1 : 4
Palilulac
Niš
Čegar 2013
Kamenica
1 : 3
Morava
Krušce
Omladinac
Gornji Komren
1 : 0
Vulkan 1963
Brenica
Proleter
Donja Vrežina
3 : 1
Radnički 1936
Trupale
Kej
Čačak
1 : 1
Jedinstvo
Puhovo
Voćar
Kotraža
1 : 0
Slatina
Slatina
Gorušica
Viča
4 : 2
Spartak 1976
Trnava
Prilike
Prilike
3 : 0
Morava
Katrga
Napredak
Svračkovci
4 : 3
Orlovac 1932
Mrčajevci
Ozrem
Ozrem
1 : 0
Mladost
Preljina
Rudar
Bresnica
7 : 2
Šumadija
Brđani
Donja Vrbava
Donja Vrbava
3 : 0
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Zadrugar
Donja Trepča
4 : 1
Rakova
Rakova
Tavnik
Tavnik
1 : 2
Budućnost
Konarevo
Jedinstvo 2017
Tutin
3 : 2
Ibar
Mataruška Banja
Napredak
Gračac
5 : 0
Novi Pazar 1928
Delimeđe
Mataruge
Mataruge
2 : 1
Rudar
Baljevac
OFK Ras
Novi Pazar
4 : 0
Omladinac (NS)
Novo Selo
Radnik
Ušće
5 : 1
Zvezda
Čukojevac
Ribnica
Jovac
3 : 1
OFK Progorelica
Progorelica
Vidojevica
Lešnica
0 : 0
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Milan Orlić
Novo Selo
2 : 0
Radnički (Kl)
Klupci
Radnički (Ko)
Koceljeva
0 : 1
Jedinstvo (Š)
Štitar
Podrinje
Lozničko Polje
3 : 0
Sloga
Lipnički Šor
Lipolist
Lipolist
2 : 0
Rudar
Brasina
Majur
Majur
1 : 2
Hajduk Stanko
Crna Bara
Karađorđe
Mišar
1 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
Gučevo 1929
Banja Koviljača
1 : 1
Drina
Badovinci
Ježevica
Velika Ježevica
4 : 1
Jedinstvo
Kalenić
Avijatičar Vranjani
Vranjani
1 : 1
Plavi Tok
Dražinovići
Bakionica
Bakionica
1 : 3
Omladinac
Zdravčići
OFK Kotroman
Mokra Gora
5 : 1
Sečica
Seča reka
Tara
Kremna
1 : 2
Sloga
Sjenica
Prvi partizan
Užice
2 : 1
Rampa
Požega
Crnokosa
Kosjerić
2 : 1
Čajetina
Čajetina
Lazarica
Prilipac
3 : 0
Perućac
Perućac
Lugina
Preševo
2 : 1
Pavlovac
Pavlovac
Vihor
Žbevac
1 : 1
Radnički 2021
Vranje
Mineralac
Vranjska Banja
3 : 2
Čelik
Belo polje
Dobrič
Pejkovac
2 : 0
Jug Bogdan
Đakus
Kosovac
Prokuplje
2 : 0
Polet
Samarinovac
NS Tatko
Stara Bozurna
03.10.2021
15:30
Akademija 10
Prokuplje
OFK Kosanica
Kuršumlija
3 : 0
Omladinac
Podina
Borac
Držanovac
3 : 0
Spartak
Gornja Trnava (Prokuplje)
Partizanski put
Grudaš
1 : 1
Jastrebac
Blace
Kotešica
Kotešica
5 : 3
Dračić 2018
Dračić
Kolubara 2
Valjevo
4 : 1
Rakac Stave
Stave
Tešnjar
Valjevo
4 : 3
Popadić
Popadić
Polet
Popučke
4 : 1
Mali korak
Oglađenovac
OFK Povlen
Brezovice
2 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Stari drugari
Ljig
3 : 1
Lukavac
Lukavac
Omladinac (D)
Deronje
4 : 0
Graničar
Riđica
Terekveš
Svilojevo
2 : 1
Dunav
Bački Monoštor
Kula
Kula
1 : 0
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Dinamo 1923
Bački Breg
1 : 2
Polet
Sivac
OFK Odžaci
Odžaci
8 : 0
Mladost
Kruščić
Omladinac (B)
Bukovac
2 : 3
Hajduk
Stapar
Zadrugar
Srpski Miletić
0 : 6
BSK
Bački Brestovac
Župski biseri
Lacisled
1 : 5
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Garevina
Garevina
3 : 2
Velika Drenova
Velika Drenova
Vinogradar
Riljac
1 : 2
Polet 57
Milutovac
14. Oktobar
Izbenica
1 : 4
Kamenorezac 76
Dublje
Donji Kopaonik
Razbojna
3 : 1
Omladinac
Ugljarevo
Ribnik
Gornji Ribnik
0 : 4
Jezero 2017
Zlatari
Mladost (V)
Vojlovica
2 : 3
Glogonj
Glogonj
Mundial
Pančevo
0 : 2
Unirea
Uzdin
Pobeda
Samoš
4 : 1
Omladinac 1927
Opovo
Radnički (B)
Baranda
2 : 2
Proleter (M)
Mramorak
BSK Bavanište
Bavanište
0 : 1
Omladinac (D)
Deliblato
Jedinstvo (M)
Milorci
2 : 1
Šarbane
Šarbane
Nepričava
Nepričava
0 : 1
Sovljak
Sovljak
Polet (T)
Takovo
1 : 0
Ratkovac
Ratkovac
Pambukovica
Pambukovica
1 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Omladinac (K)
Kalinovac
0 : 3
OFK Paljuvi
Paljuvi
Polet (DL)
Donji Lajkovac
4 : 2
Čučuge
Čučuge
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
3 : 0
Joševa
Joševa
Mladost (V)
Vračević
1 : 3
Crvena Jabuka
Ub
ČSK Čortanovci
Čortanovci
4 : 1
PSK Putinci
Putinci
Mladost
Buđanovci
2 : 6
Šumar
Ogar
Srem
Sremski Mihaljevci
2 : 1
Hajduk 1932
Šimanovci
Polet
Novi Karlovci
1 : 2
Napredak
Žarkovac
Krušedol
Krušedol
4 : 1
Fruškogorac
Krčedin
Graničar (O)
Obrež
5 : 2
Jedinstvo
Platičevo
OFK Gradnulica
Zrenjanin
3 : 1
Potisje
Knićanin
OFK Stajićevo
Stajićevo
1 : 1
OFK Klek
Klek
Tisa 1933
Taraš
3 : 5
Radnički 1911
Jaša Tomić
Tamiš
Farkaždin
1 : 1
Naftagas
Boka
Bilećanin
Sečanj
1 : 4
MSK
Mihajlovo
Partizan
Tomaševac
2 : 2
Lehel
Mužlja
Jašunja
Jašunja
6 : 0
Radnički (P)
Pertate
Lemind 1953
Leskovac
9 : 1
Marjan MB
Mala Biljanica
Studenac
Gornja Koviljača
2 : 0
Sinđelić
Lipnica
7. Juli
Bela Crkva
0 : 2
Jelav
Jelav
Jadar 1961
Gornji Dobrić
3 : 0
Jedinstvo
Zavlaka
Sloga
Straža
0 : 4
Velika Reka
Velika Reka
TE Gučevo
Trbušnica
0 : 1
Antimon
Zajača
Rojkovac
Obrenovac
5 : 3
OFK Zabrežje
Zabrežje
Polet
Grabovac
4 : 0
Rvati
Obrenovac
Borac
Ušće
1 : 2
Duboko
Mala Moštanica
Skela
Skela
3 : 2
Munja
Barič
Partizan
Draževac
3 : 5
Posavina
Stubline
Sinđelić
Vojnik
3 : 0
Planinac
Panjevac
15. Avgust 1950
Lomnica
2 : 1
Pomoravlje
Ostrikovac
Donja Mutnica
Donja Mutnica
1 : 1
Šumadija
Trešnjevica
OFK Batinac
Batinac
5 : 0
Sloga
Donje Vidovo
Mladi radnik
Grabovica
0 : 2
Rudar
Plazane
Rekreativo 011
Beograd
1 : 2
Zmaj Novi grad
Zemun
Železnik 1930
Železnik
0 : 2
Bežanija
Beograd
Sinđelić 2012
Ugrinovci
2 : 0
Šumadinac
Bečmen
Borac
Progar
3 : 0
13. maj
Zemun
Novi Beograd
Novi Beograd
2 : 1
BUSK
Beograd
Velika Moštanica
Velika Moštanica
1 : 1
Dedinje
Beograd
Mladi proleter
Beograd
2 : 1
Bratstvo
Krnjača
Pinosava
Pinosava
03.10.2021
15:30
Sveti Stefan
Slanci
Palilulac
Beograd
5 : 2
Minel
Ripanj
OFK Lug 2020
Lug
0 : 3
Avala 1939
Beli Potok
OFK Crvenka
Borča
1 : 2
KFK Ravna gora
Zemun
Lepušnica
Glogonjski rit
0 : 4
Pionir
Besni Fok
Divostin
Kragujevac
2 : 0
Ćava
Grošnica
Dobrača
Dobrača
1 : 5
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Jadran
Kragujevac
1 : 0
OFK Bagremar
Kragujevac
Seljak
Cvetojevac
2 : 2
21. oktobar
Kragujevac
Jedinstvo
Oplanić
2 : 2
Borac
Pajsijevići
Kruševica 1980
Kneževac
3 : 1
Karađorđe
Vučić
Feniks
Rača
1 : 1
Sloga
Zabojnica
Mladost (R)
Rašković
7 : 1
Karađorđe
Viševac
Partizan
Bumbarevo Brdo
2 : 1
BSK
Borač
Vinogradar
Crkvenac
2 : 2
Mladost (T)
Tečić
Bratstvo
Međureč
1 : 0
Osaonica
Bagrdan
Ursule
Ursule
1 : 1
Vinorača
Vinorača
Šantarovac
Šantarovac
2 : 3
Mladost (G)
Gložane
Morava
Ribare
5 : 0
Sinđelić 1934
Vojska
Mladost (K)
Končarevo
1 : 0
Mladost (D)
Dublje
Borac
Kloka
2 : 5
B 2000
Aranđelovac
Mladost (R)
Rajkovac
2 : 0
Tulež
Tulež
Kalipolje
Žabare
2 : 5
Gorski Car
Garaši
Kopljari
Kopljari
1 : 0
Venčani
Venčani
Mladost (J)
Jelenac
1 : 2
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Šumadinac
Stojnik
4 : 0
Šamot
Aranđelovac
Bačka 1945
Bačka Palanka
0 : 0
Slavija (P)
Pivnice
Neštin
Neštin
2 : 2
Krivanj
Selenča
Slavija (B)
Bođani
0 : 7
Maglić
Bački Maglić
Borac
Vizić
1 : 0
Soko
Nova Gajdobra
Orlovi
Bačka Palanka
2 : 1
Bačka (D)
Despotovo
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
3 : 2
Kulpin
Kulpin
Mladost
Mačvanski Metković
0 : 0
Omladinac
Slepčević
Torpedo
Tabanović
1 : 1
Napredak
Mačvanski Belotić
Sloga
Duvanište
1 : 5
Mladi borac
Dublje
Stojan Lazarac
Sovljak
5 : 0
Milicionar
Bogatić
Sloboda
Salaš Crnobarski
1 : 0
Budućnost (Z)
Zminjak
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
4 : 2
Gorki
Glušci
Duško
Klenje
1 : 0
Petlovača
Petlovača
Gruža
Vitanovac
1 : 0
Lazac
Lazac
Miločajac
Miločaj
7 : 0
Studen Vitez
Studenica
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
3 : 3
Apolon 2018
Kovači
Jovo Kursula
Cvetke
5 : 1
Mineral 2015
Rudno
Popovići Vrnjci
Vrnjci
0 : 1
Jedinstvo (G)
Godačica
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
0 : 3
Borac
Vraneši
Braća Vuković
Lađevci
3 : 1
Granit
Jošanička banja
Vlašić
Donje Crniljevo
4 : 1
Trešnjevka
Trbusac
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
5 : 1
Dobrava Žabar 2020
Žabar
Šipurske livade
Šabac
1 : 0
Pričinović
Pocerski Pričinović
Mrovska
Mrovska
3 : 0
Sloga (M)
Matijevac
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
9 : 0
Dumača
Pocerski Metković
Sloga (K)
Krnić
3 : 1
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
Dobrava
Vukošić
1 : 2
Jevremovac
Jevremovac
Mramor
Mramor
0 : 0
Novoselac
Novo Selo
Standard 2021
Čamurlija
0 : 7
Real Niš
Niš
Spartak
Sićevo
2 : 2
Mezgraja
Mezgraja
Supovac
Supovac
0 : 4
Vrtište
Vrtište
Jasenovik 2018
Jasenovik
2 : 1
Mladost
Donji Komren
Sloga (DT)
Donja Trnava
0 : 4
Sloga 1948
Malča
Terekveš
Hetin
2 : 1
Proleter
Međa
Omladinac
Ravni Topolovac
1 : 3
2. Oktobar
Kumane
1. Oktobar
Srpski Itebej
3 : 2
Napredak
Banatska Topola
Sloga 1932
Ćirikovac
0 : 0
Beli Orao
Bradarac
Batovac
Batovac
0 : 4
Napredak 1934
Nabrđe
Ljubičevo
Ljubičevo
2 : 2
Mladi Borac
Majilovac
Mlava (B)
Bratinac
0 : 0
Dizel
Bare
Barič
Barič
3 : 0
Stig 1955
Beranje
Soko
Krvije
0 : 4
Napredak (S)
Simićevo
Sloga 1945
Veliko Selo
3 : 0
Rade Milošević
Dubočka
Pobeda 1953
Osanica
2 : 0
Jedinstvo (S)
Smoljinac
Manastirica
Manastirica
2 : 1
Mlava (ML)
Malo Laole
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
2 : 0
Lokomotiva
Belo Polje
Mladost (MS)
Mali Suvodol
3 : 1
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Mladost (PR)
Poljska Ržana
2 : 0
Temac
Temska
Tempo
Mozgovo
0 : 1
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Borac
Trnjane
4 : 2
Ratar
Gornja Peščanica
Napredak 2012
Krušje
5 : 1
Rudar 2016
Aleksinački Rudnik
Sloga
Korman
4 : 0
Rutevac
Rutevac
Jezava
Smederevo
2 : 3
Badljevica
Badljevica
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
5 : 0
Omladinac
Seone
Skobalj
Skobalj
5 : 2
Budućnost
Mala Krsna
Crvena zvezda
Suvodol
3 : 0
Godomin
Smederevo
Vožd 2020
Vodanj
1 : 2
Lunjevac
Lunjevac
Landol
Landol
1 : 3
Proleter 1947
Vranovo
Gradina
Rti
2 : 3
Sloga
Kaona
Vrelo
Gornja Kravarica
0 : 1
Bratstvo
Dljin
Jelica
Goračići
3 : 5
Radnički
Turica
Tisa
Padej
5 : 0
Tromeđa
Majdan
Jadran
Sanad
2 : 3
Potisje
Kanjiža
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
2 : 1
Šampion
Orom
Slavija
Banatsko Aranđelovo
2 : 3
Čoka
Čoka
Graničar
Đala
1 : 4
Horgoš 1911
Horgoš
Jedinstvo (M)
Martonoš
0 : 2
Hajduk
Podlokanj
Graničar (A)
Adaševci
3 : 0
OFK Bačinci
Bačinci
BSK
Bešenovo
0 : 1
Graničar (K)
Kuzmin
OFK Bikić
Bikić Do
0 : 1
Jedinstvo
Ruma
Hajduk
Višnjićevo
1 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Srem
Sremska Rača
2 : 0
Fruška Gora
Ruma
LSK Laćarak
Laćarak
2 : 0
Zmaj
Noćaj
Erdevik 2017
Erdevik
2 : 2
Obilić 1993
Kukujevci
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
2 : 1
Brezak
Pranjani
Semedraž
Semedraž
3 : 0
Šilopaj
Šilopaj
Majdan
Majdan
4 : 3
Takovski Ustanak
Takovo
Velereč 94
Velereč
3 : 0
Lunjevica
Lunjevica
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
0 : 4
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
Omladinac
Kalimanići
1 : 4
Ozremica
Beršići
Lepaja 2018
Lepaja
1 : 0
Koprijan
Gradište
Arbanasce
Arbanasce
3 : 1
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
3 : 6
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Lokomotiva
Subotica
2 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Bikovo
Bikovo
4 : 2
Solid
Subotica
Palić
Palić
1 : 1
SFU Graničar 024
Kelebija
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
0 : 2
Žednik
Stari Žednik
Čantavir
Čantavir
0 : 3
Elektrovojvodina
Subotica
Banat (I)
Ilandža
2 : 0
Banat (D)
Dupljaja
Omladinac
Zagajica
4 : 0
Graničar
Miletićevo
Dunav
Banatska Palanka
6 : 2
Sloga (M)
Margita
Partizan
Kajtasovo
1 : 3
Karaš (K)
Kuštilj
Karaš (J)
Jasenovo
6 : 1
Vitorul
Straža
Polet
Izbište
0 : 0
Borac (VS)
Veliko Središte
Ševac
Kusić
1 : 1
Ratar
Kruščica
Šumadija
Azanja
0 : 0
Budućnost 1948
Ratari
Pobeda
Golobok
0 : 0
Cerovac 2013
Cerovac
Beli Orlovi
Pridvorice
2 : 2
Bukovac
Mramorac
Selevac 1919
Selevac
1 : 3
Udarnik
Baničina
Karadjordje
Radovanje
1 : 2
Obilić
Staro Selo
Sloga
Miloševac
1 : 2
Mladost
Novo Selo
Omladinac
Rakinac
0 : 1
Bresje Superior
Velika Plana
Palilulac
Šarbanovac
2 : 3
Mladost
Resnik
Sloga
Žučkovac
0 : 3
Rtanj
Vrmdža
Slemen
Milušinac
3 : 0
Jedinstvo
Mužinac
Elid
Donji Dušnik
1 : 3
Mekiš
Mekiš
Moravac
Zaplanjska Toponica
3 : 6
Grkinja
Grkinja
Eđšeg
Mali Iđoš
1 : 1
Proleter
Njegoševo
Mladost
Radičević
1 : 3
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Slavija
Novo Orahovo
0 : 3
Tomislavci
Tomislavci
Mladost
Karbulovo
1 : 3
Krivelj
Krivelj
OFK Tamnič
Tamnič
4 : 4
Vrelo
Šarkamen
Lokomotiva
Novi Sip
0 : 2
Kladušnica
Kladušnica
Koča Anđelković
Tekija
0 : 3
Rtkovo
Rtkovo
Duškovci
Duškovci
2 : 4
Gorobilje
Gorobilje
Knjaz
Srednja Dobrinja
1 : 2
Napredak
Gornja Dobrinja
Glumač
Glumač
6 : 4
Trešnjica
Tvrdići
Soko
Bajina Bašta
3 : 4
Višesava 2
Bajina Bašta
Gaglovo
Gaglovo
0 : 0
Mudrakovac
Mudrakovac
Dedina
Dedina
2 : 0
Borac
Bivolje
Konjuh
Konjuh
5 : 3
Bukovica
Bukovica
Kapidžija
Kapidžija
0 : 3
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
Rasina
Vitanovac
2 : 2
Padež
Padež
Žabare
Žabare
4 : 0
Zmajevac
Belasica
Polet
Šavrane
0 : 3
Modrica
Modrica
Obilić
Vilovo
0 : 8
OFK Sirig
Sirig
Hajduk (Č)
Čurug
0 : 3
Susek
Susek
Titel
Titel
1 : 0
Moskva
Budisava
Hajduk (G)
Gardinovci
2 : 0
Borac
Rakovac
Proleter
Banoštor
3 : 2
Sloga
Lok
Bačka
Begeč
1 : 1
Vinogradar
Ledinci
Vitez
Subotište
0 : 3
Kupinovo
Kupinovo
Sloven
Sibač
3 : 2
OFK Brestač
Brestač
Lovac
Karlovčić
1 : 3
Kameni
Ašanja
Jedinstvo 2014
Ečka
0 : 3
Zlatica
Zlatica
Proleter
Neuzina
2 : 2
Sloga
Jarkovac
KSK Konak 1926
Konak
0 : 8
Borac
Zrenjanin
Sloga
Ratari
2 : 4
Proleter
Jasenak
Ljubinić
Ljubinić
0 : 5
Belo Polje
Belo Polje
Provo 2015
Provo
0 : 6
Bobovik
Bobovik
Jedinstvo 2014
Beljin
3 : 0
Belpos
Belotić
Torpedo
Lojanice
0 : 1
Verko
Suvo Selo
Polet
Jalovik
4 : 0
Skupljen 2013
Skupljen
Sparta
Kaona
0 : 1
Mladost (Z)
Zvezd
Hajduk
Debrc
1 : 0
Petrovac 74
Kujavica
OFK Boždarevac
Boždarevac
3 : 4
Rušanj
Rušanj
Veliki Borak
Veliki Borak
0 : 2
OFK Borac
Arnajevo
Apolon 4
Kragujevac
3 : 2
Kremenac
Rogojevac
Jovanovac
Jovanovac
0 : 1
Azbest
Stragari
Šumadija
Čumić
3 : 0
Bukorovac
Kragujevac
Mladost 1981
Štulac
2 : 1
Morava (S)
Sirča
Šumadija
Šumarice
2 : 0
Sloga Obrva
Obrva
Stubal
Stubal
0 : 0
Morava (M)
Mrsać
Partizan (V)
Vrba
3 : 1
Biljanovac
Biljanovac
Omladinac (V)
Vitkovo
1 : 3
Gradac
Pločnik
Ratajac
Donje Rataje
0 : 3
Stara Čaršija
Osaonica
OFK Orašje 1960
Orašje
0 : 1
Mladost (MD)
Mala Drenova
Mladost 1977
Garevina
9 : 1
Bresno Polje
Bresno Polje
Velika Morava
Selo Varvarin
8 : 2
Parcane
Parcane
Jedinstvo
Kraljevci
1 : 4
Fruškogorac
Mali Radinci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
2 : 1
Hrtkovci
Hrtkovci
Borac
Stejanovci
0 : 3
Polet
Nikinci
Dunav
Novi Slankamen
3 : 2
Vojvodina
Neradin
Sloga (M)
Maradik
0 : 5
Planinac
Rivica
Sloga (K)
Krnješevci
1 : 4
Borac
Jarkovci
27. Oktobar
Šatrinci
0 : 3
Car Uroš
Jazak
Dinamo
Sonta
3 : 0
Sport
Bezdan
Telečka
Telečka
1 : 1
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
Polet
Rastina
0 : 0
Jedinstvo (R)
Ribarevo
OFK Dragoševac
Dragoševac
2 : 2
Mladi radnik
Novo Laniste
Belica
Belica
2 : 5
Sloboda
Šuljkovac
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
1 : 2
Kolonija
Jagodina
Napredak
Staro Lanište
1 : 6
Omladinac
Bunar
Mladost
Bukovče
3 : 1
Dobra Voda
Dobra Voda
Vrelo
Vrelo
4 : 2
Strelac 001
Kožuar
Gunjevac
Gunjevac
3 : 2
Zvizdar 2012
Zvizdar
Brezovica
Brezovica
5 : 0
Vukona
Vukona
Dokmir
Dokmir
0 : 2
Budućnost 1995
Slatina
Tulari
Tulari
2 : 0
OFK Takovo
Takovo
Bratstvo
Sot
3 : 6
Sinđelić
Gibarac
Graničar
Jamena
7 : 1
Omladinac
Batrovci
Jedinstvo (lj)
Ljuba
3 : 1
Jednota
Šid
Borac
Ilinci
03.10.2021
15:00
Jedinstvo (M)
Morović
Mladost
Gornja Mutnica
1 : 4
Železničar
Klačevica
Polet
Zabrega
0 : 1
Napredak (St)
Stubica
Heroj
Busilovac
2 : 0
Sloboda
Krežbinac
Napredak (Sv)
Svojnovo
1 : 5
Zemljoradnik
Striža
Hajduk
Čepure
1 : 4
Moravac
Gornje Vidovo
Budućnost
Lebina
1 : 0
Potočac
Potočac
Tempo
Sefkerin
2 : 1
Voja Gačić
Pančevo
Budućnost
Banatski Brestovac
4 : 1
Jedinstvo
Dubovac
Borac
Pločica
1 : 0
Kolonija
Kovin
Sloga
Lukavica
4 : 1
Petka
Petka
Šumadinac
Kruševica
3 : 1
20. Oktobar
Trbušnica
Proleter
Vrbovno
2 : 3
Mladost
Baroševac
Pek
Kusiće
0 : 5
Mirko Tomić
Tribrode
Polet
Bikinje
3 : 3
Ram
Ram
Kumane
Kumane
3 : 1
Žika Marković - Uča
Miljević
Stiški Kurjak
Kurjače
1 : 1
Borac 2016
Donja Kruševica
Radnički
Požeženo
1 : 3
Dunavac 1929
Kisiljevo
Mladost 1970
Radoševac
4 : 2
Baštovan 2015
Carevac
Brgule
Brgule
2 : 7
Sloga (V)
Vrhovine
OFK Stublenica
Stublenica
4 : 2
Tamnava
Sovljak
Mladost (CK)
Crni kao
4 : 4
Mladost 1936
Saranovo
Napredak
Bogojevce
0 : 10
Moravac
Guberevac
Mladost (DB)
Donji Bunibrod
4 : 0
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
Mladost
Latković
3 : 3
Borac
Rajković
Kolubara
Jabučje
3 : 1
Babajić
Babajić
Stepanje
Stepanje
5 : 0
Proleter
Latković
Mlava (R)
Ribare
1 : 1
Selište
Selište
Sloga (J)
Jošanica
2 : 0
Zvezda
Izvarica
Stig (MC)
Malo Crniće
3 : 1
Crni Vitez
Kalište
Radnik
Salakovac
0 : 3
BSK 1924
Boževac
Dobrica
Dobrica
4 : 0
Rapid
Nikolinci
Janošik
Janošik
0 : 2
Vojvodina
Seleuš
Vladimirovac
Vladimirovac
3 : 2
Naša Krajina
Kupinik
Banatul
Lokve
2 : 0
Crvena zvezda
Novi Kozjak
Budućnost (B)
Blaznava
3 : 2
Krćevac 04
Krćevac
Radoje Domanović
Ovsište
5 : 2
Maskar
Maskar
Sloga (Z)
Zasavica
0 : 0
Sremac (J)
Jarak
Borac (R)
Radenković
2 : 1
OFK Bosut
Bosut
Borac (VR)
Veliki Radinci
4 : 3
Mitros
Sremska Mitrovica
Srem
Sremska Mitrovica
5 : 0
Napredak 2021
Šuljam
Sloga
Čalma
5 : 0
Sparta
Grgurevci
Planinac
Ležimir
2 : 1
Trgovački
Sremska Mitrovica
OFK Jelen
Jelenča
3 : 1
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
Proleter
Šabac
1 : 4
Roma-Odžino selo
Pocerski Pričinović
Culjković
Culjković
2 : 1
POFK Metaloplastika 2006
Šabac
Sava
Mrđenovac
3 : 2
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Rudar
Donje Crniljevo
0 : 2
Mišar
Mišar
Jedinstvo
Mala Vranjska
0 : 3
Metlić
Metlić
Mladost Svileuva
Svileuva
3 : 2
Mladost Slatina
Slatina
Korman
Korman (Šabac)
4 : 2
Galeb
Cerovac
Bojić
Bojić
0 : 3
Rankovac
Nakučani
Zemljoradnik 1932
Trnjane
0 : 0
Sloga Vitez
Kasidol
Vojvoda Milenko
Kličevac
9 : 0
Metalac
Požarevac
Proleter
Požarevac
1 : 7
Sloga (D)
Drmno
Dunavac
Petka
6 : 1
Margum
Dubravica
Mip Majdan
Požarevac
3 : 1
Moravac 1933
Dragovac
Morava 1932
Prugovo
7 : 3
Sopot
Požarevac
Beli Orlovi
Brestovac
9 : 0
Polet
Ljubić kod Knića
Vuk
Tršić
2 : 0
Granit
Radalj
Gradilište
Loznica
0 : 0
Sloga
Korenita
14. Oktobar
Draginac
2 : 0
Jadar
Stupnica
Borac
Kozjak
3 : 2
Krajišnici
Loznica
Hajduk
Ribarica
5 : 2
Mladost (G)
Gradilište
Bujačić
Bujačić
2 : 2
Mladost
Valjevska Kamenica
Ribnikar
Pecka
1 : 3
Beloševac
Beloševac
Sloga Gorić
Valjevo
4 : 1
Zadrugar
Lopatanj
Misača
Misača
1 : 5
Partizan 1945
Darosava
Vrbica
Arandjelovac
4 : 4
Ranilović 1970
Ranilović
Omladinac
Rajkovac
2 : 4
Vlaška
Vlaška (Mladenovac)
Borac
Amerić
4 : 0
Sloga
Granice
Kosmajac
Koraćica
4 : 1
Markovac
Markovac
Selo Mladenovac
Mladenovac
1 : 3
Ivanča
Velika Ivanča
OFK Mladost
Begaljica
2 : 3
Umčari
Umčari
Hajduk
Kamendol
3 : 0
Gročanski fudbalski klub
Grocka
BSK
Brzohode
2 : 1
Mladost
Porodin
Proleter
Četereže
2 : 6
Polet
Aleksandrovac
Jedinstvo
Oreovica
0 : 1
Sloga
Viteževo
Resava
Bukovac
03.10.2021
15:00
Resavac
Subotica
Jasenovo
Jasenovo
7 : 1
Napredak
Zlatovo
Mladost
Očage
1 : 2
Radnik
Glogovac
Napredak (U)
Uzveće
1 : 4
Bair
Bogatić
Omladinac
Bogatić
1 : 1
OFK Napredak 1933
Banovo Polje
Grkljane
Grkljane
2 : 1
Kruševica
Kruševica
Kaonik
Kaonik
4 : 2
Dvorane
Dvorane
Polet
Kobilje
3 : 0
Vratare
Vratare
Kolarac
Kolari
5 : 0
Vučak
Vučak
Petrijevac
Petrijevo
8 : 0
OFK Slavija
Smederevo
Drugovac
Drugovac
0 : 3
Ravni Gaj
Malo Orašje
Železničar
Smederevo
1 : 2
Vrbovac
Vrbovac
Morava
Rajkinac
3 : 0
Lipar
Donji Račnik
PSS-192
Jagodina
2 : 1
SFK Glogovac
Glogovac
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 1
Sloboda
Tuzla
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
1 : 1
Sarajevo
Sarajevo
Omarska
Omarska
0 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Budućnost
Podgorica
3 : 0
Rudar
Pljevlja
Zeta
Golubovci
1 : 1
Dečić
Tuzi
Mladost
Podgorica
2 : 1
Bokelj
Kotor
Igalo
Herceg Novi
0 : 1
Jedinstvo
Bijelo Polje
OFK Titograd
Podgorica
1 : 1
Grbalj
Radanovići
Arsenal
Tivat
2 : 0
Cetinje
Cetinje
Kom
Podgorica
0 : 3
Berane
Berane
Angers
Angers
3 : 2
Metz
Longeville-lès-Metz
Lille
Villeneuve d'Ascq
2 : 0
Olympique Marseille
Marseille
Lorient
Lorient
1 : 1
Clermont
Clermont-Ferrand
Monaco
Monaco
3 : 0
Bordeaux
Bordeaux
Nantes
Nantes
2 : 0
Troyes
Troyes
Rennes
Rennes
2 : 0
PSG
Paris
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
1 : 1
Olympique Lyonnais
Lyon
Crystal Palace
London
2 : 2
Leicester City
Leicester
Liverpool
Liverpool
2 : 2
Manchester City
Manchester
Tottenham Hotspur
London
2 : 1
Aston Villa
Birmingem
West Ham United
London
1 : 2
Brentford
Brentford, Middlesex
Atalanta
Bergamo
2 : 3
Milan
Milano
Bologna
Bologna
3 : 0
Lazio
Roma
Fiorentina
Firenze
1 : 2
Napoli
Napoli
Roma
Roma
2 : 0
Empoli
Empoli
Hellas Verona
Verona
4 : 0
Spezia
La Spezia
Sampdoria
Genova
3 : 3
Udinese
Udine
Bayern
München
1 : 2
Eintracht
Frankfurt am Main
Mainz 05
Mainz
1 : 2
Union Berlin
Berlin
Arminia
Bielefeld
0 : 4
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
Getafe
Getafe (Madrid)
1 : 1
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
Granada
Granada
1 : 0
Sevilla
Sevilla
Espanyol
Barcelona
2 : 1
Real Madrid
Madrid
Villarreal
Villarreal
2 : 0
Real Betis
Sevilla
Elche
Elche
1 : 0
Celta Vigo
Vigo
TSC
Kanjiža
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
3 : 0
Požarevac
Požarevac
Vojvodina
Novi Sad
0 : 12
Spartak
Subotica
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
0 : 5
Jedinstvo 2014
Pirot
Spartak DOO
Subotica
9 : 1
Napredak Junior 2018
Kruševac
Jedinstvo (Ub)
Ub
5 : 0
Slatke male
Burovac
Voša AS
Novi Sad
1 : 8
Proleter
Zrenjanin
Stajićevo 2017
Stajićevo
2 : 2
Nova Kolonija
Kovin
Voždovac
Beograd
2 : 1
Rad
Beograd
TSC
Bačka Topola
3 : 2
Zemun
Zemun
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
IMT
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
4 : 1
Mladost (L)
Lučani
Spartak ŽK
Subotica
0 : 0
Mačva
Šabac
GFK Sloboda
Užice
0 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Mladost (L)
Lučani
1 : 1
Borac 1926
Čačak
Sunrise Šabac
Šabac
0 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Železničar
Lajkovac
03.10.2021
13:30
Javor
Ivanjica
Zlatibor
Čajetina
1 : 0
Sloga (P)
Požega
Radnički (V)
Valjevo
0 : 0
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Jedinstvo
Ub
5 : 1
Loznica
Loznica
Timok 1919
Zaječar
3 : 1
Morava 1918
Ćuprija
Kopernikus Želežničar
Niš
4 : 2
Radnički (P)
Pirot
GFK Dubočica
Leskovac
3 : 4
OFK Radnički
Niš
OFK Bačka
Bačka Palanka
3 : 2
Kabel
Novi Sad
Hajduk 1912
Kula
6 : 1
Mladost (NS)
Novi Sad
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
GFK Sloven
Ruma
10 : 1
Radnički (NP)
Nova Pazova
Omladinac
Novi Banovci
0 : 0
Petar Puača
Novi Sad
Radnički (Zr)
Zrenjanin
4 : 1
Inđija
Inđija
Zvezdara
Beograd
0 : 4
BASK
Beograd
Brodarac 2
Beograd
1 : 2
IMT 2
Beograd
Radnički
Novi Beograd
2 : 1
Kolubara
Lazarevac
Grizzly ML
Saranovo
7 : 0
Sloga (B)
Batočina
Smederevo 1924
Smederevo
14 : 0
Borac 1932
Ralja
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
3 : 1
Karađorđe
Topola
Radnički 1923
Kragujevac
4 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Feniks 1995
Stara Pazova
14 : 0
1. Maj
Ruma
OFK Bečej 1918
Bečej
3 : 0
Veternik
Veternik
Radnički (K)
Kovin
6 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Radnički (K)
Klupci
0 : 1
Karađorđe
Ribnica
Budućnost (A)
Arilje
2 : 4
OFK Senjak
Valjevo
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
4 : 1
Crnokosa
Kosjerić
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
4 : 2
Omladinac
Seone
Vožd 2020
Vodanj
0 : 4
Lunjevac
Lunjevac
Landol
Landol
03.10.2021
Proleter 1947
Vranovo
Sinđelić
Beograd
1 : 1
Partizan
Beograd
Sopot
Sopot
1 : 0
Studentski grad
Novi Beograd
Vinča
Vinča
1 : 0
Zmaj 1953
Zemun
OFK Mladenovac
Mladenovac
3 : 3
Sinđelić
Beograd
Radnički (N)
Niš
0 : 4
Zemun
Zemun
Teleoptik
Zemun
6 : 0
Ada
Beograd
Brodarac
Beograd
2 : 2
Čukarički
Beograd
Sloga (P)
Požega
2 : 6
Crvena zvezda
Beograd
Partizan
Beograd
4 : 0
RFK Grafičar
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
5 : 0
Mladost (L)
Lučani
Spartak ŽK
Subotica
0 : 1
Kiker
Kraljevo
GFK Sloboda
Užice
1 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 1
Borac 1926
Čačak
Sunrise Šabac
Šabac
0 : 5
Sloga (K)
Kraljevo
Apolon 4
Kragujevac
1 : 1
Javor
Ivanjica
Mačva
Šabac
1 : 4
Savacijum
Šabac
Radnički (V)
Valjevo
2 : 3
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Jedinstvo
Ub
3 : 1
Loznica
Loznica
Timočanin
Knjaževac
6 : 3
Dinamo
Vranje
Radnik
Surdulica
3 : 3
Budućnost
Popovac
Real Niš
Niš
1 : 2
Timok 1919
Zaječar
OFK Bačka
Bačka Palanka
2 : 3
Kabel
Novi Sad
Hajduk 1912
Kula
0 : 6
TSC
Bačka Topola
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
1 : 2
Proleter (NS)
Novi Sad
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
2 : 1
Petrika
Novi Sad
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 4
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Omladinac
Novi Banovci
3 : 1
Petar Puača
Novi Sad
Radnički (Zr)
Zrenjanin
1 : 0
Inđija
Inđija
IMT
Beograd
1 : 0
Internacional
Beograd
Radničkin(NB)
Novi Beograd
2 : 3
Voždovac
Beograd
Bubamara
Kraljevo
03.10.2021
10:00
Trepča
Kosovska Mitrovica
Karađorđe
Ribnica
1 : 1
Bane 1931
Raška
Kiker
Kraljevo
4 : 1
Tutin
Tutin
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 1
Jedinstvo 2017
Tutin
Borac (Š)
Šajkaš
0 : 1
Derby 2015
Novi Sad
OFK Vrbas
Vrbas
0 : 1
Mladost (L)
Lukićevo
Arena Su
Subotica
2 : 2
Petrika
Novi Sad
GFK Sloven
Ruma
9 : 0
Podunavac
Belegiš
Radnički (Š)
Šid
12 : 0
Dunav
Stari Banovci
ODR
Petrovaradin
2 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Mačva 1929
Bogatić
3 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Rađevac
Krupanj
0 : 0
Mačva (Š)
Šabac
VGSK
Veliko Gradište
5 : 1
Arsenal
Kragujevac
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
1 : 1
Sušica
Kragujevac
Železničar
Požarevac
03.10.2021
10:00
Radnički 1923
Kragujevac
OPK Rudar 1933
Kostolac
7 : 0
Rudar (S)
Stamnica
Đerdap
Golubac
0 : 8
Smederevo 1924
Smederevo
OFK Budućnost
Dudovica
7 : 0
OFK Borac
Arnajevo
Rad
Beograd
1 : 2
Partizan
Beograd
OLE
Zemun
0 : 0
Sinđelić
Beograd
Zemun
Zemun
7 : 0
Brodarac 2
Novi Beograd
Kolubara
Lazarevac
6 : 3
Sinđelić
Beograd
OFK Beograd
Beograd
2 : 3
BSK Borča
Borča
Kosmet
Leposavić
2 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Kiker
Kraljevo
4 : 4
Sušica
Kragujevac
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
03.10.2021
10:00
Jedinstvo 2017
Tutin
Apolon 4
Kragujevac
4 : 0
Bubamara
Kraljevo
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 1
Pazar Juniors
Novi Pazar
Radnički 1923
Kragujevac
5 : 2
Sport Klub 99
Novi Pazar
Sloga (P)
Požega
4 : 0
Polimlje
Prijepolje
Metalac
Gornji Milanovac
0 : 1
Sloboda (Č)
Čačak
Zlatibor
Čajetina
1 : 3
Takovo
Gornji Milanovac
Gaučosi
Čačak
3 : 1
GFK Sloboda
Užice
Sloga (BB)
Bajina Bašta
3 : 0
Javor Matis
Ivanjica
ARES 2015
Mrčajevci
3 : 2
Spartak 1976
Trnava
Borac 1926
Čačak
0 : 6
Mladost (L)
Lučani
FAP
Priboj
03.10.2021
10:00
Jedinstvo Putevi
Užice
Timok 1919
Zaječar
1 : 0
Trayal Knez Lazar
Kruševac
Vlasina
Vlasotince
7 : 2
SFS Borac
Paraćin
Duel Juniors
Kruševac
5 : 3
GFK Jagodina
Jagodina
Arena Su
Subotica
3 : 1
CFK
Vrbas
RFK NS 1921
Novi Sad
0 : 10
Spartak ŽK
Subotica
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
7 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Ada
Beograd
03.10.2021
20:00
Radnički (NB)
Novi Beograd
OFK Beograd
Beograd
3 : 2
Čukarički
Beograd
Rađevac
Krupanj
1 : 6
Mačva (Š)
Šabac
Mačva 1929
Bogatić
1 : 1
Savacium
Šabac
Sun Rise
Šabac
5 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Mladi radnik 1926
Požarevac
6 : 1
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Šumadija
Aranđelovac
5 : 0
Soko 2015
Saraoci
AF Đokić
Velika Plana
0 : 4
AF Duljaj
Topola
VGSK
Veliko Gradište
0 : 3
RSK
Rabrovo
Plana
Velika Plana
1 : 2
Železničar
Požarevac
OPK Rudar 1933
Kostolac
3 : 0
Zvižd
Kučevo
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
3 : 4
Cepelin 026
Smederevo
Vučje
Vučje
1 : 4
OFK Budućnost 2020
Niš
OFK Topličanin
Prokuplje
2 : 10
GFK Dubočica
Leskovac
Filip Filipović
Niš
9 : 2
SFK Morava
Vladičin Han
Čekmin
Čekmin
2 : 6
OFK Kosanica
Kuršumlija
Bajša
Bajša
13 : 2
Tisa Njerš
Adorjan
Radnički
Rudovci
0 : 7
Akademija fudbala
Lazarevac
TSC
Kanjiža
0 : 11
Spartak
Subotica
Polet
Sivac
0 : 2
Lehel 2019
Zrenjanin
Vojvodina
Novi Sad
8 : 0
Proleter
Zrenjanin
Banat
Vršac
4 : 0
Modoš
Jasa Tomic
Mladost (C)
Cvetovac
1 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Kolubara 2
Lazarevac
1 : 6
ŠF Ivanča
Aranđelovac
OFK Osečina
Osečina
0 : 2
Zadrugar
Lajkovac
Tešnjar Stari Grad
Valjevo
3 : 4
Budućnost Krušik 014
Valjevo
Vojvode
Mionica
03.10.2021
10:00
Ribnica
Mionica
Jedinstvo (Ub)
Ub
03.10.2021
10:00
Omladinac
Ljig
Pambukovica
Ub
2 : 0
OFK Divci
Divci
POFK Železničar
Lajkovac
2 : 5
Radnički (V)
Valjevo
Pazar Juniors
Novi Pazar
16 : 0
Jedinstvo 2017
Tutin
Akademija fudbala
Lazarevac
4 : 0
Napredak
Medoševac
Kolubara 1
Lazarevac
3 : 0
Kolubara 3
Lazarevac
Kolubara 2
Lazarevac
2 : 2
ŠF Lajkovac
Lajkovac
Omladinac
Ljig
3 : 0
ŽFK Kolubara
Lazarevac
Lazarevac
Lazarevac
0 : 6
Napredak
Medoševac
ŠF Lajkovac
Lajkovac
1 : 3
Akademija fudbala
Lazarevac
TEK Sloga
Veliki Crljeni
1 : 1
Železničar
Lajkovac
Kolubara 2
Lazarevac
1 : 1
Borac
Lazarevac
Kolubara 1
Lazarevac
4 : 0
Mladost
Cvetovac
Omladinac
Ljig
3 : 1
ŠF Lajkovac
Lajkovac
Lazarevac 2
Lazarevac
0 : 1
Akademija fudbala 1
Lazarevac
Kalimero
Lazarevac
0 : 2
Lazarevac 1
Lazarevac
ŠF Lajkovac
Lajkovac
0 : 3
Real 28 - 1
Lazarevac
Akademija fudbala 2
Lazarevac
0 : 5
Real 28 -2
Lazarevac

Košarka

Borac
Čačak
76 : 85
Cedevita Olimpija
Ljubljana
SPD Radnički
Kragujevac
82 : 90
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
Star
Novi Sad
74 : 77
Železničar
Čačak
Stara Pazova
Stara Pazova
87 : 71
Dunav 2014
Apatin
Spartak
Subotica
66 : 89
Apatin
Apatin
Bagljaš
Zrenjanin
65 : 87
I Came To Play
Novi Sad
Sport's World
Novi Sad
110 : 60
Proleter
Ravno Selo
Crvenka
Crvenka
64 : 76
Basketball Stars
Futog
Crvena zvezda
Beograd
93 : 85
Art Basket
Beograd
Duga
Šabac
77 : 81
Partizan 1953
Beograd
Srbobran
Srbobran
64 : 73
Karaburma
Beograd
Gimnazijalac
Pirot
68 : 71
Topolčanka
Bačka Topola
Mileševka
Prijepolje
59 : 63
Radnički
Beograd
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
64 : 105
Proleter
Novi Sad
SO ŽKK
Kikinda
48 : 73
Mondo Basket
Zemun
Girl Basket
Beograd
67 : 54
Srem
Sremska Mitrovica
Radnički
Obrenovac
82 : 58
Titel
Titel

Odbojka

Radnički
Kragujevac
2 : 3
Spartak (S)
Subotica
Spartak
Subotica
0 : 3
TENT
Obrenovac
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Partizan Soccerbet
Beograd

Rukomet

Dubočica 54
Leskovac
20 : 27
Partizan
Beograd
Jagodina
Jagodina
30 : 19
Župa 54
Aleksandrovac
Sinđelić
Beograd
29 : 27
Crvenka
Crvenka
Ub
Ub
30 : 34
Vrbas
Vrbas
Jabuka
Jabuka
29 : 25
Hercegovina
Sečanj
Arilje
Arilje
33 : 35
Beli anđeo
Prijepolje
Ub 2
Ub
29 : 24
Omladinac
Gornji Milanovac
Radnički
Ćuprija
29 : 29
Lokomotiva
Lapovo
Mladi radnik
Požarevac
44 : 27
ORK Bor
Bor
Jedinstvo 1974
Krnjevo
43 : 28
Majdanpek
Majdanpek
Mladost
Vranje
29 : 28
Niška Banja
Niška Banja
Aleksinac
Aleksinac
36 : 18
Progres
Svrljig
SU Lavovi
Beograd
25 : 23
RK SC Voždovac 2012 - 2
Voždovac
Graničar
Gakovo
33 : 29
Radnički
Jaša Tomić
Zrenjanin
Zrenjanin
25 : 31
Nova Pazova 1957
Nova Pazova
Metalac
Futog
31 : 27
Senta
Senta
Budućnost
Alibunar
42 : 30
Crvena zvezda
Mokrin
PIK Prigrevica
Prigrevica
45 : 37
Dalmatinac
Riđica
Studentski Grad 2
Beograd
31 : 23
Partizan 3
Beograd
Crvena zvezda 3
Beograd
40 : 24
Kolubara 2
Lazarevac
Gučevo
Banja Koviljača
22 : 21
Lazarevac
Lazarevac
Vladimirovac
Vladimirovac
20 : 31
Radnički
Kovin
Unirea
Uzdin
23 : 34
Jedinstvo
Bočar
Borac
Bački Gračac
30 : 18
Sivac 69 - 2
Sivac
Kljajićevo
Kljajićevo
43 : 32
Sombor
Sombor
Radnički
Novi Sad
20 : 22
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
Srbobran
Srbobran
28 : 29
Putinci
Putinci
Železničar
Inđija
22 : 31
Bekament BB
Aranđelovac
Bor RTB
Bor
30 : 31
Vrbas
Vrbas
Zaječar 1949
Zaječar
29 : 33
Radnički BG
Beograd
Spartak
Debeljača
34 : 25
Jabuka
Jabuka
Jagodina 2
Jagodina
29 : 20
Metalac
Kraljevo
SPD Radnički - 2
Kragujevac
35 : 18
Pazar 2003
Novi Pazar
Aleksinac
Aleksinac
18 : 21
Mladost
Kuršumlija
Železničar 2
Inđija
36 : 18
Radnički
Bajmok
Naftagas
Elemir
27 : 28
Gradnulica
Zrenjanin
Odžaci
Odžaci
17 : 23
Trijumf
Srbobran

Futsal

Leskovac
Leskovac
5 : 1
Palež
Obrenovac
Novi Sad
Novi Sad
8 : 1
Nova Pazova
Nova Pazova
Student
Beograd
8 : 6
Smederevo
Smederevo

Američki fudbal

Kragujevac Wild Boars
Kragujevac
03.10.2021
16:00
Kikinda Mammoths
Kikinda