XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 640 utakmica za dan
Subota, 2 Oktobar 2021

Fudbal

Spartak ŽK
Subotica
0 : 4
Voždovac
Beograd
Radnik
Surdulica
0 : 1
Proleter
Novi Sad
TSC
Bačka Topola
1 : 2
Čukarički
Beograd
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 1
Železničar
Pančevo
Kabel
Novi Sad
0 : 0
Budućnost
Dobanovci
Loznica
Loznica
1 : 1
Mladost GAT
Novi Sad
Rad
Beograd
1 : 0
IMT
Beograd
Inđija
Inđija
3 : 1
Zlatibor
Čajetina
OFK Žarkovo
Beograd
0 : 1
OFK Bačka
Bačka Palanka
Mačva
Šabac
2 : 1
RFK Grafičar
Beograd
OFK Bečej 1918
Bečej
2 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 3
Feniks 1995
Stara Pazova
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
3 : 4
Tekstilac
Odžaci
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 2
1. Maj Ruma
Ruma
OFK Kikinda
Kikinda
3 : 1
Hajduk 1912
Kula
Sloga (P)
Požega
3 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 0
Mačva 1929
Bogatić
Real
Podunavci
2 : 1
RSK
Rabrovo
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 1
Jedinstvo
Ub
Borac 1926
Čačak
2 : 0
Rađevac
Krupanj
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 3
Budućnost (A)
Arilje
Sloga (BB)
Bajina Bašta
1 : 0
GFK Sloboda
Užice
BASK
Beograd
4 : 1
Studentski grad
Novi Beograd
Leštane
Leštane
1 : 0
Ušće Novi Beograd
Stepojevac
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Prva iskra
Barič
2 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Teleoptik
Zemun
0 : 0
BSK Borča
Borča
OFK Beograd
Beograd
4 : 1
Borac
Lazarevac
Meševo
Meševo
1 : 0
Sloga (L)
Leskovac
Pčinja
Trgovište
1 : 1
Rembas
Resavica
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 0
Dinamo
Vranje
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 1
Polet
Idvor
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
3 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
Sloga
Plandište
0 : 2
Vojvodina 1928
Perlez
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
3 : 2
Mladost
Omoljica
BAK
Bela Crkva
0 : 2
Naftagas
Elemir
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
3 : 0
Begej
Žitište
Cement
Beočin
2 : 1
Sloga (E)
Erdevik
Mladost
Bački Jarak
1 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Jedinstvo
Rumenka
1 : 2
Donji Srem
Pećinci
Radnički (Š)
Šid
2 : 3
Sloga (T)
Temerin
Senta
Senta
4 : 0
Hercegovac
Gajdobra
ČSK Pivara
Čelarevo
3 : 0
Njegoš
Lovćenac
Bačka 1901
Subotica
3 : 0
Preporod
Novi Žednik
OFK Mladost APA
Apatin
1 : 3
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
Lokomotiva
Beograd
0 : 1
Torlak
Beograd
OFK Mladenovac
Mladenovac
5 : 0
Vinča
Vinča
Goč
Vrnjačka Banja
0 : 1
Budućnost
Resnik
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 2
Tutin
Tutin
Karađorđe
Ribnica
3 : 1
Polet
Ratina
Parmenac
Parmenac
1 : 5
Jedinstvo (K)
Konjevići
FAP
Priboj
4 : 0
Polet (T)
Trbušani
Sevojno
Sevojno
0 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Cer
Petkovica
2 : 0
OFK Divci
Divci
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
1 : 1
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Radnički (V)
Valjevo
2 : 0
Vrelo Sport
Vrelo
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
2 : 0
OFK Napredak
Markovac
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
2 : 1
Šumadija
Aranđelovac
Karađorđe
Topola
1 : 1
Rudar 2001
Kostolac
Morava
Velika Plana
5 : 1
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
OFK Sinđelić
Niš
6 : 0
Naša krila 1936
Belotinac
SFK Morava
Vladičin Han
1 : 0
Nebeski Andjeli
Vranje
Morava 1918
Ćuprija
5 : 1
Juhor
Obrež
Blagotin
Poljna
1 : 2
Sloga (D)
Despotovac
Jedinstvo 1936
Kruševac
5 : 0
Levač
Rekovac
Đerdap
Kladovo
5 : 1
Jedinstvo (P)
Pirot
Zvezda
Blato
0 : 5
Rajko Mitić
Bela Palanka
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
0 : 2
Dunav
Prahovo
Lužnica
Babušnica
3 : 1
Bor 1919
Bor
Radnički (S)
Sombor
2 : 5
Crvenka
Crvenka
Vojvodina
Tovariševo
0 : 3
Radnički 1918
Ratkovo
ŽAK
Sombor
1 : 0
Borac 46
Obrovac
Bratstvo 2019
Prigrevica
2 : 1
Polet
Karavukovo
Crvena Zvezda
Novi Sad
1 : 3
Jugović
Kać
Slavija
Novi Sad
3 : 0
Omladinac
Stepanovićevo
OFK Futog
Futog
3 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
Jedinstvo Stević
Kačarevo
2 : 2
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Partizan (U)
Uljma
2 : 0
Radnički (K)
Kovin
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1 : 3
Sremac (Deč)
Deč
GFK Sloven
Ruma
2 : 1
Železničar
Inđija
Partizan
Vitojevci
3 : 1
Sloga
Voganj
Proleter
Ravno Selo
0 : 2
OFK Vrbas
Vrbas
Jadran
Feketić
4 : 1
Radnički 1905
Bajmok
AFK
Ada
3 : 0
Bačka
Mol
Srbobran
Srbobran
4 : 1
Đurđin
Đurđin
Obilić (NK)
Novi Kneževac
2 : 0
Tornjoš
Tornjoš
Petlić SD 026
Smederevo
1 : 1
Železničar Kusadak
Kusadak
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
3 : 2
Osipaonica
Osipaonica
Šarbanovac
Šarbanovac
3 : 3
Radnički (K)
Klokočevac
Poreč
Donji milanovac
0 : 0
Miloševo
Miloševo
Rudna Glava
Rudna Glava
10 : 1
Polet
Jabukovac
Baličevac
Baličevac
3 : 1
Borac
Azbresnica
Svrljig
Svrljig
3 : 1
Moravac
Čečina
Rtanj
Boljevac
4 : 1
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Rudar Vrška Čuka
Grljan
0 : 1
Radnički 1946
Lubnica
Midžor
Kalna
4 : 0
FSU Kraljevica
Zaječar
Sebečevac
Sebečevac
8 : 1
Sloga (D)
Dašnica
Sloga (Ć)
Ćićevac
3 : 4
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
Rubin
Donji Stupanj
1 : 1
Bošnjane
Bošnjane
Delija
Mokrin
2 : 0
ŽAK
Kikinda
Radnički
Sutjeska
0 : 5
ŽFK Banat
Zrenjanin
Mladi Borac
Sedlare
3 : 1
Javor
Sladaja
Rudar (St)
Stenjevac
4 : 1
Partizan (G)
Glogovac
Zvižd
Kučevo
0 : 1
Borac (K)
Klenovnik
Napredak
Izvor
3 : 0
Spartak
Pirot
Zadrugar
Krupac
3 : 2
Vladimir Durković
Berilovac
Strelac
Mislođin
2 : 0
Mladost
Cvetovac
Šumadija
Šopić
0 : 5
Lisović 1977
Lisović
Barajevo
Barajevo
3 : 2
BSK 1926
Baćevac
Turbina
Vreoci
0 : 2
OFK Budućnost
Dudovica
Milutinac
Zemun
0 : 2
Borac (O)
Ostružnica
Šećeranac Ada
Beograd
4 : 3
Heroj Polet
Jajinci
Rakovica
Beograd
0 : 0
Beograd Karaburma
Beograd
Sloga (D)
Desimirovac
2 : 0
Šumadinac
Kragujevac
Kolonija
Kragujevac
2 : 1
Borac (D)
Drenovac
OFK Brđanac
Valjevo
7 : 0
Toplica
Donja Toplica
Radnički 2020
Knez Selo
4 : 0
Planinac 1933
Prva Kutina
Ovčar
Markovica
3 : 1
Dragačevo
Guča
Mladost (V)
Vrdila
2 : 1
Proleter
Pečenog
Mladost (S)
Suvojnica
1 : 0
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
Levosoje
Levosoje
2 : 2
Mladost (B)
Bosilegrad
Junior Novo Naselje
Valjevo
0 : 5
Rajac
Kadina Luka
Mladost
Donji Katun
0 : 3
Borac
Gornji Katun
Varvarin
Varvarin
0 : 1
Poljoprivrednik
Počekovina
Rudar
Vrdnik
4 : 3
Graničar (G)
Grabovci
Zadrugar
Lazarevo
4 : 1
Mladost
Belo Blato
Rudar 1973
Rudare
0 : 4
Badince
Badince
Luk
Voćnjak
1 : 0
Prva Iskra
Runjani
Pobednik
Piroman
4 : 0
Jedinstvo
Dren
Beljanica
Strmosten
3 : 1
Omladinac
Šaludovac
Miljakovac
Beograd
1 : 3
Busije
Zemun
Stanovo 1941
Stanovo
3 : 1
Kragujevac
Kragujevac
Mladost (P)
Pretoke
1 : 1
Šumadija
Sipić
GFK Strelište
Jagodina
4 : 1
Šumadinac
Dragovo
Kupinovac
Kupinovac
7 : 1
Trnava
Trnava
Tvrđava
Bač
5 : 0
Mladost
Mali Bač
Mlada krila
Metikoši
0 : 0
Omladinac
Drakčići
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
9 : 1
Roham
Nova Crnja
Planinac
Vujetinci
3 : 1
Budućnost
Stančići
Prijatelji
Čačak
3 : 1
Malba
Žaočani
Vujan
Prislonica
2 : 2
Tigrovi Mija Gold
Preljina
Gladijator
Čačak
1 : 3
Lugovi
Čačak
Čačak 94
Čačak
2 : 0
Mršinci
Mršinci
Morava
Mojsinje
1 : 4
Remont
Čačak
Gaučosi
Čačak
3 : 2
Gavrilo Princip
Vranići
OFK Braničevo
Braničevo
0 : 4
BSK 1931
Brežane
Polet (V)
Voluja
1 : 4
Napredak (B)
Bubušinac
Bata Bulić
Bistrica
0 : 1
Mladost (K)
Krupaja
Trgovački
Petrovac na Mlavi
0 : 1
Integral
Batuša
Jasenovac
Krepoljin
1 : 0
Zadrugar 1947
Tabanovac
Borac
Barje Čiflik
3 : 0
Budućnost
Veliki Jovanovac
Rongo Siti
Pirot
6 : 5
Padež
Petrovac
OFK Sloga
Dobrujevac
2 : 2
Polet
Vitoševac
Jedinstvo
Bobovište
2 : 5
Škriljac
Bradarac
Bjelica
Milatovići
3 : 0
Brezova
Brezova
Omladinac 1977
Arbanasce
6 : 1
Balajnac 2019
Balajnac
Sloga 1980
Jovanovac
2 : 2
Dobrič 1974
Brest
Oko sokolovo
Gadžin han
1 : 1
Marina Kutina
Marina Kutina
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
Bačka Topola
3 : 0
Sloboda
Stara Moravica
Makrešane
Makrešane
3 : 4
Naupare
Naupare
Železničar
Novi Sad
2 : 1
OFK Hajduk
Novi Sad
Miletić
Mošorin
3 : 2
Čenej
Čenej
Rekreativo
Zabrežje
1 : 8
OFK Urovci
Urovci
Borba
Cvetojevac
1 : 1
Hajduk 1936
Jovanovac
Milakovac 2018
Milakovac
0 : 0
Mladost 1925
Oplanići
BSK 2014
Bukovica
1 : 4
Mladi radnik 1925
Grdica
Bogutovačka Banja
Bogutovac
3 : 4
Magnohrom
Kraljevo
Budućnost
Samaila
0 : 2
Stara Čaršija
Kraljevo
Šampion 2013
Bošnjane
0 : 2
Beli Orlovi
Tobolac
Borjak 2013
Okruglica
1 : 1
Obilić
Mrmoš
Dražmirovac
Dražmirovac
2 : 1
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Popovac
Popovac
0 : 3
Istok 63
Plana
Radnik
Davidovac
5 : 1
BSK
Buljane
Borac 1950
Bošnjane
4 : 0
ISK Izvor
Izvor
Sloboda
Stubica
4 : 3
Mladi borac
Županjac
BSK
Brajkovac
3 : 0
Mladost
Čibutkovica
Mladi radnik
Junkovac
1 : 3
OFK Borac
Arapovac
Strmovo
Strmovo
8 : 1
OFK Polet
Mirosaljci
Rudar 1945
Radljevo
1 : 0
Trnjaci 2021
Trnjaci
Kalenić
Kalenić
1 : 0
Murgaš 2012
Murgaš
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
1 : 0
Morava
Gložane
Atletiko
Donja Jajina
2 : 1
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Rubribreza
Rubribreza
3 : 1
Napredak
Jajčić
Osanica
Osanica
3 : 1
Laznica
Laznica
Vrelo
Milanovac
0 : 2
Borac (V)
Vukovac
Homoljac
Žagubica
1 : 0
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
Polet (SD)
Suvi Do
7 : 0
Bliznak-Medveđica
Bliznak
Mladost
Velika Greda
5 : 1
Solunac
Banatski Sokolac
Proleter 1922
Svetlic
0 : 10
Junkovac
Junkovac
Šumadinac
Šume
1 : 1
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
Budućnost MI
Donja Trnava
3 : 0
Jarmenovci
Jarmenovci
Hajduk
Šušara
4 : 2
Borac (VG)
Vračev Gaj
Pobeda
Parta
2 : 2
Vinogradar
Gudurica
Jedinstvo 2020
Maovi
5 : 0
OFK Varna
Varna
Džemerovac 2020
Ribari
3 : 2
Partizan
Drenovac
Dunav
Ostrovo
0 : 4
Napredak
Poljana
Vukan
Ždrelo
1 : 1
Rudar 1947
Stamnica
Melnica
Melnica
3 : 0
Burovac
Burovac
Udarnik 2015
Ćovdin
1 : 0
Sloga
Burovac
Borac
Veliko Laole
1 : 5
Omladinac
Busur
Napredak
Trnovče
3 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
BSK
Bošnjak
0 : 1
Jedinstvo
Kamenovo
Sloga 1952
Veliki Popovac
2 : 1
Radnik
Pankovo
Zabrđe 1936
Zabrđe
1 : 0
Radnički
Knežica
Bare
Bare
02.10.2021
15:30
Omladinac
Vučkovica
Grivac
Grivac
0 : 2
Kotlenik
Selo Leskovac
Paskovac
Paskovac
4 : 0
Stolice
Krupanj
Jadar 07
Loznica
1 : 4
Mladost (B)
Brezjak
Budućnost
Kočetin
0 : 4
Udarnik
Sibnica
Azbukovica
Crnča
2 : 1
Selanac
Selanac
Crnča
Crnča
0 : 2
Grabovica
Gornja Bukovica
Sinđelić
Grabovac
2 : 2
Resavski Despoti
Vitance
BSK
Bela Voda
2 : 1
Mladost VPD
Kruševac
Leotar
Trebinje
1 : 0
Radnik
Bijeljina
Zrinjski
Mostar
4 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Posušje
Posušje
2 : 4
Velež
Mostar
Drina
Zvornik
0 : 1
Tekstilac
Derventa
Sloboda
Novi Grad
1 : 2
Krupa
Krupa na Vrbasu
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
1 : 1
Kozara
Gradiška
Sloga
Doboj
4 : 0
Budućnost
Pilica
Sutjeska
Foča
5 : 0
Modriča
Modriča
Ljubić
Prnjavor
2 : 0
Borac
Kozarska Dubica
Podrinje
Janja
0 : 2
Željezničar Sport Team
Banja Luka
Podgorica
Podgorica
1 : 2
Sutjeska
Nikšić
Mornar
Bar
0 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
Montpellier
Montpellier
1 : 1
Strasbourg
Strasbourg
Nice
Nice
2 : 1
Brest
Brest
Brighton & Hove Albion
Brighton
0 : 0
Arsenal
London
Burnley
Burnley
0 : 0
Norwich City
Norwich
Chelsea
London
3 : 1
Southampton
Southampton
Leeds United
Leeds
1 : 0
Watford
Watford
Manchester United
Manchester
1 : 1
Everton
Liverpool
Wolverhampton Wanderers
Wolverhampton
2 : 1
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
Salernitana
Salerno
1 : 0
Genoa
Genova
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
1 : 2
Inter
Milano
Torino
Torino
0 : 1
Juventus
Torino
RB Leipzig
Leipzig
3 : 0
Bochum
Bochum
Borussia Dortmund
Dortmund
2 : 1
Augsburg
Augsburg
Wolfsburg
Wolfsburg
1 : 3
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
Stuttgart
Stuttgart
3 : 1
Hoffenheim
Sinsheim
Hertha BSC
Berlin
1 : 2
Freiburg
Freiburg im Breisgau
Cardiff City
Cardiff
0 : 1
Reading
Reading
Coventry City
Coventry
4 : 1
Fulham
London
Barnsley
Barnsley
0 : 1
Millwall
London
AFC Bournemouth
Bournemouth
2 : 1
Sheffield United
Sheffield
Hull City
Hull
2 : 0
Middlesbrough
Middlesbrough
Blackpool
Blackpool
2 : 1
Blackburn Rovers
Blackburn
Queens Park Rangers
London
3 : 2
Preston North End
Preston
Peterborough United
Peterborough
2 : 3
Bristol City
Bristol
Luton Town
Luton
0 : 0
Huddersfield Town
Huddersfield
Derby County
Derby
0 : 0
Swansea City
Swansea
Birmingham City
Birmingham
0 : 3
Nottingham Forest
Nottingham
Atletico Madrid
Madrid
2 : 0
Barcelona
Barcelona
Mallorca
Palma de Mallorca
1 : 0
Levante
Valencia
Cadiz
Cádiz
0 : 0
Valencia
Valencia
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
1 : 0
Rayo Vallecano
Madrid
Mašinac
Niš
4 : 1
Sloga
Zemun
Radnički 1923
Kragujevac
9 : 1
Mačva
Šabac
Levač
Rekovac
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
Zemun
Zemun
3 : 1
Karađorđe
Topola
ŽGFK Borac
Čačak
6 : 0
Šampion
Gornji Milanovac
Kraljica Marija
Novo Selo
14 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Voja Gačić
Pančevo
2 : 1
Banat
Vršac
Radnički 2012
Niš
1 : 0
Knjaževac 2015
Knjaževac
Vučice
Vučje
0 : 4
Kolibri
Kuršumlija
Majdanpek
Majdanpek
7 : 0
Morava
Žitkovac
SUŽF Stol
Bor
0 : 11
Dinamo
Vranje
Heroj Polet
Jajinci
3 : 2
Rad
Beograd
Vinča
Vinča
3 : 0
Desetka
Obrenovac
Brodarac
Novi Beograd
2 : 0
Čukarički
Beograd
Partizan
Beograd
4 : 1
RFK Grafičar
Beograd
Heroj Polet
Beograd
02.10.2021
00:00
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Radnicki
Rudovci
3 : 5
Dunav
Veliko Selo
Partizan
Drazevac
1 : 8
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Polet
Grabovac
02.10.2021
OFK Urovci
Urovci
Jedinstvo
Paraćin
1 : 3
Trayal
Kruševac
Budućnost
Popovac
5 : 0
Radnički (N)
Niš
OFK Topličanin
Prokuplje
2 : 2
Radnik
Surdulica
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
1 : 4
Proleter
Novi Sad
Tisa Njerš
Adorjan
1 : 3
Index
Novi Sad
Radnički (Š)
Šid
0 : 1
Petrika
Novi Sad
Ada
Beograd
3 : 3
OFK Žarkovo
Beograd
Internacional
Beograd
1 : 4
BSK Borča
Borča
Bežanija
Beograd
1 : 1
Sinđelić
Beograd
Napredak
Markovac
1 : 2
Šumadija (T)
Toponica
Hajduk
Divoš
5 : 1
Mladost (BJ)
Backi Jarak
BSK 1925
Beograd
2 : 1
Prva Iskra
Barič
Radnički
Obrenovac
02.10.2021
00:00
Torlak
Beograd
OFK Beograd
Beograd
02.10.2021
00:00
DIF
Beograd
Siti Sport Klub
Beograd
5 : 2
Rojkovac
Obrenovac
Budućnost
Dobanovci
02.10.2021
00:00
Balkan
Beograd
Beograd Karaburma
Beograd
02.10.2021
00:00
GSP Polet
Beograd
Dolovo
Dolovo
02.10.2021
Jedinstvo
Vlajkovac
Vulturul
Grebenac
6 : 0
Partizan
Gaj
Mladost
Omoljica
02.10.2021
Borac
Starčevo
Jedinstvo Stević
Kačarevo
02.10.2021
Mladost
Pančevo
Voja Gačić
Pančevo
4 : 3
Borac
Sakule
Radnički
Baranda
4 : 6
Omladinac 1927
Opovo
Lokomotiva
Beograd
3 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
RFK Grafičar
Beograd
3 : 2
IMT
Beograd
Zemun
Zemun
11 : 0
011
Beograd
BASK
Beograd
2 : 1
Rakovica
Beograd
Boleč
Boleč
4 : 5
Borac
Lazarevac
Kovačevac
Kovačevac
1 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
Polet
Trnovče
02.10.2021
Palanka
Cerovac
Sloga
Miloševac
02.10.2021
Jedinstvo
Krnjevo
Podunavac
Udovice
02.10.2021
Bresje Superior
Velika Plana
Sloboda
Lipe
02.10.2021
10:00
Železničar
Kusadak
Duboko
Mala Mostanica
0 : 11
Omladinac
Veliko Polje
Rvati
Obrenovac
5 : 4
Rojkovac
Obrenovac
Radnički (P)
Pirot
4 : 3
Vlasina
Vlasotince
Radnički 2
Niš
2 : 1
Mineralac
Vranje
OFK Radnički
Niš
11 : 3
GFK Dubočica
Leskovac
GFK Jagodina
Jagodina
7 : 0
SFS Borac
Paraćin
Trayal
Kruševac
2 : 3
Kopernikus Želežničar
Niš
Tisa Njerš
Adorjan
2 : 2
Index
Novi sad
ODR
Petrovaradin
4 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Kolubara
Lazarevac
2 : 2
011
Beograd
Lokomotiva
Beograd
4 : 1
Sinđelić
Beograd
OFK Beograd
Beograd
3 : 2
BSK Borča
Borča
OLE
Zemun
3 : 1
Rakovica
Rakovica
OFK Kikinda
Kikinda
1 : 2
OFK Jugović
Kać
Voja Gačić
Pančevo
4 : 2
Cement
Beočin
Vrelo Sport
Vrelo
4 : 4
Strmovo 1986
Strmovo
Budućnost
Dobanovci
0 : 2
Balkan
Beograd
Zvezdara
Beograd
1 : 1
Vinča
Vinča
Beograd
Beograd
0 : 0
Palilulac
Beograd
Lestane
Lestane
1 : 13
Prva Iskra
Barič
DIF
Beograd
2 : 3
Žarkovo
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
3 : 1
BASK
Beograd
BSK 1925
Beograd
2 : 0
Bežanija
Beograd
Sloga (BB)
Bajina Bašta
0 : 3
FAP
Priboj
Takovo
Gornji Milanovac
02.10.2021
12:00
Polimlje
Prijepolje
Sloboda (Č)
Čačak
0 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Spartak 1976
Trnava
4 : 0
Čačak 94
Čačak
Budućnost
Alibunar
02.10.2021
Ševac
Kusić
Banat
Ilandža
0 : 5
Crvena zvezda
Pavliš
Proleter
Banatski Karlovac
02.10.2021
Sloga
Plandište
Partizan
Uljma
2 : 1
Invictus 2020
Bela Crkva
Banat
Dupljaja
1 : 4
Hajdučica
Hajdučica
Sloga
Banatsko Novo Selo
1 : 2
Proleter
Mramorak
Omladinac
Deliblato
02.10.2021
Spartak 1911
Debeljača
Glogonj
Glogonj
02.10.2021
Mladost
Omoljica
Borac
Sakule
2 : 1
Tempo
Sefkerin
Sloga
Ostojićevo
0 : 0
Radnički 1905
Bajmok
Preporod
Novi Žednik
3 : 0
Srbobran
Srbobran
Jedinstvo 1924
Vladimirci
02.10.2021
POFK Savacium
Šabac
Jedinstvo
Štitar
3 : 0
Hajduk Stanko
Crna Bara
TEK Sloga
Lazarevac
3 : 3
Kolubara
Lazarevac
TSC
Bačka Topola
7 : 5
Vojvodina
Bačko Gradište
Bačka
Pačir
02.10.2021
11:00
Njegoš
Lovćenac
Đurđin
Đurđin
02.10.2021
11:00
Obilić
Zmajevo
Zemun
Zemun
2 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Voždovac
Beograd
4 : 1
RFK Grafičar
Beograd
Teleoptik
Zemun
1 : 5
Čukarički
Beograd
011
Beograd
2 : 1
Milutinac
Zemun
Brodarac
Beograd
7 : 0
ADA
Beograd
IMT
Novi Beograd
3 : 2
Lokomotiva
Beograd
Rakovica
Beograd
7 : 2
Šumadinac
Bečmen
OFK Beograd
Beograd
5 : 1
Šumadija 1962
Jagnjilo
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
7 : 2
Zemun
Zemun
Mladenovac
Mladenovac
1 : 3
Resnik
Resnik
Sremčica
Sremčica
0 : 5
Dunavac
Grocka
Rad
Beograd
8 : 0
Borac
Ostružnica
Radnički
Obrenovac
02.10.2021
10:00
Zabrezje
Zabrezje
Zvezda
Konatice
02.10.2021
09:00
Posavina
Stubline
Crvena Zastava
Obrenovac
02.10.2021
11:00
Jedinstvo
Dren
Eđšeg
Mali Iđoš
02.10.2021
11:00
Iskra
Kucura
Jadran
Feketić
2 : 1
Mladost
Turija
Budućnost
Savino Selo
3 : 3
Njegoš
Lovćenac
Proleter
Ravno Selo
1 : 3
Obilić
Zmajevo
Napredak
Nadalj
1 : 4
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Apolon 2018
Kraljevo
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Trio
Paraćin
0 : 3
OFK Radnički
Niš
Šampion 2014
Leskovac
3 : 3
Car Konstantin
Niš
Radnički (N)
Niš
0 : 1
Lider MGM
Leskovac
Radnički (P)
Pirot
0 : 1
Napredak
Kruševac
Kabel
Novi Sad
1 : 3
Radnički 1912
Sombor
Krila Krajine
Bačka Palanka
0 : 2
OFK Bačka
Bačka Palanka
OFK Kikinda 1909
Kikinda
6 : 0
One team
Bački Jarak
Hajduk 1912
Kula
0 : 3
Petar Puača
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 5
Derby 2015
Novi Sad
Radnički (Zr)
Zrenjanin
5 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
OFK Vršac
Vršac
5 : 1
Sporto 023
Zrenjanin
Inđija
Inđija
5 : 0
ODR
Petrovaradin
Petrika
Novi Sad
1 : 0
Radnički (Š)
Šid
GFK Sloven
Ruma
1 : 2
Železničar
Pančevo
Brodarac
Novi Beograd
3 : 0
Zemun
Zemun
Teleoptik
Zemun
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
RFK Grafičar
Beograd
1 : 0
Voždovac
Beograd
OLE
Zemun
2 : 2
Rad
Beograd
Drina
Ljubovija
1 : 1
Senjak
Valjevo
Fenix
Šabac
3 : 1
Loznica
Loznica
Radnički (V)
Valjevo
0 : 1
Omladinac 2014
Ljig
Respekt
Loznica
8 : 0
Ribnica
Mionica
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 1
Petlić SD 2006
Smederevo
Real Niš
Niš
2 : 1
Budućnost
Popovac
Kopernikus Železničar 2
Niš
1 : 3
Dinamo
Vranje
Trnovac
Veliki Trnovac
2 : 2
Radnik
Surdulica
BSK
Bujanovac
0 : 7
Lugina
Preševo
Sinđelić
Beograd
2 : 0
Lokomotiva
Beograd
Rakovica
Beograd
0 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
IMT
Beograd
3 : 0
Balkan
Beograd
BSK
Borča
0 : 2
Kolubara
Lazarevac
Studentski grad
Beograd
02.10.2021
00:00
Karioke
Beograd
Vukovi
Brus
1 : 5
Meševo
Meševo
GFK Jagodina 2
Jagodina
02.10.2021
00:00
Car Lazar 2015
Kruševac
OFK Bratstvo
Medveđa
8 : 2
Jedinstvo
Paraćin
Duel Juniors 2
Kruševac
7 : 5
Junior
Jagodina
Timočanin
Knjaževac
6 : 1
Morava 1918
Ćuprija
Radnički (S)
Svilajnac
4 : 2
Trstenik PTT
Trstenik
Finale 2013
Kruševac
2 : 4
Župa
Aleksandrovac
Spartak ŽK
Subotica
2 : 0
AFK
Ada
Radnički 1905
Bajmok
1 : 5
Arena Su
Subotica
Potporanj
Potporanj
9 : 5
Borac
Pločica
Polet
Izbište
1 : 1
Partizan
Uljma
Ratar
Kruščica
1 : 7
BAK
Bela Crkva
Karaš
Jasenovo
02.10.2021
OFK Plandište
Plandište
Dolina
Padina
5 : 1
Polet
Idvor
Jugoslavija
Jabuka
2 : 1
Borac
Sakule
Unirea
Uzdin
02.10.2021
BSK
Bavanište
Stari Tamiš
Stari Tamiš
3 : 3
Pobeda
Samoš
Dinamo 1945
Pančevo
9 : 0
OFK Vršac
Vršac
Proleter
Banatski Karlovac
4 : 0
Borac
Starčevo
Radnički
Kovin
0 : 0
Mundial
Pančevo
DIF
Beograd
02.10.2021
00:00
Obrenovac 1905
Obrenovac
PFK Žarkovo 2000
Beograd
02.10.2021
00:00
Milutinac
Zemun
Resnik
Resnik
02.10.2021
00:00
Srem
Jakovo
Budućnost
Dobanovci
02.10.2021
00:00
Omladinac
Veliko Polje
Vinča
Vinča
02.10.2021
00:00
Kosmaj
Ralja
OLE
Beograd
02.10.2021
00:00
Hajduk
Beograd
Boleč
Grocka
02.10.2021
00:00
OFK Crvenka
Borca
Torlak
Beograd
02.10.2021
00:00
Mladenovac
Mladenovac
POFK Savacium
Šabac
1 : 9
Sunrise Šabac
Šabac
Jedinstvo 2017
Tutin
9 : 1
Jošanica
Novi Pazar
Tutin
Tutin
6 : 1
AL AHLI
Novi Pazar
Koštam Polje
Delimeđe
02.10.2021
Sport Klub 99
Novi Pazar
Novi Pazar
Novi Pazar
4 : 0
OFK National AG
Novi Pazar
OFK Ras
Novi Pazar
4 : 6
Pazar Juniors
Novi Pazar
Kolubara
Lazarevac
3 : 0
Mladost
Cvetovac
Proleter
Pečenog
9 : 1
Vrnjci
Vrnjci
Polet
Ratina
1 : 4
Kiker
Kraljevo
Real
Podunavci
0 : 3
Karađorđe
Ribnica
Sloga
Kraljevo
02.10.2021
10:00
Radnik
Ušće
Vašarište
Kragujevac
9 : 0
Pobeda
Beloševac
Slavija
Kragujevac
0 : 5
Sušica
Kragujevac
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 1
Karađorđe
Topola
Marjan
Knić
0 : 8
Radnički 1923
Kragujevac
Morava
Velika Plana
4 : 2
Sloga 1924
Batočina
Zemun
Zemun
0 : 9
Rakovica
Beograd
RFK Grafičar
Beograd
02.10.2021
00:00
OFK Beograd
Beograd
Partizan
Beograd
2 : 5
Čukarički
Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 3
Rad
Beograd
OFK Crvenka
Borca
3 : 1
DIF
Beograd
Ada
Beograd
02.10.2021
00:00
Bezanija
Beograd
Železnik 1930
Železnik
02.10.2021
00:00
Banja
Višnjička banja
PFK Žarkovo 2000
Beograd
02.10.2021
00:00
Kolubara
Lazarevac
Vranić
Vranić
02.10.2021
00:00
Borac (L)
Lazarevac
Prva Iskra
Barič
02.10.2021
00:00
Jedinstvo
Surčin
Rad
Beograd
02.10.2021
00:00
Žarkovo
Žarkovo
Borac (O)
Ostružnica
02.10.2021
00:00
Lokomotiva
Beograd
IMT
Novi Beograd
02.10.2021
00:00
Trudbenik
Beograd
Prima Fortuna
Beograd
02.10.2021
00:00
Sinđelić
Ugrinovci
PKB
Padinska Skela
02.10.2021
00:00
Institut MK
Zemun
Palilulac
Beograd
02.10.2021
00:00
Zvezdara
Beograd
Vrčin
Vrčin
02.10.2021
00:00
Leštane
Leštane
Obilić 1924
Beograd
02.10.2021
00:00
Dunavac
Grocka
Voždovac
Beograd
1 : 4
Čukarički
Beograd
Mungosi MK
Zemun
02.10.2021
00:00
Milutinac
Zemun
PFK Žarkovo 2000
Beograd
0 : 3
Brodarac
Novi Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 2
Petlic
Beograd
Ole
Zemun
4 : 0
Sinđelić
Beograd
Radnički
Novi Beograd
02.10.2021
00:00
Radnički
Obrenovac
Dušanovac
Beograd
02.10.2021
00:00
Zemun
Zemun
Olimpik
Beograd
02.10.2021
00:00
RFK Grafičar
Beograd
011
Beograd
02.10.2021
00:00
Partizan
Beograd
Rad
Beograd
02.10.2021
00:00
Lokomotiva
Beograd
Lavice Dubočica
Leskovac
02.10.2021
Majdanpek
Majdanpek
Jedinstvo 2014
Pirot
0 : 2
Mašinac
Niš
Kolibri
Kuršumlija
2 : 2
Fudbol per femra
Preševo
Dinamo
Vranje
5 : 0
Rosulja 2014
Vlasotince
Radnički 2012
Niš
12 : 0
Levač
Rekovac
Morava
Žitkovac
02.10.2021
SUZF Stol
Bor
Jagodina
Jagodina
1 : 1
Napredak junior 2018
Kruševac
Vučice
Vučje
10 : 0
Ozren
Sokobanja
Karađorđe
Topola
3 : 0
Plana
Velika Plana
ŽGFK Borac
Čačak
2 : 0
Jedinstvo
Ub
Požega
Požega
1 : 4
Kraljica Marija
Novo Selo
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 6
Loznica
Loznica
Požarevac
Požarevac
6 : 1
Mačva
Šabac
Ruma
Ruma
3 : 1
Moskva
Novi Sad
Prave Dame
Stari Banovci
0 : 2
Voša AS
Novi Sad
Voja Gačić
Pančevo
02.10.2021
11:30
Nova Kolonija
Kovin
Stajićevo 2017
Stajićevo
0 : 2
Spartak d.o.o.
Subotica
Crvena zvezda
Beograd
0 : 3
Rad
Beograd
ZFK Bolec
Bolec
1 : 11
Vinča
Vinča
Kolubara
Lazarevac
1 : 4
Zemun
Zemun
Sloga
Zemun
0 : 11
Zvezda B
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 5
Kolubara
Lazarevac
Teleoptik
Zemun
02.10.2021
RFK Grafičar
Beograd
Voždovac
Beograd
02.10.2021
Dušanovac
Beograd
Rad
Beograd
5 : 1
Obrenovac 1905
Obrenovac
Žarkovo 2000
Beograd
0 : 7
Partizan
Beograd
Zemun
Zemun
2 : 0
Brodarac
Beograd
OLE
Borca
1 : 4
Kampione
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 2
Čukarički
Beograd
GSP Polet
Beograd
1 : 6
Olimpik
Beograd
Sinđelić
Beograd
1 : 7
OFK Beograd
Beograd
BSK 1925
Batajnica
2 : 0
011
Beograd
T6 Nika
Beograd
02.10.2021
Crvena zvezda
Beograd
Spartak ŽK '10
Subotica
2 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Arena SU
Subotica
1 : 5
TSC '09
Bačka Topola
TSC '10
Bačka Topola
1 : 4
Spartak ŽK '09
Subotica
Tisa Njerš
Adorjan
1 : 1
SuTeam ŠS
Subotica
Sinđelić
Ugrinovci
4 : 2
Šumadinac
Bečmen
Bežanija
Beograd
1 : 3
Zemun
Zemun
Čanković
Beograd
5 : 2
Milutinac
Zemun
IMT
Beograd
13 : 1
Srem
Jakovo
Borac
Progar
0 : 8
Budućnost
Dobanovci
Radnički (R)
Rudovci
2 : 4
Budućnost (D)
Dudovica
Mačva 1
Šabac
5 : 0
Tika taka 1
Šabac
OFK Majur
Majur
0 : 1
Mačva 1929
Bogatić
POFK Savacium 1
Šabac
1 : 10
Sunrise Šabac 1
Šabac
Novi Pazar
Novi Pazar
02.10.2021
Bane 1931
Raška
Sport Club 99
Novi Pazar
02.10.2021
00:00
OFK National
Novi Pazar
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 1
Kosmet
Leposavić
Sport Club 99
Novi Pazar
8 : 1
OFK National
Novi Pazar
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
02.10.2021
AL AHLI
Novi Pazar
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Rudar
Baljevac
2 : 7
Pazar Juniors B
Novi Pazar
SFU Gornjak
Krepoljin
2 : 6
OPK Rudar 1933
Kostolac
RSK
Rabrovo
9 : 0
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
Mladi Radnik 1926
Požarevac
0 : 2
Železničar
Požarevac
ZFK Desetka
Zvecka
02.10.2021
11:00
Zabrežje
Zabrežje
Radnički
Obrenovac
17 : 0
Posavina
Stubline
Zvezda
Konatice
0 : 0
Budućnost
Zvečka
Omladinac
Veliko Polje
5 : 0
Rvati
Obrenovac
Trio
Paracin
1 : 5
Nacional
Niš
OFK Šampion
Leskovac
2 : 0
Radnički 2
Niš
Radnički
Niš
11 : 0
Lider MGM
Leskovac
Timok 1919
Zaječar
3 : 0
Trajal - Prosoker
Kruševac
Radnički
Pirot
5 : 0
Napredak
Kruševac
Vlasina
Vlasotince
2 : 8
OFK Paraćin
Paraćin
Duel Juniors
Kruševac
1 : 0
GFK Jagodina
Jagodina
Kopernikus Železničar
Niš
02.10.2021
00:00
Real Niš
Niš

Košarka

Krka
Novo Mesto
89 : 80
Mornar Barsko zlato
Bar
Sloga
Kraljevo
76 : 79
Zdravlje Leskovac
Leskovac
OKK Beograd
Beograd
80 : 76
Slodes SoccerBet
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
72 : 78
Metalac
Valjevo
Dynamic VIP PAY
Beograd
97 : 68
Zlatibor
Čajetina
Tamiš
Pančevo
87 : 76
Dunav
Stari Banovci
Vršac
Vršac
82 : 74
Sloboda
Užice
Borac
Zemun
79 : 70
Napredak Metalka Majur
Aleksinac
Konstantin
Niš
85 : 79
Klik
Arilje
Hercegovac
Gajdobra
82 : 77
Radnik
Surdulica
Žitko Basket
Beograd
71 : 70
Beovuk 72
Beograd
Spartak Office Shoes
Subotica
92 : 80
Mladost
Smederevska Palanka
Proleter Naftagas
Zrenjanin
67 : 63
Napredak Junior
Kruševac
Čačak 94
Čačak
89 : 62
Pirot
Pirot
Sloven
Ruma
85 : 72
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Futog
Futog
69 : 76
Topola
Bačka Topola
Hajduk
Kula
73 : 65
Sveti Đorđe
Žitište
Joker
Sombor
114 : 60
Nova Pazova
Nova Pazova
Jedinstvo
Novi Bečej
80 : 88
Vrbas
Vrbas
Srbobran
Srbobran
109 : 77
Velika Kikinda
Kikinda
Srem
Sremska Mitrovica
58 : 76
Železničar
Inđija
Sivac
Sivac
63 : 58
Petrovgrad
Zrenjanin
Futog 1276
Futog
98 : 63
Marina
Bačka Palanka
Beočin
Beočin
104 : 52
Veternik 1998
Veternik
SPD Radnički
Kragujevac
78 : 77
Proleter
Zrenjanin
Kraljevo
Kraljevo
76 : 70
Radivoj Korać
Beograd
Vršac
Vršac
85 : 64
Vrbas Medela
Vrbas
Vojvodina 021
Novi Sad
79 : 46
Student
Niš
Ljubovija
Ljubovija
65 : 52
Rudar 1903
Bor
Stara Pazova
Stara Pazova
60 : 80
Novosadska ŽKA
Novi Sad
Čelarevo
Čelarevo
59 : 77
Vojvodina 021- 2
Novi Sad
Sivac
Sivac
79 : 27
Delfin
Bačka Palanka

Odbojka

Mladi radnik
Požarevac
1 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Spartak (Lj)
Ljig
3 : 2
Niš
Niš
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
1 : 3
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
Srem
Sremska Mitrovica
0 : 3
Jedinstvo
Stara Pazova
Ub
Ub
3 : 2
Inđija
Inđija
Klek
Klek
0 : 3
Železničar
Lajkovac

Rukomet

Metaloplastika
Šabac
31 : 26
Jugović
Kać
Dinamo
Pančevo
27 : 29
Vojvodina
Novi Sad
Radnički
Kragujevac
29 : 25
Crvena zvezda
Beograd
Železničar 1949
Niš
28 : 31
Mokra Gora
Zubin Potok
Šamot 65
Arenđelovac
27 : 25
Spartak
Subotica
Kuršumlija
Kuršumlija
27 : 26
Metalac
Kraljevo
Bela Palanka
Bela Palanka
33 : 29
Zlatar
Nova Varoš
Topličanin
Prokuplje
29 : 21
Jastrebac
Blace
Hajduk Veljko
Negotin
26 : 24
Vlasotince
Vlasotince
Vranje 1957
Vranje
30 : 23
Priboj
Priboj
Smederevo
Smederevo
24 : 25
Sivac 69
Sivac
Kolubara
Lazarevac
29 : 29
Inđija
Inđija
Apatin
Apatin
24 : 21
Morava
Velika Plana
Kikinda
Kikinda
39 : 23
Sportski Centar Voždovac 2012
Beograd
Radnički 1958
Šid
31 : 32
Dolovo
Dolovo
Mladost TSK
Bački Jarak
28 : 31
Potisje Pleteks
Ada
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
29 : 32
Lavovi BP
Bačka Palanka
Jedinstvo
Novi Bečej
28 : 25
Slavija
Novi Sad
Metalac
Valjevo
02.10.2021
18:00
Mačva
Bogatić
Bane
Raška
36 : 24
Paraćin
Paraćin
Sloga
Kraljevo
37 : 19
Kruševac
Kruševac
Jagodina 2
Jagodina
29 : 34
Karađorđe
Topola
Zaječar 1949
Zaječar
39 : 28
Rudar 2
Kostolac
Sloga
Petrovac na Mlavi
41 : 38
Đerdap
Kladovo
BSK Heba
Bujanovac
30 : 30
Knjaz 1957
Knjaževac
Radnički
Obrenovac
23 : 18
Beograd
Beograd
Partizan 2
Beograd
33 : 24
RSU Akademija Lečić
Beograd
Studentski grad
Beograd
36 : 27
Rakovica
Rakovica
Rekreativo
Beograd
33 : 30
Mladenovac
Mladenovac
BASK Soko
Beograd
29 : 36
Novi Beograd
Beograd
Crepaja
Crepaja
32 : 26
Ruma
Ruma
RA Dinamo
Pančevo
23 : 15
Mladost
Vršac
Rusin
Ruski Krstur
32 : 32
Obilić
Novi Kneževac
Hajduk
Čurug
23 : 19
Titel
Titel
Naisa
Niš
26 : 22
SPD Radnički
Kragujevac
Medicinar
Šabac
31 : 29
Crvena zvezda
Beograd
Mladost (NP)
Nova Pazova
30 : 26
Beograd
Beograd
Mladi radnik
Radinac
27 : 26
Srem
Sremska Mitrovica
Pirot
Pirot
22 : 30
Petrovaradin
Petrovaradin
Topličanin
Prokuplje
35 : 19
Prijepolje
Prijepolje
Halas Jožef
Ada
20 : 20
Kikinda
Kikinda
Sloven
Ruma
21 : 33
Temerin
Temerin
Jadran
Feketić
27 : 27
Krule
Sivac
Proleter
Zrenjanin
30 : 23
Laki
Crvenka
ORK Loznica
Loznica
37 : 25
Metalac AD
Gornji Milanovac
Loznica grad
Loznica
36 : 43
Medicinar 2
Šabac
Sedmerac
Prijepolje
9 : 40
Metalac 2015
Valjevo
Rudar
Kostolac
29 : 26
Rtanj
Boljevac
Sloga
Petrovac na Mlavi
37 : 19
Požarevac
Požarevac
Apatin
Apatin
34 : 30
Halas Jožef 2
Ada

Futsal

Jastrebac
Blace
10 : 1
Crvena zvezda
Beograd

Američki fudbal

Jagodina Black Hornets
Jagodina
0 : 50
SBB Beograd Vukovi
Beograd

Hokej

HK Vojvodina
Novi sad
02.10.2021
KHL Mladost
Zagreb
Bled
Bled
2 : 5
HK SŽ Olimpija
Ljubljana
Celje
Celje
3 : 4
Hidria Jesenice
Jesenice
Maribor
Maribor
1 : 7
Slavija Junior
Ljubljana

Ragbi 15

Partizan
Beograd
14 : 29
Rad Mozzart
Beograd