XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 743 utakmica za dan
Nedelja, 26 Septembar 2021

Fudbal

Partizan
Beograd
26.09.2021
20:15
Spartak ŽK
Subotica
Novi Pazar
Novi Pazar
26.09.2021
15:55
Crvena zvezda
Beograd
Metalac
Gornji Milanovac
26.09.2021
18:00
Radnički 1923
Kragujevac
Mačva
Šabac
26.09.2021
19:00
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
RFK Grafičar
Beograd
26.09.2021
15:00
OFK Žarkovo
Beograd
OFK Bačka
Bačka Palanka
26.09.2021
15:00
Inđija
Inđija
Zlatibor
Čajetina
26.09.2021
15:00
Javor Matis
Ivanjica
Timok 1919
Zaječar
26.09.2021
15:00
Rad
Beograd
Mladost GAT
Novi Sad
26.09.2021
15:00
Kabel
Novi Sad
Ranilović 1970
Ranilović
26.09.2021
11:00
Misača
Misača
Partizan 1945
Darosava
26.09.2021
11:00
Brezovac
Brezovac
Sušica
Kragujevac
26.09.2021
15:30
Sloga (P)
Požega
Rađevac
Krupanj
26.09.2021
15:30
Mladi radnik 1926
Požarevac
RSK
Rabrovo
26.09.2021
15:30
Sloga (K)
Kraljevo
Borac
Lazarevac
26.09.2021
10:00
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Zvezdara
Beograd
26.09.2021
15:30
Leštane
Leštane
Rembas
Resavica
26.09.2021
15:30
Trayal
Kruševac
Timočanin
Knjaževac
26.09.2021
15:30
Radnički (S)
Svilajnac
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
26.09.2021
15:30
Radnički (P)
Pirot
Vlasina
Vlasotince
26.09.2021
15:30
Sloga (L)
Leskovac
Omladinac FAM
Botoš
26.09.2021
15:30
Borac
Starčevo
Mladost
Omoljica
26.09.2021
15:30
Sloga
Plandište
Vojvodina 1928
Perlez
26.09.2021
15:30
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Polet
Idvor
26.09.2021
15:30
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
Podunavac
Belegiš
26.09.2021
15:30
Budućnost
Salaš Noćajski
Dunav
Stari Banovci
26.09.2021
15:30
Radnički (Š)
Šid
Index
Novi Sad
26.09.2021
10:00
Jedinstvo
Rumenka
Donji Srem
Pećinci
26.09.2021
15:30
Mladost
Bački Jarak
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
26.09.2021
15:30
Tavankut
Tavankut
SU Stanišić 1920
Stanišić
26.09.2021
15:30
Bačka (P)
Pačir
Bajša
Bajša
26.09.2021
15:30
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Preporod
Novi Žednik
26.09.2021
15:30
ČSK Pivara
Čelarevo
Njegoš
Lovćenac
26.09.2021
15:30
Hercegovac
Gajdobra
Poštar Zvezdara
Beograd
26.09.2021
15:30
Komgrap
Beograd
Kosmaj
Ralja
26.09.2021
15:30
PKB
Padinska skela
Torlak
Beograd
26.09.2021
10:00
Napredak
Medoševac
Budućnost
Resnik
26.09.2021
15:30
Mokra Gora
Zubin Potok
Korićani
Korićani
26.09.2021
15:30
Karađorđe
Ribnica
Polet
Ratina
26.09.2021
15:30
Šumadija 1903
Kragujevac
Vodojaža
Grošnica
26.09.2021
15:30
Šumadija (T)
Toponica
Bane 1931
Raška
26.09.2021
15:30
Goč
Vrnjačka Banja
Polimlje
Prijepolje
26.09.2021
15:30
Sevojno
Sevojno
Zlatar
Nova Varoš
26.09.2021
15:30
FAP
Priboj
Polet (T)
Trbušani
26.09.2021
15:30
Parmenac
Parmenac
Jedinstvo (K)
Konjevići
26.09.2021
15:30
Jasen
Brodarevo
Jedinstvo Putevi
Užice
26.09.2021
11:00
Polet (LJ)
Ljubić
Savinac
Visibaba
26.09.2021
15:30
Sloboda
Čačak
Omladinac
Zablaće
26.09.2021
15:30
Prijevor
Prijevor
OFK Divci
Divci
26.09.2021
15:30
Zadrugar
Lajkovac
Vrelo Sport
Vrelo
26.09.2021
15:30
Drina
Ljubovija
Borac
Lešnica
26.09.2021
15:30
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
Železničar
Lajkovac
26.09.2021
15:30
Cer
Petkovica
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
26.09.2021
15:30
Karađorđe
Topola
OFK Napredak
Markovac
26.09.2021
15:30
Đerdap
Golubac
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
26.09.2021
15:30
Mladost (B)
Batušinac
Rudar
Jelašnica
26.09.2021
15:30
Aluminjum
Niš
Malošište
Malošište
26.09.2021
15:30
Bukovik
Razanj
Orljane
Orljane
26.09.2021
15:30
OFK Sinđelić
Niš
Naša krila 1936
Belotinac
26.09.2021
15:30
OFK Napredak 1929
Aleksinac
Morava
Žitkovac
26.09.2021
15:30
Delijski Vis
Niš
Pukovac
Pukovac
26.09.2021
15:30
Mladost (M)
Medoševac
OFK Niš
Niš
26.09.2021
15:30
Car Konstantin
Niš
Polet 1980
Laplje Selo
26.09.2021
15:30
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Čekmin
Čekmin
26.09.2021
15:30
Žitorađa
Žitorađa
Plantaža
Donje Stopanje
26.09.2021
15:30
OFK Topličanin
Prokuplje
Jablanica
Medveđa
26.09.2021
15:30
OFK Alakince
Alakince
Radan
Lebane
26.09.2021
15:30
Jedinstvo
Gornje Stopanje
Vranjska Banja
Vranjska Banja
26.09.2021
15:30
SFK Morava
Vladičin Han
Župa
Aleksandrovac
26.09.2021
15:30
Jedinstvo 1936
Kruševac
Levač
Rekovac
26.09.2021
15:30
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Gradina
Pejovac
26.09.2021
15:30
Blagotin
Poljna
Juhor
Obrež
26.09.2021
15:30
Kušiljevo
Kušiljevo
Jedinstvo (P)
Pirot
26.09.2021
12:30
Sloga
Kobišnica
Rajko Mitić
Bela Palanka
26.09.2021
15:30
Đerdap
Kladovo
Kordun
Kljajićevo
26.09.2021
15:30
Radnički (S)
Sombor
Budućnost (P)
Parage
26.09.2021
15:30
Naša Zvezda
Silbaš
Budućnost (G)
Gložan
26.09.2021
15:30
Bratstvo 2019
Prigrevica
Rusin
Ruski Krstur
26.09.2021
15:30
ŽAK
Sombor
Borac 46
Obrovac
26.09.2021
15:30
Lipar
Lipar
Radnički 1918
Ratkovo
26.09.2021
15:30
Crvenka
Crvenka
Petrovaradin
Petrovaradin
26.09.2021
16:00
TSK
Temerin
Tatra
Kisač
26.09.2021
16:00
Slavija
Novi Sad
Jugović
Kać
26.09.2021
16:00
ŽSK
Žabalj
Crvena zvezda
Pavliš
26.09.2021
15:30
Partizan (G)
Gaj
Dolina
Padina
26.09.2021
15:30
Vulturul
Grebenac
Dolovo
Dolovo
26.09.2021
15:30
Strela
Ivanovo
Budućnost (A)
Alibunar
26.09.2021
15:30
Partizan (U)
Uljma
Stari Tamiš
Stari Tamiš
26.09.2021
15:30
Spartak 1911
Debeljača
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
26.09.2021
15:30
Jugoslavija
Jabuka
Hajdučica
Hajdučica
26.09.2021
15:30
Potporanj
Potporanj
Fruškogorac
Manđelos
26.09.2021
15:30
Sremac (D)
Dobrinci
Radnički
Irig
26.09.2021
15:30
Partizan
Vitojevci
Sloga
Voganj
26.09.2021
15:30
Borac (M)
Martinci
Napredak
Popinci
26.09.2021
15:30
GFK Sloven
Ruma
Sremac (V)
Vojka
26.09.2021
15:30
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Sremac (Deč)
Deč
26.09.2021
15:30
Borac (K)
Klenak
Hajduk
Beška
26.09.2021
15:30
Jadran
Golubinci
Iskra
Kucura
26.09.2021
15:30
Srbobran
Srbobran
Đurđin
Đurđin
26.09.2021
15:30
AFK
Ada
Bačka
Mol
26.09.2021
15:30
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Glavaš
Glibovac
26.09.2021
15:30
Bačinac
Bačinac
Sloga
Lugavčina
26.09.2021
15:30
Podunavac
Udovice
Radnik
Smederevska Palanka
26.09.2021
15:30
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Osipaonica
Osipaonica
26.09.2021
15:30
Borac 1932
Ralja
SASK
Saraorci
26.09.2021
15:30
Petlić SD 026
Smederevo
Železničar Kusadak
Kusadak
26.09.2021
15:30
Polet
Trnovče
Jedinstvo
Krnjevo
26.09.2021
15:30
Mladi radnik 1940
Radinac
Lokomotiva
Lapovo
26.09.2021
16:00
Mladi rudar 1954
Bukovik
ŽSK
Žirovnica
26.09.2021
16:00
Šumadinac 1913
Natalinci
Trnava
Donja Trnava
26.09.2021
16:00
BSK
Belosavci
Prvi srpski ustanak
Orašac
26.09.2021
16:00
Badnjevac
Badnjevac
Jasenica
Božurnja
26.09.2021
16:00
Plaskovac
Plaskovac
Omladinac (D.R.)
Donja Rača
26.09.2021
16:00
Vinča
Vinča
Banja 1957
Banja
26.09.2021
16:00
Sloga (Z)
Zagorica
Marjan
Knić
26.09.2021
16:00
Sloga (M)
Milatovac
Ključ
Podvrška
26.09.2021
11:00
Branik
Štubik
Polom
Leskovo
26.09.2021
15:30
Rudna Glava
Rudna Glava
Polet
Jabukovac
26.09.2021
15:30
Nemetali
Donja Bela Reka
BSK
Bukovče
26.09.2021
15:30
Urovica
Urovica
Blizna
Blizna
26.09.2021
15:30
Poreč
Donji milanovac
Miloševo
Miloševo
26.09.2021
11:00
Šarbanovac
Šarbanovac
Radnički (K)
Klokočevac
26.09.2021
15:30
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Bratstvo
Bratmilovce
26.09.2021
16:00
Umac
Miroševce
OFK Brza
Brza
26.09.2021
16:00
Polet
Stajkovce
Kumarevo 65
Kumarevo
26.09.2021
16:00
Donja Lomnica
Donja Lomnica
Progres
Ladovica
26.09.2021
16:00
Zloćudovo
Zloćudovo
Mladost 1959
Vinarce
26.09.2021
16:00
Milanovo
Milanovo
Mladi borac
Živkovo
26.09.2021
16:00
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Sloga
Lipovica
26.09.2021
16:00
BSK
Belanovce
Moravac
Pečenjevce
26.09.2021
16:00
OFK Morava
Leskovac
Železničar
Brestovac
26.09.2021
16:00
Bobište
Bobište
Jedinstvo (B)
Bošnjace
26.09.2021
16:00
Real
Donja Jajina
Borac
Azbresnica
26.09.2021
15:30
Pobeda
Rusna
Doljevac
Doljevac
26.09.2021
15:30
Polet
Radevac
Rad
Merošina
26.09.2021
15:30
Taskovići
Taskovići
Moravac
Čečina
26.09.2021
15:30
Radnički 1947
Čapljinac
Zemljoradnik
Balajnac
26.09.2021
15:30
Naisus 1977
Rožina
Toplica
Šarlinac
26.09.2021
15:30
Baličevac
Baličevac
Osnić
Osnić
26.09.2021
16:00
Graničar
Veliki Izvor
Rudar (P)
Podvis
26.09.2021
16:00
Trebič
Sokobanja
OFK Rtanj
Boljevac
26.09.2021
16:00
Kosovo
Zvezdan
Omladinac
Grezna
26.09.2021
16:00
Midžor
Kalna
FSU Kraljevica
Zaječar
26.09.2021
16:00
Šljivar
Šljivar
Radnički 1946
Lubnica
26.09.2021
16:00
Rtanj
Boljevac
Velika Jasikova
Velika Jasikova
26.09.2021
16:00
Sloga
Minićevo
Vinogradar
Zleginje
26.09.2021
15:30
Trudbenik
Stalać
Mačkovac
Mačkovac
26.09.2021
15:30
Parunovac
Parunovac
Kupci
Kupci
26.09.2021
15:30
Mladost (T)
Toljevac
Bošnjane
Bošnjane
26.09.2021
15:30
Čitluk
Čitluk
Sloga (L)
Lozna
26.09.2021
15:30
Temnić 1924
Varvarin
FUD
Brus
26.09.2021
15:30
Sloga (Ć)
Ćićevac
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
26.09.2021
15:30
Sebečevac
Sebečevac
Sloga (D)
Dašnica
26.09.2021
15:30
13. April
Lomnica
Napredak
Čestereg
26.09.2021
15:30
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
26.09.2021
15:30
Mladost (L)
Lukićevo
Rusanda
Melenci
26.09.2021
15:30
Polet
Nakovo
Vojvodina (B)
Bašaid
26.09.2021
15:30
Radnički
Sutjeska
ŽFK Banat
Zrenjanin
26.09.2021
15:30
ASK
Aradac
ŽAK
Kikinda
26.09.2021
15:30
Borac
Aleksandrovo
Mladost
Jovac
26.09.2021
15:00
Kolare
Kolare
Partizan (M)
Majur
26.09.2021
15:00
Moravac 2015
Krušar
Budućnost (M)
Miliva
26.09.2021
15:00
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Budućnost (Đ)
Đurinac
26.09.2021
15:00
Rudar (St)
Stenjevac
Javor
Sladaja
26.09.2021
15:00
Napredak
Drenovac
Juhor (G)
Glavinci
26.09.2021
15:00
GFK Tabane
Jagodina
Dragocvet
Dragocvet
26.09.2021
15:00
OFK Juhor 2016
Potočac
Sloga
Voljavče
26.09.2021
15:00
Morava
Kočino Selo
Vihor
Маljurevac
26.09.2021
15:30
Napredak 1936
Veliko Crniće
Obilić
Živica
26.09.2021
15:30
Zvižd
Kučevo
Borac (K)
Klenovnik
26.09.2021
15:30
Mladost (R)
Ranovac
Sirakovo
Sirakovo
26.09.2021
15:30
Železničar
Požarevac
Budućnost (V)
Vezičevo
26.09.2021
15:30
Borac (Ž)
Žabari
Sloga (L)
Lučica
26.09.2021
15:30
Rudar (Kr)
Krepoljin
Šapine
Šapine
26.09.2021
15:30
Omladinac (Š)
Šetonje
Željuša
Željuša
26.09.2021
15:00
Dragoš
Pirot
Spartak
Pirot
26.09.2021
15:00
Gnjilan
Gnjilan
Mladost
Cvetovac
26.09.2021
15:30
Beljina
Beljina
Krtinska
Krtinska
26.09.2021
15:30
Budućnost (Z)
Zvečka
OFK Budućnost
Dudovica
26.09.2021
15:30
Barajevo
Barajevo
BSK 1926
Baćevac
26.09.2021
18:15
Radnički (R)
Rudovci
Omladinac
Veliko Polje
26.09.2021
15:30
Šumadija
Šopić
Lisović 1977
Lisović
26.09.2021
15:30
Strelac
Mislođin
Šumadija 1962
Jagnjilo
26.09.2021
15:30
Pudarci
Pudarci
Rabrovac
Rabrovac
26.09.2021
15:30
Napredak
Međulužje
Đurinci
Đurinci
26.09.2021
15:30
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
Vrčin
Vrčin
26.09.2021
15:30
Boleč
Grocka
Velika Krsna
Velika Krsna
26.09.2021
15:30
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
Podunavac
Ritopek
26.09.2021
15:30
Zaklopača
Zaklopača
Dunavac
Grocka
26.09.2021
15:30
SUF Dubona
Dubona
Umka
Umka
26.09.2021
15:30
Rakovica
Beograd
Beograd Karaburma
Beograd
26.09.2021
15:30
Šećeranac Ada
Beograd
Heroj Polet
Jajinci
26.09.2021
15:30
PKB Kovilovo
Kovilovo
Hajduk
Beograd
26.09.2021
11:00
Milutinac
Zemun
Posavac Tišma
Boljevci
26.09.2021
15:30
Srem
Jakovo
Srbija
Ilićevo
26.09.2021
16:00
Maršić
Maršić
Mladost (P)
Pajazitovo
26.09.2021
16:00
Kolonija
Kragujevac
Šumadinac
Kragujevac
26.09.2021
16:00
Košutnjak
Kragujevac
Pobeda 1926
Beloševac
26.09.2021
16:00
Zastava
Kragujevac
Kutlovo
Kutlovo
26.09.2021
16:00
Bratstvo 1975
Erdeč
ZSK
Valjevo
26.09.2021
16:00
Trlić
Trlić
OFK Senjak
Valjevo
26.09.2021
16:00
OFK Brđanac
Valjevo
Toplica
Donja Toplica
26.09.2021
11:00
Iskra
Donja Bukovica
Dimitrije Tucović
Ćelije
26.09.2021
16:00
OFK Osečina
Osečina
Mladost (D)
Dračić
26.09.2021
16:00
Banjani
Banjani
Planinac 1933
Prva Kutina
26.09.2021
15:30
Proleter
Donja Vrežina
Radnički 1936
Trupale
26.09.2021
15:30
Omladinac
Gornji Komren
Vulkan 1963
Brenica
26.09.2021
15:30
Čegar 2013
Kamenica
Morava
Krušce
26.09.2021
15:30
Crvena zastava
Hum
Palilulac
Niš
26.09.2021
15:30
Stevan Nešticki
Leskovik
Čegar 1946
Donji Matejevac
26.09.2021
15:30
Sloboda
Gornja Vrežina
Dragačevo
Guča
26.09.2021
16:00
Prilike
Prilike
Morava
Katrga
26.09.2021
16:00
Gorušica
Viča
Jedinstvo
Puhovo
26.09.2021
16:00
Ovčar
Markovica
Orlovac 1932
Mrčajevci
26.09.2021
16:00
Zadrugar
Donja Trepča
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
26.09.2021
16:00
Rudar
Bresnica
Šumadija
Brđani
26.09.2021
16:00
Ozrem
Ozrem
Mladost
Preljina
26.09.2021
16:00
Napredak
Svračkovci
Ribnica
Jovac
26.09.2021
16:00
Tavnik
Tavnik
OFK Progorelica
Progorelica
26.09.2021
16:00
Radnik
Ušće
Zvezda
Čukojevac
26.09.2021
16:00
OFK Ras
Novi Pazar
Omladinac (NS)
Novo Selo
26.09.2021
16:00
Mladost (V)
Vrdila
Proleter
Pečenog
26.09.2021
11:00
Mataruge
Mataruge
Novi Pazar 1928
Delimeđe
26.09.2021
16:00
Jedinstvo 2017
Tutin
Ibar
Mataruška Banja
26.09.2021
16:00
Budućnost
Konarevo
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
26.09.2021
15:00
Gučevo 1929
Banja Koviljača
Drina
Badovinci
26.09.2021
15:00
Karađorđe
Mišar
Cer
Jadranska Lešnica
26.09.2021
15:00
Majur
Majur
Hajduk Stanko
Crna Bara
26.09.2021
15:00
Lipolist
Lipolist
Rudar
Brasina
26.09.2021
15:00
Podrinje
Lozničko Polje
Sloga
Lipnički Šor
26.09.2021
15:00
Radnički (Ko)
Koceljeva
Jedinstvo (Š)
Štitar
26.09.2021
15:00
Milan Orlić
Novo Selo
Radnički (Kl)
Klupci
26.09.2021
15:00
Vidojevica
Lešnica
Sečica
Seča reka
26.09.2021
Bakionica
Bakionica
Omladinac
Zdravčići
26.09.2021
Avijatičar Vranjani
Vranjani
Plavi Tok
Dražinovići
26.09.2021
Ježevica
Velika Ježevica
Jedinstvo
Kalenić
26.09.2021
Polet
Rasna
Perućac
Perućac
26.09.2021
Crnokosa
Kosjerić
Čajetina
Čajetina
26.09.2021
Prvi partizan
Užice
Rampa
Požega
26.09.2021
Tara
Kremna
Sloga
Sjenica
26.09.2021
Višesava
Bajina Bašta
Dračić 2018
Dračić
26.09.2021
11:00
Stari drugari
Ljig
Lukavac
Lukavac
26.09.2021
11:00
Omladinac
Valjevo
Jadar 2013
Valjevo
26.09.2021
11:00
OFK Povlen
Brezovice
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
26.09.2021
11:00
Polet
Popučke
Mali korak
Oglađenovac
26.09.2021
11:00
Tešnjar
Valjevo
Popadić
Popadić
26.09.2021
11:00
Kolubara 2
Valjevo
Rakac Stave
Stave
26.09.2021
11:00
Junior Novo Naselje
Valjevo
Ribnik
Gornji Ribnik
26.09.2021
15:30
Župski biseri
Lacisled
Jezero 2017
Zlatari
26.09.2021
15:30
Donji Kopaonik
Razbojna
Omladinac
Ugljarevo
26.09.2021
15:30
14. Oktobar
Izbenica
Kamenorezac 76
Dublje
26.09.2021
15:30
Varvarin
Varvarin
Poljoprivrednik
Počekovina
26.09.2021
15:30
Vinogradar
Riljac
Polet 57
Milutovac
26.09.2021
15:30
Mladost
Donji Katun
Borac
Gornji Katun
26.09.2021
15:30
Garevina
Garevina
Velika Drenova
Velika Drenova
26.09.2021
15:30
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Glogonj
Glogonj
26.09.2021
15:30
BSK Bavanište
Bavanište
Omladinac (D)
Deliblato
26.09.2021
15:30
Radnički (B)
Baranda
Omladinac 1927
Opovo
26.09.2021
15:30
Mundial
Pančevo
Unirea
Uzdin
26.09.2021
15:30
Mladost (V)
Vojlovica
Šarbane
Šarbane
26.09.2021
16:00
Mladost (V)
Vračević
Joševa
Joševa
26.09.2021
16:00
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Čučuge
Čučuge
26.09.2021
16:00
Omladinac (K)
Kalinovac
OFK Paljuvi
Paljuvi
26.09.2021
16:00
Pambukovica
Pambukovica
Tvrdojevac
Tvrdojevac
26.09.2021
16:00
Polet (T)
Takovo
Ratkovac
Ratkovac
26.09.2021
16:00
Nepričava
Nepričava
Sovljak
Sovljak
26.09.2021
16:00
Jedinstvo (M)
Milorci
Gradac
Konopnica
26.09.2021
11:00
Rudar 1973
Rudare
Badince
Badince
26.09.2021
11:00
Jašunja
Jašunja
TE Gučevo
Trbušnica
26.09.2021
15:00
Luk
Voćnjak
Antimon
Zajača
26.09.2021
15:00
Sloga
Straža
Velika Reka
Velika Reka
26.09.2021
15:00
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Jedinstvo
Zavlaka
26.09.2021
15:00
7. Juli
Bela Crkva
Jelav
Jelav
26.09.2021
15:00
Mladost (DB)
Donja Borina
Partizan
Draževac
26.09.2021
15:30
Rojkovac
Obrenovac
Posavina
Stubline
26.09.2021
15:30
Pobednik
Piroman
Jedinstvo
Dren
26.09.2021
15:30
Skela
Skela
Munja
Barič
26.09.2021
15:30
Borac
Ušće
Duboko
Mala Moštanica
26.09.2021
15:30
Polet
Grabovac
Rvati
Obrenovac
26.09.2021
15:30
OFK Zabrežje
Zabrežje
Omladinac
Šaludovac
26.09.2021
15:00
Mladi radnik
Grabovica
Rudar
Plazane
26.09.2021
15:00
Radnički
Tekija
Mladost
Sikirica
26.09.2021
15:00
OFK Batinac
Batinac
Sloga
Donje Vidovo
26.09.2021
15:00
Donja Mutnica
Donja Mutnica
Pomoravlje
Ostrikovac
26.09.2021
15:00
Sinđelić
Vojnik
Busije
Zemun
26.09.2021
15:30
Velika Moštanica
Velika Moštanica
BUSK
Beograd
26.09.2021
15:30
Borac
Progar
Šumadinac
Bečmen
26.09.2021
15:30
Železnik 1930
Železnik
Bežanija
Beograd
26.09.2021
10:00
Rekreativo 011
Beograd
Zmaj Novi grad
Zemun
26.09.2021
15:30
Miljakovac
Beograd
Bratstvo
Krnjača
26.09.2021
15:30
Lepušnica
Glogonjski rit
Pionir
Besni Fok
26.09.2021
15:30
OFK Crvenka
Borča
Avala 1939
Beli Potok
26.09.2021
15:30
Palilulac
Beograd
Minel
Ripanj
26.09.2021
15:30
Pinosava
Pinosava
Sveti Stefan
Slanci
26.09.2021
15:30
Mladi proleter
Beograd
Seljak
Cvetojevac
26.09.2021
11:00
Divostin
Kragujevac
21. oktobar
Kragujevac
26.09.2021
16:00
Stanovo 1941
Stanovo
Kragujevac
Kragujevac
26.09.2021
11:00
Jadran
Kragujevac
OFK Bagremar
Kragujevac
26.09.2021
16:00
Dobrača
Dobrača
OFK Žeželj
Donja Sabanta
26.09.2021
16:00
Ćava
Grošnica
Partizan
Bumbarevo Brdo
26.09.2021
16:00
Jedinstvo
Oplanić
Karađorđe
Viševac
26.09.2021
16:00
Feniks
Rača
Sloga
Zabojnica
26.09.2021
16:00
Mladost (P)
Pretoke
Šumadija
Sipić
26.09.2021
13:30
Kruševica 1980
Kneževac
Karađorđe
Vučić
26.09.2021
11:00
Borac
Pajsijevići
Mladost (K)
Končarevo
26.09.2021
15:00
GFK Strelište
Jagodina
Sinđelić 1934
Vojska
26.09.2021
15:00
Šantarovac
Šantarovac
Mladost (G)
Gložane
26.09.2021
15:00
Ursule
Ursule
Vinorača
Vinorača
26.09.2021
15:00
Kupinovac
Kupinovac
Trnava
Trnava
26.09.2021
15:00
Bratstvo
Međureč
Osaonica
Bagrdan
26.09.2021
15:00
Vinogradar
Crkvenac
Mladost (T)
Tečić
26.09.2021
15:00
Šumadinac
Dragovo
Šumadinac
Stojnik
26.09.2021
16:00
Borac
Kloka
Šamot
Aranđelovac
26.09.2021
16:00
Mladost (J)
Jelenac
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
26.09.2021
11:00
Kopljari
Kopljari
Venčani
Venčani
26.09.2021
16:00
Kalipolje
Žabare
Gorski Car
Garaši
26.09.2021
11:00
Mladost (R)
Rajkovac
Tulež
Tulež
26.09.2021
16:00
B 2000
Aranđelovac
Slavija (P)
Pivnice
26.09.2021
15:30
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Kulpin
Kulpin
26.09.2021
15:30
Orlovi
Bačka Palanka
Bačka (D)
Despotovo
26.09.2021
15:30
Tvrđava
Bač
Mladost
Mali Bač
26.09.2021
15:30
Borac
Vizić
Maglić
Bački Maglić
26.09.2021
15:30
Neštin
Neštin
Krivanj
Selenča
26.09.2021
15:30
Bačka 1945
Bačka Palanka
Duško
Klenje
26.09.2021
15:00
Mladost
Mačvanski Metković
Petlovača
Petlovača
26.09.2021
15:00
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Gorki
Glušci
26.09.2021
15:00
Sloboda
Salaš Crnobarski
Budućnost (Z)
Zminjak
26.09.2021
15:00
Stojan Lazarac
Sovljak
Mladi borac
Dublje
26.09.2021
15:00
Torpedo
Tabanović
Napredak
Mačvanski Belotić
26.09.2021
15:00
Omladinac
Slepčević
Braća Vuković
Lađevci
26.09.2021
16:00
Gruža
Vitanovac
Granit
Jošanička banja
26.09.2021
16:00
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Borac
Vraneši
26.09.2021
16:00
Popovići Vrnjci
Vrnjci
Jedinstvo (G)
Godačica
26.09.2021
16:00
Jovo Kursula
Cvetke
Mineral 2015
Rudno
26.09.2021
16:00
Mlada krila
Metikoši
Omladinac
Drakčići
26.09.2021
16:00
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Apolon 2018
Kovači
26.09.2021
16:00
Miločajac
Miločaj
Studen Vitez
Studenica
26.09.2021
11:00
Lazac
Lazac
Dobrava
Vukošić
26.09.2021
15:00
Vlašić
Donje Crniljevo
Jevremovac
Jevremovac
26.09.2021
15:00
Sloga (K)
Krnić
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
26.09.2021
15:00
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Dumača
Pocerski Metković
26.09.2021
15:00
Mrovska
Mrovska
Sloga (M)
Matijevac
26.09.2021
15:00
Šipurske livade
Šabac
Pričinović
Pocerski Pričinović
26.09.2021
15:00
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Dobrava Žabar 2020
Žabar
26.09.2021
15:00
Trešnjevka
Trbusac
Novoselac
Novo Selo
26.09.2021
15:30
Sloga (DT)
Donja Trnava
Sloga 1948
Malča
26.09.2021
15:30
Jasenovik 2018
Jasenovik
Mladost
Donji Komren
26.09.2021
15:30
Supovac
Supovac
Vrtište
Vrtište
26.09.2021
15:30
Spartak
Sićevo
Mezgraja
Mezgraja
26.09.2021
15:30
Standard 2021
Čamurlija
Real Niš
Niš
26.09.2021
15:30
Mramor
Mramor
Napredak
Banatska Topola
26.09.2021
15:30
Omladinac
Ravni Topolovac
2. Oktobar
Kumane
26.09.2021
15:30
Terekveš
Hetin
Proleter
Međa
26.09.2021
15:30
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Roham
Nova Crnja
26.09.2021
15:30
SU Podgrmeč
Žitište
Gaučosi
Čačak
26.09.2021
Planinac
Vujetinci
Gavrilo Princip
Vranići
26.09.2021
Morava
Mojsinje
Remont
Čačak
26.09.2021
Čačak 94
Čačak
Mršinci
Mršinci
26.09.2021
Gladijator
Čačak
Lugovi
Čačak
26.09.2021
Vujan
Prislonica
Tigrovi Mija Gold
Preljina
26.09.2021
Prijatelji
Čačak
Malba
Žaočani
26.09.2021
Budućnost
Stančići
Napredak (B)
Bubušinac
26.09.2021
15:30
Barič
Barič
Stig 1955
Beranje
26.09.2021
15:30
Mlava (B)
Bratinac
Dizel
Bare
26.09.2021
15:30
Ljubičevo
Ljubičevo
Mladi Borac
Majilovac
26.09.2021
15:30
Batovac
Batovac
Napredak 1934
Nabrđe
26.09.2021
15:30
OFK Braničevo
Braničevo
BSK 1931
Brežane
26.09.2021
15:30
Beli Orao
Bradarac
Zadrugar 1947
Tabanovac
26.09.2021
15:30
Manastirica
Manastirica
Mlava (ML)
Malo Laole
26.09.2021
15:30
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Integral
Batuša
26.09.2021
15:30
Pobeda 1953
Osanica
Jedinstvo (S)
Smoljinac
26.09.2021
15:30
Sloga 1945
Veliko Selo
Rade Milošević
Dubočka
26.09.2021
15:30
Bata Bulić
Bistrica
Temac
Temska
26.09.2021
15:00
Rongo Siti
Pirot
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
26.09.2021
15:00
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Lokomotiva
Belo Polje
26.09.2021
11:00
Nišavac
Staničenje
Jedinstvo
Bobovište
26.09.2021
11:00
Tempo
Mozgovo
Škriljac
Bradarac
26.09.2021
11:00
Sloga
Korman
Rudar 2016
Aleksinački Rudnik
26.09.2021
15:30
OFK Sloga
Dobrujevac
Ratar
Gornja Peščanica
26.09.2021
11:00
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Badljevica
Badljevica
26.09.2021
15:30
Landol
Landol
Proleter 1947
Vranovo
26.09.2021
15:30
Vožd 2020
Vodanj
Lunjevac
Lunjevac
26.09.2021
15:30
Crvena zvezda
Suvodol
Godomin
Smederevo
26.09.2021
15:30
Skobalj
Skobalj
Budućnost
Mala Krsna
26.09.2021
15:30
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
Omladinac
Seone
26.09.2021
15:30
Jezava
Smederevo
Brezova
Brezova
26.09.2021
16:00
Jelica
Goračići
Radnički
Turica
26.09.2021
16:00
Vrelo
Gornja Kravarica
Bratstvo
Dljin
26.09.2021
16:00
Gradina
Rti
Sloga
Kaona
26.09.2021
16:00
Devići
Devići
Tromeđa
Majdan
26.09.2021
15:30
Jedinstvo (M)
Martonoš
Hajduk
Podlokanj
26.09.2021
15:30
Graničar
Đala
Čoka
Čoka
26.09.2021
15:30
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Šampion
Orom
26.09.2021
15:30
Jadran
Sanad
Obilić 1993
Kukujevci
26.09.2021
15:30
LSK Laćarak
Laćarak
Zmaj
Noćaj
26.09.2021
15:30
Srem
Sremska Rača
Fruška Gora
Ruma
26.09.2021
15:30
Hajduk
Višnjićevo
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
26.09.2021
15:30
OFK Bikić
Bikić Do
Jedinstvo
Ruma
26.09.2021
15:30
BSK
Bešenovo
Graničar (K)
Kuzmin
26.09.2021
15:30
Graničar (A)
Adaševci
Omladinac
Kalimanići
26.09.2021
15:30
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Ozremica
Beršići
26.09.2021
15:30
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
26.09.2021
15:30
Velereč 94
Velereč
Lunjevica
Lunjevica
26.09.2021
15:30
Majdan
Majdan
Takovski Ustanak
Takovo
26.09.2021
15:30
Semedraž
Semedraž
Šilopaj
Šilopaj
26.09.2021
15:30
Brezak
Pranjani
Balajnac 2019
Balajnac
26.09.2021
Lepaja 2018
Lepaja
Čantavir
Čantavir
26.09.2021
16:00
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
Elektrovojvodina
Subotica
26.09.2021
16:00
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Žednik
Stari Žednik
26.09.2021
16:00
Palić
Palić
Solid
Subotica
26.09.2021
16:00
Lokomotiva
Subotica
Banat (D)
Dupljaja
26.09.2021
15:30
Ševac
Kusić
Ratar
Kruščica
26.09.2021
15:30
Polet
Izbište
Borac (VS)
Veliko Središte
26.09.2021
15:30
Karaš (J)
Jasenovo
Vitorul
Straža
26.09.2021
15:30
Partizan
Kajtasovo
Karaš (K)
Kuštilj
26.09.2021
15:30
Dunav
Banatska Palanka
Graničar
Miletićevo
26.09.2021
15:30
Banat (I)
Ilandža
Budućnost 1948
Ratari
26.09.2021
15:30
Selevac 1919
Selevac
Udarnik
Baničina
26.09.2021
15:30
Beli Orlovi
Pridvorice
Bukovac
Mramorac
26.09.2021
15:30
Pobeda
Golobok
Obilić
Staro Selo
26.09.2021
Omladinac
Rakinac
Bresje Superior
Velika Plana
26.09.2021
Sloga
Miloševac
Mladost
Novo Selo
26.09.2021
Karadjordje
Radovanje
Jedinstvo
Mužinac
26.09.2021
15:30
Sloga
Žučkovac
Marina Kutina
Marina Kutina
26.09.2021
11:00
Knežica
Knežica
Grkinja
Grkinja
26.09.2021
16:00
Elid
Donji Dušnik
Mekiš
Mekiš
26.09.2021
11:00
Oko sokolovo
Gadžin han
Sloboda
Stara Moravica
26.09.2021
Slavija
Novo Orahovo
Tomislavci
Tomislavci
26.09.2021
Mladost
Radičević
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
26.09.2021
Eđšeg
Mali Iđoš
Proleter
Njegoševo
26.09.2021
Pobeda
Pobeda
Vrelo
Šarkamen
26.09.2021
15:30
Mladost
Karbulovo
Krivelj
Krivelj
26.09.2021
15:30
OFK Sikole
Sikole
Kladušnica
Kladušnica
26.09.2021
15:30
Egeta
Brza Palanka
Omladinac
Vajuga
26.09.2021
15:30
Koča Anđelković
Tekija
Rtkovo
Rtkovo
26.09.2021
15:30
Lokomotiva
Novi Sip
Trešnjica
Tvrdići
26.09.2021
13:00
Knjaz
Srednja Dobrinja
Napredak
Gornja Dobrinja
26.09.2021
16:00
Duškovci
Duškovci
Gorobilje
Gorobilje
26.09.2021
13:00
Dobrinjac
Donja Dobrinja
Čenej
Čenej
26.09.2021
16:00
Bačka
Begeč
Vinogradar
Ledinci
26.09.2021
16:00
Proleter
Banoštor
Sloga
Lok
26.09.2021
16:00
Hajduk (G)
Gardinovci
Borac
Rakovac
26.09.2021
16:00
Titel
Titel
Moskva
Budisava
26.09.2021
10:00
Železničar
Novi Sad
OFK Hajduk
Novi Sad
26.09.2021
16:00
Hajduk (Č)
Čurug
Susek
Susek
26.09.2021
16:00
OFK Sirig
Sirig
Kameni
Ašanja
26.09.2021
15:30
Sloven
Sibač
OFK Brestač
Brestač
26.09.2021
15:30
Vitez
Subotište
Kupinovo
Kupinovo
26.09.2021
15:30
Mladost 1935
Prhovo
Borac
Zrenjanin
26.09.2021
15:30
Jedinstvo 2014
Ečka
KSK Konak 1926
Konak
26.09.2021
15:30
Sloga
Jarkovac
Proleter
Neuzina
26.09.2021
15:30
Zlatica
Zlatica
Belo Polje
Belo Polje
26.09.2021
15:30
Rekreativo
Zabrežje
OFK Urovci
Urovci
26.09.2021
15:30
Sloga
Ratari
Proleter
Jasenak
26.09.2021
15:30
Crvena zastava
Obrenovac
Hajduk
Debrc
26.09.2021
15:30
Provo 2015
Provo
Petrovac 74
Kujavica
26.09.2021
11:00
Sparta
Kaona
Mladost (Z)
Zvezd
26.09.2021
15:30
Polet
Jalovik
Skupljen 2013
Skupljen
26.09.2021
11:00
Torpedo
Lojanice
Verko
Suvo Selo
26.09.2021
15:30
Jedinstvo 2014
Beljin
Belpos
Belotić
26.09.2021
11:00
Bobovik
Bobovik
OFK Borac
Arnajevo
26.09.2021
15:30
OFK Boždarevac
Boždarevac
Rušanj
Rušanj
26.09.2021
15:30
Vranić
Vranić
Hajduk 1936
Jovanovac
26.09.2021
16:00
Šumadija
Čumić
Bukorovac
Kragujevac
26.09.2021
16:00
Jovanovac
Jovanovac
Azbest
Stragari
26.09.2021
16:00
Apolon 4
Kragujevac
Kremenac
Rogojevac
26.09.2021
16:00
Borba
Cvetojevac
Sloga Obrva
Obrva
26.09.2021
16:00
Mladost 1981
Štulac
Morava (S)
Sirča
26.09.2021
16:00
Milakovac 2018
Milakovac
Mladost 1925
Oplanići
26.09.2021
16:00
Zgodačica
Godačica
Stara Čaršija
Kraljevo
26.09.2021
11:00
Partizan (V)
Vrba
Biljanovac
Biljanovac
26.09.2021
11:00
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Magnohrom
Kraljevo
26.09.2021
16:00
BSK 2014
Bukovica
Polet
Nikinci
26.09.2021
Jedinstvo
Kraljevci
Borac
Stejanovci
26.09.2021
Hrtkovci
Hrtkovci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
26.09.2021
Fruškogorac
Mali Radinci
Vojvodina
Neradin
26.09.2021
27. Oktobar
Šatrinci
Car Uroš
Jazak
26.09.2021
Sloga (K)
Krnješevci
Borac
Jarkovci
26.09.2021
Sloga (M)
Maradik
Planinac
Rivica
26.09.2021
Dunav
Novi Slankamen
Jedinstvo (R)
Ribarevo
26.09.2021
15:30
Telečka
Telečka
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
26.09.2021
15:30
Dinamo
Sonta
Mladost
Bukovče
26.09.2021
15:00
Dražmirovac
Dražmirovac
Dobra Voda
Dobra Voda
26.09.2021
15:00
OFK Dragoševac
Dragoševac
Mladi radnik
Novo Laniste
26.09.2021
15:00
Napredak
Staro Lanište
Omladinac
Bunar
26.09.2021
15:00
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
Sloboda
Šuljkovac
26.09.2021
15:00
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Strelac 001
Kožuar
26.09.2021
11:00
Tulari
Tulari
OFK Takovo
Takovo
26.09.2021
11:00
Dokmir
Dokmir
Budućnost 1995
Slatina
26.09.2021
11:00
Brezovica
Brezovica
Vukona
Vukona
26.09.2021
11:00
Gunjevac
Gunjevac
Zvizdar 2012
Zvizdar
26.09.2021
11:00
Vrelo
Vrelo
Borac
Ilinci
26.09.2021
Bratstvo
Sot
Jedinstvo (M)
Morović
26.09.2021
Jedinstvo (lj)
Ljuba
Jednota
Šid
26.09.2021
OFK Bingula
Bingula
Napredak
Vašica
26.09.2021
Graničar
Jamena
Omladinac
Batrovci
26.09.2021
Sinđelić
Gibarac
Železničar
Klačevica
26.09.2021
15:30
Borac 1950
Bošnjane
Napredak (St)
Stubica
26.09.2021
15:30
Radnik
Davidovac
BSK
Buljane
26.09.2021
10:00
Popovac
Popovac
Istok 63
Plana
26.09.2021
15:30
Mladost
Gornja Mutnica
Sloboda
Krežbinac
26.09.2021
15:30
Budućnost
Lebina
Potočac
Potočac
26.09.2021
15:30
Hajduk
Čepure
Moravac
Gornje Vidovo
26.09.2021
10:00
Razvitak
Mirilovac
Zemljoradnik
Striža
26.09.2021
15:30
Heroj
Busilovac
Kolonija
Kovin
26.09.2021
15:30
Budućnost
Banatski Brestovac
Jedinstvo
Dubovac
26.09.2021
15:30
Tempo
Sefkerin
Mladost
Baroševac
26.09.2021
15:30
Šumadinac
Kruševica
20. Oktobar
Trbušnica
26.09.2021
15:30
Strmovo
Strmovo
OFK Polet
Mirosaljci
26.09.2021
15:30
Mladi radnik
Junkovac
Baštovan 2015
Carevac
26.09.2021
15:30
Radnički
Požeženo
Dunavac 1929
Kisiljevo
26.09.2021
15:30
Stiški Kurjak
Kurjače
Borac 2016
Donja Kruševica
26.09.2021
15:30
Kumane
Kumane
Žika Marković - Uča
Miljević
26.09.2021
15:30
Polet
Bikinje
Ram
Ram
26.09.2021
15:30
Pek
Kusiće
Mirko Tomić
Tribrode
26.09.2021
15:30
Sloga TOP
Topolovnik
Sloga (V)
Vrhovine
26.09.2021
11:00
Kalenić
Kalenić
Murgaš 2012
Murgaš
26.09.2021
11:00
Rudar 1945
Radljevo
Trnjaci 2021
Trnjaci
26.09.2021
11:00
Kolubara (LP)
Liso Polje
Napredak
Malo Krčmare
26.09.2021
16:00
Mladost (CK)
Crni kao
Mladost 1936
Saranovo
26.09.2021
16:00
Pobeda
Sepci
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
26.09.2021
11:00
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
Morava
Gložane
26.09.2021
11:00
Napredak
Bogojevce
Moravac
Guberevac
26.09.2021
11:00
Radnik 2013
Šišince
Proleter
Latković
26.09.2021
15:00
Kolubara
Jabučje
Babajić
Babajić
26.09.2021
15:00
Mladost
Latković
Borac
Rajković
26.09.2021
15:00
Izviđač
Lajkovac
Zvezda
Izvarica
26.09.2021
10:00
Homoljac
Žagubica
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
26.09.2021
10:00
Vrelo
Milanovac
Borac (V)
Vukovac
26.09.2021
10:00
Mlava (R)
Ribare
BSK 1924
Boževac
26.09.2021
11:00
Stig (MC)
Malo Crniće
Banatul
Lokve
26.09.2021
15:30
Mladost
Velika Greda
Crvena zvezda
Novi Kozjak
26.09.2021
15:30
Vladimirovac
Vladimirovac
Rapid
Nikolinci
26.09.2021
15:30
Solunac
Banatski Sokolac
Jarmenovci
Jarmenovci
26.09.2021
10:00
Radoje Domanović
Ovsište
Maskar
Maskar
26.09.2021
10:00
Šumadinac
Šume
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
26.09.2021
10:00
Budućnost (B)
Blaznava
Krćevac 04
Krćevac
26.09.2021
10:00
Proleter 1922
Svetlic
Junkovac
Junkovac
26.09.2021
10:00
Proleter 1936
Svetlic
Sremac (J)
Jarak
26.09.2021
16:00
Borac (VR)
Veliki Radinci
Mitros
Sremska Mitrovica
26.09.2021
16:00
Borac (R)
Radenković
OFK Bosut
Bosut
26.09.2021
16:00
Sloga (Z)
Zasavica
Trgovački
Sremska Mitrovica
26.09.2021
16:00
Sloga
Čalma
Sparta
Grgurevci
26.09.2021
16:00
Srem
Sremska Mitrovica
Napredak
Šuljam
26.09.2021
16:00
Sloboda
Šašinci
Zadrugar Milkivit
Mačvanski Pričinović
26.09.2021
11:00
Džemerovac 2020
Ribari
Partizan
Drenovac
26.09.2021
11:00
Napredak
Ševarice
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
26.09.2021
11:00
Jedinstvo 2020
Maovi
OFK Varna
Varna
26.09.2021
11:00
Pocerina
Jevremovac
Rankovac
Nakučani
26.09.2021
11:00
Korman
Korman (Šabac)
Galeb
Cerovac
26.09.2021
11:00
Mladost Svileuva
Svileuva
Mladost Slatina
Slatina
26.09.2021
11:00
Jedinstvo
Mala Vranjska
Metlić
Metlić
26.09.2021
11:00
Rudar
Donje Crniljevo
Mišar
Mišar
26.09.2021
11:00
Sava
Mrđenovac
Zablaće
Zablaće (Šabac)
26.09.2021
11:00
Borac BTG
Batalage
Sloga (D)
Drmno
26.09.2021
16:00
Vojvoda Milenko
Kličevac
Metalac
Požarevac
26.09.2021
16:00
Zemljoradnik 1932
Trnjane
Sloga Vitez
Kasidol
26.09.2021
16:00
Pobeda
Stari Kostolac
Napredak
Poljana
26.09.2021
16:00
Morava 1932
Prugovo
Sopot
Požarevac
26.09.2021
16:00
Mip Majdan
Požarevac
Moravac 1933
Dragovac
26.09.2021
16:00
Dunavac
Petka
Margum
Dubravica
26.09.2021
16:00
Dunav
Ostrovo
Stolice
Krupanj
26.09.2021
Hajduk
Ribarica
Mladost (G)
Gradilište
26.09.2021
Jadar 07
Loznica
Mladost (B)
Brezjak
26.09.2021
Borac
Kozjak
Krajišnici
Loznica
26.09.2021
14. Oktobar
Draginac
Jadar
Stupnica
26.09.2021
Gradilište
Loznica
Sloga
Korenita
26.09.2021
Vuk
Tršić
Granit
Radalj
26.09.2021
Paskovac
Paskovac
Sloga
Gorić
26.09.2021
16:00
Bujačić
Bujačić
Zadrugar
Lopatanj
26.09.2021
16:00
Ribnikar
Pecka
Beloševac
Beloševac
26.09.2021
16:00
Mladost
Valjevska Kamenica
Vrbovac
Vrbovac
26.09.2021
Drugovac
Drugovac
Ravni Gaj
Malo Orašje
26.09.2021
Petrijevac
Petrijevo
OFK Slavija
Smederevo
26.09.2021
Kolarac
Kolari
Vučak
Vučak
26.09.2021
Zeppelin 026
Smederevo
Lipar
Donji Račnik
26.09.2021
15:00
PSS-192
Jagodina
SFK Glogovac
Glogovac
26.09.2021
10:00
Morava
Rajkinac
Željezničar
Sarajevo
26.09.2021
17:00
Leotar
Trebinje
Posušje
Posušje
26.09.2021
15:00
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Zrinjski
Mostar
26.09.2021
21:00
Sloboda
Tuzla
OFK Petrovac
Petrovac
26.09.2021
20:00
Budućnost
Podgorica
Mornar
Bar
26.09.2021
19:00
Sutjeska
Nikšić
Kom
Podgorica
26.09.2021
19:00
Mladost
Podgorica
Berane
Berane
26.09.2021
19:00
Arsenal
Tivat
Cetinje
Cetinje
26.09.2021
16:00
OFK Titograd
Podgorica
Grbalj
Radanovići
26.09.2021
16:00
Igalo
Herceg Novi
Jedinstvo
Bijelo Polje
26.09.2021
19:00
Bokelj
Kotor
Bordeaux
Bordeaux
26.09.2021
13:00
Rennes
Rennes
Brest
Brest
26.09.2021
15:00
Metz
Longeville-lès-Metz
Clermont
Clermont-Ferrand
26.09.2021
17:00
Monaco
Monaco
Olympique Marseille
Marseille
26.09.2021
20:45
Lens
Lens
Reims
Reims
26.09.2021
15:00
Nantes
Nantes
Troyes
Troyes
26.09.2021
15:00
Angers
Angers
Southampton
Southampton
26.09.2021
15:00
Wolverhampton Wanderers
Wolverhampton
Arsenal
London
26.09.2021
17:30
Tottenham Hotspur
London
Empoli
Empoli
26.09.2021
15:00
Bologna
Bologna
Juventus
Torino
26.09.2021
12:30
Sampdoria
Genova
Lazio
Roma
26.09.2021
18:00
Roma
Roma
Napoli
Napoli
26.09.2021
20:45
Cagliari
Cagliari
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
26.09.2021
15:00
Salernitana
Salerno
Udinese
Udine
26.09.2021
15:00
Fiorentina
Firenze
Bochum
Bochum
26.09.2021
15:30
Stuttgart
Stuttgart
Freiburg
Freiburg im Breisgau
26.09.2021
17:30
Augsburg
Augsburg
Barcelona
Barcelona
26.09.2021
16:15
Levante
Valencia
Real Betis
Sevilla
26.09.2021
21:00
Getafe
Getafe (Madrid)
Mallorca
Palma de Mallorca
26.09.2021
14:00
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
26.09.2021
18:30
Elche
Elche
Rayo Vallecano
Madrid
26.09.2021
18:30
Cadiz
Cádiz
Crvena zvezda
Beograd
26.09.2021
17:30
Mašinac
Niš
Sloga
Zemun
26.09.2021
14:30
Vojvodina
Novi Sad
Spartak
Subotica
26.09.2021
16:00
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
Požarevac
Požarevac
26.09.2021
15:30
TSC
Kanjiža
Kolubara
Lazarevac
26.09.2021
16:30
Mačva
Šabac
TSC
Bačka Topola
26.09.2021
12:00
Čukarički
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
26.09.2021
13:30
RFK Grafičar
Beograd
Partizan
Beograd
26.09.2021
11:00
Mačva
Šabac
Vojvodina
Novi Sad
26.09.2021
11:00
Spartak ŽK
Subotica
Šumadija 1903
Kragujevac
26.09.2021
13:30
Jedinstvo
Ub
Loznica
Loznica
26.09.2021
13:30
Radnički (V)
Valjevo
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
26.09.2021
13:30
Zlatibor
Čajetina
Sloga (P)
Požega
26.09.2021
13:30
Železničar
Lajkovac
Javor
Ivanjica
26.09.2021
13:30
Sunrise Šabac
Šabac
Sloga (K)
Kraljevo
26.09.2021
13:30
Mladost (L)
Lučani
Borac 1926
Čačak
26.09.2021
13:30
Mladi radnik 1926
Požarevac
Novi Pazar
Novi Pazar
26.09.2021
13:30
GFK Sloboda
Užice
BSK Borča
Borča
26.09.2021
13:00
Studentski Grad
Beograd
Kolubara
Lazarevac
26.09.2021
13:00
Brodarac 2
Beograd
OFK Žarkovo
Beograd
26.09.2021
11:00
BASK
Beograd
Jedinstvo Putevi
Užice
26.09.2021
10:00
Radnički (K)
Klupci
Takovo
Gornji Milanovac
26.09.2021
10:00
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Crnokosa
Kosjerić
26.09.2021
10:00
Zlatibor
Čajetina
Novi Pazar
Novi Pazar
26.09.2021
10:00
Budućnost (A)
Arilje
OFK Senjak
Valjevo
26.09.2021
10:00
Karađorđe
Ribnica
Rad
Beograd
26.09.2021
13:00
RFK Grafičar
Beograd
IMT
Beograd
26.09.2021
09:00
Lokomotiva
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
26.09.2021
11:45
Sopot
Sopot
Partizan
Beograd
26.09.2021
16:00
OLE
Beograd
Napredak
Kruševac
26.09.2021
15:00
Zemun
Zemun
Sloga (P)
Požega
26.09.2021
12:00
Mladost (L)
Lučani
Vojvodina
Novi Sad
26.09.2021
13:00
Spartak ŽK
Subotica
Šumadija 1903
Kragujevac
26.09.2021
11:00
Jedinstvo
Ub
Loznica
Loznica
26.09.2021
11:00
Radnički (V)
Valjevo
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
26.09.2021
11:00
Mačva
Šabac
Savacijum
Šabac
26.09.2021
11:00
Apolon 4
Kragujevac
Javor
Ivanjica
26.09.2021
11:00
Sunrise Šabac
Šabac
Sloga (K)
Kraljevo
26.09.2021
11:00
Radnički 1923
Kragujevac
Borac 1926
Čačak
26.09.2021
11:00
Apolon 2018
Kraljevo
Novi Pazar
Novi Pazar
26.09.2021
11:00
GFK Sloboda
Užice
Čačak 94
Čačak
26.09.2021
12:00
Sloboda (Č)
Čačak
Jedinstvo Putevi
Užice
26.09.2021
12:00
Spartak 1976
Trnava
Takovo
Gornji Milanovac
26.09.2021
12:00
Zlatibor
Čajetina
Polimlje
Prijepolje
26.09.2021
12:00
FAP
Priboj
Novi Pazar
Novi Pazar
26.09.2021
10:00
Bubamara
Kraljevo
Jedinstvo 2017
Tutin
26.09.2021
10:00
Kiker
Kraljevo
Tutin
Tutin
26.09.2021
10:00
Karađorđe
Ribnica
Bane 1931
Raška
26.09.2021
10:00
Trepča
Kosovska Mitrovica
Đerdap
Golubac
26.09.2021
10:00
VGSK
Veliko Gradište
Smederevo 1924
Smederevo
26.09.2021
10:00
OPK Rudar 1933
Kostolac
Rudar (S)
Stamnica
26.09.2021
10:00
Železničar
Požarevac
Radnički 1923
Kragujevac
26.09.2021
10:00
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Sušica
Kragujevac
26.09.2021
10:00
Šumadija (A)
Aranđelovac
Mladi radnik 1926
Požarevac
26.09.2021
10:00
Arsenal
Kragujevac
Tavankut
Tavankut
26.09.2021
10:00
Preporod
Novi Žednik
Bačka 1901
Subotica
26.09.2021
10:00
Vinogradar
Hajdukovo
BSK Borča
Borča
26.09.2021
10:00
Kolubara
Lazarevac
Šumadija 1903
Kragujevac
26.09.2021
10:00
Radnički 1923
Kragujevac
Sport Klub 99
Novi Pazar
26.09.2021
10:00
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
Bane 1931
Raška
26.09.2021
10:00
Sloga (K)
Kraljevo
Pazar Juniors
Novi Pazar
26.09.2021
10:00
Apolon 4
Kragujevac
Bubamara
Kraljevo
26.09.2021
10:00
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
Jedinstvo 2017
Tutin
26.09.2021
10:00
Kiker
Kraljevo
Sušica
Kragujevac
26.09.2021
10:00
Apolon 2018
Kraljevo
Novi Pazar
Novi Pazar
26.09.2021
10:00
Kosmet
Leposavić
Polimlje
Prijepolje
26.09.2021
10:00
FAP
Priboj
Jedinstvo Putevi
Užice
26.09.2021
10:00
Borac 1926
Čačak
Mladost (L)
Lučani
26.09.2021
10:00
ARES 2015
Mrčajevci
Spartak 1976
Trnava
26.09.2021
10:00
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Javor Matis
Ivanjica
26.09.2021
10:00
Gaučosi
Čačak
GFK Sloboda
Užice
26.09.2021
10:00
Zlatibor
Čajetina
Takovo
Gornji Milanovac
26.09.2021
10:00
Metalac
Gornji Milanovac
Sloboda (Č)
Čačak
26.09.2021
10:00
Sloga (P)
Požega
Ribnica
Mionica
26.09.2021
10:00
Sun Rise
Šabac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
26.09.2021
10:00
Mačva 1929
Bogatić
Omladinac 2014
Ljig
26.09.2021
10:00
Rađevac
Krupanj
Mačva (Š)
Šabac
26.09.2021
11:00
Fenix
Šabac
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
26.09.2021
10:00
Smederevo 1924
Smederevo
Cepelin 026
Smederevo
26.09.2021
10:00
OPK Rudar 1933
Kostolac
Zvižd
Kučevo
26.09.2021
10:00
Plana
Velika Plana
Železničar
Požarevac
26.09.2021
10:00
VGSK
Veliko Gradište
RSK
Rabrovo
26.09.2021
10:00
AF Đokić
Velika Plana
AF Duljaj
Topola
26.09.2021
10:00
Šumadija
Aranđelovac
Soko 2015
Saraoci
26.09.2021
10:00
Mladi radnik 1926
Požarevac
Mladost (C)
Cvetovac
26.09.2021
13:00
Radnički (R)
Rudovci
Spartak ŽK '09
Subotica
26.09.2021
09:30
Arena SU
Subotica
Obilić
Novi Kneževac
26.09.2021
10:00
Subotica
Subotica
Zemun
Zemun
26.09.2021
15:00
Sinđelić
Ugrinovci
TEK Sloga
Veliki Crljeni
26.09.2021
13:00
Radnički (R)
Rudovci
Radnički (V)
Valjevo
26.09.2021
10:00
Pambukovica
Ub
OFK Divci
Divci
26.09.2021
10:00
Jedinstvo (Ub)
Ub
Omladinac
Ljig
26.09.2021
10:00
Vojvode
Mionica
Ribnica
Mionica
26.09.2021
10:00
Tešnjar Stari Grad
Valjevo
Budućnost Krušik 014
Valjevo
26.09.2021
10:00
OFK Osečina
Osečina
Zadrugar
Lajkovac
26.09.2021
10:00
OFK Senjak
Valjevo
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
26.09.2021
10:00
OPK Rudar 1933
Kostolac
Napredak
Medoševac
26.09.2021
09:15
Omladinac
Ljig
ŠF Lajkovac
Lajkovac
26.09.2021
10:45
Omladinac
Ljig
ŠF Ivanča
Aranđelovac
26.09.2021
10:45
Kolubara 1
Lazarevac
Akademija fudbala
Lazarevac
26.09.2021
10:00
Lazarevac
Lazarevac
Kolubara 2
Lazarevac
26.09.2021
09:15
ŠF Ivanča
Aranđelovac
Kolubara 2
Lazarevac
26.09.2021
08:30
Ušće Novi Beograd
Stepojevac
Mladost
Cvetovac
26.09.2021
10:00
Kolubara 2
Lazarevac
Borac
Lazarevac
26.09.2021
08:30
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Železničar
Lajkovac
26.09.2021
10:00
ŠF Lajkovac
Lajkovac
Akademija fudbala
Lazarevac
26.09.2021
11:30
Omladinac
Ljig
Akademija fudbala 1
Lazarevac
26.09.2021
12:15
Real 28 -2
Lazarevac
Real 28 - 1
Lazarevac
26.09.2021
11:30
Akademija fudbala 2
Lazarevac
Lazarevac 1
Lazarevac
26.09.2021
09:15
ŠF Lajkovac
Lajkovac
Lazarevac 2
Lazarevac
26.09.2021
12:15
Kalimero
Lazarevac

Košarka

Budućnost VOLI
Podgorica
26.09.2021
19:00
FMP
Železnik
Mega Basket
Beograd
26.09.2021
12:00
Studentski centar
Podgorica

Rukomet

Mokra Gora
Zubin Potok
26.09.2021
18:00
Šamot 65
Arenđelovac
Vlasotince
Vlasotince
26.09.2021
19:00
Topličanin
Prokuplje
Župa 54
Aleksandrovac
26.09.2021
18:00
Bela Palanka
Bela Palanka
Sportski Centar Voždovac 2012
Beograd
26.09.2021
20:00
Ub
Ub
Inđija
Inđija
26.09.2021
18:00
Sivac 69
Sivac
Slavija
Novi Sad
26.09.2021
17:00
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Potisje Pleteks
Ada
26.09.2021
19:00
Radnički 1958
Šid
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
26.09.2021
16:00
Jabuka
Jabuka
Dalmatinac
Riđica
26.09.2021
14:00
Budućnost
Alibunar
Crvena zvezda
Mokrin
26.09.2021
19:00
Metalac
Futog
Senta
Senta
26.09.2021
20:00
ŽSK 1955
Žabalj
Nova Pazova 1957
Nova Pazova
26.09.2021
20:00
Graničar
Gakovo
Jedinstvo
Bočar
26.09.2021
15:00
RA Dinamo
Pančevo
Mladost
Vršac
26.09.2021
18:00
Vladimirovac
Vladimirovac
Radnički
Kovin
26.09.2021
19:00
Naftagas
Elemir
Sivac 69
Sivac
26.09.2021
10:30
Grafičar
Bezdan
Bor RTB
Bor
26.09.2021
19:00
Naisa
Niš
Beograd
Beograd
26.09.2021
15:00
Medicinar
Šabac
Crvena zvezda
Beograd
26.09.2021
18:00
Železničar
Inđija
Mokrin
Mokrin
26.09.2021
16:00
Proleter
Zrenjanin
Krule
Sivac
26.09.2021
18:00
Ruma
Ruma
Ravangrad
Sombor
26.09.2021
19:00
Sloven
Ruma
Temerin
Temerin
26.09.2021
13:00
Spartak
Debeljača