XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 587 utakmica za dan
Subota, 25 Septembar 2021

Fudbal

TSC
Bačka Topola
1 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Kolubara
Lazarevac
2 : 3
Radnički (N)
Niš
OFK Kikinda
Kikinda
0 : 4
OFK Bečej 1918
Bečej
Hajduk 1912
Kula
0 : 7
Borac (S)
Sakule
Omladinac
Novi Banovci
7 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1. Maj Ruma
Ruma
1 : 0
Borac (Š)
Šajkaš
Radnički 1912
Sombor
0 : 1
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
Tekstilac
Odžaci
2 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Feniks 1995
Stara Pazova
2 : 2
Tisa
Adorjan
OFK Vršac
Vršac
3 : 2
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Budućnost (A)
Arilje
1 : 2
Borac 1926
Čačak
Jedinstvo
Ub
1 : 1
Real
Podunavci
Mačva 1929
Bogatić
1 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
OFK Beograd
Beograd
0 : 1
BASK
Beograd
Zemun
Zemun
1 : 0
Teleoptik
Zemun
BSK Borča
Borča
2 : 1
Prva iskra
Barič
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 1
Jedinstvo
Surčin
GFK Dubočica
Leskovac
0 : 2
Meševo
Meševo
Dinamo
Vranje
2 : 1
Budućnost (P)
Popovac
GFK Jagodina
Jagodina
1 : 1
Pčinja
Trgovište
Jedinstvo (P)
Paraćin
0 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Sloboda
Novi Kozarci
2 : 1
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Begej
Žitište
1 : 1
BAK
Bela Crkva
Naftagas
Elemir
4 : 1
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Proleter
Banatski Karlovac
0 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Sloga (T)
Temerin
0 : 3
Hajduk
Divoš
Veternik
Veternik
0 : 3
Sloboda
Donji Tovarnik
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
1 : 0
Cement
Beočin
Sloga (E)
Erdevik
0 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
OFK Mladost APA
Apatin
0 : 2
Senta
Senta
Krila Krajine
Bačka Palanka
0 : 0
Mladost (T)
Turija
Sloga
Čonoplja
1 : 5
Bačka 1901
Subotica
Sinđelić
Beograd
2 : 1
Zuce 2019
Zuce
GSP Polet Dorćol
Beograd
1 : 2
OFK Mladenovac
Mladenovac
Vinča
Vinča
1 : 1
BSK 1925
Batajnica
Sremčica
Sremčica
4 : 3
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
Zvezda
Konatice
0 : 1
Lokomotiva
Beograd
Sloboda
Grbice
1 : 3
Jošanica
Novi Pazar
Tutin
Tutin
2 : 0
Gruža
Gruža
Ribnica
Mionica
1 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
2 : 3
Sloga
Bogosavac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
4 : 0
Mladost
Prnjavor
Morava
Velika Plana
2 : 1
Sloga (B)
Batočina
Rudar 2001
Kostolac
0 : 2
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
Sloboda
Lipe
2 : 0
Rudar (S)
Stamnica
Grizli ML
Saranovo
0 : 2
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Šumadija
Aranđelovac
1 : 3
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
VGSK
Veliko Gradište
7 : 2
Mladi borac
Veliko Orašje
Trstenik PPT
Trstenik
2 : 1
Sloga (M)
Majdevo
Sloga (D)
Despotovac
1 : 2
SFS Borac
Paraćin
Orlovi
Jasenovo
0 : 0
Morava 1918
Ćuprija
Brodoremont
Kladovo
3 : 2
OFK Slatina
Bor
BSK
Bogovina
2 : 0
Lužnica
Babušnica
Bor 1919
Bor
1 : 1
Tanasko Rajić
Pirot
Balkanski
Dimitrovgrad
1 : 2
OFK 019
Zaječar
Ozren
Sokobanja
2 : 1
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Dunav
Prahovo
6 : 1
Zvezda
Blato
Polet
Karavukovo
2 : 0
Budućnost (M)
Mladenovo
Borac (BG)
Bački Gračac
3 : 2
Vojvodina
Tovariševo
OFK Futog
Futog
1 : 7
Bačka 1923
Đurđevo
Fruškogorski partizan
Bukovac
0 : 1
Jedinstvo
Gospođinci
Borac
Novi Sad
0 : 1
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Šajkaš 1908
Kovilj
6 : 0
Dinamo
Budisava
Omladinac
Stepanovićevo
1 : 1
Crvena Zvezda
Novi Sad
Radnički (K)
Kovin
1 : 0
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Železničar
Inđija
0 : 0
Ljukovo
Ljukovo
OFK Vrbas
Vrbas
4 : 0
Obilić (NK)
Novi Kneževac
Tornjoš
Tornjoš
2 : 1
Budućnost
Savino Selo
Napredak
Nadalj
4 : 4
Jadran
Feketić
Radnički 1905
Bajmok
1 : 1
Obilić (Z)
Zmajevo
Sloga
Ostojićevo
0 : 2
Proleter
Ravno Selo
Zlot
Zlot
3 : 2
Brestovac
Borski Brestovac
Jedinstvo (G)
Grdelica
6 : 1
Bratstvo
Bratmilovce
Budućnost
Orašje
3 : 3
Vučje
Vučje
Jedinstvo (Š)
Šišava
1 : 5
Mladost
Batulovce
Jastrebac
Tešica
0 : 2
Radnički 1924
Kočane
Palilula
Aleksinac
0 : 1
Svrljig
Svrljig
Hajduk
Rujevica
3 : 5
Rudar Vrška Čuka
Grljan
Mačkovac
Mačkovac
3 : 1
Parunovac
Parunovac
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
5 : 0
Rubin
Donji Stupanj
Sloga (D)
Dašnica
4 : 1
13. April
Lomnica
Krajina
Krajišnik
2 : 0
Delija
Mokrin
Budućnost
Srpska Crnja
1 : 3
Banat
Čenta
Partizan (G)
Glogovac
3 : 7
Mladi Borac
Sedlare
Žitkovica 2017
Žitkovica
2 : 2
Krilaš
Ćovdin
Senjak
Pirot
4 : 2
Zadrugar
Krupac
Sloboda
Rasnica
1 : 1
Napredak
Izvor
Dimitrije Tucović
Šušnjar
1 : 0
Turbina
Vreoci
Siti Sport Klub
Beograd
1 : 3
Dunav
Veliko Selo
Borac (O)
Ostružnica
2 : 2
Balkan Mirijevo
Beograd
Borac (D)
Drenovac
0 : 4
Sloga (D)
Desimirovac
Šumadija 1934
Drača
2 : 1
Slavija
Kragujevac
OFK Jabučje
Jabučje
4 : 5
Žabari
Žabari (Valjevo)
Radnik
Ub
2 : 2
Proleter
Bajevac
Spartak 1924
Ljig
1 : 3
Kačer
Belanovica
Radnički 2020
Knez Selo
3 : 2
Mladost
Lalinac
Spartak 1976
Trnava
3 : 0
Voćar
Kotraža
Slatina
Slatina
1 : 2
Kej
Čačak
Rakova
Rakova
1 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Rudar
Baljevac
3 : 2
Napredak
Gračac
Čajetina
Čajetina
2 : 1
Prvi partizan
Užice
Rajac
Kadina Luka
4 : 1
Kotešica
Kotešica
Ribnik
Gornji Ribnik
3 : 3
Župski biseri
Lacisled
Poljoprivrednik
Počekovina
2 : 1
Vinogradar
Riljac
Proleter (M)
Mramorak
7 : 0
Pobeda
Samoš
Crvena Jabuka
Ub
0 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Potisje
Knićanin
7 : 0
Partizan
Tomaševac
Lehel
Mužlja
0 : 5
Zadrugar
Lazarevo
Mladost
Belo Blato
3 : 2
Bilećanin
Sečanj
MSK
Mihajlovo
3 : 1
Tamiš
Farkaždin
Naftagas
Boka
3 : 0
Tisa 1933
Taraš
Radnički 1911
Jaša Tomić
3 : 3
OFK Stajićevo
Stajićevo
OFK Klek
Klek
4 : 3
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Navalin
Navalin
0 : 2
Šumadija
Razgojna
Sinđelić
Lipnica
0 : 1
Prva Iskra
Runjani
Šumadija
Trešnjevica
8 : 0
15. Avgust 1950
Lomnica
Planinac
Panjevac
4 : 2
Beljanica
Strmosten
Dedinje
Beograd
0 : 6
Novi Beograd
Novi Beograd
13. maj
Zemun
1 : 1
Sinđelić 2012
Ugrinovci
KFK Ravna gora
Zemun
0 : 0
Resnik
Resnik
BSK
Borač
3 : 0
Mladost (R)
Rašković
Mladost (D)
Dublje
4 : 0
Morava
Ribare
Soko
Nova Gajdobra
8 : 1
Slavija (B)
Bođani
Milicionar
Bogatić
4 : 3
Sloga
Duvanište
Jevremovac
Jevremovac
2 : 0
Sloga (K)
Krnić
Dumača
Pocerski Metković
2 : 1
Mrovska
Mrovska
Polet (V)
Voluja
1 : 1
Sloga 1932
Ćirikovac
Jasenovac
Krepoljin
2 : 1
Soko
Krvije
Mladost (K)
Krupaja
1 : 5
Napredak (S)
Simićevo
Padež
Petrovac
0 : 5
Borac
Barje Čiflik
Budućnost
Veliki Jovanovac
0 : 5
Mladost (MS)
Mali Suvodol
Rutevac
Rutevac
0 : 3
Napredak 2012
Krušje
Polet
Vitoševac
3 : 0
Borac
Trnjane
Horgoš 1911
Horgoš
1 : 1
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Potisje
Kanjiža
3 : 0
Tisa
Padej
OFK Bačinci
Bačinci
1 : 2
Erdevik 2017
Erdevik
Lunjevica
Lunjevica
0 : 1
Majdan
Majdan
Dobrič 1974
Brest
2 : 4
Arbanasce
Arbanasce
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
2 : 4
Omladinac 1977
Arbanasce
SFU Graničar 024
Kelebija
1 : 3
Bikovo
Bikovo
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 1
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Sloga (M)
Margita
1 : 1
Omladinac
Zagajica
Cerovac 2013
Cerovac
2 : 0
Šumadija
Azanja
Rtanj
Vrmdža
3 : 0
Palilulac
Šarbanovac
Mladost
Resnik
8 : 0
Sloboda 2013
Nikolinac
10. februar
Šajinovac
2 : 2
Moravac
Zaplanjska Toponica
Zmajevac
Belasica
2 : 7
Rasina
Vitanovac
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
4 : 1
Makrešane
Makrešane
Miletić
Mošorin
6 : 0
Obilić
Vilovo
Moskva
Budisava
0 : 2
Železničar
Novi Sad
Morava (M)
Mrsać
1 : 1
Šumadija
Šumarice
Mladi radnik 1925
Grdica
1 : 1
Borac (A)
Adrani
Bresno Polje
Bresno Polje
3 : 2
OFK Orašje 1960
Orašje
Mladost (MD)
Mala Drenova
4 : 1
Šampion 2013
Bošnjane
Sport
Bezdan
0 : 1
PIK
Sombor
Kolonija
Jagodina
7 : 0
Belica
Belica
ISK Izvor
Izvor
5 : 0
Polet
Zabrega
Jedinstvo
Ratari
6 : 1
Napredak (Sv)
Svojnovo
Voja Gačić
Pančevo
3 : 0
Borac
Pločica
Petka
Petka
1 : 2
BSK
Brajkovac
Mladost
Čibutkovica
0 : 2
Sloboda
Stubica
Mladi borac
Županjac
1 : 3
OFK Radnički
Dren
OFK Borac
Arapovac
7 : 2
Proleter
Vrbovno
Tamnava
Sovljak
1 : 1
Brgule
Brgule
ŠFU Derbi 2016
Vlase
4 : 2
Mladost (DB)
Donji Bunibrod
Napredak
Jajčić
2 : 0
Stepanje
Stepanje
Selište
Selište
1 : 4
Osanica
Osanica
Laznica
Laznica
2 : 1
Vukovac 98
Vukovac
Crni Vitez
Kalište
2 : 1
Napredak
Toponica
Naša Krajina
Kupinik
0 : 3
Janošik
Janošik
Vojvodina
Seleuš
2 : 2
Dobrica
Dobrica
Vinogradar
Gudurica
3 : 0
Hajduk
Šušara
Pobeda
Parta
6 : 2
Borac (VG)
Vračev Gaj
POFK Metaloplastika 2006
Šabac
6 : 2
Proleter
Šabac
Roma-Odžino selo
Pocerski Pričinović
2 : 2
OFK Jelen
Jelenča
Borac
Veliko Laole
2 : 5
Vukan
Ždrelo
Omladinac
Busur
0 : 3
Udarnik 2015
Ćovdin
Sloga
Burovac
2 : 1
Melnica
Melnica
Burovac
Burovac
0 : 2
Rudar 1947
Stamnica
Zabrđe 1936
Zabrđe
1 : 0
Napredak
Trnovče
Radnički
Knežica
1 : 3
Sloga 1952
Veliki Popovac
Radnik
Pankovo
2 : 0
BSK
Bošnjak
Jedinstvo
Kamenovo
4 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Kotlenik
Selo Leskovac
1 : 1
Beli Orlovi
Brestovac
Omladinac
Vučkovica
1 : 3
Mladi radnik
Dragušica
Krajišnici
Loznica
1 : 1
14. Oktobar
Draginac
Udarnik
Sibnica
6 : 1
Proleter
Četereže
Vučak
Vučak
3 : 1
Zeppelin 026
Smederevo
Borac
Banja Luka
1 : 0
Sarajevo
Sarajevo
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
2 : 1
Velež
Mostar
Rudar Prijedor
Prijedor
2 : 0
Radnik
Bijeljina
Podrinje
Janja
1 : 2
Drina
Zvornik
Borac
Kozarska Dubica
0 : 1
Sutjeska
Foča
Modriča
Modriča
0 : 1
Sloga
Doboj
Budućnost
Pilica
0 : 2
Omarska
Omarska
Kozara
Gradiška
0 : 1
Sloboda
Novi Grad
Krupa
Krupa na Vrbasu
2 : 0
Tekstilac
Derventa
Podgorica
Podgorica
1 : 1
Dečić
Tuzi
Jezero
Plav
2 : 4
Rudar
Pljevlja
Olympique Lyonnais
Lyon
1 : 1
Lorient
Lorient
PSG
Paris
2 : 0
Montpellier
Montpellier
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
0 : 3
Nice
Nice
Strasbourg
Strasbourg
1 : 2
Lille
Villeneuve d'Ascq
Chelsea
London
0 : 1
Manchester City
Manchester
Everton
Liverpool
2 : 0
Norwich City
Norwich
Leeds United
Leeds
1 : 2
West Ham United
London
Leicester City
Leicester
2 : 2
Burnley
Burnley
Manchester United
Manchester
0 : 1
Aston Villa
Birmingem
Watford
Watford
1 : 1
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
Brentford
Brentford, Middlesex
3 : 3
Liverpool
Liverpool
Genoa
Genova
3 : 3
Hellas Verona
Verona
Inter
Milano
2 : 2
Atalanta
Bergamo
Spezia
La Spezia
1 : 2
Milan
Milano
RB Leipzig
Leipzig
6 : 0
Hertha BSC
Berlin
Eintracht
Frankfurt am Main
1 : 1
Köln
Köln
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
1 : 0
Mainz 05
Mainz
Union Berlin
Berlin
1 : 0
Arminia
Bielefeld
Hoffenheim
Sinsheim
3 : 1
Wolfsburg
Wolfsburg
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
1 : 0
Borussia Dortmund
Dortmund
Reading
Reading
1 : 0
Middlesbrough
Middlesbrough
Swansea City
Swansea
1 : 0
Huddersfield Town
Huddersfield
Blackpool
Blackpool
1 : 0
Barnsley
Barnsley
Stoke City
Stoke-on-Trent
2 : 0
Hull City
Hull
AFC Bournemouth
Bournemouth
2 : 1
Luton Town
Luton
Nottingham Forest
Nottingham
1 : 1
Millwall
London
Sheffield United
Sheffield
1 : 0
Derby County
Derby
Blackburn Rovers
Blackburn
5 : 1
Cardiff City
Cardiff
Bristol City
Bristol
1 : 1
Fulham
London
Birmingham City
Birmingham
0 : 0
Preston North End
Preston
Alaves
Vitoria-Gasteiz
1 : 0
Atletico Madrid
Madrid
Real Madrid
Madrid
0 : 0
Villarreal
Villarreal
Sevilla
Sevilla
2 : 0
Espanyol
Barcelona
Valencia
Valencia
1 : 1
Athletic Bilbao
Bilbao
Napredak Junior 2018
Kruševac
2 : 2
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
Karađorđe
Topola
1 : 0
Levač
Rekovac
Loznica
Loznica
4 : 2
Jedinstvo (Ub)
Ub
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 8
ŽGFK Borac
Čačak
Šampion
Gornji Milanovac
0 : 2
Slatke male
Burovac
Nova Kolonija
Kovin
3 : 3
Voja Gačić
Pančevo
Dinamo
Vranje
1 : 1
Majdanpek
Majdanpek
Morava
Žitkovac
2 : 0
Vučice
Vučje
Kolibri
Kuršumlija
2 : 3
Radnički 2012
Niš
Knjaževac 2015
Knjaževac
1 : 1
Mašinac 2020
Niš
Desetka
Obrenovac
0 : 3
Heroj Polet
Jajinci
Voždovac
Beograd
2 : 2
Zemun
Zemun
Rad
Beograd
1 : 0
IMT
Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 4
Crvena zvezda
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 4
Mladost (L)
Lučani
Trayal
Kruševac
1 : 0
Napredak
Kruševac
Radnički (P)
Pirot
2 : 1
OFK Topličanin
Prokuplje
Radnik
Surdulica
0 : 3
Budućnost
Popovac
OFK Radnički
Niš
6 : 1
Dinamo
Vranje
Index
Novi Sad
2 : 0
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
Proleter
Novi Sad
2 : 0
Hajduk 1912
Kula
Vojvodina
Novi Sad
1 : 2
OFK Bačka
Bačka Palanka
Inđija
Inđija
2 : 2
Omladinac
Novi Banovci
Železničar
Pančevo
1 : 0
GFK Sloven
Ruma
Bežanija
Beograd
10 : 1
Zvezdara
Beograd
Sinđelić
Beograd
2 : 0
Internacional
Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 3
Radnički
Novi Beograd
IMT 2
Beograd
1 : 1
011
Beograd
IM Rakovica
Rakovica
0 : 3
Ada
Beograd
Sušica
Kragujevac
2 : 0
Grizzly ML
Saranovo
Karađorđe
Topola
4 : 4
Korićani
Korićani
RSK
Rabrovo
2 : 6
Napredak
Markovac
Šumadija (T)
Toponica
1 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
Borac 1932
Ralja
6 : 1
Sloga (B)
Batočina
Borac (Š)
Šajkaš
2 : 2
Hajduk
Divoš
Mladost (BJ)
Backi Jarak
4 : 3
OFK Bečej 1918
Bečej
Prva Iskra
Barič
7 : 0
Beograd Karaburma
Beograd
GSP Polet
Beograd
1 : 6
Budućnost
Dobanovci
OFK Balkan
Beograd
1 : 1
Siti Sport Klub
Beograd
Rojkovac
Obrenovac
0 : 7
OFK Beograd
Beograd
DIF
Beograd
1 : 2
Radnički
Obrenovac
Borac
Starčevo
3 : 0
Vulturul
Grebenac
Partizan
Gaj
6 : 1
Dolovo
Dolovo
Jedinstvo
Vlajkovac
9 : 0
Strela
Ivanovo
Omladinac 1927
Opovo
1 : 4
Voja Gačić
Pančevo
Borac
Sakule
3 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
25.09.2021
00:00
Dunav
Veliko Selo
Heroj Polet
Beograd
25.09.2021
00:00
Radnicki
Rudovci
TEK Sloga
Veliki Crljeni
25.09.2021
11:00
Omladinac
Veliko Polje
OFK Urovci
Urovci
4 : 2
Partizan
Drazevac
OFK Beograd
Beograd
5 : 0
Zemun
Zemun
Rakovica
Beograd
10 : 0
Kovačevac
Kovačevac
Radnički (NB) 2
Novi Beograd
3 : 0
OFK Mladenovac
Mladenovac
Sinđelić 2
Beograd
7 : 2
OFK Beograd 2
Beograd
Borac
Lazarevac
3 : 3
Vinča
Vinča
Zmaj 1953
Zemun
0 : 5
BASK
Beograd
Rad
Beograd
5 : 2
Ada
Beograd
Radnički (N)
Niš
1 : 4
Čukarički
Beograd
Teleoptik
Zemun
2 : 4
Crvena zvezda
Beograd
Brodarac
Beograd
2 : 0
RFK Grafičar
Beograd
Partizan
Beograd
7 : 1
Kiker
Kraljevo
Trayal
Kruševac
1 : 1
Timočanin
Knjaževac
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 3
Real Niš
Niš
Timok 1919
Zaječar
2 : 0
Radnički 2
Niš
Mineralac
Vranje
5 : 0
Radnički (P)
Pirot
Vlasina
Vlasotince
1 : 1
Radnik
Surdulica
Index
Novi sad
1 : 1
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
Proleter (NS)
Novi Sad
1 : 0
Hajduk 1912
Kula
Vojvodina
Novi Sad
5 : 1
OFK Bačka
Bačka Palanka
Kabel
Novi Sad
2 : 6
RFK NS 1921
Novi Sad
Radnički (Zr)
Zrenjanin
2 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Inđija
Inđija
2 : 1
Omladinac
Novi Banovci
Proleter 2006
Zrenjanin
4 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
OLE
Zemun
6 : 0
Kolubara
Lazarevac
Rakovica
Rakovica
0 : 3
Radnički (NB)
Novi Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 1
IMT
Beograd
Internacional
Beograd
4 : 2
RFK Grafičar
Beograd
Petrika
Novi Sad
0 : 0
OFK Vrbas
Vrbas
Mladost (L)
Lukićevo
6 : 1
OFK Kikinda
Kikinda
Cement
Beočin
6 : 2
Radnički (Š)
Šid
Dunav
Stari Banovci
0 : 2
Podunavac
Belegiš
Strmovo 1986
Strmovo
0 : 5
OFK Senjak
Valjevo
BSK 1925
Beograd
5 : 1
Budućnost
Dobanovci
Bežanija
Beograd
2 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
BASK
Beograd
4 : 3
DIF
Beograd
OFK Žarkovo
Beograd
9 : 1
Lestane
Lestane
Prva Iskra
Barič
3 : 0
Beograd
Beograd
Palilulac
Beograd
2 : 0
Zvezdara
Beograd
Vinča
Vinča
1 : 5
OFK Balkan
Beograd
Ševac
Kusić
1 : 1
Banat
Dupljaja
Hajdučica
Hajdučica
3 : 4
Partizan
Uljma
Invictus 2020
Bela Crkva
4 : 1
Proleter
Banatski Karlovac
Sloga
Plandište
7 : 0
Banat
Ilandža
Crvena zvezda
Pavliš
4 : 0
Budućnost
Alibunar
Proleter
Mramorak
2 : 1
Borac
Sakule
Tempo
Sefkerin
2 : 3
Glogonj
Glogonj
Mladost
Omoljica
8 : 0
Omladinac
Deliblato
Spartak 1911
Debeljača
1 : 1
Sloga
Banatsko Novo Selo
OFK Budućnost
Dudovica
0 : 2
Borac (L)
Lazarevac
OFK Borac
Arnajevo
25.09.2021
11:00
TEK Sloga
Lazarevac
Kolubara
Lazarevac
11 : 0
Ušće Novi Beograd
Stepojevac
Palanka
Cerovac
25.09.2021
Sloboda
Lipe
Železničar
Kusadak
25.09.2021
Podunavac
Udovice
Bresje Superior
Velika Plana
25.09.2021
10:00
Sloga
Miloševac
Jedinstvo
Krnjevo
25.09.2021
Polet
Trnovče
Rojkovac
Obrenovac
9 : 2
Duboko
Mala Mostanica
Omladinac
Veliko Polje
9 : 1
Obrenovac 1905
Obrenovac
Obilić
Zmajevo
2 : 5
Bajša
Bajša
Đurđin
Đurđin
1 : 1
TSC
Bačka Topola
Njegoš
Lovćenac
2 : 1
Vojvodina
Bačko Gradište
Milutinac
Zemun
0 : 3
Teleoptik
Zemun
Čukarički
Beograd
8 : 3
Voždovac
Beograd
Brodarac 2
Novi Beograd
1 : 5
Rad 2
Beograd
Radnički (NB) 2
Novi Beograd
1 : 1
OFK Beograd 2
Beograd
Sinđelić 2
Beograd
3 : 5
Rakovica
Beograd
Šumadinac
Bečmen
1 : 3
BSK 1925
Batajnica
RFK Grafičar
Beograd
0 : 2
Zemun 2
Zemun
Šumadija 1962
Jagnjilo
1 : 8
Rad 3
Beograd
Borac
Ostružnica
0 : 2
Sremčica
Sremčica
Dunavac
Grocka
6 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Resnik
Resnik
1 : 0
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Zemun 3
Zemun
0 : 0
OFK Beograd 3
Beograd
Jedinstvo
Dren
25.09.2021
10:00
Zvezda
Konatice
Posavina
Stubline
0 : 9
Radnički
Obrenovac
Zabrezje
Zabrezje
0 : 10
Budućnost
Zvečka
Iskra
Kucura
2 : 1
Napredak
Nadalj
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
6 : 0
Proleter
Ravno Selo
Obilić
Zmajevo
5 : 2
Budućnost
Savino Selo
Mladost
Turija
3 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
Njegoš
Lovćenac
1 : 0
Jadran
Feketić
Duel Juniors
Kruševac
10 : 0
Trio
Paraćin
GFK Jagodina
Jagodina
1 : 2
Radnički (P)
Pirot
SFS Borac
Paraćin
2 : 14
Radnički (N)
Niš
Lider MGM
Leskovac
1 : 5
Kopernikus Železničar
Niš
Real
Niš
2 : 0
Šampion 2014
Leskovac
Car Konstantin
Niš
3 : 0
Timok 1919
Zaječar
TSC
Bačka Topola
17 : 1
Hajduk 1912
Kula
Petar Puača
Novi Sad
1 : 6
OFK Kikinda 1909
Kikinda
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 3
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Voždovac
Beograd
1 : 1
011
Beograd
Partizan
Beograd
3 : 0
Teleoptik
Zemun
Čukarički
Beograd
9 : 0
Ada
Beograd
Senjak
Valjevo
2 : 1
Respekt
Loznica
Savacium
Šabac
3 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Jedinstvo (Ub)
Ub
5 : 2
Drina
Ljubovija
Dinamo
Vranje
0 : 4
Budućnost
Popovac
Real Niš
Niš
7 : 0
OFK Budućnost 2020
Niš
Kopernikus Železničar 2
Niš
2 : 2
Radnik
Surdulica
Vučje
Vučje
0 : 3
GFK Dubočica
Leskovac
OFK Topličanin
Prokuplje
5 : 1
SFK Morava
Vladičin Han
Mineralac
Vranjska Banja
2 : 2
Lugina
Preševo
Filip Filipović
Niš
5 : 1
OFK Kosanica
Kuršumlija
BSK
Bujanovac
0 : 5
Čekmin
Čekmin
Karioke
Beograd
1 : 1
BSK
Borča
Kolubara
Lazarevac
25.09.2021
00:00
IMT
Beograd
Balkan
Beograd
2 : 2
Rakovica
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 1
Sinđelić
Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 0
BSK 1925
Batajnica
Finale 2013
Kruševac
9 : 2
Vukovi
Brus
Župa
Aleksandrovac
1 : 5
Radnički (S)
Svilajnac
Trstenik PTT
Trstenik
2 : 3
Timočanin
Knjaževac
Morava 1918
Ćuprija
3 : 1
Duel Juniors 2
Kruševac
Junior
Jagodina
9 : 4
OFK Bratstvo
Medveđa
Jedinstvo
Paraćin
2 : 1
GFK Jagodina 2
Jagodina
Car Lazar 2015
Kruševac
1 : 5
Meševo
Meševo
AFK
Ada
5 : 3
Bajša
Bajša
Arena Su
Subotica
2 : 0
Spartak ŽK
Subotica
Borac
Pločica
4 : 2
Karaš
Jasenovo
OFK Plandište
Plandište
9 : 1
Ratar
Kruščica
BAK
Bela Crkva
3 : 1
Polet
Izbište
Partizan
Uljma
2 : 4
Potporanj
Potporanj
Pobeda
Samoš
9 : 0
Unirea
Uzdin
BSK
Bavanište
5 : 3
Jugoslavija
Jabuka
Borac
Sakule
6 : 1
Dolina
Padina
Polet
Idvor
1 : 2
Sloga
Banatsko Novo Selo
Mundial
Pančevo
2 : 1
Proleter
Banatski Karlovac
Borac
Starčevo
1 : 3
Dinamo 1945
Pančevo
OFK Vršac
Vršac
2 : 5
Voja Gačić
Pančevo
RFK Grafičar
Beograd
3 : 2
Budućnost
Dobanovci
Omladinac
Veliko Polje
25.09.2021
00:00
Resnik(ODUSTAO)
Resnik
Srem
Jakovo
3 : 7
PFK Žarkovo 2000
Beograd
Milutinac(ODUSTAO)
Zemun
25.09.2021
00:00
DIF
Beograd
Obrenovac 1905
Obrenovac
0 : 8
Bežanija
Beograd
Kosmaj
Ralja
25.09.2021
00:00
Torlak
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
25.09.2021
00:00
Palilulac(ODUSTAO)
Beograd
OFK Crvenka
Borca
1 : 2
OLE
Beograd
Hajduk
Beograd
9 : 2
Vinča
Vinča
Pazar Juniors
Novi Pazar
3 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
OFK National AG
Novi Pazar
3 : 2
Koštam Polje
Delimeđe
Sport Klub 99
Novi Pazar
7 : 1
Tutin
Tutin
AL AHLI
Novi Pazar
1 : 4
Jedinstvo 2017
Tutin
Jošanica
Novi Pazar
2 : 8
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Radnik
Ušće
2 : 0
Real
Podunavci
Karađorđe
Ribnica
2 : 1
Polet
Ratina
Kiker
Kraljevo
0 : 4
Proleter
Pečenog
Vrnjci
Vrnjci
2 : 4
Goč
Vrnjačka Banja
Pobeda
Beloševac
0 : 7
Morava
Velika Plana
Sloga 1924
Batočina
8 : 1
Marjan
Knić
Radnički 1923
Kragujevac
6 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Karađorđe
Topola
11 : 0
Slavija
Kragujevac
Sušica
Kragujevac
6 : 4
Vašarište
Kragujevac
Rakovica
Beograd
25.09.2021
00:00
Ada
Beograd
Bezanija
Beograd
5 : 3
OFK Crvenka
Borca
DIF
Beograd
5 : 1
BSK Borča
Borča
Rad
Beograd
2 : 4
Partizan
Beograd
Čukarički
Beograd
25.09.2021
00:00
RFK Grafičar
Beograd
OFK Beograd
Beograd
3 : 0
Zemun
Zemun
Banja
Višnjička banja
1 : 4
Borac (O)
Ostružnica
Lokomotiva
Beograd
2 : 3
Rad
Beograd
Žarkovo
Žarkovo
3 : 2
Prva Iskra
Barič
Jedinstvo
Surčin
2 : 5
Vranić
Vranić
Borac (L)
Lazarevac
2 : 1
PFK Žarkovo 2000
Beograd
Kolubara
Lazarevac
25.09.2021
00:00
Železnik 1930
Železnik
Trudbenik
Beograd
5 : 1
Obilić 1924
Beograd
Dunavac
Grocka
4 : 1
Vrčin
Vrčin
Leštane
Leštane
1 : 3
Palilulac
Beograd
Zvezdara
Beograd
0 : 4
PKB
Padinska Skela
Institut MK
Zemun
0 : 1
Prima Fortuna
Beograd
Sinđelić
Ugrinovci
2 : 4
IMT
Novi Beograd
Sinđelić
Beograd
1 : 5
OFK Beograd
Beograd
Petlic
Beograd
3 : 0
PFK Žarkovo 2000
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
2 : 0
Mungosi MK
Zemun
Milutinac
Zemun
1 : 2
Voždovac
Beograd
Čukarički
Beograd
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Radnički
Obrenovac
0 : 2
Rad
Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 1
011
Beograd
Partizan
Beograd
0 : 2
Teleoptik
Zemun
RFK Grafičar
Beograd
3 : 0
Dušanovac
Beograd
Zemun
Zemun
0 : 0
Radnički
Novi Beograd
Vučice
Vučje
1 : 1
Lavice Dubočica
Leskovac
Ozren
Sokobanja
0 : 5
Jagodina
Jagodina
Levač
Rekovac
2 : 1
Dinamo
Vranje
Rosulja 2014
Vlasotince
0 : 2
Kolibri
Kuršumlija
Fudbol per femra
Preševo
5 : 2
Jedinstvo 2014
Pirot
Mašinac
Niš
5 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Mačva
Šabac
1 : 4
Radnički 1923
Kragujevac
Loznica
Loznica
14 : 0
Požega
Požega
Kraljica Marija
Novo Selo
2 : 1
ŽGFK Borac
Čačak
Jedinstvo
Ub
3 : 1
Karađorđe
Topola
Plana
Velika Plana
5 : 1
Savac
Šabac
Polet
Sivac
1 : 5
Ruma
Ruma
Lehel 2019
Zrenjanin
0 : 1
Prave Dame
Stari Banovci
Voša AS
Novi Sad
1 : 1
TSC
Kanjiža
Spartak
Subotica
17 : 0
Moskva
Novi Sad
Spartak d.o.o.
Subotica
1 : 0
Banat
Vršac
Modoš
Jaša Tomić
0 : 17
Voja Gačić
Pančevo
Rad
Beograd
5 : 0
Sloga
Zemun
Zvezda B
Beograd
1 : 0
Kolubara
Lazarevac
Zemun
Zemun
31 : 0
ZFK Bolec
Bolec
Vinča
Vinča
2 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Kolubara
Lazarevac
0 : 0
Zemun
Zemun
Brodarac
Beograd
1 : 7
Žarkovo 2000
Beograd
Partizan
Beograd
10 : 0
Rad
Beograd
Obrenovac 1905
Obrenovac
1 : 8
Voždovac
Beograd
Dušanovac
Beograd
2 : 3
Teleoptik
Zemun
RFK Grafičar
Beograd
3 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Kampione
Beograd
4 : 0
T6 Nika
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
8 : 0
BSK 1925
Batajnica
011
Beograd
4 : 4
Sinđelić
Beograd
OFK Beograd
Beograd
3 : 1
GSP Polet
Beograd
Olimpik
Beograd
1 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Čukarički
Beograd
2 : 0
OLE
Borca
SuTeam ŠS
Subotica
0 : 5
TSC '10
Bačka Topola
TSC '09
Bačka Topola
7 : 0
Spartak ŽK '10
Subotica
Šumadinac
Bečmen
1 : 1
Borac
Progar
Budućnost
Dobanovci
5 : 0
IMT
Beograd
Srem
Jakovo
0 : 4
Jedinstvo
Surčin
Milutinac
Zemun
1 : 3
Bežanija
Beograd
Kolubara 1
Lazarevac
4 : 1
Lazarevac
Lazarevac
Borac (L)
Lazarevac
1 : 1
Kolubara 2
Lazarevac
ŠF Ivanča
Aranđelovac
5 : 1
Mladost (C)
Cvetovac
Budućnost (D)
Dudovica
9 : 1
Ušće Novi Beograd
Stepojevac
OFK Atletiko
Šabac
0 : 0
POFK Čivija
Šabac
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 3
Pazar Juniors
Novi Pazar
Kosmet
Leposavić
1 : 2
Sport Club 99
Novi Pazar
OFK National
Novi Pazar
2 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Bane 1931
Raška
8 : 1
Jedinstvo 2017
Tutin
Rudar
Baljevac
0 : 3
Sport Club 99
Novi Pazar
Pazar Juniors B
Novi Pazar
3 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
OFK Ras
Novi Pazar
0 : 9
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
AL AHLI
Novi Pazar
4 : 1
OFK National
Novi Pazar
Beograd 1929
Beograd
25.09.2021
00:00
Lanosa
Beograd
Budućnost
Dobanovci
1 : 4
Sopot
Sopot
Prima Fortuna
Beograd
0 : 3
OFK Beograd B
Beograd
Hajduk
Beograd
25.09.2021
00:00
Petlic
Beograd
Torlak
Beograd
0 : 9
Obilic 1924
Beograd
Komgrap
Beograd
25.09.2021
00:00
DIF
Beograd
Akademija fudbala
Lazarevac
0 : 3
OFK Žarkovo
Žarkovo
GSP Polet
Beograd
3 : 1
Lokomotiva
Beograd
Seceranac Ada
Beograd
1 : 2
Sremcica
Sremcica
Žarkovo 2000
Beograd
0 : 1
Velika Moštanica
Velika Moštanica
Palilulac
Beograd
1 : 2
BSK Borca
Beograd
FK DIV
Mladenovac
1 : 2
Balkan Mirijevo
Beograd
PKB
Beograd
0 : 2
Milano Stars
Beograd
Banja
Višnjička banja
3 : 6
Beograd 1929
Beograd
OFK Crvenka
Beograd
0 : 5
Trudbenik
Beograd
Zvezdara
Beograd
0 : 7
RFK Grafičar
Beograd
Mladi Radnik 1926
Požarevac
3 : 0
SFU Gornjak
Krepoljin
Železničar
Požarevac
0 : 7
RSK
Rabrovo
Rvati
Obrenovac
0 : 3
Zvezda
Konatice
Budućnost
Zvečka
1 : 3
Radnički
Obrenovac
Posavina
Stubline
0 : 6
Zabrežje
Zabrežje
Duel Juniors
Kruševac
3 : 0
Trio
Paracin
Radnički 2
Niš
0 : 4
Timok 1919
Zaječar
OFK Paraćin
Paraćin
0 : 11
Radnički
Niš
Lider MGM
Leskovac
0 : 3
Kopernikus Železničar
Niš
Real Niš
Niš
9 : 2
OFK Šampion
Leskovac
GFK Jagodina
Jagodina
2 : 1
Radnički
Pirot
Trajal - Prosoker
Kruševac
0 : 10
Nacional
Niš
Napredak
Kruševac
8 : 1
Vlasina
Vlasotince
Župa
Aleksandrovac
8 : 4
Radnički (S)
Svilajnac
Junior
Jagodina
16 : 1
OFK Bratstvo
Medveđa
Finale 2013
Kruševac
5 : 1
Vukovi
Brus

Košarka

Igokea m:tel
Aleksandrovac
91 : 89
Borac
Čačak
Cedevita Olimpija
Ljubljana
88 : 56
Krka
Novo Mesto

Odbojka

Radnički
Kragujevac
3 : 1
Kifissia V.C.
Atina

Rukomet

Obilić
Beograd
24 : 20
Radnički
Kragujevac
Crvena zvezda
Beograd
27 : 33
Dinamo
Pančevo
Vojvodina
Novi Sad
32 : 26
Metaloplastika
Šabac
Spartak
Subotica
23 : 35
Rudar
Kostolac
Proleter
Zrenjanin
23 : 29
Dubočica 54
Leskovac
Partizan
Beograd
45 : 13
Železničar 1949
Niš
Vranje 1957
Vranje
29 : 25
Kuršumlija
Kuršumlija
Priboj
Priboj
30 : 25
Hajduk Veljko
Negotin
Jastrebac
Blace
27 : 24
Jagodina
Jagodina
Zlatar
Nova Varoš
27 : 36
Metalac
Kraljevo
Kikinda
Kikinda
24 : 21
Smederevo
Smederevo
Morava
Velika Plana
27 : 31
Sinđelić
Beograd
Crvenka
Crvenka
31 : 26
Kolubara
Lazarevac
Hercegovina
Sečanj
27 : 25
Jedinstvo
Novi Bečej
Dolovo
Dolovo
30 : 27
Hercegovac
Gajdobra
Novi Beograd
Beograd
26 : 22
Rekreativo
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
25 : 39
SU Lavovi
Beograd
RK SC Voždovac 2012 - 2
Voždovac
30 : 38
Studentski grad
Beograd
Radnički
Jaša Tomić
34 : 26
Crepaja
Crepaja
Ruma
Ruma
28 : 32
PIK Prigrevica
Prigrevica
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
28 : 32
Jugović 2
Kać
Bekament BB
Aranđelovac
28 : 29
Jagodina
Jagodina
Vojvodina
Novi Sad
25 : 26
SPD Radnički
Kragujevac
Zaječar 1949
Zaječar
27 : 33
Mladi radnik
Radinac
Radnički BG
Beograd
21 : 21
Halas Jožef
Ada
Kikinda
Kikinda
30 : 19
Topličanin
Prokuplje
Prijepolje
Prijepolje
18 : 23
Pančevo
Pančevo
Petrovaradin
Petrovaradin
20 : 20
Srem
Sremska Mitrovica
Laki
Crvenka
27 : 34
Jadran
Feketić
Jabuka
Jabuka
31 : 17
Mladost
Srpska Crnja
Trijumf
Srbobran
29 : 25
Apatin
Apatin
Gradnulica
Zrenjanin
31 : 23
Radnički
Bajmok

Ragbi 13

Dorćol Tigrovi
Beograd
10 : 76
Crvena zvezda
Beograd
Južna regija
Crna Gora
32 : 20
Radnički
Niš

Hokej

Triglav
Kranj
3 : 2
Hidria Jesenice
Jesenice
SŽ Olimpija
Ljubljana
4 : 5
Celje
Celje
Bled
Bled
6 : 3
Maribor
Maribor