XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 718 utakmica za dan
Nedelja, 19 Septembar 2021

Fudbal

Partizan
Beograd
1 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Tisa
Adorjan
1 : 3
Tekstilac
Odžaci
Borac (Š)
Šajkaš
1 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Borac (S)
Sakule
4 : 1
OFK Kikinda
Kikinda
BASK
Beograd
0 : 0
Ušće Novi Beograd
Stepojevac
Jedinstvo
Surčin
0 : 2
Brodarac
Novi Beograd
Radnički (P)
Pirot
1 : 5
Jedinstvo (P)
Paraćin
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 1
Timočanin
Knjaževac
Radnički (S)
Svilajnac
3 : 2
Rembas
Resavica
Budućnost (P)
Popovac
2 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
Borac
Starčevo
1 : 1
Polet
Idvor
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
4 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
Budućnost
Salaš Noćajski
0 : 4
Sloga (E)
Erdevik
Sloboda
Donji Tovarnik
0 : 1
Sloga (T)
Temerin
Hajduk
Divoš
5 : 0
Dunav
Stari Banovci
Hercegovac
Gajdobra
1 : 1
Preporod
Novi Žednik
ČSK Pivara
Čelarevo
2 : 0
Sloga
Čonoplja
Mladost (BP)
Bački Petrovac
2 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
Mladost (T)
Turija
3 : 1
SU Stanišić 1920
Stanišić
Bačka (P)
Pačir
2 : 1
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
Tavankut
Tavankut
0 : 0
Mladost APA
Apatin
Komgrap
Beograd
2 : 1
Torlak
Beograd
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
2 : 0
Vinča
Vinča
BSK 1925
Batajnica
2 : 0
GSP Polet Dorćol
Beograd
Zuce 2019
Zuce
3 : 1
Kosmaj
Ralja
PKB
Padinska skela
19.09.2021
11:00
Poštar Zvezdara
Beograd
Šumadija (T)
Toponica
1 : 4
Tutin
Tutin
Jošanica
Novi Pazar
3 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Omladinac
Zablaće
5 : 3
Polimlje
Prijepolje
Prijevor
Prijevor
1 : 4
Savinac
Visibaba
Polet (LJ)
Ljubić
4 : 0
Jedinstvo (K)
Konjevići
Jasen
Brodarevo
2 : 1
Polet (T)
Trbušani
Železničar
Lajkovac
1 : 3
OFK Divci
Divci
Mladost
Prnjavor
2 : 1
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Sloga
Bogosavac
3 : 1
Borac
Lešnica
Drina
Ljubovija
0 : 0
Ribnica
Mionica
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
1 : 0
Rudar (S)
Stamnica
OFK Napredak
Markovac
1 : 3
VGSK
Veliko Gradište
OFK Niš
Niš
2 : 0
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Car Konstantin
Niš
4 : 1
Pukovac
Pukovac
Mladost (M)
Medoševac
3 : 2
Morava
Žitkovac
Delijski Vis
Niš
2 : 2
Naša krila 1936
Belotinac
OFK Napredak 1929
Aleksinac
2 : 0
Orljane
Orljane
Bukovik
Razanj
3 : 0
Rudar
Jelašnica
Aluminjum
Niš
2 : 0
Mladost (B)
Batušinac
Trnovac
Trnovac
5 : 2
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Jedinstvo
Gornje Stopanje
3 : 3
Jablanica
Medveđa
OFK Topličanin
Prokuplje
2 : 2
Čekmin
Čekmin
Žitorađa
Žitorađa
8 : 1
Polet 1980
Laplje Selo
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
4 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Juhor
Obrež
1 : 3
Župa
Aleksandrovac
Kušiljevo
Kušiljevo
1 : 1
Orlovi
Jasenovo
SFS Borac
Paraćin
8 : 0
Gradina
Pejovac
Sloga (M)
Majdevo
0 : 1
OFK Lugomir
Rakitovo
Jedinstvo (M)
Mijatovac
2 : 1
Jedinstvo 1936
Kruševac
OFK 019
Zaječar
0 : 3
Bor 1919
Bor
Tanasko Rajić
Pirot
4 : 0
BSK
Bogovina
OFK Slatina
Bor
5 : 2
Sloga
Kobišnica
Lipar
Lipar
1 : 4
Rusin
Ruski Krstur
Budućnost (M)
Mladenovo
2 : 1
Budućnost (G)
Gložan
Naša Zvezda
Silbaš
3 : 2
Kordun
Kljajićevo
Bačka 1923
Đurđevo
0 : 1
Jugović
Kać
ŽSK
Žabalj
2 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
TSK
Temerin
2 : 2
Šajkaš 1908
Kovilj
Dinamo
Budisava
2 : 0
Borac
Novi Sad
Fruškogorac
Sremska Kamenica
5 : 2
Fruškogorski partizan
Bukovac
Jedinstvo
Gospođinci
6 : 0
OFK Futog
Futog
Partizan (G)
Gaj
1 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Potporanj
Potporanj
5 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Jugoslavija
Jabuka
2 : 0
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Spartak 1911
Debeljača
0 : 7
Radnički (K)
Kovin
Strela
Ivanovo
0 : 3
Dolina
Padina
Vulturul
Grebenac
0 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Sremac (D)
Dobrinci
0 : 1
Hajduk
Beška
Jadran
Golubinci
2 : 1
Sremac (Deč)
Deč
Borac (K)
Klenak
5 : 2
Sremac (V)
Vojka
Ljukovo
Ljukovo
0 : 0
Napredak
Popinci
Borac (M)
Martinci
0 : 0
Radnički
Irig
Obilić (Z)
Zmajevo
3 : 1
Napredak
Nadalj
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
0 : 0
Đurđin
Đurđin
Budućnost
Savino Selo
5 : 0
Obilić (NK)
Novi Kneževac
Bačinac
Bačinac
2 : 0
Jedinstvo
Krnjevo
Mladi radnik 1940
Radinac
1 : 1
Mladost 1948
Donja Livadica
Polet
Trnovče
2 : 3
SASK
Saraorci
Borac 1932
Ralja
4 : 0
Radnik
Smederevska Palanka
Podunavac
Udovice
2 : 1
Glavaš
Glibovac
Mladi rudar 1954
Bukovik
1 : 2
Marjan
Knić
Sloga (M)
Milatovac
3 : 0
Banja 1957
Banja
Sloga (Z)
Zagorica
1 : 2
Omladinac (D.R.)
Donja Rača
Vinča
Vinča
1 : 1
Jasenica
Božurnja
Plaskovac
Plaskovac
4 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
Badnjevac
Badnjevac
2 : 2
Trnava
Donja Trnava
BSK
Belosavci
2 : 2
ŽSK
Žirovnica
Šumadinac 1913
Natalinci
6 : 0
Lokomotiva
Lapovo
Radnički (K)
Klokočevac
2 : 3
Zlot
Zlot
Mala Vrbica
Mala Vrbica
4 : 2
Miloševo
Miloševo
Urovica
Urovica
4 : 2
Polet
Jabukovac
Nemetali
Donja Bela Reka
5 : 2
Polom
Leskovo
Branik
Štubik
2 : 0
Brestovac
Borski Brestovac
Mladost
Batulovce
3 : 1
Budućnost
Orašje
Vučje
Vučje
0 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
Progres
Ladovica
7 : 0
Kumarevo 65
Kumarevo
Donja Lomnica
Donja Lomnica
10 : 1
OFK Brza
Brza
Polet
Stajkovce
0 : 2
Jedinstvo (G)
Grdelica
Bratstvo
Bratmilovce
1 : 0
Umac
Miroševce
Real
Donja Jajina
1 : 4
Železničar
Brestovac
Bobište
Bobište
3 : 0
Moravac
Pečenjevce
OFK Morava
Leskovac
2 : 1
Sloga
Lipovica
BSK
Belanovce
6 : 3
Mladi borac
Živkovo
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
2 : 4
Mladost 1959
Vinarce
Milanovo
Milanovo
2 : 2
Sloboda
Donje Brijanje
Toplica
Šarlinac
3 : 1
Borac
Azbresnica
Baličevac
Baličevac
0 : 2
Zemljoradnik
Balajnac
Naisus 1977
Rožina
2 : 0
Moravac
Čečina
Radnički 1947
Čapljinac
4 : 2
Palilula
Aleksinac
Taskovići
Taskovići
3 : 0
Doljevac
Doljevac
Radnički 1924
Kočane
2 : 0
Pobeda
Rusna
Velika Jasikova
Velika Jasikova
2 : 1
Osnić
Osnić
Sloga
Minićevo
2 : 3
Radnički 1946
Lubnica
Šljivar
Šljivar
0 : 3
Omladinac
Grezna
Kosovo
Zvezdan
0 : 1
Rudar (P)
Podvis
Trebič
Sokobanja
2 : 2
Graničar
Veliki Izvor
Sloga (D)
Dašnica
1 : 4
Vinogradar
Zleginje
13. April
Lomnica
2 : 6
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
Sebečevac
Sebečevac
0 : 1
FUD
Brus
Sloga (Ć)
Ćićevac
4 : 0
Sloga (L)
Lozna
Temnić 1924
Varvarin
2 : 0
Bošnjane
Bošnjane
Čitluk
Čitluk
4 : 1
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Mladost (T)
Toljevac
1 : 2
Mačkovac
Mačkovac
Parunovac
Parunovac
6 : 0
Trudbenik
Stalać
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
4 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
Banat
Čenta
1 : 2
ŽAK
Kikinda
Borac
Aleksandrovo
2 : 2
Krajina
Krajišnik
ASK
Aradac
3 : 1
Vojvodina (B)
Bašaid
Polet
Nakovo
4 : 1
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Mladost (L)
Lukićevo
2 : 2
Napredak
Čestereg
Moravac 2015
Krušar
2 : 0
Kolare
Kolare
Mladost
Jovac
1 : 2
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Partizan (M)
Majur
1 : 1
Rudar (St)
Stenjevac
Budućnost (M)
Miliva
0 : 4
Mladi Borac
Sedlare
Budućnost (Đ)
Đurinac
4 : 0
Napredak
Drenovac
Javor
Sladaja
1 : 0
OFK Juhor 2016
Potočac
Juhor (G)
Glavinci
1 : 1
Morava
Kočino Selo
Dragocvet
Dragocvet
2 : 0
Sloga
Voljavče
Napredak 1936
Veliko Crniće
0 : 1
Šapine
Šapine
Rudar (Kr)
Krepoljin
0 : 2
Žitkovica 2017
Žitkovica
Krilaš
Ćovdin
5 : 2
Budućnost (V)
Vezičevo
Borac (Ž)
Žabari
5 : 1
Sirakovo
Sirakovo
Železničar
Požarevac
2 : 1
Borac (K)
Klenovnik
Mladost (R)
Ranovac
0 : 0
Obilić
Živica
Spartak
Pirot
5 : 0
Željuša
Željuša
Gnjilan
Gnjilan
1 : 0
Sloboda
Rasnica
Pobeda
Držina
2 : 1
Senjak
Pirot
Lisović 1977
Lisović
6 : 2
Mladost
Cvetovac
Radnički (R)
Rudovci
3 : 1
OFK Budućnost
Dudovica
Budućnost (Z)
Zvečka
1 : 1
Beljina
Beljina
SUF Dubona
Dubona
2 : 2
Velika Krsna
Velika Krsna
Vrčin
Vrčin
3 : 0
Rabrovac
Rabrovac
Zaklopača
Zaklopača
1 : 2
Dunavac
Grocka
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
6 : 1
Napredak
Međulužje
Boleč
Grocka
2 : 1
Šumadija 1962
Jagnjilo
Pudarci
Pudarci
5 : 1
Đurinci
Đurinci
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
6 : 0
Podunavac
Ritopek
Posavac Tišma
Boljevci
2 : 1
Siti Sport Klub
Beograd
Srem
Jakovo
1 : 4
Borac (O)
Ostružnica
Balkan Mirijevo
Beograd
0 : 2
Hajduk
Beograd
PKB Kovilovo
Kovilovo
0 : 1
Beograd Karaburma
Beograd
Šećeranac Ada
Beograd
3 : 1
Umka
Umka
Zastava
Kragujevac
0 : 1
Šumadija 1934
Drača
Slavija
Kragujevac
2 : 0
Šumadinac
Kragujevac
Košutnjak
Kragujevac
7 : 1
Borac (D)
Drenovac
Maršić
Maršić
3 : 2
Jedinstvo
Petrovac
Kačer
Belanovica
4 : 3
Mladost (D)
Dračić
Banjani
Banjani
0 : 2
Radnik
Ub
Proleter
Bajevac
2 : 2
Dimitrije Tucović
Ćelije
OFK Osečina
Osečina
3 : 3
OFK Jabučje
Jabučje
Žabari
Žabari (Valjevo)
5 : 1
Toplica
Donja Toplica
Iskra
Donja Bukovica
1 : 0
OFK Senjak
Valjevo
Mladost
Lalinac
3 : 1
Čegar 1946
Donji Matejevac
Sloboda
Gornja Vrežina
1 : 3
Palilulac
Niš
Stevan Nešticki
Leskovik
3 : 1
Morava
Krušce
Crvena zastava
Hum
0 : 1
Vulkan 1963
Brenica
Čegar 2013
Kamenica
0 : 3
Radnički 1936
Trupale
Omladinac
Gornji Komren
2 : 0
Planinac 1933
Prva Kutina
Proleter
Donja Vrežina
1 : 3
Radnički 2020
Knez Selo
Jedinstvo
Puhovo
3 : 1
Dragačevo
Guča
Kej
Čačak
2 : 1
Spartak 1976
Trnava
Voćar
Kotraža
5 : 2
Morava
Katrga
Gorušica
Viča
2 : 2
Prilike
Prilike
Mladost
Preljina
1 : 2
Orlovac 1932
Mrčajevci
Napredak
Svračkovci
5 : 1
Šumadija
Brđani
Ozrem
Ozrem
6 : 1
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Rudar
Bresnica
6 : 1
Rakova
Rakova
Donja Vrbava
Donja Vrbava
2 : 5
Zadrugar
Donja Trepča
Tavnik
Tavnik
2 : 0
Ibar
Mataruška Banja
Budućnost
Konarevo
2 : 1
Novi Pazar 1928
Delimeđe
Napredak
Gračac
4 : 0
Proleter
Pečenog
Mataruge
Mataruge
0 : 2
Omladinac (NS)
Novo Selo
OFK Ras
Novi Pazar
4 : 0
OFK Progorelica
Progorelica
Radnik
Ušće
2 : 2
Ribnica
Jovac
Radnički (Kl)
Klupci
5 : 1
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Vidojevica
Lešnica
1 : 1
Jedinstvo (Š)
Štitar
Milan Orlić
Novo Selo
4 : 1
Sloga
Lipnički Šor
Radnički (Ko)
Koceljeva
0 : 1
Rudar
Brasina
Podrinje
Lozničko Polje
1 : 0
Hajduk Stanko
Crna Bara
Lipolist
Lipolist
3 : 4
Cer
Jadranska Lešnica
Majur
Majur
1 : 0
Drina
Badovinci
Karađorđe
Mišar
2 : 1
Gučevo 1929
Banja Koviljača
Polet
Rasna
7 : 1
Plavi Tok
Dražinovići
Ježevica
Velika Ježevica
0 : 0
Omladinac
Zdravčići
Avijatičar Vranjani
Vranjani
2 : 0
Sečica
Seča reka
Bakionica
Bakionica
7 : 1
OFK Kotroman
Mokra Gora
Višesava
Bajina Bašta
3 : 1
Rampa
Požega
Tara
Kremna
19.09.2021
Čajetina
Čajetina
Prvi partizan
Užice
1 : 2
Perućac
Perućac
Crnokosa
Kosjerić
4 : 0
Lazarica
Prilipac
Kotešica
Kotešica
0 : 3
Rakac Stave
Stave
Kolubara 2
Valjevo
4 : 0
Mali korak
Oglađenovac
Tešnjar
Valjevo
4 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Polet
Popučke
4 : 1
Jadar 2013
Valjevo
OFK Povlen
Brezovice
1 : 5
Lukavac
Lukavac
Omladinac
Valjevo
0 : 5
Stari drugari
Ljig
Župski biseri
Lacisled
2 : 3
Velika Drenova
Velika Drenova
14. Oktobar
Izbenica
1 : 2
Jezero 2017
Zlatari
Donji Kopaonik
Razbojna
6 : 1
Ribnik
Gornji Ribnik
Unirea
Uzdin
2 : 1
Glogonj
Glogonj
Mladost (V)
Vojlovica
8 : 1
Omladinac 1927
Opovo
Mundial
Pančevo
2 : 2
Proleter (M)
Mramorak
Pobeda
Samoš
0 : 2
Omladinac (D)
Deliblato
Radnički (B)
Baranda
6 : 1
BSK Bavanište
Bavanište
Sovljak
Sovljak
2 : 1
Šarbane
Šarbane
Jedinstvo (M)
Milorci
1 : 0
Ratkovac
Ratkovac
Nepričava
Nepričava
1 : 2
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Polet (T)
Takovo
2 : 1
OFK Paljuvi
Paljuvi
Pambukovica
Pambukovica
1 : 3
Čučuge
Čučuge
Omladinac (K)
Kalinovac
1 : 3
Joševa
Joševa
Polet (DL)
Donji Lajkovac
2 : 0
Crvena Jabuka
Ub
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
1 : 0
Mladost (V)
Vračević
OFK Gradnulica
Zrenjanin
1 : 4
Radnički 1911
Jaša Tomić
OFK Stajićevo
Stajićevo
3 : 1
Naftagas
Boka
Tisa 1933
Taraš
0 : 9
MSK
Mihajlovo
Tamiš
Farkaždin
4 : 0
Mladost
Belo Blato
Bilećanin
Sečanj
2 : 1
Lehel
Mužlja
Jašunja
Jašunja
6 : 2
Gradac
Konopnica
Rudar 1973
Rudare
5 : 2
Marjan MB
Mala Biljanica
Lemind 1953
Leskovac
4 : 3
Šumadija
Razgojna
Studenac
Gornja Koviljača
2 : 1
Jelav
Jelav
Mladost (DB)
Donja Borina
2 : 4
Jedinstvo
Zavlaka
7. Juli
Bela Crkva
2 : 3
Velika Reka
Velika Reka
Jadar 1961
Gornji Dobrić
4 : 0
Antimon
Zajača
Sloga
Straža
5 : 3
TE Gučevo
Trbušnica
Polet
Grabovac
3 : 0
Munja
Barič
Borac
Ušće
2 : 1
Jedinstvo
Dren
Skela
Skela
1 : 0
Posavina
Stubline
Sinđelić
Vojnik
2 : 0
Šumadija
Trešnjevica
15. Avgust 1950
Lomnica
0 : 3
Sloga
Donje Vidovo
Donja Mutnica
Donja Mutnica
19.09.2021
15:30
Mladost
Sikirica
OFK Batinac
Batinac
1 : 2
Rudar
Plazane
Radnički
Tekija
10 : 1
Mladi radnik
Grabovica
Zmaj Novi grad
Zemun
6 : 1
Busije
Zemun
Miljakovac
Beograd
19.09.2021
10:00
Bežanija
Beograd
Rekreativo 011
Beograd
2 : 2
Šumadinac
Bečmen
Železnik 1930
Železnik
3 : 1
13. maj
Zemun
Sinđelić 2012
Ugrinovci
5 : 3
BUSK
Beograd
Borac
Progar
3 : 0
Dedinje
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
4 : 1
Velika Moštanica
Velika Moštanica
Sveti Stefan
Slanci
1 : 2
Bratstvo
Krnjača
Mladi proleter
Beograd
2 : 1
Minel
Ripanj
Pinosava
Pinosava
1 : 4
Avala 1939
Beli Potok
OFK Lug 2020
Lug
2 : 3
KFK Ravna gora
Zemun
Resnik
Resnik
0 : 2
Pionir
Besni Fok
OFK Crvenka
Borča
0 : 2
Lepušnica
Glogonjski rit
Divostin
Kragujevac
4 : 2
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Ćava
Grošnica
1 : 1
OFK Bagremar
Kragujevac
Dobrača
Dobrača
1 : 5
Kragujevac
Kragujevac
Jadran
Kragujevac
0 : 1
21. oktobar
Kragujevac
Borac
Pajsijevići
4 : 0
Šumadija
Sipić
Kruševica 1980
Kneževac
1 : 1
Sloga
Zabojnica
Feniks
Rača
1 : 0
BSK
Borač
Mladost (R)
Rašković
4 : 1
Partizan
Bumbarevo Brdo
Vinogradar
Crkvenac
4 : 1
Trnava
Trnava
Bratstvo
Međureč
2 : 2
Vinorača
Vinorača
Ursule
Ursule
2 : 1
Sinđelić 1934
Vojska
Šantarovac
Šantarovac
1 : 3
Mladost (D)
Dublje
Morava
Ribare
1 : 0
Mladost (K)
Končarevo
Borac
Kloka
1 : 3
Tulež
Tulež
B 2000
Aranđelovac
1 : 0
Gorski Car
Garaši
Mladost (R)
Rajkovac
1 : 1
Venčani
Venčani
Kalipolje
Žabare
4 : 1
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Kopljari
Kopljari
4 : 3
Šamot
Aranđelovac
Mladost (J)
Jelenac
2 : 2
Šumadinac
Stojnik
Krivanj
Selenča
1 : 0
Slavija (P)
Pivnice
Bačka 1945
Bačka Palanka
0 : 3
Maglić
Bački Maglić
Neštin
Neštin
1 : 1
Soko
Nova Gajdobra
Slavija (B)
Bođani
1 : 2
Mladost
Mali Bač
Borac
Vizić
1 : 3
Bačka (D)
Despotovo
Orlovi
Bačka Palanka
2 : 0
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Mladost
Mačvanski Metković
0 : 1
Napredak
Mačvanski Belotić
Omladinac
Slepčević
1 : 0
Mladi borac
Dublje
Torpedo
Tabanović
1 : 4
Milicionar
Bogatić
Sloga
Duvanište
1 : 3
Budućnost (Z)
Zminjak
Stojan Lazarac
Sovljak
1 : 1
Gorki
Glušci
Sloboda
Salaš Crnobarski
3 : 1
Petlovača
Petlovača
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
0 : 4
Duško
Klenje
Gruža
Vitanovac
3 : 0
Studen Vitez
Studenica
Lazac
Lazac
3 : 0
Apolon 2018
Kovači
Miločajac
Miločaj
4 : 2
Omladinac
Drakčići
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
2 : 0
Mineral 2015
Rudno
Jovo Kursula
Cvetke
0 : 1
Borac
Vraneši
Popovići Vrnjci
Vrnjci
5 : 1
Granit
Jošanička banja
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
1 : 1
Braća Vuković
Lađevci
Vlašić
Donje Crniljevo
4 : 1
Dobrava Žabar 2020
Žabar
Trešnjevka
Trbusac
3 : 1
Pričinović
Pocerski Pričinović
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
7 : 3
Sloga (M)
Matijevac
Šipurske livade
Šabac
4 : 0
Dumača
Pocerski Metković
Mrovska
Mrovska
6 : 3
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
1 : 2
Jevremovac
Jevremovac
Sloga (K)
Krnić
5 : 1
Dobrava
Vukošić
Mramor
Mramor
2 : 0
Mezgraja
Mezgraja
Standard 2021
Čamurlija
1 : 2
Vrtište
Vrtište
Spartak
Sićevo
1 : 1
Mladost
Donji Komren
Supovac
Supovac
1 : 4
Sloga 1948
Malča
Jasenovik 2018
Jasenovik
3 : 1
Sloga (DT)
Donja Trnava
SU Podgrmeč
Žitište
2 : 0
Proleter
Međa
Terekveš
Hetin
3 : 1
Napredak
Banatska Topola
Omladinac
Ravni Topolovac
4 : 7
1. Oktobar
Srpski Itebej
Planinac
Vujetinci
0 : 1
Malba
Žaočani
Budućnost
Stančići
2 : 2
Tigrovi Mija Gold
Preljina
Prijatelji
Čačak
1 : 2
Lugovi
Čačak
Vujan
Prislonica
2 : 2
Mršinci
Mršinci
Gladijator
Čačak
2 : 9
Remont
Čačak
Morava
Mojsinje
2 : 4
Gaučosi
Čačak
Sloga 1932
Ćirikovac
4 : 2
BSK 1931
Brežane
Beli Orao
Bradarac
1 : 1
Napredak 1934
Nabrđe
Batovac
Batovac
5 : 1
Dizel
Bare
Ljubičevo
Ljubičevo
1 : 2
Stig 1955
Beranje
Mlava (B)
Bratinac
3 : 1
Napredak (B)
Bubušinac
Barič
Barič
2 : 0
Polet (V)
Voluja
Soko
Krvije
4 : 0
Mladost (K)
Krupaja
Napredak (S)
Simićevo
2 : 2
Rade Milošević
Dubočka
Sloga 1945
Veliko Selo
0 : 3
Integral
Batuša
Pobeda 1953
Osanica
3 : 2
Mlava (ML)
Malo Laole
Manastirica
Manastirica
0 : 3
Jasenovac
Krepoljin
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
8 : 1
Budućnost
Veliki Jovanovac
Borac
Barje Čiflik
0 : 2
Temac
Temska
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
1 : 2
Polet
Vitoševac
Borac
Trnjane
2 : 3
Rudar 2016
Aleksinački Rudnik
OFK Sloga
Dobrujevac
4 : 1
Rutevac
Rutevac
Napredak 2012
Krušje
4 : 1
Škriljac
Bradarac
Sloga
Korman
3 : 0
Jedinstvo
Bobovište
Omladinac
Seone
0 : 4
Badljevica
Badljevica
Jezava
Smederevo
2 : 2
Budućnost
Mala Krsna
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
2 : 2
Godomin
Smederevo
Skobalj
Skobalj
2 : 2
Lunjevac
Lunjevac
Crvena zvezda
Suvodol
4 : 0
Proleter 1947
Vranovo
Vožd 2020
Vodanj
3 : 2
Landol
Landol
Devići
Devići
19.09.2021
16:30
Bratstvo
Dljin
Gradina
Rti
2 : 0
Radnički
Turica
Vrelo
Gornja Kravarica
1 : 9
Brezova
Brezova
Jelica
Goračići
0 : 3
Bjelica
Milatovići
Tisa
Padej
1 : 0
Šampion
Orom
Jadran
Sanad
5 : 2
Čoka
Čoka
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
2 : 1
Horgoš 1911
Horgoš
Slavija
Banatsko Aranđelovo
2 : 1
Hajduk
Podlokanj
Graničar
Đala
0 : 0
Jedinstvo (M)
Martonoš
Graničar (K)
Kuzmin
6 : 2
OFK Bačinci
Bačinci
Graničar (A)
Adaševci
0 : 1
Jedinstvo
Ruma
BSK
Bešenovo
2 : 6
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
OFK Bikić
Bikić Do
1 : 0
Fruška Gora
Ruma
Hajduk
Višnjićevo
6 : 0
Zmaj
Noćaj
Srem
Sremska Rača
1 : 2
Obilić 1993
Kukujevci
LSK Laćarak
Laćarak
2 : 1
Erdevik 2017
Erdevik
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
10 : 1
Šilopaj
Šilopaj
Brezak
Pranjani
2 : 0
Takovski Ustanak
Takovo
Semedraž
Semedraž
4 : 0
Lunjevica
Lunjevica
Majdan
Majdan
0 : 6
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
Velereč 94
Velereč
3 : 2
Ozremica
Beršići
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
8 : 2
Omladinac
Kalimanići
Jastrebac 1979
Krajkovac
7 : 0
Balajnac 2019
Balajnac
Lepaja 2018
Lepaja
1 : 2
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
Arbanasce
Arbanasce
0 : 1
Sloga 1980
Jovanovac
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
1 : 4
Vinogradar
Hajdukovo
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
5 : 3
Solid
Subotica
Lokomotiva
Subotica
5 : 2
SFU Graničar 024
Kelebija
Bikovo
Bikovo
3 : 2
Žednik
Stari Žednik
Palić
Palić
3 : 1
Elektrovojvodina
Subotica
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
2 : 5
Čantavir
Čantavir
Graničar
Miletićevo
0 : 3
Banat (D)
Dupljaja
Banat (I)
Ilandža
11 : 0
Sloga (M)
Margita
Omladinac
Zagajica
0 : 2
Karaš (K)
Kuštilj
Dunav
Banatska Palanka
5 : 0
Vitorul
Straža
Partizan
Kajtasovo
1 : 0
Borac (VS)
Veliko Središte
Karaš (J)
Jasenovo
2 : 0
Ratar
Kruščica
Polet
Izbište
3 : 0
Ševac
Kusić
Šumadija
Azanja
0 : 1
Bukovac
Mramorac
Pobeda
Golobok
3 : 0
Udarnik
Baničina
Beli Orlovi
Pridvorice
2 : 1
Selevac 1919
Selevac
Mladost
Novo Selo
4 : 1
Obilić
Staro Selo
Karadjordje
Radovanje
0 : 1
Bresje Superior
Velika Plana
Sloga
Miloševac
3 : 2
Omladinac
Rakinac
Palilulac
Šarbanovac
3 : 0
Jedinstvo
Mužinac
Sloga
Žučkovac
0 : 3
Slemen
Milušinac
Oko sokolovo
Gadžin han
3 : 2
Grkinja
Grkinja
Elid
Donji Dušnik
0 : 8
10. februar
Šajinovac
Moravac
Zaplanjska Toponica
3 : 0
Knežica
Knežica
Mekiš
Mekiš
2 : 0
Marina Kutina
Marina Kutina
Pobeda
Pobeda
0 : 2
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Eđšeg
Mali Iđoš
2 : 5
Tomislavci
Tomislavci
Mladost
Radičević
3 : 1
Sloboda
Stara Moravica
Slavija
Novo Orahovo
2 : 1
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
Bačka Topola
Dobrinjac
Donja Dobrinja
3 : 0
Napredak
Gornja Dobrinja
Duškovci
Duškovci
4 : 7
Trešnjica
Tvrdići
Knjaz
Srednja Dobrinja
3 : 2
Glumač
Glumač
Obilić
Vilovo
1 : 3
Susek
Susek
OFK Sirig
Sirig
1 : 0
OFK Hajduk
Novi Sad
Hajduk (Č)
Čurug
2 : 2
Moskva
Budisava
Titel
Titel
1 : 4
Sloga
Lok
Hajduk (G)
Gardinovci
1 : 0
Vinogradar
Ledinci
Proleter
Banoštor
2 : 1
Čenej
Čenej
Bačka
Begeč
5 : 0
Miletić
Mošorin
Mladost 1935
Prhovo
0 : 5
OFK Brestač
Brestač
Vitez
Subotište
0 : 1
Kameni
Ašanja
Jedinstvo 2014
Ečka
5 : 0
Proleter
Neuzina
Zlatica
Zlatica
6 : 0
KSK Konak 1926
Konak
Sloga
Jarkovac
1 : 5
Borac
Zrenjanin
Crvena zastava
Obrenovac
3 : 5
OFK Urovci
Urovci
Sloga
Ratari
0 : 3
Belo Polje
Belo Polje
Provo 2015
Provo
7 : 1
Belpos
Belotić
Bobovik
Bobovik
3 : 0
Verko
Suvo Selo
Jedinstvo 2014
Beljin
3 : 0
Skupljen 2013
Skupljen
Torpedo
Lojanice
0 : 0
Mladost (Z)
Zvezd
Polet
Jalovik
2 : 3
Petrovac 74
Kujavica
Sparta
Kaona
0 : 10
Hajduk
Debrc
Vranić
Vranić
3 : 0
OFK Borac
Arnajevo
OFK Boždarevac
Boždarevac
0 : 2
Veliki Borak
Veliki Borak
Kremenac
Rogojevac
2 : 1
Hajduk 1936
Jovanovac
Apolon 4
Kragujevac
3 : 1
Bukorovac
Kragujevac
Jovanovac
Jovanovac
5 : 0
Šumadija
Čumić
Zgodačica
Godačica
2 : 5
Morava (S)
Sirča
Šumadija
Šumarice
2 : 2
Stubal
Stubal
Borac (A)
Adrani
1 : 3
Magnohrom
Kraljevo
Partizan (V)
Vrba
2 : 0
Budućnost
Samaila
Omladinac (V)
Vitkovo
2 : 2
Stara Čaršija
Osaonica
Mladost 1977
Garevina
10 : 2
Parcane
Parcane
Borjak 2013
Okruglica
2 : 1
Velika Morava
Selo Varvarin
Jedinstvo
Kraljevci
3 : 4
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Fruškogorac
Mali Radinci
6 : 2
Borac
Stejanovci
Hrtkovci
Hrtkovci
2 : 4
Polet
Nikinci
Planinac
Rivica
2 : 1
Vojvodina
Neradin
Dunav
Novi Slankamen
6 : 0
Borac
Jarkovci
Sloga (M)
Maradik
1 : 1
Car Uroš
Jazak
Sloga (K)
Krnješevci
4 : 0
27. Oktobar
Šatrinci
PIK
Sombor
2 : 0
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
Dinamo
Sonta
0 : 2
Jedinstvo (R)
Ribarevo
Telečka
Telečka
1 : 1
Polet
Rastina
Dražmirovac
Dražmirovac
0 : 2
Sloboda
Šuljkovac
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
1 : 1
Kolonija
Jagodina
Belica
Belica
2 : 4
Omladinac
Bunar
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
2 : 4
Mladi radnik
Novo Laniste
Zvizdar 2012
Zvizdar
0 : 1
Strelac 001
Kožuar
Vrelo
Vrelo
0 : 0
Vukona
Vukona
Gunjevac
Gunjevac
5 : 0
Budućnost 1995
Slatina
Brezovica
Brezovica
3 : 0
OFK Takovo
Takovo
Dokmir
Dokmir
0 : 0
Tulari
Tulari
Bratstvo
Sot
1 : 2
Omladinac
Batrovci
Sinđelić
Gibarac
0 : 2
Napredak
Vašica
Graničar
Jamena
8 : 0
Jednota
Šid
OFK Bingula
Bingula
2 : 2
Jedinstvo (M)
Morović
Jedinstvo (lj)
Ljuba
3 : 2
Borac
Ilinci
Istok 63
Plana
1 : 0
Železničar
Klačevica
Mladost
Gornja Mutnica
1 : 2
BSK
Buljane
Polet
Zabrega
0 : 3
Borac 1950
Bošnjane
Zemljoradnik
Striža
2 : 0
Sloboda
Krežbinac
Heroj
Busilovac
1 : 0
Jedinstvo
Ratari
Napredak (Sv)
Svojnovo
2 : 5
Moravac
Gornje Vidovo
Razvitak
Mirilovac
4 : 1
Potočac
Potočac
Jedinstvo
Dubovac
1 : 3
Voja Gačić
Pančevo
Tempo
Sefkerin
3 : 0
Kolonija
Kovin
Budućnost
Banatski Brestovac
4 : 0
Borac
Pločica
OFK Radnički
Dren
2 : 0
Mladost
Čibutkovica
OFK Polet
Mirosaljci
0 : 7
OFK Borac
Arapovac
Šumadinac
Kruševica
2 : 1
Proleter
Vrbovno
Sloga TOP
Topolovnik
1 : 6
Ram
Ram
Pek
Kusiće
0 : 7
Žika Marković - Uča
Miljević
Polet
Bikinje
3 : 2
Borac 2016
Donja Kruševica
Kumane
Kumane
2 : 1
Dunavac 1929
Kisiljevo
Stiški Kurjak
Kurjače
4 : 1
Baštovan 2015
Carevac
Radnički
Požeženo
3 : 0
Mladost 1970
Radoševac
Kolubara (LP)
Liso Polje
3 : 0
Murgaš 2012
Murgaš
Brgule
Brgule
1 : 2
OFK Stublenica
Stublenica
Mladost 1936
Saranovo
3 : 0
Napredak
Malo Krčmare
Pobeda
Sepci
1 : 0
Mladost (CK)
Crni kao
Radnik 2013
Šišince
1 : 0
Morava
Gložane
Napredak
Bogojevce
1 : 3
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
Mladost (DB)
Donji Bunibrod
1 : 1
Atletiko
Donja Jajina
Izviđač
Lajkovac
3 : 1
Babajić
Babajić
Mladost
Latković
17 : 0
Proleter
Latković
Kolubara
Jabučje
2 : 2
Napredak
Jajčić
Stepanje
Stepanje
2 : 1
Rubribreza
Rubribreza
Vukovac 98
Vukovac
3 : 2
Selište
Selište
Mlava (R)
Ribare
0 : 2
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
Sloga (J)
Jošanica
0 : 3
Polet (SD)
Suvi Do
Stig (MC)
Malo Crniće
5 : 0
Radnik
Salakovac
Dobrica
Dobrica
5 : 2
Naša Krajina
Kupinik
Janošik
Janošik
8 : 1
Crvena zvezda
Novi Kozjak
Vladimirovac
Vladimirovac
3 : 2
Banatul
Lokve
Budućnost (B)
Blaznava
3 : 5
Maskar
Maskar
Radoje Domanović
Ovsište
2 : 3
Budućnost MI
Donja Trnava
OFK Bosut
Bosut
4 : 0
Sremac (J)
Jarak
Sloga (Z)
Zasavica
4 : 4
Mitros
Sremska Mitrovica
Borac (R)
Radenković
2 : 2
Borac (VR)
Veliki Radinci
Sloboda
Šašinci
1 : 3
Sparta
Grgurevci
Sloga
Čalma
6 : 2
Planinac
Ležimir
Napredak
Ševarice
0 : 3
Zadrugar Milkivit
Mačvanski Pričinović
OFK Jelen
Jelenča
2 : 2
POFK Metaloplastika 2006
Šabac
Proleter
Šabac
3 : 6
Culjković
Culjković
Borac BTG
Batalage
2 : 4
Mišar
Mišar
Sava
Mrđenovac
2 : 4
Metlić
Metlić
Rudar
Donje Crniljevo
1 : 1
Mladost Slatina
Slatina
Jedinstvo
Mala Vranjska
1 : 1
Galeb
Cerovac
Mladost Svileuva
Svileuva
0 : 4
Rankovac
Nakučani
Korman
Korman (Šabac)
9 : 2
Bojić
Bojić
Pobeda
Stari Kostolac
4 : 4
Metalac
Požarevac
Zemljoradnik 1932
Trnjane
0 : 3
Sloga (D)
Drmno
Vojvoda Milenko
Kličevac
7 : 0
Proleter
Požarevac
Margum
Dubravica
1 : 6
Napredak
Poljana
Dunavac
Petka
7 : 1
Sopot
Požarevac
Mip Majdan
Požarevac
2 : 0
Morava 1932
Prugovo
Beli Orlovi
Brestovac
4 : 2
Grivac
Grivac
Granit
Radalj
0 : 4
Stolice
Krupanj
Vuk
Tršić
4 : 1
Jadar
Stupnica
Gradilište
Loznica
0 : 2
Krajišnici
Loznica
14. Oktobar
Draginac
1 : 4
Mladost (B)
Brezjak
Borac
Kozjak
3 : 3
Mladost (G)
Gradilište
Zeppelin 026
Smederevo
3 : 0
OFK Slavija
Smederevo
Kolarac
Kolari
0 : 2
Ravni Gaj
Malo Orašje
Petrijevac
Petrijevo
0 : 6
Vrbovac
Vrbovac
Drugovac
Drugovac
1 : 0
Železničar
Smederevo
SFK Glogovac
Glogovac
19.09.2021
10:00
Lipar
Donji Račnik
Morava
Rajkinac
6 : 3
PSS-192
Jagodina
Omarska
Omarska
3 : 0
Modriča
Modriča
Dečić
Tuzi
0 : 1
Mornar
Bar
Sutjeska
Nikšić
0 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
Mladost
Podgorica
1 : 1
Jedinstvo
Bijelo Polje
Bokelj
Kotor
1 : 0
Grbalj
Radanovići
Igalo
Herceg Novi
3 : 0
Cetinje
Cetinje
OFK Titograd
Podgorica
1 : 2
Berane
Berane
Arsenal
Tivat
2 : 2
Kom
Podgorica
Angers
Angers
1 : 4
Nantes
Nantes
Clermont
Clermont-Ferrand
1 : 1
Brest
Brest
Olympique Marseille
Marseille
2 : 0
Rennes
Rennes
Nice
Nice
2 : 2
Monaco
Monaco
PSG
Paris
2 : 1
Olympique Lyonnais
Lyon
Reims
Reims
0 : 0
Lorient
Lorient
Troyes
Troyes
1 : 1
Montpellier
Montpellier
Brighton & Hove Albion
Brighton
2 : 1
Leicester City
Leicester
West Ham United
London
1 : 2
Manchester United
Manchester
Tottenham Hotspur
London
0 : 3
Chelsea
London
Empoli
Empoli
0 : 3
Sampdoria
Genova
Hellas Verona
Verona
3 : 2
Roma
Roma
Juventus
Torino
1 : 1
Milan
Milano
Lazio
Roma
2 : 2
Cagliari
Cagliari
Venezia
Venecia
1 : 2
Spezia
La Spezia
Stuttgart
Stuttgart
1 : 3
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
Borussia Dortmund
Dortmund
4 : 2
Union Berlin
Berlin
Wolfsburg
Wolfsburg
1 : 1
Eintracht
Frankfurt am Main
Real Betis
Sevilla
2 : 2
Espanyol
Barcelona
Mallorca
Palma de Mallorca
0 : 0
Villarreal
Villarreal
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
0 : 0
Sevilla
Sevilla
Valencia
Valencia
1 : 2
Real Madrid
Madrid
Jedinstvo (Ub)
Ub
19.09.2021
12:30
Šampion
Gornji Milanovac
Moskva
Novi Sad
6 : 0
Banat
Vršac
Voša AS
Novi Sad
2 : 7
Nova Kolonija
Kovin
Voja Gačić
Pančevo
4 : 7
Stajićevo 2017
Stajićevo
Spartak ŽK
Subotica
0 : 1
Partizan
Beograd
Mačva
Šabac
0 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Mladost (L)
Lučani
1 : 1
Brodarac
Novi Beograd
IMT
Beograd
2 : 0
Zemun
Zemun
Novi Pazar
Novi Pazar
4 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
GFK Sloboda
Užice
0 : 3
Borac 1926
Čačak
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Mladost (L)
Lučani
19.09.2021
13:30
Javor
Ivanjica
Sunrise Šabac
Šabac
3 : 1
Sloga (P)
Požega
Železničar
Lajkovac
0 : 4
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Zlatibor
Čajetina
1 : 3
Loznica
Loznica
Radnički (V)
Valjevo
2 : 1
Jedinstvo
Ub
Dinamo
Vranje
2 : 1
Radnički (N)
Niš
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
4 : 1
Vojvodina
Novi Sad
OFK Bačka
Bačka Palanka
11 : 0
Mladost (NS)
Novi Sad
Radnički 1912
Sombor
1 : 1
Proleter
Novi Sad
Hajduk 1912
Kula
1 : 3
Index
Novi Sad
Radnički (Š)
Šid
2 : 4
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 1
Železničar
Pančevo
OFK Vršac
Vršac
2 : 1
Inđija
Inđija
Radnički
Novi Beograd
1 : 2
BSK Borča
Borča
OFK Bečej 1918
Bečej
6 : 2
Borac (Š)
Šajkaš
Radnički (K)
Klupci
1 : 1
OFK Senjak
Valjevo
Karađorđe
Ribnica
19.09.2021
10:00
Novi Pazar
Novi Pazar
Budućnost (A)
Arilje
19.09.2021
10:00
Crnokosa
Kosjerić
Zlatibor
Čajetina
19.09.2021
10:00
Takovo
Gornji Milanovac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
19.09.2021
10:00
Jedinstvo Putevi
Užice
Sinđelić
Beograd
3 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Sopot
Sopot
2 : 1
IMT
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
19.09.2021
13:00
OFK Beograd
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
2 : 1
Partizan
Beograd
Mladost (L)
Lučani
3 : 0
Brodarac
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
5 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
GFK Sloboda
Užice
1 : 1
Borac 1926
Čačak
Apolon 2018
Kraljevo
0 : 3
Sloga (K)
Kraljevo
Radnički 1923
Kragujevac
5 : 1
Javor
Ivanjica
Sunrise Šabac
Šabac
2 : 5
Savacijum
Šabac
Apolon 4
Kragujevac
4 : 0
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Mačva
Šabac
4 : 0
Loznica
Loznica
Radnički (V)
Valjevo
1 : 4
Jedinstvo
Ub
Radnik
Surdulica
19.09.2021
10:30
Mineralac
Vranje
RFK NS 1921
Novi Sad
0 : 8
Vojvodina
Novi Sad
OFK Bačka
Bačka Palanka
2 : 3
TSC
Bačka Topola
Radnički 1912
Sombor
2 : 5
Proleter (NS)
Novi Sad
Hajduk 1912
Kula
4 : 1
Index
Novi sad
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1 : 8
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Petrika
Novi Sad
3 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
OFK Vršac
Vršac
1 : 2
Inđija
Inđija
Omladinac
Novi Banovci
0 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Kolubara
Lazarevac
5 : 0
Sinđelić
Beograd
Lokomotiva
Beograd
2 : 5
Internacional
Beograd
Radničkin(NB)
Novi Beograd
0 : 2
OLE
Zemun
Sloboda (Č)
Čačak
19.09.2021
12:00
Polimlje
Prijepolje
FAP
Priboj
19.09.2021
12:00
Takovo
Gornji Milanovac
Sloga (BB)
Bajina Bašta
19.09.2021
12:00
Jedinstvo Putevi
Užice
Spartak 1976
Trnava
19.09.2021
12:00
Čačak 94
Čačak
Bubamara
Kraljevo
19.09.2021
10:00
Bane 1931
Raška
Trepča
Kosovska Mitrovica
5 : 2
Tutin
Tutin
Karađorđe
Ribnica
19.09.2021
10:00
Jedinstvo 2017
Tutin
Kiker
Kraljevo
0 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Derby 2015
Novi Sad
1 : 4
Mladost (L)
Lukićevo
VGSK
Veliko Gradište
1 : 5
Mladi radnik 1926
Požarevac
Arsenal
Kragujevac
1 : 2
Sušica
Kragujevac
Šumadija (A)
Aranđelovac
19.09.2021
10:00
Radnički 1923
Kragujevac
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
1 : 5
Rudar (S)
Stamnica
Železničar
Požarevac
19.09.2021
10:00
Smederevo 1924
Smederevo
OPK Rudar 1933
Kostolac
19.09.2021
10:00
Đerdap
Golubac
Budućnost
Dobanovci
3 : 0
Vinča
Vinča
Lestane
Lestane
1 : 3
BASK
Beograd
Bačka 1901
Subotica
12 : 1
Tavankut
Tavankut
Radnički 1905
Bajmok
3 : 2
Vinogradar
Hajdukovo
Borac (L)
Lazarevac
2 : 7
Kolubara
Lazarevac
TEK Sloga
Lazarevac
5 : 2
OFK Budućnost
Dudovica
Sinđelić
Beograd
1 : 4
Brodarac
Beograd
Lokomotiva
Beograd
0 : 2
011
Beograd
ADA
Beograd
3 : 2
Voždovac
Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 3
Rad
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Apolon 2018
Kraljevo
19.09.2021
10:00
Jedinstvo 2017
Tutin
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 2
Pazar Juniors
Novi Pazar
Apolon 4
Kragujevac
6 : 2
Bane 1931
Raška
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 1
Sport Klub 99
Novi Pazar
Sloboda (Č)
Čačak
4 : 1
Polimlje
Prijepolje
Metalac
Gornji Milanovac
2 : 0
GFK Sloboda
Užice
Zlatibor
Čajetina
1 : 5
Javor Matis
Ivanjica
Gaučosi
Čačak
6 : 0
Spartak 1976
Trnava
Sloga (BB)
Bajina Bašta
1 : 3
Mladost (L)
Lučani
ARES 2015
Mrčajevci
19.09.2021
10:00
Jedinstvo Putevi
Užice
Borac 1926
Čačak
19.09.2021
10:00
FAP
Priboj
Kopernikus Železničar
Niš
7 : 7
SFS Borac
Paraćin
Vlasina
Vlasotince
3 : 1
GFK Jagodina
Jagodina
Kabel
Novi Sad
1 : 1
OFK Bačka
Bačka Palanka
Arena Su
Subotica
0 : 2
Spartak ŽK
Subotica
RFK NS 1921
Novi Sad
0 : 3
Petar Puača
Novi Sad
OFK Kikinda 1909
Kikinda
4 : 1
Hajduk 1912
Kula
Radnički (Zr)
Zrenjanin
1 : 0
ODR
Petrovaradin
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
6 : 1
GFK Sloven
Ruma
Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 4
Senjak
Valjevo
Drina
Ljubovija
0 : 2
Loznica
Loznica
Železničar
Lajkovac
2 : 6
Mačva (Š)
Šabac
Rađevac
Krupanj
2 : 3
Savacium
Šabac
Soko 2015
Saraoci
0 : 1
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 4
AF Duljaj
Topola
Šumadija
Aranđelovac
2 : 9
RSK
Rabrovo
AF Đokić
Velika Plana
1 : 3
Železničar
Požarevac
VGSK
Veliko Gradište
7 : 1
Zvižd
Kučevo
Plana
Velika Plana
2 : 2
Cepelin 026
Smederevo
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
4 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
Radnički (R)
Rudovci
0 : 8
Kolubara
Lazarevac
Mladost
Srbobran
19.09.2021
13:00
Nova Kolonija
Kovin
Vojvodina
Novi Sad
11 : 0
Modos
Jasa Tomic
Zemun
Zemun
10 : 2
Šumadinac
Bečmen
IMT
Beograd
2 : 1
Borac
Progar
Radnički (R)
Rudovci
1 : 12
ŠF Ivanča
Aranđelovac
Kolubara 2
Lazarevac
2 : 3
Lazarevac
Lazarevac
Mačva 1
Šabac
19.09.2021
11:30
Tika taka 2
Šabac
Mačva 2
Šabac
19.09.2021
10:00
Sunrise Šabac 2
Šabac
OFK Senjak
Valjevo
4 : 0
Budućnost Krušik 014
Valjevo
OFK Osečina
Osečina
1 : 6
Ribnica
Mionica
Tešnjar Stari Grad
Valjevo
1 : 4
Omladinac
Ljig
Vojvode
Mionica
1 : 0
OFK Divci
Divci
Jedinstvo (Ub)
Ub
19.09.2021
10:00
Radnički (V)
Valjevo
Pambukovica
Ub
2 : 3
POFK Železničar
Lajkovac
ŠF Ivanča
Aranđelovac
3 : 1
Napredak
Medoševac
ŽFK Kolubara
Lazarevac
1 : 3
Kolubara 2
Lazarevac
ŠF Lajkovac
Lajkovac
1 : 3
Kolubara 1
Lazarevac
Kolubara 3
Lazarevac
0 : 0
Lazarevac
Lazarevac
ŠF Ivanča
Aranđelovac
1 : 1
Akademija fudbala
Lazarevac
Ušće Novi Beograd
Stepojevac
1 : 7
Akademija fudbala
Lazarevac
Omladinac
Ljig
0 : 0
Železničar
Lajkovac
ŠF Lajkovac
Lajkovac
5 : 0
Borac
Lazarevac
TEK Sloga
Veliki Crljeni
0 : 3
Mladost
Cvetovac
Kolubara 2
Lazarevac
1 : 11
Kolubara 1
Lazarevac
Akademija fudbala 1
Lazarevac
3 : 6
Akademija fudbala 2
Lazarevac
Real 28 -2
Lazarevac
11 : 1
ŠF Lajkovac
Lajkovac
Real 28 - 1
Lazarevac
4 : 0
Kalimero
Lazarevac
Lazarevac 1
Lazarevac
7 : 0
Lazarevac 2
Lazarevac

Rukomet

Partizan
Beograd
37 : 26
Mokra Gora
Zubin Potok
Železničar 1949
Niš
26 : 32
Proleter
Zrenjanin
Radnički 1958
Šid
33 : 33
Lavovi BP
Bačka Palanka
Budućnost
Alibunar
30 : 30
Ruma
Ruma
PIK Prigrevica
Prigrevica
45 : 30
Crepaja
Crepaja
Naisa
Niš
33 : 29
Vojvodina
Novi Sad
Jabuka
Jabuka
34 : 20
Mokrin
Mokrin