XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 586 utakmica za dan
Subota, 18 Septembar 2021

Fudbal

Čukarički
Beograd
2 : 1
Spartak ŽK
Subotica
Proleter
Novi Sad
2 : 3
Mladost
Lučani
Voždovac
Beograd
1 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
OFK Žarkovo
Beograd
1 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Mačva
Šabac
2 : 1
Inđija
Inđija
OFK Bačka
Bačka Palanka
0 : 1
Rad
Beograd
Zlatibor
Čajetina
0 : 0
Loznica
Loznica
IMT
Beograd
0 : 0
Železničar
Pančevo
Mladost GAT
Novi Sad
1 : 0
Budućnost
Dobanovci
OFK Bečej 1918
Bečej
1 : 2
OFK Vršac
Vršac
Radnički (Zr)
Zrenjanin
0 : 1
Feniks 1995
Stara Pazova
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 2
Radnički 1912
Sombor
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
0 : 1
1. Maj Ruma
Ruma
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
5 : 2
Hajduk 1912
Kula
Sloga (P)
Požega
2 : 1
Mačva 1929
Bogatić
Smederevo 1924
Smederevo
3 : 0
RSK
Rabrovo
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 1
Jedinstvo
Ub
Real
Podunavci
1 : 1
Rađevac
Krupanj
Mladi radnik 1926
Požarevac
2 : 1
Budućnost (A)
Arilje
Borac 1926
Čačak
1 : 0
GFK Sloboda
Užice
Trepča
Kosovska Mitrovica
0 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Sloga (BB)
Bajina Bašta
1 : 2
Sušica
Kragujevac
Leštane
Leštane
0 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 1
BSK Borča
Borča
Prva iskra
Barič
2 : 1
Zemun
Zemun
Teleoptik
Zemun
3 : 0
Borac
Lazarevac
Meševo
Meševo
1 : 2
Vlasina
Vlasotince
Sloga (L)
Leskovac
1 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Pčinja
Trgovište
1 : 1
Dinamo
Vranje
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
2 : 0
Mladost
Omoljica
Sloga
Plandište
1 : 2
Naftagas
Elemir
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
0 : 4
Begej
Žitište
BAK
Bela Crkva
0 : 4
Sloboda
Novi Kozarci
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
3 : 1
Omladinac FAM
Botoš
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Cement
Beočin
1 : 1
Donji Srem
Pećinci
Mladost
Bački Jarak
1 : 2
Index
Novi Sad
Jedinstvo
Rumenka
3 : 0
Veternik
Veternik
Radnički (Š)
Šid
0 : 1
Podunavac
Belegiš
Senta
Senta
2 : 1
Njegoš
Lovćenac
Bačka 1901
Subotica
1 : 1
Bajša
Bajša
Napredak
Medoševac
2 : 4
Zvezda
Konatice
Lokomotiva
Beograd
0 : 2
Sremčica
Sremčica
OFK Mladenovac
Mladenovac
1 : 0
Sinđelić
Beograd
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 0
Korićani
Korićani
Karađorđe
Ribnica
5 : 1
Sloboda
Grbice
Sloboda
Čačak
3 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Parmenac
Parmenac
0 : 4
Zlatar
Nova Varoš
FAP
Priboj
2 : 1
Sevojno
Sevojno
Cer
Petkovica
1 : 7
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Radnički (V)
Valjevo
2 : 1
Zadrugar
Lajkovac
Karađorđe
Topola
0 : 1
Sloga (B)
Batočina
Morava
Velika Plana
1 : 3
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
Rudar 2001
Kostolac
0 : 2
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Sloboda
Lipe
0 : 3
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
Grizli ML
Saranovo
1 : 0
Đerdap
Golubac
Šumadija
Aranđelovac
1 : 0
Mladi borac
Veliko Orašje
OFK Sinđelić
Niš
4 : 0
Malošište
Malošište
Nebeski Andjeli
Vranje
1 : 2
Pusta Reka
Bojnik
SFK Morava
Vladičin Han
2 : 0
Radan
Lebane
OFK Alakince
Alakince
2 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
Morava 1918
Ćuprija
0 : 4
Sloga (D)
Despotovac
Blagotin
Poljna
1 : 2
Trstenik PPT
Trstenik
Rajko Mitić
Bela Palanka
2 : 3
Jedinstvo (P)
Pirot
Đerdap
Kladovo
1 : 1
Dunav
Prahovo
Zvezda
Blato
1 : 2
Ozren
Sokobanja
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
1 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
Lužnica
Babušnica
2 : 1
Brodoremont
Kladovo
Radnički (S)
Sombor
0 : 2
Radnički 1918
Ratkovo
Crvenka
Crvenka
1 : 3
Borac (BG)
Bački Gračac
Vojvodina
Tovariševo
1 : 1
Borac 46
Obrovac
ŽAK
Sombor
1 : 1
Polet
Karavukovo
Bratstvo 2019
Prigrevica
4 : 0
Budućnost (P)
Parage
Crvena Zvezda
Novi Sad
0 : 2
Tatra
Kisač
Slavija
Novi Sad
4 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
Jedinstvo Stević
Kačarevo
0 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Partizan (U)
Uljma
3 : 2
Dolovo
Dolovo
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1 : 1
Železničar
Inđija
GFK Sloven
Ruma
1 : 1
Sloga
Voganj
Partizan
Vitojevci
2 : 0
Fruškogorac
Manđelos
Sloga
Ostojićevo
2 : 2
OFK Vrbas
Vrbas
Proleter
Ravno Selo
1 : 1
Radnički 1905
Bajmok
Jadran
Feketić
2 : 2
Bačka
Mol
AFK
Ada
2 : 1
Iskra
Kucura
Srbobran
Srbobran
2 : 0
Tornjoš
Tornjoš
Petlić SD 026
Smederevo
0 : 0
Osipaonica
Osipaonica
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
1 : 3
Sloga
Lugavčina
Šarbanovac
Šarbanovac
2 : 0
Blizna
Blizna
Poreč
Donji milanovac
2 : 0
BSK
Bukovče
Rudna Glava
Rudna Glava
6 : 0
Ključ
Podvrška
Svrljig
Svrljig
2 : 1
Rad
Merošina
Polet
Radevac
1 : 2
Jastrebac
Tešica
Rtanj
Boljevac
8 : 1
Hajduk
Rujevica
Rudar Vrška Čuka
Grljan
3 : 3
FSU Kraljevica
Zaječar
Midžor
Kalna
5 : 2
OFK Rtanj
Boljevac
Rubin
Donji Stupanj
0 : 4
Kupci
Kupci
Delija
Mokrin
0 : 2
ŽFK Banat
Zrenjanin
Radnički
Sutjeska
0 : 3
Rusanda
Melenci
Partizan (G)
Glogovac
3 : 1
GFK Tabane
Jagodina
Omladinac (Š)
Šetonje
7 : 1
Sloga (L)
Lučica
Zvižd
Kučevo
2 : 0
Vihor
Маljurevac
Napredak
Izvor
5 : 1
Vladimir Durković
Berilovac
Zadrugar
Krupac
0 : 0
Dragoš
Pirot
Strelac
Mislođin
0 : 2
Omladinac
Veliko Polje
Šumadija
Šopić
1 : 5
BSK 1926
Baćevac
Barajevo
Barajevo
3 : 0
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Milutinac
Zemun
0 : 2
Heroj Polet
Jajinci
Rakovica
Beograd
1 : 2
Dunav
Veliko Selo
Bratstvo 1975
Erdeč
1 : 3
Pobeda 1926
Beloševac
Sloga (D)
Desimirovac
2 : 1
Mladost (P)
Pajazitovo
Kolonija
Kragujevac
0 : 1
Srbija
Ilićevo
Spartak 1924
Ljig
6 : 0
ZSK
Valjevo
OFK Brđanac
Valjevo
2 : 2
Trlić
Trlić
Ovčar
Markovica
1 : 1
Slatina
Slatina
Mladost (V)
Vrdila
2 : 0
Zvezda
Čukojevac
Mladost (S)
Suvojnica
2 : 1
Mladost (B)
Bosilegrad
Rajac
Kadina Luka
7 : 0
Dračić 2018
Dračić
Junior Novo Naselje
Valjevo
3 : 5
Popadić
Popadić
Dunav
Bački Monoštor
3 : 2
Graničar
Riđica
Omladinac (D)
Deronje
0 : 0
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Terekveš
Svilojevo
2 : 1
Polet
Sivac
Kula
Kula
2 : 1
Mladost
Kruščić
Dinamo 1923
Bački Breg
1 : 0
Hajduk
Stapar
OFK Odžaci
Odžaci
2 : 0
BSK
Bački Brestovac
Omladinac (B)
Bukovac
3 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
Stari Trstenik
Stari Trstenik
1 : 0
Borac
Gornji Katun
Garevina
Garevina
1 : 3
Polet 57
Milutovac
Mladost
Donji Katun
2 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
Vinogradar
Riljac
3 : 2
Kamenorezac 76
Dublje
Varvarin
Varvarin
0 : 3
Omladinac
Ugljarevo
OFK Klek
Klek
6 : 4
Potisje
Knićanin
Zadrugar
Lazarevo
6 : 0
Partizan
Tomaševac
Radnički (P)
Pertate
5 : 0
Navalin
Navalin
Luk
Voćnjak
7 : 2
Sinđelić
Lipnica
Rojkovac
Obrenovac
7 : 1
Rvati
Obrenovac
OFK Zabrežje
Zabrežje
2 : 0
Duboko
Mala Moštanica
Pobednik
Piroman
5 : 0
Partizan
Draževac
Planinac
Panjevac
1 : 2
Omladinac
Šaludovac
Beljanica
Strmosten
2 : 2
Pomoravlje
Ostrikovac
Stanovo 1941
Stanovo
3 : 2
Seljak
Cvetojevac
Jedinstvo
Oplanić
0 : 2
Karađorđe
Vučić
GFK Strelište
Jagodina
1 : 2
Mladost (T)
Tečić
Šumadinac
Dragovo
2 : 5
Osaonica
Bagrdan
Kupinovac
Kupinovac
3 : 0
Mladost (G)
Gložane
Tvrđava
Bač
6 : 0
Kulpin
Kulpin
Mlada krila
Metikoši
0 : 4
Jedinstvo (G)
Godačica
Real Niš
Niš
1 : 2
Novoselac
Novo Selo
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
2 : 4
2. Oktobar
Kumane
Čačak 94
Čačak
4 : 0
Gavrilo Princip
Vranići
OFK Braničevo
Braničevo
1 : 1
Mladi Borac
Majilovac
Bata Bulić
Bistrica
3 : 1
Jedinstvo (S)
Smoljinac
Trgovački
Petrovac na Mlavi
0 : 1
Zadrugar 1947
Tabanovac
Nišavac
Staničenje
4 : 0
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
Mladost (MS)
Mali Suvodol
1 : 0
Padež
Petrovac
Tempo
Mozgovo
3 : 1
Ratar
Gornja Peščanica
Potisje
Kanjiža
8 : 0
Tromeđa
Majdan
Omladinac 1977
Arbanasce
9 : 5
Dobrič 1974
Brest
Cerovac 2013
Cerovac
0 : 0
Budućnost 1948
Ratari
Sloboda 2013
Nikolinac
3 : 4
Rtanj
Vrmdža
Makrešane
Makrešane
1 : 2
Padež
Padež
Železničar
Novi Sad
1 : 1
Borac
Rakovac
Rekreativo
Zabrežje
3 : 4
Ljubinić
Ljubinić
Borba
Cvetojevac
0 : 5
Azbest
Stragari
Milakovac 2018
Milakovac
3 : 1
Sloga Obrva
Obrva
Mladost 1981
Štulac
1 : 4
Morava (M)
Mrsać
BSK 2014
Bukovica
1 : 2
Biljanovac
Biljanovac
Bogutovačka Banja
Bogutovac
0 : 3
Stara Čaršija
Kraljevo
Gradac
Pločnik
0 : 3
Beli Orlovi
Tobolac
Šampion 2013
Bošnjane
2 : 1
Bresno Polje
Bresno Polje
OFK Orašje 1960
Orašje
3 : 0
Obilić
Mrmoš
Napredak
Staro Lanište
1 : 5
Dobra Voda
Dobra Voda
OFK Dragoševac
Dragoševac
3 : 4
Mladost
Bukovče
Popovac
Popovac
1 : 0
Napredak (St)
Stubica
Radnik
Davidovac
4 : 1
ISK Izvor
Izvor
Hajduk
Čepure
3 : 1
Budućnost
Lebina
Sloboda
Stubica
2 : 0
Petka
Petka
BSK
Brajkovac
2 : 1
Sloga
Lukavica
Mladi radnik
Junkovac
3 : 3
20. Oktobar
Trbušnica
Strmovo
Strmovo
0 : 2
Mladost
Baroševac
Rudar 1945
Radljevo
3 : 0
Sloga (V)
Vrhovine
Kalenić
Kalenić
2 : 3
Tamnava
Sovljak
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
1 : 1
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Osanica
Osanica
0 : 2
Borac (V)
Vukovac
Vrelo
Milanovac
4 : 1
Zvezda
Izvarica
Homoljac
Žagubica
5 : 1
Bliznak-Medveđica
Bliznak
Napredak
Toponica
2 : 3
BSK 1924
Boževac
Mladost
Velika Greda
6 : 1
Rapid
Nikolinci
Solunac
Banatski Sokolac
2 : 2
Vojvodina
Seleuš
Proleter 1936
Svetlić
2 : 1
Krćevac 04
Krćevac
Šumadinac
Šume
3 : 0
Jarmenovci
Jarmenovci
Hajduk
Šušara
4 : 0
Pobeda
Parta
Borac (VG)
Vračev Gaj
1 : 4
Vinogradar
Gudurica
Srem
Sremska Mitrovica
6 : 3
Trgovački
Sremska Mitrovica
Jedinstvo 2020
Maovi
5 : 1
Partizan
Drenovac
Džemerovac 2020
Ribari
0 : 2
Roma-Odžino selo
Pocerski Pričinović
Dunav
Ostrovo
5 : 1
Moravac 1933
Dragovac
Vukan
Ždrelo
4 : 0
Burovac
Burovac
Rudar 1947
Stamnica
2 : 2
Sloga
Burovac
Melnica
Melnica
1 : 1
Omladinac
Busur
Udarnik 2015
Ćovdin
3 : 0
Borac
Veliko Laole
Napredak
Trnovče
2 : 4
Jedinstvo
Kamenovo
Petar Dobrnjac
Dobrnje
4 : 0
Radnik
Pankovo
BSK
Bošnjak
1 : 0
Radnički
Knežica
Sloga 1952
Veliki Popovac
4 : 4
Zabrđe 1936
Zabrđe
Mladi radnik
Dragušica
5 : 0
Polet
Ljubić kod Knića
Bare
Bare
2 : 0
Kotlenik
Selo Leskovac
Paskovac
Paskovac
1 : 0
Sloga
Korenita
Jadar 07
Loznica
2 : 5
Hajduk
Ribarica
Sloga
Viteževo
1 : 3
Mladost
Porodin
BSK
Bela Voda
8 : 2
Polet
Kobilje
Željezničar
Sarajevo
0 : 0
Velež
Mostar
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
1 : 0
Sloboda
Tuzla
Posušje
Posušje
1 : 1
Radnik
Bijeljina
Zrinjski
Mostar
3 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
Drina
Zvornik
0 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
Tekstilac
Derventa
3 : 1
Kozara
Gradiška
Sloboda
Novi Grad
1 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
6 : 0
Budućnost
Pilica
Sloga
Doboj
4 : 0
Borac
Kozarska Dubica
Ljubić
Prnjavor
5 : 1
Podrinje
Janja
Rudar
Pljevlja
2 : 0
Zeta
Golubovci
Iskra
Danilovgrad
4 : 2
Podgorica
Podgorica
Lens
Lens
1 : 0
Lille
Villeneuve d'Ascq
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
1 : 2
Bordeaux
Bordeaux
Wolverhampton Wanderers
Wolverhampton
0 : 2
Brentford
Brentford, Middlesex
Burnley
Burnley
0 : 1
Arsenal
London
Liverpool
Liverpool
3 : 0
Crystal Palace
London
Manchester City
Manchester
0 : 0
Southampton
Southampton
Norwich City
Norwich
1 : 3
Watford
Watford
Aston Villa
Birmingem
3 : 0
Everton
Liverpool
Genoa
Genova
1 : 2
Fiorentina
Firenze
Salernitana
Salerno
0 : 1
Atalanta
Bergamo
Inter
Milano
6 : 1
Bologna
Bologna
Bayern
München
7 : 0
Bochum
Bochum
Mainz 05
Mainz
0 : 0
Freiburg
Freiburg im Breisgau
Augsburg
Augsburg
1 : 0
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
Arminia
Bielefeld
0 : 0
Hoffenheim
Sinsheim
Köln
Köln
1 : 1
RB Leipzig
Leipzig
Hull City
Hull
1 : 3
Sheffield United
Sheffield
Huddersfield Town
Huddersfield
0 : 2
Nottingham Forest
Nottingham
Queens Park Rangers
London
1 : 2
Bristol City
Bristol
Fulham
London
1 : 2
Reading
Reading
Barnsley
Barnsley
0 : 0
Blackburn Rovers
Blackburn
Derby County
Derby
2 : 1
Stoke City
Stoke-on-Trent
Middlesbrough
Middlesbrough
1 : 2
Blackpool
Blackpool
Luton Town
Luton
3 : 3
Swansea City
Swansea
Peterborough United
Peterborough
3 : 0
Birmingham City
Birmingham
Preston North End
Preston
1 : 1
West Bromwich Albion
West Bromwich
Millwall
London
1 : 1
Coventry City
Coventry
Cardiff City
Cardiff
0 : 1
AFC Bournemouth
Bournemouth
Alaves
Vitoria-Gasteiz
0 : 2
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
Atletico Madrid
Madrid
0 : 0
Athletic Bilbao
Bilbao
Rayo Vallecano
Madrid
3 : 0
Getafe
Getafe (Madrid)
Elche
Elche
1 : 1
Levante
Valencia
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
Mačva
Šabac
3 : 2
Karađorđe
Topola
Levač
Rekovac
2 : 1
Jedinstvo 2014
Pirot
Zemun
Zemun
6 : 1
Napredak Junior 2018
Kruševac
Slatke male
Burovac
6 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Kraljica Marija
Novo Selo
2 : 3
Loznica
Loznica
Mašinac 2020
Niš
0 : 6
Kolibri
Kuršumlija
Radnički 2012
Niš
9 : 1
Morava
Žitkovac
Vučice
Vučje
0 : 3
Dinamo
Vranje
Majdanpek
Majdanpek
3 : 0
SUŽF Stol
Bor
Heroj Polet
Jajinci
7 : 1
Vinča
Vinča
Rad
Beograd
24 : 0
Desetka
Obrenovac
Vojvodina
Novi Sad
1 : 1
Voždovac
Beograd
RFK Grafičar
Beograd
2 : 1
OFK Beograd
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
4 : 1
TSC
Bačka Topola
Čukarički
Beograd
2 : 4
Rad
Beograd
Napredak
Kruševac
5 : 2
GFK Jagodina
Jagodina
Jedinstvo
Paraćin
1 : 3
Timočanin
Knjaževac
Kopernikus Želežničar
Niš
1 : 0
OFK Radnički
Niš
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 2
Radnik
Surdulica
Budućnost
Popovac
7 : 0
OFK Topličanin
Prokuplje
Spartak ŽK
Subotica
2 : 3
Kabel
Novi Sad
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
3 : 0
Tisa Njerš
Adorjan
Zvezdara
Beograd
0 : 7
OFK Žarkovo
Beograd
Ada
Beograd
4 : 2
IMT 2
Beograd
Internacional
Beograd
1 : 3
Bežanija
Beograd
Sloga (B)
Batočina
1 : 5
Šumadija (T)
Toponica
Smederevo 1924
Smederevo
7 : 0
RSK
Rabrovo
Napredak
Markovac
5 : 2
Karađorđe
Topola
Korićani
Korićani
3 : 4
Šumadija (A)
Aranđelovac
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
5 : 3
Mladi radnik (R)
Radinac
Sofeks
Futog
1 : 1
Veternik
Veternik
Hajduk
Divoš
1 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
OFK Kikinda
Kikinda
0 : 1
Radnički (K)
Kovin
BSK 1925
Beograd
4 : 3
DIF
Beograd
Radnički
Obrenovac
8 : 0
Rojkovac
Obrenovac
OFK Beograd
Beograd
5 : 1
OFK Balkan
Beograd
Siti Sport Klub
Beograd
1 : 0
GSP Polet
Beograd
Budućnost
Dobanovci
4 : 1
Beograd Karaburma
Beograd
Strela
Ivanovo
7 : 1
Partizan
Gaj
Dolovo
Dolovo
3 : 4
Borac
Starčevo
Vulturul
Grebenac
1 : 3
Mladost
Omoljica
Jedinstvo Stević
Kačarevo
5 : 1
Omladinac 1927
Opovo
Voja Gačić
Pančevo
5 : 2
Radnički
Baranda
Radnicki
Rudovci
1 : 1
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Heroj Polet
Beograd
18.09.2021
00:00
Dunav
Veliko Selo
OFK Urovci
Urovci
2 : 4
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Partizan
Drazevac
18.09.2021
11:00
Omladinac
Veliko Polje
OLE
Beograd
5 : 1
Studentski grad
Novi Beograd
Lokomotiva
Beograd
2 : 2
Rad
Beograd
RFK Grafičar
Beograd
7 : 1
011
Beograd
Zemun
Zemun
0 : 1
Voždovac
Beograd
Zmaj 1953
Zemun
1 : 3
Rakovica
Beograd
BASK
Beograd
9 : 0
Borac
Lazarevac
Boleč
Boleč
3 : 6
Sinđelić 2
Beograd
OFK Beograd 2
Beograd
3 : 2
Radnički (NB) 2
Novi Beograd
OFK Mladenovac
Mladenovac
0 : 5
Kovačevac
Kovačevac
Vojvodina
Novi Sad
3 : 0
Napredak
Kruševac
Kiker
Kraljevo
2 : 2
Sloga (P)
Požega
RFK Grafičar
Beograd
0 : 0
Teleoptik
Zemun
Čukarički
Beograd
5 : 3
Rad
Beograd
Ada
Beograd
0 : 1
Zemun
Zemun
Timočanin
Knjaževac
2 : 0
Budućnost
Popovac
Dinamo
Vranje
1 : 1
Vlasina
Vlasotince
Radnički (P)
Pirot
0 : 2
Timok 1919
Zaječar
Radnički 2
Niš
11 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
Real Niš
Niš
9 : 1
SFS Borac
Paraćin
OFK Radnički
Niš
2 : 6
Kopernikus Želežničar
Niš
GFK Jagodina
Jagodina
5 : 1
Trayal
Kruševac
Spartak ŽK
Subotica
3 : 0
Kabel
Novi Sad
ODR
Petrovaradin
2 : 0
Petar Puača
Novi Sad
RFK Grafičar
Beograd
4 : 0
BSK Borča
Borča
IMT
Beograd
1 : 2
Voždovac
Beograd
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Rakovica
Rakovica
Borac (Š)
Šajkaš
0 : 0
OFK Jugović
Kać
OFK Kikinda
Kikinda
3 : 3
Petrika
Novi Sad
OFK Vrbas
Vrbas
0 : 1
Arena Su
Subotica
GFK Sloven
Ruma
3 : 0
Dunav
Stari Banovci
Podunavac
Belegiš
2 : 4
Cement
Beočin
Radnički (Š)
Šid
7 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Voja Gačić
Pančevo
1 : 1
ODR
Petrovaradin
OFK Senjak
Valjevo
0 : 3
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
OFK Balkan
Beograd
6 : 3
Palilulac
Beograd
Zvezdara
Beograd
0 : 2
Prva Iskra
Barič
Beograd
Beograd
1 : 1
OFK Žarkovo
Beograd
DIF
Beograd
1 : 3
Bežanija
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 3
BSK 1925
Beograd
Zlatibor
Čajetina
2 : 0
Polimlje
Prijepolje
Crvena zvezda
Pavliš
8 : 2
Ševac
Kusić
Budućnost
Alibunar
1 : 6
Sloga
Plandište
Banat
Ilandža
1 : 5
Invictus 2020
Bela Crkva
Proleter
Banatski Karlovac
2 : 3
Hajdučica
Hajdučica
Partizan
Uljma
7 : 1
Banat
Dupljaja
Spartak 1911
Debeljača
10 : 1
Proleter
Mramorak
Sloga
Banatsko Novo Selo
3 : 3
Mladost
Omoljica
Omladinac
Deliblato
3 : 1
Tempo
Sefkerin
Glogonj
Glogonj
10 : 1
Borac
Sakule
Ušće Novi Beograd
Stepojevac
7 : 3
OFK Borac
Arnajevo
Jedinstvo
Krnjevo
18.09.2021
Palanka
Cerovac
Polet
Trnovče
18.09.2021
Bresje Superior
Velika Plana
Sloga
Miloševac
18.09.2021
Železničar
Kusadak
Podunavac
Udovice
18.09.2021
Sloboda
Lipe
Obrenovac 1905
Obrenovac
3 : 0
Rojkovac
Obrenovac
Duboko
Mala Mostanica
2 : 2
Rvati
Obrenovac
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
IMT
Novi Beograd
OLE
Zemun
0 : 1
Rad
Beograd
Milutinac
Zemun
1 : 4
Zemun
Zemun
RFK Grafičar
Beograd
3 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
BSK 1925
Batajnica
6 : 2
Sinđelić 2
Beograd
Rakovica
Beograd
3 : 1
BSK Borča
Borča
Kolubara
Lazarevac
6 : 1
Radnički (NB) 2
Novi Beograd
Zemun 3
Zemun
2 : 2
Šumadija 1962
Jagnjilo
OFK Beograd 3
Beograd
0 : 1
Resnik
Resnik
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 5
Dunavac
Grocka
Mladenovac
Mladenovac
3 : 0
Borac
Ostružnica
Sremčica
Sremčica
1 : 4
Rad 3
Beograd
Budućnost
Zvečka
2 : 5
Posavina
Stubline
Radnički
Obrenovac
3 : 0
Jedinstvo
Dren
Zvezda
Konatice
1 : 8
Crvena Zastava
Obrenovac
Kosmet
Leposavić
4 : 1
Sušica
Kragujevac
Kiker
Kraljevo
4 : 2
Bubamara
Kraljevo
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
0 : 5
Radnički 1923
Kragujevac
Sloga (P)
Požega
7 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Trio
Paraćin
1 : 1
Trayal Knez Lazar
Kruševac
OFK Radnički
Niš
6 : 0
Car Konstantin
Niš
Timok 1919
Zaječar
0 : 3
Real
Niš
Šampion 2014
Leskovac
1 : 1
Lider MGM
Leskovac
Radnički (N)
Niš
4 : 0
Napredak
Kruševac
Radnički (P)
Pirot
2 : 2
Duel Juniors
Kruševac
Radnički 1912
Sombor
1 : 0
TSC
Bačka Topola
Vojvodina
Novi Sad
4 : 0
CFK
Vrbas
Krila Krajine
Bačka Palanka
2 : 2
One team
Bački Jarak
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 4
Derby 2015
Novi Sad
OFK Vršac
Vršac
2 : 0
Radnički (Š)
Šid
Inđija
Inđija
3 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Brodarac
Novi Beograd
1 : 3
Radnički (NB)
Novi Beograd
Zemun
Zemun
0 : 6
Čukarički
Beograd
Ada
Beograd
0 : 9
Crvena zvezda
Beograd
OFK Beograd
Beograd
0 : 1
Partizan
Beograd
Teleoptik
Zemun
4 : 2
Voždovac
Beograd
RFK Grafičar
Beograd
4 : 3
OLE
Zemun
Fenix
Šabac
2 : 0
Omladinac 2014
Ljig
Radnički (V)
Valjevo
4 : 2
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Sun Rise
Šabac
2 : 0
Respekt
Loznica
Budućnost
Popovac
15 : 0
BSK
Bujanovac
Čekmin
Čekmin
0 : 3
Filip Filipović
Niš
OFK Kosanica
Kuršumlija
4 : 3
Mineralac
Vranjska Banja
Lugina
Preševo
4 : 1
OFK Topličanin
Prokuplje
SFK Morava
Vladičin Han
0 : 7
Trnovac
Veliki Trnovac
GFK Dubočica
Leskovac
4 : 3
Kopernikus Železničar 2
Niš
Radnik
Surdulica
2 : 0
Real Niš
Niš
OFK Budućnost 2020
Niš
2 : 2
Dinamo
Vranje
BSK 1925
Batajnica
0 : 13
Radnički (O)
Obrenovac
Sinđelić
Beograd
5 : 0
Balkan
Beograd
Rakovica
Beograd
1 : 2
Kolubara
Lazarevac
IMT
Beograd
2 : 1
Karioke
Beograd
BSK
Borča
18.09.2021
00:00
Studentski grad
Beograd
Vukovi
Brus
5 : 3
Car Lazar 2015
Kruševac
Meševo
Meševo
10 : 0
Jedinstvo
Paraćin
GFK Jagodina 2
Jagodina
6 : 0
Junior
Jagodina
OFK Bratstvo
Medveđa
4 : 9
Morava 1918
Ćuprija
Duel Juniors 2
Kruševac
2 : 1
Trstenik PTT
Trstenik
Timočanin
Knjaževac
3 : 0
Župa
Aleksandrovac
Radnički (S)
Svilajnac
8 : 3
Finale 2013
Kruševac
Arena Su
Subotica
1 : 1
AFK
Ada
Spartak ŽK
Subotica
2 : 0
Tisa Njerš
Adorjan
Radnički 1905
Bajmok
3 : 1
Bajša
Bajša
Partizan
Uljma
14 : 3
Borac
Pločica
Potporanj
Potporanj
1 : 2
BAK
Bela Crkva
Polet
Izbište
4 : 4
OFK Plandište
Plandište
Ratar
Kruščica
7 : 1
Karaš
Jasenovo
Sloga
Banatsko Novo Selo
0 : 2
Borac
Sakule
Dolina
Padina
1 : 2
BSK
Bavanište
Jugoslavija
Jabuka
4 : 3
Pobeda
Samoš
Unirea
Uzdin
3 : 8
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Voja Gačić
Pančevo
5 : 0
Borac
Starčevo
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 0
Mundial
Pančevo
Proleter
Banatski Karlovac
4 : 0
Radnički
Kovin
Obrenovac 1905
Obrenovac
0 : 3
RFK Grafičar
Beograd
Bežanija
Beograd
18.09.2021
00:00
Milutinac(ODUSTAO)
Zemun
DIF
Beograd
1 : 4
Srem
Jakovo
PFK Žarkovo 2000
Beograd
4 : 1
Omladinac
Veliko Polje
Resnik(ODUSTAO)
Resnik
18.09.2021
00:00
Budućnost
Dobanovci
Hajduk
Beograd
4 : 1
Kosmaj
Ralja
Vinča
Vinča
3 : 2
OFK Crvenka
Borca
Boleč
Grocka
2 : 7
Mladenovac
Mladenovac
Palilulac(ODUSTAO)
Beograd
18.09.2021
00:00
Torlak
Beograd
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
18.09.2021
AL AHLI
Novi Pazar
Jedinstvo 2017
Tutin
2 : 2
Sport Klub 99
Novi Pazar
Tutin
Tutin
5 : 1
OFK National AG
Novi Pazar
Koštam Polje
Delimeđe
1 : 4
Pazar Juniors
Novi Pazar
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Goč
Vrnjačka Banja
1 : 2
Kiker
Kraljevo
Proleter
Pečenog
7 : 2
Karađorđe
Ribnica
Polet
Ratina
4 : 0
Radnik
Ušće
Real
Podunavci
0 : 5
Sloga
Kraljevo
Sušica
Kragujevac
18.09.2021
09:00
Pobeda
Beloševac
Vašarište
Kragujevac
2 : 1
Karađorđe
Topola
Slavija
Kragujevac
0 : 8
Radnički 1923
Kragujevac
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 1
Sloga 1924
Batočina
Marjan
Knić
0 : 11
Morava
Velika Plana
OFK Beograd
Beograd
1 : 2
Rakovica
Beograd
Zemun
Zemun
0 : 13
Čukarički
Beograd
RFK Grafičar
Beograd
18.09.2021
00:00
Rad
Beograd
Partizan
Beograd
6 : 2
DIF
Beograd
BSK Borča
Borča
1 : 4
Bezanija
Beograd
OFK Crvenka
Borca
18.09.2021
00:00
Ada
Beograd
Kolubara
Lazarevac
18.09.2021
00:00
Banja
Višnjička banja
Železnik 1930
Železnik
18.09.2021
00:00
Borac (L)
Lazarevac
PFK Žarkovo 2000
Beograd
3 : 5
Jedinstvo
Surčin
Vranić
Vranić
4 : 5
Žarkovo
Žarkovo
Prva Iskra
Barič
4 : 3
Lokomotiva
Beograd
Rad
Beograd
0 : 0
Borac (O)
Ostružnica
Sinđelić
Ugrinovci
1 : 17
Trudbenik
Beograd
IMT
Novi Beograd
7 : 0
Institut MK
Zemun
Prima Fortuna
Beograd
18.09.2021
00:00
Zvezdara
Beograd
PKB
Padinska Skela
18.09.2021
00:00
Leštane
Leštane
Palilulac
Beograd
4 : 2
Dunavac
Grocka
Vrčin
Vrčin
3 : 0
Obilić 1924
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
10 : 0
Milutinac
Zemun
Voždovac
Beograd
0 : 4
Brodarac
Novi Beograd
Mungosi MK
Zemun
1 : 1
Petlic
Beograd
PFK Žarkovo 2000
Beograd
4 : 1
Sinđelić
Beograd
OFK Beograd
Beograd
0 : 1
Ole
Zemun
Zemun
Zemun
4 : 1
Radnički
Obrenovac
Radnički
Novi Beograd
0 : 3
RFK Grafičar
Beograd
Olimpik
Beograd
18.09.2021
00:00
Partizan
Beograd
Teleoptik
Zemun
5 : 0
Lokomotiva
Beograd
011
Beograd
0 : 4
Rad
Beograd
Lavice Dubočica
Leskovac
0 : 1
Mašinac
Niš
Majdanpek
Majdanpek
0 : 7
Fudbol per femra
Preševo
Jedinstvo 2014
Pirot
15 : 0
Rosulja 2014
Vlasotince
Kolibri
Kuršumlija
8 : 1
Levač
Rekovac
Radnički 2012
Niš
5 : 0
Napredak junior 2018
Kruševac
Jagodina
Jagodina
0 : 2
Vučice
Vučje
Savac
Šabac
1 : 9
Jedinstvo
Ub
Karađorđe
Topola
5 : 2
Kraljica Marija
Novo Selo
ŽGFK Borac
Čačak
0 : 3
Loznica
Loznica
Požega
Požega
10 : 0
Mačva
Šabac
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 0
Požarevac
Požarevac
Ruma
Ruma
0 : 7
Spartak
Subotica
TSC
Kanjiža
2 : 5
Lehel 2019
Zrenjanin
Prave Dame
Stari Banovci
1 : 0
Polet
Sivac
Voja Gačić
Pančevo
4 : 1
Spartak d.o.o.
Subotica
Banat
Vršac
2 : 0
Stajićevo 2017
Stajićevo
Vinča
Vinča
0 : 3
Rad
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
0 : 7
Zemun
Zemun
ZFK Bolec
Bolec
0 : 19
Zvezda B
Beograd
Kolubara
Lazarevac
7 : 0
Sloga
Zemun
RFK Grafičar
Beograd
2 : 1
Kolubara
Lazarevac
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 5
Dušanovac
Beograd
Teleoptik
Zemun
4 : 1
Obrenovac 1905
Obrenovac
Voždovac
Beograd
0 : 2
Partizan
Beograd
Rad
Beograd
18.09.2021
Brodarac
Beograd
Žarkovo 2000
Beograd
1 : 2
Zemun
Zemun
Čukarički
Beograd
0 : 2
Kampione
Beograd
OLE
Borca
1 : 3
Olimpik
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 0
OFK Beograd
Beograd
GSP Polet
Beograd
3 : 0
011
Beograd
Sinđelić
Beograd
0 : 6
Crvena zvezda
Beograd
BSK 1925
Batajnica
3 : 4
T6 Nika
Beograd
Subotica
Subotica
0 : 10
TSC '09
Bačka Topola
Spartak ŽK '10
Subotica
0 : 14
Spartak ŽK '09
Subotica
Arena SU
Subotica
0 : 2
SuTeam ŠS
Subotica
Tisa Njerš
Adorjan
0 : 2
TSC '10
Bačka Topola
Sinđelić
Ugrinovci
2 : 2
Milutinac
Zemun
Čanković
Beograd
9 : 0
Srem
Jakovo
Jedinstvo
Surčin
0 : 1
Budućnost
Dobanovci
Budućnost (D)
Dudovica
2 : 0
Kolubara 1
Lazarevac
Ušće Novi Beograd
Stepojevac
0 : 5
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Mladost (C)
Cvetovac
0 : 0
Borac (L)
Lazarevac
Tika taka 1
Šabac
0 : 1
OFK Atletiko
Šabac
Radnički (K)
Koceljeva
18.09.2021
Mačva 1929
Bogatić
OFK Majur
Majur
0 : 13
Sunrise Šabac 1
Šabac
Mladost
Prnjavor
0 : 1
POFK Savacium 1
Šabac
Pazar Juniors
Novi Pazar
3 : 0
Bane 1931
Raška
Jedinstvo 2017
Tutin
2 : 1
OFK National
Novi Pazar
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 2
Kosmet
Leposavić
Sport Club 99
Novi Pazar
3 : 1
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
Sport Club 99
Novi Pazar
3 : 1
AL AHLI
Novi Pazar
OFK National
Novi Pazar
1 : 3
OFK Ras
Novi Pazar
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
1 : 1
Pazar Juniors B
Novi Pazar
Novi Pazar
Novi Pazar
4 : 1
Rudar
Baljevac
Torlak
Beograd
1 : 3
Beograd 1929
Beograd
Leštane
Leštane
4 : 0
Budućnost
Dobanovci
Sopot
Sopot
1 : 3
Lanosa
Beograd
Velika Moštanica
Velika Moštanica
7 : 0
Seceranac Ada
Beograd
Sremcica
Sremcica
0 : 1
GSP Polet
Beograd
Kolubara
Lazarevac
7 : 1
Akademija fudbala
Lazarevac
OFK Žarkovo
Žarkovo
4 : 1
DIF
Beograd
Zvezdara
Beograd
3 : 0
Palilulac
Beograd
RFK Grafičar
Beograd
6 : 1
OFK Crvenka
Beograd
Trudbenik
Beograd
17 : 0
Banja
Višnjička banja
Beograd 1929
Beograd
2 : 0
PKB
Beograd
Milano Stars
Beograd
1 : 0
FK DIV
Mladenovac
SFU Gornjak
Krepoljin
3 : 1
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
OPK Rudar 1933
Kostolac
1 : 1
Železničar
Požarevac
RSK
Rabrovo
6 : 0
Mladi Radnik 1926
Požarevac
Zabrežje
Zabrežje
2 : 1
Budućnost
Zvečka
Radnički
Obrenovac
10 : 0
Rvati
Obrenovac
Zvezda
Konatice
1 : 3
Omladinac
Veliko Polje
Timok 1919
Zaječar
2 : 2
Real Niš
Niš
Radnički
Niš
6 : 0
Napredak
Kruševac
OFK Šampion
Leskovac
2 : 3
Lider MGM
Leskovac
Trio
Paracin
8 : 0
Trajal - Prosoker
Kruševac
Nacional
Niš
10 : 0
Radnički 2
Niš
Radnički
Pirot
0 : 1
Duel Juniors
Kruševac
Kopernikus Železničar
Niš
12 : 2
OFK Paraćin
Paraćin
Vlasina
Vlasotince
0 : 2
GFK Jagodina
Jagodina
GFK Jagodina
Jagodina
0 : 1
Junior
Jagodina
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 8
Finale 2013
Kruševac

Odbojka

Aydin BBSK
Aydin
3 : 0
CSO Voluntari 2005
Voluntari
ARIS
Solun
0 : 3
Jedinstvo
Stara Pazova

Rukomet

Vojvodina
Novi Sad
34 : 16
Jugović
Kać
Dinamo
Pančevo
31 : 25
Obilić
Beograd
Dubočica 54
Leskovac
30 : 22
Spartak
Subotica
Rudar
Kostolac
31 : 29
Šamot 65
Arenđelovac
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
27 : 30
Hercegovina
Sečanj
Jabuka
Jabuka
30 : 29
Dolovo
Dolovo
Hercegovac
Gajdobra
33 : 32
Potisje Pleteks
Ada
Mladost TSK
Bački Jarak
30 : 29
Slavija
Novi Sad
Zrenjanin
Zrenjanin
34 : 29
Senta
Senta
SPD Radnički
Kragujevac
23 : 33
Bekament BB
Aranđelovac
Jagodina
Jagodina
37 : 18
Crvena zvezda
Beograd
Medicinar
Šabac
33 : 32
Vrbas
Vrbas
Mladost (NP)
Nova Pazova
25 : 29
Bor RTB
Bor
Spartak
Debeljača
40 : 19
Ravangrad
Sombor
Sloven
Ruma
30 : 23
Krule
Sivac

Američki fudbal

SBB Beograd Vukovi
Beograd
50 : 0
Inđija Indians
Indjija

Hokej

Celje
Celje
2 : 3
Slavija Junior
Ljubljana
SŽ Olimpija
Ljubljana
6 : 3
Hidria Jesenice
Jesenice