XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 726 utakmica za dan
Nedelja, 12 Septembar 2021

Fudbal

Kolubara
Lazarevac
3 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Radnički (N)
Niš
1 : 0
Voždovac
Beograd
Mladost
Lučani
0 : 0
Čukarički
Beograd
Budućnost
Dobanovci
2 : 3
IMT
Beograd
Kabel
Novi Sad
1 : 1
Zlatibor
Čajetina
Loznica
Loznica
2 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
Rad
Beograd
2 : 1
RFK Grafičar
Beograd
Inđija
Inđija
1 : 0
OFK Žarkovo
Beograd
Borac (S)
Sakule
3 : 3
OFK Bečej 1918
Bečej
Sušica
Kragujevac
0 : 0
Trepča
Kosovska Mitrovica
GFK Sloboda
Užice
2 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
Rađevac
Krupanj
0 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
RSK
Rabrovo
2 : 2
Mačva 1929
Bogatić
Borac
Lazarevac
1 : 0
Prva iskra
Barič
Zvezdara
Beograd
1 : 1
Ušće Novi Beograd
Stepojevac
Budućnost (P)
Popovac
1 : 0
Meševo
Meševo
Dinamo
Vranje
1 : 2
Trayal
Kruševac
GFK Jagodina
Jagodina
0 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Rembas
Resavica
3 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Timočanin
Knjaževac
2 : 0
Radnički (P)
Pirot
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
1 : 0
Vlasina
Vlasotince
Omladinac FAM
Botoš
4 : 0
BAK
Bela Crkva
Mladost
Omoljica
0 : 0
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Vojvodina 1928
Perlez
2 : 1
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
Podunavac
Belegiš
1 : 1
Hajduk
Divoš
Dunav
Stari Banovci
1 : 2
Sloboda
Donji Tovarnik
Index
Novi Sad
1 : 0
Cement
Beočin
Donji Srem
Pećinci
0 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Tavankut
Tavankut
1 : 0
Senta
Senta
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
1 : 1
Mladost (T)
Turija
SU Stanišić 1920
Stanišić
2 : 1
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Preporod
Novi Žednik
1 : 0
Njegoš
Lovćenac
PKB
Padinska skela
0 : 3
Komgrap
Beograd
Poštar Zvezdara
Beograd
2 : 4
Zuce 2019
Zuce
Kosmaj
Ralja
1 : 1
OFK Mladenovac
Mladenovac
Budućnost
Resnik
0 : 3
Jošanica
Novi Pazar
Korićani
Korićani
1 : 1
Gruža
Gruža
Polet
Ratina
1 : 1
Šumadija (T)
Toponica
Polimlje
Prijepolje
0 : 2
FAP
Priboj
Sevojno
Sevojno
3 : 2
Parmenac
Parmenac
Zlatar
Nova Varoš
1 : 0
Jasen
Brodarevo
Polet (T)
Trbušani
2 : 2
Polet (LJ)
Ljubić
Jedinstvo (K)
Konjevići
0 : 2
Sloboda
Čačak
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 0
Prijevor
Prijevor
Savinac
Visibaba
1 : 1
Omladinac
Zablaće
OFK Divci
Divci
4 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Zadrugar
Lajkovac
0 : 2
Drina
Ljubovija
Borac
Lešnica
0 : 1
Mladost
Prnjavor
Sloga (B)
Batočina
3 : 0
OFK Napredak
Markovac
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 1
Grizli ML
Saranovo
Đerdap
Golubac
0 : 2
Sloboda
Lipe
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
4 : 1
Rudar 2001
Kostolac
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
12.09.2021
16:00
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
Rudar (S)
Stamnica
2 : 0
Morava
Velika Plana
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
12.09.2021
16:00
Karađorđe
Topola
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
5 : 1
Aluminjum
Niš
Mladost (B)
Batušinac
2 : 0
Bukovik
Razanj
Rudar
Jelašnica
0 : 6
OFK Sinđelić
Niš
Malošište
Malošište
2 : 1
OFK Napredak 1929
Aleksinac
Orljane
Orljane
3 : 2
Delijski Vis
Niš
Naša krila 1936
Belotinac
1 : 1
Mladost (M)
Medoševac
Morava
Žitkovac
0 : 1
Car Konstantin
Niš
Pukovac
Pukovac
0 : 2
OFK Niš
Niš
Moravac Orion
Mrštane
1 : 4
Žitorađa
Žitorađa
Čekmin
Čekmin
4 : 0
OFK Alakince
Alakince
Plantaža
Donje Stopanje
0 : 2
Jedinstvo
Gornje Stopanje
Jablanica
Medveđa
1 : 0
SFK Morava
Vladičin Han
Radan
Lebane
3 : 1
Trnovac
Trnovac
Vranjska Banja
Vranjska Banja
0 : 2
Nebeski Andjeli
Vranje
Župa
Aleksandrovac
3 : 0
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Levač
Rekovac
2 : 0
Sloga (M)
Majdevo
OFK Lugomir
Rakitovo
2 : 1
Blagotin
Poljna
Gradina
Pejovac
1 : 3
Morava 1918
Ćuprija
Jedinstvo (P)
Pirot
1 : 1
OFK Slatina
Bor
Sloga
Kobišnica
1 : 4
Lužnica
Babušnica
Naša Zvezda
Silbaš
7 : 0
Radnički (S)
Sombor
Kordun
Kljajićevo
0 : 2
Bratstvo 2019
Prigrevica
Budućnost (P)
Parage
4 : 1
Budućnost (M)
Mladenovo
Budućnost (G)
Gložan
1 : 3
ŽAK
Sombor
Rusin
Ruski Krstur
4 : 2
Vojvodina
Tovariševo
Borac 46
Obrovac
4 : 3
Crvenka
Crvenka
Jedinstvo
Gospođinci
1 : 2
Bačka 1923
Đurđevo
Petrovaradin
Petrovaradin
1 : 1
Crvena Zvezda
Novi Sad
Tatra
Kisač
5 : 0
ŽSK
Žabalj
Vulturul
Grebenac
1 : 1
Partizan (G)
Gaj
Crvena zvezda
Pavliš
5 : 0
Strela
Ivanovo
Dolina
Padina
4 : 1
Partizan (U)
Uljma
Dolovo
Dolovo
0 : 3
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Budućnost (A)
Alibunar
5 : 0
Spartak 1911
Debeljača
Stari Tamiš
Stari Tamiš
0 : 2
Potporanj
Potporanj
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
0 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Fruškogorac
Manđelos
3 : 1
Borac (M)
Martinci
Radnički
Irig
1 : 5
GFK Sloven
Ruma
Sloga
Voganj
3 : 0
Ljukovo
Ljukovo
Napredak
Popinci
2 : 3
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Sremac (V)
Vojka
0 : 5
Jadran
Golubinci
Sremac (Deč)
Deč
0 : 2
Hajduk
Beška
Iskra
Kucura
1 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Đurđin
Đurđin
3 : 3
Jadran
Feketić
Bačka
Mol
0 : 4
Obilić (Z)
Zmajevo
Bačinac
Bačinac
2 : 2
Mladost 1948
Donja Livadica
Jedinstvo
Krnjevo
0 : 3
Železničar Kusadak
Kusadak
Mladi radnik 1940
Radinac
2 : 0
SASK
Saraorci
Polet
Trnovče
2 : 1
Radnik
Smederevska Palanka
Borac 1932
Ralja
3 : 1
Glavaš
Glibovac
Mladi rudar 1954
Bukovik
0 : 1
Banja 1957
Banja
Marjan
Knić
0 : 3
Omladinac (D.R.)
Donja Rača
Sloga (M)
Milatovac
6 : 0
Jasenica
Božurnja
Sloga (Z)
Zagorica
1 : 2
Prvi srpski ustanak
Orašac
Vinča
Vinča
3 : 1
Trnava
Donja Trnava
Plaskovac
Plaskovac
3 : 0
ŽSK
Žirovnica
Badnjevac
Badnjevac
1 : 4
Lokomotiva
Lapovo
BSK
Belosavci
0 : 2
Šumadinac 1913
Natalinci
Brestovac
Borski Brestovac
3 : 1
Rudna Glava
Rudna Glava
Ključ
Podvrška
3 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
Polom
Leskovo
3 : 2
Urovica
Urovica
Polet
Jabukovac
2 : 0
Poreč
Donji milanovac
Blizna
Blizna
3 : 2
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Miloševo
Miloševo
0 : 1
Radnički (K)
Klokočevac
Umac
Miroševce
4 : 2
Polet
Stajkovce
OFK Brza
Brza
3 : 0
Progres
Ladovica
Kumarevo 65
Kumarevo
0 : 1
Vučje
Vučje
Zloćudovo
Zloćudovo
4 : 3
Mladost
Batulovce
Mladost 1959
Vinarce
3 : 1
BSK
Belanovce
Mladi borac
Živkovo
4 : 2
OFK Morava
Leskovac
Sloga
Lipovica
3 : 2
Bobište
Bobište
Moravac
Pečenjevce
3 : 0
Real
Donja Jajina
Železničar
Brestovac
2 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Sloboda
Donje Brijanje
2 : 1
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Pobeda
Rusna
4 : 1
Polet
Radevac
Jastrebac
Tešica
1 : 0
Taskovići
Taskovići
Doljevac
Doljevac
1 : 2
Svrljig
Svrljig
Rad
Merošina
1 : 1
Radnički 1947
Čapljinac
Moravac
Čečina
1 : 0
Baličevac
Baličevac
Zemljoradnik
Balajnac
7 : 0
Toplica
Šarlinac
Osnić
Osnić
0 : 1
Trebič
Sokobanja
Graničar
Veliki Izvor
3 : 0
Kosovo
Zvezdan
Rudar (P)
Podvis
1 : 2
Midžor
Kalna
OFK Rtanj
Boljevac
5 : 0
Šljivar
Šljivar
Omladinac
Grezna
3 : 1
Rudar Vrška Čuka
Grljan
FSU Kraljevica
Zaječar
1 : 3
Rtanj
Boljevac
Radnički 1946
Lubnica
8 : 0
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Vinogradar
Zleginje
2 : 0
Parunovac
Parunovac
Mačkovac
Mačkovac
1 : 1
Rubin
Donji Stupanj
Kupci
Kupci
5 : 1
Čitluk
Čitluk
Bošnjane
Bošnjane
2 : 2
Sloga (Ć)
Ćićevac
Sloga (L)
Lozna
4 : 0
Sebečevac
Sebečevac
FUD
Brus
3 : 1
13. April
Lomnica
Mladost (L)
Lukićevo
3 : 2
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
5 : 0
Radnički
Sutjeska
Rusanda
Melenci
1 : 2
ASK
Aradac
Vojvodina (B)
Bašaid
4 : 1
Delija
Mokrin
ŽFK Banat
Zrenjanin
3 : 1
Borac
Aleksandrovo
ŽAK
Kikinda
3 : 2
Budućnost
Srpska Crnja
Kolare
Kolare
2 : 0
Dragocvet
Dragocvet
Sloga
Voljavče
3 : 2
Juhor (G)
Glavinci
Morava
Kočino Selo
5 : 2
Javor
Sladaja
OFK Juhor 2016
Potočac
1 : 0
Partizan (G)
Glogovac
GFK Tabane
Jagodina
1 : 3
Budućnost (Đ)
Đurinac
Napredak
Drenovac
2 : 1
Budućnost (M)
Miliva
Napredak 1936
Veliko Crniće
1 : 0
Sloga (L)
Lučica
Šapine
Šapine
4 : 1
Žitkovica 2017
Žitkovica
Rudar (Kr)
Krepoljin
6 : 2
Sirakovo
Sirakovo
Krilaš
Ćovdin
0 : 1
Borac (K)
Klenovnik
Borac (Ž)
Žabari
1 : 2
Obilić
Živica
Železničar
Požarevac
2 : 1
Vihor
Маljurevac
Mladost (R)
Ranovac
0 : 1
Zvižd
Kučevo
Željuša
Željuša
2 : 3
Zadrugar
Krupac
Dragoš
Pirot
1 : 2
Pobeda
Držina
Mladost
Cvetovac
5 : 4
Budućnost (Z)
Zvečka
Beljina
Beljina
1 : 0
Turbina
Vreoci
Krtinska
Krtinska
2 : 3
Barajevo
Barajevo
OFK Budućnost
Dudovica
4 : 1
Šumadija
Šopić
BSK 1926
Baćevac
1 : 1
Strelac
Mislođin
Omladinac
Veliko Polje
5 : 0
Lisović 1977
Lisović
Napredak
Međulužje
0 : 1
SUF Dubona
Dubona
Rabrovac
Rabrovac
1 : 6
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
Podunavac
Ritopek
0 : 0
Pudarci
Pudarci
Šumadija 1962
Jagnjilo
2 : 0
Vrčin
Vrčin
Velika Krsna
Velika Krsna
3 : 0
Zaklopača
Zaklopača
Dunavac
Grocka
2 : 0
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
Đurinci
Đurinci
1 : 1
Boleč
Grocka
Dunav
Veliko Selo
3 : 3
Šećeranac Ada
Beograd
Umka
Umka
1 : 2
PKB Kovilovo
Kovilovo
Beograd Karaburma
Beograd
0 : 1
Milutinac
Zemun
Heroj Polet
Jajinci
0 : 3
Balkan Mirijevo
Beograd
Hajduk
Beograd
4 : 0
Srem
Jakovo
Jedinstvo
Petrovac
2 : 3
Kolonija
Kragujevac
Srbija
Ilićevo
1 : 1
Sloga (D)
Desimirovac
Mladost (P)
Pajazitovo
0 : 2
Košutnjak
Kragujevac
Šumadinac
Kragujevac
5 : 2
Zastava
Kragujevac
Pobeda 1926
Beloševac
2 : 2
Kutlovo
Kutlovo
ZSK
Valjevo
0 : 5
OFK Brđanac
Valjevo
Trlić
Trlić
2 : 1
Iskra
Donja Bukovica
OFK Senjak
Valjevo
1 : 1
Žabari
Žabari (Valjevo)
Toplica
Donja Toplica
1 : 5
OFK Osečina
Osečina
Dimitrije Tucović
Ćelije
3 : 0
Banjani
Banjani
Mladost (D)
Dračić
1 : 0
Spartak 1924
Ljig
Proleter
Donja Vrežina
3 : 1
Mladost
Lalinac
Planinac 1933
Prva Kutina
3 : 1
Čegar 2013
Kamenica
Radnički 1936
Trupale
4 : 0
Crvena zastava
Hum
Vulkan 1963
Brenica
3 : 2
Stevan Nešticki
Leskovik
Morava
Krušce
3 : 0
Sloboda
Gornja Vrežina
Palilulac
Niš
1 : 0
Čegar 1946
Donji Matejevac
Dragačevo
Guča
1 : 1
Gorušica
Viča
Prilike
Prilike
3 : 0
Voćar
Kotraža
Morava
Katrga
2 : 2
Kej
Čačak
Orlovac 1932
Mrčajevci
4 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Zadrugar
Donja Trepča
2 : 3
Rudar
Bresnica
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
0 : 4
Napredak
Svračkovci
Šumadija
Brđani
0 : 0
Mladost
Preljina
Radnik
Ušće
0 : 1
Tavnik
Tavnik
Ribnica
Jovac
1 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
OFK Progorelica
Progorelica
2 : 1
Mladost (V)
Vrdila
Zvezda
Čukojevac
4 : 1
Mataruge
Mataruge
Omladinac (NS)
Novo Selo
0 : 2
Napredak
Gračac
Proleter
Pečenog
2 : 0
Jedinstvo 2017
Tutin
Novi Pazar 1928
Delimeđe
0 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
2 : 0
Karađorđe
Mišar
Gučevo 1929
Banja Koviljača
2 : 3
Majur
Majur
Drina
Badovinci
3 : 1
Lipolist
Lipolist
Cer
Jadranska Lešnica
1 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
Hajduk Stanko
Crna Bara
1 : 0
Radnički (Ko)
Koceljeva
Rudar
Brasina
2 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
Sloga
Lipnički Šor
4 : 0
Vidojevica
Lešnica
Jedinstvo (Š)
Štitar
1 : 2
Radnički (Kl)
Klupci
OFK Kotroman
Mokra Gora
0 : 2
Avijatičar Vranjani
Vranjani
Sečica
Seča reka
1 : 6
Ježevica
Velika Ježevica
Omladinac
Zdravčići
3 : 2
Polet
Rasna
Plavi Tok
Dražinovići
2 : 2
Jedinstvo
Kalenić
Lazarica
Prilipac
6 : 0
Prvi partizan
Užice
Perućac
Perućac
3 : 1
Tara
Kremna
Čajetina
Čajetina
0 : 0
Višesava
Bajina Bašta
Rampa
Požega
3 : 1
Sloga
Sjenica
Dračić 2018
Dračić
3 : 2
Omladinac
Valjevo
Stari drugari
Ljig
5 : 0
OFK Povlen
Brezovice
Lukavac
Lukavac
0 : 4
Polet
Popučke
Jadar 2013
Valjevo
3 : 1
Tešnjar
Valjevo
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
4 : 1
Kolubara 2
Valjevo
Mali korak
Oglađenovac
2 : 1
Junior Novo Naselje
Valjevo
Popadić
Popadić
0 : 1
Kotešica
Kotešica
Rakac Stave
Stave
0 : 1
Rajac
Kadina Luka
Graničar
Riđica
3 : 2
Omladinac (B)
Bukovac
Zadrugar
Srpski Miletić
2 : 7
OFK Odžaci
Odžaci
BSK
Bački Brestovac
4 : 0
Dinamo 1923
Bački Breg
Hajduk
Stapar
2 : 3
Kula
Kula
Mladost
Kruščić
1 : 1
Terekveš
Svilojevo
Polet
Sivac
2 : 1
Omladinac (D)
Deronje
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
4 : 1
Dunav
Bački Monoštor
Donji Kopaonik
Razbojna
4 : 2
Župski biseri
Lacisled
Omladinac
Ugljarevo
1 : 0
Vinogradar
Riljac
Kamenorezac 76
Dublje
1 : 0
Mladost
Donji Katun
Glogonj
Glogonj
1 : 0
Radnički (B)
Baranda
BSK Bavanište
Bavanište
2 : 1
Pobeda
Samoš
Omladinac (D)
Deliblato
4 : 2
Mundial
Pančevo
Omladinac 1927
Opovo
3 : 3
Unirea
Uzdin
Šarbane
Šarbane
0 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Mladost (V)
Vračević
0 : 0
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Joševa
Joševa
2 : 3
Pambukovica
Pambukovica
Čučuge
Čučuge
3 : 1
Polet (T)
Takovo
OFK Paljuvi
Paljuvi
3 : 1
Nepričava
Nepričava
Tvrdojevac
Tvrdojevac
3 : 2
Jedinstvo (M)
Milorci
Ratkovac
Ratkovac
0 : 0
Sovljak
Sovljak
PSK Putinci
Putinci
1 : 5
Krušedol
Krušedol
Graničar (O)
Obrež
3 : 1
Rudar
Vrdnik
Jedinstvo
Platičevo
0 : 0
Polet
Novi Karlovci
Fruškogorac
Krčedin
0 : 2
Srem
Sremski Mihaljevci
Graničar (G)
Grabovci
0 : 6
Mladost
Buđanovci
Napredak
Žarkovac
6 : 1
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Hajduk 1932
Šimanovci
0 : 4
Šumar
Ogar
Potisje
Knićanin
2 : 2
Zadrugar
Lazarevo
Partizan
Tomaševac
2 : 3
Bilećanin
Sečanj
Lehel
Mužlja
2 : 2
Tamiš
Farkaždin
Mladost
Belo Blato
5 : 2
Tisa 1933
Taraš
MSK
Mihajlovo
0 : 3
OFK Stajićevo
Stajićevo
Naftagas
Boka
1 : 5
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Radnički 1911
Jaša Tomić
2 : 0
OFK Klek
Klek
Gradac
Konopnica
3 : 0
Radnik Sušica
Kukulovce
Badince
Badince
0 : 2
Radnički (P)
Pertate
Sloga
Straža
3 : 2
Luk
Voćnjak
TE Gučevo
Trbušnica
2 : 2
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Antimon
Zajača
4 : 2
7. Juli
Bela Crkva
Velika Reka
Velika Reka
2 : 1
Mladost (DB)
Donja Borina
Jedinstvo
Zavlaka
2 : 1
Studenac
Gornja Koviljača
Jelav
Jelav
0 : 1
Prva Iskra
Runjani
Partizan
Draževac
1 : 3
Skela
Skela
Posavina
Stubline
1 : 1
Borac
Ušće
Jedinstvo
Dren
1 : 2
Polet
Grabovac
Munja
Barič
0 : 4
OFK Zabrežje
Zabrežje
Duboko
Mala Moštanica
0 : 2
Rvati
Obrenovac
Omladinac
Šaludovac
1 : 0
Radnički
Tekija
Mladi radnik
Grabovica
1 : 3
OFK Batinac
Batinac
Rudar
Plazane
1 : 1
Donja Mutnica
Donja Mutnica
Mladost
Sikirica
3 : 4
15. Avgust 1950
Lomnica
Sloga
Donje Vidovo
0 : 2
Sinđelić
Vojnik
Pomoravlje
Ostrikovac
6 : 2
Planinac
Panjevac
Busije
Zemun
0 : 2
Novi Beograd
Novi Beograd
Velika Moštanica
Velika Moštanica
2 : 0
Borac
Progar
BUSK
Beograd
0 : 2
Železnik 1930
Železnik
13. maj
Zemun
1 : 2
Rekreativo 011
Beograd
Šumadinac
Bečmen
2 : 0
Miljakovac
Beograd
Bežanija
Beograd
1 : 1
Zmaj Novi grad
Zemun
Bratstvo
Krnjača
1 : 2
OFK Crvenka
Borča
Lepušnica
Glogonjski rit
2 : 1
Resnik
Resnik
Pionir
Besni Fok
2 : 1
OFK Lug 2020
Lug
Avala 1939
Beli Potok
3 : 0
Mladi proleter
Beograd
Minel
Ripanj
3 : 0
Sveti Stefan
Slanci
Seljak
Cvetojevac
0 : 1
Jadran
Kragujevac
21. oktobar
Kragujevac
8 : 2
Dobrača
Dobrača
Kragujevac
Kragujevac
6 : 4
Ćava
Grošnica
OFK Bagremar
Kragujevac
1 : 3
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Partizan
Bumbarevo Brdo
0 : 1
Feniks
Rača
BSK
Borač
6 : 1
Mladost (P)
Pretoke
Sloga
Zabojnica
1 : 0
Borac
Pajsijevići
Šumadija
Sipić
3 : 1
Karađorđe
Vučić
Morava
Ribare
0 : 1
GFK Strelište
Jagodina
Mladost (K)
Končarevo
1 : 0
Šantarovac
Šantarovac
Sinđelić 1934
Vojska
2 : 6
Kupinovac
Kupinovac
Mladost (G)
Gložane
2 : 0
Bratstvo
Međureč
Vinorača
Vinorača
2 : 1
Vinogradar
Crkvenac
Trnava
Trnava
7 : 0
Šumadinac
Dragovo
Osaonica
Bagrdan
1 : 1
Mladost (T)
Tečić
Mladost (J)
Jelenac
2 : 1
Borac
Kloka
Šumadinac
Stojnik
4 : 1
Kopljari
Kopljari
Šamot
Aranđelovac
2 : 2
Kalipolje
Žabare
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
0 : 0
Mladost (R)
Rajkovac
Venčani
Venčani
5 : 1
B 2000
Aranđelovac
Gorski Car
Garaši
5 : 1
Tulež
Tulež
Slavija (P)
Pivnice
2 : 0
Orlovi
Bačka Palanka
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
0 : 1
Tvrđava
Bač
Kulpin
Kulpin
11 : 3
Borac
Vizić
Bačka (D)
Despotovo
8 : 0
Slavija (B)
Bođani
Mladost
Mali Bač
1 : 3
Neštin
Neštin
Maglić
Bački Maglić
7 : 0
Krivanj
Selenča
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
1 : 0
Mladost
Mačvanski Metković
Duško
Klenje
2 : 1
Sloboda
Salaš Crnobarski
Petlovača
Petlovača
2 : 1
Stojan Lazarac
Sovljak
Gorki
Glušci
2 : 1
Sloga
Duvanište
Budućnost (Z)
Zminjak
1 : 1
Torpedo
Tabanović
Mladi borac
Dublje
2 : 1
Napredak
Mačvanski Belotić
Gruža
Vitanovac
4 : 1
Apolon 2018
Kovači
Studen Vitez
Studenica
0 : 4
Omladinac
Drakčići
Lazac
Lazac
4 : 1
Mineral 2015
Rudno
Miločajac
Miločaj
4 : 3
Jedinstvo (G)
Godačica
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
2 : 2
Borac
Vraneši
Jovo Kursula
Cvetke
2 : 2
Braća Vuković
Lađevci
Popovići Vrnjci
Vrnjci
3 : 1
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Sloga (K)
Krnić
1 : 2
Vlašić
Donje Crniljevo
Dobrava
Vukošić
2 : 2
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
0 : 1
Šipurske livade
Šabac
Sloga (M)
Matijevac
0 : 3
Trešnjevka
Trbusac
Pričinović
Pocerski Pričinović
1 : 1
Dobrava Žabar 2020
Žabar
Novoselac
Novo Selo
8 : 0
Jasenovik 2018
Jasenovik
Supovac
Supovac
3 : 0
Sloga (DT)
Donja Trnava
Sloga 1948
Malča
4 : 1
Spartak
Sićevo
Mladost
Donji Komren
1 : 4
Standard 2021
Čamurlija
Vrtište
Vrtište
1 : 6
Mramor
Mramor
Mezgraja
Mezgraja
2 : 2
Real Niš
Niš
1. Oktobar
Srpski Itebej
1 : 2
Terekveš
Hetin
Napredak
Banatska Topola
1 : 4
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
2. Oktobar
Kumane
7 : 0
SU Podgrmeč
Žitište
Proleter
Međa
5 : 2
Roham
Nova Crnja
Barič
Barič
0 : 0
Sloga 1932
Ćirikovac
Napredak (B)
Bubušinac
3 : 0
Ljubičevo
Ljubičevo
Stig 1955
Beranje
3 : 2
Batovac
Batovac
Dizel
Bare
3 : 0
OFK Braničevo
Braničevo
Mladi Borac
Majilovac
3 : 2
Beli Orao
Bradarac
Napredak 1934
Nabrđe
2 : 3
BSK 1931
Brežane
Manastirica
Manastirica
0 : 0
Soko
Krvije
Zadrugar 1947
Tabanovac
4 : 1
Pobeda 1953
Osanica
Mlava (ML)
Malo Laole
5 : 1
Sloga 1945
Veliko Selo
Integral
Batuša
5 : 0
Bata Bulić
Bistrica
Jedinstvo (S)
Smoljinac
0 : 3
Napredak (S)
Simićevo
Rade Milošević
Dubočka
3 : 0
Mladost (K)
Krupaja
Mladost (PR)
Poljska Ržana
3 : 0
Borac
Barje Čiflik
Temac
Temska
4 : 0
Mladost (MS)
Mali Suvodol
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
2 : 0
Lokomotiva
Belo Polje
Sloga
Korman
8 : 1
Tempo
Mozgovo
Jedinstvo
Bobovište
2 : 0
Napredak 2012
Krušje
Rutevac
Rutevac
2 : 1
Borac
Trnjane
Rudar 2016
Aleksinački Rudnik
1 : 1
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Badljevica
Badljevica
3 : 2
Vožd 2020
Vodanj
Landol
Landol
0 : 4
Crvena zvezda
Suvodol
Proleter 1947
Vranovo
3 : 0
Skobalj
Skobalj
Lunjevac
Lunjevac
3 : 1
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
Godomin
Smederevo
1 : 1
Jezava
Smederevo
Budućnost
Mala Krsna
8 : 0
Omladinac
Seone
Brezova
Brezova
4 : 0
Gradina
Rti
Radnički
Turica
4 : 3
Devići
Devići
Bratstvo
Dljin
2 : 1
Sloga
Kaona
Tromeđa
Majdan
2 : 1
Graničar
Đala
Jedinstvo (M)
Martonoš
1 : 0
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Hajduk
Podlokanj
0 : 4
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
Čoka
Čoka
0 : 7
Tisa
Padej
Šampion
Orom
1 : 3
Potisje
Kanjiža
Erdevik 2017
Erdevik
4 : 2
Srem
Sremska Rača
Obilić 1993
Kukujevci
0 : 0
Hajduk
Višnjićevo
Zmaj
Noćaj
5 : 4
OFK Bikić
Bikić Do
Fruška Gora
Ruma
2 : 3
BSK
Bešenovo
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
3 : 0
Graničar (A)
Adaševci
Jedinstvo
Ruma
4 : 1
Graničar (K)
Kuzmin
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
1 : 1
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Omladinac
Kalimanići
1 : 7
Velereč 94
Velereč
Ozremica
Beršići
2 : 1
Majdan
Majdan
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
3 : 0
Semedraž
Semedraž
Takovski Ustanak
Takovo
1 : 4
Šilopaj
Šilopaj
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
3 : 0
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
Čantavir
Čantavir
3 : 2
Palić
Palić
Elektrovojvodina
Subotica
3 : 0
Bikovo
Bikovo
Žednik
Stari Žednik
4 : 1
Lokomotiva
Subotica
Solid
Subotica
1 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Banat (D)
Dupljaja
7 : 1
Polet
Izbište
Ševac
Kusić
2 : 3
Karaš (J)
Jasenovo
Ratar
Kruščica
1 : 2
Partizan
Kajtasovo
Borac (VS)
Veliko Središte
4 : 3
Dunav
Banatska Palanka
Vitorul
Straža
0 : 1
Omladinac
Zagajica
Karaš (K)
Kuštilj
3 : 1
Banat (I)
Ilandža
Slemen
Milušinac
5 : 1
Palilulac
Šarbanovac
Jedinstvo
Mužinac
4 : 2
Sloboda 2013
Nikolinac
Tomislavci
Tomislavci
6 : 0
Pobeda
Pobeda
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
1 : 4
Proleter
Njegoševo
Bačka
Begeč
1 : 0
Obilić
Vilovo
Čenej
Čenej
0 : 2
Hajduk (G)
Gardinovci
Vinogradar
Ledinci
6 : 0
Titel
Titel
Sloga
Lok
1 : 0
Železničar
Novi Sad
Borac
Rakovac
3 : 2
Hajduk (Č)
Čurug
Moskva
Budisava
0 : 11
OFK Sirig
Sirig
OFK Hajduk
Novi Sad
3 : 2
Susek
Susek
Lovac
Karlovčić
2 : 2
Vitez
Subotište
Kameni
Ašanja
5 : 1
Mladost 1935
Prhovo
OFK Brestač
Brestač
2 : 5
Kupinovo
Kupinovo
Sloga
Jarkovac
2 : 4
Jedinstvo 2014
Ečka
Borac
Zrenjanin
3 : 0
Zlatica
Zlatica
KSK Konak 1926
Konak
1 : 6
Proleter
Neuzina
Ljubinić
Ljubinić
5 : 0
Sloga
Ratari
Belo Polje
Belo Polje
9 : 3
Crvena zastava
Obrenovac
OFK Urovci
Urovci
7 : 0
Proleter
Jasenak
Sparta
Kaona
0 : 2
Provo 2015
Provo
Hajduk
Debrc
1 : 1
Polet
Jalovik
Petrovac 74
Kujavica
4 : 0
Torpedo
Lojanice
Mladost (Z)
Zvezd
1 : 5
Jedinstvo 2014
Beljin
Skupljen 2013
Skupljen
0 : 7
Bobovik
Bobovik
Verko
Suvo Selo
3 : 1
Belpos
Belotić
Hajduk 1936
Jovanovac
2 : 0
Jovanovac
Jovanovac
Šumadija
Čumić
3 : 0
Apolon 4
Kragujevac
Bukorovac
Kragujevac
0 : 0
Borba
Cvetojevac
Azbest
Stragari
2 : 0
Kremenac
Rogojevac
Stubal
Stubal
3 : 1
Mladost 1981
Štulac
Sloga Obrva
Obrva
5 : 1
Zgodačica
Godačica
Morava (S)
Sirča
2 : 4
Mladost 1925
Oplanići
Stara Čaršija
Kraljevo
5 : 0
BSK 2014
Bukovica
Biljanovac
Biljanovac
6 : 3
Borac (A)
Adrani
Magnohrom
Kraljevo
0 : 0
Mladi radnik 1925
Grdica
Borjak 2013
Okruglica
1 : 1
Omladinac (V)
Vitkovo
Velika Morava
Selo Varvarin
1 : 3
Mladost 1977
Garevina
Parcane
Parcane
2 : 4
OFK Orašje 1960
Orašje
Obilić
Mrmoš
1 : 5
Šampion 2013
Bošnjane
Hrtkovci
Hrtkovci
4 : 0
Jedinstvo
Kraljevci
Polet
Nikinci
2 : 1
Fruškogorac
Mali Radinci
Borac
Stejanovci
2 : 1
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Vojvodina
Neradin
7 : 1
Sloga (K)
Krnješevci
27. Oktobar
Šatrinci
0 : 2
Sloga (M)
Maradik
Car Uroš
Jazak
1 : 0
Dunav
Novi Slankamen
Borac
Jarkovci
2 : 2
Planinac
Rivica
Polet
Rastina
2 : 0
Dinamo
Sonta
Jedinstvo (R)
Ribarevo
0 : 1
PIK
Sombor
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
4 : 0
Sport
Bezdan
OFK Dragoševac
Dragoševac
1 : 1
Dražmirovac
Dražmirovac
Mladost
Bukovče
2 : 0
Napredak
Staro Lanište
Dobra Voda
Dobra Voda
4 : 0
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
Mladi radnik
Novo Laniste
6 : 0
Belica
Belica
Omladinac
Bunar
1 : 3
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Kolonija
Jagodina
0 : 4
Sloboda
Šuljkovac
Strelac 001
Kožuar
0 : 2
Dokmir
Dokmir
Tulari
Tulari
0 : 4
Brezovica
Brezovica
OFK Takovo
Takovo
0 : 4
Gunjevac
Gunjevac
Budućnost 1995
Slatina
0 : 1
Vrelo
Vrelo
Vukona
Vukona
5 : 1
Zvizdar 2012
Zvizdar
Jedinstvo (lj)
Ljuba
4 : 3
Bratstvo
Sot
Borac
Ilinci
0 : 2
OFK Bingula
Bingula
Jedinstvo (M)
Morović
2 : 1
Graničar
Jamena
Jednota
Šid
2 : 4
Sinđelić
Gibarac
Napredak
Vašica
4 : 1
Omladinac
Batrovci
Železničar
Klačevica
3 : 0
Polet
Zabrega
ISK Izvor
Izvor
4 : 0
Popovac
Popovac
BSK
Buljane
0 : 4
Istok 63
Plana
Sloboda
Krežbinac
1 : 0
Hajduk
Čepure
Budućnost
Lebina
1 : 3
Razvitak
Mirilovac
Potočac
Potočac
1 : 1
Napredak (Sv)
Svojnovo
Moravac
Gornje Vidovo
3 : 3
Heroj
Busilovac
Jedinstvo
Ratari
2 : 0
Zemljoradnik
Striža
Borac
Pločica
0 : 1
Tempo
Sefkerin
Kolonija
Kovin
3 : 1
Jedinstvo
Dubovac
Sloga
Lukavica
1 : 2
Sloboda
Stubica
Proleter
Vrbovno
2 : 3
Strmovo
Strmovo
Mladost
Baroševac
2 : 1
Mladi radnik
Junkovac
20. Oktobar
Trbušnica
5 : 2
OFK Polet
Mirosaljci
Mladost 1970
Radoševac
12.09.2021
16:00
Stiški Kurjak
Kurjače
Baštovan 2015
Carevac
1 : 7
Kumane
Kumane
Dunavac 1929
Kisiljevo
2 : 2
Polet
Bikinje
Borac 2016
Donja Kruševica
5 : 0
Pek
Kusiće
Žika Marković - Uča
Miljević
2 : 1
Sloga TOP
Topolovnik
Ram
Ram
1 : 2
Mirko Tomić
Tribrode
OFK Stublenica
Stublenica
4 : 2
Kalenić
Kalenić
Sloga (V)
Vrhovine
0 : 3
Kolubara (LP)
Liso Polje
Murgaš 2012
Murgaš
2 : 2
Trnjaci 2021
Trnjaci
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
1 : 5
Radnik 2013
Šišince
Morava
Gložane
1 : 0
Moravac
Guberevac
Zvezda
Izvarica
1 : 1
Mlava (R)
Ribare
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
2 : 0
Osanica
Osanica
Borac (V)
Vukovac
5 : 2
Vukovac 98
Vukovac
Radnik
Salakovac
2 : 2
Napredak
Toponica
BSK 1924
Boževac
3 : 0
Crni Vitez
Kalište
Vladimirovac
Vladimirovac
1 : 3
Mladost
Velika Greda
Banatul
Lokve
2 : 1
Janošik
Janošik
Crvena zvezda
Novi Kozjak
0 : 2
Dobrica
Dobrica
Jarmenovci
Jarmenovci
0 : 3
Budućnost (B)
Blaznava
Maskar
Maskar
11 : 1
Proleter 1922
Svetlic
Gornja Trnava 1938
Gornja Trnava
4 : 0
Proleter 1936
Svetlic
Krćevac 04
Krćevac
0 : 1
Junkovac
Junkovac
Sremac (J)
Jarak
0 : 3
Borac (R)
Radenković
Borac (VR)
Veliki Radinci
3 : 0
Sloga (Z)
Zasavica
Mitros
Sremska Mitrovica
0 : 2
OFK Bosut
Bosut
Planinac
Ležimir
0 : 3
Srem
Sremska Mitrovica
Trgovački
Sremska Mitrovica
7 : 1
Sloboda
Šašinci
Sparta
Grgurevci
1 : 0
Napredak
Šuljam
Culjković
Culjković
3 : 1
OFK Jelen
Jelenča
Zadrugar Milkivit
Mačvanski Pričinović
2 : 1
Jedinstvo 2020
Maovi
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
12.09.2021
11:00
OFK Varna
Varna
Bojić
Bojić
2 : 3
Mladost Svileuva
Svileuva
Rankovac
Nakučani
7 : 1
Jedinstvo
Mala Vranjska
Galeb
Cerovac
3 : 2
Rudar
Donje Crniljevo
Mladost Slatina
Slatina
2 : 4
Sava
Mrđenovac
Metlić
Metlić
2 : 1
Borac BTG
Batalage
Mišar
Mišar
3 : 3
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Udarnik 2015
Ćovdin
0 : 1
Vukan
Ždrelo
Borac
Veliko Laole
1 : 1
Melnica
Melnica
Stolice
Krupanj
2 : 1
Jadar 07
Loznica
Hajduk
Ribarica
6 : 1
Borac
Kozjak
Mladost (G)
Gradilište
2 : 1
14. Oktobar
Draginac
Mladost (B)
Brezjak
2 : 0
Gradilište
Loznica
Jadar
Stupnica
0 : 3
Paskovac
Paskovac
Sloga
Korenita
3 : 0
Granit
Radalj
Rudar Prijedor
Prijedor
3 : 0
Posušje
Posušje
Široki Brijeg
Široki Brijeg
0 : 0
Željezničar
Sarajevo
Željezničar Sport Team
Banja Luka
0 : 1
Sloga
Doboj
Arsenal
Tivat
2 : 1
Mladost
Podgorica
Kom
Podgorica
2 : 0
OFK Titograd
Podgorica
Berane
Berane
3 : 2
Igalo
Herceg Novi
Cetinje
Cetinje
0 : 2
Bokelj
Kotor
Grbalj
Radanovići
0 : 3
Jedinstvo
Bijelo Polje
Bordeaux
Bordeaux
2 : 3
Lens
Lens
Brest
Brest
1 : 1
Angers
Angers
Olympique Lyonnais
Lyon
3 : 1
Strasbourg
Strasbourg
Metz
Longeville-lès-Metz
0 : 2
Troyes
Troyes
Montpellier
Montpellier
2 : 0
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
Nantes
Nantes
0 : 2
Nice
Nice
Rennes
Rennes
0 : 2
Reims
Reims
Leeds United
Leeds
0 : 3
Liverpool
Liverpool
Cagliari
Cagliari
2 : 3
Genoa
Genova
Milan
Milano
2 : 0
Lazio
Roma
Roma
Roma
2 : 1
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
Sampdoria
Genova
2 : 2
Inter
Milano
Spezia
La Spezia
0 : 1
Udinese
Udine
Torino
Torino
4 : 0
Salernitana
Salerno
Eintracht
Frankfurt am Main
1 : 1
Stuttgart
Stuttgart
Bochum
Bochum
1 : 3
Hertha BSC
Berlin
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
3 : 1
Arminia
Bielefeld
Nottingham Forest
Nottingham
1 : 2
Cardiff City
Cardiff
Cadiz
Cádiz
0 : 2
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
Espanyol
Barcelona
1 : 2
Atletico Madrid
Madrid
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
1 : 4
Valencia
Valencia
Real Madrid
Madrid
5 : 2
Celta Vigo
Vigo
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
0 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Karađorđe
Topola
0 : 3
Kolubara
Lazarevac
Stajićevo 2017
Stajićevo
3 : 0
Voša AS
Novi Sad
Nova Kolonija
Kovin
1 : 3
Moskva
Novi Sad
Banat
Vršac
0 : 3
Proleter
Zrenjanin
Rad
Beograd
1 : 1
Heroj Polet
Jajinci
Desetka
Obrenovac
12.09.2021
00:00
Vinča
Vinča
Zemun
Zemun
1 : 3
Čukarički
Beograd
OFK Beograd
Beograd
12.09.2021
11:30
Mladost (L)
Lučani
Radnički 1923
Kragujevac
4 : 0
Spartak ŽK
Subotica
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Jedinstvo
Ub
1 : 2
Zlatibor
Čajetina
Loznica
Loznica
4 : 0
Železničar
Lajkovac
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
4 : 1
Sunrise Šabac
Šabac
Sloga (P)
Požega
12.09.2021
13:30
Mladost (L)
Lučani
Javor
Ivanjica
3 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 1
GFK Sloboda
Užice
Borac 1926
Čačak
0 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
GFK Jagodina
Jagodina
0 : 1
Trayal
Kruševac
OFK Topličanin
Prokuplje
4 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
1 : 1
Spartak ŽK
Subotica
Vojvodina
Novi Sad
4 : 0
Kabel
Novi Sad
Omladinac
Novi Banovci
3 : 0
Radnički (Š)
Šid
Radnički (Zr)
Zrenjanin
2 : 7
OFK Vršac
Vršac
Inđija
Inđija
6 : 2
GFK Sloven
Ruma
Petar Puača
Novi Sad
5 : 3
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 4
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Internacional
Beograd
1 : 2
Zvezdara
Beograd
Sinđelić
Beograd
2 : 1
Radnički
Novi Beograd
BSK Borča
Borča
5 : 4
Brodarac 2
Beograd
Radnički (K)
Kovin
3 : 0
Hajduk
Divoš
Veternik
Veternik
8 : 0
1. Maj
Ruma
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
2 : 0
Radnički (K)
Klupci
Jedinstvo Putevi
Užice
12.09.2021
10:00
Zlatibor
Čajetina
Takovo
Gornji Milanovac
12.09.2021
10:00
Budućnost (A)
Arilje
Crnokosa
Kosjerić
0 : 4
Karađorđe
Ribnica
Novi Pazar
Novi Pazar
12.09.2021
10:00
OFK Senjak
Valjevo
011
Beograd
0 : 2
Lokomotiva
Beograd
IMT
Beograd
1 : 0
Sinđelić
Beograd
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Jedinstvo
Ub
2 : 1
Mačva
Šabac
Loznica
Loznica
1 : 4
Apolon 4
Kragujevac
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
1 : 1
Sunrise Šabac
Šabac
Savacijum
Šabac
4 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Javor
Ivanjica
0 : 1
Apolon 2018
Kraljevo
Sloga (K)
Kraljevo
4 : 2
GFK Sloboda
Užice
Borac 1926
Čačak
0 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
GFK Jagodina
Jagodina
5 : 0
Timočanin
Knjaževac
SFS Borac
Paraćin
0 : 10
Radnički 2
Niš
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 2
Radnički (P)
Pirot
Vlasina
Vlasotince
2 : 1
Budućnost
Popovac
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
1 : 4
Spartak ŽK
Subotica
Proleter (NS)
Novi Sad
3 : 1
OFK Bačka
Bačka Palanka
Omladinac
Novi Banovci
2 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Radnički (Zr)
Zrenjanin
2 : 2
OFK Vršac
Vršac
Inđija
Inđija
1 : 4
ODR
Petrovaradin
Petar Puača
Novi Sad
5 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Radničkin(NB)
Novi Beograd
0 : 1
Kolubara
Lazarevac
Spartak 1976
Trnava
5 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Čačak 94
Čačak
12.09.2021
12:00
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 1
Zlatibor
Čajetina
Polimlje
Prijepolje
12.09.2021
12:00
FAP
Priboj
Kiker
Kraljevo
12.09.2021
10:00
Bubamara
Kraljevo
Novi Pazar
Novi Pazar
7 : 0
Karađorđe
Ribnica
Jedinstvo 2017
Tutin
3 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
Tutin
Tutin
1 : 3
Bane 1931
Raška
Arena Su
Subotica
2 : 1
OFK Kikinda
Kikinda
Petrika
Novi Sad
2 : 1
Derby 2015
Novi Sad
OPK Rudar 1933
Kostolac
5 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Đerdap
Golubac
12.09.2021
10:00
Železničar
Požarevac
Smederevo 1924
Smederevo
13 : 0
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Rudar (S)
Stamnica
12.09.2021
10:00
Šumadija (A)
Aranđelovac
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 2
Arsenal
Kragujevac
Sušica
Kragujevac
0 : 1
Mladi radnik 1926
Požarevac
Tavankut
Tavankut
7 : 3
Sloga
Ostojićevo
Radnički 1905
Bajmok
1 : 4
Bačka 1901
Subotica
TEK Sloga
Lazarevac
3 : 5
Borac (L)
Lazarevac
RFK Grafičar
Beograd
0 : 0
OFK Beograd
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 7
Čukarički
Beograd
Teleoptik
Zemun
5 : 2
Lokomotiva
Beograd
011
Beograd
2 : 0
Sinđelić
Beograd
Brodarac
Beograd
4 : 0
OLE
Zemun
Rad
Beograd
6 : 0
IMT
Novi Beograd
Brodarac 2
Novi Beograd
0 : 2
OFK Beograd
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
5 : 3
Sloga (K)
Kraljevo
Sport Klub 99
Novi Pazar
1 : 4
Apolon 4
Kragujevac
Bane 1931
Raška
2 : 1
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
Pazar Juniors
Novi Pazar
3 : 2
Kiker
Kraljevo
Bubamara
Kraljevo
0 : 1
Apolon 2018
Kraljevo
Jedinstvo 2017
Tutin
12.09.2021
10:00
Kosmet
Leposavić
Sušica
Kragujevac
1 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
Polimlje
Prijepolje
1 : 1
Borac 1926
Čačak
FAP
Priboj
1 : 5
ARES 2015
Mrčajevci
Jedinstvo Putevi
Užice
7 : 0
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Mladost (L)
Lučani
0 : 3
Gaučosi
Čačak
Spartak 1976
Trnava
4 : 1
Zlatibor
Čajetina
Javor Matis
Ivanjica
1 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
GFK Sloboda
Užice
1 : 2
Sloga (P)
Požega
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 2
Sloboda (Č)
Čačak
Radnički (P)
Pirot
8 : 0
Trio
Paraćin
GFK Jagodina
Jagodina
0 : 3
Radnički (N)
Niš
Napredak
Kruševac
1 : 5
Kopernikus Železničar
Niš
Hajduk 1912
Kula
5 : 0
RFK NS 1921
Novi Sad
One team
Bački Jarak
1 : 0
Arena Su
Subotica
OFK Bačka
Bačka Palanka
0 : 6
Vojvodina
Novi Sad
Železničar
Pančevo
2 : 1
Inđija
Inđija
Radnički (Š)
Šid
2 : 4
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Sporto 023
Zrenjanin
0 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Ribnica
Mionica
1 : 4
Radnički (V)
Valjevo
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 6
Rađevac
Krupanj
Omladinac 2014
Ljig
9 : 0
Železničar
Lajkovac
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
2 : 1
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 0
OPK Rudar 1933
Kostolac
Cepelin 026
Smederevo
14 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Zvižd
Kučevo
3 : 4
AF Đokić
Velika Plana
Železničar
Požarevac
6 : 2
Šumadija
Aranđelovac
RSK
Rabrovo
9 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
AF Duljaj
Topola
15 : 0
Soko 2015
Saraoci
Bajša
Bajša
1 : 5
Spartak ŽK
Subotica
Spartak d.o.o.
Subotica
0 : 6
Vojvodina
Novi Sad
Nova Kolonija
Kovin
3 : 0
Proleter
Zrenjanin
Spartak ŽK '09
Subotica
15 : 0
Subotica
Subotica
TSC '09
Bačka Topola
14 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Kolubara 1
Lazarevac
9 : 0
Kolubara 2
Lazarevac
TEK Sloga
Veliki Crljeni
2 : 0
Budućnost (D)
Dudovica
Mladost
Prnjavor
2 : 6
Mačva 1
Šabac
POFK Savacium 1
Šabac
7 : 0
OFK Majur
Majur
Mačva 1929
Bogatić
12.09.2021
09:00
Mačva 2
Šabac
POFK Železničar
Lajkovac
1 : 3
Jedinstvo (Ub)
Ub
Radnički (V)
Valjevo
10 : 0
Vojvode
Mionica
OFK Divci
Divci
0 : 2
Tešnjar Stari Grad
Valjevo
Omladinac
Ljig
17 : 0
OFK Osečina
Osečina
Ribnica
Mionica
0 : 4
OFK Senjak
Valjevo
Budućnost Krušik 014
Valjevo
1 : 0
Zadrugar
Lajkovac
Akademija fudbala
Lazarevac
3 : 0
Kolubara 3
Lazarevac
Lazarevac
Lazarevac
0 : 5
ŠF Lajkovac
Lajkovac
Kolubara 1
Lazarevac
6 : 1
ŽFK Kolubara
Lazarevac
Kolubara 2
Lazarevac
1 : 0
Omladinac
Ljig
Kolubara 1
Lazarevac
8 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Mladost
Cvetovac
2 : 1
ŠF Lajkovac
Lajkovac
Borac
Lazarevac
2 : 3
Omladinac
Ljig
Železničar
Lajkovac
1 : 3
Akademija fudbala
Lazarevac
Lazarevac 1
Lazarevac
11 : 0
Akademija fudbala 1
Lazarevac
Lazarevac 2
Lazarevac
0 : 8
Real 28 - 1
Lazarevac
Kalimero
Lazarevac
0 : 11
Real 28 -2
Lazarevac
ŠF Lajkovac
Lajkovac
1 : 5
Akademija fudbala 2
Lazarevac

Rukomet

Vrbas
Vrbas
24 : 29
Železničar
Inđija

Vaterpolo

Olympia Košice
Košice
18 : 9
Taš 2000
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
10 : 10
Universiade Team of Great Britain
London
Senteš
Senteš
17 : 10
Vojvodina
Novi Sad
WPA Bucuresti
Bukurest
13 : 14
ŽAVK Mladost
Zagreb

Ragbi 13

Crvena zvezda
Beograd
40 : 4
Partizan 1953
Beograd
Dorćol Tigrovi
Beograd
62 : 20
Radnički
Niš