XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 526 utakmica za dan
Subota, 11 Septembar 2021

Fudbal

Vojvodina
Novi Sad
2 : 2
Metalac
Gornji Milanovac
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 3
Partizan
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Proleter
Novi Sad
OFK Kikinda
Kikinda
2 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Hajduk 1912
Kula
0 : 1
Borac (Š)
Šajkaš
Omladinac
Novi Banovci
2 : 1
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
1. Maj Ruma
Ruma
0 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički 1912
Sombor
2 : 2
Tisa
Adorjan
Tekstilac
Odžaci
4 : 0
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Feniks 1995
Stara Pazova
2 : 0
OFK Vršac
Vršac
Sloga (BB)
Bajina Bašta
0 : 1
Sloga (P)
Požega
Takovo
Gornji Milanovac
2 : 0
Borac 1926
Čačak
Budućnost (A)
Arilje
0 : 0
Real
Podunavci
Jedinstvo
Ub
3 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
OFK Beograd
Beograd
4 : 0
Teleoptik
Zemun
Zemun
Zemun
0 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
BSK Borča
Borča
3 : 0
Jedinstvo
Surčin
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 2
Studentski grad
Novi Beograd
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 1
Pčinja
Trgovište
Jedinstvo (P)
Paraćin
1 : 1
Sloga (L)
Leskovac
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
3 : 4
Borac
Starčevo
Sloboda
Novi Kozarci
3 : 1
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Begej
Žitište
1 : 1
Sloga
Plandište
Naftagas
Elemir
4 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Proleter
Banatski Karlovac
2 : 1
Polet
Idvor
Radnički (Š)
Šid
4 : 1
Budućnost
Salaš Noćajski
Sloga (T)
Temerin
1 : 1
Jedinstvo
Rumenka
Veternik
Veternik
1 : 1
Mladost
Bački Jarak
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
1 : 0
Sloga (E)
Erdevik
Mladost APA
Apatin
2 : 1
Bačka (P)
Pačir
Krila Krajine
Bačka Palanka
1 : 1
Bačka 1901
Subotica
Bajša
Bajša
3 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Sloga
Čonoplja
0 : 1
Hercegovac
Gajdobra
Sinđelić
Beograd
0 : 0
BSK 1925
Batajnica
Vinča
Vinča
4 : 0
Lokomotiva
Beograd
Sremčica
Sremčica
2 : 2
Napredak
Medoševac
Zvezda
Konatice
0 : 0
Torlak
Beograd
Mokra Gora
Zubin Potok
2 : 3
Karađorđe
Ribnica
Sloboda
Grbice
1 : 5
Šumadija 1903
Kragujevac
Tutin
Tutin
5 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Vodojaža
Grošnica
2 : 6
Bane 1931
Raška
Ribnica
Mionica
2 : 1
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
1 : 1
Cer
Petkovica
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
2 : 1
Železničar
Lajkovac
VGSK
Veliko Gradište
4 : 0
Šumadija
Aranđelovac
Pusta Reka
Bojnik
0 : 0
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Polet 1980
Laplje Selo
1 : 5
OFK Topličanin
Prokuplje
Sloga (D)
Despotovac
1 : 2
Kušiljevo
Kušiljevo
Orlovi
Jasenovo
5 : 0
Juhor
Obrež
Brodoremont
Kladovo
1 : 1
Tanasko Rajić
Pirot
BSK
Bogovina
1 : 0
OFK 019
Zaječar
Bor 1919
Bor
3 : 0
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Balkanski
Dimitrovgrad
12 : 0
Zvezda
Blato
Ozren
Sokobanja
4 : 1
Đerdap
Kladovo
Dunav
Prahovo
6 : 3
Rajko Mitić
Bela Palanka
Polet
Karavukovo
4 : 0
Lipar
Lipar
Borac (BG)
Bački Gračac
2 : 0
Radnički 1918
Ratkovo
OFK Futog
Futog
1 : 1
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Borac
Novi Sad
4 : 5
TSK
Temerin
Šajkaš 1908
Kovilj
2 : 0
Slavija
Novi Sad
Omladinac
Stepanovićevo
1 : 2
Jugović
Kać
Radnički (K)
Kovin
5 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Partizan
Vitojevci
4 : 2
Sremac (D)
Dobrinci
Železničar
Inđija
8 : 0
Borac (K)
Klenak
OFK Vrbas
Vrbas
2 : 1
Budućnost
Savino Selo
Obilić (NK)
Novi Kneževac
0 : 6
Srbobran
Srbobran
Tornjoš
Tornjoš
1 : 1
AFK
Ada
Napredak
Nadalj
0 : 0
Proleter
Ravno Selo
Radnički 1905
Bajmok
2 : 1
Sloga
Ostojićevo
Petlić SD 026
Smederevo
0 : 5
Sloga
Lugavčina
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
2 : 1
Podunavac
Udovice
Zlot
Zlot
2 : 4
Branik
Štubik
BSK
Bukovče
5 : 4
Šarbanovac
Šarbanovac
Jedinstvo (G)
Grdelica
0 : 2
Donja Lomnica
Donja Lomnica
Budućnost
Orašje
6 : 2
Jedinstvo (Š)
Šišava
Borac
Azbresnica
3 : 4
Radnički 1924
Kočane
Palilula
Aleksinac
5 : 2
Naisus 1977
Rožina
Hajduk
Rujevica
5 : 5
Sloga
Minićevo
Trudbenik
Stalać
2 : 1
Mladost (T)
Toljevac
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
2 : 1
Temnić 1924
Varvarin
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
1 : 1
Sloga (D)
Dašnica
Napredak
Čestereg
1 : 1
Polet
Nakovo
Krajina
Krajišnik
1 : 2
Banat
Čenta
Mladi Borac
Sedlare
4 : 1
Partizan (M)
Majur
Rudar (St)
Stenjevac
3 : 1
Mladost
Jovac
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
11.09.2021
16:00
Moravac 2015
Krušar
Omladinac (Š)
Šetonje
6 : 1
Budućnost (V)
Vezičevo
Senjak
Pirot
1 : 1
Napredak
Izvor
Vladimir Durković
Berilovac
1 : 4
Gnjilan
Gnjilan
Sloboda
Rasnica
3 : 1
Spartak
Pirot
Dimitrije Tucović
Šušnjar
1 : 2
Radnički (R)
Rudovci
Borac (O)
Ostružnica
1 : 0
Posavac Tišma
Boljevci
Borac (D)
Drenovac
0 : 2
Slavija
Kragujevac
Šumadija 1934
Drača
3 : 2
Bratstvo 1975
Erdeč
OFK Jabučje
Jabučje
3 : 1
Proleter
Bajevac
Radnik
Ub
1 : 1
Kačer
Belanovica
Radnički 2020
Knez Selo
1 : 0
Omladinac
Gornji Komren
Spartak 1976
Trnava
1 : 0
Ovčar
Markovica
Slatina
Slatina
4 : 0
Jedinstvo
Puhovo
Rakova
Rakova
0 : 5
Ozrem
Ozrem
Rudar
Baljevac
0 : 1
Budućnost
Konarevo
Čelik
Belo polje
0 : 3
BSK Bujanovac
Bujanovac
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
2 : 5
Pavlovac
Pavlovac
Mineralac
Vranjska Banja
3 : 3
Lugina
Preševo
Levosoje
Levosoje
5 : 2
Mladost
Suvojnica
Mladost
Bosilegrad
3 : 0
Vihor
Žbevac
Jezero 2017
Zlatari
7 : 1
Varvarin
Varvarin
Poljoprivrednik
Počekovina
2 : 1
Garevina
Garevina
Polet 57
Milutovac
3 : 0
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Borac
Gornji Katun
3 : 0
Velika Drenova
Velika Drenova
Proleter (M)
Mramorak
0 : 0
Mladost (V)
Vojlovica
Crvena Jabuka
Ub
3 : 1
Omladinac (K)
Kalinovac
Navalin
Navalin
2 : 1
Lemind 1953
Leskovac
Marjan MB
Mala Biljanica
5 : 2
Jašunja
Jašunja
Pobednik
Piroman
1 : 1
Rojkovac
Obrenovac
Šumadija
Trešnjevica
3 : 2
Beljanica
Strmosten
Dedinje
Beograd
4 : 1
Sinđelić 2012
Ugrinovci
KFK Ravna gora
Zemun
1 : 0
Palilulac
Beograd
Stanovo 1941
Stanovo
0 : 3
Divostin
Kragujevac
Mladost (R)
Rašković
1 : 2
Jedinstvo
Oplanić
Karađorđe
Viševac
0 : 4
Kruševica 1980
Kneževac
Mladost (D)
Dublje
7 : 0
Ursule
Ursule
Soko
Nova Gajdobra
3 : 0
Bačka 1945
Bačka Palanka
Milicionar
Bogatić
2 : 1
Omladinac
Slepčević
Mlada krila
Metikoši
0 : 2
Granit
Jošanička banja
Jevremovac
Jevremovac
7 : 1
Mrovska
Mrovska
Dumača
Pocerski Metković
1 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Morava
Mojsinje
0 : 0
Planinac
Vujetinci
Gaučosi
Čačak
0 : 9
Čačak 94
Čačak
Gavrilo Princip
Vranići
1 : 3
Gladijator
Čačak
Remont
Čačak
0 : 3
Vujan
Prislonica
Mršinci
Mršinci
0 : 1
Prijatelji
Čačak
Lugovi
Čačak
4 : 0
Budućnost
Stančići
Tigrovi Mija Gold
Preljina
2 : 1
Malba
Žaočani
Polet (V)
Voluja
4 : 1
Mlava (B)
Bratinac
Jasenovac
Krepoljin
2 : 3
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Padež
Petrovac
6 : 1
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
Budućnost
Veliki Jovanovac
0 : 5
Nišavac
Staničenje
Škriljac
Bradarac
3 : 0
OFK Sloga
Dobrujevac
Polet
Vitoševac
6 : 1
Ratar
Gornja Peščanica
Bjelica
Milatovići
2 : 0
Vrelo
Gornja Kravarica
Horgoš 1911
Horgoš
3 : 1
Jadran
Sanad
OFK Bačinci
Bačinci
0 : 2
LSK Laćarak
Laćarak
Lunjevica
Lunjevica
0 : 4
Brezak
Pranjani
SFU Graničar 024
Kelebija
0 : 3
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Sloga (M)
Margita
2 : 1
Graničar
Miletićevo
Rtanj
Vrmdža
3 : 0
Mladost
Resnik
Solunac N&Đ Jerković Karađorđevo
Bačka Topola
2 : 1
Mladost
Radičević
Sloboda
Stara Moravica
2 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
Miletić
Mošorin
2 : 2
Proleter
Banoštor
Morava (M)
Mrsać
3 : 0
Milakovac 2018
Milakovac
Budućnost
Samaila
4 : 1
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Bresno Polje
Bresno Polje
1 : 2
Ratajac
Donje Rataje
Mladost (MD)
Mala Drenova
3 : 0
Gradac
Pločnik
Beli Orlovi
Tobolac
3 : 0
Stara Čaršija
Osaonica
Borac 1950
Bošnjane
9 : 2
Radnik
Davidovac
Napredak (St)
Stubica
3 : 4
Mladost
Gornja Mutnica
Voja Gačić
Pančevo
2 : 1
Budućnost
Banatski Brestovac
Petka
Petka
0 : 3
OFK Radnički
Dren
Mladost
Čibutkovica
0 : 3
Mladi borac
Županjac
OFK Borac
Arapovac
5 : 1
Šumadinac
Kruševica
Tamnava
Sovljak
0 : 6
Rudar 1945
Radljevo
Atletiko
Donja Jajina
3 : 1
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
ŠFU Derbi 2016
Vlase
5 : 2
Napredak
Bogojevce
Polet (SD)
Suvi Do
0 : 0
Homoljac
Žagubica
Selište
Selište
4 : 3
Laznica
Laznica
Naša Krajina
Kupinik
3 : 0
Solunac
Banatski Sokolac
Vojvodina
Seleuš
6 : 0
Rapid
Nikolinci
Budućnost MI
Donja Trnava
1 : 0
Šumadinac
Šume
Borac (VG)
Vračev Gaj
0 : 3
Hajduk
Šušara
Vinogradar
Gudurica
1 : 1
Pobeda
Parta
POFK Metaloplastika 2006
Šabac
0 : 3
Džemerovac 2020
Ribari
Roma-Odžino selo
Pocerski Pričinović
2 : 1
Napredak
Ševarice
Partizan
Drenovac
3 : 0
Pocerina
Jevremovac
Rudar 1947
Stamnica
3 : 0
Omladinac
Busur
Sloga
Burovac
3 : 0
Burovac
Burovac
Sloga 1952
Veliki Popovac
4 : 0
Napredak
Trnovče
Zabrđe 1936
Zabrđe
0 : 0
BSK
Bošnjak
Radnički
Knežica
3 : 1
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Radnik
Pankovo
1 : 1
Jedinstvo
Kamenovo
Krajišnici
Loznica
2 : 2
Vuk
Tršić
Leotar
Trebinje
0 : 1
Zrinjski
Mostar
Radnik
Bijeljina
1 : 3
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
Sloboda
Tuzla
1 : 1
Borac
Banja Luka
Ljubić
Prnjavor
3 : 0
Drina
Zvornik
Podrinje
Janja
2 : 1
Sutjeska
Foča
Borac
Kozarska Dubica
3 : 2
Omarska
Omarska
Modriča
Modriča
0 : 1
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Budućnost
Pilica
1 : 4
Sloboda
Novi Grad
Slavija
Istočno Sarajevo
2 : 1
Tekstilac
Derventa
Kozara
Gradiška
1 : 3
Krupa
Krupa na Vrbasu
Sutjeska
Nikšić
1 : 0
Budućnost
Podgorica
OFK Petrovac
Petrovac
3 : 2
Dečić
Tuzi
Mornar
Bar
0 : 1
Iskra
Danilovgrad
Podgorica
Podgorica
0 : 1
Rudar
Pljevlja
Zeta
Golubovci
1 : 2
Jezero
Plav
Monaco
Monaco
0 : 2
Olympique Marseille
Marseille
PSG
Paris
4 : 0
Clermont
Clermont-Ferrand
Crystal Palace
London
3 : 0
Tottenham Hotspur
London
Arsenal
London
1 : 0
Norwich City
Norwich
Brentford
Brentford, Middlesex
0 : 1
Brighton & Hove Albion
Brighton
Leicester City
Leicester
0 : 1
Manchester City
Manchester
Manchester United
Manchester
4 : 1
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
Southampton
Southampton
0 : 0
West Ham United
London
Watford
Watford
0 : 2
Wolverhampton Wanderers
Wolverhampton
Chelsea
London
3 : 0
Aston Villa
Birmingem
Atalanta
Bergamo
1 : 2
Fiorentina
Firenze
Empoli
Empoli
1 : 2
Venezia
Venecia
Napoli
Napoli
2 : 1
Juventus
Torino
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
3 : 4
Borussia Dortmund
Dortmund
Union Berlin
Berlin
0 : 0
Augsburg
Augsburg
Freiburg
Freiburg im Breisgau
1 : 1
Köln
Köln
Hoffenheim
Sinsheim
0 : 2
Mainz 05
Mainz
Greuther Fürth
Fürth
0 : 2
Wolfsburg
Wolfsburg
RB Leipzig
Leipzig
1 : 4
Bayern
München
Reading
Reading
3 : 3
Queens Park Rangers
London
Blackburn Rovers
Blackburn
2 : 2
Luton Town
Luton
West Bromwich Albion
West Bromwich
1 : 1
Millwall
London
AFC Bournemouth
Bournemouth
3 : 0
Barnsley
Barnsley
Coventry City
Coventry
2 : 0
Middlesbrough
Middlesbrough
Stoke City
Stoke-on-Trent
2 : 1
Huddersfield Town
Huddersfield
Sheffield United
Sheffield
6 : 2
Peterborough United
Peterborough
Swansea City
Swansea
0 : 0
Hull City
Hull
Blackpool
Blackpool
1 : 0
Fulham
London
Bristol City
Bristol
0 : 0
Preston North End
Preston
Athletic Bilbao
Bilbao
2 : 0
Mallorca
Palma de Mallorca
Levante
Valencia
1 : 1
Rayo Vallecano
Madrid
Sevilla
Sevilla
11.09.2021
21:00
Barcelona
Barcelona
Villarreal
Villarreal
11.09.2021
18:30
Alaves
Vitoria-Gasteiz
Spartak DOO
Subotica
11.09.2021
Zemun
Zemun
Napredak Junior 2018
Kruševac
2 : 1
Levač
Rekovac
Jedinstvo 2014
Pirot
1 : 2
Mačva
Šabac
Kraljica Marija
Novo Selo
2 : 4
Jedinstvo (Ub)
Ub
Loznica
Loznica
0 : 1
ŽGFK Borac
Čačak
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 7
Šampion
Gornji Milanovac
SUŽF Stol
Bor
0 : 14
Vučice
Vučje
Dinamo
Vranje
2 : 6
Radnički 2012
Niš
Morava
Žitkovac
1 : 3
Mašinac 2020
Niš
Kolibri
Kuršumlija
2 : 3
Knjaževac 2015
Knjaževac
Voždovac
Beograd
2 : 3
IMT
Beograd
Rad
Beograd
2 : 5
Crvena zvezda
Beograd
TSC
Bačka Topola
2 : 0
RFK Grafičar
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
2 : 0
Mačva
Šabac
Partizan
Beograd
4 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
11.09.2021
00:00
Heroj Polet
Beograd
Dunav
Veliko Selo
3 : 3
Radnicki
Rudovci
OFK Slatina
Slatina-Bor
3 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Timok 1919
Zaječar
4 : 0
Bor 1919
Bor
Radnički (P)
Pirot
0 : 4
Budućnost
Popovac
Radnik
Surdulica
1 : 2
Dinamo
Vranje
Radnički (N)
Niš
2 : 1
Kopernikus Želežničar
Niš
OFK Radnički
Niš
4 : 3
Real
Niš
Tisa Njerš
Adorjan
4 : 2
Hajduk 1912
Kula
Index
Novi Sad
2 : 1
Radnički 1912
Sombor
Železničar
Pančevo
2 : 1
Petrika
Novi Sad
Bežanija
Beograd
1 : 1
Studentski Grad
Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 1
011
Beograd
Kolubara
Lazarevac
1 : 1
Ada
Beograd
IMT 2
Beograd
0 : 3
BASK
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 1
Grizzly ML
Saranovo
Sušica
Kragujevac
7 : 0
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
Mladi radnik (R)
Radinac
1 : 0
Korićani
Korićani
Šumadija (A)
Aranđelovac
4 : 1
Napredak
Markovac
Karađorđe
Topola
11.09.2021
10:00
Smederevo 1924
Smederevo
RSK
Rabrovo
4 : 3
Sloga (B)
Batočina
Šumadija (T)
Toponica
6 : 1
Borac 1932
Ralja
Borac (Š)
Šajkaš
4 : 1
Feniks 1995
Stara Pazova
Prva Iskra
Barič
4 : 0
Budućnost
Dobanovci
Beograd Karaburma
Beograd
2 : 0
Siti Sport Klub
Beograd
GSP Polet
Beograd
0 : 10
OFK Beograd
Beograd
Balkan
Beograd
4 : 0
Radnički
Obrenovac
Rojkovac
Obrenovac
11.09.2021
00:00
BSK 1925
Beograd
DIF
Beograd
11.09.2021
00:00
Torlak
Beograd
Mladost
Omoljica
2 : 2
Dolovo
Dolovo
Borac
Starčevo
5 : 1
Strela
Ivanovo
Partizan
Gaj
2 : 6
Jedinstvo
Vlajkovac
Radnički
Baranda
4 : 2
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Omladinac 1927
Opovo
11.09.2021
Jugoslavija
Jabuka
Borac
Sakule
6 : 1
Mladost
Pančevo
Zemun
Zemun
4 : 1
Brodarac
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
OLE
Beograd
Studentski grad
Novi Beograd
11.09.2021
10:00
Partizan
Beograd
Rakovica
Beograd
4 : 1
OFK Mladenovac
Mladenovac
Kovačevac
Kovačevac
2 : 2
OFK Beograd
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
6 : 0
Boleč
Boleč
Sinđelić
Beograd
5 : 0
Vinča
Vinča
Borac
Lazarevac
1 : 4
Zmaj 1953
Zemun
Napredak
Kruševac
1 : 0
Ada
Beograd
Zemun
Zemun
0 : 4
Čukarički
Beograd
Rad
Beograd
1 : 5
Crvena zvezda
Beograd
Radnički (N)
Niš
1 : 3
RFK Grafičar
Beograd
Teleoptik
Zemun
2 : 1
Mladost (L)
Lučani
Sloga (P)
Požega
1 : 2
Spartak ŽK
Subotica
Partizan
Beograd
3 : 4
Vojvodina
Novi Sad
Palanka
Cerovac
11.09.2021
Podunavac
Udovice
Sloboda
Lipe
11.09.2021
10:00
Sloga
Miloševac
Železničar
Kusadak
11.09.2021
Polet
Trnovče
Bresje Superior
Velika Plana
11.09.2021
10:00
Jedinstvo
Krnjevo
Rvati
Obrenovac
2 : 2
Obrenovac 1905
Obrenovac
Rojkovac
Obrenovac
11.09.2021
10:00
Omladinac
Veliko Polje
Trayal
Kruševac
0 : 2
OFK Radnički
Niš
Kopernikus Želežničar
Niš
2 : 1
Real Niš
Niš
Timok 1919
Zaječar
3 : 0
Radnik
Surdulica
Mineralac
Vranje
7 : 2
Dinamo
Vranje
Tisa Njerš
Adorjan
2 : 3
Hajduk 1912
Kula
Index
Novi sad
0 : 3
Radnički 1912
Sombor
TSC
Bačka Topola
6 : 0
RFK NS 1921
Novi Sad
Železničar
Pančevo
0 : 0
Petrika
Novi Sad
Proleter 2006
Zrenjanin
2 : 4
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
OLE
Zemun
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
Rakovica
Rakovica
1 : 2
IMT
Beograd
BSK Borča
Borča
3 : 0
Lokomotiva
Beograd
Internacional
Beograd
2 : 0
011
Beograd
Studentski grad
Novi Beograd
11.09.2021
Sinđelić
Beograd
Voja Gačić
Pančevo
3 : 3
GFK Sloven
Ruma
ODR
Petrovaradin
2 : 0
Radnički (Š)
Šid
Cement
Beočin
3 : 1
Dunav
Stari Banovci
Rađevac
Krupanj
5 : 1
Vrelo Sport
Vrelo
Mačva (Š)
Šabac
1 : 5
OFK Senjak
Valjevo
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
6 : 0
Strmovo 1986
Strmovo
Radnički (O)
Obrenovac
5 : 1
Budućnost
Dobanovci
BSK 1925
Beograd
4 : 2
DIF
Beograd
Bežanija
Beograd
3 : 0
Lestane
Lestane
BASK
Beograd
5 : 1
Beograd
Beograd
Žarkovo
Beograd
4 : 0
Zvezdara
Beograd
Prva Iskra
Barič
3 : 1
Balkan
Beograd
Palilulac
Beograd
3 : 0
Vinča
Vinča
Ševac
Kusić
11.09.2021
Partizan
Uljma
Banat
Dupljaja
1 : 5
Proleter
Banatski Karlovac
Hajdučica
Hajdučica
3 : 0
Banat
Ilandža
Invictus 2020
Bela Crkva
11.09.2021
Budućnost
Alibunar
Sloga
Plandište
8 : 2
Crvena zvezda
Pavliš
Proleter
Mramorak
0 : 4
Glogonj
Glogonj
Borac
Sakule
4 : 1
Omladinac
Deliblato
Tempo
Sefkerin
0 : 0
Sloga
Banatsko Novo Selo
Mladost
Omoljica
4 : 1
Spartak 1911
Debeljača
Srbobran
Srbobran
0 : 3
Vinogradar
Hajdukovo
OFK Borac
Arapovac
0 : 9
Kolubara
Lazarevac
Crvena zvezda
Beograd
15 : 0
Milutinac
Zemun
Zemun
Zemun
6 : 0
ADA
Beograd
Voždovac
Beograd
1 : 4
Partizan
Beograd
Rad
Beograd
2 : 2
Kolubara
Lazarevac
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
Rakovica
Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 1
BSK 1925
Batajnica
Sinđelić
Beograd
1 : 3
Zemun
Zemun
Šumadinac
Bečmen
1 : 5
RFK Grafičar
Beograd
Šumadija 1962
Jagnjilo
11.09.2021
00:00
Sremčica
Sremčica
Rad
Beograd
5 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Borac
Ostružnica
2 : 2
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Dunavac
Grocka
4 : 2
OFK Beograd
Beograd
Resnik
Resnik
8 : 3
Zemun
Zemun
Crvena Zastava
Obrenovac
11.09.2021
11:00
Radnički
Obrenovac
Jedinstvo
Dren
11.09.2021
10:00
Budućnost
Zvečka
Posavina
Stubline
11.09.2021
10:00
Zabrezje
Zabrezje
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 1
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
Duel Juniors
Kruševac
11 : 1
Vlasina
Vlasotince
SFS Borac
Paraćin
2 : 2
Šampion 2014
Leskovac
Lider MGM
Leskovac
4 : 1
Timok 1919
Zaječar
Real
Niš
2 : 2
OFK Radnički
Niš
Car Konstantin
Niš
2 : 2
Trayal Knez Lazar
Kruševac
TSC
Bačka Topola
5 : 1
OFK Kikinda 1909
Kikinda
Petar Puača
Novi Sad
1 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
Spartak ŽK
Subotica
5 : 0
Kabel
Novi Sad
CFK
Vrbas
4 : 3
Radnički 1912
Sombor
Derby 2015
Novi Sad
4 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
GFK Sloven
Ruma
3 : 0
Petrika
Novi Sad
ODR
Petrovaradin
3 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
RFK Grafičar
Beograd
11.09.2021
Brodarac
Novi Beograd
OLE
Zemun
0 : 1
011
Beograd
Rad
Beograd
0 : 1
Teleoptik
Zemun
Voždovac
Beograd
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Partizan
Beograd
17 : 1
Ada
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
4 : 1
Zemun
Zemun
Čukarički
Beograd
2 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
Senjak
Valjevo
0 : 1
Sun Rise
Šabac
Respekt
Loznica
5 : 0
Mačva 1929
Bogatić
Savacium
Šabac
3 : 0
Fenix
Šabac
Mačva (Š)
Šabac
9 : 2
Drina
Ljubovija
Loznica
Loznica
7 : 2
Jedinstvo (Ub)
Ub
Petlić SD 2006
Smederevo
3 : 2
Plana
Velika Plana
OFK Budućnost 2020
Niš
0 : 6
Budućnost
Popovac
Dinamo
Vranje
4 : 1
Radnik
Surdulica
Real Niš
Niš
4 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
Filip Filipović
Niš
12 : 0
BSK
Bujanovac
Vučje
Vučje
3 : 2
SFK Morava
Vladičin Han
Trnovac
Veliki Trnovac
4 : 1
Lugina
Preševo
OFK Topličanin
Prokuplje
2 : 4
OFK Kosanica
Kuršumlija
Mineralac
Vranjska Banja
5 : 2
Čekmin
Čekmin
Studentski grad
Beograd
0 : 11
IMT
Beograd
Karioke
Beograd
0 : 0
Rakovica
Beograd
Kolubara
Lazarevac
2 : 0
Sinđelić
Beograd
Balkan
Beograd
5 : 1
BSK 1925
Batajnica
Radnički (O)
Obrenovac
4 : 0
Lokomotiva
Beograd
Radnički (S)
Svilajnac
12 : 2
Vukovi
Brus
Finale 2013
Kruševac
2 : 3
Timočanin
Knjaževac
Župa
Aleksandrovac
11.09.2021
00:00
Duel Juniors 2
Kruševac
Trstenik PTT
Trstenik
3 : 0
OFK Bratstvo
Medveđa
Morava 1918
Ćuprija
4 : 2
GFK Jagodina 2
Jagodina
Junior
Jagodina
2 : 5
Meševo
Meševo
Jedinstvo
Paraćin
3 : 5
Car Lazar 2015
Kruševac
AFK
Ada
4 : 1
Radnički 1905
Bajmok
Borac
Pločica
1 : 4
Ratar
Kruščica
Karaš
Jasenovo
1 : 3
Polet
Izbište
OFK Plandište
Plandište
11.09.2021
Potporanj
Potporanj
BAK
Bela Crkva
3 : 3
Partizan
Uljma
Stari Tamiš
Stari Tamiš
0 : 3
Jugoslavija
Jabuka
Pobeda
Samoš
1 : 2
Dolina
Padina
BSK
Bavanište
3 : 0
Sloga
Banatsko Novo Selo
Borac
Sakule
6 : 3
Polet
Idvor
Radnički
Kovin
2 : 5
Dinamo 1945
Pančevo
Mundial
Pančevo
2 : 3
Voja Gačić
Pančevo
Borac
Starčevo
1 : 2
OFK Vršac
Vršac
Budućnost
Dobanovci
0 : 7
PFK Žarkovo 2000
Beograd
Omladinac
Veliko Polje
2 : 2
DIF
Beograd
Srem
Jakovo
2 : 8
Bežanija
Beograd
Milutinac
Zemun
11 : 1
Obrenovac 1905
Obrenovac
Kosmaj
Ralja
3 : 0
Palilulac
Beograd
Torlak
Beograd
12 : 0
Boleč
Grocka
Mladenovac
Mladenovac
11.09.2021
00:00
OLE
Beograd
OFK Crvenka
Borca
5 : 5
Hajduk
Beograd
Mladost (C)
Cvetovac
1 : 1
Akademija fudbala
Lazarevac
OFK Ras
Novi Pazar
2 : 1
Koštam Polje
Delimeđe
Pazar Juniors
Novi Pazar
7 : 0
Tutin
Tutin
OFK National AG
Novi Pazar
2 : 5
Jedinstvo 2017
Tutin
Sport Klub 99
Novi Pazar
7 : 3
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
AL AHLI
Novi Pazar
2 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Rakovica
Beograd
11.09.2021
00:00
OFK Crvenka
Borca
Ada
Beograd
11.09.2021
00:00
BSK Borča
Borča
IMT
Beograd
11.09.2021
00:00
Partizan
Beograd
DIF
Beograd
11.09.2021
00:00
RFK Grafičar
Beograd
Rad
Beograd
11.09.2021
00:00
Zemun
Zemun
Čukarički
Beograd
11.09.2021
00:00
OFK Beograd
Beograd
Banja
Višnjička banja
11.09.2021
00:00
Rad
Beograd
Borac (O)
Ostružnica
11.09.2021
00:00
Prva Iskra
Barič
Lokomotiva
Beograd
11.09.2021
00:00
Vranić
Vranić
Žarkovo
Žarkovo
11.09.2021
00:00
PFK Žarkovo 2000
Beograd
Jedinstvo
Surčin
11.09.2021
00:00
Železnik 1930
Železnik
Borac (L)
Lazarevac
11.09.2021
00:00
Kolubara
Lazarevac
Trudbenik
Beograd
11.09.2021
00:00
Vrčin
Vrčin
Obilić 1924
Beograd
11.09.2021
00:00
Ole
Zemun
Dunavac
Grocka
11.09.2021
00:00
PKB
Padinska Skela
Leštane
Leštane
11.09.2021
00:00
Prima Fortuna
Beograd
Zvezdara
Beograd
11.09.2021
00:00
Bežanija
Novi Beograd
Institut MK
Zemun
11.09.2021
00:00
Sinđelić
Ugrinovci
Ole
Zemun
11.09.2021
00:00
PFK Žarkovo 2000
Beograd
Sinđelić
Beograd
11.09.2021
00:00
Mungosi MK
Zemun
Petlic
Beograd
11.09.2021
00:00
Voždovac
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
11.09.2021
00:00
Crvena zvezda
Beograd
Milutinac
Zemun
11.09.2021
00:00
Čukarički
Beograd
Radnički
Obrenovac
11.09.2021
00:00
011
Beograd
Rad
Beograd
11.09.2021
00:00
Teleoptik
Zemun
Lokomotiva
Beograd
11.09.2021
00:00
Olimpik
Beograd
Partizan
Beograd
11.09.2021
00:00
Dušanovac
Beograd
RFK Grafičar
Beograd
11.09.2021
00:00
Čukarički
Beograd
Jagodina
Jagodina
11.09.2021
00:00
Lavice Dubočica
Leskovac
Vučice
Vučje
9 : 1
Morava
Žitkovac
Ozren
Sokobanja
0 : 11
Radnički 2012
Niš
Napredak junior 2018
Kruševac
2 : 3
Dinamo
Vranje
SUZF Stol
Bor
11.09.2021
00:00
Kolibri
Kuršumlija
Levač
Rekovac
0 : 2
Jedinstvo 2014
Pirot
Rosulja 2014
Vlasotince
3 : 0
Majdanpek
Majdanpek
Fudbol per femra
Preševo
2 : 1
Mašinac
Niš
Požarevac
Požarevac
1 : 1
Požega
Požega
Mačva
Šabac
4 : 0
ŽGFK Borac
Čačak
Loznica
Loznica
8 : 0
Karađorđe
Topola
Kraljica Marija
Novo Selo
10 : 0
Savac
Šabac
Jedinstvo
Ub
4 : 0
Plana
Velika Plana
Prave Dame
Stari Banovci
2 : 0
Ruma
Ruma
Polet
Sivac
2 : 5
TSC
Kanjiža
Lehel 2019
Zrenjanin
6 : 2
Moskva
Novi Sad
Voša AS
Novi Sad
0 : 3
Spartak
Subotica
Stajićevo 2017
Stajićevo
1 : 10
Voja Gačić
Pančevo
Modos
Jasa Tomic
11.09.2021
16:00
Mladost
Srbobran
Kolubara
Lazarevac
11.09.2021
Žarkovo 2000
Beograd
Zemun
Zemun
11.09.2021
Rad
Beograd
Brodarac
Beograd
11.09.2021
Voždovac
Beograd
Partizan
Beograd
11.09.2021
Teleoptik
Zemun
Obrenovac 1905
Obrenovac
11.09.2021
Radnički (NB)
Novi Beograd
Dušanovac
Beograd
11.09.2021
RFK Grafičar
Beograd
Kampione
Beograd
11.09.2021
BSK Borča
Borča
T6 Nika
Beograd
11.09.2021
Sinđelić
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
11.09.2021
GSP Polet
Beograd
011
Beograd
11.09.2021
Radnički (O)
Obrenovac
OFK Beograd
Beograd
11.09.2021
OLE
Borca
Olimpik
Beograd
11.09.2021
Čukarički
Beograd
Tisa Njerš
Adorjan
0 : 2
Arena SU
Subotica
SuTeam ŠS
Subotica
3 : 0
Spartak ŽK '10
Subotica
Šumadinac
Bečmen
6 : 2
IMT
Beograd
Borac
Progar
0 : 4
Jedinstvo
Surčin
Budućnost
Dobanovci
2 : 0
Čanković
Beograd
Srem
Jakovo
0 : 5
Bežanija
Beograd
Milutinac
Zemun
2 : 2
Zemun
Zemun
Lazarevac
Lazarevac
2 : 1
Mladost (C)
Cvetovac
Borac (L)
Lazarevac
4 : 0
Radnički (R)
Rudovci
Sunrise Šabac 1
Šabac
5 : 0
Fenix 1
Šabac
Savacium 2
Šabac
11.09.2021
Radnički (K)
Koceljeva
Sunrise Šabac 2
Šabac
11.09.2021
11:30
POFK Čivija
Šabac
Fenix 2
Šabac
11.09.2021
10:00
Tika taka 1
Šabac
OFK Atletiko
Šabac
11.09.2021
Tika taka 2
Šabac
Sport Club 99
Novi Pazar
0 : 2
Pazar Juniors
Novi Pazar
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 5
Novi Pazar
Novi Pazar
Kosmet
Leposavić
6 : 2
Jedinstvo 2017
Tutin
OFK National
Novi Pazar
0 : 7
Bane 1931
Raška
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
Sport Club 99
Novi Pazar
Rudar
Baljevac
11.09.2021
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
Pazar Juniors B
Novi Pazar
7 : 0
OFK National
Novi Pazar
OFK Ras
Novi Pazar
0 : 3
AL AHLI
Novi Pazar
RSK
Rabrovo
6 : 0
SFU Gornjak
Krepoljin
Mladi Radnik 1926
Požarevac
3 : 1
OPK Rudar 1933
Kostolac
Zvezda
Konatice
11.09.2021
09:00
ZFK Desetka
Zvecka
Omladinac
Veliko Polje
11.09.2021
10:00
Radnički
Obrenovac
Rvati
Obrenovac
0 : 1
Zabrežje
Zabrežje
Budućnost
Zvečka
11.09.2021
09:00
Posavina
Stubline

Rukomet

Mladost (NP)
Nova Pazova
31 : 30
Naisa
Niš
Bor RTB
Bor
20 : 25
Medicinar
Šabac
Beograd
Beograd
23 : 43
Jagodina
Jagodina
Crvena zvezda
Beograd
30 : 32
SPD Radnički
Kragujevac
Bekament BB
Aranđelovac
36 : 23
Vojvodina
Novi Sad

Vaterpolo

ŽAVK Mladost
Zagreb
11 : 8
Vojvodina
Novi Sad
Universiade Team of Great Britain
London
10 : 15
ŽAVK Mladost
Zagreb
Crvena zvezda
Beograd
16 : 11
Olympia Košice
Košice
Jadran
Split
11 : 14
WPA Bucuresti
Bukurest
Senteš
Senteš
29 : 4
Taš 2000
Beograd
Universiade Team of Great Britain
London
4 : 17
Senteš
Senteš
Crvena zvezda
Beograd
13 : 9
Jadran
Split
Vojvodina
Novi Sad
15 : 14
WPA Bucuresti
Bukurest