XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 630 utakmica za dan
Nedelja, 5 Septembar 2021

Fudbal

Tisa
Adorjan
2 : 1
1. Maj Ruma
Ruma
Borac (Š)
Šajkaš
1 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
Sloga (P)
Požega
2 : 1
RSK
Rabrovo
Mačva 1929
Bogatić
0 : 0
Jedinstvo
Ub
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 0
Rađevac
Krupanj
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 1
Budućnost (A)
Arilje
Real
Podunavci
1 : 1
GFK Sloboda
Užice
Mladi radnik 1926
Požarevac
1 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Borac 1926
Čačak
4 : 1
Sušica
Kragujevac
Jedinstvo
Surčin
3 : 1
Zemun
Zemun
Vlasina
Vlasotince
3 : 0
Jedinstvo (P)
Paraćin
Hajduk Veljko
Negotin
0 : 1
GFK Jagodina
Jagodina
Radnički (S)
Svilajnac
0 : 0
Dinamo
Vranje
Trayal
Kruševac
1 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
Borac
Starčevo
2 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
Polet
Idvor
0 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
Crvena zvezda (RS)
Rusko Selo
1 : 0
Mladost
Omoljica
Budućnost
Salaš Noćajski
0 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Sloboda
Donji Tovarnik
0 : 1
Podunavac
Belegiš
Hajduk
Divoš
2 : 1
Radnički (Š)
Šid
Njegoš
Lovćenac
6 : 2
Sloga
Čonoplja
Hercegovac
Gajdobra
2 : 5
Bajša
Bajša
Mladost (BP)
Bački Petrovac
1 : 1
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
Mladost (T)
Turija
2 : 0
Mladost APA
Apatin
Bačka (P)
Pačir
2 : 0
Tavankut
Tavankut
Komgrap
Beograd
1 : 2
Zvezda
Konatice
Torlak
Beograd
1 : 0
Sremčica
Sremčica
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
4 : 0
Sinđelić
Beograd
BSK 1925
Batajnica
0 : 1
Kosmaj
Ralja
Zuce 2019
Zuce
3 : 0
PKB
Padinska skela
Vodojaža
Grošnica
2 : 1
Budućnost
Resnik
Bane 1931
Raška
1 : 3
Tutin
Tutin
Goč
Vrnjačka Banja
0 : 2
Polet
Ratina
Šumadija (T)
Toponica
1 : 6
Korićani
Korićani
Gruža
Gruža
4 : 0
Sloboda
Grbice
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Karađorđe
Ribnica
1 : 3
Jošanica
Novi Pazar
Savinac
Visibaba
4 : 1
Polimlje
Prijepolje
Omladinac
Zablaće
4 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Prijevor
Prijevor
1 : 2
Jedinstvo (K)
Konjevići
Sloboda
Čačak
8 : 1
Polet (T)
Trbušani
Polet (LJ)
Ljubić
2 : 2
Zlatar
Nova Varoš
Jasen
Brodarevo
3 : 0
Sevojno
Sevojno
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 0
OFK Divci
Divci
Železničar
Lajkovac
0 : 3
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Mladost
Prnjavor
1 : 0
Vrelo Sport
Vrelo
Sloga
Bogosavac
1 : 1
Ribnica
Mionica
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
2 : 1
Zadrugar
Lajkovac
Drina
Ljubovija
2 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
2 : 0
Sloga (B)
Batočina
Karađorđe
Topola
0 : 2
Rudar (S)
Stamnica
Morava
Velika Plana
1 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
0 : 5
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
Rudar 2001
Kostolac
2 : 1
Đerdap
Golubac
Sloboda
Lipe
1 : 2
Mladi borac
Veliko Orašje
Grizli ML
Saranovo
1 : 2
VGSK
Veliko Gradište
Šumadija
Aranđelovac
2 : 3
OFK Napredak
Markovac
Pukovac
Pukovac
1 : 1
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Car Konstantin
Niš
3 : 2
Naša krila 1936
Belotinac
Mladost (M)
Medoševac
1 : 2
Orljane
Orljane
Delijski Vis
Niš
1 : 1
Malošište
Malošište
OFK Napredak 1929
Aleksinac
2 : 1
Rudar
Jelašnica
Bukovik
Razanj
4 : 0
Aluminjum
Niš
Vranjska Banja
Vranjska Banja
1 : 3
Pusta Reka
Bojnik
Trnovac
Trnovac
1 : 1
Jablanica
Medveđa
Jedinstvo
Gornje Stopanje
6 : 3
Čekmin
Čekmin
OFK Alakince
Alakince
4 : 3
Polet 1980
Laplje Selo
OFK Topličanin
Prokuplje
4 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Žitorađa
Žitorađa
1 : 1
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Juhor
Obrež
1 : 1
Sloga (D)
Despotovac
Kušiljevo
Kušiljevo
5 : 0
Gradina
Pejovac
SFS Borac
Paraćin
8 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
Sloga (M)
Majdevo
0 : 2
Jedinstvo 1936
Kruševac
Rajko Mitić
Bela Palanka
5 : 2
Ozren
Sokobanja
Zvezda
Blato
2 : 3
Bor 1919
Bor
OFK 019
Zaječar
3 : 0
Brodoremont
Kladovo
Tanasko Rajić
Pirot
5 : 0
Sloga
Kobišnica
Radnički 1918
Ratkovo
5 : 1
Borac 46
Obrovac
Lipar
Lipar
1 : 2
Budućnost (G)
Gložan
Budućnost (M)
Mladenovo
2 : 1
Kordun
Kljajićevo
Bačka 1923
Đurđevo
3 : 2
Omladinac
Stepanovićevo
Jugović
Kać
1 : 2
Tatra
Kisač
ŽSK
Žabalj
0 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
TSK
Temerin
3 : 2
Fruškogorski partizan
Bukovac
Dinamo
Budisava
1 : 0
OFK Futog
Futog
Fruškogorac
Sremska Kamenica
6 : 0
Jedinstvo
Gospođinci
Partizan (G)
Gaj
4 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Hajdučica
Hajdučica
1 : 1
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Potporanj
Potporanj
1 : 0
Radnički (K)
Kovin
Jugoslavija
Jabuka
1 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
Spartak 1911
Debeljača
0 : 2
Dolovo
Dolovo
Strela
Ivanovo
1 : 1
Vulturul
Grebenac
Sremac (D)
Dobrinci
1 : 1
Sremac (Deč)
Deč
Hajduk
Beška
5 : 1
Sremac (V)
Vojka
Jadran
Golubinci
0 : 3
Železničar
Inđija
Borac (K)
Klenak
0 : 3
Napredak
Popinci
Ljukovo
Ljukovo
0 : 1
Radnički
Irig
Borac (M)
Martinci
2 : 0
Partizan
Vitojevci
Obilić (Z)
Zmajevo
3 : 0
Đurđin
Đurđin
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
5 : 1
Tornjoš
Tornjoš
Podunavac
Udovice
0 : 3
Borac 1932
Ralja
Glavaš
Glibovac
1 : 1
Petlić SD 026
Smederevo
Sloga
Lugavčina
3 : 1
Polet
Trnovče
Osipaonica
Osipaonica
1 : 0
Mladi radnik 1940
Radinac
SASK
Saraorci
1 : 0
Jedinstvo
Krnjevo
Železničar Kusadak
Kusadak
0 : 3
Mladost 1948
Donja Livadica
BSK
Belosavci
2 : 0
Mladi rudar 1954
Bukovik
Šumadinac 1913
Natalinci
5 : 0
Badnjevac
Badnjevac
Lokomotiva
Lapovo
1 : 1
Plaskovac
Plaskovac
ŽSK
Žirovnica
1 : 2
Vinča
Vinča
Trnava
Donja Trnava
1 : 1
Sloga (Z)
Zagorica
Prvi srpski ustanak
Orašac
2 : 3
Sloga (M)
Milatovac
Jasenica
Božurnja
2 : 1
Marjan
Knić
Omladinac (D.R.)
Donja Rača
3 : 0
Banja 1957
Banja
Miloševo
Miloševo
1 : 1
Zlot
Zlot
Radnički (K)
Klokočevac
0 : 0
Blizna
Blizna
Mala Vrbica
Mala Vrbica
4 : 0
BSK
Bukovče
Urovica
Urovica
2 : 1
Ključ
Podvrška
Nemetali
Donja Bela Reka
1 : 2
Brestovac
Borski Brestovac
Rudna Glava
Rudna Glava
1 : 3
Branik
Štubik
Mladost
Batulovce
7 : 1
Kumarevo 65
Kumarevo
Vučje
Vučje
2 : 2
OFK Brza
Brza
Progres
Ladovica
1 : 2
Jedinstvo (G)
Grdelica
Donja Lomnica
Donja Lomnica
7 : 0
Umac
Miroševce
Polet
Stajkovce
0 : 1
Bratstvo
Bratmilovce
Jedinstvo (B)
Bošnjace
3 : 0
Moravac
Pečenjevce
Real
Donja Jajina
2 : 0
Sloga
Lipovica
Bobište
Bobište
4 : 1
Mladi borac
Živkovo
OFK Morava
Leskovac
4 : 1
Mladost 1959
Vinarce
BSK
Belanovce
2 : 0
Sloboda
Donje Brijanje
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
0 : 1
Milanovo
Milanovo
Zemljoradnik
Balajnac
1 : 0
Borac
Azbresnica
Toplica
Šarlinac
3 : 1
Moravac
Čečina
Baličevac
Baličevac
4 : 1
Palilula
Aleksinac
Naisus 1977
Rožina
4 : 2
Rad
Merošina
Radnički 1947
Čapljinac
3 : 2
Doljevac
Doljevac
Polet
Radevac
1 : 2
Radnički 1924
Kočane
Radnički 1946
Lubnica
3 : 0
Osnić
Osnić
Velika Jasikova
Velika Jasikova
1 : 1
Hajduk
Rujevica
Sloga
Minićevo
2 : 3
FSU Kraljevica
Zaječar
Šljivar
Šljivar
4 : 2
Rudar (P)
Podvis
Midžor
Kalna
1 : 1
Graničar
Veliki Izvor
Kosovo
Zvezdan
1 : 2
Trebič
Sokobanja
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
2 : 2
Vinogradar
Zleginje
Sloga (D)
Dašnica
1 : 2
FUD
Brus
13. April
Lomnica
0 : 1
Sloga (L)
Lozna
Sebečevac
Sebečevac
3 : 0
Bošnjane
Bošnjane
Sloga (Ć)
Ćićevac
05.09.2021
16:00
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Temnić 1924
Varvarin
5 : 2
Kupci
Kupci
Rubin
Donji Stupanj
2 : 0
Trudbenik
Stalać
Mladost (T)
Toljevac
1 : 1
Parunovac
Parunovac
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
1 : 1
ŽAK
Kikinda
Banat
Čenta
2 : 2
ŽFK Banat
Zrenjanin
Borac
Aleksandrovo
3 : 0
Vojvodina (B)
Bašaid
ASK
Aradac
3 : 1
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Polet
Nakovo
3 : 1
Mladost (L)
Lukićevo
Moravac 2015
Krušar
0 : 1
Rudar (St)
Stenjevac
Mladost
Jovac
1 : 1
Mladi Borac
Sedlare
Partizan (M)
Majur
1 : 1
Napredak
Drenovac
Budućnost (M)
Miliva
1 : 1
GFK Tabane
Jagodina
Budućnost (Đ)
Đurinac
3 : 2
OFK Juhor 2016
Potočac
Javor
Sladaja
2 : 1
Sloga
Voljavče
Juhor (G)
Glavinci
0 : 0
Dragocvet
Dragocvet
Mladost (R)
Ranovac
1 : 0
Napredak 1936
Veliko Crniće
Vihor
Маljurevac
0 : 0
Borac (Ž)
Žabari
Obilić
Živica
0 : 1
Krilaš
Ćovdin
Borac (K)
Klenovnik
2 : 1
Rudar (Kr)
Krepoljin
Sirakovo
Sirakovo
0 : 3
Omladinac (Š)
Šetonje
Budućnost (V)
Vezičevo
4 : 1
Šapine
Šapine
Spartak
Pirot
3 : 1
Vladimir Durković
Berilovac
Gnjilan
Gnjilan
2 : 0
Senjak
Pirot
Pobeda
Držina
3 : 1
Zadrugar
Krupac
Omladinac
Veliko Polje
4 : 1
Mladost
Cvetovac
Lisović 1977
Lisović
0 : 0
BSK 1926
Baćevac
Radnički (R)
Rudovci
1 : 0
Krtinska
Krtinska
Zaklopača
Zaklopača
4 : 0
Napredak
Međulužje
Šumadija 1962
Jagnjilo
0 : 0
Rabrovac
Rabrovac
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
1 : 1
Velika Krsna
Velika Krsna
SUF Dubona
Dubona
0 : 5
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
Vrčin
Vrčin
2 : 0
Đurinci
Đurinci
Boleč
Grocka
8 : 1
Podunavac
Ritopek
Pudarci
Pudarci
1 : 1
Dunavac
Grocka
Posavac Tišma
Boljevci
1 : 2
Hajduk
Beograd
Srem
Jakovo
1 : 2
Heroj Polet
Jajinci
Balkan Mirijevo
Beograd
2 : 2
Beograd Karaburma
Beograd
PKB Kovilovo
Kovilovo
0 : 2
Dunav
Veliko Selo
Kutlovo
Kutlovo
2 : 3
Šumadija 1934
Drača
Slavija
Kragujevac
4 : 2
Mladost (P)
Pajazitovo
Košutnjak
Kragujevac
0 : 2
Srbija
Ilićevo
Mladost (D)
Dračić
3 : 1
ZSK
Valjevo
Kačer
Belanovica
2 : 0
Dimitrije Tucović
Ćelije
Banjani
Banjani
0 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
Proleter
Bajevac
2 : 0
Toplica
Donja Toplica
OFK Osečina
Osečina
4 : 3
OFK Senjak
Valjevo
Žabari
Žabari (Valjevo)
2 : 1
Trlić
Trlić
Iskra
Donja Bukovica
2 : 3
OFK Brđanac
Valjevo
Mladost
Lalinac
0 : 0
Palilulac
Niš
Čegar 1946
Donji Matejevac
4 : 3
Morava
Krušce
Sloboda
Gornja Vrežina
2 : 1
Vulkan 1963
Brenica
Stevan Nešticki
Leskovik
5 : 1
Radnički 1936
Trupale
Crvena zastava
Hum
0 : 3
Planinac 1933
Prva Kutina
Čegar 2013
Kamenica
0 : 3
Radnički 2020
Knez Selo
Omladinac
Gornji Komren
0 : 0
Proleter
Donja Vrežina
Jedinstvo
Puhovo
2 : 0
Spartak 1976
Trnava
Kej
Čačak
3 : 1
Prilike
Prilike
Voćar
Kotraža
2 : 2
Gorušica
Viča
Šumadija
Brđani
1 : 1
Orlovac 1932
Mrčajevci
Mladost
Preljina
2 : 0
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Napredak
Svračkovci
3 : 2
Rakova
Rakova
Ozrem
Ozrem
0 : 2
Zadrugar
Donja Trepča
Rudar
Bresnica
0 : 1
Donja Vrbava
Donja Vrbava
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 2
Tavnik
Tavnik
Radnik
Ušće
2 : 3
Mladost (V)
Vrdila
Ribnica
Jovac
1 : 1
Mataruge
Mataruge
OFK Progorelica
Progorelica
1 : 1
Napredak
Gračac
Zvezda
Čukojevac
1 : 1
Jedinstvo 2017
Tutin
Omladinac (NS)
Novo Selo
1 : 3
Budućnost
Konarevo
Proleter
Pečenog
2 : 2
Ibar
Mataruška Banja
Jedinstvo (Š)
Štitar
2 : 0
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Radnički (Kl)
Klupci
2 : 0
Sloga
Lipnički Šor
Vidojevica
Lešnica
1 : 1
Rudar
Brasina
Milan Orlić
Novo Selo
0 : 3
Hajduk Stanko
Crna Bara
Radnički (Ko)
Koceljeva
3 : 0
Cer
Jadranska Lešnica
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 0
Drina
Badovinci
Lipolist
Lipolist
2 : 1
Gučevo 1929
Banja Koviljača
Majur
Majur
2 : 0
Karađorđe
Mišar
Jedinstvo
Kalenić
1 : 2
Omladinac
Zdravčići
Polet
Rasna
4 : 1
Sečica
Seča reka
Ježevica
Velika Ježevica
2 : 0
OFK Kotroman
Mokra Gora
Avijatičar Vranjani
Vranjani
0 : 4
Bakionica
Bakionica
Sloga
Sjenica
0 : 1
Čajetina
Čajetina
Višesava
Bajina Bašta
1 : 0
Perućac
Perućac
Tara
Kremna
1 : 2
Lazarica
Prilipac
Prvi partizan
Užice
2 : 1
Crnokosa
Kosjerić
Rakac Stave
Stave
1 : 3
Dračić 2018
Dračić
Kotešica
Kotešica
2 : 1
Mali korak
Oglađenovac
Junior Novo Naselje
Valjevo
2 : 2
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Kolubara 2
Valjevo
1 : 1
Jadar 2013
Valjevo
Tešnjar
Valjevo
2 : 0
Lukavac
Lukavac
Polet
Popučke
1 : 2
Stari drugari
Ljig
OFK Povlen
Brezovice
2 : 1
Omladinac
Valjevo
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
4 : 0
Graničar
Riđica
Dunav
Bački Monoštor
0 : 2
Polet
Sivac
Omladinac (D)
Deronje
6 : 1
Mladost
Kruščić
Terekveš
Svilojevo
2 : 3
Hajduk
Stapar
Kula
Kula
2 : 1
BSK
Bački Brestovac
Dinamo 1923
Bački Breg
8 : 2
Zadrugar
Srpski Miletić
OFK Odžaci
Odžaci
3 : 0
Omladinac (B)
Bukovac
Velika Drenova
Velika Drenova
2 : 2
Polet 57
Milutovac
Stari Trstenik
Stari Trstenik
2 : 2
Poljoprivrednik
Počekovina
Mladost
Donji Katun
1 : 0
Omladinac
Ugljarevo
Vinogradar
Riljac
1 : 1
Jezero 2017
Zlatari
14. Oktobar
Izbenica
2 : 1
Donji Kopaonik
Razbojna
Omladinac 1927
Opovo
0 : 4
Glogonj
Glogonj
Unirea
Uzdin
2 : 2
Proleter (M)
Mramorak
Mladost (V)
Vojlovica
1 : 3
Omladinac (D)
Deliblato
Mundial
Pančevo
2 : 0
BSK Bavanište
Bavanište
Radnički (B)
Baranda
2 : 0
Pobeda
Samoš
Ratkovac
Ratkovac
2 : 0
Šarbane
Šarbane
Sovljak
Sovljak
5 : 1
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Jedinstvo (M)
Milorci
1 : 0
OFK Paljuvi
Paljuvi
Nepričava
Nepričava
1 : 1
Čučuge
Čučuge
Polet (T)
Takovo
2 : 3
Joševa
Joševa
Pambukovica
Pambukovica
1 : 1
Crvena Jabuka
Ub
Omladinac (K)
Kalinovac
0 : 1
Mladost (V)
Vračević
Polet (DL)
Donji Lajkovac
0 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Hajduk 1932
Šimanovci
3 : 0
PSK Putinci
Putinci
Šumar
Ogar
2 : 0
Napredak
Žarkovac
ČSK Čortanovci
Čortanovci
3 : 1
Graničar (G)
Grabovci
Mladost
Buđanovci
5 : 1
Fruškogorac
Krčedin
Srem
Sremski Mihaljevci
3 : 0
Jedinstvo
Platičevo
Polet
Novi Karlovci
3 : 1
Graničar (O)
Obrež
Radnički 1911
Jaša Tomić
3 : 1
Potisje
Knićanin
OFK Klek
Klek
4 : 0
Naftagas
Boka
OFK Gradnulica
Zrenjanin
0 : 3
MSK
Mihajlovo
OFK Stajićevo
Stajićevo
7 : 2
Mladost
Belo Blato
Tisa 1933
Taraš
1 : 3
Lehel
Mužlja
Tamiš
Farkaždin
9 : 1
Partizan
Tomaševac
Bilećanin
Sečanj
0 : 2
Zadrugar
Lazarevo
Badince
Badince
2 : 8
Navalin
Navalin
Prva Iskra
Runjani
0 : 2
Jedinstvo
Zavlaka
Studenac
Gornja Koviljača
4 : 2
Velika Reka
Velika Reka
Mladost (DB)
Donja Borina
0 : 2
Antimon
Zajača
7. Juli
Bela Crkva
1 : 0
TE Gučevo
Trbušnica
Jadar 1961
Gornji Dobrić
6 : 1
Sloga
Straža
Rojkovac
Obrenovac
2 : 0
Duboko
Mala Moštanica
Rvati
Obrenovac
2 : 2
Munja
Barič
Polet
Grabovac
2 : 0
Posavina
Stubline
Borac
Ušće
7 : 1
Partizan
Draževac
Skela
Skela
1 : 1
Pobednik
Piroman
Pomoravlje
Ostrikovac
2 : 2
Omladinac
Šaludovac
Sinđelić
Vojnik
3 : 0
Mladost
Sikirica
15. Avgust 1950
Lomnica
1 : 4
Rudar
Plazane
Donja Mutnica
Donja Mutnica
4 : 2
Mladi radnik
Grabovica
OFK Batinac
Batinac
4 : 0
Radnički
Tekija
Bežanija
Beograd
3 : 2
Busije
Zemun
Zmaj Novi grad
Zemun
0 : 1
Šumadinac
Bečmen
Rekreativo 011
Beograd
1 : 2
BUSK
Beograd
Železnik 1930
Železnik
5 : 3
Dedinje
Beograd
Sinđelić 2012
Ugrinovci
1 : 1
Velika Moštanica
Velika Moštanica
Borac
Progar
2 : 4
Novi Beograd
Novi Beograd
Sveti Stefan
Slanci
3 : 6
Avala 1939
Beli Potok
Pinosava
Pinosava
2 : 5
KFK Ravna gora
Zemun
Palilulac
Beograd
7 : 0
Pionir
Besni Fok
OFK Lug 2020
Lug
0 : 3
Lepušnica
Glogonjski rit
Resnik
Resnik
3 : 2
OFK Crvenka
Borča
Divostin
Kragujevac
3 : 0
OFK Bagremar
Kragujevac
OFK Žeželj
Donja Sabanta
2 : 2
Kragujevac
Kragujevac
Ćava
Grošnica
2 : 0
21. oktobar
Kragujevac
Dobrača
Dobrača
1 : 8
Seljak
Cvetojevac
Jadran
Kragujevac
1 : 1
Stanovo 1941
Stanovo
Jedinstvo
Oplanić
1 : 0
Šumadija
Sipić
Karađorđe
Vučić
1 : 0
Sloga
Zabojnica
Borac
Pajsijevići
3 : 0
Karađorđe
Viševac
Kruševica 1980
Kneževac
0 : 3
BSK
Borač
Feniks
Rača
0 : 0
Mladost (R)
Rašković
Šantarovac
Šantarovac
2 : 0
GFK Strelište
Jagodina
Morava
Ribare
4 : 0
Ursule
Ursule
Mladost (K)
Končarevo
6 : 2
Kupinovac
Kupinovac
Sinđelić 1934
Vojska
2 : 4
Vinogradar
Crkvenac
Mladost (G)
Gložane
6 : 1
Šumadinac
Dragovo
Vinorača
Vinorača
2 : 1
Mladost (T)
Tečić
Trnava
Trnava
1 : 2
Osaonica
Bagrdan
Borac
Kloka
0 : 2
Gorski Car
Garaši
Tulež
Tulež
0 : 0
Venčani
Venčani
B 2000
Aranđelovac
2 : 1
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Mladost (R)
Rajkovac
3 : 0
Šamot
Aranđelovac
Kalipolje
Žabare
0 : 4
Šumadinac
Stojnik
Kopljari
Kopljari
2 : 2
Mladost (J)
Jelenac
Maglić
Bački Maglić
0 : 0
Slavija (P)
Pivnice
Krivanj
Selenča
0 : 2
Soko
Nova Gajdobra
Bačka 1945
Bačka Palanka
2 : 1
Mladost
Mali Bač
Neštin
Neštin
1 : 2
Bačka (D)
Despotovo
Slavija (B)
Bođani
2 : 2
Kulpin
Kulpin
Borac
Vizić
2 : 2
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Mladost
Mačvanski Metković
2 : 1
Mladi borac
Dublje
Napredak
Mačvanski Belotić
1 : 1
Milicionar
Bogatić
Omladinac
Slepčević
4 : 0
Budućnost (Z)
Zminjak
Torpedo
Tabanović
2 : 2
Gorki
Glušci
Sloga
Duvanište
0 : 4
Petlovača
Petlovača
Stojan Lazarac
Sovljak
2 : 0
Duško
Klenje
Sloboda
Salaš Crnobarski
3 : 1
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
Popovići Vrnjci
Vrnjci
1 : 3
Gruža
Vitanovac
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
3 : 2
Jovo Kursula
Cvetke
Braća Vuković
Lađevci
1 : 5
Mlada krila
Metikoši
Granit
Jošanička banja
4 : 4
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Borac
Vraneši
7 : 2
Miločajac
Miločaj
Jedinstvo (G)
Godačica
0 : 0
Lazac
Lazac
Mineral 2015
Rudno
3 : 0
Studen Vitez
Studenica
Omladinac
Drakčići
2 : 0
Apolon 2018
Kovači
Vlašić
Donje Crniljevo
3 : 3
Pričinović
Pocerski Pričinović
Dobrava Žabar 2020
Žabar
3 : 2
Sloga (M)
Matijevac
Trešnjevka
Trbusac
3 : 2
Dumača
Pocerski Metković
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
4 : 0
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
Šipurske livade
Šabac
1 : 2
Jevremovac
Jevremovac
Mrovska
Mrovska
0 : 2
Dobrava
Vukošić
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
3 : 1
Sloga (K)
Krnić
Mezgraja
Mezgraja
1 : 5
Novoselac
Novo Selo
Real Niš
Niš
10 : 0
Vrtište
Vrtište
Mramor
Mramor
1 : 0
Mladost
Donji Komren
Spartak
Sićevo
3 : 3
Sloga (DT)
Donja Trnava
Supovac
Supovac
3 : 2
Jasenovik 2018
Jasenovik
Roham
Nova Crnja
1 : 3
2. Oktobar
Kumane
SU Podgrmeč
Žitište
1 : 2
Napredak
Banatska Topola
Terekveš
Hetin
2 : 0
Omladinac
Ravni Topolovac
Sloga 1932
Ćirikovac
0 : 0
Napredak 1934
Nabrđe
BSK 1931
Brežane
4 : 3
Mladi Borac
Majilovac
Beli Orao
Bradarac
2 : 3
Dizel
Bare
Batovac
Batovac
7 : 1
Napredak (B)
Bubušinac
Ljubičevo
Ljubičevo
4 : 2
Polet (V)
Voluja
Mlava (B)
Bratinac
1 : 2
Barič
Barič
Soko
Krvije
1 : 2
Rade Milošević
Dubočka
Napredak (S)
Simićevo
1 : 0
Integral
Batuša
Sloga 1945
Veliko Selo
1 : 0
Zadrugar 1947
Tabanovac
Pobeda 1953
Osanica
3 : 1
Jasenovac
Krepoljin
Lokomotiva
Belo Polje
6 : 0
Budućnost
Veliki Jovanovac
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
2 : 3
Temac
Temska
Budućnost
Mala Krsna
2 : 5
Badljevica
Badljevica
Omladinac
Seone
1 : 2
Godomin
Smederevo
Jezava
Smederevo
5 : 2
Lunjevac
Lunjevac
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
1 : 2
Proleter 1947
Vranovo
Crvena zvezda
Suvodol
4 : 1
Vožd 2020
Vodanj
Sloga
Kaona
3 : 0
Radnički
Turica
Devići
Devići
2 : 6
Brezova
Brezova
Gradina
Rti
2 : 8
Bjelica
Milatovići
Vrelo
Gornja Kravarica
1 : 1
Jelica
Goračići
Šampion
Orom
8 : 1
Tromeđa
Majdan
Tisa
Padej
1 : 1
Horgoš 1911
Horgoš
Jadran
Sanad
3 : 3
Hajduk
Podlokanj
Jedinstvo (SK)
Srpski Krstur
6 : 0
Jedinstvo (M)
Martonoš
Slavija
Banatsko Aranđelovo
0 : 0
Graničar
Đala
Jedinstvo
Ruma
3 : 1
OFK Bačinci
Bačinci
Graničar (K)
Kuzmin
3 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Graničar (A)
Adaševci
4 : 2
Fruška Gora
Ruma
BSK
Bešenovo
3 : 2
Zmaj
Noćaj
OFK Bikić
Bikić Do
2 : 2
Obilić 1993
Kukujevci
Hajduk
Višnjićevo
5 : 0
Erdevik 2017
Erdevik
Srem
Sremska Rača
1 : 0
LSK Laćarak
Laćarak
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
9 : 1
Takovski Ustanak
Takovo
Šilopaj
Šilopaj
2 : 2
Lunjevica
Lunjevica
Brezak
Pranjani
1 : 2
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
Semedraž
Semedraž
3 : 4
Ozremica
Beršići
Majdan
Majdan
2 : 0
Omladinac
Kalimanići
Velereč 94
Velereč
3 : 0
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
1 : 2
Solid
Subotica
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
3 : 1
Žednik
Stari Žednik
Lokomotiva
Subotica
3 : 4
Elektrovojvodina
Subotica
Bikovo
Bikovo
2 : 0
Čantavir
Čantavir
Palić
Palić
5 : 1
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Graničar
Miletićevo
1 : 3
Karaš (K)
Kuštilj
Banat (I)
Ilandža
6 : 0
Vitorul
Straža
Omladinac
Zagajica
2 : 2
Borac (VS)
Veliko Središte
Dunav
Banatska Palanka
3 : 2
Ratar
Kruščica
Partizan
Kajtasovo
3 : 1
Ševac
Kusić
Karaš (J)
Jasenovo
5 : 1
Polet
Izbište
Palilulac
Šarbanovac
3 : 0
Sloga
Žučkovac
Obilić
Vilovo
1 : 2
OFK Hajduk
Novi Sad
Susek
Susek
9 : 0
Moskva
Budisava
OFK Sirig
Sirig
6 : 0
Borac
Rakovac
Hajduk (Č)
Čurug
8 : 3
Sloga
Lok
Titel
Titel
0 : 2
Čenej
Čenej
Hajduk (G)
Gardinovci
1 : 0
Miletić
Mošorin
Proleter
Banoštor
0 : 0
Bačka
Begeč
Kupinovo
Kupinovo
0 : 2
Kameni
Ašanja
Mladost 1935
Prhovo
2 : 0
Lovac
Karlovčić
Vitez
Subotište
2 : 0
Sloven
Sibač
Jedinstvo 2014
Ečka
3 : 0
KSK Konak 1926
Konak
Proleter
Neuzina
4 : 6
Borac
Zrenjanin
Zlatica
Zlatica
4 : 0
Sloga
Jarkovac
Provo 2015
Provo
3 : 2
Verko
Suvo Selo
Belpos
Belotić
2 : 3
Skupljen 2013
Skupljen
Bobovik
Bobovik
9 : 0
Mladost (Z)
Zvezd
Jedinstvo 2014
Beljin
2 : 2
Petrovac 74
Kujavica
Torpedo
Lojanice
1 : 4
Hajduk
Debrc
Polet
Jalovik
10 : 0
Sparta
Kaona
Veliki Borak
Veliki Borak
1 : 5
Vranić
Vranić
OFK Borac
Arnajevo
0 : 2
Rušanj
Rušanj
Azbest
Stragari
2 : 0
Hajduk 1936
Jovanovac
Kremenac
Rogojevac
2 : 1
Bukorovac
Kragujevac
Apolon 4
Kragujevac
2 : 2
Jovanovac
Jovanovac
Mladost 1925
Oplanići
2 : 2
Sloga Obrva
Obrva
Zgodačica
Godačica
0 : 2
Morava (M)
Mrsać
Mladost 1981
Štulac
2 : 3
Šumadija
Šumarice
Borac (A)
Adrani
3 : 6
Stara Čaršija
Kraljevo
Omladinac (V)
Vitkovo
0 : 3
Beli Orlovi
Tobolac
Jedinstvo
Kraljevci
3 : 2
Borac
Stejanovci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
1 : 4
Polet
Nikinci
Fruškogorac
Mali Radinci
3 : 1
Hrtkovci
Hrtkovci
Borac
Jarkovci
3 : 4
Vojvodina
Neradin
Planinac
Rivica
2 : 2
Car Uroš
Jazak
Dunav
Novi Slankamen
2 : 1
27. Oktobar
Šatrinci
Sloga (M)
Maradik
05.09.2021
16:30
Sloga (K)
Krnješevci
PIK
Sombor
2 : 2
Polet
Rastina
Dinamo
Sonta
0 : 2
Telečka
Telečka
Dražmirovac
Dražmirovac
2 : 0
Kolonija
Jagodina
Sloboda
Šuljkovac
8 : 0
Omladinac
Bunar
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
2 : 2
Mladi radnik
Novo Laniste
Belica
Belica
1 : 5
Dobra Voda
Dobra Voda
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
0 : 5
Mladost
Bukovče
Napredak
Staro Lanište
3 : 3
OFK Dragoševac
Dragoševac
Vukona
Vukona
3 : 2
Strelac 001
Kožuar
Zvizdar 2012
Zvizdar
3 : 0
Budućnost 1995
Slatina
Vrelo
Vrelo
4 : 0
OFK Takovo
Takovo
Gunjevac
Gunjevac
3 : 1
Tulari
Tulari
Brezovica
Brezovica
3 : 2
Dokmir
Dokmir
Bratstvo
Sot
0 : 2
Napredak
Vašica
Omladinac
Batrovci
4 : 0
Jednota
Šid
Sinđelić
Gibarac
1 : 4
Jedinstvo (M)
Morović
Graničar
Jamena
6 : 0
Borac
Ilinci
OFK Bingula
Bingula
2 : 1
Jedinstvo (lj)
Ljuba
BSK
Buljane
2 : 5
Železničar
Klačevica
Istok 63
Plana
7 : 0
Napredak (St)
Stubica
Mladost
Gornja Mutnica
1 : 4
ISK Izvor
Izvor
Jedinstvo
Ratari
1 : 1
Sloboda
Krežbinac
Zemljoradnik
Striža
3 : 4
Moravac
Gornje Vidovo
Heroj
Busilovac
2 : 1
Potočac
Potočac
Napredak (Sv)
Svojnovo
3 : 0
Budućnost
Lebina
Razvitak
Mirilovac
2 : 1
Hajduk
Čepure
Kolonija
Kovin
2 : 1
Voja Gačić
Pančevo
Jedinstvo
Dubovac
4 : 3
Borac
Pločica
Tempo
Sefkerin
3 : 4
Budućnost
Banatski Brestovac
OFK Radnički
Dren
3 : 3
Sloga
Lukavica
20. Oktobar
Trbušnica
1 : 3
OFK Borac
Arapovac
OFK Polet
Mirosaljci
0 : 0
Mladost
Baroševac
Mirko Tomić
Tribrode
6 : 0
Žika Marković - Uča
Miljević
Sloga TOP
Topolovnik
1 : 2
Borac 2016
Donja Kruševica
Pek
Kusiće
0 : 4
Dunavac 1929
Kisiljevo
Polet
Bikinje
5 : 3
Baštovan 2015
Carevac
Kumane
Kumane
5 : 0
Mladost 1970
Radoševac
Stiški Kurjak
Kurjače
1 : 1
Radnički
Požeženo
Trnjaci 2021
Trnjaci
5 : 2
Sloga (V)
Vrhovine
Kolubara (LP)
Liso Polje
7 : 2
Tamnava
Sovljak
Radnik 2013
Šišince
3 : 5
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Napredak
Bogojevce
0 : 3
Atletiko
Donja Jajina
Vukovac 98
Vukovac
3 : 1
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
Mlava (R)
Ribare
1 : 3
Bliznak-Medveđica
Bliznak
Mitros
Sremska Mitrovica
05.09.2021
17:00
Sremac (J)
Jarak
OFK Bosut
Bosut
0 : 0
Borac (VR)
Veliki Radinci
Sloga (Z)
Zasavica
2 : 1
Borac (R)
Radenković
Napredak
Šuljam
05.09.2021
17:00
Trgovački
Sremska Mitrovica
Sloboda
Šašinci
1 : 1
Planinac
Ležimir
Omarska
Omarska
1 : 0
Željezničar Sport Team
Banja Luka
Mladost
Podgorica
05.09.2021
17:30
Grbalj
Radanovići
Jedinstvo
Bijelo Polje
0 : 0
Cetinje
Cetinje
Bokelj
Kotor
3 : 1
Berane
Berane
Igalo
Herceg Novi
3 : 0
Kom
Podgorica
OFK Titograd
Podgorica
0 : 1
Arsenal
Tivat
Crvena zvezda
Beograd
3 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Mašinac 2020
Niš
2 : 1
Dinamo
Vranje
Borac 1926
Čačak
2 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Novi Pazar
Novi Pazar
5 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
GFK Sloboda
Užice
1 : 0
Javor
Ivanjica
Mladi radnik 1926
Požarevac
2 : 1
Sloga (P)
Požega
Mladost (L)
Lučani
3 : 0
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Sunrise Šabac
Šabac
3 : 2
Loznica
Loznica
Železničar
Lajkovac
1 : 2
Jedinstvo
Ub
Zlatibor
Čajetina
2 : 2
Radnički (V)
Valjevo
OFK Radnički
Niš
7 : 0
Radnički (P)
Pirot
Dinamo
Vranje
5 : 1
OFK Topličanin
Prokuplje
OFK Bačka
Bačka Palanka
2 : 0
Index
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 1
Železničar
Pančevo
Petrika
Novi Sad
3 : 1
Petar Puača
Novi Sad
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 3
Inđija
Inđija
GFK Sloven
Ruma
6 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
OFK Vršac
Vršac
6 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Zvezdara
Beograd
0 : 0
IM Rakovica
Rakovica
OFK Žarkovo
Beograd
1 : 1
IMT 2
Beograd
BASK
Beograd
6 : 3
Kolubara
Lazarevac
Radnički
Novi Beograd
2 : 1
Bežanija
Beograd
Studentski Grad
Beograd
4 : 3
Internacional
Beograd
1. Maj
Ruma
0 : 8
Mladost (BJ)
Backi Jarak
OFK Bečej 1918
Bečej
4 : 1
Radnički (K)
Kovin
Radnički (K)
Klupci
0 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
OFK Senjak
Valjevo
2 : 1
Crnokosa
Kosjerić
Karađorđe
Ribnica
0 : 0
Takovo
Gornji Milanovac
Budućnost (A)
Arilje
1 : 9
Jedinstvo Putevi
Užice
Zlatibor
Čajetina
05.09.2021
10:00
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Partizan
Beograd
2 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
OLE
Beograd
0 : 0
IMT
Beograd
Sopot
Sopot
4 : 0
011
Beograd
Lokomotiva
Beograd
0 : 5
OFK Beograd
Beograd
Borac 1926
Čačak
3 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
GFK Sloboda
Užice
5 : 0
Javor
Ivanjica
Apolon 2018
Kraljevo
5 : 3
Savacijum
Šabac
Radnički 1923
Kragujevac
4 : 3
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Sunrise Šabac
Šabac
1 : 2
Loznica
Loznica
Apolon 4
Kragujevac
1 : 1
Jedinstvo
Ub
Mačva
Šabac
1 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Timočanin
Knjaževac
2 : 1
Vlasina
Vlasotince
Budućnost
Popovac
3 : 1
Mineralac
Vranje
Dinamo
Vranje
0 : 2
Timok 1919
Zaječar
Real Niš
Niš
1 : 0
Trayal
Kruševac
OFK Bačka
Bačka Palanka
4 : 0
Index
Novi sad
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
3 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
4 : 1
Železničar
Pančevo
Petrika
Novi Sad
7 : 2
Petar Puača
Novi Sad
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 9
Inđija
Inđija
ODR
Petrovaradin
1 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
OFK Vršac
Vršac
4 : 2
Omladinac
Novi Banovci
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
FAP
Priboj
0 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Zlatibor
Čajetina
2 : 0
Čačak 94
Čačak
Sloga (BB)
Bajina Bašta
0 : 0
Spartak 1976
Trnava
Bubamara
Kraljevo
05.09.2021
10:00
Tutin
Tutin
Bane 1931
Raška
1 : 0
Jedinstvo 2017
Tutin
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
Karađorđe
Ribnica
2 : 2
Kiker
Kraljevo
Borac (Š)
Šajkaš
0 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
OFK Kikinda
Kikinda
2 : 3
OFK Vrbas
Vrbas
GFK Sloven
Ruma
5 : 0
Cement
Beočin
Strmovo 1986
Strmovo
3 : 4
Mačva (Š)
Šabac
VGSK
Veliko Gradište
2 : 1
Sušica
Kragujevac
Mladi radnik 1926
Požarevac
6 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Arsenal
Kragujevac
3 : 1
Rudar (S)
Stamnica
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 4
Smederevo 1924
Smederevo
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
1 : 1
Đerdap
Golubac
Železničar
Požarevac
05.09.2021
10:00
OPK Rudar 1933
Kostolac
Balkan
Beograd
0 : 2
Žarkovo
Beograd
Beograd
Beograd
3 : 2
Bežanija
Beograd
Radnički 1905
Bajmok
4 : 2
Tavankut
Tavankut
Vinogradar
Hajdukovo
2 : 0
Preporod
Novi Žednik
Zemun
Zemun
4 : 2
BSK Borča
Borča
Sušica
Kragujevac
2 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Novi Pazar
Novi Pazar
05.09.2021
10:00
Jedinstvo 2017
Tutin
Kosmet
Leposavić
2 : 6
Bubamara
Kraljevo
Apolon 2018
Kraljevo
2 : 2
Pazar Juniors
Novi Pazar
Kiker
Kraljevo
3 : 1
Bane 1931
Raška
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 4
Sport Klub 99
Novi Pazar
Apolon 4
Kragujevac
0 : 4
Radnički 1923
Kragujevac
Sloga (K)
Kraljevo
8 : 1
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
Takovo
Gornji Milanovac
2 : 3
Polimlje
Prijepolje
Sloboda (Č)
Čačak
2 : 1
GFK Sloboda
Užice
Sloga (P)
Požega
2 : 1
Javor Matis
Ivanjica
Metalac
Gornji Milanovac
6 : 0
Spartak 1976
Trnava
Zlatibor
Čajetina
0 : 3
Mladost (L)
Lučani
Gaučosi
Čačak
1 : 2
Jedinstvo Putevi
Užice
Sloga (BB)
Bajina Bašta
8 : 1
FAP
Priboj
ARES 2015
Mrčajevci
1 : 5
Borac 1926
Čačak
OFK Radnički
Niš
5 : 0
Lider MGM
Leskovac
CFK
Vrbas
0 : 4
TSC
Bačka Topola
Kabel
Novi Sad
1 : 0
One team
Bački Jarak
Arena Su
Subotica
4 : 0
Petar Puača
Novi Sad
RFK NS 1921
Novi Sad
1 : 5
OFK Kikinda 1909
Kikinda
Sporto 023
Zrenjanin
5 : 0
Derby 2015
Novi Sad
Radnički (Zr)
Zrenjanin
14 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Petrika
Novi Sad
5 : 0
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Železničar
Lajkovac
1 : 4
Savacium
Šabac
AF Duljaj
Topola
11 : 0
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Soko 2015
Saraoci
0 : 7
RSK
Rabrovo
Mladi radnik 1926
Požarevac
1 : 1
Železničar
Požarevac
Šumadija
Aranđelovac
6 : 0
Zvižd
Kučevo
AF Đokić
Velika Plana
0 : 8
Cepelin 026
Smederevo
VGSK
Veliko Gradište
05.09.2021
10:00
Petlić SD 2006
Smederevo
Plana
Velika Plana
1 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
OPK Rudar 1933
Kostolac
5 : 1
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Spartak ŽK
Subotica
5 : 3
Radnički 1905
Bajmok
Milutinac
Zemun
3 : 0
Šumadinac
Bečmen
TEK Sloga
Veliki Crljeni
0 : 3
Kolubara 1
Lazarevac
Budućnost (D)
Dudovica
3 : 6
ŠF Ivanča
Aranđelovac
Radnički (R)
Rudovci
0 : 3
Lazarevac
Lazarevac
Zadrugar
Lajkovac
0 : 2
Ribnica
Mionica
OFK Senjak
Valjevo
2 : 1
Omladinac
Ljig
OFK Osečina
Osečina
05.09.2021
10:00
OFK Divci
Divci
Tešnjar Stari Grad
Valjevo
0 : 3
Radnički (V)
Valjevo
Vojvode
Mionica
1 : 1
POFK Železničar
Lajkovac
Jedinstvo (Ub)
Ub
4 : 0
Pambukovica
Ub

Rukomet

Meshkov Brest
Brest
20 : 31
Motor Zaporozhye
Zaporožija
PPD Zagreb
Zagreb
29 : 31
Telekom Veszprem
Vesprem

Ragbi 13

Partizan 1953
Beograd
88 : 18
Radnički
Niš