XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 411 utakmica za dan
Subota, 4 Septembar 2021

Fudbal

OFK Bečej 1918
Bečej
1 : 0
Feniks 1995
Stara Pazova
OFK Vršac
Vršac
0 : 0
Tekstilac
Odžaci
Radnički (Zr)
Zrenjanin
1 : 2
Radnički 1912
Sombor
Dinamo 1945
Pančevo
0 : 1
Omladinac
Novi Banovci
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
1 : 2
Hajduk 1912
Kula
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 0
Borac (S)
Sakule
Trepča
Kosovska Mitrovica
1 : 2
Sloga (BB)
Bajina Bašta
BASK
Beograd
5 : 1
Zvezdara
Beograd
Ušće Novi Beograd
Stepojevac
2 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
Leštane
Leštane
1 : 2
BSK Borča
Borča
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 3
Borac
Lazarevac
Prva iskra
Barič
1 : 1
OFK Beograd
Beograd
Meševo
Meševo
1 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Sloga (L)
Leskovac
0 : 4
Timočanin
Knjaževac
Radnički (P)
Pirot
4 : 1
Rembas
Resavica
Pčinja
Trgovište
0 : 1
Budućnost (P)
Popovac
Kozara
Banatsko Veliko Selo
1 : 1
Naftagas
Elemir
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
3 : 1
Begej
Žitište
Sloga
Plandište
2 : 2
Sloboda
Novi Kozarci
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
0 : 1
Omladinac FAM
Botoš
BAK
Bela Crkva
2 : 2
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Sloga (E)
Erdevik
1 : 0
Donji Srem
Pećinci
Radnički (NP)
Nova Pazova
3 : 1
Index
Novi Sad
Cement
Beočin
2 : 0
Veternik
Veternik
Mladost
Bački Jarak
0 : 4
Sloga (T)
Temerin
Jedinstvo
Rumenka
3 : 1
Dunav
Stari Banovci
Senta
Senta
1 : 1
Preporod
Novi Žednik
ČSK Pivara
Čelarevo
0 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
Bačka 1901
Subotica
2 : 1
SU Stanišić 1920
Stanišić
Napredak
Medoševac
1 : 1
Vinča
Vinča
Lokomotiva
Beograd
0 : 3
GSP Polet Dorćol
Beograd
OFK Mladenovac
Mladenovac
1 : 0
Poštar Zvezdara
Beograd
Parmenac
Parmenac
1 : 2
FAP
Priboj
Cer
Petkovica
1 : 0
Borac
Lešnica
OFK Niš
Niš
1 : 1
Morava
Žitkovac
OFK Sinđelić
Niš
5 : 1
Mladost (B)
Batušinac
Nebeski Andjeli
Vranje
3 : 3
Radan
Lebane
SFK Morava
Vladičin Han
3 : 2
Plantaža
Donje Stopanje
Orlovi
Jasenovo
4 : 1
Župa
Aleksandrovac
Morava 1918
Ćuprija
2 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Blagotin
Poljna
5 : 1
Levač
Rekovac
Dunav
Prahovo
2 : 0
Jedinstvo (P)
Pirot
Đerdap
Kladovo
2 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
2 : 0
BSK
Bogovina
Lužnica
Babušnica
0 : 1
OFK Slatina
Bor
Radnički (S)
Sombor
0 : 7
Borac (BG)
Bački Gračac
Crvenka
Crvenka
0 : 2
Rusin
Ruski Krstur
Vojvodina
Tovariševo
0 : 3
Polet
Karavukovo
ŽAK
Sombor
4 : 1
Budućnost (P)
Parage
Bratstvo 2019
Prigrevica
4 : 1
Naša Zvezda
Silbaš
Crvena Zvezda
Novi Sad
0 : 3
Šajkaš 1908
Kovilj
Slavija
Novi Sad
2 : 0
Borac
Novi Sad
Jedinstvo Stević
Kačarevo
1 : 0
Dolina
Padina
Partizan (U)
Uljma
2 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
2 : 0
Sloga
Voganj
GFK Sloven
Ruma
2 : 0
Fruškogorac
Manđelos
Radnički 1905
Bajmok
0 : 1
OFK Vrbas
Vrbas
Sloga
Ostojićevo
3 : 1
Napredak
Nadalj
Proleter
Ravno Selo
6 : 1
Bačka
Mol
Jadran
Feketić
4 : 4
Iskra
Kucura
AFK
Ada
2 : 0
Obilić (NK)
Novi Kneževac
Srbobran
Srbobran
1 : 0
Budućnost
Savino Selo
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
0 : 1
Bačinac
Bačinac
Šarbanovac
Šarbanovac
4 : 0
Polet
Jabukovac
Poreč
Donji milanovac
0 : 0
Polom
Leskovo
Jedinstvo (Š)
Šišava
0 : 3
Zloćudovo
Zloćudovo
Svrljig
Svrljig
2 : 0
Jastrebac
Tešica
Taskovići
Taskovići
3 : 0
Pobeda
Rusna
Rtanj
Boljevac
3 : 0
Omladinac
Grezna
Rudar Vrška Čuka
Grljan
04.09.2021
16:30
OFK Rtanj
Boljevac
Čitluk
Čitluk
3 : 1
Mačkovac
Mačkovac
Budućnost
Srpska Crnja
3 : 1
Krajina
Krajišnik
Delija
Mokrin
4 : 1
Rusanda
Melenci
Radnički
Sutjeska
2 : 4
Napredak
Čestereg
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
2 : 2
Kolare
Kolare
Partizan (G)
Glogovac
2 : 1
Morava
Kočino Selo
Zvižd
Kučevo
4 : 2
Železničar
Požarevac
Žitkovica 2017
Žitkovica
1 : 0
Sloga (L)
Lučica
Sloboda
Rasnica
1 : 1
Željuša
Željuša
Napredak
Izvor
3 : 0
Dragoš
Pirot
Strelac
Mislođin
1 : 1
OFK Budućnost
Dudovica
Šumadija
Šopić
0 : 4
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Barajevo
Barajevo
5 : 0
Beljina
Beljina
Turbina
Vreoci
5 : 0
Budućnost (Z)
Zvečka
Borac (O)
Ostružnica
3 : 1
Siti Sport Klub
Beograd
Milutinac
Zemun
1 : 2
Umka
Umka
Bratstvo 1975
Erdeč
1 : 0
Šumadinac
Kragujevac
Sloga (D)
Desimirovac
4 : 0
Jedinstvo
Petrovac
Kolonija
Kragujevac
0 : 2
Maršić
Maršić
Spartak 1924
Ljig
1 : 3
Radnik
Ub
Slatina
Slatina
2 : 0
Dragačevo
Guča
Ovčar
Markovica
3 : 3
Morava
Katrga
Rudar
Baljevac
3 : 2
Novi Pazar 1928
Delimeđe
Rajac
Kadina Luka
1 : 0
Popadić
Popadić
Župski biseri
Lacisled
2 : 3
Borac
Gornji Katun
Garevina
Garevina
2 : 1
Kamenorezac 76
Dublje
Varvarin
Varvarin
7 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
Rudar
Vrdnik
0 : 1
Krušedol
Krušedol
Radnički (P)
Pertate
1 : 0
Gradac
Konopnica
Radnik Sušica
Kukulovce
1 : 2
Marjan MB
Mala Biljanica
Rudar 1973
Rudare
3 : 3
Šumadija
Razgojna
Sinđelić
Lipnica
1 : 1
Jelav
Jelav
OFK Zabrežje
Zabrežje
4 : 0
Jedinstvo
Dren
Planinac
Panjevac
1 : 0
Šumadija
Trešnjevica
Beljanica
Strmosten
2 : 1
Sloga
Donje Vidovo
Miljakovac
Beograd
1 : 0
13. maj
Zemun
Minel
Ripanj
4 : 1
Bratstvo
Krnjača
Mladost (P)
Pretoke
0 : 2
Partizan
Bumbarevo Brdo
Mladost (D)
Dublje
3 : 2
Bratstvo
Međureč
Tvrđava
Bač
5 : 0
Orlovi
Bačka Palanka
Standard 2021
Čamurlija
1 : 2
Sloga 1948
Malča
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
6 : 2
1. Oktobar
Srpski Itebej
Planinac
Vujetinci
1 : 2
Tigrovi Mija Gold
Preljina
Malba
Žaočani
2 : 4
Lugovi
Čačak
Budućnost
Stančići
04.09.2021
Mršinci
Mršinci
Prijatelji
Čačak
0 : 3
Remont
Čačak
Vujan
Prislonica
3 : 2
Gavrilo Princip
Vranići
Gladijator
Čačak
4 : 2
Gaučosi
Čačak
Čačak 94
Čačak
10 : 0
Morava
Mojsinje
OFK Braničevo
Braničevo
2 : 2
Stig 1955
Beranje
Mladost (K)
Krupaja
0 : 4
Jedinstvo (S)
Smoljinac
Bata Bulić
Bistrica
2 : 1
Mlava (ML)
Malo Laole
Trgovački
Petrovac na Mlavi
6 : 1
Manastirica
Manastirica
Nišavac
Staničenje
1 : 1
Padež
Petrovac
Mladost (MS)
Mali Suvodol
2 : 5
Mladost (PR)
Poljska Ržana
Borac
Barje Čiflik
1 : 1
Rongo Siti
Pirot
Potisje
Kanjiža
4 : 0
Čoka
Čoka
Vinogradar
Hajdukovo
3 : 0
SFU Graničar 024
Kelebija
Sloga (M)
Margita
3 : 3
Banat (D)
Dupljaja
Mladost
Resnik
3 : 0
Jedinstvo
Mužinac
Sloboda 2013
Nikolinac
0 : 3
Slemen
Milušinac
Železničar
Novi Sad
0 : 0
Vinogradar
Ledinci
Borba
Cvetojevac
4 : 1
Šumadija
Čumić
Milakovac 2018
Milakovac
2 : 0
Stubal
Stubal
Mladi radnik 1925
Grdica
2 : 1
Biljanovac
Biljanovac
BSK 2014
Bukovica
0 : 4
Budućnost
Samaila
Bogutovačka Banja
Bogutovac
1 : 1
Partizan (V)
Vrba
Stara Čaršija
Osaonica
2 : 5
Mladost (MD)
Mala Drenova
Gradac
Pločnik
5 : 2
Bresno Polje
Bresno Polje
Ratajac
Donje Rataje
4 : 2
Obilić
Mrmoš
Šampion 2013
Bošnjane
1 : 1
Parcane
Parcane
OFK Orašje 1960
Orašje
0 : 0
Velika Morava
Selo Varvarin
Mladost 1977
Garevina
3 : 0
Borjak 2013
Okruglica
Sport
Bezdan
1 : 3
Jedinstvo (R)
Ribarevo
Popovac
Popovac
1 : 1
Borac 1950
Bošnjane
Radnik
Davidovac
2 : 1
Polet
Zabrega
Mladi borac
Županjac
0 : 4
Petka
Petka
Sloboda
Stubica
1 : 1
BSK
Brajkovac
Mladi radnik
Junkovac
2 : 1
Proleter
Vrbovno
Strmovo
Strmovo
0 : 4
Šumadinac
Kruševica
Rudar 1945
Radljevo
1 : 4
OFK Stublenica
Stublenica
Kalenić
Kalenić
3 : 0
Brgule
Brgule
Moravac
Guberevac
3 : 0
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
3 : 1
Mladost (DB)
Donji Bunibrod
Laznica
Laznica
1 : 3
Borac (V)
Vukovac
Osanica
Osanica
2 : 1
Zvezda
Izvarica
Vrelo
Milanovac
1 : 5
Polet (SD)
Suvi Do
Homoljac
Žagubica
2 : 0
Sloga (J)
Jošanica
Srem
Sremska Mitrovica
4 : 1
Sloga
Čalma
Granit
Radalj
3 : 0
Jadar
Stupnica
Paskovac
Paskovac
4 : 0
Krajišnici
Loznica
14. Oktobar
Draginac
0 : 3
Hajduk
Ribarica
Borac
Kozjak
3 : 0
Jadar 07
Loznica
Drina
Zvornik
2 : 0
Kozara
Gradiška
Krupa
Krupa na Vrbasu
5 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
Tekstilac
Derventa
1 : 0
Budućnost
Pilica
Sloboda
Novi Grad
2 : 0
Modriča
Modriča
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
1 : 0
Borac
Kozarska Dubica
Sloga
Doboj
4 : 0
Podrinje
Janja
Sutjeska
Foča
3 : 1
Ljubić
Prnjavor
Srbija
4 : 1
Luksemburg
Irska
1 : 1
Azerbejdžan
Mašinac
Niš
4 : 0
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
Sloga
Zemun
6 : 4
TSC
Kanjiža
Spartak
Subotica
14 : 0
Požarevac
Požarevac
Radnički 2012
Niš
23 : 0
SUŽF Stol
Bor
Vučice
Vučje
1 : 7
Majdanpek
Majdanpek
Dunav
Veliko Selo
1 : 10
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Radnicki
Rudovci
04.09.2021
00:00
Heroj Polet
Beograd
GFK Jagodina
Jagodina
7 : 0
OFK Slatina
Slatina-Bor
Napredak
Kruševac
10 : 1
Morava 1918
Ćuprija
Jedinstvo
Paraćin
3 : 1
Timok 1919
Zaječar
Bor 1919
Bor
5 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Real
Niš
2 : 1
Radnički (N)
Niš
Kopernikus Želežničar
Niš
2 : 0
Radnik
Surdulica
GFK Dubočica
Leskovac
1 : 5
Budućnost
Popovac
Spartak ŽK
Subotica
3 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Kabel
Novi Sad
3 : 0
Mladost (NS)
Novi Sad
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
2 : 2
Proleter
Novi Sad
Ada
Beograd
3 : 1
Lokomotiva
Beograd
011
Beograd
3 : 4
BSK Borča
Borča
Brodarac 2
Beograd
3 : 0
Sinđelić
Beograd
Grizzly ML
Saranovo
3 : 2
Šumadija (T)
Toponica
Borac 1932
Ralja
04.09.2021
10:00
RSK
Rabrovo
Sloga (B)
Batočina
1 : 1
Karađorđe
Topola
Smederevo 1924
Smederevo
4 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Napredak
Markovac
5 : 1
Mladi radnik (R)
Radinac
Korićani
Korićani
0 : 1
Sušica
Kragujevac
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
0 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Sofeks
Futog
1 : 1
Borac (Š)
Šajkaš
Feniks 1995
Stara Pazova
3 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Hajduk
Divoš
3 : 0
OFK Kikinda
Kikinda
DIF
Beograd
04.09.2021
00:00
Prva Iskra
Barič
Torlak
Beograd
04.09.2021
00:00
Rojkovac
Obrenovac
BSK 1925
Beograd
1 : 0
Balkan
Beograd
Radnički
Obrenovac
3 : 1
GSP Polet
Beograd
OFK Beograd
Beograd
4 : 0
Beograd Karaburma
Beograd
Siti Sport Klub
Beograd
3 : 0
Budućnost
Dobanovci
Jedinstvo
Vlajkovac
4 : 0
Borac
Starčevo
Strela
Ivanovo
0 : 7
Mladost
Omoljica
Dolovo
Dolovo
3 : 0
Vulturul
Grebenac
Mladost
Pančevo
04.09.2021
Omladinac 1927
Opovo
Jugoslavija
Jabuka
04.09.2021
Radnički
Baranda
Jedinstvo Stević
Kačarevo
1 : 6
Voja Gačić
Pančevo
Brodarac
Beograd
7 : 4
Studentski grad
Novi Beograd
RFK Grafičar
Beograd
6 : 1
Voždovac
Beograd
Borac
Lazarevac
0 : 7
Rakovica
Beograd
BASK
Beograd
4 : 2
Sinđelić
Beograd
Vinča
Vinča
2 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Boleč
Boleč
04.09.2021
00:00
Kovačevac
Kovačevac
OFK Beograd
Beograd
04.09.2021
00:00
OFK Mladenovac
Mladenovac
Zemun
Zemun
1 : 5
RFK Grafičar
Beograd
Bresje Superior
Velika Plana
04.09.2021
10:00
Palanka
Cerovac
Jedinstvo
Krnjevo
04.09.2021
Železničar
Kusadak
Polet
Trnovče
04.09.2021
Sloboda
Lipe
Sloga
Miloševac
04.09.2021
Podunavac
Udovice
Radnik
Surdulica
3 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
Radnički (P)
Pirot
10 : 2
SFS Borac
Paraćin
Radnički 2
Niš
0 : 1
Kopernikus Želežničar
Niš
OFK Radnički
Niš
0 : 3
GFK Jagodina
Jagodina
Spartak ŽK
Subotica
1 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Kabel
Novi Sad
0 : 3
TSC
Bačka Topola
RFK NS 1921
Novi Sad
3 : 5
Proleter (NS)
Novi Sad
Kolubara
Lazarevac
04.09.2021
Studentski grad
Novi Beograd
Sinđelić
Beograd
2 : 0
Internacional
Beograd
011
Beograd
4 : 1
BSK Borča
Borča
Lokomotiva
Beograd
0 : 3
Voždovac
Beograd
RFK Grafičar
Beograd
2 : 1
Rakovica
Rakovica
IMT
Beograd
2 : 5
OLE
Zemun
OFK Beograd
Beograd
1 : 2
Radničkin(NB)
Novi Beograd
OFK Jugović
Kać
1 : 3
Petrika
Novi Sad
Derby 2015
Novi Sad
4 : 2
Arena Su
Subotica
Dunav
Stari Banovci
0 : 6
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Podunavac
Belegiš
1 : 1
ODR
Petrovaradin
Radnički (Š)
Šid
7 : 0
Voja Gačić
Pančevo
OFK Senjak
Valjevo
7 : 0
Rađevac
Krupanj
Vrelo Sport
Vrelo
2 : 9
Mačva 1929
Bogatić
Budućnost
Dobanovci
0 : 4
Palilulac
Beograd
Vinča
Vinča
1 : 3
Prva Iskra
Barič
Zvezdara
Beograd
0 : 4
BASK
Beograd
Lestane
Lestane
04.09.2021
BSK 1925
Beograd
DIF
Beograd
2 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Trio
Paraćin
3 : 0
SFK Morava
Vladičin Han
Meševo - Knez Lazar
Meševo
3 : 0
Kopernikus Želežničar
Niš
Finale 2013
Kruševac
4 : 1
Vučje
Vučje
Trstenik PPT
Trstenik
0 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Radnički (S)
Svilajnac
3 : 3
Lider MGM
Leskovac
Župa
Aleksandrovac
3 : 0
Đerdap
Kladovo
Sloga
Plandište
04.09.2021
Ševac
Kusić
Crvena zvezda
Pavliš
4 : 3
Invictus 2020
Bela Crkva
Budućnost
Alibunar
04.09.2021
Hajdučica
Hajdučica
Banat
Ilandža
2 : 4
Banat
Dupljaja
Proleter
Banatski Karlovac
2 : 3
Partizan
Uljma
Mladost
Omoljica
3 : 0
Proleter
Mramorak
Spartak 1911
Debeljača
04.09.2021
Tempo
Sefkerin
Sloga
Banatsko Novo Selo
3 : 1
Borac
Sakule
Omladinac
Deliblato
1 : 6
Glogonj
Glogonj
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
Rad
Beograd
IMT
Novi Beograd
2 : 3
Brodarac
Beograd
OLE
Zemun
0 : 3
011
Beograd
Sinđelić
Beograd
1 : 1
Teleoptik
Zemun
Lokomotiva
Beograd
1 : 3
Voždovac
Beograd
Partizan
Beograd
4 : 1
Zemun
Zemun
ADA
Beograd
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Milutinac
Zemun
0 : 6
Radnički (NB)
Novi Beograd
Čukarički
Beograd
4 : 1
RFK Grafičar
Beograd
RFK Grafičar
Beograd
7 : 0
Sinđelić
Beograd
BSK 1925
Batajnica
3 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Rakovica
Beograd
1 : 3
Rad
Beograd
Kolubara
Lazarevac
1 : 3
OFK Beograd
Beograd
Resnik
Resnik
04.09.2021
00:00
Šumadija 1962
Jagnjilo
Zemun
Zemun
04.09.2021
00:00
Dunavac
Grocka
OFK Beograd
Beograd
7 : 0
Borac
Ostružnica
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
0 : 3
Rad
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
04.09.2021
00:00
Sremčica
Sremčica
Trio
Paraćin
0 : 4
Car Konstantin
Niš
Trayal Knez Lazar
Kruševac
0 : 8
Real
Niš
Timok 1919
Zaječar
1 : 2
SFS Borac
Paraćin
Šampion 2014
Leskovac
3 : 0
Napredak
Kruševac
Kopernikus Železničar
Niš
4 : 1
GFK Jagodina
Jagodina
Radnički (N)
Niš
3 : 0
Duel Juniors
Kruševac
Vlasina
Vlasotince
2 : 2
Radnički (P)
Pirot
Radnički 1912
Sombor
3 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
Krila Krajine
Bačka Palanka
5 : 0
Hajduk 1912
Kula
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 1
Radnički (Š)
Šid
OFK Vršac
Vršac
4 : 1
Železničar
Pančevo
Inđija
Inđija
1 : 4
GFK Sloven
Ruma
Brodarac
Novi Beograd
2 : 0
Čukarički
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 6
Crvena zvezda
Beograd
Zemun
Zemun
1 : 2
Partizan
Beograd
Ada
Beograd
1 : 5
Voždovac
Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
Rad
Beograd
Teleoptik
Zemun
6 : 0
OLE
Zemun
011
Beograd
1 : 2
RFK Grafičar
Beograd
Loznica
Loznica
0 : 2
Senjak
Valjevo
Jedinstvo (Ub)
Ub
0 : 9
Mačva (Š)
Šabac
Drina
Ljubovija
3 : 2
Omladinac 2014
Ljig
Fenix
Šabac
4 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Rađevac
Krupanj
10 : 0
Ribnica
Mionica
Radnički (V)
Valjevo
2 : 2
Respekt
Loznica
Mačva 1929
Bogatić
0 : 4
Sun Rise
Šabac
Budućnost
Popovac
2 : 4
Filip Filipović
Niš
BSK
Bujanovac
0 : 7
Mineralac
Vranjska Banja
Čekmin
Čekmin
4 : 0
OFK Topličanin
Prokuplje
OFK Kosanica
Kuršumlija
3 : 0
Trnovac
Veliki Trnovac
Lugina
Preševo
6 : 0
Vučje
Vučje
SFK Morava
Vladičin Han
0 : 10
Kopernikus Železničar 2
Niš
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 1
Dinamo
Vranje
Radnik
Surdulica
4 : 0
OFK Budućnost 2020
Niš
Lokomotiva
Beograd
5 : 0
Balkan
Beograd
BSK 1925
Batajnica
0 : 7
Kolubara
Lazarevac
Sinđelić
Beograd
7 : 1
Karioke
Beograd
Rakovica
Beograd
04.09.2021
00:00
Studentski grad
Beograd
IMT
Beograd
3 : 1
BSK
Borča
Vukovi
Brus
04.09.2021
00:00
Jedinstvo
Paraćin
Car Lazar 2015
Kruševac
5 : 9
Junior
Jagodina
Meševo
Meševo
2 : 2
Morava 1918
Ćuprija
GFK Jagodina 2
Jagodina
0 : 3
Trstenik PTT
Trstenik
OFK Bratstvo
Medveđa
04.09.2021
00:00
Župa
Aleksandrovac
Duel Juniors 2
Kruševac
4 : 3
Finale 2013
Kruševac
Timočanin
Knjaževac
4 : 0
Radnički (S)
Svilajnac
Tisa Njerš
Adorjan
1 : 3
AFK
Ada
Arena Su
Subotica
3 : 0
Bajša
Bajša
BAK
Bela Crkva
04.09.2021
Borac
Pločica
Partizan
Uljma
11 : 0
OFK Plandište
Plandište
Potporanj
Potporanj
04.09.2021
Karaš
Jasenovo
Polet
Izbište
10 : 0
Ratar
Kruščica
Polet
Idvor
04.09.2021
BSK
Bavanište
Sloga
Banatsko Novo Selo
1 : 2
Pobeda
Samoš
Dolina
Padina
04.09.2021
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Jugoslavija
Jabuka
04.09.2021
Unirea
Uzdin
OFK Vršac
Vršac
04.09.2021
Mundial
Pančevo
Voja Gačić
Pančevo
1 : 0
Radnički
Kovin
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 2
Proleter
Banatski Karlovac
Obrenovac 1905
Obrenovac
3 : 5
Srem
Jakovo
Bežanija
Beograd
4 : 1
Omladinac
Veliko Polje
DIF
Beograd
1 : 6
Budućnost
Dobanovci
PFK Žarkovo 2000
Beograd
04.09.2021
00:00
Resnik
Resnik
OFK Crvenka
Borca
2 : 6
Kosmaj
Ralja
Vinča
Vinča
0 : 3
Mladenovac
Mladenovac
OLE
Beograd
04.09.2021
00:00
Torlak
Beograd
Boleč
Grocka
04.09.2021
00:00
Palilulac
Beograd
Čukarički
Beograd
4 : 3
Rakovica
Beograd
OFK Beograd
Beograd
0 : 3
Rad
Beograd
Zemun
Zemun
5 : 4
DIF
Beograd
RFK Grafičar
Beograd
04.09.2021
00:00
IMT
Beograd
Partizan
Beograd
04.09.2021
00:00
Ada
Beograd
BSK Borča
Borča
1 : 2
OFK Crvenka
Borca
Borac (L)
Lazarevac
04.09.2021
00:00
Banja
Višnjička banja
Kolubara
Lazarevac
10 : 1
Jedinstvo
Surčin
Železnik 1930
Železnik
04.09.2021
00:00
Žarkovo
Žarkovo
PFK Žarkovo 2000
Beograd
04.09.2021
00:00
Lokomotiva
Beograd
Vranić
Vranić
04.09.2021
00:00
Borac (O)
Ostružnica
Prva Iskra
Barič
2 : 6
Rad
Beograd
Institut MK
Zemun
04.09.2021
00:00
Trudbenik
Beograd
Sinđelić
Ugrinovci
7 : 4
Zvezdara
Beograd
Bežanija
Novi Beograd
04.09.2021
00:00
Leštane
Leštane
Prima Fortuna
Beograd
2 : 6
Dunavac
Grocka
PKB
Padinska Skela
0 : 5
Obilić 1924
Beograd
Ole
Zemun
04.09.2021
00:00
Vrčin
Vrčin
Čukarički
Beograd
5 : 0
Brodarac
Novi Beograd
Crvena zvezda
Beograd
7 : 0
Petlic
Beograd
Voždovac
Beograd
2 : 0
Sinđelić
Beograd
Mungosi MK
Zemun
1 : 3
Ole
Zemun
PFK Žarkovo 2000
Beograd
04.09.2021
00:00
OFK Beograd
Beograd
RFK Grafičar
Beograd
6 : 0
Radnički
Obrenovac
Radnički
Novi Beograd
04.09.2021
00:00
Partizan
Beograd
Dušanovac
Beograd
04.09.2021
00:00
Lokomotiva
Beograd
Olimpik
Beograd
0 : 2
Rad
Beograd
Teleoptik
Zemun
1 : 0
011
Beograd
Lavice Dubočica
Leskovac
4 : 1
Fudbol per femra
Preševo
Mašinac
Niš
9 : 1
Rosulja 2014
Vlasotince
Majdanpek
Majdanpek
0 : 3
Levač
Rekovac
Jedinstvo 2014
Pirot
04.09.2021
00:00
SUZF Stol
Bor
Kolibri
Kuršumlija
1 : 3
Napredak junior 2018
Kruševac
Dinamo
Vranje
3 : 0
Ozren
Sokobanja
Radnički 2012
Niš
1 : 0
Vučice
Vučje
Morava
Žitkovac
3 : 3
Jagodina
Jagodina
Plana
Velika Plana
1 : 4
Kraljica Marija
Novo Selo
Savac
Šabac
1 : 19
Loznica
Loznica
Karađorđe
Topola
1 : 3
Mačva
Šabac
ŽGFK Borac
Čačak
2 : 0
Požarevac
Požarevac
Požega
Požega
0 : 3
Radnički 1923
Kragujevac
Dušanovac
Beograd
04.09.2021
Kolubara
Lazarevac
RFK Grafičar
Beograd
6 : 1
Obrenovac 1905
Obrenovac
Radnički (NB)
Novi Beograd
04.09.2021
Partizan
Beograd
Teleoptik
Zemun
8 : 0
Brodarac
Beograd
Voždovac
Beograd
1 : 0
Zemun
Zemun
Rad
Beograd
04.09.2021
Žarkovo 2000
Beograd
Olimpik
Beograd
04.09.2021
Kampione
Beograd
Čukarički
Beograd
04.09.2021
OFK Beograd
Beograd
OLE
Borca
3 : 3
011
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 4
Crvena zvezda
Beograd
GSP Polet
Beograd
04.09.2021
T6 Nika
Beograd
Sinđelić
Beograd
0 : 0
BSK Borča
Borča
Subotica
Subotica
1 : 4
SuTeam ŠS
Subotica
Arena SU
Subotica
0 : 2
TSC '10
Bačka Topola
Sinđelić
Ugrinovci
5 : 1
Srem
Jakovo
Ušće Novi Beograd
Stepojevac
1 : 9
Borac (L)
Lazarevac
Mladost (C)
Cvetovac
3 : 0
Kolubara 2
Lazarevac

Ragbi 13

Južna regija
Crna Gora
50 : 18
Radnički (NB)
Novi Beograd