XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 590 utakmica za dan
Nedelja, 29 Avgust 2021

Fudbal

Napredak
Kruševac
2 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Čukarički
Beograd
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Partizan
Beograd
4 : 0
Radnički (N)
Niš
Kabel
Novi Sad
1 : 4
RFK Grafičar
Beograd
Loznica
Loznica
4 : 1
Mačva
Šabac
Borac (S)
Sakule
2 : 2
Borac (Š)
Šajkaš
Sušica
Kragujevac
0 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
Rađevac
Krupanj
1 : 1
Mačva 1929
Bogatić
Borac
Lazarevac
2 : 2
Jedinstvo
Surčin
Budućnost (P)
Popovac
0 : 0
Trayal
Kruševac
Rembas
Resavica
4 : 1
Sloga (L)
Leskovac
Timočanin
Knjaževac
2 : 1
Vlasina
Vlasotince
Omladinac FAM
Botoš
3 : 1
Sloga
Plandište
Mladost
Omoljica
4 : 2
Polet
Idvor
Vojvodina 1928
Perlez
5 : 0
Proleter
Banatski Karlovac
Hajduk
Divoš
2 : 0
Budućnost
Salaš Noćajski
Podunavac
Belegiš
0 : 0
Jedinstvo
Rumenka
Dunav
Stari Banovci
1 : 3
Mladost
Bački Jarak
Index
Novi Sad
3 : 1
Sloga (E)
Erdevik
Donji Srem
Pećinci
3 : 2
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Bačka (P)
Pačir
0 : 4
Senta
Senta
Tavankut
Tavankut
0 : 2
Mladost (T)
Turija
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
3 : 1
Bačka 1901
Subotica
Stanišić
Stanišić
5 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Zuce 2019
Zuce
3 : 1
Komgrap
Beograd
PKB
Padinska skela
3 : 3
OFK Mladenovac
Mladenovac
Poštar Zvezdara
Beograd
1 : 0
BSK 1925
Batajnica
Kosmaj
Ralja
2 : 0
Crvena zvezda (MML)
Mali Mokri Lug
Vinča
Vinča
0 : 4
Torlak
Beograd
Budućnost
Resnik
1 : 2
Karađorđe
Ribnica
Jošanica
Novi Pazar
2 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Korićani
Korićani
2 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
Polet
Ratina
3 : 0
Bane 1931
Raška
Polimlje
Prijepolje
0 : 0
Parmenac
Parmenac
FAP
Priboj
2 : 1
Jasen
Brodarevo
Sevojno
Sevojno
3 : 7
Polet (LJ)
Ljubić
Zlatar
Nova Varoš
2 : 3
Sloboda
Čačak
Polet (T)
Trbušani
3 : 2
Prijevor
Prijevor
Jedinstvo (K)
Konjevići
4 : 1
Omladinac
Zablaće
Jedinstvo Putevi
Užice
8 : 2
Savinac
Visibaba
OFK Divci
Divci
6 : 0
Drina
Ljubovija
Zadrugar
Lajkovac
0 : 1
Sloga
Bogosavac
Vrelo Sport
Vrelo
4 : 0
Cer
Petkovica
Borac
Lešnica
0 : 0
Železničar
Lajkovac
Sloga (B)
Batočina
1 : 0
Šumadija
Aranđelovac
OFK Napredak
Markovac
0 : 2
Grizli ML
Saranovo
Mladi borac
Veliko Orašje
1 : 3
Rudar 2001
Kostolac
Đerdap
Golubac
6 : 2
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
4 : 0
Morava
Velika Plana
Rudar (S)
Stamnica
0 : 1
Pomoravlje 1946
Vlaški Do
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
3 : 1
Bukovik
Razanj
Mladost (B)
Batušinac
1 : 0
OFK Napredak 1929
Aleksinac
Rudar
Jelašnica
1 : 1
Delijski Vis
Niš
Malošište
Malošište
1 : 0
Mladost (M)
Medoševac
Orljane
Orljane
1 : 0
Car Konstantin
Niš
Naša krila 1936
Belotinac
3 : 2
OFK Niš
Niš
Morava
Žitkovac
1 : 1
Pukovac
Pukovac
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 0
OFK Topličanin
Prokuplje
Moravac Orion
Mrštane
3 : 3
OFK Alakince
Alakince
Čekmin
Čekmin
1 : 1
SFK Morava
Vladičin Han
Plantaža
Donje Stopanje
2 : 1
Trnovac
Trnovac
Jablanica
Medveđa
1 : 0
Nebeski Andjeli
Vranje
Radan
Lebane
2 : 0
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Jedinstvo (M)
Mijatovac
4 : 1
Sloga (M)
Majdevo
Levač
Rekovac
0 : 5
SFS Borac
Paraćin
OFK Lugomir
Rakitovo
2 : 1
Morava 1918
Ćuprija
Gradina
Pejovac
0 : 3
Juhor
Obrež
OFK Slatina
Bor
1 : 1
Tanasko Rajić
Pirot
Sloga
Kobišnica
0 : 2
OFK 019
Zaječar
Bor 1919
Bor
0 : 0
Đerdap
Kladovo
Naša Zvezda
Silbaš
1 : 0
Budućnost (M)
Mladenovo
Budućnost (P)
Parage
4 : 1
Lipar
Lipar
Budućnost (G)
Gložan
3 : 2
Vojvodina
Tovariševo
Rusin
Ruski Krstur
0 : 4
Radnički 1918
Ratkovo
Borac 46
Obrovac
3 : 0
Borac (BG)
Bački Gračac
Fruškogorac
Sremska Kamenica
3 : 1
Bačka 1923
Đurđevo
Jedinstvo
Gospođinci
1 : 2
Dinamo
Budisava
Jugović
Kać
3 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
Tatra
Kisač
5 : 0
Omladinac
Stepanovićevo
Strela
Ivanovo
0 : 3
Partizan (G)
Gaj
Vulturul
Grebenac
2 : 0
Partizan (U)
Uljma
Crvena zvezda
Pavliš
3 : 2
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Dolina
Padina
4 : 0
Spartak 1911
Debeljača
Dolovo
Dolovo
4 : 3
Jugoslavija
Jabuka
Budućnost (A)
Alibunar
2 : 2
Potporanj
Potporanj
Stari Tamiš
Stari Tamiš
4 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Borac (M)
Martinci
1 : 0
Sremac (D)
Dobrinci
Partizan
Vitojevci
0 : 1
GFK Sloven
Ruma
Radnički
Irig
1 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Sloga
Voganj
3 : 1
Borac (K)
Klenak
Napredak
Popinci
2 : 3
Jadran
Golubinci
Sremac (V)
Vojka
2 : 1
Sremac (Deč)
Deč
Budućnost
Savino Selo
1 : 2
AFK
Ada
Iskra
Kucura
0 : 1
Obilić (Z)
Zmajevo
Đurđin
Đurđin
3 : 4
Proleter
Ravno Selo
Bačka
Mol
1 : 2
Sloga
Ostojićevo
Bačinac
Bačinac
1 : 3
Železničar Kusadak
Kusadak
Jedinstvo
Krnjevo
4 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Mladi radnik 1940
Radinac
3 : 2
Radnik
Smederevska Palanka
Polet
Trnovče
2 : 3
Glavaš
Glibovac
Borac 1932
Ralja
4 : 1
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Mladi rudar 1954
Bukovik
4 : 3
Omladinac (D.R.)
Donja Rača
Banja 1957
Banja
4 : 2
Jasenica
Božurnja
Marjan
Knić
4 : 2
Prvi srpski ustanak
Orašac
Sloga (M)
Milatovac
4 : 1
Trnava
Donja Trnava
Sloga (Z)
Zagorica
2 : 3
ŽSK
Žirovnica
Vinča
Vinča
2 : 0
Lokomotiva
Lapovo
Plaskovac
Plaskovac
1 : 2
Šumadinac 1913
Natalinci
Badnjevac
Badnjevac
3 : 1
BSK
Belosavci
Branik
Štubik
6 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
Brestovac
Borski Brestovac
5 : 4
Urovica
Urovica
Ključ
Podvrška
4 : 3
Poreč
Donji milanovac
Polom
Leskovo
3 : 1
Šarbanovac
Šarbanovac
Polet
Jabukovac
5 : 1
Mala Vrbica
Mala Vrbica
BSK
Bukovče
1 : 2
Radnički (K)
Klokočevac
Blizna
Blizna
3 : 0
Miloševo
Miloševo
Bratstvo
Bratmilovce
0 : 2
Donja Lomnica
Donja Lomnica
Umac
Miroševce
1 : 4
Progres
Ladovica
OFK Brza
Brza
1 : 4
Mladost
Batulovce
Kumarevo 65
Kumarevo
0 : 1
Jedinstvo (Š)
Šišava
Zloćudovo
Zloćudovo
3 : 6
Budućnost
Orašje
Milanovo
Milanovo
2 : 1
BSK
Belanovce
Sloboda
Donje Brijanje
1 : 3
OFK Morava
Leskovac
Mladost 1959
Vinarce
5 : 3
Bobište
Bobište
Mladi borac
Živkovo
1 : 4
Real
Donja Jajina
Sloga
Lipovica
1 : 2
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Moravac
Pečenjevce
4 : 3
Železničar
Brestovac
Borac
Azbresnica
2 : 2
Polet
Radevac
Radnički 1924
Kočane
4 : 2
Taskovići
Taskovići
Pobeda
Rusna
0 : 0
Svrljig
Svrljig
Jastrebac
Tešica
1 : 5
Radnički 1947
Čapljinac
Rad
Merošina
3 : 1
Baličevac
Baličevac
Osnić
Osnić
1 : 2
Kosovo
Zvezdan
Trebič
Sokobanja
6 : 3
Midžor
Kalna
Graničar
Veliki Izvor
3 : 0
Šljivar
Šljivar
Rudar (P)
Podvis
1 : 2
Rudar Vrška Čuka
Grljan
OFK Rtanj
Boljevac
1 : 5
Rtanj
Boljevac
Omladinac
Grezna
2 : 0
Sloga
Minićevo
FSU Kraljevica
Zaječar
3 : 2
Velika Jasikova
Velika Jasikova
FUD
Brus
1 : 0
Vinogradar
Zleginje
Jastrebac (VŠ)
Veliki Šiljegovac
3 : 2
Sloga (L)
Lozna
Sloga (D)
Dašnica
2 : 3
Bošnjane
Bošnjane
13. April
Lomnica
3 : 1
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Sebečevac
Sebečevac
0 : 3
Kupci
Kupci
Sloga (Ć)
Ćićevac
3 : 1
Mačkovac
Mačkovac
Temnić 1924
Varvarin
4 : 1
Trudbenik
Stalać
Čitluk
Čitluk
4 : 3
Parunovac
Parunovac
Rubin
Donji Stupanj
4 : 1
Mladost (T)
Toljevac
Polet
Nakovo
3 : 1
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Mladost (L)
Lukićevo
4 : 1
Radnički
Sutjeska
Napredak
Čestereg
1 : 0
ASK
Aradac
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
1 : 1
Delija
Mokrin
Rusanda
Melenci
6 : 2
Borac
Aleksandrovo
Vojvodina (B)
Bašaid
2 : 5
Banat
Čenta
ŽFK Banat
Zrenjanin
0 : 0
Budućnost
Srpska Crnja
Kolare
Kolare
2 : 1
Juhor (G)
Glavinci
Dragocvet
Dragocvet
2 : 0
Javor
Sladaja
Sloga
Voljavče
4 : 1
Partizan (G)
Glogovac
Morava
Kočino Selo
0 : 1
Budućnost (Đ)
Đurinac
OFK Juhor 2016
Potočac
3 : 2
Budućnost (M)
Miliva
GFK Tabane
Jagodina
0 : 0
Partizan (M)
Majur
Napredak
Drenovac
1 : 0
Mladost
Jovac
Napredak 1936
Veliko Crniće
1 : 1
Žitkovica 2017
Žitkovica
Sloga (L)
Lučica
0 : 5
Budućnost (V)
Vezičevo
Šapine
Šapine
5 : 0
Sirakovo
Sirakovo
Rudar (Kr)
Krepoljin
1 : 4
Obilić
Živica
Krilaš
Ćovdin
0 : 3
Vihor
Маljurevac
Borac (Ž)
Žabari
1 : 1
Zvižd
Kučevo
Železničar
Požarevac
2 : 2
Mladost (R)
Ranovac
Mladost
Cvetovac
1 : 1
Turbina
Vreoci
Budućnost (Z)
Zvečka
0 : 1
Barajevo
Barajevo
Beljina
Beljina
0 : 2
Radnički (R)
Rudovci
Krtinska
Krtinska
2 : 1
Šumadija
Šopić
OFK Budućnost
Dudovica
2 : 2
Lisović 1977
Lisović
BSK 1926
Baćevac
1 : 1
Omladinac
Veliko Polje
Podunavac
Ritopek
0 : 7
Vrčin
Vrčin
Rabrovac
Rabrovac
5 : 0
SUF Dubona
Dubona
Dunavac
Grocka
0 : 3
Boleč
Boleč
Đurinci
Đurinci
1 : 4
Šumadija 1962
Jagnjilo
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
4 : 0
Zaklopača
Zaklopača
Napredak
Međulužje
1 : 2
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
Velika Krsna
Velika Krsna
1 : 1
Pudarci
Pudarci
Siti Sport Klub
Beograd
1 : 2
Šećeranac Ada
Beograd
Dunav
Veliko Selo
5 : 0
Milutinac
Zemun
Umka
Umka
0 : 3
Balkan Mirijevo
Beograd
Beograd Karaburma
Beograd
0 : 1
Srem
Jakovo
Heroj Polet
Jajinci
1 : 0
Posavac Tišma
Boljevci
Hajduk
Beograd
4 : 3
Borac (O)
Ostružnica
Maršić
Maršić
1 : 2
Sloga (D)
Desimirovac
Jedinstvo
Petrovac
2 : 5
Košutnjak
Kragujevac
Srbija
Ilićevo
2 : 0
Slavija
Kragujevac
Mladost (P)
Pajazitovo
3 : 2
Zastava
Kragujevac
Šumadinac
Kragujevac
0 : 1
Kutlovo
Kutlovo
ZSK
Valjevo
0 : 4
Iskra
Donja Bukovica
Trlić
Trlić
2 : 3
OFK Osečina
Osečina
OFK Senjak
Valjevo
1 : 0
Proleter
Bajevac
Toplica
Donja Toplica
2 : 2
Banjani
Banjani
Dimitrije Tucović
Ćelije
2 : 1
Spartak 1924
Ljig
Omladinac
Gornji Komren
0 : 0
Mladost
Lalinac
Proleter
Donja Vrežina
6 : 0
Čegar 2013
Kamenica
Planinac 1933
Prva Kutina
2 : 4
Stevan Nešticki
Leskovik
Radnički 1936
Trupale
0 : 3
Sloboda
Gornja Vrežina
Vulkan 1963
Brenica
3 : 0
Čegar 1946
Donji Matejevac
Morava
Krušce
1 : 5
Palilulac
Niš
Dragačevo
Guča
3 : 0
Voćar
Kotraža
Gorušica
Viča
2 : 2
Kej
Čačak
Prilike
Prilike
0 : 1
Ovčar
Markovica
Morava
Katrga
6 : 0
Jedinstvo
Puhovo
Orlovac 1932
Mrčajevci
3 : 0
Rudar
Bresnica
Donja Vrbava
Donja Vrbava
0 : 1
Ozrem
Ozrem
Zadrugar
Donja Trepča
2 : 1
Napredak
Svračkovci
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
2 : 0
Šumadija
Brđani
Tavnik
Tavnik
5 : 3
Rudar
Baljevac
Ibar
Mataruška Banja
3 : 0
Omladinac (NS)
Novo Selo
Budućnost
Konarevo
5 : 0
Zvezda
Čukojevac
Jedinstvo 2017
Tutin
1 : 2
OFK Progorelica
Progorelica
Napredak
Gračac
6 : 1
Ribnica
Jovac
Mataruge
Mataruge
0 : 2
Radnik
Ušće
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
1 : 1
Majur
Majur
Karađorđe
Mišar
8 : 3
Lipolist
Lipolist
Gučevo 1929
Banja Koviljača
0 : 2
Podrinje
Lozničko Polje
Drina
Badovinci
5 : 0
Radnički (Ko)
Koceljeva
Cer
Jadranska Lešnica
2 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
Hajduk Stanko
Crna Bara
1 : 0
Vidojevica
Lešnica
Rudar
Brasina
1 : 0
Radnički (Kl)
Klupci
Sloga
Lipnički Šor
2 : 1
Jedinstvo (Š)
Štitar
Bakionica
Bakionica
1 : 3
Ježevica
Velika Ježevica
OFK Kotroman
Mokra Gora
1 : 3
Polet
Rasna
Sečica
Seča reka
2 : 3
Jedinstvo
Kalenić
Omladinac
Zdravčići
4 : 1
Plavi Tok
Dražinovići
Crnokosa
Kosjerić
7 : 0
Tara
Kremna
Lazarica
Prilipac
1 : 2
Višesava
Bajina Bašta
Perućac
Perućac
0 : 0
Sloga
Sjenica
Čajetina
Čajetina
2 : 0
Rampa
Požega
Dračić 2018
Dračić
1 : 1
OFK Povlen
Brezovice
Stari drugari
Ljig
2 : 1
Tešnjar
Valjevo
Lukavac
Lukavac
1 : 4
Kolubara 2
Valjevo
Jadar 2013
Valjevo
2 : 1
Junior Novo Naselje
Valjevo
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
2 : 1
Kotešica
Kotešica
Mali korak
Oglađenovac
0 : 1
Rajac
Kadina Luka
Popadić
Popadić
3 : 0
Rakac Stave
Stave
Graničar
Riđica
2 : 0
OFK Odžaci
Odžaci
Omladinac (B)
Bukovac
2 : 0
Dinamo 1923
Bački Breg
Zadrugar
Srpski Miletić
1 : 4
Kula
Kula
BSK
Bački Brestovac
7 : 1
Terekveš
Svilojevo
Hajduk
Stapar
5 : 1
Omladinac (D)
Deronje
Mladost
Kruščić
3 : 0
Dunav
Bački Monoštor
Polet
Sivac
3 : 3
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Donji Kopaonik
Razbojna
5 : 0
Varvarin
Varvarin
Omladinac
Ugljarevo
0 : 0
Garevina
Garevina
Kamenorezac 76
Dublje
1 : 3
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Polet 57
Milutovac
1 : 1
Borac
Gornji Katun
Glogonj
Glogonj
4 : 2
Pobeda
Samoš
Radnički (B)
Baranda
4 : 1
Mundial
Pančevo
BSK Bavanište
Bavanište
3 : 0
Mladost (V)
Vojlovica
Omladinac (D)
Deliblato
3 : 2
Unirea
Uzdin
Šarbane
Šarbane
2 : 1
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
3 : 1
Omladinac (K)
Kalinovac
Mladost (V)
Vračević
4 : 6
Pambukovica
Pambukovica
Joševa
Joševa
0 : 0
Nepričava
Nepričava
Čučuge
Čučuge
1 : 0
Jedinstvo (M)
Milorci
OFK Paljuvi
Paljuvi
3 : 0
Sovljak
Sovljak
Tvrdojevac
Tvrdojevac
0 : 2
Ratkovac
Ratkovac
PSK Putinci
Putinci
1 : 2
Rudar
Vrdnik
Krušedol
Krušedol
2 : 3
Polet
Novi Karlovci
Graničar (O)
Obrež
0 : 3
Srem
Sremski Mihaljevci
Jedinstvo
Platičevo
0 : 2
Mladost
Buđanovci
Fruškogorac
Krčedin
0 : 1
ČSK Čortanovci
Čortanovci
Graničar (G)
Grabovci
0 : 3
Šumar
Ogar
Napredak
Žarkovac
2 : 1
Hajduk 1932
Šimanovci
Potisje
Knićanin
3 : 1
Bilećanin
Sečanj
Partizan
Tomaševac
2 : 0
Tisa 1933
Taraš
Lehel
Mužlja
0 : 2
OFK Stajićevo
Stajićevo
Mladost
Belo Blato
1 : 2
OFK Gradnulica
Zrenjanin
MSK
Mihajlovo
0 : 1
OFK Klek
Klek
Naftagas
Boka
0 : 2
Radnički 1911
Jaša Tomić
Lemind 1953
Leskovac
1 : 2
Rudar 1973
Rudare
Gradac
Konopnica
4 : 1
Badince
Badince
Jadar 1961
Gornji Dobrić
2 : 1
Luk
Voćnjak
Sloga
Straža
3 : 0
7. Juli
Bela Crkva
TE Gučevo
Trbušnica
1 : 0
Mladost (DB)
Donja Borina
Antimon
Zajača
2 : 1
Studenac
Gornja Koviljača
Velika Reka
Velika Reka
1 : 0
Prva Iskra
Runjani
Jedinstvo
Zavlaka
6 : 2
Sinđelić
Lipnica
Skela
Skela
0 : 3
Rojkovac
Obrenovac
Partizan
Draževac
1 : 4
Polet
Grabovac
Posavina
Stubline
2 : 5
OFK Zabrežje
Zabrežje
Jedinstvo
Dren
6 : 2
Rvati
Obrenovac
Munja
Barič
2 : 1
Duboko
Mala Moštanica
Omladinac
Šaludovac
3 : 1
OFK Batinac
Batinac
Radnički
Tekija
3 : 0
Donja Mutnica
Donja Mutnica
Mladi radnik
Grabovica
2 : 2
15. Avgust 1950
Lomnica
Rudar
Plazane
6 : 1
Sinđelić
Vojnik
Sloga
Donje Vidovo
4 : 1
Planinac
Panjevac
Busije
Zemun
4 : 1
Borac
Progar
Velika Moštanica
Velika Moštanica
5 : 2
Železnik 1930
Železnik
Dedinje
Beograd
0 : 4
Rekreativo 011
Beograd
BUSK
Beograd
4 : 0
Miljakovac
Beograd
13. maj
Zemun
0 : 5
Zmaj Novi grad
Zemun
Šumadinac
Bečmen
2 : 2
Bežanija
Beograd
Bratstvo
Krnjača
0 : 3
Resnik
Resnik
OFK Crvenka
Borča
1 : 0
OFK Lug 2020
Lug
Lepušnica
Glogonjski rit
0 : 1
Palilulac
Beograd
Pionir
Besni Fok
1 : 2
Pinosava
Pinosava
Avala 1939
Beli Potok
4 : 1
Minel
Ripanj
Jadran
Kragujevac
3 : 0
Divostin
Kragujevac
Seljak
Cvetojevac
1 : 0
Ćava
Grošnica
21. oktobar
Kragujevac
0 : 6
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Kragujevac
Kragujevac
9 : 0
OFK Bagremar
Kragujevac
Feniks
Rača
2 : 1
Jedinstvo
Oplanić
Mladost (R)
Rašković
0 : 0
Mladost (P)
Pretoke
Partizan
Bumbarevo Brdo
4 : 3
Kruševica 1980
Kneževac
BSK
Borač
4 : 3
Borac
Pajsijevići
Karađorđe
Viševac
1 : 7
Karađorđe
Vučić
Sloga
Zabojnica
3 : 1
Šumadija
Sipić
Osaonica
Bagrdan
2 : 1
Vinorača
Vinorača
Mladost (T)
Tečić
5 : 0
Mladost (G)
Gložane
Vinogradar
Crkvenac
0 : 0
Mladost (D)
Dublje
Bratstvo
Međureč
1 : 1
Mladost (K)
Končarevo
Ursule
Ursule
0 : 5
Šantarovac
Šantarovac
Kopljari
Kopljari
4 : 2
Borac
Kloka
Mladost (J)
Jelenac
3 : 2
Kalipolje
Žabare
Šumadinac
Stojnik
7 : 1
Mladost (R)
Rajkovac
Šamot
Aranđelovac
2 : 2
B 2000
Aranđelovac
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
1 : 0
Tulež
Tulež
Venčani
Venčani
4 : 3
Gorski Car
Garaši
Slavija (P)
Pivnice
1 : 3
Tvrđava
Bač
Orlovi
Bačka Palanka
3 : 1
Borac
Vizić
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
5 : 1
Slavija (B)
Bođani
Kulpin
Kulpin
0 : 4
Neštin
Neštin
Bačka (D)
Despotovo
10 : 1
Bačka 1945
Bačka Palanka
Mladost
Mali Bač
4 : 0
Krivanj
Selenča
Sloboda
Salaš Crnobarski
1 : 0
Mladost
Mačvanski Metković
Budućnost (PD)
Pocerski Dobrić
1 : 3
Stojan Lazarac
Sovljak
Duško
Klenje
4 : 3
Sloga
Duvanište
Petlovača
Petlovača
8 : 4
Torpedo
Tabanović
Gorki
Glušci
2 : 1
Omladinac
Slepčević
Budućnost (Z)
Zminjak
4 : 2
Napredak
Mačvanski Belotić
Gruža
Vitanovac
4 : 0
Omladinac
Drakčići
Apolon 2018
Kovači
4 : 0
Mineral 2015
Rudno
Studen Vitez
Studenica
3 : 5
Jedinstvo (G)
Godačica
Lazac
Lazac
1 : 1
Borac
Vraneši
Miločajac
Miločaj
3 : 2
Granit
Jošanička banja
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
1 : 0
Braća Vuković
Lađevci
Jovo Kursula
Cvetke
5 : 1
Popovići Vrnjci
Vrnjci
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
3 : 3
Vlašić
Donje Crniljevo
Sloga (K)
Krnić
1 : 3
Mrovska
Mrovska
Dobrava
Vukošić
3 : 0
Šipurske livade
Šabac
Jevremovac
Jevremovac
1 : 0
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
2 : 5
Trešnjevka
Trbusac
Dumača
Pocerski Metković
0 : 0
Dobrava Žabar 2020
Žabar
Sloga (M)
Matijevac
0 : 2
Pričinović
Pocerski Pričinović
Mlava (B)
Bratinac
2 : 2
Sloga 1932
Ćirikovac
Barič
Barič
2 : 2
Ljubičevo
Ljubičevo
Napredak (B)
Bubušinac
1 : 0
OFK Braničevo
Braničevo
Stig 1955
Beranje
1 : 3
Beli Orao
Bradarac
Dizel
Bare
1 : 0
BSK 1931
Brežane
Manastirica
Manastirica
0 : 4
Pobeda 1953
Osanica
Zadrugar 1947
Tabanovac
3 : 0
Bata Bulić
Bistrica
Mlava (ML)
Malo Laole
0 : 3
Napredak (S)
Simićevo
Integral
Batuša
6 : 0
Mladost (K)
Krupaja
Jedinstvo (S)
Smoljinac
0 : 2
Rade Milošević
Dubočka
LSK Laćarak
Laćarak
0 : 4
Hajduk
Višnjićevo
Erdevik 2017
Erdevik
1 : 0
OFK Bikić
Bikić Do
Obilić 1993
Kukujevci
2 : 2
BSK
Bešenovo
Zmaj
Noćaj
4 : 2
Graničar (A)
Adaševci
Fruška Gora
Ruma
1 : 3
Graničar (K)
Kuzmin
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
1 : 0
Jedinstvo
Ruma
Velereč 94
Velereč
2 : 2
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
3 : 0
Majdan
Majdan
Omladinac
Kalimanići
3 : 6
Semedraž
Semedraž
Ozremica
Beršići
0 : 4
Brezak
Pranjani
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
3 : 3
Šilopaj
Šilopaj
Lunjevica
Lunjevica
0 : 2
Takovski Ustanak
Takovo
Palić
Palić
0 : 1
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
3 : 0
Bikovo
Bikovo
Čantavir
Čantavir
1 : 2
Lokomotiva
Subotica
Elektrovojvodina
Subotica
1 : 2
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Žednik
Stari Žednik
2 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Banat (D)
Dupljaja
3 : 2
Karaš (J)
Jasenovo
Polet
Izbište
2 : 4
Partizan
Kajtasovo
Ševac
Kusić
3 : 2
Dunav
Banatska Palanka
Ratar
Kruščica
1 : 2
Omladinac
Zagajica
Borac (VS)
Veliko Središte
4 : 4
Banat (I)
Ilandža
Vitorul
Straža
0 : 2
Graničar
Miletićevo
Karaš (K)
Kuštilj
6 : 3
Sloga (M)
Margita
Rasina
Vitanovac
2 : 0
Gaglovo
Gaglovo
Žabare
Žabare
1 : 3
Kapidžija
Kapidžija
Polet
Šavrane
1 : 0
Makrešane
Makrešane
Modrica
Modrica
2 : 1
Konjuh
Konjuh
Padež
Padež
4 : 2
Mudrakovac
Mudrakovac
Naupare
Naupare
3 : 2
Bukovica
Bukovica
Proleter
Banoštor
6 : 1
Obilić
Vilovo
Bačka
Begeč
5 : 2
Hajduk (G)
Gardinovci
Čenej
Čenej
1 : 0
Železničar
Novi Sad
Vinogradar
Ledinci
3 : 2
Hajduk (Č)
Čurug
Sloga
Lok
0 : 1
OFK Sirig
Sirig
Borac
Rakovac
1 : 3
Susek
Susek
OFK Hajduk
Novi Sad
2 : 5
Moskva
Budisava
Zlatica
Zlatica
0 : 2
Jedinstvo 2014
Ečka
Sloga
Jarkovac
7 : 2
Proleter
Neuzina
Borac
Zrenjanin
8 : 0
KSK Konak 1926
Konak
Polet
Jalovik
0 : 3
Provo 2015
Provo
Sparta
Kaona
1 : 6
Torpedo
Lojanice
Hajduk
Debrc
2 : 0
Jedinstvo 2014
Beljin
Petrovac 74
Kujavica
0 : 3
Bobovik
Bobovik
Mladost (Z)
Zvezd
0 : 2
Belpos
Belotić
Skupljen 2013
Skupljen
2 : 3
Verko
Suvo Selo
Rušanj
Rušanj
2 : 1
Veliki Borak
Veliki Borak
Vranić
Vranić
5 : 0
OFK Boždarevac
Boždarevac
Borjak 2013
Okruglica
3 : 5
OFK Orašje 1960
Orašje
Velika Morava
Selo Varvarin
3 : 1
Šampion 2013
Bošnjane
Parcane
Parcane
1 : 1
Ratajac
Donje Rataje
Fruškogorac
Mali Radinci
3 : 3
Jedinstvo
Kraljevci
Hrtkovci
Hrtkovci
2 : 2
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Polet
Nikinci
5 : 0
Borac
Stejanovci
Vojvodina
Neradin
4 : 3
Sloga (M)
Maradik
Sloga (K)
Krnješevci
4 : 4
Dunav
Novi Slankamen
27. Oktobar
Šatrinci
2 : 4
Planinac
Rivica
Car Uroš
Jazak
2 : 1
Borac
Jarkovci
Napredak
Staro Lanište
1 : 2
Dražmirovac
Dražmirovac
OFK Dragoševac
Dragoševac
3 : 0
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
Mladost
Bukovče
0 : 3
Belica
Belica
Dobra Voda
Dobra Voda
3 : 6
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
Mladi radnik
Novo Laniste
1 : 2
Sloboda
Šuljkovac
Omladinac
Bunar
4 : 3
Kolonija
Jagodina
OFK Bingula
Bingula
7 : 1
Bratstvo
Sot
Jedinstvo (lj)
Ljuba
0 : 0
Graničar
Jamena
Borac
Ilinci
0 : 6
Sinđelić
Gibarac
Jedinstvo (M)
Morović
4 : 1
Omladinac
Batrovci
Jednota
Šid
0 : 4
Napredak
Vašica
Radnički
Požeženo
0 : 0
Kumane
Kumane
Mladost 1970
Radoševac
2 : 2
Polet
Bikinje
Baštovan 2015
Carevac
4 : 2
Pek
Kusiće
Dunavac 1929
Kisiljevo
2 : 1
Sloga TOP
Topolovnik
Borac 2016
Donja Kruševica
0 : 2
Mirko Tomić
Tribrode
Žika Marković - Uča
Miljević
2 : 2
Ram
Ram
Kruševica
Kruševica
2 : 3
Kaonik
Kaonik
BSK
Bela Voda
6 : 0
Grkljane
Grkljane
Polet
Kobilje
2 : 3
Dvorane
Dvorane
Vratare
Vratare
1 : 1
Mladost VPD
Kruševac
Željezničar
Sarajevo
1 : 1
Sloboda
Tuzla
Borac
Banja Luka
4 : 3
Radnik
Bijeljina
Posušje
Posušje
0 : 0
Zrinjski
Mostar
Budućnost
Podgorica
5 : 1
Zeta
Golubovci
Rudar
Pljevlja
2 : 1
Mornar
Bar
Dečić
Tuzi
1 : 1
Sutjeska
Nikšić
OFK Titograd
Podgorica
1 : 0
Mladost
Podgorica
Arsenal
Tivat
1 : 0
Igalo
Herceg Novi
Kom
Podgorica
0 : 2
Bokelj
Kotor
Berane
Berane
0 : 1
Jedinstvo
Bijelo Polje
Cetinje
Cetinje
2 : 0
Grbalj
Radanovići
Troyes
Troyes
1 : 2
Monaco
Monaco
Angers
Angers
2 : 0
Rennes
Rennes
Clermont
Clermont-Ferrand
2 : 2
Metz
Longeville-lès-Metz
Lens
Lens
2 : 2
Lorient
Lorient
Strasbourg
Strasbourg
3 : 1
Brest
Brest
Lille
Villeneuve d'Ascq
2 : 1
Montpellier
Montpellier
Reims
Reims
0 : 2
PSG
Paris
Burnley
Burnley
1 : 1
Leeds United
Leeds
Tottenham Hotspur
London
1 : 0
Watford
Watford
Wolverhampton Wanderers
Wolverhampton
0 : 1
Manchester United
Manchester
Genoa
Genova
1 : 2
Napoli
Napoli
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
0 : 0
Sampdoria
Genova
Milan
Milano
4 : 1
Cagliari
Cagliari
Salernitana
Salerno
0 : 4
Roma
Roma
Union Berlin
Berlin
2 : 1
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
Wolfsburg
Wolfsburg
1 : 0
RB Leipzig
Leipzig
Barcelona
Barcelona
2 : 1
Getafe
Getafe (Madrid)
Cadiz
Cádiz
2 : 3
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
Rayo Vallecano
Madrid
4 : 0
Granada
Granada
Atletico Madrid
Madrid
2 : 2
Villarreal
Villarreal
TSC
Kanjiža
1 : 4
Mašinac
Niš
Požarevac
Požarevac
0 : 6
Sloga
Zemun
Partizan
Beograd
1 : 0
Voždovac
Beograd
Mladost (L)
Lučani
2 : 3
TSC
Bačka Topola
Vojvodina
Novi Sad
0 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Šumadija 1903
Kragujevac
2 : 0
Zlatibor
Čajetina
Radnički (V)
Valjevo
29.08.2021
13:30
Železničar
Lajkovac
Jedinstvo
Ub
3 : 0
Sunrise Šabac
Šabac
Loznica
Loznica
4 : 1
Mladost (L)
Lučani
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
2 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
Sloga (P)
Požega
0 : 1
GFK Sloboda
Užice
Javor
Ivanjica
2 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 1
Borac 1926
Čačak
Radnički (S)
Svilajnac
5 : 0
Jedinstvo
Paraćin
Radnik
Surdulica
1 : 4
Real
Niš
Hajduk 1912
Kula
1 : 5
Spartak ŽK
Subotica
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
1 : 3
Radnički 1912
Sombor
Tisa Njerš
Adorjan
2 : 4
OFK Bačka
Bačka Palanka
OFK Vršac
Vršac
6 : 3
Radnički (Š)
Šid
Radnički (Zr)
Zrenjanin
1 : 3
Dinamo 1945
Pančevo
Inđija
Inđija
5 : 2
Petrika
Novi Sad
Petar Puača
Novi Sad
4 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Mladost (BJ)
Backi Jarak
1 : 2
Veternik
Veternik
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
10 : 1
Budućnost (A)
Arilje
Jedinstvo Putevi
Užice
0 : 0
Karađorđe
Ribnica
Takovo
Gornji Milanovac
2 : 0
OFK Senjak
Valjevo
Crnokosa
Kosjerić
0 : 4
Novi Pazar
Novi Pazar
Studentski grad
Novi Beograd
0 : 0
IMT
Beograd
OLE
Beograd
4 : 1
011
Beograd
Sinđelić
Beograd
1 : 4
OFK Beograd
Beograd
Sopot
Sopot
1 : 1
Voždovac
Beograd
Lokomotiva
Beograd
0 : 2
Zemun
Zemun
Partizan
Beograd
2 : 1
Napredak
Kruševac
Vojvodina
Novi Sad
5 : 0
Sloga (P)
Požega
Mladost (L)
Lučani
7 : 2
Radnički (N)
Niš
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 3
Mačva
Šabac
Radnički (V)
Valjevo
1 : 1
Apolon 4
Kragujevac
Jedinstvo
Ub
1 : 0
Sunrise Šabac
Šabac
Loznica
Loznica
2 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
0 : 3
Apolon 2018
Kraljevo
Savacijum
Šabac
4 : 0
GFK Sloboda
Užice
Javor
Ivanjica
2 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 0
Borac 1926
Čačak
GFK Jagodina
Jagodina
3 : 0
Real Niš
Niš
Kopernikus Želežničar
Niš
4 : 1
Radnički (P)
Pirot
GFK Dubočica
Leskovac
4 : 1
Dinamo
Vranje
Timok 1919
Zaječar
2 : 1
Budućnost
Popovac
Hajduk 1912
Kula
2 : 5
Spartak ŽK
Subotica
Tisa Njerš
Adorjan
1 : 2
OFK Bačka
Bačka Palanka
OFK Vršac
Vršac
2 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Omladinac
Novi Banovci
2 : 3
ODR
Petrovaradin
Radnički (Zr)
Zrenjanin
3 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Inđija
Inđija
1 : 3
Petrika
Novi Sad
Petar Puača
Novi Sad
2 : 7
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Radničkin(NB)
Novi Beograd
2 : 2
IMT
Beograd
BSK Borča
Borča
2 : 2
Sinđelić
Beograd
Karađorđe
Ribnica
29.08.2021
10:00
Bubamara
Kraljevo
Kiker
Kraljevo
2 : 2
Trepča
Kosovska Mitrovica
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 2
Bane 1931
Raška
Jedinstvo 2017
Tutin
5 : 0
Tutin
Tutin
OFK Vrbas
Vrbas
4 : 2
Derby 2015
Novi Sad
Arena Su
Subotica
4 : 0
OFK Jugović
Kać
Železničar
Požarevac
29.08.2021
10:00
VGSK
Veliko Gradište
OPK Rudar 1933
Kostolac
13 : 0
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Đerdap
Golubac
1 : 2
Šumadija (A)
Aranđelovac
Smederevo 1924
Smederevo
4 : 1
Arsenal
Kragujevac
Rudar (S)
Stamnica
2 : 4
Mladi radnik 1926
Požarevac
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 0
Sušica
Kragujevac
Vučje
Vučje
0 : 3
Meševo - Knez Lazar
Meševo
Spartak 1976
Trnava
1 : 0
Zlatibor
Čajetina
Čačak 94
Čačak
2 : 2
FAP
Priboj
Jedinstvo Putevi
Užice
4 : 0
Polimlje
Prijepolje
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 3
Sloga (K)
Kraljevo
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
1 : 0
Apolon 4
Kragujevac
Radnički 1923
Kragujevac
6 : 0
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
Sport Klub 99
Novi Pazar
4 : 3
Kiker
Kraljevo
Bane 1931
Raška
1 : 5
Apolon 2018
Kraljevo
Pazar Juniors
Novi Pazar
6 : 0
Kosmet
Leposavić
Bubamara
Kraljevo
0 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Jedinstvo 2017
Tutin
29.08.2021
10:00
Sušica
Kragujevac
Polimlje
Prijepolje
10 : 3
ARES 2015
Mrčajevci
Borac 1926
Čačak
3 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
FAP
Priboj
29.08.2021
10:00
Gaučosi
Čačak
Jedinstvo Putevi
Užice
10 : 2
Zlatibor
Čajetina
Mladost (L)
Lučani
6 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
Spartak 1976
Trnava
1 : 6
Sloga (P)
Požega
Javor Matis
Ivanjica
1 : 4
Sloboda (Č)
Čačak
GFK Sloboda
Užice
5 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Radnički (P)
Pirot
0 : 4
Radnički (N)
Niš
GFK Jagodina
Jagodina
2 : 1
Šampion 2014
Leskovac
SFS Borac
Paraćin
1 : 5
OFK Radnički
Niš
OFK Kikinda 1909
Kikinda
5 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
One team
Bački Jarak
0 : 7
Vojvodina
Novi Sad
Spartak ŽK
Subotica
1 : 0
Radnički 1912
Sombor
Derby 2015
Novi Sad
8 : 0
Petrika
Novi Sad
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 0
Inđija
Inđija
Železničar
Pančevo
2 : 1
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Radnički (Š)
Šid
2 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Ribnica
Mionica
0 : 3
Fenix
Šabac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
5 : 1
Železničar
Lajkovac
Omladinac 2014
Ljig
4 : 4
Jedinstvo (Ub)
Ub
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
0 : 5
OPK Rudar 1933
Kostolac
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
3 : 3
Plana
Velika Plana
Smederevo 1924
Smederevo
7 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Petlić SD 2006
Smederevo
2 : 3
AF Đokić
Velika Plana
Cepelin 026
Smederevo
5 : 2
Šumadija
Aranđelovac
Zvižd
Kučevo
1 : 12
Mladi radnik 1926
Požarevac
Železničar
Požarevac
6 : 0
Soko 2015
Saraoci
RSK
Rabrovo
7 : 4
AF Duljaj
Topola
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 2
ŽGFK Borac
Čačak
Požarevac
Požarevac
5 : 0
Karađorđe
Topola
Finale 2013
Kruševac
10 : 1
OFK Bratstvo
Medveđa
Trstenik PPT
Trstenik
3 : 4
OFK Knez Lazar
Kruševac
Morava 1918
Ćuprija
0 : 6
OFK Morava 2012
Ćićevac

Rukomet

Motor Zaporozhye
Zaporožija
29 : 19
Tatran
Prešov
Meshkov Brest
Brest
35 : 31
Eurofarm Pelister
Bitolj
Mira
Prijedor
14 : 37
Naisa
Niš
Borac
Banja Luka
28 : 28
Jagodina
Jagodina