20.06
18:00
Polet
Podunavac
5
4
|
20.06.2021 18:00 | Polet | 5 : 4 | Podunavac | |||||
20.06
18:00
Sloga (M)
Mladost 1948
3
3
|
20.06.2021 18:00 | Sloga (M) | 3 : 3 | Mladost 1948 | |||||
20.06
18:00
Pobeda
Sloga (L)
2
2
|
20.06.2021 18:00 | Pobeda | 2 : 2 | Sloga (L) | |||||
20.06
18:00
Budućnost
Mladi radnik 1940
2
3
|
20.06.2021 18:00 | Budućnost | 2 : 3 | Mladi radnik 1940 | |||||
20.06
18:00
Obilić
Mladi borac
3
2
|
20.06.2021 18:00 | Obilić | 3 : 2 | Mladi borac | |||||
20.06
18:00
Radnik (SP)
Bačinac
4
2
|
20.06.2021 18:00 | Radnik (SP) | 4 : 2 | Bačinac | |||||
20.06
18:00
SASK
Osipaonica
1
4
|
20.06.2021 18:00 | SASK | 1 : 4 | Osipaonica | |||||
20.06
18:00
Železničar Kusadak
Bresje Superior
7
0
|
20.06.2021 18:00 | Železničar Kusadak | 7 : 0 | Bresje Superior |
20.06
17:30
Prvi srpski ustanak
Jasenica (B)
0
2
|
20.06.2021 17:30 | Prvi srpski ustanak | 0 : 2 | Jasenica (B) | |||||
20.06
17:30
Banja 1957
Trnava
3
2
|
20.06.2021 17:30 | Banja 1957 | 3 : 2 | Trnava | |||||
20.06
17:30
Borac (P)
Omladinac
3
3
|
20.06.2021 17:30 | Borac (P) | 3 : 3 | Omladinac | |||||
20.06
17:30
BSK
ŽSK
3
1
|
20.06.2021 17:30 | BSK | 3 : 1 | ŽSK | |||||
20.06
17:30
Šumadinac 1913
Plaskovac
7
1
|
20.06.2021 17:30 | Šumadinac 1913 | 7 : 1 | Plaskovac | |||||
20.06
17:30
Grizli ML
Lokomotiva
1
2
|
20.06.2021 17:30 | Grizli ML | 1 : 2 | Lokomotiva | |||||
20.06
17:30
Vinča
Sloga (Z)
0
3
|
20.06.2021 17:30 | Vinča | 0 : 3 | Sloga (Z) | |||||
20.06
17:30
Partizan (BB)
Šumadinac (S)
2
4
|
20.06.2021 17:30 | Partizan (BB) | 2 : 4 | Šumadinac (S) |
20.06
18:00
Karađorđe
Jedinstvo 2017
3
1
|
20.06.2021 18:00 | Karađorđe | 3 : 1 | Jedinstvo 2017 | |||||
20.06
18:00
Napredak
Tavnik
4
4
|
20.06.2021 18:00 | Napredak | 4 : 4 | Tavnik | |||||
20.06
18:00
Kraljevo Hajduk
Popovići Vrnjci
3
0
|
20.06.2021 18:00 | Kraljevo Hajduk | 3 : 0 | Popovići Vrnjci | |||||
20.06
18:00
Ribnica
Mataruge
2
3
|
20.06.2021 18:00 | Ribnica | 2 : 3 | Mataruge | |||||
20.06
18:00
Ibar
Mladi radnik 1925
2
2
|
20.06.2021 18:00 | Ibar | 2 : 2 | Mladi radnik 1925 | |||||
20.06
18:00
Gruža
Granit
2
1
|
20.06.2021 18:00 | Gruža | 2 : 1 | Granit | |||||
20.06
18:00
Mladost (V)
Jovo Kursula
4
3
|
20.06.2021 18:00 | Mladost (V) | 4 : 3 | Jovo Kursula | |||||
20.06
18:00
Budućnost
Rudar
8
0
|
20.06.2021 18:00 | Budućnost | 8 : 0 | Rudar |
20.06
18:00
Vidojevica
Karađorđe
2
1
|
20.06.2021 18:00 | Vidojevica | 2 : 1 | Karađorđe | |||||
20.06
18:00
Sloga (KR)
Cer (JL)
2
3
|
20.06.2021 18:00 | Sloga (KR) | 2 : 3 | Cer (JL) | |||||
20.06
18:00
Podrinje
Mladi borac
2
0
|
20.06.2021 18:00 | Podrinje | 2 : 0 | Mladi borac | |||||
20.06
18:00
Jedinstvo
Sloga (LŠ)
3
2
|
20.06.2021 18:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Sloga (LŠ) | |||||
20.06
18:00
Cer (PE)
Sinđelić
3
3
|
20.06.2021 18:00 | Cer (PE) | 3 : 3 | Sinđelić | |||||
20.06
18:00
Gučevo 1929
Majur
2
3
|
20.06.2021 18:00 | Gučevo 1929 | 2 : 3 | Majur | |||||
20.06
18:00
Hajduk Stanko
Duško
5
0
|
20.06.2021 18:00 | Hajduk Stanko | 5 : 0 | Duško | |||||
20.06
18:00
Rudar
Drina
1
2
|
20.06.2021 18:00 | Rudar | 1 : 2 | Drina | |||||
20.06
18:00
Mladost
Milan Orlić
2
3
|
20.06.2021 18:00 | Mladost | 2 : 3 | Milan Orlić |
20.06
17:30
Kolubara (J)
Joševa
4
1
|
20.06.2021 17:30 | Kolubara (J) | 4 : 1 | Joševa | |||||
20.06
17:30
Polet (DL)
Crvena Jabuka
2
3
|
20.06.2021 17:30 | Polet (DL) | 2 : 3 | Crvena Jabuka | |||||
20.06
17:30
Polet (T)
Kalenić
3
1
|
20.06.2021 17:30 | Polet (T) | 3 : 1 | Kalenić | |||||
20.06
17:30
Šarbane
Rudar 1945
1
1
|
20.06.2021 17:30 | Šarbane | 1 : 1 | Rudar 1945 | |||||
20.06
17:30
OFK Stublenica
Čučuge
3
1
|
20.06.2021 17:30 | OFK Stublenica | 3 : 1 | Čučuge | |||||
20.06
17:30
Proleter (B)
Zvizdar 2012
2
1
|
20.06.2021 17:30 | Proleter (B) | 2 : 1 | Zvizdar 2012 | |||||
20.06
17:30
Omladinac (K)
OFK Paljuvi
3
0
|
20.06.2021 17:30 | Omladinac (K) | 3 : 0 | OFK Paljuvi | |||||
20.06
17:30
Ratkovac
Mladost (V)
2
0
|
20.06.2021 17:30 | Ratkovac | 2 : 0 | Mladost (V) |
20.06
11:00
Stari drugari
Rajac
0
0
|
20.06.2021 11:00 | Stari drugari | 0 : 0 | Rajac | |||||
20.06
11:00
Popadić
Žabari
1
2
|
20.06.2021 11:00 | Popadić | 1 : 2 | Žabari | |||||
20.06
11:00
Milenko Pavlović
Junior Novo Naselje
3
0
|
20.06.2021 11:00 | Milenko Pavlović | 3 : 0 | Junior Novo Naselje | |||||
20.06
11:00
Polet
Mladost (L)
3
0
|
20.06.2021 11:00 | Polet | 3 : 0 | Mladost (L) | |||||
20.06
11:00
Rakac Stave
Tešnjar
1
1
|
20.06.2021 11:00 | Rakac Stave | 1 : 1 | Tešnjar | |||||
20.06
11:00
Jadar 2013
Mali korak
3
0
|
20.06.2021 11:00 | Jadar 2013 | 3 : 0 | Mali korak | |||||
20.06
11:00
Komanice
Lukavac
3
0
|
20.06.2021 11:00 | Komanice | 3 : 0 | Lukavac | |||||
20.06
11:00
Dračić 2018
Toplica
4
2
|
20.06.2021 11:00 | Dračić 2018 | 4 : 2 | Toplica |
20.06
18:00
Partizan
Koštam Polje
3
0
|
20.06.2021 18:00 | Partizan | 3 : 0 | Koštam Polje | |||||
20.06
18:00
Omladinac
Zgodačica
5
1
|
20.06.2021 18:00 | Omladinac | 5 : 1 | Zgodačica | |||||
20.06
18:00
Budućnost
Šumadija
4
0
|
20.06.2021 18:00 | Budućnost | 4 : 0 | Šumadija | |||||
20.06
18:00
Magnohrom
Stara Čaršija
2
3
|
20.06.2021 18:00 | Magnohrom | 2 : 3 | Stara Čaršija | |||||
20.06
11:00
Biljanovac
BSK 2014
7
0
|
20.06.2021 11:00 | Biljanovac | 7 : 0 | BSK 2014 |
20.06
18:00
Švajcarska
Turska
3
1
|
20.06.2021 18:00 | Švajcarska | 3 : 1 | Turska | |||||
20.06
18:00
Italija
Vels
1
0
|
20.06.2021 18:00 | Italija | 1 : 0 | Vels |
20.06
17:30
Preporod
Budućnost (P)
2
0
|
20.06.2021 17:30 | Preporod | 2 : 0 | Budućnost (P) | |||||
20.06
17:30
Polet (I)
Mladost (BD)
3
0
|
20.06.2021 17:30 | Polet (I) | 3 : 0 | Mladost (BD) |
20.06
11:00
Radnički 1923
Karađorđe
6
1
|
20.06.2021 11:00 | Radnički 1923 | 6 : 1 | Karađorđe |
20.06
10:30
OFK Vlada Dimitrijević
Jedinstvo 2017
|
20.06.2021 10:30 | OFK Vlada Dimitrijević | : | Jedinstvo 2017 | |||||
20.06
10:00
Bane 1931
AF Popović
|
20.06.2021 10:00 | Bane 1931 | : | AF Popović |
20.06
00:00
Radnički (NB)
Car Dušan Silni
74
6
|
20.06.2021 00:00 | Radnički (NB) | 74 : 6 | Car Dušan Silni |
20.06
00:00
Radnički (NB)
Car Dušan Silni
74
6
|
20.06.2021 00:00 | Radnički (NB) | 74 : 6 | Car Dušan Silni |
20.06
15:00
Novi Sad Wild Dogs
Blue Dragons Beograd
19
36
|
20.06.2021 15:00 | Novi Sad Wild Dogs | 19 : 36 | Blue Dragons Beograd |
20.06
16:00
Belgrade Gladiators
Mammoths Kikinda
9
14
|
20.06.2021 16:00 | Belgrade Gladiators | 9 : 14 | Mammoths Kikinda |
20.06
17:00
Bucharest Rebels
United Bulgarian Team
34
6
|
20.06.2021 17:00 | Bucharest Rebels | 34 : 6 | United Bulgarian Team |
20.06
17:00
Black Hornets
Panters
59
0
|
20.06.2021 17:00 | Black Hornets | 59 : 0 | Panters | 1:0 | ||||
20.06
12:00
Vukovi
Royal Crowns
41
0
|
20.06.2021 12:00 | Vukovi | 41 : 0 | Royal Crowns | 1:0 |
20.06
00:00
Black Hornets
Royal Crowns
0
35
|
20.06.2021 00:00 | Black Hornets | 0 : 35 | Royal Crowns |