XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 251 utakmica za dan
Nedelja, 13 Jun 2021

Fudbal

Sloga (BB)
Bajina Bašta
4 : 0
Rampa
Požega
Jugoslavija
Jabuka
3 : 3
Stari Tamiš
Stari Tamiš
BAK
Bela Crkva
4 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Budućnost (A)
Alibunar
4 : 0
Potporanj
Potporanj
Dolina
Padina
2 : 2
Polet (Id)
Idvor
Strela
Ivanovo
4 : 2
Partizan (G)
Gaj
Radnički (B)
Baranda
0 : 3
Spartak 1911
Debeljača
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 3
Banat (I)
Ilandža
Hajdučica
Hajdučica
2 : 1
Partizan (U)
Uljma
Zadrugar
Srpski Miletić
2 : 1
Radnički 1918
Ratkovo
Budućnost (P)
Parage
3 : 1
BSK
Bački Brestovac
Kordun
Kljajićevo
3 : 1
Tvrđava
Bač
Borac 46
Obrovac
3 : 0
Budućnost (M)
Mladenovo
Budućnost (G)
Gložan
1 : 0
Polet
Karavukovo
Rusin
Ruski Krstur
1 : 4
Slavija
Pivnice
Omladinac
Bukovac
3 : 1
Kulpin
Kulpin
Borac (BG)
Bački Gračac
3 : 0
Maglić
Bački Maglić
Radnički 1905
Bajmok
3 : 2
Obilić
Zmajevo
Budućnost
Savino Selo
2 : 3
Tornjoš
Tornjoš
Proleter (RS)
Ravno Selo
4 : 1
Preporod
Novi Žednik
Jadran
Feketić
3 : 0
Napredak
Nadalj
Đurđin
Đurđin
5 : 0
Eđšeg
Mali Iđoš
Senta
Senta
6 : 2
Proleter (Nj)
Njegoševo
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 2
Iskra
Kucura
AFK
Ada
4 : 0
Sloga
Ostojićevo
MSK
Mihajlovo
6 : 2
2. Oktobar
Kumane
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
6 : 1
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Delija
Mokrin
2 : 2
Borac
Aleksandrovo
OFK Klek
Klek
0 : 1
Tamiš
Farkaždin
Rusanda
Melenci
2 : 1
Polet
Nakovo
Crvena zvezda
Rusko Selo
3 : 0
Radnički 1911
Jaša Tomić
Mladost (L)
Lukićevo
0 : 0
ASK
Aradac
Potisje
Knićanin
9 : 0
Vojvodina (B)
Bašaid
Bresje Superior
Velika Plana
2 : 1
Polet
Trnovče
Osipaonica
Osipaonica
2 : 1
Železničar Kusadak
Kusadak
Bačinac
Bačinac
0 : 1
SASK
Saraorci
Mladi borac
Veliko Orašje
2 : 1
Radnik (SP)
Smederevska Palanka
Mladi radnik 1940
Radinac
5 : 2
Obilić
Staro Selo
Sloga (L)
Lugavčina
3 : 0
Budućnost
Mala Krsna
Crvena zvezda
Suvodol
1 : 3
Pobeda
Golobok
Podunavac
Udovice
4 : 0
Sloga (M)
Miloševac
Šumadinac (S)
Stojnik
2 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
Sloga (Z)
Zagorica
2 : 0
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Lokomotiva
Lapovo
0 : 0
Vinča
Vinča (Topola)
Marjan (K)
Knić
4 : 1
Grizli ML
Saranovo
ŽSK
Žirovnica
3 : 2
Šumadinac 1913
Natalinci
Omladinac
Donja Rača
3 : 2
BSK
Belosavci
Trnava
Donja Trnava
5 : 0
Borac (P)
Pajsijević
Jasenica (B)
Božurnja
3 : 2
Banja 1957
Banja
Mladost (L)
Lalinac
5 : 2
Stevan Nešticki
Leskovik
Radnički 1936
Trupale
3 : 0
Mladost (DK)
Donji Komren
Vulkan 1963
Brenica
4 : 0
Sloboda
Gornja Vrežina
Planinac 1933
Prva Kutina
4 : 3
Omladinac
Gornji Komren
Palilulac
Niš
3 : 0
Morava
Krušce
Aluminjum
Niš
4 : 1
Čegar 1946
Donji Matejevac
Čegar 2013
Kamenica
3 : 1
Crvena zastava
Hum
Napredak 1936
Veliko Crniće
4 : 3
Borac (K)
Klenovnik
Mlava (ML)
Malo Laole
1 : 3
Rudar (Kr)
Krepoljin
Sirakovo
Sirakovo
3 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Sloga (L)
Lučica
5 : 3
Mladost (B)
Biskuplje
Integral
Batuša
5 : 2
Obilić
Živica
Rudar 2001
Kostolac
4 : 0
Vihor
Маljurevac
Omladinac (Š)
Šetonje
3 : 0
Manastirica
Manastirica
Železničar
Požarevac
2 : 1
Budućnost (V)
Vezičevo
Mladost
Batušinac
5 : 0
Palilula
Aleksinac
Doljevac
Doljevac
1 : 1
Radnički 1924
Kočane
Borac
Azbresnica
3 : 0
Sloga
Korman
Radnički 1947
Čapljinac
3 : 0
Rasovača
Rasovača
Moravac (Č)
Čečina
3 : 2
Jastrebac
Tešica
Baličevac
Baličevac
1 : 3
Pobeda
Rusna
Taskovići
Taskovići
3 : 5
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
OFK Rutevac 1908
Rutevac
0 : 3
Svrljig
Svrljig
Rudar
Baljevac
0 : 3
Karađorđe
Ribnica
Jovo Kursula
Cvetke
0 : 2
Budućnost
Konarevo
Granit
Jošanička banja
4 : 2
Mladost (V)
Vrdila
Mladi radnik 1925
Grdica
6 : 3
Gruža
Vitanovac
Mataruge
Mataruge
1 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Popovići Vrnjci
Vrnjci
2 : 3
Ribnica
Jovac
Tavnik
Tavnik
9 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Jedinstvo 2017
Tutin
3 : 3
Napredak
Gračac
Juhor (G)
Glavinci
4 : 3
Napredak
Drenovac
OFK Juhor 2016
Potočac
4 : 3
Morava (KS)
Kočino Selo
Mladost (J)
Jovac
1 : 4
Orlovi
Jasenovo
Sloga
Voljavče
2 : 3
Partizan
Majur
Rudar
Senjski Rudnik
2 : 3
Kolare
Kolare
Javor
Sladaja
3 : 1
Morava (R)
Ribare
Budućnost (Đ)
Đurinac
1 : 2
Budućnost (M)
Miliva
Mladost (K)
Končarevo
3 : 2
Resavac
Subotica
Mladost
Poljska Ržana
2 : 5
Gnjilan
Gnjilan
Dragoš
Pirot
0 : 2
Željuša
Željuša
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
2 : 3
Zadrugar
Krupac
Napredak
Izvor
0 : 2
Spartak
Pirot
Zvezda
Blato
9 : 1
Pobeda
Držina
Karađorđe
Mišar
2 : 1
Milan Orlić
Novo Selo
Drina
Badovinci
7 : 0
Mladost
Pocerski Pričinović
Duško
Klenje
2 : 1
Rudar
Brasina
Majur
Majur
3 : 1
Hajduk Stanko
Crna Bara
Sinđelić
Lipnica
2 : 1
Gučevo 1929
Banja Koviljača
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
1 : 2
Cer (PE)
Petkovica
Mladi borac
Dublje
2 : 1
Jedinstvo
Štitar
Cer (JL)
Jadranska Lešnica
3 : 2
Podrinje
Lozničko Polje
Vidojevica
Lešnica
6 : 0
Sloga (KR)
Krnić
Polet
Izbište
3 : 0
Dunav
Banatska Palanka
Omladinac
Zagajica
3 : 2
Banat (D)
Dupljaja
Borac (VG)
Vračev Gaj
1 : 5
Ratar
Kruščica
Karaš (J)
Jasenovo
3 : 0
Borac (VS)
Veliko Središte
Vulturul
Grebenac
11 : 0
Graničar
Miletićevo
Karaš (K)
Kuštilj
2 : 1
Ševac
Kusić
Mladost (R)
Rašković
1 : 1
Kruševica 1980
Kneževac
OFK Hajduk
Novi Sad
1 : 3
Hajduk (G)
Gardinovci
Železničar
Novi Sad
2 : 0
Čenej
Čenej
Vinogradar
Ledinci
10 : 2
Moskva
Budisava
Dinamo
Budisava
3 : 0
Obilić
Vilovo
Borac (R)
Rakovac
11 : 1
Sloga
Lok
Proleter
Banoštor
0 : 0
Borac (NS)
Novi Sad
Dobrača
Dobrača
3 : 0
Partizan
Cerovac
Košutnjak
Kragujevac
5 : 2
Ćava
Grošnica
Bratstvo 1975
Erdeč
5 : 0
Divostin
Kragujevac
OFK Žeželj
Donja Sabanta
5 : 1
Seljak
Cvetojevac
Žitkovica
Žitkovica
3 : 2
Napredak (B)
Bubušinac
Mlava (B)
Bratinac
2 : 3
Mladi Borac
Majilovac
Sloga (M)
Mustapić
4 : 0
Stig 1955
Beranje
Polet (V)
Voluja
2 : 0
BSK 1931
Brežane
Borac 2016
Donja Kruševica
1 : 2
Barič
Barič
Ljubičevo
Ljubičevo
5 : 3
Napredak (P)
Poljana
Baštovan 2015
Carevac
2 : 3
Batovac
Batovac
Pek
Kusiće
3 : 3
Dizel
Bare
Zadrugar 1947
Tabanovac
1 : 3
Sloga 1952
Veliki Popovac
Radnički (K)
Knežica
1 : 6
Bata Bulić
Bistrica
Sloga 1945
Veliko Selo
3 : 3
Zabrđe 1936
Zabrđe
Jedinstvo (K)
Kamenovo
1 : 3
Rade Milošević
Dubočka
Borac (V)
Vukovac
3 : 2
Pobeda 1953
Osanica
Krilaš
Ćovdin
5 : 2
Udarnik (S)
Sibnica
Mladost (R)
Ranovac
6 : 2
Jasenovac
Krepoljin
Mladost (V)
Vračević
2 : 3
Kolubara (J)
Jabučje
OFK Paljuvi
Paljuvi
3 : 0
Ratkovac
Ratkovac
Zvizdar 2012
Zvizdar
0 : 1
Omladinac (K)
Kalinovac
Čučuge
Čučuge
2 : 2
Proleter (B)
Bajevac
Rudar 1945
Radljevo
4 : 1
OFK Stublenica
Stublenica
Kalenić
Kalenić
0 : 4
Šarbane
Šarbane
Crvena Jabuka
Ub
6 : 4
Polet (T)
Takovo
Joševa
Joševa
2 : 1
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Toplica
Donja Toplica
3 : 0
Stari drugari
Kadina Luka
Lukavac
Lukavac
4 : 1
Dračić 2018
Dračić
Mali korak
Oglađenovac
0 : 5
Komanice
Komanice
Tešnjar
Valjevo
2 : 1
Jadar 2013
Valjevo
Mladost (L)
Latković
1 : 4
Rakac Stave
Stave
Junior Novo Naselje
Valjevo
1 : 0
Polet
Popučke
Žabari
Žabari (Valjevo)
2 : 0
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Rajac
Kadina Luka
1 : 1
Popadić
Popadić
Mladost (Z)
Zvezd
2 : 1
Polet
Jalovik
Torpedo
Lojanice
0 : 5
Skupljen 2013
Skupljen
Sloga 1949
Matijevac
3 : 0
Belpos
Belotić
Hajduk
Debrc
2 : 4
Mladost 2013
Jazovnik
Verko
Suvo Selo
3 : 0
Sparta
Kaona
Jedinstvo 2014
Beljin
1 : 3
Bobovik
Bobovik
Gladijator
Čačak
2 : 3
Lugovi
Čačak
Budućnost
Stančići
3 : 1
Vujan
Prislonica
Malba
Žaočani
0 : 4
Kej
Čačak
Mršinci
Mršinci
0 : 5
Prijatelji
Čačak
Čačak 94
Čačak
4 : 6
Gavrilo Princip
Vranići
OFK Remont 1959
Čačak
2 : 2
Planinac
Vujetinci
Semedraž
Semedraž
2 : 1
Omladinac
Kalimanići
Brezak
Pranjani
3 : 1
Takovski Ustanak
Takovo
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
5 : 0
Lunjevica
Lunjevica
Šilopaj
Šilopaj
1 : 3
Majdan
Majdan
Velereč 94
Velereč
3 : 3
Šumadija
Brdjani
Jelav
Jelav
3 : 0
Velika Reka
Velika Reka
7. Juli
Bela Crkva
3 : 2
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Mladost
Donja Borina
3 : 1
Prva Iskra
Runjani
TE Gučevo
Trbušnica
3 : 1
Hajduk
Ribarica
Antimon
Zajača
2 : 2
Studenac
Gornja Koviljača
Sloga
Straža
5 : 2
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
Lipolist
Lipolist
2 : 0
Mladost
Mačvanski Metković
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
5 : 4
Napredak
Mačvanski Belotić
Omladinac (BO)
Bogatić
3 : 4
Petlovača
Petlovača
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
13.06.2021
18:00
Zadrugar Milkivit
Mačvanski Pričinović
Budućnost (ZM)
Zminjak
3 : 3
Gorki
Glušci
Partizan
Drenovac
3 : 4
Sloboda
Salaš Crnobarski
Milicionar
Bogatić
2 : 1
Sunrise Šabac
Šabac
Pobeda
Pobeda
1 : 3
Tomislavci
Tomislavci
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
2 : 2
Mladost (R)
Radičević
Stara Čaršija
Kraljevo
1 : 2
Biljanovac
Biljanovac
Šumadija
Šumarice
6 : 7
Magnohrom
Kraljevo
Morava
Mrsać
4 : 0
Budućnost
Samaila
Zgodačica
Godačica
4 : 3
Milakovac 2018
Milakovac
Koštam Polje
Delimeđe
0 : 4
Omladinac
Drakčići
Studen Vitez
Studenica
3 : 1
Partizan
Vrba
Budućnost 1995
Slatina
2 : 1
Sloga (V)
Vrhovine
Murgaš 2012
Murgaš
0 : 4
Vukona
Vukona
Dokmir
Dokmir
1 : 3
OFK Takovo
Takovo
Brgule
Brgule
4 : 3
Jedinstvo (M)
Milorci
Sovljak
Sovljak
5 : 1
Gunjevac
Gunjevac
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
2 : 6
Jašunja
Jašunja
Napredak
Bogojevce
3 : 0
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Radnik 2013
Šišince
3 : 5
Rudar 1973
Rudare
Jovanovac
Jovanovac
2 : 0
Bukorovac
Kragujevac
Kragujevac
Kragujevac
3 : 2
Hajduk 1936
Jovanovac
Kremenac
Rogojevac
0 : 5
Stanovo 1941
Stanovo
Ribnikar
Pecka
2 : 3
OFK Povlen
Brezovice
Sloga Gorić
Valjevo
3 : 1
Omladinac
Valjevo
Kotešica
Kotešica
1 : 2
Beloševac
Beloševac
Bujačić
Valjevo
4 : 1
Zadrugar
Lopatanj
Beli Orlovi
Brestovac
1 : 2
Kotlenik
Selo Leskovac
Austrija
3 : 1
Severna Makedonija
Holandija
3 : 2
Ukrajina
Engleska
1 : 0
Hrvatska
GFK Jagodina
Jagodina
0 : 1
Mačva
Šabac
Zemun
Zemun
3 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
Sloga (P)
Požega
1 : 0
OFK Radnički
Niš
Petrika
Novi Sad
3 : 2
Ada
Beograd
Balkan
Beograd
1 : 0
RFK Grafičar
Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 1
Internacional
Beograd
Zemun
Zemun
4 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 6
Partizan
Beograd
Stepojevac Vaga
Stepojevac
1 : 1
OFK Budućnost
Dudovica
TEK Sloga
Veliki Crljeni
3 : 0
Borac
Lazarevac
Novi Pazar
Novi Pazar
6 : 4
Rudar
Baljevac
Moskva
Novi Sad
0 : 7
Vojvodina
Novi Sad
Zadrugar
Lajkovac
3 : 0
Šumadija
Šopić
Radnički
Rudovci
3 : 1
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Mladost (B)
Baroševac
1 : 2
Akademija fudbala
Lazarevac
Obilić
Novi Kneževac
3 : 0
Bačka
Pačir
Tisa Njerš
Adorjan
2 : 1
AFK
Ada
Mladost
Prnjavor
3 : 1
POFK Čivija
Šabac
Fenix 1
Šabac
3 : 2
Mačva 1929
Bogatić
Ropotovo
Ropotovo
0 : 2
Kosmet
Leposavić
Rudar B
Kosovska Mitrovica
1 : 2
Gračanica
Gračanica
Rudar
Kosovska Mitrovica
7 : 3
Mineralac
Klokot
Ropotovo
Ropotovo
0 : 0
Gračanica
Gračanica
Rudar B
Kosovska Mitrovica
0 : 4
Kosmet
Leposavić
Mineralac
Klokot
0 : 7
Kosmet
Leposavić
Mineralac
Klokot
1 : 1
Rudar B
Kosovska Mitrovica
Rudar
Kosovska Mitrovica
2 : 0
Ropotovo
Ropotovo
Plavi 2000
Beograd
1 : 1
BASK
Beograd

Košarka

Crvena zvezda MTS
Beograd
77 : 65
Mega Soccerbet
Beograd

Rukomet

Radnički (Ć)
Ćuprija
13.06.2021
20:00
Aleksinac
Aleksinac
Vlasotince
Vlasotince
13.06.2021
19:00
Zaječar 1949
Zaječar
Karađorđe
Topola
29 : 28
Lokomotiva
Lapovo
Osipaonica
Osipaonica
29 : 50
Šamot 65 2
Aranđelovac
Jedinstvo 1974
Krnjevo
39 : 47
Sloga
Petrovac na Mlavi
Mladost
Čačak
41 : 22
Kruševac
Kruševac
Sloga
Kraljevo
27 : 22
Omladinac
Gornji Milanovac
Pobednik
Prijepolje
23 : 32
Arilje
Arilje
Crepaja
Crepaja
37 : 15
Mladost
Vršac
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
23 : 15
Senta
Senta
Budućnost
Alibunar
34 : 31
ŽSK 1955
Žabalj
Bekament BB - 2
Aranđelovac
28 : 15
Prijepolje
Prijepolje
SPD Radnički - 2
Kragujevac
34 : 26
Metalac AD
Gornji Milanovac

Američki fudbal

Belgrade Gladiators
Beograd
33 : 0
Knights Klek
Klek
Orlovi
Novi Beograd
13 : 54
Panters
Pančevo