XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 285 utakmica za dan
Subota, 29 Maj 2021

Fudbal

Omladinac
Novi Banovci
29.05.2021
17:30
1. Maj Ruma
Ruma
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
29.05.2021
17:30
OFK Vršac
Vršac
Vojvodina 1928
Perlez
29.05.2021
17:30
Bačka 1901
Subotica
Kozara
Banatsko Veliko Selo
29.05.2021
17:30
Hajduk 1912
Kula
Radnički 1912
Sombor
29.05.2021
17:30
Dunav
Stari Banovci
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
29.05.2021
17:30
Sloga (Č)
Čonoplja
Bečej 1918
Bečej
29.05.2021
17:30
Sloboda
Novi Kozarci
Radnički (Zr)
Zrenjanin
29.05.2021
17:30
Borac
Sakule
Feniks 1995
Stara Pazova
29.05.2021
17:30
Dinamo 1945
Pančevo
Mladost (NS)
Novi Sad
29.05.2021
17:30
Tisa
Adorjan
BSK Borča
Borča
29.05.2021
17:00
Radnički (O)
Obrenovac
Teleoptik
Zemun
29.05.2021
11:00
Zvezdara
Beograd
OFK Beograd
Beograd
29.05.2021
17:00
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Radnički (NB)
Novi Beograd
29.05.2021
17:00
Studentski grad
Novi Beograd
Šumadija 1903
Kragujevac
29.05.2021
17:30
Vodojaža
Grošnica
Omladinac
Novo Selo
29.05.2021
17:30
Borac
Drenovac
Mokra Gora
Zubin Potok
29.05.2021
17:30
Goč
Vrnjačka Banja
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
29.05.2021
17:30
VGSK
Veliko Gradište
Sloga (B)
Batočina
29.05.2021
17:30
Zvižd
Kučevo
Sloga (BB)
Bajina Bašta
29.05.2021
17:30
Prijevor
Prijevor
FAP
Priboj
29.05.2021
17:30
Polet (T)
Trbušani
Radnički (V)
Valjevo
29.05.2021
17:30
Borac (L)
Lešnica
Ribnica
Mionica
29.05.2021
17:30
Spartak 1924
Ljig
Crvenka
Crvenka
29.05.2021
17:30
Obilić
Novi Kneževac
OFK Vrbas
Vrbas
29.05.2021
17:30
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
Vojvodina (T)
Tovariševo
29.05.2021
17:30
Srbobran
Srbobran
Bajša
Bajša
29.05.2021
17:30
Radnički (S)
Sombor
Hercegovac
Gajdobra
29.05.2021
17:30
ČSK Pivara
Čelarevo
Bačka (P)
Pačir
29.05.2021
17:30
Tavankut
Tavankut
Njegoš
Lovćenac
29.05.2021
17:30
Mladost APA
Apatin
Mladost (T)
Turija
29.05.2021
17:30
Tekstilac
Odžaci
Krila Krajine
Bačka Palanka
29.05.2021
17:30
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Proleter
Banatski Karlovac
29.05.2021
17:30
Mladost
Omoljica
OFK Kikinda 1909
Kikinda
29.05.2021
17:30
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Omladinac FAM
Botoš
29.05.2021
17:30
Budućnost
Srpska Crnja
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
29.05.2021
17:30
Borac
Starčevo
Sloga
Plandište
29.05.2021
17:30
Banat
Čenta
Begej
Žitište
29.05.2021
17:30
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Radnički (K)
Kovin
29.05.2021
17:30
ŽAK
Kikinda
Naftagas
Elemir
29.05.2021
17:30
Radnički (S)
Sutjeska
Napredak
Medoševac
29.05.2021
17:00
Turbina
Vreoci
Graničar
Veliki Izvor
29.05.2021
17:30
Midžor
Kalna
Omladinac
Grezna
29.05.2021
17:30
Trebič
Sokobanja
Rudar Vrška Čuka
Grljan
29.05.2021
17:30
Ozren
Sokobanja
OFK Rtanj
Boljevac
29.05.2021
17:30
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Rudar (P)
Podvis
29.05.2021
17:30
Rtanj
Boljevac
Šljivar
Šljivar
29.05.2021
17:30
Osnić
Osnić
Radnički 1946
Lubnica
29.05.2021
17:30
Sloga
Minićevo
Hajduk
Rujevica
29.05.2021
17:30
Kosovo
Zvezdan
Železničar
Inđija
29.05.2021
17:30
Sremac
Dobrinci
Rudar
Vrdnik
29.05.2021
17:30
Donji Srem 2015
Pećinci
GFK Sloven
Ruma
29.05.2021
17:30
BSK
Bešenovo
Partizan (U)
Uljma
29.05.2021
17:30
Banat (I)
Ilandža
ŽAK
Sombor
29.05.2021
17:30
Zadrugar
Srpski Miletić
Borac (BG)
Bački Gračac
29.05.2021
17:30
Slavija
Pivnice
Radnički 1905
Bajmok
29.05.2021
17:00
Budućnost
Savino Selo
Proleter (RS)
Ravno Selo
29.05.2021
17:00
Obilić
Zmajevo
AFK
Ada
29.05.2021
17:00
Proleter (Nj)
Njegoševo
Delija
Mokrin
29.05.2021
17:30
2. Oktobar
Kumane
Omladinac
Stepanovićevo
29.05.2021
17:30
Veternik
Veternik
OFK Futog
Futog
29.05.2021
17:30
Slavija
Novi Sad
Fruškogorski partizan
Bukovac
29.05.2021
17:30
ŽSK
Žabalj
Brestovac
Borski Brestovac
29.05.2021
17:30
Polet
Jabukovac
Krivelj
Krivelj
29.05.2021
17:30
Rudna Glava
Rudna Glava
BSK
Bukovče
29.05.2021
17:30
Urovica
Urovica
Kolonija
Kragujevac
29.05.2021
17:00
Jedinstvo
Petrovac
Rudar 2001
Kostolac
29.05.2021
17:30
Mladost (B)
Biskuplje
Taskovići
Taskovići
29.05.2021
17:30
Pobeda
Rusna
Svrljig
Svrljig
29.05.2021
17:30
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Mladi radnik 1925
Grdica
29.05.2021
17:30
Budućnost
Konarevo
Morava (KS)
Kočino Selo
29.05.2021
17:30
Sloga
Voljavče
Radnik (Ub)
Ub
29.05.2021
17:00
Kolubara 2
Valjevo
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
29.05.2021
17:00
Pambukovica
Pambukovica
OFK Brđanac
Valjevo
29.05.2021
17:00
Trlić
Trlić
Zvezda
Blato
29.05.2021
17:00
Zadrugar
Krupac
Sinđelić
Lipnica
29.05.2021
17:30
Rudar
Brasina
OFK Dif
Kosovska Mitrovica
29.05.2021
17:00
Zvečan
Zvečan
Velika Drenova
Velika Drenova
29.05.2021
17:30
Kamenorezac 76
Dublje
Poljoprivrednik
Počekovina
29.05.2021
17:30
Beli Orlovi
Tobolac
Omladinac (U)
Ugljarevo
29.05.2021
17:30
Gradac
Pločnik
Župski biseri
Lacisled
29.05.2021
17:30
Stari Trstenik
Stari Trstenik
14. Oktobar
Izbenica
29.05.2021
17:30
Rubin
Donji Stupanj
Polet 57
Milutovac
29.05.2021
17:30
Borac
Gornji Katun
Vinogradar
Riljac
29.05.2021
17:30
Jezero
Zlatari
Miletić
Mošorin
29.05.2021
17:30
Moskva
Budisava
Borac (NS)
Novi Sad
29.05.2021
17:30
Sloga
Lok
Bratstvo 1975
Erdeč
29.05.2021
17:00
Partizan
Cerovac
OFK Žeželj
Donja Sabanta
29.05.2021
17:00
Ćava
Grošnica
Žitkovica
Žitkovica
29.05.2021
17:30
Mlava (B)
Bratinac
Bežanija
Beograd
29.05.2021
17:00
Železnik 1930
Železnik
Šećeranac Ada
Beograd
29.05.2021
17:00
Rekreativo 011
Beograd
Progorelica
Progorelica
29.05.2021
17:30
Mlada krila
Metikoši
Bogutovačka Banja
Bogutovac
29.05.2021
17:30
Borac (A)
Adrani
Stubal
Stubal
29.05.2021
17:30
Braća Vuković
Lađevci
Jasenovac
Krepoljin
29.05.2021
17:30
Udarnik (S)
Sibnica
Pomoravlje
Ostrikovac
29.05.2021
17:30
Rudar (P)
Plazane
15. Avgust 1950
Lomnica
29.05.2021
17:30
Beljanica
Strmosten
Mladost (S)
Sikirica
29.05.2021
17:30
Šumadija
Trešnjevica
OFK Batinac
Batinac
29.05.2021
17:30
Jasenovo
Jasenovo
Rudar (S)
Stenjevac
29.05.2021
17:30
Napredak (St)
Stubica
Sloga
Donje Vidovo
29.05.2021
17:30
Napredak (Sv)
Svojnovo
Sinđelić
Vojnik
29.05.2021
17:30
Radnički
Tekija
Sinđelić 1934
Vojska
29.05.2021
17:30
Šantarovac
Šantarovac
Crni Vrh
Deonica
29.05.2021
17:30
GFK Tabane
Jagodina
Osaonica
Bagrdan
29.05.2021
17:30
Kupinovac
Kupinovac
Rudar 1945
Radljevo
29.05.2021
17:00
Omladinac (K)
Kalinovac
Kalenić
Kalenić
29.05.2021
17:00
Proleter (B)
Bajevac
Crvena Jabuka
Ub
29.05.2021
17:00
OFK Stublenica
Stublenica
Junior Novo Naselje
Valjevo
29.05.2021
17:00
Jadar 2013
Valjevo
Rajac
Kadina Luka
29.05.2021
17:00
Polet
Popučke
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
29.05.2021
17:30
Jedinstvo
Bobovište
Polet (V)
Vitoševac
29.05.2021
17:30
Škriljac
Bradarac
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
29.05.2021
17:30
Omladinac
Seone
Temac
Temska
29.05.2021
17:00
Lokomotiva
Belo Polje
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
29.05.2021
17:30
Petlovača
Petlovača
Milicionar
Bogatić
29.05.2021
17:30
Gorki
Glušci
Šabac Sunrise
Šabac
29.05.2021
17:30
Sloboda
Salaš Crnobarski
Miloševo
Miloševo
29.05.2021
17:30
Vrelo
Šarkamen
Rečka
Rečka
29.05.2021
17:30
OFK Tamnič
Tamnič
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
29.05.2021
17:30
Mudrakovac
Mudrakovac
Rasina
Vitanovac
29.05.2021
17:30
Parunovac
Parunovac
Kolubara (LP)
Liso Polje
29.05.2021
16:30
Vukona
Vukona
Donja Mutnica
Donja Mutnica
29.05.2021
17:30
Železničar
Klačevica
BSK Buljane
Buljane
29.05.2021
17:30
Radnik
Davidovac
Popovac
Popovac
29.05.2021
17:30
Polet
Zabrega
Omladinac
Šaludovac
29.05.2021
17:30
Mladost
Gornja Mutnica
ISK Izvor
Izvor
29.05.2021
17:30
Borac 1950
Bošnjane
Šapine
Šapine
29.05.2021
17:30
Radnik (S)
Salakovac
Jedinstvo (S)
Smoljinac
29.05.2021
17:30
Crni Vitez
Kalište
Stig (C)
Crljenac
29.05.2021
17:30
Napredak 1927
Toponica
BSK 1924
Boževac
29.05.2021
17:30
Stig (MC)
Malo Crniće
Naša Krajina
Kupinik
29.05.2021
17:30
Janošik
Janošik
Mladost (VG)
Velika Greda
29.05.2021
17:30
Vojvodina
Seleuš
Dobrnje
Dobrnje
29.05.2021
17:30
Burovac
Burovac
Vukan
Ždrelo
29.05.2021
17:30
Rudar 1947
Stamnica
Polet
Ljubić kod Knića
29.05.2021
17:30
Mladost
Pretoke
Vukovac 98
Vukovac
29.05.2021
17:30
Homoljac
Žagubica
Zvezda
Izvarica
29.05.2021
17:30
Mlava (R)
Ribare
Sloga (J)
Jošanica
29.05.2021
17:30
Mladost (K)
Krupaja
Vrelo 1971
Milanovac
29.05.2021
17:30
Laznica
Laznica
20. Oktobar
Trbušnica
29.05.2021
17:30
Mladi radnik
Junkovac
Petka
Petka
29.05.2021
17:30
OFK Polet
Mirosaljci
Strmovo
Strmovo
29.05.2021
17:30
Proleter
Vrbovno
BSK
Brajkovac
29.05.2021
17:30
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Morava
Rajkinac
29.05.2021
17:30
Lipar
Donji Račnik
Manchester City
Manchester
29.05.2021
21:00
Chelsea
London
Radnički (NB)
Novi Beograd
29.05.2021
Napredak
Kruševac
Brodarac
Novi Beograd
29.05.2021
TSC
Bačka Topola
OFK Beograd
Beograd
29.05.2021
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Partizan
Beograd
29.05.2021
Internacional
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
29.05.2021
Trayal
Kruševac
Radnički 1923
Kragujevac
29.05.2021
Voždovac
Beograd
Radnički (N)
Niš
29.05.2021
Rad
Beograd
Čukarički
Beograd
29.05.2021
IMT
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
29.05.2021
Mladost (L)
Lučani
RFK Grafičar
Beograd
29.05.2021
Spartak ŽK
Subotica
Radnički 1912
Sombor
29.05.2021
Vojvodina
Novi Sad
OFK Bačka
Bačka Palanka
29.05.2021
Železničar
Pančevo
Omladinac
Novi Banovci
29.05.2021
Proleter (NS)
Novi Sad
Inđija
Inđija
29.05.2021
Spartak ŽK
Subotica
Kabel
Novi Sad
29.05.2021
Tisa Njerš
Adorjan
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
29.05.2021
Petar Puača
Novi Sad
Bačka 1901
Subotica
29.05.2021
Hajduk 1912
Kula
Radnički (NP)
Nova Pazova
29.05.2021
GFK Sloven
Ruma
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
29.05.2021
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Dinamo 1945
Pančevo
29.05.2021
Radnički (ZR)
Zrenjanin
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
29.05.2021
Index
Novi Sad
Novi Pazar
Novi Pazar
29.05.2021
17:30
Loznica
Loznica
Mačva
Šabac
29.05.2021
14:00
Javor Matis
Ivanjica
Sloboda
Cacak
29.05.2021
10:00
Jedinstvo (Ub)
Ub
OFK Lugomir
Rakitovo
29.05.2021
GFK Jagodina
Jagodina
Jedinstvo (P)
Paraćin
29.05.2021
OFK Radnički
Niš
Kopernikus Želežničar
Niš
29.05.2021
Real
Niš
GFK Dubočica
Leskovac
29.05.2021
Bor 1919
Bor
Dinamo
Vranje
29.05.2021
Radnički (P)
Pirot
Radnik
Surdulica
29.05.2021
OFK Topličanin
Prokuplje
Trstenik PPT
Trstenik
29.05.2021
OFK Sinđelić
Niš
Petar Dobrnjac
Dobrnje
29.05.2021
12:00
VGSK
Veliko Gradište
Mačva
Šabac
29.05.2021
Napredak
Kruševac
Brodarac
Beograd
29.05.2021
TSC
Bačka Topola
Kiker
Kraljevo
29.05.2021
Apolon 4
Kragujevac
Partizan
Beograd
29.05.2021
Internacional
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
29.05.2021
Real Niš
Niš
Zemun
Zemun
29.05.2021
OFK Vršac
Vršac
Radnički (N)
Niš
29.05.2021
Rad
Beograd
Čukarički
Beograd
29.05.2021
Teleoptik
Zemun
Crvena zvezda
Beograd
29.05.2021
Mladost (L)
Lučani
RFK Grafičar
Beograd
29.05.2021
Spartak ŽK
Subotica
Petrika
Novi Sad
29.05.2021
Vojvodina
Novi Sad
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
29.05.2021
Radnički (ZR)
Zrenjanin
Dinamo 1945
Pančevo
29.05.2021
Proleter (NS)
Novi Sad
Inđija
Inđija
29.05.2021
Kabel
Novi Sad
Spartak ŽK
Subotica
29.05.2021
Tisa Njerš
Adorjan
OFK Bačka
Bačka Palanka
29.05.2021
Petar Puača
Novi Sad
Radnički 1912
Sombor
29.05.2021
Hajduk 1912
Kula
Radnički (NP)
Nova Pazova
29.05.2021
Omladinac
Novi Banovci
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
29.05.2021
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Železničar
Pančevo
29.05.2021
Proleter 2006
Zrenjanin
OFK Vršac
Vršac
29.05.2021
Index
Novi sad
Radnički (N)
Niš
29.05.2021
GFK Jagodina
Jagodina
Bor 1919
Bor
29.05.2021
OFK Radnički
Niš
Radnički (P)
Pirot
29.05.2021
Timočanin
Knjaževac
Real
Niš
29.05.2021
Kopernikus Želežničar
Niš
Trayal
Kruševac
29.05.2021
GFK Dubočica
Leskovac
SFS Borac
Paraćin
29.05.2021
Dinamo
Vranje
Timok 1919
Zaječar
29.05.2021
Radnik
Surdulica
Vlasina
Vlasotince
29.05.2021
OFK Sinđelić
Niš
Partizan
Draževac
29.05.2021
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Vojvodina
Bačko Gradište
29.05.2021
11:00
Bačka
Pačir
Proleter (RS)
Ravno Selo
29.05.2021
11:00
Proleter (NJ)
Njegoševo
Iskra
Kucura
29.05.2021
11:00
Njegoš
Lovćenac
Obilić
Zmajevo
29.05.2021
11:00
Tsc 1913
Bačka Topola
Subotica
Subotica
29.05.2021
11:00
Tisa Njerš
Adorjan
Arena Su
Subotica
29.05.2021
11:00
Radnički 1905
Bajmok
Spartak ŽK
Subotica
29.05.2021
11:00
Čantavir
Čantavir
CFK
Vrbas
29.05.2021
10:00
Vinogradar
Hajdukovo
Vodojaža
Kragujevac
29.05.2021
09:00
Apolon I
Kragujevac
Karadjordje (T)
Topola
29.05.2021
10:00
Sušica
Kragujevac
Radnički 1923
Kragujevac
29.05.2021
10:30
Arsenal
Kragujevac
Apolon II
Kragujevac
29.05.2021
10:30
Aranđelovac
Aranđelovac
Gruža
Gruža
29.05.2021
11:00
Morava (VP)
Velika Plana
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
29.05.2021
11:00
Rudar
Baljevac
Koštam Polje
Delimeđe
29.05.2021
11:00
Pazar Juniors
Novi Pazar
Novi Pazar B
Novi Pazar
29.05.2021
11:00
OFK Ras
Novi Pazar
Tutin
Tutin
29.05.2021
11:00
Granit
Jošanička Banja
Mladost (T)
Turija
29.05.2021
11:00
Napredak
Nadalj
Srbobran
Srbobran
29.05.2021
11:00
Bačka
Pačir
Budućnost
Savino Selo
29.05.2021
11:00
Njegoš
Lovćenac
Obilić
Zmajevo
29.05.2021
11:00
Eđšeg
Mali Iđoš
GFK Jagodina
Jagodina
29.05.2021
Real
Niš
GFK Dubočica
Leskovac
29.05.2021
Timočanin
Knjaževac
Duel Juniors
Kruševac
29.05.2021
Šampion 2014
Leskovac
Lider MGM
Leskovac
29.05.2021
Radnički (P)
Pirot
Napredak
Kruševac
29.05.2021
OFK Radnički
Niš
Radnički (N)
Niš
29.05.2021
Trayal Knez Lazar
Kruševac
Radnik
Surdulica
29.05.2021
SFS Borac
Paraćin
Kopernikus Železničar
Niš
29.05.2021
Timok 1919
Zaječar
Car Konstantin
Niš
29.05.2021
Radnički (S)
Svilajnac
GFK Jagodina
Jagodina
29.05.2021
Real Niš
Niš
GFK Dubočica
Leskovac
29.05.2021
Knjaževac
Knjaževac
Duel Juniors
Kruševac
29.05.2021
OFK Šampion
Leskovac
Lider MGM
Leskovac
29.05.2021
Radnički (P)
Pirot
Duel Juniors 2
Kruševac
29.05.2021
OFK Radnički
Niš
Radnički (N)
Niš
29.05.2021
Trayal Knez Lazar
Kruševac
Radnik
Surdulica
29.05.2021
OFK Paraćin
Paraćin
Kopernikus Železničar
Niš
29.05.2021
Timok 1919
Zaječar
Radnički Niš 2
Niš
29.05.2021
Radnički (S)
Svilajnac
Subotica
Subotica
29.05.2021
09:30
Bačka
Pačir
Arena SU
Subotica
29.05.2021
09:30
AFK
Ada
Spartak ŽK '09
Subotica
29.05.2021
09:30
Spartak ŽK '08
Subotica
TSC
Bačka Topola
29.05.2021
10:00
Bajša
Bajša
Obrenovac 1905
Obrenovac
29.05.2021
10:00
Rvati
Obrenovac
Deluks
Obrenovac
29.05.2021
10:00
Posavina
Stubline
Zabrežje
Zabrežje
29.05.2021
Zvezda
Konatice
Jedinstvo
Dren
29.05.2021
10:00
Omladinac
Veliko Polje
OFK Ras
Novi Pazar
29.05.2021
10:00
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
Jošanica
Novi Pazar
29.05.2021
10:00
Pazar Juniors '01
Novi Pazar
OFK National
Novi Pazar
29.05.2021
10:00
Tutin
Tutin
Bane 1931 - 2
Raška
29.05.2021
11:00
Jedinstvo 2017
Tutin

Rukomet

Dubočica 54
Leskovac
29.05.2021
Partizan
Beograd
Radnički
Kragujevac
29.05.2021
Rudar
Kostolac
Vojvodina
Novi Sad
29.05.2021
Metaloplastika
Šabac
Železničar 1949
Niš
29.05.2021
Dinamo
Pančevo
Dubočica 54 2
Leskovac
29.05.2021
Železničar 1949 - 2
Niš
Mladost (V)
Vranje
29.05.2021
Pirot
Pirot
Nišava
Niš
29.05.2021
Vlasotince
Vlasotince
Niška Banja
Niška Banja
29.05.2021
Aleksinac
Aleksinac
Mladost
Čačak
29.05.2021
Beli anđeo
Prijepolje
Sloga
Kraljevo
29.05.2021
Užice
Užice
Bane
Raška
29.05.2021
Kruševac
Kruševac
Pobednik
Prijepolje
29.05.2021
Omladinac
Gornji Milanovac
Arilje
Arilje
29.05.2021
Trepča
Kosovska Mitrovica
Nemanjić
Požarevac
29.05.2021
Sloga 2
Petrovac na Mlavi
Požarevac
Požarevac
29.05.2021
Jagodina 2
Jagodina
Mladi radnik - 2
Radinac
29.05.2021
Udarnik
Lozovik
Radnički
Svilajnac
29.05.2021
Rudar
Kostolac
SPD Radnički - 2
Kragujevac
29.05.2021
Napredak 12
Kruševac
Metalac
Kraljevo
29.05.2021
Prijepolje
Prijepolje
Sedmerac
Prijepolje
29.05.2021
Metalac AD
Gornji Milanovac
Pazar 2003
Novi Pazar
29.05.2021
Košutnjak
Čačak

Futsal

BSK
Bujanovac
29.05.2021
Pirgos
Pirot
Gvozdeni puk
Niš
29.05.2021
Rosulja
Vlasotince
Akademac
Niš
29.05.2021
Progres
Paraćin
Prokuplje
Prokuplje
29.05.2021
Aleksinac 2015
Aleksinac
Pirot
Pirot
29.05.2021
Bele crkve
Kuršumlija