XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 415 utakmica za dan
Nedelja, 2 Maj 2021

Fudbal

Zvezdara
Beograd
1 : 0
Sremčica
Sremčica
Zvižd
Kučevo
1 : 4
OFK Napredak
Markovac
Borac (Ž)
Žabari
0 : 11
Karađorđe
Topola
Sloga (M)
Milatovac
0 : 5
Đerdap
Golubac
Morava (VP)
Velika Plana
1 : 2
Borac 1932
Ralja
Petar Dobrnjac
Dobrnje
3 : 7
Sloga (B)
Batočina
Rudar (S)
Stamnica
1 : 1
Sloboda
Lipe
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
2 : 2
Pomoravlje
Vlaški Do
RSK
Rabrovo
3 : 0
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Banat
Čenta
1 : 0
ŽAK
Kikinda
Borac
Starčevo
4 : 0
Radnički (S)
Sutjeska
Mladost
Omoljica
2 : 4
Begej
Žitište
Sloboda
Donji Tovarnik
2 : 1
Budućnost
Salaš Noćajski
Jugović
Kać
2 : 4
Hajduk
Divoš
Sremac Vojka
Vojka
0 : 1
Jedinstvo
Rumenka
Komgrap
Beograd
5 : 0
Vrčin
Vrčin
Budućnost (Z)
Zvečka
0 : 1
Borac (L)
Lazarevac
Dunav
Veliko Selo
0 : 6
Napredak
Medoševac
Prva iskra
Barič
2 : 1
Poštar Zvezdara
Beograd
Mladost (C)
Cvetovac
1 : 3
Kosmaj
Ralja
Sremac
Dobrinci
1 : 0
Partizan
Vitojevci
LSK
Laćarak
0 : 5
Radnički
Šid
Sloga
Voganj
3 : 1
Borac (K)
Klenak
Napredak
Popinci
1 : 0
Hajduk (B)
Beška
BSK
Bešenovo
2 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Donji Srem 2015
Pećinci
2 : 1
Hajduk (V)
Višnjićevo
Jugoslavija
Jabuka
1 : 0
Dolina
Padina
Strela
Ivanovo
3 : 4
Budućnost (A)
Alibunar
Radnički (B)
Baranda
1 : 3
BAK
Bela Crkva
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 2
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Hajdučica
Hajdučica
1 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Banat (I)
Ilandža
1 : 1
Polet (Id)
Idvor
Spartak 1911
Debeljača
1 : 4
Partizan (G)
Gaj
Budućnost (G)
Gložan
2 : 0
Kordun
Kljajićevo
Rusin
Ruski Krstur
2 : 3
Budućnost (P)
Parage
Omladinac
Bukovac
5 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
Maglić
Bački Maglić
0 : 1
Radnički 1918
Ratkovo
Kulpin
Kulpin
2 : 0
BSK
Bački Brestovac
Slavija
Pivnice
0 : 1
Tvrđava
Bač
Jadran
Feketić
7 : 0
Radnički 1905
Bajmok
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 1
Obilić
Zmajevo
Iskra
Kucura
3 : 1
Napredak
Nadalj
Proleter (Nj)
Njegoševo
6 : 2
Eđšeg
Mali Iđoš
MSK
Mihajlovo
1 : 1
Rusanda
Melenci
Lehel
Mužlja
5 : 3
OFK Klek
Klek
Potisje
Knićanin
2 : 0
2. Oktobar
Kumane
Vojvodina (B)
Bašaid
2 : 2
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Radnički 1911
Jaša Tomić
3 : 0
Tamiš
Farkaždin
Mladi radnik 1940
Radinac
1 : 2
Polet
Trnovče
Sloga (L)
Lugavčina
2 : 2
Mladi borac
Veliko Orašje
Crvena zvezda
Suvodol
3 : 2
Bačinac
Bačinac
Podunavac
Udovice
1 : 0
Bresje Superior
Velika Plana
Sloga (M)
Miloševac
1 : 0
Železničar Kusadak
Kusadak
Pobeda
Golobok
3 : 0
Radnik (SP)
Smederevska Palanka
Budućnost
Mala Krsna
3 : 1
Obilić
Staro Selo
Marjan (K)
Knić
2 : 1
Prvi srpski ustanak
Orašac
Plaskovac
Plaskovac
1 : 0
Lokomotiva
Lapovo
ŽSK
Žirovnica
1 : 1
Sloga (Z)
Zagorica
Omladinac
Donja Rača
2 : 1
Šumadinac (S)
Stojnik
Trnava
Donja Trnava
4 : 1
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Jasenica (B)
Božurnja
2 : 1
Vinča
Vinča (Topola)
BSK
Belosavci
1 : 3
Šumadinac 1913
Natalinci
Sinđelić 2012
Ugrinovci
1 : 1
Borac (O)
Ostružnica
Institut
Zemun Polje
1 : 2
Balkan Mirijevo
Beograd
Postar 1930
Beograd
1 : 1
Posavac Tišma
Boljevci
Borac (P)
Progar
0 : 5
Heroj Polet
Jajinci
Lisović 1977
Lisović
7 : 0
Mladost
Čibutkovica
Rojkovac
Obrenovac
1 : 3
Barajevo
Barajevo
Polet
Grabovac
1 : 4
OFK Budućnost
Dudovica
Radnički
Rudovci
3 : 1
OFK Zabrežje
Zabrežje
Vranić
Vranić
2 : 1
OFK Borac
Arnajevo
Strelac
Mislođin
1 : 2
Zvezda
Konatice
Omladinac
Veliko Polje
7 : 0
Jedinstvo
Dren
Dunavac
Grocka
7 : 0
SUF Dubona
Dubona
Zuce 2019
Zuce
6 : 0
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
Ivanča
Velika Ivanča
0 : 2
Boleč
Grocka
Rabrovac
Rabrovac
3 : 1
Kosmajac
Koraćica
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
6 : 1
Zaklopača
Zaklopača
Velika Krsna
Velika Krsna
2 : 1
Pudarci
Pudarci
Maršić
Maršić
4 : 3
Šumadija 1934
Drača
OFK Bagremar
Kragujevac
1 : 2
Kolonija
Kragujevac
21. oktobar
Kragujevac
0 : 5
Kutlovo
Kutlovo
Mladost (P)
Pajazitovo
3 : 0
Jedinstvo
Petrovac
Sloboda (G)
Grbice
2 : 2
Sloga (D)
Desimirovac
Srbija
Ilićevo
2 : 3
Zastava
Kragujevac
Pobeda 1926
Beloševac
0 : 4
Šumadinac KG
Kragujevac
Palilulac
Niš
1 : 3
Vulkan 1963
Brenica
Čegar 2013
Kamenica
5 : 4
Stevan Nešticki
Leskovik
Crvena zastava
Hum
3 : 2
Mladost (DK)
Donji Komren
Morava
Krušce
3 : 2
Omladinac
Gornji Komren
Napredak 1936
Veliko Crniće
1 : 2
Sloga (L)
Lučica
Obilić
Živica
6 : 3
Sirakovo
Sirakovo
Napredak Simićevo
Simićevo
3 : 3
Borac (K)
Klenovnik
Omladinac (Š)
Šetonje
1 : 1
Rudar (Kr)
Krepoljin
Budućnost (V)
Vezičevo
1 : 0
Mladost (B)
Biskuplje
Manastirica
Manastirica
0 : 2
Integral
Batuša
Mataruge
Mataruge
1 : 1
Granit
Jošanička banja
Popovići Vrnjci
Vrnjci
2 : 4
Jovo Kursula
Cvetke
Tavnik
Tavnik
1 : 0
Rudar
Baljevac
Napredak
Gračac
2 : 1
Mladost (V)
Vrdila
Ribnica
Jovac
2 : 0
Ibar
Mataruška Banja
ZSK
Valjevo
4 : 1
OFK Osečina
Osečina
Banjani
Banjani
3 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
Trlić
Trlić
2 : 1
Dimitrije Tucović
Ćelije
Pambukovica
Pambukovica
3 : 0
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Kotroman
Mokra Gora
1 : 1
Savinac
Visibaba
Jedinstvo
Kalenić
4 : 3
Višesava
Bajina Bašta
Polet
Rasna
6 : 0
Perućac
Perućac
Avijatičar Vranjani
Vranjani
1 : 1
Bakionica
Bakionica
Sečica
Seča reka
1 : 3
Ježevica
Ježevica
Omladinac
Zdravčići
1 : 0
Lazarica
Prilipac
Prilike
Prilike
3 : 5
Jedinstvo
Puhovo
Rakova
Rakova
1 : 1
Morava
Katrga
Voćar
Kotraža
3 : 0
Ozremica
Beršići
Mladost (P)
Preljina
7 : 1
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Zadrugar
Donja Trepča
2 : 0
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
2 : 2
Rudar
Bresnica
Karađorđe
Mišar
1 : 0
Majur
Majur
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
1 : 0
Drina
Badovinci
Mladi borac
Dublje
1 : 2
Milan Orlić
Novo Selo
Cer (JL)
Jadranska Lešnica
6 : 2
Mladost
Pocerski Pričinović
Vidojevica
Lešnica
3 : 0
Rudar
Brasina
Sloga (KR)
Krnić
2 : 3
Hajduk Stanko
Crna Bara
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 3
Gučevo 1929
Banja Koviljača
Jedinstvo
Štitar
1 : 1
Cer (PE)
Petkovica
Polet
Izbište
0 : 2
Karaš (J)
Jasenovo
Vulturul
Grebenac
3 : 0
Borac (VG)
Vračev Gaj
Partizan (K)
Kajtasovo
5 : 2
Omladinac
Zagajica
Karaš (K)
Kuštilj
3 : 3
Dunav
Banatska Palanka
Ševac
Kusić
2 : 4
Banat (D)
Dupljaja
Graničar
Miletićevo
3 : 2
Borac (VS)
Veliko Središte
Borac (P)
Pločica
0 : 1
Omladinac (D)
Deliblato
Mladost (V)
Vojlovica
7 : 0
Kolonija
Kovin
Dolovo
Dolovo
3 : 1
BSK Bavanište
Bavanište
Napredak
Žarkovac
2 : 0
ČSK
Čortanovci
OFK Brestač
Brestač
2 : 1
Fruškogorac
Krčedin
Sremac
Deč
4 : 3
Krušedol
Krušedol
Mladost
Buđanovci
2 : 1
Jedinstvo
Platičevo
Dunav
Novi Slankamen
2 : 3
Srem
Sremski Mihaljevci
Radnički
Irig
2 : 0
Graničar
Obrež
Hrtkovci
Hrtkovci
0 : 3
Šumar
Ogar
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
1 : 2
Graničar 1924
Adaševci
Zmaj
Noćaj
1 : 2
Jedinstvo
Ruma
Fruškogorac
Manđeloš
5 : 0
Jednota
Šid
Sremac (B)
Berkasovo
2 : 3
Erdevik 2017
Erdevik
Sremac (J)
Jarak
1 : 2
OFK Bikić
Bikić Do
Graničar (K)
Kuzmin
1 : 3
Obilić 1993
Kukujevci
Fruška Gora
Ruma
6 : 0
Sloga
Čalma
OFK Gradnulica
Zrenjanin
3 : 0
Mladost
Belo Blato
Zadrugar
Lazarevo
7 : 0
OFK Stajićevo
Stajićevo
Tisa 1933
Taraš
3 : 1
Zlatica
Zlatica
Naftagas
Boka
0 : 2
ŽFK Banat Bagljaš
Zrenjanin
Mladost (R)
Rajkovac
1 : 2
Venčani
Venčani
Radoje Domanović
Ovsište
4 : 5
Mladi rudar
Bukovik
Mladost (J)
Jelenac
1 : 0
Kopljari
Kopljari
Budućnost
Blaznava
0 : 2
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Gorski Car
Garaši
4 : 3
Šamot
Aranđelovac
Vrbica
Aranđelovac
0 : 2
Borac
Kloka
B 2000
Aranđelovac
4 : 1
Brezovac
Brezovac
Mladi radnik (D)
Dragušica
4 : 2
Čestin
Čestin
BSK
Borač
5 : 0
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
Karađorđe (V)
Vučić
2 : 1
Sloga (Z)
Zabojnica
Badnjevac
Badnjevac
5 : 1
Kruševica 1980
Kneževac
Jedinstvo (O)
Oplanić
3 : 2
Napredak (MK)
Malo Krčmare
Kula
Kula
0 : 3
OFK Odžaci
Odžaci
Dinamo 1923
Bački Breg
0 : 4
Lipar
Lipar
Dunav
Bački Monoštor
1 : 3
Terekveš
Svilojevo
Hajduk
Stapar
3 : 2
Omladinac
Deronje
Dobrača
Dobrača
3 : 2
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Jadran
Kragujevac
0 : 5
Bratstvo 1975
Erdeč
Seljak
Cvetojevac
4 : 0
Partizan
Cerovac
Divostin
Kragujevac
0 : 2
Ćava
Grošnica
Borac 2016
Donja Kruševica
1 : 2
Sloga (M)
Mustapić
Baštovan 2015
Carevac
2 : 3
Napredak (B)
Bubušinac
Pek
Kusiće
0 : 6
Mladi Borac
Majilovac
Dizel
Bare
2 : 3
Stig 1955
Beranje
Batovac
Batovac
2 : 2
BSK 1931
Brežane
Napredak (P)
Poljana
4 : 0
Barič
Barič
Pinosava
Pinosava
3 : 0
Lepušnica
Glogonjski rit
Mladi proleter
Beograd
2 : 6
OFK Crvenka
Borča
Beljina
Beljina
4 : 1
OFK Boždarevac
Boždarevac
Rušanj
Rušanj
0 : 3
Veliki Borak
Veliki Borak
Mladost 1981
Štulac
2 : 3
Mlada krila
Metikoši
Jedinstvo (G)
Godačica
2 : 2
Sloga Obrva
Obrva
Lazac
Lazac
2 : 0
Mineral 2015
Rudno
Zvezda
Čukojevac
2 : 0
Miločajac
Miločaj
Mladost 1925
Oplanići
0 : 0
Borac (A)
Adrani
Borac (V)
Vraneši
2 : 1
Braća Vuković
Lađevci
Zadrugar 1947
Tabanovac
2 : 2
Sloga 1945
Veliko Selo
Jedinstvo (K)
Kamenovo
1 : 3
Radnički (K)
Knežica
Borac (V)
Vukovac
3 : 1
Polet S.D.
Suvi Do
Krilaš
Ćovdin
8 : 0
Sloga 1952
Veliki Popovac
Udarnik (S)
Sibnica
0 : 2
Zabrđe 1936
Zabrđe
Sloga
Donje Vidovo
5 : 2
Beljanica
Strmosten
Ljubinić
Ljubinić
1 : 1
Proleter
Jasenak
Belo Polje
Belo Polje
0 : 3
Skela
Skela
Rvati
Obrenovac
3 : 3
Partizan
Draževac
Sloga
Ratari
2 : 4
Munja
Baric
Čučuge
Čučuge
2 : 1
Kolubara (J)
Jabučje
Joševa
Joševa
1 : 0
Ratkovac
Ratkovac
Polet (DL)
Donji Lajkovac
2 : 3
Omladinac (K)
Kalinovac
Polet (T)
Takovo
1 : 2
Proleter (B)
Bajevac
Šarbane
Šarbane
3 : 0
OFK Stublenica
Stublenica
Napredak (Č)
Čestereg
5 : 1
Roham
Nova Crnja
Omladinac
Ravni Topolovac
5 : 1
Napredak (BT)
Banatska Topola
Terekves
Hetin
1 : 1
Proleter
Međa
Tešnjar
Valjevo
1 : 0
Stari drugari
Kadina Luka
Mladost (L)
Latković
5 : 0
Mali korak
Oglađenovac
Žabari
Žabari (Valjevo)
6 : 0
Toplica
Donja Toplica
Popadić
Popadić
2 : 2
Komanice
Komanice
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
6 : 0
Jadar 2013
Valjevo
Polet
Popučke
3 : 1
Rakac Stave
Stave
Tempo
Mozgovo
0 : 2
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Napredak 2012
Krušje
3 : 1
Rutevac
Rutevac
Polet (V)
Vitoševac
3 : 0
Vukašinovac
Vukašinovac
Škriljac
Bradarac
1 : 0
Jedinstvo
Bobovište
Polet (R)
Radevac
3 : 2
OFK Sloga
Dobrujevac
Bačka
Mol
8 : 2
Graničar
Đala
Tisa
Padej
4 : 0
Tromedja
Majdan
Šampion
Orom
3 : 0
Čoka
Čoka
Jedinstvo
Srpski Krstur
3 : 2
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Jadran
Sanad
2 : 3
Hajduk
Podlokanj
Mladost (Z)
Zvezd
3 : 2
Hajduk
Debrc
Verko
Suvo Selo
1 : 1
Sloga 1949
Matijevac
Jedinstvo 2014
Beljin
4 : 0
Torpedo
Lojanice
Bobovik
Bobovik
0 : 2
Polet
Jalovik
Sparta
Kaona
1 : 2
Skupljen 2013
Skupljen
Mladost 2013
Jazovnik
2 : 1
Belpos
Belotić
Unirea
Uzdin
3 : 0
Tempo
Sefkerin
OFK Remont 1959
Čačak
1 : 3
Budućnost
Stančići
Planinac
Vujetinci
0 : 1
Lugovi
Čačak
Prijatelji
Čačak
0 : 8
Kej
Čačak
Žednik
Stari Žednik
4 : 1
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Čantavir
Čantavir
2 : 1
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
Solid
Subotica
3 : 2
Palić
Palić
Lokomotiva
Subotica
2 : 4
Elektrovojvodina
Subotica
Naša Zvezda
Silbaš
3 : 0
Orlovi (BP)
Bačka Palanka
Proleter
Karađorđevo
2 : 0
Borac (V)
Vizić
Neštin
Neštin
8 : 1
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Bačka 1945
Bačka Palanka
0 : 3
Krivanj
Selenča
Mrovska
Mrovska
1 : 1
Radnički
Koceljeva
Dobrava
Vukošić
2 : 1
Petrovac 74
Kujavica
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
4 : 2
Šipurske livade
Šabac
Vlašić
Donje Crniljevo
2 : 1
Jevremovac
Jevremovac
Rankovac
Nakučani
4 : 2
PSK
Provo
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
5 : 3
Pričinović
Pocerski Pričinović
Trešnjevka
Trbusac
6 : 2
OFK Jelen
Jelenča
Šilopaj
Šilopaj
0 : 2
Brezak
Pranjani
Velereč 94
Velereč
3 : 0
Semedraž
Semedraž
Šumadija
Brdjani
3 : 1
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
Majdan
Majdan
2 : 0
Omladinac
Kalimanići
TE Gučevo
Trbušnica
3 : 0
Velika Reka
Velika Reka
Antimon
Zajača
3 : 0
Mladost
Donja Borina
Borac
Kozjak
3 : 3
7. Juli
Bela Crkva
Sloga
Straža
0 : 0
Jelav
Jelav
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
0 : 0
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
3 : 2
Hajduk
Ribarica
Bratstvo
Dljin
2 : 3
Gradina
Rti
Jelica
Goračići
1 : 4
Gorušica
Viča
Vrelo
Gornja Kravarica
0 : 2
Brezova
Brezova
Radnički
Turica
2 : 1
Bjelica
Milatovići
Torpedo 1924
Tabanović
1 : 0
Mladost
Mačvanski Metković
Budućnost (ZM)
Zminjak
1 : 2
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
Partizan
Drenovac
1 : 4
Lipolist
Lipolist
Gorki
Glušci
4 : 3
Zadrugar Milkivit
Mačvanski Pričinović
Mladost (R)
Radičević
5 : 2
Sloboda
Stara Moravica
Mladost Radost
Srbobran
5 : 0
Pobeda
Pobeda
Tomislavci
Tomislavci
02.05.2021
17:00
Slavija
Novo Orahovo
Bukovac
Mramorac
0 : 3
Beli Orlovi
Pridvorice
Budućnost 1948
Ratari
0 : 3
Palanka
Smederevska Palanka
Šumadija
Azanja
1 : 1
Glavaš
Glibovac
Balajnac
Balajnac
4 : 2
Jastrebac 1979
Krajkovac
Sloga 1980
Jovanovac
1 : 0
Lepaja 2018
Lepaja
Arbanasce
Arbanasce
1 : 1
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
Naupare
Naupare
3 : 1
Konjuh
Konjuh
Gaglovo
Gaglovo
2 : 0
Kapidžija
Kapidžija
Makrešane
Makrešane
2 : 2
Polet
Šavrane
Parunovac
Parunovac
3 : 2
Borac
Bivolje
Modrica
Modrica
2 : 1
Mudrakovac
Mudrakovac
Toplica
Šarlinac
3 : 0
Grkinja
Grkinja
Marina Kutina
Marina Kutina
4 : 2
Knežica
Knežica
OFK Mladost
Begaljica
3 : 1
Hajduk
Kamendol
Podunavac
Ritopek
3 : 0
Gročanski fudbalski klub
Grocka
Sloga
Jarkovac
3 : 2
Proleter
Neuzina
Partizan
Tomaševac
17 : 0
KSK Konak 1926
Konak
Zgodačica
Godačica
1 : 1
Šumadija
Šumarice
Koštam Polje
Delimeđe
3 : 0
Stara Čaršija
Kraljevo
Omladinac
Drakčići
2 : 5
Magnohrom
Kraljevo
Vojvodina
Neradin
3 : 7
Planinac
Rivica
Donji Petrovci
Donji Petrovci
2 : 0
Sloga (K)
Krnješevci
Borac (J)
Jarkovci
2 : 0
Polet
Nikinci
Fruškogorac
Mali Radinci
3 : 0
Car Uroš
Jazak
Graničar
Grabovci
1 : 0
Jedinstvo (K)
Kraljevci
Borac (S)
Stejanovci
1 : 2
Sloga (S)
Maradik
Brgule
Brgule
0 : 3
Budućnost 1995
Slatina
Sovljak
Sovljak
4 : 1
Tamnava
Sovljak
Gunjevac
Gunjevac
4 : 2
Sloga (V)
Vrhovine
Jedinstvo (M)
Milorci
3 : 0
Vukona
Vukona
Vrelo
Vrelo
2 : 2
OFK Takovo
Takovo
Rastina 1918
Rastina
1 : 2
Graničar (R)
Riđica
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
0 : 3
Mladi radnik
Novo Laniste
Mladost
Bukovče
4 : 1
Dobra Voda
Dobra Voda
Belica
Belica
5 : 4
Dražmirovac
Dražmirovac
Radnik (S)
Salakovac
3 : 1
Napredak 1927
Toponica
Vladimirovac
Vladimirovac
2 : 1
Naša Krajina
Kupinik
Banatul
Lokve
0 : 1
Janošik
Janošik
OFK Radnički
Dren
4 : 0
Proleter
Vrbovno
Dimitrije Tucović
Šušnjar
3 : 0
Vreoci
Vreoci
Mladost
Baroševac
7 : 0
20. Oktobar
Trbušnica
Šumadinac
Kruševica
5 : 2
Strmovo
Strmovo
Jarmenovci
Jarmenovci
3 : 2
Junkovac
Junkovac
Maskar
Maskar
2 : 3
Budućnost MI
Donja Trnava
Omladinac
Busur
3 : 0
Napredak
Trnovče
Melnica
Melnica
2 : 0
Burovac
Burovac
BSK
Bošnjak
0 : 5
Rudar 1947
Stamnica
Mladost
Kutleš
0 : 3
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
Jašunja
Jašunja
3 : 1
Napredak
Bogojevce
Jovanovac
Jovanovac
1 : 0
Stanovo 1941
Stanovo
Kremenac
Rogojevac
1 : 5
Hajduk 1936
Jovanovac
Moravac 1933
Dragovac
1 : 3
Sloga 1932
Ćirikovac
Borac (VR)
Veliki Radinci
3 : 0
Planinac
Ležimir
OFK Bosut
Bosut
1 : 3
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
Sloga
Zasavica I
3 : 1
Poletarac
Laćarak
Srem (SR)
Sremska Rača
5 : 0
Borac (R)
Radenković
Beli Orlovi
Brestovac
2 : 2
Mladost
Pretoke
Dobrava Žabar 2020
Žabar
3 : 0
Sava
Mrđenovac
Rudar
Donje Crniljevo
4 : 0
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
Korman
Korman
9 : 6
Galeb 1984
Cerovac
Borac BTG
Batalage
1 : 1
Mladost Svileuva
Svileuva
Jedinstvo
Mala Vranjska
2 : 4
Maovi MH
Maovi
Metlić
Metlić
0 : 1
Zablaće
Zablaće (Šabac)
Napredak
Ševarice
2 : 4
Sloga
Duvanište
Culjković
Culjković
3 : 0
POFK Metaloplastika 2006
Šabac
Polet
Aleksandrovac
7 : 0
Sloga
Viteževo
Mladost
Porodin
5 : 1
Proleter
Četereže
Babajić
Babajić
4 : 3
Kačer
Belanovica
Sloga
Bogovađa
4 : 5
Izviđač
Lajkovac
Stepanje
Stepanje
8 : 1
Proleter
Latković
Mladost (L)
Loznica
5 : 2
Jadar
Stupnica
Granit
Radalj
2 : 6
Mladost (B)
Brezjak
Paskovac
Paskovac
2 : 3
Sloga
Korenita
Sloga-Top
Topolovnik
2 : 5
Ram
Ram
Mirko Tomić
Tribrode
3 : 1
Dunavac 1929
Kisiljevo
Mladi radnik
Grabovica
4 : 1
Vinogradar
Crkvenac
Resava
Bukovac
02.05.2021
16:30
Napredak
Zlatovo
Stojan Lazarac
Sovljak
10 : 1
Bair
Bogatić
Dvorane
Dvorane
5 : 1
Polet
Kobilje
Kruševica
Kruševica
2 : 0
Lomnica
Velika Lomnica
Vratare
Vratare
0 : 5
Dedina
Dedina
Mladost 2015
Mala Reka
1 : 7
Padež
Padež
Mrčkovac
Mrčkovac
1 : 6
OFK Braničevo
Braničevo
Mladost
Radoševac
1 : 1
Žika Marković Uča
Miljević
Misača
Misača
0 : 3
Tulež
Tulež
Prvi srpski Ustanak II
Orašac
0 : 6
Ranilović 1970
Ranilović
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
0 : 5
Napredak
Vašica
OFK Bačinci
Bačinci
6 : 0
OFK Bingula
Bingula
Sinđelić
Gibarac
3 : 2
Omladinac
Batrovci
Vitez
Subotište
2 : 4
Kupinovo
Kupinovo
Hajduk 1932
Šimanovci
1 : 0
Lovac
Karlovčić
Mladost 1935
Prhovo
4 : 1
Sloven
Sibač
Morava
Rajkinac
3 : 2
Kolonija
Jagodina
Grbalj
Radanovići
0 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
Berane
Berane
2 : 3
Kom
Podgorica
Bokelj
Kotor
0 : 1
Arsenal
Tivat
Mornar
Bar
5 : 0
Igalo
Herceg Novi
Drezga
Piperi
2 : 4
Ibar
Rožaje
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
0 : 2
Arsenal
London
Tottenham Hotspur
London
4 : 0
Sheffield United
Sheffield
Granada
Granada
0 : 1
Cádiz
Cádiz
Valencia
Valencia
2 : 3
Barcelona
Barcelona
Real Valladolid
Valladolid
1 : 1
Real Betis
Sevilla
Villarreal
Villarreal
1 : 0
Getafe
Getafe (Madrid)
Bordeaux
Bordeaux
1 : 0
Rennes
Rennes
Brest
Brest
1 : 4
Nantes
Nantes
Dijon
Dijon
1 : 5
Metz
Longeville-lès-Metz
Lorient
Lorient
2 : 0
Angers SCO
Angers
Monaco
Monaco
2 : 3
Olympique Lyonnais
Lyon
Montpellier
Montpellier
1 : 2
Saint-Etienne
Saint-Ètienne
Nîmes
Nîmes
2 : 2
Reims
Reims
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
1 : 1
Atalanta
Bergamo
Napoli
Napoli
1 : 1
Cagliari
Cagliari
Bologna
Bologna
3 : 3
Fiorentina
Firenze
Lazio
Roma
4 : 3
Genoa
Genova
Udinese
Udine
1 : 2
Juventus
Torino
Sampdoria
Genova
2 : 0
Roma
Roma
Javor Matis
Ivanjica
4 : 0
Morava (VP)
Velika Plana
Loznica
Loznica
1 : 1
Radnički (V)
Valjevo
Sloga (P)
Požega
4 : 0
Jedinstvo (Ub)
Ub
Borac 1926
Čačak
1 : 1
Mačva
Šabac
BIP
Čačak
0 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 1
GFK Sloboda
Užice
Šumadija (A)
Aranđelovac
3 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
0 : 6
Mladi radnik 1926
Požarevac
Železnik 1930
Železnik
1 : 1
Torlak
Beograd
Jedinstvo
Surčin
4 : 0
Crvenka
Crvenka
TEK Sloga
Veliki Crljeni
1 : 4
Rojkovac
Obrenovac
Prva Iskra
Barič
0 : 0
OFK Mladenovac
Mladenovac
BASK
Beograd
02.05.2021
10:00
RFK Grafičar
Beograd
Sloga
Plandište
16 : 0
Ratar
Kruščica
Tutin
Tutin
0 : 3
Sloga
Kraljevo
OFK Budućnost
Dudovica
10 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Jedinstvo
Surčin
2 : 3
Budućnost
Dobanovci
TEK Sloga
Veliki Crljeni
0 : 4
Mladost (C)
Cvetovac
Radnički
Rudovci
0 : 7
Kolubara 1
Lazarevac
Mladost (B)
Baroševac
0 : 8
Borac
Lazarevac
ŽFK Borac
Lazarevac
2 : 4
Mladost
Cvetovac
Borac
Arnajevo
0 : 3
Kolubara 2
Lazarevac
Akademija fudbala
Lazarevac
4 : 0
ŽFK Borac
Lazarevac
Lazarevac
Lazarevac
1 : 0
Borac
Lazarevac
Kolubara 1
Lazarevac
5 : 2
Omladinac
Ljig
Kolubara 2
Lazarevac
7 : 1
Turbina
Vreoci
Kolubara 2
Lazarevac
0 : 3
Omladinac
Ljig
Akademija fudbala
Lazarevac
14 : 0
Turbina
Vreoci
Kolubara 1
Lazarevac
9 : 0
Zadrugar
Lajkovac
Turbina
Vreoci
0 : 3
Real 28 -2
Lazarevac