XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 735 utakmica za dan
Nedelja, 4 April 2021

Fudbal

Trayal
Kruševac
0 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
Vojvodina 1928
Perlez
1 : 4
Mladost (NS)
Novi Sad
Sušica
Kragujevac
0 : 1
Mačva 1929
Bogatić
Zvezdara
Beograd
1 : 1
Jedinstvo
Surčin
BASK
Beograd
2 : 0
Leštane
Leštane
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
0 : 2
Stepojevac Vaga
Stepojevac
BSK 1925
Batajnica
0 : 4
Sremčica
Sremčica
Vlasina
Vlasotince
0 : 0
OFK Topličanin
Prokuplje
Car Konstantin
Niš
2 : 1
SFS Borac
Paraćin
Župa
Aleksandrovac
1 : 4
OFK Sinđelić
Niš
Rembas
Resavica
4 : 0
Dunav
Prahovo
Radan
Lebane
1 : 4
Timok 1919
Zaječar
Timočanin
Knjaževac
1 : 2
Pčinja
Trgovište
Mladost
Medoševac
1 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
Jedinstvo (P)
Paraćin
10 : 2
Kablovi
Zaječar
Proleter
Pečenog
1 : 3
Šumadija 1903
Kragujevac
Vodojaža
Grošnica
0 : 4
Polet
Ratina
OFK Ras
Novi Pazar
0 : 1
Goč
Vrnjačka Banja
Šumadija (T)
Toponica
2 : 0
Budućnost
Resnik
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
0 : 2
Korićani
Korićani
OFK Napredak
Markovac
3 : 0
Sloboda
Lipe
Sloga (B)
Batočina
1 : 2
Pomoravlje
Vlaški Do
Borac 1932
Ralja
2 : 0
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
0 : 3
RSK
Rabrovo
Karađorđe
Topola
1 : 1
Rudar (S)
Stamnica
Zvižd
Kučevo
3 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Borac (Ž)
Žabari
0 : 2
Morava (VP)
Velika Plana
Sloga (M)
Milatovac
3 : 8
VGSK
Veliko Gradište
Rampa
Požega
0 : 4
Jedinstvo Putevi
Užice
Polet (T)
Trbušani
3 : 0
Jasen
Brodarevo
Prijevor
Prijevor
2 : 1
Sloboda (Č)
Čačak
Zlatar
Nova Varoš
0 : 1
Polet (Lj)
Ljubić
Borac (L)
Lešnica
1 : 1
Rubribreza
Rubribreza
Zadrugar
Lajkovac
0 : 0
Sloga (B)
Bogosavac
Radnički (K)
Klupci
1 : 1
Mladost (P)
Prnjavor
OFK Divci
Divci
2 : 0
Vrelo Sport
Vrelo
Mladost (DD)
Donji Dobrić
1 : 2
Rađevac
Krupanj
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
2 : 0
Tavankut
Tavankut
Hercegovac
Gajdobra
2 : 0
Mladost (T)
Turija
Bačka (P)
Pačir
4 : 2
Njegoš
Lovćenac
Mladost
Omoljica
4 : 1
Banat
Čenta
Omladinac FAM
Botoš
0 : 0
Naftagas
Elemir
Podunavac
Belegiš
2 : 1
Jugović
Kać
Sremac Vojka
Vojka
1 : 1
Jadran
Golubinci
Index
Novi Sad
0 : 2
Hajduk
Divoš
Jedinstvo
Rumenka
5 : 0
Sloga (T)
Temerin
Levač
Rekovac
2 : 0
Juhor
Obrež
Kušiljevo
Kušiljevo
1 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
4 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
Jedinstvo (M)
Mijatovac
1 : 0
Meševo
Meševo
Temnić 1924
Varvarin
1 : 0
Bošnjane
Bošnjane
Lužnica
Babušnica
4 : 0
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
OFK 019
Zaječar
2 : 0
Branik
Štubik
Jedinstvo (P)
Pirot
1 : 1
Đerdap
Kladovo
OFK Slatina
Bor
3 : 0
Rajko Mitić
Bela Palanka
Hajduk Veljko
Negotin
4 : 0
Polom
Leskovo
Naša krila 1936
Belotinac
0 : 1
Morava
Žitkovac
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
1 : 1
OFK Niš
Niš
Malošište
Malošište
5 : 0
OFK Napredak 1929
Aleksinac
Naisus 1977
Rožina
1 : 4
Orljane
Orljane
Pukovac
Pukovac
3 : 1
Bukovik
Razanj
Delijski Vis
Niš
2 : 2
Rudar
Jelašnica
Čekmin
Čekmin
3 : 1
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Jedinstvo (G)
Grdelica
0 : 2
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Poštar Zvezdara
Beograd
4 : 2
Komgrap
Beograd
Srem
Jakovo
0 : 2
Kosmaj
Ralja
Borac (L)
Lazarevac
3 : 0
BSK 1926
Baćevac
Vrčin
Vrčin
0 : 3
Milutinac
Zemun
Šljivar
Šljivar
1 : 4
Midžor
Kalna
Kosovo
Zvezdan
3 : 3
Rudar Vrška Čuka
Grljan
Sloga
Minićevo
1 : 3
Omladinac
Grezna
Osnić
Osnić
1 : 2
Graničar
Veliki Izvor
Velika Jasikova
Velika Jasikova
3 : 6
Ozren
Sokobanja
Mačkovac
Mačkovac
4 : 1
Gradina
Pejovac
Kupci
Kupci
3 : 0
Trudbenik
Stalać
Donji Kopaonik
Razbojna
1 : 3
FUD
Brus
Sloga (L)
Lozna
0 : 1
Sebečevac
Sebečevac
Sloga (D)
Dašnica
2 : 0
Žabare
Žabare
Vinogradar
Zleginje
3 : 1
Mladost (T)
Toljevac
Mladost (DK)
Donji Katun
2 : 3
13. April
Lomnica
Borac (M)
Martinci
0 : 1
Sremac
Dobrinci
Hajduk (V)
Višnjićevo
6 : 0
PSK
Putinci
Ljukovo
Ljukovo
0 : 0
Mitros
Sremska Mitrovica
Hajduk (B)
Beška
1 : 1
GFK Sloven
Ruma
Borac (K)
Klenak
4 : 1
Rudar
Vrdnik
LSK
Laćarak
2 : 3
Železničar
Inđija
Sloga
Voganj
0 : 3
Napredak
Popinci
Jugoslavija
Jabuka
5 : 0
Radnički (B)
Baranda
Crvena zvezda
Pavliš
4 : 2
Strela
Ivanovo
Hajdučica
Hajdučica
1 : 2
Dolina
Padina
Banat (I)
Ilandža
1 : 3
BAK
Bela Crkva
Spartak 1911
Debeljača
2 : 1
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Partizan (G)
Gaj
1 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Polet (Id)
Idvor
2 : 1
Potporanj
Potporanj
Omladinac
Bukovac
2 : 1
Budućnost (G)
Gložan
Maglić
Bački Maglić
1 : 2
Kordun
Kljajićevo
Kulpin
Kulpin
1 : 1
Budućnost (P)
Parage
Slavija
Pivnice
2 : 0
Zadrugar
Srpski Miletić
Budućnost (M)
Mladenovo
5 : 0
Radnički 1918
Ratkovo
Senta
Senta
4 : 1
Radnički 1905
Bajmok
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
1 : 0
Đurđin
Đurđin
Iskra
Kucura
2 : 2
Budućnost
Savino Selo
Proleter (Nj)
Njegoševo
1 : 2
Obilić
Zmajevo
Eđšeg
Mali Iđoš
0 : 2
Tornjoš
Tornjoš
MSK
Mihajlovo
1 : 1
Crvena zvezda
Rusko Selo
Potisje
Knićanin
2 : 1
Rusanda
Melenci
Vojvodina (B)
Bašaid
4 : 1
OFK Klek
Klek
Radnički 1911
Jaša Tomić
4 : 0
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Polet
Nakovo
2 : 2
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Tamiš
Farkaždin
1 : 2
Borac
Aleksandrovo
Crvena zvezda
Suvodol
0 : 0
Polet
Trnovče
Podunavac
Udovice
1 : 0
Mladi radnik 1940
Radinac
Sloga (M)
Miloševac
1 : 5
Mladi borac
Veliko Orašje
Pobeda
Golobok
3 : 4
Osipaonica
Osipaonica
Budućnost
Mala Krsna
0 : 1
Bresje Superior
Velika Plana
Obilić
Staro Selo
3 : 4
Železničar Kusadak
Kusadak
Radnik (SP)
Smederevska Palanka
2 : 1
SASK
Saraorci
Omladinac
Donja Rača
3 : 3
Plaskovac
Plaskovac
Trnava
Donja Trnava
2 : 0
Marjan (K)
Knić
Jasenica (B)
Božurnja
3 : 1
Lokomotiva
Lapovo
Banja 1957
Banja
0 : 3
Sloga (Z)
Zagorica
BSK
Belosavci
6 : 0
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Šumadinac 1913
Natalinci
5 : 3
Vinča
Vinča (Topola)
Partizan 1945
Darosava
0 : 5
Grizli ML
Saranovo
Sinđelić 2012
Ugrinovci
2 : 3
Hajduk
Beograd
Institut
Zemun Polje
0 : 2
PKB (PS)
Padinska skela
Postar 1930
Beograd
3 : 1
Borac (O)
Ostružnica
Borac (P)
Progar
0 : 0
Rakovica
Beograd
Šumadinac
Bečmen
4 : 3
DIF
Beograd
PKB Kovilovo
Kovilovo
2 : 1
Posavac Tišma
Boljevci
Umka
Umka
1 : 1
Heroj Polet
Jajinci
Polet
Grabovac
0 : 2
Lisović 1977
Lisović
Radnički
Rudovci
1 : 2
Duboko
Mala Moštanica
Vranić
Vranić
2 : 0
Mladost
Čibutkovica
Strelac
Mislođin
0 : 2
Barajevo
Barajevo
Omladinac
Veliko Polje
1 : 1
OFK Budućnost
Dudovica
Jedinstvo
Dren
2 : 1
OFK Zabrežje
Zabrežje
Zvezda
Konatice
2 : 1
OFK Borac
Arnajevo
Zuce 2019
Zuce
9 : 0
SUF Dubona
Dubona
Rabrovac
Rabrovac
1 : 4
Dunavac
Grocka
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
2 : 3
Šumadija 1962
Jagnjilo
Velika Krsna
Velika Krsna
2 : 2
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
Pudarci
Pudarci
0 : 0
Boleč
Grocka
Zaklopača
Zaklopača
1 : 1
Kosmajac
Koraćica
Titel
Titel
0 : 4
Veternik
Veternik
Šajkaš 1908
Kovilj
2 : 1
Slavija
Novi Sad
TSK
Temerin
3 : 1
OFK Sirig
Sirig
Susek
Susek
0 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Jedinstvo
Gospođinci
3 : 0
ŽSK
Žabalj
Hajduk
Čurug
1 : 1
Fruškogorski partizan
Bukovac
Bačka (B)
Begeč
2 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
Tatra
Kisač
3 : 0
Bačka 1923
Đurđevo
Ključ
Podvrška
2 : 1
Poreč
Donji milanovac
Radnički
Klokočevac
3 : 1
Brestovac
Borski Brestovac
Urovica
Urovica
4 : 1
Polet
Jabukovac
Nemetali
Donja Bela Reka
3 : 3
Sloga
Kobišnica
Maršić
Maršić
6 : 0
21. oktobar
Kragujevac
Mladost (P)
Pajazitovo
0 : 0
OFK Bagremar
Kragujevac
Sloboda (G)
Grbice
2 : 3
Šumadija 1934
Drača
Slavija
Kragujevac
2 : 1
Kolonija
Kragujevac
Srbija
Ilićevo
0 : 0
Kutlovo
Kutlovo
Pobeda 1926
Beloševac
1 : 0
Jedinstvo
Petrovac
Šumadinac KG
Kragujevac
0 : 5
Sloga (D)
Desimirovac
Mladost (L)
Lalinac
4 : 3
Aluminjum
Niš
Čegar 2013
Kamenica
0 : 6
Palilulac
Niš
Crvena zastava
Hum
4 : 2
Planinac 1933
Prva Kutina
Čegar 1946
Donji Matejevac
2 : 2
Vulkan 1963
Brenica
Morava
Krušce
2 : 2
Radnički 1936
Trupale
Omladinac
Gornji Komren
4 : 2
Stevan Nešticki
Leskovik
Sloboda
Gornja Vrežina
3 : 2
Mladost (DK)
Donji Komren
Napredak 1936
Veliko Crniće
1 : 2
Napredak Simićevo
Simićevo
Omladinac (Š)
Šetonje
2 : 3
Rudar 2001
Kostolac
Železničar
Požarevac
2 : 1
Obilić
Živica
Budućnost (V)
Vezičevo
3 : 1
Sloga (L)
Lučica
Manastirica
Manastirica
1 : 7
Sirakovo
Sirakovo
Vihor
Маljurevac
3 : 1
Borac (K)
Klenovnik
Integral
Batuša
2 : 0
Rudar (Kr)
Krepoljin
Mladost (B)
Biskuplje
2 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Rasovača
Rasovača
0 : 6
Mladost
Batušinac
Radnički 1924
Kočane
1 : 0
Pobeda
Rusna
Palilula
Aleksinac
2 : 1
Elid
Donji Dušnik
Doljevac
Doljevac
5 : 0
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Radnički 1947
Čapljinac
6 : 0
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Moravac (Č)
Čečina
0 : 4
Taskovići
Taskovići
Budućnost
Konarevo
8 : 0
Gruža
Vitanovac
Jovo Kursula
Cvetke
1 : 1
Ribnica
Jovac
Granit
Jošanička banja
3 : 1
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Mataruge
Mataruge
0 : 2
Jedinstvo 2017
Tutin
Popovići Vrnjci
Vrnjci
0 : 0
Tavnik
Tavnik
Napredak
Drenovac
5 : 0
Partizan
Majur
OFK Juhor 2016
Potočac
5 : 0
Kolare
Kolare
Dragocvet
Dragocvet
0 : 0
Morava (R)
Ribare
Mladost (J)
Jovac
2 : 1
Budućnost (M)
Miliva
Sloga
Voljavče
6 : 2
Resavac
Subotica
Javor
Sladaja
3 : 2
Budućnost (Đ)
Đurinac
ZSK
Valjevo
0 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Banjani
Banjani
2 : 0
Iskra
Donja Bukovica
Pambukovica
Pambukovica
1 : 0
Joks Junajted
Mionica
Tvrdojevac
Tvrdojevac
1 : 0
OFK Osečina
Osečina
Dimitrije Tucović
Ćelije
2 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
OFK Senjak
Valjevo
1 : 1
Kolubara 2
Valjevo
Vučje
Vučje
8 : 0
Progres
Ladovica
Gradac
Konopnica
0 : 5
Donja Lomnica
Donja Lomnica
Zloćudovo
Zloćudovo
1 : 0
Polet
Stajkovce
Kumarevo 65
Kumarevo
5 : 2
OFK Brza
Brza
Bratstvo
Bratmilovce
3 : 2
Bobište
Bobište
BSK
Belanovce
4 : 1
Železničar
Brestovac
Sloboda
Donje Brijanje
1 : 0
Mladi borac
Živkovo
Milanovo
Milanovo
1 : 2
Mladost 1959
Vinarce
Šumadija
Razgojna
1 : 2
Sloga
Lipovica
OFK Morava
Leskovac
2 : 0
Moravac
Pečenjevce
Real
Donja Jajina
0 : 4
Plantaža
Donje Stopanje
Perućac
Perućac
3 : 4
Prvi partizan
Užice
Višesava
Bajina Bašta
1 : 0
Savinac
Visibaba
Polet
Rasna
2 : 0
Bakionica
Bakionica
Jedinstvo
Kalenić
1 : 5
Ježevica
Ježevica
Kotroman
Mokra Gora
3 : 3
Omladinac
Zdravčići
Čajetina
Čajetina
3 : 0
Sečica
Seča reka
Avijatičar Vranjani
Vranjani
2 : 2
Lazarica
Prilipac
Prilike
Prilike
4 : 1
Rakova
Rakova
Voćar
Kotraža
1 : 4
Jedinstvo
Puhovo
Ozremica
Beršići
0 : 3
Dragačevo
Guča
Spartak
Trnava
4 : 1
Morava
Katrga
Mladost (P)
Preljina
6 : 1
Zadrugar
Donja Trepča
Napredak
Svračkovci
2 : 0
Ozrem PMH
Ozrem
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
1 : 0
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Rudar
Bresnica
1 : 6
Jedinstvo (K)
Konjevići
Orlovac
Mrčajevci
3 : 0
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Mladost
Poljska Ržana
3 : 0
Zadrugar
Krupac
Dragoš
Pirot
1 : 2
Spartak
Pirot
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
3 : 0
Pobeda
Držina
Napredak
Izvor
1 : 4
Zvezda
Blato
Karađorđe
Mišar
2 : 0
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Mladi borac
Dublje
6 : 0
Sinđelić
Lipnica
Cer (JL)
Jadranska Lešnica
2 : 1
Majur
Majur
Vidojevica
Lešnica
2 : 0
Duško
Klenje
Sloga (KR)
Krnić
0 : 0
Drina
Badovinci
Podrinje
Lozničko Polje
3 : 2
Milan Orlić
Novo Selo
Jedinstvo
Štitar
1 : 1
Mladost
Pocerski Pričinović
Trnovac
Trnovac
2 : 0
Vihor
Žbevac
Levosoje
Levosoje
3 : 2
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
Lugina
Preševo
2 : 1
Mineralac
Vranjska Banja
Mladost (B)
Bosilegrad
3 : 0
BSK Bujanovac
Bujanovac
Beli Orlovi
Tobolac
2 : 1
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Kamenorezac 76
Dublje
3 : 7
Rubin
Donji Stupanj
Velika Drenova
Velika Drenova
3 : 1
Jezero
Zlatari
Omladinac (U)
Ugljarevo
0 : 3
Polet 57
Milutovac
Župski biseri
Lacisled
2 : 0
14. Oktobar
Izbenica
Polet
Izbište
1 : 1
Partizan (K)
Kajtasovo
Karaš (K)
Kuštilj
0 : 1
Vulturul
Grebenac
Ševac
Kusić
2 : 0
Karaš (J)
Jasenovo
Graničar
Miletićevo
2 : 0
Omladinac
Zagajica
Borac (VS)
Veliko Središte
3 : 1
Dunav
Banatska Palanka
Ratar
Kruščica
0 : 0
Banat (D)
Dupljaja
Borac (P)
Pločica
0 : 0
Mladost (V)
Vojlovica
Dolovo
Dolovo
1 : 0
Omladinac (D)
Deliblato
BSK Bavanište
Bavanište
5 : 3
Jedinstvo (D)
Dubovac
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
7 : 0
Kolonija
Kovin
ČSK
Čortanovci
2 : 0
Srem
Sremski Mihaljevci
Jedinstvo
Platičevo
0 : 0
Graničar
Obrež
Krušedol
Krušedol
1 : 2
Šumar
Ogar
Polet
Novi Karlovci
4 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
Fruškogorac
Krčedin
1 : 2
Radnički
Irig
Napredak
Žarkovac
6 : 0
Dunav
Novi Slankamen
OFK Brestač
Brestač
1 : 3
Mladost
Buđanovci
Kameni
Ašanja
0 : 2
Sremac
Deč
Graničar 1924
Adaševci
1 : 2
Obilić 1993
Kukujevci
OFK Bikić
Bikić Do
3 : 0
Sloga
Čalma
Erdevik 2017
Erdevik
0 : 0
Sloboda
Šašinci
Jednota
Šid
0 : 5
Trgovački
Sremska Mitrovica
Jedinstvo
Ruma
2 : 1
Fruška Gora
Ruma
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
0 : 2
Graničar (K)
Kuzmin
Zmaj
Noćaj
8 : 2
Sremac (J)
Jarak
Fruškogorac
Manđeloš
4 : 0
Sremac (B)
Berkasovo
Tisa 1933
Taraš
1 : 2
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Naftagas
Boka
3 : 1
Bilećanin
Sečanj
ŽFK Banat Bagljaš
Zrenjanin
3 : 0
Mladost
Belo Blato
Zlatica
Zlatica
0 : 5
OFK Stajićevo
Stajićevo
Mladost (R)
Rajkovac
1 : 3
Mladost (J)
Jelenac
Budućnost
Blaznava
0 : 3
Radoje Domanović
Ovsište
Gorski Car
Garaši
0 : 1
Venčani
Venčani
Vrbica
Aranđelovac
2 : 6
Mladi rudar
Bukovik
B 2000
Aranđelovac
3 : 0
Kopljari
Kopljari
Borac
Kloka
4 : 0
Šamot
Aranđelovac
Mladi radnik (D)
Dragušica
2 : 3
Feniks
Rača
Karađorđe (V)
Vučić
2 : 2
BSK
Borač
Badnjevac
Badnjevac
6 : 0
Čestin
Čestin
Jedinstvo (O)
Oplanić
2 : 1
Mladost (R)
Rašković
Napredak (MK)
Malo Krčmare
0 : 1
Sloga (Z)
Zabojnica
Jedinstvo
Ribarevo
0 : 1
Kula
Kula
Dinamo 1923
Bački Breg
1 : 0
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Hajduk
Stapar
5 : 1
Polet
Sivac
Omladinac
Deronje
0 : 4
Bratstvo 2019
Prigrevica
Terekveš
Svilojevo
0 : 3
Lipar
Lipar
Moskva
Budisava
3 : 0
OFK Hajduk
Novi Sad
Čenej
Čenej
2 : 1
Obilić
Vilovo
Hajduk (G)
Gardinovci
1 : 0
Slanobarac
Budisava
Vinogradar
Ledinci
0 : 1
Borac (NS)
Novi Sad
Dinamo
Budisava
2 : 1
Proleter
Banoštor
Baštovan 2015
Carevac
5 : 2
Borac 2016
Donja Kruševica
Pek
Kusiće
1 : 3
Polet (V)
Voluja
Dizel
Bare
2 : 0
Sloga (M)
Mustapić
Batovac
Batovac
2 : 2
Mlava (B)
Bratinac
Napredak (P)
Poljana
2 : 1
Napredak (B)
Bubušinac
Barič
Barič
1 : 1
Mladi Borac
Majilovac
BSK 1931
Brežane
4 : 1
Stig 1955
Beranje
Rekreativo 011
Beograd
0 : 4
Bežanija
Beograd
BUSK
Beograd
0 : 2
13. maj
Zemun
Novi Beograd
Novi Beograd
2 : 3
Železnik 1930
Železnik
Mladi proleter
Beograd
0 : 2
Lepušnica
Glogonjski rit
Boka Seniors
Beograd
0 : 3
Pinosava
Pinosava
Pionir
Besni Fok
5 : 1
OFK Crvenka
Borča
Palilulac
Beograd
0 : 0
Minel
Ripanj
Veliki Borak
Veliki Borak
2 : 1
OFK Boždarevac
Boždarevac
Rušanj
Rušanj
1 : 3
Beljina
Beljina
Lazac
Lazac
2 : 6
Mladost 1981
Štulac
Zvezda
Čukojevac
6 : 2
Sloga Obrva
Obrva
Mladost 1925
Oplanići
2 : 3
Progorelica
Progorelica
Borac (V)
Vraneši
2 : 1
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
Braća Vuković
Lađevci
0 : 0
Mineral 2015
Rudno
Borac (A)
Adrani
0 : 2
Miločajac
Miločaj
Zadrugar 1947
Tabanovac
2 : 1
Borac (V)
Vukovac
Krilaš
Ćovdin
6 : 0
Jedinstvo (K)
Kamenovo
Mladost (R)
Ranovac
3 : 1
Sloga 1945
Veliko Selo
Udarnik (S)
Sibnica
2 : 1
Polet S.D.
Suvi Do
Pobeda 1953
Osanica
3 : 0
Sloga 1952
Veliki Popovac
Zabrđe 1936
Zabrđe
0 : 1
Bata Bulić
Bistrica
Sloga
Donje Vidovo
1 : 3
OFK Batinac
Batinac
Radnički
Tekija
6 : 3
15. Avgust 1950
Lomnica
Napredak (Sv)
Svojnovo
2 : 0
Pomoravlje
Ostrikovac
Napredak (St)
Stubica
2 : 2
Beljanica
Strmosten
Osaonica
Bagrdan
1 : 1
Partizan
Glogovac
Mladost (T)
Tečić
2 : 0
Sinđelić 1934
Vojska
Mladi Borac
Sedlare
6 : 0
Ursule
Ursule
GFK Tabane
Jagodina
1 : 3
Šantarovac
Šantarovac
Bratstvo
Međureč
6 : 2
Vinorača
Vinorača
Ljubinić
Ljubinić
1 : 2
Rvati
Obrenovac
Sloga
Ratari
1 : 3
Skela
Skela
Munja
Baric
5 : 3
Partizan
Draževac
OFK Urovci
Urovci
2 : 4
Borac
Ušće
Joševa
Joševa
2 : 2
Čučuge
Čučuge
Polet (DL)
Donji Lajkovac
6 : 2
Zvizdar 2012
Zvizdar
Polet (T)
Takovo
0 : 2
OFK Paljuvi
Paljuvi
Šarbane
Šarbane
2 : 3
Mladost (V)
Vračević
OFK Stublenica
Stublenica
2 : 1
Ratkovac
Ratkovac
Proleter (B)
Bajevac
1 : 0
Omladinac (K)
Kalinovac
Žabari
Žabari (Valjevo)
6 : 0
Mladost (L)
Latković
Popadić
Popadić
5 : 1
Mali korak
Oglađenovac
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
4 : 1
Lukavac
Lukavac
Polet
Popučke
0 : 0
Toplica
Donja Toplica
Rakac Stave
Stave
2 : 3
Dračić 2018
Dračić
Jadar 2013
Valjevo
0 : 0
Komanice
Komanice
Badince
Badince
2 : 0
Lemind 1953
Leskovac
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
1 : 0
Turekovac
Turekovac
MB
Mala Biljanica
2 : 2
Todorovce
Todorovce
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
2 : 3
Navalin
Navalin
Sušica 2012
Kukulovce
4 : 4
Radnički
Pertate
Tempo
Mozgovo
2 : 1
Napredak 2012
Krušje
Škriljac
Bradarac
3 : 0
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Šampion
Orom
2 : 3
Graničar
Đala
Jedinstvo
Srpski Krstur
2 : 2
Tisa
Padej
Jadran
Sanad
5 : 0
Tromedja
Majdan
Hajduk
Podlokanj
0 : 1
Čoka
Čoka
Petrijevac
Petrijevo
0 : 0
Vučak
Vučak
Vožd 2020
Vodanj
2 : 0
Kolarac
Kolari
Omladinac
Seone
0 : 0
Badljevica
Badljevica
Skobalj
Skobalj
6 : 3
OFK Slavija
Smederevo
Mladost (Z)
Zvezd
3 : 0
Jedinstvo 2014
Beljin
Bobovik
Bobovik
4 : 0
Verko
Suvo Selo
Sparta
Kaona
2 : 2
Hajduk
Debrc
Mladost 2013
Jazovnik
0 : 1
Sloga 1949
Matijevac
Belpos
Belotić
1 : 0
Torpedo
Lojanice
Skupljen 2013
Skupljen
1 : 4
Polet
Jalovik
Jedinstvo
Mužinac
0 : 7
Rtanj
Vrmdža
Sloga
Žučkovac
1 : 5
Palilulac
Šarbanovac
Glogonj
Glogonj
5 : 1
Pobeda
Samoš
Unirea
Uzdin
2 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Mundial
Pančevo
2 : 1
Omladinac 1927
Opovo
Gladijator
Čačak
2 : 9
OFK Remont 1959
Čačak
Planinac
Vujetinci
0 : 3
Čačak 94
Čačak
Gavrilo Princip
Vranići
2 : 3
Mršinci
Mršinci
Prijatelji
Čačak
0 : 1
Malba
Žaočani
Kej
Čačak
1 : 1
Budućnost
Stančići
Vujan
Prislonica
1 : 0
Lugovi
Čačak
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
0 : 6
Sloboda
Rasnica
Solid
Subotica
3 : 3
Žednik
Stari Žednik
Lokomotiva
Subotica
2 : 2
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Elektrovojvodina
Subotica
2 : 1
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
Bikovo
Bikovo
2 : 4
Palić
Palić
Proleter
Karađorđevo
1 : 6
Orlovi (BP)
Bačka Palanka
Neštin
Neštin
5 : 0
Slavija
Bođani
Bačka 1945
Bačka Palanka
1 : 3
Naša Zvezda
Silbaš
Bačka (D)
Despotovo
6 : 1
Borac (V)
Vizić
Krivanj
Selenča
6 : 0
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
0 : 0
Radnički
Koceljeva
OFK Varna
Varna
2 : 4
Dobrava
Vukošić
Vlašić
Donje Crniljevo
2 : 0
Mrovska
Mrovska
Rankovac
Nakučani
5 : 0
Petrovac 74
Kujavica
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
2 : 2
Šipurske livade
Šabac
OFK Jelen
Jelenča
1 : 4
Jevremovac
Jevremovac
Pričinović
Pocerski Pričinović
1 : 0
PSK
Provo
Šumadija
Brdjani
7 : 0
Šilopaj
Šilopaj
Majdan
Majdan
2 : 1
FC Stella Rossa
Gornji MIlanovac
Takovski Ustanak
Takovo
2 : 4
Semedraž
Semedraž
Omladinac
Kalimanići
3 : 3
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
Borac
Kozjak
1 : 1
Velika Reka
Velika Reka
Sloga
Straža
1 : 1
Antimon
Zajača
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
3 : 1
TE Gučevo
Trbušnica
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
4 : 1
7. Juli
Bela Crkva
Hajduk
Ribarica
2 : 1
Prva Iskra
Runjani
Egeta
Brza Palanka
2 : 1
Lokomotiva
Novi Sip
Rtkovo
Rtkovo
2 : 2
Pontes
Kostol
Kladušnica
Kladušnica
04.04.2021
16:00
Omladinac
Vajuga
Koča Anđelković
Tekija
2 : 4
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Budućnost (ZM)
Zminjak
3 : 0
Mladost
Mačvanski Metković
Partizan
Drenovac
5 : 2
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
Sloboda
Salaš Crnobarski
7 : 4
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
Gorki
Glušci
0 : 1
Lipolist
Lipolist
Zadrugar Milkivit
Mačvanski Pričinović
2 : 5
Napredak
Mačvanski Belotić
Slavija
Novo Orahovo
2 : 0
Pobeda
Pobeda
Mladost Radost
Srbobran
1 : 2
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Tomislavci
Tomislavci
3 : 0
Sloboda
Stara Moravica
Balajnac
Balajnac
0 : 1
Rad 1974
Merošina
Jastrebac 1979
Krajkovac
1 : 2
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
Sloga 1980
Jovanovac
2 : 5
Dobrič 1974
Brest
Naupare
Naupare
3 : 4
Makrešane
Makrešane
Parunovac
Parunovac
3 : 0
Polet
Šavrane
Mudrakovac
Mudrakovac
1 : 0
Bukovica
Bukovica
Hajduk
Kamendol
1 : 2
Podunavac
Ritopek
Umčari
Umčari
1 : 2
OFK Mladost
Begaljica
Parcane
Parcane
1 : 1
Borjak 2012
Okruglica
Mladi radnik
Bačina
1 : 2
Mladost
Mala Drenova
Velika Morava
Selo Varvarin
2 : 2
Ratajac
Donje Rataje
OFK Orašje 1960
Orasje
3 : 3
Stara Čaršija
Osaonica
Sloga
Jarkovac
4 : 0
KSK Konak 1926
Konak
Borac
Zrenjanin
7 : 2
Proleter
Neuzina
Studen Vitez
Studenica
3 : 0
Zgodačica
Godačica
Partizan
Vrba
0 : 4
Morava
Mrsać
Omladinac
Drakčići
5 : 1
Šumadija
Šumarice
Budućnost
Samaila
2 : 0
BSK 2014
Bukovica
Magnohrom
Kraljevo
2 : 0
Biljanovac
Biljanovac
Donji Petrovci
Donji Petrovci
2 : 1
Planinac
Rivica
Fruškogorac
Mali Radinci
2 : 3
Vojvodina
Neradin
Graničar
Grabovci
5 : 0
27. Oktobar
Šatrinci
Borac (S)
Stejanovci
2 : 5
Sloga (K)
Krnješevci
Sloga (S)
Maradik
1 : 3
Polet
Nikinci
Jedinstvo (K)
Kraljevci
3 : 2
Car Uroš
Jazak
Sovljak
Sovljak
5 : 0
Kolubara (LP)
Liso Polje
Jedinstvo (M)
Milorci
6 : 1
Murgaš 2012
Murgaš
Vrelo
Vrelo
2 : 0
Budućnost 1995
Slatina
OFK Takovo
Takovo
2 : 0
Tamnava
Sovljak
Vukona
Vukona
5 : 3
Sloga (V)
Vrhovine
Donja Mutnica
Donja Mutnica
2 : 0
ISK Izvor
Izvor
Mladost
Gornja Mutnica
2 : 0
Popovac
Popovac
Polet
Zabrega
1 : 1
BSK Buljane
Buljane
Istok 63
Plana
0 : 1
Razvitak
Mirilovac
Heroj
Busilovac
1 : 2
Budućnost
Lebina
Rastina 1918
Rastina
3 : 1
Telečka
Telečka
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
1 : 0
Oniks
Lozovik
Mladost
Bukovče
1 : 5
Omladinac
Bunar
Belica
Belica
2 : 3
OFK Dragoševac
Dragoševac
Trnava
Trnava
6 : 0
Dobra Voda
Dobra Voda
Stig (MC)
Malo Crniće
2 : 1
BSK 1924
Boževac
Banatul
Lokve
5 : 0
Vladimirovac
Vladimirovac
Rapid
Nikolinci
0 : 4
Dobrica
Dobrica
OFK Radnički
Dren
4 : 4
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Vreoci
Vreoci
2 : 5
Sloga
Lukavica
Šumadinac
Kruševica
3 : 2
Mladi radnik
Junkovac
20. Oktobar
Trbušnica
2 : 2
OFK Polet
Mirosaljci
Melnica
Melnica
2 : 5
Vukan
Ždrelo
BSK
Bošnjak
1 : 1
Dobrnje
Dobrnje
Napredak
Bogojevce
1 : 4
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Jašunja
Jašunja
6 : 1
Radnik 2013
Šišince
Metalac
Požarevac
1 : 1
Beli Orao
Bradarac
Sloga (D)
Drmno
6 : 1
Proleter 1932
Požarevac
Moravac 1933
Dragovac
1 : 1
Dunavac
Petka
Sloga 1932
Ćirikovac
1 : 1
Dunav
Ostrovo
Morava 1932
Prugovo
0 : 2
Sopot
Požarevac
Borac (VR)
Veliki Radinci
3 : 2
Sloga
Zasavica I
Srem (SR)
Sremska Rača
4 : 2
OFK Bosut
Bosut
Borac (R)
Radenković
4 : 0
Planinac
Ležimir
Poletarac
Laćarak
0 : 9
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
Mlava (R)
Ribare
0 : 1
Homoljac
Žagubica
Sinđelić
Gibarac
5 : 6
Graničar
Jamena
Omladinac
Batrovci
1 : 3
Napredak
Vašica
Borac
Ilinci
1 : 0
OFK Bingula
Bingula
Sloven
Sibač
1 : 1
Kupinovo
Kupinovo
Mladost 1935
Prhovo
0 : 3
Lovac
Karlovčić
Hajduk 1932
Šimanovci
3 : 0
Vitez
Subotište
Mornar
Bar
1 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
Bokelj
Kotor
0 : 1
Drezga
Piperi
Grbalj
Radanovići
0 : 2
Igalo
Herceg Novi
Kom
Podgorica
0 : 1
Arsenal
Tivat
Aston Villa
Birmingem
3 : 1
Fulham
London
Manchester United
Manchester
2 : 1
Brighton
Brighton
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
2 : 2
Tottenham Hotspur
London
Southampton
Southampton
3 : 2
Burnley
Burnley
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
1 : 3
Celta Vigo
Vigo
Cádiz
Cádiz
2 : 1
Valencia
Valencia
Sevilla
Sevilla
1 : 0
Atletico Madrid
Madrid
Elche
Elche
1 : 1
Real Betis
Sevilla
Union Berlin
Berlin
1 : 1
Hertha BSC
Berlin
Stuttgart
Stuttgart
1 : 0
Werder
Bremen
Angers SCO
Angers
1 : 1
Montpellier
Montpellier
Bordeaux
Bordeaux
2 : 3
Strasbourg
Strasbourg
Lorient
Lorient
1 : 0
Brest
Brest
Olympique Marseille
Marseille
2 : 0
Dijon
Dijon
Nantes
Nantes
1 : 2
Nice
Nice
Nîmes
Nîmes
0 : 2
Saint-Etienne
Saint-Ètienne
Reims
Reims
2 : 2
Rennes
Rennes
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Požarevac
Požarevac
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
Mačva
Šabac
1 : 1
Moskva
Novi Sad
Heroj Polet
Jajinci
2 : 4
Spartak DOO
Subotica
Loznica
Loznica
3 : 0
Radnički 2012
Niš
Rad
Beograd
1 : 1
Napredak Junior 2018
Kruševac
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
1 : 5
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
Borac
Čačak
3 : 0
Una Fortuna
Kragujevac
Kraljica Marija
Novo Selo
1 : 5
Karađorđe
Topola
Požega
Požega
5 : 1
Šabac
Šabac
Rudar 1974
Bor
5 : 0
SUŽF Stol
Bor
Napredak
Kruševac
1 : 0
Mladost (L)
Lučani
Brodarac
Novi Beograd
0 : 2
Spartak ŽK
Subotica
Partizan
Beograd
0 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
0 : 0
Čukarički
Beograd
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 0
Index
Novi Sad
Radnički (NP)
Nova Pazova
4 : 2
Železničar
Pančevo
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
1 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
7 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički (Zr)
Zrenjanin
0 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Hajduk 1912
Kula
7 : 1
Petrika
Novi Sad
Bačka 1901
Subotica
0 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Morava (VP)
Velika Plana
1 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Metalac
Gornji Milanovac
3 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Jedinstvo (Ub)
Ub
4 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
Radnički (V)
Valjevo
3 : 1
BIP
Čačak
Javor Matis
Ivanjica
2 : 2
Borac 1926
Čačak
Loznica
Loznica
1 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Sloga (P)
Požega
1 : 1
Šabac Sunrise
Šabac
Radnički (S)
Svilajnac
3 : 2
GFK Dubočica
Leskovac
Radnički (P)
Pirot
0 : 1
OFK Radnički
Niš
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
7 : 0
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Torlak
Beograd
1 : 3
Radnički (NB) 2
Novi Beograd
Bežanija
Beograd
2 : 1
Brodarac 2
Beograd
TEK Sloga
Veliki Crljeni
0 : 5
Zvezdara
Beograd
Dunav
Veliko Selo
2 : 4
Rojkovac
Obrenovac
Jošanica
Novi Pazar
0 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Železničar
Lajkovac
7 : 1
Mladost
Dračić
Mačva 1929
Bogatić
3 : 0
Spartak
Ljig
Lokomotiva
Beograd
1 : 4
Voždovac
Beograd
OFK Beograd
Beograd
0 : 2
Rad
Beograd
Sinđelić
Beograd
10 : 1
BSK Borča
Borča
Napredak
Medoševac
3 : 2
Sinđelić
Beograd
Real Niš
Niš
5 : 1
Mačva
Šabac
Internacional
Beograd
3 : 0
OFK Vršac
Vršac
Apolon 4
Kragujevac
3 : 1
Rad
Beograd
Napredak
Kruševac
0 : 1
Mladost (L)
Lučani
Brodarac
Beograd
3 : 0
Spartak ŽK
Subotica
Partizan
Beograd
2 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
2 : 2
Čukarički
Beograd
Zemun
Zemun
2 : 0
Radnički (N)
Niš
Studenski grad
Novi Beograd
3 : 0
011
Beograd
Ada
Beograd
3 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
Sinđelić
Beograd
DIF
Beograd
3 : 0
BSK 1925
Beograd
Bežanija
Beograd
0 : 1
Lokomotiva
Beograd
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
4 : 1
Index
Novi sad
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 3
Železničar
Pančevo
OFK Vršac
Vršac
0 : 4
Vojvodina
Novi Sad
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
3 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički (Zr)
Zrenjanin
4 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Hajduk 1912
Kula
0 : 0
Petrika
Novi Sad
Radnički (V)
Valjevo
0 : 0
Apolon 2018
Kraljevo
Radnički (N)
Niš
4 : 0
SFS Borac
Paraćin
Vinča
Vinča
1 : 3
Zvezdara
Beograd
Poštar 1930
Beograd
1 : 0
Balkan
Beograd
Voja Gačić
Pančevo
0 : 6
Bečej 1918
Bečej
Jedinstvo
Stara Pazova
0 : 7
Mladost
Lukićevo
ODR
Petrovaradin
4 : 0
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
POFK Savacium
Šabac
0 : 0
Šabac Sunrise
Šabac
Zemun
Zemun
3 : 0
011
Beograd
OLE
Zemun
2 : 2
BSK Borča
Borča
Partizan
Beograd
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Apolon 2018
Kovači
1 : 3
Kosmet
Leposavić
Sloga (K)
Kraljevo
6 : 2
Bane 1931
Raška
Kiker
Kraljevo
0 : 1
Pazar Juniors
Novi Pazar
Radnički 1923
Kragujevac
12 : 1
Sport Klub 99
Novi Pazar
Bubamara
Kraljevo
2 : 8
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
Rudar
Kosovska Mitrovica
2 : 4
Šumadija 1903
Kragujevac
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 2
Apolon 4
Kragujevac
Apolon
Kraljevo
9 : 2
Jedinstvo 2017
Tutin
Apolon
Kraljevo
1 : 0
Apolon 2018
Kovači
Jedinstvo 2017
Tutin
1 : 5
Novi Pazar
Novi Pazar
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Sport Klub 99
Novi Pazar
7 : 0
Kiker
Kraljevo
Pazar Juniors
Novi Pazar
2 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Bane 1931
Raška
1 : 3
Kosmet
Leposavić
Radnički 1912
Sombor
9 : 0
Bečej 1918
Bečej
OFK Bačka
Bačka Palanka
6 : 1
ŽAK Sombor
Sombor
Kabel
Novi Sad
1 : 1
Spartak ŽK
Subotica
Kikinda 1909
Kikinda
3 : 0
Radnički (K)
Kovin
Radnički (Š)
Šid
3 : 0
Index
Novi sad
Mladost
Donji Dobrić
16 : 0
Železničar
Lajkovac
Sunrise Šabac
Šabac
2 : 1
Savacium
Šabac
TEK Sloga
Veliki Crljeni
12 : 1
Radnički
Rudovci
Kolubara
Lazarevac
3 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Čukarički
Beograd
3 : 0
OFK Beograd
Beograd
Palilulac
Beograd
0 : 2
Jedinstvo
Surčin
OLE
Zemun
3 : 0
BSK 1925
Beograd
Sremcica
Sremcica
2 : 0
Borac
Ostruznica
Boleč
Grocka
8 : 0
Zvezdara
Beograd
Jedinstvo 1945
Vladimirci
0 : 5
Fenix
Šabac
Šampion 2014
Leskovac
2 : 0
OFK Radnički
Niš
Napredak
Kruševac
0 : 0
Kopernikus Železničar
Niš
Lokomotiva
Beograd
3 : 1
Obrenovac 1905
Obrenovac
Ada
Beograd
4 : 1
DIF
Beograd
Jedinstvo
Ub
1 : 5
Radnički 1923
Kragujevac
Požarevac
Požarevac
1 : 0
Požega
Požega
Čukarički B
Beograd
16 : 0
Sinđelić
Ugrinovci
IMT
Beograd
0 : 3
Milutinac
Zemun
TEK Sloga
Veliki Crljeni
0 : 11
Akademija fudbala
Lazarevac
Radnički
Rudovci
0 : 5
Lazarevac
Lazarevac
Mladost (B)
Baroševac
0 : 1
Kolubara 2
Lazarevac
Mladost
Prnjavor
1 : 5
Mačva 1
Šabac
Mačva 1929
Bogatić
2 : 1
POFK Savacium
Šabac
Mladost
Cvetovac
7 : 1
Borac
Arnajevo
Lazarevac
Lazarevac
1 : 6
Kolubara 1
Lazarevac
Omladinac
Ljig
2 : 1
Kolubara 2
Lazarevac
Borac
Lazarevac
3 : 1
Mladi borac
Županjac
Akademija fudbala
Lazarevac
7 : 1
Zadrugar
Lajkovac
Kolubara 1
Lazarevac
8 : 0
Kolubara 2
Lazarevac
Omladinac
Ljig
6 : 3
Turbina
Vreoci
Akademija fudbala 2
Lazarevac
1 : 0
Real 28 -2
Lazarevac
Turbina
Vreoci
0 : 2
Akademija fudbala 1
Lazarevac
Plavi 2000
Beograd
0 : 3
Policajac
Beograd

Košarka

Maccabi
Tel Aviv
67 : 74
Lyon-Villeurbanne
Villeurbanne
Mladost
Zemun
108 : 99
Pirot
Pirot
Napredak
Aleksinac
86 : 91
Vojvodina
Novi Sad
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
103 : 107
Dunav
Stari Banovci
Igokea
Aleksandrovac
88 : 80
Cibona
Zagreb
Budućnost VOLI
Podgorica
92 : 79
Mega Soccerbet
Beograd
Joker
Sombor
67 : 91
Hercegovac
Gajdobra
Omladinac
Novi Banovci
94 : 60
Velika Kikinda
Kikinda
I Came To Play
Novi Sad
78 : 67
Dunav 2014
Apatin
Beko
Beograd
85 : 72
Rivers BM
Beograd
Zemun
Zemun
84 : 61
Radnički (O)
Obrenovac
Vizura
Beograd
76 : 86
Barajevo
Barajevo
Astra
Beograd
119 : 77
Mladenovac
Mladenovac
Flash
Beograd
89 : 51
Gorica
Sremčica
Zvezdara
Beograd
74 : 66
Umka Džez
Umka
IBC
Beograd
72 : 63
Mondo Basket
Batajnica
Barajevo Bambi
Barajevo
85 : 60
Cerak
Beograd
MKK Spartak
Subotica
73 : 70
Akademik
Srbobran
Proleter
Ravno Selo
58 : 70
Sivac
Sivac
Šimanovci
Šimanovci
79 : 77
Jedinstvo
Kačarevo
Sloven
Ruma
93 : 75
Radnički
Kovin
Morava
Zablaće
56 : 57
Šabac
Šabac
Trepča
Kosovska Mitrovica
80 : 74
Paraćin
Paraćin
Koš 020
Novi Pazar
96 : 88
Kruševac
Kruševac
Bane
Raška
59 : 68
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
Stara Pazova
Stara Pazova
100 : 49
Čelarevo
Čelarevo
SO ŽKK
Kikinda
49 : 39
Delfin
Bačka Palanka
Proleter
Novi Sad
105 : 34
Sloga
Plandište
Konstantin
Niš
72 : 123
Dynamic VIP PAY
Beograd
Sloboda
Užice
73 : 60
Partizan NIS
Beograd
Sloga Elite
Kraljevo
53 : 89
Mega Soccerbet
Beograd
Ras
Beograd
68 : 61
Partizan 1953
Beograd
Crvena zvezda Kombank
Beograd
87 : 45
Hisar
Leskovac
Kraljevo
Kraljevo
63 : 68
Art Basket
Beograd

Odbojka

Partizan
Lipljan
1 : 3
Ribnica 2
Kraljevo
Tehničar
Kraljevo
3 : 1
Rudar
Baljevac
Jagodina
Jagodina
2 : 3
Desetka
Niš
Roda
Beograd
3 : 0
Karađorđe 2
Topola
Lucky Star
Beograd
3 : 0
Fortuna Plus
Aranđelovac
Rudar
Kostolac
3 : 0
As
Beograd
Mladi radnik 2
Požarevac
3 : 0
Crnjanski
Beograd
Stražilovo
Sremski Karlovci
2 : 3
Maglić 1953
Maglić
Sloven
Ruma
3 : 2
Dunav Voley 2
Novi Sad
Student
Niš
0 : 3
Stampedo
Niš
Milenijum
Niš
3 : 0
Vlasina
Vlasotince
Pusta Reka
Bojnik
0 : 3
Leskovac 98
Leskovac
Topličanin
Prokuplje
0 : 3
Knjaževac
Knjaževac
Sloboda S
Čačak
1 : 3
Napredak 037
Kruševac
Star
Novi Sad
0 : 3
Partizan
Sremski Karlovci
Bagljaš 023
Zrenjanin
0 : 3
Odbojka 013
Pančevo

Rukomet

Dinamo
Pančevo
29 : 31
Železničar 1949
Niš
Mačva
Bogatić
22 : 29
Kolubara
Lazarevac
Metalac
Kraljevo
29 : 20
Jastrebac
Blace
Dolovo
Dolovo
29 : 37
Hercegovac
Gajdobra
Crvena zvezda
Mokrin
32 : 26
Somborelektro
Sombor
PKB
Padinska Skela
21 : 26
Rekreativo
Beograd
Metaloplastika 2
Šabac
38 : 32
Partizan 2
Beograd
Rakovica
Rakovica
25 : 33
Loznica
Loznica
BSK Heba
Bujanovac
39 : 31
Pirot
Pirot
Rudar 2
Kostolac
21 : 33
Lokomotiva
Lapovo
Palanka
Smederevska Palanka
32 : 44
Šamot 65 2
Aranđelovac
Osipaonica
Osipaonica
29 : 39
Sloga
Petrovac na Mlavi
Mladi radnik
Požarevac
28 : 26
Jedinstvo 1974
Krnjevo
Trepča
Kosovska Mitrovica
25 : 28
Mladost
Čačak
Bane
Raška
29 : 29
Užice
Užice
Župa 54
Aleksandrovac
33 : 23
Omladinac
Gornji Milanovac
Mladost
Čačak
29 : 35
Trepča
Kosovska Mitrovica
Sloga
Kraljevo
25 : 26
Arilje
Arilje
Crepaja
Crepaja
41 : 30
Radnički
Jaša Tomić
Naftagas
Elemir
22 : 27
Mladost
Vršac
Lazarevac
Lazarevac
26 : 28
RK SC Voždovac 2012 - 2
Voždovac
Putinci
Putinci
26 : 13
Hajduk
Čurug
Srem
Sremska Mitrovica
29 : 29
Beograd
Beograd
Žitorađa
Žitorađa
21 : 31
Sloga
Petrovac na Mlavi
Ruma - 14 ALL
Ruma
31 : 21
Jadran Lider
Feketić
Temerin
Temerin
32 : 29
Mladost (SC)
Srpska Crnja
Mokrin
Mokrin
24 : 24
Proleter
Zrenjanin
Studentski Grad
Studentski Grad
23 : 29
Metalac 2015
Valjevo
Radnički BG
Beograd
35 : 24
Loznica grad
Loznica
Vranje
Vranje
23 : 16
Radan
Lebane
Remesiana
Bela Palanka
31 : 29
Naisa 2
Niš
Hajduk Veljko
Negotin
22 : 21
Osice
Knjaževac
Bor - RTB 2
Bor
32 : 24
Rtanj
Boljevac
Mladi radnik - 2
Radinac
29 : 22
Rudar
Kostolac
Košutnjak
Čačak
20 : 30
SPD Radnički - 2
Kragujevac

Vaterpolo

Stari Grad
Beograd
6 : 17
Novi Beograd 11. april
Beograd
NBG Vukovi
Novi Beograd
9 : 12
Proleter
Zrenjanin
Dorćol
Beograd
10 : 10
TENT
Obrenovac
Bečej
Bečej
18 : 12
Mladost
Pančevo

Futsal

Ekonomac
Kragujevac
2 : 1
Konjarnik
Beograd
Leskovac
Leskovac
7 : 3
Zufo
Bujanovac
Loznica Grad 2018
Loznica
3 : 3
Ivanjica
Ivanjica
Tango
Novi Sad
3 : 8
Leteći Holandjanin
Vrbas
Spartak
Subotica
1 : 0
ŽAK Junior
Sombor
FON - B
Beograd
3 : 6
Student
Beograd
Gvozdeni puk
Niš
3 : 0
Bele crkve
Kuršumlija
Dolap
Prokuplje
2 : 5
As
Bujanovac
Niš 92
Niš
5 : 7
Zadrugar 2017
Žitorađa

Ragbi 13

Radnički
Niš
0 : 74
Crvena zvezda
Beograd

Ragbi 15

Rad Mozzart
Beograd
0 : 3
Partizan
Beograd