31.03
20:45
Ukrajina
Kazahstan
1
1
|
31.03.2021 20:45 | Ukrajina | 1 : 1 | Kazahstan | |||||
31.03
20:45
Bosna i Hercegovina
Francuska
0
1
|
31.03.2021 20:45 | Bosna i Hercegovina | 0 : 1 | Francuska |
31.03
16:00
BeÄej 1918
1. Maj Ruma
2
1
|
31.03.2021 16:00 | BeÄej 1918 | 2 : 1 | 1. Maj Ruma | |||||
31.03
16:00
RadniÄki (Zr)
Jedinstvo (SP)
0
0
|
31.03.2021 16:00 | RadniÄki (Zr) | 0 : 0 | Jedinstvo (SP) | |||||
31.03
16:00
Feniks 1995
RadniÄki 1912
1
1
|
31.03.2021 16:00 | Feniks 1995 | 1 : 1 | RadniÄki 1912 | |||||
31.03
16:00
Mladost (NS)
Kozara
3
1
|
31.03.2021 16:00 | Mladost (NS) | 3 : 1 | Kozara | |||||
31.03
16:00
Tisa
Vojvodina 1928
5
0
|
31.03.2021 16:00 | Tisa | 5 : 0 | Vojvodina 1928 | |||||
31.03
16:00
Dinamo 1945
OFK Stari Grad
1
2
|
31.03.2021 16:00 | Dinamo 1945 | 1 : 2 | OFK Stari Grad | |||||
31.03
16:00
Borac
Omladinac
0
0
|
31.03.2021 16:00 | Borac | 0 : 0 | Omladinac | |||||
31.03
16:00
Sloboda
OFK VrŔac
0
2
|
31.03.2021 16:00 | Sloboda | 0 : 2 | OFK VrŔac | |||||
31.03
16:00
Sloga (Ä)
BaÄka 1901
0
0
|
31.03.2021 16:00 | Sloga (Ä) | 0 : 0 | BaÄka 1901 | |||||
31.03
16:00
Dunav
Hajduk 1912
1
2
|
31.03.2021 16:00 | Dunav | 1 : 2 | Hajduk 1912 |
31.03
16:00
SremÄica
RadniÄki (O)
3
2
|
31.03.2021 16:00 | SremÄica | 3 : 2 | RadniÄki (O) | |||||
31.03
11:00
Stepojevac Vaga
BSK 1925
5
0
|
31.03.2021 11:00 | Stepojevac Vaga | 5 : 0 | BSK 1925 | |||||
31.03
16:00
LeŔtane
Crvena zvezda
1
0
|
31.03.2021 16:00 | LeŔtane | 1 : 0 | Crvena zvezda | |||||
31.03
16:00
RadniÄki (NB)
BASK
0
0
|
31.03.2021 16:00 | RadniÄki (NB) | 0 : 0 | BASK | |||||
31.03
16:00
Studentski grad
OFK Beograd
1
1
|
31.03.2021 16:00 | Studentski grad | 1 : 1 | OFK Beograd | |||||
31.03
16:00
Mladenovac
Teleoptik
0
1
|
31.03.2021 16:00 | Mladenovac | 0 : 1 | Teleoptik | |||||
31.03
16:00
Jedinstvo
BSK BorÄa
3
0
|
31.03.2021 16:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | BSK BorÄa | |||||
31.03
16:00
SinÄeliÄ
Zvezdara
4
1
|
31.03.2021 16:00 | SinÄeliÄ | 4 : 1 | Zvezdara | |||||
31.03
13:30
Lokomotiva
TEK Sloga
0
1
|
31.03.2021 13:30 | Lokomotiva | 0 : 1 | TEK Sloga | |||||
31.03
12:00
Brodarac
GSP Polet DorÄol
6
1
|
31.03.2021 12:00 | Brodarac | 6 : 1 | GSP Polet DorÄol |
31.03
15:30
Kablovi
Vlasina
0
6
|
31.03.2021 15:30 | Kablovi | 0 : 6 | Vlasina | |||||
31.03
15:30
Trstenik PPT
Jedinstvo (P)
1
1
|
31.03.2021 15:30 | Trstenik PPT | 1 : 1 | Jedinstvo (P) | |||||
31.03
15:30
PÄinja
Mladost
1
0
|
31.03.2021 15:30 | PÄinja | 1 : 0 | Mladost | |||||
31.03
15:30
Timok 1919
TimoÄanin
1
1
|
31.03.2021 15:30 | Timok 1919 | 1 : 1 | TimoÄanin | |||||
31.03
15:30
Dunav
Radan
1
0
|
31.03.2021 15:30 | Dunav | 1 : 0 | Radan | |||||
31.03
15:30
OFK SinÄeliÄ
Rembas
1
3
|
31.03.2021 15:30 | OFK SinÄeliÄ | 1 : 3 | Rembas | |||||
31.03
15:30
RadniÄki (S)
Župa
2
1
|
31.03.2021 15:30 | RadniÄki (S) | 2 : 1 | Župa | |||||
31.03
15:30
SFS Borac
Moravac Orion
7
0
|
31.03.2021 15:30 | SFS Borac | 7 : 0 | Moravac Orion | |||||
31.03
15:30
BuduÄnost (P)
Car Konstantin
2
0
|
31.03.2021 15:30 | BuduÄnost (P) | 2 : 0 | Car Konstantin | |||||
31.03
15:30
OFK TopliÄanin
SFK Morava
1
0
|
31.03.2021 15:30 | OFK TopliÄanin | 1 : 0 | SFK Morava |
31.03
16:00
Delijski Vis
Jedinstvo (GM)
1
2
|
31.03.2021 16:00 | Delijski Vis | 1 : 2 | Jedinstvo (GM) |
31.03
16:00
Srem
VinÄa
2
1
|
31.03.2021 16:00 | Srem | 2 : 1 | VinÄa |
31.03
16:00
Midžor
TrebiÄ
0
4
|
31.03.2021 16:00 | Midžor | 0 : 4 | TrebiÄ | |||||
31.03
16:00
OFK Rtanj
OsniÄ
1
2
|
31.03.2021 16:00 | OFK Rtanj | 1 : 2 | OsniÄ |
31.03
15:30
MaÄkovac
Kupci
3
0
|
31.03.2021 15:30 | MaÄkovac | 3 : 0 | Kupci | |||||
31.03
15:30
Donji Kopaonik
Gradina
2
3
|
31.03.2021 15:30 | Donji Kopaonik | 2 : 3 | Gradina | |||||
31.03
15:30
Sloga (Ä)
Trudbenik
2
0
|
31.03.2021 15:30 | Sloga (Ä) | 2 : 0 | Trudbenik | |||||
31.03
15:30
Gornji StepoÅ”
FUD
4
2
|
31.03.2021 15:30 | Gornji StepoÅ” | 4 : 2 | FUD | |||||
31.03
15:30
Sloga (D)
Ribnik
4
0
|
31.03.2021 15:30 | Sloga (D) | 4 : 0 | Ribnik | |||||
31.03
15:30
Äitluk
SebeÄevac
2
0
|
31.03.2021 15:30 | Äitluk | 2 : 0 | SebeÄevac | |||||
31.03
15:30
Vinogradar
Žabare
2
0
|
31.03.2021 15:30 | Vinogradar | 2 : 0 | Žabare | |||||
31.03
15:30
13. April
Mladost (T)
1
4
|
31.03.2021 15:30 | 13. April | 1 : 4 | Mladost (T) |
31.03
15:00
Sremac
Napredak
0
2
|
31.03.2021 15:00 | Sremac | 0 : 2 | Napredak | |||||
31.03
15:00
BSK
Sloga
3
1
|
31.03.2021 15:00 | BSK | 3 : 1 | Sloga | |||||
31.03
15:00
Donji Srem 2015
RadniÄki
0
0
|
31.03.2021 15:00 | Donji Srem 2015 | 0 : 0 | RadniÄki | |||||
31.03
15:00
ŽelezniÄar
Partizan
2
1
|
31.03.2021 15:00 | ŽelezniÄar | 2 : 1 | Partizan | |||||
31.03
15:00
Rudar
LSK
3
1
|
31.03.2021 15:00 | Rudar | 3 : 1 | LSK | |||||
31.03
15:00
GFK Sloven
Borac (K)
1
1
|
31.03.2021 15:00 | GFK Sloven | 1 : 1 | Borac (K) | |||||
31.03
15:00
Mitros
Hajduk (B)
2
1
|
31.03.2021 15:00 | Mitros | 2 : 1 | Hajduk (B) | |||||
31.03
15:00
PSK
Ljukovo
0
10
|
31.03.2021 15:00 | PSK | 0 : 10 | Ljukovo | |||||
31.03
15:00
Borac (M)
Hajduk (V)
2
1
|
31.03.2021 15:00 | Borac (M) | 2 : 1 | Hajduk (V) |
31.03
15:30
Prvi srpski ustanak
Grizli ML
1
0
|
31.03.2021 15:30 | Prvi srpski ustanak | 1 : 0 | Grizli ML | |||||
31.03
15:30
VinÄa
Partizan 1945
4
3
|
31.03.2021 15:30 | VinÄa | 4 : 3 | Partizan 1945 | |||||
31.03
15:30
Partizan (BB)
Å umadinac 1913
2
2
|
31.03.2021 15:30 | Partizan (BB) | 2 : 2 | Å umadinac 1913 | |||||
31.03
15:30
Å umadinac (S)
BSK
2
1
|
31.03.2021 15:30 | Å umadinac (S) | 2 : 1 | BSK | |||||
31.03
15:30
Sloga (Z)
Borac (P)
3
1
|
31.03.2021 15:30 | Sloga (Z) | 3 : 1 | Borac (P) | |||||
31.03
15:30
Lokomotiva
Banja 1957
5
1
|
31.03.2021 15:30 | Lokomotiva | 5 : 1 | Banja 1957 | |||||
31.03
15:30
Marjan (K)
Jasenica (B)
0
3
|
31.03.2021 15:30 | Marjan (K) | 0 : 3 | Jasenica (B) | |||||
31.03
15:30
Plaskovac
Trnava
1
3
|
31.03.2021 15:30 | Plaskovac | 1 : 3 | Trnava |
31.03
15:00
Crvena zastava
Aluminjum
0
5
|
31.03.2021 15:00 | Crvena zastava | 0 : 5 | Aluminjum |
31.03
15:00
RadniÄki 1924
RasovaÄa
1
1
|
31.03.2021 15:00 | RadniÄki 1924 | 1 : 1 | RasovaÄa |
31.03
15:30
Stig 1955
Žitkovica
3
2
|
31.03.2021 15:30 | Stig 1955 | 3 : 2 | Žitkovica | |||||
31.03
15:30
Mladi Borac
BSK 1931
3
2
|
31.03.2021 15:30 | Mladi Borac | 3 : 2 | BSK 1931 | |||||
31.03
15:30
Napredak (B)
BariÄ
4
2
|
31.03.2021 15:30 | Napredak (B) | 4 : 2 | BariÄ | |||||
31.03
15:30
Mlava (B)
Napredak (P)
5
0
|
31.03.2021 15:30 | Mlava (B) | 5 : 0 | Napredak (P) | |||||
31.03
15:30
Sloga (M)
Batovac
4
1
|
31.03.2021 15:30 | Sloga (M) | 4 : 1 | Batovac | |||||
31.03
15:30
Polet (V)
Dizel
2
1
|
31.03.2021 15:30 | Polet (V) | 2 : 1 | Dizel | |||||
31.03
15:30
Borac 2016
Pek
4
1
|
31.03.2021 15:30 | Borac 2016 | 4 : 1 | Pek | |||||
31.03
15:30
LjubiÄevo
BaŔtovan 2015
2
0
|
31.03.2021 15:30 | LjubiÄevo | 2 : 0 | BaÅ”tovan 2015 |
31.03
15:30
Mlada krila
MiloÄajac
2
2
|
31.03.2021 15:30 | Mlada krila | 2 : 2 | MiloÄajac | |||||
31.03
15:30
Mineral 2015
Borac (A)
3
1
|
31.03.2021 15:30 | Mineral 2015 | 3 : 1 | Borac (A) | |||||
31.03
15:30
Jedinstvo (D)
BraÄa VukoviÄ
1
4
|
31.03.2021 15:30 | Jedinstvo (D) | 1 : 4 | BraÄa VukoviÄ | |||||
31.03
15:30
Progorelica
Borac (V)
0
0
|
31.03.2021 15:30 | Progorelica | 0 : 0 | Borac (V) | |||||
31.03
15:30
Sloga Obrva
Mladost 1925
0
0
|
31.03.2021 15:30 | Sloga Obrva | 0 : 0 | Mladost 1925 | |||||
31.03
15:30
Mladost 1981
Zvezda
0
3
|
31.03.2021 15:30 | Mladost 1981 | 0 : 3 | Zvezda | |||||
31.03
15:30
Jedinstvo (G)
Lazac
1
1
|
31.03.2021 15:30 | Jedinstvo (G) | 1 : 1 | Lazac | |||||
31.03
16:30
BogutovaÄka Banja
Stubal
3
2
|
31.03.2021 16:30 | BogutovaÄka Banja | 3 : 2 | Stubal |
31.03
15:30
Bata BuliÄ
Zadrugar 1947
3
2
|
31.03.2021 15:30 | Bata BuliÄ | 3 : 2 | Zadrugar 1947 | |||||
31.03
15:30
Sloga 1952
Rade MiloÅ”eviÄ
0
0
|
31.03.2021 15:30 | Sloga 1952 | 0 : 0 | Rade MiloÅ”eviÄ | |||||
31.03
15:30
Polet S.D.
Pobeda 1953
1
0
|
31.03.2021 15:30 | Polet S.D. | 1 : 0 | Pobeda 1953 | |||||
31.03
15:30
RadniÄki (K)
Udarnik (S)
1
2
|
31.03.2021 15:30 | RadniÄki (K) | 1 : 2 | Udarnik (S) | |||||
31.03
15:30
Sloga 1945
Jasenovac
1
1
|
31.03.2021 15:30 | Sloga 1945 | 1 : 1 | Jasenovac | |||||
31.03
15:30
Jedinstvo (K)
Mladost (R)
1
2
|
31.03.2021 15:30 | Jedinstvo (K) | 1 : 2 | Mladost (R) | |||||
31.03
15:30
Borac (V)
KrilaÅ”
2
4
|
31.03.2021 15:30 | Borac (V) | 2 : 4 | KrilaÅ” |
31.03
15:00
Slavija
Sutjeska
0
1
|
31.03.2021 15:00 | Slavija | 0 : 1 | Sutjeska | |||||
31.03
15:00
ŽeljezniÄar
Zvijezda 09
5
2
|
31.03.2021 15:00 | ŽeljezniÄar | 5 : 2 | Zvijezda 09 | |||||
31.03
15:00
Sloboda
ModriÄa
0
1
|
31.03.2021 15:00 | Sloboda | 0 : 1 | ModriÄa | |||||
31.03
15:00
Rudar Prijedor
Drina
4
0
|
31.03.2021 15:00 | Rudar Prijedor | 4 : 0 | Drina | |||||
31.03
15:00
Sloga
Tekstilac
3
0
|
31.03.2021 15:00 | Sloga | 3 : 0 | Tekstilac | |||||
31.03
15:00
Kozara
Leotar
0
0
|
31.03.2021 15:00 | Kozara | 0 : 0 | Leotar | |||||
31.03
15:00
Podrinje
Borac
1
0
|
31.03.2021 15:00 | Podrinje | 1 : 0 | Borac | |||||
31.03
15:00
LjubiÄ
Jedinstvo
3
2
|
31.03.2021 15:00 | LjubiÄ | 3 : 2 | Jedinstvo |
31.03
15:30
Jedinstvo
Kom
2
0
|
31.03.2021 15:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Kom | |||||
31.03
15:30
Arsenal
Grbalj
2
1
|
31.03.2021 15:30 | Arsenal | 2 : 1 | Grbalj | |||||
31.03
15:30
Igalo
Berane
4
0
|
31.03.2021 15:30 | Igalo | 4 : 0 | Berane | |||||
31.03
15:30
Ibar
Bokelj
1
0
|
31.03.2021 15:30 | Ibar | 1 : 0 | Bokelj | |||||
31.03
15:30
Drezga
Mornar
0
1
|
31.03.2021 15:30 | Drezga | 0 : 1 | Mornar |
31.03
19:00
Kolubara
Sloga
0
2
|
31.03.2021 19:00 | Kolubara | 0 : 2 | Sloga |
31.03
13:00
RadniÄki (N)
ÄukariÄki
1
0
|
31.03.2021 13:00 | RadniÄki (N) | 1 : 0 | ÄukariÄki |
31.03
11:00
Jedinstvo (V)
Index
0
3
|
31.03.2021 11:00 | Jedinstvo (V) | 0 : 3 | Index |
31.03
15:00
RadniÄki (N)
ÄukariÄki
1
2
|
31.03.2021 15:00 | RadniÄki (N) | 1 : 2 | ÄukariÄki |
31.03
13:00
OFK VrŔac
Index
0
0
|
31.03.2021 13:00 | OFK VrŔac | 0 : 0 | Index | |||||
31.03
12:00
Omladinac
InÄija
3
5
|
31.03.2021 12:00 | Omladinac | 3 : 5 | InÄija |
31.03
14:00
IMT
Internacional
1
4
|
31.03.2021 14:00 | IMT | 1 : 4 | Internacional |
31.03
11:00
RadniÄki
MaÄva
1
4
|
31.03.2021 11:00 | RadniÄki | 1 : 4 | MaÄva |
31.03
Kopernikus ŽelezniÄar
Car Konstantin
4
0
|
31.03.2021 | Kopernikus ŽelezniÄar | 4 : 0 | Car Konstantin |
31.03
15:00
Spartak
Vojvodina
1
1
|
31.03.2021 15:00 | Spartak | 1 : 1 | Vojvodina |
31.03
15:00
Fenix 2
POFK Savacium
0
3
|
31.03.2021 15:00 | Fenix 2 | 0 : 3 | POFK Savacium |
31.03
16:15
Joker
ŽelezniÄar
65
58
|
31.03.2021 16:15 | Joker | 65 : 58 | ŽelezniÄar |
31.03
19:00
Ivanjica
Plana
82
102
|
31.03.2021 19:00 | Ivanjica | 82 : 102 | Plana |
31.03
19:00
Khimki
Lyon-Villeurbanne
87
85
|
31.03.2021 19:00 | Khimki | 87 : 85 | Lyon-Villeurbanne | |||||
31.03
21:00
Valencia
Olympiacos
79
88
|
31.03.2021 21:00 | Valencia | 79 : 88 | Olympiacos |
31.03
17:00
Dynamic
Kolubara LA 2003
77
84
|
31.03.2021 17:00 | Dynamic | 77 : 84 | Kolubara LA 2003 | |||||
31.03
18:00
Pirot
TamiÅ”
83
76
|
31.03.2021 18:00 | Pirot | 83 : 76 | TamiÅ” | |||||
31.03
18:00
VrŔac
Metalac
112
79
|
31.03.2021 18:00 | VrŔac | 112 : 79 | Metalac | |||||
31.03
16:00
Mladost
OKK Beograd
116
100
|
31.03.2021 16:00 | Mladost | 116 : 100 | OKK Beograd | |||||
31.03
20:00
Vojvodina
OKK Novi Pazar
93
82
|
31.03.2021 20:00 | Vojvodina | 93 : 82 | OKK Novi Pazar |
31.03
15:30
Smederevo 1953
Actavis Academy
68
92
|
31.03.2021 15:30 | Smederevo 1953 | 68 : 92 | Actavis Academy |
31.03
17:00
Mega Soccerbet
Dynamic VIP PAY
82
55
|
31.03.2021 17:00 | Mega Soccerbet | 82 : 55 | Dynamic VIP PAY | |||||
31.03
18:30
SPD RadniÄki
Crvena zvezda MTS
64
79
|
31.03.2021 18:30 | SPD RadniÄki | 64 : 79 | Crvena zvezda MTS |
31.03
19:15
Vojvodina 021
Ljubovija
65
46
|
31.03.2021 19:15 | Vojvodina 021 | 65 : 46 | Ljubovija |
31.03
20:30
KaraÄorÄe 2
Fortuna Plus
3
1
|
31.03.2021 20:30 | KaraÄorÄe 2 | 3 : 1 | Fortuna Plus |
31.03
20:00
Vojvodina NS Seme 3
Sombor
3
0
|
31.03.2021 20:00 | Vojvodina NS Seme 3 | 3 : 0 | Sombor |
31.03
17:30
Vojvodina NS Seme
RadniÄki
3
0
|
31.03.2021 17:30 | Vojvodina NS Seme | 3 : 0 | RadniÄki | 2:1 |
31.03
19:00
Star
Srem 2
2
3
|
31.03.2021 19:00 | Star | 2 : 3 | Srem 2 |
31.03
19:30
Metaloplastika
Vojvodina
20
26
|
31.03.2021 19:30 | Metaloplastika | 20 : 26 | Vojvodina |
31.03
19:30
Partizan 2
PKB
33
25
|
31.03.2021 19:30 | Partizan 2 | 33 : 25 | PKB |
31.03
18:00
Bekament BB
Naisa
23
26
|
31.03.2021 18:00 | Bekament BB | 23 : 26 | Naisa | |||||
31.03
18:00
ZajeÄar 1949
SPD RadniÄki
26
29
|
31.03.2021 18:00 | ZajeÄar 1949 | 26 : 29 | SPD RadniÄki |
31.03
17:30
Junior
ORK Beograd
30
31
|
31.03.2021 17:30 | Junior | 30 : 31 | ORK Beograd |
31.03
19:00
Partizan
KVK RadniÄki
11
12
|
31.03.2021 19:00 | Partizan | 11 : 12 | KVK RadniÄki |
31.03
19:30
Loznica Grad 2018
FON
2
4
|
31.03.2021 19:30 | Loznica Grad 2018 | 2 : 4 | FON | |||||
31.03
19:00
Novi Pazar
Student
8
0
|
31.03.2021 19:00 | Novi Pazar | 8 : 0 | Student |
31.03
17:30
Banjica
Jastrebac
2
6
|
31.03.2021 17:30 | Banjica | 2 : 6 | Jastrebac |