XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 621 utakmica za dan
Nedelja, 21 Mart 2021

Fudbal

Novi Pazar
Novi Pazar
5 : 0
Proleter
Novi Sad
Mačva
Šabac
1 : 2
Čukarički
Beograd
Rad
Beograd
2 : 0
Radnik
Surdulica
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Inđija
Inđija
GFK Dubočica
Leskovac
3 : 1
Zemun
Zemun
Široki Brijeg
Široki Brijeg
3 : 0
Olimpik
Sarajevo
Borac
Banja Luka
1 : 0
Mladost
Doboj-Kakanj
Tisa
Adorjan
0 : 3
Radnički 1912
Sombor
Borac
Sakule
2 : 0
Vojvodina 1928
Perlez
Dunav
Stari Banovci
1 : 0
OFK Vršac
Vršac
GFK Sloboda
Užice
1 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
Sušica
Kragujevac
1 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Jošanica
Novi Pazar
0 : 0
Gruža
Gruža
Stepojevac Vaga
Stepojevac
1 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Leštane
Leštane
1 : 1
Sremčica
Sremčica
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 0
BSK 1925
Batajnica
Studentski grad
Novi Beograd
0 : 0
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Jedinstvo
Surčin
0 : 2
OFK Beograd
Beograd
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 1
Radan
Lebane
SFS Borac
Paraćin
3 : 1
Rembas
Resavica
Budućnost (P)
Popovac
5 : 0
Župa
Aleksandrovac
Radnik
Ušće
0 : 0
Proleter
Pečenog
Vodojaža
Grošnica
0 : 2
Real
Podunavci
Šumadija (T)
Toponica
1 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
2 : 3
Mokra Gora
Zubin Potok
Korićani
Korićani
4 : 3
Budućnost
Resnik
OFK Napredak
Markovac
2 : 0
Sloga (B)
Batočina
Borac 1932
Ralja
0 : 2
Sloboda
Lipe
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
1 : 0
Pomoravlje
Vlaški Do
Borac (Ž)
Žabari
1 : 0
Rudar (S)
Stamnica
Sloga (M)
Milatovac
5 : 3
Petar Dobrnjac
Dobrnje
Polet (T)
Trbušani
1 : 2
Jedinstvo Putevi
Užice
Prijevor
Prijevor
2 : 0
Rampa
Požega
Polimlje
Prijepolje
2 : 0
Omladinac
Zablaće
Zadrugar
Lajkovac
2 : 0
Borac (L)
Lešnica
Radnički (K)
Klupci
0 : 1
Sloga (B)
Bogosavac
Mladost (DD)
Donji Dobrić
1 : 5
Vrelo Sport
Vrelo
Rađevac
Krupanj
3 : 2
Ribnica
Mionica
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
6 : 0
Radnički (S)
Sombor
Hercegovac
Gajdobra
2 : 1
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Bačka (P)
Pačir
2 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
Mladost
Omoljica
5 : 1
Budućnost
Srpska Crnja
Omladinac FAM
Botoš
3 : 1
ŽAK
Kikinda
Podunavac
Belegiš
2 : 1
Cement
Beočin
Sremac Vojka
Vojka
1 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Index
Novi Sad
3 : 1
Jadran
Golubinci
Jedinstvo
Rumenka
2 : 1
Budućnost
Salaš Noćajski
Borac
Šajkaš
1 : 0
Sloga (T)
Temerin
Levač
Rekovac
2 : 2
Sloga (D)
Despotovac
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 1
Juhor
Obrež
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
0 : 1
Sloga (M)
Majdevo
Jedinstvo (M)
Mijatovac
0 : 0
Jedinstvo 1936
Kruševac
Temnić 1924
Varvarin
3 : 1
Moravac 2015
Krušar
Bošnjane
Bošnjane
1 : 4
Morava 1918
Ćuprija
Lužnica
Babušnica
1 : 0
OFK 019
Zaječar
Jedinstvo (P)
Pirot
0 : 1
Bor 1919
Bor
OFK Slatina
Bor
1 : 3
Tanasko Rajić
Pirot
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 1
Đerdap
Kladovo
Naša krila 1936
Belotinac
4 : 5
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Malošište
Malošište
4 : 4
Morava
Žitkovac
Naisus 1977
Rožina
0 : 9
OFK Napredak 1929
Aleksinac
Pukovac
Pukovac
3 : 0
Orljane
Orljane
Rudar
Jelašnica
2 : 1
Bukovik
Razanj
Jedinstvo (G)
Grdelica
0 : 1
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Žitorađa
Žitorađa
1 : 2
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Komgrap
Beograd
2 : 1
Dunav
Veliko Selo
Prva iskra
Barič
3 : 0
Šumadija
Šopić
BSK 1926
Baćevac
1 : 0
Vrčin
Vrčin
Torlak
Beograd
1 : 0
Turbina
Vreoci
Kosmaj
Ralja
3 : 2
Vinča
Vinča
Poštar Zvezdara
Beograd
1 : 1
Borac (L)
Lazarevac
Srem
Jakovo
1 : 2
Napredak
Medoševac
Kosovo
Zvezdan
0 : 0
Rudar (P)
Podvis
Sloga
Minićevo
2 : 1
OFK Rtanj
Boljevac
Osnić
Osnić
1 : 1
Rudar Vrška Čuka
Grljan
Velika Jasikova
Velika Jasikova
1 : 1
Graničar
Veliki Izvor
Mladost (T)
Toljevac
3 : 1
Mačkovac
Mačkovac
Žabare
Žabare
2 : 0
Mladost (DK)
Donji Katun
Sebečevac
Sebečevac
0 : 3
Vinogradar
Zleginje
Ribnik
Gornji Ribnik
1 : 4
Čitluk
Čitluk
Trudbenik
Stalać
2 : 0
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Gradina
Pejovac
6 : 1
Sloga (Ć)
Ćićevac
Kupci
Kupci
4 : 1
Donji Kopaonik
Razbojna
Sremac
Dobrinci
1 : 1
BSK
Bešenovo
Donji Srem 2015
Pećinci
3 : 0
Napredak
Popinci
Mitros
Sremska Mitrovica
2 : 1
LSK
Laćarak
PSK
Putinci
4 : 2
Borac (K)
Klenak
Borac (M)
Martinci
0 : 2
Hajduk (B)
Beška
Hajduk (V)
Višnjićevo
1 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Jugoslavija
Jabuka
0 : 3
Crvena zvezda
Pavliš
Hajdučica
Hajdučica
4 : 0
Radnički (B)
Baranda
Banat (I)
Ilandža
2 : 2
Dolina
Padina
Spartak 1911
Debeljača
2 : 0
Budućnost (A)
Alibunar
Partizan (G)
Gaj
3 : 3
BAK
Bela Crkva
Polet (Id)
Idvor
3 : 1
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Potporanj
Potporanj
2 : 4
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Maglić
Bački Maglić
0 : 1
Budućnost (G)
Gložan
Kulpin
Kulpin
2 : 0
Borac 46
Obrovac
Slavija
Pivnice
0 : 3
Kordun
Kljajićevo
Budućnost (M)
Mladenovo
2 : 2
Zadrugar
Srpski Miletić
BSK
Bački Brestovac
1 : 0
Radnički 1918
Ratkovo
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
4 : 0
Radnički 1905
Bajmok
Iskra
Kucura
2 : 1
Jadran
Feketić
Proleter (Nj)
Njegoševo
2 : 1
Proleter (RS)
Ravno Selo
Eđšeg
Mali Iđoš
2 : 1
Budućnost
Savino Selo
Preporod
Novi Žednik
1 : 0
Tornjoš
Tornjoš
MSK
Mihajlovo
2 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
Potisje
Knićanin
1 : 2
Crvena zvezda
Rusko Selo
Vojvodina (B)
Bašaid
8 : 0
Lehel
Mužlja
Radnički 1911
Jaša Tomić
3 : 0
OFK Klek
Klek
Polet
Nakovo
1 : 0
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Tamiš
Farkaždin
2 : 2
2. Oktobar
Kumane
Borac
Aleksandrovo
2 : 0
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Podunavac
Udovice
1 : 1
Crvena zvezda
Suvodol
Sloga (M)
Miloševac
1 : 2
Sloga (L)
Lugavčina
Pobeda
Golobok
2 : 2
Mladi borac
Veliko Orašje
Budućnost
Mala Krsna
2 : 3
Bačinac
Bačinac
Obilić
Staro Selo
2 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Radnik (SP)
Smederevska Palanka
2 : 3
Bresje Superior
Velika Plana
SASK
Saraorci
2 : 0
Železničar Kusadak
Kusadak
Prvi srpski ustanak
Orašac
1 : 3
Vinča
Vinča (Topola)
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
0 : 0
Grizli ML
Saranovo
Šumadinac (S)
Stojnik
5 : 0
Partizan 1945
Darosava
Sloga (Z)
Zagorica
0 : 0
Šumadinac 1913
Natalinci
Lokomotiva
Lapovo
2 : 1
BSK
Belosavci
Marjan (K)
Knić
2 : 0
Borac (P)
Pajsijević
Plaskovac
Plaskovac
5 : 1
Banja 1957
Banja
ŽSK
Žirovnica
1 : 0
Jasenica (B)
Božurnja
Omladinac
Donja Rača
2 : 1
Trnava
Donja Trnava
Sinđelić 2012
Ugrinovci
0 : 1
Institut
Zemun Polje
Postar 1930
Beograd
2 : 2
Hajduk
Beograd
Borac (P)
Progar
0 : 6
PKB (PS)
Padinska skela
Šumadinac
Bečmen
0 : 1
Borac (O)
Ostružnica
PKB Kovilovo
Kovilovo
2 : 1
DIF
Beograd
Umka
Umka
2 : 0
Balkan Mirijevo
Beograd
Heroj Polet
Jajinci
3 : 1
Posavac Tišma
Boljevci
Radnički
Rudovci
6 : 2
Rojkovac
Obrenovac
Vranić
Vranić
2 : 2
Lisović 1977
Lisović
Strelac
Mislođin
1 : 0
Duboko
Mala Moštanica
Omladinac
Veliko Polje
3 : 0
Mladost
Čibutkovica
Jedinstvo
Dren
1 : 4
Barajevo
Barajevo
Zvezda
Konatice
1 : 1
OFK Budućnost
Dudovica
OFK Borac
Arnajevo
3 : 1
OFK Zabrežje
Zabrežje
Ivanča
Velika Ivanča
1 : 0
SUF Dubona
Dubona
Rabrovac
Rabrovac
0 : 5
Zuce 2019
Zuce
Velika Krsna
Velika Krsna
1 : 4
Dunavac
Grocka
Pudarci
Pudarci
0 : 4
Šumadija 1962
Jagnjilo
Zaklopača
Zaklopača
3 : 2
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
Kosmajac
Koraćica
1 : 1
Boleč
Grocka
Titel
Titel
3 : 0
Šajkaš 1908
Kovilj
TSK
Temerin
0 : 2
Veternik
Veternik
Susek
Susek
1 : 4
Slavija
Novi Sad
Jedinstvo
Gospođinci
2 : 2
OFK Sirig
Sirig
Hajduk
Čurug
2 : 1
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Bačka (B)
Begeč
0 : 1
ŽSK
Žabalj
Tatra
Kisač
3 : 0
Fruškogorski partizan
Bukovac
Radnički
Klokočevac
2 : 2
Mladost
Karbulovo
Urovica
Urovica
2 : 2
Brestovac
Borski Brestovac
Nemetali
Donja Bela Reka
0 : 3
Polet
Jabukovac
Sloga
Kobišnica
3 : 0
Zlot
Zlot
Maršić
Maršić
3 : 2
Mladost (P)
Pajazitovo
Sloboda (G)
Grbice
11 : 0
21. oktobar
Kragujevac
Slavija
Kragujevac
2 : 0
OFK Bagremar
Kragujevac
Srbija
Ilićevo
2 : 0
Šumadija 1934
Drača
Pobeda 1926
Beloševac
1 : 4
Kolonija
Kragujevac
Šumadinac KG
Kragujevac
0 : 1
Kutlovo
Kutlovo
Zastava
Kragujevac
3 : 1
Jedinstvo
Petrovac
Mladost (L)
Lalinac
4 : 1
Čegar 2013
Kamenica
Čegar 1946
Donji Matejevac
0 : 0
Palilulac
Niš
Morava
Krušce
4 : 1
Planinac 1933
Prva Kutina
Omladinac
Gornji Komren
1 : 1
Vulkan 1963
Brenica
Sloboda
Gornja Vrežina
1 : 3
Radnički 1936
Trupale
Mladost (DK)
Donji Komren
1 : 6
Stevan Nešticki
Leskovik
Rudar (Kr)
Krepoljin
2 : 1
Napredak 1936
Veliko Crniće
Borac (K)
Klenovnik
1 : 3
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Mlava (ML)
Malo Laole
1 : 1
Mladost (B)
Biskuplje
Sirakovo
Sirakovo
6 : 2
Integral
Batuša
Sloga (L)
Lučica
1 : 2
Vihor
Маljurevac
Napredak Simićevo
Simićevo
2 : 0
Budućnost (V)
Vezičevo
Omladinac (Š)
Šetonje
2 : 1
Železničar
Požarevac
Mladost
Batušinac
1 : 0
Taskovići
Taskovići
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
2 : 1
Moravac (Č)
Čečina
Elid
Donji Dušnik
0 : 5
Radnički 1947
Čapljinac
Pobeda
Rusna
2 : 0
Borac
Azbresnica
Jastrebac
Tešica
1 : 4
Doljevac
Doljevac
Rasovača
Rasovača
0 : 2
Palilula
Aleksinac
Jovo Kursula
Cvetke
3 : 1
Gruža
Vitanovac
Granit
Jošanička banja
1 : 2
Ibar
Mataruška Banja
Mataruge
Mataruge
4 : 2
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Popovići Vrnjci
Vrnjci
1 : 1
Napredak
Gračac
Tavnik
Tavnik
2 : 1
Jedinstvo 2017
Tutin
OFK Juhor 2016
Potočac
2 : 3
Orlovi
Jasenovo
Dragocvet
Dragocvet
3 : 4
Partizan
Majur
Mladost (J)
Jovac
3 : 0
Kolare
Kolare
Sloga
Voljavče
0 : 2
Morava (R)
Ribare
Rudar
Senjski Rudnik
1 : 0
Budućnost (M)
Miliva
Javor
Sladaja
7 : 0
Resavac
Subotica
Budućnost (Đ)
Đurinac
3 : 1
Mladost (K)
Končarevo
Banjani
Banjani
1 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Trlić
Trlić
4 : 1
Radnik (Ub)
Ub
Dimitrije Tucović
Ćelije
1 : 3
Joks Junajted
Mionica
OFK Senjak
Valjevo
4 : 1
OFK Osečina
Osečina
Kolubara 2
Valjevo
0 : 1
OFK Jabučje
Jabučje
Vučje
Vučje
5 : 1
Gradac
Konopnica
Zloćudovo
Zloćudovo
2 : 1
Progres
Ladovica
Kumarevo 65
Kumarevo
1 : 0
Donja Lomnica
Donja Lomnica
Bratstvo
Bratmilovce
4 : 0
OFK Brza
Brza
Bobište
Bobište
2 : 0
Umac
Miroševce
BSK
Belanovce
2 : 2
Sloboda
Donje Brijanje
Milanovo
Milanovo
3 : 0
Železničar
Brestovac
Šumadija
Razgojna
0 : 2
Mladi borac
Živkovo
OFK Morava
Leskovac
0 : 2
Mladost 1959
Vinarce
Real
Donja Jajina
0 : 3
Sloga
Lipovica
Plantaža
Donje Stopanje
7 : 2
Moravac
Pečenjevce
Savinac
Visibaba
3 : 1
Prvi partizan
Užice
Višesava
Bajina Bašta
4 : 1
Bakionica
Bakionica
Perućac
Perućac
2 : 1
Ježevica
Ježevica
Polet
Rasna
4 : 0
Omladinac
Zdravčići
Jedinstvo
Kalenić
3 : 2
Sečica
Seča reka
Kotroman
Mokra Gora
1 : 1
Avijatičar Vranjani
Vranjani
Čajetina
Čajetina
2 : 1
Lazarica
Prilipac
Željuša
Željuša
2 : 2
Dragoš
Pirot
Karađorđe
Mišar
4 : 1
Mladi borac
Dublje
Cer (JL)
Jadranska Lešnica
2 : 3
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Vidojevica
Lešnica
2 : 1
Sinđelić
Lipnica
Sloga (KR)
Krnić
1 : 1
Majur
Majur
Podrinje
Lozničko Polje
5 : 0
Duško
Klenje
Jedinstvo
Štitar
2 : 1
Drina
Badovinci
Hajduk Stanko
Crna Bara
1 : 2
Rudar
Brasina
Garevina
Garevina
2 : 1
Beli Orlovi
Tobolac
Kamenorezac 76
Dublje
5 : 2
Gradac
Pločnik
Velika Drenova
Velika Drenova
2 : 0
Rubin
Donji Stupanj
14. Oktobar
Izbenica
2 : 4
Polet 57
Milutovac
Polet
Izbište
1 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
Ševac
Kusić
2 : 2
Partizan (K)
Kajtasovo
Graničar
Miletićevo
1 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
Borac (VS)
Veliko Središte
2 : 1
Borac (VG)
Vračev Gaj
Ratar
Kruščica
1 : 0
Omladinac
Zagajica
Banat (D)
Dupljaja
2 : 1
Dunav
Banatska Palanka
Dolovo
Dolovo
1 : 1
Mladost (V)
Vojlovica
BSK Bavanište
Bavanište
1 : 0
Proleter
Mramorak
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
0 : 1
Omladinac (D)
Deliblato
Kolonija
Kovin
1 : 2
Jedinstvo (D)
Dubovac
ČSK
Čortanovci
1 : 1
Jedinstvo
Platičevo
Krušedol
Krušedol
0 : 0
Srem
Sremski Mihaljevci
Polet
Novi Karlovci
1 : 0
Graničar
Obrež
Fruškogorac
Krčedin
1 : 0
Šumar
Ogar
Napredak
Žarkovac
2 : 1
Hrtkovci
Hrtkovci
OFK Brestač
Brestač
1 : 5
Radnički
Irig
Kameni
Ašanja
0 : 0
Dunav
Novi Slankamen
Sremac
Deč
4 : 2
Mladost
Buđanovci
Graničar 1924
Adaševci
1 : 0
OFK Bikić
Bikić Do
Erdevik 2017
Erdevik
1 : 1
Obilić 1993
Kukujevci
Jednota
Šid
3 : 3
Sloga
Čalma
Jedinstvo
Ruma
3 : 0
Sloboda
Šašinci
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
2 : 1
Trgovački
Sremska Mitrovica
Zmaj
Noćaj
2 : 2
Fruška Gora
Ruma
Fruškogorac
Manđeloš
1 : 1
Graničar (K)
Kuzmin
Sremac (B)
Berkasovo
1 : 2
Sremac (J)
Jarak
Mladost (R)
Rajkovac
3 : 1
Budućnost
Blaznava
Gorski Car
Garaši
7 : 6
Mladost (J)
Jelenac
Vrbica
Aranđelovac
0 : 0
Radoje Domanović
Ovsište
B 2000
Aranđelovac
3 : 0
Venčani
Venčani
Borac
Kloka
1 : 0
Kopljari
Kopljari
Šamot
Aranđelovac
0 : 1
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Mladi radnik (D)
Dragušica
1 : 0
Karađorđe (V)
Vučić
Badnjevac
Badnjevac
1 : 0
Feniks
Rača
Jedinstvo (O)
Oplanić
2 : 1
Čestin
Čestin
Napredak (MK)
Malo Krčmare
4 : 0
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
Kruševica 1980
Kneževac
1 : 5
Sloga (Z)
Zabojnica
Dinamo 1923
Bački Breg
3 : 0
Mladost
Kruščić
Dunav
Bački Monoštor
0 : 3
Kula
Kula
Hajduk
Stapar
3 : 1
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Omladinac
Deronje
2 : 0
OFK Odžaci
Odžaci
Terekveš
Svilojevo
1 : 1
Polet
Sivac
Lipar
Lipar
0 : 2
Bratstvo 2019
Prigrevica
Čenej
Čenej
1 : 1
OFK Hajduk
Novi Sad
Hajduk (G)
Gardinovci
2 : 1
Moskva
Budisava
Vinogradar
Ledinci
7 : 1
Slanobarac
Budisava
Dinamo
Budisava
8 : 0
Sloga
Lok
Borac (R)
Rakovac
1 : 0
Proleter
Banoštor
Mladi Borac
Majilovac
2 : 0
Žitkovica
Žitkovica
Napredak (B)
Bubušinac
2 : 0
Stig 1955
Beranje
Mlava (B)
Bratinac
3 : 2
BSK 1931
Brežane
Sloga (M)
Mustapić
2 : 1
Barič
Barič
Polet (V)
Voluja
1 : 2
Napredak (P)
Poljana
Borac 2016
Donja Kruševica
2 : 6
Batovac
Batovac
Ljubičevo
Ljubičevo
3 : 2
Dizel
Bare
Baštovan 2015
Carevac
3 : 0
Pek
Kusiće
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
1 : 3
Miločajac
Miločaj
Sloga Obrva
Obrva
1 : 0
Braća Vuković
Lađevci
Mladost 1981
Štulac
0 : 3
Borac (V)
Vraneši
Jedinstvo (G)
Godačica
3 : 1
Mladost 1925
Oplanići
Sloga 1952
Veliki Popovac
4 : 0
Bata Bulić
Bistrica
Radnički (K)
Knežica
0 : 0
Rade Milošević
Dubočka
Sloga 1945
Veliko Selo
1 : 0
Pobeda 1953
Osanica
Jedinstvo (K)
Kamenovo
2 : 0
Udarnik (S)
Sibnica
Borac (V)
Vukovac
2 : 1
Jasenovac
Krepoljin
Krilaš
Ćovdin
6 : 1
Mladost (R)
Ranovac
Sloga
Donje Vidovo
0 : 1
Rudar (P)
Plazane
Sinđelić
Vojnik
1 : 3
Rudar (S)
Stenjevac
Radnički
Tekija
1 : 3
OFK Batinac
Batinac
Napredak (Sv)
Svojnovo
4 : 0
Mladost (S)
Sikirica
Napredak (St)
Stubica
2 : 2
15. Avgust 1950
Lomnica
Jasenovo
Jasenovo
0 : 2
Pomoravlje
Ostrikovac
Šumadija
Trešnjevica
5 : 1
Beljanica
Strmosten
Jedinstvo
Duboka
4 : 2
Crni Vrh
Deonica
Mladi Borac
Sedlare
7 : 1
Sinđelić 1934
Vojska
GFK Tabane
Jagodina
2 : 0
Ursule
Ursule
Bratstvo
Međureč
3 : 0
Zenit
Oparić
Vinorača
Vinorača
0 : 1
Šantarovac
Šantarovac
Ljubinić
Ljubinić
0 : 2
Pobednik
Piroman
Rvati
Obrenovac
0 : 1
Krtinska
Krtinska
Sloga
Ratari
3 : 3
Belo Polje
Belo Polje
Munja
Baric
7 : 0
Proleter
Jasenak
OFK Urovci
Urovci
0 : 0
Skela
Skela
Joševa
Joševa
3 : 0
Kalenić
Kalenić
Polet (DL)
Donji Lajkovac
2 : 3
Rudar 1945
Radljevo
Polet (T)
Takovo
3 : 3
Čučuge
Čučuge
Šarbane
Šarbane
3 : 0
Zvizdar 2012
Zvizdar
OFK Stublenica
Stublenica
0 : 1
OFK Paljuvi
Paljuvi
Proleter (B)
Bajevac
2 : 0
Mladost (V)
Vračević
Omladinac (K)
Kalinovac
0 : 0
Ratkovac
Ratkovac
Žabari
Žabari (Valjevo)
2 : 1
Stari drugari
Kadina Luka
Popadić
Popadić
6 : 0
Mladost (L)
Latković
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
2 : 2
Tešnjar
Valjevo
Polet
Popučke
4 : 3
Mali korak
Oglađenovac
Rakac Stave
Stave
3 : 1
Lukavac
Lukavac
Jadar 2013
Valjevo
2 : 0
Toplica
Donja Toplica
Komanice
Komanice
3 : 0
Dračić 2018
Dračić
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
0 : 1
Mladost (B)
Batulovce
MB
Mala Biljanica
5 : 4
Lemind 1953
Leskovac
Mladost (DL)
Donja Lokošnica
2 : 3
Turekovac
Turekovac
Sušica 2012
Kukulovce
5 : 1
Todorovce
Todorovce
Vožd 2020
Vodanj
5 : 2
Vučak
Vučak
Omladinac
Seone
4 : 0
Lunjevac
Lunjevac
Badljevica
Badljevica
0 : 1
Landol
Landol
Vrbovac
Vrbovac
0 : 1
Jezava
Smederevo
Proleter 1947
Vranovo
6 : 2
OFK Slavija
Smederevo
Pobeda
Samoš
0 : 0
Tempo
Sefkerin
Omladinac 1927
Opovo
0 : 5
Glogonj
Glogonj
Mundial
Pančevo
1 : 4
Unirea
Uzdin
Lokomotiva
Subotica
3 : 1
Žednik
Stari Žednik
Elektrovojvodina
Subotica
3 : 1
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Bikovo
Bikovo
0 : 5
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Palić
Palić
2 : 3
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
OFK Varna
Varna
0 : 5
Radnički
Koceljeva
Vlašić
Donje Crniljevo
5 : 0
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Rankovac
Nakučani
1 : 1
Dobrava
Vukošić
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
3 : 4
Mrovska
Mrovska
Trešnjevka
Trbusac
6 : 3
Petrovac 74
Kujavica
OFK Jelen
Jelenča
2 : 2
Šipurske livade
Šabac
PSK
Provo
2 : 1
Jevremovac
Jevremovac
Sloga
Straža
2 : 1
Velika Reka
Velika Reka
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
5 : 0
Borac
Kozjak
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
2 : 0
TE Gučevo
Trbušnica
Studenac
Gornja Koviljača
2 : 0
7. Juli
Bela Crkva
Hajduk
Ribarica
3 : 3
Jelav
Jelav
Prva Iskra
Runjani
2 : 5
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Partizan
Drenovac
1 : 3
Mladost
Mačvanski Metković
Sloboda
Salaš Crnobarski
2 : 1
Torpedo 1924
Tabanović
Gorki
Glušci
3 : 1
Omladinac (BO)
Bogatić
Zadrugar Milkivit
Mačvanski Pričinović
1 : 2
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
Petlovača
Petlovača
1 : 2
Napredak
Mačvanski Belotić
Naupare
Naupare
2 : 0
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
Parunovac
Parunovac
3 : 0
Konjuh
Konjuh
Modrica
Modrica
2 : 1
Kapidžija
Kapidžija
Mudrakovac
Mudrakovac
2 : 0
Polet
Šavrane
Parcane
Parcane
2 : 6
Varvarin
Varvarin
Mladi radnik
Bačina
3 : 0
Borjak 2012
Okruglica
OFK Orašje 1960
Orasje
3 : 2
Mladost
Mala Drenova
Stara Čaršija
Osaonica
0 : 3
Ratajac
Donje Rataje
Borac (J)
Jarkovci
0 : 0
Planinac
Rivica
Fruškogorac
Mali Radinci
5 : 1
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Borac (S)
Stejanovci
1 : 2
Vojvodina
Neradin
Sloga (S)
Maradik
4 : 0
27. Oktobar
Šatrinci
Jedinstvo (K)
Kraljevci
4 : 1
Sloga (K)
Krnješevci
Car Uroš
Jazak
1 : 1
Polet
Nikinci
Gunjevac
Gunjevac
4 : 1
Brgule
Brgule
Jedinstvo (M)
Milorci
4 : 3
Kolubara (LP)
Liso Polje
Vrelo
Vrelo
0 : 1
Dokmir
Dokmir
OFK Takovo
Takovo
0 : 3
Murgaš 2012
Murgaš
Vukona
Vukona
3 : 1
Budućnost 1995
Slatina
Sloga (V)
Vrhovine
6 : 3
Tamnava
Sovljak
Stig (MC)
Malo Crniće
2 : 3
Radnik (S)
Salakovac
BSK
Bošnjak
1 : 2
Vukan
Ždrelo
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
2 : 3
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Best Sige
Sige
1 : 2
Selište
Selište
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
2 : 2
Homoljac
Žagubica
Jedinstvo
Bijelo Polje
3 : 1
Grbalj
Radanovići
Kom
Podgorica
0 : 0
Berane
Berane
Arsenal
Tivat
0 : 0
Bokelj
Kotor
Igalo
Herceg Novi
1 : 0
Mornar
Bar
Aston Villa
Birmingem
0 : 2
Tottenham Hotspur
London
West Ham United
London
3 : 3
Arsenal
London
Atletico Madrid
Madrid
1 : 0
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
Getafe
Getafe (Madrid)
1 : 1
Elche
Elche
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
1 : 6
Barcelona
Barcelona
Valencia
Valencia
2 : 1
Granada
Granada
Villarreal
Villarreal
2 : 1
Cádiz
Cádiz
Hoffenheim
Sinsheim
1 : 2
Mainz 05
Mainz
Freiburg
Freiburg im Breisgau
2 : 0
Augsburg
Augsburg
Hertha BSC
Berlin
3 : 0
Bayer 04
Leverkusen
Brest
Brest
0 : 0
Angers SCO
Angers
Dijon
Dijon
0 : 1
Reims
Reims
Lille
Villeneuve d'Ascq
1 : 2
Nîmes
Nîmes
Montpellier
Montpellier
3 : 1
Bordeaux
Bordeaux
Nantes
Nantes
1 : 1
Lorient
Lorient
Strasbourg
Strasbourg
1 : 2
Lens
Lens
Olympique Lyonnais
Lyon
2 : 4
PSG
Paris
Hellas Verona
Verona
0 : 2
Atalanta
Bergamo
Juventus
Torino
0 : 1
Benevento
Benevento
Udinese
Udine
0 : 1
Lazio
Roma
Fiorentina
Firenze
2 : 3
Milan
Milano
Roma
Roma
0 : 2
Napoli
Napoli
Sampdoria
Genova
1 : 0
Torino
Torino
Vojvodina
Novi Sad
0 : 4
Požarevac
Požarevac
Mačva
Šabac
3 : 0
Heroj Polet
Jajinci
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
3 : 1
Radnički 2012
Niš
Majdanpek
Majdanpek
0 : 2
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
TSC
Bačka Topola
1 : 1
Voždovac
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
1 : 0
RFK Grafičar
Beograd
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
3 : 1
Železničar
Pančevo
Radnički (Zr)
Zrenjanin
4 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Spartak ŽK
Subotica
5 : 4
Hajduk 1912
Kula
OFK Bačka
Bačka Palanka
4 : 1
Radnički 1912
Sombor
Bačka 1901
Subotica
1 : 0
Tisa Njerš
Adorjan
Morava (VP)
Velika Plana
0 : 4
Mačva
Šabac
Metalac
Gornji Milanovac
1 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Jedinstvo (Ub)
Ub
2 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Radnički (V)
Valjevo
1 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
Javor Matis
Ivanjica
3 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Loznica
Loznica
2 : 3
BIP
Čačak
Sloga (P)
Požega
0 : 2
Borac 1926
Čačak
OFK Lugomir
Rakitovo
8 : 3
Trstenik PPT
Trstenik
OFK Sinđelić
Niš
1 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
OFK Topličanin
Prokuplje
3 : 3
Kopernikus Želežničar
Niš
Real
Niš
0 : 3
OFK Radnički
Niš
Zvezdara
Beograd
3 : 0
BSK 1925
Beograd
011
Beograd
3 : 2
Brodarac
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
1 : 3
Budućnost
Dobanovci
Crvenka
Crvenka
2 : 2
Leštane
Leštane
IM Rakovica
Rakovica
2 : 1
Siti Sport Klub
Beograd
Sinđelić
Beograd
7 : 0
OFK Žarkovo
Beograd
Lokomotiva
Beograd
0 : 4
Radnički (NB)
Novi Beograd
Internacional
Beograd
3 : 0
Mačva
Šabac
Kiker
Kraljevo
2 : 0
Mladost (L)
Lučani
Vojvodina
Novi Sad
1 : 2
RFK Grafičar
Beograd
Zemun
Zemun
1 : 3
Crvena zvezda
Beograd
IMT
Beograd
4 : 1
011
Beograd
Ada
Beograd
21.03.2021
Voždovac
Beograd
OFK Beograd
Beograd
2 : 3
Radnički (NB)
Novi Beograd
DIF
Beograd
3 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Bežanija
Beograd
0 : 5
Sinđelić
Beograd
Lokomotiva
Beograd
0 : 0
BSK 1925
Beograd
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
3 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
0 : 2
Železničar
Pančevo
Proleter 2006
Zrenjanin
0 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (Zr)
Zrenjanin
4 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Spartak ŽK
Subotica
3 : 1
Hajduk 1912
Kula
OFK Bačka
Bačka Palanka
1 : 1
Radnički 1912
Sombor
Radnički (N)
Niš
0 : 1
Timok 1919
Zaječar
OFK Sinđelić
Niš
0 : 1
Trayal
Kruševac
Radnik
Surdulica
0 : 1
Real
Niš
Dinamo
Vranje
5 : 0
Radnički (P)
Pirot
GFK Dubočica
Leskovac
7 : 0
Bor 1919
Bor
Lider MGM
Leskovac
0 : 1
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Blizna
Rudna Glava
1 : 8
Mali Bor
Bor
Poštar 1930
Beograd
1 : 4
Vinča
Vinča
BASK
Beograd
2 : 0
Balkan
Beograd
RFK Grafičar
Beograd
9 : 0
OFK Mladenovac
Mladenovac
GSP Polet
Beograd
21.03.2021
11:00
Hajduk
Beograd
OFK Beograd
Beograd
16 : 0
Vrčin
Vrčin
Budućnost
Dobanovci
4 : 0
Zabrežje
Zabrežje
Teleoptik
Zemun
3 : 0
011
Beograd
Partizan
Beograd
6 : 0
BSK Borča
Borča
Sinđelić
Beograd
2 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Lokomotiva
Beograd
3 : 8
Crvena zvezda
Beograd
ADA
Beograd
21.03.2021
Brodarac
Beograd
Jedinstvo 2017
Tutin
0 : 3
Apolon 2018
Kovači
Apolon 4
Kragujevac
1 : 0
Apolon
Kraljevo
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
6 : 1
Rudar
Kosovska Mitrovica
Sport Klub 99
Novi Pazar
2 : 1
Bubamara
Kraljevo
Pazar Juniors
Novi Pazar
1 : 3
Radnički 1923
Kragujevac
Bane 1931
Raška
1 : 0
Kiker
Kraljevo
Kosmet
Leposavić
1 : 5
Sloga (K)
Kraljevo
Radnički 1912
Sombor
6 : 0
Krila Krajine
Bačka Palanka
Kabel
Novi Sad
4 : 0
ŽAK Sombor
Sombor
Spartak ŽK
Subotica
6 : 1
TSC
Bačka Topola
Dinamo 1945
Pančevo
0 : 9
Sporto 023
Zrenjanin
Derby 2015
Novi Sad
6 : 1
Železničar
Pančevo
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
5 : 1
Index
Novi sad
Petar Puača
Novi Sad
1 : 7
Vojvodina
Novi Sad
Mladost
Donji Dobrić
8 : 1
Mačva 1929
Bogatić
Šabac Sunrise
Šabac
3 : 0
Drina
Ljubovija
Savacium
Šabac
4 : 0
Fenix
Šabac
Zemun
Zemun
1 : 1
Grafičar
Beograd
Teleoptik
Zemun
2 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
DIF
Beograd
3 : 3
Sinđelić
Beograd
Palilulac
Beograd
0 : 1
Kolubara
Lazarevac
IMT
Beograd
21.03.2021
12:00
Rakovica
Beograd
OLE
Zemun
11 : 0
BSK
Borča
Sopot
Sopot
0 : 15
Karioke
Beograd
Boleč
Grocka
0 : 0
Kosmaj
Ralja
GFK Jagodina
Jagodina
1 : 4
Kopernikus Železničar
Niš
Radnički (S)
Svilajnac
0 : 5
Radnički (N)
Niš
Timok 1919
Zaječar
0 : 1
Napredak
Kruševac
Radnički (P)
Pirot
2 : 4
Real
Niš
Bačka
Bačka Palanka
0 : 5
TSC
Kanjiža
Spartak d.o.o.
Subotica
8 : 1
Stajićevo 2017
Stajićevo
Voša AS
Novi Sad
5 : 1
Moskva
Novi Sad
Budućnost
Dobanovci
5 : 0
Srem
Jakovo
Bežanija
Beograd
8 : 0
Milutinac
Zemun
Mačva 1
Šabac
2 : 2
Mačva 1929
Bogatić
Mladost
Prnjavor
0 : 9
Fenix 1
Šabac
Mačva 2
Šabac
0 : 1
POFK Savacium
Šabac

Košarka

Napredak
Aleksinac
83 : 69
Metalac
Valjevo
Tamiš
Pančevo
112 : 84
Kolubara LA 2003
Lazarevac
Budućnost VOLI
Podgorica
83 : 63
Crvena zvezda MTS
Beograd
Jedinstvo
Novi Bečej
86 : 69
I Came To Play
Novi Sad
Borac 2015
Lazarevac
105 : 64
Radnički (O)
Obrenovac
Astra
Beograd
83 : 53
Torlak
Beograd
Zvezdara
Beograd
89 : 68
Gorica
Sremčica
IBC
Beograd
71 : 46
Eko Sport
Beograd
Roling
Veternik
75 : 85
Petrovgrad
Zrenjanin
Senta
Senta
61 : 65
Basketball Stars
Futog
Sivac
Sivac
82 : 72
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
Marina
Bačka Palanka
55 : 81
Apatin
Apatin
OKK Spartak
Subotica
66 : 75
Proleter
Ravno Selo
Jedinstvo
Kačarevo
98 : 70
Jadran
Golubinci
Železničar (L)
Lajkovac
66 : 90
Mileševac
Prijepolje
Polet
Ratina
106 : 90
Zicer 2014
Gruža
Trepča
Kosovska Mitrovica
58 : 76
Sloga (D)
Despotovac
Bane
Raška
59 : 78
Kruševac
Kruševac
Knjaževac
Knjaževac
101 : 72
Ratnici
Niš
Montana 2003
Montana
68 : 65
Cinkarna Celje
Celje
Beroe
Stara Zagora
66 : 56
Budućnost Bemax
Podgorica
Mileševka
Prijepolje
90 : 92
Proleter
Zrenjanin
Vojvodina 021- 2
Novi Sad
42 : 80
Ras
Beograd
Duga 2
Šabac
92 : 60
Sivac
Sivac
SO ŽKK
Kikinda
37 : 62
Čelarevo
Čelarevo
Sloga
Plandište
74 : 46
Delfin
Bačka Palanka
Actavis Academy
Leskovac
65 : 94
Mega Soccerbet
Beograd
Partizan NIS
Beograd
100 : 55
Sloga Elite
Kraljevo
Crvena zvezda MTS
Beograd
98 : 81
Vojvodina
Novi Sad
Dynamic VIP PAY
Beograd
100 : 56
Smederevo 1953
Smederevo
Star
Novi Sad
93 : 67
Konstantin
Niš

Odbojka

Partizan Soccer
Beograd
3 : 0
Niš
Niš
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
3 : 1
Borac
Starčevo
Vojvodina NS Seme 2
Novi Sad
3 : 0
Dubočica
Leskovac
Tehničar
Kraljevo
2 : 3
Ribnica 2
Kraljevo
Jagodina
Jagodina
1 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
Rudar
Kostolac
3 : 0
Fortuna Plus
Aranđelovac
Mladi radnik 2
Požarevac
3 : 0
Sloga 2015
Petrovac na Mlavi
Stražilovo
Sremski Karlovci
3 : 2
Partizan
Bač
Sloven
Ruma
3 : 0
Vrbas
Vrbas
Novi Sad 2
Novi Sad
3 : 1
Mladost (T)
Turija
Crno Bele 011
Beograd
3 : 2
Vranje
Vranje
Stampedo
Niš
3 : 0
Desetka
Niš
Pusta Reka
Bojnik
3 : 1
Panda
Vranje
Borac
Čačak
3 : 0
Napredak 037
Kruševac
Drina
Bajina Bašta
3 : 0
Lotus
Čačak
Proleter
Loznica
0 : 3
Lazarevac
Lazarevac
Tent 2
Obrenovac
2 : 3
Šumadija
Aranđelovac
Star
Novi Sad
0 : 3
Volley Stars
Kljajićevo
Ozren
Sokobanja
0 : 3
Volejbor-Tim
Bor
Hajduk Veljko
Negotin
3 : 1
Knjaževac 2
Knjaževac
Viner
Bor
0 : 3
Zaječar 2
Zaječar
Rudar
Kostolac
1 : 3
Jasenica (SP)
Smederevska Palanka
Dunav 17
Golubac
3 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Tehničar
Smederevo
3 : 0
Sloga 2015 Jedinstvo
Petrovac na Mlavi
SK Volej
Novi Sad
1 : 3
Mladost
Bački Petrovac
Grbić
Bački Jarak
3 : 1
Volejstars
Zrenjanin
Mladost
Nova Pazova
3 : 0
Maks
Šid
Dunav
Stari Banovci
1 : 3
Mladost 1979
Inđija
Vrbas
Vrbas
3 : 1
Spartak 2
Subotica

Rukomet

Partizan
Beograd
22 : 27
Vojvodina
Novi Sad
Metaloplastika
Šabac
34 : 27
Dinamo
Pančevo
Mačva
Bogatić
28 : 34
Sivac 69
Sivac
Hajduk Veljko
Negotin
41 : 23
Žitorađa
Žitorađa
Metalac
Kraljevo
26 : 27
Topličanin
Prokuplje
Radnički
Šid
30 : 38
Hercegovac
Gajdobra
Crvena zvezda
Mokrin
33 : 39
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Sinđelić
Beograd
26 : 26
Crvena zvezda 2
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
26 : 37
Novi Beograd
Beograd
Đerdap
Kladovo
35 : 35
Radnički
Ćuprija
Železničar 1949 - 2
Niš
26 : 32
Dubočica 54 2
Leskovac
Vlasotince
Vlasotince
45 : 27
Nišava
Niš
Šamot 65 2
Aranđelovac
54 : 26
Osipaonica
Osipaonica
Smederevo 2
Smederevo
20 : 25
Mladi radnik
Požarevac
Sloga
Kraljevo
31 : 34
Beli anđeo
Prijepolje
Užice
Užice
20 : 28
Župa 54
Aleksandrovac
Arilje
Arilje
31 : 20
Pobednik
Prijepolje
Omladinac
Gornji Milanovac
28 : 23
Mladost
Čačak
Crepaja
Crepaja
28 : 28
Budućnost
Alibunar
ŽSK 1955
Žabalj
40 : 24
Radnički
Jaša Tomić
Metalac
Futog
36 : 19
Sombor
Sombor
RK SC Voždovac 2012 - 2
Voždovac
36 : 23
Kolubara 2
Lazarevac
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
27 : 18
Putinci
Putinci
Hajduk
Čurug
23 : 23
Titel
Titel
Medicinar 2
Šabac
35 : 28
Radnički
Obrenovac
Studentski Grad
Studentski Grad
23 : 24
Kosmaj
Ralja
SPD Radnički - 2
Kragujevac
25 : 27
Bekament BB - 2
Aranđelovac
Prigrevica
Prigrevica
20 : 16
Apatin
Apatin

Vaterpolo

Singidunum
Beograd
10 : 6
Goč
Vrnjačka Banja
Dorćol
Beograd
15 : 10
Sava
Šabac

Futsal

Winter sport
Niš
2 : 8
Vranje
Vranje
Ekonomac
Kragujevac
3 : 0
Nova Pazova
Nova Pazova
Tango
Novi Sad
0 : 8
Novi Sad
Novi Sad
Spartak
Subotica
5 : 0
Dinamo
Pančevo
Ekonomist
Beograd
4 : 9
Student
Beograd
Progres
Paraćin
5 : 7
Pirgos
Pirot
Radnički 2010
Niš
3 : 3
Akademac
Niš
PP 192
Prijepolje
5 : 0
Flash
Valjevo
Kareli
Ub
0 : 6
Zlatibor
Čajetina

Ragbi 13

Morava Gepardi
Leskovac
0 : 18
Car Dušan Silni
Paraćin
Dorćol Tigrovi
Beograd
10 : 52
Crvena zvezda
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 42
Partizan 1953
Beograd

Ragbi 15

BRK Crvena Zvezda
Beograd
17 : 20
Vojvodina
Novi Sad