XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 530 utakmica za dan
Nedelja, 14 Mart 2021

Fudbal

Inđija
Inđija
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Javor Matis
Ivanjica
1 : 1
Rad
Beograd
Napredak
Kruševac
2 : 1
OFK Bačka
Bačka Palanka
Mladost (L)
Lučani
1 : 1
Metalac
Gornji Milanovac
Kabel
Novi Sad
1 : 1
RFK Grafičar
Beograd
Radnički (P)
Pirot
0 : 2
IMT
Beograd
Široki Brijeg
Široki Brijeg
1 : 0
Sarajevo
Sarajevo
Borac
Banja Luka
2 : 0
Radnik
Bijeljina
Tisa
Adorjan
0 : 1
Bečej 1918
Bečej
Borac
Sakule
3 : 0
Radnički 1912
Sombor
Dunav
Stari Banovci
0 : 0
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
Budućnost (A)
Arilje
1 : 1
Sloga (P)
Požega
Železničar (L)
Lajkovac
1 : 3
Sušica
Kragujevac
Bane 1931
Raška
1 : 4
GFK Sloboda
Užice
Leštane
Leštane
1 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Studentski grad
Novi Beograd
4 : 4
Sremčica
Sremčica
Jedinstvo
Surčin
2 : 0
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Radnički (S)
Svilajnac
4 : 0
Mladost
Medoševac
SFS Borac
Paraćin
0 : 1
Timočanin
Knjaževac
Polet
Ratina
2 : 0
Šumadija (T)
Toponica
Real
Podunavci
3 : 0
OFK Ras
Novi Pazar
Proleter
Pečenog
1 : 2
Vodojaža
Grošnica
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 4
VGSK
Veliko Gradište
Rudar (S)
Stamnica
6 : 0
Sloga (M)
Milatovac
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
3 : 0
Borac (Ž)
Žabari
RSK
Rabrovo
0 : 0
Zvižd
Kučevo
Pomoravlje
Vlaški Do
2 : 0
Đerdap
Golubac
Sloboda
Lipe
0 : 4
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
Jedinstvo Putevi
Užice
3 : 2
Polet (Lj)
Ljubić
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 0
FAP
Priboj
Jasen
Brodarevo
0 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Rampa
Požega
0 : 0
Crnokosa
Kosjerić
Polet (T)
Trbušani
2 : 0
Prijevor
Prijevor
Vrelo Sport
Vrelo
1 : 1
Rađevac
Krupanj
Mladost (P)
Prnjavor
2 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Spartak 1924
Ljig
0 : 5
Radnički (V)
Valjevo
Sloga (B)
Bogosavac
2 : 1
OFK Divci
Divci
Mladost (Dr)
Dračić
1 : 3
Radnički (K)
Klupci
Borac (L)
Lešnica
1 : 0
Drina
Ljubovija
Mladost (T)
Turija
8 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Mladost (BP)
Bački Petrovac
0 : 4
Bačka (P)
Pačir
Tavankut
Tavankut
3 : 1
Vojvodina (T)
Tovariševo
ŽAK
Kikinda
2 : 4
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
0 : 1
Omladinac FAM
Botoš
Banat
Čenta
1 : 2
OFK Kikinda 1909
Kikinda
Borac
Starčevo
0 : 3
Proleter
Banatski Karlovac
Hajduk
Divoš
1 : 2
Borac
Šajkaš
Budućnost
Salaš Noćajski
0 : 0
Crvena Zvezda
Novi Sad
Jadran
Golubinci
0 : 1
Jedinstvo
Rumenka
Sloboda
Donji Tovarnik
4 : 0
Sremac Vojka
Vojka
Jugović
Kać
1 : 4
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Moravac 2015
Krušar
2 : 1
Bošnjane
Bošnjane
OFK Lugomir
Rakitovo
1 : 1
Blagotin
Poljna
Sloga (M)
Majdevo
0 : 0
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Juhor
Obrež
1 : 0
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Rajko Mitić
Bela Palanka
1 : 0
BSK
Bogovina
Tanasko Rajić
Pirot
0 : 1
Hajduk Veljko
Negotin
Branik
Štubik
0 : 3
Jedinstvo (P)
Pirot
OFK 019
Zaječar
1 : 0
Balkanski
Dimitrovgrad
Bukovik
Razanj
0 : 2
Naša krila 1936
Belotinac
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
3 : 1
Rudar
Jelašnica
Orljane
Orljane
0 : 1
Delijski Vis
Niš
OFK Niš
Niš
6 : 0
Naisus 1977
Rožina
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
3 : 1
Malošište
Malošište
Vranjska Banja
Vranjska Banja
0 : 1
Pusta Reka
Bojnik
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
1 : 0
Budućnost
Orašje
Dobrič
Pejkovac
1 : 0
Žitorađa
Žitorađa
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
1 : 1
Sloga
Leskovac
Jablanica
Medveđa
0 : 3
Jedinstvo (G)
Grdelica
Čekmin
Čekmin
1 : 0
Nebeski Andjeli
Vranje
Turbina
Vreoci
1 : 0
Kosmaj
Ralja
Vrčin
Vrčin
2 : 3
Torlak
Beograd
Budućnost (Z)
Zvečka
0 : 5
Prva iskra
Barič
Dunav
Veliko Selo
0 : 1
Milutinac
Zemun
Graničar
Veliki Izvor
2 : 3
Ozren
Sokobanja
Omladinac
Grezna
2 : 0
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Rudar (P)
Podvis
3 : 1
Sloga
Minićevo
Šljivar
Šljivar
5 : 2
Kosovo
Zvezdan
Mačkovac
Mačkovac
1 : 1
Donji Kopaonik
Razbojna
Sloga (Ć)
Ćićevac
1 : 0
Kupci
Kupci
Sloga (L)
Lozna
2 : 3
Trudbenik
Stalać
Sloga (D)
Dašnica
5 : 0
FUD
Brus
Vinogradar
Zleginje
6 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
Mladost (DK)
Donji Katun
1 : 0
Sebečevac
Sebečevac
13. April
Lomnica
3 : 0
Žabare
Žabare
Ljukovo
Ljukovo
0 : 1
Sremac
Dobrinci
Hajduk (B)
Beška
1 : 0
Hajduk (V)
Višnjićevo
Borac (K)
Klenak
3 : 2
Borac (M)
Martinci
LSK
Laćarak
0 : 0
PSK
Putinci
Sloga
Voganj
3 : 2
Rudar
Vrdnik
Napredak
Popinci
0 : 1
Železničar
Inđija
BSK
Bešenovo
0 : 1
Donji Srem 2015
Pećinci
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
1 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Stari Tamiš
Stari Tamiš
2 : 2
Potporanj
Potporanj
Budućnost (A)
Alibunar
3 : 2
Partizan (G)
Gaj
Dolina
Padina
4 : 1
Spartak 1911
Debeljača
Strela
Ivanovo
1 : 2
Banat (I)
Ilandža
Radnički (B)
Baranda
3 : 5
Partizan (U)
Uljma
Crvena zvezda
Pavliš
2 : 0
Hajdučica
Hajdučica
Radnički 1918
Ratkovo
2 : 1
ŽAK
Sombor
Zadrugar
Srpski Miletić
2 : 1
Tvrđava
Bač
Budućnost (P)
Parage
0 : 0
Budućnost (M)
Mladenovo
Kordun
Kljajićevo
0 : 3
Polet
Karavukovo
Borac 46
Obrovac
1 : 0
Slavija
Pivnice
Budućnost (G)
Gložan
2 : 1
Kulpin
Kulpin
Rusin
Ruski Krstur
3 : 1
Maglić
Bački Maglić
Omladinac
Bukovac
7 : 1
Borac (BG)
Bački Gračac
Obilić
Zmajevo
0 : 0
Preporod
Novi Žednik
Budućnost
Savino Selo
0 : 5
Napredak
Nadalj
Jadran
Feketić
3 : 4
Proleter (Nj)
Njegoševo
Đurđin
Đurđin
2 : 2
Iskra
Kucura
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 1
AFK
Ada
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
1 : 1
MSK
Mihajlovo
2. Oktobar
Kumane
2 : 2
Borac
Aleksandrovo
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
1 : 0
Tamiš
Farkaždin
Rusanda
Melenci
1 : 3
Radnički 1911
Jaša Tomić
Lehel
Mužlja
1 : 6
ASK
Aradac
Crvena zvezda
Rusko Selo
5 : 0
Vojvodina (B)
Bašaid
Polet
Trnovče
5 : 0
Železničar Kusadak
Kusadak
Bresje Superior
Velika Plana
1 : 0
SASK
Saraorci
Osipaonica
Osipaonica
2 : 0
Radnik (SP)
Smederevska Palanka
Bačinac
Bačinac
3 : 3
Obilić
Staro Selo
Mladi borac
Veliko Orašje
2 : 0
Budućnost
Mala Krsna
Mladi radnik 1940
Radinac
2 : 1
Pobeda
Golobok
Crvena zvezda
Suvodol
3 : 2
Sloga (M)
Miloševac
Trnava
Donja Trnava
2 : 2
Prvi srpski ustanak
Orašac
Jasenica (B)
Božurnja
1 : 2
Omladinac
Donja Rača
Banja 1957
Banja
1 : 0
ŽSK
Žirovnica
BSK
Belosavci
3 : 0
Marjan (K)
Knić
Šumadinac 1913
Natalinci
0 : 0
Lokomotiva
Lapovo
Partizan 1945
Darosava
0 : 2
Sloga (Z)
Zagorica
Grizli ML
Saranovo
2 : 0
Šumadinac (S)
Stojnik
Vinča
Vinča (Topola)
3 : 0
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Posavac Tišma
Boljevci
3 : 1
Sinđelić 2012
Ugrinovci
Balkan Mirijevo
Beograd
0 : 1
Heroj Polet
Jajinci
DIF
Beograd
1 : 2
Umka
Umka
PKB (PS)
Padinska skela
5 : 1
Šumadinac
Bečmen
Hajduk
Beograd
1 : 1
Borac (P)
Progar
Institut
Zemun Polje
0 : 3
Postar 1930
Beograd
OFK Zabrežje
Zabrežje
3 : 1
Mladi borac
Županjac
OFK Budućnost
Dudovica
2 : 1
OFK Borac
Arnajevo
Duboko
Mala Moštanica
0 : 1
Omladinac
Veliko Polje
Lisović 1977
Lisović
2 : 1
Strelac
Mislođin
Rojkovac
Obrenovac
2 : 1
Vranić
Vranić
Polet
Grabovac
2 : 3
Radnički
Rudovci
SUF Dubona
Dubona
0 : 1
Boleč
Grocka
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
4 : 1
Kosmajac
Koraćica
Šumadija 1962
Jagnjilo
3 : 0
Zaklopača
Zaklopača
Dunavac
Grocka
2 : 0
Pudarci
Pudarci
Zuce 2019
Zuce
2 : 0
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
Ivanča
Velika Ivanča
2 : 2
Rabrovac
Rabrovac
Bačka 1923
Đurđevo
1 : 1
Titel
Titel
Petrovaradin
Petrovaradin
1 : 1
OFK Futog
Futog
ŽSK
Žabalj
1 : 2
Tatra
Kisač
Fruškogorac
Sremska Kamenica
4 : 3
Bačka (B)
Begeč
OFK Sirig
Sirig
3 : 1
Hajduk
Čurug
Šajkaš 1908
Kovilj
0 : 1
TSK
Temerin
Polet
Jabukovac
2 : 4
Sloga
Kobišnica
Blizna
Blizna
4 : 3
Urovica
Urovica
Mladost
Karbulovo
2 : 3
Šarbanovac
Šarbanovac
Ključ
Podvrška
0 : 1
Radnički
Klokočevac
Kutlovo
Kutlovo
2 : 1
Zastava
Kragujevac
Šumadija 1934
Drača
2 : 1
Pobeda 1926
Beloševac
OFK Bagremar
Kragujevac
2 : 2
Srbija
Ilićevo
21. oktobar
Kragujevac
1 : 1
Slavija
Kragujevac
Mladost (P)
Pajazitovo
1 : 0
Sloboda (G)
Grbice
Napredak 1936
Veliko Crniće
2 : 0
Železničar
Požarevac
Budućnost (V)
Vezičevo
2 : 1
Omladinac (Š)
Šetonje
Manastirica
Manastirica
1 : 4
Napredak Simićevo
Simićevo
Vihor
Маljurevac
2 : 1
Obilić
Živica
Integral
Batuša
2 : 0
Sloga (L)
Lučica
Mladost (B)
Biskuplje
0 : 3
Sirakovo
Sirakovo
Rudar (Kr)
Krepoljin
1 : 0
Borac (K)
Klenovnik
Radnički 1924
Kočane
3 : 1
Mladost
Batušinac
Palilula
Aleksinac
4 : 3
Sloga
Korman
Doljevac
Doljevac
8 : 1
Rasovača
Rasovača
Borac
Azbresnica
3 : 3
Jastrebac
Tešica
Radnički 1947
Čapljinac
3 : 1
Pobeda
Rusna
Moravac (Č)
Čečina
3 : 0
Elid
Donji Dušnik
Juhor (G)
Glavinci
1 : 0
Mladost (K)
Končarevo
Resavac
Subotica
1 : 3
Budućnost (Đ)
Đurinac
Budućnost (M)
Miliva
3 : 0
Javor
Sladaja
Morava (R)
Ribare
0 : 2
Rudar
Senjski Rudnik
Kolare
Kolare
3 : 2
Sloga
Voljavče
Partizan
Majur
0 : 0
Mladost (J)
Jovac
Orlovi
Jasenovo
5 : 1
Dragocvet
Dragocvet
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
0 : 0
OFK Jabučje
Jabučje
OFK Osečina
Osečina
2 : 2
Kolubara 2
Valjevo
Joks Junajted
Mionica
2 : 2
OFK Senjak
Valjevo
Iskra
Donja Bukovica
2 : 1
Trlić
Trlić
ZSK
Valjevo
1 : 0
OFK Brđanac
Valjevo
Banjani
Banjani
0 : 0
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
Bakionica
Bakionica
1 : 3
Savinac
Visibaba
Ježevica
Ježevica
1 : 3
Višesava
Bajina Bašta
Omladinac
Zdravčići
2 : 1
Perućac
Perućac
Sečica
Seča reka
0 : 0
Polet
Rasna
Avijatičar Vranjani
Vranjani
3 : 2
Jedinstvo
Kalenić
Čajetina
Čajetina
4 : 0
Kotroman
Mokra Gora
Lazarica
Prilipac
5 : 1
Prvi partizan
Užice
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
2 : 0
Željuša
Željuša
Rudar
Brasina
2 : 3
Karađorđe
Mišar
Mladost
Pocerski Pričinović
0 : 3
Hajduk Stanko
Crna Bara
Milan Orlić
Novo Selo
6 : 0
Gučevo 1929
Banja Koviljača
Drina
Badovinci
1 : 1
Cer (PE)
Petkovica
Duško
Klenje
2 : 1
Jedinstvo
Štitar
Majur
Majur
2 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
2 : 2
Vidojevica
Lešnica
Mladi borac
Dublje
1 : 1
Cer (JL)
Jadranska Lešnica
Polet 57
Milutovac
1 : 2
Garevina
Garevina
Vinogradar
Riljac
2 : 0
14. Oktobar
Izbenica
Jezero
Zlatari
3 : 0
Župski biseri
Lacisled
Borac
Gornji Katun
0 : 0
Omladinac (U)
Ugljarevo
Rubin
Donji Stupanj
2 : 0
Poljoprivrednik
Počekovina
Beli Orlovi
Tobolac
4 : 1
Kamenorezac 76
Dublje
Mladost
Buđanovci
4 : 1
ČSK
Čortanovci
Dunav
Novi Slankamen
0 : 5
Sremac
Deč
Radnički
Irig
4 : 1
Kameni
Ašanja
Hrtkovci
Hrtkovci
2 : 2
OFK Brestač
Brestač
Šumar
Ogar
0 : 1
Napredak
Žarkovac
Graničar
Obrež
0 : 0
Fruškogorac
Krčedin
Srem
Sremski Mihaljevci
3 : 1
Polet
Novi Karlovci
Jedinstvo
Platičevo
1 : 0
Krušedol
Krušedol
Sremac (J)
Jarak
0 : 2
Graničar 1924
Adaševci
Graničar (K)
Kuzmin
4 : 0
Sremac (B)
Berkasovo
Fruška Gora
Ruma
0 : 1
Fruškogorac
Manđeloš
Trgovački
Sremska Mitrovica
2 : 1
Zmaj
Noćaj
Sloboda
Šašinci
2 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Sloga
Čalma
0 : 4
Jedinstvo
Ruma
Obilić 1993
Kukujevci
3 : 1
Jednota
Šid
OFK Bikić
Bikić Do
0 : 0
Erdevik 2017
Erdevik
Polet
Sivac
2 : 3
Lipar
Lipar
OFK Odžaci
Odžaci
2 : 1
Terekveš
Svilojevo
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
1 : 0
Omladinac
Deronje
Kula
Kula
3 : 1
Hajduk
Stapar
Mladost
Kruščić
4 : 3
Dunav
Bački Monoštor
Jedinstvo
Ribarevo
4 : 3
Dinamo 1923
Bački Breg
OFK Hajduk
Novi Sad
1 : 4
Proleter
Banoštor
Sloga
Lok
0 : 3
Miletić
Mošorin
Slanobarac
Budisava
2 : 6
Dinamo
Budisava
Obilić
Vilovo
0 : 3
Vinogradar
Ledinci
Moskva
Budisava
0 : 1
Železničar
Novi Sad
Čenej
Čenej
0 : 0
Hajduk (G)
Gardinovci
Dizel
Bare
2 : 1
Baštovan 2015
Carevac
Batovac
Batovac
3 : 1
Ljubičevo
Ljubičevo
Napredak (P)
Poljana
1 : 1
Borac 2016
Donja Kruševica
Barič
Barič
1 : 0
Polet (V)
Voluja
BSK 1931
Brežane
3 : 1
Sloga (M)
Mustapić
Stig 1955
Beranje
0 : 3
Mlava (B)
Bratinac
Mladi Borac
Majilovac
0 : 2
Napredak (B)
Bubušinac
Zadrugar 1947
Tabanovac
1 : 3
Mladost (R)
Ranovac
Udarnik (S)
Sibnica
2 : 7
Borac (V)
Vukovac
Pobeda 1953
Osanica
5 : 1
Jedinstvo (K)
Kamenovo
Zabrđe 1936
Zabrđe
3 : 2
Radnički (K)
Knežica
Pomoravlje
Ostrikovac
0 : 0
Šumadija
Trešnjevica
15. Avgust 1950
Lomnica
8 : 0
Jasenovo
Jasenovo
OFK Batinac
Batinac
3 : 2
Napredak (Sv)
Svojnovo
Sloga
Donje Vidovo
5 : 1
Sinđelić
Vojnik
Mladost (G)
Gložane
1 : 0
Šantarovac
Šantarovac
Sloboda
Šuljkovac
0 : 1
Mladi Borac
Sedlare
Partizan
Glogovac
4 : 0
Mladost (D)
Dublje
Crni Vrh
Deonica
1 : 2
Mladost (T)
Tečić
Osaonica
Bagrdan
4 : 1
Jedinstvo
Duboka
Kolubara (J)
Jabučje
0 : 1
Ratkovac
Ratkovac
Mladost (V)
Vračević
3 : 1
Omladinac (K)
Kalinovac
OFK Paljuvi
Paljuvi
0 : 1
Proleter (B)
Bajevac
Zvizdar 2012
Zvizdar
0 : 4
OFK Stublenica
Stublenica
Čučuge
Čučuge
1 : 2
Šarbane
Šarbane
Stari drugari
Kadina Luka
2 : 1
Dračić 2018
Dračić
Toplica
Donja Toplica
3 : 0
Komanice
Komanice
Lukavac
Lukavac
2 : 1
Jadar 2013
Valjevo
Mali korak
Oglađenovac
1 : 3
Rakac Stave
Stave
Tešnjar
Valjevo
5 : 0
Polet
Popučke
Mladost (L)
Latković
1 : 2
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Žabari
Žabari (Valjevo)
1 : 0
Rajac
Kadina Luka
Tempo
Sefkerin
2 : 1
Unirea
Uzdin
Glogonj
Glogonj
4 : 0
Mundial
Pančevo
Pobeda
Samoš
0 : 1
Jedinstvo Stević
Kačarevo
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
1 : 1
Palić
Palić
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
1 : 1
Bikovo
Bikovo
Žednik
Stari Žednik
0 : 2
Elektrovojvodina
Subotica
Čantavir
Čantavir
0 : 2
Lokomotiva
Subotica
Solid
Subotica
1 : 3
Vinogradar
Hajdukovo
Šipurske livade
Šabac
3 : 2
Pričinović
Pocerski Pričinović
Petrovac 74
Kujavica
0 : 1
OFK Jelen
Jelenča
Mrovska
Mrovska
0 : 0
Trešnjevka
Trbusac
Dobrava
Vukošić
3 : 2
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
2 : 1
Rankovac
Nakučani
OFK Varna
Varna
0 : 3
Vlašić
Donje Crniljevo
Velika Reka
Velika Reka
0 : 2
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Jelav
Jelav
0 : 1
Prva Iskra
Runjani
7. Juli
Bela Crkva
2 : 0
Hajduk
Ribarica
Mladost
Donja Borina
0 : 2
Studenac
Gornja Koviljača
Antimon
Zajača
2 : 0
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
Sloga
Straža
1 : 3
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Mladost
Mačvanski Metković
0 : 1
Napredak
Mačvanski Belotić
Lipolist
Lipolist
1 : 0
Petlovača
Petlovača
Omladinac (BO)
Bogatić
3 : 2
Zadrugar Milkivit
Mačvanski Pričinović
Torpedo 1924
Tabanović
1 : 1
Gorki
Glušci
Budućnost (ZM)
Zminjak
2 : 3
Šabac Sunrise
Šabac
Partizan
Drenovac
0 : 1
Milicionar
Bogatić
Bukovica
Bukovica
2 : 1
Naupare
Naupare
Polet
Šavrane
2 : 1
Borac
Bivolje
Konjuh
Konjuh
1 : 5
Modrica
Modrica
Gaglovo
Gaglovo
1 : 1
Parunovac
Parunovac
Makrešane
Makrešane
3 : 4
Rasina
Vitanovac
Planinac
Rivica
0 : 2
Polet
Nikinci
Sloga (K)
Krnješevci
1 : 1
Car Uroš
Jazak
27. Oktobar
Šatrinci
0 : 2
Jedinstvo (K)
Kraljevci
Vojvodina
Neradin
4 : 0
Sloga (S)
Maradik
Donji Petrovci
Donji Petrovci
1 : 2
Graničar
Grabovci
Borac (J)
Jarkovci
2 : 5
Fruškogorac
Mali Radinci
Homoljac
Žagubica
3 : 1
Osanica
Osanica
Mlava (R)
Ribare
1 : 0
Best Sige
Sige
Sutjeska
Nikšić
1 : 1
Rudar
Pljevlja
Podgorica
Podgorica
0 : 3
Dečić
Tuzi
OFK Titograd
Podgorica
0 : 2
Zeta
Golubovci
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 2
Jezero
Plav
Budućnost
Podgorica
1 : 0
Iskra
Danilovgrad
Ibar
Rožaje
2 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
Drezga
Piperi
1 : 1
Igalo
Herceg Novi
Mornar
Bar
3 : 0
Arsenal
Tivat
Bokelj
Kotor
1 : 0
Kom
Podgorica
Berane
Berane
2 : 0
Grbalj
Radanovići
Arsenal
London
2 : 1
Tottenham Hotspur
London
Leicester City
Leicester
5 : 0
Sheffield United
Sheffield
Manchester United
Manchester
1 : 0
West Ham United
London
Southampton
Southampton
1 : 2
Brighton
Brighton
Sheffield Wednesday
Sheffield
1 : 2
Norwich City
Norwich
Celta Vigo
Vigo
0 : 0
Athletic Club
Bilbao
Eibar
Eibar
1 : 3
Villarreal
Villarreal
Granada
Granada
1 : 0
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
Sevilla
Sevilla
1 : 0
Real Betis
Sevilla
RB Leipzig
Leipzig
1 : 1
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
Bayer 04
Leverkusen
1 : 2
Arminia
Bielefeld
Stuttgart
Stuttgart
2 : 0
Hoffenheim
Sinsheim
Dijon
Dijon
1 : 3
Bordeaux
Bordeaux
Lens
Lens
2 : 2
Metz
Longeville-lès-Metz
Lorient
Lorient
1 : 1
Nice
Nice
Monaco
Monaco
0 : 0
Lille
Villeneuve d'Ascq
Nîmes
Nîmes
1 : 1
Montpellier
Montpellier
PSG
Paris
1 : 2
Nantes
Nantes
Rennes
Rennes
1 : 0
Strasbourg
Strasbourg
Torino
Torino
1 : 2
Internazionale
Milano
Cagliari
Cagliari
1 : 3
Juventus
Torino
Milan
Milano
0 : 1
Napoli
Napoli
Parma
Parma
2 : 0
Roma
Roma
Bologna
Bologna
3 : 1
Sampdoria
Genova
Mašinac Trejs
Niš
2 : 0
Zemun
Zemun
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 4
Crvena zvezda
Beograd
Požarevac
Požarevac
3 : 0
TSC
Kanjiža
Kolubara
Lazarevac
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
0 : 1
Mačva
Šabac
Radnički 2012
Niš
0 : 3
Jedinstvo 2014
Pirot
Spartak DOO
Subotica
3 : 0
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
Heroj Polet
Jajinci
0 : 1
Loznica
Loznica
Rad
Beograd
0 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Voždovac
Beograd
3 : 0
Napredak
Kruševac
Trayal
Kruševac
2 : 7
TSC
Bačka Topola
Inđija
Inđija
3 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Dinamo 1945
Pančevo
0 : 4
Omladinac
Novi Banovci
Vojvodina
Novi Sad
5 : 0
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Index
Novi Sad
2 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
0 : 0
Spartak ŽK
Subotica
Petrika
Novi Sad
1 : 0
Bačka 1901
Subotica
Hajduk 1912
Kula
0 : 2
OFK Bačka
Bačka Palanka
Borac 1926
Čačak
3 : 2
Šabac Sunrise
Šabac
BIP
Čačak
1 : 0
Sloga (P)
Požega
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Loznica
Loznica
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 2
Javor Matis
Ivanjica
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 3
Radnički (V)
Valjevo
GFK Sloboda
Užice
0 : 3
Jedinstvo (Ub)
Ub
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 1
Bor 1919
Bor
Kopernikus Želežničar
Niš
2 : 0
Radnički (P)
Pirot
GFK Dubočica
Leskovac
6 : 0
OFK Topličanin
Prokuplje
Smederevo 1924
Smederevo
14.03.2021
11:00
Sloboda
Lipe
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
14.03.2021
12:00
OFK Slavija
Smederevo
BSK 1925
Beograd
0 : 2
Lokomotiva
Beograd
Radnički (NB) 2
Novi Beograd
2 : 0
011
Beograd
Železnik 1930
Železnik
3 : 1
Studentski Grad
Beograd
Torlak
Beograd
0 : 2
Bežanija
Beograd
Brodarac 2
Beograd
6 : 2
Zvezdara
Beograd
Poštar 1930
Beograd
4 : 1
IM Rakovica
Rakovica
Budućnost
Dobanovci
3 : 0
Balkan
Beograd
IMT
Beograd
0 : 3
Partizan
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
3 : 2
RFK Grafičar
Beograd
Zemun
Beograd
1 : 2
Internacional
Beograd
Mačva
Šabac
0 : 2
Čukarički
Beograd
OFK Vršac
Vršac
3 : 1
Napredak
Kruševac
Internacional
Beograd
1 : 1
Apolon 4
Kragujevac
BSK 1925
Beograd
1 : 0
Kolubara
Lazarevac
Radnički (NB)
Novi Beograd
5 : 0
DIF
Beograd
Inđija
Inđija
6 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Dinamo 1945
Pančevo
4 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Vojvodina
Novi Sad
5 : 0
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Index
Novi sad
5 : 2
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
2 : 2
Spartak ŽK
Subotica
Hajduk 1912
Kula
0 : 3
OFK Bačka
Bačka Palanka
Bor 1919
Bor
1 : 8
Kopernikus Želežničar
Niš
Real
Niš
3 : 0
Dinamo
Vranje
SFS Borac
Paraćin
2 : 0
OFK Sinđelić
Niš
Timok 1919
Zaječar
5 : 2
Vlasina
Vlasotince
OFK Mladenovac
Mladenovac
3 : 1
Jedinstvo
Surčin
Prva Iskra
Barič
1 : 6
BASK
Beograd
011
Beograd
2 : 4
Brodarac
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
3 : 2
Lokomotiva
Beograd
IMT
Novi Beograd
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
Zemun
Zemun
4 : 0
Internacional
Beograd
Apolon 2018
Kovači
4 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
Kiker
Kraljevo
1 : 2
Kosmet
Leposavić
Radnički 1923
Kragujevac
6 : 1
Bane 1931
Raška
Bubamara
Kraljevo
1 : 2
Pazar Juniors
Novi Pazar
Rudar
Kosovska Mitrovica
1 : 1
Sport Klub 99
Novi Pazar
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 0
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
Apolon
Kraljevo
2 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Jedinstvo 2017
Tutin
0 : 5
Apolon 4
Kragujevac
Mačva 1929
Bogatić
1 : 1
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
Brodarac
Novi Beograd
2 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Partizan
Beograd
3 : 0
Rad
Beograd
Ada
Beograd
3 : 3
Voždovac
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 10
Čukarički
Beograd
Zemun
Zemun
1 : 2
Teleoptik
Zemun
Sinđelić
Beograd
2 : 5
OLE
Zemun
Timočanin
Knjaževac
0 : 7
GFK Jagodina
Jagodina
Real
Niš
4 : 0
Šampion 2014
Leskovac
GFK Dubočica
Leskovac
4 : 7
Radnički (P)
Pirot
Lider MGM
Leskovac
2 : 0
Trayal Knez Lazar
Kruševac
GFK Dubočica
Leskovac
3 : 2
Radnički (P)
Pirot

Košarka

Dynamic
Beograd
95 : 79
Zlatibor
Čajetina
Vojvodina
Novi Sad
99 : 73
Sloga
Kraljevo
OKK Beograd
Beograd
75 : 82
Napredak
Aleksinac
Sloboda
Užice
87 : 89
Mladost
Zemun
Crvena zvezda MTS
Beograd
73 : 64
Partizan NIS
Beograd
Marinos
Niš
78 : 67
Panteri
Vranje
Omladinac
Novi Banovci
78 : 70
Jedinstvo
Novi Bečej
Student BB
Bajina Bašta
76 : 83
Svilajnac
Svilajnac
M015
Šabac
83 : 77
Sloga Elite
Kraljevo
Mladenovac
Mladenovac
72 : 99
Astra
Beograd
Gorica
Sremčica
89 : 93
Flash
Beograd
Barajevo Bambi
Barajevo
59 : 64
Gro-Basket
Grocka
Cerak
Beograd
78 : 73
AS Basket
Beograd
Proleter
Ravno Selo
90 : 64
Senta
Senta
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
73 : 88
Marina
Bačka Palanka
Jadran
Golubinci
95 : 84
Radnički
Kovin
Apač
Loznica
82 : 91
Železničar
Lajkovac
Mileševac
Prijepolje
94 : 74
Morava
Zablaće
Mladost
Čačak
65 : 73
Užice
Užice
Stari Ras
Novi Pazar
65 : 64
Zicer 2014
Gruža
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
77 : 84
Koš 020
Novi Pazar
Jastreb
Aleksinac
70 : 59
Radan
Lebane
Trijumf
Niš
91 : 101
OKK Sokobanja
Sokobanja
Vojvodina 021
Novi Sad
74 : 83
Art Basket
Beograd
Čelarevo
Čelarevo
55 : 78
Proleter
Novi Sad
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
58 : 100
Duga 2
Šabac
Mega Soccerbet
Beograd
80 : 78
Dynamic VIP PAY
Beograd
Konstantin
Niš
85 : 98
Vojvodina
Novi Sad
Ras
Beograd
88 : 73
Srem
Sremska Mitrovica

Odbojka

Ribnica
Kraljevo
3 : 1
Radnički
Kragujevac
Partizan
Lipljan
3 : 2
Antena
Kruševac
Kosovska Mitrovica 2
Kosovska Mitrovica
1 : 3
Gračac
Gračac
Fortuna Plus
Aranđelovac
0 : 3
Mladi radnik 2
Požarevac
Mladost (BP)
Bački Petrovac
3 : 1
Mladost (NP)
Nova Pazova
Sombor
Sombor
3 : 1
Vest
Šid
Knjaževac
Knjaževac
2 : 3
Ozren
Sokobanja
Dunav Voley 2
Novi Sad
0 : 3
Stražilovo
Sremski Karlovci
Mladost (T)
Turija
2 : 3
Hajduk
Kula
Železničar
Lajkovac
3 : 0
Ub
Ub
Leskovac 98
Leskovac
3 : 0
Stampedo
Niš
Vlasina
Vlasotince
0 : 3
Pusta Reka
Bojnik
Tehničar
Kraljevo
3 : 0
Sloga 031
Požega
Lotus
Čačak
3 : 2
Raška
Raška
Napredak 037
Kruševac
3 : 2
Drina
Bajina Bašta
Sloboda S
Čačak
3 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Lucky Star
Beograd
2 : 3
Ribnica
Mionica
Fortuna plus
Aranđelovac
0 : 3
Mladi radnik
Požarevac
Slavija
Novi Sad
3 : 0
Futog West
Futog
Volejbor-Tim
Bor
0 : 3
Zaječar 2
Zaječar
Knjaževac 2
Knjaževac
0 : 3
Viner
Bor
Rudar
Kostolac
3 : 1
Dunav 17
Golubac
Mladost
Bački Petrovac
0 : 3
Blok aut
Temerin
Win Volley
Subotica
0 : 3
Vrbas
Vrbas
Elbraco Technoland CVS
Sombor
3 : 1
Apatin
Apatin
KI 0230
Kikinda
3 : 2
Krajišnik
Krajišnik

Rukomet

Somborelektro
Sombor
32 : 40
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
Radnički
Šid
22 : 22
Potisje Pleteks
Ada
Nova Pazova
Nova Pazova
32 : 23
Hercegovina
Sečanj
Metalac
Valjevo
26 : 22
PKB
Padinska Skela
Crvena zvezda 2
Beograd
31 : 26
Radnički (O)
Obrenovac
Novi Beograd
Beograd
30 : 25
Rakovica
Rakovica
RSU Akademija Lečić
Beograd
30 : 33
Partizan 2
Beograd
Aleksinac
Aleksinac
44 : 24
BSK Heba
Bujanovac
Niška Banja
Niška Banja
21 : 23
Dubočica 54 2
Leskovac
Pobednik
Prijepolje
21 : 26
Bane
Raška
Užice
Užice
20 : 24
Trepča
Kosovska Mitrovica
Bane
Raška
35 : 18
Pobednik
Prijepolje
Mladost
Vršac
30 : 32
Crepaja
Crepaja
Naftagas
Elemir
28 : 17
Sombor
Sombor
ŽSK 1955
Žabalj
35 : 24
Budućnost
Alibunar
Topličanin
Prokuplje
32 : 27
Crvena zvezda
Beograd
Srem
Sremska Mitrovica
21 : 16
Kučevo
Kučevo
Junior
Beograd
23 : 33
Sloga
Petrovac na Mlavi
ORK Beograd
Beograd
25 : 30
Pančevo
Pančevo
Sloven
Ruma
26 : 22
Proleter
Zrenjanin
Laki
Crvenka
31 : 18
Ravangrad
Sombor
Radnički BG
Beograd
36 : 31
Kosmaj
Ralja
Radan
Lebane
32 : 17
Aleksinac
Aleksinac
Remesiana
Bela Palanka
38 : 19
Hajduk Veljko
Negotin
Đerdap
Kladovo
23 : 25
Bor - RTB 2
Bor
Beočin 1959
Beočin
18 : 21
Trijumf
Srbobran
Železničar 2
Inđija
18 : 26
Krule
Sivac
Naftagas
Elemir
27 : 21
Jabuka
Jabuka

Vaterpolo

Goč
Vrnjačka Banja
6 : 8
Vračar
Beograd
Singidunum
Beograd
9 : 8
Dorćol
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
22 : 6
Taš 2000
Beograd
Valis
Valjevo
15 : 21
Spartak
Subotica

Futsal

FON
Beograd
4 : 1
Konjarnik
Beograd
Nova Pazova
Nova Pazova
2 : 1
Kalča
Niš
Vranje
Vranje
5 : 3
Ekonomac
Kragujevac
Ivanjica
Ivanjica
8 : 5
SAS
Zrenjanin
Zufo
Bujanovac
4 : 9
Loznica Grad 2018
Loznica
Raška
Raška
3 : 10
Kragujevac Wild Boars
Kragujevac
SFU Leposavić
Leposavić
6 : 4
RB
Valjevo
Kikinda
Kikinda
0 : 5
Novi Sad
Novi Sad
Dinamo
Pančevo
6 : 2
Kraljevićevo
Kačarevo
Spartak
Subotica
6 : 1
Hajduk
Kula
BSK
Bujanovac
4 : 3
Pirot
Pirot
Prokuplje
Prokuplje
8 : 1
Radnički 2010
Niš
PP 192
Prijepolje
1 : 2
Zlatibor
Čajetina
Babušnica 2011
Babušnica
5 : 8
Bor
Bor

Ragbi 13

Južna regija
Crna Gora
18 : 42
Radnički
Novi Beograd
Partizan
Beograd
36 : 22
Crvena zvezda
Beograd