XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 347 utakmica za dan
Subota, 28 Novembar 2020

Fudbal

Mačva
Šabac
28.11.2020
13:00
Inđija
Inđija
Loznica
Loznica
28.11.2020
13:00
Dinamo
Vranje
Budućnost
Dobanovci
28.11.2020
13:00
OFK Žarkovo
Beograd
GFK Jagodina
Jagodina
28.11.2020
13:00
Radnički 1923
Kragujevac
Železničar (P)
Pančevo
28.11.2020
13:00
Kabel
Novi Sad
GFK Dubočica
Leskovac
28.11.2020
13:00
Radnički (P)
Pirot
Sloboda
Tuzla
28.11.2020
13:00
Zrinjski
Mostar
Borac
Banja Luka
28.11.2020
17:00
Široki Brijeg
Široki Brijeg
Velež
Mostar
28.11.2020
15:00
Sarajevo
Sarajevo
Olimpik
Sarajevo
28.11.2020
13:00
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
Mladost (NS)
Novi Sad
28.11.2020
13:00
1. Maj Ruma
Ruma
Feniks 1995
Apatin
28.11.2020
13:00
Tisa
Adorjan
Radnički (Zr)
Zrenjanin
28.11.2020
13:00
Dinamo 1945
Pančevo
Bečej 1918
Bečej
28.11.2020
13:00
Borac
Sakule
Radnički 1912
Sombor
28.11.2020
13:00
Sloga (Č)
Čonoplja
Kozara
Banatsko Veliko Selo
28.11.2020
13:00
Dunav
Stari Banovci
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
28.11.2020
13:00
Bačka 1901
Subotica
Omladinac
Novi Banovci
28.11.2020
13:00
OFK Vršac
Vršac
Radnički (NB)
Novi Beograd
28.11.2020
13:00
Radnički (O)
Obrenovac
Stepojevac Vaga
Stepojevac
28.11.2020
13:00
Mladenovac
Mladenovac
OFK Beograd
Beograd
28.11.2020
13:00
GSP Polet Dorćol
Beograd
Teleoptik
Zemun
28.11.2020
11:00
TEK Sloga
Veliki Crljeni
BSK Borča
Borča
28.11.2020
13:00
Zvezdara
Beograd
Timok 1919
Zaječar
28.11.2020
13:00
Vlasina
Vlasotince
Jedinstvo (P)
Paraćin
28.11.2020
00:00
SFS Borac
Paraćin
Morava (VP)
Velika Plana
28.11.2020
13:00
Rudar (S)
Stamnica
VGSK
Veliko Gradište
28.11.2020
13:00
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
Zvižd
Kučevo
28.11.2020
13:00
Pomoravlje
Vlaški Do
Karađorđe
Topola
28.11.2020
13:00
Sloboda
Lipe
Đerdap
Golubac
28.11.2020
13:00
Sloga (B)
Batočina
Krila Krajine
Bačka Palanka
28.11.2020
13:00
Obilić
Novi Kneževac
Njegoš
Lovćenac
28.11.2020
13:00
Tekstilac
Odžaci
Bajša
Bajša
28.11.2020
13:00
ČSK Pivara
Čelarevo
Vojvodina (T)
Tovariševo
28.11.2020
13:00
Radnički (S)
Sombor
OFK Vrbas
Vrbas
28.11.2020
13:00
Srbobran
Srbobran
Crvenka
Crvenka
28.11.2020
13:00
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
Naftagas
Elemir
28.11.2020
13:00
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Begej
Žitište
28.11.2020
13:00
ŽAK
Kikinda
Sloga
Plandište
28.11.2020
13:00
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
28.11.2020
13:00
Banat
Čenta
OFK Kikinda 1909
Kikinda
28.11.2020
13:00
Budućnost
Srpska Crnja
Proleter
Banatski Karlovac
28.11.2020
13:00
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Krajina
Krajišnik
28.11.2020
13:00
Mladost
Omoljica
Sloga (T)
Temerin
28.11.2020
13:00
Budućnost
Salaš Noćajski
Crvena Zvezda
Novi Sad
28.11.2020
13:00
Radnički
Nova Pazova
Sloga (E)
Erdevik
28.11.2020
13:00
Jugović
Kać
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
28.11.2020
13:00
Mladost
Bački Jarak
Čitluk
Čitluk
28.11.2020
13:00
Gradina
Pejovac
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
28.11.2020
13:00
Sloga (Ć)
Ćićevac
Mladi radnik 1925
Grdica
28.11.2020
13:00
Ibar
Mataruška Banja
Rudar
Baljevac
28.11.2020
13:00
Budućnost
Konarevo
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
28.11.2020
13:00
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Radnik
Ub
28.11.2020
13:00
Tvrdojevac
Tvrdojevac
OFK Osečina
Osečina
28.11.2020
13:00
OFK Jabučje
Jabučje
Gučevo 1929
Banja Koviljača
28.11.2020
13:00
Sinđelić
Lipnica
Cer (PE)
Petkovica
28.11.2020
13:00
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Bogutovačka Banja
Bogutovac
28.11.2020
13:00
Mladost 1925
Oplanići
Sloga Obrva
Obrva
28.11.2020
13:00
Borac (A)
Adrani
Progorelica
Progorelica
28.11.2020
13:00
Miločajac
Miločaj
Mladost (G)
Gložane
28.11.2020
13:00
Zenit
Oparić
Kupinovac
Kupinovac
28.11.2020
13:00
Partizan
Glogovac
Mladost (D)
Dublje
28.11.2020
13:00
Osaonica
Bagrdan
Crvena Jabuka
Ub
28.11.2020
13:00
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Kalenić
Kalenić
28.11.2020
13:00
Polet (T)
Takovo
Rudar
Radljevo
28.11.2020
13:00
Šarbane
Šarbane
Rajac
Kadina Luka
28.11.2020
13:00
Stari drugari
Kadina Luka
Junior Novo Naselje
Valjevo
28.11.2020
13:00
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Vučak
Vučak
28.11.2020
13:00
Badljevica
Badljevica
Landol
Landol
28.11.2020
13:00
Omladinac
Seone
Kolarac
Kolari
28.11.2020
13:00
Petlić SD 026
Smederevo
Petrijevac
Petrijevo
28.11.2020
13:00
Vožd 2020
Vodanj
Zeppelin 026
Smederevo
28.11.2020
13:00
Skobalj
Skobalj
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
28.11.2020
13:00
Vrbovac
Vrbovac
Jezava
Smederevo
28.11.2020
13:00
Godomin
Smederevo
Azbukovica
Crnča
28.11.2020
13:00
Velika Reka
Velika Reka
Šabac Sunrise
Šabac
28.11.2020
13:00
Mladost
Mačvanski Metković
Milicionar
Bogatić
28.11.2020
13:00
Sloboda
Salaš Crnobarski
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
28.11.2020
13:00
Premijer
Badovinci
Selište
Selište
28.11.2020
13:00
Vukovac 98
Vukovac
Mladost (K)
Krupaja
28.11.2020
13:00
Zvezda
Izvarica
Laznica
Laznica
28.11.2020
13:00
Bliznak-Medveđica
Bliznak
Vrelo 1971
Milanovac
28.11.2020
13:00
Sloga (J)
Jošanica
Olympique Marseille
Marseille
28.11.2020
17:00
Nantes
Nantes
PSG
Paris
28.11.2020
21:00
Bordeaux
Bordeaux
Borussia Dortmund
Dortmund
28.11.2020
15:30
Köln
Köln
RB Leipzig
Leipzig
28.11.2020
15:30
Arminia
Bielefeld
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
28.11.2020
18:30
Schalke 04
Gelsenkirchen
Union Berlin
Berlin
28.11.2020
15:30
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
Augsburg
Augsburg
28.11.2020
15:30
Freiburg
Freiburg im Breisgau
Stuttgart
Stuttgart
28.11.2020
15:30
Bayern
München
Brighton
Brighton
28.11.2020
13:30
Liverpool
Liverpool
Everton
Liverpool
28.11.2020
18:30
Leeds United
Leeds
Manchester City
Manchester
28.11.2020
16:00
Burnley
Burnley
West Bromwich Albion
West Bromwich
28.11.2020
21:00
Sheffield United
Sheffield
Atalanta
Bergamo
28.11.2020
20:45
Hellas Verona
Verona
Benevento
Benevento
28.11.2020
18:00
Juventus
Torino
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
28.11.2020
15:00
Internazionale
Milano
TSC
Bačka Topola
28.11.2020
11:00
Radnički (NB)
Novi Beograd
Napredak
Kruševac
28.11.2020
13:00
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Brodarac
Novi Beograd
28.11.2020
11:00
Internacional
Beograd
Čukarički
Beograd
28.11.2020
13:30
Spartak ŽK
Subotica
Crvena zvezda
Beograd
28.11.2020
13:00
RFK Grafičar
Beograd
GFK Sloven
Ruma
28.11.2020
10:00
Index
Novi Sad
Studentski Grad
Beograd
28.11.2020
11:00
Partizan
Beograd
TSC
Bačka Topola
28.11.2020
13:00
Mačva
Šabac
Napredak
Kruševac
28.11.2020
11:00
Apolon 4
Kragujevac
Brodarac
Beograd
28.11.2020
13:30
Internacional
Beograd
Čukarički
Beograd
28.11.2020
11:00
Spartak ŽK
Subotica
Kabel
Novi Sad
28.11.2020
Sofeks
Futog
Proleter
Novi Sad
28.11.2020
Jedinstvo (R)
Rumenka
Mladost (BJ)
Bački Jarak
28.11.2020
Tatra
Kisač
Banat
Vršac
28.11.2020
Vojvodina
Novi Sad
Banat
Vršac
28.11.2020
Bačka
Bačka Palanka
Lehel 2019
Zrenjanin
28.11.2020
Polet
Sivac
TSC
Kanjiža
28.11.2020
Spartak d.o.o.
Subotica
Voja Gačić
Pančevo
28.11.2020
Spartak
Subotica
Stajićevo 2017
Stajićevo
28.11.2020
Voša AS
Novi Sad
Vojvodina
Novi Sad
28.11.2020
Moskva
Novi Sad
OFK Ras
Novi Pazar
5 : 4
Bane 1931 - 2
Raška
OFK National
Novi Pazar
28.11.2020
10:00
AF Popović
Baljevac
Bane 1931
Raška
28.11.2020
10:00
Pazar Juniors B
Novi Pazar
Jošanica
Novi Pazar
28.11.2020
10:00
Jedinstvo 2017
Tutin
OFK Vlada Dimitrijević
Raška
8 : 1
Tutin
Tutin
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
28.11.2020
10:00
Kosmet
Leposavić
Sport Club 99
Novi Pazar
28.11.2020
10:00
Pazar Juniors '01
Novi Pazar
Mladost
Prnjavor
28.11.2020
Mladi borac
Dublje
Fenix 1
Šabac
28.11.2020
OFK Majur
Majur
Mačva 1
Šabac
28.11.2020
Mačva 1929
Bogatić
Šabac Sunrise 1
Šabac
28.11.2020
Šabac Sunrise 2
Šabac
POFK Čivija
Šabac
28.11.2020
Mačva 2
Šabac
OFK Atletiko
Šabac
28.11.2020
Fenix 2
Šabac
POFK Savacium
Šabac
28.11.2020
Tika taka
Šabac

Košarka

Radnički (K)
Kragujevac
28.11.2020
Kolubara LA 2003
Lazarevac
Sloga
Kraljevo
28.11.2020
19:00
Vojvodina
Novi Sad
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
28.11.2020
Metalac
Valjevo
Mladost
Zemun
28.11.2020
Sloboda
Užice
Proleter
Zrenjanin
28.11.2020
16:00
Vrbas
Vrbas
Star
Novi Sad
28.11.2020
17:30
Borac
Zemun
Bor RTB
Bor
28.11.2020
Zdravlje Leskovac
Leskovac
Železničar
Čačak
28.11.2020
Napredak Junior
Kruševac
Konstantin
Niš
28.11.2020
Klik
Arilje
Mladost
Smederevska Palanka
28.11.2020
Fair Play
Niš
Actavis Academy
Leskovac
28.11.2020
13:15
OKK Junior
Niš
Mladost Vesna
Bela Palanka
28.11.2020
Tim 7
TIM
Panteri
Vranje
28.11.2020
14:00
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Marinos
Niš
28.11.2020
12:30
Topličanin
Prokuplje
Rudar 1903
Bor
28.11.2020
Tim 7
TIM
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
28.11.2020
17:00
Topola
Bačka Topola
Hajduk
Kula
28.11.2020
19:00
Srem
Sremska Mitrovica
Futog
Futog
28.11.2020
17:30
Joker
Sombor
Dunav 2014
Apatin
28.11.2020
19:00
Jedinstvo
Novi Bečej
Dinamo
Pančevo
28.11.2020
Nova Pazova
Nova Pazova
Hercegovac
Gajdobra
28.11.2020
18:00
Velika Kikinda
Kikinda
Smederevo 1953
Smederevo
28.11.2020
Požarevac
Požarevac
Sloga Elite
Kraljevo
28.11.2020
17:00
Plana
Velika Plana
Zekas 75
Rača
28.11.2020
18:00
Svilajnac
Svilajnac
Jagodina
Jagodina
28.11.2020
19:00
Radnički 1950
Kragujevac
Čačak 94
Čačak
28.11.2020
17:30
M015
Šabac
Radnički
Obrenovac
28.11.2020
00:00
Borča
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
28.11.2020
00:00
Barajevo
Barajevo
Torlak
Beograd
28.11.2020
00:00
Rivers BM
Beograd
Žarkovo
Beograd
28.11.2020
Zemun
Zemun
Vizura
Beograd
28.11.2020
Beko
Beograd
Morava
Zablaće
28.11.2020
18:00
Sevojno
Sevojno
AS Basket
Beograd
28.11.2020
Zvezdara
Beograd
IBC
Beograd
28.11.2020
Flash
Beograd
Surčin
Surčin
28.11.2020
Čubura
Beograd
ABBA
Barič
28.11.2020
Ras
Beograd
Kuršumlija
Kuršumlija
28.11.2020
15:00
Jastreb
Aleksinac
Knjaževac
Knjaževac
28.11.2020
19:00
Radan
Lebane
Hajduk Veljko
Negotin
28.11.2020
13:00
Pusta Reka
Bojnik
Akademik
Srbobran
28.11.2020
Bagljaš
Zrenjanin
Beočin
Beočin
28.11.2020
OKK Spartak
Subotica
Senta
Senta
28.11.2020
Marina
Bačka Palanka
Sivac
Sivac
28.11.2020
Roling
Veternik
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
28.11.2020
Petrovgrad
Zrenjanin
Proleter
Ravno Selo
28.11.2020
Sport's World
Novi Sad
Basketball Stars
Futog
28.11.2020
Apatin
Apatin
Spartak
Subotica
28.11.2020
Srbobran
Srbobran
Jadran
Golubinci
28.11.2020
Vojka
Vojka
Ru koš
Ruma
28.11.2020
Šimanovci
Šimanovci
Sloven
Ruma
28.11.2020
Pink
Šimanovci
Agrobanat
Plandište
28.11.2020
Jedinstvo
Kačarevo
Virtus Basket
Pančevo
28.11.2020
Neolit
Starčevo
BNS
Banatsko Novo Selo
28.11.2020
Opovo 99
Opovo
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
28.11.2020
19:00
Paraćin
Paraćin
Ćuprija
Ćuprija
28.11.2020
14:00
Sloga (D)
Despotovac
Radivoj Korać
Beograd
28.11.2020
Kraljevo
Kraljevo
Vojvodina 021
Novi Sad
28.11.2020
Student
Niš
Vrbas Medela
Vrbas
28.11.2020
17:00
Art Basket
Beograd
Spartak
Subotica
28.11.2020
Partizan 1953
Beograd
Novosadska ŽKA
Novi Sad
28.11.2020
17:00
Crvena zvezda Kombank
Beograd
SPD Radnički
Kragujevac
28.11.2020
14:30
Duga
Šabac
Vršac
Vršac
28.11.2020
15:00
Topolčanka
Bačka Topola
Sistem 2000
Smederevska Palanka
28.11.2020
15:00
Srem
Sremska Mitrovica
Gimnazijalac
Pirot
28.11.2020
15:00
Radnički (B)
Beograd
Sloga
Požega
28.11.2020
15:00
Srbobran
Srbobran
Ljubovija
Ljubovija
28.11.2020
18:00
Proleter
Zrenjanin
Mileševka
Prijepolje
28.11.2020
16:30
Karaburma
Beograd
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
28.11.2020
Vojvodina 021- 2
Novi Sad
Sivac
Sivac
28.11.2020
Ras
Beograd
Čelarevo
Čelarevo
28.11.2020
Stara Pazova
Stara Pazova
Jedinstvo
Novi Bečej
28.11.2020
Duga 2
Šabac
Delfin
Bačka Palanka
28.11.2020
SO ŽKK
Kikinda
Sloga
Plandište
28.11.2020
Proleter
Novi Sad
Lim
Priboj
28.11.2020
Play Off
Užice
Konstantin
Niš
28.11.2020
12:30
Marinos
Niš
Star
Novi Sad
28.11.2020
17:30
SPD Radnički
Kragujevac
Sloga
Kraljevo
28.11.2020
17:00
I Come To Play Budućnost
Novi Sad
Borac
Čačak
28.11.2020
14:00
Partizan NIS
Beograd
Ras
Beograd
28.11.2020
18:20
Art Basket
Beograd

Odbojka

Novi Pazar
Novi Pazar
28.11.2020
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
Ribnica
Kraljevo
28.11.2020
Spartak (S)
Subotica
Borac (S)
Starčevo
28.11.2020
Niš
Niš
Radnički
Kragujevac
28.11.2020
Crvena zvezda
Beograd
Mladi radnik
Požarevac
28.11.2020
Partizan Soccer
Beograd
Borac (P)
Paraćin
28.11.2020
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
28.11.2020
Železničar
Beograd
VGSK
Veliko Gradište
28.11.2020
Novi Sad Maneks
Novi Sad
VA 014 Bauwesen
Valjevo
28.11.2020
Dubočica
Leskovac
Karađorđe
Topola
28.11.2020
Smederevo Carina
Smederevo
Spartak (LJ)
Ljig
28.11.2020
Klek Srbijašume
Klek
Bečej
Bečej
28.11.2020
Mladenovac
Mladenovac
Užice
Užice
28.11.2020
Loznica
Loznica
Bavanište
Bavanište
28.11.2020
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
Futog
Futog
28.11.2020
Šumadija
Aranđelovac
Vojvodina NS Seme2
Novi Sad
28.11.2020
Banat
Vršac
Topličanin
Prokuplje
28.11.2020
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Antena
Kruševac
28.11.2020
Napredak 037
Kruševac
FAP Livnica
Prijepolje
28.11.2020
Kosovska Mitrovica 2
Kosovska Mitrovica
Ribnica 2
Kraljevo
28.11.2020
Gračac
Gračac
Tutin 020
Tutin
28.11.2020
Partizan
Lipljan
Rudar
Baljevac
28.11.2020
Tehničar
Kraljevo
As
Beograd
28.11.2020
16:45
Rudar
Kostolac
Srem Iton
Sremska Mitrovica
28.11.2020
Stražilovo
Sremski Karlovci
Mladost (BP)
Bački Petrovac
28.11.2020
Sombor
Sombor
Dunav Volley
Novi Sad
28.11.2020
Partizan
Bač
Proleter
Zrenjanin
28.11.2020
Kikinda
Kikinda
Kulpin
Kulpin
28.11.2020
Vest
Šid
Mladost (NP)
Nova Pazova
28.11.2020
Vojvodina NS Seme 3
Novi Sad
Maglić 1953
Maglić
28.11.2020
Stražilovo
Sremski Karlovci
Vrbas
Vrbas
28.11.2020
Botafogo
Novi Sad
Mladost (T)
Turija
28.11.2020
Klek Srbijašume 2
Klek
Dunav Voley 2
Novi Sad
28.11.2020
Sloven
Ruma
Hajduk
Kula
28.11.2020
Novi Sad 2
Novi Sad
Mladost
Bosilegrad
28.11.2020
Surdulica
Surdulica
MOK Topličanin 97 - 2
Prokuplje
28.11.2020
Jablanica
Medveđa
Radan
Lebane
28.11.2020
Dubočica - 2
Leskovac
Crvena zvezda
Beograd
28.11.2020
Klek
Klek
Partizan Soccer
Beograd
28.11.2020
Ub
Ub
Spartak (S)
Subotica
28.11.2020
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Beograd
Beograd
28.11.2020
TENT
Obrenovac
Omladinac
Novi Banovci
28.11.2020
Jedinstvo
Užice
Takovo Zvezda Helios
Gornji Milanovac
28.11.2020
Radnički Blasters
Beograd
Spartak
Ljig
28.11.2020
Srbijanka 014
Valjevo
Inđija
Inđija
28.11.2020
Vranje
Vranje
Novi Sad
Novi Sad
28.11.2020
Smederevo
Smederevo
Sterija
Beograd
28.11.2020
Roda
Beograd
Radnički (K)
Kragujevac
28.11.2020
FOK
Novi Sad
Ruma
Ruma
28.11.2020
Valjevo
Valjevo
Ivanjica
Ivanjica
28.11.2020
Panonija
Bačka Palanka
Gimnazijalac
Kraljevo
28.11.2020
Smeč 5
Kragujevac
AS Batajnica
Batajnica
28.11.2020
Zaječar
Zaječar
Zlatibor
Čajetina
28.11.2020
Crno Bele 011
Beograd
Lavice 07
Novi Sad
28.11.2020
Štrand Volej
Novi Sad
Partizan
Sremski Karlovci
28.11.2020
Volley Stars
Kljajićevo
Slavija
Novi Sad
28.11.2020
Futog
Futog
Odbojka 013
Pančevo
28.11.2020
Star
Novi Sad
Futog West
Futog
28.11.2020
Srem 2
Sremska Mitrovica
NS Volej Team
Novi Sad
28.11.2020
Bagljaš 023
Zrenjanin
Viner
Bor
28.11.2020
Volejbor-Tim
Bor
Hajduk Veljko
Negotin
28.11.2020
Zaječar 2
Zaječar
Pirot
Pirot
28.11.2020
Knjaževac 2
Knjaževac
Ozren
Sokobanja
28.11.2020
Timok
Zaječar
Mladost
Bački Petrovac
28.11.2020
SK Volej
Novi Sad
Elan Volej
Srbobran
28.11.2020
Blok aut
Temerin
Novi Sad 2
Novi Sad
28.11.2020
Merkur
Bačka Palanka
Volejstars
Zrenjanin
28.11.2020
Grbić
Bački Jarak
Maks
Šid
28.11.2020
Mladost
Nova Pazova
Mladost 1979
Inđija
28.11.2020
Dunav
Stari Banovci
Beočin
Beočin
28.11.2020
Dunav Volej
Novi Sad
Win Volley
Subotica
28.11.2020
Apatin
Apatin
Spartak 2
Subotica
28.11.2020
Vrbas
Vrbas
Subotica
Subotica
28.11.2020
Goks IN
Odžaci
KI 0230
Kikinda
28.11.2020
Banat
Vršac
Kikinda
Kikinda
28.11.2020
Krajišnik
Krajišnik
Hercegovina
Ravni Topolovac
28.11.2020
Proleter
Zrenjanin
Topličanin 2002
Prokuplje
28.11.2020
Surdulica
Surdulica
ŽOK Topličanin
Prokuplje
28.11.2020
Vlasina - 2
Vlasotince
Radan
Lebane
28.11.2020
Morava
Vladičin Han

Rukomet

Spartak
Subotica
28.11.2020
18:00
Crvenka
Crvenka
Dubočica 54
Leskovac
28.11.2020
18:00
Kikinda Grindex
Kikinda
Partizan
Beograd
28.11.2020
19:00
Proleter
Zrenjanin
Dinamo
Pančevo
28.11.2020
19:00
Vojvodina
Novi Sad
Šamot 65
Arenđelovac
28.11.2020
19:00
Radnički
Kragujevac
Rudar
Kostolac
28.11.2020
19:00
Obilić
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
28.11.2020
20:00
Crvena zvezda
Beograd
Železničar 1949
Niš
28.11.2020
18:30
Metaloplastika
Šabac
Smederevo
Smederevo
28.11.2020
13:00
Jedinstvo
Novi Bečej
Morava
Velika Plana
28.11.2020
19:00
Voždovac 2012
Beograd
Vrbas Petrol
Vrbas
28.11.2020
19:30
Mačva
Bogatić
Jugović
Kać
28.11.2020
19:00
Kolubara
Lazarevac
Inđija
Inđija
28.11.2020
16:30
Ub
Ub
Lavovi BP
Bačka Palanka
28.11.2020
17:30
Sivac 69
Sivac
Hajduk Veljko
Negotin
28.11.2020
18:00
Zlatar
Nova Varoš
Kuršumlija
Kuršumlija
28.11.2020
18:00
Priboj
Priboj
Vranje 1957
Vranje
28.11.2020
17:00
Metalac
Kraljevo
Žitorađa
Žitorađa
28.11.2020
19:30
Mokra Gora
Zubin Potok
Knjaz 1957
Knjaževac
28.11.2020
17:00
Borsko jezero
Bor
Zaječar 1949
Zaječar
28.11.2020
18:00
Majdanpek
Majdanpek
Železničar 1949 - 2
Niš
28.11.2020
09:30
Nišava
Niš
Arilje
Arilje
28.11.2020
18:00
Omladinac
Gornji Milanovac
Medicinar 2
Šabac
28.11.2020
16:00
SU Hazena
Beograd
Vranje
Vranje
28.11.2020
16:00
Vlasotince
Vlasotince
Naisa 2
Niš
28.11.2020
12:30
Osice
Knjaževac
Rtanj
Boljevac
28.11.2020
19:00
Đerdap
Kladovo
Bor - RTB 2
Bor
28.11.2020
17:00
Remesiana
Bela Palanka
Nemanjić
Požarevac
28.11.2020
14:00
Radnički
Svilajnac
Pazar 2003
Novi Pazar
28.11.2020
13:30
Metalac AD
Gornji Milanovac

Vaterpolo

Stari Grad
Beograd
28.11.2020
Banjica
Beograd
Valjevo
Valjevo
28.11.2020
Nais
Niš
Novi Beograd 11. april
Beograd
28.11.2020
Valis
Valjevo
NBG Vukovi
Novi Beograd
28.11.2020
Vojvodina
Novi Sad

Futsal

Kalča
Niš
28.11.2020
FON
Beograd
Ekonomac
Kragujevac
28.11.2020
Crvena zvezda
Beograd
Vinter sport
Niš
28.11.2020
Konjarnik
Beograd
Zemun Samo pravo
Zemun
28.11.2020
Novi Pazar
Novi Pazar
Vranje
Vranje
28.11.2020
Nova Pazova
Nova Pazova
Gvozdeni puk
Niš
28.11.2020
BSK
Bujanovac
Pirgos
Pirot
28.11.2020
Akademac
Niš
Rosulja
Vlasotince
28.11.2020
Prokuplje
Prokuplje
Progres
Paraćin
28.11.2020
Timok
Zaječar
Aleksinac 2015
Aleksinac
28.11.2020
Pirot
Pirot
Radnički 2010
Niš
28.11.2020
Bele crkve
Kuršumlija
Zenon
Lajkovac
28.11.2020
Bezbednost 192
Valjevo
Bajina Bašta
Bajina Bašta
28.11.2020
Zlatibor
Čajetina
PP 192
Prijepolje
28.11.2020
Braća Nedić
Osečina
Kareli
Ub
28.11.2020
Flash
Valjevo
OŠ Karađorđe 2015
Rača
28.11.2020
MB Namenska
Lučani
Olimp
Vrnjačka banja
28.11.2020
Aranđelovac
Aranđelovac
Karanovac
Kraljevo
28.11.2020
Euro-lider
Petrovac
Temnić
Varvarin
28.11.2020
Čaršija
Trstenik
Miners
Majdanpek
28.11.2020
Brđanka
Aleksinac
Babušnica 2011
Babušnica
28.11.2020
Ozren
Sokobanja
Dolap
Prokuplje
28.11.2020
Lindoret
Preševo
Niš 92
Niš
28.11.2020
Zadrugar 2017
Žitorađa
As
Bujanovac
28.11.2020
Radnik
Surdulica