XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 586 utakmica za dan
Nedelja, 15 Novembar 2020

Fudbal

Kolubara
Lazarevac
1 : 0
OFK Žarkovo
Beograd
Trayal
Kruševac
0 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
Budućnost
Dobanovci
0 : 1
Kabel
Novi Sad
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Tisa
Adorjan
1 : 0
1. Maj Ruma
Ruma
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
2 : 0
Dunav
Stari Banovci
Vojvodina 1928
Perlez
0 : 2
OFK Vršac
Vršac
Bane 1931
Raška
0 : 1
Trepča
Kosovska Mitrovica
Železničar (L)
Lajkovac
2 : 3
Jošanica
Novi Pazar
Budućnost (A)
Arilje
1 : 0
Mačva 1929
Bogatić
Leštane
Leštane
0 : 2
Jedinstvo
Surčin
Stepojevac Vaga
Stepojevac
2 : 1
Sinđelić
Beograd
Sremčica
Sremčica
4 : 0
Lokomotiva
Beograd
BSK 1925
Batajnica
0 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
1 : 0
GSP Polet Dorćol
Beograd
BASK
Beograd
1 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Kablovi
Zaječar
0 : 2
Budućnost (P)
Popovac
Mladost
Medoševac
5 : 1
SFK Morava
Vladičin Han
Timočanin
Knjaževac
3 : 0
Car Konstantin
Niš
Radan
Lebane
7 : 1
Moravac Orion
Mrštane
Rembas
Resavica
1 : 1
Župa
Aleksandrovac
Budućnost
Resnik
2 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Korićani
Korićani
2 : 0
Polet
Ratina
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
4 : 1
Apolon 2018
Kovači
Šumadija (T)
Toponica
3 : 4
Real
Podunavci
OFK Ras
Novi Pazar
6 : 2
Borac
Drenovac
Vodojaža
Grošnica
1 : 2
Radnik
Ušće
Rudar (S)
Stamnica
5 : 1
OFK Napredak
Markovac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
2 : 1
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
Sloga (M)
Milatovac
2 : 2
Pomoravlje
Vlaški Do
Borac (Ž)
Žabari
2 : 0
Sloboda
Lipe
Jedinstvo Putevi
Užice
2 : 1
Omladinac
Zablaće
Polet (Lj)
Ljubić
5 : 1
Parmenac
Parmenac
Polimlje
Prijepolje
2 : 0
Sloboda (Č)
Čačak
Zlatar
Nova Varoš
3 : 1
Jasen
Brodarevo
Rubribreza
Rubribreza
2 : 1
Vrelo Sport
Vrelo
Rađevac
Krupanj
5 : 0
Spartak 1924
Ljig
Mladost (DD)
Donji Dobrić
1 : 7
Sloga (B)
Bogosavac
OFK Divci
Divci
1 : 2
Borac (L)
Lešnica
Radnički Stobex
Klupci
0 : 1
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
Mladost (BP)
Bački Petrovac
6 : 0
Obilić
Novi Kneževac
Mladost (T)
Turija
2 : 2
Mladost APA
Apatin
Bačka (P)
Pačir
2 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Hercegovac
Gajdobra
3 : 1
Radnički (S)
Sombor
Radnički (K)
Kovin
5 : 1
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Omladinac FAM
Botoš
1 : 2
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Budućnost
Salaš Noćajski
1 : 0
Podunavac
Belegiš
Hajduk
Divoš
3 : 0
Jadran
Golubinci
Borac
Šajkaš
2 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Jedinstvo
Rumenka
7 : 2
Jugović
Kać
Index
Novi Sad
0 : 1
Cement
Beočin
Sremac Vojka
Vojka
3 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Levač
Rekovac
2 : 1
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Kušiljevo
Kušiljevo
2 : 3
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Juhor
Obrež
0 : 0
Blagotin
Poljna
Sloga (M)
Majdevo
4 : 1
Temnić 1924
Varvarin
OFK Lugomir
Rakitovo
0 : 1
Morava 1918
Ćuprija
Lužnica
Babušnica
2 : 3
Brodoremont
Kladovo
OFK 019
Zaječar
2 : 7
OFK Slatina
Bor
Branik
Štubik
1 : 0
Senjak
Pirot
Tanasko Rajić
Pirot
3 : 0
Polom
Leskovo
Naša krila 1936
Belotinac
6 : 0
Moravica
Subotinac
Malošište
Malošište
1 : 3
Naisus 1977
Rožina
OFK Niš
Niš
0 : 2
Delijski Vis
Niš
Zemljoradnik
Balajnac
3 : 3
Bukovik
Razanj
Orljane
Orljane
2 : 2
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Čekmin
Čekmin
2 : 1
Žitorađa
Žitorađa
Jablanica
Medveđa
2 : 1
Budućnost
Orašje
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 0
Pusta Reka
Bojnik
Dobrič
Pejkovac
1 : 4
Alakince
Alakince
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
4 : 2
Jedinstvo (B)
Bošnjace
Vranjska Banja
Vranjska Banja
3 : 2
OFK Kosanica
Kuršumlija
Komgrap
Beograd
1 : 3
Prva iskra
Barič
Dunav
Veliko Selo
1 : 1
BSK 1926
Baćevac
Budućnost (Z)
Zvečka
0 : 4
Torlak
Beograd
Posavina
Stubline
0 : 4
Poštar Zvezdara
Beograd
Vrčin
Vrčin
1 : 1
Srem
Jakovo
Velika Jasikova
Velika Jasikova
15.11.2020
13:30
Omladinac
Grezna
OFK Rtanj
Boljevac
15.11.2020
13:30
Rudar Vrška Čuka
Grljan
Trebič
Sokobanja
15.11.2020
13:30
Šljivar
Šljivar
Sebečevac
Sebečevac
2 : 0
Mačkovac
Mačkovac
Žabare
Žabare
6 : 1
Ribnik
Gornji Ribnik
Mladost (T)
Toljevac
3 : 1
FUD
Brus
13. April
Lomnica
3 : 1
Trudbenik
Stalać
Mladost (DK)
Donji Katun
0 : 1
Gradina
Pejovac
Vinogradar
Zleginje
8 : 0
Kupci
Kupci
Sloga (D)
Dašnica
1 : 1
Sloga (Ć)
Ćićevac
Sloga (L)
Lozna
2 : 0
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Sremac
Dobrinci
1 : 3
Železničar
Inđija
Donji Srem 2015
Pećinci
0 : 0
Rudar
Vrdnik
BSK
Bešenovo
2 : 1
GFK Sloven
Ruma
Napredak
Popinci
2 : 1
Mitros
Sremska Mitrovica
Sloga
Voganj
5 : 3
PSK
Putinci
LSK
Laćarak
1 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Borac (K)
Klenak
2 : 0
Hajduk (B)
Beška
Jugoslavija
Jabuka
0 : 2
Partizan (U)
Uljma
Hajdučica
Hajdučica
3 : 0
Banat (I)
Ilandža
Crvena zvezda
Pavliš
4 : 2
Spartak 1911
Debeljača
Radnički (B)
Baranda
0 : 5
Partizan (G)
Gaj
Strela
Ivanovo
1 : 3
Polet (Id)
Idvor
Dolina
Padina
2 : 1
Potporanj
Potporanj
Budućnost (A)
Alibunar
1 : 0
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
ŽAK
Sombor
1 : 0
Maglić
Bački Maglić
Omladinac
Bukovac
2 : 3
Slavija
Pivnice
Rusin
Ruski Krstur
1 : 0
Polet
Karavukovo
Budućnost (G)
Gložan
0 : 0
Budućnost (M)
Mladenovo
Borac 46
Obrovac
3 : 0
Tvrđava
Bač
Kordun
Kljajićevo
1 : 0
BSK
Bački Brestovac
Budućnost (P)
Parage
4 : 0
Radnički 1918
Ratkovo
Zadrugar
Srpski Miletić
1 : 3
Stanišić 1920
Stanišić
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
2 : 1
Proleter (Nj)
Njegoševo
Senta
Senta
4 : 1
Eđšeg
Mali Iđoš
Đurđin
Đurđin
1 : 2
Napredak
Nadalj
Jadran
Feketić
1 : 1
Preporod
Novi Žednik
Budućnost
Savino Selo
2 : 3
Obilić
Zmajevo
MSK
Mihajlovo
5 : 0
Vojvodina (B)
Bašaid
Potisje
Knićanin
2 : 2
ASK
Aradac
Lehel
Mužlja
0 : 4
Polet
Nakovo
Rusanda
Melenci
4 : 0
Tamiš
Farkaždin
OFK Klek
Klek
3 : 2
Borac
Aleksandrovo
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
4 : 0
2. Oktobar
Kumane
Polet
Trnovče
3 : 0
Bresje Superior
Velika Plana
Železničar Kusadak
Kusadak
3 : 1
Osipaonica
Osipaonica
SASK
Saraorci
0 : 2
Bačinac
Bačinac
Radnik (SP)
Smederevska Palanka
5 : 2
Mladi borac
Veliko Orašje
Obilić
Staro Selo
2 : 0
Mladi radnik 1940
Radinac
Budućnost
Mala Krsna
2 : 1
Sloga (L)
Lugavčina
Pobeda
Golobok
3 : 2
Crvena zvezda
Suvodol
Cerovac 2013
Cerovac
4 : 0
Mladost 1948
Donja Livadica
Sloga (M)
Miloševac
0 : 3
Podunavac
Udovice
Banja 1957
Banja
1 : 2
Prvi srpski ustanak
Orašac
Jasenica (B)
Božurnja
2 : 1
Borac (P)
Pajsijević
Trnava
Donja Trnava
1 : 3
BSK
Belosavci
ŽSK
Žirovnica
3 : 1
Partizan 1945
Darosava
Marjan (K)
Knić
0 : 2
Vinča
Vinča (Topola)
Lokomotiva
Lapovo
4 : 2
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
Sloga (Z)
Zagorica
2 : 0
Šumadinac (S)
Stojnik
Sinđelić 2012
Ugrinovci
3 : 2
Borac (P)
Progar
Postar 1930
Beograd
1 : 0
Šumadinac
Bečmen
Institut
Zemun Polje
2 : 1
011
Beograd
Hajduk
Beograd
3 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
PKB (PS)
Padinska skela
3 : 0
Umka
Umka
DIF
Beograd
1 : 2
Balkan Mirijevo
Beograd
Mladi borac
Županjac
1 : 1
Vranić
Vranić
Radnički
Rudovci
1 : 1
Strelac
Mislođin
Polet
Grabovac
1 : 3
Omladinac
Veliko Polje
Rojkovac
Obrenovac
4 : 1
Jedinstvo
Dren
Lisović 1977
Lisović
0 : 2
Zvezda
Konatice
Duboko
Mala Moštanica
0 : 0
OFK Borac
Arnajevo
Rabrovac
Rabrovac
1 : 1
SUF Dubona
Dubona
Ivanča
Velika Ivanča
1 : 9
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
Zuce 2019
Zuce
5 : 0
Velika Krsna
Velika Krsna
Šepšin
Šepšin
1 : 2
Pudarci
Pudarci
Dunavac
Grocka
6 : 0
Zaklopača
Zaklopača
Šumadija 1962
Jagnjilo
1 : 2
Kosmajac
Koraćica
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
2 : 1
Boleč
Grocka
Titel
Titel
4 : 0
Susek
Susek
TSK
Temerin
4 : 0
Jedinstvo
Gospođinci
Šajkaš 1908
Kovilj
4 : 0
Hajduk
Čurug
OFK Sirig
Sirig
2 : 0
Omladinac
Stepanovićevo
Fruškogorac
Sremska Kamenica
6 : 0
OFK Futog
Futog
ŽSK
Žabalj
4 : 1
Bačka 1923
Đurđevo
Sloga
Kobišnica
5 : 0
Brestovac
Borski Brestovac
Nemetali
Donja Bela Reka
3 : 2
Blizna
Blizna
Urovica
Urovica
4 : 3
Ključ
Podvrška
Radnički
Klokočevac
2 : 3
BSK
Bukovče
Maršić
Maršić
3 : 1
Slavija
Kragujevac
Sloboda (G)
Grbice
7 : 0
Srbija
Ilićevo
Mladost (P)
Pajazitovo
0 : 3
Pobeda 1926
Beloševac
21. oktobar
Kragujevac
2 : 2
Šumadinac KG
Kragujevac
OFK Bagremar
Kragujevac
3 : 0
Zastava
Kragujevac
Šumadija 1934
Drača
2 : 1
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
Kutlovo
Kutlovo
5 : 1
Jedinstvo
Petrovac
Stevan Nešticki
Leskovik
3 : 0
Mladost (L)
Lalinac
Mladost (DK)
Donji Komren
3 : 2
Radnički 1936
Trupale
Sloboda
Gornja Vrežina
4 : 1
Vulkan 1963
Brenica
Omladinac
Gornji Komren
5 : 0
Planinac 1933
Prva Kutina
Morava
Krušce
1 : 0
Palilulac
Niš
Čegar 1946
Donji Matejevac
1 : 4
Aluminjum
Niš
Crvena zastava
Hum
4 : 1
Čegar 2013
Kamenica
Napredak 1936
Veliko Crniće
3 : 1
Budućnost (V)
Vezičevo
Železničar
Požarevac
5 : 0
Manastirica
Manastirica
Napredak Simićevo
Simićevo
0 : 1
Vihor
Маljurevac
Obilić
Živica
3 : 2
Mladost (B)
Biskuplje
Sloga (L)
Lučica
4 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Sirakovo
Sirakovo
2 : 1
Rudar (Kr)
Krepoljin
Mlava (ML)
Malo Laole
1 : 3
Borac (K)
Klenovnik
OFK Rutevac 1908
Rutevac
4 : 0
Moravac
Zaplanjska Toponica
Rudar
Aleksinački rudnici
2 : 1
Pobeda
Rusna
Baličevac
Baličevac
3 : 1
Jastrebac
Tešica
Moravac
Čečina
3 : 0
Rasovača
Rasovača
Radnički 1947
Čapljinac
3 : 0
Sloga
Korman
Borac
Azbresnica
2 : 3
Radnički 1924
Kočane
Doljevac
Doljevac
1 : 0
Palilula
Aleksinac
Napredak
Gračac
0 : 7
Karađorđe
Ribnica
Jedinstvo 2017
Tutin
2 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Tavnik
Tavnik
3 : 0
Ribnica
Jovac
Popovići Vrnjci
Vrnjci
0 : 0
Ibar
Mataruška Banja
Mataruge
Mataruge
5 : 0
Gruža
Vitanovac
Granit
Jošanička banja
1 : 3
Budućnost
Konarevo
Jovo Kursula
Cvetke
1 : 2
Rudar
Baljevac
Juhor (G)
Glavinci
3 : 1
Budućnost (M)
Miliva
Resavac
Subotica
1 : 2
Morava (R)
Ribare
Mladost (K)
Končarevo
1 : 0
Kolare
Kolare
Budućnost (Đ)
Đurinac
4 : 3
Partizan
Majur
Javor
Sladaja
3 : 2
Orlovi
Jasenovo
Rudar
Senjski Rudnik
8 : 0
OFK Bratstvo
Medveđa
Sloga
Voljavče
4 : 2
Morava (KS)
Kočino Selo
Mladost (J)
Jovac
0 : 0
Napredak
Drenovac
Dragocvet
Dragocvet
0 : 0
OFK Juhor 2016
Potočac
Banjani
Banjani
4 : 1
Pambukovica
Pambukovica
ZSK
Valjevo
2 : 0
Tvrdojevac
Tvrdojevac
Iskra
Donja Bukovica
0 : 4
Dimitrije Tucović
Ćelije
Brezovica
Brezovica
2 : 3
Kolubara 2
Valjevo
Joks Junajted
Mionica
1 : 0
OFK Osečina
Osečina
Gnjilan
Gnjilan
2 : 2
Mladost
Poljska Ržana
Pobeda
Držina
1 : 2
Zvezda
Blato
Drina
Badovinci
0 : 1
Karađorđe
Mišar
Milan Orlić
Novo Selo
6 : 0
Duško
Klenje
Mladost
Pocerski Pričinović
2 : 2
Majur
Majur
Rudar
Brasina
3 : 0
Sinđelić
Lipnica
Hajduk Stanko
Crna Bara
15.11.2020
13:30
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Jedinstvo
Štitar
5 : 2
Vidojevica
Lešnica
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 2
Sloga (KR)
Krnić
BSK Bujanovac
Bujanovac
1 : 1
Mineralac
Vranjska Banja
Mladost (B)
Bosilegrad
7 : 3
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
Lugina
Preševo
1 : 0
Pavlovac
Pavlovac
Levosoje
Levosoje
0 : 1
Trnovac
Trnovac
Banat (D)
Dupljaja
4 : 0
Omladinac
Zagajica
Ratar
Kruščica
1 : 0
Borac (VG)
Vračev Gaj
Borac (VS)
Veliko Središte
5 : 1
Karaš (J)
Jasenovo
Graničar
Miletićevo
0 : 2
Vulturul
Grebenac
Ševac
Kusić
3 : 0
Karaš (K)
Kuštilj
ČSK
Čortanovci
1 : 3
Polet
Novi Karlovci
Krušedol
Krušedol
4 : 1
Fruškogorac
Krčedin
Jedinstvo
Platičevo
1 : 0
Napredak
Žarkovac
Srem
Sremski Mihaljevci
5 : 1
OFK Brestač
Brestač
Graničar
Obrež
3 : 2
Kameni
Ašanja
Šumar
Ogar
0 : 2
Sremac
Deč
Hrtkovci
Hrtkovci
4 : 3
Mladost
Buđanovci
Radnički
Irig
3 : 0
Dunav
Novi Slankamen
Graničar 1924
Adaševci
4 : 0
Jednota
Šid
Erdevik 2017
Erdevik
1 : 1
Jedinstvo
Ruma
OFK Bikić
Bikić Do
2 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Obilić 1993
Kukujevci
2 : 1
Zmaj
Noćaj
Sloga
Čalma
0 : 2
Fruškogorac
Manđeloš
Sloboda
Šašinci
1 : 2
Sremac (B)
Berkasovo
Trgovački
Sremska Mitrovica
3 : 0
Sremac (J)
Jarak
Fruška Gora
Ruma
0 : 2
Graničar (K)
Kuzmin
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
3 : 0
Mladost (R)
Rajkovac
Šamot
Aranđelovac
3 : 0
Kopljari
Kopljari
Borac
Kloka
3 : 3
Mladi rudar
Bukovik
Brezovac
Brezovac
1 : 3
Venčani
Venčani
B 2000
Aranđelovac
6 : 0
Radoje Domanović
Ovsište
Vrbica
Aranđelovac
1 : 2
Mladost (J)
Jelenac
Gorski Car
Garaši
5 : 1
Budućnost
Blaznava
Sloga (Z)
Zabojnica
5 : 1
Mladi radnik (D)
Dragušica
Kruševica 1980
Kneževac
1 : 1
Mladost (R)
Rašković
Jedinstvo (O)
Oplanić
2 : 1
BSK
Borač
Badnjevac
Badnjevac
1 : 0
Karađorđe (V)
Vučić
Jedinstvo
Ribarevo
4 : 2
Dunav
Bački Monoštor
Mladost
Kruščić
2 : 5
Hajduk
Stapar
Kula
Kula
1 : 2
Omladinac
Deronje
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
3 : 1
Terekveš
Svilojevo
OFK Odžaci
Odžaci
0 : 4
Lipar
Lipar
Polet
Sivac
0 : 3
Bratstvo 2019
Prigrevica
Hajduk (G)
Gardinovci
3 : 0
OFK Hajduk
Novi Sad
Čenej
Čenej
1 : 1
Železničar
Novi Sad
Moskva
Budisava
0 : 4
Vinogradar
Ledinci
Obilić
Vilovo
0 : 1
Dinamo
Budisava
Sloga
Lok
1 : 7
Borac (P)
Rakovac
Napredak (B)
Bubušinac
2 : 1
Žitkovica
Žitkovica
Mladi Borac
Majilovac
3 : 1
Mlava (B)
Bratinac
Stig 1955
Beranje
1 : 0
Sloga (M)
Mustapić
BSK 1931
Brežane
6 : 0
Polet (V)
Voluja
Barič
Barič
2 : 1
Borac 2016
Donja Kruševica
Napredak (P)
Poljana
4 : 4
Ljubičevo
Ljubičevo
Batovac
Batovac
4 : 2
Baštovan 2015
Carevac
Dizel
Bare
6 : 1
Pek
Kusiće
Zvezda
Čukojevac
4 : 1
Mlada krila
Metikoši
Lazac
Lazac
2 : 0
Mladost 1925
Oplanići
Stubal
Stubal
0 : 1
Borac (V)
Vraneši
Jedinstvo (G)
Godačica
2 : 1
Borac (A)
Adrani
Mladost 1981
Štulac
3 : 4
Miločajac
Miločaj
Sloga 1952
Veliki Popovac
2 : 4
Zadrugar 1947
Tabanovac
Borac (VL)
Veliko Laole
3 : 0
Polet S.D.
Suvi Do
Zabrđe 1936
Zabrđe
4 : 2
Sloga 1945
Veliko Selo
Pobeda 1953
Osanica
0 : 1
Borac (V)
Vukovac
Udarnik (S)
Sibnica
3 : 2
Krilaš
Ćovdin
Sloga
Donje Vidovo
3 : 0
Radnički
Tekija
Mladost (S)
Sikirica
3 : 2
Jasenovo
Jasenovo
15. Avgust 1950
Lomnica
2 : 1
Šumadija
Trešnjevica
Pomoravlje
Ostrikovac
0 : 2
Beljanica
Strmosten
Mladost (G)
Gložane
1 : 0
Ursule
Ursule
Šantarovac
Šantarovac
3 : 1
Sinđelić 1934
Vojska
Vinorača
Vinorača
3 : 3
Sloboda
Šuljkovac
Bratstvo
Međureč
0 : 1
Partizan
Glogovac
GFK Tabane
Jagodina
9 : 0
Crni Vrh
Deonica
Kupinovac
Kupinovac
3 : 0
Osaonica
Bagrdan
Mladi borac
Sedlare
4 : 1
Jedinstvo
Duboka
Polet (DL)
Donji Lajkovac
1 : 0
Kolubara
Jabučje
Joševa
Joševa
7 : 0
Polet (T)
Takovo
Čučuge
Čučuge
2 : 1
Omladinac
Kalinovac
Zvizdar
Zvizdar
0 : 2
Ratkovac
Ratkovac
OFK Paljuvi
Paljuvi
1 : 1
Mladost
Vračević
Popadić
Popadić
1 : 0
Stari drugari
Kadina Luka
Rajac
Kadina Luka
3 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Žabari
Žabari (Valjevo)
4 : 2
Polet
Popučke
Mladost (L)
Latković
2 : 0
Jadar 2013
Valjevo
Tešnjar
Valjevo
2 : 0
Komanice
Komanice
Mali korak
Oglađenovac
1 : 5
Dračić 2018
Dračić
Lukavac
Lukavac
1 : 3
Toplica
Donja Toplica
Polet
Jalovik
3 : 1
Mladost (Z)
Zvezd
Skupljen 2013
Skupljen
0 : 1
Torpedo
Lojanice
Mladost 2013
Jazovnik
3 : 2
Hajduk
Debrc
Sparta
Kaona
1 : 3
Verko
Suvo Selo
Bobovik
Bobovik
8 : 1
Jedinstvo 2014
Beljin
Lugovi
Čačak
3 : 1
Gladijator
Čačak
Vujan
Prislonica
2 : 1
Budućnost
Stančići
Kej
Čačak
5 : 0
Malba
Žaočani
Prijatelji
Čačak
0 : 1
Mršinci
Mršinci
Gavrilo Princip
Vranići
1 : 5
Čačak 94
Čačak
Planinac
Vujetinci
1 : 1
OFK Remont 1959
Čačak
Solid
Subotica
3 : 4
Lokomotiva
Subotica
Čantavir
Čantavir
0 : 2
Elektrovojvodina
Subotica
Žednik
Stari Žednik
3 : 2
Bikovo
Bikovo
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
5 : 2
Palić
Palić
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
5 : 0
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
2 : 3
Radnički
Koceljeva
Rankovac
Nakučani
1 : 2
Trešnjevka
Trbusac
Vlašić
Donje Crniljevo
3 : 0
OFK Jelen
Jelenča
OFK Varna
Varna
1 : 4
Pričinović
Pocerski Pričinović
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
3 : 1
PSK
Provo
Dobrava
Vukošić
3 : 1
Jevremovac
Jevremovac
Mrovska
Mrovska
3 : 1
Cerić
Miokus
Petrovac 74
Kujavica
2 : 2
Šipurske livade
Šabac
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
3 : 3
Velika Reka
Velika Reka
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
6 : 0
Studenac
Gornja Koviljača
Sloga
Straža
4 : 1
Hajduk
Ribarica
Borac
Kozjak
3 : 0
Prva Iskra
Runjani
Antimon
Zajača
3 : 1
Jadar 1961
Gornji Dobrić
TE Gučevo
Trbušnica
1 : 0
Jelav
Jelav
Mladost
Donja Borina
4 : 1
7. Juli
Bela Crkva
Sloboda
Salaš Crnobarski
2 : 0
Mladost
Mačvanski Metković
Milicionar
Bogatić
1 : 0
Zadrugar Milkivit
Mačvanski Pričinović
Partizan
Drenovac
6 : 2
Premijer
Badovinci
Budućnost (ZM)
Zminjak
1 : 1
Petlovača
Petlovača
Torpedo 1924
Tabanović
0 : 2
Lipolist
Lipolist
Omladinac (BO)
Bogatić
1 : 3
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
Pobeda
Pobeda
0 : 7
Tomislavci
Tomislavci
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
15.11.2020
13:00
Slavija
Novo Orahovo
Mladost (R)
Radičević
15.11.2020
13:00
Mladost Radost
Srbobran
Jugovići 1976
Jug Bogdanovac
0 : 1
Sloga 1980
Jovanovac
Arbanasce
Arbanasce
3 : 2
Rad 1974
Merošina
Naupare
Naupare
7 : 1
Rasina
Vitanovac
Čarapan
Kruševac
0 : 7
Parunovac
Parunovac
Gaglovo
Gaglovo
1 : 4
Borac
Bivolje
Konjuh
Konjuh
2 : 3
Zmajevac
Belasica
Kapidžija
Kapidžija
2 : 1
Bukovica
Bukovica
Polet
Šavrane
4 : 3
Globoder
Globoder
Studen Vitez
Studenica
2 : 1
Omladinac
Drakčići
Koštam Polje
Delimeđe
3 : 0
Milakovac 2018
Milakovac
Zgodačica
Godačica
4 : 2
Budućnost
Samaila
Morava
Mrsać
1 : 3
Magnohrom
Kraljevo
Šumadija
Šumarice
1 : 1
Biljanovac
Biljanovac
Stara Čaršija
Kraljevo
1 : 2
BSK 2014
Bukovica
Fruškogorac
Mali Radinci
4 : 2
Planinac
Rivica
Borac (J)
Jarkovci
1 : 3
Graničar
Grabovci
Donji Petrovci
Donji Petrovci
5 : 0
Borac (S)
Stejanovci
Vojvodina
Neradin
1 : 1
Jedinstvo (K)
Kraljevci
27. Oktobar
Šatrinci
2 : 4
Car Uroš
Jazak
Sloga (K)
Krnješevci
0 : 3
Polet
Nikinci
Sloga
Vrhovine
3 : 0
Budućnost 1995
Slatina
Vukona
Vukona
0 : 2
Murgaš
Murgaš
OFK Takovo
Takovo
1 : 5
Dokmir
Dokmir
Vrelo
Vrelo
0 : 3
Kolubara
Liso Polje
Jedinstvo
Milorci
1 : 0
Brgule
Brgule
Gunjevac
Gunjevac
1 : 2
Sovljak
Sovljak
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
0 : 5
GFK Strelište
Jagodina
Omladinac
Bunar
7 : 2
Belica
Belica
Napredak
Staro Lanište
7 : 1
Dražmirovac
Dražmirovac
Mladi radnik
Novo Laniste
3 : 0
Dobra Voda
Dobra Voda
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
3 : 1
Best Sige
Sige
Homoljac
Žagubica
7 : 2
Vukovac 98
Vukovac
Mlava (R)
Ribare
1 : 2
Zvezda
Izvarica
Resava
Bukovac
5 : 2
Vinogradar
Crkvenac
Mladi radnik
Grabovica
0 : 2
Planinac
Panjevac
Jedinstvo
Bijelo Polje
1 : 2
Mornar
Bar
Drezga
Piperi
1 : 0
Bokelj
Kotor
Ibar
Rožaje
0 : 4
Berane
Berane
Igalo
Herceg Novi
0 : 2
Grbalj
Radanovići
Arsenal
Tivat
2 : 1
Kom
Podgorica
Borac
Čačak
15.11.2020
13:00
Una Fortuna
Kragujevac
Slatke male
Burovac
15.11.2020
13:00
Jedinstvo
Ub
TSC
Bačka Topola
1 : 3
Brodarac
Novi Beograd
Internacional
Beograd
2 : 3
Partizan
Beograd
Trayal
Kruševac
2 : 3
Vojvodina
Novi Sad
IMT
Beograd
0 : 2
Čukarički
Beograd
Dinamo 1945
Pančevo
5 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Radnički (NP)
Nova Pazova
3 : 0
GFK Sloven
Ruma
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
0 : 4
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Tekstilac
Odžaci
0 : 4
Spartak ŽK
Subotica
Petrika
Novi Sad
0 : 0
Proleter (NS)
Novi Sad
Radnički 1912
Sombor
6 : 2
Kabel
Novi Sad
Hajduk 1912
Kula
2 : 2
Bačka 1901
Subotica
OFK Bačka
Bačka Palanka
3 : 0
Petar Puača
Novi Sad
Morava (VP)
Velika Plana
0 : 3
Sloboda (Č)
Čačak
Metalac
Gornji Milanovac
1 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
GFK Sloboda
Užice
3 : 3
Loznica
Loznica
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 1
Sloga (P)
Požega
Šumadija (A)
Aranđelovac
2 : 2
Šabac Sunrise
Šabac
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
BIP
Čačak
2 : 0
Borac 1926
Čačak
Trstenik PPT
Trstenik
2 : 2
OFK Topličanin
Prokuplje
Radnik
Surdulica
3 : 3
Radnički (P)
Pirot
GFK Dubočica
Leskovac
0 : 2
Real
Niš
Kopernikus Želežničar
Niš
1 : 0
OFK Radnički
Niš
Jedinstvo (P)
Paraćin
0 : 4
GFK Jagodina
Jagodina
Mladi radnik 1926
Požarevac
1 : 1
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Zvižd
Kučevo
2 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
Karađorđe
Topola
11 : 0
OFK Slavija
Smederevo
BSK Borča
Borča
2 : 0
BSK 1925
Beograd
Železnik 1930
Železnik
1 : 1
IMT
Beograd
Zemun
Zemun
2 : 1
Sinđelić
Beograd
Zvezdara
Beograd
0 : 1
Bežanija
Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 2
IMT
Beograd
Brodarac
Beograd
5 : 0
OFK Žarkovo
Beograd
Partizan
Beograd
8 : 2
Radnički (O)
Obrenovac
TSC
Bačka Topola
3 : 2
Brodarac
Beograd
Apolon 4
Kragujevac
3 : 1
Kiker
Kraljevo
Real Niš
Niš
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
OFK Beograd
Beograd
2 : 0
OLE
Zemun
Dinamo 1945
Pančevo
6 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
OFK Vršac
Vršac
3 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Kikinda 1909
Kikinda
3 : 0
Spartak ŽK
Subotica
Petrika
Novi Sad
5 : 1
Proleter (NS)
Novi Sad
Radnički 1912
Sombor
0 : 1
Kabel
Novi Sad
OFK Bačka
Bačka Palanka
2 : 0
Petar Puača
Novi Sad
Metalac
Gornji Milanovac
2 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
GFK Sloboda
Užice
1 : 1
Loznica
Loznica
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 1
Sloga (P)
Požega
Šumadija (A)
Aranđelovac
0 : 3
Radnički 1923
Kragujevac
Mladi radnik 1926
Požarevac
1 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Radnički (N)
Niš
2 : 0
OFK Sinđelić
Niš
Vlasina
Vlasotince
15.11.2020
10:00
Radnik
Surdulica
Timok 1919
Zaječar
3 : 0
Dinamo
Vranje
SFS Borac
Paraćin
2 : 2
GFK Dubočica
Leskovac
Vinča
Vinča
2 : 4
BASK
Beograd
Prva Iskra
Barič
1 : 7
RFK Grafičar
Beograd
Radnički (R)
Rudovci
1 : 2
Palilulac
Beograd
Radnički 1905
Bajmok
3 : 1
Bačka 1901
Subotica
Crvena zvezda
Beograd
15.11.2020
BSK Borča
Borča
ADA
Beograd
15.11.2020
IMT
Novi Beograd
Partizan
Beograd
15.11.2020
Teleoptik
Zemun
OLE
Zemun
15.11.2020
Internacional
Beograd
Apolon 2018
Kovači
5 : 0
Kiker
Kraljevo
Aranđelovac
Aranđelovac
15.11.2020
10:00
Vodojaža
Kragujevac
Arsenal
Kragujevac
15.11.2020
09:30
Morava (VP)
Velika Plana
Sušica
Kragujevac
15.11.2020
09:00
Gruža
Gruža
Apolon I
Kragujevac
15.11.2020
11:00
Apolon II
Kragujevac
Karadjordje (T)
Topola
15.11.2020
10:00
Radnički 1923
Kragujevac
Novi Pazar
Novi Pazar
15.11.2020
11:00
Novi Pazar B
Novi Pazar
Tutin
Tutin
15.11.2020
11:00
Koštam Polje
Delimeđe
Granit
Jošanička Banja
15.11.2020
11:00
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
OFK Ras
Novi Pazar
15.11.2020
11:30
Sport Klub 99
Novi Pazar
Pazar Juniors
Novi Pazar
15.11.2020
11:00
Rudar
Baljevac
Zemun
Zemun
0 : 5
Čukarički
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
0 : 4
Voždovac
Beograd
Ada
Beograd
0 : 4
Rad
Beograd
Partizan
Beograd
3 : 0
Crvena zvezda
Beograd
OFK Beograd
Beograd
0 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Šumadinac
Bečmen
4 : 2
Vranić
Vranić
Olimpik AS
Šabac
2 : 5
Fenix
Šabac
Nova Kolonija
Kovin
15.11.2020
13:00
Polet
Sivac
Banat
Vršac
15.11.2020
14:00
Spartak d.o.o.
Subotica
Stajićevo 2017
Stajićevo
1 : 6
Vojvodina
Novi Sad
TEK Sloga
Veliki Crljeni
3 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Šumadija
Šopić
3 : 0
Zadrugar
Lajkovac
Lazarevac
Lazarevac
2 : 1
Borac
Lazarevac
Mladost
Prnjavor
3 : 1
OFK Majur
Majur
Fenix 1
Šabac
1 : 1
Šabac Sunrise 2
Šabac
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 0
011
Beograd
Rad
Beograd
2 : 1
Lokomotiva
Beograd
Obrenovac 1905
Obrenovac
2 : 4
OFK Žarkovo
Žarkovo

Košarka

Cedevita Olimpija
Ljubljana
97 : 88
Borac
Čačak
Crvena zvezda MTS
Beograd
78 : 76
Split
Split
Mega Soccerbet
Beograd
71 : 70
Krka
Novo Mesto
Sutjeska
Nikšić
75 : 80
Podgorica
Podgorica
Široki
Široki Brijeg
73 : 80
MZT Skopje Aerodrom
Skopje
Marinos
Niš
102 : 60
Rudar 1903
Bor
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
20 : 0
I Came To Play
Novi Sad
Omladinac
Novi Banovci
15.11.2020
19:30
Joker
Sombor
Sloga Elite
Kraljevo
61 : 67
Požarevac
Požarevac
Crnokosa
Kosjerić
73 : 89
Ivanjica
Ivanjica
Priboj
Priboj
88 : 117
Čačak 94
Čačak
M015
Šabac
70 : 84
Loznica
Loznica
Mladost 2014
Ub
61 : 74
Apač
Loznica
OKK Sokobanja
Sokobanja
107 : 75
Trijumf
Niš
Beočin
Beočin
70 : 76
Bagljaš
Zrenjanin
Marina
Bačka Palanka
82 : 85
Roling
Veternik
Jedinstvo
Kačarevo
86 : 82
BNS
Banatsko Novo Selo
Neolit
Starčevo
95 : 90
Opovo 99
Opovo
Bane
Raška
54 : 90
Prva Petoletka
Trstenik
Srem
Sremska Mitrovica
59 : 91
Topolčanka
Bačka Topola
Gimnazijalac
Pirot
43 : 66
Proleter
Zrenjanin
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
58 : 75
Stara Pazova
Stara Pazova
Užice
Užice
44 : 51
Železničar
Lajkovac
Smederevo
Smederevo
59 : 100
Rudar 1903
Bor
Paraćin
Paraćin
73 : 51
Bagdala
Kruševac
Borac
Čačak
107 : 74
Actavis Academy
Leskovac
Sloga Elite
Kraljevo
41 : 90
Star
Novi Sad
Sloboda
Užice
73 : 47
Konstantin
Niš
SPD Radnički
Kragujevac
60 : 56
Vojvodina 021
Novi Sad
Kraljevo
Kraljevo
64 : 49
Novosadska ŽKA
Novi Sad
Crvena zvezda Kombank
Beograd
79 : 39
Ljubovija
Ljubovija

Odbojka

Mladi radnik
Požarevac
2 : 3
Niš
Niš
Borac (P)
Paraćin
3 : 2
Novi Sad Maneks
Novi Sad
Bavanište
Bavanište
0 : 3
Banat
Vršac
Kosovska Mitrovica 2
Kosovska Mitrovica
0 : 3
Napredak 037
Kruševac
Antena
Kruševac
0 : 3
Gračac
Gračac
MOK Topličanin 97
Prokuplje
3 : 0
Pirot
Pirot
Fortuna Plus
Aranđelovac
0 : 3
Rudar
Kostolac
Dunav Volley
Novi Sad
3 : 2
Vest
Šid
Kuršumlija
Kuršumlija
0 : 3
Stampedo
Niš
Panda
Vranje
2 : 3
Majdanpek FBC
Majdanpek
Leskovac 98
Leskovac
3 : 0
Pusta Reka
Bojnik
Lotus
Čačak
3 : 2
Mokra Gora
Zubin Potok
Sloga 031
Požega
3 : 1
Raška
Raška
Lucky Star
Beograd
3 : 1
Proleter
Loznica
Šumadija
Aranđelovac
3 : 0
Mladi radnik
Požarevac
Volley Stars
Kljajićevo
2 : 3
Štrand Volej
Novi Sad
Partizan
Sremski Karlovci
3 : 0
Star
Novi Sad
Slavija
Novi Sad
2 : 3
Srem 2
Sremska Mitrovica
Odbojka 013
Pančevo
3 : 0
Bagljaš 023
Zrenjanin

Rukomet

Crvena zvezda
Beograd
19 : 24
Metaloplastika
Šabac
Jagodina
Jagodina
29 : 27
Topličanin
Prokuplje
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
36 : 28
Potisje Pleteks
Ada
Apatin
Apatin
23 : 25
Hercegovina
Sečanj
Radnički
Šid
27 : 19
Nova Pazova
Nova Pazova
RSU Akademija Lečić
Beograd
35 : 30
Crvena zvezda 2
Beograd
Partizan 2
Beograd
33 : 39
Metalac
Valjevo
Loznica
Loznica
31 : 24
Sinđelić
Beograd
Knjaz 1957
Knjaževac
35 : 25
Majdanpek
Majdanpek
Železničar 1949 - 2
Niš
25 : 31
Aleksinac
Aleksinac
BSK Heba
Bujanovac
22 : 22
Niška Banja
Niška Banja
Dubočica 54 2
Leskovac
35 : 29
Nišava
Niš
Karađorđe
Topola
38 : 32
Mladi radnik
Požarevac
Palanka
Smederevska Palanka
25 : 29
Jedinstvo 1974
Krnjevo
Rudar 2
Kostolac
31 : 35
Sloga
Petrovac na Mlavi
Udarnik
Lozovik
15.11.2020
20:00
Smederevo 2
Smederevo
Beli anđeo
Prijepolje
29 : 27
Arilje
Arilje
Užice
Užice
15.11.2020
14:00
Trepča
Kosovska Mitrovica
Kruševac
Kruševac
29 : 21
Omladinac
Gornji Milanovac
Crepaja
Crepaja
26 : 21
Naftagas
Elemir
Budućnost
Alibunar
39 : 21
Dalmatinac
Riđica
Studentski grad
Beograd
41 : 21
Mačva 2
Bogatić
Lazarevac
Lazarevac
19 : 25
Kolubara 2
Lazarevac
RK SC Voždovac 2012 - 2
Voždovac
37 : 33
Ub 2
Ub
Loznica 2
Loznica
21 : 27
Bask
Beograd
Graničar
Gakovo
33 : 28
Grafičar
Bezdan
Sivac 69/2
Sivac
39 : 38
Rusin
Ruski Krstur
Kljajićevo
Kljajićevo
27 : 26
Borac
Bački Gračac
Zrenjanin
Zrenjanin
36 : 30
Radnički
Kovin
Vladimirovac
Vladimirovac
28 : 24
Jedinstvo
Bočar
Kučevo
Kučevo
28 : 26
Sloga
Petrovac na Mlavi
Kikinda
Kikinda
21 : 23
Beograd
Beograd
Mokrin
Mokrin
18 : 25
Laki
Crvenka
Mladost (SC)
Srpska Crnja
38 : 31
Ravangrad
Sombor
SU Hazena
Beograd
22 : 27
Radnički BG
Beograd
Radnički
Obrenovac
39 : 34
Loznica grad
Loznica
ORK Loznica
Loznica
24 : 41
Metalac 2015
Valjevo
Osice
Knjaževac
20 : 33
Remesiana
Bela Palanka
Bor - RTB 2
Bor
20 : 23
Hajduk Veljko
Negotin
Radnički
Svilajnac
28 : 15
Udarnik
Lozovik
Požarevac
Požarevac
15.11.2020
14:30
Sloga 2
Petrovac na Mlavi
Beočin 1959
Beočin
25 : 27
Apatin
Apatin
Naftagas
Elemir
22 : 20
Obilić
Novi Kneževac
Železničar 2
Inđija
42 : 18
Deronje
Deronje

Vaterpolo

Taš
Beograd
10 : 11
Proleter
Zrenjanin

Futsal

Ekonomac
Kragujevac
0 : 4
Novi Pazar
Novi Pazar
Leteći Bajmočani
Bajmok
5 : 7
Leteći Holandjanin
Vrbas
Spartak
Subotica
2 : 6
ŽAK Junior
Sombor
Ekonomist
Beograd
1 : 3
Hram
Zemun
Gvozdeni puk
Niš
6 : 0
Prokuplje
Prokuplje
Bor
Bor
6 : 5
Brđanka
Aleksinac