XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 55 utakmica za dan
Petak, 6 Novembar 2020

Fudbal

Metalac
Gornji Milanovac
3 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Dinamo
Vranje
3 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
IMT
Beograd
2 : 0
GFK Jagodina
Jagodina
Bliznak-Medveđica
Bliznak
3 : 1
Mlava (R)
Ribare
Izviđač
Lajkovac
4 : 0
Proleter
Latković
Strasbourg
Strasbourg
0 : 1
Olympique Marseille
Marseille
Werder
Bremen
1 : 1
Köln
Köln
Brighton
Brighton
0 : 0
Burnley
Burnley
Southampton
Southampton
2 : 0
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
Elche
Elche
1 : 1
Celta Vigo
Vigo
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
0 : 0
Udinese
Udine
Crvena zvezda
Beograd
1 : 0
IMT
Beograd
Tisa Njerš
Adorjan
2 : 2
Spartak ŽK
Subotica
Voždovac
Beograd
4 : 0
Lokomotiva
Beograd
Tisa Njerš
Adorjan
0 : 2
Spartak ŽK
Subotica
Petar Puača
Novi Sad
1 : 1
Proleter
Novi Sad
Sveti Stefan
Slanci
2 : 5
Beograd
Beograd

Košarka

Fenerbahce
Istanbul
83 : 71
Khimki
Moscow Region
Žalgiris Kaunas
Kaunas
90 : 93
Real Madrid
Madrid
Bayern
Munich
74 : 59
Crvena zvezda
Beograd
Panathinaikos
Athens
83 : 89
CSKA Moscow
Moscow
Valencia
Valencia
86 : 81
Milano
Milan
Zlatibor
Čajetina
83 : 79
Pirot
Pirot
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
75 : 63
Napredak
Aleksinac
Borac
Čačak
83 : 97
Mega Soccerbet
Beograd
Vrbas
Vrbas
68 : 70
Sveti Đorđe
Žitište
Mladost Vesna
Bela Palanka
06.11.2020
18:00
OKK Vlasotince
Vlasotince
Jablanica
Medveđa
68 : 55
Marinos
Niš
Jedinstvo
Novi Bečej
85 : 74
Velika Kikinda
Kikinda
Crnokosa
Kosjerić
86 : 82
Student BB
Bajina Bašta
Priboj
Priboj
70 : 89
Loznica
Loznica
Kraljevo
Kraljevo
73 : 51
Novosadska ŽKA
Novi Sad
Proleter
Zrenjanin
87 : 70
Sistem 2000
Smederevska Palanka
Srbobran
Srbobran
43 : 81
Vršac
Vršac
Rudar 1903
Bor
0 : 20
Student 2
Niš
Borac
Čačak
84 : 66
Dynamic VIP PAY
Beograd

Odbojka

Klek Srbijašume
Klek
3 : 2
VGSK
Veliko Gradište
Dubočica
Leskovac
1 : 3
Borac (P)
Paraćin
Timok
Zaječar
1 : 3
Ozren
Sokobanja
Spartak (S)
Subotica
3 : 1
Klek
Klek

Rukomet

Hercegovac
Gajdobra
32 : 36
Hercegovina
Sečanj
Aleksinac
Aleksinac
32 : 28
Dubočica 54 2
Leskovac
Jugović 2
Kać
35 : 28
Hajduk
Čurug
Mladost
Kuršumlija
20 : 12
Morava
Vladičin Han
Požarevac
Požarevac
30 : 18
Nemanjić
Požarevac
Sloga 2
Petrovac na Mlavi
37 : 20
Mladi radnik - 2
Radinac

Vaterpolo

Mladost
Pančevo
22 : 14
Goč
Vrnjačka Banja
Bečej
Bečej
6 : 4
Vračar
Beograd

Futsal

Jastrebac
Blace
6 : 2
Ivanjica
Ivanjica
Forum
Vršac
4 : 3
Zufo
Bujanovac
Kosjerić
Kosjerić
11 : 4
Oplenac
Topola
Partenon
Smederevska Palanka
5 : 1
Raška
Raška
Oftal - C
Beograd
4 : 2
Gročanski
Beograd
Ozren
Sokobanja
8 : 2
Bor
Bor
Zadrugar 2017
Žitorađa
7 : 1
Dolap
Prokuplje