27.10
20:00
Barnsley
Queens Park Rangers
3
0
|
27.10.2020 20:00 | Barnsley | 3 : 0 | Queens Park Rangers | |||||
27.10
20:45
Blackburn Rovers
Reading
2
4
|
27.10.2020 20:45 | Blackburn Rovers | 2 : 4 | Reading | |||||
27.10
20:45
Brentford
Norwich City
1
1
|
27.10.2020 20:45 | Brentford | 1 : 1 | Norwich City | |||||
27.10
20:45
Middlesbrough
Coventry City
2
0
|
27.10.2020 20:45 | Middlesbrough | 2 : 0 | Coventry City | |||||
27.10
20:45
Swansea City
Stoke City
2
0
|
27.10.2020 20:45 | Swansea City | 2 : 0 | Stoke City | |||||
27.10
20:45
Wycombe Wanderers
Watford
1
1
|
27.10.2020 20:45 | Wycombe Wanderers | 1 : 1 | Watford |
27.10
18:55
Lokomotiv
Bayern Munich
1
2
|
27.10.2020 18:55 | Lokomotiv | 1 : 2 | Bayern Munich | |||||
27.10
21:00
Atletico Madrid
Salzburg
3
2
|
27.10.2020 21:00 | Atletico Madrid | 3 : 2 | Salzburg |
27.10
18:55
Shakhtar Donetsk
Internazionale
0
0
|
27.10.2020 18:55 | Shakhtar Donetsk | 0 : 0 | Internazionale | |||||
27.10
21:00
Borussia M'gladbach
Real Madrid
2
2
|
27.10.2020 21:00 | Borussia M'gladbach | 2 : 2 | Real Madrid |
27.10
21:00
Porto
Olympiakos Piraeus
2
0
|
27.10.2020 21:00 | Porto | 2 : 0 | Olympiakos Piraeus | |||||
27.10
21:00
Olympique Marseille
Manchester City
0
3
|
27.10.2020 21:00 | Olympique Marseille | 0 : 3 | Manchester City |
27.10
21:00
Liverpool
Midtjylland
2
0
|
27.10.2020 21:00 | Liverpool | 2 : 0 | Midtjylland | |||||
27.10
21:00
Atalanta
Ajax
2
2
|
27.10.2020 21:00 | Atalanta | 2 : 2 | Ajax |
27.10
10:00
RFK Novi Sad 1921
OFK Bačka
0
4
|
27.10.2020 10:00 | RFK Novi Sad 1921 | 0 : 4 | OFK Bačka |
27.10
10:00
BSK 1925
IMT 2
1
1
|
27.10.2020 10:00 | BSK 1925 | 1 : 1 | IMT 2 |
27.10
14:00
Rubibreza
Mačva 1929
0
6
|
27.10.2020 14:00 | Rubibreza | 0 : 6 | Mačva 1929 |
27.10
13:00
Studenski grad
Bežanija
8
4
|
27.10.2020 13:00 | Studenski grad | 8 : 4 | Bežanija |
27.10
12:00
RFK Novi Sad 1921
OFK Bačka
1
0
|
27.10.2020 12:00 | RFK Novi Sad 1921 | 1 : 0 | OFK Bačka |
27.10
20:00
011
Jedinstvo
7
0
|
27.10.2020 20:00 | 011 | 7 : 0 | Jedinstvo |
27.10
15:00
Plavi 2000
Kosovo i Metohija
1
5
|
27.10.2020 15:00 | Plavi 2000 | 1 : 5 | Kosovo i Metohija |
27.10
18:00
Duga
Boleč
4
1
|
27.10.2020 18:00 | Duga | 4 : 1 | Boleč |
27.10
17:30
Sinđelić (B)
Radnički (O)
3
5
|
27.10.2020 17:30 | Sinđelić (B) | 3 : 5 | Radnički (O) | |||||
27.10
15:00
Zvezdara
Dunavac
3
0
|
27.10.2020 15:00 | Zvezdara | 3 : 0 | Dunavac |
27.10
15:00
Banja
Batajnica
0
2
|
27.10.2020 15:00 | Banja | 0 : 2 | Batajnica |
27.10
18:00
Dorćol
Rakovica
3
1
|
27.10.2020 18:00 | Dorćol | 3 : 1 | Rakovica | |||||
27.10
15:00
Lavirint Company
Peks
2
2
|
27.10.2020 15:00 | Lavirint Company | 2 : 2 | Peks |
27.10
21:20
Mladenovac
Rivers BM
80
99
|
27.10.2020 21:20 | Mladenovac | 80 : 99 | Rivers BM | |||||
27.10
19:30
Žitko Basket
Borča
93
79
|
27.10.2020 19:30 | Žitko Basket | 93 : 79 | Borča |
27.10
16:00
Crvena zvezda MTS
Sloga
95
50
|
27.10.2020 16:00 | Crvena zvezda MTS | 95 : 50 | Sloga |
27.10
20:00
Palež
Bečej 2003
1
4
|
27.10.2020 20:00 | Palež | 1 : 4 | Bečej 2003 |