XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 50 utakmica za dan
Petak, 23 Oktobar 2020

Fudbal

Stepojevac Vaga
Stepojevac
23.10.2020
13:30
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Bliznak-Medveđica
Bliznak
23.10.2020
14:30
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
Rennes
Rennes
23.10.2020
21:00
Angers SCO
Angers
Stuttgart
Stuttgart
23.10.2020
20:30
Köln
Köln
Aston Villa
Birmingem
23.10.2020
21:00
Leeds United
Leeds
Elche
Elche
23.10.2020
21:00
Valencia
Valencia
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
23.10.2020
20:45
Torino
Torino
Sloga
Zemun
23.10.2020
Radnički 1923
Kragujevac
Požarevac
Požarevac
23.10.2020
Mašinac Trejs
Niš
Kolubara
Lazarevac
23.10.2020
Spartak
Subotica
Vojvodina
Novi Sad
23.10.2020
Zemun
Zemun
TSC
Kanjiža
23.10.2020
Crvena zvezda
Beograd
Internacional
Beograd
23.10.2020
13:30
Čukarički
Beograd
Internacional
Beograd
23.10.2020
11:00
Čukarički
Beograd
Petar Puača
Novi Sad
23.10.2020
Mladost (BJ)
Bački Jarak

Košarka

Khimki
Moscow Region
23.10.2020
19:00
Maccabi
Tel Aviv
Anadolu Efes
Istanbul
23.10.2020
19:30
Lyon-Villeurbanne
Villeurbanne
Bayern
Munich
23.10.2020
20:30
Olympiacos
Piraeus
Barcelona
Barcelona
23.10.2020
21:00
Real Madrid
Madrid
Vojvodina
Novi Sad
23.10.2020
18:00
Dynamic
Beograd
Tamiš
Pančevo
23.10.2020
18:30
Mladost
Zemun
Borac
Čačak
23.10.2020
Mornar
Bar
Mega Soccerbet
Beograd
23.10.2020
Crvena zvezda MTS
Beograd
Krka
Novo Mesto
23.10.2020
Cibona
Zagreb
Koper Primorska
Koper
23.10.2020
Zadar
Zadar
Split
Split
23.10.2020
Igokea
Aleksandrovac
Partizan NIS
Beograd
23.10.2020
Cedevita Olimpija
Ljubljana
Budućnost VOLI
Podgorica
23.10.2020
FMP
Železnik
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
23.10.2020
20:30
OKK Vlasotince
Vlasotince
Jablanica
Medveđa
23.10.2020
19:30
Rudar 1903
Bor
Joker
Sombor
23.10.2020
21:00
Hajduk
Kula
Jedinstvo
Novi Bečej
23.10.2020
20:00
Nova Pazova
Nova Pazova
Crnokosa
Kosjerić
23.10.2020
19:00
M015
Šabac
Priboj
Priboj
23.10.2020
20:00
Zlatar
Nova Varoš
Proleter
Zrenjanin
23.10.2020
19:30
Srem
Sremska Mitrovica

Odbojka

Niš
Niš
23.10.2020
Novi Pazar
Novi Pazar
Crvena zvezda
Beograd
23.10.2020
Spartak (S)
Subotica
Klek Srbijašume
Klek
23.10.2020
19:00
Borac (P)
Paraćin
Spartak (S)
Subotica
23.10.2020
Železničar
Lajkovac

Rukomet

Metalac
Kraljevo
23.10.2020
19:30
Mokra Gora
Zubin Potok
Rusin
Ruski Krstur
23.10.2020
18:30
Grafičar
Bezdan
Mladost
Nova Pazova
23.10.2020
18:00
Naisa
Niš

Futsal

SAS
Zrenjanin
23.10.2020
21:00
Ivanjica
Ivanjica
Jastrebac
Blace
23.10.2020
19:00
Banjica
Beograd
Požarevac
Požarevac
23.10.2020
Oplenac
Topola
Zlatar 033
Nova Varoš
23.10.2020
Raška
Raška
Kosjerić
Kosjerić
23.10.2020
SFU Leposavić
Leposavić
Partenon
Smederevska Palanka
23.10.2020
Župski rubin
Prijepolje
Smederevo
Smederevo
23.10.2020
Seničani
Aranđelovac
Kragujevac Wild Boars
Kragujevac
23.10.2020
RB
Valjevo