XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 69 utakmica za dan
Ponedeljak, 12 Oktobar 2020

Fudbal

GFK Dubočica
Leskovac
3 : 1
GFK Jagodina
Jagodina
RFK Grafičar
Beograd
0 : 0
Kolubara
Lazarevac
Trayal
Kruševac
3 : 2
Spartak ŽK
Subotica
Vojvodina
Novi Sad
4 : 1
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
BASK
Beograd
0 : 2
Sinđelić
Beograd
Zvezdara
Beograd
3 : 3
DIF
Beograd
Korićani
Kragujevac
0 : 5
Mladost
Lučani
Partizan
Beograd
3 : 1
Lokomotiva
Beograd
Studentski Grad
Beograd
1 : 3
BSK Borča
Borča
Internacional
Beograd
1 : 2
RFK Grafičar
Beograd
Real Niš
Niš
2 : 3
Spartak ŽK
Subotica
IMT
Beograd
13 : 0
Bežanija
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
5 : 0
OFK Vršac
Vršac
Radnički
Kovin
2 : 1
Crvena zvezda
Suvodol
Železničar
Smederevo
2 : 4
Selevac
Selevac
Medicinar
Smederevo
4 : 3
Osipaonica
Osipaonica
Smederevo
Smederevo
1 : 2
Sloboda
Lipe
Kolonija
Kovin
3 : 0
Vučak
Vučak
Dunav Osiguranje
Smederevo
5 : 2
Mladi radnik
Radinac
Mihajlovac
Mihajlovac
0 : 3
BSK
Bavanište
Podunavac
Udovice
3 : 2
Drugovac
Drugovac
Drugari
Smederevo
1 : 1
Borac
Ralja
Taurunum
Zemun
1 : 1
PKB
Padinska skela
Resnik
Resnik
2 : 4
Sveti Stefan
Slanci
Srem
Jakovo
1 : 2
Policajac
Beograd
BUSK
Beograd
1 : 5
Beograd
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
5 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Dunav
Veliko selo
3 : 2
Kosovo i Metohija
Beograd
BASK
Beograd
4 : 4
Plavi 2000
Beograd
Rekreativo
Beograd
4 : 4
GSP Polet
Beograd
Adanex
Beograd
1 : 0
Belo Polje
Obrenovac
Šećeranac
Beograd
4 : 5
Bubamara 2010
Leštane
Budućnost
Dobanovci
4 : 0
TENT 1994
Obrenovac
Borac
Ostružnica
2 : 0
Kovilovo
Kovilovo
Boleč
Boleč
5 : 4
Hajduk
Simanovci
Radnički (O)
Obrenovac
7 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Torlak
Kumodraž
2 : 5
Sinđelić (U)
Ugrinovci
Rušanj
Rušanj
2 : 6
Železnik
Železnik
Leštane
Leštane
12.10.2020
16:00
Dunavac
Grocka
Soccer
Borča
3 : 1
Pola pola
Beograd
13. Maj
Zemun
1 : 1
Batajnica
Batajnica
Palilulac
Krnjača
1 : 2
Kaučosi
Beograd
Crvenka
Borča
0 : 7
Kaluđerica
Kaluđerica
Rakovica
Rakovica
1 : 1
Minel
Ripanj
Beljina
Beljina
3 : 7
Lokomotiva
Beograd
Veterani 78
Beograd
4 : 2
Strelac
Mislođin
Krajišnik
Beograd
5 : 3
Republički organi
Beograd
Obrenovac
Obrenovac
4 : 4
Peks
Beograd
Posavina
Stubline
1 : 5
Lavirint Company
Resnik

Košarka

Mornar
Bar
109 : 68
Cibona
Zagreb
Split
Split
86 : 71
FMP
Železnik
Topličanin
Prokuplje
63 : 65
Marinos
Niš
Radnički
Obrenovac
92 : 103
Žitko Basket
Beograd
RMU Banovići
Banovići
65 : 94
Beroe
Stara Zagora

Rukomet

Železničar 2
Inđija
29 : 13
Beočin 1959
Beočin

Futsal

Ivanjica
Ivanjica
6 : 4
Banjica
Beograd
Požarevac
Požarevac
11 : 1
Raška
Raška
Oplenac
Topola
2 : 2
SFU Leposavić
Leposavić
Zlatar 033
Nova Varoš
3 : 5
Župski rubin
Prijepolje
Partenon
Smederevska Palanka
4 : 2
RB
Valjevo
Smederevo
Smederevo
6 : 3
Kragujevac Wild Boars
Kragujevac
Kikinda
Kikinda
6 : 4
Viking
Ruma
Kraljevićevo
Kačarevo
1 : 9
Novi Sad
Novi Sad
Dinamo
Pančevo
6 : 1
Indians 2013
Inđija
ŽAK Junior
Sombor
8 : 4
Hajduk
Kula
Tango
Novi Sad
2 : 3
Spartak
Subotica
Bezbednost 192
Valjevo
8 : 0
Zenon
Lajkovac
Braća Nedić
Osečina
7 : 4
PP 192
Prijepolje
Aranđelovac Fortuna
Aranđelovac
5 : 3
Olimp
Vrnjačka banja