XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 768 utakmica za dan
Nedelja, 11 Oktobar 2020

Fudbal

Dinamo
Vranje
3 : 1
Železničar (P)
Pančevo
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 0
Budućnost
Dobanovci
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 2
Trayal
Kruševac
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
2 : 1
Tekstilac
Derventa
Vojvodina 1928
Perlez
0 : 0
Radnički 1912
Sombor
Dunav
Stari Banovci
1 : 4
Tisa
Adorjan
Bane 1931
Raška
1 : 1
Šumadija (A)
Aranđelovac
BASK
Beograd
1 : 1
BSK 1925
Batajnica
Zvezdara
Beograd
2 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
Vlasina
Vlasotince
2 : 1
Timočanin
Knjaževac
Radan
Lebane
3 : 1
Mladost
Medoševac
Rembas
Resavica
2 : 1
Jedinstvo (P)
Paraćin
Župa
Aleksandrovac
6 : 1
Kablovi
Zaječar
Car Konstantin
Niš
1 : 1
Pčinja
Trgovište
Budućnost (P)
Popovac
2 : 0
OFK Sinđelić
Niš
SFS Borac
Paraćin
1 : 2
Radnički (S)
Svilajnac
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 4
Šumadija (T)
Toponica
Vodojaža
Grošnica
2 : 0
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Radnik
Ušće
0 : 1
Korićani
Korićani
Proleter
Pečenog
1 : 1
Mokra Gora
Zubin Potok
Real
Podunavci
3 : 0
Goč
Vrnjačka Banja
Apolon 2018
Kovači
0 : 0
Polet
Ratina
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
0 : 1
OFK Napredak
Markovac
RSK
Rabrovo
2 : 0
Pomoravlje
Vlaški Do
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
3 : 0
Sloboda
Lipe
Rudar (S)
Stamnica
3 : 0
Sloga (B)
Batočina
Petar Dobrnjac
Dobrnje
3 : 3
Borac 1932
Ralja
Sloga (M)
Milatovac
1 : 3
Karađorđe
Topola
Borac (Ž)
Žabari
3 : 3
Zvižd
Kučevo
Polet (T)
Trbušani
3 : 1
Polet (Lj)
Ljubić
Rampa
Požega
2 : 2
Omladinac
Zablaće
Jasen
Brodarevo
4 : 0
Parmenac
Parmenac
Sloboda (Č)
Čačak
3 : 4
Sevojno
Sevojno
OFK Divci
Divci
3 : 0
Rubribreza
Rubribreza
Radnički Stobex
Klupci
1 : 4
Radnički (V)
Valjevo
Zadrugar
Lajkovac
0 : 2
Rađevac
Krupanj
Borac (L)
Lešnica
0 : 0
Vrelo Sport
Vrelo
Sloga (B)
Bogosavac
7 : 0
Spartak 1924
Ljig
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
0 : 0
Mladost (T)
Turija
Tavankut
Tavankut
2 : 2
Mladost APA
Apatin
Mladost
Omoljica
6 : 2
Radnički (K)
Kovin
Borac
Starčevo
3 : 0
ŽAK
Kikinda
Banat
Čenta
1 : 0
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Podunavac
Belegiš
0 : 0
Index
Novi Sad
Sremac Vojka
Vojka
2 : 1
Crvena Zvezda
Novi Sad
Jugović
Kać
1 : 4
Budućnost
Salaš Noćajski
Sloboda
Donji Tovarnik
2 : 0
Jadran
Golubinci
OFK Lugomir
Rakitovo
1 : 0
Sloga (M)
Majdevo
Moravac 2015
Krušar
1 : 4
Sloga (D)
Despotovac
Bošnjane
Bošnjane
1 : 2
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Temnić 1924
Varvarin
1 : 0
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Tanasko Rajić
Pirot
4 : 0
Branik
Štubik
Rajko Mitić
Bela Palanka
4 : 2
OFK 019
Zaječar
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 1
OFK Slatina
Bor
Zemljoradnik
Balajnac
2 : 1
OFK Niš
Niš
Orljane
Orljane
0 : 2
Morava
Žitkovac
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
1 : 1
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Bukovik
Razanj
2 : 0
Malošište
Malošište
Rudar
Jelašnica
2 : 0
Moravica
Subotinac
Delijski Vis
Niš
2 : 0
Naisus 1977
Rožina
Dobrič
Pejkovac
1 : 1
Gracko
Staro Gracko
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
0 : 0
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
Vranjska Banja
Vranjska Banja
0 : 0
Jablanica
Medveđa
Alakince
Alakince
5 : 1
Jedinstvo (G)
Grdelica
Vrčin
Vrčin
0 : 4
Komgrap
Beograd
Borac (L)
Lazarevac
4 : 1
Budućnost (Z)
Zvečka
Srem
Jakovo
1 : 1
Milutinac
Zemun
Poštar Zvezdara
Beograd
0 : 2
Prva iskra
Barič
Kosmaj
Ralja
2 : 0
Mladost (C)
Cvetovac
Torlak
Beograd
5 : 2
BSK 1926
Baćevac
Sloga
Minićevo
0 : 5
Midžor
Kalna
Kosovo
Zvezdan
2 : 0
Osnić
Osnić
Šljivar
Šljivar
1 : 1
Ozren
Sokobanja
Rudar (P)
Podvis
1 : 2
Trebič
Sokobanja
OFK Rtanj
Boljevac
3 : 0
Graničar
Veliki Izvor
Mačkovac
Mačkovac
2 : 1
Čitluk
Čitluk
Sloga (D)
Dašnica
2 : 0
Vinogradar
Zleginje
Sloga (L)
Lozna
3 : 0
Mladost (DK)
Donji Katun
Sloga (Ć)
Ćićevac
0 : 2
Mladost (T)
Toljevac
Kupci
Kupci
2 : 2
Žabare
Žabare
Gradina
Pejovac
3 : 1
Sebečevac
Sebečevac
Trudbenik
Stalać
12 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
Radnički
Šid
5 : 0
LSK
Laćarak
Borac (K)
Klenak
3 : 2
Sloga
Voganj
Hajduk (B)
Beška
1 : 1
Napredak
Popinci
Ljukovo
Ljukovo
4 : 1
BSK
Bešenovo
Hajduk (V)
Višnjićevo
0 : 3
Donji Srem 2015
Pećinci
Borac (M)
Martinci
1 : 0
Železničar
Inđija
PSK
Putinci
3 : 1
Rudar
Vrdnik
Mitros
Sremska Mitrovica
1 : 1
GFK Sloven
Ruma
Dolina
Padina
5 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Budućnost (A)
Alibunar
4 : 0
Strela
Ivanovo
Stari Tamiš
Stari Tamiš
0 : 2
Crvena zvezda
Pavliš
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
1 : 4
Hajdučica
Hajdučica
Potporanj
Potporanj
1 : 0
Partizan (U)
Uljma
Polet (Id)
Idvor
4 : 1
Banat (I)
Ilandža
Partizan (G)
Gaj
6 : 3
Spartak 1911
Debeljača
ŽAK
Sombor
4 : 0
Polet
Karavukovo
Slavija
Pivnice
2 : 0
Budućnost (M)
Mladenovo
Kulpin
Kulpin
1 : 1
Tvrđava
Bač
Maglić
Bački Maglić
1 : 3
BSK
Bački Brestovac
Omladinac
Bukovac
0 : 2
Stanišić 1920
Stanišić
Rusin
Ruski Krstur
4 : 2
Zadrugar
Srpski Miletić
Budućnost (G)
Gložan
1 : 3
Budućnost (P)
Parage
Borac 46
Obrovac
2 : 1
Kordun
Kljajićevo
Budućnost
Savino Selo
1 : 1
Senta
Senta
Obilić
Zmajevo
1 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Preporod
Novi Žednik
3 : 0
Sloga
Ostojićevo
Eđšeg
Mali Iđoš
0 : 1
Proleter (Nj)
Njegoševo
OFK Klek
Klek
2 : 1
MSK
Mihajlovo
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
9 : 0
Lehel
Mužlja
2. Oktobar
Kumane
0 : 3
Crvena zvezda
Rusko Selo
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
1 : 3
Mladost (L)
Lukićevo
Borac
Aleksandrovo
1 : 1
Potisje
Knićanin
Tamiš
Farkaždin
1 : 0
Vojvodina (B)
Bašaid
Polet
Nakovo
3 : 0
ASK
Aradac
Pobeda
Golobok
0 : 2
Polet
Trnovče
Cerovac 2013
Cerovac
0 : 0
Budućnost
Mala Krsna
Sloga (M)
Miloševac
1 : 2
Obilić
Staro Selo
Podunavac
Udovice
1 : 1
Radnik (SP)
Smederevska Palanka
Crvena zvezda
Suvodol
1 : 3
Železničar Kusadak
Kusadak
Sloga (L)
Lugavčina
6 : 0
Bresje Superior
Velika Plana
Mladi radnik 1940
Radinac
0 : 3
Osipaonica
Osipaonica
Mladi borac
Veliko Orašje
2 : 0
Bačinac
Bačinac
Prvi srpski ustanak
Orašac
3 : 0
Marjan (K)
Knić
Lokomotiva
Lapovo
4 : 0
Plaskovac
Plaskovac
Sloga (Z)
Zagorica
2 : 1
ŽSK
Žirovnica
Šumadinac (S)
Stojnik
3 : 2
Omladinac
Donja Rača
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
2 : 1
Trnava
Donja Trnava
Vinča
Vinča (Topola)
3 : 4
Jasenica (B)
Božurnja
Grizli ML
Saranovo
1 : 0
Banja 1957
Banja
Partizan 1945
Darosava
1 : 2
Borac (P)
Pajsijević
Šumadinac 1913
Natalinci
1 : 1
BSK
Belosavci
DIF
Beograd
1 : 1
Hajduk
Beograd
Balkan Mirijevo
Beograd
4 : 1
Institut
Zemun Polje
Posavac Tišma
Boljevci
11.10.2020
14:00
Postar 1930
Beograd
Heroj Polet
Jajinci
4 : 0
Borac (P)
Progar
Umka
Umka
4 : 0
Šumadinac
Bečmen
PKB Kovilovo
Kovilovo
2 : 0
011
Beograd
Duboko
Mala Moštanica
2 : 2
Mladi borac
Županjac
OFK Budućnost
Dudovica
8 : 3
Polet
Grabovac
OFK Zabrežje
Zabrežje
1 : 1
Radnički
Rudovci
OFK Borac
Arnajevo
2 : 2
Vranić
Vranić
Zvezda
Konatice
3 : 1
Strelac
Mislođin
Jedinstvo
Dren
0 : 3
Omladinac
Veliko Polje
Šumadija 1962
Jagnjilo
1 : 1
Šepšin
Šepšin
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
0 : 5
Zuce 2019
Zuce
Boleč
Grocka
6 : 1
Ivanča
Velika Ivanča
Kosmajac
Koraćica
0 : 1
Rabrovac
Rabrovac
Zaklopača
Zaklopača
0 : 4
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
Pudarci
Pudarci
0 : 0
Velika Krsna
Velika Krsna
Fruškogorac
Sremska Kamenica
2 : 3
Titel
Titel
ŽSK
Žabalj
1 : 0
OFK Sirig
Sirig
Petrovaradin
Petrovaradin
0 : 3
Veternik
Veternik
Bačka 1923
Đurđevo
4 : 0
Šajkaš 1908
Kovilj
Tatra
Kisač
0 : 1
Jedinstvo
Gospođinci
Bačka (B)
Begeč
1 : 0
Hajduk
Čurug
Urovica
Urovica
5 : 3
Poreč
Donji milanovac
Radnički
Klokočevac
2 : 6
Nemetali
Donja Bela Reka
Ključ
Podvrška
0 : 1
Polet
Jabukovac
Blizna
Blizna
2 : 3
Brestovac
Borski Brestovac
Šumadija 1934
Drača
2 : 1
Maršić
Maršić
Kutlovo
Kutlovo
2 : 1
21. oktobar
Kragujevac
Jedinstvo
Petrovac
2 : 1
Mladost (P)
Pajazitovo
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
3 : 4
Slavija
Kragujevac
Šumadinac KG
Kragujevac
0 : 0
Pobeda 1926
Beloševac
Mladost (L)
Lalinac
0 : 0
Morava
Krušce
Čegar 1946
Donji Matejevac
0 : 2
Omladinac
Gornji Komren
Crvena zastava
Hum
2 : 2
Sloboda
Gornja Vrežina
Čegar 2013
Kamenica
2 : 2
Mladost (DK)
Donji Komren
Aluminjum
Niš
0 : 0
Stevan Nešticki
Leskovik
Palilulac
Niš
1 : 1
Radnički 1936
Trupale
Planinac 1933
Prva Kutina
2 : 5
Vulkan 1963
Brenica
Sloga (L)
Lučica
2 : 2
Napredak 1936
Veliko Crniće
Sirakovo
Sirakovo
3 : 3
Obilić
Živica
Mlava (ML)
Malo Laole
1 : 3
Rudar 2001
Kostolac
Borac (K)
Klenovnik
1 : 0
Napredak Simićevo
Simićevo
Rudar (Kr)
Krepoljin
0 : 3
Omladinac (Š)
Šetonje
Mladost (B)
Biskuplje
1 : 3
Budućnost (V)
Vezičevo
Integral
Batuša
4 : 0
Manastirica
Manastirica
Radnički 1947
Čapljinac
1 : 3
Mladost
Batušinac
Borac
Azbresnica
4 : 2
Moravac
Čečina
Palilula
Aleksinac
0 : 3
Rudar
Aleksinački rudnici
Radnički 1924
Kočane
1 : 0
Taskovići
Taskovići
Sloga
Korman
2 : 5
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Rasovača
Rasovača
3 : 3
Svrljig
Svrljig
Jastrebac
Tešica
3 : 0
Moravac
Zaplanjska Toponica
Pobeda
Rusna
0 : 1
Elid
Donji Dušnik
Granit
Jošanička banja
1 : 1
Mataruge
Mataruge
Jovo Kursula
Cvetke
2 : 0
Popovići Vrnjci
Vrnjci
Budućnost
Konarevo
3 : 0
Jedinstvo 2017
Tutin
Gruža
Vitanovac
2 : 2
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Ibar
Mataruška Banja
3 : 1
Ribnica
Jovac
Sloga
Voljavče
2 : 2
Juhor (G)
Glavinci
Mladost (J)
Jovac
1 : 0
Rudar
Senjski Rudnik
Dragocvet
Dragocvet
5 : 3
Javor
Sladaja
OFK Juhor 2016
Potočac
1 : 1
Budućnost (Đ)
Đurinac
Napredak
Drenovac
3 : 0
Mladost (K)
Končarevo
OFK Bratstvo
Medveđa
1 : 3
Budućnost (M)
Miliva
Orlovi
Jasenovo
3 : 0
Morava (R)
Ribare
Partizan
Majur
4 : 4
Kolare
Kolare
Joks Junajted
Mionica
2 : 0
Iskra
Donja Bukovica
Kolubara 2
Valjevo
1 : 2
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
OFK Senjak
Valjevo
7 : 3
OFK Brđanac
Valjevo
Dimitrije Tucović
Ćelije
5 : 0
Trlić
Trlić
Tvrdojevac
Tvrdojevac
2 : 0
Pambukovica
Pambukovica
Polet
Stajkovce
1 : 3
Vučje
Vučje
OFK Brza
Brza
1 : 0
Donja Lomnica
Donja Lomnica
Umac
Miroševce
2 : 0
Progres
Ladovica
Bobište
Bobište
5 : 1
Gradac
Konopnica
Bratstvo
Bratmilovce
3 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
Mladost 1959
Vinarce
2 : 0
BSK
Belanovce
Sloga
Lipovica
4 : 2
Mladi borac
Živkovo
Moravac
Pečenjevce
2 : 2
Železničar
Brestovac
Plantaža
Donje Stopanje
3 : 1
Sloboda
Donje Brijanje
Real
Donja Jajina
2 : 3
Milanovo
Milanovo
OFK Morava
Leskovac
4 : 0
Šumadija
Razgojna
Dragačevo
Guča
4 : 1
Prilike
Prilike
Morava
Katrga
3 : 2
Jedinstvo
Puhovo
Spartak
Trnava
0 : 3
Slatina
Slatina
Ozremica
Beršići
2 : 1
Rakova
Rakova
Voćar
Kotraža
1 : 0
Ovčar
Markovica
Jedinstvo (K)
Konjevići
4 : 1
Mladost (P)
Preljina
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
0 : 1
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Orlovac
Mrčajevci
1 : 1
Ozrem PMH
Ozrem
Rudar
Bresnica
2 : 1
Zadrugar
Donja Trepča
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
2 : 1
Napredak
Svračkovci
Spartak
Pirot
1 : 0
Željuša
Željuša
Pobeda
Držina
2 : 2
Gnjilan
Gnjilan
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
1 : 1
Dragoš
Pirot
Karađorđe
Mišar
1 : 4
Cer (PE)
Petkovica
Jedinstvo
Štitar
2 : 2
Gučevo 1929
Banja Koviljača
Podrinje
Lozničko Polje
4 : 1
Hajduk Stanko
Crna Bara
Sloga (KR)
Krnić
1 : 2
Rudar
Brasina
Vidojevica
Lešnica
3 : 1
Mladost
Pocerski Pričinović
Cer (JL)
Jadranska Lešnica
3 : 0
Milan Orlić
Novo Selo
Mladi borac
Dublje
0 : 1
Drina
Badovinci
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
3 : 0
Duško
Klenje
Lugina
Preševo
1 : 1
Mladost (B)
Bosilegrad
Levosoje
Levosoje
2 : 2
BSK Bujanovac
Bujanovac
Trnovac
Trnovac
7 : 4
Čelik
Belo polje
Pavlovac
Pavlovac
1 : 1
Mineralac
Vranjska Banja
Vihor
Žbevac
3 : 2
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
Zvečan
Zvečan
7 : 1
OFK Dif
Kosovska Mitrovica
Vinogradar
Riljac
2 : 0
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Polet 57
Milutovac
2 : 0
Gradac
Pločnik
14. Oktobar
Izbenica
3 : 2
Beli Orlovi
Tobolac
Župski biseri
Lacisled
3 : 0
Kamenorezac 76
Dublje
Omladinac (U)
Ugljarevo
3 : 1
Omladinac (P)
Pojate
Polet
Izbište
5 : 1
Graničar
Miletićevo
Ševac
Kusić
0 : 0
Ratar
Kruščica
Karaš (K)
Kuštilj
0 : 2
Banat (D)
Dupljaja
Partizan (K)
Kajtasovo
3 : 1
Dunav
Banatska Palanka
Vulturul
Grebenac
4 : 0
Omladinac
Zagajica
Karaš (J)
Jasenovo
1 : 3
Borac (VG)
Vračev Gaj
Omladinac (D)
Deliblato
12 : 0
Borac (P)
Pločica
Jedinstvo (D)
Dubovac
0 : 2
Proleter
Mramorak
Kolonija
Kovin
1 : 3
Mladost (V)
Vojlovica
BSK Bavanište
Bavanište
4 : 2
Dolovo
Dolovo
Šumar
Ogar
2 : 1
ČSK
Čortanovci
Hrtkovci
Hrtkovci
0 : 2
Graničar
Obrež
Radnički
Irig
4 : 0
Srem
Sremski Mihaljevci
Dunav
Novi Slankamen
1 : 3
Jedinstvo
Platičevo
Mladost
Buđanovci
2 : 6
Krušedol
Krušedol
Sremac
Deč
4 : 2
Polet
Novi Karlovci
Kameni
Ašanja
0 : 2
Fruškogorac
Krčedin
OFK Brestač
Brestač
0 : 0
Napredak
Žarkovac
Sloboda
Šašinci
2 : 1
Graničar 1924
Adaševci
Trgovački
Sremska Mitrovica
3 : 1
Sloga
Čalma
Obilić 1993
Kukujevci
1 : 0
Fruška Gora
Ruma
Graničar (K)
Kuzmin
1 : 1
OFK Bikić
Bikić Do
Sremac (J)
Jarak
1 : 1
Erdevik 2017
Erdevik
Sremac (B)
Berkasovo
6 : 0
Jednota
Šid
Fruškogorac
Manđeloš
1 : 1
Jedinstvo
Ruma
Zmaj
Noćaj
1 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Mladost
Belo Blato
5 : 1
Jedinstvo 2014
Ečka
OFK Stajićevo
Stajićevo
1 : 4
Bilećanin
Sečanj
Zlatica
Zlatica
0 : 7
OFK Gradnulica
Zrenjanin
ŽFK Banat Bagljaš
Zrenjanin
1 : 1
Zadrugar
Lazarevo
Naftagas
Boka
4 : 1
Tisa 1933
Taraš
Mladost (R)
Rajkovac
2 : 4
B 2000
Aranđelovac
Vrbica
Aranđelovac
4 : 1
Brezovac
Brezovac
Gorski Car
Garaši
2 : 1
Borac
Kloka
Budućnost
Blaznava
1 : 2
Šamot
Aranđelovac
Mladost (J)
Jelenac
4 : 1
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Radoje Domanović
Ovsište
0 : 0
Kopljari
Kopljari
Mladi radnik (D)
Dragušica
0 : 0
Jedinstvo (O)
Oplanić
Šumadija (S)
Sipić
2 : 0
Napredak (MK)
Malo Krčmare
Badnjevac
Badnjevac
4 : 0
Omladinac-Šumadinac (V)
Vučkovica
Karađorđe (V)
Vučić
3 : 2
Kruševica 1980
Kneževac
BSK
Borač
4 : 0
Mladost (R)
Rašković
Čestin
Čestin
3 : 3
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
OFK Odžaci
Odžaci
0 : 3
Kula
Kula
Polet
Sivac
3 : 0
Mladost
Kruščić
Bratstvo 2019
Prigrevica
7 : 2
Jedinstvo
Ribarevo
Lipar
Lipar
6 : 0
Dinamo 1923
Bački Breg
Terekveš
Svilojevo
3 : 0
Dunav
Bački Monoštor
Omladinac
Deronje
3 : 0
Hajduk
Stapar
OFK Hajduk
Novi Sad
4 : 9
Slanobarac
Budisava
Sloga
Lok
0 : 3
Obilić
Vilovo
Proleter
Banoštor
3 : 1
Čenej
Čenej
Borac (P)
Rakovac
1 : 0
Hajduk (G)
Gardinovci
Dinamo
Budisava
2 : 1
Vinogradar
Ledinci
Košutnjak
Kragujevac
5 : 1
Dobrača
Dobrača
Partizan
Cerovac
3 : 6
Bratstvo 1975
Erdeč
Ćava
Grošnica
1 : 0
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Divostin
Kragujevac
5 : 0
Jadran
Kragujevac
Batovac
Batovac
5 : 4
Barič
Barič
Dizel
Bare
0 : 1
BSK 1931
Brežane
Pek
Kusiće
1 : 3
Stig 1955
Beranje
Baštovan 2015
Carevac
1 : 0
Mladi Borac
Majilovac
Ljubičevo
Ljubičevo
2 : 1
Napredak (B)
Bubušinac
Borac 2016
Donja Kruševica
2 : 2
Mlava (B)
Bratinac
Polet (V)
Voluja
2 : 1
Sloga (M)
Mustapić
Rekreativo 011
Beograd
2 : 3
Velika Moštanica
Velika Moštanica
Busije
Zemun
0 : 0
BUSK
Beograd
Zmaj 1953
Zemun
0 : 1
13. maj
Zemun
Dedinje
Beograd
0 : 0
Bežanija
Beograd
Avala 1939
Beli Potok
4 : 0
Lepušnica
Glogonjski rit
Mladi proleter
Beograd
2 : 4
Minel
Ripanj
Sveti Stefan
Slanci
3 : 1
OFK Crvenka
Borča
Pinosava
Pinosava
0 : 1
Resnik
Resnik
OFK Boždarevac
Boždarevac
1 : 1
Rušanj
Rušanj
Veliki Borak
Veliki Borak
0 : 1
Beljina
Beljina
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
1 : 0
Stubal
Stubal
Mineral 2015
Rudno
1 : 1
Lazac
Lazac
Miločajac
Miločaj
0 : 2
Zvezda
Čukojevac
Borac (A)
Adrani
1 : 1
Mladost 1925
Oplanići
Braća Vuković
Lađevci
0 : 1
Borac (V)
Vraneši
Zadrugar 1947
Tabanovac
0 : 0
Pobeda 1953
Osanica
Udarnik (S)
Sibnica
0 : 1
Rade Milošević
Dubočka
Mladost (R)
Ranovac
3 : 2
Bata Bulić
Bistrica
Krilaš
Ćovdin
3 : 0
Borac (VL)
Veliko Laole
Borac (V)
Vukovac
3 : 3
Sloga 1952
Veliki Popovac
Jedinstvo (K)
Kamenovo
0 : 1
Polet S.D.
Suvi Do
Sloga 1945
Veliko Selo
0 : 1
Radnički (K)
Knežica
Rudar (P)
Plazane
7 : 0
Mladost (S)
Sikirica
15. Avgust 1950
Lomnica
0 : 1
OFK Batinac
Batinac
Pomoravlje
Ostrikovac
1 : 1
Rudar (S)
Stenjevac
Jasenovo
Jasenovo
1 : 4
Radnički
Tekija
Mladi borac
Sedlare
3 : 1
GFK Tabane
Jagodina
Mladost (T)
Tečić
2 : 0
Vinorača
Vinorača
Jedinstvo
Duboka
1 : 0
Šantarovac
Šantarovac
Osaonica
Bagrdan
3 : 1
Zenit
Oparić
Crni Vrh
Deonica
0 : 3
Ursule
Ursule
Partizan
Glogovac
10 : 2
OFK Blagotin
Belušić
Proleter
Jasenak
1 : 2
Ljubinić
Ljubinić
Skela
Skela
2 : 4
Belo Polje
Belo Polje
Partizan
Draževac
4 : 0
Rvati
Obrenovac
Borac
Ušće
1 : 4
Pobednik
Piroman
OFK Urovci
Urovci
0 : 5
Krtinska
Krtinska
Kolubara
Jabučje
0 : 0
Čučuge
Čučuge
Zvizdar
Zvizdar
0 : 1
Rudar
Radljevo
OFK Paljuvi
Paljuvi
3 : 0
Kalenić
Kalenić
Mladost
Vračević
6 : 2
Crvena Jabuka
Ub
Omladinac
Kalinovac
0 : 1
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Proleter
Bajevac
3 : 4
Polet (T)
Takovo
OFK Stublenica
Stublenica
0 : 1
Šarbane
Šarbane
Napredak (BT)
Banatska Topola
1 : 1
Napredak (Č)
Čestereg
Omladinac
Ravni Topolovac
3 : 2
Proleter
Međa
Terekves
Hetin
5 : 4
Roham
Nova Crnja
Stari drugari
Kadina Luka
1 : 2
Tešnjar
Valjevo
Mali korak
Oglađenovac
4 : 2
Mladost (L)
Latković
Toplica
Donja Toplica
2 : 4
Žabari
Žabari (Valjevo)
Dračić 2018
Dračić
1 : 1
Rajac
Kadina Luka
Komanice
Komanice
0 : 4
Popadić
Popadić
Jadar 2013
Valjevo
1 : 0
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Rakac Stave
Stave
2 : 4
Polet
Popučke
Todorovce
Todorovce
4 : 0
Lemind 1953
Leskovac
Navalin
Navalin
1 : 1
Mladost (B)
Batulovce
Sušica 2012
Kukulovce
0 : 1
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Sloga 1948
Malča
1 : 1
Jasenovik 2018
Jasenovik
Rujnik
Rujnik
1 : 5
Mezgraja
Mezgraja
Proleter
Donja Vrežina
0 : 5
Radnički 2020
Knez Selo
Supovac
Supovac
3 : 1
Spartak
Sićevo
Rutevac
Rutevac
0 : 2
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Jedinstvo
Bobovište
1 : 1
Napredak 2012
Krušje
Polet (R)
Radevac
2 : 0
Škriljac
Bradarac
Jadran
Sanad
4 : 0
Graničar
Đala
Jedinstvo
Srpski Krstur
1 : 1
Potisje
Kanjiža
Šampion
Orom
1 : 1
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Tisa
Padej
2 : 0
Čoka
Čoka
Bačka
Mol
8 : 2
Tromedja
Majdan
Omladinac
Seone
4 : 3
Vučak
Vučak
Petrijevac
Petrijevo
3 : 0
Kolarac
Kolari
Skobalj
Skobalj
0 : 2
Proleter 1947
Vranovo
Vrbovac
Vrbovac
11 : 0
OFK Slavija
Smederevo
Jezava
Smederevo
4 : 1
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
Mladost (Z)
Zvezd
2 : 0
Mladost 2013
Jazovnik
Sparta
Kaona
1 : 2
Belpos
Belotić
Bobovik
Bobovik
10 : 0
Skupljen 2013
Skupljen
Jedinstvo 2014
Beljin
0 : 4
Polet
Jalovik
Verko
Suvo Selo
3 : 1
Torpedo
Lojanice
Hajduk
Debrc
0 : 2
Sloga 1949
Matijevac
Jedinstvo
Mužinac
4 : 2
Sloga
Žučkovac
Slemen
Milušinac
1 : 4
Palilulac
Šarbanovac
Mundial
Pančevo
3 : 2
Tempo
Sefkerin
Omladinac 1927
Opovo
4 : 2
Unirea
Uzdin
Gavrilo Princip
Vranići
0 : 8
Kej
Čačak
Planinac
Vujetinci
3 : 3
Vujan
Prislonica
OFK Remont 1959
Čačak
2 : 2
Lugovi
Čačak
Čačak 94
Čačak
0 : 0
Budućnost
Stančići
Mršinci
Mršinci
4 : 0
Malba
Žaočani
Lokomotiva
Belo Polje
1 : 2
Temac
Temska
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
0 : 3
Borac
Barje Čiflik
Lokomotiva
Subotica
4 : 3
Bikovo
Bikovo
Vinogradar
Hajdukovo
3 : 2
Palić
Palić
Solid
Subotica
0 : 1
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
Čantavir
Čantavir
6 : 1
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Žednik
Stari Žednik
2 : 3
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Bačka 1945
Bačka Palanka
3 : 1
Bačka (D)
Despotovo
Neštin
Neštin
4 : 1
Krivanj
Selenča
Proleter
Karađorđevo
0 : 2
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Slavija
Bođani
0 : 4
Borac (V)
Vizić
Naša Zvezda
Silbaš
4 : 1
Mladost (MB)
Mali Bač
Radnički
Koceljeva
5 : 0
Dobrava
Vukošić
Mrovska
Mrovska
3 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Petrovac 74
Kujavica
0 : 1
OFK Varna
Varna
Šipurske livade
Šabac
4 : 3
Vlašić
Donje Crniljevo
Cerić
Miokus
0 : 4
Rankovac
Nakučani
PSK
Provo
0 : 1
Trešnjevka
Trbusac
Pričinović
Pocerski Pričinović
3 : 2
OFK Jelen
Jelenča
Brezak
Pranjani
11 : 0
Šilopaj
Šilopaj
Semedraž
Semedraž
0 : 2
Velereč 94
Velereč
Jablanica
Jablanica (Gornji Milanovac)
1 : 4
Šumadija
Brdjani
Omladinac
Kalimanići
0 : 1
Majdan
Majdan
Takovski Ustanak
Takovo
1 : 6
Lunjevica
Lunjevica
Velika Reka
Velika Reka
4 : 3
Antimon
Zajača
TE Gučevo
Trbušnica
0 : 0
Borac
Kozjak
Mladost
Donja Borina
1 : 4
Sloga
Straža
7. Juli
Bela Crkva
0 : 7
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Jelav
Jelav
5 : 0
Azbukovica
Crnča
Jadar 1961
Gornji Dobrić
0 : 3
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
Hajduk
Ribarica
2 : 0
Studenac
Gornja Koviljača
Egeta
Brza Palanka
4 : 2
Pontes
Kostol
Mala Vrbica
Mala Vrbica
1 : 0
Omladinac
Vajuga
Kladušnica
Kladušnica
0 : 3
Lokomotiva
Novi Sip
Koča Anđelković
Tekija
0 : 4
Rtkovo
Rtkovo
Gorušica
Viča
7 : 0
Sloga
Kaona
Brezova
Brezova
4 : 1
Bratstvo
Dljin
Bjelica
Milatovići
3 : 6
Jelica
Goračići
Radnički
Turica
2 : 0
Vrelo
Gornja Kravarica
Mladost
Mačvanski Metković
2 : 2
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
Torpedo 1924
Tabanović
0 : 5
Budućnost (ZM)
Zminjak
Omladinac (BO)
Bogatić
2 : 0
Partizan
Drenovac
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
2 : 1
Milicionar
Bogatić
Lipolist
Lipolist
2 : 0
Šabac Sunrise
Šabac
Napredak
Mačvanski Belotić
5 : 1
Sloboda
Salaš Crnobarski
Petlovača
Petlovača
3 : 2
Gorki
Glušci
Premijer
Badovinci
1 : 0
Zadrugar Milkivit
Mačvanski Pričinović
Dobrinjac
Donja Dobrinja
0 : 8
Plavi Tok
Dražinovići
Trešnjica
Tvrdići
2 : 1
Gorobilje
Gorobilje
Knjaz
Srednja Dobrinja
2 : 2
Glumač
Glumač
Blagaja
Rupeljevo
2 : 5
Duškovci
Duškovci
Mladost Radost
Srbobran
10 : 0
Pobeda
Pobeda
Slavija
Novo Orahovo
3 : 1
Sloboda
Stara Moravica
Mladost (R)
Radičević
0 : 6
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Bukovac
Mramorac
6 : 0
Šumadija
Azanja
Budućnost 1948
Ratari
1 : 1
Glavaš
Glibovac
Beli Orlovi
Pridvorice
1 : 2
Udarnik
Baničina
Omladinac
Rakinac
1 : 2
Karadjordje
Radovanje
Mladost
Novo Selo
11.10.2020
Jedinstvo
Krnjevo
Sloga 1980
Jovanovac
0 : 2
Jastrebac 1979
Krajkovac
Balajnac
Balajnac
3 : 0
Padina 1989
Padina
OFK Tamnič
Tamnič
1 : 0
OFK Sikole
Sikole
Rečka
Rečka
1 : 7
Miloševo
Miloševo
Konjuh
Konjuh
1 : 6
Naupare
Naupare
Kapidžija
Kapidžija
0 : 0
Gaglovo
Gaglovo
Polet
Šavrane
4 : 2
Makrešane
Makrešane
Globoder
Globoder
1 : 0
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
Bukovica
Bukovica
7 : 4
Čarapan
Kruševac
Mudrakovac
Mudrakovac
1 : 1
Modrica
Modrica
Knežica
Knežica
0 : 4
Toplica
Šarlinac
10. februar
Šajinovac
4 : 4
Marina Kutina
Marina Kutina
Zaplanjac
Gadžin Han
1 : 1
Grkinja
Grkinja
Klisura
Klisura
11.10.2020
11:00
Mekiš
Mekiš
KSK Konak 1926
Konak
1 : 1
Sloga
Jarkovac
Proleter
Neuzina
3 : 0
Borac
Zrenjanin
Šumadija
Šumarice
2 : 0
Zgodačica
Godačica
Stara Čaršija
Kraljevo
3 : 1
Koštam Polje
Delimeđe
BSK 2014
Bukovica
1 : 4
Studen Vitez
Studenica
Biljanovac
Biljanovac
1 : 0
Partizan
Vrba
Magnohrom
Kraljevo
2 : 4
Omladinac
Drakčići
Jedinstvo
Milorci
5 : 2
OFK Takovo
Takovo
Gunjevac
Gunjevac
5 : 1
Vukona
Vukona
Sovljak
Sovljak
5 : 1
Sloga
Vrhovine
Dokmir
Dokmir
1 : 1
Murgaš
Murgaš
Donja Mutnica
Donja Mutnica
1 : 1
Mladost
Gornja Mutnica
ISK Izvor
Izvor
4 : 4
Radnik
Davidovac
Omladinac
Šaludovac
7 : 0
Železničar
Klačevica
Jedinstvo
Ratare
2 : 2
Razvitak
Mirilovac
Omladinski
Paraćin
4 : 0
Heroj
Busilovac
Potočac
Potočac
1 : 0
Moravac
Gornje Vidovo
Telečka
Telečka
1 : 0
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
Dinamo (S)
Sonta
5 : 0
Panonija
Lalić
Oniks
Lozovik
11.10.2020
14:30
Napredak
Staro Lanište
OFK Dragoševac
Dragoševac
2 : 3
Omladinac
Bunar
Mladi radnik
Novo Laniste
0 : 0
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
Dobra Voda
Dobra Voda
2 : 0
Mladost
Bukovče
Radnik (S)
Salakovac
1 : 4
Crni Vitez
Kalište
BSK 1924
Boževac
2 : 0
Stig (MC)
Malo Crniće
Jedinstvo (S)
Smoljinac
4 : 0
Napredak 1927
Toponica
Vinogradar
Gudurica
3 : 0
Hajduk
Šušara
Pobeda
Parta
0 : 0
Vitorul
Straža
Proleter
Vrbovno
3 : 2
OFK Radnički
Dren
Sloga
Lukavica
6 : 0
Sloboda
Stubica
Vreoci
Vreoci
3 : 2
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Bistrica
Bistrica
0 : 1
OFK Borac
Arapovac
OFK Polet
Mirosaljci
3 : 0
Mladi radnik
Junkovac
20. Oktobar
Trbušnica
0 : 6
Mladost
Baroševac
Maskar
Maskar
1 : 4
Kalipolje
Žabare
Jarmenovci
Jarmenovci
12 : 0
Krćevac 04
Krćevac
Jašunja
Jašunja
1 : 1
Rudar 1973
Rudare
Napredak
Bogojevce
4 : 0
Radnik 2013
Šišince
Mladost
Kutleš
0 : 0
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Jovanovac
Jovanovac
2 : 1
Kremenac
Rogojevac
Stanovo 1941
Stanovo
4 : 1
Kragujevac
Kragujevac
Hajduk 1936
Jovanovac
0 : 0
Bukorovac
Kragujevac
Metalac
Požarevac
0 : 1
Pobeda
Stari Kostolac
Zemljoradnik 1932
Trnjane
4 : 0
Sloga 1936
Kasidol
Napredak 1934
Nabrđe
5 : 1
Proleter 1932
Požarevac
Sloga 1932
Ćirikovac
5 : 3
Mip Majdan
Požarevac
Moravac 1933
Dragovac
1 : 11
Morava 1932
Prugovo
Ribnikar
Pecka
1 : 3
Kotešica
Kotešica
Mladost
Valjevska Kamenica
0 : 0
Bujačić
Valjevo
OFK Povlen
Brezovice
3 : 0
Zadrugar
Lopatanj
Omladinac
Valjevo
3 : 2
Beloševac
Beloševac
Borac (VR)
Veliki Radinci
0 : 3
Srem (SR)
Sremska Rača
Sloga
Zasavica I
2 : 1
Borac (R)
Radenković
OFK Bosut
Bosut
0 : 0
Poletarac
Laćarak
Planinac
Ležimir
1 : 3
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
Sava
Mrđenovac
2 : 6
Dobrava Žabar 2020
Žabar
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
4 : 0
Rudar
Donje Crniljevo
Galeb 1984
Cerovac
0 : 1
Korman
Korman
Mladost Svileuva
Svileuva
1 : 1
Borac BTG
Batalage
Maovi MH
Maovi
4 : 2
Jedinstvo
Mala Vranjska
Pocerina
Jevremovac
1 : 3
Dumača
Pocerski Metković
Zablaće
Zablaće (Šabac)
2 : 3
Metlić
Metlić
Mladost
Slatina
2 : 1
Bojić
Bojić
Sloga
Duvanište
2 : 1
Napredak
Ševarice
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
1 : 6
Džemerovac 2020
Ribari
Budućnost
Kočetin
1 : 3
BSK
Brzohode
Proleter
Četereže
0 : 2
Polet
Aleksandrovac
Mladost
Porodin
0 : 0
Jedinstvo
Oreovica
Sloga
Bogovađa
18 : 1
Proleter
Latković
Babajić
Babajić
9 : 1
Izviđač
Lajkovac
Nepričava
Nepričava
0 : 5
Kačer
Belanovica
Jadar
Stupnica
3 : 3
Mladost (L)
Loznica
Mladost (B)
Brezjak
5 : 1
Granit
Radalj
Sloga
Korenita
0 : 2
Paskovac
Paskovac
Ram
Ram
2 : 1
Sloga-Top
Topolovnik
Radnički (P)
Požeženo
2 : 1
Kumane
Kumane
Dunavac 1929
Kisiljevo
0 : 3
Mirko Tomić
Tribrode
Vinogradar
Crkvenac
5 : 5
Resava
Bukovac
Stojan Lazarac
Sovljak
5 : 1
Mladost
Očage
Napredak (U)
Uzveće
0 : 4
OFK Napredak 1933
Banovo Polje
Bair
Bogatić
4 : 2
Radnik
Glogovac
Vratare
Vratare
5 : 3
Polet
Kobilje
Kruševica
Kruševica
3 : 1
Mladost 2015
Mala Reka
Dvorane
Dvorane
3 : 1
Grkljane
Grkljane
Dedina
Dedina
2 : 1
Padež
Padež
OFK Vinci
Vinci
11.10.2020
15:00
Polet
Bikinje
OFK Braničevo
Braničevo
5 : 0
Mrčkovac
Mrčkovac
Žika Marković Uča
Miljević
2 : 1
Mladost
Radoševac
Misača
Misača
3 : 5
Tulež
Tulež
Prvi srpski Ustanak II
Orašac
2 : 4
Ranilović 1970
Ranilović
Lipar
Donji Račnik
1 : 5
PSS-192
Jagodina
Jedinstvo
Bijelo Polje
0 : 0
Igalo
Herceg Novi
Arsenal
Tivat
1 : 1
Ibar
Rožaje
Kom
Podgorica
4 : 0
Drezga
Piperi
Grbalj
Radanovići
2 : 3
Mornar
Bar
Berane
Berane
1 : 1
Bokelj
Kotor
Lokomotiva
Belo Polje
11.10.2020
15:00
Jerma
Sukovo
Veliki Suvodol
Veliki Suvodol
11.10.2020
15:00
Pobeda
Drzina
Zemun
Zemun
1 : 2
Sloga
Zemun
Vojvodina
Novi Sad
1 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Kolubara
Lazarevac
1 : 2
Požarevac
Požarevac
Radnički 2012
Niš
0 : 1
Mačva
Šabac
Majdanpek
Majdanpek
2 : 0
Heroj Polet
Jajinci
Jedinstvo 2014
Pirot
4 : 1
Loznica
Loznica
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
9 : 3
Rad
Beograd
Voša AS
Novi Sad
6 : 2
Voja Gačić
Pančevo
Banat
Vršac
7 : 2
Nova Kolonija
Kovin
Proleter
Zrenjanin
2 : 0
Stajićevo 2017
Stajićevo
Karađorđe
Topola
2 : 0
Borac
Čačak
Šabac
Šabac
3 : 0
Una Fortuna
Kragujevac
Jedinstvo
Ub
3 : 2
Kraljica Marija
Novo Selo
Partizan
Beograd
6 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Brodarac
Novi Beograd
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Napredak
Kruševac
4 : 3
Radnički (N)
Niš
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
1 : 5
Crvena zvezda
Beograd
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Inđija
Inđija
0 : 0
GFK Sloven
Ruma
Omladinac
Novi Banovci
3 : 0
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Petrika
Novi Sad
1 : 1
Hajduk 1912
Kula
Tekstilac
Odžaci
2 : 5
Petar Puača
Novi Sad
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
3 : 1
Bačka 1901
Subotica
Proleter (NS)
Novi Sad
4 : 0
Kabel
Novi Sad
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 3
Morava (VP)
Velika Plana
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 2
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
BIP
Čačak
2 : 1
GFK Sloboda
Užice
Borac 1926
Čačak
0 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
Sloga (P)
Požega
1 : 1
Sloboda (Č)
Čačak
Loznica
Loznica
2 : 0
Jedinstvo (Ub)
Ub
Javor Matis
Ivanjica
3 : 3
Radnički (V)
Valjevo
Kopernikus Želežničar
Niš
0 : 0
Dinamo
Vranje
Bor 1919
Bor
4 : 2
OFK Sinđelić
Niš
Radnički (P)
Pirot
2 : 1
OFK Topličanin
Prokuplje
Lokomotiva
Beograd
3 : 0
Zemun
Zemun
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 4
IMT
Beograd
Brodarac
Beograd
4 : 0
BSK 1925
Beograd
Siti Sport Klub
Beograd
0 : 2
Budućnost
Dobanovci
Mladenovac
Mladenovac
2 : 2
Ada
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Jedinstvo Putevi
Užice
3 : 1
Sušica
Kragujevac
011
Beograd
2 : 2
Sinđelić
Beograd
Rad
Beograd
5 : 0
OFK Žarkovo
Beograd
Internacional
Beograd
2 : 0
RFK Grafičar
Beograd
Partizan
Beograd
3 : 0
Mačva
Šabac
Napredak
Kruševac
5 : 2
Radnički (N)
Niš
OFK Vršac
Vršac
1 : 1
Mladost (L)
Lučani
BSK Borča
Borča
1 : 2
Lokomotiva
Beograd
Dinamo 1945
Pančevo
7 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Inđija
Inđija
1 : 1
Proleter 2006
Zrenjanin
Omladinac
Novi Banovci
1 : 4
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Petrika
Novi Sad
5 : 0
Hajduk 1912
Kula
Kikinda 1909
Kikinda
2 : 1
Petar Puača
Novi Sad
Proleter (NS)
Novi Sad
6 : 4
Kabel
Novi Sad
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 3
Smederevo 1924
Smederevo
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Borac 1926
Čačak
0 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Radnički 1923
Kragujevac
2 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
Sloga (P)
Požega
3 : 0
OPK Rudar 1933
Kostolac
Loznica
Loznica
4 : 2
Jedinstvo (Ub)
Ub
Javor Matis
Ivanjica
3 : 3
Radnički (V)
Valjevo
GFK Jagodina
Jagodina
2 : 0
Timok 1919
Zaječar
GFK Dubočica
Leskovac
5 : 1
Dinamo
Vranje
Zvezdara
Beograd
1 : 1
Balkan
Beograd
Radnički (R)
Rudovci
2 : 3
Vinča
Vinča
RFK Grafičar
Beograd
1 : 0
BASK
Beograd
Mladost
Lukićevo
0 : 0
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Bajša
Bajša
16 : 2
Preporod
Novi Žednik
Partizan
Beograd
11.10.2020
011
Beograd
OLE
Zemun
11.10.2020
Lokomotiva
Beograd
Internacional
Beograd
11.10.2020
ADA
Beograd
Šumadija 1903
Kragujevac
4 : 2
Bane 1931
Raška
Apolon 4
Kragujevac
3 : 1
Kosmet
Leposavić
Jedinstvo 2017
Tutin
1 : 5
Sloga (K)
Kraljevo
Apolon
Kraljevo
7 : 0
Kiker
Kraljevo
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Rudar
Kosovska Mitrovica
2 : 2
Bubamara
Kraljevo
Spartak ŽK
Subotica
2 : 1
Radnički 1912
Sombor
Kabel
Novi Sad
1 : 0
CFK
Vrbas
Železničar
Pančevo
1 : 2
OFK Vršac
Vršac
One team
Bački Jarak
9 : 0
Proleter 2006
Zrenjanin
Kikinda 1909
Kikinda
6 : 2
Akademija Bambi
Zrenjanin
Petrika
Novi Sad
1 : 0
Inđija
Inđija
Mladost
Donji Dobrić
3 : 1
Omladinac 2014
Ljig
Rađevac
Krupanj
3 : 1
Drina
Ljubovija
Mačva 1929
Bogatić
0 : 6
Loznica
Loznica
Turbina
Vreoci
1 : 3
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Borac
Lazarevac
1 : 5
Kolubara
Lazarevac
OFK Budućnost
Dudovica
8 : 0
Radnički
Rudovci
Radnički 1905
Bajmok
0 : 7
CFK
Vrbas
Čantavir
Čantavir
4 : 3
Tavankut
Tavankut
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Sport Klub 99
Novi Pazar
5 : 2
Koštam Polje
Delimeđe
Rudar
Baljevac
4 : 4
Novi Pazar B
Novi Pazar
Pazar Juniors
Novi Pazar
5 : 0
Tutin
Tutin
OFK Ras
Novi Pazar
3 : 1
Granit
Jošanička Banja
Brodarac
Novi Beograd
3 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 1
Teleoptik
Zemun
BASK
Beograd
11.10.2020
12:00
Bežanija
Beograd
Požarevac
Požarevac
1 : 6
Radnički 1923
Kragujevac
Vojvodina
Novi Sad
12 : 0
Nova Kolonija
Kovin
Moskva
Novi Sad
1 : 2
Bačka
Bačka Palanka
Spartak
Subotica
22 : 0
Spartak d.o.o.
Subotica
Šumadinac
Bečmen
2 : 5
Budućnost
Dobanovci
Jedinstvo
Surčin
1 : 5
Bežanija
Beograd
Sinđelić
Ugrinovci
1 : 5
Milutinac
Zemun
GSP Polet
Beograd
6 : 0
Srem
Jakovo
Tisa Njerš
Adorjan
1 : 4
Arena SU
Subotica
OFK Senjak
Valjevo
11.10.2020
10:00
Radnički (V)
Valjevo
OFK Osečina
Osečina
0 : 10
Omladinac
Ljig
Tešnjar
Valjevo
2 : 1
Budućnost Krušik 014
Valjevo
Jedinstvo
Ub
5 : 0
Železničar
Lajkovac
Vojvode
Mionica
3 : 1
Vrelo sport
Ub
ŽFK Borac
Lazarevac
0 : 3
Kolubara 1
Lazarevac
Mladi borac
Županjac
2 : 1
Borac
Arnajevo
Borac
Lazarevac
0 : 6
Akademija fudbala
Lazarevac
Akademija (Ar)
Arapovac
2 : 6
Mladost
Cvetovac
Omladinac
Ljig
0 : 3
Lazarevac
Lazarevac
Kolubara 1
Lazarevac
5 : 0
Omladinac
Ljig
Zadrugar
Lajkovac
7 : 0
Turbina
Vreoci
Kolubara 2
Lazarevac
3 : 0
Mladost
Čibutkovica
Omladinac
Ljig
1 : 5
Zadrugar
Lajkovac
Real 28 -2
Lazarevac
0 : 4
Akademija fudbala 1
Lazarevac
Akademija fudbala 2
Lazarevac
11.10.2020
12:15
Real 28 - 1
Lazarevac
Turbina
Vreoci
2 : 1
ŽFK Borac
Lazarevac
ŠF Rosenborg
Beograd
2 : 7
Old Tajmeri
Beograd

Košarka

Borac
Čačak
64 : 95
Crvena zvezda MTS
Beograd
Mega Soccerbet
Beograd
90 : 87
Zadar
Zadar
Niš
Niš
68 : 79
OKK Vlasotince
Vlasotince
Stara Pazova
Stara Pazova
74 : 61
Železničar
Inđija
Radnički 1950
Kragujevac
76 : 67
Požarevac
Požarevac
Sloga Elite
Kraljevo
88 : 78
Smederevo 1953
Smederevo
Torlak
Beograd
68 : 76
Barajevo
Barajevo
Mladenovac
Mladenovac
76 : 82
Borča
Beograd
Beroe
Stara Zagora
81 : 53
RMU Banovići
Banovići
Duga
Šabac
53 : 69
Art Basket
Beograd
Crvena zvezda Kombank
Beograd
82 : 63
Partizan 1953
Beograd
Ljubovija
Ljubovija
53 : 58
Vršac
Vršac
Mileševka
Prijepolje
90 : 53
Srem
Sremska Mitrovica
Karaburma
Beograd
70 : 68
Radnički (B)
Beograd
Vojvodina 021- 2
Novi Sad
89 : 45
Čelarevo
Čelarevo

Odbojka

Ribnica 2
Kraljevo
3 : 1
Antena
Kruševac
Rudar
Baljevac
0 : 3
Gračac
Gračac
MOK Topličanin 97
Prokuplje
3 : 0
Vranje
Vranje
Lucky Star
Beograd
3 : 0
Sloga 2015
Petrovac na Mlavi
Proleter
Zrenjanin
2 : 3
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Kulpin
Kulpin
3 : 2
Srem Iton
Sremska Mitrovica
Mladost (NP)
Nova Pazova
3 : 0
Sombor
Sombor
Vojvodina NS Seme 3
Novi Sad
3 : 1
Partizan
Bač
TENT
Obrenovac
3 : 0
Železničar
Lajkovac
Beograd
Beograd
2 : 3
Spartak (S)
Subotica
Tara
Bajina Bašta
1 : 3
Tehničar
Kraljevo
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
Lotus
Čačak
Raška
Raška
3 : 0
Sokolica
Zvečan
Drina
Bajina Bašta
1 : 3
Sloboda S
Čačak
Borac
Čačak
3 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Fortuna plus
Aranđelovac
0 : 3
Tent 2
Obrenovac
Odbojka 013
Pančevo
3 : 1
Partizan
Sremski Karlovci
Bagljaš 023
Zrenjanin
1 : 3
Futog
Futog

Rukomet

Crvena zvezda
Beograd
33 : 32
Novi Pazar
Novi Pazar
Ub
Ub
26 : 22
Jedinstvo
Novi Bečej
Kolubara
Lazarevac
31 : 28
Sivac 69
Sivac
Mačva
Bogatić
33 : 23
Lavovi BP
Bačka Palanka
Metalac
Kraljevo
20 : 21
Bela Palanka
Bela Palanka
Hercegovina
Sečanj
30 : 18
Dolovo
Dolovo
Crvena zvezda 2
Beograd
27 : 29
Sinđelić
Beograd
Beograd
Beograd
20 : 21
PKB
Padinska Skela
Novi Beograd
Beograd
37 : 30
Radnički (O)
Obrenovac
RSU Akademija Lečić
Beograd
28 : 26
Rakovica
Rakovica
Partizan 2
Beograd
26 : 29
Loznica
Loznica
ORK Pančevo
Pančevo
28 : 30
Prigrevica
Prigrevica
Sombor
Sombor
17 : 40
Metalac
Futog
Dalmatinac
Riđica
23 : 24
Senta
Senta
RK SC Voždovac 2012 - 2
Voždovac
25 : 23
Lazarevac
Lazarevac
Ub 2
Ub
30 : 24
Gučevo
Banja Koviljača
Borac
Bački Gračac
27 : 21
Rusin
Ruski Krstur
Titel
Titel
25 : 34
Hajduk
Čurug
Zaječar 1949
Zaječar
26 : 29
Vojvodina
Novi Sad
ORK Beograd
Beograd
32 : 23
Sloga
Petrovac na Mlavi
Petrovaradin
Petrovaradin
27 : 24
Kikinda
Kikinda
ORK Loznica
Loznica
25 : 42
SU Hazena
Beograd
Kosmaj
Ralja
25 : 27
Studentski Grad
Studentski Grad
Jabuka
Jabuka
16 : 18
Obilić
Novi Kneževac
Deronje
Deronje
20 : 28
Prigrevica
Prigrevica

Vaterpolo

BVK Crvena zvezda
Beograd
11 : 11
Novi Beograd 11. april
Beograd
Beograd
Beograd
16 : 6
Palilula
Beograd
Valis
Valjevo
10 : 12
Proleter
Zrenjanin
TENT
Obrenovac
15 : 3
Goč
Vrnjačka Banja
Vračar
Beograd
10 : 8
Banja Luka
Banja Luka

Futsal

Novi Pazar
Novi Pazar
4 : 1
FON
Beograd
Ekonomac
Kragujevac
0 : 3
Vinter sport
Niš
Fortuna
Futog
2 : 4
Leteći Bajmočani
Bajmok
Flash
Valjevo
4 : 3
Kareli
Ub