XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 733 utakmica za dan
Nedelja, 27 Septembar 2020

Fudbal

Proleter
Novi Sad
1 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Napredak
Kruševac
1 : 2
Metalac
Gornji Milanovac
Dinamo
Vranje
0 : 1
GFK Jagodina
Jagodina
Železničar (P)
Pančevo
2 : 1
Budućnost
Dobanovci
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 1
Kolubara
Lazarevac
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 1
Loznica
Loznica
RFK Grafičar
Beograd
1 : 0
Zemun
Zemun
IMT
Beograd
0 : 1
Borac 1926
Čačak
Radnički (P)
Pirot
2 : 1
OFK Žarkovo
Beograd
Kabel
Novi Sad
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Široki Brijeg
Široki Brijeg
2 : 1
Mladost
Doboj-Kakanj
Borac
Sakule
3 : 2
Hajduk 1912
Kula
Tisa
Adorjan
0 : 2
OFK Vršac
Vršac
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 1
Radnički 1912
Sombor
Sušica
Kragujevac
2 : 4
Sloga (P)
Požega
GFK Sloboda
Užice
1 : 0
Gruža
Gruža
Bane 1931
Raška
1 : 2
Smederevo 1924
Smederevo
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
3 : 2
Sremčica
Sremčica
BASK
Beograd
3 : 1
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Zvezdara
Beograd
4 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Brodarac
Novi Beograd
4 : 2
Lokomotiva
Beograd
Budućnost (P)
Popovac
3 : 0
Vlasina
Vlasotince
SFS Borac
Paraćin
4 : 0
OFK Topličanin
Prokuplje
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 0
SFK Morava
Vladičin Han
Dunav
Prahovo
2 : 0
Moravac Orion
Mrštane
Kablovi
Zaječar
1 : 1
Timočanin
Knjaževac
Šumadija (T)
Toponica
2 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 5
Korićani
Korićani
Vodojaža
Grošnica
3 : 2
Budućnost
Resnik
Radnik
Ušće
2 : 2
Mokra Gora
Zubin Potok
Proleter
Pečenog
1 : 3
Polet
Ratina
Pomoravlje
Vlaški Do
5 : 2
OFK Napredak
Markovac
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
3 : 0
Sloboda
Lipe
RSK
Rabrovo
1 : 1
Sloga (B)
Batočina
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
3 : 2
Borac 1932
Ralja
Rudar (S)
Stamnica
3 : 2
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
Petar Dobrnjac
Dobrnje
1 : 0
Đerdap
Golubac
Sloga (M)
Milatovac
1 : 3
Borac (Ž)
Žabari
Zlatar
Nova Varoš
1 : 2
Jedinstvo Putevi
Užice
Prijevor
Prijevor
5 : 0
Omladinac
Zablaće
Polet (T)
Trbušani
3 : 1
Parmenac
Parmenac
Rampa
Požega
1 : 3
Sevojno
Sevojno
Jasen
Brodarevo
2 : 4
Sloboda (Č)
Čačak
OFK Divci
Divci
3 : 0
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Radnički (K)
Klupci
0 : 2
Rađevac
Krupanj
Zadrugar
Lajkovac
2 : 3
Vrelo Sport
Vrelo
Borac (L)
Lešnica
3 : 0
Spartak 1924
Ljig
Mladost (Dr)
Dračić
0 : 1
Sloga (B)
Bogosavac
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
2 : 0
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Omladinac FAM
Botoš
6 : 1
Sloga
Plandište
Mladost
Omoljica
5 : 0
Radnički (S)
Sutjeska
Borac
Starčevo
2 : 1
Banat
Čenta
Podunavac
Belegiš
1 : 2
Jedinstvo
Rumenka
Index
Novi Sad
3 : 3
Crvena Zvezda
Novi Sad
Sremac Vojka
Vojka
1 : 0
Sloga (T)
Temerin
Jugović
Kać
0 : 2
Radnički
Nova Pazova
Sloboda
Donji Tovarnik
1 : 1
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Sloga (M)
Majdevo
4 : 2
Levač
Rekovac
OFK Lugomir
Rakitovo
1 : 2
Sloga (D)
Despotovac
Moravac 2015
Krušar
2 : 2
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Bošnjane
Bošnjane
0 : 1
Kopaonik
Brus
Temnić 1924
Varvarin
1 : 0
Blagotin
Poljna
Branik
Štubik
1 : 0
Lužnica
Babušnica
Tanasko Rajić
Pirot
4 : 0
OFK 019
Zaječar
Rajko Mitić
Bela Palanka
4 : 1
Brodoremont
Kladovo
OFK Niš
Niš
2 : 1
Naša krila 1936
Belotinac
Zemljoradnik
Balajnac
1 : 6
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Orljane
Orljane
1 : 3
Malošište
Malošište
Bukovik
Razanj
3 : 1
Naisus 1977
Rožina
Delijski Vis
Niš
0 : 0
Pukovac
Pukovac
Svetlost
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 1
Gracko
Staro Gracko
Dobrič
Pejkovac
3 : 5
Jablanica
Medveđa
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
4 : 2
Čekmin
Čekmin
Vranjska Banja
Vranjska Banja
1 : 1
Nebeski Andjeli
Vranje
Alakince
Alakince
1 : 0
Žitorađa
Žitorađa
Komgrap
Beograd
0 : 0
Kosmaj
Ralja
Torlak
Beograd
0 : 1
Poštar Zvezdara
Beograd
BSK 1926
Baćevac
1 : 3
Srem
Jakovo
Mladost (C)
Cvetovac
0 : 5
Napredak
Medoševac
Prva iskra
Barič
1 : 0
Borac (L)
Lazarevac
Dunav
Veliko Selo
1 : 0
Turbina
Vreoci
Budućnost (Z)
Zvečka
1 : 0
Vrčin
Vrčin
Osnić
Osnić
1 : 3
Midžor
Kalna
Sloga
Minićevo
1 : 2
Rtanj
Boljevac
Kosovo
Zvezdan
1 : 1
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Šljivar
Šljivar
3 : 2
Graničar
Veliki Izvor
Rudar (P)
Podvis
1 : 0
Omladinac
Grezna
Mačkovac
Mačkovac
0 : 0
Vinogradar
Zleginje
Sloga (D)
Dašnica
2 : 1
13. April
Lomnica
Sloga (L)
Lozna
2 : 0
Mladost (T)
Toljevac
Sloga (Ć)
Ćićevac
4 : 3
Žabare
Žabare
Donji Kopaonik
Razbojna
3 : 1
Sebečevac
Sebečevac
Kupci
Kupci
8 : 0
Ribnik
Gornji Ribnik
Trudbenik
Stalać
3 : 0
FUD
Brus
LSK
Laćarak
1 : 5
Napredak
Popinci
Borac (K)
Klenak
3 : 2
BSK
Bešenovo
Hajduk (B)
Beška
2 : 1
Donji Srem 2015
Pećinci
Ljukovo
Ljukovo
0 : 1
Železničar
Inđija
Hajduk (V)
Višnjićevo
7 : 0
Rudar
Vrdnik
Borac (M)
Martinci
2 : 1
GFK Sloven
Ruma
PSK
Putinci
3 : 1
Mitros
Sremska Mitrovica
Strela
Ivanovo
2 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Dolina
Padina
3 : 0
Radnički (B)
Baranda
Budućnost (A)
Alibunar
2 : 1
Crvena zvezda
Pavliš
Stari Tamiš
Stari Tamiš
2 : 1
Partizan (U)
Uljma
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
1 : 0
Banat (I)
Ilandža
Potporanj
Potporanj
2 : 2
Spartak 1911
Debeljača
Polet (Id)
Idvor
0 : 0
Partizan (G)
Gaj
ŽAK
Sombor
1 : 2
Budućnost (M)
Mladenovo
Slavija
Pivnice
0 : 0
BSK
Bački Brestovac
Kulpin
Kulpin
4 : 2
Radnički 1918
Ratkovo
Maglić
Bački Maglić
2 : 4
SU Stanišić 1920
Stanišić
Omladinac
Bukovac
0 : 3
Budućnost (P)
Parage
Rusin
Ruski Krstur
4 : 1
Kordun
Kljajićevo
Budućnost (G)
Gložan
3 : 3
Borac 46
Obrovac
Jadran
Feketić
2 : 1
Senta
Senta
Budućnost
Savino Selo
1 : 1
AFK
Ada
Obilić
Zmajevo
2 : 5
Sloga
Ostojićevo
Preporod
Novi Žednik
4 : 0
Proleter (Nj)
Njegoševo
MSK
Mihajlovo
2 : 1
Polet
Nakovo
Vojvodina (B)
Bašaid
3 : 1
2. Oktobar
Kumane
Potisje
Knićanin
1 : 0
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Crvena zvezda
Rusko Selo
6 : 0
OFK Klek
Klek
Lehel
Mužlja
0 : 7
Rusanda
Melenci
Polet
Trnovče
5 : 3
Mladi radnik 1940
Radinac
Mladi borac
Veliko Orašje
2 : 1
Sloga (L)
Lugavčina
Bačinac
Bačinac
4 : 1
Crvena zvezda
Suvodol
Osipaonica
Osipaonica
1 : 6
Mladost 1948
Donja Livadica
Bresje Superior
Velika Plana
1 : 0
Podunavac
Udovice
Železničar Kusadak
Kusadak
5 : 0
Sloga (M)
Miloševac
Radnik (SP)
Smederevska Palanka
3 : 2
Pobeda
Golobok
Obilić
Staro Selo
4 : 1
Budućnost
Mala Krsna
Prvi srpski ustanak
Orašac
1 : 1
Plaskovac
Plaskovac
Marjan (K)
Knić
2 : 3
ŽSK
Žirovnica
Sloga (Z)
Zagorica
0 : 2
Trnava
Donja Trnava
Šumadinac (S)
Stojnik
5 : 1
Jasenica (B)
Božurnja
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
1 : 0
Banja 1957
Banja
Vinča
Vinča (Topola)
6 : 0
Borac (P)
Pajsijević
Grizli ML
Saranovo
4 : 0
BSK
Belosavci
Partizan 1945
Darosava
0 : 2
Šumadinac 1913
Natalinci
PKB (PS)
Padinska skela
6 : 1
Sinđelić 2012
Ugrinovci
DIF
Beograd
1 : 1
Postar 1930
Beograd
Balkan Mirijevo
Beograd
2 : 0
Borac (P)
Progar
Posavac Tišma
Boljevci
1 : 2
Šumadinac
Bečmen
Heroj Polet
Jajinci
2 : 2
011
Beograd
Umka
Umka
1 : 0
PKB Kovilovo
Kovilovo
Lisović 1977
Lisović
5 : 1
Mladi borac
Županjac
Duboko
Mala Moštanica
4 : 2
Rojkovac
Obrenovac
OFK Budućnost
Dudovica
2 : 0
Vranić
Vranić
OFK Zabrežje
Zabrežje
0 : 6
Strelac
Mislođin
OFK Borac
Arnajevo
1 : 0
Omladinac
Veliko Polje
Zvezda
Konatice
3 : 1
Jedinstvo
Dren
Dunavac
Grocka
1 : 0
Zuce 2019
Zuce
Šumadija 1962
Jagnjilo
3 : 0
Ivanča
Velika Ivanča
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
0 : 3
Rabrovac
Rabrovac
Boleč
Grocka
2 : 4
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
Kosmajac
Koraćica
3 : 3
Velika Krsna
Velika Krsna
Zaklopača
Zaklopača
1 : 2
Pudarci
Pudarci
OFK Sirig
Sirig
3 : 1
Titel
Titel
Fruškogorac
Sremska Kamenica
0 : 0
Slavija
Novi Sad
ŽSK
Žabalj
1 : 1
Veternik
Veternik
Petrovaradin
Petrovaradin
1 : 3
TSK
Temerin
Bačka 1923
Đurđevo
4 : 0
Susek
Susek
Tatra
Kisač
3 : 0
Bačka (B)
Begeč
Urovica
Urovica
2 : 1
Nemetali
Donja Bela Reka
Radnički
Klokočevac
1 : 2
Zlot
Zlot
Ključ
Podvrška
0 : 1
Brestovac
Borski Brestovac
Mladost
Karbulovo
2 : 2
Blizna
Blizna
OFK Bagremar
Kragujevac
1 : 2
Maršić
Maršić
Šumadija 1934
Drača
3 : 3
21. oktobar
Kragujevac
Kutlovo
Kutlovo
1 : 3
Sloboda (G)
Grbice
Jedinstvo
Petrovac
0 : 4
Slavija
Kragujevac
Sloga (D)
Desimirovac
3 : 0
Srbija
Ilićevo
Zastava
Kragujevac
5 : 0
Šumadinac KG
Kragujevac
Mladost (L)
Lalinac
2 : 1
Omladinac
Gornji Komren
Morava
Krušce
2 : 4
Sloboda
Gornja Vrežina
Čegar 1946
Donji Matejevac
2 : 1
Mladost (DK)
Donji Komren
Crvena zastava
Hum
1 : 4
Stevan Nešticki
Leskovik
Čegar 2013
Kamenica
2 : 3
Radnički 1936
Trupale
Aluminjum
Niš
2 : 0
Vulkan 1963
Brenica
Palilulac
Niš
4 : 1
Planinac 1933
Prva Kutina
Napredak 1936
Veliko Crniće
3 : 2
Integral
Batuša
Vihor
Маljurevac
2 : 0
Mladost (B)
Biskuplje
Manastirica
Manastirica
2 : 3
Rudar (Kr)
Krepoljin
Budućnost (V)
Vezičevo
2 : 1
Borac (K)
Klenovnik
Železničar
Požarevac
7 : 0
Mlava (ML)
Malo Laole
Omladinac (Š)
Šetonje
3 : 2
Sirakovo
Sirakovo
Napredak Simićevo
Simićevo
1 : 1
Sloga (L)
Lučica
Moravac (Č)
Čečina
1 : 7
Mladost
Batušinac
Radnički 1947
Čapljinac
2 : 0
Baličevac
Baličevac
Doljevac
Doljevac
3 : 0
Taskovići
Taskovići
Palilula
Aleksinac
3 : 5
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Radnički 1924
Kočane
2 : 0
Svrljig
Svrljig
Jastrebac
Tešica
1 : 0
Pobeda
Rusna
Granit
Jošanička banja
3 : 1
Tavnik
Tavnik
Jovo Kursula
Cvetke
1 : 0
Jedinstvo 2017
Tutin
Budućnost
Konarevo
5 : 0
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
Gruža
Vitanovac
2 : 4
Ibar
Mataruška Banja
Rudar
Senjski Rudnik
1 : 3
Juhor (G)
Glavinci
Sloga
Voljavče
0 : 2
Javor
Sladaja
Mladost (J)
Jovac
2 : 1
Budućnost (Đ)
Đurinac
Dragocvet
Dragocvet
3 : 2
Mladost (K)
Končarevo
OFK Juhor 2016
Potočac
8 : 1
Resavac
Subotica
Napredak
Drenovac
0 : 2
Budućnost (M)
Miliva
Orlovi
Jasenovo
3 : 1
Partizan
Majur
Dimitrije Tucović
Ćelije
1 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Tvrdojevac
Tvrdojevac
5 : 2
OFK Senjak
Valjevo
Pambukovica
Pambukovica
0 : 2
Kolubara 2
Valjevo
Trlić
Trlić
4 : 2
OFK Jabučje
Jabučje
Iskra
Donja Bukovica
1 : 4
Radnik (Ub)
Ub
Donja Lomnica
Donja Lomnica
3 : 1
Vučje
Vučje
Polet
Stajkovce
4 : 2
Progres
Ladovica
OFK Brza
Brza
4 : 1
Gradac
Konopnica
Umac
Miroševce
1 : 1
Zloćudovo
Zloćudovo
Bobište
Bobište
3 : 4
Kumarevo 65
Kumarevo
Bratstvo
Bratmilovce
0 : 2
Jedinstvo
Šišava
Mladi borac
Živkovo
4 : 1
BSK
Belanovce
Mladost 1959
Vinarce
2 : 3
Železničar
Brestovac
Sloga
Lipovica
3 : 3
Sloboda
Donje Brijanje
Moravac
Pečenjevce
1 : 0
Milanovo
Milanovo
Plantaža
Donje Stopanje
2 : 1
Šumadija
Razgojna
Real
Donja Jajina
1 : 1
OFK Morava
Leskovac
Omladinac
Zdravčići
0 : 2
Avijatičar Vranjani
Vranjani
Lazarica
Prilipac
2 : 0
Sečica
Seča reka
Jedinstvo
Puhovo
2 : 0
Prilike
Prilike
Dragačevo
Guča
0 : 1
Slatina
Slatina
Morava
Katrga
3 : 1
Rakova
Rakova
Spartak
Trnava
1 : 1
Ovčar
Markovica
Ozremica
Beršići
3 : 1
Voćar
Kotraža
Donja Vrbava
Donja Vrbava
2 : 1
Mladost (P)
Preljina
Jedinstvo (K)
Konjevići
4 : 2
Ozrem PMH
Ozrem
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
1 : 0
Zadrugar
Donja Trepča
Orlovac
Mrčajevci
3 : 1
Napredak
Svračkovci
Rudar
Bresnica
1 : 2
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
Spartak
Pirot
3 : 1
Vladimir Durković
Berilovac
Pobeda
Držina
3 : 2
Mladost
Poljska Ržana
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
2 : 1
Karađorđe
Mišar
Majur
Majur
0 : 0
Cer (JL)
Jadranska Lešnica
Duško
Klenje
1 : 0
Vidojevica
Lešnica
Drina
Badovinci
1 : 1
Sloga (KR)
Krnić
Milan Orlić
Novo Selo
4 : 0
Podrinje
Lozničko Polje
Mladost
Pocerski Pričinović
0 : 2
Jedinstvo
Štitar
Rudar
Brasina
1 : 0
Cer (PE)
Petkovica
Hajduk Stanko
Crna Bara
6 : 0
Gučevo 1929
Banja Koviljača
Lugina
Preševo
2 : 1
Čelik
Belo polje
Levosoje
Levosoje
2 : 1
Mineralac
Vranjska Banja
Trnovac
Trnovac
8 : 1
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
Pavlovac
Pavlovac
2 : 2
Vihor
Žbevac
OFK Dif
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Kopaonik
Lešak
Rubin
Donji Stupanj
0 : 0
Garevina
Garevina
Vinogradar
Riljac
2 : 2
Beli Orlovi
Tobolac
Polet 57
Milutovac
1 : 1
Kamenorezac 76
Dublje
Župski biseri
Lacisled
7 : 2
Velika Drenova
Velika Drenova
Polet
Izbište
1 : 4
Borac (VS)
Veliko Središte
Graničar
Miletićevo
1 : 0
Ratar
Kruščica
Ševac
Kusić
2 : 1
Dunav
Banatska Palanka
Karaš (K)
Kuštilj
0 : 1
Omladinac
Zagajica
Partizan (K)
Kajtasovo
6 : 4
Borac (VG)
Vračev Gaj
Vulturul
Grebenac
4 : 0
Karaš (J)
Jasenovo
Omladinac (D)
Deliblato
0 : 3
Mladost (V)
Vojlovica
Kolonija
Kovin
2 : 7
Dolovo
Dolovo
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
1 : 1
BSK Bavanište
Bavanište
Graničar
Obrež
5 : 1
ČSK
Čortanovci
Šumar
Ogar
1 : 3
Srem
Sremski Mihaljevci
Radnički
Irig
4 : 0
Krušedol
Krušedol
Dunav
Novi Slankamen
3 : 3
Polet
Novi Karlovci
Mladost
Buđanovci
1 : 1
Fruškogorac
Krčedin
Sremac
Deč
2 : 2
Napredak
Žarkovac
Kameni
Ašanja
1 : 3
OFK Brestač
Brestač
Sloga
Čalma
1 : 2
Graničar 1924
Adaševci
Sloboda
Šašinci
3 : 4
Obilić 1993
Kukujevci
Trgovački
Sremska Mitrovica
0 : 0
OFK Bikić
Bikić Do
Fruška Gora
Ruma
3 : 1
Erdevik 2017
Erdevik
Graničar (K)
Kuzmin
3 : 0
Jednota
Šid
Sremac (J)
Jarak
0 : 2
Jedinstvo
Ruma
Sremac (B)
Berkasovo
6 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Fruškogorac
Manđeloš
2 : 1
Zmaj
Noćaj
Mladost
Belo Blato
3 : 1
OFK Gradnulica
Zrenjanin
OFK Stajićevo
Stajićevo
0 : 7
Zadrugar
Lazarevo
Zlatica
Zlatica
1 : 4
Tisa 1933
Taraš
ŽFK Banat Bagljaš
Zrenjanin
6 : 1
Naftagas
Boka
Mladost (R)
Rajkovac
3 : 0
Brezovac
Brezovac
B 2000
Aranđelovac
2 : 1
Borac
Kloka
Vrbica
Aranđelovac
4 : 2
Šamot
Aranđelovac
Gorski Car
Garaši
0 : 5
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Budućnost
Blaznava
0 : 3
Kopljari
Kopljari
Mladost (J)
Jelenac
0 : 0
Mladi rudar
Bukovik
Radoje Domanović
Ovsište
1 : 0
Venčani
Venčani
Mladi radnik (D)
Dragušica
3 : 2
Napredak (MK)
Malo Krčmare
Jedinstvo (O)
Oplanić
4 : 2
Omladinac-Šumadinac (V)
Vučkovica
Šumadija (S)
Sipić
2 : 0
Kruševica 1980
Kneževac
Badnjevac
Badnjevac
1 : 1
Sloga (Z)
Zabojnica
Karađorđe (V)
Vučić
3 : 0
Mladost (R)
Rašković
BSK
Borač
2 : 0
Čestin
Čestin
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
4 : 1
Mladost
Kruščić
OFK Odžaci
Odžaci
7 : 0
Jedinstvo
Ribarevo
Polet
Sivac
3 : 0
Dinamo 1923
Bački Breg
Bratstvo 2019
Prigrevica
6 : 0
Dunav
Bački Monoštor
Lipar
Lipar
4 : 1
Hajduk
Stapar
Terekveš
Svilojevo
1 : 2
Omladinac
Deronje
OFK Hajduk
Novi Sad
0 : 1
Obilić
Vilovo
Sloga
Lok
0 : 0
Čenej
Čenej
Proleter
Banoštor
2 : 1
Železničar
Novi Sad
Borac (R)
Rakovac
0 : 2
Vinogradar
Ledinci
Košutnjak
Kragujevac
2 : 1
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Divostin
Kragujevac
0 : 0
Seljak
Cvetojevac
Napredak (P)
Poljana
1 : 4
BSK 1931
Brežane
Batovac
Batovac
3 : 1
Stig 1955
Beranje
Dizel
Bare
6 : 1
Mladi Borac
Majilovac
Pek
Kusiće
2 : 3
Napredak (B)
Bubušinac
Baštovan 2015
Carevac
0 : 1
Mlava (B)
Bratinac
Ljubičevo
Ljubičevo
2 : 1
Sloga (M)
Mustapić
Borac 2016
Donja Kruševica
2 : 1
Polet (V)
Voluja
BUSK
Beograd
2 : 2
Velika Moštanica
Velika Moštanica
Rekreativo 011
Beograd
1 : 2
Novi Beograd
Novi Beograd
Busije
Zemun
3 : 1
Železnik 1930
Železnik
Zmaj 1953
Zemun
0 : 0
Dedinje
Beograd
Pionir
Besni Fok
1 : 1
Lepušnica
Glogonjski rit
Avala 1939
Beli Potok
2 : 3
Palilulac
Beograd
Boka Seniors
Beograd
1 : 1
Minel
Ripanj
Mladi proleter
Beograd
2 : 3
Resnik
Resnik
OFK Boždarevac
Boždarevac
1 : 6
Veliki Borak
Veliki Borak
Beljina
Beljina
4 : 0
Rušanj
Rušanj
Mladost 1981
Štulac
3 : 0
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
2 : 2
Zvezda
Čukojevac
Mineral 2015
Rudno
2 : 1
Mladost 1925
Oplanići
Miločajac
Miločaj
2 : 0
Borac (V)
Vraneši
Borac (A)
Adrani
1 : 3
Braća Vuković
Lađevci
Zadrugar 1947
Tabanovac
4 : 1
Rade Milošević
Dubočka
Pobeda 1953
Osanica
5 : 1
Zabrđe 1936
Zabrđe
Udarnik (S)
Sibnica
1 : 1
Bata Bulić
Bistrica
Mladost (R)
Ranovac
3 : 2
Sloga 1952
Veliki Popovac
Krilaš
Ćovdin
2 : 2
Polet S.D.
Suvi Do
Borac (V)
Vukovac
2 : 4
Radnički (K)
Knežica
Jedinstvo (K)
Kamenovo
2 : 3
Sloga 1945
Veliko Selo
Rudar (P)
Plazane
1 : 0
OFK Batinac
Batinac
Mladost (S)
Sikirica
0 : 6
Rudar (S)
Stenjevac
15. Avgust 1950
Lomnica
0 : 2
Sloga
Donje Vidovo
Pomoravlje
Ostrikovac
3 : 0
Sinđelić
Vojnik
GFK Tabane
Jagodina
2 : 1
Mladost (G)
Gložane
Mladi Borac
Sedlare
2 : 1
Vinorača
Vinorača
Mladost (T)
Tečić
2 : 1
Zenit
Oparić
Crni Vrh
Deonica
3 : 4
Sinđelić 1934
Vojska
Partizan
Glogovac
3 : 1
Sloboda
Šuljkovac
Belo Polje
Belo Polje
5 : 3
Ljubinić
Ljubinić
Proleter
Jasenak
0 : 2
Rvati
Obrenovac
Skela
Skela
1 : 1
Pobednik
Piroman
Partizan
Draževac
2 : 0
Krtinska
Krtinska
Borac
Ušće
2 : 0
Sloga
Ratari
OFK Urovci
Urovci
0 : 1
Munja
Baric
Kolubara (J)
Jabučje
1 : 4
Rudar 1945
Radljevo
Čučuge
Čučuge
5 : 0
Kalenić
Kalenić
Zvizdar 2012
Zvizdar
1 : 2
Crvena Jabuka
Ub
OFK Paljuvi
Paljuvi
3 : 1
Joševa
Joševa
Mladost (V)
Vračević
2 : 1
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Omladinac (K)
Kalinovac
0 : 0
Šarbane
Šarbane
Proleter (B)
Bajevac
4 : 3
OFK Stublenica
Stublenica
Napredak (BT)
Banatska Topola
2 : 1
Omladinac
Ravni Topolovac
Napredak (Č)
Čestereg
4 : 0
Terekves
Hetin
Proleter
Međa
2 : 1
Roham
Nova Crnja
Stari drugari
Kadina Luka
2 : 0
Mladost (L)
Latković
Tešnjar
Valjevo
2 : 0
Junior Novo Naselje
Valjevo
Mali korak
Oglađenovac
0 : 1
Žabari
Žabari (Valjevo)
Toplica
Donja Toplica
1 : 1
Popadić
Popadić
Dračić 2018
Dračić
3 : 1
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
Komanice
Komanice
0 : 6
Polet
Popučke
Jadar 2013
Valjevo
2 : 1
Rakac Stave
Stave
Mezgraja
Mezgraja
0 : 0
Jasenovik 2018
Jasenovik
Sloga 1948
Malča
0 : 2
Radnički 2020
Knez Selo
Rujnik
Rujnik
1 : 9
Spartak
Sićevo
Proleter
Donja Vrežina
2 : 0
Supovac
Supovac
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
4 : 1
Tempo
Mozgovo
Vukašinovac
Vukašinovac
0 : 2
Polet (V)
Vitoševac
OFK Sloga
Dobrujevac
2 : 1
Polet (R)
Radevac
Hajduk
Podlokanj
6 : 2
Graničar
Đala
Jadran
Sanad
1 : 1
Potisje
Kanjiža
Jedinstvo
Srpski Krstur
3 : 1
Čoka
Čoka
Šampion
Orom
4 : 2
Tromedja
Majdan
Tisa
Padej
0 : 3
Bačka
Mol
Omladinac
Seone
2 : 0
Landol
Landol
Vožd 2020
Vodanj
3 : 3
Petrijevac
Petrijevo
Vrbovac
Vrbovac
1 : 1
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
Godomin
Smederevo
1 : 2
Jezava
Smederevo
Mladost (Z)
Zvezd
2 : 0
Belpos
Belotić
Mladost 2013
Jazovnik
5 : 2
Skupljen 2013
Skupljen
Sparta
Kaona
0 : 6
Polet
Jalovik
Bobovik
Bobovik
1 : 6
Torpedo
Lojanice
Jedinstvo 2014
Beljin
1 : 4
Sloga 1949
Matijevac
Verko
Suvo Selo
1 : 1
Hajduk
Debrc
Jedinstvo
Mužinac
2 : 4
Palilulac
Šarbanovac
Slemen
Milušinac
3 : 1
Mladost
Resnik
Unirea
Uzdin
2 : 1
Tempo
Sefkerin
Mundial
Pančevo
0 : 1
Glogonj
Glogonj
Prijatelji
Čačak
2 : 1
Vujan
Prislonica
Gavrilo Princip
Vranići
2 : 2
Lugovi
Čačak
Planinac
Vujetinci
1 : 5
Budućnost
Stančići
OFK Remont 1959
Čačak
1 : 0
Malba
Žaočani
Čačak 94
Čačak
0 : 3
Mršinci
Mršinci
Temac
Temska
3 : 0
Rongo Siti
Pirot
Lokomotiva
Belo Polje
1 : 2
Borac
Barje Čiflik
Elektrovojvodina
Subotica
3 : 0
Palić
Palić
Lokomotiva
Subotica
2 : 0
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 1
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
Solid
Subotica
1 : 1
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
Čantavir
Čantavir
0 : 0
Žednik
Stari Žednik
Bačka (D)
Despotovo
5 : 2
Orlovi (BP)
Bačka Palanka
Bačka 1945
Bačka Palanka
4 : 2
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
Neštin
Neštin
5 : 1
Borac (V)
Vizić
Mladost (MB)
Mali Bač
1 : 2
Proleter
Karađorđevo
Slavija
Bođani
0 : 9
Naša Zvezda
Silbaš
Radnički
Koceljeva
4 : 0
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Dobrava
Vukošić
1 : 1
OFK Varna
Varna
Mrovska
Mrovska
2 : 0
Vlašić
Donje Crniljevo
Petrovac 74
Kujavica
1 : 1
Rankovac
Nakučani
Šipurske livade
Šabac
1 : 2
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
PSK
Provo
3 : 1
Pričinović
Pocerski Pričinović
Velika Reka
Velika Reka
1 : 0
Borac
Kozjak
Antimon
Zajača
3 : 0
Sloga
Straža
TE Gučevo
Trbušnica
1 : 3
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
7. Juli
Bela Crkva
0 : 5
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
Jadar 1961
Gornji Dobrić
2 : 1
Studenac
Gornja Koviljača
Prva Iskra
Runjani
3 : 2
Hajduk
Ribarica
Egeta
Brza Palanka
2 : 2
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Kladušnica
Kladušnica
27.09.2020
15:30
Pontes
Kostol
Rtkovo
Rtkovo
1 : 1
Lokomotiva
Novi Sip
Koča Anđelković
Tekija
2 : 1
Omladinac
Vajuga
Gradina
Rti
3 : 1
Bratstvo
Dljin
Gorušica
Viča
6 : 2
Jelica
Goračići
Brezova
Brezova
0 : 3
Vrelo
Gornja Kravarica
Bjelica
Milatovići
4 : 4
Radnički
Turica
Mladost
Mačvanski Metković
0 : 2
Budućnost (ZM)
Zminjak
Torpedo 1924
Tabanović
3 : 3
Milicionar
Bogatić
Omladinac (BO)
Bogatić
0 : 4
Sunrise Šabac
Šabac
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
2 : 0
Sloboda
Salaš Crnobarski
Lipolist
Lipolist
2 : 0
Gorki
Glušci
Napredak
Mačvanski Belotić
3 : 2
Zadrugar Milkivit
Mačvanski Pričinović
Napredak
Gornja Dobrinja
1 : 1
Duškovci
Duškovci
Dobrinjac
Donja Dobrinja
0 : 3
Trešnjica
Tvrdići
Knjaz
Srednja Dobrinja
1 : 3
Plavi Tok
Dražinovići
Tomislavci
Tomislavci
10 : 1
Pobeda
Pobeda
Slavija
Novo Orahovo
0 : 4
Jedinstvo
Bačko Petrovo Selo
Mladost Radost
Srbobran
1 : 2
Mladost (R)
Radičević
Bukovac
Mramorac
3 : 1
Glavaš
Glibovac
Šumadija
Azanja
1 : 2
Palanka
Smederevska Palanka
Budućnost 1948
Ratari
1 : 0
Udarnik
Baničina
Mladost
Novo Selo
2 : 3
Karadjordje
Radovanje
Omladinac
Rakinac
2 : 0
Jedinstvo
Krnjevo
Arbanasce
Arbanasce
5 : 1
Jastrebac 1979
Krajkovac
Sloga 1980
Jovanovac
0 : 4
Balajnac
Balajnac
Gaglovo
Gaglovo
3 : 2
Naupare
Naupare
Konjuh
Konjuh
5 : 1
Makrešane
Makrešane
Kapidžija
Kapidžija
3 : 0
Pepeljevac 1947
Pepeljevac
Bukovica
Bukovica
0 : 1
Parunovac
Parunovac
Grkinja
Grkinja
0 : 3
Toplica
Šarlinac
Umčari
Umčari
5 : 0
Gročanski fudbalski klub
Grocka
OFK Mladost
Begaljica
2 : 4
Podunavac
Ritopek
Ratajac
Donje Rataje
3 : 2
Parcane
Parcane
Stara Čaršija
Osaonica
3 : 0
Mladost
Mala Drenova
OFK Orašje 1960
Orasje
2 : 1
Obilić
Mrmoš
Mladi radnik
Bačina
1 : 2
Varvarin
Varvarin
Partizan
Tomaševac
4 : 3
Proleter
Neuzina
Sloga
Jarkovac
2 : 3
Borac
Zrenjanin
Morava
Mrsać
2 : 3
Koštam Polje
Delimeđe
Šumadija
Šumarice
3 : 0
Studen Vitez
Studenica
Stara Čaršija
Kraljevo
1 : 1
Partizan
Vrba
BSK 2014
Bukovica
1 : 5
Omladinac
Drakčići
Biljanovac
Biljanovac
2 : 0
Milakovac 2018
Milakovac
Magnohrom
Kraljevo
1 : 0
Budućnost
Samaila
Vojvodina
Neradin
1 : 1
Donji Petrovci
Donji Petrovci
27. Oktobar
Šatrinci
3 : 0
Borac (J)
Jarkovci
Sloga (K)
Krnješevci
6 : 1
Fruškogorac
Mali Radinci
Polet
Nikinci
1 : 0
Graničar
Grabovci
Car Uroš
Jazak
4 : 2
Borac (S)
Stejanovci
Jedinstvo (K)
Kraljevci
3 : 1
Sloga (S)
Maradik
Vrelo
Vrelo
4 : 2
Vukona
Vukona
Jedinstvo (M)
Milorci
2 : 0
Sloga (V)
Vrhovine
Gunjevac
Gunjevac
8 : 0
Tamnava
Sovljak
Sovljak
Sovljak
3 : 0
Budućnost 1995
Slatina
Brgule
Brgule
3 : 0
Murgaš 2012
Murgaš
ISK Izvor
Izvor
4 : 1
BSK Buljane
Buljane
Omladinac
Šaludovac
6 : 1
Popovac
Popovac
Razvitak
Mirilovac
6 : 3
Moravac
Gornje Vidovo
Potočac
Potočac
0 : 4
Budućnost
Lebina
Rastina 1918
Rastina
1 : 1
Jedinstvo Lemeš
Svetozar Miletić
Telečka
Telečka
4 : 1
Dinamo (S)
Sonta
Oniks
Lozovik
1 : 4
Omladinac
Bunar
Napredak
Staro Lanište
4 : 2
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
OFK Dragoševac
Dragoševac
1 : 1
Mladost
Bukovče
Trnava
Trnava
3 : 0
Dražmirovac
Dražmirovac
Radnik (S)
Salakovac
0 : 3
Stig (MC)
Malo Crniće
BSK 1924
Boževac
1 : 2
Šapine
Šapine
Jedinstvo (S)
Smoljinac
3 : 1
Stig (C)
Crljenac
Pobeda
Parta
0 : 3
Hajduk
Šušara
Vinogradar
Gudurica
1 : 3
Vitorul
Straža
Proleter
Vrbovno
2 : 3
Dimitrije Tucović
Šušnjar
Sloga
Lukavica
1 : 1
BSK
Brajkovac
Vreoci
Vreoci
2 : 1
Petka
Petka
Bistrica
Bistrica
1 : 1
Mladost
Baroševac
OFK Polet
Mirosaljci
1 : 0
Šumadinac
Kruševica
20. Oktobar
Trbušnica
2 : 4
Strmovo
Strmovo
Kalipolje
Žabare
3 : 1
Junkovac
Junkovac
Maskar
Maskar
3 : 1
Krćevac 04
Krćevac
Gornje Sinkovce
Gornje Sinkovce
8 : 0
Radnik 2013
Šišince
Jašunja
Jašunja
6 : 1
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Napredak
Bogojevce
2 : 4
Mladost
Kutleš
Jovanovac
Jovanovac
1 : 0
Stanovo 1941
Stanovo
Kremenac
Rogojevac
3 : 2
Hajduk 1936
Jovanovac
Kragujevac
Kragujevac
2 : 0
Bukorovac
Kragujevac
Metalac
Požarevac
4 : 0
Proleter 1932
Požarevac
Napredak 1934
Nabrđe
4 : 1
Vojvoda Milenko
Kličevac
Morava 1932
Prugovo
3 : 2
Mip Majdan
Požarevac
Sloga 1932
Ćirikovac
1 : 0
Sopot
Požarevac
Moravac 1933
Dragovac
1 : 4
Dunav
Ostrovo
Margum
Dubravica
6 : 3
Dunavac
Petka
Sloga Gorić
Valjevo
0 : 4
Bujačić
Valjevo
Ribnikar
Pecka
8 : 0
Zadrugar
Lopatanj
Mladost
Valjevska Kamenica
1 : 1
Beloševac
Beloševac
OFK Povlen
Brezovice
2 : 2
Omladinac
Valjevo
Borac (VR)
Veliki Radinci
2 : 0
Borac (R)
Radenković
Srem (SR)
Sremska Rača
2 : 0
Poletarac
Laćarak
Sloga
Zasavica I
0 : 3
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
OFK Bosut
Bosut
3 : 0
Planinac
Ležimir
Sava
Mrđenovac
0 : 2
Rudar
Donje Crniljevo
Dobrava Žabar 2020
Žabar
5 : 1
Korman
Korman
Miloš Pocerac
Gornja Vranjska
3 : 3
Borac BTG
Batalage
Galeb 1984
Cerovac
3 : 1
Mladost Svileuva
Svileuva
Maovi MH
Maovi
0 : 4
Dumača
Pocerski Metković
Jedinstvo
Mala Vranjska
2 : 2
Metlić
Metlić
Pocerina
Jevremovac
0 : 1
Bojić
Bojić
Zablaće
Zablaće (Šabac)
4 : 1
Mladost
Slatina
Roma - Odžino selo
Pocerski Pričinović
4 : 5
Culjković
Culjković
Sloga
Duvanište
1 : 1
Džemerovac 2020
Ribari
Sloga
Viteževo
1 : 3
Polet
Aleksandrovac
Budućnost
Kočetin
3 : 3
Jedinstvo
Oreovica
Proleter
Četereže
3 : 4
Mladost
Porodin
Stepanje
Stepanje
0 : 0
Izviđač
Lajkovac
Sloga
Bogovađa
1 : 3
Kačer
Belanovica
Babajić
Babajić
0 : 0
Nepričava
Nepričava
Jadar
Stupnica
1 : 2
Paskovac
Paskovac
Mladost (B)
Brezjak
4 : 1
Sloga
Korenita
Ram
Ram
4 : 3
Mirko Tomić
Tribrode
Radnički (P)
Požeženo
2 : 2
Dunavac 1929
Kisiljevo
Stojan Lazarac
Sovljak
1 : 0
OFK Napredak 1933
Banovo Polje
Mladost
Očage
1 : 0
Radnik
Glogovac
Napredak (U)
Uzveće
1 : 3
Bair
Bogatić
Mladost 2015
Mala Reka
0 : 3
Polet
Kobilje
Vratare
Vratare
3 : 3
Grkljane
Grkljane
Dvorane
Dvorane
1 : 3
Padež
Padež
Napredak
Vašica
7 : 1
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
OFK Bingula
Bingula
0 : 2
OFK Bačinci
Bačinci
Borac
Ilinci
1 : 3
Jedinstvo (M)
Morović
Omladinac
Batrovci
0 : 2
Sinđelić
Gibarac
Kupinovo
Kupinovo
1 : 1
Lovac
Karlovčić
Vitez
Subotište
2 : 3
Sloven
Sibač
Hajduk 1932
Šimanovci
6 : 0
Mladost 1935
Prhovo
Lipar
Donji Račnik
0 : 2
Morava
Rajkinac
Rudar
Pljevlja
1 : 2
Budućnost
Podgorica
Iskra
Danilovgrad
1 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
Zeta
Golubovci
1 : 1
Podgorica
Podgorica
Dečić
Tuzi
1 : 1
Sutjeska
Nikšić
Mornar
Bar
2 : 1
Jedinstvo
Bijelo Polje
Bokelj
Kotor
3 : 1
Drezga
Piperi
Berane
Berane
1 : 0
Ibar
Rožaje
Grbalj
Radanovići
0 : 2
Igalo
Herceg Novi
Kom
Podgorica
2 : 2
Arsenal
Tivat
Sheffield United
Sheffield
0 : 1
Leeds United
Leeds
Tottenham Hotspur
London
1 : 1
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
Manchester City
Manchester
2 : 5
Leicester City
Leicester
West Ham United
London
4 : 0
Wolverhampton
Wolverhampton
Bristol City
Bristol
2 : 0
Sheffield Wednesday
Sheffield
AFC Bournemouth
Bournemouth
1 : 0
Norwich City
Norwich
Atletico Madrid
Madrid
6 : 1
Granada
Granada
Barcelona
Barcelona
4 : 0
Villarreal
Villarreal
Eibar
Eibar
1 : 2
Athletic Club
Bilbao
Cádiz
Cádiz
1 : 3
Sevilla
Sevilla
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
1 : 3
Levante
Valencia
Real Valladolid
Valladolid
1 : 1
Celta Vigo
Vigo
Hoffenheim
Sinsheim
4 : 1
Bayern
München
Freiburg
Freiburg im Breisgau
1 : 1
Wolfsburg
Wolfsburg
Angers SCO
Angers
3 : 2
Brest
Brest
Bordeaux
Bordeaux
0 : 0
Nice
Nice
Dijon
Dijon
2 : 2
Montpellier
Montpellier
Lorient
Lorient
1 : 1
Olympique Lyonnais
Lyon
Monaco
Monaco
3 : 2
Strasbourg
Strasbourg
Nîmes
Nîmes
1 : 1
Lens
Lens
Reims
Reims
0 : 2
PSG
Paris
Spezia
La Spezia
1 : 4
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
Napoli
Napoli
6 : 0
Genoa
Genova
Hellas Verona
Verona
1 : 0
Udinese
Udine
Crotone
Crotone
0 : 2
Milan
Milano
Roma
Roma
2 : 2
Juventus
Torino
Jerma
Sukovo
27.09.2020
15:30
Rongo Siti
Pirot
Lokomotiva
Belo Polje
27.09.2020
15:30
Pobeda
Drzina
Spartak
Subotica
2 : 0
Sloga
Zemun
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Kolubara
Lazarevac
Spartak DOO
Subotica
3 : 3
Mačva
Šabac
Radnički 2012
Niš
1 : 0
Moskva
Novi Sad
Napredak Junior 2018
Kruševac
4 : 0
Heroj Polet
Jajinci
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
9 : 1
Loznica
Loznica
Majdanpek
Majdanpek
3 : 0
Rad
Beograd
Voja Gačić
Pančevo
0 : 15
Stajićevo 2017
Stajićevo
Banat
Vršac
0 : 2
Proleter
Zrenjanin
Una Fortuna
Kragujevac
3 : 0
Borac
Čačak
Šabac
Šabac
4 : 1
Požega
Požega
Vojvodina
Novi Sad
3 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
OFK Beograd
Beograd
0 : 0
Radnički (N)
Niš
Napredak
Kruševac
0 : 0
Crvena zvezda
Beograd
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
1 : 1
Spartak ŽK
Subotica
Železničar
Pančevo
3 : 1
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 0
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Radnički 1912
Sombor
2 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
Petrika
Novi Sad
3 : 3
Petar Puača
Novi Sad
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 0
Morava (VP)
Velika Plana
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 2
GFK Sloboda
Užice
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
BIP
Čačak
0 : 2
Mačva
Šabac
Borac 1926
Čačak
3 : 3
Metalac
Gornji Milanovac
Sloga (P)
Požega
4 : 2
Radnički (V)
Valjevo
Loznica
Loznica
4 : 3
Javor Matis
Ivanjica
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Bor 1919
Bor
4 : 3
Radnički (P)
Pirot
OFK Žarkovo
Beograd
1 : 1
DIF
Beograd
Sinđelić
Beograd
3 : 2
Kolubara
Lazarevac
BSK 1925
Beograd
3 : 1
Torlak
Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 1
Zvezdara
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
1 : 3
Balkan
Beograd
Boleč
Grocka
3 : 0
Rojkovac
Obrenovac
Korićani
Kragujevac
0 : 1
Sušica
Kragujevac
Jedinstvo Putevi
Užice
4 : 1
Jošanica
Novi Pazar
Takovo
Gornji Milanovac
1 : 2
Mladost
Lučani
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 3
Zlatibor
Čajetina
Mladost
Dračić
0 : 3
Mačva 1929
Bogatić
Rubibreza
Rubibreza
1 : 4
Železničar
Lajkovac
Internacional
Beograd
1 : 3
Voždovac
Beograd
Borac
Ostružnica
0 : 2
Sinđelić
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
6 : 0
Mačva
Šabac
Partizan
Beograd
1 : 1
Zemun
Zemun
Napredak
Kruševac
0 : 5
Crvena zvezda
Beograd
OFK Beograd
Beograd
12 : 0
Bežanija
Beograd
Ada
Beograd
4 : 2
Lokomotiva
Beograd
BSK Borča
Borča
2 : 3
Sinđelić
Beograd
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 0
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Železničar
Pančevo
3 : 4
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Dinamo 1945
Pančevo
5 : 0
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Radnički 1912
Sombor
1 : 2
OFK Bačka
Bačka Palanka
Petrika
Novi Sad
4 : 0
Petar Puača
Novi Sad
Kikinda 1909
Kikinda
0 : 1
Kabel
Novi Sad
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 4
GFK Sloboda
Užice
Mladi radnik 1926
Požarevac
1 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
Borac 1926
Čačak
0 : 3
Metalac
Gornji Milanovac
Radnički 1923
Kragujevac
4 : 2
Jedinstvo (Ub)
Ub
Sloga (P)
Požega
3 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Loznica
Loznica
4 : 2
Javor Matis
Ivanjica
GFK Jagodina
Jagodina
9 : 0
OFK Sinđelić
Niš
Balkan
Beograd
3 : 0
Vinča
Vinča
Radnički (R)
Rudovci
4 : 1
Poštar 1930
Beograd
Jedinstvo
Surčin
0 : 3
RFK Grafičar
Beograd
Obilić
Zmajevo
0 : 1
Vojvodina
Bačko Gradište
Tsc 1913
Bačka Topola
2 : 2
Đurđin
Đurđin
Iskra
Kucura
4 : 1
Proleter (RS)
Ravno Selo
Ribnica
Mionica
2 : 4
Mačva
Šabac
Šabac Sunrise
Šabac
13 : 0
Železničar
Lajkovac
011
Beograd
1 : 5
Voždovac
Beograd
IMT
Novi Beograd
0 : 3
Zemun
Zemun
Rad
Beograd
4 : 2
Teleoptik
Zemun
Radnički (NB)
Novi Beograd
4 : 3
Internacional
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
1 : 2
OLE
Zemun
Brodarac
Beograd
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
Pazar Juniors
Novi Pazar
11 : 1
Apolon 2018
Kovači
Sport Klub 99
Novi Pazar
3 : 1
Bane 1931
Raška
TSC
Bačka Topola
2 : 2
CFK
Vrbas
Kabel
Novi Sad
1 : 1
ODR
Petrovaradin
One team
Bački Jarak
1 : 1
Akademija Bambi
Zrenjanin
Derby 2015
Novi Sad
2 : 1
Kikinda 1909
Kikinda
Index
Novi sad
0 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Petrika
Novi Sad
12 : 0
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
TEK Sloga
Veliki Crljeni
3 : 1
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Tisa Njerš
Adorjan
0 : 2
Spartak ŽK
Subotica
Radnički 1905
Bajmok
1 : 6
Bajša
Bajša
Čantavir
Čantavir
2 : 3
Vinogradar
Hajdukovo
Koštam Polje
Delimeđe
2 : 8
Novi Pazar
Novi Pazar
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
13 : 1
Novi Pazar B
Novi Pazar
Sport Klub 99
Novi Pazar
3 : 0
Tutin
Tutin
Rudar
Baljevac
5 : 1
Granit
Jošanička Banja
Pazar Juniors
Novi Pazar
6 : 2
OFK Ras
Novi Pazar
Partizan
Beograd
14 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
Zemun
Zemun
BSK 1925
Beograd
3 : 2
Studentski grad
Beograd
Sinđelić
Beograd
5 : 1
Palilulac
Beograd
011
Beograd
6 : 1
Lokomotiva
Beograd
Šumadinac
Bečmen
2 : 1
Bežanija
Beograd
Obilić
Zmajevo
1 : 1
Srbobran
Srbobran
Partizan
Beograd
8 : 0
Lokomotiva
Beograd
Ole
Zemun
0 : 1
ŠF Čanković
Beograd
IMT
Beograd
5 : 1
BSK Borča
Borča
Piksi 036
Ribnica
2 : 4
Radnički 1923
Kragujevac
Požarevac
Požarevac
1 : 7
Loznica
Loznica
Plana
Velika Plana
0 : 3
Mačva
Šabac
Jedinstvo
Ub
1 : 0
Požega
Požega
Voja Gačić
Pančevo
5 : 1
Nova Kolonija
Kovin
Vojvodina
Novi Sad
16 : 0
Polet
Sivac
Voša AS
Novi Sad
0 : 10
Spartak
Subotica
Heroj Polet
Jajinci
0 : 7
Vinča
Vinča
Zvezda B
Beograd
1 : 3
Zemun
Zemun
Šumadinac
Bečmen
1 : 2
Milutinac
Zemun
Jedinstvo
Surčin
6 : 1
Srem
Jakovo
TEK Sloga
Veliki Crljeni
1 : 4
Budućnost
Dudovica
Šumadija
Šopić
1 : 12
Kolubara 2
Lazarevac
AFK
Ada
8 : 3
Bajša
Bajša
Omladinac
Ljig
2 : 3
Radnički (V)
Valjevo
OFK Senjak
Valjevo
17 : 0
Budućnost Krušik 014
Valjevo
OFK Osečina
Osečina
0 : 3
Železničar
Lajkovac
Tešnjar
Valjevo
4 : 0
Vrelo sport
Ub
Jedinstvo
Ub
3 : 0
Vojvode
Mionica
Fenix 2
Šabac
2 : 1
Mačva 2
Šabac
Mladost
Cvetovac
1 : 0
Borac
Lazarevac
Akademija fudbala
Lazarevac
8 : 0
Mladi borac
Županjac
Borac
Arnajevo
0 : 2
ŽFK Borac
Lazarevac
Kolubara 1
Lazarevac
8 : 3
Kolubara 2
Lazarevac
Akademija fudbala
Lazarevac
3 : 0
Omladinac
Ljig
Real 28
Lazarevac
10 : 0
Turbina
Vreoci
Kolubara 1
Lazarevac
2 : 1
Mladost
Čibutkovica
Zadrugar
Lajkovac
2 : 0
Kolubara 2
Lazarevac
Real 28 -2
Lazarevac
6 : 0
Akademija fudbala 2
Lazarevac
Akademija fudbala 1
Lazarevac
6 : 1
Turbina
Vreoci

Košarka

Art Basket
Beograd
99 : 65
Spartak
Subotica
Radivoj Korać
Beograd
78 : 71
Vojvodina 021
Novi Sad

Futsal

Nova Pazova
Nova Pazova
1 : 5
FON
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
4 : 5
Winter sport
Niš
Ivanjica
Ivanjica
5 : 6
Tisa
Novi Bečej
Fortuna
Futog
4 : 5
Tango
Novi Sad

Ragbi 13

Partizan
Beograd
54 : 10
Radnički
Novi Beograd