XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 626 utakmica za dan
Nedelja, 6 Septembar 2020

Fudbal

Dinamo
Vranje
3 : 1
Trayal
Kruševac
Sloga (K)
Kraljevo
1 : 2
OFK Žarkovo
Beograd
Dunav
Stari Banovci
1 : 2
Bačka 1901
Subotica
Borac
Sakule
1 : 0
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
Tisa
Adorjan
1 : 2
Kozara
Banatsko Veliko Selo
Sušica
Kragujevac
2 : 2
Budućnost (A)
Arilje
Sremčica
Sremčica
1 : 1
Leštane
Leštane
BSK 1925
Batajnica
2 : 2
Radnički (NB)
Novi Beograd
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
4 : 3
Studentski grad
Novi Beograd
BASK
Beograd
1 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Zvezdara
Beograd
3 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Budućnost (P)
Popovac
5 : 0
Moravac Orion
Mrštane
SFS Borac
Paraćin
3 : 2
Župa
Aleksandrovac
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 1
Rembas
Resavica
Šumadija 1903
Kragujevac
0 : 0
Proleter
Pečenog
Real
Podunavci
10 : 1
Borac
Drenovac
Polet
Ratina
1 : 0
Vodojaža
Grošnica
Budućnost
Resnik
2 : 1
Šumadija (T)
Toponica
Korićani
Korićani
2 : 1
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Sloboda
Lipe
0 : 2
Borac 1932
Ralja
Pomoravlje
Vlaški Do
2 : 3
OFK Mihajlovac
Mihajlovac
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
0 : 0
Đerdap
Golubac
RSK
Rabrovo
3 : 1
Karađorđe
Topola
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
2 : 1
Zvižd
Kučevo
Rudar (S)
Stamnica
3 : 3
Borac (Ž)
Žabari
Petar Dobrnjac
Dobrnje
1 : 1
Sloga (M)
Milatovac
Jedinstvo Putevi
Užice
3 : 1
Rampa
Požega
Jasen
Brodarevo
1 : 1
Polet (T)
Trbušani
Sloboda (Č)
Čačak
2 : 2
Prijevor
Prijevor
Omladinac
Zablaće
0 : 2
FAP
Priboj
Polet (Lj)
Ljubić
5 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Rubribreza
Rubribreza
2 : 1
Borac (L)
Lešnica
Mladost (Dr)
Dračić
1 : 4
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
Sloga (B)
Bogosavac
2 : 0
Zadrugar
Lajkovac
Mladost (P)
Prnjavor
2 : 0
Radnički (K)
Klupci
Vrelo Sport
Vrelo
1 : 0
OFK Divci
Divci
Rađevac
Krupanj
5 : 1
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Tavankut
Tavankut
0 : 1
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
Mladost (BP)
Bački Petrovac
7 : 0
Vojvodina (T)
Tovariševo
Mladost (T)
Turija
2 : 1
Hercegovac
Gajdobra
Borac
Starčevo
0 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Banat
Čenta
0 : 4
Mladost
Omoljica
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
2 : 1
Krajina
Krajišnik
ŽAK
Kikinda
3 : 1
Proleter
Banatski Karlovac
Radnički (K)
Kovin
2 : 0
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Jugović
Kać
1 : 1
Podunavac
Belegiš
Sloboda
Donji Tovarnik
2 : 0
Cement
Beočin
Jadran
Golubinci
1 : 4
Sremac Vojka
Vojka
Budućnost
Salaš Noćajski
3 : 2
Sloga (E)
Erdevik
Hajduk
Divoš
2 : 0
Index
Novi Sad
Borac
Šajkaš
3 : 1
Crvena Zvezda
Novi Sad
Levač
Rekovac
1 : 0
Bošnjane
Bošnjane
Temnić 1924
Varvarin
0 : 2
Morava 1918
Ćuprija
Jedinstvo (M)
Mijatovac
3 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
0 : 1
Jedinstvo 1936
Kruševac
Kušiljevo
Kušiljevo
3 : 0
Sloga (M)
Majdevo
Lužnica
Babušnica
2 : 0
BSK
Bogovina
Hajduk Veljko
Negotin
1 : 0
Rajko Mitić
Bela Palanka
OFK Slatina
Bor
3 : 0
Đerdap
Kladovo
Jedinstvo (P)
Pirot
1 : 1
Tanasko Rajić
Pirot
OFK 019
Zaječar
0 : 0
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
Naša krila 1936
Belotinac
1 : 0
Rudar
Jelašnica
Delijski Vis
Niš
2 : 0
Bukovik
Razanj
Pukovac
Pukovac
0 : 0
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Naisus 1977
Rožina
2 : 3
Zemljoradnik
Balajnac
Malošište
Malošište
3 : 1
OFK Niš
Niš
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
3 : 1
Morava
Žitkovac
Gracko
Staro Gracko
0 : 2
Alakince
Alakince
Žitorađa
Žitorađa
1 : 1
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Jedinstvo (G)
Grdelica
3 : 1
Dobrič
Pejkovac
Čekmin
Čekmin
2 : 1
Jablanica
Medveđa
Budućnost (Z)
Zvečka
1 : 1
Komgrap
Beograd
Vrčin
Vrčin
1 : 2
Prva iskra
Barič
Borac (L)
Lazarevac
0 : 1
Torlak
Beograd
Srem
Jakovo
0 : 0
Poštar Zvezdara
Beograd
Velika Jasikova
Velika Jasikova
1 : 0
Midžor
Kalna
Osnić
Osnić
1 : 2
Trebič
Sokobanja
Sloga
Minićevo
0 : 4
Graničar
Veliki Izvor
Kosovo
Zvezdan
2 : 1
Omladinac
Grezna
Šljivar
Šljivar
4 : 1
Rudar (P)
Podvis
Gradina
Pejovac
2 : 1
Mačkovac
Mačkovac
Trudbenik
Stalać
4 : 0
Kupci
Kupci
FUD
Brus
1 : 0
Donji Kopaonik
Razbojna
Sebečevac
Sebečevac
3 : 2
Sloga (L)
Lozna
Žabare
Žabare
3 : 1
Sloga (D)
Dašnica
Mladost (T)
Toljevac
3 : 1
Vinogradar
Zleginje
13. April
Lomnica
5 : 0
Mladost (DK)
Donji Katun
Napredak
Popinci
1 : 0
Sremac
Dobrinci
Sloga
Voganj
5 : 1
BSK
Bešenovo
LSK
Laćarak
7 : 0
Rudar
Vrdnik
Borac (K)
Klenak
0 : 0
GFK Sloven
Ruma
Hajduk (B)
Beška
3 : 2
Mitros
Sremska Mitrovica
Ljukovo
Ljukovo
1 : 1
PSK
Putinci
Hajduk (V)
Višnjićevo
0 : 0
Borac (M)
Martinci
Jugoslavija
Jabuka
0 : 2
Potporanj
Potporanj
Polet (Id)
Idvor
1 : 3
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Partizan (G)
Gaj
4 : 1
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Spartak 1911
Debeljača
1 : 2
BAK
Bela Crkva
Banat (I)
Ilandža
0 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
Hajdučica
Hajdučica
2 : 2
Strela
Ivanovo
Crvena zvezda
Pavliš
0 : 0
Radnički (B)
Baranda
ŽAK
Sombor
3 : 1
BSK
Bački Brestovac
Budućnost (M)
Mladenovo
3 : 2
Stanišić 1920
Stanišić
Slavija
Pivnice
1 : 0
Budućnost (P)
Parage
Kulpin
Kulpin
6 : 2
Kordun
Kljajićevo
Maglić
Bački Maglić
4 : 1
Borac 46
Obrovac
Omladinac
Bukovac
1 : 1
Rusin
Ruski Krstur
Preporod
Novi Žednik
3 : 0
Radnički 1905
Bajmok
Eđšeg
Mali Iđoš
3 : 0
Obilić
Zmajevo
Proleter (Nj)
Njegoševo
3 : 3
Budućnost
Savino Selo
Iskra
Kucura
1 : 3
Proleter (RS)
Ravno Selo
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
1 : 6
Senta
Senta
MSK
Mihajlovo
2 : 1
Borac
Aleksandrovo
Tamiš
Farkaždin
0 : 1
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Polet
Nakovo
3 : 0
2. Oktobar
Kumane
Radnički 1911
Jaša Tomić
3 : 0
Delija
Mokrin
Vojvodina (B)
Bašaid
2 : 1
Rusanda
Melenci
Potisje
Knićanin
3 : 1
Lehel
Mužlja
Radnik (SP)
Smederevska Palanka
2 : 0
Polet
Trnovče
Obilić
Staro Selo
5 : 1
SASK
Saraorci
Budućnost
Mala Krsna
1 : 1
Železničar Kusadak
Kusadak
Pobeda
Golobok
3 : 1
Bresje Superior
Velika Plana
Sloga (M)
Miloševac
1 : 2
Bačinac
Bačinac
Podunavac
Udovice
2 : 1
Mladi borac
Veliko Orašje
Crvena zvezda
Suvodol
0 : 3
Sloga (L)
Lugavčina
Prvi srpski ustanak
Orašac
0 : 1
Omladinac
Donja Rača
ŽSK
Žirovnica
1 : 0
Trnava
Donja Trnava
Plaskovac
Plaskovac
4 : 0
Jasenica (B)
Božurnja
Marjan (K)
Knić
1 : 3
Banja 1957
Banja
Lokomotiva
Lapovo
4 : 0
Borac (P)
Pajsijević
Sloga (Z)
Zagorica
1 : 0
BSK
Belosavci
Šumadinac (S)
Stojnik
1 : 3
Šumadinac 1913
Natalinci
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
4 : 1
Partizan 1945
Darosava
Vinča
Vinča (Topola)
0 : 0
Grizli ML
Saranovo
Sinđelić 2012
Ugrinovci
5 : 2
Heroj Polet
Jajinci
Umka
Umka
3 : 1
Posavac Tišma
Boljevci
PKB Kovilovo
Kovilovo
2 : 1
Balkan Mirijevo
Beograd
011
Beograd
0 : 3
DIF
Beograd
Šumadinac
Bečmen
2 : 2
Rakovica
Beograd
Borac (P)
Progar
5 : 3
Borac (O)
Ostružnica
Postar 1930
Beograd
1 : 2
PKB (PS)
Padinska skela
Institut
Zemun Polje
1 : 0
Hajduk
Beograd
Mladi borac
Županjac
0 : 3
OFK Borac
Arnajevo
Zvezda
Konatice
5 : 0
OFK Zabrežje
Zabrežje
Jedinstvo
Dren
0 : 0
OFK Budućnost
Dudovica
Omladinac
Veliko Polje
1 : 1
Barajevo
Barajevo
Strelac
Mislođin
4 : 0
Mladost
Čibutkovica
Vranić
Vranić
1 : 0
Duboko
Mala Moštanica
Radnički
Rudovci
2 : 2
Lisović 1977
Lisović
Polet
Grabovac
0 : 5
Rojkovac
Obrenovac
Kosmajac
Koraćica
3 : 1
SUF Dubona
Dubona
Zaklopača
Zaklopača
2 : 4
Boleč
Grocka
Pudarci
Pudarci
0 : 0
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
Velika Krsna
Velika Krsna
5 : 0
Šumadija 1962
Jagnjilo
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
0 : 1
Dunavac
Grocka
Ivanča
Velika Ivanča
1 : 5
Zuce 2019
Zuce
Titel
Titel
0 : 5
OFK Futog
Futog
Tatra
Kisač
0 : 4
Petrovaradin
Petrovaradin
Bačka (B)
Begeč
0 : 2
Fruškogorski partizan
Bukovac
Hajduk
Čurug
0 : 3
ŽSK
Žabalj
Jedinstvo
Gospođinci
0 : 4
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Susek
Susek
1 : 3
OFK Sirig
Sirig
TSK
Temerin
1 : 0
Slavija
Novi Sad
Šajkaš 1908
Kovilj
2 : 3
Veternik
Veternik
Mladost
Karbulovo
1 : 2
Krivelj
Krivelj
Blizna
Blizna
1 : 0
BSK
Bukovče
Polet
Jabukovac
0 : 2
Urovica
Urovica
Sloga
Kobišnica
5 : 0
Nemetali
Donja Bela Reka
Zastava
Kragujevac
0 : 5
Sloga (D)
Desimirovac
Šumadinac KG
Kragujevac
3 : 1
Jedinstvo
Petrovac
Pobeda 1926
Beloševac
2 : 1
Kutlovo
Kutlovo
Srbija
Ilićevo
1 : 0
Kolonija
Kragujevac
Slavija
Kragujevac
3 : 1
Šumadija 1934
Drača
Sloboda (G)
Grbice
5 : 0
OFK Bagremar
Kragujevac
Mladost (P)
Pajazitovo
5 : 3
21. oktobar
Kragujevac
Aluminjum
Niš
6 : 0
Mladost (L)
Lalinac
Palilulac
Niš
2 : 1
Čegar 2013
Kamenica
Planinac 1933
Prva Kutina
2 : 0
Crvena zastava
Hum
Vulkan 1963
Brenica
2 : 0
Čegar 1946
Donji Matejevac
Radnički 1936
Trupale
3 : 1
Morava
Krušce
Stevan Nešticki
Leskovik
1 : 2
Omladinac
Gornji Komren
Mladost (DK)
Donji Komren
5 : 2
Sloboda
Gornja Vrežina
Napredak 1936
Veliko Crniće
1 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Mladost (B)
Biskuplje
1 : 1
Rudar (Kr)
Krepoljin
Integral
Batuša
2 : 0
Borac (K)
Klenovnik
Vihor
Маljurevac
3 : 2
Mlava (ML)
Malo Laole
Manastirica
Manastirica
2 : 5
Sloga (L)
Lučica
Budućnost (V)
Vezičevo
1 : 0
Obilić
Živica
Železničar
Požarevac
1 : 3
Rudar 2001
Kostolac
Omladinac (Š)
Šetonje
5 : 1
Napredak Simićevo
Simićevo
Moravac (Č)
Čečina
0 : 1
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Borac
Azbresnica
3 : 1
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Doljevac
Doljevac
5 : 1
Elid
Donji Dušnik
Palilula
Aleksinac
0 : 2
Pobeda
Rusna
Radnički 1924
Kočane
1 : 3
Jastrebac
Tešica
Sloga
Korman
7 : 0
Rasovača
Rasovača
Karađorđe
Ribnica
2 : 0
Tavnik
Tavnik
Popovići Vrnjci
Vrnjci
0 : 0
Jedinstvo 2017
Tutin
Mataruge
Mataruge
2 : 1
Napredak
Gračac
Granit
Jošanička banja
1 : 2
Ribnica
Jovac
Jovo Kursula
Cvetke
4 : 1
Ibar
Mataruška Banja
Budućnost
Konarevo
3 : 1
Mladost (V)
Vrdila
Orlovi
Jasenovo
4 : 2
Morava (KS)
Kočino Selo
Partizan
Majur
3 : 2
Napredak
Drenovac
Kolare
Kolare
3 : 2
OFK Juhor 2016
Potočac
Morava (R)
Ribare
4 : 1
Dragocvet
Dragocvet
Budućnost (M)
Miliva
2 : 1
Mladost (J)
Jovac
Resavac
Subotica
1 : 3
Sloga
Voljavče
Mladost (K)
Končarevo
3 : 2
Rudar
Senjski Rudnik
Budućnost (Đ)
Đurinac
4 : 2
Javor
Sladaja
Kolubara 2
Valjevo
2 : 0
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
OFK Senjak
Valjevo
2 : 4
OFK Jabučje
Jabučje
Dimitrije Tucović
Ćelije
2 : 0
OFK Osečina
Osečina
Tvrdojevac
Tvrdojevac
2 : 3
Joks Junajted
Mionica
Banjani
Banjani
2 : 1
ZSK
Valjevo
Vučje
Vučje
3 : 1
Bobište
Bobište
Bratstvo
Bratmilovce
3 : 2
Umac
Miroševce
Kumarevo 65
Kumarevo
9 : 0
Polet
Stajkovce
Zloćudovo
Zloćudovo
1 : 5
Donja Lomnica
Donja Lomnica
Gradac
Konopnica
3 : 5
Progres
Ladovica
BSK
Belanovce
4 : 4
Plantaža
Donje Stopanje
Real
Donja Jajina
0 : 1
Moravac
Pečenjevce
OFK Morava
Leskovac
2 : 1
Sloga
Lipovica
Šumadija
Razgojna
1 : 0
Mladost 1959
Vinarce
Milanovo
Milanovo
3 : 2
Mladi borac
Živkovo
Sloboda
Donje Brijanje
2 : 2
Železničar
Brestovac
Višesava
Bajina Bašta
7 : 1
Prvi partizan
Užice
Perućac
Perućac
1 : 1
Bakionica
Bakionica
Polet
Rasna
5 : 1
Ježevica
Ježevica
Jedinstvo
Kalenić
2 : 1
Omladinac
Zdravčići
Kotroman
Mokra Gora
0 : 2
Sečica
Seča reka
Savinac
Visibaba
4 : 1
Lazarica
Prilipac
Prilike
Prilike
1 : 0
Spartak
Trnava
Ozremica
Beršići
1 : 1
Morava
Katrga
Voćar
Kotraža
4 : 0
Dragačevo
Guča
Rakova
Rakova
1 : 1
Slatina
Slatina
Mladost (P)
Preljina
1 : 0
Orlovac
Mrčajevci
Rudar
Bresnica
3 : 1
Backovac Junajted
Gornji Milanovac
Jedinstvo (GG)
Gornja Gorevnica
1 : 2
Jedinstvo (K)
Konjevići
Napredak
Svračkovci
3 : 1
Donja Vrbava
Donja Vrbava
Zadrugar
Donja Trepča
2 : 2
Ozrem PMH
Ozrem
Sloga
Veliko Selo-Mali Jovanovac
1 : 0
Spartak
Pirot
Dragoš
Pirot
3 : 2
Zadrugar
Krupac
Mladost
Poljska Ržana
0 : 1
Željuša
Željuša
Karađorđe
Mišar
3 : 3
Rudar
Brasina
Hajduk Stanko
Crna Bara
2 : 1
Mladost
Pocerski Pričinović
Jedinstvo
Štitar
8 : 0
Duško
Klenje
Podrinje
Lozničko Polje
2 : 1
Majur
Majur
Sloga (KR)
Krnić
2 : 2
Sinđelić
Lipnica
Vidojevica
Lešnica
0 : 2
Sloga (LŠ)
Lipnički Šor
Cer (JL)
Jadranska Lešnica
2 : 3
Mladi borac
Dublje
Omladinac (U)
Ugljarevo
2 : 0
14. Oktobar
Izbenica
Kamenorezac 76
Dublje
4 : 1
Borac
Gornji Katun
Beli Orlovi
Tobolac
0 : 1
Rubin
Donji Stupanj
Partizan (K)
Kajtasovo
2 : 3
Polet
Izbište
Vulturul
Grebenac
5 : 1
Karaš (K)
Kuštilj
Karaš (J)
Jasenovo
1 : 1
Ševac
Kusić
Omladinac
Zagajica
2 : 3
Graničar
Miletićevo
Dunav
Banatska Palanka
2 : 0
Borac (VS)
Veliko Središte
Banat (D)
Dupljaja
2 : 1
Ratar
Kruščica
Borac (P)
Pločica
5 : 1
Kolonija
Kovin
Budućnost (BB)
Banatski Brestovac
4 : 0
Jedinstvo (D)
Dubovac
BSK Bavanište
Bavanište
2 : 0
Omladinac (D)
Deliblato
Dolovo
Dolovo
5 : 3
Proleter
Mramorak
ČSK
Čortanovci
0 : 4
Sremac
Deč
Kameni
Ašanja
0 : 1
Mladost
Buđanovci
OFK Brestač
Brestač
0 : 2
Dunav
Novi Slankamen
Napredak
Žarkovac
2 : 1
Radnički
Irig
Fruškogorac
Krčedin
1 : 0
Hrtkovci
Hrtkovci
Polet
Novi Karlovci
4 : 2
Šumar
Ogar
Krušedol
Krušedol
2 : 3
Graničar
Obrež
Jedinstvo
Platičevo
1 : 3
Srem
Sremski Mihaljevci
Graničar 1924
Adaševci
0 : 3
Sremac (B)
Berkasovo
Fruškogorac
Manđeloš
6 : 0
Sremac (J)
Jarak
Zmaj
Noćaj
1 : 1
Graničar (K)
Kuzmin
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
2 : 2
Fruška Gora
Ruma
Jedinstvo
Ruma
1 : 0
Trgovački
Sremska Mitrovica
Jednota
Šid
2 : 3
Sloboda
Šašinci
Erdevik 2017
Erdevik
1 : 2
Sloga
Čalma
OFK Bikić
Bikić Do
1 : 1
Obilić 1993
Kukujevci
ŽFK Banat Bagljaš
Zrenjanin
7 : 0
OFK Stajićevo
Stajićevo
Naftagas
Boka
1 : 1
Mladost
Belo Blato
Tisa 1933
Taraš
1 : 2
Bilećanin
Sečanj
Zadrugar
Lazarevo
2 : 0
OFK Gradnulica
Zrenjanin
Mladost (J)
Jelenac
0 : 1
Mladost (R)
Rajkovac
Radoje Domanović
Ovsište
1 : 0
Budućnost
Blaznava
Mladi rudar
Bukovik
5 : 1
Vrbica
Aranđelovac
Kopljari
Kopljari
3 : 2
B 2000
Aranđelovac
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
3 : 0
Brezovac
Brezovac
Šamot
Aranđelovac
3 : 0
Borac
Kloka
BSK
Borač
4 : 2
Karađorđe (V)
Vučić
Čestin
Čestin
0 : 2
Badnjevac
Badnjevac
Mladost (R)
Rašković
1 : 1
Jedinstvo (O)
Oplanić
Sloga (Z)
Zabojnica
1 : 1
Napredak (MK)
Malo Krčmare
Kruševica 1980
Kneževac
2 : 0
Omladinac-Šumadinac (V)
Vučkovica
Terekveš
Svilojevo
0 : 4
Bratstvo 2019
Prigrevica
Omladinac
Deronje
0 : 0
Polet
Sivac
Hajduk
Stapar
2 : 2
OFK Odžaci
Odžaci
Dunav
Bački Monoštor
4 : 1
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Dinamo 1923
Bački Breg
2 : 1
Kula
Kula
Jedinstvo
Ribarevo
3 : 0
Mladost
Kruščić
Borac (R)
Rakovac
11 : 0
OFK Hajduk
Novi Sad
Dinamo
Budisava
3 : 1
Borac (NS)
Novi Sad
Vinogradar
Ledinci
12 : 0
Sloga
Lok
Hajduk (G)
Gardinovci
1 : 2
Obilić
Vilovo
Čenej
Čenej
1 : 3
Moskva
Budisava
Dobrača
Dobrača
0 : 2
Ćava
Grošnica
Divostin
Kragujevac
2 : 1
Partizan
Cerovac
Seljak
Cvetojevac
2 : 1
Košutnjak
Kragujevac
Jadran
Kragujevac
1 : 2
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Baštovan 2015
Carevac
1 : 1
Žitkovica
Žitkovica
Ljubičevo
Ljubičevo
3 : 1
Pek
Kusiće
Borac 2016
Donja Kruševica
1 : 3
Dizel
Bare
Polet (V)
Voluja
2 : 0
Batovac
Batovac
Sloga (M)
Mustapić
1 : 0
Napredak (P)
Poljana
Mlava (B)
Bratinac
5 : 4
Barič
Barič
Napredak (B)
Bubušinac
2 : 1
BSK 1931
Brežane
Mladi Borac
Majilovac
3 : 1
Stig 1955
Beranje
Velika Moštanica
Velika Moštanica
2 : 1
Šećeranac Ada
Beograd
Dedinje
Beograd
1 : 2
Busije
Zemun
13. maj
Zemun
2 : 3
BUSK
Beograd
Železnik 1930
Železnik
2 : 0
Novi Beograd
Novi Beograd
Lepušnica
Glogonjski rit
1 : 1
Mladi proleter
Beograd
Sveti Stefan
Slanci
1 : 3
Siti Sport Klub
Beograd
Pinosava
Pinosava
3 : 2
Boka Seniors
Beograd
Resnik
Resnik
2 : 1
Avala 1939
Beli Potok
OFK Crvenka
Borča
1 : 0
Pionir
Besni Fok
Minel
Ripanj
0 : 3
Palilulac
Beograd
Veliki Borak
Veliki Borak
3 : 0
OFK Boždarevac
Boždarevac
Rušanj
Rušanj
0 : 4
Beljina
Beljina
Jedinstvo (G)
Godačica
1 : 0
Zvezda
Čukojevac
Mladost 1981
Štulac
1 : 2
Mladost 1925
Oplanići
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
3 : 1
Borac (A)
Adrani
Mineral 2015
Rudno
3 : 3
Miločajac
Miločaj
Krilaš
Ćovdin
3 : 2
Zadrugar 1947
Tabanovac
Borac (V)
Vukovac
0 : 3
Mladost (R)
Ranovac
Jedinstvo (K)
Kamenovo
1 : 4
Jasenovac
Krepoljin
Sloga 1945
Veliko Selo
1 : 2
Udarnik (S)
Sibnica
Radnički (K)
Knežica
2 : 2
Pobeda 1953
Osanica
Sloga 1952
Veliki Popovac
4 : 3
Zabrđe 1936
Zabrđe
Šumadija
Trešnjevica
2 : 4
Rudar (P)
Plazane
Napredak (Sv)
Svojnovo
2 : 6
15. Avgust 1950
Lomnica
Sinđelić
Vojnik
6 : 1
OFK Batinac
Batinac
Sloga
Donje Vidovo
0 : 1
Rudar (S)
Stenjevac
Mladost (G)
Gložane
2 : 3
Crni Vrh
Deonica
Partizan
Glogovac
3 : 0
Osaonica
Bagrdan
Sloboda
Šuljkovac
3 : 2
Jedinstvo
Duboka
Šantarovac
Šantarovac
0 : 0
GFK Tabane
Jagodina
Vinorača
Vinorača
2 : 2
Bratstvo
Međureč
Ljubinić
Ljubinić
1 : 3
Borac
Ušće
OFK Urovci
Urovci
1 : 5
Partizan
Draževac
Munja
Baric
2 : 1
Skela
Skela
Sloga
Ratari
2 : 2
Proleter
Jasenak
Omladinac (K)
Kalinovac
0 : 0
Kolubara (J)
Jabučje
Proleter (B)
Bajevac
4 : 0
Ratkovac
Ratkovac
OFK Stublenica
Stublenica
1 : 2
Mladost (V)
Vračević
Šarbane
Šarbane
1 : 0
OFK Paljuvi
Paljuvi
Polet (T)
Takovo
3 : 0
Zvizdar 2012
Zvizdar
Polet (DL)
Donji Lajkovac
3 : 0
Čučuge
Čučuge
Joševa
Joševa
2 : 2
Rudar 1945
Radljevo
Proleter
Međa
3 : 2
Omladinac
Ravni Topolovac
Roham
Nova Crnja
2 : 2
Terekves
Hetin
Komanice
Komanice
0 : 0
Stari drugari
Kadina Luka
Jadar 2013
Valjevo
1 : 1
Dračić 2018
Dračić
Rakac Stave
Stave
1 : 3
Toplica
Donja Toplica
Polet
Popučke
4 : 0
Lukavac
Lukavac
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
3 : 1
Mali korak
Oglađenovac
Popadić
Popadić
1 : 0
Tešnjar
Valjevo
Jasenovik 2018
Jasenovik
8 : 1
Rujnik
Rujnik
Proleter
Donja Vrežina
2 : 0
Sloga 1948
Malča
Supovac
Supovac
1 : 3
Mezgraja
Mezgraja
Spartak
Sićevo
0 : 4
Radnički 2020
Knez Selo
OFK Sloga
Dobrujevac
4 : 0
Vukašinovac
Vukašinovac
Polet (R)
Radevac
8 : 0
Rutevac
Rutevac
Polet (V)
Vitoševac
1 : 1
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Graničar
Đala
4 : 0
Šampion
Orom
Tisa
Padej
1 : 2
Jedinstvo
Srpski Krstur
Bačka
Mol
5 : 0
Horgoš 1911
Horgoš
Tromedja
Majdan
2 : 5
Jadran
Sanad
Čoka
Čoka
2 : 0
Hajduk
Podlokanj
Slavija
Banatsko Aranđelovo
3 : 1
Potisje
Kanjiža
Vučak
Vučak
1 : 3
Petlić SD 026
Smederevo
Petrijevac
Petrijevo
1 : 2
Omladinac
Seone
Lunjevac
Lunjevac
0 : 4
Landol
Landol
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
7 : 0
Proleter 1947
Vranovo
Jedinstvo 2014
Beljin
3 : 2
Mladost (Z)
Zvezd
Verko
Suvo Selo
2 : 0
Bobovik
Bobovik
Hajduk
Debrc
2 : 4
Sparta
Kaona
Sloga 1949
Matijevac
3 : 0
Mladost 2013
Jazovnik
Torpedo
Lojanice
4 : 0
Belpos
Belotić
Polet
Jalovik
6 : 0
Skupljen 2013
Skupljen
Slemen
Milušinac
8 : 0
Jedinstvo
Mužinac
Sloboda 2013
Nikolinac
1 : 4
Sloga
Žučkovac
Tempo
Sefkerin
2 : 4
Omladinac 1927
Opovo
Pobeda
Samoš
1 : 2
Unirea
Uzdin
OFK Remont 1959
Čačak
0 : 3
Gladijator
Čačak
Čačak 94
Čačak
1 : 2
Planinac
Vujetinci
Mršinci
Mršinci
5 : 0
Gavrilo Princip
Vranići
Malba
Žaočani
0 : 3
Prijatelji
Čačak
Budućnost
Stančići
2 : 8
Kej
Čačak
Lugovi
Čačak
0 : 0
Vujan
Prislonica
Čantavir
Čantavir
0 : 1
Vinogradar
Hajdukovo
Žednik
Stari Žednik
2 : 2
Lokomotiva
Subotica
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
2 : 5
Elektrovojvodina
Subotica
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
5 : 2
Bikovo
Bikovo
Hajduk 1950
Bačko Dušanovo
4 : 0
Palić
Palić
Orlovi (BP)
Bačka Palanka
5 : 1
Proleter
Karađorđevo
Slavija
Bođani
2 : 5
Neštin
Neštin
Naša Zvezda
Silbaš
3 : 3
Bačka 1945
Bačka Palanka
Mladost (MB)
Mali Bač
1 : 2
Soko
Nova Gajdobra
Borac (V)
Vizić
1 : 5
Bačka (D)
Despotovo
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
3 : 0
Krivanj
Selenča
Pričinović
Pocerski Pričinović
2 : 1
Šipurske livade
Šabac
OFK Jelen
Jelenča
2 : 3
Petrovac 74
Kujavica
Trešnjevka
Trbusac
2 : 3
Mrovska
Mrovska
OFK Letnjikovac 1983
Šabac
2 : 0
Dobrava
Vukošić
Rankovac
Nakučani
4 : 1
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Vlašić
Donje Crniljevo
3 : 0
OFK Varna
Varna
Jadar 1961
Gornji Dobrić
4 : 2
Velika Reka
Velika Reka
Prva Iskra
Runjani
2 : 2
Jelav
Jelav
Hajduk
Ribarica
2 : 2
7. Juli
Bela Crkva
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
0 : 0
Antimon
Zajača
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
4 : 0
Sloga
Straža
Bjelica
Milatovići
3 : 7
Gorušica
Viča
Radnički
Turica
3 : 1
Gradina
Rti
Vrelo
Gornja Kravarica
4 : 2
Sloga
Kaona
Jelica
Goračići
4 : 1
Bratstvo
Dljin
Napredak
Mačvanski Belotić
0 : 4
Mladost
Mačvanski Metković
Petlovača
Petlovača
3 : 3
Lipolist
Lipolist
Zadrugar Milkivit
Mačvanski Pričinović
1 : 1
Omladinac (BO)
Bogatić
Gorki
Glušci
4 : 1
Torpedo 1924
Tabanović
Sloboda
Salaš Crnobarski
3 : 5
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
Trešnjica
Tvrdići
1 : 4
Napredak
Gornja Dobrinja
Plavi Tok
Dražinovići
2 : 5
Duškovci
Duškovci
Dobrinjac
Donja Dobrinja
0 : 4
Knjaz
Srednja Dobrinja
Gorobilje
Gorobilje
1 : 0
Glumač
Glumač
Naupare
Naupare
5 : 0
Zmajevac
Belasica
Modrica
Modrica
3 : 1
Polet
Šavrane
Parunovac
Parunovac
4 : 1
Kapidžija
Kapidžija
Rasina
Vitanovac
6 : 2
Konjuh
Konjuh
Mladi radnik
Bačina
1 : 1
OFK Orašje 1960
Orasje
Borjak 2012
Okruglica
1 : 2
Ratajac
Donje Rataje
Obilić
Mrmoš
1 : 5
Mladost
Mala Drenova
Sloga
Jarkovac
3 : 2
KSK Konak 1926
Konak
Borac
Zrenjanin
6 : 0
Proleter
Neuzina
Magnohrom
Kraljevo
3 : 0
BSK 2014
Bukovica
Omladinac
Drakčići
4 : 2
Morava
Mrsać
Partizan
Vrba
4 : 2
Zgodačica
Godačica
Studen Vitez
Studenica
2 : 0
Koštam Polje
Delimeđe
Dokmir
Dokmir
1 : 1
Gunjevac
Gunjevac
Murgaš 2012
Murgaš
0 : 2
Jedinstvo (M)
Milorci
Budućnost 1995
Slatina
3 : 3
Vrelo
Vrelo
Tamnava
Sovljak
1 : 4
OFK Takovo
Takovo
Sloga (V)
Vrhovine
0 : 1
Vukona
Vukona
ISK Izvor
Izvor
2 : 2
Donja Mutnica
Donja Mutnica
BSK Buljane
Buljane
5 : 2
Polet
Zabrega
Železničar
Klačevica
1 : 2
Radnik
Davidovac
Potočac
Potočac
1 : 4
Jedinstvo
Ratare
Razvitak
Mirilovac
1 : 1
Istok 63
Plana
Budućnost
Lebina
2 : 0
Heroj
Busilovac
Telečka
Telečka
5 : 0
Rastina 1918
Rastina
Dinamo (S)
Sonta
2 : 3
Graničar (R)
Riđica
Trnava
Trnava
3 : 0
Mladi radnik
Novo Laniste
Dobra Voda
Dobra Voda
5 : 0
Oniks
Lozovik
Dražmirovac
Dražmirovac
3 : 1
OFK Dragoševac
Dragoševac
Mladost
Bukovče
1 : 1
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
BSK 1924
Boževac
0 : 2
Radnik (S)
Salakovac
Jedinstvo (S)
Smoljinac
3 : 0
Crni Vitez
Kalište
Šapine
Šapine
5 : 0
Napredak 1927
Toponica
OFK Radnički
Dren
0 : 3
Sloga
Lukavica
Vreoci
Vreoci
3 : 2
Proleter
Vrbovno
20. Oktobar
Trbušnica
2 : 4
Bistrica
Bistrica
Šumadinac
Kruševica
3 : 1
Mladost
Baroševac
Omladinac
Busur
1 : 3
Radnik
Pankovo
Udarnik 2015
Ćovdin
4 : 1
Rudar 1947
Stamnica
Kremenac
Rogojevac
1 : 0
Jovanovac
Jovanovac
Kragujevac
Kragujevac
1 : 4
Stanovo 1941
Stanovo
Bukorovac
Kragujevac
1 : 1
Hajduk 1936
Jovanovac
Sloga
Zasavica I
0 : 5
Borac (VR)
Veliki Radinci
OFK Bosut
Bosut
0 : 3
Srem (SR)
Sremska Rača
Planinac
Ležimir
1 : 0
Borac (R)
Radenković
Srem (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 2
Poletarac
Laćarak
Polet
Kobilje
0 : 2
Dvorane
Dvorane
Dedina
Dedina
4 : 1
Vratare
Vratare
Padež
Padež
5 : 0
Mladost 2015
Mala Reka
Omladinac
Batrovci
2 : 1
OFK Bingula
Bingula
Sinđelić
Gibarac
0 : 1
Napredak
Vašica
OFK Bačinci
Bačinci
2 : 0
Jedinstvo (Lj)
Ljuba
Vitez
Subotište
1 : 1
Kupinovo
Kupinovo
Hajduk 1932
Šimanovci
5 : 1
Lovac
Karlovčić
Mladost 1935
Prhovo
2 : 0
Sloven
Sibač
Ibar
Rožaje
0 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
Drezga
Piperi
0 : 0
Igalo
Herceg Novi
Mornar
Bar
2 : 0
Arsenal
Tivat
Bokelj
Kotor
1 : 1
Kom
Podgorica
Berane
Berane
0 : 3
Grbalj
Radanovići
Crvena zvezda
Beograd
7 : 0
Kolubara
Lazarevac
Jedinstvo 2014
Pirot
2 : 3
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
3 : 0
Napredak Junior 2018
Kruševac
Rad
Beograd
0 : 1
Radnički 2012
Niš
Heroj Polet
Jajinci
2 : 0
Moskva
Novi Sad
Voždovac
Beograd
2 : 1
Internacional
Beograd
Mladost (L)
Lučani
1 : 1
Napredak
Kruševac
Spartak ŽK
Subotica
0 : 2
Brodarac
Novi Beograd
RFK Grafičar
Beograd
2 : 0
OFK Beograd
Beograd
Radnički (N)
Niš
0 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
4 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
Omladinac
Novi Banovci
2 : 1
Železničar
Pančevo
Radnički (Zr)
Zrenjanin
3 : 1
Index
Novi Sad
GFK Sloven
Ruma
4 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
4 : 0
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
4 : 2
Tisa Njerš
Adorjan
Bačka 1901
Subotica
3 : 2
Hajduk 1912
Kula
Morava (VP)
Velika Plana
3 : 0
Sloga (P)
Požega
Loznica
Loznica
2 : 0
Šabac Sunrise
Šabac
Javor Matis
Ivanjica
0 : 3
Šumadija 1903
Kragujevac
Radnički (V)
Valjevo
1 : 5
Borac 1926
Čačak
Jedinstvo (Ub)
Ub
1 : 2
BIP
Čačak
Metalac
Gornji Milanovac
8 : 3
Šumadija (A)
Aranđelovac
Bor 1919
Bor
1 : 3
OFK Radnički
Niš
Radnički (P)
Pirot
0 : 6
GFK Jagodina
Jagodina
OFK Topličanin
Prokuplje
1 : 2
Jedinstvo (P)
Paraćin
OFK Sinđelić
Niš
2 : 2
Kopernikus Želežničar
Niš
Radnički (S)
Svilajnac
1 : 3
Dinamo
Vranje
Trstenik PPT
Trstenik
6 : 1
Radnik
Surdulica
Sinđelić
Beograd
3 : 1
DIF
Beograd
Zemun
Zemun
1 : 0
Torlak
Beograd
IMT
Beograd
0 : 0
Lokomotiva
Beograd
TEK Sloga
Veliki Crljeni
7 : 1
Dunav
Veliko Selo
Poštar 1930
Beograd
1 : 1
Rojkovac
Obrenovac
Zvezdara
Beograd
2 : 2
Boleč
Grocka
Zlatibor
Čajetina
1 : 0
Sušica
Kragujevac
Jošanica
Novi Pazar
2 : 3
Takovo
Gornji Milanovac
Mladost
Dračić
5 : 1
OFK Divci
Divci
Mačva 1929
Bogatić
2 : 2
Železničar
Lajkovac
OFK Beograd
Beograd
3 : 0
IMT
Beograd
011
Beograd
0 : 10
Brodarac
Beograd
Partizan
Beograd
8 : 0
OFK Žarkovo
Beograd
Sinđelić
Beograd
2 : 4
Radnički (NB)
Novi Beograd
Dunavac
Grocka
1 : 1
Borac
Ostružnica
OFK Beograd
Beograd
6 : 2
Napredak
Medoševac
OFK Vršac
Vršac
1 : 2
Internacional
Beograd
Mladost (L)
Lučani
0 : 1
Napredak
Kruševac
Spartak ŽK
Subotica
3 : 0
Brodarac
Beograd
Radnički (N)
Niš
2 : 1
Zemun
Zemun
Bežanija
Beograd
1 : 1
BSK 1925
Beograd
OFK Beograd
Beograd
9 : 0
Radnički (O)
Obrenovac
Ada
Beograd
6 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Omladinac
Novi Banovci
0 : 0
Železničar
Pančevo
Radnički (Zr)
Zrenjanin
4 : 1
Index
Novi sad
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
7 : 1
OFK Vršac
Vršac
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
5 : 0
Tisa Njerš
Adorjan
Loznica
Loznica
0 : 3
Radnički 1923
Kragujevac
Javor Matis
Ivanjica
2 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Radnički (V)
Valjevo
2 : 3
Borac 1926
Čačak
Jedinstvo (Ub)
Ub
4 : 0
Apolon 2018
Kraljevo
OPK Rudar 1933
Kostolac
3 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
Metalac
Gornji Milanovac
4 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
GFK Dubočica
Leskovac
1 : 5
GFK Jagodina
Jagodina
OFK Sinđelić
Niš
1 : 2
Real
Niš
BASK
Beograd
3 : 0
OFK Mladenovac
Mladenovac
Bečej 1918
Bečej
6 : 3
Voja Gačić
Pančevo
Mladost
Lukićevo
7 : 0
Jedinstvo
Stara Pazova
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
1 : 0
ODR
Petrovaradin
OFK Vrbas
Vrbas
2 : 4
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
Bajša
Bajša
14 : 2
Preporod
Novi Žednik
Mačva 1929
Bogatić
4 : 1
OFK Senjak
Valjevo
IMT
Novi Beograd
2 : 2
OLE
Zemun
Rad
Beograd
6 : 0
OFK Beograd
Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 7
Partizan
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
4 : 0
Lokomotiva
Beograd
Apolon 2018
Kovači
0 : 5
Apolon
Kraljevo
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 0
Pazar Juniors
Novi Pazar
Spartak ŽK
Subotica
3 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
ODR
Petrovaradin
5 : 0
ŽAK Sombor
Sombor
OFK Bačka
Bačka Palanka
0 : 1
Arena Su
Subotica
CFK
Vrbas
16 : 0
Bečej 1918
Bečej
Kikinda 1909
Kikinda
1 : 7
Železničar
Pančevo
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
0 : 12
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 0
Petrika
Novi Sad
Radnički (Š)
Šid
1 : 4
Inđija
Inđija
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
1 : 1
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Mačva 1929
Bogatić
1 : 8
Senjak
Valjevo
OFK Budućnost
Dudovica
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
Radnički
Rudovci
2 : 3
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Čantavir
Čantavir
0 : 1
Subotica
Subotica
Bajša
Bajša
0 : 9
Spartak ŽK
Subotica
Tavankut
Tavankut
1 : 11
CFK
Vrbas
Radnički (NB)
Novi Beograd
0 : 1
Grafičar
Beograd
Teleoptik
Zemun
4 : 1
Ada
Beograd
Zemun
Zemun
4 : 3
Radnički (O)
Obrenovac
Palilulac
Beograd
0 : 5
Rakovica
Beograd
Studentski grad
Beograd
0 : 3
Sinđelić
Beograd
Bežanija
Beograd
7 : 3
Resnik
Resnik
Borac
Ostruznica
1 : 2
Budućnost
Dobanovci
RFK Grafičar
Beograd
1 : 3
Partizan
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
1 : 1
IMT
Beograd
OFK Beograd
Beograd
4 : 0
DIF
Beograd
BSK Borča
Borča
2 : 1
Lokomotiva
Beograd
Radnički 1923
Kragujevac
5 : 0
Jedinstvo
Ub
Kraljica Marija
Novo Selo
6 : 1
Piksi 036
Ribnica
Mačva
Šabac
3 : 1
Loznica
Loznica
Polet
Sivac
1 : 8
TSC
Kanjiža
Timok 1919
Zaječar
1 : 1
GFK Dubočica
Leskovac
Sinđelić
Ugrinovci
5 : 0
Šumadinac
Bečmen
Mladost (C)
Cvetovac
2 : 6
Kolubara 1
Lazarevac
Obilić
Novi Kneževac
3 : 3
AFK
Ada
Kolubara 1
Lazarevac
3 : 1
Akademija fudbala
Lazarevac
Kolubara 2
Lazarevac
2 : 0
Mladost
Cvetovac
ŽFK Borac
Lazarevac
2 : 3
Lazarevac
Lazarevac
Mladi borac
Županjac
0 : 2
Omladinac
Ljig
Borac
Lazarevac
3 : 1
Akademija (Ar)
Arapovac
Borac
Arnajevo
0 : 11
Kolubara 1
Lazarevac
Kolubara 1
Lazarevac
1 : 2
Akademija fudbala
Lazarevac
Zadrugar
Lajkovac
0 : 7
Real 28
Lazarevac
Kolubara 2
Lazarevac
2 : 1
Omladinac
Ljig
Mladost
Čibutkovica
1 : 1
Turbina
Vreoci
Akademija fudbala 1
Lazarevac
8 : 1
Real 28 -2
Lazarevac
Real 28 - 1
Lazarevac
13 : 0
Akademija fudbala 2
Lazarevac
Železničar
Lajkovac
3 : 0
Turbina
Vreoci
Plavi 2000
Beograd
4 : 1
Sveti Stefan
Slanci

Rukomet

PPD Zagreb
Zagreb
24 : 29
Meshkov Brest
Brest
Vardar 1961
Skopje
27 : 35
Telekom Veszprem
Vesprem

Ragbi 13

Radnički
Niš
16 : 64
Partizan
Beograd

Ragbi 15

Vojvodina
Novi Sad
7 : 55
Partizan
Beograd