XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 405 utakmica za dan
Nedelja, 23 Avgust 2020

Fudbal

Mačva
Šabac
1 : 1
Novi Pazar
Novi Pazar
Voždovac
Beograd
1 : 1
Zlatibor
Čajetina
Mladost (L)
Lučani
1 : 0
Rad
Beograd
Napredak
Kruševac
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Dinamo
Vranje
2 : 4
Kolubara
Lazarevac
Budućnost
Dobanovci
1 : 0
Zemun
Zemun
GFK Jagodina
Jagodina
2 : 1
Borac 1926
Čačak
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 2
Radnički (P)
Pirot
Široki Brijeg
Široki Brijeg
3 : 0
Borac
Banja Luka
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Vojvodina 1928
Perlez
1 : 1
Sloga (Č)
Čonoplja
Jošanica
Novi Pazar
1 : 1
Mačva 1929
Bogatić
Sušica
Kragujevac
2 : 0
Železničar (L)
Lajkovac
GFK Sloboda
Užice
3 : 1
Bane 1931
Raška
Sremčica
Sremčica
2 : 1
Studentski grad
Novi Beograd
BSK 1925
Batajnica
1 : 0
Mladenovac
Mladenovac
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
0 : 1
Jedinstvo
Surčin
BASK
Beograd
2 : 1
Sinđelić
Beograd
Zvezdara
Beograd
4 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Vlasina
Vlasotince
3 : 1
Pčinja
Trgovište
Kablovi
Zaječar
3 : 2
Dunav
Prahovo
Mladost
Medoševac
1 : 1
Radnički (S)
Svilajnac
Timočanin
Knjaževac
1 : 0
SFS Borac
Paraćin
Radan
Lebane
1 : 1
Budućnost (P)
Popovac
Rembas
Resavica
5 : 0
OFK Topličanin
Prokuplje
Župa
Aleksandrovac
2 : 0
SFK Morava
Vladičin Han
Budućnost
Resnik
1 : 1
Šumadija 1903
Kragujevac
Korićani
Korićani
1 : 3
Mokra Gora
Zubin Potok
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
0 : 3
Goč
Vrnjačka Banja
Šumadija (T)
Toponica
0 : 3
Polet
Ratina
OFK Ras
Novi Pazar
1 : 5
Real
Podunavci
Vodojaža
Grošnica
2 : 1
Proleter
Pečenog
Radnik
Ušće
4 : 0
Borac
Drenovac
Borac 1932
Ralja
3 : 0
OFK Napredak
Markovac
Sloboda
Lipe
0 : 2
Đerdap
Golubac
Pomoravlje
Vlaški Do
4 : 1
Karađorđe
Topola
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
2 : 0
Zvižd
Kučevo
RSK
Rabrovo
3 : 0
Borac (Ž)
Žabari
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
5 : 2
Sloga (M)
Milatovac
Rudar (S)
Stamnica
3 : 1
VGSK
Veliko Gradište
Petar Dobrnjac
Dobrnje
3 : 1
Morava (VP)
Velika Plana
Polet (Lj)
Ljubić
0 : 0
Jedinstvo Putevi
Užice
Polimlje
Prijepolje
5 : 1
Parmenac
Parmenac
Zlatar
Nova Varoš
2 : 0
Sevojno
Sevojno
Prijevor
Prijevor
1 : 0
Polet (T)
Trbušani
Rađevac
Krupanj
2 : 3
Vrelo Sport
Vrelo
Mladost (DD)
Donji Dobrić
2 : 3
Mladost (P)
Prnjavor
OFK Divci
Divci
0 : 2
Sloga (B)
Bogosavac
Radnički (K)
Klupci
0 : 0
Mladost (Dr)
Dračić
Zadrugar
Lajkovac
1 : 0
Jedinstvo Vladimirci 1924
Vladimirci
Bačka (P)
Pačir
1 : 5
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Hercegovac
Gajdobra
1 : 1
Tekstilac
Odžaci
Vojvodina (BG)
Bačko Gradište
4 : 1
Srbobran
Srbobran
Omladinac FAM
Botoš
1 : 2
Crvena zvezda
Vojvoda Stepa
Mladost
Omoljica
0 : 1
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Podunavac
Belegiš
1 : 0
Sloga (T)
Temerin
Borac
Šajkaš
0 : 2
Hajduk
Divoš
Jedinstvo
Rumenka
3 : 0
Jadran
Golubinci
Index
Novi Sad
2 : 0
Radnički
Nova Pazova
Sremac Vojka
Vojka
0 : 1
Sloboda
Donji Tovarnik
Levač
Rekovac
0 : 3
Morava 1918
Ćuprija
Bošnjane
Bošnjane
3 : 1
Moravac 2015
Krušar
Temnić 1924
Varvarin
0 : 2
Meševo
Meševo
Jedinstvo (M)
Mijatovac
2 : 1
Sloga (M)
Majdevo
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
0 : 2
Juhor
Obrež
Kušiljevo
Kušiljevo
1 : 1
Sloga (D)
Despotovac
Lužnica
Babušnica
4 : 0
Polom
Leskovo
Hajduk Veljko
Negotin
2 : 2
Tanasko Rajić
Pirot
OFK Slatina
Bor
3 : 2
Bor 1919
Bor
Jedinstvo (P)
Pirot
3 : 1
Branik
Štubik
Naša krila 1936
Belotinac
2 : 1
Bukovik
Razanj
Rudar
Jelašnica
3 : 5
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
Delijski Vis
Niš
1 : 0
Orljane
Orljane
Pukovac
Pukovac
4 : 1
Zemljoradnik
Balajnac
Naisus 1977
Rožina
1 : 1
OFK Niš
Niš
Malošište
Malošište
0 : 0
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Alakince
Alakince
1 : 0
OFK Kosanica
Kuršumlija
Jedinstvo (G)
Grdelica
1 : 4
Jablanica
Medveđa
Komgrap
Beograd
2 : 2
Napredak
Medoševac
Srem
Jakovo
1 : 1
Borac (L)
Lazarevac
Poštar Zvezdara
Beograd
0 : 2
Vinča
Vinča
Kosmaj
Ralja
2 : 2
Turbina
Vreoci
Torlak
Beograd
4 : 0
Vrčin
Vrčin
Mladost (C)
Cvetovac
1 : 0
Šumadija
Šopić
Prva iskra
Barič
1 : 0
Budućnost (Z)
Zvečka
Šljivar
Šljivar
2 : 2
Hajduk
Rujevica
Rudar (P)
Podvis
2 : 2
Kosovo
Zvezdan
OFK Rtanj
Boljevac
4 : 1
Sloga
Minićevo
Omladinac
Grezna
2 : 0
Rtanj
Boljevac
Graničar
Veliki Izvor
0 : 2
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Trebič
Sokobanja
3 : 2
Ozren
Sokobanja
Kupci
Kupci
4 : 1
Mačkovac
Mačkovac
Gradina
Pejovac
3 : 1
Donji Kopaonik
Razbojna
Trudbenik
Stalać
3 : 2
Sloga (Ć)
Ćićevac
FUD
Brus
1 : 0
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Sebečevac
Sebečevac
1 : 3
Čitluk
Čitluk
Žabare
Žabare
3 : 2
Vinogradar
Zleginje
Mladost (T)
Toljevac
2 : 1
13. April
Lomnica
Sremac
Dobrinci
2 : 2
Ljukovo
Ljukovo
Hajduk (V)
Višnjićevo
4 : 4
Hajduk (B)
Beška
Borac (M)
Martinci
1 : 1
Borac (K)
Klenak
PSK
Putinci
3 : 1
LSK
Laćarak
Mitros
Sremska Mitrovica
0 : 1
Partizan
Vitojevci
Donji Srem 2015
Pećinci
4 : 0
BSK
Bešenovo
Jugoslavija
Jabuka
1 : 1
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Potporanj
Potporanj
0 : 1
Stari Tamiš
Stari Tamiš
Polet (Id)
Idvor
2 : 1
BAK
Bela Crkva
Partizan (G)
Gaj
1 : 1
Budućnost (A)
Alibunar
Spartak 1911
Debeljača
0 : 0
Dolina
Padina
Banat (I)
Ilandža
3 : 2
Strela
Ivanovo
Hajdučica
Hajdučica
0 : 2
Crvena zvezda
Pavliš
ŽAK
Sombor
0 : 1
Radnički 1918
Ratkovo
BSK
Bački Brestovac
0 : 2
SU Stanišić 1920
Stanišić
Budućnost (M)
Mladenovo
1 : 0
Budućnost (P)
Parage
Slavija
Pivnice
1 : 0
Borac 46
Obrovac
Kulpin
Kulpin
1 : 4
Budućnost (G)
Gložan
Maglić
Bački Maglić
1 : 4
Rusin
Ruski Krstur
Preporod
Novi Žednik
5 : 0
Obilić
Zmajevo
Eđšeg
Mali Iđoš
1 : 1
Proleter (RS)
Ravno Selo
Proleter (Nj)
Njegoševo
1 : 3
Jadran
Feketić
Iskra
Kucura
2 : 1
Đurđin
Đurđin
MSK
Mihajlovo
0 : 1
Vojvodina (NM)
Novo Miloševo
Borac
Aleksandrovo
1 : 2
2. Oktobar
Kumane
Tamiš
Farkaždin
1 : 2
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Polet
Nakovo
6 : 0
Delija
Mokrin
Radnički 1911
Jaša Tomić
4 : 1
Rusanda
Melenci
Vojvodina (B)
Bašaid
0 : 1
Crvena zvezda
Rusko Selo
Potisje
Knićanin
2 : 0
Mladost (L)
Lukićevo
Polet
Trnovče
1 : 0
Mladost 1948
Donja Livadica
Crvena zvezda
Suvodol
3 : 0
Podunavac
Udovice
Sloga (L)
Lugavčina
5 : 1
Sloga (M)
Miloševac
Mladi borac
Veliko Orašje
2 : 0
Pobeda
Golobok
Bačinac
Bačinac
3 : 1
Budućnost
Mala Krsna
Osipaonica
Osipaonica
1 : 1
Obilić
Staro Selo
Bresje Superior
Velika Plana
0 : 7
Radnik (SP)
Smederevska Palanka
Železničar Kusadak
Kusadak
1 : 0
SASK
Saraorci
Prvi srpski ustanak
Orašac
1 : 1
Trnava
Donja Trnava
Omladinac
Donja Rača
6 : 0
Jasenica (B)
Božurnja
ŽSK
Žirovnica
0 : 0
Banja 1957
Banja
Plaskovac
Plaskovac
3 : 2
Borac (P)
Pajsijević
Marjan (K)
Knić
4 : 0
BSK
Belosavci
Lokomotiva
Lapovo
4 : 1
Šumadinac 1913
Natalinci
Sloga (Z)
Zagorica
4 : 3
Partizan 1945
Darosava
Šumadinac (S)
Stojnik
0 : 4
Grizli ML
Saranovo
Partizan (BB)
Bumbarevo Brdo
1 : 3
Vinča
Vinča (Topola)
Sinđelić 2012
Ugrinovci
0 : 4
Posavac Tišma
Boljevci
Heroj Polet
Jajinci
3 : 2
Balkan Mirijevo
Beograd
Umka
Umka
4 : 0
DIF
Beograd
PKB Kovilovo
Kovilovo
2 : 1
Rakovica
Beograd
011
Beograd
5 : 2
Borac (O)
Ostružnica
Šumadinac
Bečmen
1 : 5
PKB (PS)
Padinska skela
Borac (P)
Progar
0 : 0
Hajduk
Beograd
Postar 1930
Beograd
1 : 2
Institut
Zemun Polje
Mladi borac
Županjac
3 : 1
OFK Zabrežje
Zabrežje
OFK Borac
Arnajevo
0 : 3
OFK Budućnost
Dudovica
Zvezda
Konatice
2 : 2
Barajevo
Barajevo
Jedinstvo
Dren
1 : 3
Mladost
Čibutkovica
Omladinac
Veliko Polje
2 : 0
Duboko
Mala Moštanica
Strelac
Mislođin
4 : 0
Lisović 1977
Lisović
Vranić
Vranić
1 : 1
Rojkovac
Obrenovac
Radnički
Rudovci
9 : 0
Polet
Grabovac
Boleč
Grocka
5 : 1
SUF Dubona
Dubona
Kosmajac
Koraćica
1 : 4
SUF Kovačevac 1956
Kovačevac
Zaklopača
Zaklopača
1 : 1
Šumadija 1962
Jagnjilo
Pudarci
Pudarci
0 : 3
Dunavac
Grocka
Kaluđerica 1969
Kaluđerica
1 : 4
Zuce 2019
Zuce
Rabrovac
Rabrovac
0 : 2
Ivanča
Velika Ivanča
TSK
Temerin
8 : 0
Titel
Titel
Šajkaš 1908
Kovilj
5 : 0
Susek
Susek
OFK Sirig
Sirig
1 : 0
Bačka (B)
Begeč
Fruškogorac
Sremska Kamenica
3 : 0
Tatra
Kisač
ŽSK
Žabalj
2 : 1
Omladinac
Stepanovićevo
Petrovaradin
Petrovaradin
0 : 0
Bačka 1923
Đurđevo
Sloga
Kobišnica
8 : 0
Polet
Jabukovac
Urovica
Urovica
0 : 1
Blizna
Blizna
Radnički
Klokočevac
3 : 1
Ključ
Podvrška
Maršić
Maršić
0 : 5
Sloga (D)
Desimirovac
Zastava
Kragujevac
0 : 4
Kutlovo
Kutlovo
Šumadinac KG
Kragujevac
1 : 4
Kolonija
Kragujevac
Pobeda 1926
Beloševac
1 : 4
Šumadija 1934
Drača
Srbija
Ilićevo
7 : 0
OFK Bagremar
Kragujevac
Slavija
Kragujevac
4 : 1
21. oktobar
Kragujevac
Sloboda (G)
Grbice
4 : 2
Mladost (P)
Pajazitovo
Čegar 2013
Kamenica
3 : 3
Mladost (L)
Lalinac
Aluminjum
Niš
5 : 1
Crvena zastava
Hum
Palilulac
Niš
5 : 0
Čegar 1946
Donji Matejevac
Planinac 1933
Prva Kutina
0 : 0
Morava
Krušce
Vulkan 1963
Brenica
2 : 0
Omladinac
Gornji Komren
Radnički 1936
Trupale
3 : 0
Sloboda
Gornja Vrežina
Stevan Nešticki
Leskovik
5 : 1
Mladost (DK)
Donji Komren
Železničar
Požarevac
2 : 0
Napredak 1936
Veliko Crniće
Omladinac (Š)
Šetonje
4 : 0
Budućnost (V)
Vezičevo
Napredak Simićevo
Simićevo
8 : 1
Manastirica
Manastirica
Obilić
Živica
3 : 1
Vihor
Маljurevac
Sloga (L)
Lučica
2 : 2
Integral
Batuša
Sirakovo
Sirakovo
0 : 0
Mladost (B)
Biskuplje
Mlava (ML)
Malo Laole
0 : 0
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Borac (K)
Klenovnik
5 : 1
Rudar (Kr)
Krepoljin
Rasovača
Rasovača
0 : 3
Doljevac
Doljevac
Jastrebac
Tešica
3 : 2
Borac
Azbresnica
Pobeda
Rusna
2 : 1
Radnički 1947
Čapljinac
Elid
Donji Dušnik
1 : 2
Moravac (Č)
Čečina
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
0 : 1
Baličevac
Baličevac
OFK Rutevac 1908
Rutevac
2 : 2
Taskovići
Taskovići
Mladost (K)
Končarevo
1 : 2
Juhor (G)
Glavinci
Budućnost (Đ)
Đurinac
3 : 1
Resavac
Subotica
Javor
Sladaja
2 : 2
Budućnost (M)
Miliva
Rudar
Senjski Rudnik
4 : 0
Morava (R)
Ribare
Sloga
Voljavče
4 : 0
Kolare
Kolare
Mladost (J)
Jovac
3 : 0
Partizan
Majur
Dragocvet
Dragocvet
2 : 2
Orlovi
Jasenovo
Napredak
Drenovac
6 : 0
Morava (KS)
Kočino Selo
Kolubara 2
Valjevo
2 : 5
OFK Osečina
Osečina
OFK Senjak
Valjevo
2 : 2
Joks Junajted
Mionica
Pambukovica
Pambukovica
2 : 0
Radnik (Ub)
Ub
Trlić
Trlić
3 : 1
Iskra
Donja Bukovica
Perućac
Perućac
0 : 1
Omladinac
Zdravčići
Kotroman
Mokra Gora
2 : 10
Čajetina
Čajetina
Prvi partizan
Užice
0 : 4
Lazarica
Prilipac
Savinac
Visibaba
2 : 1
Bakionica
Bakionica
Višesava
Bajina Bašta
3 : 0
Ježevica
Ježevica
Jedinstvo
Kalenić
3 : 1
Avijatičar Vranjani
Vranjani
Polet
Rasna
1 : 1
Sečica
Seča reka
Omladinac (U)
Ugljarevo
3 : 2
Vinogradar
Riljac
Velika Drenova
Velika Drenova
0 : 3
Borac
Gornji Katun
Beli Orlovi
Tobolac
2 : 3
Gradac
Pločnik
Karaš (K)
Kuštilj
2 : 1
Polet
Izbište
Partizan (K)
Kajtasovo
0 : 1
Ševac
Kusić
Karaš (J)
Jasenovo
3 : 1
Graničar
Miletićevo
Borac (VG)
Vračev Gaj
1 : 0
Borac (VS)
Veliko Središte
Omladinac
Zagajica
3 : 0
Ratar
Kruščica
ČSK
Čortanovci
2 : 3
Mladost
Buđanovci
Sremac
Deč
2 : 0
Dunav
Novi Slankamen
Kameni
Ašanja
1 : 0
Radnički
Irig
OFK Brestač
Brestač
1 : 1
Hrtkovci
Hrtkovci
Napredak
Žarkovac
2 : 1
Šumar
Ogar
Fruškogorac
Krčedin
3 : 0
Graničar
Obrež
Polet
Novi Karlovci
0 : 1
Srem
Sremski Mihaljevci
Krušedol
Krušedol
3 : 1
Jedinstvo
Platičevo
Graničar 1924
Adaševci
3 : 0
Sremac (J)
Jarak
Sremac (B)
Berkasovo
3 : 1
Graničar (K)
Kuzmin
Fruškogorac
Manđeloš
1 : 2
Fruška Gora
Ruma
Zmaj
Noćaj
3 : 1
Trgovački
Sremska Mitrovica
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
4 : 1
Sloboda
Šašinci
Jedinstvo
Ruma
4 : 0
Sloga
Čalma
Jednota
Šid
1 : 6
Obilić 1993
Kukujevci
Erdevik 2017
Erdevik
0 : 1
OFK Bikić
Bikić Do
Budućnost
Blaznava
0 : 5
Mladost (R)
Rajkovac
Mladost (J)
Jelenac
2 : 1
Gorski Car
Garaši
Radoje Domanović
Ovsište
2 : 0
Vrbica
Aranđelovac
Mladi rudar
Bukovik
6 : 1
Brezovac
Brezovac
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
2 : 4
Šamot
Aranđelovac
Karađorđe (V)
Vučić
4 : 2
Mladi radnik (D)
Dragušica
BSK
Borač
4 : 0
Šumadija (S)
Sipić
Čestin
Čestin
1 : 0
Jedinstvo (O)
Oplanić
Mladost (R)
Rašković
1 : 0
Omladinac-Šumadinac (V)
Vučkovica
Sloga (Z)
Zabojnica
0 : 3
Kruševica 1980
Kneževac
Lipar
Lipar
3 : 0
Polet
Sivac
Terekveš
Svilojevo
2 : 3
OFK Odžaci
Odžaci
Omladinac
Deronje
2 : 1
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Hajduk
Stapar
1 : 2
Kula
Kula
Dunav
Bački Monoštor
2 : 1
Mladost
Kruščić
Dinamo 1923
Bački Breg
6 : 0
Jedinstvo
Ribarevo
Proleter
Banoštor
8 : 0
OFK Hajduk
Novi Sad
Borac (R)
Rakovac
1 : 2
Borac (NS)
Novi Sad
Dinamo
Budisava
5 : 0
Slanobarac
Budisava
Vinogradar
Ledinci
3 : 3
Obilić
Vilovo
Hajduk (G)
Gardinovci
3 : 1
Čenej
Čenej
Baštovan 2015
Carevac
1 : 1
Dizel
Bare
Ljubičevo
Ljubičevo
2 : 0
Batovac
Batovac
Borac 2016
Donja Kruševica
3 : 2
Napredak (P)
Poljana
Polet (V)
Voluja
2 : 1
Barič
Barič
Sloga (M)
Mustapić
1 : 2
BSK 1931
Brežane
Mlava (B)
Bratinac
2 : 2
Stig 1955
Beranje
Napredak (B)
Bubušinac
4 : 2
Mladi Borac
Majilovac
Mladost (R)
Ranovac
3 : 1
Zadrugar 1947
Tabanovac
Krilaš
Ćovdin
2 : 2
Jasenovac
Krepoljin
Borac (V)
Vukovac
4 : 1
Udarnik (S)
Sibnica
Jedinstvo (K)
Kamenovo
1 : 3
Pobeda 1953
Osanica
Sloga 1945
Veliko Selo
2 : 1
Rade Milošević
Dubočka
Radnički (K)
Knežica
2 : 1
Zabrđe 1936
Zabrđe
Jasenovo
Jasenovo
2 : 8
15. Avgust 1950
Lomnica
Napredak (St)
Stubica
3 : 0
Mladost (S)
Sikirica
Napredak (Sv)
Svojnovo
2 : 0
OFK Batinac
Batinac
Radnički
Tekija
2 : 5
Rudar (S)
Stenjevac
Šantarovac
Šantarovac
1 : 1
Mladost (G)
Gložane
Vinorača
Vinorača
1 : 1
Zenit
Oparić
Bratstvo
Međureč
2 : 5
Ursule
Ursule
Mladi Borac
Sedlare
4 : 1
Sloboda
Šuljkovac
Mladost (T)
Tečić
7 : 0
Crni Vrh
Deonica
Jedinstvo
Duboka
2 : 3
Osaonica
Bagrdan
Omladinac (K)
Kalinovac
2 : 0
Mladost (V)
Vračević
Proleter (B)
Bajevac
1 : 0
OFK Paljuvi
Paljuvi
OFK Stublenica
Stublenica
0 : 2
Zvizdar 2012
Zvizdar
Šarbane
Šarbane
2 : 2
Čučuge
Čučuge
Polet (T)
Takovo
4 : 1
Rudar 1945
Radljevo
Polet (DL)
Donji Lajkovac
4 : 0
Kalenić
Kalenić
Joševa
Joševa
0 : 0
Crvena Jabuka
Ub
Dračić 2018
Dračić
1 : 2
Stari drugari
Kadina Luka
Komanice
Komanice
2 : 1
Toplica
Donja Toplica
Jadar 2013
Valjevo
3 : 0
Lukavac
Lukavac
Rakac Stave
Stave
5 : 1
Mali korak
Oglađenovac
Polet
Popučke
1 : 1
Tešnjar
Valjevo
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
2 : 0
Mladost (L)
Latković
Popadić
Popadić
4 : 0
Junior Novo Naselje
Valjevo
Naupare
Naupare
3 : 5
Bukovica
Bukovica
Mudrakovac
Mudrakovac
2 : 2
Kapidžija
Kapidžija
Modrica
Modrica
5 : 1
Konjuh
Konjuh
Parunovac
Parunovac
3 : 0
Gaglovo
Gaglovo
Rasina
Vitanovac
0 : 1
Makrešane
Makrešane
Parcane
Parcane
3 : 2
OFK Orašje 1960
Orasje
Mladi radnik
Bačina
3 : 0
Ratajac
Donje Rataje
Borjak 2012
Okruglica
3 : 0
Obilić
Mrmoš
Polet
Nikinci
4 : 3
Planinac
Rivica
Car Uroš
Jazak
10 : 0
Sloga (K)
Krnješevci
Jedinstvo (K)
Kraljevci
5 : 1
27. Oktobar
Šatrinci
Sloga (S)
Maradik
0 : 0
Vojvodina
Neradin
Graničar
Grabovci
2 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Fruškogorac
Mali Radinci
8 : 0
Borac (J)
Jarkovci
Dokmir
Dokmir
2 : 5
Vrelo
Vrelo
Murgaš 2012
Murgaš
0 : 0
OFK Takovo
Takovo
Budućnost 1995
Slatina
3 : 1
Vukona
Vukona
Tamnava
Sovljak
2 : 5
Sloga (V)
Vrhovine
Polet
Kobilje
3 : 3
Kruševica
Kruševica
Dvorane
Dvorane
1 : 1
Vratare
Vratare
Dedina
Dedina
3 : 1
Grkljane
Grkljane
Rudar
Pljevlja
3 : 1
OFK Titograd
Podgorica
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 1
Podgorica
Podgorica
Budućnost
Podgorica
1 : 0
Sutjeska
Nikšić
Iskra
Danilovgrad
0 : 0
Dečić
Tuzi
Igalo
Herceg Novi
1 : 1
Jedinstvo
Bijelo Polje
Ibar
Rožaje
0 : 2
Arsenal
Tivat
Drezga
Piperi
1 : 2
Kom
Podgorica
Mornar
Bar
1 : 0
Grbalj
Radanovići
Bokelj
Kotor
0 : 1
Berane
Berane
Lorient
Lorient
3 : 1
Strasbourg
Strasbourg
Monaco
Monaco
2 : 2
Reims
Reims
Nice
Nice
2 : 1
Lens
Lens
Nîmes
Nîmes
4 : 0
Brest
Brest
Bayern
München
1 : 0
PSG
Paris
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 3
Sloga
Zemun
Spartak
Subotica
12 : 0
Kolubara
Lazarevac
Zemun
Zemun
0 : 4
Vojvodina
Novi Sad
Crvena zvezda
Beograd
3 : 4
TSC
Kanjiža
Mačva
Šabac
0 : 17
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
Majdanpek
Majdanpek
1 : 1
Napredak Junior 2018
Kruševac
Jedinstvo 2014
Pirot
6 : 2
Radnički 2012
Niš
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
4 : 2
Spartak DOO
Subotica
Rad
Beograd
1 : 2
Moskva
Novi Sad
Čukarički
Beograd
5 : 0
Radnički (NB)
Novi Beograd
Radnički (N)
Niš
1 : 3
Crvena zvezda
Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 1
IMT
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
1 : 0
Rad
Beograd
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 3
Vojvodina
Novi Sad
Dinamo 1945
Pančevo
2 : 3
Železničar
Pančevo
Inđija
Inđija
6 : 0
Index
Novi Sad
Radnički (Zr)
Zrenjanin
4 : 2
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
GFK Sloven
Ruma
6 : 0
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Spartak ŽK
Subotica
5 : 0
Tisa Njerš
Adorjan
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
1 : 0
Radnički 1912
Sombor
Bačka 1901
Subotica
9 : 0
Petar Puača
Novi Sad
GFK Sloboda
Užice
1 : 0
Sloboda
Cacak
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
3 : 4
Jedinstvo (Ub)
Ub
Šumadija (A)
Aranđelovac
4 : 0
Radnički (V)
Valjevo
Sloga (K)
Kraljevo
5 : 4
Javor Matis
Ivanjica
BIP
Čačak
3 : 3
Loznica
Loznica
Borac 1926
Čačak
2 : 0
Sloga (P)
Požega
OFK Lugomir
Rakitovo
1 : 2
OFK Radnički
Niš
Real
Niš
1 : 1
GFK Jagodina
Jagodina
OFK Sinđelić
Niš
4 : 3
Dinamo
Vranje
Železnik 1930
Železnik
3 : 0
Zemun
Zemun
Lokomotiva
Beograd
2 : 3
Radnički (NB) 2
Novi Beograd
Crvenka
Crvenka
1 : 1
Siti Sport Klub
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
1 : 3
Leštane
Leštane
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 2
Brodarac
Beograd
OFK Beograd
Beograd
6 : 1
011
Beograd
BSK Borča
Borča
0 : 3
Voždovac
Beograd
Radnički (N)
Niš
0 : 4
Crvena zvezda
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
8 : 0
Bežanija
Beograd
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 5
Vojvodina
Novi Sad
Inđija
Inđija
3 : 2
Index
Novi sad
Omladinac
Novi Banovci
4 : 3
Radnički (NP)
Nova Pazova
Radnički (Zr)
Zrenjanin
2 : 1
OFK Vršac
Vršac
Kikinda 1909
Kikinda
0 : 2
Petrika
Novi Sad
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
2 : 0
Radnički 1912
Sombor
GFK Sloboda
Užice
1 : 2
OPK Rudar 1933
Kostolac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
3 : 1
Jedinstvo (Ub)
Ub
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 2
Radnički (V)
Valjevo
Mladi radnik 1926
Požarevac
2 : 3
Javor Matis
Ivanjica
Borac 1926
Čačak
0 : 3
Sloga (P)
Požega
Kopernikus Želežničar
Niš
13 : 2
Bor 1919
Bor
GFK Dubočica
Leskovac
5 : 0
Radnički (P)
Pirot
OFK Sinđelić
Niš
0 : 8
SFS Borac
Paraćin
Crvena zvezda
Beograd
5 : 1
011
Beograd
ADA
Beograd
6 : 2
BSK Borča
Borča
Partizan
Beograd
3 : 1
Voždovac
Beograd
OLE
Zemun
2 : 5
Teleoptik
Zemun
Internacional
Beograd
1 : 8
Čukarički
Beograd
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
0 : 3
Železničar (P)
Požarevac
Sloga (K)
Kraljevo
3 : 2
Apolon 2018
Kovači
Kikinda 1909
Kikinda
3 : 7
OFK Vršac
Vršac
Savacium
Šabac
6 : 0
Drina
Ljubovija
Sunrise Šabac
Šabac
4 : 0
Železničar
Lajkovac
Mladost
Donji Dobrić
0 : 2
Mačva
Šabac
Brodarac
Novi Beograd
2 : 0
PKB
Padinska skela