XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 214 utakmica za dan
Subota, 28 Mart 2020

Fudbal

Sloga (P)
Požega
28.03.2020
15:30
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Mačva 1929
Bogatić
28.03.2020
15:30
Sloga (K)
Kraljevo
Loznica
Loznica
28.03.2020
15:30
Sušica
Kragujevac
Jedinstvo
Ub
28.03.2020
15:30
Trepča
Kosovska Mitrovica
Takovo
Gornji Milanovac
28.03.2020
15:30
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Mokra Gora
Zubin Potok
28.03.2020
15:30
Mladi radnik 1926
Požarevac
Tutin
Tutin
28.03.2020
15:30
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Šumadija (A)
Aranđelovac
28.03.2020
15:30
Borac 1926
Čačak
Kozara
Banatsko Veliko Selo
28.03.2020
15:30
Omladinac
Novi Banovci
Bratstvo 1946
Prigrevica
28.03.2020
15:30
Dinamo 1945
Pančevo
1. Maj Ruma
Ruma
28.03.2020
15:30
Vojvodina 1928
Perlez
Radnički (Zr)
Zrenjanin
28.03.2020
15:30
OFK Vršac
Vršac
Radnički 1912
Sombor
28.03.2020
15:30
Hajduk 1912
Kula
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
28.03.2020
15:30
Bačka 1901
Subotica
GFK Dubočica
Leskovac
28.03.2020
16:00
OFK Sinđelić
Niš
GFK Jagodina
Jagodina
28.03.2020
16:00
Timočanin
Knjaževac
OFK Topličanin
Prokuplje
28.03.2020
16:00
Temnić 1924
Varvarin
Dunav
Prahovo
28.03.2020
16:00
Vlasina
Vlasotince
OFK Beograd
Beograd
28.03.2020
15:30
BSK Borča
Borča
GSP Polet Dorćol
Beograd
28.03.2020
11:00
OFK Mladenovac
Mladenovac
Teleoptik
Zemun
28.03.2020
10:00
Radnički (NB)
Novi Beograd
IMT
Beograd
28.03.2020
15:30
Brodarac
Novi Beograd
Karađorđe
Topola
28.03.2020
15:30
Mladi borac
Veliko Orašje
VGSK
Veliko Gradište
28.03.2020
15:30
OFK Napredak
Markovac
Borac
Lešnica
28.03.2020
15:30
Mladost (D)
Dračić
Radnički (V)
Valjevo
28.03.2020
15:30
Mladost (P)
Prnjavor
Goč
Vrnjačka Banja
28.03.2020
15:30
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Omladinac
Novo Selo
28.03.2020
15:30
Gruža
Gruža
FAP
Priboj
28.03.2020
15:30
GFK Sloboda
Užice
Crnokosa
Kosjerić
28.03.2020
15:30
Sloga (S)
Sjenica
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
28.03.2020
15:30
Bačka
Pačir
Tekstilac
Odžaci
28.03.2020
15:30
Crvenka
Crvenka
Krila Krajine
Bačka Palanka
28.03.2020
15:30
Radnički
Sombor
Bajša
Bajša
28.03.2020
15:30
Sloga
Čonoplja
ČSK Pivara
Čelarevo
28.03.2020
15:30
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Mladost (NS)
Novi Sad
28.03.2020
15:00
Jugović
Kać
Cement
Beočin
28.03.2020
15:00
Sloboda
Donji Tovarnik
Mladost (BJ)
Bački Jarak
28.03.2020
15:00
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Crvena zvezda
Novi Sad
28.03.2020
15:00
Hajduk (D)
Divoš
Begej
Žitište
28.03.2020
15:30
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Sloga
Plandište
28.03.2020
15:30
Mladost (O)
Omoljica
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
28.03.2020
15:30
Sloboda
Novi Kozarci
Krajina
Krajišnik
28.03.2020
15:30
Radnički (S)
Sutjeska
Kikinda 1909
Kikinda
28.03.2020
15:30
Budućnost
Srpska Crnja
Naftagas
Elemir
28.03.2020
15:30
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Polet 1980
Laplje Selo
28.03.2020
16:00
Morava
Vladičin Han
Nebeski Andjeli
Vranje
28.03.2020
16:00
Budućnost
Orašje
Balkanski
Dimitrovgrad
28.03.2020
16:00
OFK 019
Zaječar
BSK
Bogovina
28.03.2020
16:00
Rtanj
Boljevac
Đerdap
Kladovo
28.03.2020
16:00
Lužnica
Babušnica
Morava 1918
Ćuprija
28.03.2020
16:00
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Jedinstvo (P)
Paraćin
28.03.2020
16:00
Kušiljevo
Kušiljevo
Morava
Žitkovac
28.03.2020
16:00
Bukovik
Razanj
Studenski Grad
Novi Beograd
28.03.2020
15:30
Dunav
Veliko Selo
Turbina
Vreoci
28.03.2020
15:30
Prva Iskra
Barič
BASK
Beograd
28.03.2020
10:00
Milutinac
Zemun
Šumadija
Šopić
28.03.2020
15:30
Budućnost
Zvečka
Trgovački
Petrovac na Mlavi
28.03.2020
15:30
Đerdap
Golubac
Radnik (Ub)
Ub
28.03.2020
15:30
OFK Brđanac
Valjevo
Rubribreza
Rubribreza
28.03.2020
15:30
Banjani
Banjani
Sinđelić
Lipnica
28.03.2020
14:30
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
Rudar
Baljevac
28.03.2020
15:30
Mladi radnik 1925
Grdica
Mladost
Vrdila
28.03.2020
15:30
Granit
Jošanička banja
Tvrđava
Bač
28.03.2020
15:30
Borac 46
Obrovac
Napredak
Nadalj
28.03.2020
15:30
Obilić (NK)
Novi Kneževac
Panonija IM Topola
Panonija
28.03.2020
15:30
Proleter (RS)
Ravno Selo
Sloga
Ostojićevo
28.03.2020
15:30
Đurđin
Đurđin
Radnički 1905
Bajmok
28.03.2020
15:30
Srbobran
Srbobran
Partizan
Vitojevci
28.03.2020
15:30
Ljukovo
Ljukovo
Slavija
Novi Sad
28.03.2020
16:30
Fruškogorski partizan
Bukovac
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
28.03.2020
16:30
Veternik
Veternik
OFK Futog
Futog
28.03.2020
16:30
Bačka (B)
Begeč
Radnički (K)
Kovin
28.03.2020
15:00
Dolina
Padina
BAK
Bela Crkva
28.03.2020
15:00
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Zlot
Zlot
28.03.2020
Šarbanovac
Šarbanovac
Brestovac
Borski Brestovac
28.03.2020
Blizna
Blizna
Rudna Glava
Rudna Glava
28.03.2020
Krivelj
Krivelj
Poreč
Donji milanovac
28.03.2020
Sloga
Kobišnica
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
28.03.2020
16:00
Trebič
Sokobanja
Midžor
Kalna
28.03.2020
16:00
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Hajduk
Rujevica
28.03.2020
16:00
Ozren
Sokobanja
Varvarin
Varvarin
28.03.2020
16:00
Kupci
Kupci
Borac (O)
Ostružnica
28.03.2020
15:30
Srem
Jakovo
Rakovica
Beogra
28.03.2020
10:00
011
Beograd
Baličevac
Baličevac
28.03.2020
16:00
Napredak 2012
Krušje
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
28.03.2020
16:00
Zaplanjac
Gadžin Han
Sloga (D)
Desimirovac
28.03.2020
15:00
Srbija
Ilićevo
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
28.03.2020
15:30
Kolubara (J)
Jabučje
Rudar 1945
Radljevo
28.03.2020
15:30
Šarbane
Šarbane
Jedinstvo 2017
Tutin
28.03.2020
15:30
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Mlada krila
Metikoši
28.03.2020
15:30
Zvezda
Čukojevac
Progorelica
Progorelica
28.03.2020
15:30
Braća Vuković
Lađevci
Partizan
Kupusina
28.03.2020
15:30
Lipar
Lipar
Sloven
Ruma
28.03.2020
15:30
Sloboda
Šašinci
Jednota
Šid
28.03.2020
15:30
Obilić 1993
Kukujevci
Dunav
Banatska Palanka
28.03.2020
15:00
Karaš (K)
Kuštilj
Velika Drenova
Velika Drenova
28.03.2020
16:00
Rubin
Donji Stupanj
Poljoprivrednik
Počekovina
28.03.2020
16:00
Mladost
Toljevac
Stari Trstenik
Stari Trstenik
28.03.2020
16:00
Polet 57
Milutovac
Zenit
Oparić
28.03.2020
16:00
Šumadinac
Dragovo
Sinđelić 1934
Vojska
28.03.2020
16:00
Osaonica
Bagrdan
Sloga
Voljavče
28.03.2020
16:00
Sloboda
Šuljkovac
Bežanija
Novi Beograd
28.03.2020
15:30
Sparta Železnik
Beograd
Dedinje
Beograd
28.03.2020
15:30
BUSK
Novi Beograd
Tornjoš
Tornjoš
28.03.2020
16:30
Tromedja
Majdan
AFK
Ada
28.03.2020
16:30
Šampion
Orom
OFK Šabac
Šabac
28.03.2020
14:30
Milicionar
Bogatić
Jevremovac
Jevremovac
28.03.2020
15:30
Sloga
Krnić
Radnički
Koceljeva
28.03.2020
15:30
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
Avala 1939
Beli Potok
28.03.2020
15:30
Pinosava
Pinosava
Polet S.D.
Suvi Do
28.03.2020
14:30
Jasenovac
Krepoljin
Rade Milošević
Dubočka
28.03.2020
14:30
Krilaš
Ćovdin
Rasina
Vitanovac
28.03.2020
16:00
Parunovac
Parunovac
Kapidžija
Kapidžija
28.03.2020
16:00
Globoder
Globoder
Badljevica
Badljevica
28.03.2020
15:00
Drugovac
Drugovac
Sloga Obrva
Obrva
28.03.2020
15:30
Koštam Polje
Delimeđe
Šumadija
Šumarice
28.03.2020
15:30
Budućnost (S)
Samaila
Belpos
Belotić
28.03.2020
16:00
Polet
Jalovik
Napredak
Bogojevce
28.03.2020
16:00
Veliko Trnjane
Veliko Trnjane
Mladost
Donja Lokošnica
28.03.2020
16:00
ŠFU Derbi 2016
Vlase
Mladost (K)
Krupaja
28.03.2020
15:30
Homoljac
Žagubica
Selište
Selište
28.03.2020
15:30
Best Sige
Sige
Vrelo 1971
Milanovac
28.03.2020
15:30
Vukovac 98
Vukovac
Budućnost (M)
Milatovac (Žagubica)
28.03.2020
15:30
Pobeda 1953
Osanica
TSC
Kanjiža
28.03.2020
Rad
Beograd
Spartak DOO
Subotica
28.03.2020
Kolubara
Lazarevac
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
28.03.2020
Majdanpek
Majdanpek
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
28.03.2020
Mačva
Šabac
Napredak Junior 2018
Kruševac
28.03.2020
Radnički 2012
Niš
Spartak ŽK
Subotica
28.03.2020
10:00
Njerš Ištvan
Totovo Selo
Obilić
Novi Kneževac
28.03.2020
11:00
Preporod
Novi Žednik
Radnički 1905
Bajmok
28.03.2020
12:00
Preporod
Novi Žednik
Arena SU
Subotica
28.03.2020
10:00
TSC
Bačka Topola
AFK
Ada
28.03.2020
10:00
Bečej 1918
Bečej
Radnički 1905
Bajmok
28.03.2020
10:00
Subotica '08
Subotica
Čantavir
Čantavir
28.03.2020
10:00
Spartak
Subotica
Bajša
Bajša
28.03.2020
14:00
Vinogradar
Hajdukovo

Košarka

Jagodina
Jagodina
28.03.2020
17:00
Zekas 75
Rača
Čačak 94
Čačak
28.03.2020
17:00
Radnički 1950
Kragujevac
Požarevac
Požarevac
28.03.2020
17:00
Napredak Junior
Kruševac
Student BB
Bajina Bašta
28.03.2020
17:00
Zlatar
Nova Varoš
Priboj
Priboj
28.03.2020
17:00
Svilajnac
Svilajnac
Crnokosa
Kosjerić
28.03.2020
17:00
Loznica
Loznica
Klik
Arilje
28.03.2020
17:00
Plana
Velika Plana
Star Beočin
Novi Ledinci
28.03.2020
17:00
Omladinac
Novi Banovci
Stara Pazova
Stara Pazova
28.03.2020
17:00
Hajduk
Kula
Srem
Sremska Mitrovica
28.03.2020
17:00
Nova Pazova
Nova Pazova
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
28.03.2020
17:00
Topola
Bačka Topola
Sloboda (NS)
Novi Sad
28.03.2020
17:00
Železničar
Inđija
Mladost Veternik
Veternik
28.03.2020
17:00
Vrbas
Vrbas
LA Basket
Beograd
28.03.2020
17:00
Eko Sport
Beograd
Borac
Zemun
28.03.2020
17:00
Vizura
Beograd
Slodes
Beograd
28.03.2020
17:00
Žitko Basket
Beograd
Torlak
Beograd
28.03.2020
17:00
Barajevo
Barajevo
Beko
Beograd
28.03.2020
17:00
Radnički (O)
Obrenovac
Borča
Beograd
28.03.2020
17:00
Žarkovo
Beograd
Jastrebac
Aleksinac
28.03.2020
17:00
OKK Junior
Niš
Radnik
Surdulica
28.03.2020
17:00
Niš
Niš
Morava
Vladičin Han
28.03.2020
17:00
Jablanica
Medveđa
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
28.03.2020
17:00
Rtanj
Boljevac
Bor RTB
Bor
28.03.2020
17:00
Mladost Vesna
Bela Palanka
Marinos
Niš
28.03.2020
17:00
Topličanin
Prokuplje
Sloga Elite
Kraljevo
28.03.2020
00:00
Sloga
Batočina
Trepča
Kosovska Mitrovica
28.03.2020
00:00
Zicer 2014
Gruža
Prva Petoletka
Trstenik
28.03.2020
00:00
Kruševac
Kruševac
Goč
Vrnjačka Banja
28.03.2020
00:00
Smederevo
Smederevo
Stari Ras
Novi Pazar
28.03.2020
00:00
Sloga (D)
Despotovac
Okanik
Mataruška Banja
28.03.2020
00:00
Paraćin
Paraćin
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
28.03.2020
00:00
Bane
Raška
Kopaonik
Brus
28.03.2020
00:00
Šumadija 2017
Aranđelovac
Astra
Beograd
28.03.2020
Pobednik 011
Beograd
Rivers BM
Beograd
28.03.2020
Sava
Beograd
Viva
Beograd
28.03.2020
Ras
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
28.03.2020
ABBA
Barič
Umka Džez
Umka
28.03.2020
Zvezdara
Beograd
Mondo Basket
Batajnica
28.03.2020
BASK
Beograd
Cerak
Beograd
28.03.2020
Veba Basket
Beograd
Barajevo Bambi
Barajevo
28.03.2020
AS Basket
Beograd
OKK Vlasotince
Vlasotince
28.03.2020
Zicer
Bor
Zone Boys
Blace
28.03.2020
Actavis Academy
Leskovac
Trijumf
Niš
28.03.2020
Radan
Lebane
Mladost
Čačak
28.03.2020
17:00
Ivanjica
Ivanjica
Kraljevo
Kraljevo
28.03.2020
Vrbas Medela
Vrbas
021
Novi Sad
28.03.2020
Partizan 1953
Beograd
Crvena zvezda Kombank
Beograd
28.03.2020
Novosadska ŽKA
Novi Sad
Radivoj Korać
Beograd
28.03.2020
Radnički
Kragujevac
Topolčanka
Bačka Topola
28.03.2020
Stara Pazova
Stara Pazova
Čelarevo
Čelarevo
28.03.2020
Srem
Sremska Mitrovica
Sivac
Sivac
28.03.2020
Girl Basket
Beograd

Odbojka

Obrenovac
Obrenovac
28.03.2020
Kolubara
Lazarevac
Blok Aut
Beograd
28.03.2020
Avala
Beograd
Crnjanski
Beograd
28.03.2020
AS
Beograd
Dunav
Beograd
28.03.2020
Obilić
Beograd
Pusta Reka
Bojnik
28.03.2020
ŽOK Topličanin
Prokuplje
Student
Niš
28.03.2020
Vlasina
Vlasotince
Dunav 17
Golubac
28.03.2020
Sloga 2015 Jedinstvo
Petrovac na Mlavi
Mladi Radnik
Požarevac
28.03.2020
Smederevo Carina
Smederevo
Tvrđava L
Smederevo
28.03.2020
VGSK
Veliko Gradište
Carina
Smederevo
28.03.2020
Tehničar
Smederevo
Brezovica
Štrpce
28.03.2020
Sokolica
Zvečan
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
28.03.2020
Mokra Gora 2
Zubin Potok
Vidovdan
Donja Gušterica
28.03.2020
Leposavić
Leposavić

Futsal

Miners
Majdanpek
28.03.2020
Akademac
Niš
Pirgos
Pirot
28.03.2020
Prokuplje
Prokuplje
BSK
Bujanovac
28.03.2020
Bele crkve
Kuršumlija
Timok 2013
Zaječar
28.03.2020
Leskovac
Leskovac
Aleksinac 2015
Aleksinac
28.03.2020
Pirot
Pirot
Bor
Bor
28.03.2020
Temnić
Varvarin
Babušnica 2011
Babušnica
28.03.2020
Čaršija
Trstenik
Brđanka
Aleksinac
28.03.2020
Ozren
Sokobanja
Gvozdeni puk
Niš
28.03.2020
Dolap
Prokuplje
Rosulja
Vlasotince
28.03.2020
As
Bujanovac
Zadrugar 2017
Žitorađa
28.03.2020
Radnik
Surdulica
Lindoret
Preševo
28.03.2020
Niš 92
Niš