XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 379 utakmica za dan
Subota, 14 Mart 2020

Fudbal

Javor Matis
Ivanjica
2 : 2
Čukarički
Beograd
Spartak ŽK
Subotica
0 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Mladost
Lučani
2 : 1
Inđija
Inđija
Voždovac
Beograd
1 : 2
Partizan
Beograd
Radnički (N)
Niš
3 : 1
Mačva
Šabac
Crvena zvezda
Beograd
3 : 0
Napredak
Kruševac
Proleter
Novi Sad
5 : 0
Rad
Beograd
TSC
Bačka Topola
2 : 1
Radnik
Surdulica
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 0
Zlatibor
Čajetina
Sinđelić
Beograd
0 : 1
OFK Žarkovo
Beograd
Mačva 1929
Bogatić
0 : 0
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Loznica
Loznica
0 : 2
Sloga (P)
Požega
Jedinstvo
Ub
1 : 1
Sloga (K)
Kraljevo
Takovo
Gornji Milanovac
0 : 2
Trepča
Kosovska Mitrovica
Mokra Gora
Zubin Potok
14.03.2020
14:30
Jošanica
Novi Pazar
Tutin
Tutin
1 : 0
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 0
Mladi radnik 1926
Požarevac
Borac 1926
Čačak
1 : 1
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Bratstvo 1946
Prigrevica
0 : 1
Omladinac
Novi Banovci
1. Maj Ruma
Ruma
1 : 0
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički (Zr)
Zrenjanin
0 : 1
Bečej 1918
Bečej
Radnički 1912
Sombor
2 : 0
OFK Vršac
Vršac
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 0
Dunav
Stari Banovci
Bačka 1901
Subotica
1 : 1
Hajduk 1912
Kula
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 2
Rembas
Resavica
GFK Jagodina
Jagodina
1 : 0
Trstenik PPT
Trstenik
OFK Topličanin
Prokuplje
2 : 0
OFK Sinđelić
Niš
Dunav
Prahovo
3 : 0
Timočanin
Knjaževac
OFK Beograd
Beograd
1 : 2
Sremčica
Sremčica
GSP Polet Dorćol
Beograd
1 : 2
Jedinstvo
Surčin
Teleoptik
Zemun
0 : 0
BSK Borča
Borča
IMT
Beograd
7 : 1
Lokomotiva
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
0 : 5
Zvezdara
Beograd
Karađorđe
Topola
0 : 1
Morava
Velika Plana
VGSK
Veliko Gradište
1 : 4
Pomoravlje
Vlaški Do
Borac
Lešnica
0 : 0
Vrelo Sport
Vrelo
Radnički (V)
Valjevo
2 : 0
Drina
Ljubovija
Omladinac
Novo Selo
1 : 3
Šumadija
Toponica
FAP
Priboj
2 : 1
Zlatar
Nova Varoš
Crnokosa
Kosjerić
1 : 0
Polimlje
Prijepolje
Budućnost
Arilje
2 : 0
Sevojno
Sevojno
Tekstilac
Odžaci
4 : 0
Bačka
Pačir
Krila Krajine
Bačka Palanka
0 : 4
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
Bajša
Bajša
1 : 1
Crvenka
Crvenka
ČSK Pivara
Čelarevo
1 : 2
Vojvodina
Bačko Gradište
OFK Mladost APA
Apatin
3 : 1
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Cement
Beočin
3 : 0
Jugović
Kać
Mladost (BJ)
Bački Jarak
4 : 0
Sloboda
Donji Tovarnik
Crvena zvezda
Novi Sad
2 : 2
Radnički (NP)
Nova Pazova
Sloga (E)
Erdevik
2 : 2
Hajduk (D)
Divoš
Sloga
Plandište
2 : 4
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
1 : 3
Mladost (O)
Omoljica
Krajina
Krajišnik
3 : 0
Banat (Č)
Čenta
Kikinda 1909
Kikinda
1 : 2
Sloboda
Novi Kozarci
Naftagas
Elemir
6 : 0
Radnički (S)
Sutjeska
Polet 1980
Laplje Selo
14.03.2020
15:00
Sloga
Leskovac
Nebeski Andjeli
Vranje
7 : 1
Bobište
Bobište
Jastrebac
Blace
0 : 1
Žitorađa
Žitorađa
Pčinja
Trgovište
4 : 1
OFK Kosanica
Kuršumlija
Balkanski
Dimitrovgrad
4 : 1
Jedinstvo (P)
Pirot
BSK
Bogovina
1 : 3
Brodoremont
Kladovo
Đerdap
Kladovo
1 : 0
Rtanj
Boljevac
Timok 1919
Zaječar
5 : 0
Lužnica
Babušnica
Morava 1918
Ćuprija
3 : 0
Mačkovac
Mačkovac
Jedinstvo (P)
Paraćin
2 : 0
Levač
Rekovac
Morava
Žitkovac
1 : 0
OFK Napredak 1929
Aleksinac
Turbina
Vreoci
3 : 0
Napredak
Medoševac
BASK
Beograd
0 : 0
Vrčin
Vrčin
Šumadija
Šopić
2 : 0
Milutinac
Zemun
Trgovački
Petrovac na Mlavi
1 : 0
Borac (K)
Klenovnik
Radnik (Ub)
Ub
6 : 0
Iskra
Donja Bukovica
Rubribreza
Rubribreza
4 : 2
Trlić
Trlić
Sinđelić
Lipnica
0 : 7
Hajduk Stanko
Crna Bara
Rudar
Baljevac
0 : 0
Mataruge
Mataruge
Mladost
Vrdila
1 : 0
Mladi radnik 1925
Grdica
Ovčar
Markovica
1 : 1
Jedinstvo (P)
Puhovo
Tvrđava
Bač
3 : 0
Budućnost (M)
Mladenovo
Napredak
Nadalj
3 : 1
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Panonija IM Topola
Panonija
1 : 3
Obilić (NK)
Novi Kneževac
Sloga
Ostojićevo
1 : 4
Njegoš
Lovćenac
Radnički 1905
Bajmok
0 : 0
Proleter (RS)
Ravno Selo
Partizan
Vitojevci
2 : 0
Železničar
Inđija
Slavija
Novi Sad
2 : 0
Omladinac
Stepanovićevo
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
1 : 0
Fruškogorski partizan
Bukovac
OFK Futog
Futog
4 : 1
Veternik
Veternik
BAK
Bela Crkva
2 : 1
Polet (Id)
Idvor
Partizan (U)
Uljma
0 : 4
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Brestovac
Borski Brestovac
3 : 2
Šarbanovac
Šarbanovac
Rudna Glava
Rudna Glava
4 : 0
Blizna
Blizna
Poreč
Donji milanovac
1 : 1
Branik
Štubik
Varvarin
Varvarin
6 : 2
Žabare
Žabare
OFK Bratstvo
Medveđa
2 : 1
Javor
Sladaja
Borac (O)
Ostružnica
1 : 4
Hajduk
Beograd
Rakovica
Beogra
0 : 1
Institut
Zemun Polje
Zvezda
Konatice
3 : 1
OFK Zabrežje
Zabrežje
Radnički 1924
Kočane
3 : 0
Napredak 2012
Krušje
Sloga (D)
Desimirovac
0 : 3
Kutlovo
Kutlovo
Strmovo 1968
Strmovo (Lajkovac)
7 : 0
Kalenić
Kalenić
Rudar 1945
Radljevo
3 : 5
Joševa
Joševa
Partizan
Kupusina
3 : 1
Polet
Sivac
Sloven
Ruma
2 : 0
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
Jednota
Šid
3 : 2
Trgovački
Sremska Mitrovica
Železničar
Novi Sad
0 : 7
Titel
Titel
Radnički (P)
Pertate
1 : 3
Todorovce
Todorovce
Jedinstvo (Š)
Šišava
3 : 1
Lemind 1953
Leskovac
Marjan MB
Mala Biljanica
3 : 1
Badince
Badince
Velika Drenova
Velika Drenova
2 : 4
Kamenorezac 76
Dublje
Stari Trstenik
Stari Trstenik
1 : 2
Garevina
Garevina
Kopaonik
Brus
6 : 1
Polet 57
Milutovac
Rudar (St)
Stenjevac
1 : 0
Napredak (Sv)
Svojnovo
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
3 : 0
Napredak (St)
Stubica
Zenit
Oparić
0 : 1
Mladost
Tečić
Sinđelić 1934
Vojska
0 : 0
GFK Tabane
Jagodina
Sloga
Voljavče
0 : 4
Partizan
Glogovac
Krtinska
Krtinska
4 : 1
Rvati
Obrenovac
Bežanija
Novi Beograd
3 : 2
Umka
Umka
AFK
Ada
6 : 0
Hajduk
Podlokanj
OFK Šabac
Šabac
1 : 0
Sloboda
Salaš Crnobarski
Velika Reka
Velika Reka
1 : 2
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Radnički
Koceljeva
1 : 1
Vlašić
Donje Crniljevo
Avala 1939
Beli Potok
1 : 2
Poštar 1930
Beograd
Rasina
Vitanovac
2 : 5
Konjuh
Konjuh
Kapidžija
Kapidžija
1 : 2
Parunovac
Parunovac
Razvitak
Mirilovac
1 : 0
Donja Mutnica
Donja Mutnica
Kruševica
Kruševica
3 : 1
Mladost 2015
Mala Reka
Inter Star
Bujumbura
0 : 1
Musongati
Musongati
Ngozi City
Ngozi
1 : 0
Vital'O
Bujumbura
Lydia Ludic
Bujumbura
2 : 1
Les Lierres
Bujumbura
Rukinzo
Bujumbura
1 : 0
Dynamik
Bujumbura
TSC
Kanjiža
14.03.2020
Spartak DOO
Subotica
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
14.03.2020
Rad
Beograd
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
14.03.2020
Kolubara
Lazarevac
Napredak Junior 2018
Kruševac
14.03.2020
Majdanpek
Majdanpek
Radnički 2012
Niš
14.03.2020
Mačva
Šabac
Rudovci
Rudovci
2 : 8
Desetka
Obrenovac
Rad
Beograd
0 : 1
Partizan
Beograd
Čukarički
Beograd
2 : 0
OFK Beograd
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
0 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 2
Šumadija 1903
Kragujevac
Radnički (V)
Valjevo
1 : 0
Jedinstvo (Ub)
Ub
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
4 : 0
Sloga (K)
Kraljevo
Javor
Ivanjica
3 : 3
Loznica
Loznica
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 0
Sloga (P)
Požega
Radnički 1923
Kragujevac
4 : 1
Karađorđe
Topola
Borac 1926
Čačak
5 : 1
Sloboda (Č)
Čačak
Sloboda (U)
Užice
1 : 0
Smederevo 1924
Smederevo
Šumadija (A)
Aranđelovac
1 : 1
Mačva
Šabac
Radnički (Z)
Zrenjanin
0 : 3
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Petar Puača
Novi Sad
4 : 0
Radnički (NP)
Nova Pazova
Vojvodina
Novi Sad
14.03.2020
Index
Novi Sad
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 2
Železničar
Pančevo
OFK Vršac
Vršac
4 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Inđija
Inđija
7 : 0
Omladinac
Novi Banovci
Spartak ŽK
Subotica
3 : 1
Radnički 1912
Sombor
BSK Borča
Borča
3 : 4
Bežanija
Beograd
Brodarac 2
Beograd
2 : 4
Zemun
Zemun
011
Beograd
0 : 3
IMT
Beograd
BSK 1925
Beograd
1 : 2
BASK
Beograd
Sinđelić
Beograd
5 : 1
Studentski Grad
Beograd
OFK Žarkovo
Beograd
4 : 0
Lokomotiva
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 1
DIF
Beograd
Torlak
Beograd
6 : 0
IM Rakovica
Rakovica
Mladenovac
Mladenovac
4 : 1
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
Prva Iskra
Barič
2 : 3
Jedinstvo
Surčin
Budućnost
Dobanovci
3 : 0
Palilulac
Beograd
Siti Sport Klub
Beograd
1 : 1
Zvezdara
Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
0 : 1
Poštar 1930
Beograd
Lokomotiva
Beograd
3 : 0
Brodarac
Beograd
Grafičar
Beograd
14.03.2020
Internacional
Beograd
OFK Beograd
Beograd
1 : 0
011
Beograd
Sinđelić
Beograd
14.03.2020
Partizan
Beograd
Zemun
Zemun
14.03.2020
Rad
Beograd
IMT
Beograd
14.03.2020
BSK Borča
Borča
Poštar 1930
Beograd
2 : 0
Borac
Ostružnica
Sinđelić 2
Beograd
3 : 2
Dunavac
Grocka
OFK Beograd 2
Beograd
0 : 1
OFK Žarkovo
Beograd
Zvezdara
Beograd
3 : 1
Rojkovac
Obrenovac
Radnički (NB) 2
Novi Beograd
1 : 3
Budućnost
Dobanovci
Zmaj 1953
Zemun
0 : 2
Sinđelić
Ugrinovci
Rad
Beograd
1 : 0
Partizan
Beograd
Mačva
Šabac
2 : 0
Brodarac
Beograd
Kiker
Kraljevo
4 : 1
OFK Vršac
Vršac
Čukarički
Beograd
3 : 2
Real Niš
Niš
Vojvodina
Novi Sad
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Teleoptik
Zemun
0 : 0
Spartak ŽK
Subotica
Napredak
Kruševac
3 : 1
Jagodina Tabane
Jagodina
Timočanin
Knjaževac
4 : 1
Kopernikus Želežničar
Niš
Timok 1919
Zaječar
1 : 1
Bor 1919
Bor
Radnički (P)
Pirot
3 : 2
GFK Dubočic
Leskovac
Radnički 2
Niš
3 : 0
Radnik
Surdulica
Spartak ŽK
Subotica
12 : 0
Radnički (S)
Sombor
Borac
Novi Sad
1 : 3
Proleter 2006
Zrenjanin
Petrika
Novi Sad
2 : 0
Bačka 1901
Subotica
TSC
Bačka Topola
3 : 0
Proleter
Novi Sad
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
2 : 2
OFK Bačka
Bačka Palanka
Radnički (Zr)
Zrenjanin
1 : 2
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
Vojvodina
Novi Sad
0 : 1
Index
Novi sad
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 1
Železničar
Pančevo
OFK Vršac
Vršac
1 : 1
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Inđija
Inđija
7 : 1
Omladinac
Novi Banovci
OPK Rudar 1933
Kostolac
2 : 1
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Napredak
Markovac
1 : 3
RSK
Rabrovo
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
0 : 4
Radnički 1923
Kragujevac
SFS Borac
Paraćin
7 : 1
Morava 1918
Ćuprija
Trayal Knez Lazar
Kruševac
0 : 2
OFK Lugomir
Rakitovo
Blizna
Rudna Glava
1 : 4
Mali Bor
Bor
Topličanin
Prokuplje
2 : 1
Župa
Aleksandrovac
Morava (R)
Ribare
2 : 1
Sloga
Despotovac
Voždovac
Beograd
3 : 1
Teleoptik
Zemun
Lokomotiva
Beograd
4 : 2
Studenski grad
Novi Beograd
Rad
Beograd
1 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
Takovo
Gornji Milanovac
14.03.2020
10:00
FAP
Priboj
Mladost
Lučani
14.03.2020
10:00
Sloboda (Č)
Čačak
Kinder
Čačak
3 : 2
Borac 1926
Čačak
Gaučosi
Čačak
2 : 0
Čačak 94
Čačak
Sloga (P)
Požega
9 : 0
Budućnost
Arilje
Jedinstvo Putevi
Užice
1 : 2
Zlatibor
Čajetina
Javor Matis
Ivanjica
1 : 1
Sloga (BB)
Bajina Bašta
Metalac
Gornji Milanovac
4 : 1
GFK Sloboda
Užice
OPK Rudar 1933
Kostolac
3 : 3
Soko 2015
Saraoci
Železničar
Požarevac
3 : 4
Petlić SD 2006
Smederevo
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 2
Mladi radnik 1926
Požarevac
Šumadija
Aranđelovac
1 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
5 : 1
Pomoravlje 1946
Vlaski Do
Cepelin 026
Smederevo
2 : 1
AF Duljaj
Topola
Bačinac
Bačinac
1 : 0
Plana
Velika Plana
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
0 : 4
RSK
Rabrovo

Košarka

Napredak
Aleksinac
92 : 66
Kolubara LA 2003
Lazarevac
Borac
Čačak
76 : 63
Vojvodina
Novi Sad
Pirot
Pirot
75 : 94
KKK Radnički
Kragujevac
Spartak
Subotica
96 : 82
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
Zemun Fitofarmacija
Zemun
87 : 69
Proleter Naftagas
Zrenjanin
BKK Radnički
Beograd
92 : 87
Železničar
Čačak
Konstantin
Niš
108 : 86
Beovuk 72
Beograd
Zdravlje Leskovac
Leskovac
87 : 77
Sveti Đorđe
Žitište
Čačak 94
Čačak
109 : 77
Zekas 75
Rača
Požarevac
Požarevac
72 : 59
Jagodina
Jagodina
Priboj
Priboj
83 : 110
Napredak Junior
Kruševac
Klik
Arilje
96 : 51
Svilajnac
Svilajnac
Plana
Velika Plana
104 : 100
Loznica
Loznica
Srem
Sremska Mitrovica
84 : 73
Omladinac
Novi Banovci
Sloboda (NS)
Novi Sad
72 : 64
Nova Pazova
Nova Pazova
Mladost Veternik
Veternik
0 : 20
Topola
Bačka Topola
Slodes
Beograd
109 : 52
Eko Sport
Beograd
Beko
Beograd
115 : 67
Žitko Basket
Beograd
Borča
Beograd
84 : 80
Barajevo
Barajevo
Žarkovo
Beograd
95 : 72
Radnički (O)
Obrenovac
Marinos
Niš
65 : 64
Rtanj
Boljevac
Topličanin
Prokuplje
116 : 69
Mladost Vesna
Bela Palanka
Sloga Elite
Kraljevo
135 : 59
Kruševac
Kruševac
Trepča
Kosovska Mitrovica
82 : 77
Smederevo
Smederevo
Goč
Vrnjačka Banja
70 : 82
Zicer 2014
Gruža
Kopaonik
Brus
0 : 20
Paraćin
Paraćin
Ras
Beograd
89 : 84
Astra
Beograd
Radan
Lebane
76 : 91
Zone Boys
Blace
Kuršumlija
Kuršumlija
20 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Hisar
Leskovac
20 : 0
OKK Sokobanja
Sokobanja
Šabac
Šabac
76 : 75
M015
Šabac
Radnički (V)
Valjevo
118 : 62
Osečina
Osečina
Železničar
Lajkovac
20 : 0
Student 014
Valjevo
Play off
Užice
56 : 102
Morava
Zablaće
Sloga
Požega
64 : 80
Mladost
Čačak
Basketball Stars
Futog
62 : 88
Beočin
Beočin
Proleter
Ravno Selo
80 : 71
Akademik
Srbobran
Apatin
Apatin
68 : 52
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
I Came To Play
Novi Sad
97 : 64
Senta
Senta
Hercegovac
Gajdobra
95 : 69
Futog
Futog
Topolčanka
Bačka Topola
67 : 54
Girl Basket
Beograd
Užice
Užice
21 : 39
Lim
Priboj
Play Off
Užice
14.03.2020
13:00
Zvečan
Zvečan
Železničar
Lajkovac
50 : 85
Sloga
Požega
Partizan NIS
Beograd
14.03.2020
Radnički 1950
Kragujevac
Sloboda
Užice
14.03.2020
Mladost Veternik NS Basket 07
Novi Sad
Crvena zvezda M:TS
Beograd
14.03.2020
Sloga
Kraljevo
Star
Novi Sad
14.03.2020
Konstantin
Niš
Dynamic VIP PAY
Beograd
14.03.2020
Vizura Shark
Beograd
Mega Bemax
Beograd
14.03.2020
Borac
Čačak

Odbojka

Partizan
Beograd
3 : 1
Radnički
Kragujevac
Mladi radnik
Požarevac
2 : 3
Niš
Niš
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Klek Srbijašume
Klek
0 : 3
VA-014 Bauwesen
Valjevo
Borac
Starčevo
2 : 3
Metalac Takovo
Gornji Milanovac
Spartak (Lj)
Ljig
3 : 0
Železničar
Beograd
Smederevo Carina
Smederevo
1 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Mladenovac
Mladenovac
3 : 2
VGSK
Veliko Gradište
Užice
Užice
3 : 0
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Banat
Vršac
1 : 3
Dubočica
Leskovac
Rudar
Kostolac
3 : 1
Roda
Beograd
Gračac
Gračac
3 : 1
Tehničar (Kv)
Kraljevo
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
3 : 0
MOK Topličanin 97
Prokuplje
Jagodina
Jagodina
3 : 1
Pirot
Pirot
Vojvodina NS Seme 2
Novi Sad
2 : 3
Bečej
Bečej
Sombor
Sombor
0 : 3
Partizan
Bač
Dunav Volley
Novi Sad
3 : 0
Proleter
Zrenjanin
Mladost (BP)
Bački Petrovac
1 : 3
Srem Eaton
Sremska Mitrovica
Kulpin
Kulpin
3 : 0
Mladost (NP)
Nova Pazova
Hajduk Veljko 2
Negotin
0 : 3
Knjaževac
Knjaževac
Ub
Ub
0 : 3
Vizura
Beograd
Beograd
Beograd
1 : 3
Klek
Klek
Srbijanka 014
Valjevo
3 : 2
Vranje
Vranje
Ruma
Ruma
0 : 3
Zlatibor
Čajetina
Sterija
Beograd
1 : 3
Inđija
Inđija
Partizan 2 Crno Bele 011
Beograd
3 : 0
Ivanjica
Ivanjica
Novi Sad
Novi Sad
3 : 0
Jedinstvo (Ue)
Užice
Volleyland
Beograd
2 : 3
Lazarevac
Lazarevac
Ribnica
Mionica
0 : 3
Smeč 5
Kragujevac
Mladost (NP)
Nova Pazova
0 : 3
Partizan (SK)
Sremski Karlovci
Lavice 07
Novi Sad
1 : 3
Slavija
Novi Sad
Futog West
Futog
1 : 3
Futog
Futog
Sloga 031
Požega
0 : 3
Gimnazijalac
Kraljevo
Timok
Zaječar
3 : 0
Đerdap
Kladovo
Blok Aut
Beograd
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
Obrenovac
Obrenovac
14.03.2020
00:00
Crnjanski
Beograd
Dunav
Beograd
0 : 3
Avala
Beograd
Obilić
Beograd
1 : 3
AS
Beograd
Student
Niš
3 : 0
ŽOK Topličanin
Prokuplje
Pusta Reka
Bojnik
0 : 3
Vlasina
Vlasotince
Sloga 2015 Jedinstvo
Petrovac na Mlavi
14.03.2020
Tehničar
Smederevo
VGSK
Veliko Gradište
14.03.2020
Carina
Smederevo
Smederevo Carina
Smederevo
14.03.2020
Tvrđava L
Smederevo
Rudar
Kostolac
14.03.2020
Mladi Radnik
Požarevac
Brezovica
Štrpce
3 : 0
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
Vidovdan
Donja Gušterica
14.03.2020
Sokolica
Zvečan
Leposavić
Leposavić
1 : 3
Mokra Gora 2
Zubin Potok

Rukomet

Rudar
Kostolac
27 : 28
Spartak Vojput
Subotica
Partizan
Beograd
28 : 25
Obilić
Beograd
Železničar 1949
Niš
33 : 36
Dinamo
Pančevo
Šamot 65
Arenđelovac
28 : 25
Proleter
Zrenjanin
Dolovo
Dolovo
34 : 22
Somborelektro
Sombor
Inđija
Inđija
32 : 26
Mladost
Bački Jarak
Hercegovina
Sečanj
34 : 30
Potisje Pleteks
Ada
Radnički (O)
Obrenovac
31 : 26
Novi Beograd
Beograd
PKB
Padinska Skela
32 : 19
Sinđelić
Beograd
Župa 54
Aleksandrovac
35 : 25
Karađorđe
Topola
Knjaz 1957
Knjaževac
39 : 19
Rtanj
Boljevac
Zaječar 1949
Zaječar
25 : 31
Jastrebac
Blace
Sombor
Sombor
29 : 31
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
Naftagas
Elemir
29 : 48
Hercegovac
Gajdobra
Udarnik
Lozovik
30 : 39
Osipaonica
Osipaonica
BASK SOKO
Beograd
14.03.2020
19:30
Studentski grad
Beograd
Telekom Veszprem
Vesprem
14.03.2020
19:00
Vojvodina
Novi Sad
Jugović
Kać
28 : 23
Kolubara
Lazarevac
SC Voždovac 2012
Beograd
32 : 29
Sivac 69
Sivac
Crvenka
Crvenka
29 : 20
Mačva (B)
Bogatić
Radnički 1964
Kragujevac
31 : 28
Jagodina
Jagodina
Zlatar
Nova Varoš
44 : 36
Žitorađa
Žitorađa
Bela Palanka
Bela Palanka
27 : 27
Hajduk Veljko
Negotin
Radnički 1964
Kragujevac
38 : 21
Beograd
Beograd
ORK Beograd
Beograd
29 : 26
Mladi radnik
Radinac
Petrovaradin
Petrovaradin
26 : 25
Spartak
Debeljača
Proleter
Zrenjanin
32 : 22
Dolovo
Dolovo
Halas Jožef
Ada
24 : 16
Mokrin
Mokrin
Crvena zvezda
Beograd
22 : 24
SU ŽR Radnički
Beograd
Medicinar 2
Šabac
14.03.2020
17:00
Rudar
Kostolac
ORK Loznica
Loznica
21 : 39
Metalac 2015
Valjevo
Jagodina 2
Jagodina
29 : 14
Vranje
Vranje
Hajduk Veljko
Negotin
14.03.2020
19:00
Žitorađa
Žitorađa
Rtanj
Boljevac
22 : 32
Pirot
Pirot

Vaterpolo

Bečej
Bečej
14.03.2020
Banjica
Beograd
Taš
Beograd
10 : 13
Beograd
Beograd
Spartak Prozivka
Subotica
15 : 8
Valjevo
Valjevo
Stari Grad
Beograd
6 : 10
Novi Beograd 11. april
Beograd
Palilula
Beograd
10 : 14
TENT
Obrenovac
NBG Vukovi
Novi Beograd
14 : 11
Rasina
Kruševac
Valis
Valjevo
12 : 9
Proleter
Zrenjanin
Banja Luka
Banja Luka
14.03.2020
Mladost
Pančevo
ŽAK
Kikinda
14.03.2020
Singidunum
Beograd
Dorćol
Beograd
14.03.2020
Wind Sport
Pančevo

Futsal

Konjarnik
Beograd
14.03.2020
20:45
Ivanjica
Ivanjica
Metalac Kolorado
Gornji Milanovac
9 : 2
Smederevo
Smederevo
Olimp
Vrnjačka Banja
14.03.2020
20:00
SFU Leposavić
Leposavić
Miners
Majdanpek
2 : 3
Pirgos
Pirot
Student
Beograd
1 : 4
Intelektualac
Beograd
Flash
Valjevo
14.03.2020
20:00
Aranđelovac
Aranđelovac
Bezbednost 192
Valjevo
14 : 4
Karanovac
Kraljevo
Zlatibor
Čajetina
5 : 4
Kosjerić
Kosjerić
Progres
Paraćin
4 : 2
Ozren
Sokobanja

Hokej

Crvena zvezda
Beograd
5 : 0
Vojvodina
Novi sad

Ragbi 15

BRK Crvena Zvezda
Beograd
14.03.2020
Rad Mozzart
Beograd