XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 294 utakmica za dan
Nedelja, 8 Mart 2020

Fudbal

Inđija
Inđija
3 : 0
Voždovac
Beograd
Zemun
Zemun
1 : 1
Smederevo 1924
Smederevo
Novi Pazar
Novi Pazar
2 : 0
Radnički (P)
Pirot
Budućnost
Dobanovci
0 : 1
Dinamo
Vranje
Kolubara
Lazarevac
1 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
Sušica
Kragujevac
3 : 1
Takovo
Gornji Milanovac
Dunav
Stari Banovci
0 : 3
Bačka 1901
Subotica
Vojvodina 1928
Perlez
0 : 1
Radnički 1912
Sombor
Vlasina
Vlasotince
0 : 0
SFS Borac
Paraćin
Temnić 1924
Varvarin
0 : 2
Car Konstantin
Niš
Timočanin
Knjaževac
2 : 1
Radan
Lebane
Rembas
Resavica
0 : 2
GFK Jagodina
Jagodina
Budućnost
Popovac
2 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
Jedinstvo
Surčin
0 : 0
Teleoptik
Zemun
Sremčica
Sremčica
2 : 0
GSP Polet Dorćol
Beograd
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
0 : 1
OFK Beograd
Beograd
Bačka
Pačir
0 : 1
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Vojvodina
Bačko Gradište
1 : 2
Tisa
Adorjan
Radnički
Sombor
2 : 2
Mladost (T)
Turija
Jugović
Kać
1 : 1
Hajduk (D)
Divoš
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
1 : 1
Crvena zvezda
Novi Sad
Sloboda
Donji Tovarnik
0 : 1
Borac
Šajkaš
Crvena zvezda (VS)
Vojvoda Stepa
3 : 1
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Banat (Č)
Čenta
1 : 0
Kikinda 1909
Kikinda
Mladost (O)
Omoljica
4 : 0
Krajina
Krajišnik
Žitorađa
Žitorađa
4 : 1
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Bobište
Bobište
4 : 7
Jastrebac
Blace
Čekmin
Čekmin
1 : 1
Nebeski Andjeli
Vranje
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 0
Jablanica
Medveđa
Jedinstvo (P)
Pirot
1 : 1
Lužnica
Babušnica
OFK 019
Zaječar
1 : 4
BSK
Bogovina
Majdanpek
Majdanpek
2 : 0
OFK Slatina
Bor
Meševo
Meševo
3 : 1
Kušiljevo
Kušiljevo
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
3 : 2
Sloga
Despotovac
Levač
Rekovac
3 : 0
Juhor
Obrež
Mačkovac
Mačkovac
1 : 3
Jedinstvo (P)
Paraćin
Jedinstvo 1936
Kruševac
1 : 3
Morava 1918
Ćuprija
Bošnjane
Bošnjane
0 : 0
Jedinstvo (M)
Mijatovac
Radnički (S)
Svilajnac
6 : 0
OFK Lugomir
Rakitovo
Rudar
Jelašnica
0 : 6
Malošište
Malošište
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
2 : 6
Morava
Žitkovac
Pukovac
Pukovac
2 : 2
OFK Niš
Niš
Moravica
Subotinac
1 : 3
Orljane
Orljane
Mladost (M)
Medoševac
2 : 0
Naša krila 1936
Belotinac
Vrtište
Vrtište
1 : 0
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
Dunav
Veliko Selo
2 : 3
BSK Batajnica
Batajnica
Prva Iskra
Barič
3 : 0
Šumadija
Šopić
Vrčin
Vrčin
0 : 1
Leštane
Leštane
Mladost
Cvetovac
0 : 5
Turbina
Vreoci
Komgrap
Beograd
0 : 2
BSK 1926
Baćevac
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
1 : 4
Jedinstvo 1924 (VL)
Vladimirci
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
2 : 1
Podrinje
Lozničko Polje
Karađorđe
Mišar
3 : 1
Sloga
Lipnički Šor
Hajduk Stanko
Crna Bara
3 : 0
Duško
Klenje
Drina
Badovinci
5 : 1
Sinđelić
Lipnica
Milan Orlić
Novo Selo
0 : 3
Vidojevica
Lešnica
Mladost (DD)
Donji Dobrić
2 : 0
Mladi borac
Dublje
Cer
Jadranska Lešnica
3 : 2
Majur
Majur
Budućnost (M)
Mladenovo
2 : 0
BSK
Bački Brestovac
Hercegovac
Gajdobra
1 : 1
Radnički 1918
Ratkovo
Budućnost (P)
Parage
5 : 0
Kordun
Kljajićevo
Borac 46
Obrovac
2 : 1
Rusin
Ruski Krstur
Kulpin
Kulpin
1 : 3
Maglić
Bački Maglić
Đurđin
Đurđin
4 : 2
Obilić (Z)
Zmajevo
Proleter (Nj)
Njegoševo
3 : 2
Panonija IM Topola
Panonija
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
3 : 2
Iskra
Kucura
Jadran
Feketić
2 : 0
Napredak
Nadalj
Mitros
Sremska Mitrovica
2 : 1
Radnički
Šid
Železničar
Inđija
0 : 5
Ljukovo
Ljukovo
Borac (K)
Klenak
2 : 1
Partizan
Vitojevci
Borac (M)
Martinci
0 : 0
Donji Srem 2015
Pećinci
LSK Laćarak
Laćarak
4 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Hajduk (B)
Beška
2 : 2
Napredak
Popinci
PSK Putinci
Putinci
2 : 0
Hajduk (V)
Višnjićevo
Bačka (Đ)
Đurđevo
0 : 3
Index
Novi Sad
Bačka (B)
Begeč
0 : 1
Petrovaradin
Petrovaradin
Jedinstvo
Rumenka
1 : 0
Tatra
Kisač
Veternik
Veternik
2 : 1
TSK
Temerin
ŽSK
Žabalj
0 : 1
OFK Futog
Futog
Šajkaš 1908
Kovilj
0 : 4
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
2. Oktobar
Kumane
1 : 1
Vojvodina
Novo Miloševo
Omladinac FAM
Botoš
1 : 0
Lehel
Mužlja
Potisje
Knićanin
6 : 0
Jedinstvo
Bočar
OFK Klek
Klek
1 : 2
Rusanda
Melenci
Polet
Nakovo
2 : 1
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Borac
Aleksandrovo
7 : 0
Radnički 1911
Jaša Tomić
Mladost (L)
Lukićevo
3 : 1
Crvena zvezda
Rusko Selo
Dolina
Padina
1 : 2
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Potporanj
Potporanj
1 : 1
Partizan (U)
Uljma
Polet (Id)
Idvor
2 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Spartak 1911
Debeljača
2 : 2
BAK
Bela Crkva
Strela
Ivanovo
0 : 3
Crvena zvezda
Pavliš
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
0 : 1
Partizan (G)
Gaj
Hajdučica
Hajdučica
0 : 3
Budućnost (A)
Alibunar
Vučje
Vučje
5 : 0
Sloga
Lipovica
Progres
Ladovica
1 : 2
Real
Donja Jajina
Šumadija
Razgojna
1 : 1
Jedinstvo
Grdelica
Umac
Miroševce
1 : 0
Mladost 1959
Vinarce
Kumarevo 65
Kumarevo
1 : 1
OFK Morava
Leskovac
Zloćudovo
Zloćudovo
2 : 3
BSK
Belanovce
Železničar
Brestovac
6 : 1
Mladi borac
Živkovo
Polet
Stajkovce
2 : 3
Moravac
Pečenjevce
Sloga (Ć)
Ćićevac
2 : 1
Vinogradar
Zleginje
Gradina
Pejovac
11 : 1
Mladost
Donji Katun
Sloga (M)
Majdevo
4 : 0
Sebečevac
Sebečevac
13. April
Lomnica
1 : 1
FUD
Brus
Kupci
Kupci
5 : 0
Trudbenik
Stalać
Čitluk
Čitluk
2 : 1
Ribnik
Gornji Ribnik
Žabare
Žabare
08.03.2020
15:00
Donji Kopaonik
Razbojna
Šanac
Šanac
3 : 2
Varvarin
Varvarin
Bratstvo
Međureč
4 : 1
Resavac
Subotica
Morava (R)
Ribare
2 : 1
Napredak (D)
Drenovac
Moravac 2015
Krušar
7 : 0
Mladost (D)
Dublje
Javor
Sladaja
6 : 2
Kolare
Kolare
Juhor
Glavinci
2 : 0
OFK Bratstvo
Medveđa
Partizan (M)
Majur
2 : 4
Mladost (K)
Koncarevo
Mladost (J)
Jovac
3 : 2
Dragocvet
Dragocvet
Rasovača
Rasovača
1 : 0
Rudar Alpos
Aleksinački rudnici
Zaplanjac
Gadžin Han
2 : 0
Moravac (Č)
Čečina
Mladost (B)
Batušinac
2 : 1
Sloga
Korman
Elid
Donji Dušnik
1 : 0
Radnički 1947
Čapljinac
Doljevac
Doljevac
4 : 0
Radnički 1924
Kočane
Pobeda
Rusna
1 : 0
Baličevac
Baličevac
OFK Rutevac 1908
Rutevac
0 : 2
Palilula
Aleksinac
Žabari
Žabari (Valjevo)
3 : 1
Popadić
Popadić
Ribnikar
Pecka
2 : 5
OFK Senjak
Valjevo
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
3 : 1
Stari drugari
Kadina Luka
Tešnjar
Valjevo
3 : 7
Joks Junajted
Mionica
Polet
Popučke
6 : 2
Dračić 2018
Dračić
Komanice
Komanice
5 : 1
Jadar 2013
Valjevo
Obilić
Vilovo
0 : 2
Titel
Titel
Dinamo
Budisava
11 : 1
Železničar
Novi Sad
Susek
Susek
7 : 1
Borac
Rakovac
Miletić
Mošorin
3 : 0
Hajduk
Gardinovci
Proleter
Banoštor
4 : 3
Vinogradar
Ledinci
Moskva
Budisava
0 : 4
Čenej
Čenej
Todorovce
Todorovce
2 : 0
Milanovo
Milanovo
Plantaža
Donje Stopanje
3 : 0
Navalin
Navalin
Bratstvo
Bratmilovce
3 : 2
Gradac
Konopnica
OFK Brza
Brza
5 : 0
Radnik Sušica 2012
Kukulovce
Badince
Badince
3 : 1
Mladost (B)
Batulovce
Donja Lomnica
Donja Lomnica
5 : 2
Marjan MB
Mala Biljanica
Lemind 1953
Leskovac
08.03.2020
11:00
Sloboda
Donje Brijanje
14. Oktobar
Izbenica
3 : 0
Polet 57
Milutovac
Vinogradar
Riljac
0 : 6
Kopaonik
Brus
Garevina
Garevina
1 : 3
Sloga (D)
Dašnica
Mladost
Toljevac
3 : 2
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Rubin
Donji Stupanj
4 : 1
Borac
Gornji Katun
Napredak (Sv)
Svojnovo
1 : 3
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
Mladost (S)
Sikirica
1 : 1
Radnički
Tekija
Šumadija
Trešnjevica
0 : 3
Budućnost
Miliva
Rudar (P)
Plazane
0 : 3
Rudar (SR)
Senjski Rudnik
Pomoravlje
Ostrikovac
3 : 1
Istok 63
Plana
Mladost
Tečić
4 : 0
Kupinovac
Kupinovac
Partizan
Glogovac
3 : 1
Sloboda
Šuljkovac
Šantarovac
Šantarovac
1 : 1
Sloga
Voljavče
Osaonica
Bagrdan
5 : 1
Vinorača
Vinorača
Šumadinac
Dragovo
08.03.2020
15:00
Budućnost
Đurinac
Nemenikuće
Nemenikuće
3 : 0
Rudar 2012
Babe
Mladost G.
Guberevac
3 : 5
Mladost M.I.
Mala Ivanča
Vis
Parcani
1 : 3
Mali Požarevac
Mali Požarevac
Stojnik
Stojnik
0 : 1
Vojvoda
Dučina
Popović
Popovići
1 : 4
Djurinci
Đurinci
Naupare
Naupare
4 : 1
Bukovica
Bukovica
Borac
Bivolje
7 : 2
Mudrakovac
Mudrakovac
Parunovac
Parunovac
2 : 1
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Polet
Šavrane
1 : 3
Kapidžija
Kapidžija
Čarapan
Kruševac
1 : 2
Rasina
Vitanovac
Gaglovo
Gaglovo
0 : 2
Modrica
Modrica
Željezničar
Sarajevo
1 : 0
Tuzla Siti
Simin Han-Tuzla
Velež
Mostar
2 : 1
Borac
Banja Luka
Široki Brijeg
Široki Brijeg
1 : 1
Zrinjski
Mostar
Drezga
Piperi
08.03.2020
14:30
Bokelj
Kotor
Dečić
Tuzi
1 : 2
Lovćen
Cetinje
Mornar
Bar
1 : 0
Otrant Olympic
Ulcinj
Arsenal
Tivat
1 : 1
Ibar
Rožaje
Jezero
Plav
0 : 2
Jedinstvo (BP)
Bijelo Polje
Chelsea
London
4 : 0
Everton
Liverpool
Manchester United
Manchester
2 : 0
Manchester City
Manchester
Real Betis
Sevilla
2 : 1
Real Madrid
Madrid
Levante
Valencia
1 : 1
Granada
Granada
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
1 : 0
Espanyol
Barcelona
Villarreal
Villarreal
1 : 2
Leganés
Leganés
Real Valladolid
Valladolid
1 : 4
Athletic Club
Bilbao
Bayern München
München
2 : 0
Augsburg
Augsburg
Mainz 05
Mainz
1 : 1
Fortuna
Düsseldorf
Lille
Villeneuve d'Ascq
1 : 0
Olympique Lyonnais
Lyon
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
1 : 1
Bordeaux
Bordeaux
Rennes
Rennes
5 : 0
Montpellier
Montpellier
Partizan
Beograd
2 : 0
Spartak ŽK
Subotica
Brodarac
Novi Beograd
4 : 0
Radnički (N)
Niš
Voždovac
Beograd
2 : 0
Mladost (L)
Lučani
Rad
Beograd
1 : 1
Grafičar
Beograd
Partizan
Beograd
2 : 1
Spartak ŽK
Subotica
OFK Vršac
Vršac
0 : 0
Čukarički
Beograd
Apolon 4
Kragujevac
1 : 0
Kiker
Kraljevo
Brodarac
Beograd
3 : 0
Radnički (N)
Niš
Rad
Beograd
1 : 0
RFK Grafičar
Beograd
Brodarac
Beograd
1 : 1
Zemun
Zemun

Košarka

OKK Novi Pazar
Novi Pazar
96 : 106
Borac
Čačak
Zlatar
Nova Varoš
60 : 104
Klik
Arilje
Omladinac
Novi Banovci
95 : 82
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Stara Pazova
Stara Pazova
76 : 78
Srem
Sremska Mitrovica
Žitko Basket
Beograd
73 : 96
Borča
Beograd
Eko Sport
Beograd
63 : 71
Torlak
Beograd
Kruševac
Kruševac
90 : 78
Goč
Vrnjačka Banja
Paraćin
Paraćin
80 : 70
Bane
Raška
Šumadija 2017
Aranđelovac
78 : 68
Stari Ras
Novi Pazar
Astra
Beograd
108 : 68
ABBA
Barič
Rivers BM
Beograd
77 : 91
Pobednik 011
Beograd
Mladenovac
Mladenovac
90 : 95
Ras
Beograd
Mondo Basket
Batajnica
83 : 69
Zvezdara
Beograd
Cerak
Beograd
67 : 73
BASK
Beograd
Zone Boys
Blace
73 : 100
Panteri
Vranje
Mladost
Čačak
59 : 74
Mileševac
Prijepolje
Užice
Užice
83 : 73
Play off
Užice
Petrovgrad
Zrenjanin
20 : 0
Basketball Stars
Futog
Zadar
Zadar
99 : 79
Koper Primorska
Kopar
Student Radnički
Niš
72 : 52
021
Novi Sad
Crvena zvezda Kombank
Beograd
81 : 56
Partizan 1953
Beograd
Radnički (K)
Kragujevac
67 : 68
Novosadska ŽKA
Novi Sad
Karaburma
Beograd
82 : 83
Vršac
Vršac
Stara Pazova
Stara Pazova
58 : 62
Topolčanka
Bačka Topola
Zvečan
Zvečan
20 : 0
Železničar
Lajkovac
Sistem 2000
Smederevska Palanka
123 : 56
Bagdala
Kruševac
Hisar
Leskovac
63 : 78
Student 2
Niš
Trstenik
Trstenik
53 : 64
Paraćin
Paraćin
Crvena zvezda M:TS
Beograd
79 : 67
Borac
Čačak
Marinos
Niš
66 : 76
Sloboda (U)
Užice
Dinamik VIP PAY
Beograd
94 : 52
Vojvodina
Novi Sad
Mega Bemax
Beograd
75 : 52
Sloga
Kraljevo
Partizan NIS
Beograd
99 : 61
Konstantin
Niš
Crvena zvezda Kombank
Beograd
71 : 40
Duga
Šabac
Gimnazijalac Tigar
Pirot
52 : 63
Art Basket
Beograd

Odbojka

VGSK
Veliko Gradište
1 : 3
Klek Srbijašume
Klek
Loznica
Loznica
3 : 0
Topličanin
Prokuplje
Sloga 2015
Petrovac na Mlavi
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
Lucky Star
Beograd
3 : 1
Mladi radnik 2
Požarevac
Crnjanski
Beograd
1 : 3
Rudar
Kostolac
Bukovica Putevi
Ivanjica
3 : 0
Tutin 020
Tutin
Antena
Kruševac
3 : 2
Lotus
Čačak
Pirot
Pirot
1 : 3
Niš 2
Niš
MOK Topličanin 97
Prokuplje
2 : 3
Jagodina
Jagodina
Morava
Vladičin Han
0 : 3
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
Proleter
Zrenjanin
0 : 3
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Viner
Bor
3 : 1
Hajduk Veljko 2
Negotin
Ozren
Sokobanja
1 : 3
Timok
Zaječar
Vizura
Beograd
0 : 3
Železničar
Lajkovac
TENT
Obrenovac
3 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Jedinstvo
Stara Pazova
2 : 3
Ub
Ub
Jedinstvo (Ue)
Užice
3 : 0
Valjevo
Valjevo
Kuršumlija
Kuršumlija
0 : 3
Leskovac 98
Leskovac
Lucky Star
Beograd
3 : 2
Ribnica
Mionica
Star
Novi Sad
2 : 3
Futog West
Futog
Slavija
Novi Sad
2 : 3
Bagljaš 023
Zrenjanin
Gimnazijalac
Kraljevo
3 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Sloboda S
Čačak
2 : 3
Napredak 037
Kruševac
Viner
Bor
1 : 3
Hajduk Veljko
Negotin
Ozren
Sokobanja
1 : 3
Timok
Zaječar
Tvrđava L
Smederevo
3 : 1
Rudar
Kostolac
Carina
Smederevo
0 : 3
Smederevo Carina
Smederevo

Rukomet

Dinamo
Pančevo
26 : 26
Crvena zvezda
Beograd
Metaloplastika 2
Šabac
26 : 27
Metalac
Valjevo
Novi Beograd
Beograd
25 : 25
PKB
Padinska Skela
Šamot 65 2
Aranđelovac
23 : 32
Trepča
Kosovska Mitrovica
Budućnost
Alibunar
27 : 26
Vojvoda Stepa
Vojvoda Stepa
Slavija
Novi Sad
34 : 24
ORK Pančevo
Pančevo
Metalac
Futog
28 : 27
Dalmatinac
Riđica
RSU Akademija Lečić
Beograd
26 : 24
BASK SOKO
Beograd
Nexe
Našice
30 : 31
Vardar
Skopje
Vojvodina
Novi Sad
26 : 31
Telekom Veszprem
Vesprem
Jagodina
Jagodina
37 : 31
Zlatar
Nova Varoš
Topličanin
Prokuplje
24 : 31
Mokra Gora
Zubin Potok
Sloga
Petrovac na Mlavi
29 : 22
Junior
Beograd
Sloven
Ruma
33 : 30
Mladost
Srpska Crnja
Dolovo
Dolovo
19 : 30
Petrovaradin
Petrovaradin
Temerin
Temerin
21 : 31
Halas Jožef
Ada
Požarevac
Požarevac
20 : 24
Kosmaj
Ralja
SU ŽR Radnički
Beograd
29 : 26
Medicinar 2
Šabac

Vaterpolo

Valjevo
Valjevo
10 : 11
Bečej
Bečej
Singidunum
Beograd
9 : 11
Dorćol
Beograd

Futsal

Kalča
Niš
3 : 1
Nova Pazova
Nova Pazova
FON
Beograd
9 : 3
Jastrebac
Blace
Novi Pazar
Novi Pazar
1 : 1
Crvena zvezda
Beograd
Ekonomac
Kragujevac
2 : 3
Vinter sport
Niš
Bečej
Bečej
5 : 3
Smederevo
Smederevo
Kragujevac Wild Boars
Kragujevac
4 : 2
Požarevac
Požarevac
Leskovac
Leskovac
6 : 0
Miners
Majdanpek
Prokuplje
Prokuplje
3 : 1
Aleksinac 2015
Aleksinac
Hajduk
Kula
4 : 5
Novi Sad
Novi Sad
Leteći Bajmočani
Bajmok
11 : 2
Fortuna
Futog
Sjenica
Sjenica
3 : 2
Zlatibor
Čajetina

Ragbi 13

Crvena zvezda
Beograd
32 : 28
Partizan
Beograd

Ragbi 15

Dinamo 1954
Pančevo
12 : 26
BRK Crvena Zvezda
Beograd