XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 343 utakmica za dan
Subota, 7 Mart 2020

Fudbal

Radnik
Surdulica
2 : 0
Javor Matis
Ivanjica
Rad
Beograd
3 : 4
TSC
Bačka Topola
Napredak
Kruševac
0 : 0
Proleter
Novi Sad
Mačva
Šabac
0 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Partizan
Beograd
1 : 0
Radnički (N)
Niš
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Mladost
Lučani
OFK Žarkovo
Beograd
1 : 3
Metalac
Gornji Milanovac
Zlatibor
Čajetina
4 : 2
Sinđelić
Beograd
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 0
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 3
Borac 1926
Čačak
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
5 : 2
Šumadija (A)
Aranđelovac
Jošanica
Novi Pazar
2 : 1
Tutin
Tutin
Trepča
Kosovska Mitrovica
2 : 0
Mokra Gora
Zubin Potok
Sloga (K)
Kraljevo
2 : 0
RSK
Rabrovo
Sloga (P)
Požega
2 : 0
Jedinstvo
Ub
Mačva 1929
Bogatić
1 : 0
Loznica
Loznica
Omladinac
Novi Banovci
1 : 0
Hajduk 1912
Kula
OFK Vršac
Vršac
3 : 2
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Bečej 1918
Bečej
2 : 2
Borac
Sakule
Dinamo 1945
Pančevo
1 : 2
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 2
1. Maj Ruma
Ruma
Bratstvo 1946
Prigrevica
0 : 1
Železničar
Pančevo
Moravac Orion
Mrštane
1 : 0
Jedinstvo
Bošnjace
OFK Sinđelić
Niš
2 : 1
Dunav
Prahovo
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 2
OFK Topličanin
Prokuplje
Radnički (O)
Obrenovac
1 : 3
Zvezdara
Beograd
Lokomotiva
Beograd
1 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 2
IMT
Beograd
OFK Mladenovac
Mladenovac
1 : 0
Stepojevac Vaga
Stepojevac
BSK Borča
Borča
1 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
OFK Vrbas
Vrbas
2 : 2
OFK Mladost APA
Apatin
Sloga
Čonoplja
2 : 1
ČSK Pivara
Čelarevo
Crvenka
Crvenka
2 : 0
Tavankut
Tavankut
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
3 : 1
Bajša
Bajša
Tekstilac
Odžaci
3 : 1
Krila Krajine
Bačka Palanka
Sloga (T)
Temerin
1 : 1
Sloga (E)
Erdevik
Radnički (NP)
Nova Pazova
1 : 1
Jadran
Golubinci
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
5 : 0
Sremac
Vojka
Mladost (NS)
Novi Sad
5 : 1
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Cement
Beočin
1 : 0
Podunavac
Belegiš
Budućnost
Srpska Crnja
3 : 0
ŽAK
Kikinda
Radnički (S)
Sutjeska
0 : 7
Borac (St)
Starčevo
Sloboda
Novi Kozarci
3 : 0
Naftagas
Elemir
Begej
Žitište
1 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Sloga
Plandište
1 : 3
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Sloga
Leskovac
6 : 2
OFK Kosanica
Kuršumlija
Budućnost
Orašje
1 : 2
Pčinja
Trgovište
Morava
Vladičin Han
8 : 1
Akademija 10
Prokuplje
Polet 1980
Laplje Selo
1 : 1
Vranjska Banja
Vranjska Banja
Rajko Mitić
Bela Palanka
0 : 4
Timok 1919
Zaječar
Rtanj
Boljevac
3 : 5
Kablovi
Zaječar
Bor 1919
Bor
1 : 1
Đerdap
Kladovo
Brodoremont
Kladovo
0 : 0
Hajduk Veljko
Negotin
Balkanski
Dimitrovgrad
1 : 2
Tanasko Rajić
Pirot
Blagotin
Poljna
0 : 1
Župa
Aleksandrovac
OFK Napredak 1929
Aleksinac
2 : 1
Bukovik
Razanj
Svrljig
Svrljig
1 : 2
Zemljoradnik
Balajnac
Milutinac
Zemun
2 : 1
Budućnost
Zvečka
Napredak
Medoševac
3 : 1
BASK
Beograd
Studenski Grad
Novi Beograd
1 : 1
Torlak
Beograd
Vojvodina
Tovariševo
1 : 0
Slavija
Pivnice
Polet
Karavukovo
3 : 0
Omladinac
Bukovac
Tvrđava
Bač
2 : 1
ŽAK
Sombor
Srbobran
Srbobran
3 : 0
Preporod
Novi Žednik
Proleter (RS)
Ravno Selo
1 : 0
Senta
Senta
Njegoš
Lovćenac
5 : 0
Radnički 1905
Bajmok
Obilić (NK)
Novi Kneževac
2 : 2
Sloga
Ostojićevo
Rudar
Vrdnik
0 : 13
Budućnost
Salaš Noćajski
Omladinac
Stepanovićevo
0 : 2
OFK Sirig
Sirig
Fruškogorski partizan
Bukovac
3 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Slavija
Novi Sad
3 : 0
Hajduk
Čurug
Delija
Mokrin
2 : 0
Tamiš
Farkaždin
Radnički (K)
Kovin
1 : 0
Radnički (B)
Baranda
Morava (KS)
Kočino Selo
2 : 1
OFK Batinac
Batinac
Napredak 2012
Krušje
1 : 5
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Naisus 1977
Rožina
11 : 1
Padina
Padina
Lukavac
Lukavac
0 : 1
Rakac Stave
Stave
Rajac
Kadina Luka
3 : 3
Mladost
Latković
Slanobarac
Novi Sad
3 : 2
Sloga
Lok
Radnički (P)
Pertate
0 : 2
Jedinstvo (Š)
Šišava
Kamenorezac 76
Dublje
1 : 1
Poljoprivrednik
Počekovina
Sloga (L)
Lozna
3 : 1
Velika Drenova
Velika Drenova
Beljanica
Strmosten
5 : 2
15. Avgust 1950
Lomnica
Rudar (St)
Stenjevac
1 : 1
OFK Juhor 2016
Potočac
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
1 : 2
Ursule
Ursule
GFK Tabane
Jagodina
5 : 1
Mladost
Gložane
Zenit
Oparić
3 : 2
Sinđelić 1934
Vojska
Globoder
Globoder
5 : 4
Makrešane
Makrešane
Radnik
Bijeljina
5 : 1
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
Sarajevo
Sarajevo
2 : 1
Mladost
Doboj-Kakanj
Sloboda
Tuzla
2 : 1
Čelik
Zenica
Jedinstvo
Brčko
1 : 1
Kozara
Gradiška
Željezničar Sport Team
Banja Luka
1 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
Tekstilac
Derventa
1 : 3
Alfa Modriča
Modriča
Krupa
Krupa na Vrbasu
2 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
Budućnost
Podgorica
4 : 1
Zeta
Golubovci
Grbalj
Radanovići
0 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
OFK Titograd
Podgorica
2 : 3
Kom
Podgorica
Sutjeska
Nikšić
1 : 0
Podgorica
Podgorica
Iskra
Danilovgrad
0 : 2
Rudar
Pljevlja
Arsenal
London
1 : 0
West Ham
London
Burnley
Burnley
1 : 1
Tottenham
London
Crystal Palace
London
1 : 0
Watford
Watford
Liverpool
Liverpool
2 : 1
Bournemouth
Bournemouth
Sheffield United
Sheffield
1 : 0
Norwich City
Norwich
Southampton
Southampton
0 : 1
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
Wolverhampton
Wolverhampton
0 : 0
Brighton
Brighton, East Sussex
Atlético Madrid
Madrid
2 : 2
Sevilla
Sevilla
Barcelona
Barcelona
1 : 0
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
Eibar
Eibar
1 : 2
Mallorca
Palma de Mallorca
Getafe
Getafe (Madrid)
0 : 0
Celta de Vigo
Vigo
Bayer Leverkusen
Leverkusen
4 : 0
Eintracht
Frankfurt am Main
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
1 : 2
Borussia Dortmund
Dortmund
Wolfsburg
Wolfsburg
0 : 0
RB Leipzig
Leipzig
Hertha BSC
Berlin
2 : 2
Werder Bremen
Bremen
Freiburg
Freiburg im Breisgau
3 : 1
Union Berlin
Berlin
Schalke 04
Gelsenkirchen
1 : 1
Hoffenheim
Sinsheim
Nice
Nice
2 : 1
Monaco
Monaco
Dijon
Dijon
2 : 1
Toulouse
Toulouse
Angers
Angers
2 : 0
Nantes
Nantes
Metz
Longeville-lès-Metz
2 : 1
Nîmes
Nîmes
Reims
Reims
1 : 0
Brest
Brest
Dynamik
Bujumbura
1 : 0
Les Lierres
Bujumbura
Flambeau du Centre
Gitega
0 : 4
Olympic Star
Muyinga
Lydia Ludic
Bujumbura
0 : 0
Bujumbura City
Bujumbura
Rukinzo
Bujumbura
2 : 0
Kayanza United
Kayanza
OFK Beograd
Beograd
3 : 1
Vojvodina
Novi Sad
Trajal
Kruševac
0 : 2
Čukarički
Beograd
Internacional
Beograd
1 : 0
Napredak
Kruševac
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 3
Mačva
Šabac
Smederevo 1924
Smederevo
2 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Sloboda (Č)
Čačak
4 : 1
Sloboda (U)
Užice
Karađorđe
Topola
2 : 1
Borac 1926
Čačak
Sloga (P)
Požega
1 : 3
Radnički 1923
Kragujevac
Loznica
Loznica
3 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 1
Javor
Ivanjica
Jedinstvo (Ub)
Ub
0 : 3
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
1 : 1
Radnički (V)
Valjevo
IMT
Beograd
7 : 1
Studentski Grad
Beograd
Bežanija
Beograd
1 : 3
Brodarac 2
Beograd
DIF
Beograd
4 : 1
BSK 1925
Beograd
BASK
Beograd
1 : 1
BSK Borča
Borča
011
Beograd
1 : 1
Kolubara
Lazarevac
Lokomotiva
Beograd
3 : 3
Radnički (NB)
Novi Beograd
Zemun
Zemun
1 : 0
Sinđelić
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
07.03.2020
Grafičar
Beograd
Rad
Beograd
1 : 2
Voždovac
Beograd
Brodarac
Beograd
1 : 2
011
Beograd
Internacional
Beograd
1 : 0
OFK Beograd
Beograd
BSK Borča
Borča
1 : 1
Zemun
Zemun
Lokomotiva
Beograd
3 : 0
IMT
Beograd
Crvena zvezda
Beograd
7 : 2
Teleoptik
Zemun
Real Niš
Niš
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Zemun
Zemun
5 : 1
Mačva
Šabac
Mladost (L)
Lučani
6 : 0
Javor
Ivanjica
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 1
Lokomotiva
Beograd
Internacional
Beograd
1 : 2
Partizan
Beograd
Čukarički
Beograd
2 : 3
Voždovac
Beograd
Teleoptik
Zemun
1 : 0
Sinđelić
Beograd
Studenski grad
Novi Beograd
1 : 2
BSK Borča
Borča
Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
OFK Beograd
Beograd

Košarka

Dynamic
Beograd
70 : 76
Tamiš
Pančevo
Metalac
Valjevo
80 : 73
Sloboda
Užice
OKK Beograd
Beograd
96 : 70
Dunav
Stari Banovci
Vršac
Vršac
91 : 83
Napredak
Aleksinac
Sveti Đorđe
Žitište
76 : 79
Pirot
Pirot
Beovuk 72
Beograd
73 : 83
Zdravlje Leskovac
Leskovac
Sloga
Kraljevo
84 : 74
Konstantin
Niš
Železničar
Čačak
80 : 86
Fair Play
Niš
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
74 : 73
Zemun Fitofarmacija
Zemun
Zekas 75
Rača
74 : 69
Loznica
Loznica
Napredak Junior
Kruševac
90 : 96
Crnokosa
Kosjerić
Jagodina
Jagodina
85 : 82
Student BB
Bajina Bašta
Nova Pazova
Nova Pazova
20 : 0
Mladost Veternik
Veternik
Hajduk
Kula
105 : 95
Sloboda (NS)
Novi Sad
Barajevo
Barajevo
73 : 80
Žarkovo
Beograd
Borac
Zemun
59 : 73
Slodes
Beograd
OKK Junior
Niš
76 : 83
Mladost Vesna
Bela Palanka
Rtanj
Boljevac
69 : 67
Topličanin
Prokuplje
Niš
Niš
73 : 77
Bor RTB
Bor
Jastrebac
Aleksinac
73 : 89
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Sloga
Batočina
112 : 101
Trepča
Kosovska Mitrovica
Smederevo
Smederevo
95 : 87
Sloga Elite
Kraljevo
Zicer 2014
Gruža
86 : 58
Prva Petoletka
Trstenik
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
20 : 0
Kopaonik
Brus
Sloga (D)
Despotovac
74 : 94
Okanik
Mataruška Banja
BASK
Beograd
60 : 71
Mondo Basket
Batajnica
Umka Džez
Umka
07.03.2020
15:30
AS Basket
Beograd
Zicer
Bor
20 : 0
Radan
Lebane
Trijumf
Niš
78 : 85
OKK Vlasotince
Vlasotince
OKK Sokobanja
Sokobanja
76 : 63
Pusta Reka
Bojnik
Mladost
Zaječar
62 : 73
Kuršumlija
Kuršumlija
Mix
Majur
72 : 101
Šabac
Šabac
Student 014
Valjevo
89 : 79
Mladost 2014
Ub
Osečina
Osečina
85 : 70
Železničar
Lajkovac
M015
Šabac
82 : 66
Radnički (V)
Valjevo
Morava
Zablaće
96 : 57
Sloga
Požega
Futog
Futog
69 : 77
Bagljaš
Zrenjanin
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
73 : 69
I Came To Play
Novi Sad
Mornar
Bar
82 : 73
Krka
Novo Mesto
Vrbas Medela
Vrbas
50 : 63
Radivoj Korać
Beograd
Duga
Šabac
60 : 46
Radnički 2016
Kragujevac
Art Basket
Beograd
71 : 70
Mileševka
Prijepolje
Spartak
Subotica
67 : 52
Radnički (B)
Beograd
Girl Basket
Beograd
84 : 37
Sivac
Sivac
Sloga
Požega
95 : 22
Užice
Užice
Lim
Priboj
44 : 56
Play Off
Užice
Bor
Bor
45 : 53
Gimnazijalac
Pirot
Konstantin
Niš
45 : 92
Borac
Čačak
Sloga
Kraljevo
43 : 82
Mega Bemax
Beograd
Mladost Veternik NS Basket 07
Novi Sad
54 : 97
Dynamic VIP PAY
Beograd
Radnički 1950
Kragujevac
86 : 61
Star
Novi Sad
Sloboda
Užice
53 : 80
Crvena zvezda M:TS
Beograd
Borac
Čačak
07.03.2020
Partizan NIS
Beograd
Vizura Shark
Beograd
07.03.2020
Mega Bemax
Beograd
Konstantin
Niš
07.03.2020
Dynamic VIP PAY
Beograd
Sloga
Kraljevo
07.03.2020
Star
Novi Sad
Mladost Veternik NS Basket 07
Novi Sad
07.03.2020
Crvena zvezda M:TS
Beograd
Radnički 1950
Kragujevac
07.03.2020
Sloboda
Užice
Ivanjica
Ivanjica
55 : 61
Novosadska ŽKA
Novi Sad
Paraćin
Paraćin
48 : 45
Partizan 1953
Beograd
Radnički
Kragujevac
34 : 95
Radivoj Korać
Beograd

Odbojka

Radnički
Kragujevac
3 : 1
Spartak (Su)
Subotica
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
3 : 0
Mladi radnik
Požarevac
Niš
Niš
1 : 3
Partizan
Beograd
Novi Pazar
Novi Pazar
3 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Novi Sad
Novi Sad
3 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Železničar
Beograd
3 : 2
Smederevo Carina
Smederevo
VA-014 Bauwesen
Valjevo
2 : 3
Borac
Starčevo
Futog
Futog
3 : 0
Užice
Užice
Dubočica
Leskovac
3 : 0
Bavanište
Bavanište
Karađorđe
Topola
3 : 0
Banat
Vršac
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
1 : 3
Borac
Paraćin
Roda
Beograd
2 : 3
Šumadija
Aranđelovac
Tehničar (Kv)
Kraljevo
0 : 3
Partizan Lipljan
Lipljan
FAP Livnica
Prijepolje
2 : 3
Ribnica 2
Kraljevo
Vranje
Vranje
1 : 3
Desetka
Niš
Bečej
Bečej
3 : 1
Mladost (NP)
Nova Pazova
Srem Eaton
Sremska Mitrovica
2 : 3
Kulpin
Kulpin
Partizan
Bač
3 : 2
Dunav Volley
Novi Sad
Vojvodina NS Seme 2
Novi Sad
3 : 0
Sombor
Sombor
Dinamo
Pančevo
1 : 3
Omladinac (NB)
Novi Banovci
Spartak (Lj)
Ljig
1 : 3
Smederevo
Smederevo
Vranje
Vranje
1 : 3
Radnički (Bg)
Beograd
FOK
Novi Sad
3 : 1
Ruma
Ruma
Ivanjica
Ivanjica
1 : 3
Novi Sad
Novi Sad
Inđija
Inđija
3 : 1
Partizan 2 Crno Bele 011
Beograd
Zlatibor
Čajetina
3 : 0
Sterija
Beograd
Majdanpek
Majdanpek
3 : 0
Bor
Bor
Panda
Vranje
1 : 3
Desetka
Niš
Milenijum
Niš
3 : 0
Stampedo
Niš
Topličanin
Prokuplje
0 : 3
Zaječar
Zaječar
Srbijanka 014 - 2
Valjevo
3 : 2
Smeč 5
Kragujevac
Šumadija
Aranđelovac
3 : 0
Radnički (Kg)
Kragujevac
Lazarevac
Lazarevac
3 : 1
Fortuna plus
Aranđelovac
As Batajnica
Batajnica
3 : 0
Volleyland
Beograd
Partizan (SK)
Sremski Karlovci
3 : 0
Futog
Futog
Volley Stars
Kljajićevo
3 : 1
Panonija
Bačka Palanka
Mladost (NP)
Nova Pazova
0 : 3
Lavice 07
Novi Sad
Lotus
Čačak
3 : 0
Tutin
Tutin
Sloga 031
Požega
0 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
Đerdap
Kladovo
0 : 3
Pirot
Pirot
Kolubara
Lazarevac
3 : 2
AS
Beograd
Avala
Beograd
3 : 1
Obilić
Beograd
Obrenovac
Obrenovac
3 : 0
Dunav
Beograd
Blok Aut
Beograd
3 : 1
Crnjanski
Beograd
ŽOK Topličanin
Prokuplje
3 : 1
Pusta Reka
Bojnik
Vlasina
Vlasotince
3 : 0
Student
Niš
Mladi Radnik
Požarevac
3 : 0
Dunav 17
Golubac
Tehničar
Smederevo
07.03.2020
VGSK
Veliko Gradište
Mokra Gora 2
Zubin Potok
3 : 1
Brezovica
Štrpce
Leposavić
Leposavić
07.03.2020
Sokolica
Zvečan
Vidovdan
Donja Gušterica
3 : 0
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica

Rukomet

Spartak Vojput
Subotica
27 : 25
Novi Pazar
Novi Pazar
Obilić
Beograd
38 : 29
Železničar 1949
Niš
Kikinda Grindex
Kikinda
28 : 39
Šamot 65
Arenđelovac
Proleter
Zrenjanin
35 : 30
Dubočica 54
Leskovac
Rudar
Kostolac
24 : 17
Partizan
Beograd
Jabuka
Jabuka
36 : 24
Crvena Zvezda
Mokrin
Somborelektro
Sombor
28 : 22
Apatin
Apatin
Mladost
Bački Jarak
46 : 28
Dolovo
Dolovo
Potisje Pleteks
Ada
28 : 29
Inđija
Inđija
Nova Pazova
Nova Pazova
21 : 21
Hercegovina
Sečanj
Ub
Ub
31 : 25
Partizan 2
Beograd
Crvena zvezda 2
Beograd
25 : 28
Rekreativo
Beograd
Sinđelić
Beograd
29 : 29
Rakovica
Rakovica
Loznica
Loznica
20 : 40
Radnički (O)
Obrenovac
Hercegovac
Gajdobra
36 : 27
Sombor
Sombor
PIK Prigrevica
Prigrevica
51 : 12
Naftagas
Elemir
Radnički
Jaša Tomić
37 : 23
Mladost
Vršac
Beograd
Beograd
28 : 23
Crvena Zvezda 3
Beograd
Meshkov Brest
Brest
30 : 28
Motor Zaporozhye
Zaporožija
Tatran Prešov
Prešov
21 : 25
PPD Zagreb
Zagreb
Mačva (B)
Bogatić
33 : 31
Vrbas Petrol
Vrbas
Sivac 69
Sivac
20 : 21
Crvenka
Crvenka
Kolubara
Lazarevac
27 : 26
Smederevo
Smederevo
Morava
Velika Plana
24 : 23
Jugović
Kać
Jedinstvo
Novi Bečej
34 : 23
Lavovi BP
Bačka Palanka
Hajduk Veljko
Negotin
34 : 27
Kuršumlija
Kuršumlija
Žitorađa
Žitorađa
19 : 22
Bela Palanka
Bela Palanka
Priboj
Priboj
13 : 28
Radnički 1964
Kragujevac
Vrbas
Vrbas
27 : 27
Medicinar
Šabac
Jagodina
Jagodina
30 : 22
Železničar
Inđija
Vojvodina
Novi Sad
29 : 30
Mladost NP
Nova Pazova
Bor RTB
Bor
33 : 27
Kučevo
Kučevo
Kikinda
Kikinda
40 : 15
Đerdap
Kladovo
Mladi radnik
Radinac
28 : 26
Topličanin
Prokuplje
Beograd
Beograd
30 : 25
ORK Beograd
Beograd
Pančevo
Pančevo
25 : 27
Radnički 1964
Kragujevac
Spartak
Debeljača
42 : 20
Radnički
Bajmok
Mokrin
Mokrin
17 : 29
Srem
Sremska Mitrovica
Radnički (O)
Obrenovac
32 : 27
ORK Loznica
Loznica
Loznica grad
Loznica
26 : 30
Crvena zvezda
Beograd

Vaterpolo

Mornar BS
Split
14 : 7
Šabac
Šabac
Primorac
Kotor
10 : 9
Partizan
Beograd
Nais
Niš
11 : 13
KVK Radnički
Kragujevac
Primorje EB
Rijeka
22 : 16
OVK POŠK
Split
Vojvodina
Novi Sad
11 : 16
Solaris
Šibenik
VA Cattaro
Kotor
12 : 9
Zemun Bosal
Zemun
Medveščak
Zagreb
18 : 11
Galeb
Makarska
Zadar 1952
Zadar
6 : 9
Triglav
Kranj
Novi Beograd 11. april
Beograd
21 : 5
Spartak Prozivka
Subotica
Beograd
Beograd
12 : 14
Stari Grad
Beograd
Banjica
Beograd
9 : 7
Taš
Beograd
Valis
Valjevo
27 : 4
Palilula
Beograd
Proleter
Zrenjanin
10 : 11
NBG Vukovi
Novi Beograd
TENT
Obrenovac
13 : 11
Rasina
Kruševac
ŽAK
Kikinda
13 : 11
Mladost
Pančevo

Futsal

Zemun Samo pravo
Zemun
1 : 1
Vranje
Vranje
Radnički 2010
Niš
1 : 8
Konjarnik
Beograd
SAS
Zrenjanin
4 : 2
RB
Valjevo
Raška
Raška
2 : 6
Olimp
Vrnjačka Banja
Akademac
Niš
5 : 0
Timok 2013
Zaječar
Kraljevićevo
Kačarevo
5 : 2
Viking
Ruma
Ekonomist
Beograd
4 : 4
Student
Beograd
Kosjerić
Kosjerić
12 : 6
PP 192
Prijepolje
Temnić
Varvarin
8 : 8
Progres
Paraćin
Dolap
Prokuplje
1 : 4
Radnik
Surdulica
As
Bujanovac
7 : 1
Niš 92
Niš

Hokej

Celje
Celje
3 : 6
Triglav
Kranj
Vojvodina
Novi sad
3 : 4
Mladost
Zagreb
Hidria Jesenice
Jesenice
2 : 8
Crvena zvezda
Beograd

Ragbi 15

Partizan
Beograd
0 : 25
Rad Mozzart
Beograd