XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 127 utakmica za dan
Nedelja, 1 Mart 2020


Fudbal

Čelik
Zenica
1 : 1
Radnik
Bijeljina
01.03.2020 14:30
Čelik
1 : 1
Radnik
Bokelj
Kotor
1 : 0
Jezero
Plav
01.03.2020 14:00
Bokelj
1 : 0
Jezero
Jedinstvo (BP)
Bijelo Polje
1 : 1
Arsenal
Tivat
01.03.2020 14:00
Jedinstvo (BP)
1 : 1
Arsenal
Ibar
Rožaje
1 : 1
Mornar
Bar
01.03.2020 14:00
Ibar
1 : 1
Mornar
Otrant Olympic
Ulcinj
1 : 1
Dečić
Tuzi
01.03.2020 14:00
Otrant Olympic
1 : 1
Dečić
Lovćen
Cetinje
1 : 3
Drezga
Piperi
01.03.2020 14:00
Lovćen
1 : 3
Drezga
Everton
Liverpool
1 : 1
Manchester United
Manchester
01.03.2020 15:00
Everton
1 : 1
Manchester United
Tottenham
London
2 : 3
Wolverhampton
Wolverhampton
01.03.2020 15:00
Tottenham
2 : 3
Wolverhampton
Athletic Club
Bilbao
1 : 0
Villarreal
Villarreal
01.03.2020 14:00
Athletic Club
1 : 0
Villarreal
Espanyol
Barcelona
1 : 1
Atlético Madrid
Madrid
01.03.2020 16:00
Espanyol
1 : 1
Atlético Madrid
Mallorca
Palma de Mallorca
0 : 1
Getafe
Getafe (Madrid)
01.03.2020 18:30
Mallorca
0 : 1
Getafe
Real Madrid
Madrid
2 : 0
Barcelona
Barcelona
01.03.2020 21:00
Real Madrid
2 : 0
Barcelona
Sevilla
Sevilla
3 : 2
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
01.03.2020 12:00
Sevilla
3 : 2
Osasuna
RB Leipzig
Leipzig
1 : 1
Bayer Leverkusen
Leverkusen
01.03.2020 15:30
RB Leipzig
1 : 1
Bayer Leverkusen
Union Berlin
Berlin
2 : 2
Wolfsburg
Wolfsburg
01.03.2020 13:30
Union Berlin
2 : 2
Wolfsburg
Lecce
Lecce
2 : 7
Atalanta
Bergamo
01.03.2020 15:00
Lecce
2 : 7
Atalanta
Cagliari
Cagliari
3 : 4
Roma
Roma
01.03.2020 18:00
Cagliari
3 : 4
Roma
Olympique Lyonnais
Lyon
2 : 0
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
01.03.2020 21:00
Olympique Lyonnais
2 : 0
Saint-Étienne
Bordeaux
Bordeaux
1 : 1
Nice
Nice
01.03.2020 17:05
Bordeaux
1 : 1
Nice
Nantes
Nantes
0 : 1
Lille
Villeneuve d'Ascq
01.03.2020 15:00
Nantes
0 : 1
Lille
Real Madriz
Somoto
1 : 2
Walter Ferretti
Managua
01.03.2020 02:00
Real Madriz
1 : 2
Walter Ferretti
Juventus Managua
Managua
0 : 0
Real Estelí
Estelí
01.03.2020 02:00
Juventus Managua
0 : 0
Real Estelí
Chinandega
Chinandega
0 : 1
Diriangén
Diriamba
01.03.2020 22:00
Chinandega
0 : 1
Diriangén
Les Lierres
Bujumbura
1 : 3
Vital'O
Bujumbura
01.03.2020 12:30
Les Lierres
1 : 3
Vital'O
Musongati
Musongati
4 : 1
Flambeau du Centre
Gitega
01.03.2020 14:00
Musongati
4 : 1
Flambeau du Centre
Aigle Noir
Makamba
2 : 2
Ngozi City
Ngozi
01.03.2020 14:00
Aigle Noir
2 : 2
Ngozi City
Le Messager Ngozi
Bujumbura
1 : 1
Bumamuru
Cibitoke
01.03.2020 14:00
Le Messager Ngozi
1 : 1
Bumamuru
Bujumbura City
Bujumbura
1 : 0
Rukinzo
Bujumbura
01.03.2020 15:00
Bujumbura City
1 : 0
Rukinzo
Javor Matis
Ivanjica
2 : 2
Spartak ŽK
Subotica
01.03.2020 16:00
Javor Matis
2 : 2
Spartak ŽK
Mladost
Lučani
1 : 0
Čukarički
Beograd
01.03.2020 16:00
Mladost
1 : 0
Čukarički
Voždovac
Beograd
1 : 2
Vojvodina
Novi Sad
01.03.2020 14:00
Voždovac
1 : 2
Vojvodina
Radnički (N)
Niš
2 : 1
Inđija
Inđija
01.03.2020 16:00
Radnički (N)
2 : 1
Inđija
Crvena zvezda
Beograd
0 : 0
Partizan
Beograd
01.03.2020 18:00
Crvena zvezda
0 : 0
Partizan
Proleter
Novi Sad
1 : 1
Mačva
Šabac
01.03.2020 16:00
Proleter
1 : 1
Mačva
TSC
Bačka Topola
2 : 1
Napredak
Kruševac
01.03.2020 16:00
TSC
2 : 1
Napredak
Radnik
Surdulica
1 : 0
Rad
Beograd
01.03.2020 16:00
Radnik
1 : 0
Rad
Smederevo 1924
Smederevo
0 : 0
Sinđelić
Beograd
01.03.2020 14:00
Smederevo 1924
0 : 0
Sinđelić
Požarevac
Požarevac
1 : 1
Zemun
Zemun
01.03.2020 13:30
Požarevac
1 : 1
Zemun
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
01.03.2020 13:00
Radnički 1923
0 : 2
Vojvodina

Košarka

Koper Primorska
Kopar
79 : 78
Cibona
Zagreb
01.03.2020 20:00
Koper Primorska
79 : 78
Cibona
Mega Bemax
Beograd
87 : 76
Igokea
Aleksandrovac
01.03.2020 12:00
Mega Bemax
87 : 76
Igokea
Crvena zvezda MTS
Beograd
88 : 73
Cedevita Olimpija
Ljubljana
01.03.2020 21:00
Crvena zvezda MTS
88 : 73
Cedevita Olimpija
Beko
Beograd
72 : 65
Eko Sport
Beograd
01.03.2020 16:20
Beko
72 : 65
Eko Sport
Žarkovo
Beograd
110 : 60
Žitko Basket
Beograd
01.03.2020 14:30
Žarkovo
110 : 60
Žitko Basket
Mladost Vesna
Bela Palanka
73 : 71
Rtanj
Boljevac
01.03.2020 20:00
Mladost Vesna
73 : 71
Rtanj
Paraćin
Paraćin
94 : 99
Okanik
Mataruška Banja
01.03.2020 16:00
Paraćin
94 : 99
Okanik
Sloga (D)
Despotovac
77 : 82
Stari Ras
Novi Pazar
01.03.2020 17:00
Sloga (D)
77 : 82
Stari Ras
Bane
Raška
70 : 78
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
01.03.2020 17:00
Bane
70 : 78
Sloga (PM)
Ras
Beograd
61 : 63
Viva
Beograd
01.03.2020 20:20
Ras
61 : 63
Viva
Zvezdara
Beograd
72 : 76
Umka Džez
Umka
01.03.2020 14:30
Zvezdara
72 : 76
Umka Džez
Veba Basket
Beograd
117 : 102
Cerak
Beograd
01.03.2020 18:20
Veba Basket
117 : 102
Cerak
Zicer
Bor
49 : 75
OKK Vlasotince
Vlasotince
01.03.2020 17:00
Zicer
49 : 75
OKK Vlasotince
Mladost 2014
Ub
81 : 92
Osečina
Osečina
01.03.2020 19:00
Mladost 2014
81 : 92
Osečina
Mix
Majur
64 : 75
Student 014
Valjevo
01.03.2020 14:30
Mix
64 : 75
Student 014
Mileševac
Prijepolje
76 : 92
Ivanjica
Ivanjica
01.03.2020 15:00
Mileševac
76 : 92
Ivanjica
Sloga
Požega
97 : 75
Užice
Užice
01.03.2020 18:30
Sloga
97 : 75
Užice
Sivac
Sivac
72 : 94
Beočin
Beočin
01.03.2020 17:00
Sivac
72 : 94
Beočin
Joker
Sombor
107 : 78
Dunav 2014
Apatin
01.03.2020 18:15
Joker
107 : 78
Dunav 2014
Bagljaš
Zrenjanin
20 : 0
Proleter
Ravno Selo
01.03.2020
Bagljaš
20 : 0
Proleter
Zlatibor
Čajetina
85 : 81
Vršac
Vršac
01.03.2020 18:00
Zlatibor
85 : 81
Vršac
Dunav
Stari Banovci
68 : 61
Kolubara LA 2003
Lazarevac
01.03.2020 20:00
Dunav
68 : 61
Kolubara LA 2003
Mladost
Zemun
109 : 110
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
01.03.2020 13:00
Mladost
109 : 110
OKK Novi Pazar
Dynamic
Beograd
79 : 74
Metalac
Valjevo
01.03.2020 19:00
Dynamic
79 : 74
Metalac
BKK Radnički
Beograd
74 : 86
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
01.03.2020 18:30
BKK Radnički
74 : 86
Mladost (SP)
Čelarevo
Čelarevo
83 : 73
Girl Basket
Beograd
01.03.2020 18:00
Čelarevo
83 : 73
Girl Basket
Užice
Užice
14 : 68
Play Off
Užice
01.03.2020 11:00
Užice
14 : 68
Play Off
Železničar
Lajkovac
83 : 57
Lim
Priboj
01.03.2020 13:00
Železničar
83 : 57
Lim
Bagdala
Kruševac
41 : 59
Paraćin
Paraćin
01.03.2020 20:15
Bagdala
41 : 59
Paraćin
Svrljig
Svrljig
58 : 54
Hisar
Leskovac
01.03.2020 14:00
Svrljig
58 : 54
Hisar
Partizan 1953
Beograd
56 : 64
Vrbas Medela
Vrbas
01.03.2020 19:00
Partizan 1953
56 : 64
Vrbas Medela
Radnički 2016
Kragujevac
66 : 71
Art Basket
Beograd
01.03.2020 16:00
Radnički 2016
66 : 71
Art Basket

Odbojka

Šumadija
Aranđelovac
3 : 1
Crnjanski
Beograd
01.03.2020 19:00
Šumadija
3 : 1
Crnjanski
Mladi radnik 2
Požarevac
3 : 1
Roda
Beograd
01.03.2020 13:00
Mladi radnik 2
3 : 1
Roda
Tutin 020
Tutin
0 : 3
FAP Livnica
Prijepolje
01.03.2020 18:00
Tutin 020
0 : 3
FAP Livnica
Partizan Lipljan
Lipljan
3 : 0
Bukovica Putevi
Ivanjica
01.03.2020 14:00
Partizan Lipljan
3 : 0
Bukovica Putevi
Niš 2
Niš
2 : 3
MOK Topličanin 97
Prokuplje
01.03.2020 17:00
Niš 2
2 : 3
MOK Topličanin 97
Desetka
Niš
3 : 0
Pirot
Pirot
01.03.2020 19:00
Desetka
3 : 0
Pirot
Dunav Volley
Novi Sad
0 : 3
Vojvodina NS Seme 2
Novi Sad
01.03.2020 15:00
Dunav Volley
0 : 3
Vojvodina NS Seme 2
Kulpin
Kulpin
3 : 0
Proleter
Zrenjanin
01.03.2020 20:00
Kulpin
3 : 0
Proleter
Vest
Šid
3 : 0
Sloven
Ruma
01.03.2020 18:00
Vest
3 : 0
Sloven
Botafogo
Novi Sad
0 : 3
Jedinstvo 2
Stara Pazova
01.03.2020 12:00
Botafogo
0 : 3
Jedinstvo 2
Novi Sad 2
Novi Sad
3 : 2
Vrbas
Vrbas
01.03.2020 12:00
Novi Sad 2
3 : 2
Vrbas
Partizan
Beograd
1 : 3
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
01.03.2020 16:30
Partizan
1 : 3
Vojvodina NS Seme
Zaječar
Zaječar
3 : 0
Kuršumlija
Kuršumlija
01.03.2020 14:00
Zaječar
3 : 0
Kuršumlija
Stampedo
Niš
0 : 3
Topličanin
Prokuplje
01.03.2020 17:00
Stampedo
0 : 3
Topličanin
Lavice 07
Novi Sad
3 : 1
Partizan (SK)
Sremski Karlovci
01.03.2020 16:30
Lavice 07
3 : 1
Partizan (SK)
Bagljaš 023
Zrenjanin
3 : 0
Mladost (NP)
Nova Pazova
01.03.2020 20:00
Bagljaš 023
3 : 0
Mladost (NP)
Panonija
Bačka Palanka
3 : 1
Slavija
Novi Sad
01.03.2020 17:00
Panonija
3 : 1
Slavija
Futog
Futog
3 : 1
Star
Novi Sad
01.03.2020 18:00
Futog
3 : 1
Star
Tutin
Tutin
0 : 3
Borac (Ča)
Čačak
01.03.2020 16:00
Tutin
0 : 3
Borac (Ča)
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 0
Lotus
Čačak
01.03.2020 17:00
Mokra Gora
3 : 0
Lotus
Dunav
Stari Banovci
2 : 3
Dunav Volej
Novi Sad
01.03.2020 20:00
Dunav
2 : 3
Dunav Volej
Beočin
Beočin
1 : 3
SK Volej
Novi Sad
01.03.2020 17:00
Beočin
1 : 3
SK Volej
NS Volej Team
Novi Sad
3 : 0
Libero
Bačko Gradište
01.03.2020 18:00
NS Volej Team
3 : 0
Libero
Odbojka 013
Pančevo
3 : 0
Hercegovina
Ravni Topolovac
01.03.2020 12:00
Odbojka 013
3 : 0
Hercegovina
Kikinda
Kikinda
3 : 2
Proleter
Zrenjanin
01.03.2020 16:00
Kikinda
3 : 2
Proleter
Banat
Vršac
3 : 0
Krajišnik
Krajišnik
01.03.2020 15:00
Banat
3 : 0
Krajišnik
Subotica
Subotica
3 : 0
Bum Volej
Prigrevica
01.03.2020 11:00
Subotica
3 : 0
Bum Volej
Ub
Ub
3 : 2
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
01.03.2020 19:00
Ub
3 : 2
Jedinstvo (SP)

Rukomet

Mačva (B)
Bogatić
22 : 21
Sivac 69
Sivac
01.03.2020 19:30
Mačva (B)
22 : 21
Sivac 69
Rakovica
Rakovica
34 : 26
Novi Beograd
Beograd
01.03.2020 16:30
Rakovica
34 : 26
Novi Beograd
Metalac
Valjevo
29 : 24
Sinđelić
Beograd
01.03.2020 18:00
Metalac
29 : 24
Sinđelić
Rekreativo
Beograd
26 : 23
Metaloplastika 2
Šabac
01.03.2020 15:00
Rekreativo
26 : 23
Metaloplastika 2
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
25 : 28
Ub
Ub
01.03.2020 19:00
Sloga (PM)
25 : 28
Ub
Gučevo
Banja Koviljača
27 : 28
RK SC Voždovac 2012 - 2
Voždovac
01.03.2020 16:00
Gučevo
27 : 28
RK SC Voždovac 2012 - 2
Partizan
Beograd
20 : 18
Spartak Vojput
Subotica
01.03.2020 17:00
Partizan
20 : 18
Spartak Vojput
Crvena zvezda
Beograd
27 : 29
Obilić
Beograd
01.03.2020 20:00
Crvena zvezda
27 : 29
Obilić
Medicinar 2
Šabac
32 : 25
Loznica grad
Loznica
01.03.2020 20:30
Medicinar 2
32 : 25
Loznica grad
SU Hazena
Beograd
23 : 18
SU ŽR Radnički
Beograd
01.03.2020 19:00
SU Hazena
23 : 18
SU ŽR Radnički
Kosmaj
Ralja
30 : 20
Rudar
Kostolac
01.03.2020 17:00
Kosmaj
30 : 20
Rudar
Železničar
Inđija
31 : 35
Vojvodina
Novi Sad
01.03.2020 19:00
Železničar
31 : 35
Vojvodina
Kučevo
Kučevo
29 : 34
Radnički 1964
Kragujevac
01.03.2020 16:00
Kučevo
29 : 34
Radnički 1964

Vaterpolo

Palilula
Beograd
13 : 19
Rasina
Kruševac
01.03.2020 20:30
Palilula
13 : 19
Rasina
Valis
Valjevo
8 : 8
NBG Vukovi
Novi Beograd
01.03.2020 21:00
Valis
8 : 8
NBG Vukovi
Senta
Senta
22 : 3
Vračar
Beograd
01.03.2020 18:00
Senta
22 : 3
Vračar
Taš 2000
Beograd
17 : 7
Spartak
Subotica
01.03.2020 10:30
Taš 2000
17 : 7
Spartak
Vojvodina
Novi Sad
8 : 12
Palilula
Beograd
01.03.2020 21:45
Vojvodina
8 : 12
Palilula

Futsal

Pirot
Pirot
5 : 0
Prokuplje
Prokuplje
01.03.2020 18:00
Pirot
5 : 0
Prokuplje
Leskovac
Leskovac
9 : 1
Bele crkve
Kuršumlija
01.03.2020 20:00
Leskovac
9 : 1
Bele crkve
Fortuna
Futog
1 : 7
ŽAK Junior
Sombor
01.03.2020 15:45
Fortuna
1 : 7
ŽAK Junior
Novi Sad
Novi Sad
4 : 3
Leteći Bajmočani
Bajmok
01.03.2020 20:00
Novi Sad
4 : 3
Leteći Bajmočani
Oftal -C
Beograd
3 : 5
Palež
Obrenovac
01.03.2020 16:30
Oftal -C
3 : 5
Palež
Flash
Valjevo
5 : 2
Karanovac
Kraljevo
01.03.2020 14:30
Flash
5 : 2
Karanovac
Lindoret
Preševo
4 : 7
Rosulja
Vlasotince
01.03.2020 20:30
Lindoret
4 : 7
Rosulja
Niš 92
Niš
0 : 4
Gvozdeni puk
Niš
01.03.2020 18:30
Niš 92
0 : 4
Gvozdeni puk
Zufo
Bujanovac
4 : 6
Ivanjica
Ivanjica
01.03.2020 18:30
Zufo
4 : 6
Ivanjica

Ragbi 13

Partizan
Beograd
64 : 0
Radnički (N)
Niš
01.03.2020 12:30
Partizan
64 : 0
Radnički (N)