XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 370 utakmica za dan
Subota, 23 Novembar 2019

Fudbal

Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Napredak
Kruševac
Čukarički
Beograd
2 : 0
Rad
Beograd
Mladost
Lučani
0 : 3
TSC
Bačka Topola
Voždovac
Beograd
2 : 0
Proleter
Novi Sad
Radnički (N)
Niš
0 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Kolubara
Lazarevac
0 : 0
Zemun
Zemun
Trayal
Kruševac
0 : 1
Radnički (P)
Pirot
Zlatibor
Čajetina
1 : 1
Dinamo
Vranje
Sinđelić
Beograd
0 : 2
OFK Bačka
Bačka Palanka
Loznica
Loznica
1 : 1
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Mačva 1929
Bogatić
0 : 1
Jedinstvo
Ub
Sloga (P)
Požega
2 : 0
RSK
Rabrovo
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 2
Takovo
Gornji Milanovac
Trepča
Kosovska Mitrovica
0 : 0
Tutin
Tutin
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
2 : 4
Borac 1926
Čačak
Mladi radnik 1926
Požarevac
1 : 2
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Bratstvo 1946
Prigrevica
1 : 0
1. Maj Ruma
Ruma
Kozara
Banatsko Veliko Selo
2 : 3
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Dinamo 1945
Pančevo
3 : 0
Borac
Sakule
Bečej 1918
Bečej
3 : 1
Radnički 1912
Sombor
OFK Vršac
Vršac
2 : 0
Bačka 1901
Subotica
GFK Dubočica
Leskovac
2 : 1
Moravac Orion
Mrštane
Trstenik PPT
Trstenik
1 : 2
Dunav
Prahovo
OFK Sinđelić
Niš
1 : 1
Radan
Lebane
OFK Beograd
Beograd
2 : 1
Radnički (O)
Obrenovac
BSK Borča
Borča
4 : 3
Stepojevac Vaga
Stepojevac
OFK Mladenovac
Mladenovac
0 : 0
IMT
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 1
Brodarac
Novi Beograd
Lokomotiva
Beograd
2 : 1
Zvezdara
Beograd
VGSK
Veliko Gradište
1 : 1
Morava
Velika Plana
Karađorđe
Topola
2 : 0
Sloga 1924
Batočina
Zadrugar
Lajkovac
0 : 3
Železničar
Lajkovac
Radnički (V)
Valjevo
3 : 0
Brezovica
Brezovica
Radnički Šabački
Šabac
1 : 4
Mladost (D)
Dračić
Šumadija 1903
Kragujevac
4 : 2
Polet
Ratina
Bane 1931
Raška
0 : 1
Gruža
Gruža
Omladinac
Novo Selo
1 : 2
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Budućnost
Arilje
4 : 1
Prijevor
Prijevor
Crnokosa
Kosjerić
0 : 4
GFK Sloboda
Užice
Krila Krajine
Bačka Palanka
0 : 1
Bačka
Pačir
Crvenka
Crvenka
2 : 4
Mladost (T)
Turija
Radnički
Sombor
0 : 3
ČSK Pivara
Čelarevo
Sloga
Čonoplja
0 : 2
Tisa
Adorjan
Vojvodina
Bačko Gradište
1 : 2
OFK Mladost APA
Apatin
OFK Vrbas
Vrbas
0 : 1
Mladost (BP)
Bački Petrovac
Cement
Beočin
3 : 1
Mladost (BJ)
Bački Jarak
Mladost (NS)
Novi Sad
1 : 1
Borac
Šajkaš
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
5 : 0
Crvena zvezda
Novi Sad
Radnički (NP)
Nova Pazova
0 : 2
Sloga (E)
Erdevik
Sloga (T)
Temerin
0 : 2
Hajduk (D)
Divoš
Sloga
Plandište
2 : 0
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Begej
Žitište
2 : 1
Krajina
Krajišnik
Sloboda
Novi Kozarci
1 : 0
Borac (St)
Starčevo
Radnički (S)
Sutjeska
2 : 2
ŽAK
Kikinda
Budućnost
Srpska Crnja
3 : 2
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
Polet 1980
Laplje Selo
1 : 3
Jablanica
Medveđa
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
3 : 1
Akademija 10
Prokuplje
Budućnost
Orašje
4 : 1
OFK Kosanica
Kuršumlija
Balkanski
Dimitrovgrad
8 : 0
OFK Slatina
Bor
Brodoremont
Kladovo
3 : 1
Đerdap
Kladovo
Bor 1919
Bor
0 : 1
Kablovi
Zaječar
Rtanj
Boljevac
3 : 5
Timok 1919
Zaječar
Rajko Mitić
Bela Palanka
2 : 1
Lužnica
Babušnica
Blagotin
Poljna
3 : 1
Morava 1918
Ćuprija
Svrljig
Svrljig
5 : 0
Orljane
Orljane
OFK Napredak 1929
Aleksinac
4 : 3
Malošište
Malošište
Napredak
Medoševac
1 : 0
Leštane
Leštane
Milutinac
Zemun
1 : 2
BSK Batajnica
Batajnica
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
2 : 0
SASK
Saraorci
Rubribreza
Rubribreza
4 : 1
Iskra
Donja Bukovica
Mladost (DD)
Donji Dobrić
5 : 3
Vidojevica
Lešnica
Parmenac
Parmenac
4 : 1
Napredak
Svračkovci
ŽAK
Sombor
0 : 4
Budućnost (M)
Mladenovo
Tvrđava
Bač
2 : 0
Maglić
Bački Maglić
Polet
Karavukovo
0 : 1
Radnički 1918
Ratkovo
Vojvodina
Tovariševo
3 : 0
BSK
Bački Brestovac
Napredak
Nadalj
3 : 0
Preporod
Novi Žednik
Obilić (NK)
Novi Kneževac
0 : 1
Radnički 1905
Bajmok
Njegoš
Lovćenac
2 : 0
Senta
Senta
Proleter (RS)
Ravno Selo
1 : 2
Obilić (Z)
Zmajevo
Rudar
Vrdnik
1 : 3
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Slavija
Novi Sad
1 : 3
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Fruškogorski partizan
Bukovac
3 : 0
OFK Futog
Futog
Mladost (L)
Lukićevo
7 : 1
Radnički 1911
Jaša Tomić
Radnički (K)
Kovin
0 : 0
Partizan (G)
Gaj
Poreč
Donji milanovac
3 : 2
Blizna
Blizna
Rudna Glava
Rudna Glava
3 : 0
BSK
Bukovče
Brestovac
Borski Brestovac
3 : 3
Polet
Jabukovac
OFK Knjaz
Trgovište (Knjaževac)
3 : 0
Osnić
Osnić
Radnički 1946
Lubnica
4 : 2
Midžor
Kalna
Rudar Vrška Čuka
Grljan
1 : 3
Graničar
Veliki Izvor
Varvarin
Varvarin
3 : 1
Sloga (Ć)
Ćićevac
Čitluk
Čitluk
2 : 1
Trudbenik
Stalać
Sloga
Korman
5 : 1
Napredak 2012
Krušje
Padina
Padina
0 : 6
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Rajac
Kadina Luka
1 : 0
Stari drugari
Kadina Luka
Lukavac
Lukavac
3 : 2
Popadić
Popadić
Partizan
Kupusina
4 : 1
Kula
Kula
Železničar
Novi Sad
6 : 0
Slanobarac
Novi Sad
Vinogradar
Ledinci
2 : 2
Čenej
Čenej
Jedinstvo (Š)
Šišava
7 : 2
Todorovce
Todorovce
Radnički (P)
Pertate
0 : 3
Sloboda
Donje Brijanje
OFK Brza
Brza
2 : 0
Gradac
Konopnica
Garevina
Garevina
0 : 1
Kopaonik
Brus
Vinogradar
Riljac
5 : 1
Polet 57
Milutovac
Rudar (St)
Stenjevac
3 : 1
15. Avgust 1950
Lomnica
Beljanica
Strmosten
3 : 0
Istok 63
Plana
Mladost (S)
Sikirica
6 : 0
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
Sinđelić 1934
Vojska
3 : 1
Mladost
Tečić
Zenit
Oparić
2 : 4
Mladost
Gložane
GFK Tabane
Jagodina
0 : 1
Budućnost
Đurinac
Omladinac-Šumadinac (V)
Vučkovica
1 : 2
Napredak (MK)
Malo Krčmare
Gaglovo
Gaglovo
1 : 2
Rasina
Vitanovac
Zeppelin 026
Smederevo
3 : 0
OFK Slavija
Smederevo
Badljevica
Badljevica
23.11.2019
13:00
Drugovac
Drugovac
Polet (R)
Radevac
4 : 1
Rutevac
Rutevac
Kriva Reka
Kriva Reka
23.11.2019
GP Zlatibor
Užice
Kapedunum
Užice
23.11.2019
Raketa
Užice
Zlatibor 2
Čajetina
23.11.2019
Višesava 2
Bajina Bašta
Budućnost (S)
Samaila
2 : 1
BSK 2014
Bukovica
Sparta
Kaona
1 : 4
Petrovac 74
Kujavica
Mladost (K)
Krupaja
2 : 2
Bliznak-Medveđica
Bliznak
Mladost
Doboj-Kakanj
0 : 4
Radnik
Bijeljina
Borac
Banja Luka
0 : 0
Zrinjski
Mostar
Tuzla Siti
Simin Han-Tuzla
1 : 0
Čelik
Zenica
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
1 : 1
Sloboda
Tuzla
Velež
Mostar
1 : 2
Sarajevo
Sarajevo
Zeta
Golubovci
2 : 0
Grbalj
Radanovići
Budućnost
Podgorica
2 : 1
OFK Titograd
Podgorica
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 4
Sutjeska
Nikšić
Kom
Podgorica
1 : 1
Iskra
Danilovgrad
Podgorica
Podgorica
3 : 0
Rudar
Pljevlja
Bournemouth
Bournemouth
1 : 2
Wolverhampton
Wolverhampton
Arsenal
London
2 : 2
Southampton
Southampton
Brighton
Brighton, East Sussex
0 : 2
Leicester City
Leicester
Crystal Palace
London
1 : 2
Liverpool
Liverpool
Everton
Liverpool
0 : 2
Norwich City
Norwich
Manchester City
Manchester
2 : 1
Chelsea
London
Watford
Watford
0 : 3
Burnley
Burnley
West Ham
London
2 : 3
Tottenham
London
Real Betis
Sevilla
2 : 1
Valencia
Valencia
Granada
Granada
1 : 1
Atlético Madrid
Madrid
Leganés
Leganés
1 : 2
Barcelona
Barcelona
Real Madrid
Madrid
3 : 1
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
RB Leipzig
Leipzig
4 : 1
Köln
Köln
Bayer Leverkusen
Leverkusen
1 : 1
Freiburg
Freiburg im Breisgau
Eintracht
Frankfurt am Main
0 : 2
Wolfsburg
Wolfsburg
Werder Bremen
Bremen
1 : 2
Schalke 04
Gelsenkirchen
Fortuna
Düsseldorf
0 : 4
Bayern München
München
Union Berlin
Berlin
2 : 0
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
Atalanta
Bergamo
1 : 3
Juventus
Torino
Milan
Milano
1 : 1
Napoli
Napoli
Torino
Torino
0 : 3
Internazionale
Milano
Toulouse
Toulouse
23.11.2019
00:00
Olympique Marseille
Marseille
Olympique Lyonnais
Lyon
2 : 1
Nice
Nice
Brest
Brest
1 : 1
Nantes
Nantes
Metz
Longeville-lès-Metz
1 : 1
Reims
Reims
Amiens SC
Amiens
0 : 4
Strasbourg
Strasbourg
Angers
Angers
1 : 0
Nîmes
Nîmes
Dijon
Dijon
2 : 1
Rennes
Rennes
Spartak
Subotica
8 : 0
Vojvodina
Novi Sad
Partizan
Beograd
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
Internacional
Beograd
0 : 1
Vojvodina
Novi Sad
OFK Bačka
Bačka Palanka
0 : 4
Spartak ŽK
Subotica
Hajduk 1912
Kula
1 : 5
TSC
Bačka Topola
Bačka 1901
Subotica
0 : 3
Kabel
Novi Sad
Njerš Ištvan
Totovo Selo
9 : 0
Tekstilac
Odžaci
Brodarac
Beograd
3 : 0
Čukarički
Beograd
RFK Grafičar
Beograd
3 : 1
Mačva
Šabac
Mladi radnik 1926
Požarevac
1 : 0
Šumadija 1903
Kragujevac
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
0 : 5
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
Jedinstvo (Ub)
Ub
2 : 3
Javor
Ivanjica
Mladost (L)
Lučani
2 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Loznica
Loznica
1 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
Sloga (P)
Požega
0 : 2
Borac 1926
Čačak
Apolon
Kraljevo
1 : 0
Sloboda (U)
Užice
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 1
Savacijum
Šabac
OFK Bačka
Bačka Palanka
2 : 2
Spartak ŽK
Subotica
Hajduk 1912
Kula
2 : 2
TSC
Bačka Topola
Bačka 1901
Subotica
1 : 2
Kabel
Novi Sad
Proleter 2006
Zrenjanin
5 : 1
Petrika
Novi Sad
Obilić
Novi Kneževac
3 : 0
OFK Vrbas
Vrbas
OFK Ras
Novi Pazar
23.11.2019
11:00
Apolon 2018
Kraljevo
Sloga (K)
Kraljevo
0 : 0
Kiker
Kraljevo
Pazar Juniors
Novi Pazar
0 : 1
Kosmet
Leposavić
Spartak '07
Subotica
11 : 0
Tavankut
Tavankut
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
7 : 0
Železničar
Lajkovac
Loznica
Loznica
2 : 1
Sun Rise
Šabac
Senjak
Valjevo
4 : 2
Drina
Ljubovija
Savacijum
Šabac
6 : 0
Radnički
Valjevo
Budućnost
Arilje
2 : 1
Jedinstvo Putevi
Užice
Čačak 94
Čačak
0 : 4
Sloga (P)
Požega
Sloboda (Č)
Čačak
0 : 5
Kinder
Čačak
AF Duljaj
Topola
1 : 4
Bačinac
Bačinac
Pomoravlje 1946
Vlaski Do
0 : 3
Cepelin 026
Smederevo
Mladi radnik 1926
Požarevac
0 : 1
Šumadija
Aranđelovac
Petlić SD 2006
Smederevo
0 : 3
Smederevo 1924
Smederevo
Soko 2015
Saraoci
3 : 3
Železničar
Požarevac
Karađorđe
Topola
23.11.2019
Savac
Šabac
Jedinstvo (Ub)
Ub
3 : 0
Plana
Velika Plana
Kraljica Marija
Novo Selo
2 : 0
Požarevac
Požarevac
Radnički 1923
Kragujevac
11 : 0
Sloga 036
Kraljevo
Požega
Požega
1 : 8
Loznica
Loznica
Šampion
Gornji Milanovac
0 : 3
Mačva
Šabac
Rudar (KM)
Kosovska Mitrovica
3 : 3
Sport Club 99 B
Novi Pazar

Košarka

Metalac
Valjevo
79 : 93
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
Dynamic
Beograd
96 : 84
OKK Beograd
Beograd
Sloboda
Užice
108 : 80
Kolubara LA 2003
Lazarevac
Borac
Čačak
85 : 73
Napredak
Aleksinac
Dunav
Stari Banovci
83 : 88
Zlatibor
Čajetina
Pirot
Pirot
88 : 72
Sveti Đorđe
Žitište
Konstantin
Niš
64 : 90
Sloga
Kraljevo
Fair Play
Niš
90 : 89
Železničar
Čačak
Spartak
Subotica
62 : 86
KKK Radnički
Kragujevac
Primorje 1945
Herceg Novi
68 : 75
Ibar
Rozaje
All Star
Podgorica
63 : 74
Zeta
Podgorica
Studentski centar
Podgorica
70 : 85
Lovćen 1947 Bemax
Cetinje
Danilovgrad
Danilovgrad
59 : 63
Teodo
Tivat
Zekas 75
Rača
95 : 82
Čačak 94
Čačak
Jagodina
Jagodina
82 : 78
Požarevac
Požarevac
Napredak Junior
Kruševac
103 : 67
Priboj
Priboj
Svilajnac
Svilajnac
50 : 76
Klik
Arilje
Loznica
Loznica
90 : 96
Plana
Velika Plana
Mladost Veternik
Veternik
61 : 77
Železničar
Inđija
Sloboda (NS)
Novi Sad
105 : 58
Topola
Bačka Topola
Srem
Sremska Mitrovica
93 : 68
Hajduk
Kula
Eko Sport
Beograd
64 : 75
Slodes
Beograd
Topličanin
Prokuplje
80 : 67
OKK Junior
Niš
Marinos
Niš
83 : 51
Mladost Vesna
Bela Palanka
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
76 : 80
Jablanica
Medveđa
Radnik
Surdulica
69 : 59
Jastrebac
Aleksinac
M015
Šabac
84 : 47
Osečina
Osečina
Mileševac
Prijepolje
105 : 73
Sloga
Požega
Prva Petoletka
Trstenik
69 : 87
Goč
Vrnjačka Banja
Kopaonik
Brus
0 : 20
Bane
Raška
Bagljaš
Zrenjanin
23.11.2019
17:00
Futog
Futog
Hercegovac
Gajdobra
97 : 39
Senta
Senta
I Came To Play
Novi Sad
23.11.2019
17:00
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
Apatin
Apatin
88 : 71
Akademik
Srbobran
Dinamo
Pančevo
83 : 68
Radnički
Kovin
Pink
Šimanovci
76 : 106
Ru koš
Ruma
Barajevo Bambi
Barajevo
70 : 91
Umka Džez
Umka
Rivers BM
Beograd
73 : 51
Cerak
Beograd
Sava BTC
Beograd
76 : 78
ABBA
Barič
Zvezdara
Beograd
71 : 78
Pobednik 011
Beograd
Trijumf
Niš
65 : 54
Zicer
Bor
OKK Sokobanja
Sokobanja
84 : 72
Hajduk Veljko
Negotin
Koper Primorska
Kopar
86 : 81
FMP
Železnik
Krka
Novo Mesto
76 : 75
Igokea
Aleksandrovac
021
Novi Sad
72 : 66
Vrbas Medela
Vrbas
Partizan
Beograd
75 : 69
Radnički (K)
Kragujevac
Radivoj Korać
Beograd
89 : 55
Proleter
Zrenjanin
Vršac
Vršac
61 : 70
Karaburma
Beograd
Radnički (B)
Beograd
57 : 55
Spartak
Subotica
Sloga
Požega
83 : 57
Železničar
Lajkovac
Dubočica
Leskovac
23.11.2019
17:00
Sistem 2000
Smederevska Palanka
Delfin
Bačka Palanka
23.11.2019
17:00
Njegoš
Lovćenac
Sloga
Plandište
80 : 84
Girl Basket
Beograd
Partizan NIS
Beograd
85 : 46
Konstantin
Niš
Vizura Shark
Beograd
93 : 78
Sloga
Kraljevo
Borac
Čačak
86 : 69
Mladost Veternik NS Basket 07
Novi Sad
Mega Bemax
Beograd
103 : 89
Radnički 1950
Kragujevac
Dynamic VIP PAY
Beograd
82 : 63
Sloboda
Užice
Star
Novi Sad
55 : 89
Crvena zvezda M:TS
Beograd
Radnički
Kragujevac
50 : 79
Art Basket
Beograd
Gimnazijalac Tigar
Pirot
56 : 62
Partizan 1953
Beograd
Paraćin
Paraćin
65 : 41
Duga
Šabac

Odbojka

Radnički
Kragujevac
3 : 1
Spartak (Su)
Subotica
Partizan
Beograd
3 : 0
Crvena zvezda
Beograd
Ribnica
Kraljevo
1 : 3
Mladi radnik
Požarevac
Vojvodina NS Seme
Novi Sad
3 : 0
Novi Pazar
Novi Pazar
Borac
Starčevo
3 : 1
Klek Srbijašume
Klek
VA-014 Bauwesen
Valjevo
2 : 3
Spartak (Lj)
Ljig
Železničar
Beograd
3 : 1
Mladenovac
Mladenovac
Novi Sad
Novi Sad
3 : 0
VGSK
Veliko Gradište
Kosovska Mitrovica
Kosovska Mitrovica
3 : 0
Topličanin
Prokuplje
Loznica
Loznica
0 : 3
Banat
Vršac
Karađorđe
Topola
3 : 0
Bavanište
Bavanište
Kolubara
Lazarevac
3 : 1
Sloga 2015
Petrovac na Mlavi
Šumadija
Aranđelovac
3 : 0
Roda
Beograd
Tutin 020
Tutin
1 : 3
Bukovica Putevi
Ivanjica
Lotus
Čačak
0 : 3
Antena
Kruševac
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
3 : 0
Morava
Vladičin Han
Kulpin
Kulpin
3 : 2
Srem Eaton
Sremska Mitrovica
Dunav Volley
Novi Sad
3 : 1
Partizan
Bač
Stražilovo
Sremski Karlovci
3 : 1
Jedinstvo 2
Stara Pazova
Vest
Šid
3 : 0
Inđija
Inđija
Mladost (T)
Turija
3 : 2
Vrbas
Vrbas
TENT
Obrenovac
3 : 0
Železničar
Lajkovac
Klek-Zrenjanin
Klek
1 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Vizura
Beograd
3 : 1
Partizan
Beograd
Ub
Ub
1 : 3
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Srbijanka 014
Valjevo
3 : 1
Takovo-Zvezda Helios
Gornji Milanovac
Vranje
Vranje
3 : 0
Smederevo
Smederevo
Dinamo
Pančevo
0 : 3
Roda
Beograd
Sterija
Beograd
3 : 1
Ruma
Ruma
Zlatibor
Čajetina
0 : 3
Partizan 2 Crno Bele 011
Beograd
Inđija
Inđija
3 : 0
Novi Sad
Novi Sad
Ivanjica
Ivanjica
3 : 1
Valjevo
Valjevo
Smeč 5
Kragujevac
3 : 0
Srbijanka 014 - 2
Valjevo
Ribnica
Mionica
2 : 3
Lucky Star
Beograd
Radnički (Kg)
Kragujevac
0 : 3
Šumadija
Aranđelovac
Volleyland
Beograd
0 : 3
As Batajnica
Batajnica
Futog
Futog
1 : 3
Partizan (SK)
Sremski Karlovci
Futog West
Futog
3 : 0
Star
Novi Sad
Panonija
Bačka Palanka
3 : 1
Volley Stars
Kljajićevo
Knjaževac
Knjaževac
3 : 0
Đerdap
Kladovo
Pirot
Pirot
0 : 3
Timok
Zaječar
Obilić
Beograd
3 : 0
Kolubara
Lazarevac
Dunav
Beograd
0 : 3
AS
Beograd
Crnjanski
Beograd
2 : 3
Avala
Beograd
Blok Aut
Beograd
2 : 3
Obrenovac
Obrenovac
Štrand Volej
Novi Sad
0 : 3
Dunav Volej
Novi Sad
NS Tim
Novi Sad
0 : 3
Jadran
Golubinci
Blok Aut
Temerin
0 : 3
Novi Sad 2
Novi Sad
Subotica
Subotica
3 : 0
Goks IN
Odžaci
Apatin
Apatin
2 : 3
Vrbas
Vrbas
Mitrovica
Sremska Mitrovica
23.11.2019
18:00
Sloga
Čalma
Trijumf 2013
Šid
23.11.2019
18:00
Mladost
Martinci
Maks 2
Šid
23.11.2019
17:00
Maks 1
Šid

Rukomet

Rudar
Kostolac
24 : 23
Obilić
Beograd
Šamot 65
Arenđelovac
34 : 28
Novi Pazar
Novi Pazar
Banatski Karlovac
Banatski Karlovac
38 : 30
Somborelektro
Sombor
Apatin
Apatin
24 : 39
Potisje Pleteks
Ada
Inđija
Inđija
24 : 21
Hercegovina
Sečanj
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
42 : 23
Loznica
Loznica
Partizan 2
Beograd
33 : 28
Radnički (O)
Obrenovac
Mladost
Čačak
36 : 21
Bane
Raška
Rtanj
Boljevac
28 : 25
Bor
Bor
Jastrebac
Blace
32 : 27
Mladost Vranje
Vranje
Radnički (Ć)
Ćuprija
36 : 27
BSK Heba
Bujanovac
Zaječar 1949
Zaječar
31 : 30
Aleksinac
Aleksinac
Mladost
Vršac
35 : 26
Dalmatinac
Riđica
Mačva 2
Bogatić
13 : 41
Studentski grad
Beograd
Pirot
Pirot
39 : 24
Borsko jezero
Bor
Bela Palanka 2
Bela Palanka
34 : 42
Nišava
Niš
Arilje
Arilje
36 : 28
SU Pazar
Novi Pazar
Metaloplastika
Šabac
27 : 26
Eurofarm Rabotnik
Bitolj
Crvenka
Crvenka
30 : 23
Jedinstvo
Novi Bečej
SC Voždovac 2012
Beograd
25 : 21
Lavovi BP
Bačka Palanka
Smederevo
Smederevo
23 : 25
Jugović
Kać
Kuršumlija
Kuršumlija
27 : 19
Topličanin
Prokuplje
Bela Palanka
Bela Palanka
34 : 28
Mokra Gora
Zubin Potok
Sloga
Petrovac na Mlavi
36 : 34
Kučevo
Kučevo
Sloven
Ruma
23 : 27
Spartak
Debeljača
Radnički
Bajmok
34 : 40
Jadran
Feketić
Petrovaradin
Petrovaradin
32 : 25
Mokrin
Mokrin
Košutnjak
Čačak
35 : 27
Metalac AD
Gornji Milanovac
Sedmerac
Prijepolje
18 : 36
Radnički 1964 - 2
Kragujevac
Bekament Bukovička Banja - 2
Aranđelovac
30 : 24
Prijepolje 2019
Prijepolje
Vranje
Vranje
28 : 28
Hajduk Veljko
Negotin
Bor - RTB 2
Bor
28 : 19
Rtanj
Boljevac
Radan
Lebane
19 : 32
Pirot
Pirot
Naisa 2
Niš
24 : 30
Žitorađa
Žitorađa
Jagodina 2
Jagodina
26 : 25
Remesiana
Bela Palanka
Osice
Knjaževac
34 : 12
Munje
Bujanovac

Vaterpolo

Banjica
Beograd
10 : 8
Bečej
Bečej
Valjevo
Valjevo
10 : 9
Spartak Prozivka
Subotica
Rasina
Kruševac
9 : 13
NBG Vukovi
Novi Beograd
Palilula
Beograd
12 : 6
Singidunum
Beograd
ŽAK
Kikinda
12 : 10
Banja Luka
Banja Luka

Futsal

Radnički 2010
Niš
6 : 2
Sopot
Sopot
Partenon
Smederevska Palanka
5 : 0
Župski rubin
Prijepolje
Leteći Holandjanin
Vrbas
6 : 2
Tango
Novi Sad
As
Bujanovac
2 : 7
Rosulja
Vlasotince
Radnik
Surdulica
5 : 0
Zadrugar 2017
Žitorađa

Ragbi 13

Crvena zvezda
Beograd
96 : 0
Car Dusan Silni
Paraćin

Hokej

Vojvodina
Novi sad
4 : 2
Hidria Jesenice
Jesenice
Mladost
Zagreb
2 : 3
Crvena zvezda
Beograd
Triglav
Kranj
5 : 3
True Celje
Celje