XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 375 utakmica za dan
Subota, 16 Novembar 2019

Fudbal

Budućnost Krušik 2014
Valjevo
16.11.2019
13:00
Mladi radnik 1926
Požarevac
Borac 1926
Čačak
16.11.2019
13:00
Jošanica
Novi Pazar
Šumadija (A)
Aranđelovac
16.11.2019
13:00
Trepča
Kosovska Mitrovica
Tutin
Tutin
16.11.2019
13:00
Sušica
Kragujevac
Mokra Gora
Zubin Potok
16.11.2019
13:00
Sloga (K)
Kraljevo
Takovo
Gornji Milanovac
16.11.2019
13:00
Sloga (P)
Požega
Jedinstvo
Ub
16.11.2019
13:00
Loznica
Loznica
Omladinac
Novi Banovci
16.11.2019
13:00
Dunav
Stari Banovci
Hajduk 1912
Kula
16.11.2019
13:00
OFK Vršac
Vršac
Bačka 1901
Subotica
16.11.2019
13:00
Vojvodina 1928
Perlez
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
16.11.2019
13:00
Bečej 1918
Bečej
Radnički 1912
Sombor
16.11.2019
13:00
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički (Zr)
Zrenjanin
16.11.2019
13:00
Bratstvo 1946
Prigrevica
1. Maj Ruma
Ruma
16.11.2019
13:00
Železničar
Pančevo
Moravac Orion
Mrštane
16.11.2019
13:00
Vlasina
Vlasotince
Jedinstvo
Bošnjace
16.11.2019
13:00
Temnić 1924
Varvarin
Dunav
Prahovo
16.11.2019
13:00
Rembas
Resavica
OFK Topličanin
Prokuplje
16.11.2019
13:00
Budućnost
Popovac
Jagodina Tabane
Jagodina
16.11.2019
13:00
GFK Dubočica
Leskovac
Radnički (O)
Obrenovac
16.11.2019
13:00
Lokomotiva
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
16.11.2019
13:00
OFK Mladenovac
Mladenovac
IMT
Beograd
16.11.2019
13:00
BSK Borča
Borča
Teleoptik
Zemun
16.11.2019
10:00
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
GSP Polet Dorćol
Beograd
16.11.2019
11:00
OFK Beograd
Beograd
Sloga 1924
Batočina
16.11.2019
13:00
VGSK
Veliko Gradište
Mladi borac
Veliko Orašje
16.11.2019
13:00
Borac 1932
Ralja
Spartak
Ljig
16.11.2019
13:00
Rađevac
Krupanj
Ribnica
Mionica
16.11.2019
13:00
Radnički Šabački
Šabac
Goč
Vrnjačka Banja
16.11.2019
13:00
Real
Podunavci
Gruža
Gruža
16.11.2019
13:00
Zvečan
Zvečan
FAP
Priboj
16.11.2019
13:00
Polet (T)
Trbušani
GFK Sloboda
Užice
16.11.2019
13:00
Sloboda (Č)
Čačak
Sloga (BB)
Bajina Bašta
16.11.2019
13:00
Budućnost
Arilje
OFK Mladost APA
Apatin
16.11.2019
13:00
Sloga
Čonoplja
ČSK Pivara
Čelarevo
16.11.2019
13:00
Crvenka
Crvenka
Sloga (E)
Erdevik
16.11.2019
13:00
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
Crvena zvezda
Novi Sad
16.11.2019
13:00
Sloboda
Donji Tovarnik
Mladost (BJ)
Bački Jarak
16.11.2019
13:00
Podunavac
Belegiš
Proleter (BK)
Banatski Karlovac
16.11.2019
13:00
Radnički (S)
Sutjeska
Naftagas
Elemir
16.11.2019
13:00
Mladost (O)
Omoljica
Kikinda 1909
Kikinda
16.11.2019
13:00
Begej
Žitište
Krajina
Krajišnik
16.11.2019
13:00
Sloga
Plandište
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
16.11.2019
13:00
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
Sloga
Leskovac
16.11.2019
13:00
Budućnost
Orašje
OFK Kosanica
Kuršumlija
16.11.2019
13:00
Žitorađa
Žitorađa
Pčinja
Trgovište
16.11.2019
13:00
Bobište
Bobište
Nebeski Andjeli
Vranje
16.11.2019
13:00
Morava
Vladičin Han
Timok 1919
Zaječar
16.11.2019
13:00
Bor 1919
Bor
Đerdap
Kladovo
16.11.2019
13:00
OFK 019
Zaječar
BSK
Bogovina
16.11.2019
13:00
Balkanski
Dimitrovgrad
Sloga
Despotovac
16.11.2019
13:00
Mačkovac
Mačkovac
Jedinstvo (P)
Paraćin
16.11.2019
13:00
Blagotin
Poljna
Morava 1918
Ćuprija
16.11.2019
13:00
Bošnjane
Bošnjane
Šumadija
Šopić
16.11.2019
13:00
Napredak
Medoševac
BASK
Beograd
16.11.2019
10:00
Studenski Grad
Novi Beograd
Turbina
Vreoci
16.11.2019
13:00
Komgrap
Beograd
Rudar 2001
Kostolac
16.11.2019
13:00
Sirakovo
Sirakovo
Trgovački
Petrovac na Mlavi
16.11.2019
13:00
Integral
Batuša
OFK Brđanac
Valjevo
16.11.2019
13:00
Junior Novo Naselje
Valjevo
Jedinstvo 1924 (VL)
Vladimirci
16.11.2019
13:00
Karađorđe
Mišar
Sinđelić
Lipnica
16.11.2019
13:00
Mladost (DD)
Donji Dobrić
Mladost
Vrdila
16.11.2019
13:30
Budućnost
Konarevo
Rudar
Baljevac
16.11.2019
13:30
Gruža
Vitanovac
Ovčar
Markovica
16.11.2019
13:30
Jedinstvo (K)
Konjevići
Kordun
Kljajićevo
16.11.2019
13:00
Kulpin
Kulpin
Srbobran
Srbobran
16.11.2019
13:00
Proleter (RS)
Ravno Selo
Radnički 1905
Bajmok
16.11.2019
13:00
Proleter (Nj)
Njegoševo
Sloga
Ostojićevo
16.11.2019
13:00
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
Panonija IM Topola
Panonija
16.11.2019
13:00
Jadran
Feketić
Radnički
Šid
16.11.2019
13:00
Borac (K)
Klenak
Partizan
Vitojevci
16.11.2019
13:00
LSK Laćarak
Laćarak
Omladinac
Stepanovićevo
16.11.2019
13:00
Bačka (Đ)
Đurđevo
OFK Futog
Futog
16.11.2019
13:00
Šajkaš 1908
Kovilj
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
16.11.2019
13:00
Hajduk
Čurug
Delija
Mokrin
16.11.2019
13:00
2. Oktobar
Kumane
Partizan (U)
Uljma
16.11.2019
13:00
Spartak 1911
Debeljača
BAK
Bela Crkva
16.11.2019
13:00
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
Zlot
Zlot
16.11.2019
13:00
Brestovac
Borski Brestovac
Šarbanovac
Šarbanovac
16.11.2019
13:00
Rudna Glava
Rudna Glava
BSK
Bukovče
16.11.2019
13:00
Poreč
Donji milanovac
Krivelj
Krivelj
16.11.2019
13:00
Sloga
Kobišnica
Hajduk
Rujevica
16.11.2019
13:30
Velika Jasikova
Velika Jasikova
Midžor
Kalna
16.11.2019
13:30
Trebič
Sokobanja
Mladost
Čibutkovica
16.11.2019
13:00
Posavina
Stubline
Vinča
Vinča (Grocka)
16.11.2019
13:00
Boleč
Grocka
Pobeda
Rusna
16.11.2019
13:00
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
Napredak 2012
Krušje
16.11.2019
13:00
Moravac (Č)
Čečina
Aluminjum
Niš
16.11.2019
13:00
Sloboda
Gornja Vrežina
Mladost (S)
Suvojnica
16.11.2019
13:00
BSK Bujanovac
Bujanovac
Mlada krila
Metikoši
16.11.2019
13:30
Bogutovačka Banja
Bogutovac
Jedinstvo 2017
Tutin
16.11.2019
13:30
Progorelica
Progorelica
Borac
Bački Gračac
16.11.2019
13:00
Jedinstvo
Ribarevo
Lider
Odžaci
16.11.2019
13:00
OFK Odžaci
Odžaci
Jednota
Šid
16.11.2019
13:00
Sloboda
Šašinci
Sloven
Ruma
16.11.2019
13:00
Sremac
Berkasovo
Navalin
Navalin
16.11.2019
13:00
OFK Brza
Brza
Radnik Sušica 2012
Kukulovce
16.11.2019
13:00
Donja Lomnica
Donja Lomnica
Kopaonik
Brus
16.11.2019
13:00
Mladost
Toljevac
Sloga (D)
Dašnica
16.11.2019
13:00
Rubin
Donji Stupanj
Stari Trstenik
Stari Trstenik
16.11.2019
13:00
Omladinac
Pojate
Napredak (Sv)
Svojnovo
16.11.2019
13:30
Mladost (S)
Sikirica
Radnički
Tekija
16.11.2019
13:30
Napredak (St)
Stubica
Kupinovac
Kupinovac
16.11.2019
13:30
Šantarovac
Šantarovac
Budućnost
Đurinac
16.11.2019
13:30
Zenit
Oparić
Mladost
Gložane
16.11.2019
13:30
Sinđelić 1934
Vojska
Busije
Busije
16.11.2019
Bežanija
Novi Beograd
Novi Beograd
Novi Beograd
16.11.2019
BUSK
Novi Beograd
Zmaj 1953
Zemun
16.11.2019
Šećeranac Ada
Beograd
13. maj
Zemun
16.11.2019
DIF
Beograd
Dedinje
Beograd
16.11.2019
Velika Moštanica
Velika Moštanica
Rekreativo 011
Beograd
16.11.2019
Sparta Železnik
Beograd
Mladi proleter
Beograd
16.11.2019
Umka
Umka
Milicionar
Bogatić
16.11.2019
13:00
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
OFK Šabac
Šabac
16.11.2019
13:00
Cer
Petkovica
Jedinstvo (ZA)
Zavlaka
16.11.2019
13:00
Jadar 1961
Gornji Dobrić
Boka Seniors
Beograd
16.11.2019
PKB (PS)
Padinska skela
OFK Crvenka
Borča
16.11.2019
Pinosava
Pinosava
Lepušnica
Glogonjski rit
16.11.2019
Sveti Stefan
Slanci
Minel
Ripanj
16.11.2019
Poštar 1930
Beograd
Avala 1939
Beli Potok
16.11.2019
Resnik
Resnik
Pionir
Besni Fok
16.11.2019
Palilulac
Krnjača
Bačka 1945
Bačka Palanka
16.11.2019
13:00
Neštin
Neštin
Bata Bulić
Bistrica
16.11.2019
13:00
Borac (V)
Vukovac
Žitkovica 2017
Žitkovica
16.11.2019
13:00
Barič
Barič
Venčani
Venčani
16.11.2019
13:00
Borac
Kloka
Bukovica
Bukovica
16.11.2019
13:00
Mudrakovac
Mudrakovac
Makrešane
Makrešane
16.11.2019
13:00
Parunovac
Parunovac
Borac
Bivolje
16.11.2019
13:00
Polet
Šavrane
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
16.11.2019
13:00
Konjuh
Konjuh
Petlić SD 026
Smederevo
16.11.2019
13:00
Badljevica
Badljevica
Vukašinovac
Vukašinovac
16.11.2019
13:00
Ratar
Gornja Peščanica
Jastrebac
Tešica
16.11.2019
13:00
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
Škriljac
Bradarac
16.11.2019
13:00
Jedinstvo
Bobovište
Tara
Kremna
16.11.2019
Kriva Reka
Kriva Reka
Raketa
Užice
16.11.2019
Zlatibor 2
Čajetina
Višesava 2
Bajina Bašta
16.11.2019
GP Zlatibor
Užice
Milakovac 2018
Milakovac
16.11.2019
13:30
Budućnost (S)
Samaila
Radnik
Davidovac
16.11.2019
13:30
BSK Buljane
Buljane
Belpos
Belotić
16.11.2019
13:00
Torpedo
Lojanice
Metaloplastika
Šabac
16.11.2019
15:30
Petlovača
Petlovača
Šumadinac
Šume
16.11.2019
13:00
Mladost
Rajkovac
Mladost (K)
Krupaja
16.11.2019
13:00
Bliznak-Medveđica
Bliznak
Jedinstvo
Brčko
16.11.2019
13:00
Kozara
Gradiška
Željezničar Sport Team
Banja Luka
16.11.2019
13:00
Slavija
Istočno Sarajevo
Tekstilac
Derventa
16.11.2019
13:00
Alfa Modriča
Modriča
Krupa
Krupa na Vrbasu
16.11.2019
13:00
Rudar Prijedor
Prijedor
Sloga
Zemun
16.11.2019
Vojvodina
Novi Sad
Zemun
Zemun
16.11.2019
Spartak
Subotica
Crvena zvezda
Beograd
16.11.2019
Mašinac Trejs PZP
Niš
Požarevac
Požarevac
16.11.2019
Radnički 1923
Kragujevac
Mladost (L)
Lučani
16.11.2019
00:10
Partizan
Beograd
Grafičar
Beograd
16.11.2019
00:10
Radnički (N)
Niš
Rad
Beograd
16.11.2019
00:10
Napredak
Kruševac
Voždovac
Beograd
16.11.2019
00:10
Čukarički
Beograd
Brodarac
Novi Beograd
16.11.2019
00:10
Vojvodina
Novi Sad
Internacional
Beograd
16.11.2019
00:10
TSC
Bačka Topola
Trajal
Kruševac
16.11.2019
00:10
Spartak ŽK
Subotica
OFK Beograd
Beograd
16.11.2019
00:10
Crvena zvezda
Beograd
Kopernikus Želežničar
Niš
16.11.2019
Real
Niš
Mačva
Šabac
16.11.2019
00:11
Partizan
Beograd
RFK Grafičar
Beograd
16.11.2019
00:11
Radnički (N)
Niš
Rad
Beograd
16.11.2019
00:11
Kiker
Kraljevo
Zemun
Zemun
16.11.2019
00:11
Čukarički
Beograd
Brodarac
Beograd
16.11.2019
00:11
Vojvodina
Novi Sad
Apolon 4
Kragujevac
16.11.2019
00:11
Teleoptik
Zemun
OFK Vršac
Vršac
16.11.2019
00:11
Spartak ŽK
Subotica
Real Niš
Niš
16.11.2019
00:11
Crvena zvezda
Beograd
Šumadija 1903
Kragujevac
16.11.2019
11:00
Smederevo 1924
Smederevo
Šumadija (A)
Aranđelovac
16.11.2019
11:00
Apolon
Kraljevo
Sloboda (U)
Užice
16.11.2019
11:00
Sloga (P)
Požega
Borac 1926
Čačak
16.11.2019
11:00
Loznica
Loznica
Radnički 1923
Kragujevac
16.11.2019
11:00
Mladost (L)
Lučani
Novi Pazar
Novi Pazar
16.11.2019
11:00
Jedinstvo (Ub)
Ub
Javor
Ivanjica
16.11.2019
11:00
Budućnost Krušik 2014
Valjevo
Metalac (GM)
Gornji Milanovac
16.11.2019
11:00
Mladi radnik 1926
Požarevac
Rudar
Stamnica
16.11.2019
10:00
Radnički 1923
Kragujevac
Sloga 33
Petrovac na Mlavi
16.11.2019
10:00
Partizan 1945
Darosava
Mladi borac
Veliko Orašje
16.11.2019
11:00
Karađorđe
Topola
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
16.11.2019
11:00
RSK
Rabrovo
Napredak
Markovac
16.11.2019
11:00
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
Bane 1931
Raška
16.11.2019
11:00
Pazar Juniors
Novi Pazar
AF AS Novi Pazar
Novi Pazar
16.11.2019
12:00
Sport Klub 99
Novi Pazar
Apolon 2018
Kraljevo
16.11.2019
13:00
Sloga (K)
Kraljevo
Čukarički
Beograd
16.11.2019
Radnički (NB)
Novi Beograd
Crvena zvezda
Beograd
16.11.2019
Internacional
Beograd
Železničar
Lajkovac
16.11.2019
10:00
Jedinstvo
Ub
Drina
Ljubovija
16.11.2019
10:00
Savacijum
Šabac
Sun Rise
Šabac
16.11.2019
10:00
Šabac
Šabac
Omladinac 2014
Ljig
16.11.2019
10:00
Loznica
Loznica
Budućnost-Krušik 2014
Valjevo
16.11.2019
10:00
Zadrugar
Lajkovac
Takovo
Gornji Milanovac
16.11.2019
10:00
Mladost
Lučani
Kinder
Čačak
16.11.2019
13:00
FAP
Priboj
Gaučosi
Čačak
16.11.2019
13:00
Sloboda (Č)
Čačak
Sloga (P)
Požega
16.11.2019
10:00
Borac 1926
Čačak
Javor Matis
Ivanjica
16.11.2019
10:00
Budućnost
Arilje
Metalac
Gornji Milanovac
16.11.2019
11:00
Zlatibor
Čajetina
Smederevo 1924
Smederevo
16.11.2019
10:00
Soko 2015
Saraoci
Šumadija
Aranđelovac
16.11.2019
10:00
Petlić SD 2006
Smederevo
Savac
Šabac
16.11.2019
Šampion
Gornji Milanovac
Mačva
Šabac
16.11.2019
Požega
Požega
Loznica
Loznica
16.11.2019
Radnički 1923
Kragujevac
Sloga 036
Kraljevo
16.11.2019
Vašarište
Kragujevac
Požarevac
Požarevac
16.11.2019
Jedinstvo (Ub)
Ub
Plana
Velika Plana
16.11.2019
Karađorđe
Topola
Napredak junior 2018
Kruševac
16.11.2019
Ozren
Sokobanja
Lavice Dubočica
Leskovac
16.11.2019
Morava
Žitkovac
Jagodina
Jagodina
16.11.2019
Preševo
Preševo
Topličanin
Prokuplje
16.11.2019
Vučice
Vučje
Levač
Rekovac
16.11.2019
Rosulja 2014
Vlasotince
Mašinac
Niš
16.11.2019
Majdanpek
Majdanpek
TSC
Kanjiža
16.11.2019
Spartak D.O.O
Subotica
Banat
Vršac
16.11.2019
Nova Kolonija
Kovin
Voja Gačić
Pančevo
16.11.2019
Voša AS
Novi Sad
Mladost
Srbobran
16.11.2019
Bačka
Bačka Palanka
Stajićevo 2017
Stajićevo
16.11.2019
Polet
Sivac
Spartak
Subotica
16.11.2019
Vojvodina
Novi Sad

Košarka

Spartak
Subotica
16.11.2019
Pirot
Pirot
KKK Radnički
Kragujevac
16.11.2019
Zemun Fitofarmacija
Zemun
Mladost (SP)
Smederevska Palanka
16.11.2019
BKK Radnički
Beograd
Proleter Naftagas
Zrenjanin
16.11.2019
Fair Play
Niš
Železničar
Čačak
16.11.2019
Konstantin
Niš
Sloga
Kraljevo
16.11.2019
Zdravlje Leskovac
Leskovac
Beovuk 72
Beograd
16.11.2019
Sveti Đorđe
Žitište
Sutjeska
Nikšić
16.11.2019
Danilovgrad
Danilovgrad
Teodo
Tivat
16.11.2019
Studentski centar
Podgorica
Lovćen 1947 Bemax
Cetinje
16.11.2019
All Star
Podgorica
Zeta
Podgorica
16.11.2019
Primorje 1945
Herceg Novi
Ibar
Rozaje
16.11.2019
Jedinstvo 1950
Bijelo Polje
Loznica
Loznica
16.11.2019
17:00
Zekas 75
Rača
Plana
Velika Plana
16.11.2019
17:00
Svilajnac
Svilajnac
Klik
Arilje
16.11.2019
17:00
Zlatar
Nova Varoš
Crnokosa
Kosjerić
16.11.2019
17:00
Napredak Junior
Kruševac
Priboj
Priboj
16.11.2019
17:00
Radnički 1950
Kragujevac
Student BB
Bajina Bašta
16.11.2019
17:00
Jagodina
Jagodina
Požarevac
Požarevac
16.11.2019
17:00
Čačak 94
Čačak
Stara Pazova
Stara Pazova
16.11.2019
17:00
Star Beočin
Novi Ledinci
Omladinac
Novi Banovci
16.11.2019
17:00
Srem
Sremska Mitrovica
Hajduk
Kula
16.11.2019
17:00
Jedinstvo (NB)
Novi Bečej
Nova Pazova
Nova Pazova
16.11.2019
17:00
Sloboda (NS)
Novi Sad
Topola
Bačka Topola
16.11.2019
17:00
Mladost Veternik
Veternik
Železničar
Inđija
16.11.2019
17:00
Vrbas
Vrbas
LA Basket
Beograd
16.11.2019
17:00
Radnički (O)
Obrenovac
Žarkovo
Beograd
16.11.2019
17:00
Barajevo
Barajevo
Borča
Beograd
16.11.2019
17:00
Žitko Basket
Beograd
Beko
Beograd
16.11.2019
17:00
Vizura
Beograd
Torlak
Beograd
16.11.2019
17:00
Eko Sport
Beograd
Slodes
Beograd
16.11.2019
17:00
Borac
Zemun
OKK Junior
Niš
16.11.2019
17:00
Radnik
Surdulica
Jastrebac
Aleksinac
16.11.2019
17:00
Morava
Vladičin Han
Niš
Niš
16.11.2019
17:00
Dimitrovgrad
Dimitrovgrad
Jablanica
Medveđa
16.11.2019
17:00
Bor RTB
Bor
Rtanj
Boljevac
16.11.2019
17:00
Marinos
Niš
Mladost Vesna
Bela Palanka
16.11.2019
17:00
Topličanin
Prokuplje
M015
Šabac
16.11.2019
17:00
Šabac
Šabac
Osečina
Osečina
16.11.2019
17:00
Radnički (V)
Valjevo
Student 014
Valjevo
16.11.2019
17:00
Železničar
Lajkovac
Mix
Majur
16.11.2019
17:00
Mladost 2014
Ub
Užice
Užice
16.11.2019
17:00
Ivanjica
Ivanjica
Morava
Zablaće
16.11.2019
17:00
Play off
Užice
Mladost
Čačak
16.11.2019
17:00
Sloga
Požega
Sloga Elite
Kraljevo
16.11.2019
17:00
Okanik
Mataruška Banja
Stari Ras
Novi Pazar
16.11.2019
17:00
Bane
Raška
Kopaonik
Brus
16.11.2019
17:00
Goč
Vrnjačka Banja
Prva Petoletka
Trstenik
16.11.2019
17:00
Trepča
Kosovska Mitrovica
Smederevo
Smederevo
16.11.2019
17:00
Šumadija 2017
Aranđelovac
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
16.11.2019
17:00
Sloga (B)
Batočina
Zicer 2014
Gruža
16.11.2019
17:00
Paraćin
Paraćin
Kruševac
Kruševac
16.11.2019
17:00
Sloga (D)
Despotovac
Petrovgrad
Zrenjanin
16.11.2019
17:00
OKK Spartak
Subotica
Beočin
Beočin
16.11.2019
17:00
Sivac
Sivac
Kikinda
Kikinda
16.11.2019
17:00
Srbobran
Srbobran
Dunav 2014
Apatin
16.11.2019
17:00
Joker
Sombor
Proleter
Ravno Selo
16.11.2019
17:00
Bagljaš
Zrenjanin
Akademik
Srbobran
16.11.2019
17:00
I Came To Play
Novi Sad
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
16.11.2019
17:00
Hercegovac
Gajdobra
Senta
Senta
16.11.2019
17:00
Futog
Futog
Kris Kros
Pančevo
16.11.2019
17:00
BNS
Banatsko Novo Selo
Jedinstvo
Kačarevo
16.11.2019
17:00
Virtus Basket
Pančevo
Partizan
Šid
16.11.2019
17:00
Šimanovci
Šimanovci
Sloven
Ruma
16.11.2019
17:00
Ru koš
Ruma
Pink
Šimanovci
16.11.2019
17:00
Jadran
Golubinci
Umka Džez
Umka
16.11.2019
17:00
Mladenovac
Mladenovac
Astra
Beograd
16.11.2019
17:00
Viva
Beograd
Mondo Basket
Batajnica
16.11.2019
17:00
Rivers BM
Beograd
Cerak
Beograd
16.11.2019
17:00
Barajevo Bambi
Barajevo
Ras
Beograd
16.11.2019
17:00
AS Basket
Beograd
Veba Basket
Beograd
16.11.2019
17:00
Zvezdara
Beograd
Pobednik 011
Beograd
16.11.2019
17:00
Sava BTC
Beograd
ABBA
Barič
16.11.2019
17:00
BASK
Beograd
Vlasotince
Vlasotince
16.11.2019
17:00
Panteri
Vranje
Radan
Lebane
16.11.2019
17:00
Hisar
Leskovac
Kuršumlija
Kuršumlija
16.11.2019
17:00
Pusta Reka
Bojnik
Zicer
Bor
16.11.2019
17:00
Mladost
Zaječar
Hajduk Veljko
Negotin
16.11.2019
17:00
Zone Boys
Blace
Trijumf
Niš
16.11.2019
17:00
OKK Sokobanja
Sokobanja
Radnički 2016
Kragujevac
16.11.2019
Duga
Šabac
Mileševka
Prijepolje
16.11.2019
Art Basket
Beograd
Vršac
Vršac
16.11.2019
Karaburma
Beograd
Srbobran
Srbobran
16.11.2019
Ljubovija
Ljubovija
Radnički (B)
Beograd
16.11.2019
Spartak
Subotica
Užice
Užice
16.11.2019
17:00
Sloga
Požega
Železničar
Lajkovac
16.11.2019
17:00
Zvečan
Zvečan
Play Off
Užice
16.11.2019
17:00
Lim
Priboj
Bagdala
Kruševac
16.11.2019
17:00
Dubočica
Leskovac
Sistem 2000
Smederevska Palanka
16.11.2019
17:00
Hisar
Leskovac
Svrljig
Svrljig
16.11.2019
17:00
Bor
Bor
Student 2
Niš
16.11.2019
17:00
Trstenik
Trstenik
Gimnazijalac
Pirot
16.11.2019
17:00
Paraćin
Paraćin
Čelarevo
Čelarevo
16.11.2019
17:00
Sivac
Sivac
Proleter
Zrenjanin
16.11.2019
17:00
Njegoš
Lovćenac
Delfin
Bačka Palanka
16.11.2019
17:00
Topolčanka
Bačka Topola
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo
16.11.2019
17:00
Kikinda
Kikinda
Srem
Sremska Mitrovica
16.11.2019
17:00
Girl Basket
Beograd
Sloga
Plandište
16.11.2019
17:00
Stara Pazova
Stara Pazova
Star
Novi Sad
16.11.2019
Partizan NIS
Beograd
Crvena zvezda M:TS
Beograd
16.11.2019
Dynamic VIP PAY
Beograd
Sloboda
Užice
16.11.2019
Mega Bemax
Beograd
Radnički 1950
Kragujevac
16.11.2019
Borac
Čačak
Mladost Veternik NS Basket 07
Novi Sad
16.11.2019
Vizura Shark
Beograd
Sloga
Kraljevo
16.11.2019
Konstantin
Niš
Crvena zvezda Kombank
Beograd
16.11.2019
Ivanjica
Ivanjica
Novosadska ŽKA
Novi Sad
16.11.2019
Paraćin
Paraćin
Duga
Šabac
16.11.2019
Gimnazijalac Tigar
Pirot
Partizan 1953
Beograd
16.11.2019
Radnički
Kragujevac
Art Basket
Beograd
16.11.2019
Radivoj Korać
Beograd

Odbojka

Timok
Zaječar
16.11.2019
Hajduk Veljko
Negotin
Ozren
Sokobanja
16.11.2019
Knjaževac
Knjaževac
Đerdap
Kladovo
16.11.2019
Viner
Bor
Kolubara
Lazarevac
16.11.2019
Blok Aut
Beograd
Obrenovac
Obrenovac
16.11.2019
Crnjanski
Beograd
Avala
Beograd
16.11.2019
Dunav
Beograd
AS
Beograd
16.11.2019
Obilić
Beograd

Rukomet

Vrbas Petrol
Vrbas
16.11.2019
Smederevo
Smederevo
Jugović
Kać
16.11.2019
SC Voždovac 2012
Beograd
Lavovi BP
Bačka Palanka
16.11.2019
Crvenka
Crvenka
Jedinstvo
Novi Bečej
16.11.2019
Mačva (B)
Bogatić
Morava
Velika Plana
16.11.2019
Sivac 69
Sivac
Kolubara
Lazarevac
16.11.2019
Požarevac
Požarevac
Vranje 1957
Vranje
16.11.2019
Zlatar
Nova Varoš
Radnički 1964
Kragujevac
16.11.2019
Bela Palanka
Bela Palanka
Mokra Gora
Zubin Potok
16.11.2019
Kuršumlija
Kuršumlija
Topličanin
Prokuplje
16.11.2019
Prva Petoletka
Trstenik
Priboj
Priboj
16.11.2019
Hajduk Veljko
Negotin
Jagodina
Jagodina
16.11.2019
Žitorađa
Žitorađa
Voždovac 1955
Beograd
16.11.2019
Medicinar
Šabac
Naisa
Niš
16.11.2019
Železničar
Inđija
Zaječar 1949
Zaječar
16.11.2019
Mladost NP
Nova Pazova
Vrbas
Vrbas
16.11.2019
Vojvodina
Novi Sad
Jagodina
Jagodina
16.11.2019
Bekament BB
Aranđelovac

Vaterpolo

Bečej
Bečej
16.11.2019
Valjevo
Valjevo
Spartak Prozivka
Subotica
16.11.2019
Novi Beograd 11. april
Beograd
Taš
Beograd
16.11.2019
Banjica
Beograd
Stari Grad
Beograd
16.11.2019
Beograd
Beograd
ŽAK
Kikinda
16.11.2019
Proleter
Zrenjanin
Banja Luka
Banja Luka
16.11.2019
Wind Sport
Pančevo
Dorćol
Beograd
16.11.2019
Palilula
Beograd
Singidunum
Beograd
16.11.2019
Rasina
Kruševac
NBG Vukovi
Novi Beograd
16.11.2019
Mladost
Pančevo
Valis
Valjevo
16.11.2019
TENT
Obrenovac

Futsal

Zlatar 033
Nova Varoš
16.11.2019
Partenon
Smederevska Palanka
Župski rubin
Prijepolje
16.11.2019
Kragujevac Wild Boars
Kragujevac
Raška
Raška
16.11.2019
Požarevac
Požarevac
SFU Leposavić
Leposavić
16.11.2019
Loznica Grad 2018
Loznica
Olimp
Vrnjačka Banja
16.11.2019
Oplenac
Topola
Pirgos
Pirot
16.11.2019
Miners
Majdanpek
Akademac
Niš
16.11.2019
BSK
Bujanovac
Prokuplje
Prokuplje
16.11.2019
Timok 2013
Zaječar
Bele crkve
Kuršumlija
16.11.2019
Aleksinac 2015
Aleksinac
Leskovac
Leskovac
16.11.2019
Pirot
Pirot
Flash
Valjevo
16.11.2019
Aranđelovac
Aranđelovac
Karađorđe 2015
Rača
16.11.2019
Seničani
Aranđelovac
Karanovac
Kraljevo
16.11.2019
Bezbednost 192
Valjevo
Zlatibor
Čajetina
16.11.2019
PP 192
Prijepolje
Kosjerić
Kosjerić
16.11.2019
MB Namenska
Lučani
Sjenica
Sjenica
16.11.2019
Šljivići
Ivanjica