XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 727 utakmica za dan
Nedelja, 10 Novembar 2019

Fudbal

Javor Matis
Ivanjica
1 : 1
Crvena zvezda
Beograd
TSC
Bačka Topola
2 : 2
Voždovac
Beograd
Partizan
Beograd
3 : 0
Inđija
Inđija
Sušica
Kragujevac
2 : 0
Šumadija (A)
Aranđelovac
Jošanica
Novi Pazar
2 : 1
Proleter Mihajlovac
Mihajlovac
Železničar
Pančevo
3 : 2
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Vojvodina 1928
Perlez
3 : 1
Hajduk 1912
Kula
Budućnost
Popovac
1 : 0
Dunav
Prahovo
Rembas
Resavica
2 : 2
Radan
Lebane
Timočanin
Knjaževac
3 : 0
Jedinstvo
Bošnjace
Temnić 1924
Varvarin
1 : 4
Vlasina
Vlasotince
Crvena zvezda
Mali Mokri Lug
2 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Sremčica
Sremčica
1 : 1
Stepojevac Vaga
Stepojevac
OFK Napredak
Markovac
2 : 0
Zvižd
Kučevo
Petar Dobrnjac
Dobrnje
3 : 2
Mladi borac
Veliko Orašje
Borac 1932
Ralja
0 : 0
Pomoravlje
Vlaški Do
OFK Aranđelovac 1979
Aranđelovac
2 : 1
Morava
Velika Plana
Polet
Trnovče
2 : 1
Sloga 1924
Batočina
Rudar
Stamnica
7 : 0
Udarnik
Lozovik
Drina
Ljubovija
3 : 0
Železničar
Lajkovac
Mladost (P)
Prnjavor
4 : 0
Mladost (D)
Dračić
Radnički Stobeks
Klupci
3 : 1
Spartak
Ljig
Rađevac
Krupanj
2 : 0
Sloga
Bogosavac
Borac
Lešnica
0 : 1
OFK Divci
Divci
Apolon 2018
Kovači
3 : 1
Polet
Ratina
Zvečan
Zvečan
1 : 1
Korićani
Korićani
Bane 1931
Raška
1 : 1
Šumadija
Toponica
Budućnost
Resnik
2 : 1
Novi Pazar 1928
Novi Pazar
Radnik
Ušće
3 : 2
Vodojaža
Grošnica
Real
Podunavci
4 : 2
OFK Ras
Novi Pazar
Prijevor
Prijevor
1 : 1
FAP
Priboj
Jedinstvo Putevi
Užice
4 : 1
Polet (Lj)
Ljubić
Jasen
Brodarevo
2 : 0
Polimlje
Prijepolje
Sloboda (Č)
Čačak
1 : 0
Zlatar
Nova Varoš
Bajša
Bajša
1 : 3
Bačka
Pačir
Tekstilac
Odžaci
2 : 1
Mladost (T)
Turija
OFK Stari Grad
Bačka Palanka
2 : 0
ČSK Pivara
Čelarevo
Podunavac
Belegiš
1 : 1
Borac
Šajkaš
Sloboda
Donji Tovarnik
3 : 3
Jadran
Golubinci
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
3 : 1
Hajduk (D)
Divoš
Jedinstvo (BK)
Banatsko Karađorđevo
5 : 2
Krajina
Krajišnik
Mladost (O)
Omoljica
3 : 2
Borac (St)
Starčevo
Banat (Č)
Čenta
2 : 1
ŽAK
Kikinda
Jablanica
Medveđa
0 : 4
Sloga
Leskovac
Vranjska Banja
Vranjska Banja
4 : 1
Akademija 10
Prokuplje
Svetlost Badnjevac
Badnjevac kod Žitorađe
0 : 4
Nebeski Andjeli
Vranje
Pusta Reka
Bojnik
4 : 3
Jedinstvo (GS)
Gornje Stopanje
Čekmin
Čekmin
2 : 3
Pčinja
Trgovište
Bobište
Bobište
2 : 5
OFK Kosanica
Kuršumlija
Žitorađa
Žitorađa
1 : 1
Budućnost
Orašje
OFK Slatina
Bor
1 : 0
Jedinstvo (P)
Pirot
Tanasko Rajić
Pirot
5 : 1
BSK
Bogovina
Balkanski
Dimitrovgrad
1 : 2
Hajduk Veljko
Negotin
Majdanpek
Majdanpek
2 : 0
Đerdap
Kladovo
OFK 019
Zaječar
0 : 2
Kablovi
Zaječar
Jedinstvo (M)
Mijatovac
2 : 2
Meševo
Meševo
OFK Lugomir
Rakitovo
1 : 4
Župa
Aleksandrovac
Radnički (S)
Svilajnac
2 : 0
Morava 1918
Ćuprija
Bošnjane
Bošnjane
0 : 4
Jedinstvo (P)
Paraćin
Mačkovac
Mačkovac
2 : 2
Kušiljevo
Kušiljevo
Levač
Rekovac
4 : 1
Jastrebac
Veliki Šiljegovac
Naša krila 1936
Belotinac
9 : 0
Rudar
Jelašnica
OFK Brzi Brod
Brzi Brod
1 : 1
Zemljoradnik
Balajnac
Vrtište
Vrtište
3 : 1
Orljane
Orljane
Mladost (M)
Medoševac
3 : 2
OFK Niš
Niš
Moravica
Subotinac
1 : 0
Bukovik
Razanj
Jedinstvo (GM)
Gornji Matejevac
9 : 0
OFK Napredak 1929
Aleksinac
Torlak
Beograd
6 : 2
Dunav
Veliko Selo
BSK 1926
Baćevac
0 : 2
Turbina
Vreoci
Komgrap
Beograd
3 : 2
BASK
Beograd
Studenski Grad
Novi Beograd
0 : 0
Leštane
Leštane
Mladost
Cvetovac
0 : 2
Šumadija
Šopić
Vrčin
Vrčin
1 : 6
BSK Batajnica
Batajnica
Prva Iskra
Barič
3 : 1
Milutinac
Zemun
Sirakovo
Sirakovo
2 : 1
Trgovački
Petrovac na Mlavi
Integral
Batuša
4 : 2
Rudar (Kr)
Krepoljin
Borac (K)
Klenovnik
3 : 2
Železničar
Požarevac
Napredak Simićevo
Simićevo
2 : 1
Obilić
Živica
Budućnost (V)
Vezičevo
1 : 2
Borac (Ž)
Žabari
Mlava (ML)
Malo Laole
1 : 1
Sloga (B)
Burovac
Sloga (L)
Lučica
1 : 3
Rudar 2001
Kostolac
Radnik
Smederevska Palanka
2 : 1
Sloga (L)
Lugavčina
Pobeda
Golobok
5 : 0
Bresje Superior
Velika Plana
Omladinac
Seone
0 : 3
Crvena zvezda
Suvodol
Podunavac
Udovice
3 : 1
Obilić
Staro Selo
Sloga (M)
Miloševac
3 : 2
SASK
Saraorci
Cerovac 2013
Cerovac
3 : 0
Železničar Kusadak
Kusadak
Mladi radnik 1940
Radinac
4 : 1
Osipaonica
Osipaonica
Banjani
Banjani
3 : 2
ZSK
Valjevo
Kolubara 2
Valjevo
0 : 1
OFK Brđanac
Valjevo
Junior Novo Naselje
Valjevo
2 : 1
Trlić
Trlić
OFK Jabučje
Jabučje
7 : 0
Iskra
Donja Bukovica
Tulari
Tulari
3 : 1
Pepeljevac
Pepeljevac (Lajkovac)
Mladi borac
Dublje
2 : 1
Mladost (PP)
Pocerski Pričinović
Majur
Majur
6 : 3
Vidojevica
Lešnica
Cer
Jadranska Lešnica
3 : 1
Sinđelić
Lipnica
Mladost (DD)
Donji Dobrić
2 : 1
Duško
Klenje
Milan Orlić
Novo Selo
2 : 1
Sloga
Lipnički Šor
Drina
Badovinci
1 : 2
Podrinje
Lozničko Polje
Hajduk Stanko
Crna Bara
0 : 2
Jedinstvo 1924 (VL)
Vladimirci
Karađorđe
Mišar
4 : 0
Jedinstvo (ŠT)
Štitar
Kraljevo Hajduk
Kraljevo
3 : 2
Popovići Vrnjci
Vrnjci
Napredak
Gračac
0 : 3
Proleter
Pečenog
Karađorđe
Ribnica
0 : 0
Ibar
Mataruška Banja
Ribnica
Jovac
0 : 0
Rudar
Baljevac
Gruža
Vitanovac
1 : 0
Borac (V)
Vraneši
Mataruge
Mataruge
1 : 0
Mladost
Vrdila
Budućnost
Konarevo
4 : 0
Granit
Jošanička banja
Mladost (A)
Atenica
2 : 3
Napredak
Svračkovci
Dedinje Junajted
Guča
4 : 1
Slatina
Slatina
Rudar
Bresnica
1 : 1
Jedinstvo (P)
Puhovo
Donja Vrbava
Donja Vrbava
0 : 4
Omladinac (Z)
Zablaće
Ozrem
Ozrem
0 : 2
Ovčar
Markovica
Jedinstvo (K)
Konjevići
3 : 2
Zadrugar
Donja Trepča
Maglić
Bački Maglić
0 : 0
Budućnost (M)
Mladenovo
Kulpin
Kulpin
1 : 0
Omladinac
Bukovac
Borac 46
Obrovac
2 : 1
Radnički 1918
Ratkovo
Budućnost (P)
Parage
2 : 0
Slavija
Pivnice
Hercegovac
Gajdobra
3 : 1
Vojvodina
Tovariševo
Iskra
Kucura
3 : 1
Preporod
Novi Žednik
Jadran
Feketić
7 : 0
Sloga
Ostojićevo
Sutjeska
Bačko Dobro Polje
4 : 1
Radnički 1905
Bajmok
Proleter (Nj)
Njegoševo
2 : 1
Senta
Senta
Đurđin
Đurđin
7 : 0
Proleter (RS)
Ravno Selo
Napredak
Popinci
2 : 2
Mitros
Sremska Mitrovica
Hajduk (V)
Višnjićevo
0 : 1
Budućnost
Salaš Noćajski
PSK Putinci
Putinci
1 : 0
Donji Petrovci
Donji Petrovci
Hajduk (B)
Beška
0 : 0
Donji Srem 2015
Pećinci
LSK Laćarak
Laćarak
0 : 1
Ljukovo
Ljukovo
Borac (M)
Martinci
0 : 3
Radnički
Šid
Borac (K)
Klenak
3 : 2
Železničar
Inđija
Hajduk
Čurug
1 : 0
Fruškogorac
Sremska Kamenica
Šajkaš 1908
Kovilj
3 : 0
TSK
Temerin
ŽSK
Žabalj
2 : 0
Petrovaradin
Petrovaradin
Veternik
Veternik
1 : 2
Index
Novi Sad
Tatra
Kisač
4 : 4
OFK Sirig
Sirig
Bačka (B)
Begeč
2 : 0
Bačka (Đ)
Đurđevo
Radnički 1911
Jaša Tomić
2 : 3
Delija
Mokrin
Crvena zvezda
Rusko Selo
2 : 1
Mladost (BD)
Banatski Despotovac
Borac
Aleksandrovo
4 : 0
Jedinstvo
Bočar
Polet
Nakovo
2 : 2
Lehel
Mužlja
OFK Klek
Klek
3 : 2
Vojvodina
Novo Miloševo
Potisje
Knićanin
4 : 0
Tamiš
Farkaždin
Omladinac FAM
Botoš
5 : 0
2. Oktobar
Kumane
Radnički (B)
Baranda
0 : 1
Dolina
Padina
Budućnost (A)
Alibunar
4 : 5
Partizan (G)
Gaj
Hajdučica
Hajdučica
3 : 2
Crvena zvezda
Pavliš
Sloga (BNS)
Banatsko Novo Selo
0 : 1
Jugoslavija
Jabuka
Strela
Ivanovo
2 : 0
Partizan (U)
Uljma
Spartak 1911
Debeljača
3 : 2
Jedinstvo (V)
Vlajkovac
Polet (Id)
Idvor
1 : 1
Potporanj
Potporanj
Mladi borac
Živkovo
1 : 3
Vučje
Vučje
Moravac
Pečenjevce
0 : 3
BSK
Belanovce
Polet
Stajkovce
5 : 1
OFK Morava
Leskovac
Železničar
Brestovac
2 : 1
Mladost 1959
Vinarce
Zloćudovo
Zloćudovo
1 : 1
Jedinstvo
Grdelica
Kumarevo 65
Kumarevo
1 : 5
Real
Donja Jajina
Umac
Miroševce
3 : 2
Sloga
Lipovica
Šumadija
Razgojna
2 : 1
Progres
Ladovica
Sloga
Kobišnica
1 : 0
Branik
Štubik
Urovica
Urovica
3 : 1
Blizna
Blizna
Radnički
Klokočevac
0 : 3
Zlot
Zlot
Sloga (M)
Minićevo
1 : 0
Osnić
Osnić
PRO Rudar
Podvis
1 : 2
Midžor
Kalna
Trebič
Sokobanja
1 : 0
Graničar
Veliki Izvor
Velika Jasikova
Velika Jasikova
3 : 0
Ozren
Sokobanja
Donji Kopaonik
Razbojna
1 : 5
Sloga (Ć)
Ćićevac
Šanac
Šanac
2 : 1
Trudbenik
Stalać
Žabare
Žabare
1 : 1
FUD
Brus
Kupci
Kupci
4 : 3
Mladost
Donji Katun
13. April
Lomnica
1 : 1
Vinogradar
Zleginje
Sloga (M)
Majdevo
4 : 0
Gradina
Pejovac
Bratstvo
Međureč
3 : 0
Hajduk
Čepure
Morava (R)
Ribare
2 : 4
Moravac 2015
Krušar
Resavac
Subotica
3 : 0
Morava (KS)
Kočino Selo
Napredak (D)
Drenovac
2 : 1
Javor
Sladaja
Orlovi
Jasenovo
4 : 3
Juhor
Glavinci
Mladost (D)
Dublje
1 : 3
Partizan (M)
Majur
OFK Batinac
Batinac
2 : 0
Mladost (J)
Jovac
Kolare
Kolare
5 : 3
Dragocvet
Dragocvet
OFK Bratstvo
Medveđa
2 : 0
Mladost (K)
Koncarevo
Posavina
Stubline
1 : 0
Zvezda
Konatice
Radnički
Rudovci
2 : 0
Borac (L)
Lazarevac
OFK Zabrežje
Zabrežje
1 : 0
Strelac
Mislođin
Lisović
Lisović
0 : 2
OFK Borac
Arnajevo
Barajevo
Barajevo
1 : 2
Rojkovac
Obrenovac
Duboko
Mala Moštanica
1 : 4
Omladinac
Veliko Polje
Budućnost
Dudovica
4 : 1
Mladost
Čibutkovica
Boleč
Grocka
4 : 0
Velika Krsna
Velika Krsna
Zuce 2019
Zuce
6 : 0
Šepšin
Šepšin
OFK Student
Mladenovac
1 : 4
Zaklopača
Zaklopača
Rabrovac
Rabrovac
1 : 5
Dunavac
Grocka
Kosmaj
Ralja
5 : 0
Kosmajac
Koraćica
Šumadija 1962
Jagnjilo
1 : 3
Vinča
Vinča (Grocka)
Rasovača
Rasovača
4 : 2
Mladost (B)
Batušinac
Zaplanjac
Gadžin Han
2 : 2
Elid
Donji Dušnik
Moravac (Č)
Čečina
2 : 2
Doljevac
Doljevac
Sloga
Korman
4 : 2
Naisus 1977
Rožina
Radnički 1947
Čapljinac
0 : 0
Pobeda
Rusna
Moravac (ZT)
Zaplanjska Toponica
4 : 2
OFK Rutevac 1908
Rutevac
Radnički 1924
Kočane
5 : 2
Palilula
Aleksinac
Marjan
Knić
2 : 2
ŽSK
Žirovnica
Plaskovac
Plaskovac
4 : 1
Šumadinac (S)
Stojnik
Borac
Pajsijevići
0 : 0
Mladost MG
Saranovo
Vinča
Vinča (Topola)
1 : 3
Prvi srpski ustanak
Orašac
Lokomotiva
Lapovo
1 : 2
Šumadinac (N)
Natalinci
Banja
Banja
0 : 2
Sloga
Milatovac
Omladinac (DR)
Donja Rača
0 : 2
Trnava
Donja Trnava
BSK
Belosavci
2 : 0
Jasenica
Božurnja
Gnjilan
Gnjilan
1 : 1
Željuša
Željuša
Dragoš
Pirot
6 : 2
Spartak
Pirot
Mladost
Poljska Ržana
4 : 0
Padež
Petrovac
Polet
Rasna
10.11.2019
13:00
Bakionica
Bakionica
Ježevica
Ježevica
2 : 0
Kotroman
Mokra Gora
Omladinac
Zdravčići
3 : 0
Višesava
Bajina Bašta
Prvi partizan
Užice
1 : 1
Perućac
Perućac
Sečica
Seča reka
1 : 0
Ariljska rampa
Požega
Čajetina
Čajetina
0 : 0
Lazarica
Prilipac
Savinac
Visibaba
2 : 1
Jedinstvo
Kalenić
Sinđelić 2012
Ugrinovci
4 : 3
Borac (O)
Ostružnica
Poštar Zvezdara
Beograd
2 : 1
Šumadinac
Bečmen
Hajduk
Beograd
3 : 0
Posavac Tišma
Boljevci
Balkan Mirijevo
Beograd
1 : 3
Rakovica
Beogra
Srem
Jakovo
0 : 2
Borac (P)
Progar
Institut
Zemun Polje
1 : 1
Heroj Polet
Jajinci
PKB Kovilovo
Kovilovo
3 : 2
011
Beograd
Kutlovo
Kutlovo
0 : 0
Zastava
Kragujevac
Srbija
Ilićevo
2 : 0
Pobeda 1926
Beloševac
Maršić
Maršić
5 : 1
Šumadija 1934
Drača
Šumadinac KG
Kragujevac
4 : 2
Jedinstvo (P)
Petrovac
Kolonija
Kragujevac
5 : 1
Mladost (P)
Pajazitovo
Borac (D)
Drenovac
1 : 1
Sloboda (G)
Grbice
Mladost (DK)
Donji Komren
2 : 0
Vulkan 1963
Brenica
Mladost (L)
Lalinac
2 : 1
Omladinac
Gornji Komren
Radnički 1936
Trupale
2 : 5
Delijski Vis
Niš
Čegar 2013
Kamenica
3 : 0
Stevan Nešticki
Leskovik
Palilulac
Niš
2 : 0
Aluminjum
Niš
Sloboda
Gornja Vrežina
3 : 1
Morava
Krušce
Crvena zastava
Hum
5 : 1
Proleter
Donja Vrežina
Lugina
Preševo
3 : 0
Mladost (S)
Suvojnica
Mladost (B)
Bosilegrad
10.11.2019
13:00
Čelik
Belo polje
Ternoci
Trnovac
10.11.2019
13:00
Levosoje
Levosoje
Vihor
Žbevac
1 : 1
OFK Alakince
Alakince
FSU Južna pruga
Stubal (Vladičin Han)
10.11.2019
13:00
Mineralac
Vranjska Banja
Ibar
Leposavić
0 : 2
Kopaonik
Lešak
Dobrič
Pejkovac
10.11.2019
13:30
Trbunje
Trbunje
Kaćuša
Kuršumlija
5 : 1
Omladinac
Podina
Dračić 2018
Dračić
1 : 1
Žabari
Žabari (Valjevo)
Jadar 2013
Valjevo
4 : 4
Joks Junajted
Mionica
Komanice
Komanice
0 : 0
Mladost
Latković
Polet
Popučke
1 : 3
Stari drugari
Kadina Luka
Tešnjar
Valjevo
1 : 2
OFK Senjak
Valjevo
Milenko Pavlović
Gornje Crniljevo
3 : 0
Popadić
Popadić
Ribnikar
Pecka
1 : 4
Lukavac
Lukavac
Mladost (V)
Vračević
2 : 1
Šarbane
Šarbane
OFK Paljuvi
Paljuvi
0 : 1
Polet (DL)
Donji Lajkovac
Polet (T)
Takovo
2 : 1
Joševa
Joševa
Pambukovica
Pambukovica
3 : 0
Kalenić
Kalenić
Bogutovačka Banja
Bogutovac
4 : 1
Borac (A)
Adrani
Lazac
Lazac
4 : 2
Jedinstvo (G)
Godačica
Miločajac
Miločaj
2 : 5
Stubal
Stubal
Jedinstvo (D)
Dragosinjci
1 : 2
Braća Vuković
Lađevci
Jovo Kursula
Cvetke
3 : 2
Zvezda
Čukojevac
Mladost 1981
Štulac
0 : 2
Jedinstvo 2017
Tutin
OFK Odžaci
Odžaci
0 : 2
Aleksa Šantić
Aleksa Šantić
Dunav
Bački Monoštor
2 : 5
Borac
Bački Gračac
Jedinstvo
Ribarevo
0 : 6
Lipar
Lipar
Omladinac
Deronje
1 : 1
Zadrugar
Srpski Miletić
Hajduk
Stapar
0 : 1
Polet
Sivac
Stanišić 1920
Stanišić
3 : 2
Kula
Kula
Terekveš
Svilojevo
3 : 0
Partizan
Kupusina
Fruška Gora
Ruma
3 : 0
Graničar 1924
Adaševci
OFK Bikić
Bikić Do
1 : 1
Sloven
Ruma
Sremac
Berkasovo
4 : 0
Fruškogorac
Manđelos
OFK Zeka Buljubaša
Ravnje
3 : 0
Sloga (Č)
Čalma
Sloga (V)
Voganj
2 : 0
Jednota
Šid
Sloboda
Šašinci
1 : 4
Obilić 1993
Kukujevci
Trgovački
Sremska Mitrovica
1 : 4
BSK
Bešenovo
Obilić
Vilovo
2 : 4
Susek
Susek
Titel
Titel
0 : 2
Jedinstvo (G)
Gospođinci
Borac
Rakovac
1 : 0
Proleter
Banoštor
Sloga
Lok
1 : 1
Moskva
Budisava
Hajduk
Gardinovci
0 : 1
Vinogradar
Ledinci
Borac (VS)
Veliko Središte
4 : 0
Polet
Izbište
Partizan (K)
Kajtasovo
1 : 0
Karaš (K)
Kuštilj
Ševac
Kusić
0 : 0
Vulturul
Grebenac
Banat (I)
Ilandža
3 : 0
Banat (D)
Dupljaja
Karaš (J)
Jasenovo
1 : 0
Ratar
Kruščica
Sloboda
Donje Brijanje
3 : 2
Todorovce
Todorovce
Lemind 1953
Leskovac
4 : 1
Radnik Sušica 2012
Kukulovce
Donja Lomnica
Donja Lomnica
2 : 2
Gradac
Konopnica
Badince
Badince
3 : 0
Navalin
Navalin
Bratstvo
Bratmilovce
2 : 0
Plantaža
Donje Stopanje
Poljoprivrednik
Počekovina
0 : 2
14. Oktobar
Izbenica
Velika Drenova
Velika Drenova
3 : 0
Mladi radnik
Bačina
Sloga (L)
Lozna
4 : 1
Borac
Gornji Katun
Kamenorezac 76
Dublje
0 : 4
Stari Trstenik
Stari Trstenik
Omladinac
Pojate
2 : 4
Sloga (D)
Dašnica
Rubin
Donji Stupanj
3 : 2
Kopaonik
Brus
Mladost
Toljevac
7 : 1
Polet 57
Milutovac
Garevina
Garevina
2 : 2
Vinogradar
Riljac
15. Avgust 1950
Lomnica
3 : 2
Napredak (Sv)
Svojnovo
OFK Juhor 2016
Potočac
2 : 1
Istok 63
Plana
Pomoravlje
Ostrikovac
1 : 2
Budućnost
Miliva
Napredak (St)
Stubica
6 : 1
Mladost (GM)
Gornja Mutnica
Šumadija
Trešnjevica
2 : 3
Mladost (S)
Sikirica
Mladost
Gložane
2 : 0
Mladost
Tečić
GFK Tabane
Jagodina
6 : 1
Ursule
Ursule
Osaonica
Bagrdan
1 : 2
Sloboda
Šuljkovac
Jedinstvo
Duboka (Jagodina)
0 : 3
Kupinovac
Kupinovac
Šantarovac
Šantarovac
1 : 1
Partizan
Glogovac
Ljubinić
Ljubinić
0 : 1
Jedinstvo
Dren
Pobednik
Piroman
4 : 1
Proleter
Jasenak
Partizan
Draževac
4 : 4
Sloga
Ratari
Polet
Grabovac
2 : 0
Belo Polje
Belo Polje
Skela
Skela
1 : 2
Borac
Ušće
Krtinska
Krtinska
9 : 1
Trstenica
Trstenica
Sparta Železnik
Beograd
3 : 1
Dedinje
Beograd
Umka
Umka
0 : 1
Rekreativo 011
Beograd
DIF
Beograd
1 : 0
Zmaj 1953
Zemun
Velika Moštanica
Velika Moštanica
1 : 2
13. maj
Zemun
BUSK
Novi Beograd
1 : 0
Busije
Busije
Šećeranac Ada
Beograd
1 : 1
Novi Beograd
Novi Beograd
Napredak
Žarkovac
4 : 2
Mladost
Buđanovci
Radnički
Irig
5 : 0
Krušedol
Krušedol
Graničar
Obrež
4 : 2
Šumar
Ogar
Hrtkovci
Hrtkovci
1 : 1
Polet
Novi Karlovci
ČSK
Čortanovci
1 : 2
Srem
Sremski Mihaljevci
OFK Brestač
Brestač
3 : 0
Dunav
Novi Slankamen
Sremac (Dob)
Dobrinci
2 : 1
Sremac Deč
Deč
Bačka
Mol
5 : 0
Tisa
Padej
Graničar
Đala
0 : 1
Slavija
Banatsko Aranđelovo
Jadran
Sanad
0 : 2
Potisje
Kanjiža
Jedinstvo
Srpski Krstur
4 : 0
Šampion
Orom
Čoka
Čoka
2 : 4
Tromedja
Majdan
Horgoš 1911
Horgoš
2 : 0
Hajduk
Podlokanj
Zadrugar
Mačvanski Pričinović
3 : 2
Napredak
Mačvanski Belotić
Omladinac 2013 (SL)
Slepčević
1 : 1
Budućnost 1929 (ZM)
Zminjak
Lipolist
Lipolist
4 : 2
Premijer
Badovinci
Sloboda
Salaš Crnobarski
3 : 4
Gorki
Glušci
Budućnost (DO)
Pocerski Dobrić
3 : 0
Milicionar
Bogatić
OFK Rogača
Rogača
5 : 1
Nemenikuće
Nemenikuće
Rudar 2012
Babe
10.11.2019
11:00
Vis
Parcani
Mladost M.I.
Mala Ivanča
3 : 1
Stojnik
Stojnik
Vojvoda
Dučina
1 : 0
Popović
Popovići
Sibnica
Sibnica
0 : 3
Djurinci
Đurinci
Jadar 1961
Gornji Dobrić
3 : 1
Hajduk
Ribarica
Borac
Kozjak
7 : 0
Jezero
Amajić
Antimon
Zajača
3 : 0
Prva Iskra
Runjani
Sloga
Straža
2 : 0
Jedinstvo (MZ)
Mali Zvornik
Pričinović
Pocerski Pričinović
3 : 2
Dobrava
Vukošić
OFK Jelen
Jelenča
3 : 4
Trešnjevka
Trbusac
Sloga
Krnić
3 : 1
Radnički
Koceljeva
Cerić
Miokus
3 : 1
Mrovska
Mrovska
Vlašić
Donje Crniljevo
5 : 3
Šipurske livade
Šabac
Rankovac
Nakučani
3 : 0
Vojvoda Stepa Stepanović
Draginje
PKB (PS)
Padinska skela
4 : 0
Pionir
Besni Fok
Palilulac
Krnjača
0 : 2
Avala 1939
Beli Potok
Resnik
Resnik
5 : 2
Minel
Ripanj
Sveti Stefan
Slanci
1 : 2
OFK Crvenka
Borča
Pinosava
Pinosava
0 : 0
Siti Sport Klub
Beograd
Bački Hajduk
Bačko Novo Selo
1 : 1
Bačka 1945
Bačka Palanka
Neštin
Neštin
3 : 0
Sloga
Plavna
Budućnost
Gložan
1 : 0
Soko
Nova Gajdobra
Borac
Vizić
0 : 3
Mladost
Mali Bač
Krivanj
Selenča
0 : 2
Bačka
Despotovo
Napredak (MK)
Malo Krčmare
0 : 1
Mladi radnik (D)
Dragušica
Mladost (R)
Rašković
1 : 1
Kruševica 1980
Kneževac
Karađorđe (V)
Vučić
1 : 0
Karađorđe 2013 (Viš)
Viševac
Jedinstvo (O)
Oplanić
5 : 1
Feniks
Rača
Badnjevac
Badnjevac
3 : 2
BSK
Borač
Jedinstvo (K)
Kamenovo
0 : 1
Jasenovac
Krepoljin
Krilaš
Ćovdin
6 : 0
Radnički (K)
Knežica
Napredak 1936
Veliko Crniće
5 : 2
Bata Bulić
Bistrica
Borac (V)
Vukovac
3 : 2
Sloga 1952
Veliki Popovac
Manastirica
Manastirica
1 : 0
Zadrugar 1947
Tabanovac
Napredak (P)
Poljana
2 : 4
Žitkovica 2017
Žitkovica
Barič
Barič
1 : 0
Mladost (B)
Biskuplje
Baštovan 2015
Carevac
1 : 6
Sloga (M)
Mustapić
Ljubičevo
Ljubičevo
1 : 1
Žika Marković Uča
Miljević
Desine
Desine
1 : 2
Stig 1955
Beranje
Vihor
Маljurevac
1 : 0
Mlava (B)
Bratinac
Vrbica
Aranđelovac
2 : 0
Venčani
Venčani
Borac
Kloka
0 : 2
Mladi rudar
Bukovik
Budućnost
Blaznava
2 : 1
Trešnjevica
Gornja Trešnjevica
Šamot
Aranđelovac
0 : 2
Brezovac
Brezovac
Radoje Domanović
Ovsište
0 : 6
Kopljari
Kopljari
Mladost
Jelenac
0 : 1
Sloga
Zagorica
Kej
Čačak
2 : 1
Budućnost
Stančići
Mršinci
Mršinci
2 : 3
Morava
Katrga
Lugovi
Čačak
1 : 3
Prijatelji
Čačak
Planinac
Vujetinci
1 : 4
Orlovac 1932
Mrčajevci
Vujan
Prislonica
0 : 1
Rakova
Rakova
Gavrilo Princip
Vranići
3 : 7
Čačak 94
Čačak
Sloga Lužnice 2016
Lužnice
4 : 2
OFK Žeželj
Donja Sabanta
Slavija
Kragujevac
4 : 0
Ćava
Grošnica
Jadran
Kragujevac
0 : 4
Košutnjak
Kragujevac
Dobrača
Dobrača
0 : 1
Divostin
Kragujevac
Udarnik Višnjevac
Višnjevac
8 : 3
Palić
Palić
OFK Mala Bosna 2015
Mala Bosna
2 : 3
Bikovo
Bikovo
Žednik
Stari Žednik
0 : 1
Elektrovojvodina
Subotica
Čantavir
Čantavir
0 : 1
Lokomotiva
Subotica
Solid
Subotica
5 : 9
Hajduk
Bačko Dušanovo
Rasina
Vitanovac
2 : 2
Naupare
Naupare
Modrica
Modrica
3 : 0
Zdravinje
Zdravinje
Čarapan
Kruševac
0 : 2
Gornji Stepoš
Gornji Stepoš
Konjuh
Konjuh
3 : 0
Borac
Bivolje
Polet
Šavrane
3 : 0
Makrešane
Makrešane
Parunovac
Parunovac
1 : 1
Bukovica
Bukovica
Mudrakovac
Mudrakovac
0 : 2
Globoder
Globoder
Jelica
Goračići
1 : 3
Voćar
Kotraža
Prilike
Prilike
2 : 2
Brezova
Brezova
Sloga
Kaona
1 : 1
Vrelo
Gornja Kravarica
Radnički
Turica
0 : 3
Bratstvo
Dljin
Skobalj
Skobalj
0 : 3
Budućnost
Mala Krsna
Stari Hrast 2018
Kulič-Šalinac
4 : 1
Zeppelin 026
Smederevo
Proleter 1947
Vranovo
0 : 6
Vrbovac
Vrbovac
OFK Slavija
Smederevo
0 : 16
Jezava
Smederevo
Vučak
Vučak
0 : 1
Landol
Landol
Lunjevac
Lunjevac
0 : 1
Petlić SD 026
Smederevo
7. Juli
Vodanj
4 : 0
Drugovac
Drugovac
Ratar
Gornja Peščanica
6 : 1
Tempo
Mozgovo
Crvena zvezda
Gornji Ljubeš
3 : 4
Polet (R)
Radevac
Rutevac
Rutevac
2 : 5
Borac
Trnjane
Polet (V)
Vitoševac
7 : 0
Vukašinovac
Vukašinovac
Koča Andjelković
Tekija
0 : 3
Egeta
Brza Palanka
Rtkovo
Rtkovo
3 : 1
Pontes
Kostol
Kladušnica
Kladušnica
0 : 2
Mala Vrbica
Mala Vrbica
Milutinovac
Milutinovac
1 : 4
Lokomotiva
Novi Sip
Arbanasce
Arbanasce
5 : 0
Jugovići
Jug Bogdanovac
Šumadija
Šumarice
1 : 5
Magnohrom
Kraljevo
Omladinac
Drakčići
4 : 0
Partizan (V)
Vrba
Zgodačica
Godačica
2 : 6
Koštam Polje
Delimeđe
Stara Čaršija
Kraljevo
1 : 0
Studen Vitez
Studenica
Mladost 1925
Oplanići
4 : 1
Sloga Obrva
Obrva
Železničar
Klačevica
1 : 2
Omladinski
Paraćin
Popovac
Popovac
2 : 1
Jedinstvo
Ratari
Heroj
Busilovac
2 : 6
Borac 1950
Bošnjane
Sloga
Donje Vidovo
6 : 1
Polet
Zabrega
ISK Izvor
Izvor
0 : 0
Radnik
Davidovac
BSK Buljane
Buljane
6 : 0
Razvitak
Mirilovac
Budućnost
Lebina
2 : 0
Donja Mutnica
Donja Mutnica
Budućnost 1995
Slatina
0 : 4
OFK Stublenica
Stublenica
OFK Takovo
Takovo
1 : 5
Kolubara (LP)
Liso Polje
Vukona
Vukona
4 : 1
Sloga (V)
Vrhovine
Dokmir
Dokmir
3 : 1
Jedinstvo (M)
Milorci
Verko
Suvo Selo
4 : 0
Belpos
Belotić
Torpedo
Lojanice
3 : 1
Hajduk
Debrc
Skupljen 2013
Skupljen
2 : 4
Sloga 1949
Matijevac
Mladost (Z)
Zvezd
2 : 4
Petrovac 74
Kujavica
Polet
Jalovik
2 : 1
Jedinstvo 2014
Beljin
Bukorovac
Kragujevac
10.11.2019
13:00
Kremenac
Rogojevac
Hajduk 1936
Jovanovac
1 : 2
Partizan (C)
Cerovac
Domaćin
Kovačevac (Jagodina)
0 : 0
Dobra Voda
Dobra Voda
Mladost
Bukovče
1 : 0
Mladi radnik
Novo Laniste
OFK Dragoševac
Dragoševac
4 : 0
Dražmirovac
Dražmirovac
Belica
Belica
2 : 5
Crni Vrh
Deonica
Udarnik 2015
Ćovdin
2 : 0
Rudar 1947
Stamnica
POFK Letnjikovac
Letnjikovac
1 : 7
Partizan
Drenovac
Jarmenovci
Jarmenovci
2 : 3
Maskar
Maskar
Kalipolje
Žabare
2 : 1
Krćevac 04
Krćevac
Mladost
Rajkovac
3 : 2
Junkovac
Junkovac
Jedinstvo (K)
Kraljevci
2 : 0
Graničar
Grabovci
Polet
Nikinci
1 : 5
Borac
Stejanovci
Jedinstvo (P)
Platičevo
6 : 2
Fruškogorac
Mali Radinci
Jedinstvo (S)
Smoljinac
0 : 2
Sloga 1945
Veliko Selo
Sinđelić
Vojnik
10.11.2019
13:00
Resava
Bukovac
Mlava (R)
Ribare
5 : 2
Homoljac
Žagubica
Tulež
Tulež
0 : 1
Misača
Misača
Široki Brijeg
Široki Brijeg
1 : 0
Velež
Mostar
Mladost
Doboj-Kakanj
1 : 1
Borac
Banja Luka
Sutjeska
Nikšić
2 : 0
Kom
Podgorica
Bokelj
Kotor
0 : 0
Mornar
Bar
Dečić
Tuzi
4 : 1
Arsenal
Tivat
Drezga
Piperi
10.11.2019
13:00
Jezero
Plav
Lovćen
Cetinje
0 : 0
Jedinstvo (BP)
Bijelo Polje
Igalo
Herceg Novi
4 : 0
Cetinje
Cetinje
Orjen
Zelenika
1 : 1
Obilić
Herceg Novi
Liverpool
Liverpool
3 : 1
Manchester City
Manchester
Manchester United
Manchester
3 : 1
Brighton
Brighton, East Sussex
Wolverhampton
Wolverhampton
2 : 1
Aston Villa
Birmingem
Athletic Club
Bilbao
2 : 1
Levante
Valencia
Atlético Madrid
Madrid
3 : 1
Espanyol
Barcelona
Real Betis
Sevilla
1 : 2
Sevilla
Sevilla
Getafe
Getafe (Madrid)
0 : 0
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
Mallorca
Palma de Mallorca
3 : 1
Villarreal
Villarreal
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
3 : 1
Werder Bremen
Bremen
Wolfsburg
Wolfsburg
0 : 2
Bayer Leverkusen
Leverkusen
Freiburg
Freiburg im Breisgau
1 : 0
Eintracht
Frankfurt am Main
Cagliari
Cagliari
5 : 2
Fiorentina
Firenze
Juventus
Torino
1 : 0
Milan
Milano
Lazio
Roma
4 : 2
Lecce
Lecce
Parma
Parma
2 : 0
Roma
Roma
Sampdoria
Genova
0 : 0
Atalanta
Bergamo
Udinese
Udine
0 : 0
SPAL
Ferrara
Olympique Marseille
Marseille
2 : 1
Olympique Lyonnais
Lyon
Montpellier
Montpellier
3 : 0
Toulouse
Toulouse
Rennes
Rennes
3 : 1
Amiens SC
Amiens
Nantes
Nantes
2 : 3
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
Napredak Junior 2018
Kruševac
3 : 1
Spartak DOO
Subotica
Crvena zvezda B 2018
Beograd
4 : 1
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
Vojvodina
Novi Sad
0 : 2
Voždovac
Beograd
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
1 : 1
Radnički (Z)
Zrenjanin
Radnički (NP)
Nova Pazova
7 : 0
OFK Vršac
Vršac
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
1 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
Petar Puača
Novi Sad
0 : 2
Vojvodina
Novi Sad
Topličanin
Prokuplje
10.11.2019
Sinđelić
Niš
Real
Niš
10.11.2019
Bor 1919
Bor
Timok 1919
Zaječar
10.11.2019
Radnik
Surdulica
Jedinstvo (P)
Paraćin
10.11.2019
Radnički (P)
Pirot
Bačka 1901
Subotica
1 : 3
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Njerš Ištvan
Totovo Selo
3 : 1
TSC
Bačka Topola
Radnički 1912
Sombor
5 : 0
Kabel
Novi Sad
AFK
Ada
2 : 1
Tornjoš
Tornjoš
Teleoptik
Zemun
1 : 3
Brodarac
Beograd
Vojvodina
Novi Sad
1 : 2
Zemun
Zemun
Lokomotiva
Beograd
3 : 3
IMT
Beograd
Radnički (NB)
Novi Beograd
2 : 1
Kolubara
Lazarevac
Dinamo
Vranje
4 : 2
Real 2
Niš
Bačka 1901
Subotica
1 : 3
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
Radnički (S)
Sombor
1 : 7
Kabel
Novi Sad
Borac
Novi Sad
2 : 6
Petrika
Novi Sad
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
0 : 5
Radnički (Zr)
Zrenjanin
Podrinje
Mačvanska Mitrovica
2 : 2
Dinamo 1945
Pančevo
OFK Vrbas
Vrbas
4 : 0
Srbobran
Srbobran
Šumadija 1903
Kragujevac
1 : 0
Jošanica
Novi Pazar
Apolon 4
Kragujevac
10.11.2019
11:00
OFK Ras
Novi Pazar
Radnički 1923
Kragujevac
3 : 2
Sloga (K)
Kraljevo
Kiker
Kraljevo
4 : 1
Sport Klub 99
Novi Pazar
Radnički (NB)
Novi Beograd
10.11.2019
Crvena zvezda
Beograd
Rad
Beograd
5 : 5
Voždovac
Beograd
Radnički (O)
Obrenovac
2 : 5
Čukarički
Beograd
OFK Vršac
Vršac
2 : 1
Dinamo 1945
Pančevo
Radnički (Z)
Zrenjanin
2 : 1
Radnički (K)
Kovin
Voja Gačić
Pančevo
1 : 7
Mladost (L)
Lukićevo
Jedinstvo (SP)
Stara Pazova
0 : 13
Vojvodina
Novi Sad
Radnički (Š)
Šid
1 : 3
Petar Puača
Novi Sad
Petrika
Novi Sad
3 : 0
GFK Sloven
Ruma
Inđija
Inđija
1 : 3
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
Index
Novi sad
1 : 1
Prof. Bolesnikov
Novi Sad
Crvenka
Crvenka
0 : 3
Radnički 1912
Sombor
OFK Bačka
Bačka Palanka
3 : 0
Arena Su
Subotica
TSC
Bačka Topola
6 : 0
Bečej 1918
Bečej
Bajša
Bajša
6 : 2
Bačka
Pačir
Spartak '07
Subotica
0 : 3
TSC
Bačka Topola
Kevi
Kevi
0 : 2
AFK
Ada
Zadrugar
Lajkovac
10.11.2019
10:00
Železničar
Lajkovac
Radnički
Valjevo
10.11.2019
10:00
Mačva
Šabac
Sloga (BB)
Bajina Bašta
10.11.2019
10:00
Takovo
Gornji Milanovac
GFK Sloboda
Užice
10.11.2019
11:00
Zlatibor
Čajetina
Jedinstvo Putevi
Užice
10.11.2019
11:00
Borac 1926
Čačak
RSK
Rabrovo
10.11.2019
10:00
VGSK
Veliko Gradište
Cepelin 026
Smederevo
10.11.2019
10:00
Šumadija
Aranđelovac
Plana
Velika Plana
10.11.2019
10:00
Petlić SD 2006
Smederevo
Jasenica 2017
Smederevska Palanka
10.11.2019
10:00
Bačinac
Bačinac
OFK Kosanica
Kuršumlija
4 : 3
GFK Dubočica
Leskovac
Barajevo
Barajevo
10.11.2019
09:00
Kaluđerica
Kaluđerica
Šumadinac
Bečmen
2 : 1
Boleč
Grocka
Trudbenik
Beograd
2 : 1
Kosmaj
Ralja
Vrčin
Vrčin
10.11.2019
09:30
Šećeranac Ada
Beograd
Heroj Polet
Jajinci
10.11.2019
14:00
PKB
Padinska Skela
Plana
Velika Plana
10.11.2019
Savac
Šabac
Kraljica Marija
Novo Selo
0 : 1
Sloga 036
Kraljevo
Radnički 1923
Kragujevac
0 : 1
Mačva
Šabac
Rosulja 2014
Vlasotince
1 : 1
Topličanin
Prokuplje
Morava
Žitkovac
0 : 4
Napredak junior 2018
Kruševac
Vinogradar
Hajdukovo
0 : 3
Arena SU
Subotica
Mladost (B)
Baroševac
6 : 1
Šumadija
Šopić
Budućnost
Dudovica
10 : 0
OFK Borac
Arnajevo
Borac (L)
Lazarevac
4 : 1
Mladost (C)
Cvetovac
Srećno stopalo
Lajkovac
8 : 5
Stepojevac Vaga
Stepojevac
Tešnjar
Valjevo
3 : 0
OFK Osečina
Osečina
Senjak 2
Valjevo
4 : 0
Omladinac
Ljig
Budućnost Krušik 2
Valjevo
10.11.2019
10:00
Budućnost Krušik 1
Valjevo
Vojvode
Mionica
4 : 2
Senjak 1
Valjevo
Železničar
Lajkovac
2 : 2
Radnički
Valjevo
Kosmet
Leposavić
3 : 0
Sočanica
Sočanica
Zvečan
Zvečan
2 : 1
Kopaonik
Lešak
Rudar
Kosovska Mitrovica
10 : 1
Radnik
Prilužje
Kolubara 1
Lazarevac
11 : 0
TEK Sloga
Veliki Crljeni
Kolubara 2
Lazarevac
6 : 2
ŽFK Borac
Lazarevac
Šumadija
Šopić
1 : 8
Sloboda
Stubica
Železničar
Lajkovac
5 : 0
Turbina
Vreoci
Napredak
Medoševac
0 : 7
Kalimero
Lazarevac
Omladinac
Ljig
3 : 0
Akademija fudbala
Lazarevac
Akademija fudbala
Lazarevac
0 : 4
Kolubara 1
Lazarevac
Kalimero
Lazarevac
2 : 4
Omladinac
Ljig
Turbina
Vreoci
3 : 0
Napredak
Medoševac
Sloboda
Stubica
0 : 5
Železničar
Lajkovac
ŽFK Borac
Lazarevac
10.11.2019
10:45
Šumadija
Šopić
TEK Sloga
Veliki Crljeni
1 : 7
Kolubara 2
Lazarevac

Košarka

Vojvodina
Novi Sad
85 : 78
OKK Beograd
Beograd
Borac
Čačak
85 : 67
Dunav
Stari Banovci
Mladost Veternik
Veternik
66 : 87
Nova Pazova
Nova Pazova
Star Beočin
Novi Ledinci
86 : 54
Železničar
Inđija
Topličanin
Prokuplje
97 : 81
Rtanj
Boljevac
Bor RTB
Bor
92 : 62
Niš
Niš
Železničar
Lajkovac
81 : 86
Osečina
Osečina
Sloga
Požega
78 : 84
Morava
Zablaće
Play off
Užice
79 : 94
Užice
Užice
Šumadija 2017
Aranđelovac
87 : 65
Kruševac
Kruševac
Sloga (D)
Despotovac
81 : 87
Zicer 2014
Gruža
Sivac
Sivac
82 : 70
Petrovgrad
Zrenjanin
OKK Spartak
Subotica
57 : 43
Basketball Stars
Futog
Bagljaš
Zrenjanin
74 : 63
Senta
Senta
Hercegovac
Gajdobra
108 : 54
Akademik
Srbobran
Jadran
Golubinci
95 : 84
Sloven
Ruma
Cerak
Beograd
66 : 88
Umka Džez
Umka
Barajevo Bambi
Barajevo
46 : 75
Mondo Basket
Batajnica
Viva
Beograd
87 : 77
Mladenovac
Mladenovac
ABBA
Barič
48 : 62
Ras
Beograd
Panteri
Vranje
103 : 59
Radan
Lebane
Trijumf
Niš
76 : 79
Zone Boys
Blace
Hajduk Veljko
Negotin
89 : 60
Mladost
Zaječar
Koper Primorska
Kopar
67 : 90
Cedevita Olimpija
Ljubljana
Spartak
Subotica
76 : 51
Srbobran
Srbobran
Karaburma
Beograd
65 : 75
Mileševka
Prijepolje
Lim
Priboj
49 : 80
Železničar
Lajkovac
Zvečan
Zvečan
49 : 82
Sloga
Požega
Paraćin
Paraćin
70 : 72
Student 2
Niš
Trstenik
Trstenik
10.11.2019
00:00
Svrljig
Svrljig
Hisar
Leskovac
69 : 53
Dubočica
Leskovac
Girl Basket
Beograd
118 : 24
Karađorđevo
Banatsko Karađorđevo

Odbojka

Železničar
Beograd
3 : 2
Novi Sad
Novi Sad
Borac
Paraćin
3 : 0
Banat
Vršac
Kolubara
Lazarevac
3 : 0
Roda
Beograd
Mladi radnik 2
Požarevac
3 : 0
Crnjanski
Beograd
Bukovica Putevi
Ivanjica
3 : 0
Tehničar (Kv)
Kraljevo
Partizan Lipljan
Lipljan
3 : 0
FAP Livnica
Prijepolje
020
Tutin
3 : 2
Antena
Kruševac
Ribnica 2
Kraljevo
2 : 3
Gračac
Gračac
Desetka
Niš
3 : 2
MOK Topličanin 97
Prokuplje
Jagodina
Jagodina
2 : 3
Toplički Vitezovi
Kuršumlija
Mladost (BP)
Bački Petrovac
0 : 3
Vojvodina NS Seme 2
Novi Sad
Dunav Volley
Novi Sad
3 : 0
Sombor
Sombor
Dunav Stars
Kladovo
3 : 0
Hajduk Veljko 2
Negotin
Jedinstvo 2
Stara Pazova
3 : 1
Sloven
Ruma
Klek Srbijašume 2
Klek
1 : 3
Vest
Šid
Kikinda
Kikinda
3 : 0
Hajduk
Kula
Bor
Bor
2 : 3
Milenijum
Niš
Desetka
Niš
3 : 0
Topličanin
Prokuplje
Stampedo
Niš
0 : 3
Kuršumlija
Kuršumlija
Zaječar
Zaječar
3 : 1
Leskovac 98
Leskovac
Lucky Star
Beograd
3 : 1
Srbijanka 014 - 2
Valjevo
Radnički (Kg)
Kragujevac
0 : 3
As Batajnica
Batajnica
Fortuna plus
Aranđelovac
0 : 3
Volleyland
Beograd
Star
Novi Sad
2 : 3
Partizan (SK)
Sremski Karlovci
Bagljaš 023
Zrenjanin
3 : 1
Lavice 07
Novi Sad
Mokra Gora
Zubin Potok
3 : 1
Borac (Ča)
Čačak
Tutin
Tutin
1 : 3
Sloboda S
Čačak
Napredak 037
Kruševac
1 : 3
Novi Pazar
Novi Pazar
Mladost 1979
Inđija
1 : 3
Dunav Volej
Novi Sad
Štrand Volej
Novi Sad
3 : 0
Jadran
Golubinci
Dunav
Stari Banovci
3 : 1
NS Tim
Novi Sad
Beočin
Beočin
0 : 3
Novi Sad 2
Novi Sad
Grbić
Bački Jarak
3 : 0
Libero
Bačko Gradište
Odbojka 013
Pančevo
3 : 2
Proleter
Zrenjanin
Kikinda
Kikinda
3 : 0
KI 0230
Kikinda
Apatin
Apatin
3 : 0
Bum Volej
Prigrevica

Rukomet

Crvena Zvezda
Mokrin
27 : 26
Nova Pazova
Nova Pazova
Dolovo
Dolovo
28 : 28
Inđija
Inđija
Metaloplastika 2
Šabac
35 : 29
Novi Beograd
Beograd
Crvena zvezda 2
Beograd
44 : 21
Loznica
Loznica
Ub
Ub
28 : 29
Radnički (O)
Obrenovac
Sloga (PM)
Petrovac na Mlavi
26 : 22
PKB
Padinska Skela
Partizan 2
Beograd
29 : 34
Rakovica
Rakovica
Rekreativo
Beograd
31 : 21
Metalac
Valjevo
Sloga
Kraljevo
31 : 34
Trepča
Kosovska Mitrovica
Mladost
Čačak
33 : 22
Karađorđe
Topola
Šamot 65 2
Aranđelovac
25 : 35
Župa 54
Aleksandrovac
Metalac
Kraljevo
31 : 28
Kruševac
Kruševac
Jastrebac
Blace
27 : 23
Hajduk Veljko 2
Negotin
Vlasotince
Vlasotince
43 : 30
Bor
Bor
Knjaz 1957
Knjaževac
28 : 33
Aleksinac
Aleksinac
Budućnost
Alibunar
28 : 28
PIK Prigrevica
Prigrevica
Sombor
Sombor
22 : 28
Metalac
Futog
Dalmatinac
Riđica
34 : 29
Naftagas
Elemir
Jedinstvo 1974
Krnjevo
29 : 24
Osipaonica
Osipaonica
Smederevo 2
Smederevo
21 : 20
Umčari
Umčari
RK SC Voždovac 2012 - 2
Voždovac
27 : 31
Studentski grad
Beograd
Gučevo
Banja Koviljača
19 : 27
RSU Akademija Lečić
Beograd
Mačva 2
Bogatić
13 : 35
BASK SOKO
Beograd
Pirot
Pirot
33 : 33
Majdanpek
Majdanpek
Niška Banja
Niška Banja
28 : 23
Nišava
Niš
Omladinac
Gornji Milanovac
31 : 29
SU Pazar
Novi Pazar
Arilje
Arilje
24 : 27
Beli andjeo
Prijepolje
Užice
Užice
34 : 29
Mokra Gora 2
Zubin Potok
Hajduk
Čurug
44 : 10
LSK
Laćarak
Radnički
Novi Sad
36 : 41
ŽSK
Žabalj
Vojvodina
Novi Sad
38 : 25
Beijing Sport University
Peking
Jagodina
Jagodina
24 : 27
Vranje 1957
Vranje
Bela Palanka
Bela Palanka
33 : 31
Priboj
Priboj
Medicinar
Šabac
25 : 32
Naisa
Niš
Mladi radnik
Radinac
36 : 31
Kučevo
Kučevo
Sloga
Petrovac na Mlavi
42 : 30
Beograd
Beograd
Kikinda
Kikinda
21 : 27
Pančevo
Pančevo
Junior
Beograd
23 : 28
Topličanin
Prokuplje
Mladost
Srpska Crnja
39 : 34
Mokrin
Mokrin
Radnički (O)
Obrenovac
34 : 33
Loznica grad
Loznica
Kosmaj
Ralja
27 : 28
SU Hazena
Beograd
Košutnjak
Čačak
29 : 24
Prijepolje 2019
Prijepolje
Pazar 2003
Novi Pazar
18 : 35
Radnički 1964 - 2
Kragujevac
Vranje
Vranje
22 : 33
Pirot
Pirot
Bor - RTB 2
Bor
27 : 30
Žitorađa
Žitorađa
Jagodina 2
Jagodina
30 : 18
Vlasotince
Vlasotince
Munje
Bujanovac
20 : 44
Mladost
Kuršumlija

Vaterpolo

Beograd
Beograd
11 : 9
Spartak Prozivka
Subotica
Valis
Valjevo
24 : 5
ŽAK
Kikinda
Wind Sport
Pančevo
9 : 18
Proleter
Zrenjanin
Crvena zvezda
Beograd
19 : 3
Taš 2000
Beograd
Palilula
Beograd
21 : 2
Senta
Senta
Vojvodina
Novi Sad
18 : 3
Senta
Senta
Crvena zvezda
Beograd
7 : 11
Palilula
Beograd

Futsal

Nova Pazova
Nova Pazova
10.11.2019
20:00
Zemun Samo pravo
Zemun
Vinter sport
Niš
2 : 1
FON
Beograd
Zufo
Bujanovac
3 : 2
Bečej
Bečej
RB
Valjevo
3 : 4
Sopot
Sopot
Kragujevac Wild Boars
Kragujevac
9 : 0
Partenon
Smederevska Palanka
BSK
Bujanovac
7 : 1
Pirgos
Pirot
Kikinda
Kikinda
5 : 1
Indians
Inđija
Kraljevićevo
Kačarevo
3 : 8
Dinamo
Pančevo
Intelektualac
Beograd
0 : 0
Student
Beograd
Šljivići
Ivanjica
2 : 9
Zlatibor
Čajetina
Sjenica
Sjenica
10.11.2019
17:00
MB Namenska
Lučani
Babušnica 2011
Babušnica
3 : 6
Brđanka
Aleksinac
Dolap
Prokuplje
3 : 7
Rosulja
Vlasotince

Hokej

Triglav
Kranj
5 : 4
Crvena zvezda
Beograd